Nr 1 100m dowolny Kobiet 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Kraków | 1:14.26 | 384 | ||||||
2. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Kraków | 1:14.60 | 379 | ||||||
3. | Jasiniak Magda | 93 | Jordan Kraków | 1:17.53 | 338 | ||||||
4. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 1:18.95 | 320 | ||||||
5. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Kraków | 1:19.50 | 313 | ||||||
6. | K³apyta Karolina | 93 | Jordan Kraków | 1:20.74 | 299 | ||||||
7. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myœlen | 1:23.60 | 269 | ||||||
8. | Œwigoñ Dominika | 93 | Korona Kraków | 1:23.72 | 268 | ||||||
9. | Stano Karla | 93 | Jordan Kraków | 1:24.28 | 263 | ||||||
10. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oœwiêcim | 1:25.06 | 256 | ||||||
11. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:25.65 | 250 | ||||||
12. | Mikoœ Kamila | 93 | Jordan Kraków | 1:27.43 | 235 | ||||||
13. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:27.50 | 235 | ||||||
14. | Klekot Paulina | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:27.91 | 231 | ||||||
15. | Reichel Kinga | 93 | Jordan Kraków | 1:28.14 | 230 | ||||||
16. | Czerwik Anna | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:28.40 | 228 | ||||||
17. | Seweryn Klaudia | 93 | Jordan Kraków | 1:29.22 | 221 | ||||||
18. | Kapuœciñska Katarzyna | 93 | Jordan Kraków | 1:34.00 | 189 | ||||||
19. | Pacu³a Karolina | 93 | Korona Kraków | 1:36.49 | 175 | ||||||
20. | Fio³ek Justyna | 93 | Jordan Kraków | 1:38.84 | 163 | ||||||
21. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Kraków | 1:42.09 | 148 | ||||||
22. | Steczek Monika | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:43.42 | 142 | ||||||
23. | Rusin Anna | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:44.05 | 139 | ||||||
24. | Sroka Joanna | 93 | SKIMKA Skawina | 1:45.72 | 133 | ||||||
25. | Stepaniak Ma³gorzata | 93 | Korona Kraków | 1:46.35 | 131 | ||||||
26. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 1:51.11 | 114 | ||||||
27. | Naoworolska Dominika | 93 | Korona Kraków | 2:22.15 | 54 | ||||||
DYSKW. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
DYSKW. | Mazur Sara | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
DYSKW. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oœwiêcim | ||||||||
NW | Lubaœ Weronika | 93 | Korona Kraków |
<< TOP >> |
Nr 1 100m dowolny Kobiet 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Kraków | 1:28.35 | 228 | ||||||
2. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 1:35.23 | 182 | ||||||
3. | Opitek Urszula | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 1:37.67 | 169 | ||||||
4. | G³¹b Weronika | 94 | Unia Tarnów | 1:37.93 | 167 | ||||||
5. | Kapciñska Klaudia | 94 | Unia Oœwiêcim | 1:40.49 | 155 | ||||||
6. | Suska Beata | 94 | Unia Tarnów | 1:54.83 | 104 | ||||||
7. | Jakubowska Marta | 94 | Pi¹tka Kraków | 1:55.95 | 101 | ||||||
8. | ¯elazny Monika | 94 | Pi¹tka Kraków | 1:56.30 | 100 | ||||||
Turza Aneta | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 1:56.30 | 100 | |||||||
10. | Lorenc Katarzyna | 94 | Pi¹tka Kraków | 2:04.51 | 81 | ||||||
11. | Wilk Katarzyna | 94 | Pi¹tka Kraków | 2:07.36 | 76 | ||||||
12. | Borkowska Emilia | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 2:13.40 | 66 | ||||||
NW | £azarska Katarzyna | 94 | Pi¹tka Kraków |
<< TOP >> |
Nr 1 100m dowolny Kobiet 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Backiel Nikola | 95 | Korona Kraków | 1:45.83 | 132 | ||||||
2. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius Myœlen | 1:48.26 | 124 | ||||||
3. | ¯y³a Katarzyna | 95 | Aquarius Myœlen | 1:55.95 | 101 | ||||||
4. | Sirigniano Luigia | 96 | Aquarius Myœlen | 1:55.96 | 101 | ||||||
5. | Tombarkiewicz Maria | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:09.18 | 73 | ||||||
