|
Nr 1 05-05-28 |
100m grzbietowy Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1978 | 1:13.00 | Rataj Małgorzata | 67 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kruczalak Paulina | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:26.26 | 308 | 42.41 | 43.85 | |||||
2. | Oleksy Weronika | 94 | AZS WSB N.Sącz | 1:27.14 | 299 | 42.45 | 44.69 | |||||
3. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Krakow | 1:29.04 | 280 | 43.83 | 45.21 | |||||
4. | Godniowska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:30.32 | 268 | 44.69 | 45.63 | |||||
5. | Górka Karolina | 94 | AZS WSB N.Sącz | 1:36.08 | 223 | 48.55 | 47.53 | |||||
6. | Kurek Katarzyna | 94 | Jordan Krakow | 1:37.85 | 211 | 47.79 | 50.06 | |||||
7. | Połącarz Katatarzyna | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:41.63 | 188 | 48.87 | 52.76 | |||||
8. | Sanetra Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:42.85 | 181 | 48.26 | 54.59 | |||||
9. | Trenda Agnieszka | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:43.94 | 176 | 49.89 | 54.05 | |||||
10. | Cordova Adrianna | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:46.10 | 165 | 51.66 | 54.44 | |||||
11. | Jaśkow Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:49.15 | 152 | 55.00 | 54.15 | |||||
12. | Makuszak Estera | 94 | Unia Tarnów | 1:52.07 | 140 | 53.42 | 58.65 | |||||
DYSKW. | Urbańska Janina | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 2 05-05-28 |
100m grzbietowy Kobiet |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 1977 | 1:21.70 | Rataj Małgorzata | 67 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Lipowska Małgorzata | 95 | UKS 5 Kraków | 1:36.56 | 219 | 49.10 | 47.46 | |||||
2. | Backiel Nikola | 95 | Korona Kraków | 1:38.23 | 208 | 47.22 | 51.01 | |||||
3. | Wanat Aleksandra | 95 | Korona Kraków | 1:40.00 | 197 | |||||||
4. | Uryga Paulina | 95 | Jordan Krakow | 1:40.53 | 194 | 49.09 | 51.44 | |||||
5. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius Myślen | 1:40.58 | 194 | 48.08 | 52.50 | |||||
6. | Suder Nicol | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:46.09 | 165 | 50.10 | 55.99 | |||||
7. | Żyła Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 1:49.67 | 150 | 52.68 | 56.99 | |||||
8. | Ligus Justyna | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:52.07 | 140 | 53.18 | 58.89 | |||||
9. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 1:53.14 | 136 | 53.03 | 1:00.11 |
<< TOP >> |
Nr 3 05-05-28 |
100m
grzbietowy Mêżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1987 | 1:13.00 | Piotrowski Tomasz | 76 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Zgłobicki Rafał | 94 | Unia Tarnów | 1:26.19 | 208 | 42.85 | 43.34 | |||||
2. | Sosin Patryk | 94 | Unia Tarnów | 1:30.21 | 182 | 44.33 | 45.88 | |||||
3. | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:30.30 | FJ | 181 | 43.91 | 46.39 | ||||
4. | Mitek Edward | 94 | Jordan Krakow | 1:30.30 | FJ | 181 | 44.94 | 45.36 | ||||
5. | Dziadkowiec Dawid | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:31.36 | 175 | 44.21 | 47.15 | |||||
6. | Makówka Bartosz | 94 | Korona Kraków | 1:32.28 | 170 | 45.38 | 46.90 | |||||
7. | Pasternak Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 1:35.00 | 156 | 46.55 | 48.45 | |||||
8. | Jankowicz Tomasz | 94 | Korona Kraków | 1:35.34 | 154 | 45.09 | 50.25 | |||||
