BLOK 1 | 3 Kwiecien 2004 - 10:00 |
Nr 1 04-04-03 | 100m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Kraków | 1:12.11 | 634 | ||||||
2. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Kraków | 1:12.67 | 621 | ||||||
3. | Jamrozik Paulina | 89 | MSP AQUARIUS | 1:15.50 | 557 | ||||||
4. | Michalak Ewa | 89 | Jordan Kraków | 1:18.55 | 496 | ||||||
5. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Kraków | 1:20.27 | 464 | ||||||
6. | Pułka Magdalena | 92 | MSP AQUARIUS | 1:20.77 | 455 | ||||||
7. | Jodłowska Adriana | 92 | Jordan Kraków | 1:21.23 | 447 | ||||||
8. | Jamrozik Justyna | 88 | MSP AQUARIUS | 1:22.86 | 420 | ||||||
9. | Jamrozik Aleksandra | 91 | MSP AQUARIUS | 1:23.44 | 411 | ||||||
10. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Kraków | 1:24.24 | 399 | ||||||
11. | Miernik Anna | 90 | UKS "Delfin" Bi | 1:24.99 | 387 | ||||||
12. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Kraków | 1:25.43 | 381 | ||||||
13. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Kraków | 1:25.85 | 375 | ||||||
14. | Kopeć Anna | 91 | MSP AQUARIUS | 1:26.22 | 370 | ||||||
15. | Wojnarowska Joanna | 92 | Jordan Kraków | 1:26.42 | 367 | ||||||
16. | Żak Gabriela | 90 | MSP AQUARIUS | 1:26.74 | 362 | ||||||
17. | Miarczyńska Anna | 90 | MSP AQUARIUS | 1:26.88 | 360 | ||||||
18. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Kraków | 1:27.64 | 350 | ||||||
19. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Kraków | 1:29.29 | 329 | ||||||
20. | Paruch Magdalena | 92 | Jordan Kraków | 1:29.39 | 327 | ||||||
21. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Kraków | 1:31.01 | 308 | ||||||
22. | Jasiniak Magda | 93 | Jordan Kraków | 1:31.15 | 306 | ||||||
23. | Redmann Magda | 92 | Jordan Kraków | 1:31.48 | 302 | ||||||
24. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Kraków | 1:32.62 | 289 | ||||||
25. | Kurdas Monika | 90 | BSP Bielsko Bia | 1:33.93 | 275 | ||||||
26. | Blamowska Magdalena | 88 | MSP AQUARIUS | 1:34.99 | 264 | ||||||
27. | Zuziak Roxana | 88 | AquaBeskid | 1:36.01 | 254 | ||||||
28. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Kraków | 1:37.09 | 244 | ||||||
29. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Kraków | 1:37.10 | 244 | ||||||
30. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Kraków | 1:37.75 | 238 | ||||||
31. | Rokosz Joanna | 92 | MSP AQUARIUS | 1:37.82 | 237 | ||||||
32. | Gabryś Julia | 93 | MSP AQUARIUS | 1:39.89 | 219 | ||||||
33. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Kraków | 1:44.78 | 181 | ||||||
34. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Kraków | 1:47.18 | 166 | ||||||
35. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Kraków | 1:49.09 | 154 | ||||||
36. | Sawicka Weronika | 93 | Jordan Kraków | 1:50.61 | 145 | ||||||
37. | Jakubiak Karolina | 93 | Jordan Kraków | 1:50.76 | 144 | ||||||
38. | Ostrowska Anna | 93 | Jordan Kraków | 1:53.82 | 128 | ||||||
39. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 2:00.08 | 101 | ||||||
40. | Stary Anna | 94 | Jordan Kraków | 2:06.15 | 80 |
<< TOP >> |
Nr 2 04-04-03 | 100m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Kraków | 1:06.28 | 578 | ||||||
2. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Kraków | 1:06.46 | 574 | ||||||
3. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Kraków | 1:08.71 | 521 | ||||||
4. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Kraków | 1:10.92 | 474 | ||||||
5. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Kraków | 1:10.97 | 473 | ||||||
6. | Wójcik Wojciech | 90 | Jordan Kraków | 1:11.68 | 458 | ||||||
7. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Kraków | 1:12.12 | 450 | ||||||
8. | Kurdas Marek | 88 | BSP Bielsko Bia | 1:13.58 | 422 | ||||||
9. | Kowalczyk Artur | 90 | UKS "Delfin" Bi | 1:14.75 | 402 | ||||||
10. | Kulski Gabriel | 90 | UKS "Delfin" Bi | 1:14.80 | 401 | ||||||
11. | Kruszyna Artur | 88 | MSP AQUARIUS | 1:15.56 | 388 | ||||||
12. | Romaszkan Wojciech | 88 | BSP Bielsko Bia | 1:15.90 | 382 | ||||||
13. | Chanek Robert | 88 | MSP AQUARIUS | 1:16.12 | 379 | ||||||
14. | Rokicki Sebastian | 90 | Jordan Kraków | 1:17.21 | 361 | ||||||
15. | Knapik Maciej | 73 | Wadowice | 1:17.44 | 358 | ||||||
16. | Micor Mateusz | 87 | BSP Bielsko Bia | 1:18.04 | 349 | ||||||
17. | Wołek Michał | 92 | Jordan Kraków | 1:19.00 | 334 | ||||||
18. | Kruszyna Łukasz | 90 | MSP AQUARIUS | 1:19.07 | 333 | ||||||
19. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Kraków | 1:20.09 | 319 | ||||||
20. | Pyczek Łukasz | 86 | Swim Test | 1:20.67 | 311 | ||||||
21. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Kraków | 1:23.38 | 277 | ||||||
22. | Turczanik Krystian | 92 | Jordan Kraków | 1:25.43 | 254 | ||||||
23. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Kraków | 1:26.62 | 241 | ||||||
24. | Bochnia Szymon | 91 | MSP AQUARIUS | 1:27.20 | 235 | ||||||
25. | Urbański Łukasz | 87 | MSP AQUARIUS | 1:27.27 | 234 | ||||||
26. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Kraków | 1:28.58 | 221 | ||||||
27. | Solecki Tomasz | 79 | UKS "Delfin" Bi | 1:29.32 | 214 | ||||||
28. | Brus Dominik | 93 | Jordan Kraków | 1:29.81 | 210 | ||||||
29. | Szybowski Konrad | 92 | Jordan Kraków | 1:30.34 | 205 | ||||||
30. | Ludwikowski Damian | 89 | MSP AQUARIUS | 1:30.91 | 200 | ||||||
31. | Książek Michał | 93 | Jordan Kraków | 1:31.54 | 195 | ||||||
32. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 1:32.97 | 183 | ||||||
33. | Parzygnat Grzegorz | 93 | Jordan Kraków | 1:33.15 | 182 | ||||||
34. | Veltze Piotr | 50 | SKS - ZSO im. A | 1:33.87 | 176 | ||||||
35. | Podwysocki Daniel | 93 | Jordan Kraków | 1:34.26 | 173 | ||||||
36. | Berger Jan | 93 | UKS "Delfin" Bi | 1:34.84 | 169 | ||||||
37. | Kaczor Aleksander | 92 | Jordan Kraków | 1:37.43 | 151 | ||||||
38. | Luzarowski Wojciech | 93 | Jordan Kraków | 1:37.79 | 149 | ||||||
39. | Turbasa Eryk | 93 | Jordan Kraków | 1:41.68 | 126 | ||||||
40. | Kozłowski Kamil | 93 | Jordan Kraków | 1:42.32 | 122 | ||||||
41. | Stary Damian | 93 | Jordan Kraków | 1:43.03 | 119 | ||||||
42. | Kołodziej Adrian | 93 | Jordan Kraków | 1:44.69 | 111 | ||||||
43. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Kraków | 1:46.50 | 102 | ||||||
44. | Wójcik Damian | 93 | UKS "Delfin" Bi | 1:47.91 | 96 | ||||||
45. | Leśniak Piotr | 93 | Jordan Kraków | 1:57.25 | 64 |
<< TOP >> |
Nr 3 04-04-03 | 25m dowolny Kobiet | 1 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sanowska Dominika | 96 | MSP AQUARIUS | 20.05 | |||||||
2. | Fornalik Kaudia | 95 | MSP AQUARIUS | 21.18 | |||||||
3. | Sirignano Luigia | 96 | MSP AQUARIUS | 21.51 | |||||||
4. | Kuckowicz Paulina | 95 | Zakopane | 21.76 | |||||||
5. | Mêdoń Ada | 95 | Zakopane | 21.84 | |||||||
6. | Galus Klaudia | 95 | TG "Sokół" Myśl | 22.50 | |||||||
7. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 22.68 | |||||||
8. | Żyła Katarzyna | 95 | MSP AQUARIUS | 22.70 | |||||||
9. | Białek Martyna | 95 | SKS - ZSO im. A | 24.42 | |||||||
10. | Żądło Anna | 95 | TG "Sokół" Myśl | 25.01 | |||||||
11. | Luba Angelika | 95 | Zakopane | 25.08 | |||||||
