޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
Sesja 1 | 2 Grudzien 2006 - 10:00 |
Nr 1 2006-12-02 | 50m motylkowy Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 2001 | 36.63 | Stachurska Anna | 91 | Korona Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klaja Katarzyna | 96 | UKS 8 Chrzanów | 40.10 | 273 | ||||||
2. | Potêpa Karolina | 96 | Jordan Krakow | 45.95 | 181 | ||||||
3. | Kapcińska Sylwia | 96 | Ósemka Oświêcim | 46.02 | 180 | ||||||
4. | Banach Aleksandra | 96 | Jordan Krakow | 46.55 | 174 | ||||||
5. | Sikora Justyna | 96 | Ósemka Oświêcim | 47.30 | 166 | ||||||
6. | Kuczek Magdalena | 96 | Ósemka Oświêcim | 50.18 | 139 |
<< TOP >> |
Nr 1 2006-12-02 | 50m motylkowy Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 2004 | 33.87 | Sikora Paulina | 93 | Ósemka Oswiêcim |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Uryga Paulina | 95 | Jordan Krakow | 34.97 | 411 | ||||||
2. | Petrow Magdalena | 95 | Kmita Zabierzów | 35.13 | 405 | ||||||
3. | Flak Daria | 95 | Kmita Zabierzów | 39.86 | 278 | ||||||
4. | Galus Klaudia | 95 | Sokół Myślenice | 41.04 | 254 | ||||||
5. | Gąsiorek Joanna | 95 | Jordan Krakow | 45.13 | 191 |
<< TOP >> |
Nr 2 2006-12-02 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 1977 | 34.90 | Cieślik Dariusz | 67 | Jordan Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 41.23 | 172 | ||||||
2. | Ciêżkowski Dominik | 96 | Jordan Krakow | 41.78 | 166 | ||||||
3. | Liszewski Przemysław | 96 | Ósemka Oświêcim | 44.28 | 139 |
<< TOP >> |
Nr 2 2006-12-02 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 2004 | 31.69 | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Twarowski Jerzy | 95 | Jordan Krakow | 33.36 | 326 | ||||||
2. | Skała Krzysztof | 95 | Jordan Krakow | 36.39 | 251 | ||||||
3. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 38.40 | 213 | ||||||
4. | Nicał Jacek | 95 | Korona Kraków | 38.58 | 211 | ||||||
5. | Truszczynski Maciej | 95 | Jordan Krakow | 39.06 | 203 | ||||||
6. | Łakomy Oskar | 95 | Unia Tarnów | 40.43 | 183 | ||||||
7. | Przewoźniak Piotr | 95 | Jordan Krakow | 41.13 | 174 | ||||||
DYSKW. | Hydzik Piotr | 95 | Karol Wadowice |
<< TOP >> |
Nr 3 2006-12-02 | 50m grzbietowy Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 1982 | 36.30 | Bisaga Marzena | 72 | Korona Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Bucka Karolina | 96 | Jordan Krakow | 40.82 | 297 | ||||||
2. | Góralczyk Nikola | 96 | UKS 8 Chrzanów | 41.60 | 281 | ||||||
3. | Klich Maja | 96 | Unia Tarnów | 42.07 | 271 | ||||||
4. | Nowosad Katarzyna | 96 | Kmita Zabierzów | 42.72 | 259 | ||||||
5. | Potêpa Karolina | 96 | Jordan Krakow | 43.13 | 252 | ||||||
6. | Sanak Katarzyna | 96 | Ósemka Oświêcim | 44.52 | 229 | ||||||
7. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Krakow | 44.69 | 226 | ||||||
