޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
Dzień I | 27 Styczen 2006 - 9:30 |
Nr 1 2006-01-27 | 50m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 25.49 | Korc Agata | 86 | SLWRO | Warszawa |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Bochyńska Sonia | 90 | JUNIOR Kluczbor | 27.33 | 26.87 | 730 | |||||
2. | Fijałkowska Magdalena | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 27.18 | 27.09 | 712 | |||||
3. | Wąsiakowska Weronika | 90 | POLONIA Warszaw | 27.36 | 27.21 | 703 | |||||
4. | Traczewska Anna | 90 | BUKS Warszawa | 27.13 | 27.24 | 709 | |||||
5. | Gomolińska Joanna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 27.63 | 27.46 | 684 | |||||
6. | Głowacka Ewa | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 27.85 | 27.56 | 676 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Kaczmarek Agnieszka | 90 | AKWAWIT Leszno | 28.00 | 27.90 | 652 | |||||
8. | Gwóźdź Anna | 90 | AZS AWF Katowic | 28.04 | 27.97 | 647 | |||||
9. | Okuńska Ewa | 90 | JORDAN Kraków | 28.00 | 28.15 | 645 | |||||
10. | Ptasińska Katarzyna | 90 | POLONIA Warszaw | 27.94 | 28.19 | 649 | |||||
11. | Kaczmarek Florentyna | 90 | WARTA Poznań | 28.44 | 28.43 | 616 | |||||
12. | Borek Natalia | 90 | WODNIK Krosno | 28.14 | 28.50 | 635 | |||||
13. | Bernat Aleksandra SMS | 90 | WARTA Poznań | 28.53 | 610 | ||||||
14. | Zdebik Anna | 90 | AZS AWF Katowic | 28.74 | 596 | ||||||
15. | Boryczko Magda | 90 | BUKS Warszawa | 28.87 | 588 | ||||||
16. | Ziomkowska Paulina | 90 | MORENA Gdańsk | 28.90 | 586 | ||||||
17. | Widzik Katarzyna | 90 | DELFIN Cieszyn | 29.12 | 573 | ||||||
18. | Nawrocka Manuela | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 29.40 | 557 | ||||||
19. | Szmytkowska Agnieszka | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 29.46 | 554 | ||||||
20. | Kleban Elżbieta | 90 | JORDAN Kraków | 29.49 | 552 | ||||||
21. | Dyjewska Aneta | 90 | POLONIA Warszaw | 29.77 | 537 | ||||||
22. | Anuszkiewicz Joanna | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 30.04 | 522 | ||||||
23. | Hutny Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 30.08 | 520 | ||||||
24. | Jurek Natalia | 90 | UNIA Tarnów | 30.10 | 519 | ||||||
25. | Waligóra Olga | 90 | JORDAN Kraków | 30.19 | 514 | ||||||
26. | Grala Anna | 90 | AKWAWIT Leszno | 30.29 | 509 | ||||||
27. | Ziêtek Klaudia | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 30.60 | 494 | ||||||
28. | Golec Izabela | 90 | VICTORIA Racibó | 30.64 | 492 | ||||||
29. | Wencel Anna | 90 | ZNICZ Koszalin | 30.85 | 482 | ||||||
30. | Petri Iga | 90 | JEDYNKA Łódź | 31.29 | 462 | ||||||
31. | Jarząbek Katarzyna | 90 | DELFIN Ełk | 32.58 | 409 | ||||||
32. | Zalewska Aleksandra | 90 | NEPTUN Kielce | 32.99 | 394 | ||||||
33. | Skorupka Paulina | 90 | AKWAWIT Leszno | 33.06 | 392 |
<< TOP >> |
Nr 2 2006-01-27 | 50m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 22.96 | Gąsior Łukasz | 86 | POWAR | Płock |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Tarczyński Marcin | 90 | BUKS Warszawa | 24.45 | 23.56 | 737 | |||||
2. | Smoliński Jan | 90 | WODNIK Siemiano | 24.71 | 24.01 | 696 | |||||
3. | Trojak Szymon | 90 | UNIA Oświêcim | 24.14 | 24.13 | 686 | |||||
4. | Kowalski Artur | 90 | MZOS Płock | 24.15 | 24.16 | 684 | |||||
5. | Łodyga Wiktor | 90 | MANTA Jelcz-Las | 24.76 | 24.35 | 667 | |||||
6. | Dobrowolski Sebastian | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 24.76 | 24.69 | 640 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Kondratowicz Łukasz | 90 | KORMORAN Olszty | 24.88 | 24.97 | 626 | |||||
8. | Orłowski Rafal | 90 | ROŚ Pisz | 24.94 | 25.07 | 621 | |||||
9. | Gawełczyk Mateusz | 90 | AZS AWF Katowic | 25.24 | 25.35 | 599 | |||||