NW | Klich Maja | 96 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 2 100m dowolny Mê¿czyzn 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysoczyñski Mateusz | 93 | Jordan Kraków | 1:11.03 | 312 | ||||||
2. | Ksi¹¿ek Micha³ | 93 | Jordan Kraków | 1:16.23 | 252 | ||||||
3. | Brus Dominik | 93 | Jordan Kraków | 1:16.55 | 249 | ||||||
4. | Nowak £ukasz | 93 | Jordan Kraków | 1:16.62 | 249 | ||||||
5. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Kraków | 1:16.77 | 247 | ||||||
6. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Kraków | 1:17.22 | 243 | ||||||
7. | Janas Bart³omiej | 93 | Unia Tarnów | 1:18.75 | 229 | ||||||
8. | Marcela Adam | 93 | MOS Chrzanów | 1:19.18 | 225 | ||||||
9. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 1:21.88 | 204 | ||||||
10. | Podwysocki Daniel | 93 | Jordan Kraków | 1:23.39 | 193 | ||||||
11. | Stañczyk Adrian | 93 | Unia Tarnów | 1:26.56 | 172 | ||||||
12. | Zêbala Konrad | 93 | Jordan Kraków | 1:36.59 | 124 | ||||||
13. | Stary Damian | 93 | Jordan Kraków | 1:37.24 | 121 | ||||||
14. | Ko³odziejczyk Mateusz | 93 | Jordan Kraków | 1:40.27 | 111 | ||||||
15. | Czapla Adrian | 93 | Jordan Kraków | 1:46.46 | 92 | ||||||
DYSKW. | Mnich Marek | 93 | Unia Tarnów | ||||||||
DYSKW. | Sosin Rados³aw | 93 | Unia Tarnów | ||||||||
NW | Turbasa Eryk | 93 | Jordan Kraków |
<< TOP >> |
Nr 2 100m dowolny Mê¿czyzn 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mroczkowski Patryk | 94 | MOS Chrzanów | 1:17.27 | 242 | ||||||
2. | Smogorzewski Wojciech | 94 | Unia Tarnów | 1:24.72 | 184 | ||||||
3. | Zg³obicki Rafa³ | 94 | Unia Tarnów | 1:25.62 | 178 | ||||||
4. | Œlêzak Rados³aw | 94 | SKIMKA Skawina | 1:25.77 | 177 | ||||||
5. | Szuba Rafa³ | 94 | SOKÓ£ Myœlenice | 1:27.85 | 165 | ||||||
6. | Kot Arkadiusz | 94 | Korona Kraków | 1:30.55 | 150 | ||||||
7. | Romañski Dariusz | 94 | Korona Kraków | 1:32.93 | 139 | ||||||
8. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Kraków | 1:35.02 | 130 | ||||||
9. | Makówka Bart³omiej | 94 | Korona Kraków | 1:42.82 | 103 | ||||||
10. | Styrylski Mariusz | 94 | SKIMKA Skawina | 1:42.85 | 103 | ||||||
11. | Rejdych Marcel | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 1:43.54 | 100 | ||||||
12. | Furga³a Tomasz | 94 | Unia Oœwiêcim | 1:46.90 | 91 | ||||||
13. | Kurzak Maciej | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 1:52.24 | 79 | ||||||
14. | Ocetkiewicz Jeremi | 94 | Pi¹tka Kraków | 1:52.33 | 79 | ||||||
15. | Jakubas Daniel | 94 | Pi¹tka Kraków | 1:55.33 | 73 | ||||||
16. | Kmiecik Mateusz | 94 | Pi¹tka Kraków | 2:01.39 | 62 | ||||||
17. | Opaliñski Krzysztof | 94 | Korona Kraków | 2:03.75 | 59 | ||||||
18. | Balko Szymon | 94 | Korona Kraków | 2:05.55 | 56 | ||||||
DYSKW. | Szostek Mateusz | 94 | SKIMKA Skawina | ||||||||
DYSKW. | Schenk Jakub | 94 | Unia Tarnów | ||||||||
DYSKW. | Kotowicz Sebastian | 94 | Pi¹tka Kraków | ||||||||
NW | Jankowiak Tomasz | 94 | Korona Kraków | ||||||||
NW | Derecki Pawe³ | 94 | Jordan Kraków | ||||||||
NW | Schab Olaf | 94 | Pi¹tka Kraków | ||||||||
NW | Telega Jakub | 94 | Pi¹tka Kraków | ||||||||
NW | Tr¹bka Miko³aj | 94 | Pi¹tka Kraków | ||||||||
NW | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oœwiêcim |
<< TOP >> |
Nr 2 100m dowolny Mê¿czyzn 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chrab¹szcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 1:18.21 | 234 | ||||||
2. | Bu³a Mariusz | 95 | MOS Chrzanów | 1:34.78 | 131 | ||||||
3. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myœlen | 1:38.95 | 115 | ||||||
4. | W¹s Aleksander | 95 | Pi¹tka Kraków | 1:41.88 | 105 | ||||||
5. | Gunia Krzysztof | 95 | Aquarius Myœlen | 1:45.41 | 95 | ||||||
6. | Oleszek Filip | 95 | Pi¹tka Kraków | 1:46.45 | 92 | ||||||
7. | Dec Jakub | 95 | Pi¹tka Kraków | 1:49.84 | 84 | ||||||
8. | Janowski Maciej | 95 | Pi¹tka Kraków | 1:51.35 | 81 | ||||||
