Nr 1 05-12-10 | 50m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 1994 | 26.72 | Synowska Ewa | 74 | Korona Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Okuńska Ewa | 90 | Jordan Krakow | 27.54 | 678 | ||||||
2. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 29.02 | 579 | ||||||
3. | Muti Dominika | 91 | Jordan Krakow | 29.07 | 576 | ||||||
4. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 29.16 | 571 | ||||||
5. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 29.26 | 565 | ||||||
6. | Kleban Elżbieta | 90 | Jordan Krakow | 29.58 | 547 | ||||||
7. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 29.74 | 538 | ||||||
8. | Romuzga Oliwia SO | 91 | AZS AWF Katowic | 30.36 | 506 | ||||||
9. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 30.44 | 502 | ||||||
10. | Goebel Dagmara | 91 | Jordan Krakow | 30.55 | 496 | ||||||
11. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 30.80 | 484 | ||||||
12. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 31.11 | 470 | ||||||
13. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 31.52 | 452 | ||||||
14. | Błaś Angelika | 92 | Unia Tarnów | 31.72 | 443 | ||||||
15. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 32.03 | 430 | ||||||
16. | Armatys Marta | 91 | Unia Tarnów | 32.19 | 424 | ||||||
17. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 32.68 | 405 | ||||||
18. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 32.71 | 404 | ||||||
19. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 32.83 | 400 | ||||||
20. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 32.92 | 396 | ||||||
21. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 33.49 | 377 | ||||||
22. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 33.77 | 367 | ||||||
23. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 34.15 | 355 |
<< TOP >> |
Nr 1 05-12-10 | 50m dowolny Kobiet | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 1986 | 26.93 | Adamowska Izabela | 70 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Okuńska Ewa | 90 | Jordan Krakow | 27.54 | 678 | ||||||
2. | Kleban Elżbieta | 90 | Jordan Krakow | 29.58 | 547 |
<< TOP >> |
Nr 1 05-12-10 | 50m dowolny Kobiet | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 1984 | 27.46 | Adamowska Izabela | 70 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 29.02 | 579 | ||||||
2. | Muti Dominika | 91 | Jordan Krakow | 29.07 | 576 | ||||||
3. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 29.16 | 571 | ||||||
4. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 29.26 | 565 | ||||||
5. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 29.74 | 538 | ||||||
6. | Romuzga Oliwia SO | 91 | AZS AWF Katowic | 30.36 | 506 | ||||||
7. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 30.44 | 502 | ||||||
8. | Goebel Dagmara | 91 | Jordan Krakow | 30.55 | 496 | ||||||
9. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 30.80 | 484 | ||||||
10. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 31.11 | 470 | ||||||
11. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 31.52 | 452 | ||||||
12. | Błaś Angelika | 92 | Unia Tarnów | 31.72 | 443 | ||||||
13. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 32.03 | 430 | ||||||
14. | Armatys Marta | 91 | Unia Tarnów | 32.19 | 424 | ||||||
15. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 32.68 | 405 | ||||||
16. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 32.71 | 404 | ||||||
17. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 32.83 | 400 | ||||||
18. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 32.92 | 396 | ||||||
19. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 33.49 | 377 | ||||||
20. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 33.77 | 367 | ||||||
21. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 34.15 | 355 |
<< TOP >> |
Nr 2 05-12-10 | 50m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2005 | 22.97 | Haas Mateusz | 88 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Haas Mateusz SK | 88 | Jordan Krakow | 23.28 | 764 | ||||||
2. | Popek Paweł SK | 86 | Jordan Krakow | 23.69 | 725 | ||||||
3. | Wilk Robert SK | 86 | Jordan Krakow | 24.32 | 670 | ||||||
4. | Wojszko Patryk SK | 88 | Juvenia Białyst | 24.53 | 653 | ||||||
5. | Dorywalski Maciej | 88 | Unia Oświêcim | 25.00 | 617 | ||||||
6. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 25.13 | 607 | ||||||
7. | Wilk Krzysztof | 89 | Jordan Krakow | 25.42 | 587 | ||||||
8. | Górka Marcin SK | 88 | Jordan Krakow | 25.68 | 569 | ||||||
9. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myślen | 26.23 | 534 | ||||||
10. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Krakow | 26.51 | 517 | ||||||
11. | Janas Michał SK | 90 | Unia Tarnów | 26.52 | 516 | ||||||
12. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 26.70 | 506 | ||||||
13. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 26.87 | 496 | ||||||
14. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 27.08 | 485 | ||||||
15. | Grzegorczyk Filip | 91 | Jordan Krakow | 27.61 | 458 | ||||||
16. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 27.63 | 457 | ||||||
17. | Rogoń Adam | 90 | Jedynka Bukowno | 28.18 | 430 | ||||||
18. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 28.27 | 426 | ||||||
19. | Smółka Maciej | 90 | Jedynka Bukowno | 28.41 | 420 | ||||||
Zgłobicki Arkadiusz | 91 | Unia Tarnów | 28.41 | 420 | |||||||
21. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 28.48 | 417 | ||||||
22. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 28.76 | 405 | ||||||
23. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 28.81 | 403 | ||||||
24. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 28.95 | 397 | ||||||
25. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 29.33 | 382 | ||||||
26. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 29.70 | 368 | ||||||
27. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 29.90 | 360 | ||||||
28. | Curyło Mateusz | 92 | Unia Tarnów | 29.98 | 357 | ||||||
29. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 30.24 | 348 | ||||||
Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 30.24 | 348 | |||||||
31. | Dulski Artur | 92 | Jordan Krakow | 30.80 | 329 | ||||||
32. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 30.99 | 323 | ||||||
33. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 31.44 | 310 | ||||||
34. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Krakow | 32.47 | 281 | ||||||
35. | Bêtkowski Jan | 92 | Aquarius Myślen | 34.68 | 231 | ||||||
DYSKW. | Borowiec Piotr | 90 | Jedynka Bukowno | ||||||||
DYSKW. | Borzêcki Andrzej | 90 | Jedynka Bukowno |
<< TOP >> |
Nr 2 05-12-10 | 50m dowolny Mêżczyzn | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2004 | 23.56 | Haas Mateusz | 88 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 25.13 | 607 | ||||||
2. | Wilk Krzysztof | 89 | Jordan Krakow | 25.42 | 587 | ||||||
3. | Janas Michał SK | 90 | Unia Tarnów | 26.52 | 516 | ||||||
4. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 26.87 | 496 | ||||||
5. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 27.08 | 485 | ||||||
6. | Rogoń Adam | 90 | Jedynka Bukowno | 28.18 | 430 | ||||||
7. | Smółka Maciej | 90 | Jedynka Bukowno | 28.41 | 420 | ||||||
8. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 28.48 | 417 | ||||||
DYSKW. | Borowiec Piotr | 90 | Jedynka Bukowno | ||||||||
DYSKW. | Borzêcki Andrzej | 90 | Jedynka Bukowno |
<< TOP >> |
Nr 2 05-12-10 | 50m dowolny Mêżczyzn | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 1992 | 24.93 | Tracz Adrian | 89 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 26.70 | 506 | ||||||
2. | Grzegorczyk Filip | 91 | Jordan Krakow | 27.61 | 458 | ||||||
3. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 27.63 | 457 | ||||||
4. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 28.27 | 426 | ||||||
5. | Zgłobicki Arkadiusz | 91 | Unia Tarnów | 28.41 | 420 | ||||||
6. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 28.76 | 405 | ||||||
7. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 28.81 | 403 | ||||||
8. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 28.95 | 397 | ||||||
9. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 29.33 | 382 | ||||||
10. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 29.70 | 368 | ||||||
11. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 29.90 | 360 | ||||||
12. | Curyło Mateusz | 92 | Unia Tarnów | 29.98 | 357 | ||||||
13. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 30.24 | 348 | ||||||
Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 30.24 | 348 | |||||||
15. | Dulski Artur | 92 | Jordan Krakow | 30.80 | 329 | ||||||
16. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 30.99 | 323 | ||||||
17. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 31.44 | 310 | ||||||
18. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Krakow | 32.47 | 281 | ||||||
19. | Bêtkowski Jan | 92 | Aquarius Myślen | 34.68 | 231 |
<< TOP >> |
Nr 3 05-12-10 | 50m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 1999 | 33.15 | Kwiatkowska Anna | 82 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jagodzka Aleksandra | 91 | 35.08 | 642 | |||||||
2. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 35.59 | 615 | ||||||
3. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 36.28 | 581 | ||||||
4. | Banisz Katarzyna SO | 90 | Unia Oświêcim | 36.92 | 551 | ||||||
5. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 40.08 | 430 | ||||||
6. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 40.44 | 419 | ||||||
7. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 40.95 | 404 | ||||||
8. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 41.68 | 383 | ||||||
9. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 41.71 | 382 |
<< TOP >> |
Nr 3 05-12-10 | 50m klasyczny Kobiet | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2005 | 33.52 | Jamborska Ewa | 89 | Dwory Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 35.59 | 615 | ||||||
2. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 36.28 | 581 | ||||||
3. | Banisz Katarzyna SO | 90 | Unia Oświêcim | 36.92 | 551 |
<< TOP >> |
Nr 3 05-12-10 | 50m klasyczny Kobiet | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 1996 | 33.99 | Kwiatkowska Anna | 82 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jagodzka Aleksandra | 91 | 35.08 | 642 | |||||||
2. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 40.08 | 430 | ||||||
3. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 40.44 | 419 | ||||||
4. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 40.95 | 404 | ||||||
5. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 41.68 | 383 | ||||||
6. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 41.71 | 382 |
<< TOP >> |
Nr 4 05-12-10 | 50m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2000 | 29.12 | Wroński Filip | 79 | Wisła Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Przybysz Łukasz SO | 87 | Trójka Łódź | 28.97 | 784 | |||||||
Rekord Okrêgu seniorów | ||||||||||||
2. | Meller Alan | 87 | Jordan Krakow | 30.95 | 643 | |||||||
3. | Sawski Łukasz | 88 | Jordan Krakow | 32.28 | 566 | |||||||
4. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 32.30 | 565 | |||||||
5. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow | 32.83 | 538 | |||||||
6. | Borzêcki Andrzej | 90 | Jedynka Bukowno | 33.41 | 511 | |||||||
7. | Wojewodzic Bartosz | 91 | AZS WSB Nowy Są | 34.11 | 480 | |||||||
8. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 34.26 | 474 | |||||||
9. | Ziemianin Kamil | 90 | Unia Oświêcim | 34.33 | 471 | |||||||
10. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 35.03 | 443 | |||||||
11. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 35.36 | 431 | |||||||
12. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 35.76 | 416 | |||||||
13. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 35.86 | 413 | |||||||
14. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 35.94 | 410 | |||||||
15. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 36.07 | 406 | |||||||
16. | Lidwin Jakub | 92 | Jordan Krakow | 36.11 | 404 | |||||||
17. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 36.58 | 389 | |||||||
18. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 37.79 | 353 | |||||||
19. | Stelmach Karol | 91 | Unia Tarnów | 37.93 | 349 | |||||||
20. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 39.24 | 315 | |||||||
21. | Dulski Artur | 92 | Jordan Krakow | 42.28 | 252 |
<< TOP >> |
Nr 4 05-12-10 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2004 | 29.74 | Tracz Adrian | 89 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow | 32.83 | 538 | ||||||
2. | Borzêcki Andrzej | 90 | Jedynka Bukowno | 33.41 | 511 | ||||||
3. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 34.26 | 474 | ||||||
4. | Ziemianin Kamil | 90 | Unia Oświêcim | 34.33 | 471 | ||||||
5. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 35.03 | 443 | ||||||
6. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 35.76 | 416 |
<< TOP >> |
Nr 4 05-12-10 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 2003 | 31.02 | Tracz Adrian | 89 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 32.30 | 565 | ||||||
2. | Wojewodzic Bartosz | 91 | AZS WSB Nowy Są | 34.11 | 480 | ||||||
3. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 35.36 | 431 | ||||||
4. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 35.86 | 413 | ||||||
5. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 35.94 | 410 | ||||||
6. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 36.07 | 406 | ||||||
7. | Lidwin Jakub | 92 | Jordan Krakow | 36.11 | 404 | ||||||
8. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 36.58 | 389 | ||||||
9. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 37.79 | 353 | ||||||
10. | Stelmach Karol | 91 | Unia Tarnów | 37.93 | 349 | ||||||
11. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 39.24 | 315 | ||||||
12. | Dulski Artur | 92 | Jordan Krakow | 42.28 | 252 |
<< TOP >> |
Nr 5 05-12-10 | 100m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2005 | 1:02.00 | Bajerkiewicz Patrycja | 88 | Dwory Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 1:07.05 | 619 | 31.88 | 35.17 | |||||
2. | Otworowska Małgorzata SO | 90 | Unia Oświêcim | 1:08.89 | 571 | 32.18 | 36.71 | |||||
3. | Muti Karolina | 90 | Jordan Krakow | 1:10.16 | 540 | 32.20 | 37.96 | |||||
4. | Pyczek Joanna SK | 88 | Jordan Krakow | 1:12.20 | 496 | 34.09 | 38.11 | |||||
5. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 1:13.66 | 467 | 34.69 | 38.97 | |||||
6. | Różycka Wioleta | 90 | Jordan Krakow | 1:14.10 | 458 | 32.68 | 41.42 | |||||
7. | Jagodzka Aleksandra | 91 | 1:15.28 | 437 | 33.22 | 42.06 | ||||||
8. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 1:15.76 | 429 | 34.97 | 40.79 | |||||
9. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:20.15 | 362 | 37.29 | 42.86 | |||||
10. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:23.38 | 322 | 37.15 | 46.23 |
<< TOP >> |
Nr 5 05-12-10 | 100m motylkowy Kobiet | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2004 | 1:02.86 | Świderska Marlena | 89 | UKP Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 1:07.05 | 619 | 31.88 | 35.17 | |||||
2. | Otworowska Małgorzata SO | 90 | Unia Oświêcim | 1:08.89 | 571 | 32.18 | 36.71 | |||||
3. | Muti Karolina | 90 | Jordan Krakow | 1:10.16 | 540 | 32.20 | 37.96 | |||||
4. | Różycka Wioleta | 90 | Jordan Krakow | 1:14.10 | 458 | 32.68 | 41.42 |
<< TOP >> |
Nr 5 05-12-10 | 100m motylkowy Kobiet | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 1990 | 1:06.05 | Jaworska Iwona | 77 | Korona Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 1:13.66 | 467 | 34.69 | 38.97 | |||||
2. | Jagodzka Aleksandra | 91 | 1:15.28 | 437 | 33.22 | 42.06 | ||||||
3. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 1:15.76 | 429 | 34.97 | 40.79 | |||||
4. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:20.15 | 362 | 37.29 | 42.86 | |||||
5. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:23.38 | 322 | 37.15 | 46.23 |
<< TOP >> |
Nr 6 05-12-10 | 100m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2004 | 52.29 | Korzeniowski Paweł | 85 | Dwory Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wojszko Patryk SK | 88 | Juvenia Białyst | 57.91 | 664 | 27.20 | 30.71 | |||||
2. | Trojak Szymon | 90 | Unia Oświêcim | 59.12 | 624 | 27.32 | 31.80 | |||||
3. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 1:01.71 | 549 | 28.96 | 32.75 | |||||
4. | Piątkowski Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 1:03.04 | 515 | 29.71 | 33.33 | |||||
5. | Stebnicki Dawid | 90 | Unia Oświêcim | 1:03.20 | 511 | 29.72 | 33.48 | |||||
6. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow | 1:03.25 | 510 | 29.53 | 33.72 | |||||
7. | Rejdych Łukasz | 90 | Unia Oświêcim | 1:04.44 | 482 | 30.52 | 33.92 | |||||
8. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 1:04.83 | 473 | 30.39 | 34.44 | |||||
9. | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Krakow | 1:04.94 | 471 | 30.55 | 34.39 | |||||
10. | Zapała Łukasz SO | 91 | Arka Kielce | 1:05.30 | 463 | 30.67 | 34.63 | |||||
11. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | 1:06.09 | 447 | 31.26 | 34.83 | |||||
12. | Dubas Jan | 91 | Jordan Krakow | 1:06.95 | 430 | 30.10 | 36.85 | |||||
13. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 1:07.49 | 420 | 31.93 | 35.56 | |||||
14. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:10.41 | 369 | 32.86 | 37.55 | |||||
15. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.43 | 354 | 33.52 | 37.91 | |||||
16. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 1:15.55 | 299 | 34.96 | 40.59 | |||||
17. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 1:19.53 | 256 | 36.91 | 42.62 | |||||
DYSKW. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 6 05-12-10 | 100m motylkowy Mêżczyzn | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2001 | 56.39 | Korzeniowski Paweł | 85 | UKP Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Trojak Szymon | 90 | Unia Oświêcim | 59.12 | 624 | 27.32 | 31.80 | |||||
2. | Piątkowski Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 1:03.04 | 515 | 29.71 | 33.33 | |||||
3. | Stebnicki Dawid | 90 | Unia Oświêcim | 1:03.20 | 511 | 29.72 | 33.48 | |||||
4. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow | 1:03.25 | 510 | 29.53 | 33.72 | |||||
5. | Rejdych Łukasz | 90 | Unia Oświêcim | 1:04.44 | 482 | 30.52 | 33.92 | |||||
6. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 1:04.83 | 473 | 30.39 | 34.44 | |||||
7. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | 1:06.09 | 447 | 31.26 | 34.83 |
<< TOP >> |
Nr 6 05-12-10 | 100m motylkowy Mêżczyzn | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 2001 | 58.97 | Siudyła Marek | 87 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Krakow | 1:04.94 | 471 | 30.55 | 34.39 | |||||
2. | Zapała Łukasz SO | 91 | Arka Kielce | 1:05.30 | 463 | 30.67 | 34.63 | |||||
3. | Dubas Jan | 91 | Jordan Krakow | 1:06.95 | 430 | 30.10 | 36.85 | |||||
4. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 1:07.49 | 420 | 31.93 | 35.56 | |||||
5. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:10.41 | 369 | 32.86 | 37.55 | |||||
6. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.43 | 354 | 33.52 | 37.91 | |||||
7. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 1:15.55 | 299 | 34.96 | 40.59 | |||||
8. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 1:19.53 | 256 | 36.91 | 42.62 | |||||
DYSKW. | Wójcik Jakub | 92 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 7 05-12-10 | 200m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2001 | 2:00.73 | Oleksy Angelika | 84 | UKP Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Okuńska Ewa | 90 | Jordan Krakow | 2:09.47 | 701 | 30.58 | 32.56 | 33.76 | 32.57 | |||||
2. | Kajtoch Sabina | 90 | Unia Oświêcim | 2:13.20 | 643 | 31.73 | 34.00 | 34.27 | 33.20 | |||||
3. | Muti Dominika | 91 | Jordan Krakow | 2:13.71 | 636 | 31.76 | 33.55 | 34.38 | 34.02 | |||||
4. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 2:14.12 | 630 | 32.04 | 33.79 | 34.42 | 33.87 | |||||
5. | Gaj Patrycja SK | 88 | Jordan Krakow | 2:14.62 | 623 | 31.61 | 34.24 | 34.79 | 33.98 | |||||
6. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 2:14.90 | 619 | 31.98 | 34.22 | 34.80 | 33.90 | |||||
7. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 2:16.01 | 604 | 32.50 | 33.82 | 35.04 | 34.65 | |||||
8. | Goebel Dagmara | 91 | Jordan Krakow | 2:17.68 | 583 | 32.69 | 34.81 | 35.69 | 34.49 | |||||
9. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 2:18.77 | 569 | 32.34 | 34.95 | 41.78 | 29.70 | |||||
10. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 2:19.28 | 563 | 33.39 | 35.61 | 40.07 | 30.21 | |||||
11. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 2:20.47 | 549 | 32.82 | 35.30 | 36.43 | 35.92 | |||||
12. | Armatys Marta | 91 | Unia Tarnów | 2:31.39 | 438 | 35.10 | 38.82 | 39.64 | 37.83 | |||||
13. | Błaś Angelika | 92 | Unia Tarnów | 2:32.31 | 430 | 35.50 | 39.43 | 39.46 | 37.92 | |||||
14. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 2:34.37 | 413 | 36.77 | 39.76 | 40.30 | 37.54 | |||||
15. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 2:38.18 | 384 | 36.78 | 41.11 | 41.22 | 39.07 | |||||
16. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 2:44.94 | 339 | 38.12 | 42.65 | 43.11 | 41.06 | |||||
17. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 2:46.14 | 331 | 36.80 | 42.34 | 44.52 | 42.48 | |||||
18. | Romuzga Oliwia SO | 91 | AZS AWF Katowic | 2:46.49 | 329 | 38.97 | 42.70 | 43.49 | 41.33 |
<< TOP >> |
Nr 7 05-12-10 | 200m dowolny Kobiet | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2000 | 2:02.31 | Palak Klaudia | 85 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Okuńska Ewa | 90 | Jordan Krakow | 2:09.47 | 701 | 30.58 | 32.56 | 33.76 | 32.57 | |||||
2. | Kajtoch Sabina | 90 | Unia Oświêcim | 2:13.20 | 643 | 31.73 | 34.00 | 34.27 | 33.20 | |||||
3. | Nikiel Karolina | 90 | Unia Oświêcim | 2:19.28 | 563 | 33.39 | 35.61 | 40.07 | 30.21 |
<< TOP >> |
Nr 7 05-12-10 | 200m dowolny Kobiet | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 2005 | 2:06.13 | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Muti Dominika | 91 | Jordan Krakow | 2:13.71 | 636 | 31.76 | 33.55 | 34.38 | 34.02 | |||||
2. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 2:14.12 | 630 | 32.04 | 33.79 | 34.42 | 33.87 | |||||
3. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 2:14.90 | 619 | 31.98 | 34.22 | 34.80 | 33.90 | |||||
4. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 2:16.01 | 604 | 32.50 | 33.82 | 35.04 | 34.65 | |||||
5. | Goebel Dagmara | 91 | Jordan Krakow | 2:17.68 | 583 | 32.69 | 34.81 | 35.69 | 34.49 | |||||
6. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 2:18.77 | 569 | 32.34 | 34.95 | 41.78 | 29.70 | |||||
7. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 2:20.47 | 549 | 32.82 | 35.30 | 36.43 | 35.92 | |||||
8. | Armatys Marta | 91 | Unia Tarnów | 2:31.39 | 438 | 35.10 | 38.82 | 39.64 | 37.83 | |||||
9. | Błaś Angelika | 92 | Unia Tarnów | 2:32.31 | 430 | 35.50 | 39.43 | 39.46 | 37.92 | |||||
10. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 2:34.37 | 413 | 36.77 | 39.76 | 40.30 | 37.54 | |||||
11. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 2:38.18 | 384 | 36.78 | 41.11 | 41.22 | 39.07 | |||||
12. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 2:44.94 | 339 | 38.12 | 42.65 | 43.11 | 41.06 | |||||
13. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 2:46.14 | 331 | 36.80 | 42.34 | 44.52 | 42.48 | |||||
14. | Romuzga Oliwia SO | 91 | AZS AWF Katowic | 2:46.49 | 329 | 38.97 | 42.70 | 43.49 | 41.33 |
<< TOP >> |
Nr 8 05-12-10 | 200m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2004 | 1:45.58 | Korzeniowski Paweł | 85 | Dwory Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Wilk Robert SK | 86 | Jordan Krakow | 1:53.47 | 754 | 27.70 | 29.30 | 28.16 | 28.31 | |||||
2. | Haas Mateusz SK | 88 | Jordan Krakow | 1:55.94 | 706 | 27.59 | 29.64 | 29.24 | 29.47 | |||||
3. | Wilk Krzysztof | 89 | Jordan Krakow | 1:56.09 | 704 | 27.66 | 29.67 | 29.61 | 29.15 | |||||
4. | Janas Michał SK | 90 | Unia Tarnów | 1:56.61 | 694 | 27.88 | 29.92 | 29.40 | 29.41 | |||||
5. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Krakow | 2:03.51 | 584 | 29.16 | 31.50 | 31.80 | 31.05 | |||||
