|
Nr 27 05-05-22 |
200m motylkowy Kobiet min MEJ 8-2;19,40 12-2;21,02 Uniwersjada 2:14,07 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
2002 | 2:05.78 2:12.77 |
Jêdrzejczak Otylia |
83 | AZS AWF Warszawa |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||
1. | Jêdrzejczak Otylia | 83 | AZS AWF Warszaw | 2:18.28 | 2:10.71 | 908 | 29.67 | 33.31 | 33.40 | 34.33 | |||||
Min.Mistrz.Świata | |||||||||||||||
2. | Gapińska Agnieszka | 84 | AZS AWF Warszaw | 2:22.34 | 2:17.49 | 780 | 30.54 | 34.58 | 34.82 | 37.55 | |||||
3. | Mirosław Monika | 82 | Korner-Novita 1 | 2:25.38 | 2:18.93 | 756 | 30.68 | 35.85 | 35.35 | 37.05 | |||||
4. | Kot Marta | 89 | UŚKS Ostrołêka | 2:21.11 | 2:19.90 | 741 | 31.77 | 35.73 | 36.18 | 36.22 | |||||
minimum MEJ wynik 12 | |||||||||||||||
5. | Nowak Agata | 87 | Słowianka Gorzó | 2:24.78 | 2:20.56 | 730 | 31.59 | 35.81 | 37.77 | 35.39 | |||||
6. | Bajerkiewicz Patrycja | 88 | Unia Dwory Oświ | 2:25.88 | 2:21.57 | 715 | 30.35 | 36.30 | 35.61 | 39.31 | |||||
7. | Ptasińska Katarzyna | 90 | Polonia Warszaw | 2:25.60 | 2:24.71 | 669 | 32.53 | 36.92 | 37.77 | 37.49 | |||||
8. | Nowacka Aleksandra | 90 | Zryw Opole | 2:26.55 | 2:25.65 | 656 | 33.38 | 37.87 | 37.98 | 36.42 | |||||
B-Finał | |||||||||||||||
9. | Pyczek Joanna SK | 88 | Jordan Krakow | 2:28.68 | 2:26.71 | 642 | 33.83 | 36.86 | 38.25 | 37.77 | |||||
10. | Charzewska Joanna | 89 | Nawa Skierniewi | 2:28.71 | 2:26.77 | 642 | 31.10 | 38.17 | 38.02 | 39.48 | |||||
11. | Ignacy Patrycja SR | 89 | MMKS Kedzierzyn | 2:28.21 | 2:27.69 | 630 | 31.92 | 37.84 | 38.92 | 39.01 | |||||
12. | Murek Agnieszka | 85 | Akwawit Leszno | 2:30.38 | 2:29.02 | 613 | 32.51 | 38.47 | 38.90 | 39.14 | |||||
13. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow | 2:29.06 | 2:29.06 | 612 | 34.65 | 37.50 | 39.11 | 37.80 | |||||
14. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 2:34.39 | 2:31.85 | 579 | 33.67 | 38.16 | 40.07 | 39.95 | |||||
15. | Załuska Olga SO | 89 | AZS AWF Katowic | 2:31.42 | 2:32.18 | 584 | 33.39 | 38.37 | 40.16 | 40.26 | |||||
16. | Staszkiewicz Katarzyna | 90 | Śląsk Wrocław | 2:34.36 | 2:34.86 | 551 | 33.39 | 40.33 | 40.33 | 40.81 | |||||
17. |
Walesa Magdalena SO |
89 |
Pałac Katowice |
2:28.54 |
Skreśl |
619 |
32.56 |
38.14 |
39.20 |
38.64 | |||||
18. | Kamińska Anna | 88 | Żak B.Podlaska | 2:36.89 | 525 | 33.76 | 38.83 | 41.42 | 42.88 | ||||||
19. | Masloch Marlena | 87 | AZS AWF Katowic | 2:37.19 | 522 | 33.91 | 39.22 | 41.96 | 42.10 | ||||||
20. | Mendak Joanna | 89 | MUKS Suwałki | 2:37.34 | 521 | 34.48 | 39.32 | 42.38 | 41.16 | ||||||
21. | Piekut Anna | 88 | Kormoran Olszty | 2:38.98 | 505 | 34.77 | 39.12 | 42.60 | 42.49 | ||||||
22. | Skibińska Patrycja | 85 | AZS AWF Wrocław | 2:40.93 | 487 | 32.65 | 39.39 | 43.02 | 45.87 | ||||||
23. | Lewandowska Żaklina | 86 | Trójka Łódź | 2:41.24 | 484 | 34.56 | 39.64 | 42.82 | 44.22 | ||||||
24. | Kwiatkowska Anna | 90 | UKS "2" Morena | 2:42.34 | 474 | 37.22 | 41.03 | 42.11 | 41.98 | ||||||
25. | Oleszczyk Katarzyna | 85 | Trójka Łódź | 2:58.07 | 359 | 39.63 | 45.21 | 47.15 | 46.08 |
<< TOP >> |
Nr 28 05-05-22 |
200m motylkowy Mêżczyzn min MEJ 8-2;03,51 12-2;05,42 Uniwersjada 1:59,76 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
2004 | 1:56.00 1:59.00 |
Korzeniowski Paweł |
85 | Unia Dwory Oświêcim |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||
1. | Korzeniowski Paweł | 85 | AZS AWF Warszaw | 2:04.37 | 1:56.36 | 968 | 26.44 | 30.05 | 29.96 | 29.91 | |||||
Min.Mistrz.Świata | |||||||||||||||
2. | Drzewiński Łukasz | 84 | AZS AWF Warszaw | 2:04.11 | 1:58.85 | 909 | 27.18 | 30.50 | 30.70 | 30.47 | |||||
Min. Mistrzostwa Świata | |||||||||||||||
3. | Lewandowski Maciej SK | 86 | UŚKS Ostrołêka | 2:05.01 | 2:00.04 | 882 | 27.05 | 30.93 | 31.33 | 30.73 | |||||
4. | Kuchta Rafał SK | 86 | AZS AWF Katowic | 2:02.43 | 2:00.14 | 880 | 27.26 | 30.80 | 31.10 | 30.98 | |||||
5. | Styrzyński Adrian SO | 87 | Korner-Novita 1 | 2:06.84 | 2:05.37 | 774 | 28.06 | 31.56 | 32.54 | 33.21 | |||||
minimum MEJ wynik 12 | |||||||||||||||
6. | Stopiński Józef | 81 | AZS AWFiS Gdańs | 2:05.93 | 2:05.71 | 768 | 27.35 | 32.45 | 32.29 | 33.62 | |||||
7. | Peńsko Jan | 87 | Polonia Warszaw | 2:07.45 | 2:05.84 | 766 | 28.54 | 31.31 | 32.36 | 33.63 | |||||
8. | Kierzkowski Mateusz | 87 | Delfin Toruń | 2:07.32 | 2:07.09 | 743 | 27.66 | 32.08 | 32.76 | 34.59 | |||||
B-Finał | |||||||||||||||
9. | Żarczyński Michał | 87 | Kormoran Olszty | 2:09.90 | 2:03.95 | 801 | 27.22 | 31.53 | 31.58 | 33.62 | |||||
minimum MEJ wynik 12 | |||||||||||||||
10. | Wojszko Patryk SK | 88 | Juvenia Białyst | 2:09.96 | 2:07.27 | 740 | 29.00 | 31.77 | 32.77 | 33.73 | |||||
11. | Wielgosz Piotr SS | 85 | MKP SMSSzczecin | 2:08.88 | 2:07.65 | 733 | 27.26 | 32.08 | 32.82 | 35.49 | |||||
12. | Zawadka Michał | 89 | MUKP Warszawian | 2:10.52 | 2:09.12 | 709 | 29.85 | 32.87 | 32.80 | 33.60 | |||||
13. | Siudyła Marek SK | 87 | Jordan Krakow | 2:08.14 | 2:09.42 | 725 | 28.87 | 33.10 | 33.36 | 34.09 | |||||
14. | Kasza Sebastian | 89 | Jedynka Łódź | 2:08.59 | 2:10.03 | 717 | 29.58 | 33.81 | 34.37 | 32.27 | |||||
15. | Kieruj Jakub | 88 | Unia Oświêcim | 2:09.24 | 2:10.44 | 707 | 29.17 | 32.91 | 34.42 | 33.94 | |||||
16. | Paszek Marcin | 89 | Warta Poznań | 2:10.12 | 2:10.76 | 692 | 28.93 | 33.88 | 34.23 | 33.72 | |||||
17. |
Żołdak Krzysztof |
84 |
AZS AWF Katowic |
2:07.92 |
Skreśl |
729 |
27.95 |
31.70 |
33.04 |
35.23 | |||||
18. | Rdzeń Rafał | 89 | Start Łódź | 2:11.20 | 675 | 28.41 | 32.96 | 34.50 | 35.33 | ||||||
19. | Sypień Maciej | 89 | Jordan Krakow | 2:11.93 | 664 | 29.26 | 33.82 | 34.48 | 34.37 | ||||||
20. | Pławski Łukasz SS | 87 | Neptun Stargard | 2:12.17 | 661 | 28.65 | 33.25 | 34.73 | 35.54 | ||||||
21. | Dunajewski Wojciech | 86 | Korner-Novita 1 | 2:13.54 | 641 | 28.73 | 33.36 | 34.28 | 37.17 | ||||||
22. | Janik Mateusz | 85 | AZS AWFiS Gdańs | 2:13.58 | 640 | 28.95 | 33.22 | 34.57 | 36.84 | ||||||
23. | Połącarz Piotr SO | 89 | Unia Oświêcim | 2:14.18 | 631 | 29.55 | 32.99 | 35.24 | 36.40 | ||||||
24. | Grużewski Piotr | 90 | BUKS Warszawa | 2:14.83 | 622 | 29.25 | 33.85 | 35.31 | 36.42 | ||||||
25. | Hanisz Piotr | 85 | Śląsk Wrocław | 2:15.34 | 615 | 28.71 | 33.08 | 34.71 | 38.84 | ||||||
26. | Jabłoński Marcin | 90 | Juvenia Białyst | 2:15.60 | 612 | 30.04 | 33.86 | 35.53 | 36.17 | ||||||
27. | Dembniak Paweł | 89 | Victoria Racibó | 2:16.12 | 605 | 29.42 | 33.33 | 36.32 | 37.05 | ||||||
28. | Krzywiecki Tomasz | 89 | Słowianka Gorzó | 2:16.43 | 601 | 30.38 | 35.35 | 35.18 | 35.52 | ||||||
29. | Jêdrzejczak Szymon SO | 86 | AZS AWF Katowic | 2:16.44 | 601 | 28.10 | 33.66 | 36.10 | 38.58 | ||||||
30. | Bugdoł Daniel | 89 | Victoria Racibó | 2:16.64 | 598 | 29.76 | 35.09 | 36.17 | 35.62 | ||||||
31. | Sadowski Wojciech | 83 | Lublinianka Lub | 2:16.75 | 596 | 29.33 | 34.94 | 36.13 | 36.35 | ||||||
32. | Brygoła Wojciech | 86 | Orlik Lublin | 2:19.20 | 565 | 29.41 | 33.77 | 36.44 | 39.58 | ||||||
33. | Paduch Daniel | 88 | Ikar Mielec | 2:19.68 | 560 | 31.37 | 35.12 | 35.88 | 37.31 | ||||||
34. | Szymborski Łukasz | 88 | Korner-Novita 1 | 2:20.16 | 554 | 31.15 | 35.20 | 35.94 | 37.87 | ||||||
35. | Pietrzak Artur | 88 | Akwawit Leszno | 2:20.37 | 551 | 30.48 | 35.87 | 36.42 | 37.60 | ||||||
36. | Dobrowolski Maciej | 89 | Juvenia Białyst | 2:20.70 | 548 | 30.09 | 34.48 | 37.63 | 38.50 | ||||||
37. | Machniewicz Radosław | 91 | Sambor Tczew | 2:21.00 | 544 | 31.94 | 35.40 | 37.04 | 36.62 | ||||||
38. | Grzejszczak Paweł | 90 | Żoliborz Warsza | 2:22.29 | 529 | 31.05 | 35.86 | 38.30 | 37.08 | ||||||
39. | Piekut Krzysztof | 90 | Kormoran Olszty | 2:22.31 | 529 | 31.80 | 35.97 | 37.71 | 36.83 | ||||||
40. | Gołembiewski Tadeusz | 85 | Sambor Tczew | 2:23.26 | 519 | 30.50 | 35.44 | 37.36 | 39.96 | ||||||
41. | Goszczycki Dawid | 89 | Kormoran Olszty | 2:24.27 | 508 | 32.36 | 35.50 | 37.10 | 39.31 | ||||||
42. | Rakowski Bartosz SP | 86 | Warta Poznań | 2:26.22 | 488 | 31.27 | 36.61 | 38.32 | 40.02 | ||||||
43. | Kaminski Michał | 90 | Olimpia Poznań | 2:40.98 | 365 | 34.85 | 41.34 | 42.89 | 41.90 |
<< TOP >> |
Nr 29 05-05-22 |
100m dowolny Kobiet min MEJ 8-0;57,97 12-0;58,37 Uniwersjada 0:56,41 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
2004 | 55.41 56.20 |
Barzycka Paulina |
86 | Orlik Lublin |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Barzycka Paulina | 86 | Orlik Lublin | 56.68 | 56.51 | 873 | 27.73 | 28.78 | |||||
2. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | Trójka Łódź | 59.01 | 56.67 | 865 | 27.53 | 29.14 | |||||
3. | Kowalczyk Katarzyna | 88 | MUKS Płock | 59.24 | 57.46 | 830 | 27.61 | 29.85 | |||||
4. | Bochyńska Sonia | 90 | Junior Kluczbor | 58.80 | 58.20 | 799 | 27.75 | 30.45 | |||||
minimum MEJ wynik 12 | |||||||||||||
5. | Zwiejska Agata | 89 | Delfin Toruń | 59.27 | 58.52 | 786 | 29.05 | 29.47 | |||||