12. | Spannbauer Ewa | 96 | SKS - ZSO im. A | 25.27 | |||||||
13. | Podmokły Natalia | 95 | MSP AQUARIUS | 25.79 | |||||||
14. | Ginkowska Martyna | 95 | SKS - ZSO im. A | 26.19 | |||||||
15. | Zając Karolina | 96 | Wadowice | 26.26 | |||||||
16. | Szymczyk Agnieszka | 97 | TG "Sokół" Myśl | 26.55 | |||||||
17. | Morawska Karolina | 96 | SwimArt Myśleni | 26.65 | |||||||
18. | Bêbenek Anna | 95 | SWSKA | 27.07 | |||||||
19. | Łapka Ania | 95 | UKS "Delfin" Bi | 27.10 | |||||||
20. | Dyduła Aga | 95 | Wadowice | 27.37 | |||||||
21. | Uryga Paulina | 95 | Jordan Kraków | 28.34 | |||||||
22. | Bistyga Magdalena | 95 | ZSO Buczkowice | 29.41 | |||||||
23. | Rossa Anita | 96 | SKS - ZSO im. A | 31.03 | |||||||
24. | Bodzioch Beata | 95 | Wadowice | 31.68 | |||||||
25. | Bury Natalia | 95 | SKS - ZSO im. A | 31.85 | |||||||
26. | Kruczek Monika | 95 | ZSO Buczkowice | 32.02 | |||||||
27. | Leszczyńska Kinga | 95 | Wadowice | 33.36 | |||||||
28. | Roczyna Martyna | 95 | SKS - ZSO im. A | 34.87 | |||||||
29. | Gregorarz Magda | 95 | Wadowice | 45.27 | |||||||
Nie uk. | Gawron Marta | 98 | BSP Bielsko Bia |
<< TOP >> |
Nr 3 04-04-03 | 25m dowolny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Kraków | 15.63 | |||||||
2. | Chorabik Anna | 93 | MSP AQUARIUS | 16.60 | |||||||
3. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Kraków | 16.62 | |||||||
4. | Róg Ola | 93 | Zakopane | 16.75 | |||||||
5. | Chlipała Patrycja | 93 | MSP AQUARIUS | 16.76 | |||||||
6. | Kaczmarczyk Kama | 93 | Zakopane | 16.91 | |||||||
7. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Kraków | 16.97 | |||||||
8. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Kraków | 17.01 | |||||||
9. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Kraków | 17.03 | |||||||
10. | Kieloch Kornelia | 94 | BSP Bielsko Bia | 17.04 | |||||||
11. | Woźnica Gabriela | 93 | MSP AQUARIUS | 17.09 | |||||||
12. | Jasiniak Magda | 93 | Jordan Kraków | 17.60 | |||||||
13. | Domka Paula | 94 | UKS "Delfin" Bi | 17.81 | |||||||
14. | Konik Michelle | 94 | Zakopane | 18.32 | |||||||
15. | Klecha Natalia | 93 | Zakopane | 18.63 | |||||||
16. | Jakubiak Karolina | 93 | Jordan Kraków | 19.08 | |||||||
17. | Sawicka Weronika | 93 | Jordan Kraków | 19.43 | |||||||
18. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Kraków | 19.79 | |||||||
19. | Kordowska Aneta | 94 | UKS "Delfin" Bi | 19.91 | |||||||
20. | Ryczek Magdalena | 93 | ZSO Buczkowice | 20.15 | |||||||
Marchewka Zuzanna | 93 | Zakopane | 20.15 | ||||||||
22. | Bryniarska Nina | 94 | Zakopane | 20.25 | |||||||
23. | Zielińska Karolina | 94 | SKS - ZSO im. A | 20.45 | |||||||
24. | Podkówka Klaudia | 93 | SKS - ZSO im. A | 20.55 | |||||||
25. | Wajda Marta | 93 | SKS - ZSO im. A | 20.93 | |||||||
26. | Sroka Joanna | 93 | SWSKA | 21.16 | |||||||
27. | Dziubany Joanna | 94 | UKS "Delfin" Bi | 21.24 | |||||||
28. | Mrózek Anna | 93 | ZSO Buczkowice | 21.48 | |||||||
29. | Piesiewicz Barbara | 94 | ZSO Buczkowice | 22.75 | |||||||
30. | Trzp Maja | 93 | Zakopane | 22.83 | |||||||
31. | Stary Anna | 94 | Jordan Kraków | 23.07 | |||||||
32. | Burkat Katarzyna | 94 | TG "Sokół" Myśl | 23.52 | |||||||
33. | Chmiel Klaudia | 93 | TG "Sokół" Myśl | 23.97 | |||||||
34. | Sroka Magdalena | 94 | SWSKA | 24.12 | |||||||
35. | Suknorowska Ewa | 94 | Wadowice | 24.16 | |||||||
36. | Linchard Anna | 93 | SKS - ZSO im. A | 24.44 | |||||||
37. | Bielecka Justyna | 94 | Wadowice | 24.76 | |||||||
38. | Małysz Joanna | 94 | MSP AQUARIUS | 25.43 | |||||||
39. | Kożuch Sylwia | 93 | Zakopane | 25.62 | |||||||
40. | Matras Kamila | 93 | TG "Sokół" Myśl | 26.10 | |||||||
41. | Têcza Dagmara | 94 | SWSKA | 26.75 | |||||||
Starowicz Agnieszka | 94 | SKS - ZSO im. A | 26.75 | ||||||||
43. | Zachura Edyta | 94 | Wadowice | 27.24 | |||||||
44. | Wojkowska Anita | 94 | SKS - ZSO im. A | 27.62 | |||||||
45. | Kurek Kasia | 94 | Jordan Kraków | 27.68 | |||||||
46. | Kudela Iza | 94 | Wadowice | 27.80 | |||||||
47. | Sumera Palina | 94 | Wadowice | 29.63 | |||||||
48. | Sosna Aneta | 94 | SKS - ZSO im. A | 32.22 |
<< TOP >> |
Nr 4 04-04-03 | 25m dowolny Mêżczyzn | 1 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 16.76 | |||||||
2. | Gunia Krzysztof | 95 | MSP AQUARIUS | 19.04 | |||||||
3. | Litwa Krzysztof | 96 | MSP AQUARIUS | 19.19 | |||||||
4. | Veltze Jacek | 97 | SKS - ZSO im. A | 20.85 | |||||||
5. | Czuk Przemysław | 95 | BSP Bielsko Bia | 21.72 | |||||||
6. | Wajdzik Marek | 95 | ZSO Buczkowice | 22.83 | |||||||
7. | Giertler Piotr | 95 | ZSO Buczkowice | 25.41 | |||||||
8. | Malinowski Marcin | 95 | SWSKA | 25.45 | |||||||
9. | Gawle Dominik | 95 | SWSKA | 25.72 | |||||||
10. | Jêdżejowski Bartłomiej | 95 | Wadowice | 27.13 | |||||||
11. | Gawronek Mateusz | 95 | ZSO Buczkowice | 27.23 | |||||||
12. | Kluska Mateusz | 95 | SWSKA | 27.28 | |||||||
13. | Hamerla Mateusz | 95 | UKS "Delfin" Bi | 27.98 | |||||||
14. | Sieprawski Jakub | 96 | SWSKA | 28.40 | |||||||
15. | Welusz Grzegorz | 95 | ZSO Buczkowice | 28.46 | |||||||
16. | Morawski Jakub | 96 | SwimArt Myśleni | 28.93 | |||||||
17. | Płonka Wojciech | 95 | Wadowice | 29.86 | |||||||
18. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Kraków | 30.29 | |||||||
19. | Wiêcek Maciej | 95 | SKS - ZSO im. A | 31.63 | |||||||
20. | Machniewski Emanuel | 96 | SKS - ZSO im. A | 32.60 | |||||||
21. | Polewski Patryk | 95 | SKS - ZSO im. A | 32.74 | |||||||
22. | Koruglu Fatih | 95 | SKS - ZSO im. A | 33.94 | |||||||
23. | Sroka Artur | 96 | SWSKA | 36.00 | |||||||
24. | Wieczorek Mateusz | 95 | SKS - ZSO im. A | 40.00 |
<< TOP >> |
Nr 4 04-04-03 | 25m dowolny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wolski Bartosz | 93 | UKS "Delfin" Bi | 15.27 | |||||||
2. | Wójcik Damian | 93 | UKS "Delfin" Bi | 15.52 | |||||||
3. | Kleszczyński Mateusz | 93 | Swim Test | 15.80 | |||||||
4. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko Bia | 16.25 | |||||||
5. | Luzarowski Wojciech | 93 | Jordan Kraków | 16.42 | |||||||
6. | Kłusek Bartłomiej | 93 | ZSO Buczkowice | 16.45 | |||||||
7. | Książek Michał | 93 | Jordan Kraków | 16.52 | |||||||
8. | Ślêzak Radosław | 94 | SWSKA | 16.76 | |||||||
9. | Spannbauer Marcin | 94 | SKS - ZSO im. A | 16.87 | |||||||
10. | Parzygnat Grzegorz | 93 | Jordan Kraków | 16.91 | |||||||
11. | Podwysocki Daniel | 93 | Jordan Kraków | 17.44 | |||||||
12. | Dwojak Jakub | 93 | UKS "Sokół" Kêt | 17.52 | |||||||
13. | Turbasa Eryk | 93 | Jordan Kraków | 17.70 | |||||||
Szuba Rafał | 94 | TG "Sokół" Myśl | 17.70 | ||||||||
15. | Chorabik Paweł | 93 | MSP AQUARIUS | 18.06 | |||||||
16. | Kołodziej Adrian | 93 | Jordan Kraków | 18.44 | |||||||
17. | Leśniak Piotr | 93 | Jordan Kraków | 18.69 | |||||||
Stary Damian | 93 | Jordan Kraków | 18.69 | ||||||||
19. | Then Bartosz | 94 | BSP Bielsko Bia | 18.73 | |||||||
20. | Zając Przemek | 94 | Zakopane | 18.88 | |||||||
21. | Axel Zuziak | 94 | AquaBeskid | 18.93 | |||||||
22. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Kraków | 18.96 | |||||||
23. | Szostek Mateusz | 94 | SWSKA | 19.07 | |||||||
