Finały I dzień | 1 Lipiec 2005 - 17:00 |
Nr 1 05-07-01 | 50m motylkowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 30.24 | Ścisły Sonia | 92 | Polonia Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Butkiewicz Olga | 93 | BUKS Warszawa | 32.26 | 31.34 | 586 | |||||
2. | Pawlaczek Natalia | 93 | Zryw Opole | 31.90 | 31.35 | 585 | |||||
3. | Olczak Mirela | 93 | Słowianka Gorzó | 32.14 | 31.63 | 570 | |||||
4. | Radlińska Marcelina | 93 | Orka Zamość | 32.47 | 31.70 | 566 | |||||
5. | Baranowska Magdalena | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 32.46 | 32.37 | 532 | |||||
6. | Konwerska Natalia | 93 | Orka Ciechanów | 32.74 | 32.75 | 514 | |||||
7. | Paś Patrycja | 93 | GOS Raszyn | 32.46 | 32.90 | 527 | |||||
8. | Kundzicz Kinga | 93 | Wisła Puławy | 32.74 | 33.33 | 514 | |||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Moń Aleksandra | 93 | Górnik Sosnowie | 33.04 | 32.94 | 505 | |||||
10. | Małecka Agnieszka | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 32.99 | 32.99 | 502 | |||||
11. | Sikora Paulina | 93 | ÓSEMKA Oświęcim | 33.78 | 33.59 | 476 | |||||
12. | Onichimowska Ada | 93 | Kormoran Olszty | 34.12 | 33.88 | 464 | |||||
13. | Różycka Hanna | 93 | Słowianka Gorzó | 33.55 | 34.02 | 478 | |||||
14. | Ślusarczyk Anna | 93 | Warta Poznań | 34.10 | 34.47 | 455 | |||||
15. | Duszak Anna | 93 | Polonia Warszaw | 34.18 | 34.90 | 452 | |||||
16. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 34.25 | 35.13 | 449 | |||||
17. | Jakóbczyk Hanna | 93 | MUKS Płock | 34.28 | 448 | ||||||
18. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 34.35 | 445 | ||||||
19. | Wolińska Katarzyna | 93 | MOS Katowice | 34.52 | 438 | ||||||
20. | Karolak Agnieszka | 93 | Juvenia Wrocław | 34.82 | 427 | ||||||
21. | Wilmont Róża | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 34.86 | 426 | ||||||
22. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 34.87 | 425 | ||||||
23. | Bieńkowska Wiktoria | 93 | Delfin 2 Elbląg | 34.92 | 423 | ||||||
24. | Chilczuk Paulina | 93 | Kormoran Olszty | 35.26 | 411 | ||||||
Skrzydło Sara | 93 | Śląsk Wrocław | 35.26 | 411 | |||||||
26. | Kowalińska Oriana | 93 | Kormoran Olszty | 35.47 | 404 | ||||||
27. | Kwiatkowska Anna | 93 | Siódemka Brodni | 35.56 | 401 | ||||||
28. | Wysocka Sylwia | 93 | JORDAN Krakow | 35.60 | 400 | ||||||
29. | Jarosz Justyna | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 35.94 | 388 | ||||||
30. | Wakuła Karolina | 93 | AZS AWF Katowic | 36.29 | 377 | ||||||
31. | Kołakowska Róża | 93 | Polonia Warszaw | 36.43 | 373 | ||||||
32. | Ludniewska Karolina | 93 | Słowianka Gorzó | 36.44 | 373 | ||||||
33. | Leoniak Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 36.48 | 371 | ||||||
34. | Żegalski Aleksandra | 93 | KS Posnania | 36.53 | 370 | ||||||
35. | Jasińska Joanna | 93 | JORDAN Krakow | 36.60 | 368 | ||||||
36. | Podmajstrzy Joanna | 93 | Delfin Łódź | 36.74 | 364 | ||||||
37. | Winter Alicja | 93 | Słowianka Gorzó | 36.75 | 363 | ||||||
38. | Wiśniewska Magdalena | 93 | KS Posnania | 36.87 | 360 | ||||||
39. | Nowomiejska Patrycja | 93 | Pałac Katowice | 36.95 | 357 | ||||||
40. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 36.96 | 357 | ||||||
41. | Jasiniak Magda | 93 | JORDAN Krakow | 37.02 | 355 | ||||||
42. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 37.19 | 350 | ||||||
43. | Duduś Anna | 93 | Delfin Tarnobrz | 37.31 | 347 | ||||||
44. | Nowikowska Emilia | 93 | MUKS Olimpijczy | 37.36 | 346 | ||||||
45. | Nizio Nikola | 93 | SMS/MKP Szczeci | 37.50 | 342 | ||||||
46. | Puzanista Katarzyna | 93 | Start Łódź | 37.57 | 340 | ||||||
47. | Wieczorek Sara | 93 | Słowianka Gorzó | 37.80 | 334 | ||||||
48. | Czauderna Anna | 93 | Ikar Mielec | 37.97 | 329 | ||||||
49. | Ostrowska Aneta | 93 | MUKS Płock | 38.52 | 315 | ||||||
50. | Drążkiewicz Agata | 93 | MMKS Kedzierzyn | 38.79 | 309 | ||||||
51. | Fuchs Karolina | 93 | Kormoran Olszty | 39.00 | 304 | ||||||
52. | Gajewska Sylwana | 93 | Trójka Łódź | 39.52 | 292 | ||||||
53. | Streich Amanda | 93 | MUKS Płock | 39.61 | 290 | ||||||
54. | Lewińska Karolina | 93 | MKS Jedenastka | 39.75 | 287 | ||||||
55. | Sęktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 39.79 | 286 | ||||||
56. | Kminkowska Ewelina | 93 | Górnik 09 Mysło | 41.46 | 253 | ||||||
57. | Rachwał Magdalena | 93 | BUKS Warszawa | 43.44 | 220 | ||||||
58. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 44.98 | 198 | ||||||
59. | Czerwińska Agnieszka | 93 | Wodnik Siemiano | 46.13 | 183 |
<< TOP >> |
Nr 2 05-07-01 | 50m motylkowy Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 28.91 | Dęga Wiktor | 91 | EKS Skra Bełchatów |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Gilski Krzysztof | 93 | Kormoran Olszty | 30.61 | 30.37 | 465 | |||||
2. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 32.37 | 31.42 | 420 | |||||
3. | Janas Krzysztof | 93 | Rekin Ursynów | 32.35 | 31.73 | 408 | |||||
4. | Nowak Łukasz | 93 | JORDAN Krakow | 32.84 | 31.90 | 402 | |||||
5. | Wołodźko Maciej | 93 | MKS Jedenastka | 31.68 | 32.34 | 410 | |||||
6. | Grzelec Bartosz | 93 | Polonia Warszaw | 32.04 | 32.39 | 396 | |||||
7. | Szeląg Paweł | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 33.04 | 33.30 | 361 | |||||
8. | Świątkiewicz Rafał | 93 | Polonia Warszaw | 32.89 | 34.08 | 366 | |||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Kunicki Brandon | 93 | KS Posnania | 33.37 | 32.57 | 377 | |||||
10. | Kornacki Robert | 93 | Juvenia Białyst | 33.56 | 32.58 | 377 | |||||
11. | Zając Tomasz | 93 | MUKS Wiking Tom | 33.17 | 32.80 | 369 | |||||
12. | Karpisz Bartłomiej | 93 | Słowianka Gorzó | 33.63 | 32.83 | 368 | |||||
13. | Opalski Marcin | 93 | Rekin Ursynów | 33.32 | 33.87 | 352 | |||||
14. | Łoniewski Daniel | 93 | JORDAN Krakow | 33.50 | 33.99 | 347 | |||||
15. | Otlewski Jakub | 93 | Śląsk Wrocław | 33.26 | 34.02 | 354 | |||||
16. | Bening Emil | 93 | Koral Wrocław | 33.60 | 34.08 | 344 | |||||
17. | Przyborowski Piotr | 93 | MUKS Płock | 33.68 | 341 | ||||||
18. | Gajda Mateusz | 93 | Nawa Skierniewi | 33.83 | 337 | ||||||
19. | Chmiel Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 34.02 | 331 | ||||||
20. | Babij Adrian | 93 | Wodnik Police | 34.04 | 330 | ||||||
21. | Gaj Oskar | 93 | JORDAN Krakow | 34.08 | 329 | ||||||
22. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 34.13 | 328 | ||||||
23. | Bojdoł Kamil | 93 | MOSM Tychy | 34.26 | 324 | ||||||
Suzin Marcin | 93 | JORDAN Krakow | 34.26 | 324 | |||||||
25. | Rozmiarek Łukasz | 93 | Słowianka Gorzó | 34.28 | 323 | ||||||
26. | Prus Janusz | 93 | Delfinek Łuków | 34.42 | 320 | ||||||
27. | Cisowski Tomasz | 93 | BOBRY Dębica | 34.44 | 319 | ||||||
28. | Szczepanik Łukasz | 93 | Juvenia Wrocław | 34.45 | 319 | ||||||
29. | Psyk Maciej | 93 | KSZO Ostrowiec | 34.53 | 316 | ||||||
30. | Kondratowicz Jakub | 93 | UKS "2" Morena | 34.55 | 316 | ||||||
31. | Gniadek Damian | 93 | Trójka Łódź | 34.61 | 314 | ||||||
32. | Przeździak Alan | 93 | Delfinek Łuków | 34.64 | 313 | ||||||
33. | Makuch Stanisław | 93 | CZARNA Stąporkó | 34.70 | 312 | ||||||
34. | Lagrzycki Filip | 93 | UKS Żoliborz Wa | 34.85 | 308 | ||||||
35. | Witos Kacper | 93 | SMS/MKP Szczeci | 34.89 | 307 | ||||||
36. | Orczyk Piotr | 93 | Start Łódź | 34.91 | 306 | ||||||
Rybiński Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 34.91 | 306 | |||||||
38. | Baran Rafał | 93 | MOS Chrzanów | 34.92 | 306 | ||||||
39. | Bagniuk Kajetan | 93 | Polonia Warszaw | 35.06 | 302 | ||||||
40. | Mazurek Szymon | 93 | UKS AQUATICA Pa | 35.07 | 302 | ||||||
Skibiński Mateusz | 93 | MUKS DORADO | 35.07 | 302 | |||||||
42. | Machnik Mikołaj | 93 | MOS Katowice | 35.11 | 301 | ||||||
43. | Osenkowski Bartłomiej | 93 | Znicz Koszalin | 35.23 | 298 | ||||||
44. | Ryskalok Michał | 93 | Polonia Warszaw | 35.41 | 293 | ||||||
45. | Bachowski Wojciech | 93 | Warta Poznań | 35.67 | 287 | ||||||
46. | Gajdzica Wojciech | 93 | Znicz Koszalin | 35.74 | 285 | ||||||
47. | Domański Maciej | 93 | ATP Augustów | 35.76 | 285 | ||||||
48. | Latuszek Tomasz | 93 | Akwawit Leszno | 35.81 | 284 | ||||||
49. | Gawęda Karol | 93 | AZS AWF Katowic | 35.91 | 281 | ||||||
50. | Więch Robert | 93 | BUKS Warszawa | 35.94 | 281 | ||||||
51. | Zdaniewicz Rafał | 93 | Śląsk Wrocław | 36.02 | 279 | ||||||
52. | Małagowski Amadeusz | 93 | DELFIN Piotrków | 36.20 | 275 | ||||||
53. | Pasikowski Piotr | 93 | Trójka Łódź | 36.44 | 269 | ||||||
54. | Gronowski Michał | 93 | Pałac Katowice | 36.45 | 269 | ||||||
55. | Matusiak Rafał | 93 | Delfin Łódź | 36.49 | 268 | ||||||
56. | Zarzecki Bartosz | 93 | ATP Augustów | 36.50 | 268 | ||||||
57. | Witkowski Filip | 93 | SKS Ósemka Wars | 36.61 | 265 | ||||||
58. | Grzelak Arkadiusz | 93 | Victoria Racibó | 36.62 | 265 | ||||||
59. | Ziólkowski Kamil | 93 | Juvenia Wrocław | 36.66 | 264 | ||||||
60. | Karpowicz Kacper | 93 | JORDAN Krakow | 36.69 | 264 | ||||||
61. | Marecki Grzegorz | 93 | Rekin Ursynów | 36.80 | 261 | ||||||
62. | Dorobisz Patryk | 93 | Victoria Racibó | 36.92 | 259 | ||||||
63. | Bartnik Dawid | 93 | Skalar Słupsk | 37.14 | 254 | ||||||
64. | Januszewski Marcin | 93 | Delfin Łódź | 37.41 | 249 | ||||||
Kowalczyk Damian | 93 | KP Avia Świdnik | 37.41 | 249 | |||||||
66. | Tomko Filip | 93 | Kormoran Olszty | 37.43 | 248 | ||||||
67. | Żukowski Bartek | 93 | Śląsk Wrocław | 37.50 | 247 | ||||||
Kroczyński Adam | 93 | SKS Ósemka Wars | 37.50 | 247 | |||||||
69. | Stafin Mateusz | 93 | BOBRY Dębica | 37.54 | 246 | ||||||
70. | Świdurski Bartosz | 93 | MKS PIAST Głogó | 38.19 | 234 | ||||||
71. | Szostak Paweł | 93 | Kormoran Olszty | 38.56 | 227 | ||||||
72. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko Bia | 38.95 | 220 | ||||||
73. | Słota Bartłomiej | 93 | Hajduki Chorzów | 39.37 | 213 | ||||||
74. | Świeńtoński Jakub | 93 | Delfinek Łuków | 39.46 | 212 | ||||||
75. | Kotlorz Mateusz | 93 | AZS AWF Katowic | 40.87 | 191 | ||||||
76. | Szylder Bartłomiej | 93 | UKS AQUATICA Pa | 41.69 | 180 | ||||||
77. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 45.73 | 136 |
<< TOP >> |
Nr 3 05-07-01 | 200m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 2:12.70 | Burdelak Agnieszka | 91 | Manta-Jelcz Laskowice |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | ||||||
1. | Pawlaczek Natalia | 93 | Zryw Opole | 2:19.34 | 2:16.29 | 637 | 1:05.39 | 1:10.90 | |||||
2. | Baranowska Magdalena | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 2:21.60 | 2:19.28 | 597 | 1:07.00 | 1:12.28 | |||||
3. | Jackowska Adrianna | 93 | MUKP Warszawian | 2:22.04 | 2:20.21 | 585 | 1:07.34 | 1:12.87 | |||||
4. | Stawicka Joanna | 93 | PIRANIA Jarocin | 2:21.71 | 2:21.32 | 572 | 1:08.89 | 1:12.43 | |||||
5. | Radlińska Marcelina | 93 | Orka Zamość | 2:22.72 | 2:21.47 | 570 | 1:08.87 | 1:12.60 | |||||
6. | Gorczyca Agnieszka | 93 | BUKS Warszawa | 2:21.41 | 2:21.84 | 570 | 1:08.42 | 1:13.42 | |||||
7. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 2:25.60 | 2:22.83 | 554 | 1:08.32 | 1:14.51 | |||||
8. | Kundzicz Kinga | 93 | Wisła Puławy | 2:26.34 | 2:29.44 | 515 | 1:11.10 | 1:18.34 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Karczewska Ewa | 93 | ATP Augustów | 2:27.16 | 2:24.31 | 537 | 1:10.82 | 1:13.49 | |||||
10. | Włodarczyk Barbara | 93 | Orka Lędziny | 2:29.32 | 2:25.95 | 519 | 1:11.43 | 1:14.52 | |||||
11. | Chlipała Patrycja | 93 | Aquarius Myślen | 2:28.88 | 2:26.14 | 517 | 1:10.18 | 1:15.96 | |||||
12. | Jasiniak Magda | 93 | JORDAN Krakow | 2:26.65 | 2:26.39 | 514 | 1:10.59 | 1:15.80 | |||||
13. | Jagielska Marika | 93 | Juvenia Białyst | 2:27.29 | 2:26.51 | 513 | 1:10.33 | 1:16.18 | |||||
14. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 2:27.54 | 2:27.73 | 502 | 1:11.16 | 1:16.57 | |||||
15. | Wilczęga Anita | 93 | Polonia Warszaw | 2:29.06 | 2:29.58 | 487 | 1:11.33 | 1:18.25 | |||||
16. | Sikora Paulina | 93 | ÓSEMKA Oświęcim | 2:29.57 | 2:29.74 | 482 | 1:13.96 | 1:15.78 | |||||
17. | Mazur Sara | 93 | JORDAN Krakow | 2:30.39 | 474 | 1:12.32 | 1:18.07 |
||||||
18. | Duszak Anna | 93 | Polonia Warszaw | 2:30.68 | 471 | 1:14.30 | 1:16.38 | ||||||
19. | Twardowska Sylwia | 93 | Skarpa Lublin | 2:30.94 | 469 | 1:12.06 | 1:18.88 | ||||||
20. | Sobczak Ewelina | 93 | Trójka Łódź | 2:32.67 | 453 | 1:12.71 | 1:19.96 | ||||||
21. | Wiczkowska Daria | 93 | Słowianka Gorzó | 2:32.80 | 452 | 1:13.97 | 1:18.83 | ||||||
22. | Strychalska Karolina | 93 | Polonia Warszaw | 2:33.11 | 449 | 1:13.94 | 1:19.17 | ||||||
23. | Kołakowska Róża | 93 | Polonia Warszaw | 2:33.36 | 447 | 1:14.37 | 1:18.99 | ||||||
24. | Wójcik Ewa | 93 | Arka Kielce | 2:33.54 | 446 | 1:12.89 | 1:20.65 | ||||||
25. | Zgoda Agnieszka | 93 | JORDAN Krakow | 2:33.67 | 444 | 1:14.46 | 1:19.21 | ||||||
26. | Bukowska Karolina | 93 | Delfin 2 Elbląg | 2:33.74 | 444 | 1:14.24 | 1:19.50 | ||||||
27. | Salik Martyna | 93 | ATP Augustów | 2:34.16 | 440 | 1:16.49 | 1:17.67 | ||||||
28. | Kobuszewska Magdalena | 93 | MUKS DORADO | 2:34.82 | 435 | 1:13.96 | 1:20.86 | ||||||
29. | Sadowska Marta | 93 | PolKS Szczytno | 2:35.00 | 433 | 1:14.74 | 1:20.26 | ||||||
30. | Kuś Dominika | 93 | JORDAN Krakow | 2:35.25 | 431 | 1:15.90 | 1:19.35 | ||||||
31. | Szczęsna Sylwia | 93 | Polonez Wyszków | 2:36.13 | 424 | 1:13.23 | 1:22.90 | ||||||
32. | Żegalski Aleksandra | 93 | KS Posnania | 2:36.19 | 423 | 1:15.71 | 1:20.48 | ||||||
33. | Siwiec Karolina | 93 | JORDAN Krakow | 2:36.23 | 423 | 1:14.71 | 1:21.52 | ||||||
34. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 2:37.81 | 410 | 1:14.62 | 1:23.19 | ||||||
35. | Kiełbasa Monika | 93 | Unia Tarnów | 2:38.13 | 408 | 1:15.63 | 1:22.50 | ||||||
36. | Karska Katarzyna | 93 | Śląsk Wrocław | 2:39.26 | 399 | 1:16.65 | 1:22.61 | ||||||
37. | Bik Wiktoria | 93 | Wodnik Krosno | 2:39.50 | 397 | 1:15.67 | 1:23.83 | ||||||
38. | Rejska Malwina | 93 | Śląsk Wrocław | 2:39.65 | 396 | 1:15.97 | 1:23.68 | ||||||
39. | Rudkowska Klaudia | 93 | UKS Żoliborz Wa | 2:40.03 | 393 | 1:16.87 | 1:23.16 | ||||||
40. | Michalczyk Iza | 93 | BUKS Warszawa | 2:40.37 | 391 | 1:17.52 | 1:22.85 | ||||||
41. | Bednarczyk Dominika | 93 | JORDAN Krakow | 2:40.54 | 390 | 1:18.54 | 1:22.00 | ||||||
42. | Zachoszcz Joanna | 93 | Znicz Koszalin | 2:40.96 | 387 | 1:16.76 | 1:24.20 | ||||||
43. | Cieśla Agnieszka | 93 | SKS Ósemka Wars | 2:41.99 | 379 | 1:15.20 | 1:26.79 | ||||||
44. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 2:42.06 | 379 | 1:18.05 | 1:24.01 | ||||||
45. | Połomka Paulina | 93 | Akwawit Leszno | 2:42.77 | 374 | 1:17.32 | 1:25.45 | ||||||
46. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 2:43.09 | 372 | 1:18.18 | 1:24.91 | ||||||
47. | Niewinowska Zofia | 93 | MUKP Warszawian | 2:44.16 | 364 | 1:19.24 | 1:24.92 | ||||||
48. | Skiba Karolina | 93 | Trójka Łódź | 2:46.41 | 350 | 1:18.03 | 1:28.38 | ||||||
49. | Skrzydło Sara | 93 | Śląsk Wrocław | 2:46.43 | 350 | 1:19.95 | 1:26.48 | ||||||
50. | Laprus Zuzanna | 93 | UKS Żoliborz Wa | 2:46.73 | 348 | 1:20.67 | 1:26.06 | ||||||
DYSKW. | Mąka Monika | 93 | Polonez Wyszków | ||||||||||
O4 |
<< TOP >> |
Nr 4 05-07-01 | 200m dowolny Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 2:12.33 | Cieślak Marcin | 92 | BUKS Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | ||||||
1. | Stankiewicz Andrzej | 93 | Słowianka Gorzó | 2:20.80 | 2:15.95 | 473 | 1:06.72 | 1:09.23 | |||||
2. | Szuba Michał | 93 | Śląsk Wrocław | 2:17.48 | 2:16.13 | 471 | 1:06.32 | 1:09.81 | |||||
3. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Kormoran Olszty | 2:17.90 | 2:16.38 | 468 | 1:06.93 | 1:09.45 | |||||
4. | Nowak Bartosz | 93 | Delfin 2 Elbląg | 2:21.64 | 2:18.91 | 443 | 1:07.81 | 1:11.10 | |||||
5. | Musiał Dawid | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 2:22.41 | 2:22.15 | 413 | 1:09.30 | 1:12.85 | |||||
6. | Jacniacki Mateusz | 93 | Fala Kraśnik | 2:24.16 | 2:22.41 | 411 | 1:10.40 | 1:12.01 | |||||
7. | Michalak Łukasz | 93 | Warta Poznań | 2:22.68 | 2:22.46 | 411 | 1:10.50 | 1:11.96 | |||||
8. | Kulas Dawid | 93 | Słowianka Gorzó | 2:24.88 | 2:23.84 | 399 | 1:10.59 | 1:13.25 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Greszta Jakub | 93 | MUKS DORADO | 2:25.63 | 2:23.47 | 402 | 1:10.25 | 1:13.22 | |||||
10. | Kut Bartłomiej | 93 | BOBRY Dębica | 2:25.78 | 2:23.64 | 401 | 1:09.89 | 1:13.75 | |||||
11. | Poławski Mariusz | 93 | MUKP Warszawian | 2:25.73 | 2:24.35 | 395 | 1:09.30 | 1:15.05 | |||||
12. | Pawłowski Mateusz | 93 | Śląsk Wrocław | 2:27.15 | 2:24.57 | 393 | 1:11.33 | 1:13.24 | |||||
13. | Książek Michał | 93 | JORDAN Krakow | 2:26.24 | 2:24.65 | 392 | 1:10.95 | 1:13.70 | |||||
14. | Oleksiak Krzysztof | 93 | MMKS Kedzierzyn | 2:26.33 | 2:25.22 | 388 | 1:11.01 | 1:14.21 | |||||
15. | Szymański Konrad | 93 | GOS Raszyn | 2:25.20 | 2:25.56 | 388 | 1:10.37 | 1:15.19 | |||||
16. | Gaj Oskar | 93 | JORDAN Krakow | 2:27.19 | 2:26.28 | 379 | 1:10.88 | 1:15.40 | |||||
17. | Durjasz Daniel | 93 | BUKS Warszawa | 2:27.22 | 372 | 1:10.41 | 1:16.81 |
||||||
18. | Bor Radosław | 93 | Korner-Novita 1 | 2:27.40 | 371 | 1:12.38 | 1:15.02 | ||||||
19. | Sobczyk Kamil | 93 | Trójka Łódź | 2:28.31 | 364 | 1:12.57 | 1:15.74 | ||||||
20. | Kołodziejski Cezary | 93 | Skra Bełchatów | 2:28.54 | 362 | 1:11.96 | 1:16.58 | ||||||
21. | Ulatowski Kamil | 93 | Znicz Koszalin | 2:28.56 | 362 | 1:11.51 | 1:17.05 | ||||||
22. | Michałowski Krzysztof | 93 | Warta Poznań | 2:28.73 | 361 | 1:12.79 | 1:15.94 | ||||||
23. | Puciło Piotr | 93 | Kormoran Olszty | 2:28.81 | 360 | 1:13.89 | 1:14.92 | ||||||
24. | Baran Mateusz | 93 | MUKP Warszawian | 2:28.82 | 360 | 1:11.80 | 1:17.02 | ||||||
25. | Misiaszek Jakub | 93 | MKP Toruńczyk T | 2:28.84 | 360 | 1:12.00 | 1:16.84 | ||||||
26. | Cisowski Tomasz | 93 | BOBRY Dębica | 2:28.99 | 359 | 1:10.50 | 1:18.49 | ||||||
27. | Gierda Mateusz | 93 | Juvenia Białyst | 2:29.53 | 355 | 1:11.90 | 1:17.63 | ||||||
28. | Czapla Marcin | 93 | Słowianka Gorzó | 2:29.67 | 354 | 1:12.14 | 1:17.53 | ||||||
29. | Kowalczyk Damian | 93 | KP Avia Świdnik | 2:29.71 | 354 | 1:12.65 | 1:17.06 | ||||||
30. | Łoniewski Daniel | 93 | JORDAN Krakow | 2:29.95 | 352 | 1:12.36 | 1:17.59 | ||||||
31. | Ryskalok Michał | 93 | Polonia Warszaw | 2:30.10 | 351 | 1:13.08 | 1:17.02 | ||||||
32. | Klimek Szymon | 93 | Górnik Sosnowie | 2:30.12 | 351 | 1:12.14 | 1:17.98 | ||||||
33. | Towarek Sebastian | 93 | Jedynka Elbląg | 2:30.79 | 346 | 1:12.47 | 1:18.32 | ||||||
34. | Korybski Maciej | 93 | KP Avia Świdnik | 2:31.10 | 344 | 1:14.31 | 1:16.79 | ||||||
35. | Karpowicz Kacper | 93 | JORDAN Krakow | 2:31.47 | 342 | 1:14.30 | 1:17.17 | ||||||
36. | Wilczewski Paweł | 93 | GKP Orka Grudzi | 2:31.59 | 341 | 1:13.21 | 1:18.38 | ||||||
37. | Ciechanowicz Michał | 93 | MUKS DORADO | 2:31.77 | 340 | 1:11.13 | 1:20.64 | ||||||
38. | Skibiński Mateusz | 93 | MUKS DORADO | 2:32.67 | 334 | 1:13.60 | 1:19.07 | ||||||
39. | Niedźwiecki Michał | 93 | ATP Augustów | 2:32.75 | 333 | 1:15.19 | 1:17.56 | ||||||
40. | Lann Karol | 93 | Rekin Ursynów | 2:32.76 | 333 | 1:12.75 | 1:20.01 | ||||||
41. | Gawęda Karol | 93 | AZS AWF Katowic | 2:32.89 | 332 | 1:11.46 | 1:21.43 | ||||||
42. | Kucharski Michał | 93 | Słowianka Gorzó | 2:33.41 | 329 | 1:14.27 | 1:19.14 | ||||||
43. | Gomółka Piotr | 93 | Sokół Rzeszów | 2:34.48 | 322 | 1:14.15 | 1:20.33 | ||||||
44. | Kaproń Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:34.59 | 321 | 1:13.28 | 1:21.31 | ||||||
45. | Janczewski Marcin | 93 | Polonia Warszaw | 2:35.58 | 315 | 1:14.67 | 1:20.91 | ||||||
Bartnik Dawid | 93 | Skalar Słupsk | 2:35.58 | 315 | 1:16.33 | 1:19.25 | |||||||
47. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 2:35.59 | 315 | 1:16.95 | 1:18.64 | ||||||
48. | Rybicki Jan | 93 | Rekin Ursynów | 2:35.81 | 314 | 1:12.91 | 1:22.90 | ||||||
49. | Suchenek Adam | 93 | Polonez Wyszków | 2:35.91 | 313 | 1:15.10 | 1:20.81 | ||||||
50. | Kroczyński Adam | 93 | SKS Ósemka Wars | 2:36.58 | 309 | 1:16.81 | 1:19.77 | ||||||
51. | Baranowski Maciej | 93 | UKS Żoliborz Wa | 2:36.70 | 309 | 1:15.97 | 1:20.73 | ||||||
52. | Tomczak Paweł | 93 | Warta Poznań | 2:36.78 | 308 | 1:14.95 | 1:21.83 | ||||||
53. | Przeździak Alan | 93 | Delfinek Łuków | 2:37.23 | 305 | 1:15.55 | 1:21.68 | ||||||
54. | Witkowski Filip | 93 | SKS Ósemka Wars | 2:38.74 | 297 | 1:17.36 | 1:21.38 | ||||||
55. | Dorobisz Patryk | 93 | Victoria Racibó | 2:38.77 | 297 | 1:18.54 | 1:20.23 | ||||||
56. | Dobrowolski Konrad | 93 | Polonia Warszaw | 2:38.94 | 296 | 1:18.00 | 1:20.94 | ||||||
57. | Koncewicz Konrad | 93 | UKS Żoliborz Wa | 2:39.09 | 295 | 1:16.00 | 1:23.09 | ||||||
58. | Karłowicz Bartosz | 93 | Polonez Wyszków | 2:40.29 | 288 | 1:15.83 | 1:24.46 | ||||||
59. | Urbański Rafał | 93 | Wodnik Police | 2:40.84 | 285 | 1:15.54 | 1:25.30 | ||||||
60. | Gula Piotr | 93 | Delfinek Łuków | 2:41.86 | 280 | 1:16.60 | 1:25.26 | ||||||
61. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko Bia | 2:46.00 | 259 | 1:17.34 | 1:28.66 | ||||||
62. | Mazurek Szymon | 93 | UKS AQUATICA Pa | 2:46.38 | 258 | 1:16.87 | 1:29.51 | ||||||
63. | Bronikowski Marcin | 93 | UKS Żoliborz Wa | 2:48.64 | 247 | 1:20.59 | 1:28.05 | ||||||
64. | Trojak Rafał | 93 | UKS TRÓJKA Puła | 2:51.00 | 237 | 1:20.79 | 1:30.21 | ||||||
DYSKW. | Pytel Filip | 93 | Polonia Warszaw | ||||||||||
O4 | |||||||||||||
DYSKW. | Wysoczyński Mateusz | 93 | JORDAN Krakow | ||||||||||
O4 |
<< TOP >> |
Nr 5 05-07-01 | 200m grzbietowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2000 | 2:29.40 | Woźniak Martyna | 88 | Wodnik Radom |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | ||||||
1. | Kowalska Agata | 93 | Polonia Warszaw | 2:36.16 | 2:32.40 | 598 | 1:14.48 | 1:17.92 | |||||
2. | Żak Karolina | 93 | BOBRY Dębica | 2:37.13 | 2:34.89 | 569 | 1:15.31 | 1:19.58 | |||||
3. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 2:37.95 | 2:35.78 | 560 | 1:16.93 | 1:18.85 | |||||
4. | Krzyżostaniak Agnieszka | 93 | SMS/MKP Szczeci | 2:38.76 | 2:37.44 | 542 | 1:17.54 | 1:19.90 | |||||
5. | Stańczak Edyta | 93 | Śląsk Wrocław | 2:40.28 | 2:38.02 | 536 | 1:17.17 | 1:20.85 | |||||
6. | Małecka Agnieszka | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 2:39.04 | 2:40.08 | 526 | 1:18.79 | 1:21.29 | |||||
7. | Antoszewska Marta | 93 | Śląsk Wrocław | 2:39.92 | 2:40.13 | 517 | 1:17.27 | 1:22.86 | |||||
8. | Kośla Marta | 93 | Polonia Warszaw | 2:40.38 | 2:42.95 | 513 | 1:19.01 | 1:23.94 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświęcim | 2:43.35 | 2:39.23 | 524 | 1:16.80 | 1:22.43 | |||||
10. | Kapela Paulina | 93 | UKS "Siódemka" | 2:44.95 | 2:40.40 | 513 | 1:19.17 | 1:21.23 | |||||
11. | Dawidowicz Anna | 93 | Trójka Łódź | 2:40.49 | 2:40.57 | 512 | 1:17.82 | 1:22.75 | |||||
12. | Pszczolnik Monika | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 2:44.10 | 2:40.87 | 508 | 1:18.76 | 1:22.11 | |||||
13. | Pietrzyk Anna | 93 | Trójka Łódź | 2:45.71 | 2:43.06 | 488 | 1:21.02 | 1:22.04 | |||||
14. | Misiórska Katarzyna | 93 | Górnik Sosnowie | 2:45.52 | 2:43.89 | 480 | 1:18.75 | 1:25.14 | |||||
15. | Grzegorczyk Izabella | 93 | KS Posnania | 2:43.66 | 2:45.02 | 482 | 1:20.75 | 1:24.27 | |||||
16. | Dudek Mariola | 93 | Orka Jędrzejów | 2:45.65 | 2:45.79 | 465 | 1:20.00 | 1:25.79 | |||||
17. | Zawiszewska Maja | 93 | MUKS "Piętnastk | 2:46.01 | 462 | ||||||||
18. | Sowa Kinga | 93 | JORDAN Krakow | 2:46.42 | 459 | 1:20.40 | 1:26.02 | ||||||
19. | Kłapyta Karolina | 93 | JORDAN Krakow | 2:46.44 | 459 | 1:22.76 | 1:23.68 | ||||||
20. | Urbanowska Justyna | 93 | MUKS "Piętnastk | 2:47.44 | 450 | 1:23.83 | 1:23.61 | ||||||
21. | Paś Patrycja | 93 | GOS Raszyn | 2:48.21 | 444 | 1:22.75 | 1:25.46 | ||||||
22. | Siwiec Karolina | 93 | JORDAN Krakow | 2:48.49 | 442 | 1:22.74 | 1:25.75 | ||||||
23. | Różyńska Ewa | 93 | Fala Kraśnik | 2:49.75 | 432 | 1:23.06 | 1:26.69 | ||||||
24. | Jasińska Joanna | 93 | JORDAN Krakow | 2:49.87 | 431 | 1:23.03 | 1:26.84 | ||||||
25. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 2:50.01 | 430 | 1:22.90 | 1:27.11 | ||||||
26. | Stępniak Alicja | 93 | MUKS Płock | 2:50.14 | 429 | 1:23.50 | 1:26.64 | ||||||
Miłoszewska Klaudia | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 2:50.14 | 429 | 1:23.20 | 1:26.94 | |||||||
28. | Klimczyk Aleksandra | 93 | JORDAN Krakow | 2:51.03 | 423 | 1:21.91 | 1:29.12 | ||||||
29. | Dutkiewicz Angelika | 93 | BUKS Warszawa | 2:51.93 | 416 | 1:23.89 | 1:28.04 | ||||||
30. | Kowalska Katarzyna | 93 | Korner-Novita 1 | 2:51.98 | 416 | 1:24.45 | 1:27.53 | ||||||
31. | Sznajder Paula | 93 | Śląsk Wrocław | 2:52.28 | 414 | 1:24.85 | 1:27.43 | ||||||
32. | Ujdak Michalina | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:52.56 | 412 | 1:24.01 | 1:28.55 | ||||||
33. | Hanuszewicz Pamela | 93 | SMS/MKP Szczeci | 2:53.15 | 407 | 1:25.13 | 1:28.02 | ||||||
34. | Królak Agnieszka | 93 | Anprel Nowa Wie | 2:53.45 | 405 | 1:24.20 | 1:29.25 | ||||||
35. | Szczęsna Sylwia | 93 | Polonez Wyszków | 2:53.54 | 405 | 1:23.26 | 1:30.28 | ||||||
36. | Rudzka Aleksandra | 93 | Polonia Warszaw | 2:53.59 | 404 | 1:25.56 | 1:28.03 | ||||||
37. | Nowikowska Emilia | 93 | MUKS Olimpijczy | 2:54.33 | 399 | 1:24.67 | 1:29.66 | ||||||
38. | Szalkowska Aleksandra | 93 | MKP Toruńczyk T | 2:54.34 | 399 | 1:26.18 | 1:28.16 | ||||||
39. | Bączyk Paula | 93 | Trójka Łódź | 2:54.38 | 399 | ||||||||
40. | Klaniecka Matylda | 93 | Śląsk Wrocław | 2:54.89 | 395 | 1:26.16 | 1:28.73 | ||||||
41. | Felzenowska Karolina | 93 | Koral Wrocław | 2:55.06 | 394 | 1:25.35 | 1:29.71 | ||||||
42. | Borowa Adrianna | 93 | BUKS Warszawa | 2:56.01 | 388 | 1:26.20 | 1:29.81 | ||||||
43. | Stefańska Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 2:56.41 | 385 | 1:27.84 | 1:28.57 | ||||||
44. | Ławrynowicz Anna | 93 | Trójka Łódź | 3:00.68 | 358 | 1:30.63 | 1:30.05 | ||||||
45. | Czauderna Anna | 93 | Ikar Mielec | 3:01.17 | 356 | 1:28.52 | 1:32.65 | ||||||
46. | Michalik Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 3:04.02 | 339 | 1:29.16 | 1:34.86 | ||||||
47. | Jabońska Roksana | 93 | AZS AWF Katowic | 3:04.94 | 334 | 1:29.49 | 1:35.45 | ||||||
48. | Włodarek Agnieszka | 93 | MUKP Warszawian | 3:07.05 | 323 | 1:30.67 | 1:36.38 | ||||||
49. | Klimek Monika | 93 | Ikar Mielec | 3:22.83 | 253 | ||||||||
DYSKW. | Brzozowska Zuzanna | 93 | Kormoran Olszty | ||||||||||
G8 |
<< TOP >> |
Nr 6 05-07-01 | 200m grzbietowy Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 2:27.15 | Tarczyński Marcin | 90 | BUKS Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | ||||||
1. | Gilski Krzysztof | 93 | Kormoran Olszty | 2:31.79 | 2:30.90 | 462 | 1:14.69 | 1:16.21 | |||||
2. | Otlewski Jakub | 93 | Śląsk Wrocław | 2:35.72 | 2:33.65 | 438 | 1:16.33 | 1:17.32 | |||||
3. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 2:36.75 | 2:35.49 | 422 | 1:16.16 | 1:19.33 | |||||
4. | Mikołajczyk Rafał | 93 | Trójka Łódź | 2:38.01 | 2:36.01 | 418 | 1:15.49 | 1:20.52 | |||||
5. | Grzelec Bartosz | 93 | Polonia Warszaw | 2:36.49 | 2:36.54 | 414 | 1:17.53 | 1:19.01 | |||||
6. | Solski Maciej | 93 | GOS Raszyn | 2:37.10 | 2:37.32 | 409 | 1:15.38 | 1:21.94 | |||||
7. | Nowak Łukasz | 93 | JORDAN Krakow | 2:38.66 | 2:39.61 | 397 | 1:18.58 | 1:21.03 | |||||
8. | Traczewski Jakub | 93 | BUKS Warszawa | 2:40.38 | 2:40.15 | 386 | 1:18.09 | 1:22.06 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Rybiński Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 2:42.06 | 2:38.90 | 396 | 1:18.31 | 1:20.59 | |||||
10. | Babij Adrian | 93 | Wodnik Police | 2:41.54 | 2:40.08 | 387 | 1:17.07 | 1:23.01 | |||||
11. | Hałaczkiewicz Paweł | 93 | Wisła Puławy | 2:41.70 | 2:40.76 | 382 | 1:18.73 | 1:22.03 | |||||
12. | Wołkanowski Marek | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 2:43.73 | 2:42.06 | 373 | 1:19.96 | 1:22.10 | |||||
13. | Głuszek Łukasz | 93 | Śląsk Wrocław | 2:44.18 | 2:42.89 | 367 | 1:20.64 | 1:22.25 | |||||
14. | Paciorek Artur | 93 | JORDAN Krakow | 2:43.75 | 2:43.48 | 363 | 1:21.38 | 1:22.10 | |||||
15. | Bojdoł Kamil | 93 | MOSM Tychy | 2:43.26 | 2:44.19 | 365 | 1:21.48 | 1:22.71 | |||||
16. | Kościelniak Konrad | 93 | Juvenia Wrocław | 2:43.37 | 2:44.55 | 364 | 1:21.30 | 1:23.25 | |||||
17. | Kubiak Rafał | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 2:44.52 | 356 | 1:21.66 | 1:22.86 |
||||||
18. | Szeląg Paweł | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 2:45.02 | 353 | 1:22.20 | 1:22.82 | ||||||
19. | Galicki Michał | 93 | ATP Augustów | 2:45.34 | 351 | 1:21.41 | 1:23.93 | ||||||
20. | Urbański Krzysztof | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 2:45.51 | 350 | 1:22.35 | 1:23.16 | ||||||
21. | Kopeć Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:45.82 | 348 | 1:21.49 | 1:24.33 | ||||||
22. | Sudenis Maciej | 93 | Victoria Racibó | 2:46.19 | 346 | 1:19.18 | 1:27.01 | ||||||
23. | Błażejewski Tomasz | 93 | Słowianka Gorzó | 2:46.58 | 343 | 1:20.67 | 1:25.91 | ||||||
24. | Brus Dominik | 93 | JORDAN Krakow | 2:46.80 | 342 | 1:21.25 | 1:25.55 | ||||||
25. | Radtke Bartosz | 93 | GKP Orka Grudzi | 2:48.35 | 333 | ||||||||
26. | Marek Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:48.87 | 329 | 1:22.47 | 1:26.40 | ||||||
27. | Ważeliński Błażej | 93 | Korner-Novita 1 | 2:50.04 | 323 | 1:23.68 | 1:26.36 | ||||||
28. | Iłendo Piotr | 93 | Juvenia Białyst | 2:50.15 | 322 | 1:23.43 | 1:26.72 | ||||||
29. | Witkowski Adrian | 93 | SMS/MKP Szczeci | 2:51.05 | 317 | 1:23.80 | 1:27.25 | ||||||
30. | Kołodziej Szczepan | 93 | BOBRY Dębica | 2:51.49 | 315 | 1:23.00 | 1:28.49 | ||||||
31. | Zdaniewicz Rafał | 93 | Śląsk Wrocław | 2:51.78 | 313 | 1:24.67 | 1:27.11 | ||||||
Niezgódka Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 2:51.78 | 313 | 1:24.03 | 1:27.75 | |||||||
33. | Gomoła Piotr | 93 | Warta Poznań | 2:52.30 | 310 | 1:25.65 | 1:26.65 | ||||||
34. | Kondratowicz Jakub | 93 | UKS "2" Morena | 2:52.54 | 309 | 1:25.96 | 1:26.58 | ||||||
35. | Baran Rafał | 93 | MOS Chrzanów | 2:54.04 | 301 | 1:26.06 | 1:27.98 | ||||||
36. | Staniek Piotr | 93 | Hajduki Chorzów | 2:54.23 | 300 | 1:24.92 | 1:29.31 | ||||||
37. | Sidorowicz Wojciech | 93 | Victoria Racibó | 2:55.73 | 292 | 1:26.43 | 1:29.30 | ||||||
38. | Baszak Adrian | 93 | Sokół Rzeszów | 2:55.96 | 291 | 1:27.93 | 1:28.03 | ||||||
39. | Świtała Kacper | 93 | Kormoran Olszty | 2:56.39 | 289 | 1:28.39 | 1:28.00 | ||||||
40. | Kratkowski Marcin | 93 | MTS Kwidzyn | 2:56.62 | 288 | 1:26.73 | 1:29.89 | ||||||
41. | Stromecki Łukasz | 93 | MTS Kwidzyn | 2:57.18 | 285 | 1:27.64 | 1:29.54 | ||||||
42. | Leszczyński Piotr | 93 | MTS Kwidzyn | 2:57.70 | 283 | 1:28.39 | 1:29.31 | ||||||
43. | Latuszek Tomasz | 93 | Akwawit Leszno | 3:00.91 | 268 | 1:29.82 | 1:31.09 | ||||||
DYSKW. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | ||||||||||
G8 | |||||||||||||
DYSKW. | Kędzierski Jakub | 93 | Polonia Warszaw | ||||||||||
G8 |
<< TOP >> |