6. | Włostowska Kamila | 89 | MKS "11" Jeleni | 58.38 | 58.70 | 792 | 27.98 | 30.72 | |||||
7. | Żak Dominika | 89 | Skra Bełchatów | 1:00.34 | 59.66 | 742 | 27.84 | 31.82 | |||||
8. | Bronk Monika | 84 | MOSiR Sopot | 1:00.62 | 1:00.52 | 710 | 29.62 | 30.90 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Biskupska Alina | 88 | Akwawit Leszno | 1:00.87 | 1:00.29 | 719 | 29.30 | 30.99 | |||||
10. | Kamińska Aleksandra | 92 | BUKS Warszawa | 1:00.90 | 1:00.59 | 708 | 29.50 | 31.09 | |||||
11. | Stadnik Karolina | 89 | Korner-Novita 1 | 1:01.24 | 1:00.71 | 704 | 29.38 | 31.33 | |||||
12. | Zwolińska Weronika | 86 | Korner-Novita 1 | 1:01.11 | 1:01.40 | 690 | 29.07 | 32.33 | |||||
13. | Głowacka Ewa | 90 | Polonia Warszaw | 1:01.45 | 1:01.87 | 679 | 30.07 | 31.80 | |||||
14. | Gołêbiowska Joanna | 82 | AZS AWF Warszaw | 1:01.25 | 1:02.24 | 685 | 29.23 | 33.01 | |||||
15. | Bartoszek Barbara | 87 | AZS AWF Katowic | 1:01.77 | 1:02.28 | 668 | 29.70 | 32.58 | |||||
16. | Szewczuk Agata SR | 86 | Victoria Racibó | 1:01.97 | 1:02.82 | 662 | 30.02 | 32.80 | |||||
17. |
Kosowicz Marta |
87 |
Korner-Novita 1 |
1:01.26 |
Skreśl |
685 |
29.18 |
32.08 | |||||
18. | Budzis Joanna | 90 | BUKS Warszawa | 1:01.35 | Skreśl | 682 | 29.52 | 31.83 | |||||
19. | Kwiatkowska Anna | 89 | Polonia Warszaw | 1:01.97 | Skreśl | 662 | 29.96 | 32.01 | |||||
20. | Burdelak Agnieszka | 91 | Manta Jelcz-Las | 1:02.02 | 660 | 29.60 | 32.42 | ||||||
21. | Rutkowska Kornelia | 88 | MKP SMSSzczecin | 1:02.07 | 658 | 29.62 | 32.45 | ||||||
22. | Kalinowska Iga SK | 89 | Polonez Wyszków | 1:02.32 | 651 | 30.13 | 32.19 | ||||||
23. | Murek Agnieszka | 85 | Akwawit Leszno | 1:02.46 | 646 | 30.77 | 31.69 | ||||||
24. | Plewka Martyna | 91 | MUKP Warszawian | 1:02.63 | 641 | 30.01 | 32.62 | ||||||
Suchorska Beata | 88 | Olimpia Poznań | 1:02.63 | 641 | 29.65 | 32.98 | |||||||
26. | Wilmanowicz Marta | 89 | Warta Poznań | 1:02.73 | 638 | 30.09 | 32.64 | ||||||
Rachwał Helena | 88 | Olimpia Poznań | 1:02.73 | 638 | 29.77 | 32.96 | |||||||
28. | Pułka Magdalena | 92 | Aquarius Myślen | 1:02.74 | 638 | 30.38 | 32.36 | ||||||
29. | Włostowska Karina | 91 | MKS "11" Jeleni | 1:03.04 | 629 | 30.17 | 32.87 | ||||||
30. | Miłosz Marianna | 92 | AZS AWFiS Gdańs | 1:03.05 | 628 | 29.91 | 33.14 | ||||||
31. | Golen Karolina | 90 | Trójka Łódź | 1:03.08 | 627 | 30.06 | 33.02 | ||||||
32. | Bocer Joanna | 85 | Korner-Novita 1 | 1:03.12 | 626 | 30.47 | 32.65 | ||||||
33. | Bernart Aleksandra | 90 | Warta Poznań | 1:03.14 | 626 | 30.61 | 32.53 | ||||||
34. | Mongiało Magdalena | 88 | Junior Kluczbor | 1:03.15 | 625 | 29.87 | 33.28 | ||||||
35. | Kula Sylwia SO | 88 | AZS AWF Katowic | 1:03.22 | 623 | 29.64 | 33.58 | ||||||
36. | Nożewska Paulina | 89 | Korner-Novita 1 | 1:03.31 | 621 | 30.42 | 32.89 | ||||||
37. | Domańska Patrycja | 89 | Ruch Grudziądz | 1:03.34 | 620 | 30.60 | 32.74 | ||||||
38. | Puczyńska Aleksandra | 92 | BUKS Warszawa | 1:03.44 | 617 | 30.22 | 33.22 | ||||||
39. | Kidoń Zofia | 87 | Korner-Novita 1 | 1:03.64 | 611 | 30.42 | 33.22 | ||||||
40. | Sałajczyk Elżbieta | 91 | MUKP Warszawian | 1:03.75 | 608 | 30.42 | 33.33 | ||||||
41. | Kokot Marta | 89 | Polonia Warszaw | 1:03.82 | 606 | 29.91 | 33.91 | ||||||
42. | Nowakowska Anna | 86 | Trójka Łódź | 1:03.91 | 603 | 30.73 | 33.18 | ||||||
43. | Karkuszewska Maria | 90 | BUKS Warszawa | 1:04.36 | 591 | 30.95 | 33.41 | ||||||
44. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 1:04.72 | 581 | 31.13 | 33.59 | ||||||
45. | Szapiel Natalia | 90 | Warta Poznań | 1:05.59 | 558 | 31.92 | 33.67 | ||||||
46. | Ziomkowska Paulina | 90 | UKS "2" Morena | 1:05.64 | 557 | 31.65 | 33.99 | ||||||
47. | Kondej Ewelina | 86 | Wisła Puławy | 1:06.24 | 542 | 31.08 | 35.16 | ||||||
48. | Wojciechowska Ewa SP | 85 | Warta Poznań | 1:07.82 | 505 | 32.31 | 35.51 | ||||||
49. | Gernand Anna | 85 | Trójka Łódź | 1:08.71 | 485 | 32.56 | 36.15 | ||||||
50. | Chwałek Natalia | 86 | Słowianka Gorzó | 1:09.18 | 475 | 33.38 | 35.80 | ||||||
51. | Zielińska Anna | 90 | Ruch Grudziądz | 1:10.70 | 445 | 33.78 | 36.92 | ||||||
52. | Dąbek Agnieszka | 85 | Trójka Łódź | 1:12.80 | 408 | 34.91 | 37.89 | ||||||
53. | Gulba Linda | 85 | Korner-Novita 1 | 1:13.07 | 403 | 34.31 | 38.76 |
<< TOP >> |
Nr 30 05-05-22 |
100m dowolny Mêżczyzn min MEJ 8-0;51,26 12-0;51,75 Uniwersjada 0:50,22 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
2001 | 49.55 49.87 |
Kizierowski Bartosz |
74 | Delfin Połaniec |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Gąsior Łukasz SW | 86 | Polonia Warszaw | 52.91 | 49.16 | 948 | 23.57 | 25.59 | |||||
Rek Pol Sen Min Mistrzostwa Świata | |||||||||||||
2. | Załuski Kajetan SO | 87 | Korner-Novita 1 | 52.41 | 51.11 | 844 | 24.22 | 26.89 | |||||
minimum MEJ wynik 8 | |||||||||||||
3. | Rokicki Michał | 84 | Victoria Racibó | 52.64 | 51.54 | 823 | 25.35 | 26.19 | |||||
4. | Haas Mateusz SK | 88 | Jordan Krakow | 52.69 | 51.77 | 812 | 25.12 | 26.65 | |||||
5. | Gawłowicz Krzysztof | 87 | Korner-Novita 1 | 52.66 | 52.35 | 785 | 24.85 | 27.50 | |||||
6. | Herbst Łukasz | 85 | AZS AWF Warszaw | 52.89 | 52.75 | 767 | 24.87 | 27.88 | |||||
7. | Chmura Jan SW | 87 | Polonia Warszaw | 52.91 | 52.77 | 767 | 24.97 | 27.80 | |||||
8. | Bziuk Wojciech | 87 | MUKS Płock | 52.95 | 52.93 | 760 | 25.75 | 27.18 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Witkowski Michał | 84 | AZS AWF Warszaw | 52.99 | 50.79 | 860 | 24.08 | 26.71 | |||||
10. | Plutecki Adam SZG | 85 | Korner-Novita 1 | 53.26 | 51.58 | 821 | 24.49 | 27.09 | |||||
11. | Kaczyński Jacek SW | 86 | Polonia Warszaw | 53.15 | 52.35 | 785 | 25.60 | 26.75 | |||||
12. | Miziak Bartłomiej | 85 | AZS AWF Warszaw | 53.54 | 52.40 | 783 | 25.43 | 26.97 | |||||
13. | Karpeta Piotr | 87 | Śląsk Wrocław | 53.56 | 53.13 | 751 | 25.40 | 27.73 | |||||
14. | Pawlak Adrian | 87 | Trójka Łódź | 53.81 | 53.55 | 733 | 25.28 | 28.27 | |||||
15. | Ostrowski Sebastian | 89 | Śląsk Wrocław | 54.02 | 53.66 | 729 | 25.59 | 28.07 | |||||
16. | Gnela Wojciech SO | 88 | Unia Oświêcim | 53.94 | 53.92 | 718 | 25.84 | 28.08 | |||||
17. |
Charyna Wojciech |
89 |
Korner-Novita 1 |
54.07 |
713 |
25.92 |
28.15 | ||||||
18. | Łazaronek Piotr | 83 | AZS AWFiS Gdańs | 54.13 | 710 | 26.17 | 27.96 | ||||||
19. | Jêdrzejewski Grzegorz | 88 | Sprinter Ostrow | 54.14 | 710 | 25.94 | 28.20 | ||||||
20. | Tatarczyk Dawid SO | 86 | Victoria Racibó | 54.20 | 707 | 26.11 | 28.09 | ||||||
21. | Kundzik Dawid SO | 88 | Wodnik Radom | 54.31 | 703 | 27.03 | 27.28 | ||||||
22. | Słotwiński Piotr SW | 85 | Wisła Puławy | 54.39 | 700 | 25.67 | 28.72 | ||||||
23. | Zieja Dawid SO | 89 | Unia Oświêcim | 54.62 | 691 | 25.97 | 28.65 | ||||||
24. | Bogdan Bartosz | 89 | Juvenia Białyst | 54.84 | 683 | 26.06 | 28.78 | ||||||
25. | Gabrielczyk Mateusz | 89 | Pałac Katowice | 54.87 | 682 | 26.68 | 28.19 | ||||||
26. | Puchacz Jan | 87 | Orlik Lublin | 54.94 | 679 | 25.69 | 29.25 | ||||||
27. | Wysocki Łukasz | 88 | Korner-Novita 1 | 54.97 | 678 | 26.25 | 28.72 | ||||||
28. | Czarnecki Bartosz | 87 | MKP SMSSzczecin | 55.31 | 666 | 26.54 | 28.77 | ||||||
29. | Handke Paweł | 87 | Śląsk Wrocław | 55.40 | 662 | 26.99 | 28.41 | ||||||
30. | Wodzicki Mateusz SS | 86 | MKP SMSSzczecin | 55.53 | 658 | 26.66 | 28.87 | ||||||
31. | Ciecierêga Tomasz | 85 | AZS AWF Wrocław | 55.58 | 656 | 26.58 | 29.00 | ||||||
32. | Wilk Krzysztof | 89 | Jordan Krakow | 55.66 | 653 | 26.76 | 28.90 | ||||||
33. | Rzeczkowski Piotr | 90 | Gigant Wrocław | 55.78 | 649 | 26.49 | 29.29 | ||||||
34. | Rutkowski Szymon | 88 | Polonia Warszaw | 55.79 | 649 | 26.65 | 29.14 | ||||||
35. | Fluder Stanisław | 86 | Wisła Puławy | 56.04 | 640 | 27.05 | 28.99 | ||||||
36. | Kowalski Artur | 90 | MUKS Płock | 56.11 | 638 | 26.44 | 29.67 | ||||||
37. | Prus Jakub | 89 | Skarpa Lublin | 56.26 | 632 | 26.99 | 29.27 | ||||||
38. | Łupiński Przemysław | 84 | AZS AWF Wrocław | 56.29 | 631 | 27.06 | 29.23 | ||||||
39. | Czarnecki Mikołaj | 89 | Skarpa Lublin | 56.50 | 624 | 27.06 | 29.44 | ||||||
40. | Milczarek Artur | 90 | Trójka Łódź | 56.69 | 618 | 27.35 | 29.34 | ||||||
41. | Ziemniarski Bartosz | 86 | Olimpia Poznań | 56.73 | 617 | 27.15 | 29.58 | ||||||
42. | Zielonka Rafał | 86 | Orlik Lublin | 56.90 | 611 | 27.41 | 29.49 | ||||||
43. | Byzdra Bartłomiej SR | 88 | Ikar Mielec | 56.92 | 611 | 26.68 | 30.24 | ||||||
44. | Musiałowski Michał | 88 | Akwawit Leszno | 57.09 | 605 | 26.92 | 30.17 | ||||||
45. | Wąsowski-Goldberg Piotr | 88 | ROŚ Pisz | 57.25 | 600 | 27.63 | 29.62 | ||||||
46. | Woziwoda Tomasz | 89 | Trójka Łódź | 57.44 | 594 | 27.96 | 29.48 | ||||||
47. | Szymankiewicz Norbert | 88 | Olimpia Poznań | 57.45 | 594 | 27.00 | 30.45 | ||||||
48. | Szczypiński Marcin | 86 | AZS AWF Katowic | 57.46 | 594 | 26.99 | 30.47 | ||||||
49. | Magdziak Dawid | 89 | Ikar Mielec | 57.55 | 591 | 28.23 | 29.32 | ||||||