6. | Klupa Michał | 90 | Jordan Krakow | 2:03.72 | 581 | 28.52 | 31.50 | 31.87 | 31.83 | |||||
7. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 2:06.39 | 545 | 28.53 | 32.36 | 33.48 | 32.02 | |||||
8. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 2:06.65 | 542 | 29.34 | 32.23 | 32.89 | 32.19 | |||||
9. | Stebnicki Dawid | 90 | Unia Oświêcim | 2:07.03 | 537 | 29.78 | 32.42 | 33.16 | 31.67 | |||||
10. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 2:12.17 | 477 | 32.19 | 33.34 | 33.98 | 32.66 | |||||
11. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 2:12.45 | 474 | 31.40 | 34.30 | 35.26 | 31.49 | |||||
12. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 2:12.79 | 470 | 31.08 | 33.85 | 35.46 | 32.40 | |||||
13. | Dubas Jan | 91 | Jordan Krakow | 2:13.00 | 468 | 31.20 | 34.07 | 34.18 | 33.55 | |||||
14. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 2:14.96 | 448 | 30.53 | 34.63 | 35.23 | 34.57 | |||||
15. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 2:16.62 | 432 | 32.43 | 34.70 | 35.41 | 34.08 | |||||
16. | Siciarz Bartłomiej | 91 | AZS WSB Nowy Są | 2:18.61 | 413 | 31.79 | 34.90 | 36.19 | 35.73 | |||||
17. | Wojewodzic Bartosz | 91 | AZS WSB Nowy Są | 2:19.32 | 407 | 31.81 | 35.53 | 36.95 | 35.03 | |||||
18. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 2:19.50 | 405 | 32.28 | 35.29 | 36.58 | 35.35 | |||||
19. | Curyło Mateusz | 92 | Unia Tarnów | 2:19.71 | 404 | 31.93 | 36.53 | 36.72 | 34.53 | |||||
20. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 2:21.11 | 392 | 32.59 | 35.68 | 36.89 | 35.95 | |||||
21. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 2:23.69 | 371 | 32.54 | 36.75 | 37.69 | 36.71 | |||||
22. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 2:24.69 | 363 | 32.96 | 36.85 | 37.23 | 37.65 | |||||
23. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 2:28.47 | 336 | 33.02 | 37.72 | 39.81 | 37.92 | |||||
24. | Stelmach Karol | 91 | Unia Tarnów | 2:35.32 | 294 | 35.49 | 39.22 | 40.61 | 40.00 | |||||
25. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 2:35.63 | 292 | 35.02 | 40.57 | 41.01 | 39.03 |
<< TOP >> |
Nr 8 05-12-10 | 200m dowolny Mêżczyzn | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 1993 | 1:52.22 | Florczyk Piotr | 78 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Wilk Krzysztof | 89 | Jordan Krakow | 1:56.09 | 704 | 27.66 | 29.67 | 29.61 | 29.15 | |||||
2. | Janas Michał SK | 90 | Unia Tarnów | 1:56.61 | 694 | 27.88 | 29.92 | 29.40 | 29.41 | |||||
3. | Klupa Michał | 90 | Jordan Krakow | 2:03.72 | 581 | 28.52 | 31.50 | 31.87 | 31.83 | |||||
4. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 2:06.39 | 545 | 28.53 | 32.36 | 33.48 | 32.02 | |||||
5. | Stebnicki Dawid | 90 | Unia Oświêcim | 2:07.03 | 537 | 29.78 | 32.42 | 33.16 | 31.67 | |||||
6. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 2:12.45 | 474 | 31.40 | 34.30 | 35.26 | 31.49 |
<< TOP >> |
Nr 8 05-12-10 | 200m dowolny Mêżczyzn | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 1992 | 1:57.49 | Florczyk Piotr | 78 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 2:06.65 | 542 | 29.34 | 32.23 | 32.89 | 32.19 | |||||
2. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 2:12.17 | 477 | 32.19 | 33.34 | 33.98 | 32.66 | |||||
3. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 2:12.79 | 470 | 31.08 | 33.85 | 35.46 | 32.40 | |||||
4. | Dubas Jan | 91 | Jordan Krakow | 2:13.00 | 468 | 31.20 | 34.07 | 34.18 | 33.55 | |||||
5. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 2:14.96 | 448 | 30.53 | 34.63 | 35.23 | 34.57 | |||||
6. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 2:16.62 | 432 | 32.43 | 34.70 | 35.41 | 34.08 | |||||
7. | Siciarz Bartłomiej | 91 | AZS WSB Nowy Są | 2:18.61 | 413 | 31.79 | 34.90 | 36.19 | 35.73 | |||||
8. | Wojewodzic Bartosz | 91 | AZS WSB Nowy Są | 2:19.32 | 407 | 31.81 | 35.53 | 36.95 | 35.03 | |||||
9. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 2:19.50 | 405 | 32.28 | 35.29 | 36.58 | 35.35 | |||||
10. | Curyło Mateusz | 92 | Unia Tarnów | 2:19.71 | 404 | 31.93 | 36.53 | 36.72 | 34.53 | |||||
11. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 2:21.11 | 392 | 32.59 | 35.68 | 36.89 | 35.95 | |||||
12. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 2:23.69 | 371 | 32.54 | 36.75 | 37.69 | 36.71 | |||||
13. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 2:24.69 | 363 | 32.96 | 36.85 | 37.23 | 37.65 | |||||
14. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 2:28.47 | 336 | 33.02 | 37.72 | 39.81 | 37.92 | |||||
15. | Stelmach Karol | 91 | Unia Tarnów | 2:35.32 | 294 | 35.49 | 39.22 | 40.61 | 40.00 | |||||
16. | Wyroba Jacek | 92 | Ósemka Oświêcim | 2:35.63 | 292 | 35.02 | 40.57 | 41.01 | 39.03 |
<< TOP >> |
Nr 9 05-12-10 | 200m grzbietowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2005 | 2:10.57 | Staszak Katrzyna | 87 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Miałka Monika SK | 89 | MUKP Warszawian | 2:21.53 | 687 | 33.24 | 35.57 | 36.57 | 36.15 | |||||
2. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 2:30.32 | 573 | 35.50 | 38.01 | 38.39 | 38.42 | |||||
3. | Romuzga Oliwia SO | 91 | AZS AWF Katowic | 2:32.03 | 554 | 35.31 | 38.17 | 39.74 | 38.81 | |||||
4. | Waligóra Olga | 90 | Jordan Krakow | 2:36.13 | 511 | 37.06 | 38.89 | 40.19 | 39.99 | |||||
5. | Krupa Kinga | 90 | Jordan Krakow | 2:38.18 | 492 | 38.12 | 35.36 | 39.74 | 44.96 | |||||
6. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 2:40.58 | 470 | 37.99 | 40.95 | 41.13 | 40.51 | |||||
7. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 2:45.76 | 427 | 39.17 | 41.99 | 42.78 | 41.82 | |||||
8. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 2:46.27 | 423 | 39.39 | 42.35 | 43.17 | 41.36 | |||||
9. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 2:47.79 | 412 | 39.61 | 42.51 | 42.73 | 42.94 |
<< TOP >> |
Nr 9 05-12-10 | 200m grzbietowy Kobiet | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2003 | 2:12.93 | Staszak Katarzyna | 87 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Miałka Monika SK | 89 | MUKP Warszawian | 2:21.53 | 687 | 33.24 | 35.57 | 36.57 | 36.15 | |||||