9. | Cnotalski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:35.87 | 151 | 46.49 | 49.38 | |||||
10. | Łukasik Dominik | 94 | Jordan Krakow | 1:36.29 | 149 | 48.11 | 48.18 | |||||
11. | Szostek Michał | 94 | Jordan Krakow | 1:41.11 | 129 | 51.37 | 49.74 | |||||
12. | Potêpa Kamil | 94 | Jordan Krakow | 1:41.44 | 128 | 48.21 | 53.23 | |||||
13. | Słobodzian Filip | 94 | Unia Tarnów | 1:43.52 | 120 | 50.59 | 52.93 | |||||
14. | Freisler Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:45.21 | 114 | 49.37 | 55.84 | |||||
15. | Pryk Szymon | 94 | Jordan Krakow | 1:46.48 | 110 | 52.68 | 53.80 | |||||
16. | Machnik Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow | 1:47.86 | 106 | 51.84 | 56.02 | |||||
17. | Górszczak Michał | 94 | Korona Kraków | 2:00.54 | 76 | 1:00.39 | 1:00.15 | |||||
DYSKW. | Szuba Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 4 05-05-28 |
100m
grzbietowy Mêżczyzn |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 2000 | 1:18.85 | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Krakow | 1:22.87 | 235 | 39.70 | 43.17 | |||||
2. | Piekulski Mateusz | 95 | Korona Kraków | 1:42.21 | 125 | 51.02 | 51.19 | |||||
3. | Maziarka Oskar | 95 | CKiS Skawina | 1:46.78 | 109 | 51.46 | 55.32 | |||||
4. | Kurczab Piotr | 95 | Korona Kraków | 1:50.56 | 98 | 52.30 | 58.26 | |||||
5. | Nowak Ireneusz | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:56.70 | 84 | 55.21 | 1:01.49 |
<< TOP >> |
Nr 5 05-05-28 |
100m dowolny Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2003 | 1:07.57 | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 1:09.11 | 446 | 33.12 | 35.99 | |||||
2. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 1:15.84 | 337 | 35.97 | 39.87 | |||||
3. | Rzymek Sabina | 94 | Unia Tarnów | 1:17.80 | 312 | 37.14 | 40.66 | |||||
4. | Opitek Urszula | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:20.28 | 284 | |||||||
5. | Urbańska Janina | 94 | Jordan Krakow | 1:20.45 | 282 | 37.52 | 42.93 | |||||
6. | Piekło Sylwia | 94 | Korona Kraków | 1:21.39 | 273 | 37.40 | 43.99 | |||||
7. | Rysiewicz Arleta | 94 | Jordan Krakow | 1:22.91 | 258 | 39.99 | 42.92 | |||||
8. | Iżewska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:24.72 | 242 | 39.36 | 45.36 | |||||
9. | Jakieła Aleksandra | 94 | FOKA Bochnia | 1:26.50 | 227 | 41.11 | 45.39 | |||||
10. | Borkowska Emilia | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:32.33 | 187 | 43.41 | 48.92 | |||||
11. | Tomczyk Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 1:32.61 | 185 | 44.22 | 48.39 | |||||
12. | Gula Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:33.06 | 182 | 44.18 | 48.88 | |||||
13. | Makuszak Estera | 94 | Unia Tarnów | 1:34.76 | 173 | 43.95 | 50.81 | |||||
14. | Tomasik Ewa | 94 | Jordan Krakow | 1:36.60 | 163 | 45.77 | 50.83 | |||||
15. | Stąpor Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:38.37 | 154 | 45.04 | 53.33 | |||||
16. | Kozioł Kinga | 94 | Jordan Krakow | 1:38.72 | 153 | 48.12 | 50.60 | |||||
17. | Filek Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 1:39.71 | 148 | 45.85 | 53.86 | |||||
18. | Jaśkow Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:47.29 | 119 | 50.45 | 56.84 | |||||
19. | Szczepaniak Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:51.74 | 105 | 51.06 | 1:00.68 | |||||
20. | Kowalówka Pamela | 94 | Jordan Krakow | 1:58.53 | 88 | 55.31 | 1:03.22 |