50. | Breczewski Jan | 90 | Olimpia Poznań | 57.66 | 587 | 27.59 | 30.07 | ||||||
51. | Michalak Bartosz | 89 | ROŚ Pisz | 57.74 | 585 | 27.38 | 30.36 | ||||||
52. | Kurowski Szymon | 85 | AZS AWF Wrocław | 58.26 | 569 | 27.49 | 30.77 | ||||||
53. | Rosłonek Arkadiusz | 90 | Polonia Warszaw | 58.36 | 567 | 27.71 | 30.65 | ||||||
54. | Guzik Jakub | 91 | MOSiR Wodnik Kr | 58.46 | 564 | 27.77 | 30.69 | ||||||
55. | Nowak Przemysław SP | 85 | Warta Poznań | 58.67 | 558 | 27.53 | 31.14 | ||||||
56. | Pikusa Sebastian | 88 | Ikar Mielec | 58.70 | 557 | 28.39 | 30.31 | ||||||
57. | Gąsiorowski Rafał | 91 | Nawa Skierniewi | 58.82 | 553 | 27.74 | 31.08 | ||||||
58. | Gawroński Michał | 90 | Ikar Mielec | 58.98 | 549 | 28.99 | 29.99 | ||||||
59. | Orłowski Rafał | 90 | ROŚ Pisz | 59.24 | 542 | 28.25 | 30.99 | ||||||
60. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 59.43 | 536 | 28.30 | 31.13 | ||||||
61. | Szydłowski Bogdan | 84 | MOSiR Wodnik Kr | 59.54 | 533 | 27.59 | 31.95 | ||||||
62. | Pruchnik Kamil | 89 | Wodnik Rawicz | 1:00.16 | 517 | 28.62 | 31.54 | ||||||
63. | Lipka Mateusz | 91 | MOSiR Wodnik Kr | 1:01.49 | 484 | 28.99 | 32.50 | ||||||
64. | Sujecki Maciej | 80 | Skalar Słupsk | 1:02.15 | 469 | 29.41 | 32.74 | ||||||
65. | Murek Marcin | 85 | Akwawit Leszno | 1:03.75 | 435 | 30.17 | 33.58 |
<< TOP >> |
Nr 31 05-05-22 |
100m grzbietowy Kobiet min MEJ 8-1;04,49 12-1;05,39 Uniwersjada 1:03,09 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
2000 | 1:03.17 1:02.72 |
Miciul Aleksandra |
82 | Novita-10 Zielona Góra |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Staszak Katarzyna SK | 87 | Jordan Krakow | 1:06.56 | 1:03.94 | 838 | 30.58 | 33.36 | ||||
2. | Dąbrowska Elżbieta | 87 | Polonia Warszaw | 1:05.92 | 1:04.96 | 799 | 31.29 | 33.67 | ||||
3. | Miałka Monika SK | 89 | MUKP Warszawian | 1:06.34 | 1:05.46 | 781 | 31.67 | 33.79 | ||||
4. | Kret Paulina | 88 | MUKS Płock | 1:07.05 | 1:06.05 | 760 | 32.20 | 33.85 | ||||
5. | Solan Agnieszka | 86 | Wisła Puławy | 1:07.75 | 1:06.49 | 745 | 32.88 | 33.61 | ||||
6. | Traczewska Anna | 90 | BUKS Warszawa | 1:07.16 | 1:07.56 | 723 | 32.63 | 34.93 | ||||
7. | Kwiatkowska Agata | 90 | AZS AWF Wrocław | 1:07.91 | 1:08.08 | 699 | 33.27 | 34.81 | ||||
8. | Wieczerzak Krystyna | 87 | Trójka Łódź | 1:08.20 | 1:08.20 | 691 | 33.85 | 34.35 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Piechocka Jagoda | 90 | Polonia Warszaw | 1:08.49 | 1:07.09 | 725 | 32.43 | 34.66 | ||||
10. | Ptasińska Olga SW | 88 | Polonia Warszaw | 1:08.71 | 1:08.17 | 691 | 32.88 | 35.29 | ||||
11. | Jusiewicz Justyna SR | 87 | Ikar Mielec | 1:09.52 | 1:08.62 | 678 | 33.86 | 34.76 | ||||
12. | Kulińska Beata SO | 89 | Górnik Radlin | 1:08.38 | 1:08.81 | 685 | 33.18 | 35.63 | ||||
13. | Lefanowicz Iwona | 92 | Lublinianka Lub | 1:09.12 | 1:08.90 | 670 | 33.62 | 35.28 | ||||
14. | Zbrzeźniak Klaudia | 88 | Polonia Warszaw | 1:09.36 | 1:09.44 | 656 | 32.96 | 36.48 | ||||
15. | Borek Natalia | 90 | MOSiR Wodnik Kr | 1:10.08 | 1:09.93 | 640 | 34.37 | 35.56 | ||||
16. | Gogolin Patrycja | 91 | MOSM Tychy | 1:09.72 | 1:10.28 | 646 | 33.83 | 36.45 | ||||
17. |
Nosek Karolina |
85 |
AZS AWFiS Gdańs |
1:10.08 |
Skreśl |
636 |
34.15 |
35.93 | ||||
18. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 1:10.12 | 635 | 34.38 | 35.74 | |||||
19. | Koperska Dorota | 85 | AZS AWFiS Gdańs | 1:10.48 | 626 | 34.32 | 36.16 | |||||
20. | Całus Irmina | 79 | AZS AWF Wrocław | 1:10.55 | 624 | 33.40 | 37.15 | |||||
21. | Mazurek Zuzanna | 91 | Fala Kraśnik | 1:10.77 | 618 | 34.05 | 36.72 | |||||
22. | Walczewska Karolina | 90 | Delfin Toruń | 1:11.14 | 608 | 34.06 | 37.08 | |||||
23. | Wiśniewska Emilia SP | 86 | Warta Poznań | 1:11.19 | 607 | 34.75 | 36.44 | |||||
24. | Kucharska Karolina | 88 | Start Łódź | 1:11.27 | 605 | 34.19 | 37.08 | |||||
25. | Wojciechowska Ewa SP | 85 | Warta Poznań | 1:11.31 | 604 | 35.12 | 36.19 | |||||
26. | Mózgowska Jagoda | 90 | Ikar Mielec | 1:11.38 | 602 | 34.33 | 37.05 | |||||
27. | Zielińska Agnieszka | 86 | AZS AWF Katowic | 1:12.00 | 587 | 34.93 | 37.07 | |||||
28. | Mastej Adrianna | 91 | Polonia Warszaw | 1:12.13 | 584 | 34.94 | 37.19 | |||||
29. | Piłat Natalia | 89 | Ruch Grudziądz | 1:12.46 | 576 | 34.78 | 37.68 | |||||
30. | Winogradów Beata | 89 | Zryw Opole | 1:12.63 | 572 | 35.03 | 37.60 | |||||
31. | Omiotek Olga | 85 | Ikar Mielec | 1:13.30 | 556 | 35.63 | 37.67 | |||||
32. | Modelska Justyna | 88 | Ikar Mielec | 1:13.53 | 551 | 35.96 | 37.57 | |||||
33. | Pakuła Agnieszka | 90 | Trójka Łódź | 1:13.92 | 542 | 36.05 | 37.87 | |||||
34. | Polańska Aleksandra | 86 | Słowianka Gorzó | 1:14.99 | 519 | 36.06 | 38.93 | |||||
35. | Dowgiert Anna | 90 | Juvenia Białyst | 1:16.07 | 497 | 36.03 | 40.04 | |||||
36. | Przybora Magdalena | 86 | Warta Poznań | 1:24.07 | 368 | 40.92 | 43.15 | |||||
37. | Gościniak Małgorzata | 85 | Akwawit Leszno | 1:24.14 | 367 | 41.71 | 42.43 |
<< TOP >> |
Nr 32 05-05-22 |
100m grzbietowy Mêżczyzn min MEJ 8-0;58,22 12-0;58,44 Uniwersjada 0:56,12 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
2000 | 55.04 55.67 |
Kizierowski Bartosz |
74 | Polonia Warszawa |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Rumianowski Tomasz SZG | 85 | Korner-Novita 1 | 57.40 | 56.84 | 854 | 27.72 | 29.12 | |||||
2. | Unold Marcin SO | 86 | AZS AWF Katowic | 58.46 | 57.51 | 824 | 28.04 | 29.47 | |||||
3. | Betlej Wojciech | 84 | BOBRY Dêbica | 58.91 | 57.67 | 818 | 28.39 | 29.28 | |||||
4. | Wiśniewski Bartosz | 87 | MMKS Dąbrowa Gó | 58.20 | 57.69 | 817 | 28.28 | 29.41 | |||||
minimum MEJ wynik 8 | |||||||||||||
5. | Jasiński Jakub SK | 87 | Jordan Krakow | 59.42 | 58.01 | 803 | 28.53 | 29.48 | |||||
minimum MEJ wynik 8 | |||||||||||||
6. | Dubiel Andrzej SO | 87 | MKS "9" Dzierżo | 59.14 | 58.40 | 787 | 28.21 | 30.19 | |||||
minimum MEJ wynik 12 | |||||||||||||
7. | Gaszyk Tomasz SO | 89 | Unia Oświêcim | 1:00.09 | 1:00.45 | 723 | 29.55 | 30.90 | |||||
8. | Wakuła Patryk SO | 87 | AZS AWF Katowic | 59.98 | 1:06.82 | 727 | 31.05 | 35.77 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Majewski Michał | 85 | Korner-Novita 1 | 1:00.35 | 59.62 | 740 | 28.76 | 30.86 | |||||
10. | Konarzewski Jan SW | 88 | Polonia Warszaw | 1:01.36 | 1:00.39 | 712 | 29.72 | 30.67 | |||||
11. | Głowiak Paweł SK | 86 | Słowianka Gorzó | 1:01.03 | 1:00.65 | 703 | 29.63 | 31.02 | |||||
12. | Mączewski Adam | 90 | Polonia Warszaw | 1:00.67 | 1:00.72 | 702 | 29.92 | 30.80 | |||||
13. | Winiewicz Michał | 88 | Śląsk Wrocław | 1:00.79 | 1:01.02 | 698 | 29.60 | 31.42 | |||||
14. | Buczyński Błażej | 87 | AZS AWF Warszaw | 1:01.45 | 1:01.78 | 676 | 30.32 | 31.46 | |||||
15. | Olesiński Andrzej | 84 | Korner-Novita 1 | 1:01.73 | 1:02.41 | 666 | 29.43 | 32.98 | |||||
16. | Jaszczyński Rafał | 83 | Korner-Novita 1 | 1:01.90 | 1:03.07 | 661 | 30.59 | 32.48 | |||||
17. |
Mazurek Jarosław |
79 |
Lublinianka Lub |
1:00.62 |
Skreśl |
704 |
29.46 |
31.16 | |||||
18. | Romanowicz Bartosz | 90 | BUKS Warszawa | 1:01.78 | Skreśl | 665 | 30.02 | 31.76 | |||||
19. | Tarczyński Marcin | 90 | BUKS Warszawa | 1:02.22 | 651 | 30.80 | 31.42 | ||||||
20. | Flis Przemysław | 86 | Lublinianka Lub | 1:02.34 | 647 | 30.24 | 32.10 | ||||||
21. | Kwaśkiewicz Marcin | 89 | Śląsk Wrocław | 1:02.65 | 638 | 30.79 | 31.86 | ||||||
22. | Górka Marcin SK | 88 | Jordan Krakow | 1:02.77 | 634 | 30.64 | 32.13 | ||||||
23. | Androsz Robert | 86 | RMKS Rybnik | 1:03.14 | 623 | 29.59 | 33.55 | ||||||
24. | Fedorowicz Rafał | 87 | Lublinianka Lub | 1:03.55 | 611 | 29.87 | 33.68 | ||||||
25. | Sierka Grzegorz | 86 | Zryw Opole | 1:03.58 | 610 | 30.70 | 32.88 | ||||||
26. | Kowalski Kamil | 86 | Korner-Novita 1 | 1:03.59 | 610 | 30.88 | 32.71 | ||||||
27. | Woźniak Mateusz | 89 | Delfin Toruń | 1:03.60 | 609 | 31.06 | 32.54 | ||||||
28. | Zgliczyński Maciej | 89 | Jordan Krakow | 1:03.93 | 600 | 31.41 | 32.52 | ||||||
29. | Całka Mateusz | 89 | Skarpa Lublin | 1:03.97 | 599 | 30.93 | 33.04 | ||||||
30. | Gradoń Jakub | 90 | Gigant Wrocław | 1:03.99 | 598 | 31.04 | 32.95 | ||||||
31. | Owczarek Oskar SP | 85 | Warta Poznań | 1:04.57 | 582 | 30.78 | 33.79 | ||||||
32. | Jagiełło Bartosz | 90 | Jedynka Łódź | 1:04.75 | 577 | 30.85 | 33.90 | ||||||
33. | Matczak Mateusz | 89 | Trójka Łódź | 1:04.83 | 575 | 30.66 | 34.17 | ||||||
34. | Szyłejko Marek | 88 | MOSiR Sopot | 1:04.92 | 573 | 31.31 | 33.61 | ||||||
35. | Mikołajewski Mariusz | 90 | BUKS Warszawa | 1:04.94 | 572 | 31.37 | 33.57 | ||||||
36. | Pietryka Tomasz | 88 | Ikar Mielec | 1:05.08 | 569 | 31.80 | 33.28 | ||||||
37. | Mêżyk Edward | 84 | AZS AWF Wrocław | 1:05.16 | 567 | 31.12 | 34.04 | ||||||
38. | Jabłoński Marcin | 90 | Juvenia Białyst | 1:05.22 | 565 | 32.41 | 32.81 | ||||||
39. | Ciecierski Maciej | 88 | MUKS Suwałki | 1:05.27 | 564 | 32.08 | 33.19 | ||||||