8. | Makocka Izabela | 96 | Jordan Krakow | 45.08 | 221 | ||||||
9. | Ćwiêkała Olga | 96 | Ósemka Oświêcim | 46.45 | 202 | ||||||
10. | Adamska Kalina | 96 | Jordan Krakow | 46.74 | 198 | ||||||
11. | Olma Sabina | 96 | Sokół Kêty | 46.97 | 195 | ||||||
12. | Janik Kinga | 96 | Korona Kraków | 47.81 | 185 |
<< TOP >> |
Nr 4 2006-12-02 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 2005 | 36.43 | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kica Paweł | 96 | Jordan Krakow | 37.52 | 253 | ||||||
2. | Majewski Kacper | 96 | UKS 8 Chrzanów | 41.29 | 190 | ||||||
3. | Stankiewicz Dominik | 96 | Ósemka Oświêcim | 42.31 | 176 | ||||||
4. | Kijania Maciej | 96 | Korona Kraków | 43.08 | 167 | ||||||
5. | Zieliński Przemysław | 96 | Ósemka Oświêcim | 43.11 | 167 | ||||||
6. | Zych Kamil | 96 | Wiking Brzesko | 44.15 | 155 | ||||||
7. | Kołodziejczyk Patryk | 96 | Ósemka Oświêcim | 44.94 | 147 | ||||||
8. | Kawiecki Rafał | 96 | Jordan Krakow | 45.01 | 147 | ||||||
9. | Lelek Mateusz | 96 | Jordan Krakow | 47.66 | 123 |
<< TOP >> |
Nr 5 2006-12-02 | 100m grzbietowy Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 1978 | 1:13.00 | Rataj Małgorzata | 87 | Unia Tarnów |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Murzyn Karolina | 95 | Jordan Krakow | 1:22.84 | 348 | |||||||
2. | Bojko Justyna | 95 | CKiS Skawina | 1:23.32 | 342 | 40.59 | 42.73 | |||||
3. | Palka Gabriela | 95 | Jordan Krakow | 1:25.03 | 322 | 42.67 | 42.36 | |||||
4. | Nêdza Aleksandra | 95 | Jordan Krakow | 1:26.29 | 308 | 41.08 | 45.21 | |||||
5. | Jurkiewicz Patrycja | 95 | Unia Tarnów | 1:28.16 | 289 | 43.97 | 44.19 | |||||
6. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 1:28.21 | 288 | 41.76 | 46.45 | |||||
7. | Serafin Klaudia | 95 | Jordan Krakow | 1:29.05 | 280 | 43.00 | 46.05 | |||||
8. | Gaudyn Katarzyna | 95 | Sokół Kêty | 1:29.30 | 278 | 44.20 | 45.10 | |||||
9. | Rosa Karolina | 95 | Jordan Krakow | 1:31.90 | 255 | 43.10 | 48.80 | |||||
10. | Grzybek Anna | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:32.03 | 254 | 43.81 | 48.22 | |||||
DYSKW. | Ambroży Natalia | 95 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 6 2006-12-02 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 2006 | 1:12.78 | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 1:15.27 | 314 | 35.01 | 40.26 | |||||
2. | Wilk Przemysław | 95 | Jordan Krakow | 1:16.53 | 298 | 36.83 | 39.70 | |||||
3. | Miś Bartłomiej | 95 | Unia Tarnów | 1:20.40 | 257 | 38.83 | 41.57 | |||||
4. | Grzesiak Maciej | 95 | Jordan Krakow | 1:20.96 | 252 | 38.84 | 42.12 | |||||
5. | Buła Tomasz | 95 | Jordan Krakow | 1:23.86 | 227 | 41.44 | 42.42 | |||||
6. | Krzak Patryk | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:24.12 | 225 | 40.62 | 43.50 | |||||
7. | Sokołowski Kamil | 95 | Jordan Krakow | 1:26.52 | 207 | 42.39 | 44.13 | |||||
