DELFiNEK | 27 Luty 2005 - 8:30 |
Nr 1 27/02/2005 | 25m dowolny Kobiet | 7 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Gruca Nina | 98 | CKiS Skawina | 26.90 | |||||||
2. | Kozik Anna | 98 | CKiS Skawina | 27.00 | |||||||
3. | Dąbrowska Patrycja | 98 | SOKÓŁ Myślenice | 42.20 | |||||||
4. | Stańska Ola | 00 | Aquarius Myślen | 55.40 |
<< TOP >> |
Nr 2 27/02/2005 | 25m dowolny Mêżczyzn | 7 lat i młodsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Kozak Filip | 98 | Aquarius Myślen | 27.60 | |||||||
2. | Koza Krzysztof | 98 | SKIMKA Skawina | 37.00 | |||||||
3. | Duda Bartłomiej | 98 | SKIMKA Skawina | 37.20 | |||||||
4. | Zwonek Mateusz | 98 | Indywidualne | 39.60 | |||||||
5. | Styrylski Michał | 99 | SKIMKA Skawina | 41.10 |
<< TOP >> |
Nr 3 27/02/2005 | 25m dowolny Kobiet | 8 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Sirignano Luigia | 96 | Aquarius Myślen | 18.10 | |||||||
2. | Sanowska Dominika | 96 | SwimArt Myśleni | 18.50 | |||||||
3. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 19.00 | |||||||
4. | Nowak Ania | 97 | CKiS Skawina | 21.00 | |||||||
5. | Groblicka Katarzyna | 96 | SKIMKA Skawina | 24.30 | |||||||
6. | Łukasik Adela | 96 | CKiS Skawina | 25.20 | |||||||
7. | Młynarczyk Barbara | 96 | CKiS Skawina | 33.20 | |||||||
8. | Suder Marta | 97 | SKIMKA Skawina | 33.60 | |||||||
9. | Bryndal Weronika | 97 | Aquarius Myślen | 38.20 |
<< TOP >> |
Nr 4 27/02/2005 | 25m dowolny Mêżczyzn | 8 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Sroka Artur | 96 | CKiS Skawina | 19.00 | |||||||
2. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 21.60 | |||||||
3. | Czepiel Dariusz | 96 | SwimArt Myśleni | 26.40 | |||||||
4. | Gruca Karol | 96 | SZ Rzozów | 26.80 | |||||||
5. | Dziedzic Artur | 96 | CKiS Skawina | 27.30 | |||||||
6. | Czopek Krzysztof | 97 | CKiS Skawina | 27.80 | |||||||
7. | Lizak Piotr | 97 | SZ Rzozów | 28.10 | |||||||
8. | Zwonek Michał | 97 | SP 31 Kraków | 30.00 | |||||||
9. | Paciorek Michał | 96 | SZ Rzozów | 30.80 | |||||||
10. | Adamus Kamil | 96 | SKIMKA Skawina | 32.00 | |||||||
11. | Ciapa Fabian | 97 | Aquarius Myślen | 33.00 | |||||||
12. | Baczyński Kamil | 97 | CKiS Skawina | 33.20 | |||||||
13. | Duda Karol | 97 | CKiS Skawina | 37.20 | |||||||
14. | Mazur Arkadiusz | 96 | SZ Rzozów | 45.00 |
<< TOP >> |
Nr 5 27/02/2005 | 25m grzbietowy Kobiet | 8 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Kraków | 23.20 | |||||||
2. | Sirignano Luigia | 96 | Aquarius Myślen | 23.80 | |||||||
3. | Groblicka Katarzyna | 96 | SKIMKA Skawina | 24.20 | |||||||
4. | Sanowska Dominika | 96 | SwimArt Myśleni | 24.60 | |||||||
5. | Nowak Ania | 97 | CKiS Skawina | 27.20 | |||||||
6. | Łukasik Adela | 96 | CKiS Skawina | 28.20 | |||||||
7. | Młynarczyk Barbara | 96 | CKiS Skawina | 32.20 | |||||||
8. | Bryndal Weronika | 97 | Aquarius Myślen | 32.40 |
<< TOP >> |
Nr 6 27/02/2005 | 25m grzbietowy Mêżczyzn | 8 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 23.80 | |||||||
2. | Sroka Artur | 96 | CKiS Skawina | 23.90 | |||||||
3. | Dziedzic Artur | 96 | CKiS Skawina | 27.20 | |||||||
