Wyniki zamieszczamy dzięki uprzejmości MKS JORDAN Kraków
|
BLOK 3 | Niedziela, 12. Grudzien 2004 - 9:00 |
|
Nr 27 04-12-12 |
200m motylkowy Kobiet |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2003 1994 |
2:07.81 2:12.28 |
Jêdrzejczak Otylia Synowska Ewa |
83 74 |
AZS AWF Warszawa Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Wysocka Karolina SK | 88 | Jordan Krakow | 2:29.33 | 574 | 1:13.08 | 1:16.25 | |||||
2. | Pyczek Joanna SK | 88 | Jordan Krakow | 2:30.56 | 560 | 1:12.66 | 1:17.90 | |||||
3. | Gaj Patrycja SK | 88 | Jordan Krakow | 2:34.78 | 516 | 1:13.36 | 1:21.42 | |||||
4. | Muti Karolina | 90 | Jordan Krakow | 2:37.81 | 487 | 1:14.59 | 1:23.22 | |||||
5. | Sańka Iwona | 89 | Jordan Krakow | 2:43.56 | 437 | 1:18.94 | 1:24.62 | |||||
6. | Różycka Wioleta | 90 | Jordan Krakow | 2:45.33 | 423 | 1:17.09 | 1:28.24 | |||||
7. | Cześnicka Natalia | 90 | Unia Oświêcim | 2:45.84 | 419 | 1:16.97 | 1:28.87 | |||||
PK | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow | 2:35.64 | 507 | 1:15.40 | 1:20.24 | |||||
PK | Studzińska Patrycja | 91 | Unia Oświêcim | 2:36.44 | 499 | 1:14.22 | 1:22.22 | |||||
PK | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 2:44.37 | 431 | 1:15.82 | 1:28.55 | |||||
PK | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 2:44.45 | 430 | 1:17.08 | 1:27.37 | |||||
PK | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 2:51.56 | 379 | 1:19.48 | 1:32.08 |
<< TOP >> |
Nr 27 04-12-12 |
200m motylkowy Kobiet |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
2000 1981 |
2:13.15 2:18.52 |
Gembicka Małgorzata Kuziemka Klaudia |
85 66 |
Śląsk Wrocław Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Muti Karolina | 90 | Jordan Krakow | 2:37.81 | 487 | 1:14.59 | 1:23.22 | |||||
2. | Sańka Iwona | 89 | Jordan Krakow | 2:43.56 | 437 | 1:18.94 | 1:24.62 | |||||
3. | Różycka Wioleta | 90 | Jordan Krakow | 2:45.33 | 423 | 1:17.09 | 1:28.24 | |||||
4. | Cześnicka Natalia | 90 | Unia Oświêcim | 2:45.84 | 419 | 1:16.97 | 1:28.87 |
<< TOP >> |
Nr 28 04-12-12 |
200m motylkowy Mêżczyzn |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2004 2004 |
1:52.72 1:52.72 |
Korzeniowski Paweł Korzeniowski Paweł |
85 85 |
Dwory Unia Oświêcim Dwory Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Jasiński Jakub SK | 87 | Jordan Krakow | 2:07.48 | 673 | 1:00.98 | 1:06.50 | |||||
2. | Trojak Szymon | 90 | Unia Oświêcim | 2:16.15 | 553 | 1:05.75 | 1:10.40 | |||||
3. | Dąbrowski Filip SK | 88 | Jordan Krakow | 2:16.78 | 545 | 1:05.84 | 1:10.94 | |||||
4. | Składnik Jakub | 89 | Unia Oświêcim | 2:17.76 | 533 | 1:06.18 | 1:11.58 | |||||
5. | Mendak Kamil | 89 | Unia Oświêcim | 2:20.09 | 507 | 1:07.24 | 1:12.85 | |||||
6. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 2:20.21 | 506 | 1:04.81 | 1:15.40 | |||||
7. | Klupa Michał | 90 | Jordan Krakow | 2:21.25 | 495 | 1:06.95 | 1:14.30 | |||||
8. | Bronikowski Filip | 89 | Jordan Krakow | 2:25.04 | 457 | 1:10.15 | 1:14.89 | |||||
9. | Chymuk Maciej | 90 | Jordan Krakow | 2:29.30 | 419 | 1:09.78 | 1:19.52 | |||||
10. | Rejdych Łukasz | 90 | Unia Oświêcim | 2:30.26 | 411 | 1:10.80 | 1:19.46 | |||||
11. | Skóra Krystian | 90 | Unia Oświêcim | 2:31.30 | 403 | |||||||
12. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | 2:31.34 | 402 | 1:10.99 | 1:20.35 | |||||
13. | Pabiański Dawid | 90 | Unia Oświêcim | 2:51.51 | 276 | 1:20.14 | 1:31.37 | |||||
PK | Zdeb Marcelin | 91 | Jordan Krakow | 2:28.58 | 425 | 1:11.74 | 1:16.84 | |||||
PK | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Krakow | 2:30.88 | 406 | 1:11.16 | 1:19.72 | |||||
PK | Kierdaj Łukasz | 91 | Jordan Krakow | 2:35.23 | 373 | 1:12.87 | 1:22.36 | |||||
PK | Zapała Łukasz | 91 | Arka Kielce | 2:36.90 | 361 | 1:13.60 | 1:23.30 | |||||
PK | Hajduk Robert | 91 | Unia Oświêcim | 2:45.74 | 306 | 1:18.86 | 1:26.88 | |||||
PK | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 2:47.82 | 295 | 1:19.21 | 1:28.61 | |||||
PK | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 2:57.80 | 248 | 1:22.91 | 1:34.89 |
<< TOP >> |
Nr 28 04-12-12 |
200m motylkowy Mêżczyzn |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
1999 1989 |
2:03.75 2:07.46 |
Drzewiński Łukasz Gałka Konrad |
84 74 |
MKP Gorzów Wisła Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Trojak Szymon | 90 | Unia Oświêcim | 2:16.15 | 553 | 1:05.75 | 1:10.40 | |||||
2. | Składnik Jakub | 89 | Unia Oświêcim | 2:17.76 | 533 | 1:06.18 | 1:11.58 | |||||
3. | Mendak Kamil | 89 | Unia Oświêcim | 2:20.09 | 507 | 1:07.24 | 1:12.85 | |||||
4. | Klupa Michał | 90 | Jordan Krakow | 2:21.25 | 495 | 1:06.95 | 1:14.30 | |||||
5. | Bronikowski Filip | 89 | Jordan Krakow | 2:25.04 | 457 | 1:10.15 | 1:14.89 | |||||
6. | Chymuk Maciej | 90 | Jordan Krakow | 2:29.30 | 419 | 1:09.78 | 1:19.52 | |||||
7. | Rejdych Łukasz | 90 | Unia Oświêcim | 2:30.26 | 411 | 1:10.80 | 1:19.46 | |||||
8. | Skóra Krystian | 90 | Unia Oświêcim | 2:31.30 | 403 | |||||||
9. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | 2:31.34 | 402 | 1:10.99 | 1:20.35 | |||||
10. | Pabiański Dawid | 90 | Unia Oświêcim | 2:51.51 | 276 | 1:20.14 | 1:31.37 |
<< TOP >> |
Nr 29 04-12-12 |
100m dowolny Kobiet |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2003 2001 |
54.72 57.58 |
Barzycka Paulina Oleksy Angelika |
86 84 |
Orlik Lublin UKP Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Okuńska Ewa | 90 | Jordan Krakow | 1:00.70 | 635 | 29.10 | 31.60 | |||||
2. | Jamrozik Paulina | 89 | Aquarius Myślen | 1:01.05 | 624 | 29.15 | 31.90 | |||||
3. | Borek Natalia | 90 | Wodnik Krosno | 1:02.45 | 583 | 29.80 | 32.65 | |||||
4. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 1:03.86 | 545 | 29.55 | 34.31 | |||||
5. | Muti Dominika | 91 | Jordan Krakow | 1:04.11 | 538 | 30.93 | 33.18 | |||||
6. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 1:04.34 | 533 | 30.94 | 33.40 | |||||
7. | Goebel Dagmara | 91 | Jordan Krakow | 1:04.89 | 519 | 31.47 | 33.42 | |||||
8. | Konwińska Iwona | 90 | Jordan Krakow | 1:05.88 | 496 | 31.74 | 34.14 | |||||
9. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 1:06.10 | 491 | 32.06 | 34.04 | |||||
10. | Jarosz Alicja | 91 | Unia Oświêcim | 1:06.78 | 476 | 32.22 | 34.56 | |||||
11. | Dadak Ewa | 90 | Unia Oświêcim | 1:06.88 | 474 | 31.50 | 35.38 | |||||
12. | Batko Magdalena | 91 | Jordan Krakow | 1:07.01 | 471 | 32.38 | 34.63 | |||||
Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 1:07.01 | 471 | 31.98 | 35.03 | ||||||
14. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Aquarius Myślen | 1:07.04 | 471 | 32.43 | 34.61 | |||||
15. | Kleban Elżbieta | 90 | Jordan Krakow | 1:07.06 | 470 | 32.18 | 34.88 | |||||
16. | Wrona Agnieszka | 91 | Jordan Krakow | 1:07.34 | 465 | 32.60 | 34.74 | |||||
17. | Miarczyńska Anna | 90 | Aquarius Myślen | 1:07.49 | 461 | 32.99 | 34.50 | |||||
18. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:08.30 | 445 | 32.48 | 35.82 | |||||
19. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 1:08.47 | 442 | 33.12 | 35.35 | |||||
20. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 1:08.93 | 433 | 33.11 | 35.82 | |||||
21. | Guzik Aleksandra | 92 | Wodnik Krosno | 1:10.01 | 413 | 33.53 | 36.48 | |||||
22. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 1:10.98 | 397 | 34.08 | 36.90 | |||||
23. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.53 | 388 | 34.37 | 37.16 | |||||
24. | Żelazko Natalia | 90 | AZS WSB N.Sącz | 1:13.82 | 353 | 34.21 | 39.61 | |||||
25. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:14.58 | 342 | 35.85 | 38.73 | |||||
26. | Dziobek Katarzyna | 88 | CKiS Skawina | 1:14.67 | 341 | 34.05 | 40.62 | |||||
27. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 1:15.14 | 334 | 35.85 | 39.29 | |||||
28. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 1:15.36 | 331 | 37.25 | 38.11 | |||||
29. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:15.44 | 330 | 35.76 | 39.68 | |||||
30. | Wieczorek Anna | 92 | CKiS Skawina | 1:15.90 | 324 | 36.48 | 39.42 | |||||
31. | Michalczyk Jolanta | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.00 | 323 | 36.72 | 39.28 | |||||
32. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:16.63 | 315 | 36.82 | 39.81 | |||||
33. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:16.82 | 313 | 36.30 | 40.52 | |||||
34. | Schab Dominika | 91 | Korona Kraków | 1:16.87 | 312 | 37.44 | 39.43 | |||||
35. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 1:17.26 | 307 | 36.82 | 40.44 | |||||
36. | Chlipała Patrycja | 93 | Aquarius Myślen | 1:17.83 | 301 | 37.32 | 40.51 | |||||
37. | Kopacz Karolina | 90 | CKiS Skawina | 1:20.23 | 275 | 39.19 | 41.04 | |||||
38. | Kulig Eliza | 92 | Unia Oświêcim | 1:20.68 | 270 | 38.92 | 41.76 | |||||
39. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 1:21.73 | 260 | 39.11 | 42.62 | |||||
40. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:24.52 | 235 | 40.50 | 44.02 | |||||
41. | Jakubiak Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:24.68 | 233 | |||||||
42. | Fiołek Justyna | 93 | Jordan Krakow | 1:26.62 | 218 | 40.78 | 45.84 | |||||
43. | Hajto Julia | 92 | CKiS Skawina | 1:31.51 | 185 | 43.12 | 48.39 | |||||
44. | Piątkiewicz Katarzyna | 92 | CKiS Skawina | 1:31.81 | 183 | 42.12 | 49.69 | |||||
45. | Stanek Dorota | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:35.42 | 163 | 45.07 | 50.35 | |||||
46. | Kurek Maria | 93 | Jordan Krakow | 1:46.54 | 117 | 48.99 | 57.55 | |||||
DYSKW. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | |||||||||
DYSKW. | Choma Kaja | 91 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 29 04-12-12 |
100m dowolny Kobiet |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
2001 2000 |
55.83 58.62 |
Korc Agata Palak Klaudia |
86 85 |
Śląsk Wroclaw Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Okuńska Ewa | 90 | Jordan Krakow | 1:00.70 | 635 | 29.10 | 31.60 | |||||