8. | Maziarka Oskar | 95 | CKiS Skawina | 1:28.98 | 190 | 42.70 | 46.28 |
<< TOP >> |
Nr 7 2006-12-02 | 50m klasyczny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 1984 | 41.90 | Dzikiewicz Agnieszka | 74 | Wisła Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sirigniano Luigia | 96 | Aquarius Myślen | 42.71 | 356 | ||||||
2. | Człowiek Roksana | 96 | Sokół Kêty | 44.44 | 316 | ||||||
3. | Madeja Magdalena | 96 | UKS 8 Chrzanów | 44.90 | 306 | ||||||
4. | Sanak Katarzyna | 96 | Ósemka Oświêcim | 48.54 | 243 | ||||||
5. | Kuwik Natalia | 96 | Ósemka Oświêcim | 49.42 | 230 | ||||||
6. | Szczypińska Agnieszka | 96 | CKiS Skawina | 49.50 | 229 | ||||||
7. | Puczka Agnieszka | 96 | Sokół Kêty | 49.64 | 227 | ||||||
8. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Unia Tarnów | 50.00 | 222 | ||||||
9. | Stawarz Natalia | 96 | Unia Tarnów | 50.10 | 221 | ||||||
10. | Czudej Amanda | 96 | CKiS Skawina | 50.42 | 216 | ||||||
11. | Kapcińska Sylwia | 96 | Ósemka Oświêcim | 50.78 | 212 | ||||||
Łukasik Adela | 96 | CKiS Skawina | 50.78 | 212 | |||||||
13. | Makocka Izabela | 96 | Jordan Krakow | 51.30 | 205 | ||||||
14. | Olma Sabina | 96 | Sokół Kêty | 51.74 | 200 | ||||||
15. | Ostrowska Małgorzata | 96 | Jordan Krakow | 52.83 | 188 | ||||||
16. | Adamska Kalina | 96 | Jordan Krakow | 52.85 | 188 | ||||||
17. | Klisiak Aleksandra | 96 | Ósemka Oświêcim | 53.15 | 185 |
<< TOP >> |
Nr 8 2006-12-02 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 1985 | 42.90 | Munje Maciej | 75 | Wisła Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mlekodaj olaf | 96 | Aquarius Myślen | 45.12 | 207 | ||||||
2. | Micor Maksymilian | 96 | CKiS Skawina | 47.52 | 178 | ||||||
3. | Bednarczyk Kacper | 96 | UKS 8 Chrzanów | 48.48 | 167 | ||||||
4. | Gruca Karol | 96 | CKiS Skawina | 48.50 | 167 | ||||||
5. | Burkot Bartosz | 96 | Jordan Krakow | 49.81 | 154 | ||||||
6. | Ludwig Amadeusz | 96 | CKiS Skawina | 50.48 | 148 | ||||||
7. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Krakow | 52.05 | 135 | ||||||
8. | Stankiewicz Dominik | 96 | Ósemka Oświêcim | 53.11 | 127 | ||||||
9. | Korfel Jakub | 96 | Jordan Krakow | 53.46 | 125 | ||||||
10. | Kawiecki Rafał | 96 | Jordan Krakow | 53.60 | 124 | ||||||
11. | Bijak Patryk | 96 | Jordan Krakow | 56.82 | 104 | ||||||
DYSKW. | Baran Filip | 96 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 9 2006-12-02 | 100m klasyczny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 1979 | 1:22.00 | Wasio Małgorzata | 69 | Korona Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Stanek Emilia | 95 | Karol Wadowice | 1:32.43 | 355 | 48.25 | 44.18 | |||||
2. | Gołyźniak Klaudia | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:32.96 | 349 | 43.65 | 49.31 | |||||
3. | Tabiś Gabriela | 95 | CKiS Skawina | 1:33.10 | 347 | 43.83 | 49.27 | |||||