<< TOP >> |
Nr 6 05-05-28 |
100m dowolny Kobiet |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 1984 | 1:12.70 | Dzikiewicz Agnieszka | 74 | Wisła Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 1:19.49 | 293 | 38.76 | 40.73 | |||||
2. | Backiel Nikola | 95 | Korona Kraków | 1:28.04 | 215 | 42.56 | 45.48 | |||||
3. | Wanat Aleksandra | 95 | Korona Kraków | 1:28.38 | 213 | 41.87 | 46.51 | |||||
4. | Jêdrychowska Adrianna | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:30.97 | 195 | 42.10 | 48.87 | |||||
5. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius Myślen | 1:33.89 | 177 | 43.45 | 50.44 | |||||
6. | Brzezińska Maria | 95 | UKS 5 Kraków | 1:36.09 | 165 | 46.25 | 49.84 | |||||
7. | Błażejczak Alicja | 95 | FOKA Bochnia | 1:36.71 | 162 | 43.01 | 53.70 | |||||
8. | Żyła Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 1:38.62 | 153 | 45.48 | 53.14 | |||||
9. | Jêczała Gabriela | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:40.27 | 146 | 45.08 | 55.19 | |||||
10. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 1:43.30 | 133 | 47.74 | 55.56 | |||||
11. | Grzybek Anna | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:46.10 | 123 | 48.88 | 57.22 | |||||
12. | Suder Nicol | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:50.23 | 109 | 50.38 | 59.85 |
<< TOP >> |
Nr 7 05-05-28 |
100m dowolny Mêżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2001 | 1:03.61 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Zgłobicki Rafał | 94 | Unia Tarnów | 1:11.52 | 280 | 34.36 | 37.16 | |||||
2. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 1:16.94 | 224 | 36.24 | 40.70 | |||||
3. | Smogorzewski Wojciech | 94 | Unia Tarnów | 1:17.16 | 223 | 37.05 | 40.11 | |||||
4. | Waligóra Aleksander | 94 | Jordan Krakow | 1:19.56 | 203 | 36.50 | 43.06 | |||||
5. | Makówka Bartosz | 94 | Korona Kraków | 1:19.72 | 202 | 38.37 | 41.35 | |||||
6. | Habrat Krzysztof | 94 | Siemaszka Pieka | 1:19.87 | 201 | 37.56 | 42.31 | |||||
7. | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:20.71 | 194 | 38.84 | 41.87 | |||||
8. | Sosin Patryk | 94 | Unia Tarnów | 1:21.76 | 187 | 39.91 | 41.85 | |||||
9. | Wal Marcin | 94 | Unia Tarnów | 1:21.89 | FJ | 186 | 39.48 | 42.41 | ||||
10. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 1:21.89 | FJ | 186 | 39.56 | 42.33 | ||||
11. | Górski Michał | 94 | Unia Tarnów | 1:22.56 | 182 | 39.02 | 43.54 | |||||
12. | Młyński Wiktor | 94 | Jordan Krakow | 1:23.19 | 177 | 39.40 | 43.79 | |||||
13. | Trojnar Wojciech | 94 | FOKA Bochnia | 1:23.40 | 176 | 40.38 | 43.02 | |||||
14. | Mirecki Patryk | 94 | Jordan Krakow | 1:24.45 | 170 | 39.93 | 44.52 | |||||
15. | Frasik Karol | 94 | Jordan Krakow | 1:27.19 | 154 | 40.48 | 46.71 | |||||
16. | Słobodzian Filip | 94 | Unia Tarnów | 1:28.31 | 148 | 42.13 | 46.18 | |||||
17. | Rejdych Marcel | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:28.45 | 148 | 39.52 | 48.93 | |||||
18. | Kotowicz Sebastian | 94 | Jordan Krakow | 1:29.59 | 142 | 41.98 | 47.61 | |||||
19. | Kurzak Maciej | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:30.81 | 136 | 43.15 | 47.66 | |||||
20. | Mazur Damian | 94 | Unia Tarnów | 1:30.93 | 136 | 43.56 | 47.37 | |||||
21. | Stawicki Piotr | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:32.23 | 130 | 44.07 | 48.16 | |||||