2. | Waligóra Olga | 90 | Jordan Krakow | 2:36.13 | 511 | 37.06 | 38.89 | 40.19 | 39.99 | |||||
3. | Krupa Kinga | 90 | Jordan Krakow | 2:38.18 | 492 | 38.12 | 35.36 | 39.74 | 44.96 |
<< TOP >> |
Nr 9 05-12-10 | 200m grzbietowy Kobiet | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 2001 | 2:15.10 | Staszak Katarzyna | 87 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 2:30.32 | 573 | 35.50 | 38.01 | 38.39 | 38.42 | |||||
2. | Romuzga Oliwia SO | 91 | AZS AWF Katowic | 2:32.03 | 554 | 35.31 | 38.17 | 39.74 | 38.81 | |||||
3. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 2:40.58 | 470 | 37.99 | 40.95 | 41.13 | 40.51 | |||||
4. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 2:45.76 | 427 | 39.17 | 41.99 | 42.78 | 41.82 | |||||
5. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 2:46.27 | 423 | 39.39 | 42.35 | 43.17 | 41.36 | |||||
6. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 2:47.79 | 412 | 39.61 | 42.51 | 42.73 | 42.94 |
<< TOP >> |
Nr 10 05-12-10 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2004 | 1:57.69 | Jasiński Jakub | 87 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Górka Marcin SK | 88 | Jordan Krakow | 2:08.20 | 665 | 30.58 | 32.54 | 32.75 | 32.33 | |||||
2. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 2:15.21 | 567 | 31.42 | 33.83 | 35.34 | 34.62 | |||||
3. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 2:19.02 | 522 | 33.62 | 35.35 | 35.56 | 34.49 | |||||
4. | Zgłobicki Arkadiusz | 91 | Unia Tarnów | 2:20.49 | 505 | 32.69 | 35.16 | 36.42 | 36.22 | |||||
5. | Grzegorczyk Filip | 91 | Jordan Krakow | 2:20.75 | 503 | 34.04 | 36.08 | 35.86 | 34.77 | |||||
6. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 2:21.41 | 496 | 32.84 | 35.81 | 36.46 | 36.30 | |||||
7. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:24.66 | 463 | 32.78 | 37.79 | 37.30 | 36.79 | |||||
8. | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Krakow | 2:25.69 | 453 | 35.25 | 37.33 | 37.08 | 36.03 | |||||
9. | Bêc Konrad | 90 | Unia Oświêcim | 2:27.68 | 435 | 34.88 | 36.97 | 38.25 | 37.58 | |||||
10. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 2:31.83 | 400 | 35.82 | 39.49 | 39.09 | 37.43 | |||||
11. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 2:32.28 | 397 | 36.13 | 38.84 | 40.09 | 37.22 | |||||
12. | Bêtkowski Jan | 92 | Aquarius Myślen | 3:01.30 | 235 | 43.41 | 46.03 | 47.29 | 44.57 |
<< TOP >> |
Nr 10 05-12-10 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2005 | 2:00.29 | Gaszyk Tomasz | 89 | UKP Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Bêc Konrad | 90 | Unia Oświêcim | 2:27.68 | 435 | 34.88 | 36.97 | 38.25 | 37.58 |
<< TOP >> |
Nr 10 05-12-10 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 1992 | 2:06.11 | Florczyk Piotr | 78 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 2:19.02 | 522 | 33.62 | 35.35 | 35.56 | 34.49 | |||||
2. | Zgłobicki Arkadiusz | 91 | Unia Tarnów | 2:20.49 | 505 | 32.69 | 35.16 | 36.42 | 36.22 | |||||
3. | Grzegorczyk Filip | 91 | Jordan Krakow | 2:20.75 | 503 | 34.04 | 36.08 | 35.86 | 34.77 | |||||
4. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 2:21.41 | 496 | 32.84 | 35.81 | 36.46 | 36.30 | |||||
5. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:24.66 | 463 | 32.78 | 37.79 | 37.30 | 36.79 | |||||
6. | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Krakow | 2:25.69 | 453 | 35.25 | 37.33 | 37.08 | 36.03 | |||||
7. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 2:31.83 | 400 | 35.82 | 39.49 | 39.09 | 37.43 | |||||
8. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 2:32.28 | 397 | 36.13 | 38.84 | 40.09 | 37.22 | |||||
9. | Bêtkowski Jan | 92 | Aquarius Myślen | 3:01.30 | 235 | 43.41 | 46.03 | 47.29 | 44.57 |
<< TOP >> |
Nr 11 05-12-10 | 400m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 1991 | 4:41.50 | Synowska Ewa | 74 | Korona Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Otworowska Małgorzata SO | 90 | Unia Oświêcim | 5:06.41 | 694 |
50m: 100m: | -:--.-- 1:12.12 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:29.36 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:54.84 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:06.41 |
2. | Uścinowicz Natalia SO | 90 | Aqua Bydgoszcz | 5:14.20 | 644 |
50m: 100m: | 34.04 1:13.50 | 34.04 39.46 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:35.06 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:01.65 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:14.20 |
3. | Banisz Katarzyna SO | 90 | Unia Oświêcim | 5:39.78 | 509 |
50m: 100m: | 36.31 1:19.61 | 36.31 43.30 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:46.91 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:18.11 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:39.78 |
4. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 5:43.65 | 492 |
50m: 100m: | 35.92 1:21.31 | 35.92 45.39 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:49.04 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:23.50 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:43.65 |
5. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 5:49.54 | 467 |
50m: 100m: | 39.52 1:25.69 | 39.52 46.17 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:54.80 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:33.52 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:49.54 |
<< TOP >> |
Nr 11 05-12-10 | 400m zmienny Kobiet | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 1979 | 4:48.62 | Czopek Agnieszka | 64 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Otworowska Małgorzata SO | 90 | Unia Oświêcim | 5:06.41 | 694 |
50m: 100m: | -:--.-- 1:12.12 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:29.36 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:54.84 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:06.41 |
2. | Uścinowicz Natalia SO | 90 | Aqua Bydgoszcz | 5:14.20 | 644 |
50m: 100m: | 34.04 1:13.50 | 34.04 39.46 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:35.06 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:01.65 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:14.20 |
3. | Banisz Katarzyna SO | 90 | Unia Oświêcim | 5:39.78 | 509 |