40. | Oleasz Michał | 91 | Śląsk Wrocław | 1:06.19 | 541 | 32.30 | 33.89 | ||||||
41. | Wajdman Szymon | 87 | Wodnik Siemiano | 1:06.73 | 527 | 31.64 | 35.09 | ||||||
42. | Borkowski Dominik | 90 | Warta Poznań | 1:07.48 | 510 | 32.38 | 35.10 | ||||||
43. | Szafrański Łukasz | 89 | KS Posnania | 1:07.52 | 509 | 33.57 | 33.95 | ||||||
44. | Michalski Maciej | 83 | AZS AWF Wrocław | 1:07.81 | 503 | 31.63 | 36.18 | ||||||
45. | Romanowicz Aleksander | 91 | BUKS Warszawa | 1:09.37 | 469 | 33.40 | 35.97 | ||||||
46. | Pałgan Dominik | 88 | Siódemka Sopot | 1:09.97 | 457 | 33.74 | 36.23 | ||||||
47. | Piszczatowski Michał | 87 | MUKS Suwałki | 1:10.95 | 439 | 33.46 | 37.49 |
<< TOP >> |
Nr 33 05-05-22 |
100m klasyczny Kobiet min MEJ 8-1;12,52 12-1;13,33 Uniwersjada 1:10,25 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
1997 | 1:09.42 1:10.53 |
Pêczak Alicja |
70 | AZS AWF Gdańsk |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Kamińska Beata | 80 | AZS AWFiS Gdańs | 1:13.51 | 1:09.06 | 914 | 32.60 | 36.46 | |||||
Rek Pol Sen Min Mistrzostwa Świata | |||||||||||||
2. | Dulian Katarzyna SR | 87 | Victoria Racibó | 1:13.34 | 1:09.98 | 878 | 33.65 | 36.33 | |||||
Rek Pol 17/18 lat Min Mistrzostwa Świata | |||||||||||||
3. | Prêdecka Iwona SO | 89 | Unia Oświêcim | 1:13.31 | 1:12.87 | 778 | 34.69 | 38.18 | |||||
minimum MEJ wynik 12 | |||||||||||||
4. | Kacprzak Marta | 88 | Trójka Łódź | 1:15.37 | 1:13.56 | 756 | 34.82 | 38.74 | |||||
5. | Kowalczyk Anna SK | 88 | Trójka Czêstoch | 1:14.52 | 1:13.59 | 755 | 33.80 | 39.79 | |||||
6. | Jamborska Ewa SO | 89 | Unia Dwory Oświ | 1:14.10 | 1:13.74 | 750 | 35.28 | 38.46 | |||||
7. | Bielawska Anna | 89 | AZS AWFiS Gdańs | 1:13.82 | 1:13.89 | 748 | 34.72 | 39.17 | |||||
8. | Dembniak Katarzyna | 90 | Victoria Racibó | 1:13.80 | 1:14.13 | 749 | 34.92 | 39.21 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Sawicka Adrianna | 89 | MUKS Suwałki | 1:15.67 | 1:12.20 | 800 | 33.85 | 38.35 | |||||
minimum MEJ wynik 8 | |||||||||||||
10. | Hryniewicz Luiza | 90 | Trójka Łódź | 1:15.75 | 1:14.38 | 731 | 35.16 | 39.22 | |||||
11. | Fiedorowicz Urszula | 88 | Korner-Novita 1 | 1:16.72 | 1:16.29 | 678 | 35.57 | 40.72 | |||||
12. | Stopczyńska Sandra | 90 | Polonia Warszaw | 1:16.66 | 1:16.33 | 677 | 36.12 | 40.21 | |||||
13. | Krasnowska Anna SR | 89 | MMKS Kedzierzyn | 1:16.33 | 1:16.54 | 677 | 35.43 | 41.11 | |||||
14. | Stêpień Marta SR | 88 | MMKS Kedzierzyn | 1:16.95 | 1:17.09 | 660 | 36.68 | 40.41 | |||||
15. | Żołnowska Katarzyna | 90 | MUKS Płock | 1:17.52 | 1:17.44 | 648 | 36.88 | 40.56 | |||||
16. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 1:17.33 | 1:18.90 | 651 | 37.02 | 41.88 | |||||
17. |
Szymoniak Emilia |
88 |
MOSiR Sopot |
1:17.61 |
644 |
36.53 |
41.08 | ||||||
18. | Ostrowska Agnieszka | 90 | Wodnik Rawicz | 1:17.78 | 639 | 37.06 | 40.72 | ||||||
19. | Janczewska Anna | 91 | Polonia Warszaw | 1:17.84 | 638 | 36.24 | 41.60 | ||||||
20. | Górecka Ewelina SR | 88 | Arka Kielce | 1:17.99 | 634 | 36.46 | 41.53 | ||||||
21. | Kostecka Joanna | 89 | Zryw Opole | 1:18.20 | 629 | 37.54 | 40.66 | ||||||
22. | Waszkiewicz Magdalena SK | 86 | UŚKS Ostrołêka | 1:18.42 | 624 | 36.99 | 41.43 | ||||||
23. | Szymczyńska Katarzyna | 88 | Victoria Racibó | 1:18.97 | 611 | 36.79 | 42.18 | ||||||
24. | Czeżyk Sylwia | 90 | UKS "2" Morena | 1:19.51 | 599 | 36.72 | 42.79 | ||||||
25. | Marczak Monika | 91 | MOSM Tychy | 1:20.24 | 582 | 37.80 | 42.44 | ||||||
26. | Szewczuk Agata SR | 86 | Victoria Racibó | 1:20.53 | 576 | 36.68 | 43.85 | ||||||
27. | Lach Anna | 88 | Pałac Katowice | 1:20.63 | 574 | 38.67 | 41.96 | ||||||
28. | Gościniak Małgorzata | 85 | Akwawit Leszno | 1:21.20 | 562 | 38.32 | 42.88 | ||||||
29. | Jagura Anna | 90 | BUKS Warszawa | 1:21.58 | 554 | 38.55 | 43.03 | ||||||
30. | Łagida Aleksandra | 92 | BUKS Warszawa | 1:22.76 | 531 | 38.69 | 44.07 | ||||||
31. | Kondej Ewelina | 86 | Wisła Puławy | 1:22.90 | 528 | 38.56 | 44.34 | ||||||
32. | Porêba Weronika | 86 | Korner-Novita 1 | 1:23.79 | 511 | 38.42 | 45.37 | ||||||
33. | Gogłuszka Ewa | 86 | MMKS Kedzierzyn | 1:24.23 | 503 | 39.75 | 44.48 | ||||||
34. | Suchorska Katarzyna | 90 | Olimpia Poznań | 1:24.78 | 494 | 39.83 | 44.95 | ||||||
35. | Gulba Linda | 85 | Korner-Novita 1 | 1:26.62 | 463 | 40.93 | 45.69 | ||||||
36. | Gernand Anna | 85 | Trójka Łódź | 1:29.44 | 420 | 41.51 | 47.93 | ||||||
37. | Dudczak Justyna | 85 | Trójka Łódź | 1:30.69 | 403 | 42.12 | 48.57 | ||||||
DYSKW. | Spychalska Maja | 89 | Ruch Grudziądz | 1:21.15 | 563 | 38.58 | 42.57 |
<< TOP >> |
Nr 34 05-05-22 |
100m klasyczny Mêżczyzn min MEJ 8-1;03,83 12-1;05,04 Uniwersjada 1:02,05 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
1996 | 1:02.96 1:02.28 |
Krawczyk Marek |
76 | AZS AWF Gdańsk |
|
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Kuczko Sławomir | 85 | AZS AWF Warszaw | 1:04.38 | 1:02.21 | 904 | 29.65 | 32.56 | |||||
Rek Pol Sen Min. Mistrzostwa Świata | |||||||||||||
2. | Gałka Piotr | 88 | MUKS Płock | 1:03.37 | 1:03.07 | 868 | 29.54 | 33.53 | |||||
Rek Pol 17/18lat minimum MEJ wynik 8 | |||||||||||||
3. | Wolniak Sławomir SO | 88 | AZS AWF Katowic | 1:04.38 | 1:04.11 | 826 | 29.66 | 34.45 | |||||
minimum MEJ wynik 12 | |||||||||||||
4. | Boral Łukasz | 84 | Delfin Połaniec | 1:05.65 | 1:05.24 | 784 | 30.29 | 34.95 | |||||
5. | Winogrodzki Mariusz | 87 | Polonia Warszaw | 1:05.15 | 1:05.33 | 787 | 30.31 | 35.02 | |||||
6. | Sobek Tomasz SO | 87 | Unia Dwory Oświ | 1:05.98 | 1:06.15 | 758 | 31.03 | 35.12 | |||||
7. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Krakow | 1:06.56 | 1:06.19 | 751 | 31.68 | 34.51 | |||||
8. | Dobies Jakub | 87 | MUKS Płock | 1:06.42 | 1:06.35 | 745 | 30.07 | 36.28 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Kobus Kamil | 89 | Znicz Koszalin | 1:06.59 | 1:06.15 | 752 | 31.09 | 35.06 | |||||
10. | Michalik Mariusz SR | 87 | Victoria Racibó | 1:08.15 | 1:06.73 | 732 | 31.79 | 34.94 | |||||
11. | Rowiński Filip | 90 | BUKS Warszawa | 1:07.33 | 1:06.78 | 731 | 31.32 | 35.46 | |||||
12. | Żebiałowicz Rafał | 85 | Trójka Łódź | 1:07.18 | 1:06.86 | 728 | 31.08 | 35.78 | |||||
13. | Jaworowski Marek | 86 | Juvenia Wrocław | 1:07.82 | 1:07.37 | 712 | 31.11 | 36.26 | |||||
14. | Wróbel Krzysztof SR | 88 | Victoria Racibó | 1:07.87 | 1:07.46 | 709 | 31.14 | 36.32 | |||||
15. | Dudek Mateusz SR | 88 | Junior Kluczbor | 1:07.75 | 1:07.62 | 704 | 31.62 | 36.00 | |||||
16. | Krawczyk Sebastian | 89 | Nawa Skierniewi | 1:07.83 | 1:07.90 | 697 | 32.30 | 35.60 | |||||
17. |
Paczkowski Damian SW |
87 |
Polonia Warszaw |
1:07.67 |
Skreśl |
702 |
31.16 |
36.51 | |||||
18. | Kotynia Jakub | 88 | Start Łódź | 1:08.23 | 685 | 32.09 | 36.14 | ||||||
19. | Przybysz Łukasz SO | 87 | Trójka Łódź | 1:08.25 | 685 | 31.68 | 36.57 | ||||||
20. | Woźniak Mateusz | 89 | Trójka Łódź | 1:08.44 | 679 | 31.67 | 36.77 | ||||||
21. | Ptak Łukasz | 83 | AZS AWF Wrocław | 1:08.51 | 677 | 31.64 | 36.87 | ||||||
22. | Poźniak Mikołaj | 87 | AZS AWF Wrocław | 1:08.69 | 671 | 32.00 | 36.69 | ||||||
23. | Frankiewicz Piotr SK | 89 | KSZO Ostrowiec | 1:08.78 | 669 | 32.18 | 36.60 | ||||||
24. | Duszyński Tomasz | 76 | Orlik Lublin | 1:08.81 | 668 | 32.48 | 36.33 | ||||||
25. | Borkowski Jacek | 83 | AZS AWFiS Gdańs | 1:09.19 | 657 | 32.14 | 37.05 | ||||||
26. | Szymański Robert | 88 | Flota Gdynia | 1:09.22 | 656 | 32.39 | 36.83 | ||||||
27. | Grygorowicz Jacek SS | 85 | MKP SMSSzczecin | 1:09.45 | 650 | 31.55 | 37.90 | ||||||
28. | Przydonik Michał | 89 | Trójka Łódź | 1:09.50 | 648 | 31.28 | 38.22 | ||||||
29. | Dunajewski Wojciech | 86 | Korner-Novita 1 | 1:10.16 | 630 | 33.06 | 37.10 | ||||||
30. | Byzdra Bartłomiej SR | 88 | Ikar Mielec | 1:10.57 | 619 | 33.33 | 37.24 | ||||||
31. | Kozierowski Bartosz | 86 | Flota Gdynia | 1:10.59 | 619 | 33.14 | 37.45 | ||||||
32. | Walicki Marcin | 88 | MUKS Suwałki | 1:10.91 | 610 | 33.02 | 37.89 | ||||||
33. | Zieliński Paweł | 88 | Korner-Novita 1 | 1:11.21 | 603 | 33.31 | 37.90 | ||||||
34. | Sawski Łukasz | 88 | Jordan Krakow | 1:11.22 | 602 | 32.83 | 38.39 | ||||||
35. | Jasionowski Tomasz | 89 | MUKS Suwałki | 1:11.28 | 601 | 32.26 | 39.02 | ||||||
36. | Grzejszczak Paweł | 90 | Żoliborz Warsza | 1:12.03 | 582 | 34.14 | 37.89 | ||||||
37. | Świerzb Dariusz | 89 | Flota Gdynia | 1:12.39 | 574 | 33.66 | 38.73 | ||||||
38. | Skorulski Jacek | 83 | AZS AWF Wrocław | 1:13.16 | 556 | 32.91 | 40.25 | ||||||
39. | Murek Marcin | 85 | Akwawit Leszno | 1:14.28 | 531 | 34.57 | 39.71 | ||||||
40. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 1:14.36 | 529 | 34.15 | 40.21 | ||||||
41. | Gościniak Piotr | 87 | Akwawit Leszno | 1:14.54 | 525 | 34.94 | 39.60 | ||||||
42. | Zielonka Rafał | 86 | Orlik Lublin | 1:15.31 | 509 | 34.72 | 40.59 | ||||||
43. | Dobrowolski Maciej | 89 | Juvenia Białyst | 1:15.71 | 501 | 35.16 | 40.55 | ||||||
