޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
Nr 15 50m motylkowy Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 31.13 | 583 | ||||||
2. | Jagodzka Aleksandra | 91 | Neptun Kielce | 31.14 | 582 | ||||||
3. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow | 31.34 | 571 | ||||||
4. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 31.49 | 563 | ||||||
5. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 31.65 | 554 | ||||||
6. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 31.97 | 538 | ||||||
7. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 32.13 | 530 | ||||||
8. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 32.17 | 528 | ||||||
9. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 32.38 | 518 | ||||||
Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 32.38 | 518 | |||||||
11. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 32.85 | 496 | ||||||
12. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 34.21 | 439 | ||||||
13. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 34.52 | 427 | ||||||
14. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 34.79 | 417 | ||||||
15. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 35.18 | 404 | ||||||
16. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 35.23 | 402 | ||||||
17. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 35.44 | 395 | ||||||
18. | Jasińska Agnieszka | 93 | Korona Kraków | 35.52 | 392 | ||||||
19. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 35.92 | 379 | ||||||
20. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 37.39 | 336 | ||||||
21. | Kożuchowska Natalia | 92 | "15" Aqua-Bydgo | 37.42 | 335 | ||||||
22. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 37.62 | 330 | ||||||
23. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 39.46 | 286 |
<< TOP >> |
Nr 15 50m motylkowy Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 31.13 | 583 | ||||||
2. | Jagodzka Aleksandra | 91 | Neptun Kielce | 31.14 | 582 | ||||||
3. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Krakow | 31.34 | 571 | ||||||
4. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 31.65 | 554 | ||||||
5. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 32.13 | 530 | ||||||
6. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 32.38 | 518 | ||||||
7. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 35.18 | 404 | ||||||
8. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Krakow | 35.23 | 402 | ||||||
9. | Szpara Agnieszka | 91 | Unia Oświêcim | 37.39 | 336 | ||||||
10. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 37.62 | 330 |
<< TOP >> |
Nr 15 50m motylkowy Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 31.49 | 563 | ||||||
2. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 31.97 | 538 | ||||||
3. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 32.17 | 528 | ||||||
4. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 32.38 | 518 | ||||||
5. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 32.85 | 496 | ||||||
6. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 34.21 | 439 | ||||||
7. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 34.52 | 427 | ||||||
8. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 34.79 | 417 | ||||||
9. | Dziewońska Karolina | 92 | Unia Oświêcim | 35.44 | 395 | ||||||
10. | Jasińska Agnieszka | 93 | Korona Kraków | 35.52 | 392 | ||||||
11. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 35.92 | 379 | ||||||
12. | Kożuchowska Natalia | 92 | "15" Aqua-Bydgo | 37.42 | 335 | ||||||
13. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 39.46 | 286 |
<< TOP >> |
Nr 16 50m motylkowy Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Górka Marcin SK | 88 | Jordan Krakow | 27.32 | 593 | ||||||
2. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 27.85 | 560 | ||||||
3. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 28.16 | 541 | ||||||
4. | Szydłowski Bogdan | 84 | Jordan Krakow | 28.17 | 541 | ||||||
5. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Krakow | 28.37 | 529 | ||||||
6. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 29.16 | 488 | ||||||
7. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 29.18 | 487 | ||||||
8. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 29.32 | 480 | ||||||
9. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 29.90 | 452 | ||||||
10. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 29.94 | 450 | ||||||
11. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 29.96 | 449 | ||||||
12. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 30.09 | 444 | ||||||
13. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 30.18 | 440 | ||||||
14. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 30.22 | 438 | ||||||
15. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Krakow | 30.59 | 422 | ||||||
16. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 30.62 | 421 | ||||||
17. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 30.81 | 413 | ||||||
18. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 30.87 | 411 | ||||||
19. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 31.09 | 402 | ||||||
20. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 31.25 | 396 | ||||||
21. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 31.39 | 391 | ||||||
22. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 32.00 | 369 | ||||||
23. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 32.89 | 340 | ||||||
24. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 33.06 | 335 | ||||||
25. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 33.63 | 318 | ||||||
26. | Szczurek Jan | 91 | Swim Art Myślen | 33.74 | 315 | ||||||
27. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 33.89 | 311 | ||||||
28. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 34.40 | 297 | ||||||
29. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 36.17 | 255 | ||||||
30. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 36.34 | 252 | ||||||
DYSKW. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | ||||||||
DYSKW. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | ||||||||
DYSKW. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina |
<< TOP >> |
Nr 16 50m motylkowy Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 27.85 | 560 | ||||||
2. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Jordan Krakow | 29.18 | 487 | ||||||
3. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 29.32 | 480 | ||||||
4. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 29.96 | 449 | ||||||
5. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 30.09 | 444 | ||||||
6. | Furgała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 30.22 | 438 | ||||||
7. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Krakow | 30.62 | 421 | ||||||
8. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 31.25 | 396 | ||||||
9. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Krakow | 32.89 | 340 | ||||||
10. | Feluś Karol | 91 | Siemaszka Pieka | 33.63 | 318 | ||||||
11. | Szczurek Jan | 91 | Swim Art Myślen | 33.74 | 315 | ||||||
DYSKW. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina |
<< TOP >> |
Nr 16 50m motylkowy Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 29.16 | 488 | ||||||
2. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 29.90 | 452 | ||||||
3. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 29.94 | 450 | ||||||
4. | Bogucki Kamil | 92 | Unia Oświêcim | 30.18 | 440 | ||||||
5. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 30.87 | 411 | ||||||
6. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 31.09 | 402 | ||||||
7. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 31.39 | 391 | ||||||
8. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 32.00 | 369 | ||||||
9. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 33.06 | 335 | ||||||
10. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 33.89 | 311 | ||||||
11. | Wyroba Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 34.40 | 297 | ||||||
12. | Sroka Grzegorz | 92 | Siemaszka Pieka | 36.17 | 255 | ||||||
13. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 36.34 | 252 | ||||||
DYSKW. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | ||||||||
DYSKW. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów |
<< TOP >> |
Nr 17 50m grzbietowy Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Miałka Monika SK | 89 | MUKP Warszawian | 30.97 | 680 | ||||||
Borek Natalia SK | 90 | Wodnik Krosno | 30.97 | 680 | |||||||
3. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 32.04 | 615 | ||||||
4. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 32.32 | 599 | ||||||
5. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 32.89 | 568 | ||||||
6. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 32.96 | 564 | ||||||
7. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 33.31 | 547 | ||||||
8. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 33.40 | 542 | ||||||
9. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 33.69 | 529 | ||||||
10. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 33.84 | 522 | ||||||
11. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 33.94 | 517 | ||||||
12. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Krakow | 33.95 | 517 | ||||||
13. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 34.07 | 511 | ||||||
14. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 34.24 | 504 | ||||||
15. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 34.55 | 490 | ||||||
16. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 34.76 | 481 | ||||||
17. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 35.43 | 454 | ||||||
18. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 35.56 | 450 | ||||||
19. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 36.14 | 428 | ||||||
20. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 37.98 | 369 | ||||||
21. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 38.83 | 345 | ||||||
22. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 40.00 | 316 | ||||||
23. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 40.04 | 315 | ||||||
24. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 40.19 | 311 | ||||||
DYSKW. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 17 50m grzbietowy Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Borek Natalia SK | 90 | Wodnik Krosno | 30.97 | 680 | ||||||
2. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 32.04 | 615 | ||||||
3. | Cembrzynska Anna | 91 | Unia Oświêcim | 32.32 | 599 | ||||||
4. | Palka Paulina | 91 | Jordan Krakow | 32.89 | 568 | ||||||
DYSKW. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 17 50m grzbietowy Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 32.96 | 564 | ||||||
2. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 33.31 | 547 | ||||||
3. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 33.40 | 542 | ||||||
4. | Sowa Kinga | 93 | Jordan Krakow | 33.69 | 529 | ||||||
5. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 33.84 | 522 | ||||||
6. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 33.94 | 517 | ||||||
7. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 34.24 | 504 | ||||||
8. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 34.55 | 490 | ||||||
9. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 34.76 | 481 | ||||||
10. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 35.43 | 454 | ||||||
11. | Mackiewicz Klaudia | 93 | CKiS Skawina | 35.56 | 450 | ||||||
12. | Pabiańska Paulina | 92 | Unia Oświêcim | 36.14 | 428 | ||||||
13. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 37.98 | 369 | ||||||
14. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 38.83 | 345 | ||||||
15. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 40.00 | 316 | ||||||
16. | Zadrożna Karolina | 92 | Korona Kraków | 40.04 | 315 | ||||||
17. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 40.19 | 311 |
<< TOP >> |
Nr 18 50m grzbietowy Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 28.24 | 593 | ||||||
2. | Górka Marcin SK | 88 | Jordan Krakow | 28.35 | 586 | ||||||
3. | Zawadzki Krzysztof SK | 88 | Jordan Krakow | 28.53 | 575 | ||||||
4. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 29.11 | 542 | ||||||
5. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 29.21 | 536 | ||||||
6. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 30.38 | 477 | ||||||
7. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 30.58 | 467 | ||||||
8. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 31.72 | 419 | ||||||
9. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 32.10 | 404 | ||||||
10. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 32.44 | 391 | ||||||
11. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 33.78 | 347 | ||||||
12. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 34.97 | 312 | ||||||
13. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 35.13 | 308 | ||||||
14. | Horabik Jacek | 93 | Swim Art Myślen | 45.75 | 140 | ||||||
DYSKW. | Fedak Tomasz | 90 | Swim Art Myślen | ||||||||
DYSKW. | Fijał Oskar | 92 | Swim Art Myślen | ||||||||
DYSKW. | Fijał Sebastian | 90 | Swim Art Myślen |
<< TOP >> |
Nr 18 50m grzbietowy Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 28.24 | 593 | ||||||
2. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 29.21 | 536 | ||||||
3. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 30.58 | 467 | ||||||
4. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 32.10 | 404 | ||||||
DYSKW. | Fedak Tomasz | 90 | Swim Art Myślen | ||||||||
DYSKW. | Fijał Sebastian | 90 | Swim Art Myślen |
<< TOP >> |
Nr 18 50m grzbietowy Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 29.11 | 542 | ||||||
2. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 30.38 | 477 | ||||||
3. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 31.72 | 419 | ||||||
4. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 32.44 | 391 | ||||||
5. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 33.78 | 347 | ||||||
6. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 34.97 | 312 | ||||||
7. | Piêkoś Dominik | 93 | Unia Tarnów | 35.13 | 308 | ||||||
8. | Horabik Jacek | 93 | Swim Art Myślen | 45.75 | 140 | ||||||
DYSKW. | Fijał Oskar | 92 | Swim Art Myślen |
<< TOP >> |
Nr 19 400m dowolny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 4:32.81 | 692 | 1:05.93 | 1:09.69 | 1:08.93 | 1:08.26 | |||||
2. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 4:34.89 | 676 | 1:06.58 | 1:09.68 | 1:09.85 | 1:08.78 | |||||
3. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 4:35.49 | 672 | 1:06.96 | 1:09.67 | 1:09.95 | 1:08.91 | |||||
4. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 4:37.54 | 657 | 1:06.81 | 1:11.43 | 1:11.44 | 1:07.86 | |||||
5. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 4:39.21 | 645 | 1:07.46 | 1:10.08 | 1:10.63 | 1:11.04 | |||||
6. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 4:44.63 | 609 | 1:09.03 | 1:11.96 | 1:11.98 | 1:11.66 | |||||
7. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 4:46.51 | 597 | 1:07.22 | 1:12.81 | 1:14.11 | 1:12.37 | |||||
8. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 4:48.16 | 587 | 1:07.85 | 1:12.76 | 1:14.05 | 1:13.50 | |||||
9. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 4:48.39 | 586 | 1:09.00 | 1:13.39 | 1:14.08 | 1:11.92 | |||||
10. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 4:50.76 | 571 | 1:09.90 | 1:13.26 | |||||||
11. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 4:54.53 | 550 | 1:07.92 | 1:14.63 | 1:16.42 | 1:15.56 | |||||
12. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 4:57.19 | 535 | 36.65 | ||||||||
13. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 5:01.84 | 511 | 1:10.15 | 1:16.36 | 1:17.57 | 1:17.76 | |||||
14. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 5:03.84 | 501 | 1:10.57 | 1:16.65 | 1:18.44 | 1:18.18 | |||||
15. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 5:06.85 | 486 | 1:11.10 | 1:16.69 | 1:19.51 | 1:19.55 | |||||
16. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 5:07.25 | 484 | 1:11.85 | 1:18.79 | 1:19.22 | 1:17.39 | |||||
17. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 5:14.91 | 450 | 1:13.12 | 1:19.73 | 1:21.43 | 1:20.63 |
<< TOP >> |
Nr 19 400m dowolny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Krakow | 4:34.89 | 676 | 1:06.58 | 1:09.68 | 1:09.85 | 1:08.78 | |||||
2. | Stachurska Anna | 91 | Jordan Krakow | 4:39.21 | 645 | 1:07.46 | 1:10.08 | 1:10.63 | 1:11.04 |
<< TOP >> |
Nr 19 400m dowolny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 4:32.81 | 692 | 1:05.93 | 1:09.69 | 1:08.93 | 1:08.26 | |||||
2. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 4:35.49 | 672 | 1:06.96 | 1:09.67 | 1:09.95 | 1:08.91 | |||||
3. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 4:37.54 | 657 | 1:06.81 | 1:11.43 | 1:11.44 | 1:07.86 | |||||
4. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 4:44.63 | 609 | 1:09.03 | 1:11.96 | 1:11.98 | 1:11.66 | |||||
5. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 4:46.51 | 597 | 1:07.22 | 1:12.81 | 1:14.11 | 1:12.37 | |||||
6. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 4:48.16 | 587 | 1:07.85 | 1:12.76 | 1:14.05 | 1:13.50 | |||||
7. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 4:48.39 | 586 | 1:09.00 | 1:13.39 | 1:14.08 | 1:11.92 | |||||
8. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 4:50.76 | 571 | 1:09.90 | 1:13.26 | |||||||
9. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 4:54.53 | 550 | 1:07.92 | 1:14.63 | 1:16.42 | 1:15.56 | |||||
10. | Mazur Sonia | 93 | Hajduki Chorzów | 4:57.19 | 535 | 36.65 | ||||||||
11. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 5:01.84 | 511 | 1:10.15 | 1:16.36 | 1:17.57 | 1:17.76 | |||||
12. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 5:03.84 | 501 | 1:10.57 | 1:16.65 | 1:18.44 | 1:18.18 | |||||
13. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 5:06.85 | 486 | 1:11.10 | 1:16.69 | 1:19.51 | 1:19.55 | |||||
14. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 5:07.25 | 484 | 1:11.85 | 1:18.79 | 1:19.22 | 1:17.39 | |||||
15. | Bartman Anna | 93 | Unia Oświêcim | 5:14.91 | 450 | 1:13.12 | 1:19.73 | 1:21.43 | 1:20.63 |
<< TOP >> |
Nr 20 400m dowolny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Haas Mateusz SK | 88 | Jordan Krakow | 4:06.66 | 701 | 59.83 | 1:04.93 | 1:00.94 | 1:00.96 | |||||
2. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 4:07.33 | 696 | 1:01.39 | 1:03.26 | 1:02.44 | 1:00.24 | |||||
3. | Zawadzki Krzysztof SK | 88 | Jordan Krakow | 4:09.81 | 675 | 1:02.39 | 1:03.20 | 1:03.15 | 1:01.07 | |||||
4. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 4:15.24 | 633 | 1:03.33 | 1:05.91 | 1:04.75 | 1:01.25 | |||||
5. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 4:15.87 | 628 | 1:02.49 | 1:05.74 | 1:05.01 | 1:02.63 | |||||
6. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 4:16.68 | 622 | 1:01.61 | 1:05.37 | 1:05.37 | 1:04.33 | |||||
7. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Krakow | 4:26.90 | 554 | 1:02.25 | 1:06.95 | 1:08.58 | 1:09.12 | |||||
8. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 4:27.69 | 549 | 1:03.71 | 1:08.17 | 1:08.91 | 1:06.90 | |||||
9. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 4:28.08 | 546 | 1:07.86 | 1:10.14 | 1:05.90 | 1:04.18 | |||||
10. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 4:29.97 | 535 | 1:04.34 | 1:09.19 | 1:09.24 | 1:07.20 | |||||
11. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 4:30.02 | 535 | 1:04.49 | 1:10.64 | 1:09.89 | 1:05.00 | |||||
12. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 4:30.74 | 530 | 1:04.92 | 1:07.76 | 1:08.92 | 1:09.14 | |||||
13. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 4:31.93 | 523 | 1:04.49 | 1:10.17 | 1:10.18 | 1:07.09 | |||||
14. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 4:32.48 | 520 | 1:05.54 | 1:08.95 | 1:09.65 | 1:08.34 | |||||
15. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 4:32.63 | 519 | 1:05.67 | 1:11.06 | 1:09.07 | 1:06.83 | |||||
16. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 4:32.72 | 519 | 1:05.60 | 1:10.44 | 1:08.59 | 1:08.09 | |||||
17. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 4:33.40 | 515 | 1:07.24 | 1:10.49 | 1:08.48 | 1:07.19 | |||||
18. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 4:33.63 | 514 | 1:06.65 | 1:10.68 | 1:09.00 | 1:07.30 | |||||
19. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 4:39.10 | 484 | 1:06.06 | 1:11.13 | 1:11.40 | 1:10.51 | |||||
20. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 4:39.91 | 480 | 1:07.27 | 1:11.75 | 1:10.55 | 1:10.34 | |||||
21. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 4:41.57 | 471 | 1:07.46 | 1:12.78 | 1:11.36 | 1:09.97 | |||||
22. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 4:49.18 | 435 | 1:06.97 | 1:14.35 | 1:14.28 | 1:13.58 | |||||
23. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 4:49.63 | 433 | 1:07.81 | 1:13.85 | 1:14.42 | 1:13.55 | |||||
24. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 4:53.39 | 417 | 1:09.19 | 1:14.59 | 1:15.51 | 1:14.10 | |||||
25. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 5:06.52 | 365 | 1:12.51 | 1:18.44 | 1:17.77 | 1:17.80 | |||||
26. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 5:18.20 | 327 | 1:14.40 | 1:22.82 | 1:20.65 | 1:20.33 |
<< TOP >> |
Nr 20 400m dowolny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 4:07.33 | 696 | 1:01.39 | 1:03.26 | 1:02.44 | 1:00.24 | |||||
2. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświêcim | 4:15.24 | 633 | 1:03.33 | 1:05.91 | 1:04.75 | 1:01.25 | |||||
3. | Zapała Łukasz | 91 | Unia Oświêcim | 4:15.87 | 628 | 1:02.49 | 1:05.74 | 1:05.01 | 1:02.63 | |||||
4. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Krakow | 4:28.08 | 546 | 1:07.86 | 1:10.14 | 1:05.90 | 1:04.18 | |||||
5. | Podolski Wojciech | 91 | Unia Oświêcim | 4:30.74 | 530 | 1:04.92 | 1:07.76 | 1:08.92 | 1:09.14 | |||||
6. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 4:32.48 | 520 | 1:05.54 | 1:08.95 | 1:09.65 | 1:08.34 | |||||
7. | Skórski Krzysztof | 90 | Jordan Krakow | 4:32.72 | 519 | 1:05.60 | 1:10.44 | 1:08.59 | 1:08.09 | |||||
8. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Krakow | 4:33.40 | 515 | 1:07.24 | 1:10.49 | 1:08.48 | 1:07.19 | |||||
9. | Kusiak Piotr | 91 | Unia Tarnów | 4:49.18 | 435 | 1:06.97 | 1:14.35 | 1:14.28 | 1:13.58 |
<< TOP >> |
Nr 20 400m dowolny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m | |||||||
1. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 4:16.68 | 622 | 1:01.61 | 1:05.37 | 1:05.37 | 1:04.33 | |||||
2. | Zostawa Jacek | 92 | Unia Oświêcim | 4:27.69 | 549 | 1:03.71 | 1:08.17 | 1:08.91 | 1:06.90 | |||||
3. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 4:29.97 | 535 | 1:04.34 | 1:09.19 | 1:09.24 | 1:07.20 | |||||
4. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 4:30.02 | 535 | 1:04.49 | 1:10.64 | 1:09.89 | 1:05.00 | |||||
5. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 4:31.93 | 523 | 1:04.49 | 1:10.17 | 1:10.18 | 1:07.09 | |||||
6. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 4:32.63 | 519 | 1:05.67 | 1:11.06 | 1:09.07 | 1:06.83 | |||||
7. | Janus Patryk | 92 | Unia Oświêcim | 4:33.63 | 514 | 1:06.65 | 1:10.68 | 1:09.00 | 1:07.30 | |||||
8. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 4:39.10 | 484 | 1:06.06 | 1:11.13 | 1:11.40 | 1:10.51 | |||||
9. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 4:39.91 | 480 | 1:07.27 | 1:11.75 | 1:10.55 | 1:10.34 | |||||
10. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 4:41.57 | 471 | 1:07.46 | 1:12.78 | 1:11.36 | 1:09.97 | |||||
11. | Piêta Maciej | 92 | Unia Tarnów | 4:49.63 | 433 | 1:07.81 | 1:13.85 | 1:14.42 | 1:13.55 | |||||
12. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 4:53.39 | 417 | 1:09.19 | 1:14.59 | 1:15.51 | 1:14.10 | |||||
13. | Kubica Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 5:06.52 | 365 | 1:12.51 | 1:18.44 | 1:17.77 | 1:17.80 | |||||
14. | Wójcik Damian | 93 | Unia Oświêcim | 5:18.20 | 327 | 1:14.40 | 1:22.82 | 1:20.65 | 1:20.33 |
<< TOP >> |
Nr 21 200m klasyczny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 2:42.81 | 640 | 1:18.78 | 1:24.03 | |||||
2. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Krakow | 2:43.64 | 631 | 1:19.06 | 1:24.58 | |||||
3. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 2:47.93 | 583 | 1:21.50 | 1:26.43 | |||||
4. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 2:49.62 | 566 | 1:23.37 | 1:26.25 | |||||
5. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 2:52.39 | 539 | 1:21.29 | 1:31.10 | |||||
6. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 2:54.68 | 518 | 1:25.56 | 1:29.12 | |||||
7. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 2:56.67 | 501 | 1:26.39 | 1:30.28 | |||||
8. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 2:57.21 | 496 | 1:25.26 | 1:31.95 | |||||
9. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 2:58.13 | 489 | 1:25.15 | 1:32.98 | |||||
10. | Kożuchowska Natalia | 92 | "15" Aqua-Bydgo | 3:00.82 | 467 | 1:25.37 | 1:35.45 | |||||
11. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 3:01.10 | 465 | 1:27.30 | 1:33.80 | |||||
12. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 3:03.52 | 447 | 1:28.57 | 1:34.95 | |||||
13. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 3:09.99 | 403 | 1:30.93 | 1:39.06 | |||||
14. | Żak Gabriela | 90 | Swim Art Myślen | 3:27.50 | 309 | 1:37.10 | 1:50.40 | |||||
DYSKW. | Jagodzka Aleksandra | 91 | Neptun Kielce | |||||||||
DYSKW. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 21 200m klasyczny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Krakow | 2:42.81 | 640 | 1:18.78 | 1:24.03 | |||||
2. | Wojtowicz Sylwia | 91 | Unia Oświêcim | 2:56.67 | 501 | 1:26.39 | 1:30.28 | |||||
3. | Żak Gabriela | 90 | Swim Art Myślen | 3:27.50 | 309 | 1:37.10 | 1:50.40 | |||||
DYSKW. | Jagodzka Aleksandra | 91 | Neptun Kielce |
<< TOP >> |
Nr 21 200m klasyczny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 2:47.93 | 583 | 1:21.50 | 1:26.43 | |||||
2. | Gondek Ewa | 92 | Unia Oświêcim | 2:49.62 | 566 | 1:23.37 | 1:26.25 | |||||
3. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 2:52.39 | 539 | 1:21.29 | 1:31.10 | |||||
4. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 2:54.68 | 518 | 1:25.56 | 1:29.12 | |||||
5. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius Myślen | 2:57.21 | 496 | 1:25.26 | 1:31.95 | |||||
6. | Łukasik Agata | 92 | CKiS Skawina | 2:58.13 | 489 | 1:25.15 | 1:32.98 | |||||
7. | Kożuchowska Natalia | 92 | "15" Aqua-Bydgo | 3:00.82 | 467 | 1:25.37 | 1:35.45 | |||||
8. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 3:01.10 | 465 | 1:27.30 | 1:33.80 | |||||
9. | Tomasik Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 3:03.52 | 447 | 1:28.57 | 1:34.95 | |||||
10. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 3:09.99 | 403 | 1:30.93 | 1:39.06 | |||||
DYSKW. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 22 200m klasyczny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Krakow | 2:19.11 | 747 | 1:06.59 | 1:12.52 | |||||
2. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:30.60 | 589 | 1:14.89 | 1:15.71 | |||||
3. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 2:32.48 | 567 | 1:13.55 | 1:18.93 | |||||
4. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 2:32.67 | 565 | 1:14.32 | 1:18.35 | |||||
5. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 2:34.20 | 549 | 1:15.37 | 1:18.83 | |||||
6. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 2:44.16 | 455 | 1:19.01 | 1:25.15 | |||||
7. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Krakow | 2:44.36 | 453 | 1:17.13 | 1:27.23 | |||||
8. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 2:48.65 | 419 | 1:21.20 | 1:27.45 | |||||
9. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 2:50.05 | 409 | 1:21.22 | 1:28.83 | |||||
10. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 2:50.18 | 408 | 1:21.90 | 1:28.28 | |||||
11. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 2:54.68 | 377 | 1:25.50 | 1:29.18 | |||||
12. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 2:57.36 | 361 | 1:21.82 | 1:35.54 | |||||
13. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 2:59.02 | 351 | 1:24.59 | 1:34.43 | |||||
14. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 3:00.53 | 342 | 1:30.24 | 1:30.29 |
<< TOP >> |
Nr 22 200m klasyczny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Krakow | 2:32.48 | 567 | 1:13.55 | 1:18.93 | |||||
2. | Polak Daniel | 91 | Unia Oświêcim | 2:32.67 | 565 | 1:14.32 | 1:18.35 | |||||
3. | Sroka Adam | 91 | CKiS Skawina | 2:57.36 | 361 | 1:21.82 | 1:35.54 |
<< TOP >> |
Nr 22 200m klasyczny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:30.60 | 589 | 1:14.89 | 1:15.71 | |||||
2. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 2:34.20 | 549 | 1:15.37 | 1:18.83 | |||||
3. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 2:44.16 | 455 | 1:19.01 | 1:25.15 | |||||
4. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 2:48.65 | 419 | 1:21.20 | 1:27.45 | |||||
5. | Gawêda Maciej | 92 | Jordan Krakow | 2:50.05 | 409 | 1:21.22 | 1:28.83 | |||||
6. | Sabat Michał | 92 | Unia Tarnów | 2:50.18 | 408 | 1:21.90 | 1:28.28 | |||||
7. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 2:54.68 | 377 | 1:25.50 | 1:29.18 | |||||
8. | Kucharski Patryk | 92 | Jordan Krakow | 2:59.02 | 351 | 1:24.59 | 1:34.43 | |||||
9. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 3:00.53 | 342 | 1:30.24 | 1:30.29 |
<< TOP >> |
Nr 23 200m zmienny Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 2:26.84 | 675 | 58.57 | 1:28.27 | |||||
2. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 2:27.46 | 666 | 1:11.21 | 1:16.25 | |||||
3. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 2:29.10 | 645 | 1:10.54 | 1:18.56 | |||||
4. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 2:29.69 | 637 | 1:10.74 | 1:18.95 | |||||
5. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 2:30.23 | 630 | 1:13.79 | 1:16.44 | |||||
6. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 2:35.97 | 563 | 1:15.39 | 1:20.58 | |||||
7. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 2:35.98 | 563 | 1:14.47 | 1:21.51 | |||||
8. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 2:36.25 | 560 | 1:12.87 | 1:23.38 | |||||
9. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 2:38.37 | 538 | 1:18.32 | 1:20.05 | |||||
10. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 2:38.77 | 534 | 1:18.88 | 1:19.89 | |||||
11. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 2:39.38 | 528 | 1:18.13 | 1:21.25 | |||||
12. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 2:41.66 | 506 | 1:17.55 | 1:24.11 | |||||
13. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 2:43.65 | 488 | 1:18.68 | 1:24.97 | |||||
14. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:44.82 | 477 | 1:19.14 | 1:25.68 | |||||
15. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 2:45.92 | 468 | 1:21.93 | 1:23.99 | |||||
16. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 2:47.95 | 451 | 1:23.70 | 1:24.25 | |||||
17. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 2:49.90 | 436 | 1:23.11 | 1:26.79 | |||||
18. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 3:07.22 | 326 | 1:30.91 | 1:36.31 |
<< TOP >> |
Nr 23 200m zmienny Kobiet 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Krakow | 2:26.84 | 675 | 58.57 | 1:28.27 | |||||
2. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Krakow | 2:29.10 | 645 | 1:10.54 | 1:18.56 |
<< TOP >> |
Nr 23 200m zmienny Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 2:27.46 | 666 | 1:11.21 | 1:16.25 | |||||
2. | Pustuła Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 2:29.69 | 637 | 1:10.74 | 1:18.95 | |||||
3. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 2:30.23 | 630 | 1:13.79 | 1:16.44 | |||||
4. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 2:35.97 | 563 | 1:15.39 | 1:20.58 | |||||
5. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 2:35.98 | 563 | 1:14.47 | 1:21.51 | |||||
6. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 2:36.25 | 560 | 1:12.87 | 1:23.38 | |||||
7. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 2:38.37 | 538 | 1:18.32 | 1:20.05 | |||||
8. | Cyganik Magdalena | 92 | Unia Oświêcim | 2:38.77 | 534 | 1:18.88 | 1:19.89 | |||||
9. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Hajduki Chorzów | 2:39.38 | 528 | 1:18.13 | 1:21.25 | |||||
10. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 2:41.66 | 506 | 1:17.55 | 1:24.11 | |||||
11. | Piwowarczyk Martyna | 93 | Unia Oświêcim | 2:43.65 | 488 | 1:18.68 | 1:24.97 | |||||
12. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:44.82 | 477 | 1:19.14 | 1:25.68 | |||||
13. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 2:45.92 | 468 | 1:21.93 | 1:23.99 | |||||
14. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 2:47.95 | 451 | 1:23.70 | 1:24.25 | |||||
15. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 2:49.90 | 436 | 1:23.11 | 1:26.79 | |||||
16. | Habrat Barbara | 92 | Siemaszka Pieka | 3:07.22 | 326 | 1:30.91 | 1:36.31 |
<< TOP >> |
Nr 24 200m zmienny Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Klupa Michał SK | 90 | Jordan Krakow | 2:09.88 | 698 | 1:00.32 | 1:09.56 | |||||
2. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 2:18.16 | 580 | 1:06.75 | 1:11.41 | |||||
3. | Kruk Mateusz | 88 | Jordan Krakow | 2:18.63 | 574 | 1:03.73 | 1:14.90 | |||||
4. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:20.28 | 554 | 1:08.76 | 1:11.52 | |||||
5. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 2:23.16 | 521 | 1:05.70 | 1:17.46 | |||||
6. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 2:26.12 | 490 | 1:11.48 | 1:14.64 | |||||
7. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 2:26.46 | 487 | 1:09.98 | 1:16.48 | |||||
8. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 2:27.76 | 474 | 1:10.78 | 1:16.98 | |||||
9. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 2:34.75 | 413 | 1:12.56 | 1:22.19 | |||||
10. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 2:36.29 | 401 | 1:15.04 | 1:21.25 | |||||
11. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 2:38.07 | 387 | 1:14.63 | 1:23.44 | |||||
12. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 2:39.14 | 379 | 1:17.70 | 1:21.44 | |||||
13. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 2:39.77 | 375 | 1:18.02 | 1:21.75 | |||||
14. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 2:48.23 | 321 | 1:22.79 | 1:25.44 | |||||