9. | Kica PAwe³ | 96 | Pi¹tka Kraków | 1:53.79 | 76 | ||||||
10. | Berezowski Micha³ | 96 | Korona Kraków | 2:01.60 | 62 | ||||||
11. | Mucha Kamil | 96 | Pi¹tka Kraków | 2:03.22 | 59 | ||||||
12. | Lenart Bartosz | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:11.15 | 49 | ||||||
13. | Kolin Krzysztof | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:15.22 | 45 | ||||||
14. | Janczara Mateusz | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:19.82 | 40 |
<< TOP >> |
Nr 3 200m klasyczny Kobiet 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 3:22.85 | 363 | ||||||
2. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 3:24.11 | 356 | ||||||
3. | Bednarczyk Dominika | 93 | Jordan Kraków | 3:29.26 | 331 | ||||||
4. | Kuœ Dominika | 93 | Jordan Kraków | 3:34.07 | 309 | ||||||
5. | Mikoœ Kamila | 93 | Jordan Kraków | 3:38.80 | 289 | ||||||
6. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Kraków | 3:39.86 | 285 | ||||||
7. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 3:41.16 | 280 | ||||||
8. | Jasiniak Magda | 93 | Jordan Kraków | 3:46.16 | 262 | ||||||
9. | Kapuœciñska Katarzyna | 93 | Jordan Kraków | 3:48.84 | 253 | ||||||
10. | Siwiec Karolina | 93 | Jordan Kraków | 3:49.71 | 250 | ||||||
11. | Jakubiak Karolina | 93 | Jordan Kraków | 3:53.28 | 238 | ||||||
12. | Gabryœ Julia | 93 | Aquarius Myœlen | 3:57.69 | 225 | ||||||
13. | Guzik Paulina | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 4:09.47 | 195 | ||||||
14. | Puchalska Karolina | 93 | Jordan Kraków | 4:10.00 | FJ | 194 | |||||
15. | Ostrowska Anna | 93 | Jordan Kraków | 4:10.00 | FJ | 194 | |||||
16. | Œleziak Magdalena | 93 | Korona Kraków | 4:21.16 | 170 | ||||||
17. | Naoworolska Dominika | 93 | Korona Kraków | 4:50.09 | 124 | ||||||
DYSKW. | Sawicka Weronika | 93 | Jordan Kraków |
<< TOP >> |
Nr 4 200m klasyczny Mê¿czyzn 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Golec Micha³ | 93 | Unia Tarnów | 3:23.14 | 263 | ||||||
2. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 3:29.26 | 240 | ||||||
3. | Brus Dominik | 93 | Jordan Kraków | 3:31.04 | 234 | ||||||
4. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Kraków | 3:31.74 | 232 | ||||||
5. | Gaj Oskar | 93 | Jordan Kraków | 3:34.51 | 223 | ||||||
6. | Parzygnat Grzegorz | 93 | Jordan Kraków | 3:36.01 | 218 | ||||||
7. | Pancaro Rafa³ | 93 | Jordan Kraków | 3:44.16 | 195 | ||||||
8. | Baran Rafa³ | 93 | MOS Chrzanów | 3:46.46 | 189 | ||||||
9. | Ziu³ek Amadeusz | 93 | Jordan Kraków | 3:50.71 | 179 | ||||||
10. | Grochal Grzegorz | 93 | Korona Kraków | 3:52.05 | 176 | ||||||
11. | £oniewski Daniel | 93 | Jordan Kraków | 3:54.62 | 170 | ||||||
12. | Wanat Micha³ | 93 | Jordan Kraków | 3:55.88 | 168 | ||||||
13. | Dobrzyñski Mateusz | 93 | Jordan Kraków | 3:58.92 | 161 | ||||||
14. | Sumlet Micha³ | 93 | Jordan Kraków | 3:59.79 | 159 | ||||||
DYSKW. | Piêkoœ Dominik | 93 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 5 50m klasyczny Kobiet 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 49.14 | 265 | ||||||
2. | Piekarczyk Marta | 94 | MOS Chrzanów | 50.26 | 248 | ||||||
3. | Górka Karolina | 94 | AZS WSB N. S¹cz | 50.62 | 242 | ||||||
4. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oœwiêcim | 55.32 | 186 | ||||||
5. | Nikiel Magdalena | 94 | Unia Oœwiêcim | 55.43 | 184 | ||||||
6. | ¯elazny Monika | 94 | Pi¹tka Kraków | 55.52 | 184 | ||||||
7. | Jakubowska Marta | 94 | Pi¹tka Kraków | 55.90 | 180 | ||||||
8. | Opitek Urszula | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 58.92 | 154 | ||||||
9. | Stary Anna | 94 | Jordan Kraków | 59.78 | 147 | ||||||
10. | Suska Beata | 94 | Unia Tarnów | 1:01.93 | 132 | ||||||
11. | Trenda Agnieszka | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 1:02.22 | 130 | ||||||
12. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Kraków | 1:04.84 | 115 | ||||||