24. | Dżamalis Nikos | 93 | Zakopane | 19.13 | |||||||
25. | Romaniak Dawid | 94 | Zakopane | 19.24 | |||||||
26. | Kozłowski Kamil | 93 | Jordan Kraków | 19.31 | |||||||
27. | Kowal Dawid | 94 | UKS "Delfin" Bi | 19.39 | |||||||
28. | Kozak Szymon | 94 | MSP AQUARIUS | 19.57 | |||||||
29. | Starzec Grzegorz | 93 | TG "Sokół" Myśl | 19.62 | |||||||
30. | Cienkosz Karol | 93 | TG "Sokół" Myśl | 19.71 | |||||||
31. | Kosiński Karol | 93 | Wadowice | 20.23 | |||||||
32. | Świątalski Michał | 94 | SKS - ZSO im. A | 20.31 | |||||||
33. | Migdałek Marek | 93 | SWSKA | 20.35 | |||||||
34. | Styrylski Mariusz | 94 | SWSKA | 20.45 | |||||||
35. | Cholewa Andrzej | 93 | Wadowice | 20.49 | |||||||
36. | Świercz Artur | 94 | Wadowice | 20.76 | |||||||
37. | Duda Marcin | 93 | BSP Bielsko Bia | 21.03 | |||||||
38. | Antosz Stanisław | 94 | ZSO Buczkowice | 21.26 | |||||||
39. | Majnusz Jakub | 94 | ZSO Buczkowice | 21.39 | |||||||
40. | Molenda Michał | 94 | Jordan Kraków | 21.42 | |||||||
41. | Zając Jakub | 94 | Wadowice | 21.57 | |||||||
42. | Smolana Tomasz | 94 | BSP Bielsko Bia | 21.62 | |||||||
43. | Poznański Michał | 93 | ZSO Buczkowice | 21.64 | |||||||
44. | Pluciński Sławomir | 93 | SKS - ZSO im. A | 21.77 | |||||||
45. | Babiński Szymon | 94 | Wadowice | 21.90 | |||||||
46. | Dobosz Grzegorz | 94 | TG "Sokół" Myśl | 22.60 | |||||||
47. | Polak Artur | 93 | Wadowice | 23.41 | |||||||
48. | Sablik Łukasz | 94 | SKS - ZSO im. A | 24.25 | |||||||
49. | Sozak Michał | 94 | Wadowice | 24.69 | |||||||
50. | Marek Miłosz | 94 | SKS - ZSO im. A | 24.70 | |||||||
51. | Szymczyk Tomasz | 94 | TG "Sokół" Myśl | 24.72 | |||||||
52. | Świątek Piotr | 93 | Wadowice | 25.29 | |||||||
53. | Kleszczyński Michał | 94 | Swim Test | 25.75 | |||||||
54. | Schabikowski Daniel | 94 | SKS - ZSO im. A | 26.52 | |||||||
55. | Dêbski Mateusz | 93 | Wadowice | 29.17 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Hudzich Piotr | 95 | Wadowice | 23.19 |
<< TOP >> |
Nr 5 04-04-03 | 50m dowolny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kopeć Anna | 91 | MSP AQUARIUS | 31.73 | 503 | ||||||
2. | Pułka Magdalena | 92 | MSP AQUARIUS | 32.15 | 484 | ||||||
3. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Kraków | 34.42 | 391 | ||||||
4. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Kraków | 34.65 | 382 | ||||||
5. | Wojnarowska Joanna | 92 | Jordan Kraków | 34.88 | 374 | ||||||
6. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Kraków | 35.21 | 363 | ||||||
7. | Kapłoniak Katarzyna | 91 | MSP AQUARIUS | 35.29 | 360 | ||||||
8. | Redmann Magda | 92 | Jordan Kraków | 37.41 | 295 | ||||||
9. | Kokoszka Karolina | 92 | Zakopane | 38.05 | 277 | ||||||
10. | Babińska Natalia | 92 | Zakopane | 38.50 | 266 | ||||||
11. | Marzec Anna | 91 | YMCA Kraków | 38.75 | 260 | ||||||
12. | Rokosz Joanna | 92 | MSP AQUARIUS | 38.98 | 254 | ||||||
13. | Róg Anna | 91 | MSP AQUARIUS | 39.86 | 234 | ||||||
14. | Urbańczyk Patrycja | 92 | SKS - ZSO im. A | 40.83 | 213 | ||||||
15. | Łokas Karolina | 91 | ZSO Buczkowice | 41.30 | 204 | ||||||
16. | Kmon Anna | 91 | SKS - ZSO im. A | 41.42 | 202 | ||||||
17. | Dzidkoweic Kamila | 92 | TG "Sokół" Myśl | 41.93 | 192 | ||||||
18. | Moczek Katarzyna | 91 | ZSO Buczkowice | 42.77 | 178 | ||||||
19. | Micor Martyna | 92 | BSP Bielsko Bia | 43.51 | 166 | ||||||
20. | Łobozek Karolina | 92 | SKS - ZSO im. A | 45.34 | 139 | ||||||
21. | Korcz Joanna | 92 | SKS - ZSO im. A | 45.91 | 132 | ||||||
22. | Plucińska Sylwia | 92 | SKS - ZSO im. A | 46.51 | 125 | ||||||
23. | Sowa Katarzyna | 92 | ZSO Buczkowice | 49.37 | 95 | ||||||
24. | Nycz Maria | 92 | BSP Bielsko Bia | 49.62 | 93 | ||||||
25. | Osińska Klaudia | 92 | TG "Sokół" Myśl | 51.54 | 77 | ||||||
26. | Kappa Dagmara | 92 | SKS - ZSO im. A | 54.97 | 56 | ||||||
27. | Zabiegała Karolina | 91 | BSP Bielsko Bia | 56.17 | 50 |
<< TOP >> |
Nr 5 04-04-03 | 50m dowolny Kobiet | 14 - 15 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Kraków | 29.68 | 611 | ||||||
2. | Michalak Ewa | 89 | Jordan Kraków | 31.44 | 517 | ||||||
3. | Miernik Anna | 90 | UKS "Delfin" Bi | 32.52 | 467 | ||||||
4. | Januszek Justyna | 89 | Zakopane | 33.06 | 444 | ||||||
5. | Wilczyńska Joanna | 89 | Zakopane | 34.15 | 401 | ||||||
6. | Miarczyńska Anna | 90 | MSP AQUARIUS | 34.50 | 388 | ||||||
7. | Przybyłowicz Alicja | 90 | YMCA Kraków | 34.54 | 386 | ||||||
8. | Kapłoniak Ewelina | 89 | MSP AQUARIUS | 34.59 | 384 | ||||||
9. | Żak Gabriela | 90 | MSP AQUARIUS | 35.45 | 354 | ||||||
10. | Lorek Natalia | 89 | Zakopane | 35.89 | 340 | ||||||
11. | Szczerbowska Anna | 90 | BSP Bielsko Bia | 36.67 | 316 | ||||||
12. | Kurdas Monika | 90 | BSP Bielsko Bia | 38.03 | 278 | ||||||
13. | Grandys Sara | 89 | MSP AQUARIUS | 38.08 | 277 | ||||||
14. | Osmólska Angwelika | 89 | MSP AQUARIUS | 41.06 | 209 | ||||||
Morcinek Magdalena | 89 | SKS - ZSO im. A | 41.06 | 209 | |||||||
16. | Hulbój Patrycja | 90 | ZSO Buczkowice | 41.86 | 194 | ||||||
17. | Kielar Klaudia | 90 | SKS - ZSO im. A | 47.18 | 117 |
<< TOP >> |
Nr 5 04-04-03 | 50m dowolny Kobiet | 16 - 17 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jamrozik Justyna | 88 | MSP AQUARIUS | 32.46 | 470 | ||||||
2. | Filipiak Agata | 87 | BSP Bielsko Bia | 34.78 | 378 | ||||||
3. | Blamowska Magdalena | 88 | MSP AQUARIUS | 35.45 | 354 | ||||||
4. | Zuziak Roxana | 88 | AquaBeskid | 35.64 | 348 | ||||||
5. | Smoczeńska Dominika | 88 | YMCA Kraków | 35.76 | 344 | ||||||
6. | Marek Patrycja | 87 | SKS - ZSO im. A | 37.03 | 305 | ||||||
7. | Fidelus Sylwia | 88 | ZSO Buczkowice | 39.03 | 253 | ||||||
8. | Puzoń Izabela | 88 | BSP Bielsko Bia | 39.40 | 244 | ||||||
9. | Żeglińska Ewa | 88 | Wadowice | 44.56 | 150 | ||||||
10. | Morek Kamila | 88 | Wadowice | 47.62 | 112 |
<< TOP >> |
Nr 6 04-04-03 | 50m dowolny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wołek Michał | 92 | Jordan Kraków | 31.47 | 337 | ||||||
2. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Kraków | 31.77 | 327 | ||||||
3. | Mrzygłód Marek | 91 | BSP Bielsko Bia | 32.21 | 312 | ||||||
4. | Kłusek Maciej | 91 | ZSO Buczkowice | 32.55 | 300 | ||||||
5. | Bochnia Szymon | 91 | MSP AQUARIUS | 32.61 | 298 | ||||||
6. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Kraków | 33.26 | 278 | ||||||
7. | Haras Mateusz | 91 | Zakopane | 33.51 | 271 | ||||||
8. | Turczanik Krystian | 92 | Jordan Kraków | 34.76 | 237 | ||||||
9. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Kraków | 35.39 | 221 | ||||||
10. | Czempas Blażej | 92 | UKS "Delfin" Bi | 35.83 | 211 | ||||||
11. | Szybowski Konrad | 92 | Jordan Kraków | 36.41 | 198 | ||||||
12. | Czekajski Arkadiusz | 91 | BSP Bielsko Bia | 36.44 | 197 | ||||||
Czuk Aleksander | 92 | BSP Bielsko Bia | 36.44 | 197 | |||||||
14. | Możdżeń Arkadiusz | 91 | MSP AQUARIUS | 38.21 | 163 | ||||||
15. | Sobkowik Paweł | 92 | TG "Sokół" Myśl | 38.37 | 160 | ||||||
16. | Górka Michał | 92 | MSP AQUARIUS | 39.01 | 150 | ||||||
17. | Wilczynski Szymon | 92 | Zakopane | 39.28 | 145 | ||||||
18. | Opryszek Mateusz | 92 | MSP AQUARIUS | 40.13 | 133 | ||||||
19. | Chlebek Wiktor | 92 | SWSKA | 40.25 | 131 | ||||||