44. | Purcha Marek | 86 | Orlik Lublin | 1:18.48 | 450 | 35.65 | 42.83 | ||||||
45. | Milejczak Darek | 85 | Warta Poznań | 1:24.29 | 363 | 39.04 | 45.25 |
<< TOP >> |
Nr 35 05-05-22 |
800m dowolny Kobiet min MEJ 8-9;00,40 12-9;06,42 Uniwersjada 8:36,66 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
2004 | 8:35.94 8:43.08 |
Jêdrzejczak Otylia |
83 | AZS AWF Warszawa |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Baranowska Katarzyna SS | 87 | MKP SMSSzczecin | 8:47.46 | 861 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
29.71 1:02.07 1:35.18 2:08.48 |
29.71 32.36 33.11 33.30 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:41.64 3:15.06 3:48.52 4:22.11 |
33.16 33.42 33.46 33.59 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
4:55.42 5:28.96 6:02.64 6:36.54 |
33.31 33.54 33.68 33.90 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:09.83 7:43.98 8:16.09 8:47.46 |
33.29 34.15 32.11 31.37 |
2. | Budzis Joanna | 90 | BUKS Warszawa | 9:04.42 | 783 | ||||||||
minimum MEJ wynik 12 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
30.04 1:04.15 1:37.56 2:12.26 |
30.04 34.11 33.41 34.70 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:46.21 3:21.17 3:54.91 4:29.76 |
33.95 34.96 33.74 34.85 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:03.24 5:38.52 6:12.20 6:47.18 |
33.48 35.28 33.68 34.98 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:21.02 7:56.54 8:30.07 9:04.42 |
33.84 35.52 33.53 34.35 |
3. | Majda Aleksandra | 90 | Skra Bełchatów | 9:08.31 | 766 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
30.19 1:02.87 1:36.98 2:11.47 |
30.19 32.68 34.11 34.49 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:46.90 3:21.91 3:57.37 4:32.11 |
35.43 35.01 35.46 34.74 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:07.10 5:41.83 6:16.68 6:51.30 |
34.99 34.73 34.85 34.62 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:26.32 8:00.95 8:35.54 9:08.31 |
35.02 34.63 34.59 32.77 |
4. | Hampel Justyna | 90 | Trójka Łódź | 9:08.45 | 766 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.72 1:05.44 1:40.20 2:14.51 |
31.72 33.72 34.76 34.31 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:49.92 3:24.48 3:59.75 4:34.25 |
35.41 34.56 35.27 34.50 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:09.22 5:43.39 6:18.29 6:52.56 |
34.97 34.17 34.90 34.27 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:27.23 8:01.39 8:35.79 9:08.45 |
34.67 34.16 34.40 32.66 |
5. | Kalinowska Iga SK | 89 | Polonez Wyszków | 9:15.83 | 736 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.11 1:04.47 1:37.86 2:12.26 |
31.11 33.36 33.39 34.40 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:46.71 3:21.78 3:56.53 4:31.82 |
34.45 35.07 34.75 35.29 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:06.91 5:42.48 6:17.77 6:53.53 |
35.09 35.57 35.29 35.76 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:29.24 8:05.66 8:41.37 9:15.83 |
35.71 36.42 35.71 34.46 |
6. | Bernart Aleksandra | 90 | Warta Poznań | 9:24.67 | 701 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.22 1:06.92 1:42.36 2:17.64 |
32.22 34.70 35.44 35.28 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:52.88 3:28.48 4:04.55 4:40.55 |
35.24 35.60 36.07 36.00 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:16.69 5:52.38 6:28.25 7:03.98 |
36.14 35.69 35.87 35.73 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:39.93 8:15.79 8:51.32 9:24.67 |
35.95 35.86 35.53 33.35 |
7. | Walesa Magdalena SO | 89 | Pałac Katowice | 9:26.17 | 696 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.18 1:07.04 1:42.30 2:17.03 |
32.18 34.86 35.26 34.73 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:52.90 3:27.83 4:03.85 4:40.07 |
35.87 34.93 36.02 36.22 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:15.94 5:51.45 6:27.99 7:03.91 |
35.87 35.51 36.54 35.92 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:40.20 8:16.05 8:52.43 9:26.17 |
36.29 35.85 36.38 33.74 |
8. | Cisowska Aleksandra SO | 89 | Unia Oświêcim | 9:28.97 | 686 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.93 1:07.49 1:43.82 2:18.95 |
32.93 34.56 36.33 35.13 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:55.13 3:30.39 4:06.53 4:41.91 |
36.18 35.26 36.14 35.38 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:17.59 5:52.85 6:28.87 7:04.46 |
35.68 35.26 36.02 35.59 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:40.83 8:16.82 8:53.49 9:28.97 |
36.37 35.99 36.67 35.48 |
9. | Gaj Patrycja SK | 88 | Jordan Krakow | 9:30.55 | 680 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.69 1:08.19 1:44.25 2:20.04 |
32.69 35.50 36.06 35.79 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:55.92 3:31.91 4:07.35 4:43.53 |
35.88 35.99 35.44 36.18 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:19.53 5:55.56 6:32.03 7:08.51 |
36.00 36.03 36.47 36.48 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:44.91 8:21.18 8:56.94 9:30.55 |
36.40 36.27 35.76 33.61 |
10. | Wilmanowicz Marta | 89 | Warta Poznań | 9:32.48 | 673 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.96 1:06.60 1:41.92 2:17.49 |
31.96 34.64 35.32 35.57 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:53.25 3:29.25 4:05.40 4:41.86 |
35.76 36.00 36.15 36.46 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:18.41 5:55.31 6:32.29 7:08.70 |
36.55 36.90 36.98 36.41 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:44.80 8:21.45 8:57.41 9:32.48 |
36.10 36.65 35.96 35.07 |
11. | Bielewicz Monika | 91 | MUKP Warszawian | 9:36.28 | 660 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.47 1:07.74 1:43.78 2:19.87 |
32.47 35.27 36.04 36.09 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:56.05 3:32.70 4:08.68 4:45.33 |
36.18 36.65 35.98 36.65 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:21.91 5:58.44 6:34.95 7:11.37 |
36.58 36.53 36.51 36.42 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:47.85 8:24.41 9:00.60 9:36.28 |
36.48 36.56 36.19 35.68 |
12. | Mierzejewska Anna | 88 | MOSiR Sopot | 9:37.40 | 656 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.58 1:08.22 1:44.12 2:19.82 |
32.58 35.64 35.90 35.70 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:55.07 3:30.71 4:05.98 4:41.79 |
35.25 35.64 35.27 35.81 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:18.07 5:54.56 6:31.45 7:08.52 |
36.28 36.49 36.89 37.07 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:46.03 8:24.10 9:02.19 9:37.40 |
37.51 38.07 38.09 35.21 |
13. | Zalewska Agata SO | 87 | AZS AWF Katowic | 9:37.91 | 654 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.64 1:08.03 1:44.50 2:21.12 |
32.64 35.39 36.47 36.62 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:57.86 3:34.67 4:11.79 4:49.02 |
36.74 36.81 37.12 37.23 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:26.03 6:02.64 6:39.30 7:15.58 |
37.01 36.61 36.66 36.28 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:51.99 8:28.25 9:04.31 9:37.91 |
36.41 36.26 36.06 33.60 |
14. | Wikieł Manuela | 92 | UŚKS Ostrołêka | 9:38.27 | 653 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.13 1:06.71 1:42.15 2:17.96 |
32.13 34.58 35.44 35.81 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:54.10 3:30.50 4:06.70 4:43.85 |
36.14 36.40 36.20 37.15 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:21.73 5:59.18 6:37.04 7:14.69 |
37.88 37.45 37.86 37.65 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:51.67 8:28.47 9:05.15 9:38.27 |
36.98 36.80 36.68 33.12 |
15. | Kamińska Aleksandra | 92 | BUKS Warszawa | 9:43.03 | 637 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.42 1:08.01 1:44.29 2:21.07 |
32.42 35.59 36.28 36.78 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:58.15 3:35.16 4:12.15 4:48.92 |
37.08 37.01 36.99 36.77 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:25.98 6:02.93 6:40.02 7:17.02 |
37.06 36.95 37.09 37.00 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:54.17 8:31.17 9:07.76 9:43.03 |
37.15 37.00 36.59 35.27 |
16. | Zwolińska Weronika | 86 | Korner-Novita 1 | 9:44.89 | 631 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
32.39 1:08.57 1:44.72 2:21.77 |
32.39 36.18 36.15 37.05 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:58.41 3:35.88 4:12.22 4:49.61 |
36.64 37.47 36.34 37.39 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:26.10 6:03.59 6:40.12 7:17.85 |
36.49 37.49 36.53 37.73 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:54.31 8:31.62 9:07.92 9:44.89 |
36.46 37.31 36.30 36.97 |
17. | Pietrzak Sandra SO | 89 | Pałac Katowice | 9:48.57 | 619 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
33.58 1:09.51 1:46.04 2:22.76 |
33.58 35.93 36.53 36.72 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:59.20 3:36.07 4:12.99 4:49.89 |
