޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
Nr 1 200m klasyczny Kobiet 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 2:42.97 | 638 | 37.14 | 41.94 | 41.93 | 41.96 | |||||
2. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 2:53.38 | 530 | 40.09 | 44.24 | 44.65 | 44.40 | |||||
3. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 2:54.25 | 522 | 40.14 | 44.69 | 44.87 | 44.55 | |||||
4. | Cuber Ewa | 92 | Orka Lêdziny | 2:59.27 | 480 | 40.36 | 45.42 | 47.23 | 46.26 | |||||
5. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 2:59.33 | 479 | 39.98 | 45.93 | 46.33 | 47.09 | |||||
6. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 3:01.20 | 464 | 41.31 | 46.28 | 47.11 | 46.50 | |||||
7. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 3:01.88 | 459 | 41.48 | 46.18 | 46.71 | 47.51 | |||||
8. | Jarosz Cynthia | 91 | Ikar Mielec | 3:04.14 | 443 | 41.34 | 46.42 | 47.75 | 48.63 | |||||
9. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 3:05.90 | 430 | 42.57 | 47.34 | 48.11 | 47.88 | |||||
10. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 3:23.81 | 326 | 44.29 | 51.10 | 53.97 | 54.45 | |||||
DYSKW. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 1 200m klasyczny Kobiet 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 2:48.67 | 576 | 38.77 | 42.67 | 43.61 | 43.62 | |||||
2. | Fijałkowska Zuzanna | 93 | Ikar Mielec | 2:55.68 | 510 | 40.55 | 45.01 | 45.13 | 44.99 | |||||
3. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 3:01.79 | 460 | 39.58 | 45.41 | 48.38 | 48.42 | |||||
4. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 3:08.84 | 410 | 44.66 | 47.96 | 48.09 | 48.13 | |||||
5. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 3:12.05 | 390 | 43.33 | 47.98 | 50.64 | 50.10 | |||||
6. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 3:16.52 | 364 | 42.93 | 49.55 | 51.72 | 52.32 | |||||
7. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 3:22.09 | 335 | 46.45 | 51.50 | 52.33 | 51.81 |
<< TOP >> |
Nr 1 200m klasyczny Kobiet 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Dudek Marlena | 94 | UKS 8 Chrzanów | 2:54.29 | 522 | 40.52 | 43.86 | 45.60 | 44.31 | |||||
2. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:02.35 | 456 | 41.88 | 46.67 | 47.05 | 46.75 | |||||
3. | Żerda Paulina | 94 | Jordan Krakow | 3:02.38 | 455 | 42.16 | 47.97 | 47.22 | 45.03 | |||||
4. | Iżewska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 3:09.17 | 408 | 43.00 | 49.72 | 48.66 | 47.79 | |||||
5. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oświêcim | 3:10.53 | 399 | 44.17 | 49.02 | 49.26 | 48.08 | |||||
6. | Data Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 3:10.84 | 398 | 44.01 | 48.42 | 49.75 | 48.66 | |||||
7. | Papla Jolanta | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:16.85 | 362 | 44.96 | 49.87 | 51.24 | 50.78 | |||||
8. | Rysiewicz Arleta | 94 | Jordan Krakow | 3:20.00 | 345 | 45.69 | 50.35 | 51.35 | 52.61 | |||||
9. | Pomietło Aleksandra | 94 | Kmita Zabierzów | 3:20.84 | 341 | 45.39 | 51.92 | 52.63 | 50.90 | |||||
10. | Ślêczkowska Karolina | 94 | Kmita Zabierzów | 3:22.44 | 333 | 44.53 | 51.49 | 53.39 | 53.03 | |||||
11. | Siemek Agnieszka | 94 | Ikar Mielec | 3:25.07 | 320 | 48.43 | 52.03 | 52.21 | 52.40 | |||||
12. | Sanetra Anna | 94 | Jordan Krakow | 3:25.43 | 319 | 46.59 | 52.52 | 53.53 | 52.79 | |||||
13. | Ziaja Joanna | 94 | Korona Kraków | 3:26.77 | 313 | 45.44 | 52.09 | 55.15 | 54.09 | |||||
14. | Cieluch Joanna | 94 | Jordan Krakow | 3:28.35 | 305 | 48.55 | 53.07 | 53.61 | 53.12 | |||||
15. | Żupnik Klaudia | 94 | Jordan Krakow | 3:29.40 | 301 | 47.79 | 53.30 | 54.49 | 53.82 | |||||
16. | Tomasik Ewa | 94 | Jordan Krakow | 3:34.01 | 282 | 50.23 | 54.89 | 54.92 | 53.97 | |||||
17. | Urbańska Janina | 94 | Jordan Krakow | 3:38.90 | 263 | 51.06 | 55.98 | 56.06 | 55.80 | |||||
18. | Palczewska Paulina | 94 | FOKA Bochnia | 3:45.15 | 242 | 50.67 | 57.29 | 59.03 | 58.16 | |||||
19. | Łuczkanyn Aleksandra | 94 | Ikar Mielec | 3:45.27 | 242 | 48.98 | 58.01 | 1:00.91 | 57.37 |
<< TOP >> |
Nr 2 200m klasyczny Mêżczyzn 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:30.92 | 585 | 34.93 | 38.63 | 38.92 | 38.44 | |||||
2. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 2:35.31 | 537 | 36.01 | 39.85 | 39.44 | 40.01 | |||||
3. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 2:40.90 | 483 | 37.50 | 40.48 | 41.68 | 41.24 | |||||
4. | Zaczyński Karol | 91 | Pałac Katowice | 2:41.89 | 474 | 37.62 | 41.24 | 41.61 | 41.42 | |||||
5. | Pyrz Marcin | 92 | Ikar Mielec | 2:42.01 | 473 | 36.67 | 40.52 | 41.72 | 43.10 | |||||
6. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 2:45.65 | 443 | 38.37 | 42.38 | 42.83 | 42.07 | |||||
7. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 2:55.37 | 373 | 37.65 | 43.83 | 46.71 | 47.18 | |||||
8. | Mazur Łukasz | 92 | Ikar Mielec | 3:04.59 | 320 | 41.99 | 46.98 | 48.28 | 47.34 |
<< TOP >> |
Nr 2 200m klasyczny Mêżczyzn 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 2:33.42 | 557 | 35.35 | 39.18 | 39.55 | 39.34 | |||||
2. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 2:44.94 | 448 | 36.60 | 43.15 | 43.40 | 41.79 | |||||
3. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 2:50.60 | 405 | 37.95 | 43.69 | 45.39 | 43.57 | |||||
4. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 2:52.16 | 394 | 37.74 | 43.85 | 45.01 | 45.56 | |||||
5. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 2:58.01 | 357 | 40.88 | 45.48 | 46.25 | 45.40 | |||||
6. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 2:58.25 | 355 | 41.92 | 45.07 | 45.51 | 45.75 | |||||
7. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 2:58.58 | 353 | 40.79 | 45.89 | 46.13 | 45.77 | |||||
8. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 3:03.34 | 326 | 41.43 | 47.54 | 47.67 | 46.70 | |||||
PK | Bednarski Dawid | 93 | Delfin Połaniec | 3:02.03 | 334 | 40.10 | 45.83 | 48.16 | 47.94 |
<< TOP >> |
Nr 2 200m klasyczny Mêżczyzn 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Żuczek Piotr | 94 | Ikar Mielec | 3:00.96 | 340 | 42.40 | 46.15 | 46.03 | 46.38 | |||||
2. | Gomółka Jakub | 94 | Siemaszka Pieka | 3:01.34 | 337 | 40.76 | 46.84 | 48.40 | 45.34 | |||||
3. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:01.94 | 334 | 42.88 | 47.16 | 47.68 | 44.22 | |||||