13. | Wilk Katarzyna | 94 | Pi¹tka Kraków | 1:09.68 | 93 | ||||||
NW | Hank Monika | 94 | Foka Bochnia | ||||||||
NW | Sieczka Monika | 94 | Foka Bochnia |
<< TOP >> |
Nr 5 50m klasyczny Kobiet 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Lipowska Ma³gorzata | 95 | Pi¹tka Kraków | 55.77 | 181 | ||||||
2. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius Myœlen | 56.18 | 177 | ||||||
3. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius Myœlen | 59.28 | 151 | ||||||
4. | Podmok³y Natalia | 95 | Aquarius Myœlen | 1:01.36 | 136 | ||||||
5. | Wójcik Joanna | 97 | Korona Kraków | 1:01.97 | 132 | ||||||
6. | Klich Maja | 96 | Unia Tarnów | 1:03.91 | 120 | ||||||
7. | Kmiecik Sabina | 96 | Pi¹tka Kraków | 1:05.71 | 111 | ||||||
8. | ¯y³a Katarzyna | 95 | Aquarius Myœlen | 1:15.40 | 73 | ||||||
DYSKW. | Sirigniano Luigia | 96 | Aquarius Myœlen | ||||||||
NW | Kowalska Krystyna | 95 | Pi¹tka Kraków |
<< TOP >> |
Nr 6 50m klasyczny Mê¿czyzn 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mroczkowski Patryk | 94 | MOS Chrzanów | 47.16 | 200 | ||||||
2. | Waligóra Aleksander | 94 | Pi¹tka Kraków | 47.46 | 196 | ||||||
3. | Marcisz Miko³aj | 94 | Korona Kraków | 50.03 | 168 | ||||||
4. | Szuba Rafa³ | 94 | SOKÓ£ Myœlenice | 50.52 | FJ | 163 | |||||
5. | Pa³kowski Jakub | 94 | Jordan Kraków | 50.52 | FJ | 163 | |||||
6. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Kraków | 51.09 | 157 | ||||||
7. | Styrylski Mariusz | 94 | SKIMKA Skawina | 51.97 | 149 | ||||||
8. | Szostek Mateusz | 94 | SKIMKA Skawina | 53.26 | 139 | ||||||
9. | Romañski Dariusz | 94 | Korona Kraków | 54.76 | 128 | ||||||
10. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 55.66 | 122 | ||||||
11. | Lipowski Jerzy | 94 | Pi¹tka Kraków | 55.98 | 120 | ||||||
12. | Frasik Karol | 94 | Jordan Kraków | 56.82 | 114 | ||||||
13. | Stawicki Piotr | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 57.95 | 108 | ||||||
14. | Wêgrzyn Maciej | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 58.50 | 105 | ||||||
15. | Kmiecik Mateusz | 94 | Pi¹tka Kraków | 59.15 | 101 | ||||||
16. | Kotowicz Sebastian | 94 | Pi¹tka Kraków | 59.84 | 98 | ||||||
17. | Balko Szymon | 94 | Korona Kraków | 1:02.07 | 88 | ||||||
18. | Jafernik Rafa³ | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 1:06.24 | 72 | ||||||
19. | Jakubas Daniel | 94 | Pi¹tka Kraków | 1:06.64 | 71 | ||||||
NW | Jankowiak Tomasz | 94 | Korona Kraków | ||||||||
NW | Derecki Pawe³ | 94 | Jordan Kraków | ||||||||
NW | Schab Olaf | 94 | Pi¹tka Kraków | ||||||||
NW | Telega Jakub | 94 | Pi¹tka Kraków | ||||||||
NW | Tr¹bka Miko³aj | 94 | Pi¹tka Kraków |
<< TOP >> |
Nr 6 50m klasyczny Mê¿czyzn 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nowak Maciej | 95 | Pi¹tka Kraków | 50.88 | 159 | ||||||
2. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myœlen | 57.69 | 109 | ||||||
3. | Gunia Krzysztof | 95 | Aquarius Myœlen | 58.75 | 103 | ||||||
4. | Janowski Maciej | 95 | Pi¹tka Kraków | 1:01.44 | 90 | ||||||
5. | Berezowski Micha³ | 96 | Korona Kraków | 1:12.29 | 55 | ||||||
NW | Mikus-Szeliñski Oskar | 95 | Korona Kraków |
<< TOP >> |
Nr 7 50m motylkowy Kobiet 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 37.10 | 398 | ||||||
2. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 39.03 | 342 | ||||||
3. | Mo³ek Patrycja | 93 | AZS WSB N. S¹cz | 42.11 | 272 | ||||||
4. | Sutkowska Ewa | 93 | Foka Bochnia | 42.96 | 256 | ||||||
5. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Kraków | 43.18 | 252 | ||||||
6. | Siwiec Karolina | 93 | Jordan Kraków | 43.32 | 250 | ||||||
7. | K³apyta Karolina | 93 | Jordan Kraków | 43.53 | 246 | ||||||
8. | Salamon Anna | 93 | Foka Bochnia | 44.18 | 236 | ||||||
9. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 44.22 | 235 | ||||||