2. | Jamrozik Paulina | 89 | Aquarius Myślen | 1:01.05 | 624 | 29.15 | 31.90 | |||||
3. | Borek Natalia | 90 | Wodnik Krosno | 1:02.45 | 583 | 29.80 | 32.65 | |||||
4. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 1:03.86 | 545 | 29.55 | 34.31 | |||||
5. | Konwińska Iwona | 90 | Jordan Krakow | 1:05.88 | 496 | 31.74 | 34.14 | |||||
6. | Dadak Ewa | 90 | Unia Oświêcim | 1:06.88 | 474 | 31.50 | 35.38 | |||||
7. | Kleban Elżbieta | 90 | Jordan Krakow | 1:07.06 | 470 | 32.18 | 34.88 | |||||
8. | Miarczyńska Anna | 90 | Aquarius Myślen | 1:07.49 | 461 | 32.99 | 34.50 | |||||
9. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 1:08.47 | 442 | 33.12 | 35.35 | |||||
10. | Żelazko Natalia | 90 | AZS WSB N.Sącz | 1:13.82 | 353 | 34.21 | 39.61 | |||||
11. | Kopacz Karolina | 90 | CKiS Skawina | 1:20.23 | 275 | 39.19 | 41.04 |
<< TOP >> |
Nr 29 04-12-12 |
100m dowolny Kobiet |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
2003 1990 |
58.17 1:02.03 |
Budzis Joanna Kucia Katarzyna |
90 77 |
BUKS Warszawa Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Muti Dominika | 91 | Jordan Krakow | 1:04.11 | 538 | 30.93 | 33.18 | |||||
2. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 1:04.34 | 533 | 30.94 | 33.40 | |||||
3. | Goebel Dagmara | 91 | Jordan Krakow | 1:04.89 | 519 | 31.47 | 33.42 | |||||
4. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 1:06.10 | 491 | 32.06 | 34.04 | |||||
5. | Jarosz Alicja | 91 | Unia Oświêcim | 1:06.78 | 476 | 32.22 | 34.56 | |||||
6. | Batko Magdalena | 91 | Jordan Krakow | 1:07.01 | 471 | 32.38 | 34.63 | |||||
Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 1:07.01 | 471 | 31.98 | 35.03 | ||||||
8. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Aquarius Myślen | 1:07.04 | 471 | 32.43 | 34.61 | |||||
9. | Wrona Agnieszka | 91 | Jordan Krakow | 1:07.34 | 465 | 32.60 | 34.74 | |||||
10. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:08.30 | 445 | 32.48 | 35.82 | |||||
11. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 1:08.93 | 433 | 33.11 | 35.82 | |||||
12. | Guzik Aleksandra | 92 | Wodnik Krosno | 1:10.01 | 413 | 33.53 | 36.48 | |||||
13. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 1:10.98 | 397 | 34.08 | 36.90 | |||||
14. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.53 | 388 | 34.37 | 37.16 | |||||
15. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 1:15.14 | 334 | 35.85 | 39.29 | |||||
16. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 1:15.36 | 331 | 37.25 | 38.11 | |||||
17. | Wieczorek Anna | 92 | CKiS Skawina | 1:15.90 | 324 | 36.48 | 39.42 | |||||
18. | Michalczyk Jolanta | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.00 | 323 | 36.72 | 39.28 | |||||
19. | Schab Dominika | 91 | Korona Kraków | 1:16.87 | 312 | 37.44 | 39.43 | |||||
20. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 1:17.26 | 307 | 36.82 | 40.44 | |||||
21. | Kulig Eliza | 92 | Unia Oświêcim | 1:20.68 | 270 | 38.92 | 41.76 | |||||
22. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:24.52 | 235 | 40.50 | 44.02 | |||||
23. | Hajto Julia | 92 | CKiS Skawina | 1:31.51 | 185 | 43.12 | 48.39 | |||||
24. | Piątkiewicz Katarzyna | 92 | CKiS Skawina | 1:31.81 | 183 | 42.12 | 49.69 | |||||
DYSKW. | Choma Kaja | 91 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 29 04-12-12 |
100m dowolny Kobiet |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2003 | 1:07.57 | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:14.58 | 342 | 35.85 | 38.73 | |||||
2. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:15.44 | 330 | 35.76 | 39.68 | |||||
3. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:16.63 | 315 | 36.82 | 39.81 | |||||
4. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:16.82 | 313 | 36.30 | 40.52 | |||||
5. | Chlipała Patrycja | 93 | Aquarius Myślen | 1:17.83 | 301 | 37.32 | 40.51 | |||||
6. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 1:21.73 | 260 | 39.11 | 42.62 | |||||
7. | Jakubiak Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:24.68 | 233 | |||||||
8. | Fiołek Justyna | 93 | Jordan Krakow | 1:26.62 | 218 | 40.78 | 45.84 | |||||
9. | Stanek Dorota | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:35.42 | 163 | 45.07 | 50.35 | |||||
10. | Kurek Maria | 93 | Jordan Krakow | 1:46.54 | 117 | 48.99 | 57.55 | |||||
DYSKW. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina |
<< TOP >> |
Nr 30 04-12-12 |
100m dowolny Mêżczyzn |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
1999 2004 |
47.75 50.20 |
Kizierowski Bartosz Korzeniowski Paweł |
77 85 |
Polonia Warszawa Dwory Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Filipak Mariusz | 85 | Jordan Krakow | 52.25 | 716 | 24.61 | 27.64 | |||||
2. | Wilk Robert SK | 86 | Jordan Krakow | 52.60 | 701 | 25.32 | 27.28 | |||||
3. | Balicki Sebastian SK | 88 | Jordan Krakow | 54.75 | 622 | 26.11 | 28.64 | |||||
4. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 57.55 | 535 | 27.28 | 30.27 | |||||
5. | Klekot Łukasz | 89 | Unia Oświêcim | 58.20 | FJ | 518 | ||||||
6. | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów | 58.20 | FJ | 518 | 28.00 | 30.20 | ||||
7. | Guzik Jakub | 91 | Wodnik Krosno | 58.99 | 497 | 27.97 | 31.02 | |||||
8. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 1:00.00 | 472 | 29.05 | 30.95 | |||||
9. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myślen | 1:00.14 | 469 | 28.90 | 31.24 | |||||
10. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 1:00.18 | 468 | 28.56 | 31.62 | |||||
11. | Kruszyna Artur | 88 | Aquarius Myślen | 1:00.68 | 457 | 29.13 | 31.55 | |||||
12. | Tyrka Marek | 90 | Unia Tarnów | 1:01.28 | 443 | 28.96 | 32.32 | |||||
13. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 1:01.77 | 433 | 29.01 | 32.76 | |||||
14. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 1:02.08 | 426 | 29.73 | 32.35 | |||||
15. | Pruś Piotr | 88 | AZS WSB N.Sącz | 1:03.89 | 391 | 30.74 | 33.15 | |||||
16. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 1:04.25 | 385 | 30.49 | 33.76 | |||||
17. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 1:04.38 | FJ | 382 | 30.53 | 33.85 | ||||
18. | Kruszyna Lukasz | 90 | Aquarius Myślen | 1:04.38 | FJ | 382 | 30.64 | 33.74 | ||||
19. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 1:04.40 | 382 | 30.70 | 33.70 | |||||
20. | Grot Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:05.19 | 368 | 31.07 | 34.12 | |||||
21. | Nawieśniak Dawid | 91 | Jordan Krakow | 1:05.33 | 366 | 30.89 | 34.44 | |||||
22. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 1:05.66 | 360 | 31.46 | 34.20 | |||||
23. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 1:06.40 | 348 | 31.54 | 34.86 | |||||
24. | Zdeb Marcelin | 91 | Jordan Krakow | 1:06.83 | 342 | 30.95 | 35.88 | |||||
25. | Kuwik Tomasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:07.23 | 336 | 32.56 | 34.67 | |||||
26. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 1:07.29 | 335 | 33.20 | 34.09 | |||||
27. | Gadzina Hubert | 90 | AZS WSB N.Sącz | 1:07.90 | 326 | 32.26 | 35.64 | |||||
28. | Kawula Artur | 92 | Unia Tarnów | 1:07.92 | 325 | 32.22 | 35.70 | |||||
29. | Biernacki Jerzy | 90 | Jordan Krakow | 1:08.44 | 318 | 32.48 | 35.96 | |||||
30. | Szafrański Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:08.91 | 312 | 32.75 | 36.16 | |||||
31. | Pieniążek Piotr | 91 | Unia Oświêcim | 1:09.97 | 298 | 33.24 | 36.73 | |||||
32. | Waszkiewicz Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 1:11.51 | 279 | 33.68 | 37.83 | |||||
33. | Janas Bartosz | 93 | Unia Tarnów | 1:11.80 | 275 | 33.70 | 38.10 | |||||
34. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 1:12.03 | 273 | 33.93 | 38.10 | |||||
35. | Kołodziej Bartosz | 91 | Jordan Krakow | 1:12.22 | 271 | 33.88 | 38.34 | |||||
36. | Rus Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:12.42 | FJ | 268 | 34.63 | 37.79 | ||||
37. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 1:12.42 | FJ | 268 | 34.36 | 38.06 | ||||
38. | Siudyła Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:14.32 | 248 | 35.04 | 39.28 | |||||
39. | Mielecki Mateusz | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:15.01 | 241 | 35.30 | 39.71 | |||||
40. | Luzarowski Wojciech | 93 | Jordan Krakow | 1:16.23 | 230 | 35.63 | 40.60 | |||||
41. | Pietras Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:16.45 | 228 | 35.75 | 40.70 | |||||
42. | Turbasa Eryk | 93 | Jordan Krakow | 1:17.71 | 217 | 37.47 | 40.24 | |||||
43. | Pachulowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 1:19.24 | 205 | 37.96 | 41.28 | |||||
44. | Kozłowski Kamil | 93 | Jordan Krakow | 1:22.68 | 180 | 39.40 | 43.28 | |||||
45. | Padlik Piotr | 92 | Jordan Krakow | 1:23.75 | 173 | 37.74 | 46.01 | |||||
46. | Haras Szymon | 92 | Unia Oświêcim | 1:25.23 | 164 | 40.56 | 44.67 | |||||
47. | Leśniak Piotr | 93 | Jordan Krakow | 1:34.00 | 122 | 41.83 | 52.17 | |||||
DYSKW. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | |||||||||
DYSKW. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 30 04-12-12 |
100m dowolny Mêżczyzn |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
2002 2003 |
51.58 52.60 |
Gawłowicz Krzysztof Haas Mateusz |
87 88 |
Novita-10 Ziel.Góra Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 57.55 | 535 | 27.28 | 30.27 | |||||
2. | Klekot Łukasz | 89 | Unia Oświêcim | 58.20 | FJ | 518 | ||||||
3. | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów | 58.20 | FJ | 518 | 28.00 | 30.20 | ||||
4. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 1:00.18 | 468 | 28.56 | 31.62 | |||||
5. | Tyrka Marek | 90 | Unia Tarnów | 1:01.28 | 443 | 28.96 | 32.32 | |||||
6. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 1:01.77 | 433 | 29.01 | 32.76 | |||||
7. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 1:04.38 | FJ | 382 | 30.53 | 33.85 | ||||
8. | Kruszyna Lukasz | 90 | Aquarius Myślen | 1:04.38 | FJ | 382 | 30.64 | 33.74 | ||||
9. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 1:05.66 | 360 | 31.46 | 34.20 | |||||
10. | Gadzina Hubert | 90 | AZS WSB N.Sącz | 1:07.90 | 326 | 32.26 | 35.64 | |||||
11. | Biernacki Jerzy | 90 | Jordan Krakow | 1:08.44 | 318 | 32.48 | 35.96 | |||||
DYSKW. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 30 04-12-12 |
100m dowolny Mêżczyzn |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
1988 1991 |
55.82 56.98 |
Hundert Marcin Florczyk Piotr |
75 78 |
Stal St. Szczecin Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Guzik Jakub | 91 | Wodnik Krosno | 58.99 | 497 | 27.97 | 31.02 | |||||
2. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 1:00.00 | 472 | 29.05 | 30.95 | |||||
3. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 1:02.08 | 426 | 29.73 | 32.35 | |||||
4. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 1:04.25 | 385 | 30.49 | 33.76 | |||||
5. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 1:04.40 | 382 | 30.70 | 33.70 | |||||
6. | Grot Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:05.19 | 368 | 31.07 | 34.12 | |||||
7. | Nawieśniak Dawid | 91 | Jordan Krakow | 1:05.33 | 366 | 30.89 | 34.44 | |||||
8. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 1:06.40 | 348 | 31.54 | 34.86 | |||||
9. | Zdeb Marcelin | 91 | Jordan Krakow | 1:06.83 | 342 | 30.95 | 35.88 | |||||
10. | Kuwik Tomasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:07.23 | 336 | 32.56 | 34.67 | |||||
11. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 1:07.29 | 335 | 33.20 | 34.09 | |||||
12. | Kawula Artur | 92 | Unia Tarnów | 1:07.92 | 325 | 32.22 | 35.70 | |||||
13. | Szafrański Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:08.91 | 312 | 32.75 | 36.16 | |||||
14. | Pieniążek Piotr | 91 | Unia Oświêcim | 1:09.97 | 298 | 33.24 | 36.73 | |||||
15. | Waszkiewicz Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 1:11.51 | 279 | 33.68 | 37.83 | |||||
16. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 1:12.03 | 273 | 33.93 | 38.10 | |||||
17. | Kołodziej Bartosz | 91 | Jordan Krakow | 1:12.22 | 271 | 33.88 | 38.34 | |||||
18. | Rus Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:12.42 | 268 | 34.63 | 37.79 | |||||
19. | Siudyła Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:14.32 | 248 | 35.04 | 39.28 | |||||
20. | Pietras Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:16.45 | 228 | 35.75 | 40.70 | |||||
21. | Padlik Piotr | 92 | Jordan Krakow | 1:23.75 | 173 | 37.74 | 46.01 | |||||
22. | Haras Szymon | 92 | Unia Oświêcim | 1:25.23 | 164 | 40.56 | 44.67 |
<< TOP >> |
Nr 30 04-12-12 |
100m dowolny Mêżczyzn |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2001 | 1:03.61 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Janas Bartosz | 93 | Unia Tarnów | 1:11.80 | 275 | 33.70 | 38.10 | |||||
2. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 1:12.42 | 268 | 34.36 | 38.06 | |||||
3. | Mielecki Mateusz | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:15.01 | 241 | 35.30 | 39.71 | |||||
4. | Luzarowski Wojciech | 93 | Jordan Krakow | 1:16.23 | 230 | 35.63 | 40.60 | |||||
5. | Turbasa Eryk | 93 | Jordan Krakow | 1:17.71 | 217 | 37.47 | 40.24 | |||||
6. | Pachulowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 1:19.24 | 205 | 37.96 | 41.28 | |||||
7. | Kozłowski Kamil | 93 | Jordan Krakow | 1:22.68 | 180 | 39.40 | 43.28 | |||||
8. | Leśniak Piotr | 93 | Jordan Krakow | 1:34.00 | 122 | 41.83 | 52.17 | |||||
DYSKW. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 31 04-12-12 |
100m grzbietowy Kobiet |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
1995 2003 |
1:00.53 1:01.52 |
Komorowicz Dagmara Staszak Katarzyna |
79 87 |
Lublinianka Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 1:09.21 | 613 | 34.04 | 35.17 | |||||
2. | Borek Natalia | 90 | Wodnik Krosno | 1:09.71 | 600 | 33.73 | 35.98 | |||||
3. | Waligóra Olga | 90 | Jordan Krakow | 1:11.77 | 550 | 34.96 | 36.81 | |||||
4. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:12.55 | 532 | 35.73 | 36.82 | |||||
5. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 1:15.27 | 476 | 36.42 | 38.85 | |||||
Krupa Kinga | 90 | Jordan Krakow | 1:15.27 | 476 | 36.37 | 38.90 | ||||||
7. | Jodłowska Adriana | 92 | Jordan Krakow | 1:16.27 | 458 | 36.19 | 40.08 | |||||
8. | Wrona Agnieszka | 91 | Jordan Krakow | 1:17.05 | 444 | 37.59 | 39.46 | |||||
9. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 1:17.22 | 441 | 38.14 | 39.08 | |||||
10. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 1:17.48 | 437 | 37.15 | 40.33 | |||||
11. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:18.36 | 422 | 38.24 | 40.12 | |||||
12. | Cembrzyńska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 1:18.96 | 413 | 38.10 | 40.86 | |||||
13. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 1:19.19 | 409 | 38.29 | 40.90 | |||||
14. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 1:20.37 | 391 | |||||||
15. | Modzelewska Dorota | 92 | Unia Oświêcim | 1:20.59 | 388 | 38.63 | 41.96 | |||||
16. | Garzeł Zofia | 92 | Jordan Krakow | 1:21.62 | 373 | 40.17 | 41.45 | |||||
17. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 1:23.38 | 350 | 40.24 | 43.14 | |||||
18. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 1:23.96 | 343 | 40.72 | 43.24 | |||||
19. | Kiełbasa Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:24.58 | 336 | 40.11 | 44.47 | |||||
20. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 1:27.66 | 301 | 42.20 | 45.46 | |||||
21. | Michalczyk Jolanta | 92 | Unia Oświêcim | 1:28.68 | 291 | 43.51 | 45.17 | |||||
22. | Kopacz Karolina | 90 | CKiS Skawina | 1:33.19 | 251 | 44.77 | 48.42 | |||||
23. | Stano Karla | 93 | Jordan Krakow | 1:35.18 | 235 | 44.82 | 50.36 | |||||
24. | Piątkiewicz Katarzyna | 92 | CKiS Skawina | 1:46.97 | 166 | 51.24 | 55.73 | |||||
25. | Hajto Julia | 92 | CKiS Skawina | 1:55.19 | 133 | 54.64 | 1:00.55 | |||||
PK | Romuzga Oliwia | 91 | AZS AWF Katowic | 1:12.78 | 527 | 34.26 | 38.52 |
<< TOP >> |
Nr 31 04-12-12 |
100m grzbietowy Kobiet |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
1994 2002 |
1:02.04 1:02.19 |
Komorowicz Dagmara Staszak Katarzyna |
79 87 |
Lublinianka Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Borek Natalia | 90 | Wodnik Krosno | 1:09.71 | 600 | 33.73 | 35.98 | |||||
2. | Waligóra Olga | 90 | Jordan Krakow | 1:11.77 | 550 | 34.96 | 36.81 | |||||
3. | Krupa Kinga | 90 | Jordan Krakow | 1:15.27 | 476 | 36.37 | 38.90 | |||||
4. | Kopacz Karolina | 90 | CKiS Skawina | 1:33.19 | 251 | 44.77 | 48.42 |
<< TOP >> |
Nr 31 04-12-12 |
100m grzbietowy Kobiet |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
1992 2000 |
1:04.58 1:05.40 |
Komorowicz Dagmara Staszak Katarzyna |
87 87 |
Lublinianka Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 1:09.21 | 613 | 34.04 | 35.17 | |||||
2. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:12.55 | 532 | 35.73 | 36.82 | |||||
3. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 1:15.27 | 476 | 36.42 | 38.85 | |||||
4. | Jodłowska Adriana | 92 | Jordan Krakow | 1:16.27 | 458 | 36.19 | 40.08 | |||||
5. | Wrona Agnieszka | 91 | Jordan Krakow | 1:17.05 | 444 | 37.59 | 39.46 | |||||
6. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 1:17.22 | 441 | 38.14 | 39.08 | |||||
7. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:18.36 | 422 | 38.24 | 40.12 | |||||
8. | Cembrzyńska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 1:18.96 | 413 | 38.10 | 40.86 | |||||
9. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 1:19.19 | 409 | 38.29 | 40.90 | |||||
10. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 1:20.37 | 391 | |||||||
11. | Modzelewska Dorota | 92 | Unia Oświêcim | 1:20.59 | 388 | 38.63 | 41.96 | |||||
12. | Garzeł Zofia | 92 | Jordan Krakow | 1:21.62 | 373 | 40.17 | 41.45 | |||||
13. | Świś Natalia | 91 | Unia Oświêcim | 1:23.38 | 350 | 40.24 | 43.14 | |||||
14. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 1:23.96 | 343 | 40.72 | 43.24 | |||||
15. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 1:27.66 | 301 | 42.20 | 45.46 | |||||
16. | Michalczyk Jolanta | 92 | Unia Oświêcim | 1:28.68 | 291 | 43.51 | 45.17 | |||||
17. | Piątkiewicz Katarzyna | 92 | CKiS Skawina | 1:46.97 | 166 | 51.24 | 55.73 | |||||
18. | Hajto Julia | 92 | CKiS Skawina | 1:55.19 | 133 | 54.64 | 1:00.55 | |||||
PK | Romuzga Oliwia | 91 | AZS AWF Katowic | 1:12.78 | 527 | 34.26 | 38.52 |
<< TOP >> |
Nr 31 04-12-12 |
100m grzbietowy Kobiet |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1978 | 1:13.00 | Rataj Małgorzata | 67 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 1:17.48 | 437 | 37.15 | 40.33 | |||||
2. | Kiełbasa Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:24.58 | 336 | 40.11 | 44.47 | |||||
3. | Stano Karla | 93 | Jordan Krakow | 1:35.18 | 235 | 44.82 | 50.36 |
<< TOP >> |
Nr 32 04-12-12 |
100m
grzbietowy Mêżczyzn |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2000 2004 |
52.54 55.87 |
Kizierowski Bartosz Jasiński Jakub |
77 85 |
Polonia Warszawa Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Jasiński Jakub SK | 87 | Jordan Krakow | 57.08 | 703 | 27.72 | 29.36 | |||||
2. | Zakrzewski Łukasz | 90 | Jordan Krakow | 1:01.68 | 557 | 29.88 | 31.80 | |||||
3. | Górka Marcin SK | 88 | Jordan Krakow | 1:02.70 | 530 | 30.91 | 31.79 | |||||
4. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:03.72 | 505 | 31.21 | 32.51 | |||||
5. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 1:05.69 | 461 | 31.95 | 33.74 | |||||
6. | Grzegorczyk Filip | 91 | Jordan Krakow | 1:07.36 | 427 | 32.59 | 34.77 | |||||
7. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 1:08.47 | 407 | 33.68 | 34.79 | |||||
Wójcik Wojciech | 90 | Jordan Krakow | 1:08.47 | 407 | 33.07 | 35.40 | ||||||
9. | Stec Bartłomiej | 90 | Jordan Krakow | 1:09.14 | 395 | 34.04 | 35.10 | |||||
10. | Latuszek Kamil SK | 88 | Jordan Krakow | 1:09.23 | 394 | 34.19 | 35.04 | |||||
11. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:09.75 | 385 | 33.29 | 36.46 | |||||
12. | Wołek Michał | 92 | Jordan Krakow | 1:10.61 | 371 | 34.14 | 36.47 | |||||
13. | Kruszyna Artur | 88 | Aquarius Myślen | 1:10.92 | 366 | 34.10 | 36.82 | |||||
14. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:11.14 | 363 | 34.45 | 36.69 | |||||
15. | Rokicki Sebastian | 90 | Jordan Krakow | 1:11.62 | 355 | 34.34 | 37.28 | |||||
16. | Krajewski Jacek | 91 | AZS WSB N.Sącz | 1:12.14 | 348 | 34.44 | 37.70 | |||||
17. | Bêc Konrad | 90 | Unia Oświêcim | 1:13.65 | 327 | 35.43 | 38.22 | |||||
18. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:14.08 | 321 | 35.87 | 38.21 | |||||
19. | Kruszyna Lukasz | 90 | Aquarius Myślen | 1:14.77 | FJ | 312 | 36.13 | 38.64 | ||||
20. | Kupiec Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 1:14.77 | FJ | 312 | 36.31 | 38.46 | ||||
21. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:15.40 | 304 | 36.03 | 39.37 | |||||
22. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:15.95 | 298 | 36.90 | 39.05 | |||||
23. | Huptys Krzysztof | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.54 | 291 | 37.12 | 39.42 | |||||
24. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:18.22 | 273 | 37.58 | 40.64 | |||||
25. | Kołodziej Bartosz | 91 | Jordan Krakow | 1:22.57 | 232 | 40.42 | 42.15 | |||||
26. | Pietras Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:24.36 | 217 | 40.32 | 44.04 | |||||
27. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 1:27.32 | 196 | 42.78 | 44.54 |
<< TOP >> |
Nr 32 04-12-12 |
100m
grzbietowy Mêżczyzn |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
2000 1993 |
57.08 58.68 |
Rumianowski Tomasz Florczyk Piotr |
85 78 |
Novita-10 Ziel.Góra Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Zakrzewski Łukasz | 90 | Jordan Krakow | 1:01.68 | 557 | 29.88 | 31.80 | |||||
2. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 1:08.47 | 407 | 33.68 | 34.79 | |||||
Wójcik Wojciech | 90 | Jordan Krakow | 1:08.47 | 407 | 33.07 | 35.40 | ||||||
4. | Stec Bartłomiej | 90 | Jordan Krakow | 1:09.14 | 395 | 34.04 | 35.10 | |||||
5. | Rokicki Sebastian | 90 | Jordan Krakow | 1:11.62 | 355 | 34.34 | 37.28 | |||||
6. | Bêc Konrad | 90 | Unia Oświêcim | 1:13.65 | 327 | 35.43 | 38.22 | |||||
7. | Kruszyna Lukasz | 90 | Aquarius Myślen | 1:14.77 | FJ | 312 | 36.13 | 38.64 | ||||
8. | Kupiec Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 1:14.77 | FJ | 312 | 36.31 | 38.46 |
<< TOP >> |
Nr 32 04-12-12 |
100m
grzbietowy Mêżczyzn |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
1998 1991 |
1:01.18 1:02.42 |
Rumianowski Tomasz Florczyk Piotr |
85 78 |
Novita-10 Ziel.Góra Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:03.72 | 505 | 31.21 | 32.51 | |||||
2. | Grzegorczyk Filip | 91 | Jordan Krakow | 1:07.36 | 427 | 32.59 | 34.77 | |||||
3. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:09.75 | 385 | 33.29 | 36.46 | |||||
4. | Wołek Michał | 92 | Jordan Krakow | 1:10.61 | 371 | 34.14 | 36.47 | |||||
5. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:11.14 | 363 | 34.45 | 36.69 | |||||
6. | Krajewski Jacek | 91 | AZS WSB N.Sącz | 1:12.14 | 348 | 34.44 | 37.70 | |||||
7. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:14.08 | 321 | 35.87 | 38.21 | |||||
8. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:15.40 | 304 | 36.03 | 39.37 | |||||
9. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:15.95 | 298 | 36.90 | 39.05 | |||||
10. | Huptys Krzysztof | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.54 | 291 | 37.12 | 39.42 | |||||
11. | Kołodziej Bartosz | 91 | Jordan Krakow | 1:22.57 | 232 | 40.42 | 42.15 | |||||
12. | Pietras Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:24.36 | 217 | 40.32 | 44.04 |
<< TOP >> |
Nr 32 04-12-12 |
100m
grzbietowy Mêżczyzn |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1987 | 1:13.00 | Piotrowski Tomasz | 76 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:18.22 | 273 | 37.58 | 40.64 | |||||
2. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 1:27.32 | 196 | 42.78 | 44.54 |
<< TOP >> |
Nr 33 04-12-12 |
100m klasyczny Kobiet |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2000 1997 |
1:06.95 1:11.41 |
Pêczak Alicja Kwiatkowska Anna |
70 82 |
AZS AWF Gdańsk Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 1:17.80 | 594 | 36.80 | 41.00 | |||||
2. | Konwińska Iwona | 90 | Jordan Krakow | 1:19.31 | 560 | 37.50 | 41.81 | |||||
3. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 1:19.37 | 559 | 41.68 | 37.69 | |||||
4. | Kajtoch Sabina | 90 | Unia Oświêcim | 1:19.54 | 555 | 38.14 | 41.40 | |||||
5. | Studzińska Patrycja | 91 | Unia Oświêcim | 1:19.82 | 550 | 38.01 | 41.81 | |||||
6. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 1:20.21 | 542 | 38.59 | 41.62 | |||||
7. | Kot Paulina | 90 | Unia Tarnów | 1:21.77 | 511 | 39.01 | 42.76 | |||||
8. | Dadak Ewa | 90 | Unia Oświêcim | 1:23.10 | 487 | 38.89 | 44.21 | |||||
9. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Krakow | 1:23.24 | 485 | 39.70 | 43.54 | |||||
10. | Pasternak Diana | 91 | Jordan Krakow | 1:23.91 | 473 | 39.84 | 44.07 | |||||
11. | Jamrozik Justyna | 88 | Aquarius Myślen | 1:25.01 | 455 | 41.20 | 43.81 | |||||
12. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 1:26.47 | 432 | 41.24 | 45.23 | |||||
13. | Michalak Ewa | 89 | Jordan Krakow | 1:27.03 | 424 | 40.24 | 46.79 | |||||
14. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 1:27.17 | 422 | 40.98 | 46.19 | |||||
15. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:30.45 | 378 | 43.18 | 47.27 | |||||
16. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:31.11 | 369 | 43.99 | 47.12 | |||||
17. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:31.68 | 363 | 43.82 | 47.86 | |||||
18. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 1:31.88 | 360 | 44.15 | 47.73 | |||||
19. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 1:32.69 | 351 | 42.87 | 49.82 | |||||
20. | Żak Gabriela | 90 | Swim Art Myslen | 1:33.85 | 338 | 44.81 | 49.04 | |||||
21. | Wojnarowska Joanna | 92 | Jordan Krakow | 1:34.42 | 332 | 44.07 | 50.35 | |||||
22. | Mazur Beata | 93 | Unia Tarnów | 1:36.98 | 306 | 45.04 | 51.94 | |||||
23. | Dziobek Katarzyna | 88 | CKiS Skawina | 1:38.01 | 297 | 45.33 | 52.68 | |||||
24. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:40.02 | 279 | 47.45 | 52.57 | |||||
25. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:41.39 | 268 | 48.69 | 52.70 | |||||
26. | Rajca Gabriela | 93 | CKiS Skawina | 1:46.52 | 231 | 49.57 | 56.95 | |||||
27. | Ostrowska Anna | 93 | Jordan Krakow | 1:48.06 | 221 | 51.35 | 56.71 | |||||
28. | Kurek Maria | 93 | Jordan Krakow | 1:58.35 | 168 | 54.73 | 1:03.62 | |||||
DYSKW. | Kuklewicz Sonia | 90 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 33 04-12-12 |
100m klasyczny Kobiet |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
1995 1997 |
1:10.73 1:11.41 |
Kamińska Beata Kwiatkowska Anna |
80 82 |
Skalar Słupsk Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 1:17.80 | 594 | 36.80 | 41.00 | |||||
2. | Konwińska Iwona | 90 | Jordan Krakow | 1:19.31 | 560 | 37.50 | 41.81 | |||||
3. | Kajtoch Sabina | 90 | Unia Oświêcim | 1:19.54 | 555 | 38.14 | 41.40 | |||||
4. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 1:20.21 | 542 | 38.59 | 41.62 | |||||
5. | Kot Paulina | 90 | Unia Tarnów | 1:21.77 | 511 | 39.01 | 42.76 | |||||
6. | Dadak Ewa | 90 | Unia Oświêcim | 1:23.10 | 487 | 38.89 | 44.21 | |||||
7. | Michalak Ewa | 89 | Jordan Krakow | 1:27.03 | 424 | 40.24 | 46.79 | |||||
8. | Żak Gabriela | 90 | Swim Art Myslen | 1:33.85 | 338 | 44.81 | 49.04 | |||||
DYSKW. | Kuklewicz Sonia | 90 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 33 04-12-12 |
100m klasyczny Kobiet |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
2001 2004 |
1:13.12 1:15.54 |
Kacprzak Marta Jurczyńska Dominika |
88 91 |
Jedynka Łódź Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 1:19.37 | 559 | 41.68 | 37.69 | |||||
2. | Studzińska Patrycja | 91 | Unia Oświêcim | 1:19.82 | 550 | 38.01 | 41.81 | |||||
3. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Krakow | 1:23.24 | 485 | 39.70 | 43.54 | |||||
4. | Pasternak Diana | 91 | Jordan Krakow | 1:23.91 | 473 | 39.84 | 44.07 | |||||
5. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 1:26.47 | 432 | 41.24 | 45.23 | |||||
6. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 1:27.17 | 422 | 40.98 | 46.19 | |||||
7. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 1:31.88 | 360 | 44.15 | 47.73 | |||||
8. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 1:32.69 | 351 | 42.87 | 49.82 | |||||
9. | Wojnarowska Joanna | 92 | Jordan Krakow | 1:34.42 | 332 | 44.07 | 50.35 | |||||
10. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:40.02 | 279 | 47.45 | 52.57 |
<< TOP >> |
Nr 33 04-12-12 |
100m klasyczny Kobiet |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1979 | 1:22.00 | Wasio Małgorzata | 69 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:30.45 | 378 | 43.18 | 47.27 | |||||
2. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:31.11 | 369 | 43.99 | 47.12 | |||||
3. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:31.68 | 363 | 43.82 | 47.86 | |||||
4. | Mazur Beata | 93 | Unia Tarnów | 1:36.98 | 306 | 45.04 | 51.94 | |||||
5. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:41.39 | 268 | 48.69 | 52.70 | |||||
6. | Rajca Gabriela | 93 | CKiS Skawina | 1:46.52 | 231 | 49.57 | 56.95 | |||||
7. | Ostrowska Anna | 93 | Jordan Krakow | 1:48.06 | 221 | 51.35 | 56.71 | |||||
8. | Kurek Maria | 93 | Jordan Krakow | 1:58.35 | 168 | 54.73 | 1:03.62 |
<< TOP >> |
Nr 34 04-12-12 |
100m klasyczny Mêżczyzn |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2004 1999 |
1:00.20 1:02.00 |
Kuczko Sławomir Wroński Filip |
85 79 |