10. | Urbaniak Mariusz | 90 | START Łódź | 24.97 | 25.46 | 619 | |||||
11. | Stelmach Hubert | 90 | KORNER-NOVITA Z | 24.80 | 25.71 | 632 | |||||
12. | Mączewski Adam | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 24.91 | 29.06 | 623 | |||||
13. | Rzeczkowski Piotr | 90 | GIGANT Wrocław | 24.88 | Skreśl | 626 | |||||
14. | Poniatowski Patryk | 90 | POL KS Szczytno | 25.25 | 599 | ||||||
15. | Grabowicz Łukasz | 90 | ASTORIA Bydgosz | 25.26 | 598 | ||||||
Bujak Michał | 90 | JEDYNKA Łódź | 25.26 | 598 | |||||||
17. | Janas Piotr | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 25.36 | 591 | ||||||
18. | Brêczewski Jan | 90 | OLIMPIA Poznań | 25.37 | 590 | ||||||
19. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 25.45 | 585 | ||||||
20. | Dominiak Marcin | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 25.49 | 582 | ||||||
21. | Sawala Juliusz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 25.51 | 580 | ||||||
22. | Kapelan Paweł | 90 | AQUA Bydgoszcz | 25.52 | 580 | ||||||
23. | Kozak Paweł | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 25.63 | 572 | ||||||
24. | Szczepanik Robert | 90 | UNIA Tarnów | 25.87 | 557 | ||||||
25. | Siedlarek Mariusz | 90 | SKRA Bełchatów | 25.95 | 551 | ||||||
26. | Mielniczuk Przemysław | 90 | KORNER-NOVITA Z | 25.97 | 550 | ||||||
27. | Filoda Adam | 90 | WARTA Poznań | 26.03 | 546 | ||||||
28. | Jagiełło Bartosz | 90 | JEDYNKA Łódź | 26.04 | 546 | ||||||
29. | Grzebała Paweł | 90 | KSZO Ostrowiec | 26.07 | 544 | ||||||
30. | Stobieniecki Jacek | 90 | SKRA Bełchatów | 26.14 | 540 | ||||||
31. | Osuch Mikołaj | 90 | WARTA Poznań | 26.19 | 536 | ||||||
32. | Malik Sebastian | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 26.24 | 533 | ||||||
33. | Bryndzia Jakub | 90 | ENERGETYK Zgorz | 26.37 | 526 | ||||||
34. | Rząsa Wojciech | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 26.44 | 521 | ||||||
35. | Bujak Paweł | 90 | ARKA Kielce | 26.46 | 520 | ||||||
36. | Rytczak Michał | 90 | MZOS Płock | 26.52 | 517 | ||||||
37. | Malicki Patryk | 90 | DELFIN Ełk | 26.53 | 516 | ||||||
38. | Skórski Krzysztof | 90 | JORDAN Kraków | 26.54 | 515 | ||||||
39. | Dobrogost Maciej | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 26.59 | 513 | ||||||
40. | Siedlec Marek | 90 | LUBLINIANKA Lub | 26.64 | 510 | ||||||
41. | Raciński Adam | 90 | JEDYNKA Łódź | 26.65 | 509 | ||||||
42. | Dudziak Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 26.66 | 509 | ||||||
43. | Sieradzki Wojciech | 90 | NEPTUN Kielce | 26.67 | 508 | ||||||
44. | Kosiński Michał | 90 | POL KS Szczytno | 26.70 | 506 | ||||||
45. | Korgul Łukasz | 90 | SKARPA Lublin | 26.74 | 504 | ||||||
Sienkiewicz Łukasz | 90 | POLONEZ Wyszków | 26.74 | 504 | |||||||
47. | Młotkiewicz Michał | 90 | MKP Szczeci | 26.79 | 501 | ||||||
48. | Błaszczyk Mikołaj | 90 | SKRA Bełchatów | 26.81 | 500 | ||||||
49. | Dobrzycki Tomasz | 90 | AKWAWIT Leszno | 26.85 | 498 | ||||||
50. | Krzesaj Bartosz | 90 | MMKS Kedzierzyn | 27.02 | 488 | ||||||
51. | Kuzia Kamil | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 27.29 | 474 | ||||||
52. | Derek Artur | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 27.33 | 472 | ||||||
53. | Zostawa Paweł | 90 | RMKS Rybnik | 27.44 | 466 | ||||||
54. | Górczyński Michał | 90 | ZNICZ Koszalin | 27.49 | 464 | ||||||
55. | Dąbrowski Krystian | 90 | POL KS Szczytno | 27.55 | 461 | ||||||
56. | Wojda Emil | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 27.59 | 459 | ||||||
57. | Luchowski Piotr | 90 | DELFIN Cieszyn | 27.74 | 451 | ||||||
58. | Niegot Mateusz | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 27.80 | 449 | ||||||
59. | Wiencek Tomasz | 90 | RMKS Rybnik | 27.90 | 444 | ||||||