4. | Lipowska Małgorzata | 95 | Jordan Krakow | 1:34.20 | 335 | 44.71 | 49.49 | |||||
5. | Jurkiewicz Patrycja | 95 | Unia Tarnów | 1:36.61 | 311 | 46.38 | 50.23 | |||||
6. | Galus Klaudia | 95 | Sokół Myślenice | 1:36.75 | 309 | 44.80 | 51.95 | |||||
7. | Krupa Karolina | 95 | Jordan Krakow | 1:38.30 | FJ | 295 | 46.02 | 52.28 | ||||
8. | Łuczkowiec Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 1:38.30 | FJ | 295 | 45.73 | 52.57 | ||||
9. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius Myślen | 1:38.71 | 291 | 45.00 | 53.71 | |||||
10. | Chruścińska Katarzyna | 95 | Jordan Krakow | 1:39.77 | 282 | 48.10 | 51.67 | |||||
11. | Raj Joanna | 95 | Jordan Krakow | 1:40.34 | 277 | 48.57 | 51.77 | |||||
12. | Jêczała Gabriela | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:40.78 | 274 | 49.27 | 51.51 | |||||
13. | Gaudyn Katarzyna | 95 | Sokół Kêty | 1:43.28 | FJ | 254 | 49.76 | 53.52 | ||||
14. | Moskal Daria | 95 | Jordan Krakow | 1:43.28 | FJ | 254 | 49.28 | 54.00 | ||||
15. | Kwinta Magdalena | 95 | Jordan Krakow | 1:43.36 | 254 | 48.21 | 55.15 | |||||
DYSKW. | Grzybek Anna | 95 | Ósemka Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 10 2006-12-02 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 1983 | 1:18.72 | Jodłowski Arkadiusz | 72 | Jordan Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Bałut Dawid | 95 | Unia Tarnów | 1:25.57 | 315 | 45.52 | 40.05 | |||||
2. | Trela Konrad | 95 | Jordan Krakow | 1:29.59 | 274 | 42.59 | 47.00 | |||||
3. | Wincełowicz Mikołaj | 95 | Foka Bochnia | 1:30.35 | 267 | 41.14 | 49.21 | |||||
4. | Nicał Jacek | 95 | Korona Kraków | 1:32.29 | 251 | 43.96 | 48.33 | |||||
5. | Sroka Jan | 95 | Jordan Krakow | 1:34.38 | 234 | 45.01 | 49.37 | |||||
6. | Bulik Kacper | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:35.51 | 226 | 45.28 | 50.23 | |||||
7. | Dżugan Kamil | 95 | Jordan Krakow | 1:35.66 | 225 | 44.80 | 50.86 | |||||
8. | Kura Oliwier | 95 | Unia Tarnów | 1:35.68 | 225 | 44.72 | 50.96 | |||||
9. | Kumorek Mateusz | 95 | Unia Tarnów | 1:41.39 | 189 | 47.59 | 53.80 | |||||
10. | Sokołowski Kamil | 95 | Jordan Krakow | 1:42.97 | 181 | 49.20 | 53.77 |
<< TOP >> |
Nr 11 2006-12-02 | 50m dowolny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 1996 | 32.49 | Kowalczyk Katarzyna | 86 | Korona Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sirigniano Luigia | 96 | Aquarius Myślen | 33.73 | 369 | ||||||
2. | Kmiecik Sabina | 96 | Kmita Zabierzów | 34.71 | 338 | ||||||
3. | Człowiek Roksana | 96 | Sokół Kêty | 34.78 | 336 | ||||||
4. | Machowska Inez | 96 | Wiking Brzesko | 35.41 | 319 | ||||||
5. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius Myślen | 36.66 | 287 | ||||||
6. | Góralczyk Nikola | 96 | UKS 8 Chrzanów | 37.37 | 271 | ||||||
7. | Nowosad Katarzyna | 96 | Kmita Zabierzów | 38.04 | 257 | ||||||
8. | Klich Maja | 96 | Unia Tarnów | 38.11 | 256 | ||||||