36.44 36.87 36.92 36.90 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:26.74 6:04.00 6:41.17 7:18.58 |
36.85 37.26 37.17 37.41 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
7:55.89 8:33.67 9:11.16 9:48.57 |
37.31 37.78 37.49 37.41 |
18. | Cycoń Magdalena | 88 | Słowianka Gorzó | 9:56.83 | 594 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
31.82 1:06.20 1:42.13 2:18.79 |
31.82 34.38 35.93 36.66 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
2:56.03 3:33.82 4:11.80 4:49.80 |
37.24 37.79 37.98 38.00 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:27.92 6:05.77 6:44.01 7:22.20 |
38.12 37.85 38.24 38.19 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:00.70 8:39.35 9:18.47 9:56.83 |
38.50 38.65 39.12 38.36 |
19. | Skoczylas Izabella | 92 | Pałac Katowice | 10:03.45 | 575 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
33.64 1:10.86 1:48.77 2:27.24 |
33.64 37.22 37.91 38.47 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:05.80 3:44.35 4:22.53 5:00.89 |
38.56 38.55 38.18 38.36 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:38.90 6:17.34 6:55.26 7:33.73 |
38.01 38.44 37.92 38.47 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:11.69 8:49.90 9:27.49 10:03.45 |
37.96 38.21 37.59 35.96 |
20. | Szapiel Natalia | 90 | Warta Poznań | 10:10.54 | 555 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
33.95 1:10.34 1:47.74 2:25.80 |
33.95 36.39 37.40 38.06 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:04.01 3:42.45 4:21.32 5:00.21 |
38.21 38.44 38.87 38.89 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:39.99 6:17.73 6:56.91 7:35.26 |
39.78 37.74 39.18 38.35 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:14.39 8:53.19 9:32.83 10:10.54 |
39.13 38.80 39.64 37.71 |
21. | Chwałek Natalia | 86 | Słowianka Gorzó | 10:37.85 | 487 |
50m: 100m: 150m: 200m: |
36.00 1:14.55 1:54.27 2:34.29 |
36.00 38.55 39.72 40.02 |
250m: 300m: 350m: 400m: |
3:14.29 3:54.46 4:34.27 5:13.30 |
40.00 40.17 39.81 39.03 |
450m: 500m: 550m: 600m: |
5:52.88 6:33.24 7:14.07 7:55.05 |
39.58 40.36 40.83 40.98 |
650m: 700m: 750m: 800m: |
8:35.66 9:16.33 9:57.58 10:37.85 |
40.61 40.67 41.25 40.27 |
<< TOP >> |
Nr 36 05-05-22 |
1500m dowolny Mêżczyzn min MEJ 8-15;42,85 12-15;51,10 Uniwersjada 15:19,44 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów Min.Mistrz.Świata |
1988 | 15:11.19 15:24.77 |
Podkościelny Mariusz |
68 | AZS AWF Gdańsk |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Sawrymowicz Mateusz SS | 87 | MKP SMSSzczecin | 15:07.66 | 939 | |||||||
Rek Pol Sen/18lat MIn. Mistrzostwa Swiata |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.00 59.12 1:29.99 2:00.40 2:31.18 3:01.71 3:32.51 4:03.09 |
29.00 30.12 30.87 30.41 30.78 30.53 30.80 30.58 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:33.75 5:04.12 5:34.99 6:05.20 6:35.58 7:05.69 7:36.03 8:06.13 |
30.66 30.37 30.87 30.21 30.38 30.11 30.34 30.10 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
8:36.62 9:06.79 9:37.00 10:07.17 10:37.67 11:07.75 11:38.14 12:08.13 |
30.49 30.17 30.21 30.17 30.50 30.08 30.39 29.99 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
12:38.69 13:08.80 13:39.13 14:09.02 14:38.84 15:07.66 |
30.56 30.11 30.33 29.89 29.82 28.82 |
2. | Stańczyk Przemysław | 85 | MKP SMSSzczecin | 15:29.01 | 875 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.36 1:00.09 1:31.37 2:02.29 2:33.57 3:04.65 3:35.66 4:06.91 |
29.36 30.73 31.28 30.92 31.28 31.08 31.01 31.25 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:37.97 5:09.08 5:40.13 6:11.10 6:42.06 7:12.91 7:43.85 8:14.91 |
31.06 31.11 31.05 30.97 30.96 30.85 30.94 31.06 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
8:46.01 9:17.27 9:48.32 10:19.15 10:50.60 11:21.76 11:52.67 12:23.68 |
31.10 31.26 31.05 30.83 31.45 31.16 30.91 31.01 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
12:54.62 13:25.65 13:56.76 14:27.68 14:58.76 15:29.01 |
30.94 31.03 31.11 30.92 31.08 30.25 |
3. | Drzewiński Łukasz | 84 | AZS AWF Warszaw | 15:37.54 | 852 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
27.49 57.93 1:28.19 1:58.35 2:28.50 2:58.97 3:29.09 3:59.67 |
27.49 30.44 30.26 30.16 30.15 30.47 30.12 30.58 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:29.70 5:00.43 5:30.24 6:00.81 6:30.77 7:01.12 7:30.42 7:59.97 |
30.03 30.73 29.81 30.57 29.96 30.35 29.30 29.55 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
8:36.78 9:10.47 9:43.15 10:16.39 10:48.83 11:21.50 11:53.39 12:25.48 |
36.81 33.69 32.68 33.24 32.44 32.67 31.89 32.09 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
12:57.92 13:30.37 14:02.31 14:33.31 15:05.24 15:37.54 |
32.44 32.45 31.94 31.00 31.93 32.30 |
4. | Hreniak Maciej SO | 89 | Ruch Grudziądz | 15:55.25 | 805 | ||||||||
Rek Pol 16lat |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.79 1:02.21 1:33.48 2:05.74 2:37.33 3:09.54 3:41.18 4:13.30 |
29.79 32.42 31.27 32.26 31.59 32.21 31.64 32.12 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:45.17 5:17.44 5:49.21 6:21.72 6:53.32 7:25.75 7:57.28 8:29.54 |
31.87 32.27 31.77 32.51 31.60 32.43 31.53 32.26 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:01.26 9:33.69 10:05.36 10:37.77 11:09.41 11:41.99 12:13.59 12:46.08 |
31.72 32.43 31.67 32.41 31.64 32.58 31.60 32.49 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:17.81 13:50.35 14:22.00 14:54.31 15:25.38 15:55.25 |
31.73 32.54 31.65 32.31 31.07 29.87 |
5. | Ochmański Lukasz | 87 | Trójka Łódź | 16:00.18 | 793 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.03 1:01.24 1:33.52 2:05.18 2:37.54 3:09.07 3:41.28 4:13.05 |
30.03 31.21 32.28 31.66 32.36 31.53 32.21 31.77 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:45.78 5:17.25 5:49.95 6:22.08 6:54.71 7:26.87 7:59.51 8:31.62 |
32.73 31.47 32.70 32.13 32.63 32.16 32.64 32.11 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:04.40 9:36.50 10:09.08 10:41.88 11:14.58 11:46.40 12:19.26 12:51.15 |
32.78 32.10 32.58 32.80 32.70 31.82 32.86 31.89 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:23.26 13:55.17 14:27.50 14:58.84 15:30.22 16:00.18 |
32.11 31.91 32.33 31.34 31.38 29.96 |
6. | Gimiński Łukasz SK | 86 | Jordan Krakow | 16:03.03 | 786 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.45 59.58 1:30.49 2:00.78 2:31.70 3:02.25 3:33.27 4:03.94 |
29.45 30.13 30.91 30.29 30.92 30.55 31.02 30.67 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:35.15 5:06.06 5:37.35 6:08.54 6:40.00 7:11.32 7:42.85 8:13.15 |
31.21 30.91 31.29 31.19 31.46 31.32 31.53 30.30 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
8:55.82 9:31.11 10:05.67 10:39.61 11:12.65 11:46.06 12:19.29 12:51.74 |
42.67 35.29 34.56 33.94 33.04 33.41 33.23 32.45 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:23.97 13:56.31 14:28.07 14:59.83 15:31.57 16:03.03 |
32.23 32.34 31.76 31.76 31.74 31.46 |
7. | Olszewski Krzysztof SO | 86 | Unia Oświêcim | 16:15.01 | 757 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.37 1:02.70 1:33.88 2:06.51 2:37.78 3:10.64 3:42.12 4:14.84 |
29.37 33.33 31.18 32.63 31.27 32.86 31.48 32.72 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:46.56 5:19.58 5:51.56 6:25.22 6:57.34 7:30.90 8:03.29 8:37.02 |
31.72 33.02 31.98 33.66 32.12 33.56 32.39 33.73 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:09.13 9:42.76 10:15.04 10:48.56 11:20.84 11:54.44 12:26.71 13:00.17 |
32.11 33.63 32.28 33.52 32.28 33.60 32.27 33.46 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:32.66 14:06.63 14:38.74 15:12.12 15:43.60 16:15.01 |
32.49 33.97 32.11 33.38 31.48 31.41 |
8. | Psota Ireneusz SO | 87 | AZS AWF Katowic | 16:34.03 | 715 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.04 1:03.95 1:37.44 2:11.04 2:44.24 3:17.78 3:50.79 4:24.11 |
31.04 32.91 33.49 33.60 33.20 33.54 33.01 33.32 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:57.35 5:30.44 6:03.55 6:36.65 7:09.83 7:43.00 8:16.29 8:49.74 |
33.24 33.09 33.11 33.10 33.18 33.17 33.29 33.45 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:23.26 9:56.49 10:29.85 11:03.59 11:36.86 12:10.23 12:43.99 13:17.26 |
33.52 33.23 33.36 33.74 33.27 33.37 33.76 33.27 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:50.55 14:23.69 14:56.56 15:29.68 16:02.59 16:34.03 |
33.29 33.14 32.87 33.12 32.91 31.44 |
9. | Rurak Paweł | 88 | MUKS Suwałki | 16:39.12 | 704 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.82 1:04.51 1:38.11 2:11.85 2:45.38 3:18.90 3:52.46 4:26.00 |
30.82 33.69 33.60 33.74 33.53 33.52 33.56 33.54 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:59.48 5:32.93 6:06.03 6:39.29 7:12.32 7:45.60 8:18.79 8:52.11 |
33.48 33.45 33.10 33.26 33.03 33.28 33.19 33.32 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:25.52 9:59.01 10:32.80 11:06.60 11:40.02 12:13.76 12:46.90 13:20.71 |
33.41 33.49 33.79 33.80 33.42 33.74 33.14 33.81 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:53.72 14:27.33 15:00.55 15:34.45 16:07.07 16:39.12 |