Nr 7 05-07-01 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 4:26.58 | Polonia Warszawa |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | POLONIA Warszawa 1 | Polonia Warszaw | 4:31.35 | 523 |
Strychalska Karolina Kośla Marta | 93 93 | 1:09.87 1:07.69 | Wilczęga Anita Kowalska Agata | 93 93 | 1:08.91 1:04.88 |
2. | MKP SLOWIANKA Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzó | 4:34.44 | 506 |
Wiczkowska Daria Różycka Hanna | 93 93 | 1:09.15 1:09.89 | Ludniewska Karolina Olczak Mirela | 93 93 | 1:11.10 1:04.30 |
3. | UKS 1 SOLEX Lębork | UKS 1 SOLEX Lęb | 4:36.98 | 492 |
Miłoszewska Klaudia Wilmont Róża | 93 93 | 1:11.39 1:14.32 | Małecka Agnieszka Baranowska Magdalena | 93 93 | 1:07.90 1:03.37 |
4. | MKS JORDAN Kraków I | JORDAN Krakow | 4:37.14 | 491 |
Mazur Sara Zgoda Agnieszka | 93 93 | 1:10.22 1:08.02 | Wysocka Sylwia Jasiniak Magda | 93 93 | 1:09.94 1:08.96 |
5. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 4:37.42 | 489 |
Butkiewicz Olga Lewandowska Agata | 93 93 | 1:05.69 1:11.81 | Michalczyk Iza Gorczyca Agnieszka | 93 93 | 1:12.77 1:07.15 |
6. | WKS SLASK Wrocław | Śląsk Wrocław | 4:41.50 | 468 |
Sznajder Paula Antoszewska Marta | 93 93 | Skrzydło Sara Stańczak Edyta | 93 93 | 1:09.85 1:08.30 |
7. | MKS TRÓJKA Łódź I | Trójka Łódź | 4:43.16 | 460 |
Skiba Karolina Leoniak Katarzyna | 93 93 | 1:11.53 1:10.11 | Sobczak Ewelina Dawidowicz Anna | 93 93 | 1:10.56 1:10.96 |
8. | MMKS Dąbrowa Górnicza | MMKS Dąbrowa Gó | 4:46.20 | 446 |
Przystalska Angelika Ujdak Michalina | 93 93 | 1:10.60 1:12.04 | Michalik Magdalena Jarosz Justyna | 93 93 |
9. | MKS JORDAN Kraków II | JORDAN Krakow | 4:47.48 | 440 |
Siwiec Karolina Kuś Dominika | 93 93 | 1:11.49 1:10.85 | Jasińska Joanna Sowa Kinga | 93 93 | 1:14.98 1:10.16 |
10. | KORMORAN Olsztyn | Kormoran Olszty | 4:50.40 | 427 |
Onichimowska Ada Kowalińska Oriana | 93 93 | 1:09.96 1:15.11 | Chilczuk Paulina Brzozowska Zuzanna | 93 93 | 1:15.15 1:10.18 |
11. | ZKS UNIA Tarnów | Unia Tarnów | 4:51.29 | 423 |
Sak Agnieszka Samborska Monika | 93 93 | 1:11.21 1:12.08 | Kiełbasa Monika Rodak Monika | 93 93 | 1:12.59 1:15.41 |
12. | MKS TRÓJKA Łódź II | Trójka Łódź | 4:57.80 | 396 |
Bączyk Paula Ławrynowicz Anna | 93 93 | 1:13.96 1:15.89 | Stefańska Katarzyna Pietrzyk Anna | 93 93 | 1:14.74 1:13.21 |
13. | POLONIA Warszawa 2 | Polonia Warszaw | 5:00.21 | 386 |
Kołakowska Róża Skrzeszewska Julia | 93 93 | 1:10.50 1:17.94 | Rudzka Aleksandra Duszak Anna | 93 93 | 1:20.94 1:10.83 |
<< TOP >> |
Nr 8 05-07-01 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 4:18.18 | Kormoran Olsztyn |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | POLONIA Warszawa 1 | Polonia Warszaw | 4:22.64 | 409 |
Świątkiewicz Rafał Bagniuk Kajetan | 93 93 | 1:07.37 1:08.47 | Grzelec Bartosz Pytel Filip | 93 93 | 1:03.46 1:03.34 |
2. | WKS SLASK Wrocław | Śląsk Wrocław | 4:23.05 | 407 |
Zdaniewicz Rafał Otlewski Jakub | 93 93 | 1:06.01 1:06.84 | Rybiński Dawid Szuba Michał | 93 93 | 1:06.47 1:03.73 |
3. | MKS JORDAN Kraków I | JORDAN Krakow | 4:24.23 | 402 |
Paciorek Artur Książek Michał | 93 93 | 1:09.90 1:07.46 | Nowak Łukasz Wysoczyński Mateusz | 93 93 | 1:04.37 1:02.50 |
4. | KORMORAN Olsztyn | Kormoran Olszty | 4:25.61 | 395 |
Gilski Krzysztof Puciło Piotr | 93 93 | 1:03.52 1:07.17 | Tomko Filip Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 93 | 1:10.93 1:03.99 |
5. | MKP SLOWIANKA Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzó | 4:27.40 | 388 |
Karpisz Bartłomiej Błażejewski Tomasz | 93 93 | 1:06.31 1:08.57 | Kulas Dawid Stankiewicz Andrzej | 93 93 | 1:07.09 1:05.43 |
6. | MKS JUVENIA Wrocław | Juvenia Wrocław | 4:30.99 | 372 |
Werner Paweł Ziólkowski Kamil | 93 93 | 1:02.88 | Szczepanik Łukasz Kościelniak Konrad | 93 93 | 1:08.06 |
7. | KS WARTA Poznań | Warta Poznań | 4:32.18 | 367 |
Gomoła Piotr Michałowski Krzysztof | 93 93 | 1:08.22 1:06.26 | Tomczak Paweł Michalak Łukasz | 93 93 | 1:10.13 1:07.57 |
8. | AZS AWFiS Gdańsk | AZS AWFiS Gdańs | 4:36.28 | 351 |
Kubiak Rafał Wołkanowski Marek | 93 93 | 1:09.17 1:09.91 | Urbański Krzysztof Musiał Dawid | 93 93 | 1:11.35 1:05.85 |
9. | MKS ZNICZ Koszalin | Znicz Koszalin | 4:36.37 | 351 |
Kotkowicz Michał Gajdzica Wojciech | 93 93 | 1:04.81 | Ulatowski Kamil Osenkowski Bartłomiej | 93 93 | 1:10.57 |
10. | REKIN Ursynów | Rekin Ursynów | 4:37.89 | 345 |
Lann Karol Rybicki Jan | 93 93 | 1:09.20 1:10.50 | Opalski Marcin Janas Krzysztof | 93 93 | 1:12.89 1:05.30 |
11. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 4:38.59 | 343 |
Durjasz Daniel Borowiecki Daniel | 93 93 | 1:09.34 1:09.04 | Pasiorowski Dominik Grula Mateusz | 93 93 | 1:11.37 1:08.84 |
12. | MKS TRÓJKA Łódź | Trójka Łódź | 4:39.85 | 338 |
Gniadek Damian Mikołajczyk Rafał | 93 93 | 1:07.60 1:10.42 | Pasikowski Piotr Sobczyk Kamil | 93 93 | 1:12.38 1:09.45 |
13. | MMKS Dąbrowa Górnicza | MMKS Dąbrowa Gó | 4:42.16 | 330 |
Chmiel Łukasz Marek Kacper | 93 93 | 1:08.13 1:12.21 | Kaproń Kacper Kopeć Łukasz | 93 93 | 1:10.71 1:11.11 |
14. | MKS DELFINEK Łuków | Delfinek Łuków | 4:43.31 | 326 |
Przeździak Alan Gula Piotr | 93 93 | 1:08.84 1:11.83 | Prus Janusz Świeńtoński Jakub | 93 93 | 1:08.10 1:14.54 |
15. | POLONIA Warszawa 2 | Polonia Warszaw | 4:45.14 | 320 |
Kędzierski Jakub Janczewski Marcin | 93 93 | 1:11.53 1:12.09 | Dobrowolski Konrad Ryskalok Michał | 93 93 | 1:12.15 1:09.37 |
16. | MKP BOBRY Dębica | BOBRY Dębica | 4:45.37 | 319 |
Kut Bartłomiej Kołodziej Szczepan | 93 93 | 1:10.75 1:10.30 | Stafin Mateusz Cisowski Tomasz | 93 93 | 1:15.65 1:08.67 |
17. | Augustowskie Tow. Plywackie | ATP Augustów | 4:48.01 | 310 |
Domański Maciej Zarzecki Bartosz | 93 93 | 1:10.99 1:11.76 | Galicki Michał Niedźwiecki Michał | 93 93 | 1:13.20 1:12.06 |
18. | UKS Zoliborz Warszawa | UKS Żoliborz Wa | 4:56.79 | 283 |
Baranowski Maciej Bronikowski Marcin | 93 93 | 1:13.08 1:16.93 | Koncewicz Konrad Lagrzycki Filip | 93 93 | 1:16.12 1:10.66 |
<< TOP >> |
Nr 9 05-07-02 | 400m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 4:42.05 | Kamińska Aleksandra | 92 | BUKS Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||
1. | Jackowska Adrianna | 93 | MUKP Warszawian | 4:58.84 | 4:51.30 | 599 | 1:08.22 | 1:14.88 | 1:15.38 | 1:12.82 | ||||
2. | Gorczyca Agnieszka | 93 | BUKS Warszawa | 4:58.21 | 4:53.83 | 584 | 1:08.45 | 1:13.85 | 1:15.65 | 1:15.88 | ||||
3. | Stawicka Joanna | 93 | PIRANIA Jarocin | 4:59.42 | 4:59.84 | 552 | 1:09.23 | 1:15.51 | 1:12.81 | 1:22.29 | ||||
4. | Stańczak Edyta | 93 | Śląsk Wrocław | 5:05.82 | 5:02.23 | 536 | 1:11.11 | 1:17.91 | 1:18.36 | 1:14.85 | ||||
5. | Butkiewicz Olga | 93 | BUKS Warszawa | 5:04.27 | 5:02.50 | 535 | 1:08.22 | 1:15.93 | 1:21.16 | 1:17.19 | ||||
6. | Karczewska Ewa | 93 | ATP Augustów | 5:03.07 | 5:02.58 | 535 | 1:11.77 | 1:16.28 | 1:17.87 | 1:16.66 | ||||
7. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 5:05.24 | 5:06.52 | 521 | 1:12.58 | 1:18.07 | 1:19.08 | 1:16.79 | ||||
8. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 5:08.31 | 5:13.57 | 505 | 1:13.79 | 1:20.11 | 1:20.96 | 1:18.71 | ||||
B-Finał | ||||||||||||||
9. | Włodarczyk Barbara | 93 | Orka Lędziny | 5:16.01 | 5:10.53 | 495 | 1:12.72 | 1:20.61 | 1:20.62 | 1:16.58 | ||||
10. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświęcim | 5:13.66 | 5:11.61 | 489 | 1:12.18 | 1:20.68 | 1:21.01 | 1:17.74 | ||||
11. | Zgoda Agnieszka | 93 | JORDAN Krakow | 5:16.97 | 5:12.47 | 485 | 1:14.41 | 1:20.58 | 1:20.49 | 1:16.99 | ||||
12. | Dudek Mariola | 93 | Orka Jędrzejów | 5:14.22 | 5:12.63 | 485 | 1:12.65 | 1:20.78 | 1:21.43 | 1:17.77 | ||||
13. | Różyńska Ewa | 93 | Fala Kraśnik | 5:14.60 | 5:13.43 | 481 | 1:14.16 | 1:20.64 | 1:20.58 | 1:18.05 | ||||
14. | Bukowska Karolina | 93 | Delfin 2 Elbląg | 5:18.79 | 5:17.76 | 461 | 1:15.00 | 1:22.32 | 1:22.69 | 1:17.75 | ||||
15. | Wiczkowska Daria | 93 | Słowianka Gorzó | 5:19.38 | 5:17.90 | 461 | 1:15.25 | 1:22.33 | 1:22.80 | 1:17.52 | ||||
16. | Misiórska Katarzyna | 93 | Górnik Sosnowie | 5:19.20 | 5:22.29 | 455 | 1:14.77 | 1:23.21 | 1:23.53 | 1:20.78 | ||||
17. | Wójcik Ewa | 93 | Arka Kielce | 5:19.78 | 453 | 1:14.18 | 1:23.68 | 1:23.72 | 1:18.20 |
|||||
18. | Sowa Kinga | 93 | JORDAN Krakow | 5:20.98 | 448 | 1:15.14 | 1:22.51 | 1:22.10 | 1:21.23 | |||||
19. | Salik Martyna | 93 | ATP Augustów | 5:21.06 | 447 | |||||||||
20. | Sobczak Ewelina | 93 | Trójka Łódź | 5:21.22 | 447 | 1:14.78 | 1:22.30 | 1:23.63 | 1:20.51 | |||||
21. | Siwiec Karolina | 93 | JORDAN Krakow | 5:23.27 | 438 | 1:14.94 | 1:21.68 | 1:24.75 | 1:21.90 | |||||
22. | Brzozowska Zuzanna | 93 | Kormoran Olszty | 5:25.78 | 428 | 1:20.33 | 1:24.07 | 1:23.20 | 1:18.18 | |||||
23. | Pszczolnik Monika | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 5:25.86 | 428 | 1:12.54 | 1:25.64 | 1:26.50 | 1:21.18 | |||||
24. | Sadowska Marta | 93 | PolKS Szczytno | 5:26.48 | 425 | 1:17.91 | 1:23.38 | 1:22.86 | 1:22.33 | |||||
25. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 5:26.74 | 424 | 1:15.42 | 1:23.84 | 1:24.17 | 1:23.31 | |||||
26. | Kowalska Katarzyna | 93 | Korner-Novita 1 | 5:27.15 | 423 | 1:16.87 | 1:24.21 | 1:25.57 | 1:20.50 | |||||
27. | Karska Katarzyna | 93 | Śląsk Wrocław | 5:27.51 | 421 | 1:17.00 | 1:23.94 | 1:24.46 | 1:22.11 | |||||
28. | Hanuszewicz Pamela | 93 | SMS/MKP Szczeci | 5:30.28 | 411 | 1:17.23 | 1:24.66 | 1:25.56 | 1:22.83 | |||||
29. | Rejska Malwina | 93 | Śląsk Wrocław | 5:30.91 | 409 | 1:18.03 | 1:23.47 | 1:26.09 | 1:23.32 | |||||
30. | Kiełbasa Monika | 93 | Unia Tarnów | 5:32.02 | 404 | 1:16.37 | 1:25.38 | 1:25.92 | 1:24.35 | |||||
31. | Michalczyk Iza | 93 | BUKS Warszawa | 5:38.04 | 383 | 1:20.60 | 1:26.48 | 1:26.36 | 1:24.60 | |||||
32. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 5:38.49 | 382 | 1:19.39 | 1:26.58 | 1:27.06 | 1:25.46 | |||||
33. | Szalkowska Aleksandra | 93 | MKP Toruńczyk T | 5:43.10 | 366 | 1:22.35 | 1:26.76 | 1:28.32 | 1:25.67 | |||||
34. | Cieśla Agnieszka | 93 | SKS Ósemka Wars | 5:44.92 | 361 | 1:16.28 | 1:31.55 | 1:29.69 | 1:27.40 | |||||
35. | Mąka Monika | 93 | Polonez Wyszków | 5:47.76 | 352 | 1:21.10 | 1:30.35 | 1:29.49 | 1:26.82 | |||||
36. | Skrzeszewska Julia | 93 | Polonia Warszaw | 5:48.64 | 349 | 1:22.72 | 1:29.95 | 1:29.53 | 1:26.44 | |||||
Nie uk. | Jagielska Marika | 93 | Juvenia Białyst |
<< TOP >> |
Nr 10 05-07-02 | 400m dowolny Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 4:36.81 | Ruciński Konrad | 92 | Kormoran Olsztyn |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | ||||||
1. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 4:47.08 | 4:41.90 | 503 | 1:06.72 | 1:12.22 | 1:12.75 | 1:10.21 | |||||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | JORDAN Krakow | 4:47.79 | 4:44.75 | 488 | 1:07.50 | 1:13.09 | 1:13.56 | 1:10.60 | |||||
3. | Pytel Filip | 93 | Polonia Warszaw | 4:51.43 | 4:45.18 | 486 | 1:07.49 | 1:12.51 | 1:12.44 | 1:12.74 | |||||
4. | Szuba Michał | 93 | Śląsk Wrocław | 4:52.45 | 4:46.80 | 478 | 1:07.76 | 1:13.44 | 1:14.05 | 1:11.55 | |||||
5. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Kormoran Olszty | 4:52.76 | 4:50.37 | 460 | 1:09.99 | 1:14.50 | 1:15.18 | 1:10.70 | |||||
6. | Stankiewicz Andrzej | 93 | Słowianka Gorzó | 4:52.13 | 4:50.38 | 460 | 1:09.10 | 1:14.62 | 1:14.57 | 1:12.09 | |||||
7. | Michalak Łukasz | 93 | Warta Poznań | 4:57.49 | 4:55.10 | 439 | 1:11.64 | 1:15.21 | 1:15.42 | 1:12.83 | |||||
8. | Poławski Mariusz | 93 | MUKP Warszawian | 4:58.71 | 4:58.80 | 423 | 1:11.83 | 1:15.95 | 1:16.80 | 1:14.22 | |||||
B-Finał | |||||||||||||||
9. | Jacniacki Mateusz | 93 | Fala Kraśnik | 4:59.88 | 4:58.43 | 424 | 1:10.94 | 1:16.12 | 1:17.06 | 1:14.31 | |||||
10. | Borowiecki Daniel | 93 | BUKS Warszawa | 5:01.12 | 4:59.33 | 420 | 1:11.38 | 1:16.71 | 1:17.00 | 1:14.24 | |||||
11. | Klimek Szymon | 93 | Górnik Sosnowie | 5:05.41 | 5:02.87 | 406 | 1:12.22 | 1:15.57 | 1:16.48 | 1:18.60 | |||||
Czas z repasaży: 5:03.53 | |||||||||||||||
12. | Karpisz Bartłomiej | 93 | Słowianka Gorzó | 5:02.59 | 5:02.97 | 407 | 1:13.46 | 1:19.34 | 1:16.88 | 1:13.29 | |||||
13. | Pawłowski Mateusz | 93 | Śląsk Wrocław | 5:04.32 | 5:03.34 | 404 | 1:12.03 | 1:18.41 | 1:18.16 | 1:14.74 | |||||
14. | Musiał Dawid | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 5:04.57 | 5:09.05 | 399 | 1:13.27 | 1:19.13 | 1:20.23 | 1:16.42 | |||||
15. | Baran Mateusz | 93 | MUKP Warszawian | 5:05.18 | 5:10.54 | 397 | 1:12.67 | 1:19.67 | 1:18.92 | 1:19.28 | |||||
16. | Iłendo Piotr | 93 | Juvenia Białyst | 5:03.97 | 5:15.24 | 401 | 1:12.69 | 1:21.76 | 1:21.08 | 1:19.71 | |||||
Hałaczkiewicz Paweł | 93 | Wisła Puławy | 5:05.41 | 396 | 1:11.56 | 1:18.13 | 1:19.33 | 1:16.39 |
|||||||
Czas z repasaży: 5:18.68 | |||||||||||||||
18. | Ulatowski Kamil | 93 | Znicz Koszalin | 5:06.39 | 392 | 1:13.75 | 1:18.47 | 1:17.60 | 1:16.57 | ||||||
19. | Durjasz Daniel | 93 | BUKS Warszawa | 5:06.57 | 391 | 1:13.19 | 1:18.23 | 1:18.60 | 1:16.55 | ||||||
20. | Książek Michał | 93 | JORDAN Krakow | 5:06.61 | 391 | 1:12.75 | 1:18.19 | 1:18.46 | 1:17.21 | ||||||
21. | Misiaszek Jakub | 93 | MKP Toruńczyk T | 5:06.82 | 390 | 1:12.25 | 1:17.97 | 1:19.77 | 1:16.83 | ||||||
22. | Suzin Marcin | 93 | JORDAN Krakow | 5:07.92 | 386 | 1:12.62 | 1:18.55 | 1:19.03 | 1:17.72 | ||||||
23. | Towarek Sebastian | 93 | Jedynka Elbląg | 5:08.65 | 383 | 1:11.60 | 1:19.12 | 1:20.74 | 1:17.19 | ||||||
24. | Błażejewski Tomasz | 93 | Słowianka Gorzó | 5:09.46 | 380 | 1:12.60 | 1:18.50 | 1:20.18 | 1:18.18 | ||||||
25. | Kowalczyk Damian | 93 | KP Avia Świdnik | 5:11.12 | 374 | 1:14.50 | 1:19.83 | 1:20.13 | 1:16.66 | ||||||
Oleksiak Krzysztof | 93 | MMKS Kedzierzyn | 5:11.12 | 374 | 1:13.51 | 1:20.17 | 1:20.87 | 1:16.57 | |||||||
27. | Ciechanowicz Michał | 93 | MUKS DORADO | 5:11.33 | 373 | 1:13.24 | 1:18.83 | 1:20.02 | 1:19.24 | ||||||
28. | Wilczewski Paweł | 93 | GKP Orka Grudzi | 5:12.05 | 371 | 1:13.27 | 1:19.65 | 1:21.01 | 1:18.12 | ||||||
29. | Niedźwiecki Michał | 93 | ATP Augustów | 5:12.33 | 370 | 1:15.47 | 1:20.04 | 1:19.76 | 1:17.06 | ||||||
30. | Ryskalok Michał | 93 | Polonia Warszaw | 5:12.48 | 369 | 1:13.67 | 1:20.50 | 1:19.48 | 1:18.83 | ||||||
31. | Kołodziej Szczepan | 93 | BOBRY Dębica | 5:14.24 | 363 | 1:13.35 | 1:19.02 | 1:21.12 | 1:20.75 | ||||||
32. | Łoniewski Daniel | 93 | JORDAN Krakow | 5:15.53 | 359 | 1:13.63 | 1:20.83 | 1:21.81 | 1:19.26 | ||||||
33. | Michałowski Krzysztof | 93 | Warta Poznań | 5:18.35 | 349 | 1:15.53 | 1:22.78 | 1:22.57 | 1:17.47 | ||||||
34. | Kołodziejski Cezary | 93 | Skra Bełchatów | 5:18.61 | 348 | 1:15.76 | 1:23.15 | 1:23.40 | 1:16.30 | ||||||
35. | Marek Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 5:19.42 | 346 | 1:16.90 | 1:22.52 | 1:21.70 | 1:18.30 | ||||||
36. | Bor Radosław | 93 | Korner-Novita 1 | 5:19.54 | 345 | 1:14.26 | 1:22.50 | 1:23.49 | 1:19.29 | ||||||
37. | Sobczyk Kamil | 93 | Trójka Łódź | 5:19.95 | 344 | 1:15.04 | 1:22.03 | 1:22.26 | 1:20.62 | ||||||
38. | Gomółka Piotr | 93 | Sokół Rzeszów | 5:20.58 | 342 | 1:17.14 | 1:22.23 | 1:22.11 | 1:19.10 | ||||||
39. | Tomczak Paweł | 93 | Warta Poznań | 5:24.17 | 331 | 1:16.32 | 1:24.11 | 1:21.59 | 1:22.15 | ||||||
40. | Kaproń Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 5:24.92 | 328 | 1:15.18 | 1:24.39 | 1:23.83 | 1:21.52 | ||||||
Kroczyński Adam | 93 | SKS Ósemka Wars | 5:24.92 | 328 | 1:18.18 | 1:23.86 | 1:24.33 | 1:18.55 | |||||||
42. | Pasiorowski Dominik | 93 | BUKS Warszawa | 5:25.67 | 326 | 1:15.55 | 1:23.74 | 1:25.43 | 1:20.95 | ||||||