DYSKW. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 24 200m zmienny Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Klupa Michał SK | 90 | Jordan Krakow | 2:09.88 | 698 | 1:00.32 | 1:09.56 | |||||
2. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Krakow | 2:23.16 | 521 | 1:05.70 | 1:17.46 | |||||
3. | Siciarz Bartłomiej | 91 | STP Nowy Sącz | 2:26.12 | 490 | 1:11.48 | 1:14.64 | |||||
4. | Zych Jakub | 90 | Jordan Krakow | 2:38.07 | 387 | 1:14.63 | 1:23.44 |
<< TOP >> |
Nr 24 200m zmienny Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 100m | 200m | |||||||
1. | Pełczyński Kacper | 92 | Unia Oświêcim | 2:18.16 | 580 | 1:06.75 | 1:11.41 | |||||
2. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 2:20.28 | 554 | 1:08.76 | 1:11.52 | |||||
3. | Jackowski Daniel | 92 | Orka Jêdrzejów | 2:26.46 | 487 | 1:09.98 | 1:16.48 | |||||
4. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 2:27.76 | 474 | 1:10.78 | 1:16.98 | |||||
5. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 2:34.75 | 413 | 1:12.56 | 1:22.19 | |||||
6. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 2:36.29 | 401 | 1:15.04 | 1:21.25 | |||||
7. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 2:39.14 | 379 | 1:17.70 | 1:21.44 | |||||
8. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 2:39.77 | 375 | 1:18.02 | 1:21.75 | |||||
9. | Kupiec Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 2:48.23 | 321 | 1:22.79 | 1:25.44 |
<< TOP >> |
Nr 25 4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 4:18.21 | 588 |
Gondek Ewa Pustuła Agnieszka | 92 92 | 32.00 29.50 | 1:05.53 1:01.69 | Nguyen Hong Patrycja Cyganik Magdalena | 92 92 | 31.89 31.19 | 1:06.83 1:04.16 |
2. | MKS JORDAN Kraków 93 | Jordan Krakow | 4:18.67 | 585 |
Chlipała Patrycja Jasińska Joanna | 93 93 | 32.03 31.54 | 1:05.39 1:06.63 | Zgoda Agnieszka Mazur Sara | 93 93 | 31.33 29.80 | 1:04.83 1:01.82 |
3. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 4:21.04 | 569 |
Sikora Paulina Piwowarczyk Martyna | 93 93 | 30.79 31.18 | 1:03.49 1:05.50 | Bartman Anna Nitka Aleksandra | 93 93 | 32.95 29.90 | 1:08.75 1:03.30 |
<< TOP >> |
Nr 25 4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 4:18.21 | 588 |
Gondek Ewa Pustuła Agnieszka | 92 92 | 32.00 29.50 | 1:05.53 1:01.69 | Nguyen Hong Patrycja Cyganik Magdalena | 92 92 | 31.89 31.19 | 1:06.83 1:04.16 |
2. | MKS JORDAN Kraków 93 | Jordan Krakow | 4:18.67 | 585 |
Chlipała Patrycja Jasińska Joanna | 93 93 | 32.03 31.54 | 1:05.39 1:06.63 | Zgoda Agnieszka Mazur Sara | 93 93 | 31.33 29.80 | 1:04.83 1:01.82 |
3. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 4:21.04 | 569 |
Sikora Paulina Piwowarczyk Martyna | 93 93 | 30.79 31.18 | 1:03.49 1:05.50 | Bartman Anna Nitka Aleksandra | 93 93 | 32.95 29.90 | 1:08.75 1:03.30 |
<< TOP >> |
Nr 26 4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn 13 lat i starsi | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow | 3:52.62 | 552 |
Szydłowski Bogdan Tracz Adrian | 84 89 | 27.15 26.49 | 57.15 55.40 | Gawêda Maciej Kruk Mateusz | 92 88 | 29.68 27.72 | 1:02.46 57.61 |
2. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 3:56.10 | 528 |
Zostawa Jacek Knapik Piotr | 92 92 | 28.49 28.55 | 59.16 1:00.64 | Pełczyński Kacper Trenda Paweł | 92 92 | 27.71 27.73 | 58.38 57.92 |
3. | MKS JORDAN Kraków 93 | Jordan Krakow | 4:00.43 | 500 |
Łoniewski Daniel Suzin Marcin | 93 93 | 29.76 28.73 | 1:01.84 59.20 | Nowak Łukasz Wysoczyński Mateusz | 93 93 | 29.05 28.29 | 1:00.39 59.00 |
4. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 4:24.04 | 377 |
Mielecki Mateusz Wojnarowski Patryk | 93 93 | 31.49 32.49 | 1:04.68 1:07.16 | Lacheta Krzysztof Paluchowski Szymon | 93 93 | 31.96 30.76 | 1:07.25 1:04.95 |
5. | Swim Art Myślenice | Swim Art Myślen | 5:07.56 | 239 |
Fijał Sebastian Zborowski Rafał | 90 92 | 37.66 34.68 | 1:20.93 1:13.85 | Fedak Tomasz Szczurek Jan | 90 91 | 40.35 30.74 | 1:26.70 1:06.08 |
DYSKW. | MKS JORDAN Kraków | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 26 4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn 15 - 16 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Swim Art Myślenice | Swim Art Myślen | 5:07.56 | 239 |
Fijał Sebastian Zborowski Rafał | 90 92 | 37.66 34.68 | 1:20.93 1:13.85 | Fedak Tomasz Szczurek Jan | 90 91 | 40.35 30.74 | 1:26.70 1:06.08 |
<< TOP >> |
Nr 26 4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn 13 - 14 lat | 2006-12-16 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim 92 | Unia Oświêcim | 3:56.10 | 528 |
Zostawa Jacek Knapik Piotr | 92 92 | 28.49 28.55 | 59.16 1:00.64 | Pełczyński Kacper Trenda Paweł | 92 92 | 27.71 27.73 | 58.38 57.92 |
2. | MKS JORDAN Kraków 93 | Jordan Krakow | 4:00.43 | 500 |
Łoniewski Daniel Suzin Marcin | 93 93 | 29.76 28.73 | 1:01.84 59.20 | Nowak Łukasz Wysoczyński Mateusz | 93 93 | 29.05 28.29 | 1:00.39 59.00 |
3. | UKP UNIA Oświêcim 93 | Unia Oświêcim | 4:24.04 | 377 |
Mielecki Mateusz Wojnarowski Patryk | 93 93 | 31.49 32.49 | 1:04.68 1:07.16 | Lacheta Krzysztof Paluchowski Szymon | 93 93 | 31.96 30.76 | 1:07.25 1:04.95 |