4. | Pałkowski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 3:03.77 | 324 | 44.00 | 48.00 | 47.24 | 44.53 | |||||
5. | Mirecki Patryk | 94 | Jordan Krakow | 3:11.84 | 285 | 44.60 | 49.38 | 49.11 | 48.75 | |||||
6. | Ożóg Karol | 94 | CKiS Skawina | 3:12.76 | 281 | 43.36 | 48.60 | 49.82 | 50.98 | |||||
7. | Kaczor Damian | 94 | Kmita Zabierzów | 3:13.73 | 277 | 45.25 | 49.88 | 50.38 | 48.22 | |||||
8. | Górszczak Michał | 94 | Korona Kraków | 3:31.68 | 212 | 46.65 | 53.83 | 55.41 | 55.79 | |||||
9. | Żak Szymon | 94 | Jordan Krakow | 3:33.08 | 208 | 47.07 | 54.36 | 56.09 | 55.56 | |||||
10. | Machnik Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow | 3:36.30 | 199 | 48.76 | 56.82 | 56.37 | 54.35 | |||||
11. | Lipowski Jerzy | 94 | Jordan Krakow | 3:38.53 | 193 | 49.58 | 57.48 | 55.29 | 56.18 | |||||
12. | Machaj Dawid | 94 | FOKA Bochnia | 3:40.68 | 187 | 49.16 | 55.56 | 57.58 | 58.38 |
<< TOP >> |
Nr 3 100m motylkowy Kobiet 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 1:07.20 | 615 | 31.58 | 35.62 | |||||
2. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 1:09.96 | 545 | 31.93 | 38.03 | |||||
3. | Grudzień Paula | 91 | Jordan Krakow | 1:11.12 | 519 | 32.78 | 38.34 | |||||
4. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.20 | 517 | 33.09 | 38.11 | |||||
5. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 1:12.04 | 499 | 33.47 | 38.57 | |||||
6. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 1:12.60 | 488 | 34.71 | 37.89 | |||||
7. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:15.06 | 441 | 35.48 | 39.58 | |||||
8. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 1:16.16 | 423 | 35.42 | 40.74 | |||||
9. | Gil Małgorzata | 92 | Ikar Mielec | 1:17.66 | 399 | 35.64 | 42.02 | |||||
10. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 1:18.60 | 384 | 35.81 | 42.79 | |||||
11. | Zadêbska Klaudia | 92 | Jordan Krakow | 1:21.04 | 351 | 37.01 | 44.03 | |||||
12. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 1:21.77 | 341 | 36.68 | 45.09 | |||||
13. | Kieszek Joanna | 91 | Ikar Mielec | 1:22.51 | 332 | 37.87 | 44.64 | |||||
14. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 1:24.42 | 310 | 38.81 | 45.61 |
<< TOP >> |
Nr 3 100m motylkowy Kobiet 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 1:06.67 | 630 | 31.64 | 35.03 | |||||
2. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:12.37 | 492 | 32.57 | 39.80 | |||||
3. | Przystalska Andżelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:13.18 | 476 | 33.71 | 39.47 | |||||
4. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:15.16 | 440 | 34.57 | 40.59 | |||||
5. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:17.83 | 396 | 35.69 | 42.14 | |||||
6. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 1:20.25 | 361 | 35.49 | 44.76 | |||||
7. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 1:20.59 | 357 | 36.10 | 44.49 | |||||
8. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 1:23.03 | 326 | 38.55 | 44.48 | |||||
9. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:23.22 | 324 | 37.32 | 45.90 | |||||
10. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 1:24.35 | 311 | 37.57 | 46.78 | |||||
11. | Słupska Magdalena | 93 | Korona Kraków | 1:29.63 | 259 | 39.79 | 49.84 | |||||
12. | Jasińska Agnieszka | 93 | Korona Kraków | 1:30.64 | 251 | 39.75 | 50.89 | |||||
Nie uk. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków |
<< TOP >> |
Nr 3 100m motylkowy Kobiet 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 1:15.22 | 439 | 35.21 | 40.01 | |||||
2. | Piekarczyk Marta | 94 | UKS 8 Chrzanów | 1:17.14 | 407 | 35.24 | 41.90 | |||||
3. | Godniowska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 1:20.20 | 362 | 37.58 | 42.62 | |||||
4. | Opitek Urszula | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:24.45 | 310 | 38.89 | 45.56 | |||||
5. | Rzymek Sabina | 94 | Unia Tarnów | 1:25.30 | 301 | 37.13 | 48.17 | |||||
6. | Emili Ilenia | 94 | Jordan Krakow | 1:26.06 | 293 | 41.05 | 45.01 | |||||
7. | Ceremuga Dominika | 94 | Jordan Krakow | 1:26.08 | 293 | 37.79 | 48.29 | |||||
8. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Krakow | 1:26.21 | 291 | 38.82 | 47.39 | |||||
9. | Ciepiela Karolina | 94 | Ikar Mielec | 1:27.28 | 281 | 40.00 | 47.28 | |||||
10. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oświêcim | 1:27.35 | 280 | 40.06 | 47.29 | |||||
11. | Pokrywa Zofia | 94 | Korona Kraków | 1:34.17 | 224 | 43.19 | 50.98 |
<< TOP >> |
Nr 4 100m motylkowy Mêżczyzn 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 1:04.29 | 486 | 30.19 | 34.10 | |||||
2. | Stala Patryk | 91 | Ikar Mielec | 1:05.29 | 464 | 31.67 | 33.62 | |||||
3. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 1:05.33 | 463 | 30.60 | 34.73 | |||||
4. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 1:07.22 | 425 | 30.84 | 36.38 | |||||
5. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 1:07.26 | 424 | 31.00 | 36.26 | |||||
6. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 1:07.75 | 415 | 31.56 | 36.19 | |||||
7. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 1:08.55 | 401 | 32.27 | 36.28 | |||||
8. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 1:09.87 | 378 | 32.11 | 37.76 | |||||
9. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 1:10.25 | 372 | 32.59 | 37.66 | |||||
10. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 1:10.55 | 368 | 32.47 | 38.08 | |||||
11. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 1:10.57 | 367 | 32.90 | 37.67 | |||||
12. | Jeż Piotr | 92 | Ikar Mielec | 1:10.72 | 365 | 32.91 | 37.81 | |||||
13. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 1:12.02 | 346 | 32.59 | 39.43 | |||||
14. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 1:13.74 | 322 | 33.39 | 40.35 | |||||
15. | Dykas Paweł | 92 | Ikar Mielec | 1:14.90 | 307 | 34.85 | 40.05 | |||||
16. | Jarosz Cezary | 92 | Ikar Mielec | 1:14.98 | 306 | 35.01 | 39.97 | |||||
17. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 1:17.01 | 283 | 33.94 | 43.07 | |||||
18. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 1:18.52 | 267 | 34.03 | 44.49 | |||||
19. | Głyk Wojciech | 92 | Orka Lêdziny | 1:19.45 | 257 | 37.10 | 42.35 | |||||
20. | Sypek Damian | 92 | Ikar Mielec | 1:27.02 | 196 | 37.82 | 49.20 | |||||
21. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 1:29.48 | 180 | 39.39 | 50.09 | |||||