43. | Gierda Mateusz | 93 | Juvenia Białyst | 5:27.12 | 322 | 1:16.78 | 1:24.17 | 1:23.02 | 1:23.15 | ||||||
44. | Rybicki Jan | 93 | Rekin Ursynów | 5:29.51 | 315 | 1:15.49 | 1:24.32 | 1:26.12 | 1:23.58 | ||||||
45. | Suchenek Adam | 93 | Polonez Wyszków | 5:30.86 | 311 | 1:16.35 | 1:26.25 | 1:25.54 | 1:22.72 | ||||||
46. | Kucharski Michał | 93 | Słowianka Gorzó | 5:32.13 | 308 | 1:16.75 | 1:25.55 | 1:22.38 | 1:27.45 | ||||||
47. | Koncewicz Konrad | 93 | UKS Żoliborz Wa | 5:32.28 | 307 | 1:17.21 | 1:25.14 | ||||||||
48. | Radtke Bartosz | 93 | GKP Orka Grudzi | 5:35.44 | 298 | 1:18.38 | 1:29.05 | 1:26.06 | 1:21.95 | ||||||
49. | Dobrowolski Konrad | 93 | Polonia Warszaw | 5:35.59 | 298 | 1:19.36 | 1:25.61 | 1:27.39 | 1:23.23 | ||||||
50. | Bronikowski Marcin | 93 | UKS Żoliborz Wa | 5:54.64 | 253 | 1:20.37 | 1:30.92 | 1:33.14 | 1:30.21 | ||||||
DYSKW. | Mikołajczyk Rafał | 93 | Trójka Łódź | ||||||||||||
O4 |
<< TOP >> |
Nr 11 05-07-02 | 100m motylkowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 1:07.56 | Szczepaniak Karolina | 92 | Polonia Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Olczak Mirela | 93 | Słowianka Gorzó | 1:09.33 | 1:08.28 | 602 | ||||||
2. | Kowalska Agata | 93 | Polonia Warszaw | 1:11.28 | 1:09.57 | 569 | ||||||
3. | Konwerska Natalia | 93 | Orka Ciechanów | 1:12.55 | 1:11.59 | 522 | ||||||
4. | Butkiewicz Olga | 93 | BUKS Warszawa | 1:13.48 | 1:13.70 | 483 | ||||||
5. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 1:14.04 | 1:13.94 | 474 | ||||||
6. | Kundzicz Kinga | 93 | Wisła Puławy | 1:15.87 | 1:15.20 | 450 | ||||||
7. | Onichimowska Ada | 93 | Kormoran Olszty | 1:16.42 | 1:15.33 | 448 | ||||||
8. | Duszak Anna | 93 | Polonia Warszaw | 1:15.73 | 1:16.94 | 441 | ||||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Kwiatkowska Anna | 93 | Siódemka Brodni | 1:17.02 | 1:15.23 | 450 | ||||||
10. | Różycka Hanna | 93 | Słowianka Gorzó | 1:16.65 | 1:15.60 | 443 | ||||||
11. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:16.49 | 1:18.24 | 428 | ||||||
12. | Kowalińska Oriana | 93 | Kormoran Olszty | 1:19.14 | 1:19.09 | 387 | ||||||
13. | Żegalski Aleksandra | 93 | KS Posnania | 1:18.75 | 1:19.10 | 392 | ||||||
14. | Miłoszewska Klaudia | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 1:19.30 | 1:19.22 | 385 | ||||||
15. | Chilczuk Paulina | 93 | Kormoran Olszty | 1:20.40 | 1:20.77 | 368 | ||||||
16. | Kłapyta Karolina | 93 | JORDAN Krakow | 1:20.41 | 1:23.86 | 368 | ||||||
17. | Wolińska Katarzyna | 93 | MOS Katowice | 1:20.53 | 366 | |||||||
18. | Skrzydło Sara | 93 | Śląsk Wrocław | 1:20.55 | 366 | |||||||
19. | Wieczorek Sara | 93 | Słowianka Gorzó | 1:20.68 | 364 | |||||||
20. | Moń Aleksandra | 93 | Górnik Sosnowie | 1:20.91 | 361 | |||||||
21. | Winter Alicja | 93 | Słowianka Gorzó | 1:21.07 | 359 | |||||||
22. | Kapela Paulina | 93 | UKS "Siódemka" | 1:21.12 | 358 | |||||||
23. | Nowikowska Emilia | 93 | MUKS Olimpijczy | 1:22.20 | 345 | |||||||
24. | Jasiniak Magda | 93 | JORDAN Krakow | 1:22.72 | 338 | |||||||
25. | Wakuła Karolina | 93 | AZS AWF Katowic | 1:23.00 | 335 | |||||||
26. | Ludniewska Karolina | 93 | Słowianka Gorzó | 1:23.06 | 334 | |||||||
27. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 1:23.90 | 324 | |||||||
28. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 1:24.17 | 321 | |||||||
29. | Karolak Agnieszka | 93 | Juvenia Wrocław | 1:24.26 | 320 | |||||||
30. | Wilmont Róża | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 1:24.28 | 320 | |||||||
31. | Rudkowska Klaudia | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:24.74 | 314 | |||||||
32. | Pietrzyk Anna | 93 | Trójka Łódź | 1:26.00 | 301 | |||||||
33. | Duduś Anna | 93 | Delfin Tarnobrz | 1:26.62 | 294 | |||||||
DYSKW. | Nowomiejska Patrycja | 93 | Pałac Katowice | |||||||||
M4 |
<< TOP >> |
Nr 12 05-07-02 | 100m motylkowy Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 1:04.10 | Cieślak Marcin | 92 | BUKS Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Gilski Krzysztof | 93 | Kormoran Olszty | 1:10.71 | 1:07.72 | 445 | ||||||
2. | Zając Tomasz | 93 | MUKS Wiking Tom | 1:10.79 | 1:09.73 | 408 | ||||||
3. | Wołodźko Maciej | 93 | MKS Jedenastka | 1:11.07 | 1:09.99 | 403 | ||||||
4. | Janas Krzysztof | 93 | Rekin Ursynów | 1:13.93 | 1:12.09 | 369 | ||||||
5. | Kornacki Robert | 93 | Juvenia Białyst | 1:12.42 | 1:12.67 | 364 | ||||||
6. | Kunicki Brandon | 93 | KS Posnania | 1:13.74 | 1:13.43 | 349 | ||||||
7. | Gniadek Damian | 93 | Trójka Łódź | 1:14.11 | 1:14.88 | 340 | ||||||
8. | Gajda Mateusz | 93 | Nawa Skierniewi | 1:14.79 | 1:16.19 | 330 | ||||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Psyk Maciej | 93 | KSZO Ostrowiec | 1:17.26 | 1:15.17 | 325 | ||||||
10. | Kondratowicz Jakub | 93 | UKS "2" Morena | 1:17.01 | 1:15.50 | 321 | ||||||
11. | Baran Rafał | 93 | MOS Chrzanów | 1:15.52 | 1:15.77 | 321 | ||||||
12. | Głuszek Łukasz | 93 | Śląsk Wrocław | 1:16.59 | 1:16.16 | 313 | ||||||
13. | Oleksiak Krzysztof | 93 | MMKS Kedzierzyn | 1:17.30 | 1:17.30 | 299 | ||||||
14. | Szczepanik Łukasz | 93 | Juvenia Wrocław | 1:17.26 | 1:17.40 | 300 | ||||||
15. | Opalski Marcin | 93 | Rekin Ursynów | 1:15.93 | 1:17.41 | 316 | ||||||
DYSKW. | Szeląg Paweł | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 1:15.29 | 324 | |||||||
M8 | ||||||||||||
17. | Świątkiewicz Rafał | 93 | Polonia Warszaw | 1:16.91 | Skreśl | 304 | ||||||
18. | Więch Robert | 93 | BUKS Warszawa | 1:17.51 | 297 | |||||||
19. | Osenkowski Bartłomiej | 93 | Znicz Koszalin | 1:17.60 | 296 | |||||||
20. | Gaj Oskar | 93 | JORDAN Krakow | 1:17.65 | 295 | |||||||
21. | Rozmiarek Łukasz | 93 | Słowianka Gorzó | 1:17.87 | 293 | |||||||
22. | Czapla Marcin | 93 | Słowianka Gorzó | 1:18.05 | 291 | |||||||
23. | Otlewski Jakub | 93 | Śląsk Wrocław | 1:18.09 | 290 | |||||||
24. | Skibiński Mateusz | 93 | MUKS DORADO | 1:18.20 | 289 | |||||||
25. | Bening Emil | 93 | Koral Wrocław | 1:18.57 | 285 | |||||||
26. | Kut Bartłomiej | 93 | BOBRY Dębica | 1:18.67 | 284 | |||||||
Gronowski Michał | 93 | Pałac Katowice | 1:18.67 | 284 | ||||||||
28. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 1:19.19 | 278 | |||||||
29. | Kowalczyk Damian | 93 | KP Avia Świdnik | 1:19.62 | 274 | |||||||
30. | Bojdoł Kamil | 93 | MOSM Tychy | 1:19.78 | 272 | |||||||
31. | Lagrzycki Filip | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:19.83 | 272 | |||||||
32. | Gajdzica Wojciech | 93 | Znicz Koszalin | 1:20.03 | 270 | |||||||
33. | Chmiel Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:20.46 | 265 | |||||||
34. | Przeździak Alan | 93 | Delfinek Łuków | 1:20.89 | 261 | |||||||
35. | Latuszek Tomasz | 93 | Akwawit Leszno | 1:20.92 | 261 | |||||||
36. | Witkowski Filip | 93 | SKS Ósemka Wars | 1:21.45 | 256 | |||||||
37. | Dorobisz Patryk | 93 | Victoria Racibó | 1:21.55 | 255 | |||||||
38. | Babij Adrian | 93 | Wodnik Police | 1:22.00 | 251 | |||||||
39. | Januszewski Marcin | 93 | Delfin Łódź | 1:23.24 | 240 | |||||||
40. | Ziólkowski Kamil | 93 | Juvenia Wrocław | 1:23.71 | 236 | |||||||
41. | Makuch Stanisław | 93 | CZARNA Stąporkó | 1:23.86 | 234 | |||||||
42. | Leszczyński Piotr | 93 | MTS Kwidzyn | 1:24.26 | 231 | |||||||
43. | Kroczyński Adam | 93 | SKS Ósemka Wars | 1:25.37 | 222 | |||||||
44. | Zdaniewicz Rafał | 93 | Śląsk Wrocław | 1:26.82 | 211 | |||||||
45. | Gawęda Karol | 93 | AZS AWF Katowic | 1:28.03 | 202 | |||||||
46. | Karpowicz Kacper | 93 | JORDAN Krakow | 1:29.67 | 192 | |||||||
47. | Mazurek Szymon | 93 | UKS AQUATICA Pa | 1:30.26 | 188 | |||||||
48. | Tomko Filip | 93 | Kormoran Olszty | 1:30.95 | 184 | |||||||
DYSKW. | Witkowski Adrian | 93 | SMS/MKP Szczeci | |||||||||
O4 |
<< TOP >> |
Nr 13 05-07-02 | 100m klasyczny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 1:17.69 | Janczewska Anna | 91 | Polonia Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Bieńkowska Wiktoria | 93 | Delfin 2 Elbląg | 1:20.04 | 1:20.62 | 587 | ||||||
2. | Gajewska Patrycja | 93 | Delfin Kalisz | 1:22.42 | 1:22.06 | 544 | ||||||
3. | Ślusarczyk Anna | 93 | Warta Poznań | 1:21.91 | 1:22.23 | 547 | ||||||
4. | Wilczęga Anita | 93 | Polonia Warszaw | 1:23.46 | 1:23.31 | 520 | ||||||
5. | Lewczuk Karolina | 93 | KSZO Ostrowiec | 1:23.94 | 1:24.17 | 509 | ||||||
6. | Sęktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 1:24.17 | 1:24.96 | 504 | ||||||
7. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 1:25.21 | 1:25.48 | 486 | ||||||
8. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 1:25.67 | 1:25.75 | 478 | ||||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Ordon Agata | 93 | PolKS Szczytno | 1:25.97 | 1:25.07 | 489 | ||||||
10. | Strychalska Karolina | 93 | Polonia Warszaw | 1:26.27 | 1:25.54 | 481 | ||||||
11. | Mazur Sara | 93 | JORDAN Krakow | 1:26.54 | 1:25.85 | 475 | ||||||
12. | Felzenowska Karolina | 93 | Koral Wrocław | 1:26.31 | 1:26.57 | 468 | ||||||
13. | Lewińska Karolina | 93 | MKS Jedenastka | 1:26.55 | 1:26.84 | 464 | ||||||
14. | Szula Anna | 93 | Górnik 09 Mysło | 1:27.07 | 1:26.96 | 457 | ||||||
15. | Drążkiewicz Agata | 93 | MMKS Kedzierzyn | 1:26.48 | 1:27.86 | 465 | ||||||
16. | Podmajstrzy Joanna | 93 | Delfin Łódź | 1:26.35 | 1:27.87 | 467 | ||||||
17. | Żak Karolina | 93 | BOBRY Dębica | 1:21.88 | Skreśl | 548 | ||||||
18. | Połomka Paulina | 93 | Akwawit Leszno | 1:27.09 | 455 | |||||||
19. | Wrzeszcz Anita | 93 | SMS/MKP Szczeci | 1:27.40 | 450 | |||||||
20. | Piernik Małgorzata | 93 | MKP Toruńczyk T | 1:27.48 | 449 | |||||||
21. | Bednarczyk Dominika | 93 | JORDAN Krakow | 1:27.91 | 443 | |||||||
22. | Kuś Dominika | 93 | JORDAN Krakow | 1:28.32 | 437 | |||||||
23. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 1:28.46 | 434 | |||||||
24. | Kołakowska Róża | 93 | Polonia Warszaw | 1:28.55 | 433 | |||||||
25. | Wilmont Róża | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 1:28.70 | 431 | |||||||
26. | Włodarek Agnieszka | 93 | MUKP Warszawian | 1:28.81 | 429 | |||||||
27. | Nizio Nikola | 93 | SMS/MKP Szczeci | 1:29.12 | 425 | |||||||
28. | Fijałkowska Zuzanna | 93 | Ikar Mielec | 1:29.87 | 414 | |||||||
29. | Lelakowska Agata | 93 | Delfin Połaniec | 1:29.96 | 413 | |||||||
30. | Kobuszewska Magdalena | 93 | MUKS DORADO | 1:30.18 | 410 | |||||||
31. | Skrzeszewska Julia | 93 | Polonia Warszaw | 1:31.04 | 399 | |||||||
32. | Zgoda Agnieszka | 93 | JORDAN Krakow | 1:31.11 | 398 | |||||||
33. | Rachwał Magdalena | 93 | BUKS Warszawa | 1:31.17 | 397 | |||||||
34. | Kminkowska Ewelina | 93 | Górnik 09 Mysło | 1:31.18 | 397 | |||||||
35. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:31.41 | 394 | |||||||
36. | Caputa Anna | 93 | Juvenia Wrocław | 1:31.46 | 393 | |||||||
37. | Fuchs Karolina | 93 | Kormoran Olszty | 1:31.50 | 393 | |||||||
38. | Jabońska Roksana | 93 | AZS AWF Katowic | 1:32.30 | 382 | |||||||
39. | Ławrynowicz Anna | 93 | Trójka Łódź | 1:32.40 | 381 | |||||||
40. | Wysocka Sylwia | 93 | JORDAN Krakow | 1:32.73 | 377 | |||||||
41. | Puzanista Katarzyna | 93 | Start Łódź | 1:33.26 | 371 | |||||||
42. | Streich Amanda | 93 | MUKS Płock | 1:33.56 | 367 | |||||||
43. | Rudzka Aleksandra | 93 | Polonia Warszaw | 1:34.50 | 356 | |||||||
44. | Skiba Karolina | 93 | Trójka Łódź | 1:35.38 | 346 | |||||||
45. | Klaniecka Matylda | 93 | Śląsk Wrocław | 1:35.89 | 341 | |||||||
DYSKW. | Zachoszcz Joanna | 93 | Znicz Koszalin | |||||||||
K11 |
<< TOP >> |
Nr 14 05-07-02 | 100m klasyczny Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 1:15.25 | Pacholczyk Mateusz | 92 | Kormoran Olsztyn |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Nowak Bartosz | 93 | Delfin 2 Elbląg | 1:17.23 | 1:16.61 | 484 | ||||||
2. | Puciło Piotr | 93 | Kormoran Olszty | 1:16.67 | 1:17.46 | 483 | ||||||
3. | Rokita Michał | 93 | PARK WODNY Tarn | 1:20.29 | 1:18.24 | 454 | ||||||
4. | Wołkanowski Marek | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:18.12 | 1:18.32 | 456 | ||||||
5. | Machnik Mikołaj | 93 | MOS Katowice | 1:19.45 | 1:19.50 | 434 | ||||||
6. | Suzin Marcin | 93 | JORDAN Krakow | 1:20.93 | 1:20.51 | 417 | ||||||
7. | Orczyk Piotr | 93 | Start Łódź | 1:21.12 | 1:20.60 | 415 | ||||||
8. | Bachowski Wojciech | 93 | Warta Poznań | 1:21.35 | 1:21.24 | 406 | ||||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Zarzecki Bartosz | 93 | ATP Augustów | 1:24.97 | 1:23.54 | 373 | ||||||
10. | Małagowski Amadeusz | 93 | DELFIN Piotrków | 1:24.91 | 1:23.80 | 370 | ||||||
11. | Bartnik Dawid | 93 | Skalar Słupsk | 1:23.87 | 1:24.64 | 369 | ||||||
12. | Grula Mateusz | 93 | BUKS Warszawa | 1:23.63 | 1:24.84 | 372 | ||||||
13. | Żukowski Bartek | 93 | Śląsk Wrocław | 1:23.62 | 1:25.23 | 372 | ||||||
14. | Witos Kacper | 93 | SMS/MKP Szczeci | 1:24.91 | 1:25.40 | 355 | ||||||
15. | Domański Maciej | 93 | ATP Augustów | 1:24.63 | 1:25.75 | 359 | ||||||
16. | Bagniuk Kajetan | 93 | Polonia Warszaw | 1:23.17 | 1:28.80 | 378 | ||||||
17. | Gomoła Piotr | 93 | Warta Poznań | 1:25.52 | 348 | |||||||
18. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 1:26.15 | 340 | |||||||
19. | Matusiak Rafał | 93 | Delfin Łódź | 1:26.76 | 333 | |||||||
20. | Świerczyński Bartek | 93 | AZS AWF Katowic | 1:26.86 | 332 | |||||||
21. | Marecki Grzegorz | 93 | Rekin Ursynów | 1:26.92 | 331 | |||||||
22. | Świdurski Bartosz | 93 | MKS PIAST Głogó | 1:27.67 | 323 | |||||||
23. | Stafin Mateusz | 93 | BOBRY Dębica | 1:27.68 | 323 | |||||||
24. | Szylder Bartłomiej | 93 | UKS AQUATICA Pa | 1:27.95 | 320 | |||||||
25. | Świeńtoński Jakub | 93 | Delfinek Łuków | 1:28.83 | 310 | |||||||
26. | Brus Dominik | 93 | JORDAN Krakow | 1:28.86 | 310 | |||||||
27. | Sidorowicz Wojciech | 93 | Victoria Racibó | 1:30.42 | 294 | |||||||
28. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 1:30.70 | 291 | |||||||
29. | Urbański Rafał | 93 | Wodnik Police | 1:30.90 | 289 | |||||||
30. | Baranowski Maciej | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:31.11 | 287 | |||||||
31. | Kędzierski Jakub | 93 | Polonia Warszaw | 1:31.78 | 281 | |||||||
32. | Karłowicz Bartosz | 93 | Polonez Wyszków | 1:32.21 | 277 | |||||||
33. | Szostak Paweł | 93 | Kormoran Olszty | 1:32.72 | 273 | |||||||
34. | Grzelak Arkadiusz | 93 | Victoria Racibó | 1:34.10 | 261 | |||||||
35. | Trojak Rafał | 93 | UKS TRÓJKA Puła | 1:34.23 | 260 | |||||||
36. | Korybski Maciej | 93 | KP Avia Świdnik | 1:37.61 | 234 | |||||||
37. | Słota Bartłomiej | 93 | Hajduki Chorzów | 1:37.82 | 232 | |||||||
DYSKW. | Gula Piotr | 93 | Delfinek Łuków | |||||||||
K11 |
<< TOP >> |
Nr 15 05-07-02 | 200m zmienny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 2:29.56 | Szczepaniak Karolina | 92 | Polonia Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | |||||
1. | Radlińska Marcelina | 93 | Orka Zamość | 2:35.65 | 2:31.40 | 654 | 1:12.04 | 1:19.36 | ||||
2. | Pawlaczek Natalia | 93 | Zryw Opole | 2:36.57 | 2:33.38 | 629 | 1:13.42 | 1:19.96 | ||||
3. | Kowalska Agata | 93 | Polonia Warszaw | 2:38.41 | 2:34.64 | 614 | 1:13.80 | 1:20.84 | ||||
4. | Olczak Mirela | 93 | Słowianka Gorzó | 2:36.53 | 2:34.85 | 611 | 1:13.87 | 1:20.98 | ||||
5. | Baranowska Magdalena | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 2:36.92 | 2:36.17 | 596 | 1:16.75 | 1:19.42 | ||||
6. | Sikora Paulina | 93 | ÓSEMKA Oświęcim | 2:41.46 | 2:41.36 | 540 | 1:19.05 | 1:22.31 | ||||
7. | Jarosz Justyna | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:42.19 | 2:41.80 | 536 | 1:17.68 | 1:24.12 | ||||