20. | Bêtkowski Jan | 92 | MSP AQUARIUS | 40.43 | 128 | ||||||
21. | Jasek Jakub | 92 | TG "Sokół" Myśl | 41.09 | 119 | ||||||
22. | Smolana Marcin | 91 | BSP Bielsko Bia | 41.34 | 116 | ||||||
23. | Figura Michał | 91 | Wadowice | 42.66 | 101 | ||||||
24. | Szczerbowski Wojciech | 91 | BSP Bielsko Bia | 44.05 | 87 | ||||||
25. | Majnusz Maciej | 92 | ZSO Buczkowice | 44.46 | 83 | ||||||
26. | Trzciński Kacper | 92 | TG "Sokół" Myśl | 45.03 | 78 | ||||||
27. | Bargieł Konrad | 92 | MSP AQUARIUS | 45.93 | 71 | ||||||
28. | Ogiegło Daniel | 91 | SKS - ZSO im. A | 46.31 | 68 | ||||||
29. | Trzepla Krzysztof | 92 | TG "Sokół" Myśl | 46.41 | 67 | ||||||
30. | Giertler Wojciech | 92 | ZSO Buczkowice | 46.66 | 65 | ||||||
31. | Kluska Michał | 92 | SWSKA | 48.67 | 53 | ||||||
32. | Miarczyński Jakub | 91 | MSP AQUARIUS | 49.41 | 48 | ||||||
33. | Sirignano Michelle | 92 | MSP AQUARIUS | 49.83 | 46 | ||||||
34. | Gêbala Wojciech | 92 | Wadowice | 50.32 | 44 | ||||||
35. | Matejko Marcin | 92 | SKS - ZSO im. A | 52.01 | 37 | ||||||
DYSKW. | Konieczny Filip | 91 | ZSO Buczkowice | ||||||||
DYSKW. | Białek Marek | 91 | SKS - ZSO im. A |
<< TOP >> |
Nr 6 04-04-03 | 50m dowolny Mêżczyzn | 14 - 15 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Kraków | 26.87 | 554 | ||||||
2. | Kulski Gabriel | 90 | UKS "Delfin" Bi | 28.30 | 475 | ||||||
3. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Kraków | 28.77 | 451 | ||||||
4. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Kraków | 29.12 | 435 | ||||||
5. | Wójcik Wojciech | 90 | Jordan Kraków | 29.61 | 412 | ||||||
6. | Rokicki Sebastian | 90 | Jordan Kraków | 32.03 | 318 | ||||||
7. | Chrzanowski Piotr | 89 | ZSO Buczkowice | 33.31 | 277 | ||||||
8. | Ludwikowski Damian | 89 | MSP AQUARIUS | 35.96 | 208 | ||||||
9. | Żegleń Dawid | 89 | BSP Bielsko Bia | 36.24 | 202 | ||||||
10. | Drabik Marek | 90 | SKS - ZSO im. A | 36.29 | 201 | ||||||
11. | Jawor Mateusz | 89 | Zakopane | 36.60 | 194 | ||||||
12. | Krzyszpień Krzysztof | 89 | BSP Bielsko Bia | 36.62 | 194 | ||||||
13. | Paszcza Grzegorz | 90 | YMCA Kraków | 38.44 | 159 | ||||||
14. | Migdalski Maciej | 89 | BSP Bielsko Bia | 40.03 | 134 | ||||||
15. | Małysz Piotr | 90 | MSP AQUARIUS | 46.93 | 63 | ||||||
16. | Piwowarczyk Kamil | 90 | AquaBeskid | 1:03.74 | 10 | ||||||
DYSKW. | Loranc Mateusz | 90 | ZSO Buczkowice | ||||||||
DYSKW. | Karpiel Paweł | 89 | Zakopane | ||||||||
DYSKW. | Schweng Igor | 90 | Zakopane |
<< TOP >> |
Nr 6 04-04-03 | 50m dowolny Mêżczyzn | 16 - 17 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Kraków | 26.10 | 602 | ||||||
2. | Micor Mateusz | 87 | BSP Bielsko Bia | 28.99 | 441 | ||||||
3. | Kruszyna Artur | 88 | MSP AQUARIUS | 29.42 | 421 | ||||||
4. | Kurdas Marek | 88 | BSP Bielsko Bia | 29.47 | 419 | ||||||
5. | Chanek Robert | 88 | MSP AQUARIUS | 29.82 | 403 | ||||||
6. | Kowalski Mateusz | 88 | Swim Test | 29.91 | 399 | ||||||
7. | Stanisz Adrian | 88 | YMCA Kraków | 29.92 | 399 | ||||||
8. | Urbański Łukasz | 87 | MSP AQUARIUS | 32.38 | 306 |
<< TOP >> |
Nr 6 04-04-03 | 50m dowolny Mêżczyzn | 18 - 20 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mrzygłód Rafał | 85 | BSP Bielsko Bia | 30.99 | 355 | ||||||
2. | Igielski Jakub | 85 | YMCA Kraków | 32.41 | 305 | ||||||
3. | Mitoraj Piotr | 84 | UKS "Sokół" Kêt | 32.50 | 302 |
<< TOP >> |
Nr 7 04-04-03 | 25m grzbietowy Kobiet | 1 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Fornalik Kaudia | 95 | MSP AQUARIUS | 24.28 | |||||||
2. | Stanek Emilia | 95 | Wadowice | 24.34 | |||||||
3. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 25.47 | |||||||
4. | Zając Karolina | 96 | Wadowice | 25.93 | |||||||
5. | Sirignano Luigia | 96 | MSP AQUARIUS | 25.97 | |||||||
6. | Morawska Karolina | 96 | SwimArt Myśleni | 26.39 | |||||||
7. | Galus Klaudia | 95 | TG "Sokół" Myśl | 26.51 | |||||||
8. | Łapka Ania | 95 | UKS "Delfin" Bi | 26.72 | |||||||
9. | Sanowska Dominika | 96 | MSP AQUARIUS | 26.91 | |||||||
10. | Białek Martyna | 95 | SKS - ZSO im. A | 26.94 | |||||||
11. | Luba Angelika | 95 | Zakopane | 27.22 | |||||||
12. | Zając Angelika | 95 | Wadowice | 27.40 | |||||||
13. | Żądło Anna | 95 | TG "Sokół" Myśl | 27.41 | |||||||
14. | Podmokły Natalia | 95 | MSP AQUARIUS | 28.17 | |||||||
15. | Bêbenek Anna | 95 | SWSKA | 28.27 | |||||||
16. | Uryga Paulina | 95 | Jordan Kraków | 28.98 | |||||||
17. | Żyła Katarzyna | 95 | MSP AQUARIUS | 29.31 | |||||||
18. | Spannbauer Ewa | 96 | SKS - ZSO im. A | 29.75 | |||||||
19. | Kolasa Dominika | 95 | Wadowice | 30.11 | |||||||
20. | Kosek Klaudia | 95 | Wadowice | 30.34 | |||||||
21. | Mêdoń Ada | 95 | Zakopane | 30.45 | |||||||
22. | Bistyga Magdalena | 95 | ZSO Buczkowice | 31.18 | |||||||
23. | Nowak Ania | 97 | SWSKA | 31.90 | |||||||
24. | Dyduła Aga | 95 | Wadowice | 33.45 | |||||||
25. | Bizoń Patrycja | 95 | Wadowice | 34.27 | |||||||
26. | Bury Natalia | 95 | SKS - ZSO im. A | 35.30 | |||||||
27. | Szymczyk Agnieszka | 97 | TG "Sokół" Myśl | 35.42 | |||||||
28. | Szarfenberg Aleksandra | 95 | SKS - ZSO im. A | 35.99 | |||||||
29. | Ginkowska Martyna | 95 | SKS - ZSO im. A | 36.58 | |||||||
30. | Kruczek Monika | 95 | ZSO Buczkowice | 37.06 |
<< TOP >> |
Nr 7 04-04-03 | 25m grzbietowy Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Kraków | 18.33 | |||||||
2. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Kraków | 20.32 | |||||||
3. | Jasiniak Magda | 93 | Jordan Kraków | 20.44 | |||||||
4. | Róg Ola | 93 | Zakopane | 20.95 | |||||||
5. | Kieloch Kornelia | 94 | BSP Bielsko Bia | 21.07 | |||||||
6. | Chorabik Anna | 93 | MSP AQUARIUS | 21.13 | |||||||
7. | Woźnica Gabriela | 93 | MSP AQUARIUS | 21.30 | |||||||
8. | Podkówka Klaudia | 93 | SKS - ZSO im. A | 21.46 | |||||||
9. | Domka Paula | 94 | UKS "Delfin" Bi | 22.13 | |||||||
10. | Wajda Marta | 93 | SKS - ZSO im. A | 22.49 | |||||||
11. | Chlipała Patrycja | 93 | MSP AQUARIUS | 22.75 | |||||||
12. | Klecha Natalia | 93 | Zakopane | 22.87 | |||||||
13. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Kraków | 22.97 | |||||||
14. | Zgoda Anna | 94 | Jordan Kraków | 23.00 | |||||||
15. | Piesiewicz Barbara | 94 | ZSO Buczkowice | 24.31 | |||||||
16. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Kraków | 24.32 | |||||||
17. | Grzesik Joanna | 93 | SKS - ZSO im. A | 24.35 | |||||||
18. | Sroka Magdalena | 94 | SWSKA | 24.63 | |||||||
19. | Têcza Dagmara | 94 | SWSKA | 25.12 | |||||||
20. | Kurek Kasia | 94 | Jordan Kraków | 25.61 | |||||||
21. | Starowicz Agnieszka | 94 | SKS - ZSO im. A | 25.71 | |||||||
22. | Walus Joanna | 93 | SKS - ZSO im. A | 26.07 | |||||||
23. | Ostrowska Anna | 93 | Jordan Kraków | 26.40 | |||||||
24. | Zielińska Karolina | 94 | SKS - ZSO im. A | 26.63 | |||||||
25. | Misiarz Anna | 93 | Wadowice | 26.70 | |||||||
26. | Kruczalak Paulina | 94 | UKS "Sokół" Kêt | 26.72 | |||||||
27. | Dziubany Joanna | 94 | UKS "Delfin" Bi | 27.93 | |||||||
28. | Binda Joanna | 94 | SKS - ZSO im. A | 28.00 | |||||||
29. | Matras Kamila | 93 | TG "Sokół" Myśl | 28.02 | |||||||
30. | Uniwersał Hanna | 93 | Wadowice | 28.42 | |||||||