22. | Domaradzki Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:33.66 | 124 | 42.16 | 51.50 | |||||
23. | Jaskółka Paweł | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:34.80 | 120 | 47.61 | 47.19 | |||||
24. | Maciuszek Wiktor | 94 | Jordan Krakow | 1:35.15 | 118 | 44.81 | 50.34 | |||||
25. | Pryk Szymon | 94 | Jordan Krakow | 1:40.53 | 100 | 45.99 | 54.54 | |||||
26. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 1:41.74 | 97 | 47.58 | 54.16 | |||||
27. | Głowacki Dominik | 94 | Unia Tarnów | 1:42.29 | 95 | 47.19 | 55.10 | |||||
28. | Górszczak Michał | 94 | Korona Kraków | 1:45.49 | 87 | 48.40 | 57.09 | |||||
DYSKW. | Lipowski Jerzy | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 8 05-05-28 |
100m dowolny Mêżczyzn |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 1996 | 1:10.40 | Gimiński Łukasz | 86 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 1:16.47 | 229 | 37.78 | 38.69 | |||||
2. | Wincełowicz Mikołaj | 95 | FOKA Bochnia | 1:21.27 | 190 | 37.99 | 43.28 | |||||
3. | Buła Mariusz | 95 | MOS Chrzanów | 1:22.05 | 185 | 38.93 | 43.12 | |||||
4. | Maziarka Oskar | 95 | CKiS Skawina | 1:29.34 | 143 | 40.41 | 48.93 | |||||
5. | Wąs Aleksander | 95 | UKS 5 Kraków | 1:29.90 | 141 | 41.73 | 48.17 | |||||
6. | Piekulski Mateusz | 95 | Korona Kraków | 1:31.58 | 133 | 43.63 | 47.95 | |||||
7. | Janowski Maciej | 95 | UKS 5 Kraków | 1:35.36 | 118 | 44.58 | 50.78 | |||||
8. | Nowak Maciej | 95 | UKS 5 Kraków | 1:35.44 | 117 | 43.75 | 51.69 | |||||
9. | Kurczab Piotr | 95 | Korona Kraków | 1:39.76 | 103 | 45.40 | 54.36 | |||||
10. | Bulik Kacper | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:41.46 | 98 | 44.02 | 57.44 | |||||
11. | Krzak Patryk | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:44.69 | 89 | 47.91 | 56.78 | |||||
12. | Rodak Przemysław | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:45.97 | 86 | 47.97 | 58.00 | |||||
13. | Rutkowski Patryk | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:48.32 | 80 | 51.33 | 56.99 | |||||
14. | Lenart Bartosz | 95 | UKS 5 Kraków | 1:56.08 | 65 | 55.24 | 1:00.84 | |||||
DYSKW. | Kyś Maciej | 95 | Ósemka Oświêcim | |||||||||
DYSKW. | Paździurkiewicz Adam | 95 | Ósemka Oświêcim | |||||||||
DYSKW. | Chmura Tomasz | 95 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 9 05-05-28 |
100m klasyczny Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1979 | 1:22.00 | Wasio Małgorzata | 69 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 1:29.37 | 392 | 42.22 | 47.15 | |||||
2. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 1:31.62 | 364 | 44.25 | 47.37 | |||||
3. | Dudek Marlena | 94 | MOS Chrzanów | 1:34.41 | 333 | 46.40 | 48.01 | |||||
4. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:34.67 | 330 | 45.05 | 49.62 | |||||
5. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oświêcim | 1:36.18 | 315 | 45.85 | 50.33 | |||||
6. | Ceremuga Dominika | 94 | Jordan Krakow | 1:39.17 | 287 | 47.64 | 51.53 | |||||
7. | Bożek Barbara | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:41.75 | 266 | 47.85 | 53.90 | |||||
8. | Grochowska Aleksandra | 94 | Jordan Krakow | 1:42.60 | 259 | 48.60 | 54.00 | |||||
9. | Żerda Paulina | 94 | Jordan Krakow | 1:43.09 | 255 | 48.16 | 54.93 | |||||
10. | Borkowska Emilia | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:47.71 | 224 | 50.27 | 57.44 | |||||