50m: 100m: | 36.31 1:19.61 | 36.31 43.30 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:46.91 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:18.11 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:39.78 |
<< TOP >> |
Nr 11 05-12-10 | 400m zmienny Kobiet | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 1978 | 4:58.10 | Czopek Agnieszka | 84 | Jordan Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 5:43.65 | 492 |
50m: 100m: | 35.92 1:21.31 | 35.92 45.39 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:49.04 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:23.50 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:43.65 |
2. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 5:49.54 | 467 |
50m: 100m: | 39.52 1:25.69 | 39.52 46.17 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:54.80 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:33.52 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:49.54 |
<< TOP >> |
Nr 12 05-12-10 | 400m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2004 | 4:09.19 | Korzeniowski Paweł | 85 | Dwory Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klupa Michał | 90 | Jordan Krakow | 4:42.44 | 651 |
50m: 100m: | 30.77 1:04.21 | 30.77 33.44 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:16.07 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:37.09 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:42.44 |
2. | Piątkowski Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 4:45.90 | 627 |
50m: 100m: | 31.15 1:06.02 | 31.15 34.87 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:18.23 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:39.43 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:45.90 |
3. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | 4:50.56 | 597 |
50m: 100m: | 31.72 1:07.88 | 31.72 36.16 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:21.58 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:43.45 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:50.56 |
4. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 4:57.27 | 558 |
50m: 100m: | 32.25 1:07.88 | 32.25 35.63 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:24.47 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:51.40 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:57.27 |
5. | Skóra Krystian | 90 | Unia Oświêcim | 4:59.15 | 547 |
50m: 100m: | 32.23 1:09.42 | 32.23 37.19 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:24.97 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:49.11 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:59.15 |
6. | Zapała Łukasz SO | 91 | Arka Kielce | 4:59.87 | 544 |
50m: 100m: | 31.57 1:07.77 | 31.57 36.20 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:25.40 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:52.01 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:59.87 |
7. | Wołek Michał | 92 | Jordan Krakow | 5:02.59 | 529 |
50m: 100m: | 32.95 1:09.92 | 32.95 36.97 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:26.26 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:52.89 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:02.59 |
8. | Rejdych Łukasz | 90 | Unia Oświêcim | 5:05.59 | 514 |
50m: 100m: | 32.76 1:10.33 | 32.76 37.57 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:30.04 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:54.23 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:05.59 |
9. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myślen | 5:12.58 | 480 |
50m: 100m: | 32.38 1:10.10 | 32.38 37.72 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:31.19 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:00.05 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:12.58 |
10. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 5:17.22 | 459 |
50m: 100m: | 35.13 1:13.24 | 35.13 38.11 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:39.73 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:07.70 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:17.22 |
11. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 5:17.32 | 459 |
50m: 100m: | 34.19 1:14.74 | 34.19 40.55 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:37.69 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:05.15 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:17.32 |
12. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 5:19.29 | 450 |
50m: 100m: | 35.13 1:15.49 | 35.13 40.36 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:34.58 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:07.03 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:19.29 |
13. | Ziemianin Kamil | 90 | Unia Oświêcim | 5:20.76 | 444 |
50m: 100m: | 34.25 1:15.02 | 34.25 40.77 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:37.04 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:03.84 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:20.76 |
<< TOP >> |
Nr 12 05-12-10 | 400m zmienny Mêżczyzn | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 2000 | 4:29.89 | Żołdak Krzysztof | 84 | UKP Unia Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klupa Michał | 90 | Jordan Krakow | 4:42.44 | 651 |
50m: 100m: | 30.77 1:04.21 | 30.77 33.44 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:16.07 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:37.09 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:42.44 |
2. | Piątkowski Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 4:45.90 | 627 |
50m: 100m: | 31.15 1:06.02 | 31.15 34.87 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:18.23 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:39.43 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:45.90 |
3. | Starzec Maciej | 90 | Unia Oświêcim | 4:50.56 | 597 |
50m: 100m: | 31.72 1:07.88 | 31.72 36.16 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:21.58 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:43.45 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:50.56 |
4. | Brania Mateusz | 90 | Unia Oświêcim | 4:57.27 | 558 |