8. | Małecka Agnieszka | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 2:43.26 | 2:42.76 | 526 | 1:17.00 | 1:25.76 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Krzyżostaniak Agnieszka | 93 | SMS/MKP Szczeci | 2:44.98 | 2:42.95 | 524 | 1:17.40 | 1:25.55 | ||||
10. | Dawidowicz Anna | 93 | Trójka Łódź | 2:44.88 | 2:43.38 | 520 | 1:17.61 | 1:25.77 | ||||
11. | Paś Patrycja | 93 | GOS Raszyn | 2:46.10 | 2:43.57 | 518 | 1:16.75 | 1:26.82 | ||||
12. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 2:46.87 | 2:47.55 | 488 | 1:19.87 | 1:27.68 | ||||
13. | Wiśniewska Magdalena | 93 | KS Posnania | 2:47.70 | 2:47.89 | 481 | 1:21.54 | 1:26.35 | ||||
14. | Twardowska Sylwia | 93 | Skarpa Lublin | 2:50.86 | 2:49.05 | 470 | 1:20.88 | 1:28.17 | ||||
15. | Chlipała Patrycja | 93 | Aquarius Myślen | 2:50.20 | 2:49.30 | 468 | 1:20.02 | 1:29.28 | ||||
16. | Kośla Marta | 93 | Polonia Warszaw | 2:47.52 | 2:58.83 | 483 | 1:24.21 | 1:34.62 | ||||
17. | Żak Karolina | 93 | BOBRY Dębica | 2:37.23 | Skreśl | 584 | 1:14.81 | 1:22.42 |
||||
18. | Mazur Sara | 93 | JORDAN Krakow | 2:50.87 | 455 | 1:23.92 | 1:26.95 | |||||
19. | Kłapyta Karolina | 93 | JORDAN Krakow | 2:51.03 | 453 | 1:23.24 | 1:27.79 | |||||
20. | Szczęsna Sylwia | 93 | Polonez Wyszków | 2:51.16 | 452 | 1:20.82 | 1:30.34 | |||||
21. | Jasińska Joanna | 93 | JORDAN Krakow | 2:52.38 | 443 | 1:21.65 | 1:30.73 | |||||
22. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 2:52.90 | 439 | 1:29.56 | 1:23.34 | |||||
23. | Podmajstrzy Joanna | 93 | Delfin Łódź | 2:52.97 | 438 | 1:21.93 | 1:31.04 | |||||
24. | Kuś Dominika | 93 | JORDAN Krakow | 2:53.10 | 437 | 1:24.86 | 1:28.24 | |||||
25. | Kobuszewska Magdalena | 93 | MUKS DORADO | 2:53.30 | 436 | 1:24.85 | 1:28.45 | |||||
Leoniak Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 2:53.30 | 436 | 1:21.33 | 1:31.97 | ||||||
27. | Urbanowska Justyna | 93 | MUKS "Piętnastk | 2:54.23 | 429 | 1:24.67 | 1:29.56 | |||||
28. | Wysocka Sylwia | 93 | JORDAN Krakow | 2:54.83 | 424 | 1:24.63 | 1:30.20 | |||||
29. | Grzegorczyk Izabella | 93 | KS Posnania | 2:54.91 | 424 | 1:23.31 | 1:31.60 | |||||
30. | Rudkowska Klaudia | 93 | UKS Żoliborz Wa | 2:56.03 | 416 | 1:23.53 | 1:32.50 | |||||
31. | Pietrzyk Anna | 93 | Trójka Łódź | 2:56.29 | 414 | 1:22.85 | 1:33.44 | |||||
32. | Miłoszewska Klaudia | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 2:56.38 | 413 | 1:22.85 | 1:33.53 | |||||
33. | Bączyk Paula | 93 | Trójka Łódź | 2:56.39 | 413 | 1:25.80 | 1:30.59 | |||||
34. | Klimczyk Aleksandra | 93 | JORDAN Krakow | 2:56.95 | 409 | 1:23.32 | 1:33.63 | |||||
35. | Michalik Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:57.00 | 409 | 1:25.26 | 1:31.74 | |||||
36. | Jakóbczyk Hanna | 93 | MUKS Płock | 2:57.63 | 405 | 1:23.06 | 1:34.57 | |||||
37. | Sznajder Paula | 93 | Śląsk Wrocław | 2:57.95 | 403 | 1:24.98 | 1:32.97 | |||||
38. | Stefańska Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 2:58.00 | 402 | 1:24.11 | 1:33.89 | |||||
39. | Ujdak Michalina | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:59.52 | 392 | 1:23.68 | 1:35.84 | |||||
40. | Sadowska Marta | 93 | PolKS Szczytno | 2:59.85 | 390 | 1:27.75 | 1:32.10 | |||||
41. | Ostrowska Aneta | 93 | MUKS Płock | 3:01.29 | 381 | 1:28.99 | 1:32.30 | |||||
42. | Królak Agnieszka | 93 | Anprel Nowa Wie | 3:01.96 | 376 | 1:24.44 | 1:37.52 | |||||
43. | Dutkiewicz Angelika | 93 | BUKS Warszawa | 3:02.49 | 373 | 1:23.38 | 1:39.11 | |||||
44. | Laprus Zuzanna | 93 | UKS Żoliborz Wa | 3:03.13 | 369 | 1:28.51 | 1:34.62 | |||||
45. | Zawiszewska Maja | 93 | MUKS "Piętnastk | 3:03.67 | 366 | 1:29.23 | 1:34.44 | |||||
46. | Czauderna Anna | 93 | Ikar Mielec | 3:04.73 | 360 | 1:27.01 | 1:37.72 | |||||
47. | Połomka Paulina | 93 | Akwawit Leszno | 3:05.22 | 357 | 1:32.70 | 1:32.52 | |||||
48. | Borowa Adrianna | 93 | BUKS Warszawa | 3:05.53 | 355 | 1:29.17 | 1:36.36 | |||||
49. | Bednarczyk Dominika | 93 | JORDAN Krakow | 3:05.89 | 353 | 1:34.55 | 1:31.34 | |||||
50. | Niewinowska Zofia | 93 | MUKP Warszawian | 3:09.29 | 334 | 1:29.71 | 1:39.58 | |||||
51. | Bik Wiktoria | 93 | Wodnik Krosno | 3:10.26 | 329 | 1:34.87 | 1:35.39 | |||||
52. | Duduś Anna | 93 | Delfin Tarnobrz | 3:16.22 | 300 | 1:33.38 | 1:42.84 | |||||
53. | Fijałkowska Zuzanna | 93 | Ikar Mielec | 3:27.57 | 253 |
<< TOP >> |
Nr 16 05-07-02 | 200m zmienny Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 2:28.13 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | ||||||
1. | Nowak Bartosz | 93 | Delfin 2 Elbląg | 2:37.12 | 2:32.63 | 471 | 1:16.26 | 1:16.37 | |||||
2. | Szuba Michał | 93 | Śląsk Wrocław | 2:37.12 | 2:34.41 | 454 | 1:14.29 | 1:20.12 | |||||
3. | Janas Krzysztof | 93 | Rekin Ursynów | 2:39.09 | 2:36.06 | 440 | 1:15.48 | 1:20.58 | |||||
4. | Pytel Filip | 93 | Polonia Warszaw | 2:39.07 | 2:36.30 | 438 | 1:16.86 | 1:19.44 | |||||
5. | Karpisz Bartłomiej | 93 | Słowianka Gorzó | 2:38.40 | 2:36.59 | 436 | 1:16.23 | 1:20.36 | |||||
6. | Grzelec Bartosz | 93 | Polonia Warszaw | 2:38.58 | 2:39.54 | 419 | 1:15.98 | 1:23.56 | |||||
7. | Kulas Dawid | 93 | Słowianka Gorzó | 2:40.81 | 2:40.23 | 407 | 1:17.77 | 1:22.46 | |||||
8. | Nowak Łukasz | 93 | JORDAN Krakow | 2:42.16 | 2:43.06 | 392 | 1:17.64 | 1:25.42 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
9. | Rybiński Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 2:42.32 | 2:41.35 | 398 | 1:15.81 | 1:25.54 | |||||
10. | Głuszek Łukasz | 93 | Śląsk Wrocław | 2:44.83 | 2:42.49 | 390 | 1:19.11 | 1:23.38 | |||||
11. | Kubiak Rafał | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 2:48.26 | 2:44.82 | 374 | 1:21.27 | 1:23.55 | |||||
12. | Paciorek Artur | 93 | JORDAN Krakow | 2:44.09 | 2:45.42 | 379 | 1:16.47 | 1:28.95 | |||||
13. | Kopeć Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:46.80 | 2:45.96 | 366 | 1:18.37 | 1:27.59 | |||||
14. | Greszta Jakub | 93 | MUKS DORADO | 2:45.12 | 2:50.53 | 371 | 1:20.20 | 1:30.33 | |||||
15. | Świątkiewicz Rafał | 93 | Polonia Warszaw | 2:43.93 | 2:55.49 | 380 | 1:24.49 | 1:31.00 | |||||
16. | Grula Mateusz | 93 | BUKS Warszawa | 2:45.46 | 3:02.82 | 369 | 1:27.28 | 1:35.54 | |||||
17. | Solski Maciej | 93 | GOS Raszyn | 2:49.25 | 345 | 1:18.14 | 1:31.11 |
||||||
18. | Urbański Krzysztof | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 2:49.57 | 343 | 1:22.25 | 1:27.32 | ||||||
19. | Szczepanik Łukasz | 93 | Juvenia Wrocław | 2:49.71 | 342 | 1:20.50 | 1:29.21 | ||||||
20. | Szymański Konrad | 93 | GOS Raszyn | 2:50.15 | 339 | 1:22.35 | 1:27.80 | ||||||
21. | Prus Janusz | 93 | Delfinek Łuków | 2:50.64 | 337 | 1:20.27 | 1:30.37 | ||||||
22. | Stafin Mateusz | 93 | BOBRY Dębica | 2:50.97 | 335 | 1:23.52 | 1:27.45 | ||||||
23. | Kościelniak Konrad | 93 | Juvenia Wrocław | 2:51.27 | 333 | 1:21.82 | 1:29.45 | ||||||
24. | Lann Karol | 93 | Rekin Ursynów | 2:51.37 | 332 | 1:21.40 | 1:29.97 | ||||||
25. | Traczewski Jakub | 93 | BUKS Warszawa | 2:51.50 | 332 | 1:19.84 | 1:31.66 | ||||||
26. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 2:51.76 | 330 | 1:25.85 | 1:25.91 | ||||||
27. | Ważeliński Błażej | 93 | Korner-Novita 1 | 2:51.79 | 330 | 1:24.34 | 1:27.45 | ||||||
28. | Małagowski Amadeusz | 93 | DELFIN Piotrków | 2:51.98 | 329 | 1:23.59 | 1:28.39 | ||||||
29. | Matusiak Rafał | 93 | Delfin Łódź | 2:52.00 | 329 | 1:22.81 | 1:29.19 | ||||||
30. | Kołodziej Szczepan | 93 | BOBRY Dębica | 2:52.31 | 327 | 1:24.55 | 1:27.76 | ||||||
31. | Przyborowski Piotr | 93 | MUKS Płock | 2:52.32 | 327 | 1:22.85 | 1:29.47 | ||||||
32. | Osenkowski Bartłomiej | 93 | Znicz Koszalin | 2:52.33 | 327 | 1:22.77 | 1:29.56 | ||||||
33. | Ulatowski Kamil | 93 | Znicz Koszalin | 2:52.63 | 325 | 1:24.42 | 1:28.21 | ||||||
34. | Lagrzycki Filip | 93 | UKS Żoliborz Wa | 2:53.21 | 322 | 1:22.86 | 1:30.35 | ||||||
35. | Cisowski Tomasz | 93 | BOBRY Dębica | 2:53.28 | 321 | 1:23.97 | 1:29.31 | ||||||
36. | Sudenis Maciej | 93 | Victoria Racibó | 2:53.51 | 320 | 1:21.54 | 1:31.97 | ||||||
37. | Janczewski Marcin | 93 | Polonia Warszaw | 2:55.66 | 308 | 1:23.27 | 1:32.39 | ||||||
38. | Kędzierski Jakub | 93 | Polonia Warszaw | 2:55.97 | 307 | 1:25.04 | 1:30.93 | ||||||
39. | Hałaczkiewicz Paweł | 93 | Wisła Puławy | 2:58.03 | 296 | 1:22.61 | 1:35.42 | ||||||
40. | Staniek Piotr | 93 | Hajduki Chorzów | 2:58.13 | 296 | 1:24.70 | 1:33.43 | ||||||
41. | Pasikowski Piotr | 93 | Trójka Łódź | 2:58.31 | 295 | 1:27.75 | 1:30.56 | ||||||
42. | Galicki Michał | 93 | ATP Augustów | 2:58.55 | 294 | 1:24.72 | 1:33.83 | ||||||
43. | Sidorowicz Wojciech | 93 | Victoria Racibó | 3:01.15 | 281 | 1:26.61 | 1:34.54 | ||||||
44. | Słota Bartłomiej | 93 | Hajduki Chorzów | 3:01.35 | 280 | 1:26.48 | 1:34.87 | ||||||
45. | Szylder Bartłomiej | 93 | UKS AQUATICA Pa | 3:02.59 | 275 | 1:33.53 | 1:29.06 | ||||||
46. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko Bia | 3:05.87 | 260 | 1:26.69 | 1:39.18 | ||||||
47. | Januszewski Marcin | 93 | Delfin Łódź | 3:09.83 | 244 | 1:29.41 | 1:40.42 | ||||||
48. | Trojak Rafał | 93 | UKS TRÓJKA Puła | 3:15.92 | 222 | 1:36.21 | 1:39.71 | ||||||
DYSKW. | Bagniuk Kajetan | 93 | Polonia Warszaw | ||||||||||
Z1 |
<< TOP >> |
Nr 17 05-07-02 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 4:59.02 | Polonia Warszawa |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | POLONIA Warszawa 1 | Polonia Warszaw | 4:59.74 | 526 |
Kośla Marta Wilczęga Anita | 93 93 | 1:13.31 1:24.95 | Kowalska Agata Strychalska Karolina | 93 93 | 1:10.85 1:10.63 |
2. | UKS 1 SOLEX Lębork | UKS 1 SOLEX Lęb | 5:04.68 | 500 |
Małecka Agnieszka Wilmont Róża | 93 93 | 1:15.10 1:26.54 | Miłoszewska Klaudia Baranowska Magdalena | 93 93 | 1:18.43 1:04.61 |
3. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 5:09.64 | 477 |
Dutkiewicz Angelika Sęktas Zuzanna | 93 93 | 1:23.72 1:25.01 | Butkiewicz Olga Gorczyca Agnieszka | 93 93 | 1:12.08 1:08.83 |
4. | WKS SLASK Wrocław | Śląsk Wrocław | 5:13.11 | 461 |
Antoszewska Marta Stańczak Edyta | 93 93 | 1:15.06 1:28.08 | Skrzydło Sara Sznajder Paula | 93 93 | 1:18.53 1:11.44 |
5. | KORMORAN Olsztyn | Kormoran Olszty | 5:13.61 | 459 |
Brzozowska Zuzanna Fuchs Karolina | 93 93 | 1:16.65 1:28.08 | Kowalińska Oriana Onichimowska Ada | 93 93 | 1:19.45 1:09.43 |
6. | MKS JORDAN Kraków I | JORDAN Krakow | 5:15.74 | 450 |
Siwiec Karolina Mazur Sara | 93 93 | 1:18.49 1:26.78 | Kłapyta Karolina Zgoda Agnieszka | 93 93 | 1:20.12 1:10.35 |
7. | MKS TRÓJKA Łódź I | Trójka Łódź | 5:16.86 | 445 |
Pietrzyk Anna Ławrynowicz Anna | 93 93 | 1:19.03 1:30.65 | Dawidowicz Anna Sobczak Ewelina | 93 93 | 1:17.66 1:09.52 |
8. | MKP SLOWIANKA Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzó | 5:17.73 | 441 |
Wiczkowska Daria Olczak Mirela | 93 93 | 1:20.75 1:27.18 | Różycka Hanna Ludniewska Karolina | 93 93 | 1:19.40 1:10.40 |
9. | POLONIA Warszawa 2 | Polonia Warszaw | 5:24.06 | 416 |
Rudzka Aleksandra Skrzeszewska Julia | 93 93 | 1:23.11 1:30.79 | Duszak Anna Kołakowska Róża | 93 93 | 1:19.40 1:10.76 |
10. | MKS JORDAN Kraków II | JORDAN Krakow | 5:26.61 | 406 |
Sowa Kinga Bednarczyk Dominika | 93 93 | 1:18.60 1:31.60 | Wysocka Sylwia Jasiniak Magda | 93 93 | 1:28.50 1:07.91 |
11. | MKS TRÓJKA Łódź II | Trójka Łódź | 5:32.99 | 383 |
Bączyk Paula Skiba Karolina | 93 93 | 1:24.01 1:33.64 | Stefańska Katarzyna Leoniak Katarzyna | 93 93 | 1:25.11 1:10.23 |
DYSKW. | MMKS Dąbrowa Górnicza | MMKS Dąbrowa Gó | |||||||||||
M7 |
Ujdak Michalina, Michalik Magdalena, Przystalska Angelika, Jarosz Justyna |
DYSKW. | ZKS UNIA Tarnów | Unia Tarnów | |||||||||||
O4 |
Samborska Monika, Rodak Monika, Sak Agnieszka, Kiełbasa Monika |
<< TOP >> |
Nr 18 05-07-02 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 4:42.24 | Kormoran Olsztyn |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | KORMORAN Olsztyn | Kormoran Olszty | 4:54.25 | 392 |
Świtała Kacper Puciło Piotr | 93 93 | 1:22.16 1:19.95 | Gilski Krzysztof Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 93 | 1:08.38 1:03.76 |
2. | POLONIA Warszawa 1 | Polonia Warszaw | 4:54.54 | 390 |
Grzelec Bartosz Bagniuk Kajetan | 93 93 | 1:13.63 1:23.17 | Świątkiewicz Rafał Pytel Filip | 93 93 | 1:15.00 1:02.74 |
3. | WKS SLASK Wrocław | Śląsk Wrocław | 4:56.28 | 384 |
Otlewski Jakub Żukowski Bartek | 93 93 | 1:11.82 1:24.15 | Rybiński Dawid Szuba Michał | 93 93 | 1:16.42 1:03.89 |
4. | MKS JORDAN Kraków I | JORDAN Krakow | 4:57.03 | 381 |
Nowak Łukasz Suzin Marcin | 93 93 | 1:14.05 1:21.31 | Paciorek Artur Wysoczyński Mateusz | 93 93 | 1:19.01 1:02.66 |
5. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 5:02.60 | 360 |
Traczewski Jakub Grula Mateusz | 93 93 | 1:15.38 1:25.64 | Borowiecki Daniel Durjasz Daniel | 93 93 | 1:13.78 1:07.80 |
6. | AZS AWFiS Gdańsk | AZS AWFiS Gdańs | 5:02.61 | 360 |
Kubiak Rafał Wołkanowski Marek | 93 93 | 1:18.23 1:18.34 | Urbański Krzysztof Musiał Dawid | 93 93 | 1:20.11 1:05.93 |
7. | MKP SLOWIANKA Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzó | 5:03.94 | 355 |
Stankiewicz Andrzej Kulas Dawid | 93 93 | 1:16.40 1:26.73 | Karpisz Bartłomiej Błażejewski Tomasz | 93 93 | 1:12.74 1:08.07 |
8. | MKS JUVENIA Wrocław | Juvenia Wrocław | 5:11.68 | 329 |
Werner Paweł Kościelniak Konrad | 93 93 | 1:11.77 1:33.38 | Szczepanik Łukasz Ziólkowski Kamil | 93 93 | 1:18.83 1:07.70 |
9. | MKS TRÓJKA Łódź | Trójka Łódź | 5:12.03 | 328 |
Mikołajczyk Rafał Pasikowski Piotr | 93 93 | 1:13.66 1:32.83 | Gniadek Damian Sobczyk Kamil | 93 93 | 1:16.64 1:08.90 |
10. | KS WARTA Poznań | Warta Poznań | 5:12.39 | 327 |
Gomoła Piotr Bachowski Wojciech | 93 93 | 1:19.52 1:22.28 | Michalak Łukasz Michałowski Krzysztof | 93 93 | 1:23.18 1:07.41 |
11. | MKP BOBRY Dębica | BOBRY Dębica | 5:16.60 | 314 |
Kołodziej Szczepan Stafin Mateusz | 93 93 | Kut Bartłomiej Cisowski Tomasz | 93 93 | 1:18.15 1:07.46 |
12. | MMKS Dąbrowa Górnicza | MMKS Dąbrowa Gó | 5:16.97 | 313 |
Kopeć Łukasz Kaproń Kacper | 93 93 | 1:17.21 1:30.92 | Chmiel Łukasz Marek Kacper | 93 93 | 1:17.85 1:10.99 |
13. | MKS JORDAN Kraków II | JORDAN Krakow | 5:18.42 | 309 |
Łoniewski Daniel Brus Dominik | 93 93 | 1:21.71 1:30.90 | Gaj Oskar Książek Michał | 93 93 | 1:16.36 1:09.45 |
14. | MKS ZNICZ Koszalin | Znicz Koszalin | 5:18.81 | 308 |
Kotkowicz Michał Ulatowski Kamil | 93 93 | 1:14.40 1:36.45 | Osenkowski Bartłomiej Gajdzica Wojciech | 93 93 | 1:17.95 1:10.01 |
15. | REKIN Ursynów | Rekin Ursynów | 5:19.06 | 307 |
Janas Krzysztof Marecki Grzegorz | 93 93 | 1:20.00 1:29.39 | Opalski Marcin Lann Karol | 93 93 | 1:19.99 1:09.68 |
16. | MKS DELFINEK Łuków | Delfinek Łuków | 5:20.46 | 303 |
Prus Janusz Świeńtoński Jakub | 93 93 | 1:19.12 | Przeździak Alan Gula Piotr | 93 93 | 1:10.35 |
17. | Augustowskie Tow. Plywackie | ATP Augustów | 5:21.57 | 300 |
Galicki Michał Zarzecki Bartosz | 93 93 | 1:19.57 1:26.73 | Domański Maciej Niedźwiecki Michał | 93 93 | 1:22.86 1:12.41 |
18. | MKS VICTORIA Racibórz | Victoria Racibó | 5:26.19 | 287 |
Sudenis Maciej Grzelak Arkadiusz | 93 93 | 1:19.45 | Dorobisz Patryk Sidorowicz Wojciech | 93 93 | 1:13.14 |
19. | POLONIA Warszawa 2 | Polonia Warszaw | 5:29.35 | 279 |
Janczewski Marcin Kędzierski Jakub | 93 93 | 1:22.19 1:29.27 | Ryskalok Michał Dobrowolski Konrad | 93 93 | 1:26.70 1:11.19 |
<< TOP >> |
Nr 19 05-07-03 | 100m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 1:01.41 | Pawlaczek Natalia | 93 | MKS Zryw Opole |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Pawlaczek Natalia | 93 | Zryw Opole | 1:02.42 | 1:01.24 | 686 | ||||||
Rekord Polski | ||||||||||||