11. | Chylaszek Sonia | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:48.28 | 220 | 51.38 | 56.90 | |||||
12. | Górka Karolina | 94 | AZS WSB N.Sącz | 1:48.62 | 218 | 53.10 | 55.52 | |||||
13. | Jakieła Aleksandra | 94 | FOKA Bochnia | 1:48.72 | 218 | 53.17 | 55.55 | |||||
14. | Data Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 1:49.01 | 216 | 51.88 | 57.13 | |||||
15. | Cieluch Joanna | 94 | Jordan Krakow | 1:49.40 | 214 | 53.96 | 55.44 | |||||
16. | Żupnik Klaudia | 94 | Jordan Krakow | 1:50.16 | 209 | 52.89 | 57.27 | |||||
17. | Kozioł Kinga | 94 | Jordan Krakow | 1:50.98 | 205 | 54.22 | 56.76 | |||||
18. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 1:51.58 | 201 | 54.17 | 57.41 | |||||
19. | Wegrzyn Anna | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:52.81 | 195 | 52.58 | 1:00.23 | |||||
20. | Sanetra Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:52.95 | 194 | 52.56 | 1:00.39 | |||||
21. | Szczepaniak Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:53.74 | 190 | 54.59 | 59.15 | |||||
22. | Stryczek Anna | 94 | Unia Tarnów | 1:54.19 | 188 | 53.49 | 1:00.70 | |||||
23. | Filek Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 1:54.32 | 187 | 53.26 | 1:01.06 | |||||
24. | Kowalówka Pamela | 94 | Jordan Krakow | 1:55.21 | 183 | 55.91 | 59.30 | |||||
25. | Emili Ilenia | 94 | Jordan Krakow | 1:56.71 | 176 | 54.87 | 1:01.84 | |||||
26. | Stąpor Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:59.78 | 163 | 55.92 | 1:03.86 | |||||
DYSKW. | Tomasik Ewa | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 10 05-05-28 |
100m klasyczny Kobiet |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 1979 | 1:27.20 | Wasio Małgorzata | 69 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Galus Klaudia | 95 | Sokół Myślenice | 1:46.32 | 233 | 49.64 | 56.68 | |||||
2. | Ambroży Natalia | 95 | Korona Kraków | 1:46.84 | 229 | 51.28 | 55.56 | |||||
3. | Błażejczak Alicja | 95 | FOKA Bochnia | 1:59.73 | 163 | 55.28 | 1:04.45 | |||||
4. | Grzybek Anna | 95 | Ósemka Oświêcim | 2:01.85 | 154 | 57.10 | 1:04.75 | |||||
5. | Jêczała Gabriela | 95 | Ósemka Oświêcim | 2:03.08 | 150 | 58.68 | 1:04.40 | |||||
6. | Pilch Patrycja | 95 | Ósemka Oświêcim | 2:19.21 | 103 | 1:08.07 | 1:11.14 |
<< TOP >> |
Nr 11 05-05-28 |
100m klasyczny Mêżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1983 | 1:18.72 | Jodłowski Arkadiusz | 72 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Waligóra Aleksander | 94 | Jordan Krakow | 1:34.35 | 234 | 45.36 | 48.99 | |||||
2. | Pałkowski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:34.89 | 230 | 45.45 | 49.44 | |||||
3. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Krakow | 1:35.50 | 226 | 45.48 | 50.02 | |||||
4. | Styrylski Mariusz | 94 | CKiS Skawina | 1:36.30 | 220 | 47.12 | 49.18 | |||||
5. | Ożóg Karol | 94 | CKiS Skawina | 1:37.07 | 215 | 46.46 | 50.61 | |||||
6. | Mirecki Patryk | 94 | Jordan Krakow | 1:41.10 | 190 | 47.82 | 53.28 | |||||
7. | Kotowicz Sebastian | 94 | Jordan Krakow | 1:41.29 | 189 | 49.18 | 52.11 | |||||
8. | Gomółka Jakub | 94 | Siemaszka Pieka | 1:42.26 | 184 | 49.15 | 53.11 | |||||
9. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:42.68 | 182 | 48.50 | 54.18 | |||||
10. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 1:44.33 | 173 | 49.38 | 54.95 | |||||
11. | Wal Marcin | 94 | Unia Tarnów | 1:46.64 | 162 | 50.39 | 56.25 | |||||