AZS AWF Warszawa Wisła Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów | 1:11.58 | 522 | 33.98 | 37.60 | |||||
2. | Składnik Jakub | 89 | Unia Oświêcim | 1:12.48 | 503 | 33.28 | 39.20 | |||||
3. | Skóra Krystian | 90 | Unia Oświêcim | 1:15.91 | 438 | 35.61 | 40.30 | |||||
4. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 1:17.67 | 409 | 35.55 | 42.12 | |||||
Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 1:17.67 | 409 | 36.22 | 41.45 | ||||||
6. | Wojewodzic Bartosz | 91 | AZS WSB N.Sącz | 1:17.85 | 406 | 36.34 | 41.51 | |||||
7. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:18.44 | 397 | 37.49 | 40.95 | |||||
8. | Daniec Jan | 92 | Unia Oświêcim | 1:19.34 | FJ | 383 | ||||||
9. | Kuwik Tomasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:19.34 | FJ | 383 | 37.66 | 41.68 | ||||
10. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 1:20.89 | 362 | 42.64 | 38.25 | |||||
11. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 1:21.45 | 354 | 38.49 | 42.96 | |||||
12. | Wierzchowiec Piotr | 90 | Unia Tarnów | 1:21.71 | 351 | 39.08 | 42.63 | |||||
13. | Biernacki Jerzy | 90 | Jordan Krakow | 1:22.58 | 340 | 39.45 | 43.13 | |||||
14. | Stolarczyk Adrian | 91 | Unia Tarnów | 1:23.09 | 334 | 39.07 | 44.02 | |||||
15. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 1:24.79 | 314 | 39.98 | 44.81 | |||||
16. | Kuwik Michał | 91 | Unia Oświêcim | 1:25.46 | 307 | 39.59 | 45.87 | |||||
17. | Lidwin Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:26.77 | 293 | 42.46 | 44.31 | |||||
18. | Stelmach Karol | 91 | Unia Tarnów | 1:26.99 | 291 | 40.13 | 46.86 | |||||
19. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 1:27.49 | 286 | 41.27 | 46.22 | |||||
20. | Grêbski Karol | 91 | Jordan Krakow | 1:27.68 | 284 | 41.62 | 46.06 | |||||
21. | Rościszewski Mikołaj | 92 | Jordan Krakow | 1:28.91 | 272 | 41.29 | 47.62 | |||||
22. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 1:30.80 | 256 | 41.65 | 49.15 | |||||
23. | Lipiarz Szymon | 92 | Jordan Krakow | 1:33.12 | 237 | 43.75 | 49.37 | |||||
24. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:35.00 | 223 | 43.66 | 51.34 | |||||
25. | Kaleta Maciej | 92 | AZS WSB N.Sącz | 1:37.85 | 204 | 45.18 | 52.67 | |||||
26. | Konopka Bartłomiej | 93 | Unia Oświêcim | 1:41.02 | 185 | 47.81 | 53.21 | |||||
27. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 1:41.85 | 181 | 48.30 | 53.55 | |||||
28. | Trenda Grzegorz | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:42.60 | 177 | 46.68 | 55.92 | |||||
29. | Kozłowski Kamil | 93 | Jordan Krakow | 1:47.50 | 154 | 50.39 | 57.11 | |||||
DYSKW. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 34 04-12-12 |
100m klasyczny Mêżczyzn |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
2004 2004 |
1:03.06 1:03.06 |
Tracz Adrian Tracz Adrian |
89 89 |
Jordan Kraków Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów | 1:11.58 | 522 | 33.98 | 37.60 | |||||
2. | Składnik Jakub | 89 | Unia Oświêcim | 1:12.48 | 503 | 33.28 | 39.20 | |||||
3. | Skóra Krystian | 90 | Unia Oświêcim | 1:15.91 | 438 | 35.61 | 40.30 | |||||
4. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 1:17.67 | 409 | 35.55 | 42.12 | |||||
Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 1:17.67 | 409 | 36.22 | 41.45 | ||||||
6. | Wierzchowiec Piotr | 90 | Unia Tarnów | 1:21.71 | 351 | 39.08 | 42.63 | |||||
7. | Biernacki Jerzy | 90 | Jordan Krakow | 1:22.58 | 340 | 39.45 | 43.13 | |||||
DYSKW. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 34 04-12-12 |
100m klasyczny Mêżczyzn |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
2002 2002 |
1:08.47 1:08.47 |
Tracz Adrian Tracz Adrian |
89 89 |
Jordan Kraków Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wojewodzic Bartosz | 91 | AZS WSB N.Sącz | 1:17.85 | 406 | 36.34 | 41.51 | |||||
2. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:18.44 | 397 | 37.49 | 40.95 | |||||
3. | Daniec Jan | 92 | Unia Oświêcim | 1:19.34 | FJ | 383 | ||||||
4. | Kuwik Tomasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:19.34 | FJ | 383 | 37.66 | 41.68 | ||||
5. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 1:20.89 | 362 | 42.64 | 38.25 | |||||
6. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 1:21.45 | 354 | 38.49 | 42.96 | |||||
7. | Stolarczyk Adrian | 91 | Unia Tarnów | 1:23.09 | 334 | 39.07 | 44.02 | |||||
8. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 1:24.79 | 314 | 39.98 | 44.81 | |||||
9. | Kuwik Michał | 91 | Unia Oświêcim | 1:25.46 | 307 | 39.59 | 45.87 | |||||
10. | Lidwin Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:26.77 | 293 | 42.46 | 44.31 | |||||
11. | Stelmach Karol | 91 | Unia Tarnów | 1:26.99 | 291 | 40.13 | 46.86 | |||||
12. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 1:27.49 | 286 | 41.27 | 46.22 | |||||
13. | Grêbski Karol | 91 | Jordan Krakow | 1:27.68 | 284 | 41.62 | 46.06 | |||||
14. | Rościszewski Mikołaj | 92 | Jordan Krakow | 1:28.91 | 272 | 41.29 | 47.62 | |||||
15. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 1:30.80 | 256 | 41.65 | 49.15 | |||||
16. | Lipiarz Szymon | 92 | Jordan Krakow | 1:33.12 | 237 | 43.75 | 49.37 | |||||
17. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:35.00 | 223 | 43.66 | 51.34 | |||||
18. | Kaleta Maciej | 92 | AZS WSB N.Sącz | 1:37.85 | 204 | 45.18 | 52.67 | |||||
19. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 1:41.85 | 181 | 48.30 | 53.55 |
<< TOP >> |
Nr 34 04-12-12 |
100m klasyczny Mêżczyzn |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1983 | 1:18.72 | Jodłowski Arkadiusz | 72 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Konopka Bartłomiej | 93 | Unia Oświêcim | 1:41.02 | 185 | 47.81 | 53.21 | |||||
2. | Trenda Grzegorz | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:42.60 | 177 | 46.68 | 55.92 | |||||
3. | Kozłowski Kamil | 93 | Jordan Krakow | 1:47.50 | 154 | 50.39 | 57.11 |
<< TOP >> |
Nr 35 04-12-12 |
100m zmienny Kobiet |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2004 1997 |
1:01.41 1:04.73 |
Urbańczyk Aleksandra Jelonek Kinga |
87 81 |
Trójka Łódź Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 1:09.97 | 608 | |||||||
2. | Okuńska Ewa | 90 | Jordan Krakow | 1:10.41 | 597 | |||||||
3. | Jamrozik Paulina | 89 | Aquarius Myślen | 1:11.54 | 569 | |||||||
4. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 1:12.25 | 553 | |||||||
5. | Kajtoch Sabina | 90 | Unia Oświêcim | 1:13.18 | 532 | |||||||
6. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 1:14.14 | 511 | |||||||
7. | Waligóra Olga | 90 | Jordan Krakow | 1:14.75 | 499 | |||||||
8. | Kleban Elżbieta | 90 | Jordan Krakow | 1:14.86 | 497 | |||||||
9. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 1:16.47 | 466 | |||||||
10. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Aquarius Myślen | 1:16.69 | 462 | |||||||
11. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:17.05 | 455 | |||||||
12. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 1:17.69 | 444 | |||||||
13. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 1:18.59 | 429 | |||||||
14. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 1:20.01 | 407 | |||||||
15. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 1:20.80 | 395 | |||||||
16. | Miarczyńska Anna | 90 | Aquarius Myślen | 1:21.18 | 389 | |||||||
17. | Guzik Aleksandra | 92 | Wodnik Krosno | 1:21.77 | 381 | |||||||
18. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:21.86 | 380 | |||||||
19. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:21.93 | 379 | |||||||
20. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:24.77 | 342 | |||||||
21. | Garzeł Zofia | 92 | Jordan Krakow | 1:25.52 | 333 | |||||||
22. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 1:27.44 | 311 | |||||||
23. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:29.39 | 291 | |||||||
24. | Wieczorek Anna | 92 | CKiS Skawina | 1:29.71 | 288 | 43.91 | 45.80 | |||||
25. | Stano Karla | 93 | Jordan Krakow | 1:34.96 | 243 | |||||||
26. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 1:39.37 | 212 | 48.52 | 50.85 | |||||
27. | Rajca Gabriela | 93 | CKiS Skawina | 1:45.10 | 179 | 50.93 | 54.17 |
<< TOP >> |
Nr 35 04-12-12 |
100m zmienny Kobiet |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
2004 1997 |
1:00.75 1:04.95 |
Urbańczyk Aleksandra Kwiatkowska Anna |
87 82 |
Trójka Łódź Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 1:09.97 | 608 | |||||||
2. | Okuńska Ewa | 90 | Jordan Krakow | 1:10.41 | 597 | |||||||
3. | Jamrozik Paulina | 89 | Aquarius Myślen | 1:11.54 | 569 | |||||||
4. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 1:12.25 | 553 | |||||||
5. | Kajtoch Sabina | 90 | Unia Oświêcim | 1:13.18 | 532 | |||||||
6. | Waligóra Olga | 90 | Jordan Krakow | 1:14.75 | 499 | |||||||
7. | Kleban Elżbieta | 90 | Jordan Krakow | 1:14.86 | 497 | |||||||
8. | Miarczyńska Anna | 90 | Aquarius Myślen | 1:21.18 | 389 |
<< TOP >> |
Nr 35 04-12-12 |
100m zmienny Kobiet |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
2002 1995 |
1:06.37 1:08.09 |
Budzis Joanna Kwiatkowska Anna |
90 82 |
BUKS Warszawa Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 1:14.14 | 511 | |||||||
2. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 1:16.47 | 466 | |||||||
3. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Aquarius Myślen | 1:16.69 | 462 | |||||||
4. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 1:17.69 | 444 | |||||||
5. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 1:18.59 | 429 | |||||||
6. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 1:20.01 | 407 | |||||||
7. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 1:20.80 | 395 | |||||||
8. | Guzik Aleksandra | 92 | Wodnik Krosno | 1:21.77 | 381 | |||||||
9. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:21.86 | 380 | |||||||
10. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:21.93 | 379 | |||||||
11. | Garzeł Zofia | 92 | Jordan Krakow | 1:25.52 | 333 | |||||||