60. | Kaźmierczak Tomasz | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 28.29 | 426 | ||||||
61. | Wyszomierski Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 28.58 | 413 | ||||||
62. | Żyro Cyryl | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 28.65 | 410 | ||||||
NW | Kolaj Witold | 90 | ORKA Ciechanów | ||||||||
NW | Kasza Bartłomiej | 90 | ŚLĄSK Wrocław |
<< TOP >> |
Nr 3 2006-01-27 | 50m klasyczny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2000 | 32.34 | Jakubiuk Katarzyna | 84 | MKSZC | Oświêcim |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Hryniewicz Luiza | 90 | TRÓJKA Łódź | 32.68 | 32.67 | 795 | |||||
2. | Dembniak Katarzyna | 90 | VICTORIA Racibó | 33.14 | 32.80 | 786 | |||||
3. | Ostrowska Agnieszka | 90 | WODNIK Rawicz | 34.08 | 34.16 | 701 | |||||
4. | Stopczyńska Sandra | 90 | POLONIA Warszaw | 34.41 | 34.60 | 681 | |||||
5. | Bożym Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 34.89 | 34.88 | 654 | |||||
6. | Banisz Katarzyna | 90 | UNIA Oświêcim | 35.17 | 34.98 | 648 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Nikiel Karolina | 90 | UNIA Oświêcim | 35.59 | 34.91 | 652 | |||||
8. | Ścieszko Ewa | 90 | START Łódź | 35.26 | 35.31 | 633 | |||||
9. | Boryczko Magda | 90 | BUKS Warszawa | 36.07 | 35.40 | 625 | |||||
10. | Jagura Anna | 90 | BUKS Warszawa | 35.19 | 35.48 | 636 | |||||
11. | Lech Katarzyna | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 35.54 | 35.91 | 618 | |||||
12. | Mierzejewska Adrianna | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 36.02 | 36.52 | 593 | |||||
13. | Matysiak Hanna | 90 | AKWAWIT Leszno | 36.60 | 566 | ||||||
14. | Sitnik Daria | 90 | ZNICZ Koszalin | 37.53 | 525 | ||||||
15. | Suchorska Katarzyna | 90 | OLIMPIA Poznań | 37.88 | 510 | ||||||
16. | Łapa Joanna | 90 | KSZO Ostrowiec | 39.88 | 437 | ||||||
17. | Andrzejewska Barbara | 90 | JEDYNKA Łódź | 39.92 | 436 | ||||||
18. | Petri Iga | 90 | JEDYNKA Łódź | 40.45 | 419 |
<< TOP >> |
Nr 4 2006-01-27 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 28.77 | Paczkowski Damian | 87 | POWAR | Ciechanów |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Rowiński Filip | 90 | BUKS Warszawa | 30.45 | 29.47 | 745 | |||||
2. | Szulich Dawid | 90 | DELFIN Legionow | 30.56 | 30.40 | 678 | |||||
3. | Jachowicz Piotr | 90 | START Łódź | 30.72 | 30.63 | 663 | |||||
4. | Łodyga Wiktor | 90 | MANTA Jelcz-Las | 31.17 | 30.64 | 662 | |||||
5. | Kania Bogusław | 90 | GÓRNIK Radlin | 31.17 | 30.84 | 650 | |||||
6. | Jankowski Kacper | 90 | PAŁAC Katowice | 31.14 | 31.14 | 631 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Gardziej Sebastian | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 31.24 | 29.78 | 722 | |||||
8. | Mikicin Artur | 90 | ROŚ Pisz | 32.10 | 31.65 | 601 | |||||
9. | Mazur Bartłomiej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 31.94 | 31.85 | 590 | |||||
10. | Ziemianin Kamil | 90 | UNIA Oświêcim | 31.85 | 31.87 | 590 | |||||
11. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 31.97 | 31.92 | 586 | |||||
12. | Świerczek Bartłomiej | 90 | GÓRNIK Radlin | 31.52 | 32.04 | 609 | |||||
13. | Grzejszczak Paweł | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 32.17 | 572 | ||||||
14. | Samoń Rafał | 90 | WISŁA Puławy | 32.22 | 570 | ||||||
15. | Kotynia Piotr | 90 | START Łódź | 32.24 | 569 | ||||||
16. | Pawlak Łukasz | 90 | JEDYNKA Łódź | 32.27 | 567 | ||||||
17. | Klimczewski Damian | 90 | ORLIK Lublin | 32.34 | 563 | ||||||
18. | Gontarek Mateusz | 90 | MZOS Płock | 32.37 | 562 | ||||||
19. | Wróblewski Dawid | 90 | ZNICZ Koszalin | 32.38 | 561 | ||||||
20. | Głowacz Dawid | 90 | MMKS Kedzierzyn | 33.00 | 530 | ||||||
21. | Swinarski Rafał | 90 | DELFIN Toruń | 33.10 | 525 | ||||||