4. | Czepiel Dariusz | 96 | SwimArt Myśleni | 28.10 | |||||||
5. | Czopek Krzysztof | 97 | CKiS Skawina | 28.30 | |||||||
6. | Gruca Karol | 96 | SZ Rzozów | 29.20 | |||||||
7. | Zwonek Michał | 97 | SP 31 Kraków | 31.20 | |||||||
8. | Baczyński Kamil | 97 | CKiS Skawina | 34.90 | |||||||
9. | Duda Karol | 97 | CKiS Skawina | 40.00 | |||||||
10. | Ciapa Fabian | 97 | Aquarius Myślen | 41.00 |
<< TOP >> |
Nr 7 27/02/2005 | 50m dowolny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Galus Klaudia | 95 | SOKÓŁ Myślenice | 39.10 | |||||||
2. | Skowronek Natalia | 94 | CKiS Skawina | 39.80 | |||||||
3. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 40.90 | |||||||
4. | Broniszewska Klaudia | 94 | CKiS Skawina | 45.00 | |||||||
5. | Mordarska Stefania | 94 | CKiS Skawina | 45.40 | |||||||
6. | Żyła Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 45.60 | |||||||
7. | Bêbenek Anna | 95 | CKiS Skawina | 45.80 | |||||||
8. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 47.90 | |||||||
9. | Świerczek Izabella | 95 | SP 2 Skawina | 48.50 | |||||||
10. | Groblicka Michalina | 95 | SKIMKA Skawina | 49.40 | |||||||
11. | Skrzyńska Magdalena | 95 | CKiS Skawina | 51.00 | |||||||
12. | Suder Magdalena | 94 | SKIMKA Skawina | 51.10 | |||||||
13. | Morawska Karolina | 95 | SwimArt Myśleni | 58.20 | |||||||
14. | Tabiś Gabriela | 95 | SP 2 Skawina | 1:01.40 | |||||||
15. | Szylkiewicz Zuzanna | 95 | Eskada Kraków | 1:05.50 | |||||||
16. | Kubas Monika | 94 | SZ Rzozów | 1:06.80 | |||||||
17. | Sudoł Monika | 95 | SKIMKA Skawina | 1:07.00 | |||||||
18. | Pokój Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 1:11.40 |
<< TOP >> |
Nr 8 27/02/2005 | 50m dowolny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 32.80 | |||||||
2. | Styrylski Mariusz | 94 | CKiS Skawina | 34.00 | |||||||
3. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 36.00 | |||||||
4. | Szuba Rafał | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 36.20 | |||||||
5. | Jankowicz Tomasz | 94 | SP 2 Skawina | 36.90 | |||||||
6. | Gawle Dominik | 95 | CKiS Skawina | 41.00 | |||||||
7. | Dudała Michał | 94 | CKiS Skawina | 41.80 | |||||||
8. | Malinowski Marcin | 95 | CKiS Skawina | 44.60 | |||||||
9. | Oszczyk Piotr | 95 | CKiS Skawina | 44.80 | |||||||
10. | Malibok Aleksander | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 46.20 | |||||||
11. | Kozak Szymon | 94 | Aquarius Myślen | 47.90 | |||||||
12. | Gêbala Tomasz | 94 | SP Polanka Hall | 56.80 | |||||||
13. | Morawski Jakub | 95 | SwimArt Myśleni | 57.00 | |||||||
14. | Dudek Mateusz | 94 | SP 1 Skawina | 1:01.00 | |||||||
15. | Baczyński Konrad | 94 | CKiS Skawina | 1:01.20 | |||||||
16. | Horabik Wiktor | 94 | SwimArt Myśleni | 1:01.30 | |||||||
17. | Kapuśniak Paweł | 95 | CKiS Skawina | 1:10.00 | |||||||
18. | Cholewa Michał | 95 | SP 1 Skawina | 1:30.00 | |||||||
19. | Romek Mateusz | 94 | Indywidualne | 1:59.60 |
<< TOP >> |
Nr 9 27/02/2005 | 50m klasyczny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Tyrpa Aleksandra | 94 | CKiS Skawina | 47.90 | |||||||
2. | Têcza Dagmara | 94 | CKiS Skawina | 49.40 | |||||||