9. | Plucińska Agnieszka | 96 | Jordan Krakow | 38.13 | 255 | ||||||
10. | Puczka Agnieszka | 96 | Sokół Kêty | 38.72 | 244 | ||||||
11. | Czudej Amanda | 96 | CKiS Skawina | 38.85 | 241 | ||||||
12. | Stawarz Natalia | 96 | Unia Tarnów | 39.02 | 238 | ||||||
13. | Szczypińska Agnieszka | 96 | CKiS Skawina | 40.00 | 221 | ||||||
14. | Sikora Justyna | 96 | Ósemka Oświêcim | 40.50 | 213 | ||||||
15. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Unia Tarnów | 40.53 | 213 | ||||||
16. | Kuwik Natalia | 96 | Ósemka Oświêcim | 41.18 | 203 | ||||||
17. | Ostrowska Małgorzata | 96 | Jordan Krakow | 42.27 | 187 | ||||||
18. | Banach Aleksandra | 96 | Jordan Krakow | 42.33 | 187 | ||||||
19. | Janik Kinga | 96 | Korona Kraków | 43.06 | 177 | ||||||
20. | Łukasik Adela | 96 | CKiS Skawina | 43.18 | 176 |
<< TOP >> |
Nr 12 2006-12-02 | 50m dowolny Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 2006 | 32.82 | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślenice |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Mucha Kamil | 96 | Jordan Krakow | 32.37 | 284 | |||||||
Rekord Okrêgu 10lat | ||||||||||||
2. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślen | 32.55 | 279 | |||||||
3. | Wojdak Wojciech | 96 | Wiking Brzesko | 34.42 | 236 | |||||||
4. | Kołodziejczyk Patryk | 96 | Ósemka Oświêcim | 34.97 | 225 | |||||||
5. | Gałka Filip | 96 | Jordan Krakow | 35.61 | 213 | |||||||
6. | Zych Kamil | 96 | Wiking Brzesko | 36.70 | 195 | |||||||
7. | Kijania Maciej | 96 | Korona Kraków | 36.81 | 193 | |||||||
8. | Burkot Bartosz | 96 | Jordan Krakow | 37.48 | 183 | |||||||
9. | Mikoś Dawid | 96 | Jordan Krakow | 37.58 | 182 | |||||||
10. | Bednarczyk Kacper | 96 | UKS 8 Chrzanów | 37.60 | 181 | |||||||
11. | Gruca Karol | 96 | CKiS Skawina | 37.68 | 180 | |||||||
12. | Majewski Kacper | 96 | UKS 8 Chrzanów | 38.01 | 175 | |||||||
Dorak Mateusz | 96 | UKS 8 Chrzanów | 38.01 | 175 | ||||||||
14. | Sroka Artur | 96 | CKiS Skawina | 38.15 | 174 | |||||||
15. | Prokopowicz Tomasz | 96 | Ósemka Oświêcim | 38.65 | 167 | |||||||
16. | Mlekodaj olaf | 96 | Aquarius Myślen | 39.08 | 161 | |||||||
17. | Lelek Mateusz | 96 | Jordan Krakow | 40.26 | 148 | |||||||
18. | Ludwig Amadeusz | 96 | CKiS Skawina | 40.80 | 142 | |||||||
19. | Ciêżkowski Dominik | 96 | Jordan Krakow | 41.31 | 137 | |||||||
20. | Micor Maksymilian | 96 | CKiS Skawina | 42.18 | 128 | |||||||
21. | Baran Filip | 96 | Jordan Krakow | 42.43 | 126 | |||||||
22. | Bijak Patryk | 96 | Jordan Krakow | 43.58 | 116 | |||||||
23. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Krakow | 45.63 | 101 |
<< TOP >> |
Nr 13 2006-12-02 | 100m dowolny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 2005 | 1:05.69 | Głąb Weronika | 94 | Unia Tarnów |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 1:07.05 | 488 | 32.19 | 34.86 | |||||