33.01 33.61 33.22 33.90 32.62 32.05 |
10. | Dąbrowski Filip SK | 88 | Jordan Krakow | 16:41.06 | 700 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.43 1:01.87 1:34.62 2:07.02 2:39.53 3:12.37 3:45.13 4:17.99 |
29.43 32.44 32.75 32.40 32.51 32.84 32.76 32.86 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:50.78 5:23.83 5:56.99 6:29.96 7:02.98 7:35.99 8:09.16 8:41.90 |
32.79 33.05 33.16 32.97 33.02 33.01 33.17 32.74 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:17.74 9:52.79 10:27.59 11:01.92 11:36.45 12:11.13 12:45.30 13:19.72 |
35.84 35.05 34.80 34.33 34.53 34.68 34.17 34.42 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:54.11 14:28.31 15:02.14 15:35.39 16:09.01 16:41.06 |
34.39 34.20 33.83 33.25 33.62 32.05 |
11. | Jarząb Radosław | 89 | KS Posnania | 16:44.41 | 693 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.82 1:04.19 1:37.62 2:10.84 2:44.15 3:17.42 3:50.84 4:24.32 |
30.82 33.37 33.43 33.22 33.31 33.27 33.42 33.48 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:57.78 5:31.12 6:04.61 6:38.10 7:11.73 7:45.47 8:19.18 8:52.88 |
33.46 33.34 33.49 33.49 33.63 33.74 33.71 33.70 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:26.62 10:00.65 10:34.51 11:08.49 11:42.31 12:16.01 12:50.01 13:23.90 |
33.74 34.03 33.86 33.98 33.82 33.70 34.00 33.89 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
13:57.86 14:32.07 15:05.81 15:40.00 16:13.69 16:44.41 |
33.96 34.21 33.74 34.19 33.69 30.72 |
12. | Samul Kamil | 88 | MMKS Dąbrowa Gó | 16:49.08 | 683 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.97 1:04.62 1:38.17 2:11.88 2:45.45 3:18.66 3:52.22 4:25.74 |
30.97 33.65 33.55 33.71 33.57 33.21 33.56 33.52 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:59.37 5:32.90 6:06.46 6:40.49 7:14.16 7:48.35 8:21.89 8:55.64 |
33.63 33.53 33.56 34.03 33.67 34.19 33.54 33.75 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:29.64 10:03.91 10:38.01 11:12.54 11:46.47 12:20.37 12:54.35 13:28.63 |
34.00 34.27 34.10 34.53 33.93 33.90 33.98 34.28 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:02.45 14:36.63 15:10.38 15:43.74 16:17.09 16:49.08 |
33.82 34.18 33.75 33.36 33.35 31.99 |
13. | Religa Patryk SO | 87 | MMKS Dąbrowa Gó | 16:51.84 | 677 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.32 1:03.42 1:36.12 2:08.30 2:41.53 3:13.99 3:47.74 4:20.63 |
31.32 32.10 32.70 32.18 33.23 32.46 33.75 32.89 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:54.06 5:26.58 6:00.04 6:33.09 7:07.33 7:40.90 8:15.36 8:49.12 |
33.43 32.52 33.46 33.05 34.24 33.57 34.46 33.76 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:23.98 9:58.16 10:33.24 11:07.55 11:42.29 12:16.40 12:51.18 13:25.18 |
34.86 34.18 35.08 34.31 34.74 34.11 34.78 34.00 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:00.11 14:34.56 15:09.55 15:43.79 16:18.86 16:51.84 |
34.93 34.45 34.99 34.24 35.07 32.98 |
14. | Starzyński Jakub SO | 88 | Kormoran Olszty | 16:57.82 | 666 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.48 1:02.34 1:36.01 2:09.58 2:43.33 3:16.97 3:50.74 4:24.29 |
29.48 32.86 33.67 33.57 33.75 33.64 33.77 33.55 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:57.84 5:31.03 6:04.54 6:37.92 7:12.13 7:46.07 8:20.19 8:54.16 |
33.55 33.19 33.51 33.38 34.21 33.94 34.12 33.97 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:28.93 10:03.62 10:38.46 11:12.77 11:47.14 12:21.84 12:56.60 13:31.22 |
34.77 34.69 34.84 34.31 34.37 34.70 34.76 34.62 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:06.07 14:40.78 15:15.30 15:49.81 16:24.18 16:57.82 |
34.85 34.71 34.52 34.51 34.37 33.64 |
15. | Gilski Paweł | 90 | Kormoran Olszty | 16:58.28 | 665 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.09 1:03.48 1:37.27 2:11.21 2:44.13 3:17.54 3:51.24 4:24.96 |
30.09 33.39 33.79 33.94 32.92 33.41 33.70 33.72 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
4:58.60 5:32.54 6:06.29 6:40.68 7:15.07 7:49.51 8:24.02 8:58.77 |
33.64 33.94 33.75 34.39 34.39 34.44 34.51 34.75 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:33.58 10:08.18 10:42.31 11:17.09 11:51.50 12:26.34 13:00.83 13:35.52 |
34.81 34.60 34.13 34.78 34.41 34.84 34.49 34.69 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:10.21 14:45.05 15:19.78 15:54.10 16:28.10 16:58.28 |
34.69 34.84 34.73 34.32 34.00 30.18 |
16. | Piekut Krzysztof | 90 | Kormoran Olszty | 17:07.03 | 648 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.07 1:05.74 1:39.95 2:13.34 2:47.52 3:22.23 3:56.29 4:31.11 |
31.07 34.67 34.21 33.39 34.18 34.71 34.06 34.82 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:05.59 5:40.32 6:14.48 6:48.76 7:23.31 7:57.65 8:32.21 9:06.75 |
34.48 34.73 34.16 34.28 34.55 34.34 34.56 34.54 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:41.06 10:15.52 10:49.75 11:24.36 11:59.06 12:33.14 13:07.92 13:42.00 |
34.31 34.46 34.23 34.61 34.70 34.08 34.78 34.08 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:16.37 14:51.32 15:25.93 15:59.78 16:34.40 17:07.03 |
34.37 34.95 34.61 33.85 34.62 32.63 |
17. | Zieja Dawid SO | 89 | Unia Oświêcim | 17:08.96 | 644 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
29.70 1:02.32 1:35.92 2:09.74 2:44.04 3:17.81 3:52.33 4:26.60 |
29.70 32.62 33.60 33.82 34.30 33.77 34.52 34.27 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:01.72 5:36.06 6:11.19 6:45.53 7:21.44 7:55.85 8:30.74 9:05.30 |
35.12 34.34 35.13 34.34 35.91 34.41 34.89 34.56 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:40.42 10:14.78 10:50.34 11:24.94 11:59.90 12:34.74 13:09.44 13:44.59 |
35.12 34.36 35.56 34.60 34.96 34.84 34.70 35.15 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:19.32 14:53.95 15:28.79 16:03.70 16:37.28 17:08.96 |
34.73 34.63 34.84 34.91 33.58 31.68 |
18. | Pajdzik Sebastian | 87 | Słowianka Gorzó | 17:18.86 | 626 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.69 1:06.69 1:40.90 2:15.11 2:49.72 3:24.51 3:58.52 4:33.00 |
31.69 35.00 34.21 34.21 34.61 34.79 34.01 34.48 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:07.90 5:42.38 6:17.13 6:51.50 7:26.72 8:01.24 8:36.62 9:11.77 |
34.90 34.48 34.75 34.37 35.22 34.52 35.38 35.15 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:47.03 10:21.98 10:57.16 11:33.05 12:08.48 12:44.08 13:17.15 13:51.33 |
35.26 34.95 35.18 35.89 35.43 35.60 33.07 34.18 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:25.97 15:00.38 15:35.92 16:11.00 16:45.42 17:18.86 |
34.64 34.41 35.54 35.08 34.42 33.44 |
19. | Michalik Artur | 89 | Victoria Racibó | 17:43.47 | 583 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.78 1:04.19 1:38.31 2:12.42 2:46.94 3:21.53 3:56.38 4:31.45 |
30.78 33.41 34.12 34.11 34.52 34.59 34.85 35.07 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:06.72 5:42.31 6:17.82 6:53.68 7:29.30 8:05.14 8:41.00 9:16.97 |
35.27 35.59 35.51 35.86 35.62 35.84 35.86 35.97 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
9:53.05 10:29.22 11:05.53 11:41.76 12:18.07 12:54.48 13:31.04 14:07.34 |
36.08 36.17 36.31 36.23 36.31 36.41 36.56 36.30 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:43.80 15:19.98 15:56.50 16:32.59 17:08.36 17:43.47 |
36.46 36.18 36.52 36.09 35.77 35.11 |
20. | Kolendowicz Łukasz | 88 | Akwawit Leszno | 17:43.65 | 583 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.41 1:07.50 1:43.32 2:18.75 2:54.48 3:29.86 4:05.35 4:40.78 |
32.41 35.09 35.82 35.43 35.73 35.38 35.49 35.43 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:16.22 5:51.62 6:27.28 7:02.70 7:38.27 8:13.82 8:49.79 9:25.37 |
35.44 35.40 35.66 35.42 35.57 35.55 35.97 35.58 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:01.12 10:36.69 11:12.17 11:47.86 12:23.64 12:59.22 13:35.12 14:10.85 |
35.75 35.57 35.48 35.69 35.78 35.58 35.90 35.73 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:47.01 15:23.10 15:59.33 16:35.15 17:11.14 17:43.65 |
36.16 36.09 36.23 35.82 35.99 32.51 |
21. | Owczarek Oskar SP | 85 | Warta Poznań | 17:43.80 | 583 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
34.77 1:10.46 1:47.00 2:24.00 3:01.02 3:37.32 4:14.01 4:49.89 |
34.77 35.69 36.54 37.00 37.02 36.30 36.69 35.88 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:25.44 6:00.96 6:36.43 7:11.43 7:46.49 8:21.49 8:56.85 9:32.71 |
35.55 35.52 35.47 35.00 35.06 35.00 35.36 35.86 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:08.21 10:43.70 11:19.23 11:54.61 12:30.04 13:05.85 13:41.37 14:17.33 |
35.50 35.49 35.53 35.38 35.43 35.81 35.52 35.96 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:52.85 15:28.46 16:03.36 16:35.39 17:12.43 17:43.80 |
35.52 35.61 34.90 32.03 37.04 31.37 |
22. | Goszczycki Dawid | 89 | Kormoran Olszty | 17:44.71 | 581 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.11 1:06.56 1:42.05 2:17.03 2:52.93 3:28.41 4:04.25 4:39.96 |