PK | Sak Przemysław | 92 | Delfin Połaniec | 1:06.79 | 433 | 30.77 | 36.02 | |||||
DYSKW. | Piekarski Grzegorz | 92 | Ikar Mielec |
<< TOP >> |
Nr 4 100m motylkowy Mêżczyzn 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:06.81 | 433 | 30.16 | 36.65 | |||||
2. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 1:11.40 | 355 | 32.24 | 39.16 | |||||
3. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:11.53 | 353 | 33.77 | 37.76 | |||||
4. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 1:12.40 | 340 | 33.04 | 39.36 | |||||
5. | Janas Bartłomiej | 93 | Unia Tarnów | 1:12.67 | 336 | 33.75 | 38.92 | |||||
6. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 1:12.83 | 334 | 33.85 | 38.98 | |||||
7. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:21.26 | 241 | 37.93 | 43.33 | |||||
8. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 1:22.96 | 226 | 39.44 | 43.52 | |||||
PK | Czwartosz Mateusz | 93 | Delfin Połaniec | 1:15.32 | 302 | 34.33 | 40.99 |
<< TOP >> |
Nr 4 100m motylkowy Mêżczyzn 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 1:04.73 | 476 | 30.28 | 34.45 | |||||
2. | Mitek Edward | 94 | Jordan Krakow | 1:13.88 | 320 | 34.21 | 39.67 | |||||
3. | Kapała Przemysław | 94 | Jordan Krakow | 1:17.63 | 276 | 36.79 | 40.84 | |||||
4. | Zgłobicki Rafał | 94 | Unia Tarnów | 1:20.51 | 247 | 36.42 | 44.09 | |||||
5. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 1:23.79 | 219 | 37.04 | 46.75 | |||||
6. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 1:24.70 | 212 | 38.89 | 45.81 | |||||
7. | Wal Marcin | 94 | Unia Tarnów | 1:25.42 | 207 | 39.78 | 45.64 | |||||
8. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 1:25.45 | 207 | 39.73 | 45.72 | |||||
9. | Łukasik Dominik | 94 | Jordan Krakow | 1:29.11 | 182 | 41.16 | 47.95 | |||||
10. | Szostek Michał | 94 | Jordan Krakow | 1:30.75 | 173 | 41.84 | 48.91 | |||||
11. | Kot Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 1:32.89 | 161 | 43.44 | 49.45 | |||||
12. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 1:41.56 | 123 | 46.14 | 55.42 | |||||
DYSKW. | Trojnar Wojciech | 94 | FOKA Bochnia | |||||||||
DYSKW. | Rejdych Marcel | 94 | Ósemka Oświêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
PK | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 1:02.76 | 522 | 28.70 | 34.06 | |||||
PK | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 1:04.36 | 484 | 29.44 | 34.92 |
<< TOP >> |
Nr 5 50m grzbietowy Kobiet 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 32.62 | 582 | ||||||
2. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 32.71 | 578 | ||||||
3. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 32.94 | 566 | ||||||
4. | Pyszka Elżbieta | 91 | Ikar Mielec | 33.96 | 516 | ||||||
5. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 35.18 | 464 | ||||||
6. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 35.33 | 458 | ||||||
7. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 36.01 | 433 | ||||||
8. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 36.05 | 431 | ||||||
9. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 36.65 | 411 | ||||||
10. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 37.14 | 395 | ||||||
11. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 37.22 | 392 | ||||||
12. | Błaś Angelika | 92 | Unia Tarnów | 37.94 | 370 | ||||||
13. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 38.52 | 354 | ||||||
14. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 39.12 | 338 | ||||||
15. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 39.30 | 333 | ||||||
16. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 39.69 | 323 | ||||||
17. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 39.77 | 321 | ||||||
18. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 40.87 | 296 | ||||||
19. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 40.88 | 296 | ||||||
20. | Zadêbska Klaudia | 92 | Jordan Krakow | 41.11 | 291 | ||||||
21. | Cuber Ewa | 92 | Orka Lêdziny | 41.59 | 281 | ||||||
22. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 41.62 | 280 | ||||||
DYSKW. | Drabik Marika | 91 | Ikar Mielec |
<< TOP >> |
Nr 5 50m grzbietowy Kobiet 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 32.86 | 570 | ||||||
2. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 33.71 | 528 | ||||||
3. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 34.32 | 500 | ||||||
4. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 34.37 | 498 | ||||||
5. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 34.55 | 490 | ||||||
6. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 34.91 | 475 | ||||||
7. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 35.08 | 468 | ||||||
8. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 35.19 | 464 | ||||||
9. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 37.70 | 377 | ||||||
10. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 38.51 | 354 | ||||||
11. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 39.31 | 333 | ||||||
12. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius Myślen | 39.34 | 332 | ||||||
13. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 39.64 | 325 | ||||||
14. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 40.35 | 308 | ||||||
15. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 41.83 | 276 |
<< TOP >> |
Nr 5 50m grzbietowy Kobiet 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów | 34.91 | 475 | ||||||
2. | Kapcińska Klaudia | 94 | Unia Oświêcim | 35.67 | 445 | ||||||
3. | Godniowska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 36.73 | 408 | ||||||
4. | Kruczalak Paulina | 94 | Ósemka Oświêcim | 36.85 | 404 | ||||||
5. | Piekarczyk Marta | 94 | UKS 8 Chrzanów | 37.41 | 386 | ||||||
6. | Karcz Sabina | 94 | Kmita Zabierzów | 38.49 | 354 | ||||||
7. | Sanetra Anna | 94 | Jordan Krakow | 38.71 | 348 | ||||||
8. | Bajorska Dorota | 94 | Ósemka Oświêcim | 38.83 | 345 | ||||||
9. | Urbańska Janina | 94 | Jordan Krakow | 39.17 | 336 | ||||||
10. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 39.36 | 331 | ||||||
11. | Zubel Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 40.48 | 305 | ||||||
12. | Żerda Paulina | 94 | Jordan Krakow | 41.20 | 289 | ||||||
13. | Łuczkanyn Aleksandra | 94 | Ikar Mielec | 41.31 | 287 | ||||||
14. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 41.78 | 277 | ||||||
15. | Tomasik Ewa | 94 | Jordan Krakow | 42.43 | 265 | ||||||
16. | Cieluch Joanna | 94 | Jordan Krakow | 43.11 | 252 | ||||||
17. | Siemek Agnieszka | 94 | Ikar Mielec | 43.66 | 243 | ||||||
18. | Żupnik Klaudia | 94 | Jordan Krakow | 43.87 | 239 | ||||||
19. | Data Małgorzata | 94 | Jordan Krakow | 44.18 | 234 | ||||||
20. | Szczepaniak Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 45.76 | 211 | ||||||
DYSKW. | Palczewska Paulina | 94 | FOKA Bochnia | ||||||||
DYSKW. | Trenda Agnieszka | 94 | Ósemka Oświêcim | ||||||||
DYSKW. | Ziaja Joanna | 94 | Korona Kraków |
<< TOP >> |
Nr 6 50m grzbietowy Mêżczyzn 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Milik Marcin | 92 | Ikar Mielec | 29.69 | 511 | ||||||
2. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 31.17 | 441 | ||||||
3. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 32.28 | 397 | ||||||
4. | Zieliński Michał | 91 | Ikar Mielec | 32.78 | 379 | ||||||
5. | Jeż Piotr | 92 | Ikar Mielec | 32.90 | 375 | ||||||
6. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 34.55 | 324 | ||||||
7. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 35.90 | 289 | ||||||
8. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 36.27 | 280 | ||||||
9. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 37.02 | 263 | ||||||
10. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 37.04 | 263 | ||||||
11. | Dykas Paweł | 92 | Ikar Mielec | 37.24 | 259 | ||||||
12. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 37.55 | 252 | ||||||
13. | Mazur Łukasz | 92 | Ikar Mielec | 37.68 | 250 | ||||||
14. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 37.70 | 249 |
<< TOP >> |
Nr 6 50m grzbietowy Mêżczyzn 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 30.51 | 471 | ||||||
2. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 31.14 | 443 | ||||||
3. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 32.51 | 389 | ||||||
4. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 33.47 | 356 | ||||||
5. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 33.52 | 355 | ||||||
6. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 33.74 | 348 | ||||||
7. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 36.26 | 280 | ||||||
DYSKW. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 6 50m grzbietowy Mêżczyzn 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina | 32.27 | 398 | ||||||
2. | Gomółka Jakub | 94 | Siemaszka Pieka | 35.58 | 297 | ||||||
3. | Habrat Krzysztof | 94 | Siemaszka Pieka | 36.03 | 286 | ||||||
4. | Wieczorek Michał | 94 | Ikar Mielec | 36.40 | 277 | ||||||
5. | Pasternak Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 37.95 | 244 | ||||||
6. | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oświêcim | 38.10 | 242 | ||||||
7. | Cnotalski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 38.40 | 236 | ||||||
8. | Mirecki Patryk | 94 | Jordan Krakow | 38.79 | 229 | ||||||
9. | Lipowski Jerzy | 94 | Jordan Krakow | 39.25 | 221 | ||||||
10. | Czenczek Daniel | 94 | Korona Kraków | 39.34 | 219 | ||||||
11. | Frączek Przemek | 94 | Kmita Zabierzów | 39.53 | 216 | ||||||
12. | Zwonek Łukasz | 94 | Siemaszka Pieka | 39.99 | 209 | ||||||
13. | Jankowicz Tomasz | 94 | CKiS Skawina | 40.20 | 206 | ||||||
14. | Trojnar Wojciech | 94 | FOKA Bochnia | 40.33 | 204 | ||||||
15. | Dziurgot Rafał | 94 | Ikar Mielec | 40.97 | 194 | ||||||
16. | Kmiecik Mateusz | 94 | Kmita Zabierzów | 41.41 | 188 | ||||||
17. | Bukowski Kamil | 94 | Ikar Mielec | 41.51 | 187 | ||||||
18. | Żak Szymon | 94 | Jordan Krakow | 41.93 | 181 | ||||||
19. | Machnik Bartłomiej | 94 | Jordan Krakow | 44.40 | 153 | ||||||
20. | Tańcula Filip | 94 | Korona Kraków | 46.50 | 133 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 30.91 | 452 | ||||||
PK | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 32.66 | 384 | ||||||
PK | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 32.83 | 378 | ||||||
PK | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 34.45 | 327 | ||||||
PK | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 35.59 | 296 |
<< TOP >> |
Nr 7 200m zmienny Kobiet 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 2:35.50 | 568 | 32.82 | 38.36 | 48.33 | 35.99 | |||||
2. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 2:35.61 | 567 | 32.37 | 39.45 | 47.04 | 36.75 | |||||
3. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 2:36.12 | 562 | 34.26 | 41.59 | 44.34 | 35.93 | |||||
4. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 2:46.63 | 462 | 37.89 | 41.99 | 49.87 | 36.88 | |||||
5. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 2:50.14 | 434 | 38.04 | 44.82 | 47.81 | 39.47 | |||||
6. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 2:50.64 | 430 | 40.75 | 41.75 | 49.36 | 38.78 | |||||
7. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 2:51.97 | 420 | 35.88 | 46.51 | 52.84 | 36.74 | |||||
8. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 2:54.74 | 400 | 40.72 | 45.97 | 46.79 | 41.26 | |||||
9. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 3:05.25 | 336 | 43.82 | 46.16 | 54.35 | 40.92 | |||||
10. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 3:07.86 | 322 | 43.76 | 47.19 | 54.55 | 42.36 |
<< TOP >> |
Nr 7 200m zmienny Kobiet 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 2:28.57 | 652 | 32.65 | 39.18 | 42.51 | 34.23 | |||||
2. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 2:34.33 | 581 | 34.42 | 38.41 | 44.63 | 36.87 | |||||
3. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 2:36.85 | 554 | 34.36 | 41.23 | 45.56 | 35.70 | |||||
4. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 2:41.20 | 510 | 32.92 | 40.90 | 48.27 | 39.11 | |||||
5. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 2:43.97 | 485 | 36.35 | 44.80 | 44.31 | 38.51 | |||||
6. | Fijałkowska Zuzanna | 93 | Ikar Mielec | 2:51.84 | 421 | 39.38 | 46.76 | 45.48 | 40.22 | |||||
7. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 3:01.19 | 359 | 43.49 | 44.07 | 52.35 | 41.28 | |||||
8. | Jasińska Agnieszka | 93 | Korona Kraków | 3:11.93 | 302 | 43.03 | 49.14 | 57.20 | 42.56 |
<< TOP >> |
Nr 7 200m zmienny Kobiet 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 2:42.92 | 494 | 35.26 | 44.40 | 47.50 | 35.76 | |||||