31. | Suknorowska Ewa | 94 | Wadowice | 29.01 | |||||||
32. | Ryczek Magdalena | 93 | ZSO Buczkowice | 29.08 | |||||||
33. | Wojkowska Anita | 94 | SKS - ZSO im. A | 30.25 | |||||||
34. | Zachura Edyta | 94 | Wadowice | 31.09 | |||||||
35. | Sosna Aneta | 94 | SKS - ZSO im. A | 31.59 | |||||||
36. | Kudela Iza | 94 | Wadowice | 31.88 | |||||||
37. | Wolak Patrycja | 94 | SKS - ZSO im. A | 32.32 |
<< TOP >> |
Nr 8 04-04-03 | 25m grzbietowy Mêżczyzn | 1 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Kraków | 21.24 | |||||||
2. | Litwa Krzysztof | 96 | MSP AQUARIUS | 22.45 | |||||||
3. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Kraków | 24.76 | |||||||
4. | Czuk Przemysław | 95 | BSP Bielsko Bia | 25.81 | |||||||
5. | Gawle Dominik | 95 | SWSKA | 26.36 | |||||||
6. | Malinowski Marcin | 95 | SWSKA | 27.23 | |||||||
7. | Hydzik Piotr | 95 | Wadowice | 27.83 | |||||||
8. | Gunia Krzysztof | 95 | MSP AQUARIUS | 27.98 | |||||||
9. | Kluska Mateusz | 95 | SWSKA | 28.08 | |||||||
10. | Płonka Wojciech | 95 | Wadowice | 28.94 | |||||||
11. | Sieprawski Jakub | 96 | SWSKA | 28.98 | |||||||
12. | Dybeł Adrian | 95 | Wadowice | 29.72 | |||||||
13. | Veltze Jacek | 97 | SKS - ZSO im. A | 30.13 | |||||||
14. | Wajdzik Marek | 95 | ZSO Buczkowice | 30.67 | |||||||
15. | Sroka Artur | 96 | SWSKA | 31.10 | |||||||
16. | Wieczorek Mateusz | 95 | SKS - ZSO im. A | 31.30 | |||||||
17. | Mlost Nikodem | 95 | Wadowice | 31.73 | |||||||
18. | Ramult Jakub | 95 | Wadowice | 31.94 | |||||||
19. | Lachota Marcin | 95 | Wadowice | 32.58 | |||||||
20. | Skoczylas Maciej | 95 | Wadowice | 32.96 | |||||||
21. | Hamerla Mateusz | 95 | UKS "Delfin" Bi | 33.32 | |||||||
22. | Polewski Patryk | 95 | SKS - ZSO im. A | 35.21 | |||||||
23. | Wider Michał | 95 | Wadowice | 35.35 | |||||||
24. | Giertler Piotr | 95 | ZSO Buczkowice | 36.25 | |||||||
25. | Wiêcek Maciej | 95 | SKS - ZSO im. A | 37.75 | |||||||
26. | Jêdżejowski Bartłomiej | 95 | Wadowice | 38.69 | |||||||
27. | Gawronek Mateusz | 95 | ZSO Buczkowice | 40.57 | |||||||
28. | Brzozowski Damian | 95 | SKS - ZSO im. A | 48.52 |
<< TOP >> |
Nr 8 04-04-03 | 25m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Podwysocki Daniel | 93 | Jordan Kraków | 18.78 | |||||||
2. | Kleszczyński Mateusz | 93 | Swim Test | 19.10 | |||||||
3. | Brus Dominik | 93 | Jordan Kraków | 19.25 | |||||||
4. | Luzarowski Wojciech | 93 | Jordan Kraków | 19.33 | |||||||
5. | Berger Jan | 93 | UKS "Delfin" Bi | 19.37 | |||||||
6. | Książek Michał | 93 | Jordan Kraków | 19.72 | |||||||
7. | Spannbauer Marcin | 94 | SKS - ZSO im. A | 19.96 | |||||||
8. | Wolski Bartosz | 93 | UKS "Delfin" Bi | 20.24 | |||||||
9. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko Bia | 20.94 | |||||||
10. | Turbasa Eryk | 93 | Jordan Kraków | 21.37 | |||||||
11. | Kłusek Bartłomiej | 93 | ZSO Buczkowice | 21.67 | |||||||
12. | Kołodziej Adrian | 93 | Jordan Kraków | 22.79 | |||||||
13. | Ślêzak Radosław | 94 | SWSKA | 22.85 | |||||||
14. | Migdałek Marek | 93 | SWSKA | 23.34 | |||||||
15. | Babiński Szymon | 94 | Wadowice | 23.39 | |||||||
16. | Leśniak Piotr | 93 | Jordan Kraków | 23.40 | |||||||
17. | Axel Zuziak | 94 | AquaBeskid | 23.78 | |||||||
18. | Szumowski Wojciech | 93 | SKS - ZSO im. A | 24.12 | |||||||
19. | Dżamalis Nikos | 93 | Zakopane | 24.23 | |||||||
20. | Cienkosz Karol | 93 | TG "Sokół" Myśl | 24.32 | |||||||
21. | Zając Przemek | 94 | Zakopane | 24.37 | |||||||
22. | Zając Jakub | 94 | Wadowice | 24.75 | |||||||
23. | Polak Artur | 93 | Wadowice | 25.05 | |||||||
24. | Świercz Artur | 94 | Wadowice | 25.15 | |||||||
25. | Kosiński Karol | 93 | Wadowice | 26.79 | |||||||
26. | Świątek Piotr | 93 | Wadowice | 27.10 | |||||||
27. | Cholewa Andrzej | 93 | Wadowice | 27.25 | |||||||
28. | Poznański Michał | 93 | ZSO Buczkowice | 27.62 | |||||||
29. | Sumera Piotr | 93 | Wadowice | 27.66 | |||||||
30. | Molenda Michał | 94 | Jordan Kraków | 27.81 | |||||||
31. | Solak Xx | 93 | Wadowice | 28.79 | |||||||
32. | Dêbski Mateusz | 93 | Wadowice | 29.99 | |||||||
33. | Chrobak KIamil | 94 | Wadowice | 30.64 | |||||||
34. | Antosz Stanisław | 94 | ZSO Buczkowice | 30.85 | |||||||
35. | Schabikowski Daniel | 94 | SKS - ZSO im. A | 32.23 | |||||||
36. | Majnusz Jakub | 94 | ZSO Buczkowice | 34.54 |
<< TOP >> |
Nr 9 04-04-03 | 50m grzbietowy Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jodłowska Adriana | 92 | Jordan Kraków | 37.54 | 429 | ||||||
2. | Jamrozik Aleksandra | 91 | MSP AQUARIUS | 38.23 | 405 | ||||||
3. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Kraków | 38.68 | 390 | ||||||
4. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Kraków | 39.97 | 350 | ||||||
5. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Kraków | 40.19 | 344 | ||||||
6. | Kapłoniak Katarzyna | 91 | MSP AQUARIUS | 46.13 | 209 | ||||||
7. | Kmon Anna | 91 | SKS - ZSO im. A | 48.03 | 178 | ||||||
8. | Dzidkoweic Kamila | 92 | TG "Sokół" Myśl | 50.92 | 140 | ||||||
9. | Róg Anna | 91 | MSP AQUARIUS | 50.95 | 139 | ||||||
10. | Moczek Katarzyna | 91 | ZSO Buczkowice | 52.94 | 118 | ||||||
11. | Micor Martyna | 92 | BSP Bielsko Bia | 54.74 | 101 | ||||||
12. | Korcz Joanna | 92 | SKS - ZSO im. A | 58.54 | 73 | ||||||
13. | Kappa Dagmara | 92 | SKS - ZSO im. A | 59.25 | 69 | ||||||
14. | Plucińska Sylwia | 92 | SKS - ZSO im. A | 1:01.32 | 58 | ||||||
15. | Sowa Katarzyna | 92 | ZSO Buczkowice | 1:12.93 | 22 | ||||||
DYSKW. | Lasik Natalia | 92 | SKS - ZSO im. A |
<< TOP >> |
Nr 9 04-04-03 | 50m grzbietowy Kobiet | 14 - 15 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Kraków | 34.80 | 540 | ||||||
2. | Jamrozik Paulina | 89 | MSP AQUARIUS | 36.62 | 464 | ||||||
3. | Januszek Justyna | 89 | Zakopane | 41.49 | 308 | ||||||
4. | Kapłoniak Ewelina | 89 | MSP AQUARIUS | 43.33 | 264 | ||||||
5. | Kurdas Monika | 90 | BSP Bielsko Bia | 46.04 | 210 | ||||||
6. | Kielar Klaudia | 90 | SKS - ZSO im. A | 51.65 | 131 | ||||||
7. | Hulbój Patrycja | 90 | ZSO Buczkowice | 58.53 | 74 | ||||||
8. | Pawlus Agata | 90 | ZSO Buczkowice | 1:03.76 | 47 | ||||||
9. | Dytman Katarzyna | 90 | ZSO Buczkowice | 1:08.82 | 31 |
<< TOP >> |
Nr 9 04-04-03 | 50m grzbietowy Kobiet | 16 - 17 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Blamowska Magdalena | 88 | MSP AQUARIUS | 42.92 | 273 | ||||||
2. | Marek Patrycja | 87 | SKS - ZSO im. A | 45.64 | 218 | ||||||
DYSKW. | Smoczeńska Dominika | 88 | YMCA Kraków |
<< TOP >> |
Nr 9 04-04-03 | 50m grzbietowy Kobiet | 18 - 20 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wicher Katarzyna | 85 | SKS - ZSO im. A | 51.73 | 130 |
<< TOP >> |
Nr 10 04-04-03 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wołek Michał | 92 | Jordan Kraków | 35.57 | 325 | ||||||
2. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Kraków | 36.98 | 284 | ||||||
3. | Bochnia Szymon | 91 | MSP AQUARIUS | 39.54 | 221 | ||||||
4. | Kłusek Maciej | 91 | ZSO Buczkowice | 42.72 | 163 | ||||||
5. | Bêtkowski Jan | 92 | MSP AQUARIUS | 44.28 | 140 | ||||||
6. | Górka Michał | 92 | MSP AQUARIUS | 44.29 | 140 | ||||||