12. | Wieczorek Anna | 92 | CKiS Skawina | 1:29.71 | 288 | 43.91 | 45.80 |
<< TOP >> |
Nr 35 04-12-12 |
100m zmienny Kobiet |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1993 | 1:15.77 | Kwiatkowska Anna | 82 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:17.05 | 455 | |||||||
2. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 1:24.77 | 342 | |||||||
3. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 1:27.44 | 311 | |||||||
4. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Ósemka Oświêcim | 1:29.39 | 291 | |||||||
5. | Stano Karla | 93 | Jordan Krakow | 1:34.96 | 243 | |||||||
6. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 1:39.37 | 212 | 48.52 | 50.85 | |||||
7. | Rajca Gabriela | 93 | CKiS Skawina | 1:45.10 | 179 | 50.93 | 54.17 |
<< TOP >> |
Nr 36 04-12-12 |
100m zmienny Mêżczyzn |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2002 2002 |
54.57 56.28 |
Kizierowski Bartosz Żołdak Krzysztof |
77 84 |
Delfin Połaniec UKP Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Filipak Mariusz | 85 | Jordan Krakow | 59.35 | 703 | |||||||
2. | Popek Paweł SK | 86 | Jordan Krakow | 59.50 | 698 | |||||||
3. | Wilk Robert SK | 86 | Jordan Krakow | 1:01.35 | 637 | |||||||
4. | Trojak Szymon | 90 | Unia Oświêcim | 1:03.13 | 584 | |||||||
5. | Zakrzewski Łukasz | 90 | Jordan Krakow | 1:04.85 | 539 | |||||||
6. | Gnela Piotr | 89 | Unia Oświêcim | 1:05.37 | 526 | |||||||
7. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 1:07.43 | 479 | |||||||
8. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 1:08.93 | 449 | |||||||
9. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myślen | 1:09.28 | 442 | |||||||
10. | Wójcik Wojciech | 90 | Jordan Krakow | 1:10.12 | 426 | |||||||
11. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 1:10.49 | 420 | |||||||
12. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 1:10.73 | 415 | |||||||
13. | Daniec Jan | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.33 | 405 | |||||||
14. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:12.08 | 392 | |||||||
15. | Wołek Michał | 92 | Jordan Krakow | 1:13.09 | 376 | |||||||
16. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:14.42 | 357 | |||||||
17. | Bêc Konrad | 90 | Unia Oświêcim | 1:14.84 | 351 | |||||||
18. | Huptys Krzysztof | 92 | Unia Oświêcim | 1:17.30 | 318 | |||||||
19. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:18.35 | 305 | |||||||
20. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:18.48 | 304 | |||||||
21. | Rościszewski Mikołaj | 92 | Jordan Krakow | 1:19.00 | 298 | |||||||
22. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:19.54 | 292 | |||||||
23. | Hajduk Robert | 91 | Unia Oświêcim | 1:19.88 | 288 | |||||||
24. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 1:20.93 | 277 | |||||||
25. | Rus Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:24.03 | 247 | |||||||
26. | Lipiarz Szymon | 92 | Jordan Krakow | 1:25.02 | 239 | |||||||
27. | Dulski Artur | 92 | Jordan Krakow | 1:26.66 | 226 | |||||||
28. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 1:28.59 | 211 | |||||||
29. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 1:29.88 | 202 | |||||||
30. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:35.15 | 170 | |||||||
31. | Haras Szymon | 92 | Unia Oświêcim | 1:40.94 | 143 | |||||||
PK | Zapała Łukasz | 91 | Arka Kielce | 1:12.01 | 394 | |||||||
DYSKW. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | |||||||||
DYSKW. | Kupiec Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | |||||||||
DYSKW. | Tomeczek Dariusz SK | 87 | Jordan Krakow | |||||||||
DYSKW. | Lacheta Krzysztof | 93 | Ósemka Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 36 04-12-12 |
100m zmienny Mêżczyzn |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
2002 1999 |
59.10 1:00.47 |
Gawłowicz Krzysztof Żołdak Krzysztof |
87 84 |
Novita-10 Ziel.Góra UKP Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Trojak Szymon | 90 | Unia Oświêcim | 1:03.13 | 584 | |||||||
2. | Zakrzewski Łukasz | 90 | Jordan Krakow | 1:04.85 | 539 | |||||||
3. | Gnela Piotr | 89 | Unia Oświêcim | 1:05.37 | 526 | |||||||
4. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 1:07.43 | 479 | |||||||
5. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 1:08.93 | 449 | |||||||
6. | Wójcik Wojciech | 90 | Jordan Krakow | 1:10.12 | 426 | |||||||
7. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 1:10.73 | 415 | |||||||
8. | Bêc Konrad | 90 | Unia Oświêcim | 1:14.84 | 351 | |||||||
DYSKW. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | |||||||||
DYSKW. | Kupiec Mateusz | 90 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 36 04-12-12 |
100m zmienny Mêżczyzn |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
2004 2003 |
1:02.42 1:04.49 |
Dêga Wiktor Janas Michał |
91 90 |
Skra Bełchatów Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 1:10.49 | 420 | |||||||
2. | Daniec Jan | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.33 | 405 | |||||||
3. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 1:12.08 | 392 | |||||||
4. | Wołek Michał | 92 | Jordan Krakow | 1:13.09 | 376 | |||||||
5. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:14.42 | 357 | |||||||
6. | Huptys Krzysztof | 92 | Unia Oświêcim | 1:17.30 | 318 | |||||||
7. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:18.35 | 305 | |||||||
8. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:18.48 | 304 | |||||||
9. | Rościszewski Mikołaj | 92 | Jordan Krakow | 1:19.00 | 298 | |||||||
10. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:19.54 | 292 | |||||||
11. | Hajduk Robert | 91 | Unia Oświêcim | 1:19.88 | 288 | |||||||
12. | Rus Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:24.03 | 247 | |||||||
13. | Lipiarz Szymon | 92 | Jordan Krakow | 1:25.02 | 239 | |||||||
14. | Dulski Artur | 92 | Jordan Krakow | 1:26.66 | 226 | |||||||
15. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 1:28.59 | 211 | |||||||
16. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 1:29.88 | 202 | |||||||
17. | Haras Szymon | 92 | Unia Oświêcim | 1:40.94 | 143 | |||||||
PK | Zapała Łukasz | 91 | Arka Kielce | 1:12.01 | 394 |
<< TOP >> |
Nr 36 04-12-12 |
100m zmienny Mêżczyzn |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2001 | 1:11.90 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 1:20.93 | 277 | |||||||
2. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:35.15 | 170 | |||||||
DYSKW. | Lacheta Krzysztof | 93 | Ósemka Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 37 04-12-12 |
800m dowolny Kobiet |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2004 2001 |
8:26.19 8:35.78 |
Jêdrzejczak Otylia Oleksy Angelika |
83 84 |
AZS AWF Warszawa UKP Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 9:44.79 | 607 |
100m: 200m: |
1:09.22 2:22.54 |
1:09.22 1:13.32 |
300m: 400m: |
3:36.08 4:50.31 |
1:13.54 1:14.23 |
500m: 600m: |
6:04.32 7:18.32 |
1:14.01 1:14.00 |
700m: 800m: |
8:32.61 9:44.79 |
1:14.29 1:12.18 |
2. | Goebel Dagmara | 91 | Jordan Krakow | 9:52.34 | 584 |
100m: 200m: |
1:10.10 2:24.90 |
1:10.10 1:14.80 |
300m: 400m: |
3:37.96 4:52.59 |
1:13.06 1:14.63 |
500m: 600m: |
6:07.26 7:23.14 |
1:14.67 1:15.88 |
700m: 800m: |
8:38.18 9:52.34 |
1:15.04 1:14.16 |
3. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 9:53.68 | 580 |
100m: 200m: |
1:10.71 2:25.44 |
1:10.71 1:14.73 |
300m: 400m: |
3:40.33 4:55.53 |
1:14.89 1:15.20 |
500m: 600m: |
6:10.60 7:25.55 |
1:15.07 1:14.95 |
700m: 800m: |
8:41.15 9:53.68 |
1:15.60 1:12.53 |
4. | Kot Paulina | 90 | Unia Tarnów | 9:59.50 | 564 |
100m: 200m: |
1:10.00 2:24.42 |
1:10.00 1:14.42 |
300m: 400m: |
3:39.17 4:54.91 |
1:14.75 1:15.74 |
500m: 600m: |
6:10.67 7:26.85 |
1:15.76 1:16.18 |
700m: 800m: |
8:43.76 9:59.50 |
1:16.91 1:15.74 |
5. | Zadêbska Klaudia | 92 | Jordan Krakow | 11:01.09 | 420 |
100m: 200m: |
1:20.04 2:44.81 |
1:20.04 1:24.77 |
300m: 400m: |
3:26.76 5:32.80 |
41.95 2:06.04 |
500m: 600m: |
6:55.81 8:18.77 |
1:23.01 1:22.96 |
700m: 800m: |
9:41.39 11:01.09 |
1:22.62 1:19.70 |
6. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 11:11.41 | 401 |
100m: 200m: |
1:20.02 2:44.86 |
1:20.02 1:24.84 |
300m: 400m: |
4:09.38 5:33.55 |
1:24.52 1:24.17 |
500m: 600m: |
6:57.69 8:22.43 |
1:24.14 1:24.74 |
700m: 800m: |
9:47.72 11:11.41 |
1:25.29 1:23.69 |
7. | Wojnarowska Joanna | 92 | Jordan Krakow | 11:46.87 | 344 |
100m: 200m: |
1:19.88 2:47.71 |
1:19.88 1:27.83 |
300m: 400m: |
4:17.61 5:48.33 |
1:29.90 1:30.72 |
500m: 600m: |
7:20.28 8:52.51 |
1:31.95 1:32.23 |
700m: 800m: |
10:23.11 11:46.87 |
1:30.60 1:23.76 |
<< TOP >> |
Nr 37 04-12-12 |
800m dowolny Kobiet |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
1988 1988 |
8:48.64 8:48.64 |
Gierek Joanna Gierek Joanna |
73 73 |
Unia Oświêcim Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kot Paulina | 90 | Unia Tarnów | 9:59.50 | 564 |
100m: 200m: |
1:10.00 2:24.42 |
1:10.00 1:14.42 |
300m: 400m: |
3:39.17 4:54.91 |
1:14.75 1:15.74 |
500m: 600m: |
6:10.67 7:26.85 |
1:15.76 1:16.18 |
700m: 800m: |
8:43.76 9:59.50 |
1:16.91 1:15.74 |
<< TOP >> |
Nr 37 04-12-12 |
800m dowolny Kobiet |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
1979 1982 |
9:07.20 9:33.70 |
Goliszewska Bogusława Pekala Renata |
79 69 |
Stal St. Szczecin Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 9:44.79 | 607 |
100m: 200m: |
1:09.22 2:22.54 |
1:09.22 1:13.32 |
300m: 400m: |
3:36.08 4:50.31 |
1:13.54 1:14.23 |
500m: 600m: |
6:04.32 7:18.32 |
1:14.01 1:14.00 |
700m: 800m: |
8:32.61 9:44.79 |
1:14.29 1:12.18 |
2. | Goebel Dagmara | 91 | Jordan Krakow | 9:52.34 | 584 |
100m: 200m: |
1:10.10 2:24.90 |
1:10.10 1:14.80 |
300m: 400m: |
3:37.96 4:52.59 |
1:13.06 1:14.63 |
500m: 600m: |
6:07.26 7:23.14 |
1:14.67 1:15.88 |
700m: 800m: |
8:38.18 9:52.34 |
1:15.04 1:14.16 |
3. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 9:53.68 | 580 |