10. | Mazur Beata | 93 | Unia Tarnów | 44.68 | 228 | ||||||
11. | Jasiñska Joanna | 93 | Jordan Kraków | 45.27 | 219 | ||||||
12. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 46.85 | 197 | ||||||
13. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 46.96 | 196 | ||||||
14. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oœwiêcim | 47.47 | 190 | ||||||
15. | Czerwik Anna | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 48.73 | 175 | ||||||
16. | Bartman Anna | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 48.86 | 174 | ||||||
17. | Seweryn Klaudia | 93 | Jordan Kraków | 48.99 | 173 | ||||||
18. | Jakubiak Karolina | 93 | Jordan Kraków | 49.33 | 169 | ||||||
19. | WoŸnica Gabriela | 93 | Aquarius Myœlen | 50.66 | 156 | ||||||
20. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 50.95 | 153 | ||||||
21. | Guzik Paulina | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 51.36 | 150 | ||||||
22. | Stano Karla | 93 | Jordan Kraków | 51.63 | 147 | ||||||
23. | ¯urek Dorota | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 53.05 | 136 | ||||||
24. | Bartuœ Roksana | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 53.40 | 133 | ||||||
25. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 56.56 | 112 | ||||||
26. | Sroka Joanna | 93 | SKIMKA Skawina | 59.75 | 95 | ||||||
27. | Kaczmarczyk Marta | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:00.03 | 94 | ||||||
28. | Sawicka Weronika | 93 | Jordan Kraków | 1:00.19 | 93 | ||||||
29. | Rusin Anna | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:01.27 | 88 | ||||||
30. | Zatorowska Zuzanna | 93 | Jordan Kraków | 1:03.14 | 80 | ||||||
DYSKW. | Gabryœ Julia | 93 | Aquarius Myœlen | ||||||||
DYSKW. | Œleziak Magdalena | 93 | Korona Kraków | ||||||||
DYSKW. | Puchalska Karolina | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
NW | Chlipa³a Patrycja | 93 | Aquarius Myœlen | ||||||||
NW | Nalepka Barbara | 93 | Foka Bochnia |
<< TOP >> |
Nr 7 50m motylkowy Kobiet 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wanicka Magdalena | 94 | Foka Bochnia | 41.83 | 278 | ||||||
2. | Oleksy Weronika | 94 | AZS WSB N. S¹cz | 42.07 | 273 | ||||||
3. | G³¹b Weronika | 94 | Unia Tarnów | 50.77 | 155 | ||||||
4. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Kraków | 53.72 | 131 | ||||||
5. | Jakie³a Aleksandra | 94 | Foka Bochnia | 59.19 | 98 | ||||||
6. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Kraków | 1:00.20 | 93 | ||||||
7. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oœwiêcim | 1:04.66 | 75 | ||||||
NW | Hank Monika | 94 | Foka Bochnia |
<< TOP >> |
Nr 7 50m motylkowy Kobiet 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ambro¿y Natalia | 95 | Korona Kraków | 1:01.38 | 88 | ||||||
DYSKW. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków |
<< TOP >> |
Nr 8 50m motylkowy Mê¿czyzn 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysoczyñski Mateusz | 93 | Jordan Kraków | 38.12 | 251 | ||||||
2. | Janas Bart³omiej | 93 | Unia Tarnów | 39.78 | 221 | ||||||
3. | Golec Micha³ | 93 | Unia Tarnów | 39.81 | 221 | ||||||
4. | Wojnarowski Patryk | 93 | AZS WSB N. S¹cz | 42.01 | 188 | ||||||
5. | Marcela Adam | 93 | MOS Chrzanów | 42.32 | 184 | ||||||
6. | Parzygnat Grzegorz | 93 | Jordan Kraków | 43.32 | 171 | ||||||
7. | £oniewski Daniel | 93 | Jordan Kraków | 43.38 | 170 | ||||||
8. | Baran Rafa³ | 93 | MOS Chrzanów | 43.66 | 167 | ||||||
9. | Trenda Grzegorz | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 43.73 | 166 | ||||||
10. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Kraków | 44.23 | 161 | ||||||
11. | Kubica Mateusz | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 46.42 | 139 | ||||||
12. | Rzepka Filip | 93 | Jordan Kraków | 47.80 | 127 | ||||||
13. | Koz³owski Kamil | 93 | Jordan Kraków | 47.85 | 127 | ||||||
14. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oœwiêcim | 48.85 | 119 | ||||||
15. | Wanat Micha³ | 93 | Jordan Kraków | 49.44 | 115 | ||||||
16. | Szpara Bartosz | 93 | Unia Oœwiêcim | 52.10 | 98 | ||||||
17. | Leœniak Piotr | 93 | Jordan Kraków | 52.74 | 95 | ||||||
18. | Konopka Bart³omiej | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 53.97 | 88 | ||||||
19. | Mnich Marek | 93 | Unia Tarnów | 54.31 | 87 | ||||||
20. | Piêkoœ Dominik | 93 | Unia Tarnów | 54.53 | 86 | ||||||
21. | Dobrzyñski Mateusz | 93 | Jordan Kraków | 55.76 | 80 | ||||||
22. | Pañczak Sebastian | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 56.23 | 78 | ||||||
DYSKW. | Karpowicz Kacper | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
DYSKW. | Makulec Mateusz | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
DYSKW. | Mielecki Mateusz | 93 | Ósemka Oœwiêcim |
<< TOP >> |
Nr 8 50m motylkowy Mê¿czyzn 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Œlêzak Rados³aw | 94 | SKIMKA Skawina | 40.38 | 211 | ||||||
2. | Smogorzewski Wojciech | 94 | Unia Tarnów | 50.86 | 106 | ||||||
DYSKW. | Schenk Jakub | 94 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 8 50m motylkowy Mê¿czyzn 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chrab¹szcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 41.73 | 191 | ||||||
NW | Mikus-Szeliñski Oskar | 95 | Korona Kraków |
<< TOP >> |
Nr 9 100m grzbietowy Kobiet 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Kraków | 1:22.31 | 390 | ||||||
2. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Kraków | 1:23.56 | 373 | ||||||
3. | Kie³basa Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:30.01 | 298 | ||||||
4. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Kraków | 1:33.41 | 267 | ||||||
5. | Jasiñska Joanna | 93 | Jordan Kraków | 1:35.04 | 253 | ||||||
6. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:37.56 | 234 | ||||||
7. | Bednarczyk Dominika | 93 | Jordan Kraków | 1:39.23 | 222 | ||||||
8. | WoŸnica Gabriela | 93 | Aquarius Myœlen | 1:41.14 | 210 | ||||||
9. | Bartuœ Roksana | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:43.23 | 197 | ||||||
10. | Bartman Anna | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:43.97 | 193 | ||||||
11. | Mazur Sara | 93 | Jordan Kraków | 1:45.27 | 186 | ||||||
12. | Zatorowska Zuzanna | 93 | Jordan Kraków | 1:50.38 | 161 | ||||||
13. | Kaczmarczyk Marta | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:50.67 | 160 | ||||||
14. | Reichel Kinga | 93 | Jordan Kraków | 1:52.56 | 152 | ||||||
15. | Fio³ek Justyna | 93 | Jordan Kraków | 1:52.76 | 151 | ||||||
16. | ¯urek Dorota | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:52.88 | 151 | ||||||
17. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Kraków | 1:57.12 | 135 | ||||||
DYSKW. | Chlipa³a Patrycja | 93 | Aquarius Myœlen | ||||||||
DYSKW. | Ostrowska Anna | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
NW | Lubaœ Weronika | 93 | Korona Kraków |
<< TOP >> |
Nr 9 100m grzbietowy Kobiet 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Kraków | 1:34.69 | 256 | ||||||
2. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Kraków | 1:42.91 | 199 | ||||||
3. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Kraków | 1:44.77 | 189 | ||||||
4. | Stary Anna | 94 | Jordan Kraków | 2:00.41 | 124 | ||||||
5. | Lorenc Katarzyna | 94 | Pi¹tka Kraków | 2:05.69 | 109 | ||||||
6. | Borkowska Emilia | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 2:09.73 | 99 | ||||||
DYSKW. | Wanicka Magdalena | 94 | Foka Bochnia | ||||||||
DYSKW. | Piekarczyk Marta | 94 | MOS Chrzanów | ||||||||
NW | £azarska Katarzyna | 94 | Pi¹tka Kraków |
<< TOP >> |
Nr 9 100m grzbietowy Kobiet 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Backiel Nikola | 95 | Korona Kraków | 1:54.62 | 144 | ||||||
2. | Wanat Aleksandra | 95 | Korona Kraków | 1:58.93 | 129 | ||||||
3. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 1:59.99 | 126 | ||||||
4. | Lipowska Ma³gorzata | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:02.73 | 117 | ||||||
5. | Kowalska Krystyna | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:08.41 | 102 | ||||||
6. | Kmiecik Sabina | 96 | Pi¹tka Kraków | 2:10.40 | 98 | ||||||
7. | Podmok³y Natalia | 95 | Aquarius Myœlen | 2:16.02 | 86 | ||||||
8. | Tombarkiewicz Maria | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:17.12 | 84 | ||||||
DYSKW. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius Myœlen |
<< TOP >> |
Nr 10 100m grzbietowy Mê¿czyzn 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nowak £ukasz | 93 | Jordan Kraków | 1:21.42 | 289 | ||||||
2. | Ksi¹¿ek Micha³ | 93 | Jordan Kraków | 1:27.34 | 234 | ||||||
3. | Lacheta Krzysztof | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:32.18 | 199 | ||||||
4. | Wojnarowski Patryk | 93 | AZS WSB N. S¹cz | 1:32.45 | 197 | ||||||
5. | Podwysocki Daniel | 93 | Jordan Kraków | 1:32.87 | 195 | ||||||
6. | Mielecki Mateusz | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:34.67 | 184 | ||||||
7. | Makulec Mateusz | 93 | Jordan Kraków | 1:42.26 | 146 | ||||||
8. | Zabrzañski Pawe³ | 93 | MOS Chrzanów | 1:43.81 | 139 | ||||||
9. | Stañczyk Adrian | 93 | Unia Tarnów | 1:44.49 | 136 | ||||||
10. | Koz³owski Kamil | 93 | Jordan Kraków | 1:45.10 | 134 | ||||||
11. | Ziu³ek Amadeusz | 93 | Jordan Kraków | 1:45.54 | 132 | ||||||
12. | Konopka Bart³omiej | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:51.87 | 111 | ||||||
13. | Czapla Adrian | 93 | Jordan Kraków | 1:53.53 | 106 | ||||||
14. | Leœniak Piotr | 93 | Jordan Kraków | 1:55.51 | 101 | ||||||
DYSKW. | Sosin Rados³aw | 93 | Unia Tarnów | ||||||||
DYSKW. | Ko³odziejczyk Mateusz | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
DYSKW. | Sumlet Micha³ | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
DYSKW. | Pieszczyñski Dominik | 93 | Jordan Kraków | ||||||||
DYSKW. | Kubica Mateusz | 93 | Ósemka Oœwiêcim |
<< TOP >> |
Nr 10 100m grzbietowy Mê¿czyzn 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Lipowski Jerzy | 94 | Pi¹tka Kraków | 1:43.12 | 142 | ||||||
2. | Makówka Bart³omiej | 94 | Korona Kraków | 1:55.86 | 100 | ||||||
3. | Wêgrzyn Maciej | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 2:04.22 | 81 | ||||||
4. | Jafernik Rafa³ | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 2:04.36 | 81 | ||||||
5. | Opaliñski Krzysztof | 94 | Korona Kraków | 2:07.32 | 75 | ||||||
6. | Ocetkiewicz Jeremi | 94 | Pi¹tka Kraków | 2:14.42 | 64 | ||||||
DYSKW. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oœwiêcim | ||||||||
DYSKW. | Kurzak Maciej | 94 | Ósemka Oœwiêcim | ||||||||
NW | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oœwiêcim |
<< TOP >> |
Nr 10 100m grzbietowy Mê¿czyzn 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mucha Kamil | 96 | Pi¹tka Kraków | 1:46.82 | 128 | ||||||
2. | Oleszek Filip | 95 | Pi¹tka Kraków | 1:49.51 | 118 | ||||||
3. | Kica PAwe³ | 96 | Pi¹tka Kraków | 1:51.28 | 113 | ||||||
4. | Dec Jakub | 95 | Pi¹tka Kraków | 1:55.55 | 101 | ||||||
5. | Janczara Mateusz | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:02.80 | 84 | ||||||
6. | Kolin Krzysztof | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:24.92 | 51 | ||||||
7. | Lenart Bartosz | 95 | Pi¹tka Kraków | 2:25.09 | 51 |
<< TOP >> |
Nr 11 100m zmienny Kobiet 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Kraków | 1:28.52 | 341 | ||||||
2. | Kuœ Dominika | 93 | Jordan Kraków | 1:31.17 | 312 | ||||||
3. | Salamon Anna | 93 | Foka Bochnia | 1:32.06 | 303 | ||||||
4. | Sutkowska Ewa | 93 | Foka Bochnia | 1:32.55 | 298 | ||||||
5. | Kie³basa Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:32.89 | 295 | ||||||
6. | Mo³ek Patrycja | 93 | AZS WSB N. S¹cz | 1:33.94 | 285 | ||||||