12. | Górski Michał | 94 | Unia Tarnów | 1:46.82 | 161 | 50.63 | 56.19 | |||||
13. | Stawicki Piotr | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:47.60 | 158 | 50.55 | 57.05 | |||||
14. | Żak Szymon | 94 | Jordan Krakow | 1:47.72 | 157 | 51.07 | 56.65 | |||||
15. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 1:52.27 | 139 | 53.34 | 58.93 | |||||
16. | Freisler Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:52.59 | 138 | 52.72 | 59.87 | |||||
17. | Maciuszek Wiktor | 94 | Jordan Krakow | 1:52.64 | 137 | 54.53 | 58.11 | |||||
18. | Mazur Damian | 94 | Unia Tarnów | 1:54.29 | 132 | 54.76 | 59.53 | |||||
19. | Młyński Wiktor | 94 | Jordan Krakow | 1:54.87 | 130 | 54.04 | 1:00.83 | |||||
20. | Głowacki Dominik | 94 | Unia Tarnów | 2:02.30 | 107 | 59.02 | 1:03.28 | |||||
21. | Machnik Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow | 2:03.77 | 103 | 57.15 | 1:06.62 | |||||
DYSKW. | Łukasik Dominik | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 12 05-05-28 |
100m klasyczny Mêżczyzn |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 2001 | 1:31.38 | Polak Daniel | 91 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Bałabuch Krystian | 95 | FOKA Bochnia | 1:37.89 | 210 | 45.65 | 52.24 | |||||
2. | Kura Oliwier | 95 | Unia Tarnów | 1:41.69 | 187 | 48.09 | 53.60 | |||||
3. | Nowak Maciej | 95 | UKS 5 Kraków | 1:49.64 | 149 | 50.67 | 58.97 | |||||
4. | Chmura Tomasz | 95 | Unia Tarnów | 1:55.40 | 128 | 55.81 | 59.59 | |||||
5. | Rodak Przemysław | 95 | Ósemka Oświêcim | 2:12.89 | 84 | 1:01.02 | 1:11.87 | |||||
DYSKW. | Lenart Bartosz | 95 | UKS 5 Kraków | |||||||||
DYSKW. | Janowski Maciej | 95 | UKS 5 Kraków | |||||||||
DYSKW. | Nowak Ireneusz | 95 | Ósemka Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 13 05-05-28 |
50m motylkowy Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2004 | 33.87 | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oświêcim |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Piekarczyk Marta | 94 | MOS Chrzanów | 36.13 | 372 | ||||||
2. | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 37.43 | 335 | ||||||
3. | Rzymek Sabina | 94 | Unia Tarnów | 41.37 | 248 | ||||||
4. | Kapcińska Klaudia | 94 | Unia Oświêcim | 43.58 | 212 | ||||||
5. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oświêcim | 45.37 | 188 | ||||||
6. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 46.49 | 174 | ||||||
7. | Piekło Sylwia | 94 | Korona Kraków | 46.93 | 170 | ||||||
8. | Połącarz Katatarzyna | 94 | Ósemka Oświêcim | 48.84 | 150 | ||||||
9. | Kurek Katarzyna | 94 | Jordan Krakow | 49.42 | FJ | 145 | |||||
10. | Stryczek Anna | 94 | Unia Tarnów | 49.42 | FJ | 145 | |||||
11. | Emili Ilenia | 94 | Jordan Krakow | 50.77 | 134 | ||||||
DYSKW. | Oleksy Weronika | 94 | AZS WSB N.Sącz |
<< TOP >> |
Nr 14 05-05-28 |
50m motylkowy Kobiet |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 2001 | 36.63 | Stachurska Anna | 91 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 42.55 | 228 | ||||||
2. | Gołyżniak Klaudia | 95 | Ósemka Oświêcim | 58.84 | 86 | ||||||
3. | Pilch Patrycja | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:09.94 | 51 |
<< TOP >> |
Nr 15 05-05-28 |
50m motylkowy Mêżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2004 | 31.69 | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 33.57 | 319 | ||||||