100m: 200m: |
1:10.71 2:25.44 |
1:10.71 1:14.73 |
300m: 400m: |
3:40.33 4:55.53 |
1:14.89 1:15.20 |
500m: 600m: |
6:10.60 7:25.55 |
1:15.07 1:14.95 |
700m: 800m: |
8:41.15 9:53.68 |
1:15.60 1:12.53 |
4. | Zadêbska Klaudia | 92 | Jordan Krakow | 11:01.09 | 420 |
100m: 200m: |
1:20.04 2:44.81 |
1:20.04 1:24.77 |
300m: 400m: |
3:26.76 5:32.80 |
41.95 2:06.04 |
500m: 600m: |
6:55.81 8:18.77 |
1:23.01 1:22.96 |
700m: 800m: |
9:41.39 11:01.09 |
1:22.62 1:19.70 |
5. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 11:11.41 | 401 |
100m: 200m: |
1:20.02 2:44.86 |
1:20.02 1:24.84 |
300m: 400m: |
4:09.38 5:33.55 |
1:24.52 1:24.17 |
500m: 600m: |
6:57.69 8:22.43 |
1:24.14 1:24.74 |
700m: 800m: |
9:47.72 11:11.41 |
1:25.29 1:23.69 |
6. | Wojnarowska Joanna | 92 | Jordan Krakow | 11:46.87 | 344 |
100m: 200m: |
1:19.88 2:47.71 |
1:19.88 1:27.83 |
300m: 400m: |
4:17.61 5:48.33 |
1:29.90 1:30.72 |
500m: 600m: |
7:20.28 8:52.51 |
1:31.95 1:32.23 |
700m: 800m: |
10:23.11 11:46.87 |
1:30.60 1:23.76 |
<< TOP >> |
Nr 41 04-12-12 |
800m dowolny Mêżczyzn |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2004 2004 |
7:42.98 7:42.98 |
Korzeniowski Paweł Korzeniowski Paweł |
85 85 |
Dwory Unia Oświêcim Dwory Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 10:09.40 | 402 |
100m: 200m: |
1:10.14 2:25.45 |
1:10.14 1:15.31 |
300m: 400m: |
3:41.93 4:59.07 |
1:16.48 1:17.14 |
500m: 600m: |
6:16.68 7:35.33 |
1:17.61 1:18.65 |
700m: 800m: |
8:52.87 10:09.40 |
1:17.54 1:16.53 |
2. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 10:18.57 | 385 |
100m: 200m: |
1:11.80 2:29.98 |
1:11.80 1:18.18 |
300m: 400m: |
3:48.63 5:08.46 |
1:18.65 1:19.83 |
500m: 600m: |
6:26.42 7:45.41 |
1:17.96 1:18.99 |
700m: 800m: |
9:02.81 10:18.57 |
1:17.40 1:15.76 |
3. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 10:56.73 | 321 |
100m: 200m: |
1:16.69 2:40.40 |
1:16.69 1:23.71 |
300m: 400m: |
4:03.77 5:27.42 |
1:23.37 1:23.65 |
500m: 600m: |
6:50.94 8:15.34 |
1:23.52 1:24.40 |
700m: 800m: |
9:38.56 10:56.73 |
1:23.22 1:18.17 |
4. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 11:07.62 | 306 |
100m: 200m: |
1:18.54 2:42.80 |
1:18.54 1:24.26 |
300m: 400m: |
4:08.15 5:31.81 |
1:25.35 1:23.66 |
500m: 600m: |
6:55.74 8:20.48 |
1:23.93 1:24.74 |
700m: 800m: |
9:45.46 11:07.62 |
1:24.98 1:22.16 |
<< TOP >> |
Nr 38 04-12-12 |
1500m dowolny Mêżczyzn |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
1992 2002 |
14:53.63 15:13.27 |
Albiński Piotr Korzeniowski Paweł |
69 85 |
Śląsk Wrocław Dwory Unia Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wilk Krzysztof | 89 | Jordan Krakow | 17:21.95 | 561 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:06.80 2:17.18 3:28.15 4:38.14 |
1:06.80 1:10.38 1:10.97 1:09.99 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:48.68 6:58.11 8:09.00 9:17.06 |
1:10.54 1:09.43 1:10.89 1:08.06 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:26.76 11:36.26 12:45.53 13:55.51 |
1:09.70 1:09.50 1:09.27 1:09.98 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:04.44 16:14.26 17:21.95 |
1:08.93 1:09.82 1:07.69 |
2. | Klupa Michał | 90 | Jordan Krakow | 17:32.10 | 545 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:09.64 2:21.66 3:33.33 4:45.40 |
1:09.64 1:12.02 1:11.67 1:12.07 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:56.74 7:07.85 8:18.73 9:29.16 |
1:11.34 1:11.11 1:10.88 1:10.43 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:40.34 11:50.36 12:59.67 14:08.50 |
1:11.18 1:10.02 1:09.31 1:08.83 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:29.63 16:25.58 17:32.10 |
1:21.13 55.95 1:06.52 |
3. | Piątkowski Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 17:32.92 | 544 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:07.98 2:18.73 3:29.34 4:40.06 |
1:07.98 1:10.75 1:10.61 1:10.72 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:50.73 7:01.21 8:12.39 9:23.39 |
1:10.67 1:10.48 1:11.18 1:11.00 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:35.32 11:46.65 12:57.14 14:06.72 |
1:11.93 1:11.33 1:10.49 1:09.58 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:16.26 16:25.86 17:32.92 |
1:09.54 1:09.60 1:07.06 |
4. | Klekot Łukasz | 89 | Unia Oświêcim | 17:34.21 | 542 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:07.38 2:18.01 3:28.81 4:39.39 |
1:07.38 1:10.63 1:10.80 1:10.58 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:49.98 7:00.47 8:12.32 9:23.62 |
1:10.59 1:10.49 1:11.85 1:11.30 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:35.36 11:46.89 12:57.18 14:07.52 |
1:11.74 1:11.53 1:10.29 1:10.34 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:17.71 16:28.13 17:34.21 |
1:10.19 1:10.42 1:06.08 |
5. | Miłek Mateusz SK | 87 | Jordan Krakow | 17:59.38 | FJ | 505 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:08.38 2:20.65 3:32.62 4:45.03 |
1:08.38 1:12.27 1:11.97 1:12.41 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:56.81 7:08.94 8:21.27 9:34.08 |
1:11.78 1:12.13 1:12.33 1:12.81 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:47.06 12:00.51 13:13.13 14:25.64 |
1:12.98 1:13.45 1:12.62 1:12.51 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:38.82 16:51.53 17:59.38 |
1:13.18 1:12.71 1:07.85 |
6. | Stec Bartłomiej | 90 | Jordan Krakow | 17:59.38 | FJ | 505 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:09.57 2:21.88 3:34.23 4:47.26 |
1:09.57 1:12.31 1:12.35 1:13.03 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:59.90 7:11.79 8:24.36 9:37.01 |
1:12.64 1:11.89 1:12.57 1:12.65 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:49.36 12:01.54 13:13.64 14:25.58 |
1:12.35 1:12.18 1:12.10 1:11.94 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:37.91 16:49.75 17:59.38 |
1:12.33 1:11.84 1:09.63 |
7. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 19:06.08 | 421 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:12.25 2:29.47 3:47.91 5:05.20 |
1:12.25 1:17.22 1:18.44 1:17.29 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
6:22.86 7:40.05 8:56.08 10:12.65 |
1:17.66 1:17.19 1:16.03 1:16.57 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
11:29.35 12:46.20 14:02.85 15:18.97 |
1:16.70 1:16.85 1:16.65 1:16.12 |
1300m: 1400m: 1500m: |
16:36.17 17:51.64 19:06.08 |
1:17.20 1:15.47 1:14.44 |
8. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 19:27.36 | 399 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:10.97 2:26.34 3:42.60 4:59.30 |
1:10.97 1:15.37 1:16.26 1:16.70 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
6:18.84 7:38.27 8:56.10 10:13.89 |
1:19.54 1:19.43 1:17.83 1:17.79 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
11:33.74 12:55.68 14:13.65 15:32.26 |
1:19.85 1:21.94 1:17.97 1:18.61 |
1300m: 1400m: 1500m: |
16:53.40 18:10.59 19:27.36 |
1:21.14 1:17.19 1:16.77 |
9. | Barecki Piotr | 91 | Jordan Krakow | 20:28.89 | 342 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:14.72 2:34.44 3:55.60 5:17.09 |
1:14.72 1:19.72 1:21.16 1:21.49 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
6:40.26 8:02.75 9:25.16 10:48.09 |
1:23.17 1:22.49 1:22.41 1:22.93 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
12:10.70 13:33.73 14:58.08 16:22.62 |
1:22.61 1:23.03 1:24.35 1:24.54 |
1300m: 1400m: 1500m: |
17:46.88 19:10.24 20:28.89 |
1:24.26 1:23.36 1:18.65 |
PK | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Krakow | 19:18.92 | 407 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:14.73 2:33.97 3:52.33 5:10.91 |
1:14.73 1:19.24 1:18.36 1:18.58 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
6:29.98 7:47.77 9:04.86 10:22.06 |
1:19.07 1:17.79 1:17.09 1:17.20 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
11:39.72 12:56.96 14:13.58 15:29.97 |
1:17.66 1:17.24 1:16.62 1:16.39 |
1300m: 1400m: 1500m: |
16:46.99 18:04.72 19:18.92 |
1:17.02 1:17.73 1:14.20 |
<< TOP >> |
Nr 38 04-12-12 |
1500m dowolny Mêżczyzn |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
1986 1995 |
16:06.78 16:39.22 |
Chojnowski Krzysztof Sokulski Jacek |
71 80 |
Stal St.Szczecin Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wilk Krzysztof | 89 | Jordan Krakow | 17:21.95 | 561 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:06.80 2:17.18 3:28.15 4:38.14 |
1:06.80 1:10.38 1:10.97 1:09.99 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:48.68 6:58.11 8:09.00 9:17.06 |
1:10.54 1:09.43 1:10.89 1:08.06 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:26.76 11:36.26 12:45.53 13:55.51 |
1:09.70 1:09.50 1:09.27 1:09.98 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:04.44 16:14.26 17:21.95 |
1:08.93 1:09.82 1:07.69 |
2. | Klupa Michał | 90 | Jordan Krakow | 17:32.10 | 545 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:09.64 2:21.66 3:33.33 4:45.40 |
1:09.64 1:12.02 1:11.67 1:12.07 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:56.74 7:07.85 8:18.73 9:29.16 |
1:11.34 1:11.11 1:10.88 1:10.43 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:40.34 11:50.36 12:59.67 14:08.50 |
1:11.18 1:10.02 1:09.31 1:08.83 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:29.63 16:25.58 17:32.10 |
1:21.13 55.95 1:06.52 |
3. | Piątkowski Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 17:32.92 | 544 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:07.98 2:18.73 3:29.34 4:40.06 |
1:07.98 1:10.75 1:10.61 1:10.72 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:50.73 7:01.21 8:12.39 9:23.39 |
1:10.67 1:10.48 1:11.18 1:11.00 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:35.32 11:46.65 12:57.14 14:06.72 |
1:11.93 1:11.33 1:10.49 1:09.58 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:16.26 16:25.86 17:32.92 |
1:09.54 1:09.60 1:07.06 |
4. | Klekot Łukasz | 89 | Unia Oświêcim | 17:34.21 | 542 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:07.38 2:18.01 3:28.81 4:39.39 |
1:07.38 1:10.63 1:10.80 1:10.58 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:49.98 7:00.47 8:12.32 9:23.62 |
