޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
Nr 27 200m motylkowy Kobiet Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | SKIBIŃSKA Patrycja | 85 | AZS AWF Wrocław | 2:26.29 | 632 |
<< TOP >> |
Nr 28 200m motylkowy Mêżczyzn Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | KORZENIOWSKI Paweł | 85 | AZS AWF Warszaw | 1:53.32 | 977 | |||||||||
2. | LEWANDOWSKI Maciej | 86 | UŚKS Ostrołêka | 1:55.64 | 920 | |||||||||
3. | KUCHTA Rafał | 86 | AZS AWF Katowic | 1:58.69 | 850 | |||||||||
4. | WILK Robert | 86 | Jordan Krakow | 2:01.94 | 784 | |||||||||
5. | WIELGOSZ Piotr | 85 | MKP Szczecin | 2:07.93 | 679 | |||||||||
6. | BRYGOŁA Wojciech | 86 | Orlik Lublin | 2:13.16 | 602 | |||||||||
7. | JANIK Mateusz | 85 | AZS AWFiS Gdańs | 2:15.07 | 577 |
<< TOP >> |
Nr 29 100m dowolny Kobiet Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | GEMBICKA Małgorzata | 85 | AZS AWF Wrocław | 59.57 | 696 | |||||||
2. | NOWAKOWSKA Anna | 86 | Trójka Łódź | 1:00.31 | 671 | |||||||
3. | ZWOLIŃSKA Weronika | 86 | Korner-Novita10 | 1:03.69 | 570 | |||||||
NW | BARZYCKA Paulina | 86 | AZS AWF Warszaw |
<< TOP >> |
Nr 30 100m dowolny Mêżczyzn Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | GĄSIOR Łukasz | 86 | Polonia Warszaw | 47.94 | 930 | |||||||
2. | KACZYŃSKI Jacek | 86 | AZS AWF Warszaw | 50.61 | 790 | |||||||
3. | CIECIERĘGA Tomasz | 85 | AZS AWF Wrocław | 52.50 | 708 | |||||||
4. | KUROWSKI Szymon | 85 | AZS AWF Wrocław | 52.54 | 706 | |||||||
5. | SŁOTWIŃSKI Piotr | 85 | Wisła Puławy | 52.57 | 705 | |||||||
6. | CHODACKI Przemysław | 85 | AZS AWF Poznań | 52.92 | 691 | |||||||
7. | ŻMIEJKO Tomasz | 86 | AZS AWFiS Gdańs | 54.40 | 636 | |||||||
8. | ŻEMIER Alfred | 85 | Neptun Stargard | 55.20 | 609 |
<< TOP >> |
Nr 31 100m grzbietowy Kobiet Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | SOLAN Agnieszka | 86 | AZS AWF Warszaw | 1:01.66 | 844 | |||||||
2. | KOPERSKA Dorota | 85 | AZS AWFiS Gdańs | 1:08.55 | 615 | |||||||
3. | NOSEK Karolina | 85 | AZS AWFiS Gdańs | 1:09.45 | 591 |
<< TOP >> |
Nr 32 100m grzbietowy Mêżczyzn Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | UNOLD Marcin | 86 | AZS AWF Katowic | 54.39 | 831 | |||||||
2. | RUMIANOWSKI Tomasz | 85 | Korner-Novita10 | 54.70 | 817 | |||||||
3. | OWCZAREK Oskar | 85 | Warta Poznań | 57.41 | 707 | |||||||
4. | MAJEWSKI Michał | 85 | AZS AWFiS Gdańs | 57.49 | 704 | |||||||
5. | SZCZEPAŃSKI Łukasz | 86 | Jordan Krakow | 58.86 | 656 | |||||||
6. | SIERKA Grzegorz | 86 | Zryw Opole | 59.39 | 638 |
<< TOP >> |
Nr 33 100m klasyczny Kobiet Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | WASZKIEWICZ Magdalena | 86 | UŚKS Ostrołêka | 1:15.59 | 649 | |||||||
2. | GOGŁUSZKA Ewa | 86 | MMKS Kedzierzyn | 1:22.91 | 492 |
<< TOP >> |
Nr 34 100m klasyczny Mêżczyzn Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | KUCZKO Sławomir | 85 | AZS AWF Warszaw | 59.81 | 921 | |||||||
2. | ŻEBIAŁOWICZ Rafał | 85 | Trójka Łódź | 1:03.07 | 786 |
<< TOP >> |
Nr 35 100m zmienny Kobiet Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | SKIBIŃSKA Patrycja | 85 | AZS AWF Wrocław | 1:07.20 | 719 | |||||||
2. | BUGDOŁ Ewa | 86 | Górnik Radlin | 1:14.76 | 522 |
<< TOP >> |
Nr 36 100m zmienny Mêżczyzn Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | PLUTECKI Adam | 85 | Korner-Novita10 | 56.49 | 840 | |||||||
2. | JAWOROWSKI Marek | 86 | AZS AWF Wrocław | 57.45 | 799 | |||||||
3. | KOWALSKI Kamil | 86 | Jedynka Łódź | 57.65 | 791 | |||||||
4. | POPEK Paweł | 86 | Jordan Krakow | 57.90 | 781 | |||||||
5. | STAWIANY Mateusz | 86 | AZS AWF Wrocław | 1:00.71 | 677 | |||||||
6. | DUNAJEWSKI Wojciech | 86 | Korner-Novita10 | 1:01.18 | 662 | |||||||
7. | MAJEWSKI Michał | 85 | AZS AWFiS Gdańs | 1:01.28 | 658 | |||||||
8. | ŻEMIER Alfred | 85 | Neptun Stargard | 1:03.00 | 606 |
<< TOP >> |
Nr 37 800m dowolny Kobiet Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | BARZYCKA Paulina | 86 | AZS AWF Warszaw | 8:35.69 | 892 | ||||||
2. | SIUDA Katarzyna | 85 | Unia Oświêcim | 8:50.40 | 820 | ||||||
3. | BUGDOŁ Ewa | 86 | Górnik Radlin | 10:13.65 | 530 |
<< TOP >> |
Nr 38 1500m dowolny Mêżczyzn Open/Senior | 2005-11-27 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | KORZENIOWSKI Paweł | 85 | AZS AWF Warszaw | 14:54.28 | 928 | ||||||
2. | STAŃCZYK Przemysław | 85 | MKP Szczecin | 14:57.54 | 918 | ||||||
3. | GIMIŃSKI Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 15:11.69 | 876 |