2. | Pomietło Aleksandra | 94 | Kmita Zabierzów | 2:54.29 | 404 | 37.60 | 48.08 | 52.05 | 36.56 | |||||
3. | Kapcińska Klaudia | 94 | Unia Oświêcim | 2:54.84 | 400 | 37.01 | 43.37 | 53.28 | 41.18 | |||||
4. | Opitek Urszula | 94 | Ósemka Oświêcim | 2:55.55 | 395 | 39.55 | 56.40 | 39.55 | 40.05 | |||||
5. | Rzymek Sabina | 94 | Unia Tarnów | 2:55.61 | 395 | 39.04 | 43.72 | 52.40 | 40.45 | |||||
6. | Ceremuga Dominika | 94 | Jordan Krakow | 3:01.70 | 356 | 38.66 | 50.63 | 49.56 | 42.85 | |||||
7. | Kleban Magdalena | 94 | Jordan Krakow | 3:04.89 | 338 | 42.87 | 47.37 | 52.96 | 41.69 | |||||
8. | Turza Aneta | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:08.08 | 321 | 39.61 | 48.16 | 56.04 | 44.27 | |||||
9. | Trenda Agnieszka | 94 | Ósemka Oświêcim | 3:08.62 | 318 | 42.67 | 45.97 | 56.94 | 43.04 | |||||
10. | Rysiewicz Arleta | 94 | Jordan Krakow | 3:09.04 | 316 | 47.21 | 47.72 | 52.28 | 41.83 | |||||
11. | Prêdecka Natalia | 94 | Unia Oświêcim | 3:12.50 | 300 | 48.48 | 49.32 | 48.87 | 45.83 | |||||
12. | Szczepaniak Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 3:15.89 | 284 | 46.98 | 53.57 | 52.86 | 42.48 | |||||
13. | Pokrywa Zofia | 94 | Korona Kraków | 3:19.08 | 271 | 45.00 | 52.29 | 55.45 | 46.34 | |||||
DYSKW. | Emili Ilenia | 94 | Jordan Krakow | |||||||||||
DYSKW. | Zubel Agnieszka | 94 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 8 200m zmienny Mêżczyzn 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Zaczyński Karol | 91 | Pałac Katowice | 2:17.95 | 583 | 29.89 | 36.10 | 40.52 | 31.44 | |||||
2. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 2:18.83 | 572 | 30.69 | 36.41 | 39.79 | 31.94 | |||||
3. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 2:25.24 | 499 | 32.05 | 38.74 | 40.76 | 33.69 | |||||
4. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 2:25.36 | 498 | 30.61 | 35.42 | 43.65 | 35.68 | |||||
5. | Zostawa Jacek | 92 | RMKS Rybnik | 2:25.89 | 492 | 31.42 | 36.83 | 43.93 | 33.71 | |||||
6. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 2:28.21 | 470 | 31.84 | 40.02 | 42.54 | 33.81 | |||||
7. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 2:31.99 | 436 | 32.34 | 37.35 | 46.95 | 35.35 | |||||
8. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 2:32.34 | 433 | 33.25 | 39.74 | 45.05 | 34.30 | |||||
9. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 2:33.88 | 420 | 32.10 | 40.31 | 45.70 | 35.77 | |||||
10. | Piekarski Grzegorz | 92 | Ikar Mielec | 2:42.78 | 355 | 35.30 | 41.65 | 50.33 | 35.50 | |||||
11. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 2:44.51 | 343 | 35.57 | 46.45 | 44.94 | 37.55 | |||||
PK | Sak Przemysław | 92 | Delfin Połaniec | 2:24.87 | 503 | 31.12 | 36.85 | 43.43 | 33.47 | |||||
PK | Zając Wojciech | 92 | Delfin Połaniec | 2:28.83 | 464 | 32.07 | 37.42 | 44.73 | 34.61 |
<< TOP >> |
Nr 8 200m zmienny Mêżczyzn 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 2:21.92 | 535 | 31.03 | 36.72 | 40.22 | 33.95 | |||||
2. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 2:31.79 | 437 | 33.92 | 37.25 | 44.67 | 35.95 | |||||
3. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 2:35.66 | 405 | 34.67 | 38.17 | 45.86 | 36.96 | |||||
4. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 2:40.20 | 372 | 34.67 | 42.69 | 45.32 | 37.52 | |||||
5. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 2:40.80 | 368 | 34.90 | 40.75 | 48.65 | 36.50 | |||||
6. | Janas Bartłomiej | 93 | Unia Tarnów | 2:41.16 | 365 | 33.70 | 43.24 | 47.90 | 36.32 | |||||
7. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 2:41.90 | 360 | 36.32 | 42.04 | 45.75 | 37.79 | |||||
8. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 2:44.74 | 342 | 36.57 | 42.20 | 48.51 | 37.46 | |||||
9. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 2:49.47 | 314 | 39.07 | 43.84 | 47.84 | 38.72 |
<< TOP >> |
Nr 8 200m zmienny Mêżczyzn 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Mitek Edward | 94 | Jordan Krakow | 2:38.08 | 387 | 34.80 | 41.21 | 46.44 | 35.63 | |||||
2. | Szamreta Marcel | 94 | CKiS Skawina | 2:41.22 | 365 | 39.22 | 39.18 | 47.75 | 35.07 | |||||
3. | Zgłobicki Rafał | 94 | Unia Tarnów | 2:45.18 | 339 | 36.04 | 41.87 | 50.17 | 37.10 | |||||
4. | Żuczek Piotr | 94 | Ikar Mielec | 2:48.92 | 317 | 39.11 | 44.41 | 47.06 | 38.34 | |||||
5. | Pałkowski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 2:51.66 | 302 | 40.32 | 43.96 | 48.34 | 39.04 | |||||
6. | Pasternak Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 2:54.90 | 286 | 38.42 | 44.84 | 51.27 | 40.37 | |||||
7. | Brania Adam | 94 | Ósemka Oświêcim | 2:56.08 | 280 | 43.04 | 45.64 | 47.05 | 40.35 | |||||
8. | Łukasik Dominik | 94 | Jordan Krakow | 2:59.58 | 264 | 40.72 | 46.80 | 50.36 | 41.70 | |||||
9. | Bukowski Kamil | 94 | Ikar Mielec | 3:11.74 | 217 | 44.56 | 48.83 | 55.28 | 43.07 | |||||
10. | Cnotalski Jakub | 94 | Jordan Krakow | 3:11.94 | 216 | 43.81 | 46.28 | 59.59 | 42.26 | |||||
11. | Jankowicz Tomasz | 94 | CKiS Skawina | 3:13.87 | 210 | 46.21 | 49.14 | 55.67 | 42.85 | |||||
12. | Zwonek Łukasz | 94 | Siemaszka Pieka | 3:19.77 | 192 | 48.50 | 48.29 | 59.46 | 43.52 | |||||
DYSKW. | Górszczak Michał | 94 | Korona Kraków |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
PK | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 2:30.30 | 450 | 31.21 | 40.68 | 44.27 | 34.14 | |||||
PK | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 2:32.12 | 434 | 31.65 | 40.69 | 43.33 | 36.45 | |||||
PK | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 2:38.07 | 387 | 33.50 | 41.28 | 45.61 | 37.68 |
<< TOP >> |
Nr 9 400m dowolny Kobiet 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 4:36.95 | 661 |
50m: 100m: | 32.82 1:07.63 | 32.82 34.81 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:18.39 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:28.54 | 350m: 400m: | -:--.-- 4:36.95 |
2. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 4:55.87 | 542 |
50m: 100m: | 33.56 1:09.86 | 33.56 36.30 | 150m: 200m: | 1:48.09 2:25.63 | 38.23 37.54 | 250m: 300m: | 3:03.75 3:41.42 | 38.12 37.67 | 350m: 400m: | 4:19.58 4:55.87 | 38.16 36.29 |
3. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 4:55.96 | 542 |
50m: 100m: | 33.61 1:10.92 | 33.61 37.31 | 150m: 200m: | 1:49.05 2:26.95 | 38.13 37.90 | 250m: 300m: | 3:04.64 3:42.78 | 37.69 38.14 | 350m: 400m: | 4:20.00 4:55.96 | 37.22 35.96 |