2. | Wanat Aleksandra | 95 | Jordan Krakow | 1:08.50 | 458 | 32.44 | 36.06 | |||||
3. | Petrow Magdalena | 95 | Kmita Zabierzów | 1:08.89 | 450 | 33.82 | 35.07 | |||||
4. | Antosz Anna | 95 | Jordan Krakow | 1:12.41 | 388 | 34.72 | 37.69 | |||||
5. | Stanek Emilia | 95 | Karol Wadowice | 1:15.39 | 344 | 36.25 | 39.14 | |||||
6. | Flak Daria | 95 | Kmita Zabierzów | 1:15.68 | 340 | 38.50 | 37.18 | |||||
7. | Murzyn Karolina | 95 | Jordan Krakow | 1:15.91 | 337 | 35.24 | 40.67 | |||||
8. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius Myślen | 1:16.11 | 334 | 36.68 | 39.43 | |||||
9. | Nêdza Aleksandra | 95 | Jordan Krakow | 1:16.33 | 331 | 36.71 | 39.62 | |||||
10. | Tabiś Gabriela | 95 | CKiS Skawina | 1:17.09 | 321 | 36.66 | 40.43 | |||||
11. | Podmokły Natalia | 95 | Aquarius Myślen | 1:18.38 | 306 | 36.69 | 41.69 | |||||
12. | Chruścińska Katarzyna | 95 | Jordan Krakow | 1:18.70 | 302 | 37.96 | 40.74 | |||||
13. | Bojko Justyna | 95 | CKiS Skawina | 1:19.74 | 290 | 37.83 | 41.91 | |||||
14. | Kowalik Karolina | 95 | Jordan Krakow | 1:19.95 | 288 | 38.38 | 41.57 | |||||
15. | Lipowska Małgorzata | 95 | Jordan Krakow | 1:21.76 | 269 | 37.40 | 44.36 | |||||
16. | Chomentowska Roksana | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:22.38 | 263 | 37.71 | 44.67 | |||||
17. | Jêczała Gabriela | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:27.17 | 222 | 40.91 | 46.26 |
<< TOP >> |
Nr 14 2006-12-02 | 100m dowolny Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 2001 | 1:03.61 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Krakow | 1:05.44 | 366 | 30.38 | 35.06 | |||||
2. | Wasilewski Ravio | 95 | Jordan Krakow | 1:05.97 | 357 | 31.08 | 34.89 | |||||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | Foka Bochnia | 1:07.26 | 337 | 31.78 | 35.48 | |||||
4. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 1:08.65 | 317 | 32.93 | 35.72 | |||||
5. | Kiczorowski Jakub | 95 | Jordan Krakow | 1:10.00 | 299 | 33.86 | 36.14 | |||||
6. | Hydzik Piotr | 95 | Karol Wadowice | 1:12.95 | 264 | 34.66 | 38.29 | |||||
7. | Dobosz Mateusz | 95 | Jordan Krakow | 1:15.06 | 242 | 36.84 | 38.22 | |||||
8. | Maziarka Oskar | 95 | CKiS Skawina | 1:15.45 | 238 | 36.53 | 38.92 | |||||
9. | Feluś Michał | 95 | Jordan Krakow | 1:15.72 | 236 | 35.08 | 40.64 | |||||
10. | Czekalski Jakub | 95 | Unia Tarnów | 1:16.25 | 231 | 36.71 | 39.54 | |||||
11. | Truszczynski Maciej | 95 | Jordan Krakow | 1:16.40 | 230 | 36.73 | 39.67 | |||||
12. | Mazur Szymon | 95 | Unia Tarnów | 1:16.83 | 226 | 36.08 | 40.75 | |||||
13. | Warzecha Wiktor | 95 | Jordan Krakow | 1:17.74 | 218 | 37.00 | 40.74 | |||||
14. | Sroka Jan | 95 | Jordan Krakow | 1:18.07 | 215 | 37.70 | 40.37 | |||||
15. | Piekulski Mateusz | 95 | Jordan Krakow | 1:18.39 | 213 | 38.49 | 39.90 | |||||
16. | Kura Oliwier | 95 | Unia Tarnów | 1:19.18 | 206 | 36.89 | 42.29 | |||||