3. | Skowronek Natalia | 94 | CKiS Skawina | 50.00 | |||||||
4. | Galus Klaudia | 95 | SOKÓŁ Myślenice | 52.00 | |||||||
5. | Broniszewska Klaudia | 94 | CKiS Skawina | 52.20 | |||||||
6. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 55.40 | |||||||
7. | Świerczek Izabella | 95 | SP 2 Skawina | 56.00 | |||||||
8. | Mordarska Stefania | 94 | CKiS Skawina | 57.00 | |||||||
9. | Tabiś Gabriela | 95 | SP 2 Skawina | 1:00.00 | |||||||
10. | Starzak Zuzanna | 94 | Aquarius Myślen | 1:02.40 | |||||||
11. | Kozak Anna | 94 | SKIMKA Skawina | 1:06.00 | |||||||
12. | Skrzyńska Magdalena | 95 | CKiS Skawina | 1:06.40 | |||||||
13. | Szylkiewicz Zuzanna | 95 | Eskada Kraków | 1:12.40 |
<< TOP >> |
Nr 10 27/02/2005 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 43.60 | |||||||
2. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 45.80 | |||||||
3. | Styrylski Mariusz | 94 | CKiS Skawina | 47.00 | |||||||
4. | Dudała Michał | 94 | CKiS Skawina | 54.00 | |||||||
5. | Zwonek Łukasz | 94 | YMCA Kraków | 54.80 | |||||||
6. | Baczyński Konrad | 94 | CKiS Skawina | 1:14.00 | |||||||
7. | Kapuśniak Paweł | 95 | CKiS Skawina | 1:21.50 |
<< TOP >> |
Nr 11 27/02/2005 | 50m grzbietowy Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 46.00 | |||||||
2. | Têcza Dagmara | 94 | CKiS Skawina | 48.00 | |||||||
3. | Morawska Karolina | 95 | SwimArt Myśleni | 52.00 | |||||||
4. | Bêbenek Anna | 95 | CKiS Skawina | 53.00 | |||||||
5. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 53.80 | |||||||
6. | Żyła Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 54.00 | |||||||
7. | Starzak Zuzanna | 94 | Aquarius Myślen | 57.00 | |||||||
8. | Suder Magdalena | 94 | SKIMKA Skawina | 58.40 | |||||||
9. | Mierzyńska Maria | 94 | SwimArt Myśleni | 1:02.00 | |||||||
10. | Groblicka Michalina | 95 | SKIMKA Skawina | 1:03.70 | |||||||
11. | Burkot Klaudia | 94 | SP 4 Skawina | 1:05.80 | |||||||
12. | Sudoł Monika | 95 | SKIMKA Skawina | 1:07.00 | |||||||
13. | Burkot Sylwia | 95 | SP 4 Skawina | 1:12.80 | |||||||
14. | Pokój Katarzyna | 95 | Aquarius Myślen | 1:16.80 |
<< TOP >> |
Nr 12 27/02/2005 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | |||||||||
1. | Jankowicz Tomasz | 94 | SP 2 Skawina | 42.20 | |||||||
2. | Szuba Rafał | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 42.60 | |||||||
3. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 45.00 | |||||||
4. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 46.30 | |||||||
5. | Zwonek Łukasz | 94 | YMCA Kraków | 47.00 | |||||||
6. | Oszczyk Piotr | 95 | CKiS Skawina | 49.00 | |||||||
7. | Malibok Aleksander | 94 | SOKÓŁ Myślenice | 50.90 | |||||||
8. | Kozak Szymon | 94 | Aquarius Myślen | 53.00 | |||||||
9. | Malinowski Marcin | 95 | CKiS Skawina | 53.10 | |||||||
10. | Dudek Mateusz | 94 | SP 1 Skawina | 55.60 | |||||||
11. | Horabik Wiktor | 94 | SwimArt Myśleni | 55.90 | |||||||
12. | Gawle Dominik | 95 | CKiS Skawina | 57.00 | |||||||
13. | Morawski Jakub | 95 | SwimArt Myśleni | 58.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myslenice | www.swimart.myslenice.edu.pl | e-mail: SwimArt@op.pl |