7. | Czuk Aleksander | 92 | BSP Bielsko Bia | 46.08 | 118 | ||||||
8. | Kaczor Aleksander | 92 | Jordan Kraków | 47.02 | 108 | ||||||
9. | Opryszek Mateusz | 92 | MSP AQUARIUS | 47.68 | 101 | ||||||
10. | Możdżeń Arkadiusz | 91 | MSP AQUARIUS | 48.69 | 91 | ||||||
11. | Sobkowik Paweł | 92 | TG "Sokół" Myśl | 49.09 | 88 | ||||||
12. | Chlebek Wiktor | 92 | SWSKA | 49.51 | 84 | ||||||
13. | Kluska Michał | 92 | SWSKA | 52.41 | 64 | ||||||
14. | Matejko Marcin | 92 | SKS - ZSO im. A | 55.65 | 47 | ||||||
15. | Miarczyński Jakub | 91 | MSP AQUARIUS | 56.95 | 41 | ||||||
16. | Majnusz Maciej | 92 | ZSO Buczkowice | 1:04.55 | 19 | ||||||
17. | Konieczny Filip | 91 | ZSO Buczkowice | 1:08.57 | 13 | ||||||
18. | Czapik Przemysław | 92 | Wadowice | 1:19.66 | 4 |
<< TOP >> |
Nr 10 04-04-03 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 14 - 15 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wójcik Wojciech | 90 | Jordan Kraków | 34.00 | 378 | ||||||
2. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Kraków | 34.05 | 376 | ||||||
3. | Kowalczyk Artur | 90 | UKS "Delfin" Bi | 34.61 | 356 | ||||||
4. | Wiêcek Marcin | 89 | YMCA Kraków | 34.70 | 353 | ||||||
5. | Rokicki Sebastian | 90 | Jordan Kraków | 34.99 | 344 | ||||||
6. | Schweng Igor | 90 | Zakopane | 42.50 | 166 | ||||||
7. | Małysz Piotr | 90 | MSP AQUARIUS | 55.83 | 46 | ||||||
DYSKW. | Kruszyna Łukasz | 90 | MSP AQUARIUS |
<< TOP >> |
Nr 10 04-04-03 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 16 - 17 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Kraków | 31.50 | 481 | ||||||
2. | Kruszyna Artur | 88 | MSP AQUARIUS | 32.67 | 430 | ||||||
3. | Chanek Robert | 88 | MSP AQUARIUS | 34.67 | 354 | ||||||
4. | Kurdas Marek | 88 | BSP Bielsko Bia | 35.39 | 331 | ||||||
5. | Micor Mateusz | 87 | BSP Bielsko Bia | 35.93 | 314 | ||||||
6. | Mosiełczuk Bartłomiej | 88 | YMCA Kraków | 36.09 | 309 |
<< TOP >> |
Nr 11 04-04-03 | 4 x 25m Sztafeta Dow. Kobiet | 1 - 11 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | PŁETWAL ZAKOPANE 1 | Zakopane | 1:11.04 |
Kaczmarczyk Kama Konik Michelle | 93 94 | -:--.-- | Marchewka Zuzanna Klecha Natalia | 93 93 | 1:11.04 |
2. | PŁETWAL ZAKOPANE 7 | Zakopane | 1:16.95 | ||||||||
3. | MSP AQUARIUS 1 | MSP AQUARIUS | 1:20.04 |
Sanowska Dominika Żyła Katarzyna | 96 95 | -:--.-- | Gabryś Julia Chorabik Anna | 93 93 | 1:20.04 |
4. | MSP AQUARIUS 2 | MSP AQUARIUS | 1:21.60 |
Fornalik Kaudia Sirignano Luigia | 95 96 | -:--.-- | Woźnica Gabriela Chlipała Patrycja | 93 93 | 1:21.60 |
5. | Szkoła Podstawowa 156 Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:24.34 |
Jasiniak Magda Kwiatkowska Kaja | 93 96 | -:--.-- | Uryga Paulina Klimczyk Aleksandra | 95 93 | 1:24.34 |
6. | UKS "Delfin" Bieruń 1 | UKS "Delfin" Bi | 1:31.53 |
Łapka Ania Drobny Ewa | 95 95 | -:--.-- | Kordowska Aneta Domka Paula | 94 94 | 1:31.53 |
7. | TG "Sokół" Myślenice 1 | TG "Sokół" Myśl | 1:36.19 |
Galus Klaudia Żądło Anna | 95 95 | -:--.-- | Burkat Katarzyna Matras Kamila | 94 93 | 1:36.19 |
8. | SKS - ZSO im. AK 1 | SKS - ZSO im. A | 1:38.56 |
Spannbauer Ewa Białek Martyna | 96 95 | -:--.-- | Podkówka Klaudia Wajda Marta | 93 93 | 1:38.56 |
9. | Stowarzyszenie Wspierania Spor 3 | SWSKA | 1:40.61 |
Nowak Ania Bêbenek Anna | 97 95 | -:--.-- | Sroka Magdalena Sroka Joanna | 94 93 | 1:40.61 |
10. | Wadowice 1 | Wadowice | 1:44.37 | ||||||||
11. | Wadowice 4 | Wadowice | 1:45.14 | ||||||||
12. | ZSO Buczkowice 5 | ZSO Buczkowice | 1:45.20 | ||||||||
13. | SKS - ZSO im. AK 2 | SKS - ZSO im. A | 1:56.87 |
Bury Natalia Szarfenberg Aleksandra | 95 95 | -:--.-- | Linchard Anna | 93 | 1:56.87 |
<< TOP >> |
Nr 12 04-04-03 | 4 x 25m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 1 - 11 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKS "Delfin" Bieruń 1 | UKS "Delfin" Bi | 1:13.06 |
Koćwin Maurycy Hamerla Mateusz | 95 95 | -:--.-- | Berger Jan Wójcik Damian | 93 93 | 1:13.06 |
2. | MSP AQUARIUS 1 | MSP AQUARIUS | 1:17.22 |
Chorabik Paweł Kozak Szymon | 93 94 | -:--.-- | Gunia Krzysztof Litwa Krzysztof | 95 96 | 1:17.22 |
3. | Szkoła Podstawowa 156 Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:17.46 |
Książek Michał Chrabąszcz Maciej | 93 95 | -:--.-- | Kłapyta Jakub Brus Dominik | 95 93 | 1:17.46 |
4. | TG "Sokół" Myślenice 1 | TG "Sokół" Myśl | 1:19.25 |
Szuba Rafał Żądło Łukasz | 94 94 | -:--.-- | Szymczyk Tomasz Starzec Grzegorz | 94 93 | 1:19.25 |
5. | BSP Bielsko Biała 1 | BSP Bielsko Bia | 1:19.68 |
Czuk Przemysław Danielczyk Adam | 95 93 | -:--.-- | Then Bartosz Smolana Tomasz | 94 94 | 1:19.68 |
6. | SKS - ZSO im. AK 4 | SKS - ZSO im. A | 1:23.76 |
Polewski Patryk Wieczorek Mateusz | 95 95 | -:--.-- | Szumowski Wojciech Pluciński Sławomir | 93 93 | 1:23.76 |
7. | ZSO Buczkowice 1 | ZSO Buczkowice | 1:31.52 | ||||||||
8. | Wadowice 3 | Wadowice | 1:32.16 | ||||||||
9. | SKS - ZSO im. AK 4 | SKS - ZSO im. A | 1:34.99 |
Polewski Patryk Wieczorek Mateusz | 95 95 | -:--.-- | Szumowski Wojciech Pluciński Sławomir | 93 93 | 1:34.99 |
10. | Stowarzyszenie Wspierania Spor 2 | SWSKA | 1:37.17 |
Sieprawski Jakub Malinowski Marcin | 96 95 | -:--.-- | Migdałek Marek Styrylski Mariusz | 93 94 | 1:37.17 |
11. | ZSO Buczkowice 2 | ZSO Buczkowice | 1:49.45 | ||||||||
12. | SKS - ZSO im. AK 3 | SKS - ZSO im. A | 1:58.87 |
Veltze Jacek Wiêcek Maciej | 97 95 | -:--.-- | Spannbauer Marcin Świątalski Michał | 94 94 | 1:58.87 |
DYSKW. | Wadowice 2 | Wadowice |
<< TOP >> |
Nr 13 04-04-03 | 25m dowolny Kobiet | 21 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sokołowska Maria | 81 | Wadowice | 16.18 | |||||||
2. | Wądolny Marta | 74 | Wadowice | 18.18 | |||||||
3. | Wołyńska-Drabik Karolina | 64 | SKS - ZSO im. A | 30.45 | |||||||
4. | Kasprzycka Agnieszka | 74 | MSP AQUARIUS | 42.11 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Schabikowska Małgorzata | 00 | SKS - ZSO im. A | 26.66 |
<< TOP >> |
Nr 14 04-04-03 | 25m dowolny Mêżczyzn | 21 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pułka Andrzej | 74 | TG "Sokół" Myśl | 13.43 | |||||||
2. | Haras Maciej | 68 | Zakopane | 13.60 | |||||||
3. | Solecki Tomasz | 79 | UKS "Delfin" Bi | 14.07 | |||||||
4. | Gajczak Jasiu | 70 | Wadowice | 15.71 | |||||||
5. | Stopka Tomasz | 70 | Zakopane | 16.54 | |||||||
6. | Mêdoń Piotr | 74 | Zakopane | 16.97 | |||||||
7. | Urbańczyk Ireneusz | 50 | SKS - ZSO im. A | 17.65 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Veltze Piotr | 00 | SKS - ZSO im. A | 14.66 | |||||||
PK | Szumowski Bogdan | 00 | SKS - ZSO im. A | 17.76 |
<< TOP >> |
Nr 15 04-04-03 | 25m klasyczny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Konik Michelle | 94 | Zakopane | 20.68 | |||||||
2. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Kraków | 20.71 | |||||||
3. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Kraków | 20.81 | |||||||
4. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Kraków | 22.10 | |||||||
5. | Kaczmarczyk Kama | 93 | Zakopane | 22.46 | |||||||
6. | Sawicka Weronika | 93 | Jordan Kraków | 23.41 | |||||||
7. | Gabryś Julia | 93 | MSP AQUARIUS | 23.49 | |||||||