4. | Pyszka Elżbieta | 91 | Ikar Mielec | 5:00.61 | 517 |
50m: 100m: | 34.02 1:11.94 | 34.02 37.92 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:29.00 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:45.78 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:00.61 |
5. | Kieszek Joanna | 91 | Ikar Mielec | 5:04.38 | 498 |
50m: 100m: | 34.05 1:11.58 | 34.05 37.53 | 150m: 200m: | 1:50.21 2:28.80 | 38.63 38.59 | 250m: 300m: | 3:07.55 3:46.69 | 38.75 39.14 | 350m: 400m: | 4:25.74 5:04.38 | 39.05 38.64 |
6. | Gil Małgorzata | 92 | Ikar Mielec | 5:06.76 | 487 |
50m: 100m: | 34.10 1:11.82 | 34.10 37.72 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:28.20 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:47.12 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:06.76 |
7. | Grudzień Paula | 91 | Jordan Krakow | 5:06.84 | 486 |
50m: 100m: | 33.90 1:10.83 | 33.90 36.93 | 150m: 200m: | 1:48.95 2:27.48 | 38.12 38.53 | 250m: 300m: | 3:06.50 3:46.50 | 39.02 40.00 | 350m: 400m: | 4:26.58 5:06.84 | 40.08 40.26 |
8. | Jarosz Cynthia | 91 | Ikar Mielec | 5:09.42 | 474 |
50m: 100m: | 34.00 1:12.60 | 34.00 38.60 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:30.67 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:50.43 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:09.42 |
9. | Błaś Angelika | 92 | Unia Tarnów | 5:42.27 | 350 |
50m: 100m: | 36.57 1:18.86 | 36.57 42.29 | 150m: 200m: | 2:02.60 2:46.58 | 43.74 43.98 | 250m: 300m: | 3:31.01 4:15.82 | 44.43 44.81 | 350m: 400m: | 4:58.93 5:42.27 | 43.11 43.34 |
<< TOP >> |
Nr 9 400m dowolny Kobiet 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 4:45.68 | 602 |
50m: 100m: | 32.32 1:07.52 | 32.32 35.20 | 150m: 200m: | 1:43.27 2:19.46 | 35.75 36.19 | 250m: 300m: | 2:55.93 3:32.86 | 36.47 36.93 | 350m: 400m: | 4:10.00 4:45.68 | 37.14 35.68 |
2. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 4:51.76 | 566 |
50m: 100m: | 32.57 1:08.42 | 32.57 35.85 | 150m: 200m: | 1:44.71 2:21.80 | 36.29 37.09 | 250m: 300m: | 2:59.51 3:37.55 | 37.71 38.04 | 350m: 400m: | 4:15.76 4:51.76 | 38.21 36.00 |
3. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 4:53.91 | 553 |
50m: 100m: | 34.85 1:11.72 | 34.85 36.87 | 150m: 200m: | 1:48.94 2:25.93 | 37.22 36.99 | 250m: 300m: | 3:02.31 3:39.89 | 36.38 37.58 | 350m: 400m: | 4:17.68 4:53.91 | 37.79 36.23 |
4. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 4:55.25 | 546 |
50m: 100m: | 31.83 1:07.05 | 31.83 35.22 | 150m: 200m: | 1:43.50 2:21.30 | 36.45 37.80 | 250m: 300m: | 2:59.65 3:38.15 | 38.35 38.50 | 350m: 400m: | 4:17.25 4:55.25 | 39.10 38.00 |
5. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 5:00.00 | 520 |
50m: 100m: | 34.17 1:11.37 | 34.17 37.20 | 150m: 200m: | 1:49.24 2:27.53 | 37.87 38.29 | 250m: 300m: | 3:05.91 3:44.49 | 38.38 38.58 | 350m: 400m: | 4:22.75 5:00.00 | 38.26 37.25 |
6. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 5:01.78 | 511 |
50m: 100m: | 34.13 1:11.74 | 34.13 37.61 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:26.59 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:42.42 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:01.78 |
7. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 5:02.70 | 506 |
50m: 100m: | 33.05 1:09.72 | 33.05 36.67 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:26.29 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:44.09 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:02.70 |
8. | Przystalska Andżelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 5:08.02 | 481 |
50m: 100m: | 33.84 1:11.32 | 33.84 37.48 | 150m: 200m: | 1:51.05 2:29.44 | 39.73 38.39 | 250m: 300m: | 3:08.53 3:48.09 | 39.09 39.56 | 350m: 400m: | 4:28.48 5:08.02 | 40.39 39.54 |
9. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 5:10.87 | 467 |
50m: 100m: | 34.87 1:12.72 | 34.87 37.85 | 150m: 200m: | 1:51.73 2:31.45 | 39.01 39.72 | 250m: 300m: | 3:11.30 3:51.14 | 39.85 39.84 | 350m: 400m: | 4:31.52 5:10.87 | 40.38 39.35 |
10. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 5:12.26 | 461 |
50m: 100m: | 35.35 1:14.03 | 35.35 38.68 | 150m: 200m: | 1:53.75 2:33.40 | 39.72 39.65 | 250m: 300m: | 3:13.33 3:53.65 | 39.93 40.32 | 350m: 400m: | 4:34.04 5:12.26 | 40.39 38.22 |
11. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 5:13.71 | 455 |
50m: 100m: | 34.81 1:12.80 | 34.81 37.99 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:32.55 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:53.97 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:13.71 |
12. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 5:24.60 | 411 |
50m: 100m: | 34.10 1:12.94 | 34.10 38.84 | 150m: 200m: | 1:53.97 2:36.35 | 41.03 42.38 | 250m: 300m: | 3:19.23 4:01.15 | 42.88 41.92 | 350m: 400m: | 4:43.41 5:24.60 | 42.26 41.19 |
13. | Słupska Magdalena | 93 | Korona Kraków | 5:51.30 | 324 |
50m: 100m: | 37.13 1:18.99 | 37.13 41.86 | 150m: 200m: | 2:03.29 2:52.09 | 44.30 48.80 | 250m: 300m: | 3:34.37 4:20.25 | 42.28 45.88 | 350m: 400m: | 5:06.63 5:51.30 | 46.38 44.67 |
<< TOP >> |
Nr 9 400m dowolny Kobiet 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dudek Marlena | 94 | UKS 8 Chrzanów | 4:56.93 | 536 |
50m: 100m: | 34.19 1:11.62 | 34.19 37.43 | 150m: 200m: | 1:49.69 2:28.22 | 38.07 38.53 | 250m: 300m: | 3:06.41 3:44.16 | 38.19 37.75 | 350m: 400m: | 4:21.35 4:56.93 | 37.19 35.58 |
2. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 4:57.28 | 535 |
50m: 100m: | 34.55 1:12.55 | 34.55 38.00 | 150m: 200m: | 1:50.78 2:29.24 | 38.23 38.46 | 250m: 300m: | 3:07.53 3:45.29 | 38.29 37.76 | 350m: 400m: | 4:22.83 4:57.28 | 37.54 34.45 |
3. | Iżewska Agnieszka | 94 | Jordan Krakow | 5:05.16 | 494 |
50m: 100m: | 33.88 1:12.89 | 33.88 39.01 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:31.74 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:50.00 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:05.16 |
4. | Ślêczkowska Karolina | 94 | Kmita Zabierzów | 5:17.86 | 437 |
50m: 100m: | 35.48 1:14.65 | 35.48 39.17 | 150m: 200m: | 1:54.54 2:34.94 | 39.89 40.40 | 250m: 300m: | 3:15.90 3:56.76 | 40.96 40.86 | 350m: 400m: | 4:37.89 5:17.86 | 41.13 39.97 |
5. | Zgoda Edyta | 94 | Jordan Krakow | 5:20.09 | 428 |
50m: 100m: | 35.45 1:15.33 | 35.45 39.88 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:37.55 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:58.33 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:20.09 |