1:10.59 1:10.49 1:11.85 1:11.30 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:35.36 11:46.89 12:57.18 14:07.52 |
1:11.74 1:11.53 1:10.29 1:10.34 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:17.71 16:28.13 17:34.21 |
1:10.19 1:10.42 1:06.08 |
5. | Stec Bartłomiej | 90 | Jordan Krakow | 17:59.38 | 505 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:09.57 2:21.88 3:34.23 4:47.26 |
1:09.57 1:12.31 1:12.35 1:13.03 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
5:59.90 7:11.79 8:24.36 9:37.01 |
1:12.64 1:11.89 1:12.57 1:12.65 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
10:49.36 12:01.54 13:13.64 14:25.58 |
1:12.35 1:12.18 1:12.10 1:11.94 |
1300m: 1400m: 1500m: |
15:37.91 16:49.75 17:59.38 |
1:12.33 1:11.84 1:09.63 |
6. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 19:06.08 | 421 |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:12.25 2:29.47 3:47.91 5:05.20 |
1:12.25 1:17.22 1:18.44 1:17.29 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
6:22.86 7:40.05 8:56.08 10:12.65 |
1:17.66 1:17.19 1:16.03 1:16.57 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
11:29.35 12:46.20 14:02.85 15:18.97 |
1:16.70 1:16.85 1:16.65 1:16.12 |
1300m: 1400m: 1500m: |
16:36.17 17:51.64 19:06.08 |
1:17.20 1:15.47 1:14.44 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
PK | Pułka Magdalena | 92 | Aquarius Myślen | 18:46.20 | 587 | |||||||
Rekord Okregu 12lat |
100m: 200m: 300m: 400m: |
1:09.55 2:24.55 3:38.80 4:53.31 |
1:09.55 1:15.00 1:14.25 1:14.51 |
500m: 600m: 700m: 800m: |
6:08.52 7:25.42 8:40.84 9:56.66 |
1:15.21 1:16.90 1:15.42 1:15.82 |
900m: 1000m: 1100m: 1200m: |
11:12.72 12:28.73 13:45.10 15:01.20 |
1:16.06 1:16.01 1:16.37 1:16.10 |
1300m: 1400m: 1500m: |
16:17.10 17:33.48 18:46.20 |
1:15.90 1:16.38 1:12.72 |
<< TOP >> |
Nr 39 04-12-12 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Kobiet |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
2003 2004 |
4:10.89 4:23.84 |
AZS AWF Warszawa UKP Unia Oświêcim |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | JORDAN Kraków89 | Jordan Krakow | 4:42.16 | 596 |
Duśko Małgorzata Wójcik Aleksandra |
89 89 |
1:12.24 1:17.88 |
Muti Karolina Okuńska Ewa |
90 90 |
1:09.74 1:02.30 |
2. | Aquarius Myślenice88 | Aquarius Myślen | 4:55.76 | 517 |
Jamrozik Aleksandra Jamrozik Justyna |
91 88 |
1:16.85 1:24.68 |
Jamrozik Paulina Pułka Magdalena |
89 92 |
1:10.37 1:03.86 |
3. | UNIA Oświêcim90 | Unia Oświêcim | 4:57.33 | 509 |
Kajtoch Sabina Nikiel Karolina |
90 90 |
1:14.99 1:19.34 |
Cześnicka Natalia Dadak Ewa |
90 90 |
1:15.50 1:07.50 |
4. | UNIA Oświêcim91 | Unia Oświêcim | 5:05.19 | 471 |
Cembrzyńska Anna Szpara Agnieszka |
91 91 |
1:18.58 1:26.23 |
Studzińska Patrycja Jarosz Alicja |
91 91 |
1:13.61 1:06.77 |
5. | JORDAN Kraków92 | Jordan Krakow | 5:10.66 | 446 |
Jagodzińska Justyna Wilk Katarzyna |
92 92 |
1:12.46 1:30.57 |
Zadêbska Klaudia Okuńska Natalia |
92 92 |
1:20.00 1:07.63 |
6. | JORDAN Kraków92 | Jordan Krakow | 5:11.49 | 443 |
Janecka Jagoda Wójcik Anna |
92 92 |
1:18.87 1:23.21 |
Urban Sylwia Ziomek Kornelia |
92 92 |
1:20.48 1:08.93 |
7. | UNIA Oświêcim92 | Unia Oświêcim | 5:23.27 | 396 |
Sieranc Anna Nguyen Hong Patrycja |
92 92 |
1:18.09 1:28.41 |
Modzelewska Dorota Cyganik Magdalena |
92 92 |
1:27.58 1:09.19 |
8. | UNIA Tarnów93 | Unia Tarnów | 5:25.24 | 389 |
Kiełbasa Monika Rodak Monika |
93 93 |
1:25.74 1:29.71 |
Sak Agnieszka Samborska Monika |
93 93 |
1:15.41 1:14.38 |
9. | Jordan Kraków93 | Jordan Krakow | 5:40.31 | 339 |
Sowa Kinga Kłapyta Karolina |
93 93 |
1:22.71 1:31.97 |
Kuś Dominika Zgoda Agnieszka |
93 93 |
1:26.76 1:18.87 |
<< TOP >> |
Nr 39 04-12-12 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Kobiet |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
1997 1997 |
4:25.57 4:25.57 |
Jordan Kraków Jordan Kraków |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | JORDAN Kraków89 | Jordan Krakow | 4:42.16 | 596 |
Duśko Małgorzata Wójcik Aleksandra |
89 89 |
1:12.24 1:17.88 |
Muti Karolina Okuńska Ewa |
90 90 |
1:09.74 1:02.30 |
2. | UNIA Oświêcim90 | Unia Oświêcim | 4:57.33 | 509 |
Kajtoch Sabina Nikiel Karolina |
90 90 |
1:14.99 1:19.34 |
Cześnicka Natalia Dadak Ewa |
90 90 |
1:15.50 1:07.50 |
<< TOP >> |
Nr 39 04-12-12 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Kobiet |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
2003 1995 |
4:35.97 4:37.79 |
Polonia Warszawa Jordan Kraków |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UNIA Oświêcim91 | Unia Oświêcim | 5:05.19 | 471 |
Cembrzyńska Anna Szpara Agnieszka |
91 91 |
1:18.58 1:26.23 |
Studzińska Patrycja Jarosz Alicja |
91 91 |
1:13.61 1:06.77 |
2. | JORDAN Kraków92 | Jordan Krakow | 5:10.66 | 446 |
Jagodzińska Justyna Wilk Katarzyna |
92 92 |
1:12.46 1:30.57 |
Zadêbska Klaudia Okuńska Natalia |
92 92 |
1:20.00 1:07.63 |
3. | JORDAN Kraków92 | Jordan Krakow | 5:11.49 | 443 |
Janecka Jagoda Wójcik Anna |
92 92 |
1:18.87 1:23.21 |
Urban Sylwia Ziomek Kornelia |
92 92 |
1:20.48 1:08.93 |
4. | UNIA Oświêcim92 | Unia Oświêcim | 5:23.27 | 396 |
Sieranc Anna Nguyen Hong Patrycja |
92 92 |
1:18.09 1:28.41 |
Modzelewska Dorota Cyganik Magdalena |
92 92 |
1:27.58 1:09.19 |
<< TOP >> |
Nr 39 04-12-12 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Kobiet |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2003 | 5:33.44 | Jordan Kraków |
|
Kod | Czas | Pkt. | ||||||||||
1. | UNIA Tarnów93 | Unia Tarnów | 5:25.24 | 389 | ||||||||
Rekord Okrêgu 11lat |
Kiełbasa Monika Rodak Monika |
93 93 |
1:25.74 1:29.71 |
Sak Agnieszka Samborska Monika |
93 93 |
1:15.41 1:14.38 |
2. | Jordan Kraków93 | Jordan Krakow | 5:40.31 | 339 |
Sowa Kinga Kłapyta Karolina |
93 93 |
1:22.71 1:31.97 |
Kuś Dominika Zgoda Agnieszka |
93 93 |
1:26.76 1:18.87 |
<< TOP >> |
Nr 40 04-12-12 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Mêżczyzn |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Rekord Okrêgu Seiniorów |
1997 2004 |
3:40.19 3:51.39 |
AZS AWF Warszawa Jordan Kraków |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | JORDAN Kraków85 | Jordan Krakow | 4:09.66 | 594 |
Filipak Mariusz Latuszek Konrad |
85 89 |
1:00.91 1:11.58 |
Balicki Sebastian SK Latuszek Kamil SK |
88 88 |
1:01.18 55.99 |
2. | UNIA Oświêcim89 | Unia Oświêcim | 4:20.62 | 522 |
Gnela Piotr Składnik Jakub |
89 89 |
1:05.12 1:14.04 |
Mendak Kamil Klekot Łukasz |
89 89 |
1:02.89 58.57 |
3. | UNIA Oświêcim90 | Unia Oświêcim | 4:26.63 | 487 |
Brania Mateusz Skóra Krystian |
90 90 |
1:08.81 1:14.78 |
Trojak Szymon Starzec Maciej |
90 90 |
1:01.93 1:01.11 |
4. | AZS WSB Nowy Sącz88 | AZS WSB N.Sącz | 4:49.67 | 380 |
Krajewski Jacek Pruś Piotr |
91 88 |
1:12.00 1:17.66 |
Wojewodzic Bartosz Gadzina Hubert |
91 90 |
1:13.18 1:06.83 |
5. | UNIA Oświêcim91 | Unia Oświêcim | 4:53.99 | 363 |
Podolski Wojciech Kuwik Tomasz |
91 91 |
1:15.31 1:21.50 |
Czarnota Mateusz Polak Daniel |
91 91 |
1:12.79 1:04.39 |
6. | JORDAN Kraków92 | Jordan Krakow | 5:00.83 | 339 |
Rościszewski Mikołaj Lichończak Bartosz |
92 92 |
1:20.69 1:20.06 |
Gilarski Tomasz Grot Maciej |
92 92 |
1:14.72 1:05.36 |
7. | UNIA Oświêcim92 | Unia Oświêcim | 5:01.54 | 337 |
Huptys Krzysztof Daniec Jan |
92 92 |
1:16.57 1:20.31 |
Knapik Piotr Liszewski Rafał |
92 92 |
1:17.07 1:07.59 |
8. | UNIA Oświêcim91 | Unia Oświêcim | 5:08.98 | 313 |
Furgała Łukasz Kuwik Michał |
91 91 |
1:16.06 1:23.53 |
Hajduk Robert Pieniążek Piotr |
91 91 |
1:17.55 1:11.84 |
9. | JORDAN Kraków92 | Jordan Krakow | 5:09.96 | 310 |
Gradzi Patryk Kucharski Patryk |
92 92 |
1:14.38 1:33.88 |
Wołek Michał Stasiak Maciej |
92 92 |
1:11.21 1:10.49 |
10. | Jordan Kraków93 | Jordan Krakow | 5:40.83 | 233 |
Książek Michał Brus Dominik |
93 93 |
1:18.74 1:31.22 |
Kozłowski Kamil Luzarowski Wojciech |
93 93 |
1:35.45 1:15.42 |
<< TOP >> |
Nr 40 04-12-12 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Mêżczyzn |
14 - 15 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 15lat Rekord Okrêgu 15lat |
2000 1997 |
3:55.71 4:05.44 |
Novita-10 Ziel. Góra Jordan Kraków |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UNIA Oświêcim89 | Unia Oświêcim | 4:20.62 | 522 |
Gnela Piotr Składnik Jakub |
89 89 |
1:05.12 1:14.04 |
Mendak Kamil Klekot Łukasz |
89 89 |
1:02.89 58.57 |
2. | UNIA Oświêcim90 | Unia Oświêcim | 4:26.63 | 487 |
Brania Mateusz Skóra Krystian |
90 90 |
1:08.81 1:14.78 |
Trojak Szymon Starzec Maciej |
90 90 |
1:01.93 1:01.11 |
<< TOP >> |
Nr 40 04-12-12 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Mêżczyzn |
12 - 13 lat Brak minimum |
|
Rekord Polski 13lat Rekord Okrêgu 13lat |
1998 2002 |
4:15.52 4:22.83 |
Novita-10 Ziel.Góra Jordan Kraków |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UNIA Oświêcim91 | Unia Oświêcim | 4:53.99 | 363 |
Podolski Wojciech Kuwik Tomasz |
91 91 |
1:15.31 1:21.50 |
Czarnota Mateusz Polak Daniel |
91 91 |
1:12.79 1:04.39 |
2. | JORDAN Kraków92 | Jordan Krakow | 5:00.83 | 339 |
Rościszewski Mikołaj Lichończak Bartosz |
92 92 |
1:20.69 1:20.06 |
Gilarski Tomasz Grot Maciej |
92 92 |
1:14.72 1:05.36 |
3. | UNIA Oświêcim92 | Unia Oświêcim | 5:01.54 | 337 |
Huptys Krzysztof Daniec Jan |
92 92 |
1:16.57 1:20.31 |
Knapik Piotr Liszewski Rafał |
92 92 |
1:17.07 1:07.59 |
4. | UNIA Oświêcim91 | Unia Oświêcim | 5:08.98 | 313 |
Furgała Łukasz Kuwik Michał |
91 91 |
1:16.06 1:23.53 |
Hajduk Robert Pieniążek Piotr |
91 91 |
1:17.55 1:11.84 |
5. | JORDAN Kraków92 | Jordan Krakow | 5:09.96 | 310 |
Gradzi Patryk Kucharski Patryk |
92 92 |
1:14.38 1:33.88 |
Wołek Michał Stasiak Maciej |
92 92 |
1:11.21 1:10.49 |
<< TOP >> |
Nr 40 04-12-12 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Mêżczyzn |
11 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2003 | 5:09.78 | Jordan Kraków |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Jordan Kraków93 | Jordan Krakow | 5:40.83 | 233 |
Książek Michał Brus Dominik |
93 93 |
1:18.74 1:31.22 |
Kozłowski Kamil Luzarowski Wojciech |
93 93 |
1:35.45 1:15.42 |