2. | Baranowska Magdalena | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 1:05.31 | 1:02.59 | 642 | ||||||
3. | Jackowska Adrianna | 93 | MUKP Warszawian | 1:05.87 | 1:04.56 | 585 | ||||||
4. | Stawicka Joanna | 93 | PIRANIA Jarocin | 1:06.70 | 1:05.28 | 566 | ||||||
5. | Jakóbczyk Hanna | 93 | MUKS Płock | 1:07.76 | 1:06.56 | 534 | ||||||
6. | Konwerska Natalia | 93 | Orka Ciechanów | 1:06.95 | 1:06.60 | 533 | ||||||
7. | Jagielska Marika | 93 | Juvenia Białyst | 1:06.64 | 1:07.08 | 532 | ||||||
8. | Kośla Marta | 93 | Polonia Warszaw | 1:07.24 | 1:13.03 | 518 | ||||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Sikora Paulina | 93 | ÓSEMKA Oświęcim | 1:08.12 | 1:06.54 | 534 | ||||||
10. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 1:08.74 | 1:07.53 | 511 | ||||||
11. | Bukowska Karolina | 93 | Delfin 2 Elbląg | 1:08.35 | 1:07.62 | 509 | ||||||
12. | Pszczolnik Monika | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:08.52 | 1:07.99 | 501 | ||||||
13. | Wójcik Ewa | 93 | Arka Kielce | 1:09.27 | 1:08.35 | 493 | ||||||
14. | Twardowska Sylwia | 93 | Skarpa Lublin | 1:09.69 | 1:08.47 | 490 | ||||||
15. | Wysocka Sylwia | 93 | JORDAN Krakow | 1:09.38 | 1:08.96 | 480 | ||||||
16. | Skrzydło Sara | 93 | Śląsk Wrocław | 1:09.52 | 1:10.10 | 469 | ||||||
17. | Wiczkowska Daria | 93 | Słowianka Gorzó | 1:09.75 | 464 | |||||||
18. | Włodarczyk Barbara | 93 | Orka Lędziny | 1:10.06 | 458 | |||||||
19. | Onichimowska Ada | 93 | Kormoran Olszty | 1:10.48 | 450 | |||||||
20. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:10.70 | 445 | |||||||
21. | Leoniak Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 1:10.78 | 444 | |||||||
22. | Chlipała Patrycja | 93 | Aquarius Myślen | 1:10.95 | 441 | |||||||
23. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 1:11.26 | 435 | |||||||
24. | Żegalski Aleksandra | 93 | KS Posnania | 1:12.10 | 420 | |||||||
25. | Ostrowska Aneta | 93 | MUKS Płock | 1:12.26 | 417 | |||||||
26. | Wiśniewska Magdalena | 93 | KS Posnania | 1:12.28 | 417 | |||||||
27. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 1:12.34 | 416 | |||||||
28. | Wolińska Katarzyna | 93 | MOS Katowice | 1:12.44 | 414 | |||||||
29. | Moń Aleksandra | 93 | Górnik Sosnowie | 1:12.46 | 414 | |||||||
30. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:12.69 | 410 | |||||||
31. | Skiba Karolina | 93 | Trójka Łódź | 1:12.73 | 409 | |||||||
32. | Rudkowska Klaudia | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:12.74 | 409 | |||||||
33. | Ludniewska Karolina | 93 | Słowianka Gorzó | 1:12.76 | 409 | |||||||
34. | Kiełbasa Monika | 93 | Unia Tarnów | 1:13.05 | 404 | |||||||
35. | Cieśla Agnieszka | 93 | SKS Ósemka Wars | 1:13.19 | 401 | |||||||
Duduś Anna | 93 | Delfin Tarnobrz | 1:13.19 | 401 | ||||||||
37. | Wakuła Karolina | 93 | AZS AWF Katowic | 1:13.26 | 400 | |||||||
38. | Sadowska Marta | 93 | PolKS Szczytno | 1:13.94 | 389 | |||||||
39. | Surowiec Kinga | 93 | MOS Chrzanów | 1:14.34 | 383 | |||||||
40. | Bik Wiktoria | 93 | Wodnik Krosno | 1:14.71 | 377 | |||||||
41. | Mąka Monika | 93 | Polonez Wyszków | 1:14.97 | 373 | |||||||
42. | Kwiatkowska Anna | 93 | Siódemka Brodni | 1:15.57 | 365 | |||||||
43. | Niewinowska Zofia | 93 | MUKP Warszawian | 1:16.48 | 352 | |||||||
44. | Chilczuk Paulina | 93 | Kormoran Olszty | 1:16.52 | 351 | |||||||
45. | Laprus Zuzanna | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:16.69 | 349 |
<< TOP >> |
Nr 20 05-07-03 | 100m dowolny Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1989 | 59.80 | Hundert Marcin | 75 | Stal Stocznia Szczecin |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 1:02.43 | 1:01.01 | 496 | |||||
2. | Zając Tomasz | 93 | MUKS Wiking Tom | 1:04.24 | 1:03.05 | 449 | |||||
3. | Wysoczyński Mateusz | 93 | JORDAN Krakow | 1:03.52 | 1:03.39 | 442 | |||||
4. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 1:03.22 | 1:03.76 | 446 | |||||
5. | Janas Krzysztof | 93 | Rekin Ursynów | 1:04.84 | 1:04.78 | 414 | |||||
6. | Wołodźko Maciej | 93 | MKS Jedenastka | 1:05.94 | 1:06.29 | 393 | |||||
7. | Musiał Dawid | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:05.71 | 1:06.83 | 397 | |||||
8. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Kormoran Olszty | 1:05.85 | 1:07.17 | 394 | |||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Oleksiak Krzysztof | 93 | MMKS Kedzierzyn | 1:06.57 | 1:05.76 | 396 | |||||
10. | Bor Radosław | 93 | Korner-Novita 1 | 1:06.78 | 1:06.24 | 387 | |||||
11. | Szymański Konrad | 93 | GOS Raszyn | 1:06.34 | 1:06.50 | 386 | |||||
12. | Gniadek Damian | 93 | Trójka Łódź | 1:06.64 | 1:07.38 | 380 | |||||
13. | Przyborowski Piotr | 93 | MUKS Płock | 1:06.62 | 1:07.43 | 381 | |||||
14. | Łoniewski Daniel | 93 | JORDAN Krakow | 1:06.92 | 1:07.59 | 376 | |||||
15. | Michałowski Krzysztof | 93 | Warta Poznań | 1:07.24 | 1:07.90 | 370 | |||||
16. | Kunicki Brandon | 93 | KS Posnania | 1:07.17 | 1:08.09 | 371 | |||||
17. | Durjasz Daniel | 93 | BUKS Warszawa | 1:07.43 | 367 | ||||||
18. | Korybski Maciej | 93 | KP Avia Świdnik | 1:07.69 | 363 | ||||||
19. | Gawęda Karol | 93 | AZS AWF Katowic | 1:07.91 | 359 | ||||||
20. | Chmiel Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:08.11 | 356 | ||||||
21. | Poławski Mariusz | 93 | MUKP Warszawian | 1:08.15 | 356 | ||||||
Greszta Jakub | 93 | MUKS DORADO | 1:08.15 | 356 | |||||||
23. | Prus Janusz | 93 | Delfinek Łuków | 1:08.28 | 354 | ||||||
24. | Lann Karol | 93 | Rekin Ursynów | 1:08.33 | 353 | ||||||
25. | Stankiewicz Andrzej | 93 | Słowianka Gorzó | 1:08.44 | 351 | ||||||
26. | Sobczyk Kamil | 93 | Trójka Łódź | 1:08.68 | 347 | ||||||
27. | Kołodziejski Cezary | 93 | Skra Bełchatów | 1:08.74 | 346 | ||||||
28. | Makuch Stanisław | 93 | CZARNA Stąporkó | 1:08.75 | 346 | ||||||
29. | Bening Emil | 93 | Koral Wrocław | 1:08.77 | 346 | ||||||
30. | Radtke Bartosz | 93 | GKP Orka Grudzi | 1:08.87 | 345 | ||||||
31. | Paciorek Artur | 93 | JORDAN Krakow | 1:08.89 | 344 | ||||||
32. | Skibiński Mateusz | 93 | MUKS DORADO | 1:09.02 | 342 | ||||||
33. | Przeździak Alan | 93 | Delfinek Łuków | 1:09.05 | 342 | ||||||
34. | Świątkiewicz Rafał | 93 | Polonia Warszaw | 1:09.12 | 341 | ||||||
35. | Cisowski Tomasz | 93 | BOBRY Dębica | 1:09.24 | 339 | ||||||
36. | Jacniacki Mateusz | 93 | Fala Kraśnik | 1:09.48 | 336 | ||||||
37. | Pawłowski Mateusz | 93 | Śląsk Wrocław | 1:09.51 | 335 | ||||||
38. | Towarek Sebastian | 93 | Jedynka Elbląg | 1:09.56 | 334 | ||||||
39. | Kut Bartłomiej | 93 | BOBRY Dębica | 1:09.96 | 329 | ||||||
40. | Rozmiarek Łukasz | 93 | Słowianka Gorzó | 1:09.98 | 328 | ||||||
41. | Rybicki Jan | 93 | Rekin Ursynów | 1:10.15 | 326 | ||||||
42. | Tomczak Paweł | 93 | Warta Poznań | 1:10.17 | 326 | ||||||
43. | Psyk Maciej | 93 | KSZO Ostrowiec | 1:10.30 | 324 | ||||||
44. | Karpowicz Kacper | 93 | JORDAN Krakow | 1:10.40 | 323 | ||||||
45. | Lagrzycki Filip | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:10.43 | 322 | ||||||
46. | Gomółka Piotr | 93 | Sokół Rzeszów | 1:10.69 | 319 | ||||||
47. | Gierda Mateusz | 93 | Juvenia Białyst | 1:10.81 | 317 | ||||||
48. | Ryskalok Michał | 93 | Polonia Warszaw | 1:10.83 | 317 | ||||||
49. | Baran Mateusz | 93 | MUKP Warszawian | 1:11.00 | 314 | ||||||
50. | Dobrowolski Konrad | 93 | Polonia Warszaw | 1:11.07 | 313 | ||||||
51. | Machnik Mikołaj | 93 | MOS Katowice | 1:11.19 | 312 | ||||||
52. | Ciechanowicz Michał | 93 | MUKS DORADO | 1:11.24 | 311 | ||||||
53. | Gajda Mateusz | 93 | Nawa Skierniewi | 1:11.33 | 310 | ||||||
54. | Mazurek Szymon | 93 | UKS AQUATICA Pa | 1:11.70 | 305 | ||||||
55. | Szczepanik Łukasz | 93 | Juvenia Wrocław | 1:11.71 | 305 | ||||||
56. | Pasikowski Piotr | 93 | Trójka Łódź | 1:11.80 | 304 | ||||||
57. | Opalski Marcin | 93 | Rekin Ursynów | 1:11.93 | 302 | ||||||
58. | Pasiorowski Dominik | 93 | BUKS Warszawa | 1:11.97 | 302 | ||||||
59. | Janczewski Marcin | 93 | Polonia Warszaw | 1:12.10 | 300 | ||||||
60. | Misiaszek Jakub | 93 | MKP Toruńczyk T | 1:12.24 | 298 | ||||||
61. | Tomko Filip | 93 | Kormoran Olszty | 1:12.78 | 292 | ||||||
62. | Gajdzica Wojciech | 93 | Znicz Koszalin | 1:12.86 | 291 | ||||||
63. | Ziólkowski Kamil | 93 | Juvenia Wrocław | 1:13.09 | 288 | ||||||
64. | Suchenek Adam | 93 | Polonez Wyszków | 1:13.17 | 287 | ||||||
65. | Baranowski Maciej | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:13.27 | 286 | ||||||
66. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 1:13.30 | 286 | ||||||
67. | Gula Piotr | 93 | Delfinek Łuków | 1:13.53 | 283 | ||||||
68. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko Bia | 1:14.22 | 275 | ||||||
69. | Karłowicz Bartosz | 93 | Polonez Wyszków | 1:14.31 | 274 | ||||||
70. | Koncewicz Konrad | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:14.37 | 273 | ||||||
71. | Staniek Piotr | 93 | Hajduki Chorzów | 1:14.79 | 269 | ||||||
72. | Niedźwiecki Michał | 93 | ATP Augustów | 1:14.81 | 269 | ||||||
73. | Bronikowski Marcin | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:14.87 | 268 | ||||||
74. | Januszewski Marcin | 93 | Delfin Łódź | 1:15.97 | 257 | ||||||
75. | Trojak Rafał | 93 | UKS TRÓJKA Puła | 1:16.49 | 251 |
<< TOP >> |
Nr 21 05-07-03 | 100m grzbietowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 1:09.38 | Kwiatkowska Agata | 90 | Manta Jelcz Laskowice |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Kośla Marta | 93 | Polonia Warszaw | 1:12.71 | 1:11.13 | 609 | |||||
2. | Kowalska Agata | 93 | Polonia Warszaw | 1:13.57 | 1:11.76 | 593 | |||||
3. | Małecka Agnieszka | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 1:15.42 | 1:13.77 | 545 | |||||
4. | Krzyżostaniak Agnieszka | 93 | SMS/MKP Szczeci | 1:14.75 | 1:13.89 | 543 | |||||
5. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 1:14.70 | 1:14.06 | 539 | |||||
6. | Stańczak Edyta | 93 | Śląsk Wrocław | 1:14.51 | 1:14.10 | 538 | |||||
7. | Antoszewska Marta | 93 | Śląsk Wrocław | 1:14.69 | 1:15.46 | 526 | |||||
8. | Kapela Paulina | 93 | UKS "Siódemka" | 1:15.44 | 1:16.48 | 510 | |||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Pszczolnik Monika | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:16.43 | 1:16.04 | 498 | |||||
10. | Misiórska Katarzyna | 93 | Górnik Sosnowie | 1:16.20 | 1:16.13 | 496 | |||||
11. | Kundzicz Kinga | 93 | Wisła Puławy | 1:17.85 | 1:16.47 | 490 | |||||
12. | Dawidowicz Anna | 93 | Trójka Łódź | 1:16.30 | 1:16.53 | 493 | |||||
13. | Brzozowska Zuzanna | 93 | Kormoran Olszty | 1:16.96 | 1:16.72 | 485 | |||||
14. | Siwiec Karolina | 93 | JORDAN Krakow | 1:17.53 | 1:17.05 | 479 | |||||
15. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświęcim | 1:16.39 | 1:17.08 | 491 | |||||
16. | Grzegorczyk Izabella | 93 | KS Posnania | 1:18.59 | 1:19.41 | 451 | |||||
17. | Urbanowska Justyna | 93 | MUKS "Piętnastk | 1:18.60 | 451 | ||||||
18. | Królak Agnieszka | 93 | Anprel Nowa Wie | 1:18.63 | 450 | ||||||
19. | Dudek Mariola | 93 | Orka Jędrzejów | 1:18.65 | 450 | ||||||
20. | Szczęsna Sylwia | 93 | Polonez Wyszków | 1:19.11 | 442 | ||||||
21. | Klimczyk Aleksandra | 93 | JORDAN Krakow | 1:19.32 | 439 | ||||||
22. | Zawiszewska Maja | 93 | MUKS "Piętnastk | 1:19.35 | 438 | ||||||
23. | Hanuszewicz Pamela | 93 | SMS/MKP Szczeci | 1:19.81 | 431 | ||||||
24. | Strychalska Karolina | 93 | Polonia Warszaw | 1:19.91 | 429 | ||||||
25. | Pietrzyk Anna | 93 | Trójka Łódź | 1:20.11 | 426 | ||||||
26. | Sowa Kinga | 93 | JORDAN Krakow | 1:20.25 | 424 | ||||||
27. | Jasińska Joanna | 93 | JORDAN Krakow | 1:20.55 | 419 | ||||||
28. | Stępniak Alicja | 93 | MUKS Płock | 1:20.56 | 419 | ||||||
29. | Różyńska Ewa | 93 | Fala Kraśnik | 1:20.61 | 418 | ||||||
30. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 1:20.80 | 415 | ||||||
31. | Nowikowska Emilia | 93 | MUKS Olimpijczy | 1:21.26 | 408 | ||||||
32. | Twardowska Sylwia | 93 | Skarpa Lublin | 1:21.27 | 408 | ||||||
33. | Miłoszewska Klaudia | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 1:21.46 | 405 | ||||||
34. | Kowalska Katarzyna | 93 | Korner-Novita 1 | 1:22.21 | 394 | ||||||
35. | Bączyk Paula | 93 | Trójka Łódź | 1:23.03 | 382 | ||||||
36. | Czauderna Anna | 93 | Ikar Mielec | 1:23.11 | 381 | ||||||
37. | Sznajder Paula | 93 | Śląsk Wrocław | 1:23.46 | 377 | ||||||
38. | Klaniecka Matylda | 93 | Śląsk Wrocław | 1:23.50 | 376 | ||||||
39. | Szalkowska Aleksandra | 93 | MKP Toruńczyk T | 1:24.15 | 367 | ||||||
40. | Dutkiewicz Angelika | 93 | BUKS Warszawa | 1:24.36 | 365 | ||||||
41. | Borowa Adrianna | 93 | BUKS Warszawa | 1:24.87 | 358 | ||||||
42. | Stefańska Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 1:25.63 | 349 | ||||||
43. | Rudzka Aleksandra | 93 | Polonia Warszaw | 1:25.94 | 345 | ||||||
44. | Cieśla Agnieszka | 93 | SKS Ósemka Wars | 1:30.19 | 298 | ||||||
45. | Klimek Monika | 93 | Ikar Mielec | 1:35.30 | 253 |
<< TOP >> |
Nr 22 05-07-03 | 100m grzbietowy Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 1:08.65 | Trzcionka Piotr | 89 | Pirania Częstochowa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Gilski Krzysztof | 93 | Kormoran Olszty | 1:11.62 | 1:09.49 | 467 | |||||
2. | Otlewski Jakub | 93 | Śląsk Wrocław | 1:10.64 | 1:10.78 | 445 | |||||
3. | Grzelec Bartosz | 93 | Polonia Warszaw | 1:12.35 | 1:11.00 | 438 | |||||
4. | Solski Maciej | 93 | GOS Raszyn | 1:11.88 | 1:11.56 | 428 | |||||
5. | Wysoczyński Mateusz | 93 | JORDAN Krakow | 1:11.32 | 1:12.04 | 432 | |||||
6. | Mikołajczyk Rafał | 93 | Trójka Łódź | 1:13.94 | 1:12.75 | 407 | |||||
7. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 1:13.12 | 1:13.44 | 401 | |||||
8. | Nowak Łukasz | 93 | JORDAN Krakow | 1:13.29 | 1:13.62 | 398 | |||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 1:14.03 | 1:12.94 | 404 | |||||
10. | Traczewski Jakub | 93 | BUKS Warszawa | 1:15.13 | 1:14.93 | 372 | |||||
11. | Babij Adrian | 93 | Wodnik Police | 1:14.97 | 1:15.01 | 372 | |||||
12. | Rybiński Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 1:15.72 | 1:15.50 | 364 | |||||
13. | Bojdoł Kamil | 93 | MOSM Tychy | 1:15.02 | 1:15.95 | 371 | |||||
14. | Galicki Michał | 93 | ATP Augustów | 1:17.65 | 1:18.00 | 335 | |||||
15. | Urbański Krzysztof | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:16.48 | 1:18.42 | 350 | |||||
16. | Paciorek Artur | 93 | JORDAN Krakow | 1:17.33 | 1:18.56 | 339 | |||||
17. | Książek Michał | 93 | JORDAN Krakow | 1:17.68 | 334 | ||||||
18. | Kopeć Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:18.09 | 329 | ||||||
19. | Ważeliński Błażej | 93 | Korner-Novita 1 | 1:18.42 | 325 | ||||||
20. | Kondratowicz Jakub | 93 | UKS "2" Morena | 1:18.43 | 325 | ||||||
21. | Głuszek Łukasz | 93 | Śląsk Wrocław | 1:18.54 | 323 | ||||||
22. | Kędzierski Jakub | 93 | Polonia Warszaw | 1:18.58 | 323 | ||||||
23. | Sudenis Maciej | 93 | Victoria Racibó | 1:18.68 | 322 | ||||||
24. | Błażejewski Tomasz | 93 | Słowianka Gorzó | 1:19.11 | 316 | ||||||
25. | Brus Dominik | 93 | JORDAN Krakow | 1:19.21 | 315 | ||||||
26. | Szeląg Paweł | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 1:19.29 | 314 | ||||||
27. | Radtke Bartosz | 93 | GKP Orka Grudzi | 1:19.60 | 311 | ||||||
28. | Kościelniak Konrad | 93 | Juvenia Wrocław | 1:19.70 | 309 | ||||||
29. | Kubiak Rafał | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:19.90 | 307 | ||||||
30. | Zdaniewicz Rafał | 93 | Śląsk Wrocław | 1:20.00 | 306 | ||||||
31. | Kornacki Robert | 93 | Juvenia Białyst | 1:20.10 | 305 | ||||||
32. | Niezgódka Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 1:20.83 | 297 | ||||||