7. | Klekot Paulina | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:34.81 | 277 | ||||||
8. | Œwigoñ Dominika | 93 | Korona Kraków | 1:35.05 | 275 | ||||||
9. | Mazur Beata | 93 | Unia Tarnów | 1:35.95 | 268 | ||||||
10. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myœlen | 1:37.52 | 255 | ||||||
11. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 1:45.40 | 202 | ||||||
12. | Pacu³a Karolina | 93 | Korona Kraków | 1:47.05 | 192 | ||||||
13. | Steczek Monika | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:48.98 | 182 | ||||||
14. | Stepaniak Ma³gorzata | 93 | Korona Kraków | 1:51.40 | 171 | ||||||
NW | Nalepka Barbara | 93 | Foka Bochnia | ||||||||
NW | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oœwiêcim |
<< TOP >> |
Nr 11 100m zmienny Kobiet 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Kraków | 1:30.74 | 316 | ||||||
2. | Oleksy Weronika | 94 | AZS WSB N. S¹cz | 1:35.59 | 271 | ||||||
3. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Kraków | 1:44.97 | 204 | ||||||
4. | Górka Karolina | 94 | AZS WSB N. S¹cz | 1:45.10 | 203 | ||||||
5. | Kapciñska Klaudia | 94 | Unia Oœwiêcim | 1:55.48 | 153 | ||||||
6. | Jakie³a Aleksandra | 94 | Foka Bochnia | 1:58.22 | 143 | ||||||
7. | Trenda Agnieszka | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 2:00.64 | 134 | ||||||
8. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 2:02.05 | 130 | ||||||
9. | Nikiel Magdalena | 94 | Unia Oœwiêcim | 2:04.39 | 123 |
<< TOP >> |
Nr 11 100m zmienny Kobiet 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ambro¿y Natalia | 95 | Korona Kraków | 2:00.07 | 136 | ||||||
2. | Wójcik Joanna | 97 | Korona Kraków | 2:09.53 | 108 |
<< TOP >> |
Nr 12 100m zmienny Mê¿czyzn 11 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gaj Oskar | 93 | Jordan Kraków | 1:27.83 | 260 | ||||||
2. | Rzepka Filip | 93 | Jordan Kraków | 1:30.64 | 236 | ||||||
3. | Karpowicz Kacper | 93 | Jordan Kraków | 1:31.89 | 227 | ||||||
4. | Trenda Grzegorz | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:39.01 | 181 | ||||||
5. | Grochal Grzegorz | 93 | Korona Kraków | 1:40.85 | 171 | ||||||
6. | Pancaro Rafa³ | 93 | Jordan Kraków | 1:42.91 | 161 | ||||||
7. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oœwiêcim | 1:44.14 | 156 | ||||||
8. | Pañczak Sebastian | 93 | Ósemka Oœwiêcim | 1:46.35 | 146 | ||||||
9. | Szpara Bartosz | 93 | Unia Oœwiêcim | 1:48.97 | 136 | ||||||
10. | Zêbala Konrad | 93 | Jordan Kraków | 1:50.15 | 131 | ||||||
11. | Stary Damian | 93 | Jordan Kraków | 1:52.92 | 122 | ||||||
DYSKW. | Zabrzañski Pawe³ | 93 | MOS Chrzanów | ||||||||
DYSKW. | Lacheta Krzysztof | 93 | Ósemka Oœwiêcim | ||||||||
NW | Turbasa Eryk | 93 | Jordan Kraków |
<< TOP >> |
Nr 12 100m zmienny Mê¿czyzn 10 lat | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Marcisz Miko³aj | 94 | Korona Kraków | 1:34.27 | 210 | ||||||
2. | Waligóra Aleksander | 94 | Pi¹tka Kraków | 1:40.05 | 176 | ||||||
3. | Zg³obicki Rafa³ | 94 | Unia Tarnów | 1:41.03 | 171 | ||||||
4. | Pa³kowski Jakub | 94 | Jordan Kraków | 1:44.78 | 153 | ||||||
5. | Furga³a Tomasz | 94 | Unia Oœwiêcim | 1:49.14 | 135 | ||||||
6. | Rejdych Marcel | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 1:52.09 | 125 | ||||||
7. | Stawicki Piotr | 94 | Ósemka Oœwiêcim | 2:10.10 | 80 | ||||||
DYSKW. | Trojnar Wojciech | 94 | Foka Bochnia | ||||||||
DYSKW. | Kot Arkadiusz | 94 | Korona Kraków | ||||||||
DYSKW. | Frasik Karol | 94 | Jordan Kraków |
<< TOP >> |
Nr 12 100m zmienny Mê¿czyzn 9 lat i m³odsi | 24/04/2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ba³abuch Krystian | 95 | Foka Bochnia | 1:35.19 | 204 | ||||||
2. | Bu³a Mariusz | 95 | MOS Chrzanów | 1:47.80 | 140 | ||||||
3. | W¹s Aleksander | 95 | Pi¹tka Kraków | 1:50.91 | 129 | ||||||
Nie uk. | Nowak Maciej | 95 | Pi¹tka Kraków |