2. | Szuba Rafał | 94 | Sokół Myślenice | 40.49 | 182 | ||||||
3. | Mitek Edward | 94 | Jordan Krakow | 41.17 | 173 | ||||||
4. | Rejdych Marcel | 94 | Ósemka Oświêcim | 41.21 | 172 | ||||||
5. | Furgała Tomasz | 94 | Unia Oświêcim | 42.49 | 157 | ||||||
6. | Trojnar Wojciech | 94 | FOKA Bochnia | 43.83 | 143 | ||||||
7. | Kot Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 44.56 | 136 | ||||||
8. | Jaskółka Paweł | 94 | Ósemka Oświêcim | 46.52 | 120 | ||||||
9. | Cnotalski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 46.83 | 117 | ||||||
10. | Frasik Karol | 94 | Jordan Krakow | 47.08 | 115 | ||||||
11. | Żak Szymon | 94 | Jordan Krakow | 47.35 | 113 | ||||||
12. | Szostek Michał | 94 | Jordan Krakow | 47.75 | 111 | ||||||
13. | Potêpa Kamil | 94 | Jordan Krakow | 51.41 | 88 | ||||||
14. | Szuba Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow | 57.24 | 64 |
<< TOP >> |
Nr 16 05-05-28 |
50m motylkowy Mêżczyzn |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 1977 | 34.90 | Cieślik Dariusz | 67 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 40.49 | 182 | ||||||
2. | Wąs Aleksander | 95 | UKS 5 Kraków | 49.09 | 102 | ||||||
3. | Kura Oliwier | 95 | Unia Tarnów | 54.43 | 74 | ||||||
4. | Bulik Kacper | 95 | Ósemka Oświêcim | 54.52 | 74 | ||||||
DYSKW. | Kyś Maciej | 95 | Ósemka Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 17 05-05-28 |
100m zmienny Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 1993 | 1:15.77 | Kwiatkowska Anna | 82 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Piekarczyk Marta | 94 | MOS Chrzanów | 1:24.05 | 367 | |||||||
2. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 1:24.45 | 362 | |||||||
3. | Godniowska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:29.25 | 306 | |||||||
4. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 1:29.55 | 303 | |||||||
5. | Opitek Urszula | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:31.45 | 285 | |||||||
6. | Kruczalak Paulina | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:31.68 | 283 | |||||||
7. | Żerda Paulina | 94 | Jordan Krakow | 1:34.19 | 261 | |||||||
8. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oświêcim | 1:36.42 | 243 | |||||||
9. | Iżewska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:36.55 | 242 | |||||||
10. | Rysiewicz Arleta | 94 | Jordan Krakow | 1:36.57 | 242 | |||||||
11. | Kapcińska Klaudia | 94 | Unia Oświêcim | 1:37.33 | 236 | |||||||
12. | Chylaszek Sonia | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:39.08 | 224 | |||||||
13. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:39.65 | 220 | |||||||
14. | Trenda Agnieszka | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:40.82 | 212 | |||||||
15. | Bożek Barbara | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:41.10 | 211 | |||||||
16. | Grochowska Aleksandra | 94 | Jordan Krakow | 1:41.12 | 211 | |||||||
17. | Rusek Oliwia | 94 | Jordan Krakow | 1:41.19 | 210 | |||||||
18. | Gula Anna | 94 | Jordan Krakow | 1:41.42 | 209 | |||||||
19. | Tomczyk Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 1:42.07 | 205 | |||||||
20. | Cordova Adrianna | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:42.41 | 203 | |||||||
21. | Wegrzyn Anna | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:43.37 | 197 | |||||||
22. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 1:46.67 | 179 | |||||||