8. | Bielecka Justyna | 94 | Wadowice | 23.81 | |||||||
9. | Marchewka Zuzanna | 93 | Zakopane | 23.88 | |||||||
10. | Jakubiak Karolina | 93 | Jordan Kraków | 24.33 | |||||||
11. | Bryniarska Nina | 94 | Zakopane | 25.46 | |||||||
Sroka Joanna | 93 | SWSKA | 25.46 | ||||||||
13. | Kruczalak Paulina | 94 | UKS "Sokół" Kêt | 25.68 | |||||||
14. | Mrózek Anna | 93 | ZSO Buczkowice | 26.06 | |||||||
15. | Ostrowska Anna | 93 | Jordan Kraków | 26.39 | |||||||
16. | Misiarz Anna | 93 | Wadowice | 26.58 | |||||||
Małysz Joanna | 94 | MSP AQUARIUS | 26.58 | ||||||||
18. | Kordowska Aneta | 94 | UKS "Delfin" Bi | 26.67 | |||||||
19. | Stary Anna | 94 | Jordan Kraków | 26.92 | |||||||
20. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Kraków | 26.99 | |||||||
21. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Kraków | 27.12 | |||||||
22. | Grzesik Joanna | 93 | SKS - ZSO im. A | 30.29 | |||||||
23. | Linchard Anna | 93 | SKS - ZSO im. A | 30.56 | |||||||
24. | Burkat Katarzyna | 94 | TG "Sokół" Myśl | 32.57 | |||||||
25. | Walus Joanna | 93 | SKS - ZSO im. A | 34.60 | |||||||
26. | Chmiel Klaudia | 93 | TG "Sokół" Myśl | 34.84 | |||||||
27. | Wolak Patrycja | 94 | SKS - ZSO im. A | 36.38 |
<< TOP >> |
Nr 16 04-04-03 | 25m klasyczny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Brus Dominik | 93 | Jordan Kraków | 20.57 | |||||||
2. | Berger Jan | 93 | UKS "Delfin" Bi | 20.60 | |||||||
3. | Dwojak Jakub | 93 | UKS "Sokół" Kêt | 20.82 | |||||||
4. | Parzygnat Grzegorz | 93 | Jordan Kraków | 21.56 | |||||||
5. | Kleszczyński Michał | 94 | Swim Test | 22.71 | |||||||
6. | Wójcik Damian | 93 | UKS "Delfin" Bi | 23.30 | |||||||
7. | Szuba Rafał | 94 | TG "Sokół" Myśl | 23.41 | |||||||
8. | Starzec Grzegorz | 93 | TG "Sokół" Myśl | 23.78 | |||||||
9. | Styrylski Mariusz | 94 | SWSKA | 23.95 | |||||||
10. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Kraków | 24.03 | |||||||
11. | Kozłowski Kamil | 93 | Jordan Kraków | 24.10 | |||||||
12. | Szostek Mateusz | 94 | SWSKA | 24.30 | |||||||
13. | Stary Damian | 93 | Jordan Kraków | 24.41 | |||||||
14. | Świątalski Michał | 94 | SKS - ZSO im. A | 24.45 | |||||||
15. | Chorabik Paweł | 93 | MSP AQUARIUS | 24.47 | |||||||
16. | Kowal Dawid | 94 | UKS "Delfin" Bi | 24.74 | |||||||
17. | Smolana Tomasz | 94 | BSP Bielsko Bia | 25.06 | |||||||
18. | Romaniak Dawid | 94 | Zakopane | 25.48 | |||||||
19. | Then Bartosz | 94 | BSP Bielsko Bia | 26.45 | |||||||
20. | Duda Marcin | 93 | BSP Bielsko Bia | 28.01 | |||||||
21. | Sablik Łukasz | 94 | SKS - ZSO im. A | 29.26 | |||||||
22. | Szymczyk Tomasz | 94 | TG "Sokół" Myśl | 30.09 | |||||||
23. | Dobosz Grzegorz | 94 | TG "Sokół" Myśl | 34.01 |
<< TOP >> |
Nr 17 04-04-03 | 50m klasyczny Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko Bia | 41.63 | 444 | ||||||
2. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Kraków | 41.85 | 436 | ||||||
3. | Wojnarowska Joanna | 92 | Jordan Kraków | 43.95 | 373 | ||||||
4. | Kopeć Anna | 91 | MSP AQUARIUS | 44.34 | 362 | ||||||
5. | Jamrozik Aleksandra | 91 | MSP AQUARIUS | 44.49 | 358 | ||||||
6. | Redmann Magda | 92 | Jordan Kraków | 45.04 | 344 | ||||||
7. | Paruch Magdalena | 92 | Jordan Kraków | 46.20 | 315 | ||||||
8. | Rokosz Joanna | 92 | MSP AQUARIUS | 47.28 | 291 | ||||||
9. | Kokoszka Karolina | 92 | Zakopane | 49.52 | 246 | ||||||
10. | Łokas Karolina | 91 | ZSO Buczkowice | 53.59 | 181 | ||||||
11. | Łobozek Karolina | 92 | SKS - ZSO im. A | 53.65 | 180 | ||||||
12. | Osińska Klaudia | 92 | TG "Sokół" Myśl | 1:09.31 | 56 | ||||||
13. | Nycz Maria | 92 | BSP Bielsko Bia | 1:10.26 | 52 | ||||||
14. | Zabiegała Karolina | 91 | BSP Bielsko Bia | 1:10.36 | 51 | ||||||
DYSKW. | Strzałka Karolina | 91 | Zakopane |
<< TOP >> |
Nr 17 04-04-03 | 50m klasyczny Kobiet | 14 - 15 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Kraków | 38.19 | 574 | ||||||
2. | Michalak Ewa | 89 | Jordan Kraków | 38.92 | 543 | ||||||
3. | Wilczyńska Joanna | 89 | Zakopane | 41.81 | 438 | ||||||
4. | Żak Gabriela | 90 | MSP AQUARIUS | 44.53 | 357 | ||||||
5. | Lorek Natalia | 89 | Zakopane | 45.67 | 328 | ||||||
6. | Szczerbowska Anna | 90 | BSP Bielsko Bia | 49.70 | 242 | ||||||
7. | Osmólska Angwelika | 89 | MSP AQUARIUS | 50.30 | 232 | ||||||
8. | Pawlus Agata | 90 | ZSO Buczkowice | 1:05.99 | 71 | ||||||
DYSKW. | Dytman Katarzyna | 90 | ZSO Buczkowice |
<< TOP >> |
Nr 17 04-04-03 | 50m klasyczny Kobiet | 16 - 17 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jamrozik Justyna | 88 | MSP AQUARIUS | 42.39 | 419 | ||||||
2. | Zuziak Roxana | 88 | AquaBeskid | 46.31 | 312 | ||||||
3. | Filipiak Agata | 87 | BSP Bielsko Bia | 47.31 | 290 | ||||||
4. | Puzoń Izabela | 88 | BSP Bielsko Bia | 51.03 | 219 | ||||||
5. | Marek Kamila | 88 | Wadowice | 59.12 | 120 | ||||||
6. | Fidelus Sylwia | 88 | ZSO Buczkowice | 1:52.13 | 2 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Gawron Ewa | Wadowice | 56.40 | 147 |
<< TOP >> |
Nr 18 04-04-03 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Turczanik Krystian | 92 | Jordan Kraków | 42.84 | 256 | ||||||
2. | Czekajski Arkadiusz | 91 | BSP Bielsko Bia | 43.89 | 234 | ||||||
3. | Haras Mateusz | 91 | Zakopane | 43.94 | 233 | ||||||
4. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Kraków | 45.34 | 207 | ||||||
5. | Mrzygłód Marek | 91 | BSP Bielsko Bia | 45.72 | 200 | ||||||
6. | Szybowski Konrad | 92 | Jordan Kraków | 46.63 | 185 | ||||||
7. | Kaczor Aleksander | 92 | Jordan Kraków | 47.20 | 176 | ||||||
8. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Kraków | 47.24 | 176 | ||||||
9. | Kokoszka Andrzej | 91 | Zakopane | 47.46 | 173 | ||||||
10. | Figura Michał | 91 | Wadowice | 47.99 | 165 | ||||||
11. | Czempas Blażej | 92 | UKS "Delfin" Bi | 48.64 | 156 | ||||||
12. | Smolana Marcin | 91 | BSP Bielsko Bia | 50.21 | 136 | ||||||
13. | Jasek Jakub | 92 | TG "Sokół" Myśl | 50.23 | 136 | ||||||
14. | Czapik Przemysław | 92 | Wadowice | 50.56 | 132 | ||||||
15. | Wilczynski Szymon | 92 | Zakopane | 52.13 | 116 | ||||||
16. | Sobczyk Daniel | 92 | Zakopane | 52.49 | 112 | ||||||
17. | Szczerbowski Wojciech | 91 | BSP Bielsko Bia | 57.99 | 70 | ||||||
18. | Sirignano Michelle | 92 | MSP AQUARIUS | 59.98 | 59 | ||||||
19. | Igielski Michał | 92 | YMCA Kraków | 1:04.94 | 38 | ||||||
20. | Bargieł Konrad | 92 | MSP AQUARIUS | 1:06.75 | 33 | ||||||
21. | Giertler Wojciech | 92 | ZSO Buczkowice | 1:09.02 | 27 | ||||||
22. | Trzepla Krzysztof | 92 | TG "Sokół" Myśl | 2:02.06 |
<< TOP >> |
Nr 18 04-04-03 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 14 - 15 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Kraków | 33.74 | 559 | ||||||
2. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Kraków | 35.89 | 465 | ||||||
3. | Krzyszpień Krzysztof | 89 | BSP Bielsko Bia | 41.07 | 298 | ||||||
4. | Ludwikowski Damian | 89 | MSP AQUARIUS | 41.64 | 284 | ||||||
5. | Karpiel Paweł | 89 | Zakopane | 43.33 | 246 | ||||||
6. | Migdalski Maciej | 89 | BSP Bielsko Bia | 43.98 | 233 | ||||||
7. | Drabik Marek | 90 | SKS - ZSO im. A | 47.38 | 174 | ||||||
8. | Paszcza Grzegorz | 90 | YMCA Kraków | 47.78 | 168 | ||||||