33. | Iłendo Piotr | 93 | Juvenia Białyst | 1:21.07 | 294 | ||||||
34. | Latuszek Tomasz | 93 | Akwawit Leszno | 1:21.20 | 293 | ||||||
35. | Staniek Piotr | 93 | Hajduki Chorzów | 1:21.80 | 286 | ||||||
36. | Janczewski Marcin | 93 | Polonia Warszaw | 1:21.98 | 284 | ||||||
37. | Stromecki Łukasz | 93 | MTS Kwidzyn | 1:22.19 | 282 | ||||||
38. | Baszak Adrian | 93 | Sokół Rzeszów | 1:22.33 | 281 | ||||||
39. | Witkowski Adrian | 93 | SMS/MKP Szczeci | 1:22.60 | 278 | ||||||
40. | Baran Rafał | 93 | MOS Chrzanów | 1:23.39 | 270 | ||||||
41. | Świtała Kacper | 93 | Kormoran Olszty | 1:23.79 | 266 | ||||||
42. | Gajdzica Wojciech | 93 | Znicz Koszalin | 1:24.61 | 259 | ||||||
43. | Kratkowski Marcin | 93 | MTS Kwidzyn | 1:24.86 | 256 | ||||||
44. | Leszczyński Piotr | 93 | MTS Kwidzyn | 1:28.22 | 228 |
<< TOP >> |
Nr 23 05-07-03 | 200m klasyczny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 2:45.48 | Szczepaniak Karolina | 92 | Polon ia Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | |||||
1. | Radlińska Marcelina | 93 | Orka Zamość | 2:52.55 | 2:48.55 | 621 | 1:21.66 | 1:26.89 | ||||
2. | Bieńkowska Wiktoria | 93 | Delfin 2 Elbląg | 2:52.09 | 2:49.65 | 609 | 1:21.82 | 1:27.83 | ||||
3. | Ślusarczyk Anna | 93 | Warta Poznań | 2:56.47 | 2:53.58 | 569 | 1:25.24 | 1:28.34 | ||||
4. | Gajewska Patrycja | 93 | Delfin Kalisz | 3:00.81 | 2:58.91 | 519 | 1:27.32 | 1:31.59 | ||||
5. | Wilczęga Anita | 93 | Polonia Warszaw | 3:02.50 | 3:00.36 | 507 | 1:27.77 | 1:32.59 | ||||
6. | Felzenowska Karolina | 93 | Koral Wrocław | 3:00.90 | 3:00.78 | 503 | 1:27.43 | 1:33.35 | ||||
7. | Sęktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 3:02.82 | 3:01.10 | 501 | 1:27.69 | 1:33.41 | ||||
8. | Wiśniewska Magdalena | 93 | KS Posnania | 3:02.03 | 3:01.33 | 499 | 1:27.57 | 1:33.76 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Mazur Sara | 93 | JORDAN Krakow | 3:03.71 | 3:01.74 | 495 | 1:28.36 | 1:33.38 | ||||
10. | Paś Patrycja | 93 | GOS Raszyn | 3:04.24 | 3:01.84 | 495 | 1:28.09 | 1:33.75 | ||||
11. | Lewczuk Karolina | 93 | KSZO Ostrowiec | 3:04.14 | 3:02.89 | 486 | 1:29.82 | 1:33.07 | ||||
12. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 3:03.32 | 3:03.20 | 484 | 1:29.49 | 1:33.71 | ||||
13. | Strychalska Karolina | 93 | Polonia Warszaw | 3:04.86 | 3:03.84 | 479 | 1:29.95 | 1:33.89 | ||||
14. | Jarosz Justyna | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 3:03.25 | 3:04.67 | 483 | 1:29.03 | 1:35.64 | ||||
15. | Ordon Agata | 93 | PolKS Szczytno | 3:05.94 | 3:04.93 | 470 | 1:29.97 | 1:34.96 | ||||
16. | Włodarek Agnieszka | 93 | MUKP Warszawian | 3:05.40 | 3:05.02 | 470 | 1:31.95 | 1:33.07 | ||||
17. | Lewińska Karolina | 93 | MKS Jedenastka | 3:05.96 | 462 | 1:30.69 | 1:35.27 |
|||||
18. | Wrzeszcz Anita | 93 | SMS/MKP Szczeci | 3:06.79 | 456 | 1:31.71 | 1:35.08 | |||||
19. | Wilmont Róża | 93 | UKS 1 SOLEX Lęb | 3:08.90 | 441 | 1:32.15 | 1:36.75 | |||||
20. | Szula Anna | 93 | Górnik 09 Mysło | 3:09.21 | 439 | 1:31.71 | 1:37.50 | |||||
21. | Piernik Małgorzata | 93 | MKP Toruńczyk T | 3:10.02 | 433 | 1:33.52 | 1:36.50 | |||||
22. | Bednarczyk Dominika | 93 | JORDAN Krakow | 3:10.40 | 431 | 1:33.70 | 1:36.70 | |||||
23. | Kobuszewska Magdalena | 93 | MUKS DORADO | 3:10.60 | 429 | 1:33.08 | 1:37.52 | |||||
24. | Kołakowska Róża | 93 | Polonia Warszaw | 3:11.27 | 425 | 1:34.07 | 1:37.20 | |||||
25. | Nizio Nikola | 93 | SMS/MKP Szczeci | 3:12.01 | 420 | 1:33.37 | 1:38.64 | |||||
26. | Puzanista Katarzyna | 93 | Start Łódź | 3:12.20 | 419 | 1:33.15 | 1:39.05 | |||||
27. | Połomka Paulina | 93 | Akwawit Leszno | 3:12.70 | 416 | 1:32.40 | 1:40.30 | |||||
28. | Kłapyta Karolina | 93 | JORDAN Krakow | 3:13.05 | 413 | 1:34.93 | 1:38.12 | |||||
29. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 3:13.10 | 413 | 1:32.42 | 1:40.68 | |||||
30. | Kminkowska Ewelina | 93 | Górnik 09 Mysło | 3:13.12 | 413 | 1:32.86 | 1:40.26 | |||||
31. | Drążkiewicz Agata | 93 | MMKS Kedzierzyn | 3:13.33 | 411 | 1:35.36 | 1:37.97 | |||||
32. | Lelakowska Agata | 93 | Delfin Połaniec | 3:13.77 | 409 | 1:33.71 | 1:40.06 | |||||
33. | Fijałkowska Zuzanna | 93 | Ikar Mielec | 3:13.79 | 409 | 1:33.68 | 1:40.11 | |||||
34. | Ławrynowicz Anna | 93 | Trójka Łódź | 3:14.00 | 407 | 1:36.15 | 1:37.85 | |||||
35. | Skrzeszewska Julia | 93 | Polonia Warszaw | 3:14.35 | 405 | 1:34.50 | 1:39.85 | |||||
36. | Gajewska Sylwana | 93 | Trójka Łódź | 3:15.20 | 400 | 1:34.87 | 1:40.33 | |||||
37. | Rachwał Magdalena | 93 | BUKS Warszawa | 3:15.31 | 399 | 1:35.71 | 1:39.60 | |||||
38. | Podmajstrzy Joanna | 93 | Delfin Łódź | 3:15.47 | 398 | 1:34.11 | 1:41.36 | |||||
39. | Fuchs Karolina | 93 | Kormoran Olszty | 3:15.52 | 398 | 1:33.34 | 1:42.18 | |||||
40. | Caputa Anna | 93 | Juvenia Wrocław | 3:15.72 | 397 | 1:35.77 | 1:39.95 | |||||
41. | Streich Amanda | 93 | MUKS Płock | 3:16.57 | 391 | 1:35.12 | 1:41.45 | |||||
42. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 3:18.38 | 381 | 1:32.73 | 1:45.65 | |||||
43. | Jabońska Roksana | 93 | AZS AWF Katowic | 3:18.93 | 378 | 1:32.95 | 1:45.98 | |||||
44. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 3:19.02 | 377 | 1:35.87 | 1:43.15 | |||||
45. | Zachoszcz Joanna | 93 | Znicz Koszalin | 3:22.30 | 359 | 1:37.00 | 1:45.30 | |||||
46. | Laprus Zuzanna | 93 | UKS Żoliborz Wa | 3:24.44 | 348 | 1:39.32 | 1:45.12 | |||||
47. | Niewinowska Zofia | 93 | MUKP Warszawian | 3:27.65 | 332 | 1:41.04 | 1:46.61 |
<< TOP >> |
Nr 24 05-07-03 | 200m klasyczny Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 2:43.41 | Pacholczyk Mateusz | 92 | Kormoran Olsztyn |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | |||||
1. | Puciło Piotr | 93 | Kormoran Olszty | 2:52.27 | 2:46.65 | 477 | 1:21.56 | 1:25.09 | ||||
2. | Rokita Michał | 93 | PARK WODNY Tarn | 2:48.58 | 2:46.72 | 476 | 1:21.95 | 1:24.77 | ||||
3. | Wołkanowski Marek | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 2:48.34 | 2:46.80 | 476 | 1:21.26 | 1:25.54 | ||||
4. | Nowak Bartosz | 93 | Delfin 2 Elbląg | 2:52.44 | 2:48.52 | 461 | 1:21.90 | 1:26.62 | ||||
5. | Machnik Mikołaj | 93 | MOS Katowice | 2:56.78 | 2:50.78 | 443 | 1:23.51 | 1:27.27 | ||||
6. | Orczyk Piotr | 93 | Start Łódź | 2:58.23 | 2:55.67 | 407 | 1:25.94 | 1:29.73 | ||||
7. | Grula Mateusz | 93 | BUKS Warszawa | 2:59.47 | 2:57.93 | 392 | 1:27.38 | 1:30.55 | ||||
8. | Zarzecki Bartosz | 93 | ATP Augustów | 2:58.15 | 2:58.17 | 390 | 1:26.73 | 1:31.44 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Suzin Marcin | 93 | JORDAN Krakow | 3:00.35 | 2:58.06 | 391 | 1:26.59 | 1:31.47 | ||||
10. | Gomoła Piotr | 93 | Warta Poznań | 3:00.83 | 2:59.21 | 383 | 1:26.95 | 1:32.26 | ||||
11. | Małagowski Amadeusz | 93 | DELFIN Piotrków | 3:01.18 | 2:59.74 | 380 | 1:26.39 | 1:33.35 | ||||
12. | Bagniuk Kajetan | 93 | Polonia Warszaw | 3:00.86 | 3:00.94 | 373 | 1:28.60 | 1:32.34 | ||||
13. | Żukowski Bartek | 93 | Śląsk Wrocław | 3:04.11 | 3:02.82 | 361 | 1:28.84 | 1:33.98 | ||||
14. | Bachowski Wojciech | 93 | Warta Poznań | 3:01.47 | 3:03.62 | 369 | 1:30.47 | 1:33.15 | ||||
15. | Bartnik Dawid | 93 | Skalar Słupsk | 3:02.65 | 3:04.99 | 362 | 1:31.22 | 1:33.77 | ||||
16. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 3:02.23 | 3:06.47 | 365 | 1:28.72 | 1:37.75 | ||||
17. | Domański Maciej | 93 | ATP Augustów | 3:04.28 | 353 | 1:29.46 | 1:34.82 |
|||||
18. | Świdurski Bartosz | 93 | MKS PIAST Głogó | 3:05.89 | 343 | 1:30.55 | 1:35.34 | |||||
19. | Matusiak Rafał | 93 | Delfin Łódź | 3:06.33 | 341 | 1:30.15 | 1:36.18 | |||||
20. | Witos Kacper | 93 | SMS/MKP Szczeci | 3:06.65 | 339 | 1:29.42 | 1:37.23 | |||||
21. | Kulas Dawid | 93 | Słowianka Gorzó | 3:06.87 | 338 | 1:30.20 | 1:36.67 | |||||
22. | Stafin Mateusz | 93 | BOBRY Dębica | 3:07.59 | 334 | 1:32.10 | 1:35.49 | |||||
23. | Szylder Bartłomiej | 93 | UKS AQUATICA Pa | 3:07.77 | 333 | 1:30.12 | 1:37.65 | |||||
24. | Świerczyński Bartek | 93 | AZS AWF Katowic | 3:07.87 | 333 | 1:30.61 | 1:37.26 | |||||
25. | Marecki Grzegorz | 93 | Rekin Ursynów | 3:08.31 | 330 | 1:31.07 | 1:37.24 | |||||
26. | Kołodziej Szczepan | 93 | BOBRY Dębica | 3:09.32 | 325 | 1:30.65 | 1:38.67 | |||||
27. | Sidorowicz Wojciech | 93 | Victoria Racibó | 3:09.92 | 322 | 1:34.08 | 1:35.84 | |||||
28. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 3:11.41 | 315 | 1:32.76 | 1:38.65 | |||||
29. | Urbański Rafał | 93 | Wodnik Police | 3:13.30 | 305 | 1:31.92 | 1:41.38 | |||||
30. | Kut Bartłomiej | 93 | BOBRY Dębica | 3:13.93 | 302 | 1:35.89 | 1:38.04 | |||||
31. | Świeńtoński Jakub | 93 | Delfinek Łuków | 3:14.21 | 301 | 1:34.85 | 1:39.36 | |||||
32. | Gaj Oskar | 93 | JORDAN Krakow | 3:15.34 | 296 | 1:33.30 | 1:42.04 | |||||
33. | Gula Piotr | 93 | Delfinek Łuków | 3:15.93 | 293 | 1:35.70 | 1:40.23 | |||||
34. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 3:16.15 | 292 | 1:34.28 | 1:41.87 | |||||
35. | Baranowski Maciej | 93 | UKS Żoliborz Wa | 3:17.56 | 286 | 1:36.83 | 1:40.73 | |||||
36. | Karłowicz Bartosz | 93 | Polonez Wyszków | 3:18.97 | 280 | 1:36.95 | 1:42.02 | |||||
37. | Grzelak Arkadiusz | 93 | Victoria Racibó | 3:22.63 | 265 | 1:39.83 | 1:42.80 | |||||
38. | Szostak Paweł | 93 | Kormoran Olszty | 3:22.70 | 265 | 1:34.13 | 1:48.57 | |||||
39. | Słota Bartłomiej | 93 | Hajduki Chorzów | 3:22.82 | 264 | 1:39.39 | 1:43.43 | |||||
40. | Prus Janusz | 93 | Delfinek Łuków | 3:23.12 | 263 | 1:38.91 | 1:44.21 |
<< TOP >> |
Nr 25 05-07-03 | 800m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1982 | 9:30.05 | Kwiatkowska Agnieszka | 70 | Stal Stocznia Szczecin |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gorczyca Agnieszka | 93 | BUKS Warszawa | 9:54.40 | 601 |
100m: 200m: | 1:09.84 2:24.77 | 1:09.84 1:14.93 | 300m: 400m: | 3:40.20 4:56.26 | 1:15.43 1:16.06 | 500m: 600m: | 6:11.37 7:26.85 | 1:15.11 1:15.48 | 700m: 800m: | 8:42.32 9:54.40 | 1:15.47 1:12.08 |
2. | Olczak Mirela | 93 | Słowianka Gorzó | 9:55.01 | 599 |
100m: 200m: | 1:09.71 2:25.66 | 1:09.71 1:15.95 | 300m: 400m: | 3:41.71 4:58.21 | 1:16.05 1:16.50 | 500m: 600m: | 6:14.28 7:30.48 | 1:16.07 1:16.20 | 700m: 800m: | 8:44.34 9:55.01 | 1:13.86 1:10.67 |
3. | Jackowska Adrianna | 93 | MUKP Warszawian | 10:00.89 | 582 |
100m: 200m: | 1:09.11 2:25.56 | 1:09.11 1:16.45 | 300m: 400m: | 3:42.08 4:59.17 | 1:16.52 1:17.09 | 500m: 600m: | 6:15.53 7:32.16 | 1:16.36 1:16.63 | 700m: 800m: | 8:48.45 10:00.89 | 1:16.29 1:12.44 |
4. | Stawicka Joanna | 93 | PIRANIA Jarocin | 10:08.57 | 560 |
100m: 200m: | 1:10.66 2:26.52 | 1:10.66 1:15.86 | 300m: 400m: | 3:42.47 4:59.31 | 1:15.95 1:16.84 | 500m: 600m: | 6:16.00 7:34.95 | 1:16.69 1:18.95 | 700m: 800m: | 8:52.74 10:08.57 | 1:17.79 1:15.83 |
5. | Karczewska Ewa | 93 | ATP Augustów | 10:15.98 | 540 |
100m: 200m: | 1:13.46 2:30.19 | 1:13.46 1:16.73 | 300m: 400m: | 3:37.70 5:05.54 | 1:07.51 1:27.84 | 500m: 600m: | 6:23.44 7:41.68 | 1:17.90 1:18.24 | 700m: 800m: | 8:59.28 10:15.98 | 1:17.60 1:16.70 |
6. | Krzyżostaniak Agnieszka | 93 | SMS/MKP Szczeci | 10:17.61 | 536 |
100m: 200m: | 1:14.86 2:34.39 | 1:14.86 1:19.53 | 300m: 400m: | 3:52.18 5:10.53 | 1:17.79 1:18.35 | 500m: 600m: | 6:28.84 7:46.65 | 1:18.31 1:17.81 | 700m: 800m: | 9:04.39 10:17.61 | 1:17.74 1:13.22 |
7. | Butkiewicz Olga | 93 | BUKS Warszawa | 10:19.93 | 530 |
100m: 200m: | 1:12.05 2:30.54 | 1:12.05 1:18.49 | 300m: 400m: | 3:48.88 5:07.86 | 1:18.34 1:18.98 | 500m: 600m: | 6:27.44 7:45.70 | 1:19.58 1:18.26 | 700m: 800m: | 9:04.55 10:19.93 | 1:18.85 1:15.38 |
8. | Stańczak Edyta | 93 | Śląsk Wrocław | 10:25.56 | 516 |
100m: 200m: | 1:15.26 2:34.71 | 1:15.26 1:19.45 | 300m: 400m: | 3:53.89 5:13.00 | 1:19.18 1:19.11 | 500m: 600m: | 6:32.13 7:51.28 | 1:19.13 1:19.15 | 700m: 800m: | 9:09.47 10:25.56 | 1:18.19 1:16.09 |
9. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 10:35.96 | 491 |
100m: 200m: | 1:13.17 2:33.67 | 1:13.17 1:20.50 | 300m: 400m: | 3:54.73 5:16.18 | 1:21.06 1:21.45 | 500m: 600m: | 6:37.58 7:58.38 | 1:21.40 1:20.80 | 700m: 800m: | 9:18.36 10:35.96 | 1:19.98 1:17.60 |
10. | Jasiniak Magda | 93 | JORDAN Krakow | 10:42.18 | 477 |
100m: 200m: | 1:14.23 2:36.06 | 1:14.23 1:21.83 | 300m: 400m: | 3:59.02 5:22.49 | 1:22.96 1:23.47 | 500m: 600m: | 6:43.74 8:05.15 | 1:21.25 1:21.41 | 700m: 800m: | 9:25.19 10:42.18 | 1:20.04 1:16.99 |
11. | Włodarczyk Barbara | 93 | Orka Lędziny | 10:42.65 | 476 |
100m: 200m: | 1:13.71 2:33.41 | 1:13.71 1:19.70 | 300m: 400m: | 3:54.55 5:15.42 | 1:21.14 1:20.87 | 500m: 600m: | 6:37.75 7:59.49 | 1:22.33 1:21.74 | 700m: 800m: | 9:22.01 10:42.65 | 1:22.52 1:20.64 |
12. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 10:43.54 | 474 |
100m: 200m: | 1:13.11 2:33.13 | 1:13.11 1:20.02 | 300m: 400m: | 3:53.54 5:14.46 | 1:20.41 1:20.92 | 500m: 600m: | 6:37.38 7:59.62 | 1:22.92 1:22.24 | 700m: 800m: | 9:22.55 10:43.54 | 1:22.93 1:20.99 |
13. | Chlipała Patrycja | 93 | Aquarius Myślen | 10:43.90 | 473 |
100m: 200m: | 1:17.26 2:39.13 | 1:17.26 1:21.87 | 300m: 400m: | 4:01.25 5:23.98 | 1:22.12 1:22.73 | 500m: 600m: | 6:46.22 8:07.96 | 1:22.24 1:21.74 | 700m: 800m: | 9:28.47 10:43.90 | 1:20.51 1:15.43 |
14. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 10:46.53 | 467 |
100m: 200m: | 1:14.05 2:34.89 | 1:14.05 1:20.84 | 300m: 400m: | 3:56.43 5:18.74 | 1:21.54 1:22.31 | 500m: 600m: | 6:41.52 8:04.44 | 1:22.78 1:22.92 | 700m: 800m: | 9:27.11 10:46.53 | 1:22.67 1:19.42 |
15. | Różycka Hanna | 93 | Słowianka Gorzó | 10:50.45 | 459 |
100m: 200m: | 1:19.02 2:42.35 | 1:19.02 1:23.33 | 300m: 400m: | 4:03.89 5:27.49 | 1:21.54 1:23.60 | 500m: 600m: | 6:48.77 8:11.05 | 1:21.28 1:22.28 | 700m: 800m: | 9:33.01 10:50.45 | 1:21.96 1:17.44 |
16. | Dudek Mariola | 93 | Orka Jędrzejów | 10:54.30 | 451 |
100m: 200m: | 1:15.80 2:38.76 | 1:15.80 1:22.96 | 300m: 400m: | 4:02.19 5:26.39 | 1:23.43 1:24.20 | 500m: 600m: | 6:50.19 8:13.78 | 1:23.80 1:23.59 | 700m: 800m: | 9:36.57 10:54.30 | 1:22.79 1:17.73 |
17. | Duszak Anna | 93 | Polonia Warszaw | 10:54.80 | 450 |
100m: 200m: | 1:18.84 2:42.40 | 1:18.84 1:23.56 | 300m: 400m: | 4:04.69 5:28.03 | 1:22.29 1:23.34 | 500m: 600m: | 6:50.19 8:12.91 | 1:22.16 1:22.72 | 700m: 800m: | 9:35.01 10:54.80 | 1:22.10 1:19.79 |
18. | Salik Martyna | 93 | ATP Augustów | 10:55.12 | 449 |
100m: 200m: | 1:18.78 2:41.84 | 1:18.78 1:23.06 | 300m: 400m: | 4:04.52 -:--.-- | 1:22.68 | 500m: 600m: | 6:51.28 8:14.19 | 1:22.91 | 700m: 800m: | 9:36.99 10:55.12 | 1:22.80 1:18.13 |
19. | Sobczak Ewelina | 93 | Trójka Łódź | 10:59.94 | 439 |
100m: 200m: | 1:15.72 2:38.43 | 1:15.72 1:22.71 | 300m: 400m: | 4:02.21 5:26.04 | 1:23.78 1:23.83 | 500m: 600m: | 6:50.47 8:15.03 | 1:24.43 1:24.56 | 700m: 800m: | 9:39.67 10:59.94 | 1:24.64 1:20.27 |
20. | Michalik Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 11:00.11 | 439 |
100m: 200m: | 1:18.30 2:42.12 | 1:18.30 1:23.82 | 300m: 400m: | 4:05.89 5:29.79 | 1:23.77 1:23.90 | 500m: 600m: | 6:53.65 8:16.81 | 1:23.86 1:23.16 | 700m: 800m: | 9:39.36 11:00.11 | 1:22.55 1:20.75 |
21. | Misiórska Katarzyna | 93 | Górnik Sosnowie | 11:00.47 | 438 |
100m: 200m: | 1:16.53 2:38.89 | 1:16.53 1:22.36 | 300m: 400m: | 4:02.23 5:25.89 | 1:23.34 1:23.66 | 500m: 600m: | 6:51.45 8:15.90 | 1:25.56 1:24.45 | 700m: 800m: | 9:39.06 11:00.47 | 1:23.16 1:21.41 |
22. | Karska Katarzyna | 93 | Śląsk Wrocław | 11:07.75 | 424 |
100m: 200m: | 1:18.82 2:41.89 | 1:18.82 1:23.07 | 300m: 400m: | 4:05.82 5:29.79 | 1:23.93 1:23.97 | 500m: 600m: | 6:54.34 8:19.25 | 1:24.55 1:24.91 | 700m: 800m: | 9:46.05 11:07.75 | 1:26.80 1:21.70 |