23. | Żupnik Klaudia | 94 | Jordan Krakow | 1:50.95 | 159 | |||||||
24. | Cieluch Joanna | 94 | Jordan Krakow | 1:51.95 | 155 | |||||||
DYSKW. | Ceremuga Dominika | 94 | Jordan Krakow | |||||||||
DYSKW. | Data Małgorzata | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 18 05-05-28 |
100m zmienny Kobiet |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 1979 | 1:22.00 | Wasio Małgorzata | 69 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Uryga Paulina | 95 | Jordan Krakow | 1:36.87 | 240 | |||||||
2. | Ambroży Natalia | 95 | Korona Kraków | 1:38.38 | 229 | |||||||
3. | Galus Klaudia | 95 | Sokół Myślenice | 1:41.75 | 207 | |||||||
4. | Jêdrychowska Adrianna | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:42.17 | 204 | |||||||
5. | Lipowska Małgorzata | 95 | UKS 5 Kraków | 1:43.27 | 198 | |||||||
6. | Brzezińska Maria | 95 | UKS 5 Kraków | 1:51.61 | 156 | |||||||
7. | Ligus Justyna | 95 | Ósemka Oświêcim | 2:07.43 | 105 | |||||||
DYSKW. | Gołyżniak Klaudia | 95 | Ósemka Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 19 05-05-28 |
100m zmienny Mêżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 11lat | 2001 | 1:11.90 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 1:16.56 | 337 | |||||||
2. | Pałkowski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:25.29 | 244 | |||||||
3. | Styrylski Mariusz | 94 | CKiS Skawina | 1:26.51 | 234 | |||||||
4. | Pasternak Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 1:27.79 | 223 | |||||||
5. | Jurczyk Daniel | 94 | Jordan Krakow | 1:27.93 | 222 | |||||||
6. | Smogorzewski Wojciech | 94 | Unia Tarnów | 1:29.71 | 209 | |||||||
7. | Habrat Krzysztof | 94 | Siemaszka Pieka | 1:31.38 | 198 | |||||||
8. | Szuba Rafał | 94 | Sokół Myślenice | 1:31.93 | 195 | |||||||
9. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 1:34.91 | 177 | |||||||
10. | Dziadkowiec Dawid | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:35.71 | 172 | |||||||
11. | Jankowicz Tomasz | 94 | Korona Kraków | 1:37.64 | 162 | |||||||
12. | Lipowski Jerzy | 94 | Jordan Krakow | 1:38.18 | 160 | |||||||
13. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 1:40.16 | 150 | |||||||
14. | Gomółka Jakub | 94 | Siemaszka Pieka | 1:40.75 | 148 | |||||||
15. | Kurzak Maciej | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:42.59 | 140 | |||||||
16. | Domaradzki Jakub | 94 | Jordan Krakow | 1:42.77 | 139 | |||||||
17. | Furgała Tomasz | 94 | Unia Oświêcim | 1:49.07 | 116 | |||||||
DYSKW. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | |||||||||
DYSKW. | Kot Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 20 05-05-28 |
100m zmienny Mêżczyzn |
10 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu 10 lat | 2004 | 1:19.65 | Ślêzak Piotr | 94 | CKiS Skawina |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Bałabuch Krystian | 95 | FOKA Bochnia | 1:28.27 | 220 | |||||||
2. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Krakow | 1:30.35 | 205 | |||||||
3. | Buła Mariusz | 95 | MOS Chrzanów | 1:32.01 | 194 | |||||||
4. | Wincełowicz Mikołaj | 95 | FOKA Bochnia | 1:32.26 | 192 | |||||||
5. | Paździurkiewicz Adam | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:47.55 | 121 | |||||||
6. | Krzak Patryk | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:58.67 | 90 | |||||||
7. | Rutkowski Patryk | 95 | Ósemka Oświêcim | 2:01.89 | 83 |