9. | Jawor Mateusz | 89 | Zakopane | 48.18 | 162 | ||||||
10. | Żegleń Dawid | 89 | BSP Bielsko Bia | 48.68 | 155 | ||||||
11. | Piwowarczyk Kamil | 90 | AquaBeskid | 1:02.15 | 49 | ||||||
DYSKW. | Loranc Mateusz | 90 | ZSO Buczkowice |
<< TOP >> |
Nr 18 04-04-03 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 16 - 17 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Romaszkan Wojciech | 88 | BSP Bielsko Bia | 36.26 | 450 | ||||||
2. | Urbański Łukasz | 87 | MSP AQUARIUS | 42.25 | 270 |
<< TOP >> |
Nr 18 04-04-03 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 18 - 20 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pyczek Łukasz | 86 | Swim Test | 37.55 | 403 | ||||||
2. | Mrzygłód Rafał | 85 | BSP Bielsko Bia | 38.08 | 385 | ||||||
3. | Igielski Jakub | 85 | YMCA Kraków | 41.16 | 296 |
<< TOP >> |
Nr 19 04-04-03 | 50m motylkowy Kobiet | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Kraków | 35.00 | 452 | ||||||
2. | Jodłowska Adriana | 92 | Jordan Kraków | 36.18 | 407 | ||||||
3. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Kraków | 36.80 | 386 | ||||||
4. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Kraków | 37.28 | 370 | ||||||
5. | Pułka Magdalena | 92 | MSP AQUARIUS | 38.08 | 344 | ||||||
6. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Kraków | 40.30 | 283 | ||||||
7. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Kraków | 40.63 | 275 | ||||||
8. | Chorabik Anna | 92 | MSP AQUARIUS | 41.49 | 255 | ||||||
9. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko Bia | 42.17 | 240 | ||||||
10. | Paruch Magdalena | 92 | Jordan Kraków | 43.98 | 204 | ||||||
11. | Chlipała Patrycja | 92 | MSP AQUARIUS | 48.20 | 140 |
<< TOP >> |
Nr 19 04-04-03 | 50m motylkowy Kobiet | 14 - 15 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Kraków | 31.15 | 636 | ||||||
2. | Jamrozik Paulina | 89 | MSP AQUARIUS | 33.12 | 534 | ||||||
3. | Miernik Anna | 90 | UKS "Delfin" Bi | 37.20 | 372 | ||||||
4. | Miarczyńska Anna | 90 | MSP AQUARIUS | 40.39 | 281 | ||||||
5. | Grandys Sara | 89 | MSP AQUARIUS | 47.19 | 154 |
<< TOP >> |
Nr 20 04-04-03 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 12 - 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Kraków | 35.96 | 283 | ||||||
2. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Kraków | 40.27 | 185 | ||||||
DYSKW. | Białek Marek | 91 | SKS - ZSO im. A |
<< TOP >> |
Nr 20 04-04-03 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 14 - 15 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Kraków | 29.39 | 543 | ||||||
2. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Kraków | 29.79 | 522 | ||||||
3. | Kulski Gabriel | 90 | UKS "Delfin" Bi | 31.23 | 453 | ||||||
4. | Wiêcek Marcin | 89 | YMCA Kraków | 32.26 | 409 | ||||||
5. | Kowalczyk Artur | 90 | UKS "Delfin" Bi | 32.85 | 385 | ||||||
6. | Kruszyna Łukasz | 90 | MSP AQUARIUS | 35.89 | 285 |
<< TOP >> |
Nr 20 04-04-03 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 16 - 17 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Kraków | 29.46 | 539 | ||||||
2. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Kraków | 29.98 | 512 | ||||||
3. | Kowalski Mateusz | 88 | Swim Test | 32.63 | 394 | ||||||
4. | Romaszkan Wojciech | 88 | BSP Bielsko Bia | 34.32 | 333 | ||||||
5. | Stanisz Adrian | 88 | YMCA Kraków | 36.99 | 256 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Solecki Tomasz | 79 | UKS "Delfin" Bi | 36.66 | 264 |
<< TOP >> |
Nr 21 04-04-03 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | 12 - 20 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Jordan Krakow 1 | Jordan Kraków | 2:15.91 |
Duśko Małgorzata Michalak Ewa | 89 89 | -:--.-- -:--.-- | Wójcik Anna Wójcik Aleksandra | 92 89 | -:--.-- 2:15.91 |
2. | MSP AQUARIUS 2 | MSP AQUARIUS | 2:27.66 |
Pułka Magdalena Kopeć Anna | 92 91 | -:--.-- -:--.-- | Jamrozik Paulina Kapłoniak Ewelina | 89 89 | -:--.-- 2:27.66 |
3. | MSP AQUARIUS 1 | MSP AQUARIUS | 2:31.86 |
Jamrozik Aleksandra Żak Gabriela | 91 90 | -:--.-- -:--.-- | Jamrozik Justyna Miarczyńska Anna | 88 90 | -:--.-- 2:31.86 |
4. | Jordan Krakow 2 | Jordan Kraków | 2:35.02 |
Janecka Jagoda Wojnarowska Joanna | 92 92 | -:--.-- -:--.-- | Jodłowska Adriana Urban Sylwia | 92 92 | -:--.-- 2:35.02 |
5. | Jordan Krakow 3 | Jordan Kraków | 2:38.95 |
Pawula Dorota Paruch Magdalena | 92 92 | -:--.-- -:--.-- | Bohun Urszula Ziomek Kornelia | 92 92 | -:--.-- 2:38.95 |
6. | BSP Bielsko Biała 5 | BSP Bielsko Bia | 2:46.29 |
Macner Dagmara Kurdas Monika | 90 90 | -:--.-- -:--.-- | Romaszkan Dominika Kieloch Kornelia | 91 94 | -:--.-- 2:46.29 |
7. | MSP AQUARIUS 3 | MSP AQUARIUS | 2:51.14 |
Kapłoniak Katarzyna Rokosz Joanna | 91 92 | -:--.-- -:--.-- | Grandys Sara Blamowska Magdalena | 89 88 | -:--.-- 2:51.14 |
8. | BSP Bielsko Biała 6 | BSP Bielsko Bia | 3:25.40 |
Micor Martyna Nycz Maria | 92 92 | -:--.-- -:--.-- | Szczerbowska Anna Puzoń Izabela | 90 88 | -:--.-- 3:25.40 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
PK | PŁETWAL ZAKOPANE Open | Zakopane | 2:45.98 |
<< TOP >> |
Nr 22 04-04-03 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | 12 - 20 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Jordan Krakow 1 | Jordan Kraków | 2:04.37 |
Wołek Michał Latuszek Konrad | 92 89 | -:--.-- -:--.-- | Borkowski Jacek Latuszek Kamil | 89 88 | -:--.-- 2:04.37 |
2. | Jordan Krakow 2 | Jordan Kraków | 2:15.81 |
Kruk Mateusz Kucharski Paweł | 88 89 | -:--.-- -:--.-- | Gradzi Patryk Stasiak Maciej | 92 92 | -:--.-- 2:15.81 |
3. | MSP AQUARIUS 1 | MSP AQUARIUS | 2:19.88 |
Bochnia Szymon Kruszyna Artur | 91 88 | -:--.-- -:--.-- | Simsak Andrzej Kruszyna Łukasz | 88 90 | -:--.-- 2:19.88 |
4. | BSP Bielsko Biała 2 | BSP Bielsko Bia | 2:21.15 |
Kurdas Marek Krzyszpień Krzysztof | 88 89 | -:--.-- -:--.-- | Romaszkan Wojciech Mrzygłód Marek | 88 91 | -:--.-- 2:21.15 |
5. | BSP Bielsko Biała 4 | BSP Bielsko Bia | 2:37.78 |
Żegleń Dawid Duda Marcin | 89 93 | -:--.-- -:--.-- | Szczerbowski Wojciech Czuk Aleksander | 91 92 | -:--.-- 2:37.78 |
6. | Swim Test 1 | Swim Test | 2:40.62 |
Kleszczyński Mateusz Kleszczyński Michał | 93 94 | -:--.-- -:--.-- | Kowalski Mateusz Pyczek Łukasz | 88 86 | -:--.-- 2:40.62 |
7. | MSP AQUARIUS 2 | MSP AQUARIUS | 2:43.52 |
Bêtkowski Jan Ludwikowski Damian | 92 89 | -:--.-- -:--.-- | Chanek Robert Urbański Łukasz | 88 87 | -:--.-- 2:43.52 |
8. | PŁETWAL ZAKOPANE 1 | Zakopane | 2:44.69 | ||||||||
9. | YMCA Kraków 1 | YMCA Kraków | 2:44.97 |
Mosiełczuk Bartłomiej Igielski Michał | 88 92 | -:--.-- -:--.-- | Wiêcek Marcin Igielski Jakub | 89 85 | -:--.-- 2:44.97 |
DYSKW. | Beskidzkie Stowarzyszenie Pływ 1 | BSP Bielsko Bia |
<< TOP >> |
Nr 23 04-04-03 | 4 x 25m Sztafeta Dow. Mieszane | 21 lat i starsi Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | PŁETWAL ZAKOPANE Open | Zakopane | 1:00.79 | ||||||||
2. | Wadowice 1 | Wadowice | 1:01.19 | ||||||||
3. | SKS - ZSO im. AK 7 | SKS - ZSO im. A | 1:05.77 |
Urbańczyk Ireneusz Szumowski Bogdan | 50 50 | -:--.-- | Pluciński Grzegorz Veltze Piotr | 50 50 | 1:05.77 |
obsługa komputera zawody@pm.katowice.pl | l |