23. | Zgoda Agnieszka | 93 | JORDAN Krakow | 11:11.03 | 418 |
100m: 200m: | 1:17.03 2:40.49 | 1:17.03 1:23.46 | 300m: 400m: | 4:05.03 5:29.79 | 1:24.54 1:24.76 | 500m: 600m: | 6:55.03 8:20.83 | 1:25.24 1:25.80 | 700m: 800m: | 9:46.63 11:11.03 | 1:25.80 1:24.40 |
24. | Kowalska Katarzyna | 93 | Korner-Novita 1 | 11:12.34 | 415 |
100m: 200m: | 1:19.07 2:43.06 | 1:19.07 1:23.99 | 300m: 400m: | 4:08.57 5:34.14 | 1:25.51 1:25.57 | 500m: 600m: | 6:59.39 8:25.59 | 1:25.25 1:26.20 | 700m: 800m: | 9:51.10 11:12.34 | 1:25.51 1:21.24 |
25. | Wójcik Ewa | 93 | Arka Kielce | 11:12.47 | 415 |
100m: 200m: | 1:17.79 2:42.13 | 1:17.79 1:24.34 | 300m: 400m: | 4:06.91 5:32.52 | 1:24.78 1:25.61 | 500m: 600m: | 6:58.62 8:24.43 | 1:26.10 1:25.81 | 700m: 800m: | 9:50.02 11:12.47 | 1:25.59 1:22.45 |
26. | Kuś Dominika | 93 | JORDAN Krakow | 11:18.62 | 404 |
100m: 200m: | 1:18.18 2:42.72 | 1:18.18 1:24.54 | 300m: 400m: | 4:08.24 5:34.64 | 1:25.52 1:26.40 | 500m: 600m: | 7:01.90 8:28.58 | 1:27.26 1:26.68 | 700m: 800m: | 9:55.08 11:18.62 | 1:26.50 1:23.54 |
27. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 11:19.16 | 403 |
100m: 200m: | 1:16.70 2:41.62 | 1:16.70 1:24.92 | 300m: 400m: | 4:07.20 5:33.64 | 1:25.58 1:26.44 | 500m: 600m: | 6:59.92 8:27.18 | 1:26.28 1:27.26 | 700m: 800m: | 9:53.88 11:19.16 | 1:26.70 1:25.28 |
28. | Winter Alicja | 93 | Słowianka Gorzó | 11:22.59 | 397 |
100m: 200m: | 1:20.26 2:45.83 | 1:20.26 1:25.57 | 300m: 400m: | 4:12.10 5:38.51 | 1:26.27 1:26.41 | 500m: 600m: | 7:05.40 8:31.91 | 1:26.89 1:26.51 | 700m: 800m: | 9:59.64 11:22.59 | 1:27.73 1:22.95 |
29. | Rejska Malwina | 93 | Śląsk Wrocław | 11:25.72 | 391 |
100m: 200m: | 1:19.32 2:44.68 | 1:19.32 1:25.36 | 300m: 400m: | 4:11.12 5:38.54 | 1:26.44 1:27.42 | 500m: 600m: | 7:07.01 8:34.19 | 1:28.47 1:27.18 | 700m: 800m: | 10:01.38 11:25.72 | 1:27.19 1:24.34 |
30. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 11:30.95 | 383 |
100m: 200m: | 1:19.14 2:43.12 | 1:19.14 1:23.98 | 300m: 400m: | 4:09.12 5:36.34 | 1:26.00 1:27.22 | 500m: 600m: | 7:05.56 8:34.80 | 1:29.22 1:29.24 | 700m: 800m: | 10:05.92 11:30.95 | 1:31.12 1:25.03 |
31. | Michalczyk Iza | 93 | BUKS Warszawa | 11:45.74 | 359 |
100m: 200m: | 1:22.40 2:51.95 | 1:22.40 1:29.55 | 300m: 400m: | 4:20.49 5:50.70 | 1:28.54 1:30.21 | 500m: 600m: | 7:20.77 8:50.21 | 1:30.07 1:29.44 | 700m: 800m: | 10:19.85 11:45.74 | 1:29.64 1:25.89 |
32. | Wieczorek Sara | 93 | Słowianka Gorzó | 12:00.45 | 337 |
100m: 200m: | 1:25.03 2:55.22 | 1:25.03 1:30.19 | 300m: 400m: | 4:25.92 5:57.35 | 1:30.70 1:31.43 | 500m: 600m: | -:--.-- 9:00.51 | 700m: 800m: | 10:32.47 12:00.45 | 1:31.96 1:27.98 |
<< TOP >> |
Nr 26 05-07-03 | 800m dowolny Mężczyzn | 12 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 9:36.79 | Tarczyński Marcin | 90 | BUKS Warszawa |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pytel Filip | 93 | Polonia Warszaw | 9:47.86 | 506 |
100m: 200m: | 1:07.85 2:23.05 | 1:07.85 1:15.20 | 300m: 400m: | 3:38.80 4:54.07 | 1:15.75 1:15.27 | 500m: 600m: | 6:08.50 7:22.20 | 1:14.43 1:13.70 | 700m: 800m: | 8:36.01 9:47.86 | 1:13.81 1:11.85 |
2. | Szuba Michał | 93 | Śląsk Wrocław | 9:48.38 | 504 |
100m: 200m: | 1:05.89 2:21.47 | 1:05.89 1:15.58 | 300m: 400m: | 3:37.03 4:52.90 | 1:15.56 1:15.87 | 500m: 600m: | 6:08.53 7:23.16 | 1:15.63 1:14.63 | 700m: 800m: | 8:37.65 9:48.38 | 1:14.49 1:10.73 |
3. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Kormoran Olszty | 9:52.38 | 494 |
100m: 200m: | 1:09.22 2:25.63 | 1:09.22 1:16.41 | 300m: 400m: | 3:41.91 4:57.38 | 1:16.28 1:15.47 | 500m: 600m: | 6:12.62 7:27.77 | 1:15.24 1:15.15 | 700m: 800m: | 8:42.30 9:52.38 | 1:14.53 1:10.08 |
4. | Stankiewicz Andrzej | 93 | Słowianka Gorzó | 9:53.52 | 491 |
100m: 200m: | 1:08.60 2:24.76 | 1:08.60 1:16.16 | 300m: 400m: | 3:40.60 4:56.51 | 1:15.84 1:15.91 | 500m: 600m: | 6:11.68 7:26.96 | 1:15.17 1:15.28 | 700m: 800m: | 8:42.18 9:53.52 | 1:15.22 1:11.34 |
5. | Michalak Łukasz | 93 | Warta Poznań | 10:01.09 | 473 |
100m: 200m: | 1:09.63 2:26.90 | 1:09.63 1:17.27 | 300m: 400m: | 3:43.84 4:59.99 | 1:16.94 1:16.15 | 500m: 600m: | 6:16.57 7:33.22 | 1:16.58 1:16.65 | 700m: 800m: | 8:49.08 10:01.09 | 1:15.86 1:12.01 |
6. | Poławski Mariusz | 93 | MUKP Warszawian | 10:02.00 | 471 |
100m: 200m: | 1:09.85 2:26.92 | 1:09.85 1:17.07 | 300m: 400m: | 3:43.67 4:59.98 | 1:16.75 1:16.31 | 500m: 600m: | 6:16.64 7:33.32 | 1:16.66 1:16.68 | 700m: 800m: | 8:49.16 10:02.00 | 1:15.84 1:12.84 |
7. | Klimek Szymon | 93 | Górnik Sosnowie | 10:11.94 | 448 |
100m: 200m: | 1:12.82 2:28.51 | 1:12.82 1:15.69 | 300m: 400m: | 3:45.13 5:01.44 | 1:16.62 1:16.31 | 500m: 600m: | 6:18.76 7:36.29 | 1:17.32 1:17.53 | 700m: 800m: | 8:54.72 10:11.94 | 1:18.43 1:17.22 |
8. | Karpisz Bartłomiej | 93 | Słowianka Gorzó | 10:11.95 | 448 |
100m: 200m: | 1:11.67 2:29.72 | 1:11.67 1:18.05 | 300m: 400m: | 3:46.69 5:04.99 | 1:16.97 1:18.30 | 500m: 600m: | 6:22.60 7:41.17 | 1:17.61 1:18.57 | 700m: 800m: | 8:59.33 10:11.95 | 1:18.16 1:12.62 |
9. | Baran Mateusz | 93 | MUKP Warszawian | 10:15.34 | 441 |
100m: 200m: | 1:11.80 2:28.78 | 1:11.80 1:16.98 | 300m: 400m: | 3:46.26 5:04.26 | 1:17.48 1:18.00 | 500m: 600m: | 6:22.59 7:40.82 | 1:18.33 1:18.23 | 700m: 800m: | 8:58.76 10:15.34 | 1:17.94 1:16.58 |
10. | Jacniacki Mateusz | 93 | Fala Kraśnik | 10:19.00 | 433 |
100m: 200m: | 1:11.40 2:29.59 | 1:11.40 1:18.19 | 300m: 400m: | 3:47.82 5:06.65 | 1:18.23 1:18.83 | 500m: 600m: | 6:25.75 7:45.36 | 1:19.10 1:19.61 | 700m: 800m: | 9:03.97 10:19.00 | 1:18.61 1:15.03 |
11. | Borowiecki Daniel | 93 | BUKS Warszawa | 10:20.70 | 430 |
100m: 200m: | 1:12.18 2:29.01 | 1:12.18 1:16.83 | 300m: 400m: | 3:45.21 5:04.46 | 1:16.20 1:19.25 | 500m: 600m: | 6:23.28 7:43.01 | 1:18.82 1:19.73 | 700m: 800m: | 9:02.47 10:20.70 | 1:19.46 1:18.23 |
12. | Gniadek Damian | 93 | Trójka Łódź | 10:23.82 | 423 |
100m: 200m: | 1:12.05 2:30.92 | 1:12.05 1:18.87 | 300m: 400m: | 3:50.45 5:10.18 | 1:19.53 1:19.73 | 500m: 600m: | 6:29.59 7:48.27 | 1:19.41 1:18.68 | 700m: 800m: | 9:08.46 10:23.82 | 1:20.19 1:15.36 |
13. | Towarek Sebastian | 93 | Jedynka Elbląg | 10:28.36 | 414 |
100m: 200m: | 1:13.05 2:32.83 | 1:13.05 1:19.78 | 300m: 400m: | 3:52.86 5:12.61 | 1:20.03 1:19.75 | 500m: 600m: | 6:31.87 7:51.32 | 1:19.26 1:19.45 | 700m: 800m: | 9:10.72 10:28.36 | 1:19.40 1:17.64 |
14. | Greszta Jakub | 93 | MUKS DORADO | 10:28.49 | 414 |
100m: 200m: | 1:12.44 2:31.26 | 1:12.44 1:18.82 | 300m: 400m: | 3:50.16 5:10.46 | 1:18.90 1:20.30 | 500m: 600m: | 6:31.06 7:51.74 | 1:20.60 1:20.68 | 700m: 800m: | 9:12.83 10:28.49 | 1:21.09 1:15.66 |
15. | Osenkowski Bartłomiej | 93 | Znicz Koszalin | 10:28.93 | 413 |
100m: 200m: | 1:13.62 2:34.96 | 1:13.62 1:21.34 | 300m: 400m: | 3:55.10 5:15.23 | 1:20.14 1:20.13 | 500m: 600m: | 6:35.17 7:55.64 | 1:19.94 1:20.47 | 700m: 800m: | 9:15.46 10:28.93 | 1:19.82 1:13.47 |
16. | Ulatowski Kamil | 93 | Znicz Koszalin | 10:32.13 | 407 |
100m: 200m: | 1:13.76 2:33.80 | 1:13.76 1:20.04 | 300m: 400m: | 3:54.15 5:14.15 | 1:20.35 1:20.00 | 500m: 600m: | 6:33.50 7:52.48 | 1:19.35 1:18.98 | 700m: 800m: | 9:11.63 10:32.13 | 1:19.15 1:20.50 |
17. | Misiaszek Jakub | 93 | MKP Toruńczyk T | 10:33.52 | 404 |
100m: 200m: | 1:14.36 2:34.38 | 1:14.36 1:20.02 | 300m: 400m: | 3:54.23 5:15.19 | 1:19.85 1:20.96 | 500m: 600m: | 6:35.77 7:57.09 | 1:20.58 1:21.32 | 700m: 800m: | 9:17.16 10:33.52 | 1:20.07 1:16.36 |
18. | Ciechanowicz Michał | 93 | MUKS DORADO | 10:34.50 | 402 |
100m: 200m: | 1:13.70 2:33.29 | 1:13.70 1:19.59 | 300m: 400m: | 3:54.34 5:15.91 | 1:21.05 1:21.57 | 500m: 600m: | 6:37.13 7:58.62 | 1:21.22 1:21.49 | 700m: 800m: | 9:17.89 10:34.50 | 1:19.27 1:16.61 |
19. | Iłendo Piotr | 93 | Juvenia Białyst | 10:35.73 | 400 |
100m: 200m: | 1:14.36 2:33.56 | 1:14.36 1:19.20 | 300m: 400m: | 3:53.43 5:13.26 | 1:19.87 1:19.83 | 500m: 600m: | 6:32.23 7:51.93 | 1:18.97 1:19.70 | 700m: 800m: | 9:15.24 10:35.73 | 1:23.31 1:20.49 |
20. | Hałaczkiewicz Paweł | 93 | Wisła Puławy | 10:38.53 | 395 |
100m: 200m: | 1:12.74 2:32.90 | 1:12.74 1:20.16 | 300m: 400m: | 3:54.06 5:15.41 | 1:21.16 1:21.35 | 500m: 600m: | 6:36.97 7:57.98 | 1:21.56 1:21.01 | 700m: 800m: | 9:18.36 10:38.53 | 1:20.38 1:20.17 |
21. | Durjasz Daniel | 93 | BUKS Warszawa | 10:39.67 | 392 |
100m: 200m: | 1:16.27 2:37.90 | 1:16.27 1:21.63 | 300m: 400m: | 3:59.06 5:20.85 | 1:21.16 1:21.79 | 500m: 600m: | 6:41.87 8:03.29 | 1:21.02 1:21.42 | 700m: 800m: | 9:23.23 10:39.67 | 1:19.94 1:16.44 |
22. | Książek Michał | 93 | JORDAN Krakow | 10:39.79 | 392 |
100m: 200m: | 1:14.54 2:35.27 | 1:14.54 1:20.73 | 300m: 400m: | 3:56.28 5:16.73 | 1:21.01 1:20.45 | 500m: 600m: | 6:37.62 7:59.25 | 1:20.89 1:21.63 | 700m: 800m: | 9:20.84 10:39.79 | 1:21.59 1:18.95 |
23. | Niedźwiecki Michał | 93 | ATP Augustów | 10:41.15 | 390 |
100m: 200m: | 1:19.15 2:40.28 | 1:19.15 1:21.13 | 300m: 400m: | 4:01.38 5:22.33 | 1:21.10 1:20.95 | 500m: 600m: | 6:43.44 8:03.84 | 1:21.11 1:20.40 | 700m: 800m: | 9:24.36 10:41.15 | 1:20.52 1:16.79 |
24. | Wilczewski Paweł | 93 | GKP Orka Grudzi | 10:41.90 | 388 |
100m: 200m: | 1:15.85 2:36.61 | 1:15.85 1:20.76 | 300m: 400m: | 3:58.80 5:20.46 | 1:22.19 1:21.66 | 500m: 600m: | 6:41.59 8:02.83 | 1:21.13 1:21.24 | 700m: 800m: | 9:23.55 10:41.90 | 1:20.72 1:18.35 |
25. | Czapla Marcin | 93 | Słowianka Gorzó | 10:45.16 | 382 |
100m: 200m: | 1:14.52 2:35.56 | 1:14.52 1:21.04 | 300m: 400m: | 3:56.59 5:18.93 | 1:21.03 1:22.34 | 500m: 600m: | 6:41.79 8:04.41 | 1:22.86 1:22.62 | 700m: 800m: | 9:26.50 10:45.16 | 1:22.09 1:18.66 |
26. | Kołodziejski Cezary | 93 | Skra Bełchatów | 11:00.29 | 357 |
100m: 200m: | 1:16.23 2:38.09 | 1:16.23 1:21.86 | 300m: 400m: | 4:01.34 5:26.60 | 1:23.25 1:25.26 | 500m: 600m: | 6:50.92 8:15.03 | 1:24.32 1:24.11 | 700m: 800m: | 9:39.19 11:00.29 | 1:24.16 1:21.10 |
27. | Marek Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 11:00.50 | 356 |
100m: 200m: | 1:19.00 2:43.12 | 1:19.00 1:24.12 | 300m: 400m: | 4:07.22 5:31.11 | 1:24.10 1:23.89 | 500m: 600m: | 6:54.04 8:17.29 | 1:22.93 1:23.25 | 700m: 800m: | 9:40.08 11:00.50 | 1:22.79 1:20.42 |
28. | Kucharski Michał | 93 | Słowianka Gorzó | 11:02.74 | 353 |
100m: 200m: | 1:15.05 2:38.69 | 1:15.05 1:23.64 | 300m: 400m: | 4:03.20 5:29.81 | 1:24.51 1:26.61 | 500m: 600m: | 6:55.09 8:20.20 | 1:25.28 1:25.11 | 700m: 800m: | 9:44.40 11:02.74 | 1:24.20 1:18.34 |
29. | Gomółka Piotr | 93 | Sokół Rzeszów | 11:02.78 | 353 |
100m: 200m: | 1:19.36 2:44.34 | 1:19.36 1:24.98 | 300m: 400m: | 4:08.25 5:31.71 | 1:23.91 1:23.46 | 500m: 600m: | 6:55.09 8:18.97 | 1:23.38 1:23.88 | 700m: 800m: | 9:42.61 11:02.78 | 1:23.64 1:20.17 |
30. | Kaproń Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 11:07.77 | 345 |
100m: 200m: | 1:18.27 2:43.79 | 1:18.27 1:25.52 | 300m: 400m: | 4:08.22 5:32.59 | 1:24.43 1:24.37 | 500m: 600m: | 6:57.55 8:22.45 | 1:24.96 1:24.90 | 700m: 800m: | 9:47.29 11:07.77 | 1:24.84 1:20.48 |
31. | Koncewicz Konrad | 93 | UKS Żoliborz Wa | 11:23.85 | 321 |
100m: 200m: | 1:20.68 2:47.01 | 1:20.68 1:26.33 | 300m: 400m: | 4:14.33 5:40.51 | 1:27.32 1:26.18 | 500m: 600m: | 7:07.82 8:35.03 | 1:27.31 1:27.21 | 700m: 800m: | 10:02.55 11:23.85 | 1:27.52 1:21.30 |
32. | Dorobisz Patryk | 93 | Victoria Racibó | 11:39.85 | 300 |
100m: 200m: | 1:22.05 2:50.20 | 1:22.05 1:28.15 | 300m: 400m: | 4:18.60 5:47.29 | 1:28.40 1:28.69 | 500m: 600m: | 7:16.85 8:45.97 | 1:29.56 1:29.12 | 700m: 800m: | 10:15.27 11:39.85 | 1:29.30 1:24.58 |
R a n k i n g M e d a l o w y | Konkurencja Nr. @1,@2,@3 |
|
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 18. 20. 24. |
POLONIA Warszawa MTP KORMORAN Olsztyn Delfin 2 Elbląg MKP SLOWIANKA Gorzów Wlkp. MKS ZRYW Opole BUKS Warszawa UKS ORKA Zamość MKS JUVENIA Wrocław MUKP WARSZAWIANKA Warszawa MKS ZNICZ Koszalin WKS SLASK Wrocław UKS 1 SOLEX Lębork MUKS Wiking Tomaszów MKS JORDAN Kraków PARK WODNY Tarnowskie Góry MKP BOBRY Dębica PMUKS DELFIN Kalisz REKIN Ursynów KS WARTA Poznań MKS Jedenastka Jelenia Góra PIRANIA Jarocin ORKA Ciechanów AZS AWFiS Gdańsk MSP AQUARIUS Myślenice UKS ORKA Lędziny UKS SKARPA Lublin MKS VICTORIA Racibórz T.P. SKALAR Słupsk SKS Ósemka Warszawa DELFIN Piotrków Trybunalski KP AKWAWIT Leszno UKS Hajduki przy SP 34 Chorzów KS KORNER-NOVITA 10 Ziel. Góra Beskidzkie Stowarzyszenie Pływackie Bielsko-Biała KP Avia Świdnik MKS PIAST Głogów KTP ARKA Kielce UKS "Siódemka" Sopot ORKA Jędrzejów UKS TRÓJKA Puławy UKP UNIA Oświecim MUKS Pietnastka AQUA Bydgoszcz DELFIN Połaniec KS KORONA Kraków UKS ANPREL Nowa Wieś MTS Kwidzyn MOSiR WODNIK Krosno UKP FALA Kraśnik PolKS Szczytno UKS POLONEZ Wyszków EKS SKRA Belchatów Grudziadzki Klub Plyw. ORKA KP SOKÓŁ Rzeszów MKP Toruńczyk Toruń JEDYNKA Elbląg MKS TRÓJKA Łódź KS POSNANIA Poznań UKS Siódemka Brodnica AZS AWF Katowice SKS 137 DELFIN Łódź MUKS Olimpijczyk Suwałki SMS/MKP Szczecin MKS PAŁAC Katowice DELFIN SP 3 Tarnobrzeg KS GÓRNIK Sosnowiec ÓSEMKA Oświęcim GOS Raszyn KS WISLA Puławy ZKS UNIA Tarnów MOS Katowice MOS Chrzanów MUKS Płock MMKS Dąbrowa Górnicza MKS DELFINEK Łuków UKS "2" MORENA Gdańsk IUKP WODNIK Police MOSM Tychy CZARNA Stąporków MUKS DORADO Sosnowiec Augustowskie Tow. Plywackie UKS Zoliborz Warszawa UKS AQUATICA Pawłowice MMKS Kedzierzyn Koźle GÓRNIK 09 Mysłowice SKS START Łódź UKS IKAR Mielec UKS WODNIK Siemianowice Śląskie UKS KORAL Wrocław Sekcja Plywacka NAWA Skierniewice KSZO Ostrowiec MKS JUVENIA Białystok |
POWAR KOOLS DE2EL SLGOR ZROPO BUWAR ORZAM JUWRO WAWAR ZNKOS SLWRO SOLĘB WIKTOM JOKRA PATAR BODEB DEKAL REWAR WAPOZ MKJEL PIJAR ORCIE AWGDA AQMYS ORLED SKALU VIRAC SKSLU ÓSWAW DELPIO AKLES HACHO NOZIE BEBIE AVSWI PIGŁO ARKIE SISOP ORJED TRPUŁ UNOSW AQBYD DEPOL KOKRA ANNWI MTKWI WOKRO FAKRA POSZC POWYS SKBEL ORGRU SORZE TOTOR JEELB TRLOD POPOZ SIBRO AWKAT DELOD MUSUW MKSZC PAKAT DETAR GOSOS ÓSOŚW GORAS WIPUL UNTAR MOKAT MOSCH MUPLO MMDAB DELUK MOGDA WOPOL MOTYC CZSTĄ DOSOS AUAUG ZOWAR AQPAW MMKED GOMYS STLOD IKMIE WOSIE KOWRO NASKI KSOST JUBIA |
POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL POL |
Złoty 6 6 3 2 2 2 2 1 1 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - |
Srebrny 3 1 1 2 2 1 - 1 - - 6 3 2 1 1 1 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - |
Brązowy 3 2 - 1 - 1 - 2 3 - 1 2 - 2 1 - - 2 2 1 1 1 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - |
Lista wyników wg punktów | Konkurencja Nr. @1,@2,@3 |
Mężczyzn
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. |
Pytel Filip Szuba Michał Kotkowicz Michał Werner Paweł Palmi-Kukiełko Mieszko Stankiewicz Andrzej Wysoczyński Mateusz Nowak Bartosz Puciło Piotr Rokita Michał |
93 93 93 93 93 93 93 93 93 93 |
POWAR SLWRO ZNKOS JUWRO KOOLS SLGOR JOKRA DE2EL KOOLS PWTAR |
800m dowolny 800m dowolny 400m dowolny 100m dowolny 800m dowolny 800m dowolny 400m dowolny 100m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny |
9:47.86 9:48.38 4:41.90 1:01.01 9:52.38 9:53.52 4:44.75 1:16.61 1:16.67 2:46.72 |
506 504 503 496 494 491 488 484 483 476 |
Kobiet
1. 2. 3. 4. 5. 6. 8. 9. 10. |
Pawlaczek Natalia Radlińska Marcelina Baranowska Magdalena Kowalska Agata Olczak Mirela Bieńkowska Wiktoria Kośla Marta Gorczyca Agnieszka Jackowska Adrianna Butkiewicz Olga |
93 93 93 93 93 93 93 93 93 93 |
ZROPO ORZAM SOLĘB POWAR SLGOR DE2EL POWAR BUWAR WAWAR BUWAR |
100m dowolny 200m zmienny 100m dowolny 200m zmienny 200m zmienny 200m klasyczny 100m grzbietowy 800m dowolny 400m dowolny 50m motylkowy |
1:01.24 2:31.40 1:02.59 2:34.64 2:34.85 2:49.65 1:11.13 9:54.40 4:51.30 31.34 |
686 654 642 614 611 609 609 601 599 586 |