50m: 100m: | 32.25 1:07.88 | 32.25 35.63 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:24.47 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:51.40 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:57.27 |
5. | Skóra Krystian | 90 | Unia Oświêcim | 4:59.15 | 547 |
50m: 100m: | 32.23 1:09.42 | 32.23 37.19 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:24.97 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:49.11 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:59.15 |
6. | Rejdych Łukasz | 90 | Unia Oświêcim | 5:05.59 | 514 |
50m: 100m: | 32.76 1:10.33 | 32.76 37.57 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:30.04 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:54.23 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:05.59 |
7. | Gawêda Rafał | 90 | Unia Oświêcim | 5:17.22 | 459 |
50m: 100m: | 35.13 1:13.24 | 35.13 38.11 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:39.73 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:07.70 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:17.22 |
8. | Ziemianin Kamil | 90 | Unia Oświêcim | 5:20.76 | 444 |
50m: 100m: | 34.25 1:15.02 | 34.25 40.77 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:37.04 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:03.84 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:20.76 |
<< TOP >> |
Nr 12 05-12-10 | 400m zmienny Mêżczyzn | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 2003 | 4:41.06 | Połącarz Piotr | 89 | UKP Unia Oswiêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zapała Łukasz SO | 91 | Arka Kielce | 4:59.87 | 544 |
50m: 100m: | 31.57 1:07.77 | 31.57 36.20 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:25.40 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:52.01 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:59.87 |
2. | Wołek Michał | 92 | Jordan Krakow | 5:02.59 | 529 |
50m: 100m: | 32.95 1:09.92 | 32.95 36.97 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:26.26 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:52.89 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:02.59 |
3. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 5:17.32 | 459 |
50m: 100m: | 34.19 1:14.74 | 34.19 40.55 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:37.69 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:05.15 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:17.32 |
4. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 5:19.29 | 450 |
50m: 100m: | 35.13 1:15.49 | 35.13 40.36 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:34.58 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:07.03 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:19.29 |
<< TOP >> |
Nr 13 05-12-10 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 1993 | 8:27.04 | Unia Oświêcim |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | JORDAN Kraków 91 | Jordan Krakow | 8:55.80 |
Wijas Ewa Stachurska Anna | 91 91 | 1:05.97 1:05.58 | 2:15.40 2:14.44 | Okuńska Natalia Muti Dominika | 92 91 | 1:05.77 1:03.80 | 2:14.76 2:11.20 |
2. | JORDAN Kraków 92 | Jordan Krakow | 9:42.93 |
Wilk Katarzyna Jagodzińska Justyna | 92 92 | 1:07.20 1:07.80 | 2:17.37 2:20.69 | Ziomek Kornelia Urban Sylwia | 92 92 | 1:12.13 1:14.04 | 2:29.81 2:35.06 |
<< TOP >> |
Nr 13 05-12-10 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Kobiet | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 2005 | 9:02.12 | Jordan Kraków |
Kod | Czas | Pkt. | ||||||||||
1. | JORDAN Kraków 91 | Jordan Krakow | 8:55.80 | |||||||||
rekord Okrêgu 14-lat |
Wijas Ewa Stachurska Anna | 91 91 | 1:05.97 1:05.58 | 2:15.40 2:14.44 | Okuńska Natalia Muti Dominika | 92 91 | 1:05.77 1:03.80 | 2:14.76 2:11.20 |
2. | JORDAN Kraków 92 | Jordan Krakow | 9:42.93 |
Wilk Katarzyna Jagodzińska Justyna | 92 92 | 1:07.20 1:07.80 | 2:17.37 2:20.69 | Ziomek Kornelia Urban Sylwia | 92 92 | 1:12.13 1:14.04 | 2:29.81 2:35.06 |
<< TOP >> |
Nr 14 05-12-10 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Okrêgu seniorów | 2002 | 7:36.08 | UKP Unia Oświêcim |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UNIA Oświêcim 90 | Unia Oświêcim | 8:19.83 |
Trojak Szymon Starzec Maciej | 90 90 | 57.39 1:03.98 | 1:56.67 2:09.67 | Piątkowski Mateusz Brania Mateusz | 90 90 | 1:35.17 1:05.57 | 2:36.23 1:37.26 |
2. | UNIA Oświêcim 91 | Unia Oświêcim | 8:58.85 |
Polak Daniel Furgała Łukasz | 91 91 | 1:03.63 1:08.44 | 2:10.03 2:21.04 | Podolski Wojciech Czarnota Mateusz | 91 91 | 1:08.01 1:00.43 | 2:20.35 2:07.43 |
3. | UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 9:27.17 |
Trenda Paweł Bogucki Kamil | 92 92 | 1:04.18 1:09.89 | 2:20.83 2:20.52 | Liszewski Rafał Bartyzel Przemysław | 92 92 | 1:09.25 1:22.19 | 2:10.07 2:35.75 |
PK | SMS Kraków | SMS Kraków | 8:00.71 |
Janas Michał SK Wojszko Patryk SK | 90 88 | 57.77 57.00 | 1:56.67 1:59.95 | Klupa Michał Haas Mateusz SK | 90 88 | 1:00.07 57.41 | 2:06.50 1:57.59 |
DYSKW. | JORDAN Kraków 92 | Jordan Krakow |
Gilarski Tomasz, Gradzi Patryk, Lichończak Bartosz, Wołek Michał |
<< TOP >> |
Nr 14 05-12-10 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 15 - 16 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 16-lat | 1998 | 7:55.37 | Jordan Kraków |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UNIA Oświêcim 90 | Unia Oświêcim | 8:19.83 |
Trojak Szymon Starzec Maciej | 90 90 | 57.39 1:03.98 | 1:56.67 2:09.67 | Piątkowski Mateusz Brania Mateusz | 90 90 | 1:35.17 1:05.57 | 2:36.23 1:37.26 |
<< TOP >> |
Nr 14 05-12-10 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 13 - 14 lat Brak minimum |
rekord Okrêgu 14-lat | 2002 | 8:20.08 | Jordan Kraków |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UNIA Oświêcim 91 | Unia Oświêcim | 8:58.85 |
Polak Daniel Furgała Łukasz | 91 91 | 1:03.63 1:08.44 | 2:10.03 2:21.04 | Podolski Wojciech Czarnota Mateusz | 91 91 | 1:08.01 1:00.43 | 2:20.35 2:07.43 |
2. | UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 9:27.17 |
Trenda Paweł Bogucki Kamil | 92 92 | 1:04.18 1:09.89 | 2:20.83 2:20.52 | Liszewski Rafał Bartyzel Przemysław | 92 92 | 1:09.25 1:22.19 | 2:10.07 2:35.75 |
DYSKW. | JORDAN Kraków 92 | Jordan Krakow |
Gilarski Tomasz, Gradzi Patryk, Lichończak Bartosz, Wołek Michał |