6. | Karcz Sabina | 94 | Kmita Zabierzów | 5:24.21 | 412 |
50m: 100m: | 34.08 1:13.33 | 34.08 39.25 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:35.29 | 250m: 300m: | -:--.-- 3:59.66 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:24.21 |
7. | Kruczalak Paulina | 94 | Ósemka Oświêcim | 5:32.74 | 381 |
50m: 100m: | 36.20 -:--.-- | 36.20 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:43.72 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:09.59 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:32.74 |
8. | Sroka Magdalena | 94 | CKiS Skawina | 5:40.61 | 355 |
50m: 100m: | 36.96 1:18.82 | 36.96 41.86 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:45.94 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:14.10 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:40.61 |
9. | Ciepiela Karolina | 94 | Ikar Mielec | 5:45.29 | 341 |
50m: 100m: | 38.17 1:20.58 | 38.17 42.41 | 150m: 200m: | 2:04.33 2:48.14 | 43.75 43.81 | 250m: 300m: | 3:33.41 4:17.69 | 45.27 44.28 | 350m: 400m: | 5:02.97 5:45.29 | 45.28 42.32 |
10. | Papla Jolanta | 94 | Ósemka Oświêcim | 5:49.07 | 330 |
50m: 100m: | 38.44 1:22.01 | 38.44 43.57 | 150m: 200m: | 2:07.01 2:52.50 | 45.00 45.49 | 250m: 300m: | 3:37.46 4:22.34 | 44.96 44.88 | 350m: 400m: | 5:06.38 5:49.07 | 44.04 42.69 |
<< TOP >> |
Nr 10 400m dowolny Mêżczyzn 14 - 15 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 4:15.27 | 633 |
50m: 100m: | 29.25 1:01.43 | 29.25 32.18 | 150m: 200m: | 1:33.68 2:06.44 | 32.25 32.76 | 250m: 300m: | 2:38.89 3:11.60 | 32.45 32.71 | 350m: 400m: | 3:43.83 4:15.27 | 32.23 31.44 |
2. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 4:16.94 | 620 |
50m: 100m: | 30.05 1:03.09 | 30.05 33.04 | 150m: 200m: | 1:35.84 2:08.21 | 32.75 32.37 | 250m: 300m: | 2:39.96 3:12.64 | 31.75 32.68 | 350m: 400m: | 3:45.06 4:16.94 | 32.42 31.88 |
3. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 4:19.91 | 599 |
50m: 100m: | 29.04 1:01.27 | 29.04 32.23 | 150m: 200m: | 1:34.11 2:07.13 | 32.84 33.02 | 250m: 300m: | 2:40.26 3:13.17 | 33.13 32.91 | 350m: 400m: | 3:46.37 4:19.91 | 33.20 33.54 |
4. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 4:23.12 | 578 |
50m: 100m: | 30.22 1:03.27 | 30.22 33.05 | 150m: 200m: | 1:36.84 2:09.76 | 33.57 32.92 | 250m: 300m: | 2:42.95 3:16.59 | 33.19 33.64 | 350m: 400m: | 3:49.76 4:23.12 | 33.17 33.36 |
5. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 4:23.85 | 573 |
50m: 100m: | 29.85 1:03.57 | 29.85 33.72 | 150m: 200m: | 1:37.54 2:11.67 | 33.97 34.13 | 250m: 300m: | 2:45.45 3:18.75 | 33.78 33.30 | 350m: 400m: | 3:51.82 4:23.85 | 33.07 32.03 |
6. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 4:31.84 | 524 |
50m: 100m: | 30.70 1:04.77 | 30.70 34.07 | 150m: 200m: | 1:38.85 2:13.85 | 34.08 35.00 | 250m: 300m: | 2:48.27 3:22.82 | 34.42 34.55 | 350m: 400m: | 3:57.26 4:31.84 | 34.44 34.58 |
7. | Zostawa Jacek | 92 | RMKS Rybnik | 4:32.27 | 521 |
50m: 100m: | 29.83 1:03.18 | 29.83 33.35 | 150m: 200m: | 1:37.53 2:12.36 | 34.35 34.83 | 250m: 300m: | 2:47.32 3:22.60 | 34.96 35.28 | 350m: 400m: | 3:54.76 4:32.27 | 32.16 37.51 |
8. | Sysło Filip | 91 | Unia Tarnów | 4:34.32 | 510 |
50m: 100m: | 30.67 1:05.24 | 30.67 34.57 | 150m: 200m: | 1:40.22 2:15.39 | 34.98 35.17 | 250m: 300m: | 2:50.74 3:26.04 | 35.35 35.30 | 350m: 400m: | 4:01.34 4:34.32 | 35.30 32.98 |
9. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 4:35.16 | 505 |
50m: 100m: | 31.28 1:05.65 | 31.28 34.37 | 150m: 200m: | 1:40.60 2:15.89 | 34.95 35.29 | 250m: 300m: | 2:51.14 3:26.48 | 35.25 35.34 | 350m: 400m: | 4:01.45 4:35.16 | 34.97 33.71 |
10. | Zając Wojciech | 92 | Delfin Połaniec | 4:35.82 | 502 |
50m: 100m: | 30.93 1:04.53 | 30.93 33.60 | 150m: 200m: | 1:39.09 2:14.44 | 34.56 35.35 | 250m: 300m: | 2:49.60 3:26.19 | 35.16 36.59 | 350m: 400m: | 4:00.20 4:35.82 | 34.01 35.62 |
11. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 4:37.28 | 494 |
50m: 100m: | 32.20 1:06.81 | 32.20 34.61 | 150m: 200m: | 1:41.22 2:16.30 | 34.41 35.08 | 250m: 300m: | 2:51.53 3:27.45 | 35.23 35.92 | 350m: 400m: | 4:03.01 4:37.28 | 35.56 34.27 |
12. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 4:37.64 | 492 |
50m: 100m: | 31.57 1:05.91 | 31.57 34.34 | 150m: 200m: | 1:40.92 2:16.67 | 35.01 35.75 | 250m: 300m: | 2:52.30 3:27.67 | 35.63 35.37 | 350m: 400m: | 4:02.79 4:37.64 | 35.12 34.85 |
13. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 4:45.63 | 452 |
50m: 100m: | 31.45 1:06.13 | 31.45 34.68 | 150m: 200m: | 1:41.94 2:18.24 | 35.81 36.30 | 250m: 300m: | 2:54.86 3:31.68 | 36.62 36.82 | 350m: 400m: | 4:09.09 4:45.63 | 37.41 36.54 |
14. | Zieliński Michał | 91 | Ikar Mielec | 4:46.25 | 449 |
50m: 100m: | 31.80 1:07.57 | 31.80 35.77 | 150m: 200m: | 1:43.32 2:19.75 | 35.75 36.43 | 250m: 300m: | 2:56.98 3:34.45 | 37.23 37.47 | 350m: 400m: | 4:11.18 4:46.25 | 36.73 35.07 |
15. | Głyk Wojciech | 92 | Orka Lêdziny | 4:47.56 | 443 |
50m: 100m: | 32.46 1:08.02 | 32.46 35.56 | 150m: 200m: | 1:44.31 2:20.28 | 36.29 35.97 | 250m: 300m: | 2:57.33 3:35.16 | 37.05 37.83 | 350m: 400m: | 4:12.58 4:47.56 | 37.42 34.98 |
16. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 4:48.01 | 440 |
50m: 100m: | 31.14 1:07.16 | 31.14 36.02 | 150m: 200m: | 1:44.05 2:21.27 | 36.89 37.22 | 250m: 300m: | 2:58.25 3:34.98 | 36.98 36.73 | 350m: 400m: | 4:12.15 4:48.01 | 37.17 35.86 |
17. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 4:54.13 | 414 |
50m: 100m: | 32.94 1:10.16 | 32.94 37.22 | 150m: 200m: | 1:48.27 2:25.77 | 38.11 37.50 | 250m: 300m: | 3:03.93 3:42.26 | 38.16 38.33 | 350m: 400m: | 4:17.68 4:54.13 | 35.42 36.45 |
18. | Jarosz Cezary | 92 | Ikar Mielec | 4:54.44 | 412 |
50m: 100m: | 33.88 1:11.04 | 33.88 37.16 | 150m: 200m: | 1:48.38 2:25.81 | 37.34 37.43 | 250m: 300m: | 3:03.68 3:41.64 | 37.87 37.96 | 350m: 400m: | 4:19.30 4:54.44 | 37.66 35.14 |
19. | Milik Marcin | 92 | Ikar Mielec | 4:57.74 | 399 |
50m: 100m: | 32.06 1:08.82 | 32.06 36.76 | 150m: 200m: | 1:46.57 2:24.92 | 37.75 38.35 | 250m: 300m: | 3:03.46 3:42.71 | 38.54 39.25 | 350m: 400m: | 4:20.65 4:57.74 | 37.94 37.09 |
20. | Stańczyk Wojciech | 92 | FOKA Bochnia | 4:58.63 | 395 |
50m: 100m: | 33.53 1:09.54 | 33.53 36.01 | 150m: 200m: | 1:46.88 2:25.08 | 37.34 38.20 | 250m: 300m: | 3:03.70 3:42.81 | 38.62 39.11 | 350m: 400m: | 4:21.48 4:58.63 | 38.67 37.15 |