17. | Łakomy Oskar | 95 | Unia Tarnów | 1:19.48 | 204 | 37.13 | 42.35 | |||||
18. | Trela Konrad | 95 | Jordan Krakow | 1:19.70 | 202 | 39.40 | 40.30 | |||||
19. | Kumorek Mateusz | 95 | Unia Tarnów | 1:24.60 | 169 | 39.76 | 44.84 |
<< TOP >> |
Nr 15 2006-12-02 | 100m zmienny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 1979 | 1:22.00 | Wasio Małgorzata | 69 | Korona Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kmiecik Sabina | 96 | Kmita Zabierzów | 1:28.67 | 313 | |||||||
2. | Machowska Inez | 96 | Wiking Brzesko | 1:31.24 | 287 | |||||||
3. | Bucka Karolina | 96 | Jordan Krakow | 1:32.29 | 278 | |||||||
4. | Madeja Magdalena | 96 | UKS 8 Chrzanów | 1:34.16 | 261 | |||||||
5. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius Myślen | 1:34.90 | 255 | |||||||
6. | Plucińska Agnieszka | 96 | Jordan Krakow | 1:38.18 | 231 | |||||||
7. | Klaja Katarzyna | 96 | UKS 8 Chrzanów | 1:38.37 | 229 | |||||||
8. | Kuczek Magdalena | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:38.44 | 229 | |||||||
9. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Jordan Krakow | 1:39.68 | 220 | |||||||
10. | Ćwiêkała Olga | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:41.73 | 207 | |||||||
11. | Klisiak Aleksandra | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:48.47 | 171 |
<< TOP >> |
Nr 15 2006-12-02 | 100m zmienny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 1993 | 1:15.77 | Kwiatkowska Anna | 82 | Jordan Kraków |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Rybska Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 1:17.38 | 471 | |||||||
2. | Uryga Paulina | 95 | Jordan Krakow | 1:17.52 | 468 | |||||||
3. | Wanat Aleksandra | 95 | Jordan Krakow | 1:22.71 | 386 | |||||||
4. | Ambroży Natalia | 95 | Jordan Krakow | 1:24.98 | 355 | |||||||
5. | Antosz Anna | 95 | Jordan Krakow | 1:25.00 | 355 | |||||||
6. | Gołyźniak Klaudia | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:29.41 | 305 | |||||||
7. | Chomentowska Roksana | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:29.52 | 304 | |||||||
8. | Palka Gabriela | 95 | Jordan Krakow | 1:30.16 | 298 | |||||||
9. | Krupa Karolina | 95 | Jordan Krakow | 1:31.29 | 287 | |||||||
10. | Moskal Daria | 95 | Jordan Krakow | 1:33.50 | 267 | |||||||
11. | Kowalik Karolina | 95 | Jordan Krakow | 1:33.64 | 266 | |||||||
12. | Gąsiorek Joanna | 95 | Jordan Krakow | 1:34.29 | 260 | |||||||
13. | Rosa Karolina | 95 | Jordan Krakow | 1:34.39 | 259 | |||||||
14. | Łuczkowiec Agnieszka | 95 | Unia Tarnów | 1:34.74 | 257 | |||||||
15. | Serafin Klaudia | 95 | Jordan Krakow | 1:35.32 | 252 | |||||||
16. | Raj Joanna | 95 | Jordan Krakow | 1:35.82 | 248 | |||||||
17. | Kwinta Magdalena | 95 | Jordan Krakow | 1:38.72 | 227 |
<< TOP >> |