32.11 34.45 35.49 34.98 35.90 35.48 35.84 35.71 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:16.61 5:52.46 6:28.63 7:04.41 7:40.94 8:16.86 8:53.18 9:29.38 |
36.65 35.85 36.17 35.78 36.53 35.92 36.32 36.20 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:05.35 10:41.66 11:17.93 11:53.28 12:29.24 13:04.89 13:41.17 14:17.26 |
35.97 36.31 36.27 35.35 35.96 35.65 36.28 36.09 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:52.99 15:28.50 16:03.69 16:38.22 17:12.43 17:44.71 |
35.73 35.51 35.19 34.53 34.21 32.28 |
23. | Machniewicz Radosław | 91 | Sambor Tczew | 17:50.47 | 572 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.01 1:06.95 1:42.27 2:17.94 2:53.13 3:28.87 4:04.52 4:40.26 |
32.01 34.94 35.32 35.67 35.19 35.74 35.65 35.74 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:15.84 5:51.77 6:27.84 7:03.77 7:39.83 8:16.34 8:52.63 9:28.84 |
35.58 35.93 36.07 35.93 36.06 36.51 36.29 36.21 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:05.22 10:41.74 11:17.96 11:53.92 12:30.11 13:06.10 13:41.53 14:16.73 |
36.38 36.52 36.22 35.96 36.19 35.99 35.43 35.20 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:52.44 15:28.26 16:04.44 16:40.40 17:16.37 17:50.47 |
35.71 35.82 36.18 35.96 35.97 34.10 |
24. | Magdziak Dawid | 89 | Ikar Mielec | 17:57.64 | 561 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.09 1:06.85 1:42.13 2:17.31 2:52.20 3:27.99 4:03.14 4:38.88 |
32.09 34.76 35.28 35.18 34.89 35.79 35.15 35.74 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:14.69 5:50.40 6:26.94 7:02.55 7:39.00 8:14.68 8:51.66 9:27.57 |
35.81 35.71 36.54 35.61 36.45 35.68 36.98 35.91 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:04.36 10:40.21 11:17.01 11:53.01 12:29.55 13:05.42 13:42.32 14:18.66 |
36.79 35.85 36.80 36.00 36.54 35.87 36.90 36.34 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:55.83 15:32.92 16:10.18 16:47.23 17:24.43 17:57.64 |
37.17 37.09 37.26 37.05 37.20 33.21 |
25. | Rząsa Michał | 88 | AZS AWFiS Gdańs | 18:02.26 | 554 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
31.23 1:05.62 1:40.66 2:16.12 2:50.85 3:25.55 4:00.59 4:35.60 |
31.23 34.39 35.04 35.46 34.73 34.70 35.04 35.01 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:10.95 5:46.62 6:22.20 6:57.79 7:33.84 8:10.09 8:46.21 9:22.86 |
35.35 35.67 35.58 35.59 36.05 36.25 36.12 36.65 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:00.16 10:36.90 11:13.35 11:50.27 12:27.35 13:04.59 13:42.12 14:19.23 |
37.30 36.74 36.45 36.92 37.08 37.24 37.53 37.11 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
14:57.21 15:34.09 16:11.62 16:48.99 17:25.58 18:02.26 |
37.98 36.88 37.53 37.37 36.59 36.68 |
26. | Brygoła Wojciech | 86 | Orlik Lublin | 18:17.13 | 531 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.96 1:09.41 1:45.62 2:21.46 2:57.15 3:32.62 4:08.19 4:43.82 |
32.96 36.45 36.21 35.84 35.69 35.47 35.57 35.63 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:19.61 5:55.63 6:31.97 7:09.01 7:46.15 8:23.58 9:01.13 9:38.15 |
35.79 36.02 36.34 37.04 37.14 37.43 37.55 37.02 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:15.92 10:53.45 11:31.02 12:07.88 12:44.78 13:21.69 13:58.64 14:35.27 |
37.77 37.53 37.57 36.86 36.90 36.91 36.95 36.63 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:12.29 15:49.17 16:26.35 17:03.30 17:40.62 18:17.13 |
37.02 36.88 37.18 36.95 37.32 36.51 |
27. | Nowak Przemysław SP | 85 | Warta Poznań | 18:25.56 | 519 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
30.87 1:05.13 1:41.76 2:17.52 2:53.29 3:30.33 4:06.50 4:42.65 |
30.87 34.26 36.63 35.76 35.77 37.04 36.17 36.15 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:20.30 5:57.37 6:33.88 7:10.37 7:47.98 8:24.17 9:01.76 9:40.09 |
37.65 37.07 36.51 36.49 37.61 36.19 37.59 38.33 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:18.28 10:55.95 11:33.80 12:11.52 12:47.32 13:25.49 14:04.33 14:42.65 |
38.19 37.67 37.85 37.72 35.80 38.17 38.84 38.32 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:19.84 15:57.45 16:35.34 17:11.58 17:49.11 18:25.56 |
37.19 37.61 37.89 36.24 37.53 36.45 |
28. | Cieślak Andrzej | 86 | Orlik Lublin | 18:54.20 | 481 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: |
32.21 1:09.07 1:46.56 2:23.66 3:01.48 3:39.27 4:17.29 4:54.66 |
32.21 36.86 37.49 37.10 37.82 37.79 38.02 37.37 |
450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: |
5:32.59 6:10.73 6:48.75 7:26.93 8:03.83 8:41.19 9:20.30 9:59.22 |
37.93 38.14 38.02 38.18 36.90 37.36 39.11 38.92 |
850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: |
10:36.38 11:15.38 11:52.64 12:32.05 13:10.32 13:48.09 14:28.55 15:08.03 |
37.16 39.00 37.26 39.41 38.27 37.77 40.46 39.48 |
1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: |
15:45.54 16:24.54 17:01.66 17:41.07 18:17.92 18:54.20 |
37.51 39.00 37.12 39.41 36.85 36.28 |
Nie uk. | Sujecki Maciej | 80 | Skalar Słupsk |
<< TOP >> |
Nr 37 05-05-22 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Kobiet min Uniwersjada 4:13,28 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów | 2002 | 4:19.27 | Śląsk Wrocław |
|
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS TRÓJKA Łódź | Trójka Łódź | 4:21.81 | 746 |
Wieczerzak Krystyna Kacprzak Marta |
0.68 -.-- |
32.81 34.51 |
1:07.18 1:13.37 |
Urbańczyk Aleksandra Hampel Justyna |
0.26 -.-- |
27.89 29.22 |
1:00.84 1:00.42 |
2. | KS POLONIA Warszawa | Polonia Warszaw | 4:25.28 | 717 |
Dąbrowska Elżbieta Stopczyńska Sandra |
0.77 0.59 |
31.88 34.39 |
1:04.93 1:15.29 |
Ptasińska Katarzyna Głowacka Ewa |
0.51 0.49 |
29.60 28.84 |
1:04.92 1:00.14 |
3. | MKS VICTORIA Racibórz | Victoria Racibó | 4:32.74 | 660 |
Szymczyńska Katarzyna Dulian Katarzyna SR |
0.83 0.32 |
35.00 32.89 |
1:12.20 1:10.50 |
Dembniak Katarzyna Szewczuk Agata SR |
0.70 0.28 |
31.32 28.18 |
1:09.72 1:00.32 |
4. | AZS AWF Wrocław | AZS AWF Wrocław | 4:33.98 | 651 |
Kwiatkowska Agata Skibińska Patrycja |
0.73 0.28 |
32.71 36.99 |
1:07.05 1:20.11 |
Gembicka Małgorzata Całus Irmina |
0.52 0.57 |
28.44 29.52 |
1:04.20 1:02.62 |
5. | Korner-Novita10 Zielona Góra | Korner-Novita 1 | 4:35.31 | 641 |
Nożewska Paulina Fiedorowicz Urszula |
0.82 0.40 |
35.55 36.18 |
1:12.31 1:16.09 |
Mirosław Monika Stadnik Karolina |
0.43 0.82 |
30.30 29.89 |
1:04.11 1:02.80 |
6. | BUKS Warszawa 15lat | BUKS Warszawa | 4:39.27 | 614 |
Traczewska Anna Jagura Anna |
0.74 0.30 |
33.55 37.30 |
1:08.11 1:19.91 |
Budzis Joanna Kamińska Aleksandra |
0.18 0.15 |
32.06 29.72 |
1:09.54 1:01.71 |
7. | MKS TRÓJKA Łódź mł | Trójka Łódź | 5:02.61 | 483 |
Oleszczyk Katarzyna Dudczak Justyna |
0.75 0.94 |
36.08 41.32 |
1:15.09 1:30.62 |
Lewandowska Żaklina Nowakowska Anna |
-.-- 0.67 |
31.31 31.99 |
1:09.39 1:07.51 |
<< TOP >> |
Nr 38 05-05-22 |
4 x 100m Sztafeta
Zm. Mêżczyzn min Uniwersjada 3:43,62 |
Open/Senior Brak minimum |
|
Rekord Polski Seniorów | 2001 | 3:47.99 | AZS AWF Gdańsk |
|
Kod | Czas | Pkt. | ||||||||||
1. | AZS AWF Warszawa | AZS AWF Warszaw | 3:46.25 | 798 | ||||||||
Rek Pol Seniorów |
Korzeniowski Paweł Kuczko Sławomir |
0.67 0.42 |
28.83 29.17 |
58.52 1:01.91 |
Miziak Bartłomiej Witkowski Michał |
0.61 0.28 |
25.32 24.48 |
54.91 50.91 |
2. | Korner-Novita10 Zielona Góra | Korner-Novita 1 | 3:47.13 | 789 |
Rumianowski Tomasz SZG Plutecki Adam SZG |
0.77 0.28 |
28.18 29.34 |
57.68 1:03.30 |
Gawłowicz Krzysztof Załuski Kajetan SO |
0.46 0.40 |
25.84 24.50 |
55.42 50.73 |
3. | KS POLONIA Warszawa | Polonia Warszaw | 3:51.43 | 745 |
Konarzewski
Jan SW Winogrodzki Mariusz |
0.72 0.51 |
29.83 29.42 |
59.82 1:03.94 |
Peńsko Jan Gąsior Łukasz SW |
0.66 0.29 |
27.23 24.81 |
57.42 50.25 |
4. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 3:54.69 | 715 |
Jasiński Jakub SK Tracz Adrian |
0.79 0.22 |
28.87 30.55 |
59.24 1:05.75 |
Popek Paweł SK Haas Mateusz SK |
0.62 0.48 |
25.99 24.62 |
57.44 52.26 |
5. | BUKS Warszawa 15lat | BUKS Warszawa | 4:02.62 | 647 | |||||||||
Rek Pol 15/16lat |
Romanowicz Bartosz Rowiński Filip |
0.65 0.46 |
29.64 31.18 |
1:00.96 1:07.29 |
Tarczyński Marcin Mikołajewski Mariusz |
-.-- 0.50 |
27.12 26.70 |
58.02 56.35 |
6. | AZS AWF Wrocław | AZS AWF Wrocław | 4:05.66 | 623 |
Mêżyk Edward Ptak Łukasz |
+1.51 0.36 |
31.70 30.41 |
1:05.19 1:08.36 |
Tyszkowski Sebastian Ciecierêga Tomasz |
0.47 0.36 |
26.51 26.02 |
57.07 55.04 |
7. | UKP UNIA Oświêcim | Unia Oświêcim | 4:07.12 | 612 |
Gaszyk Tomasz SO Połącarz Piotr SO |
0.68 0.50 |
29.49 32.89 |
1:01.39 1:12.47 |
Gnela Wojciech SO Zieja Dawid SO |
0.13 0.19 |
26.05 25.75 |
58.30 54.96 |
8. | MUKS Suwalki | MUKS Suwałki | 4:13.94 | 564 |
Ciecierski Maciej Jasionowski Tomasz |
0.67 0.66 |
31.53 32.18 |
1:04.74 1:09.77 |
Walicki Marcin Rurak Paweł |
0.69 0.63 |
28.25 26.65 |
1:03.73 55.70 |
9. | UTS ORLIK Lublin mł | Orlik Lublin | 4:27.87 | 481 |
Brygoła Wojciech Purcha Marek |
0.79 0.73 |
31.08 36.57 |
1:03.93 1:17.75 |
Zielonka Rafał Cieślak Andrzej |
0.65 0.71 |
30.77 28.50 |
1:06.73 59.46 |