21. | Sypek Damian | 92 | Ikar Mielec | 5:22.89 | 313 |
50m: 100m: | 34.88 1:13.23 | 34.88 38.35 | 150m: 200m: | 1:53.66 2:35.09 | 40.43 41.43 | 250m: 300m: | 3:17.77 4:00.48 | 42.68 42.71 | 350m: 400m: | 4:41.81 5:22.89 | 41.33 41.08 |
Nie uk. | Stala Patryk | 91 | Ikar Mielec |
<< TOP >> |
Nr 10 400m dowolny Mêżczyzn 13 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 4:38.44 | 487 |
50m: 100m: | 30.75 1:05.29 | 30.75 34.54 | 150m: 200m: | 1:40.91 2:16.66 | 35.62 35.75 | 250m: 300m: | 2:51.38 3:28.00 | 34.72 36.62 | 350m: 400m: | 4:04.31 4:38.44 | 36.31 34.13 |
2. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 4:46.22 | 449 |
50m: 100m: | 31.65 1:07.01 | 31.65 35.36 | 150m: 200m: | 1:44.32 2:21.26 | 37.31 36.94 | 250m: 300m: | 2:57.85 3:34.65 | 36.59 36.80 | 350m: 400m: | 4:11.27 4:46.22 | 36.62 34.95 |
3. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 4:47.79 | 442 |
50m: 100m: | 32.89 1:08.11 | 32.89 35.22 | 150m: 200m: | 1:43.95 2:20.06 | 35.84 36.11 | 250m: 300m: | 2:56.41 3:33.83 | 36.35 37.42 | 350m: 400m: | 4:11.11 4:47.79 | 37.28 36.68 |
4. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 4:50.52 | 429 |
50m: 100m: | 34.18 1:11.69 | 34.18 37.51 | 150m: 200m: | 1:48.53 2:25.21 | 36.84 36.68 | 250m: 300m: | 3:01.97 3:39.05 | 36.76 37.08 | 350m: 400m: | 4:16.02 4:50.52 | 36.97 34.50 |
5. | Bednarski Dawid | 93 | Delfin Połaniec | 4:54.21 | 413 |
50m: 100m: | 33.48 1:10.52 | 33.48 37.04 | 150m: 200m: | 1:47.79 2:25.87 | 37.27 38.08 | 250m: 300m: | 3:03.94 3:41.42 | 38.07 37.48 | 350m: 400m: | 4:18.93 4:54.21 | 37.51 35.28 |
6. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 4:55.55 | 408 |
50m: 100m: | 32.83 1:08.97 | 32.83 36.14 | 150m: 200m: | 1:45.27 2:21.89 | 36.30 36.62 | 250m: 300m: | 2:59.85 3:38.34 | 37.96 38.49 | 350m: 400m: | 4:16.75 4:55.55 | 38.41 38.80 |
7. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 5:07.15 | 363 |
50m: 100m: | 35.35 1:13.76 | 35.35 38.41 | 150m: 200m: | 1:52.41 2:31.34 | 38.65 38.93 | 250m: 300m: | 3:10.71 3:49.91 | 39.37 39.20 | 350m: 400m: | 4:29.20 5:07.15 | 39.29 37.95 |
8. | Czwartosz Mateusz | 93 | Delfin Połaniec | 5:11.76 | 347 |
50m: 100m: | 34.12 1:12.25 | 34.12 38.13 | 150m: 200m: | 1:51.75 2:32.01 | 39.50 40.26 | 250m: 300m: | 3:11.89 3:51.87 | 39.88 39.98 | 350m: 400m: | 4:32.68 5:11.76 | 40.81 39.08 |
9. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 5:26.18 | 303 |
50m: 100m: | 37.33 1:18.08 | 37.33 40.75 | 150m: 200m: | -:--.-- 2:41.02 | 250m: 300m: | -:--.-- 4:03.23 | 350m: 400m: | 4:45.82 5:26.18 | 42.59 40.36 |
<< TOP >> |
Nr 10 400m dowolny Mêżczyzn 12 lat | 2006-11-26 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Habrat Krzysztof | 94 | Siemaszka Pieka | 4:50.52 | 429 |
50m: 100m: | 32.68 1:09.58 | 32.68 36.90 | 150m: 200m: | 1:46.80 2:24.52 | 37.22 37.72 | 250m: 300m: | 3:01.55 3:39.20 | 37.03 37.65 | 350m: 400m: | 4:15.69 4:50.52 | 36.49 34.83 |
2. | Ożóg Karol | 94 | CKiS Skawina | 5:07.80 | 361 |
50m: 100m: | 34.01 1:12.64 | 34.01 38.63 | 150m: 200m: | 1:52.14 2:30.70 | 39.50 38.56 | 250m: 300m: | 3:11.96 3:50.02 | 41.26 38.06 | 350m: 400m: | 4:29.69 5:07.80 | 39.67 38.11 |
3. | Kapała Przemysław | 94 | Jordan Krakow | 5:08.36 | 359 |
50m: 100m: | 34.08 1:12.42 | 34.08 38.34 | 150m: 200m: | 1:51.81 2:31.16 | 39.39 39.35 | 250m: 300m: | 3:10.28 3:49.56 | 39.12 39.28 | 350m: 400m: | 4:28.83 5:08.36 | 39.27 39.53 |
4. | Szostek Mateusz | 94 | CKiS Skawina | 5:12.21 | 346 |
50m: 100m: | 33.80 1:11.47 | 33.80 37.67 | 150m: 200m: | 1:51.57 2:31.24 | 40.10 39.67 | 250m: 300m: | 3:10.72 3:50.83 | 39.48 40.11 | 350m: 400m: | 4:32.66 5:12.21 | 41.83 39.55 |
5. | Wieczorek Michał | 94 | Ikar Mielec | 5:16.50 | 332 |
50m: 100m: | 36.36 1:16.39 | 36.36 40.03 | 150m: 200m: | 1:55.92 2:36.12 | 39.53 40.20 | 250m: 300m: | 3:16.45 3:57.06 | 40.33 40.61 | 350m: 400m: | 4:37.70 5:16.50 | 40.64 38.80 |
6. | Wal Marcin | 94 | Unia Tarnów | 5:25.78 | 304 |
50m: 100m: | 37.32 1:17.88 | 37.32 40.56 | 150m: 200m: | 1:59.79 2:41.60 | 41.91 41.81 | 250m: 300m: | 3:22.60 4:04.17 | 41.00 41.57 | 350m: 400m: | 4:45.60 5:25.78 | 41.43 40.18 |
7. | Stanaszek Szymon | 94 | Ósemka Oświêcim | 5:32.63 | 286 |
50m: 100m: | 37.32 1:19.29 | 37.32 41.97 | 150m: 200m: | 2:02.14 2:44.70 | 42.85 42.56 | 250m: 300m: | 3:27.55 4:10.06 | 42.85 42.51 | 350m: 400m: | 4:52.46 5:32.63 | 42.40 40.17 |
8. | Kaczor Damian | 94 | Kmita Zabierzów | 5:35.26 | 279 |
50m: 100m: | 36.30 1:17.60 | 36.30 41.30 | 150m: 200m: | 2:00.23 2:43.52 | 42.63 43.29 | 250m: 300m: | 3:27.08 4:10.62 | 43.56 43.54 | 350m: 400m: | 4:53.90 5:35.26 | 43.28 41.36 |
9. | Dziurgot Rafał | 94 | Ikar Mielec | 5:37.20 | 274 |
50m: 100m: | 37.33 1:20.71 | 37.33 43.38 | 150m: 200m: | 2:04.38 2:48.94 | 43.67 44.56 | 250m: 300m: | 3:33.51 4:16.77 | 44.57 43.26 | 350m: 400m: | 4:56.44 5:37.20 | 39.67 40.76 |
10. | Rejdych Marcel | 94 | Ósemka Oświêcim | 5:37.34 | 274 |
50m: 100m: | 35.45 1:15.66 | 35.45 40.21 | 150m: 200m: | 1:58.63 2:41.99 | 42.97 43.36 | 250m: 300m: | 3:25.74 4:10.33 | 43.75 44.59 | 350m: 400m: | 4:55.24 5:37.34 | 44.91 42.10 |
11. | Frączek Przemek | 94 | Kmita Zabierzów | 5:37.93 | 273 |
50m: 100m: | 37.44 1:20.66 | 37.44 43.22 | 150m: 200m: | 2:04.14 2:48.39 | 43.48 44.25 | 250m: 300m: | 3:31.77 4:15.63 | 43.38 43.86 | 350m: 400m: | 4:58.05 5:37.93 | 42.42 39.88 |
12. | Kot Arkadiusz | 94 | Jordan Krakow | 6:00.87 | 224 |
50m: 100m: | 41.19 1:28.85 | 41.19 47.66 | 150m: 200m: | 2:14.91 3:02.22 | 46.06 47.31 | 250m: 300m: | 3:48.16 4:34.70 | 45.94 46.54 | 350m: 400m: | 5:20.17 6:00.87 | 45.47 40.70 |
13. | Kmiecik Mateusz | 94 | Kmita Zabierzów | 6:03.04 | 220 |
50m: 100m: | 39.55 1:24.68 | 39.55 45.13 | 150m: 200m: | 2:11.08 2:57.65 | 46.40 46.57 | 250m: 300m: | 3:45.12 4:32.18 | 47.47 47.06 | 350m: 400m: | 5:17.14 6:03.04 | 44.96 45.90 |
14. | Szostek Michał | 94 | Jordan Krakow | 6:06.08 | 215 |
50m: 100m: | 41.17 1:26.20 | 41.17 45.03 | 150m: 200m: | 2:12.45 2:59.25 | 46.25 46.80 | 250m: 300m: | 3:46.72 4:34.37 | 47.47 47.65 | 350m: 400m: | 5:21.13 6:06.08 | 46.76 44.95 |
15. | Machaj Dawid | 94 | FOKA Bochnia | 6:18.37 | 194 |
50m: 100m: | 38.78 1:25.56 | 38.78 46.78 | 150m: 200m: | 2:13.48 3:02.32 | 47.92 48.84 | 250m: 300m: | 3:51.07 4:40.57 | 48.75 49.50 | 350m: 400m: | 5:30.66 6:18.37 | 50.09 47.71 |