Nr 16 2006-12-02 | 100m zmienny Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 10lat | 2004 | 1:19.65 | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Mucha Kamil | 96 | Jordan Krakow | 1:24.40 | 252 | |||||||
2. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius Myślen | 1:24.88 | 248 | |||||||
3. | Kica Paweł | 96 | Jordan Krakow | 1:26.22 | 236 | |||||||
4. | Wojdak Wojciech | 96 | Wiking Brzesko | 1:28.45 | 219 | |||||||
5. | Gałka Filip | 96 | Jordan Krakow | 1:28.94 | 215 | |||||||
6. | Zieliński Przemysław | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:31.50 | 198 | |||||||
7. | Sieprawski Jakub | 96 | CKiS Skawina | 1:35.85 | 172 | |||||||
8. | Liszewski Przemysław | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:35.95 | 172 | |||||||
9. | Dorak Mateusz | 96 | UKS 8 Chrzanów | 1:36.14 | 170 | |||||||
10. | Mikoś Dawid | 96 | Jordan Krakow | 1:37.02 | 166 | |||||||
11. | Prokopowicz Tomasz | 96 | Ósemka Oświêcim | 1:37.14 | 165 | |||||||
12. | Korfel Jakub | 96 | Jordan Krakow | 1:43.90 | 135 |
<< TOP >> |
Nr 16 2006-12-02 | 100m zmienny Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Rekord Okrêgu 11lat | 2005 | 1:10.75 | Ślêzak Radosław | 94 | CKiS Skawina |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kłapyta Jakub | 95 | Jordan Krakow | 1:12.97 | 390 | |||||||
2. | Wasilewski Ravio | 95 | Jordan Krakow | 1:14.87 | 361 | |||||||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | Foka Bochnia | 1:17.03 | 331 | |||||||
4. | Twarowski Jerzy | 95 | Jordan Krakow | 1:19.02 | 307 | |||||||
5. | Wilk Przemysław | 95 | Jordan Krakow | 1:21.09 | 284 | |||||||
6. | Bałut Dawid | 95 | Unia Tarnów | 1:21.28 | 282 | |||||||
7. | Wincełowicz Mikołaj | 95 | Foka Bochnia | 1:21.54 | 279 | |||||||
8. | Grzesiak Maciej | 95 | Jordan Krakow | 1:22.62 | 269 | |||||||
9. | Skała Krzysztof | 95 | Jordan Krakow | 1:25.71 | 241 | |||||||
10. | Miś Bartłomiej | 95 | Unia Tarnów | 1:26.33 | 235 | |||||||
11. | Bulik Kacper | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:26.95 | 230 | |||||||
12. | Krzak Patryk | 95 | Ósemka Oświêcim | 1:28.57 | 218 | |||||||
13. | Warzecha Wiktor | 95 | Jordan Krakow | 1:28.63 | 218 | |||||||
14. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 1:28.65 | 217 | |||||||
15. | Czekalski Jakub | 95 | Unia Tarnów | 1:28.84 | 216 | |||||||
16. | Piekulski Mateusz | 95 | Jordan Krakow | 1:29.30 | 213 | |||||||
17. | Feluś Michał | 95 | Jordan Krakow | 1:29.85 | 209 | |||||||
18. | Buła Tomasz | 95 | Jordan Krakow | 1:29.98 | 208 | |||||||
19. | Mazur Szymon | 95 | Unia Tarnów | 1:30.12 | 207 | |||||||
20. | Dżugan Kamil | 95 | Jordan Krakow | 1:30.46 | 205 | |||||||
DYSKW. | Dobosz Mateusz | 95 | Jordan Krakow | |||||||||
DYSKW. | Kiczorowski Jakub | 95 | Jordan Krakow | |||||||||
DYSKW. | Maniek Damian | 95 | Jordan Krakow | |||||||||
DYSKW. | Przewoźniak Piotr | 95 | Jordan Krakow |