22. | Szypryt Łukasz | 90 | MZOS Płock | 33.23 | 519 | ||||||
23. | Zych Jakub | 90 | JORDAN Kraków | 33.40 | 511 | ||||||
24. | Szczepanik Robert | 90 | UNIA Tarnów | 33.43 | 510 | ||||||
25. | Malicki Patryk | 90 | DELFIN Ełk | 33.54 | 505 | ||||||
26. | Gorczyca Przemysław | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 33.79 | 494 | ||||||
27. | Harabin Mateusz | 90 | NEPTUN Kielce | 34.56 | 462 | ||||||
28. | Dudziak Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 34.86 | 450 | ||||||
29. | Gołaszewski Adrian | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 39.32 | 313 | ||||||
DYSKW. | Borzêcki Andrzej | 90 | JEDYNKA Bukowno | ||||||||
NW | Kosiński Michał | 90 | POL KS Szczytno |
<< TOP >> |
Nr 5 2006-01-27 | 100m motylkowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 58.85 | Urbańczyk Aleksandra | 87 | TRLOD | Leszno |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Ptasińska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 1:03.90 | 1:03.33 | 735 | 29.52 30.34 | 33.81 33.56 |
||||
2. | Głowacka Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 1:04.63 | 1:03.77 | 720 | 29.75 30.08 | 34.02 34.55 |
||||
3. | Dowgiert Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 1:05.91 | 1:04.14 | 707 | 30.10 30.57 | 34.04 35.34 |
||||
4. | Staszkiewicz Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:05.53 | 1:04.19 | 706 | 30.04 30.59 | 34.15 34.94 |
||||
5. | Nowacka Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ZRYW Opole | 1:06.22 | 1:04.49 | 696 | 31.34 31.61 | 33.15 34.61 |
||||
6. | Sołowiej Ewelina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MKP Szczeci | 1:06.17 | 1:06.84 | 644 | 31.47 31.08 | 35.37 35.09 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Gwóźdź Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Katowic | 1:07.31 | 1:06.82 | 626 | 31.70 31.56 | 35.12 35.75 |
||||
8. | Kaczmarek Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:06.78 | 1:06.87 | 627 | 31.65 31.19 | 35.22 35.59 |
||||
9. | Muti Karolina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 1:07.69 | 1:07.63 | 603 | 32.36 31.42 | 35.27 36.27 |
||||
10. | Sączyńska Emilia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MORENA Gdańsk | 1:06.63 | 1:07.81 | 631 | 31.29 31.19 | 36.52 35.44 |
||||
11. | Kozakiewicz Marta Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 1:07.75 | 1:08.33 | 600 | 31.86 31.47 | 36.47 36.28 |
||||
12. | Chodźko Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORMORAN Olszty | 1:08.06 | 1:08.81 | 592 | 32.82 32.18 | 35.99 35.88 |
||||
13. | Szmytkowska Agnieszka | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:09.29 | 561 | 32.49 | 36.80 |
|||||
14. | Białas Patrycja | 90 | WARTA Poznań | 1:09.84 | 548 | 32.89 | 36.95 | |||||
15. | Bubak Florentyna | 90 | BUKS Warszawa | 1:10.59 | 531 | 32.89 | 37.70 | |||||
16. | Winkowska Urszula | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:10.96 | 522 | 32.73 | 38.23 | |||||
17. | Glebowicz Emilia | 90 | JUVENIA Białyst | 1:11.41 | 513 | 32.63 | 38.78 | |||||
18. | Suchożerbska Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:11.71 | 506 | 33.71 | 38.00 | |||||
19. | Czyż Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:11.73 | 506 | 32.75 | 38.98 | |||||
20. | Kwiatkowska Anna | 90 | MORENA Gdańsk | 1:11.94 | 501 | 33.85 | 38.09 | |||||
21. | Różycka Wioleta | 90 | JORDAN Kraków | 1:12.92 | 481 | 34.60 | 38.32 | |||||
22. | Wawrzyńczak Karolina | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:13.14 | 477 | 34.54 | 38.60 | |||||
23. | Wiśniewska Paulina | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:16.71 | 414 | 35.43 | 41.28 | |||||
24. | Zalewska Aleksandra | 90 | NEPTUN Kielce | 1:24.02 | 315 | 38.88 | 45.14 |
<< TOP >> |
Nr 6 2006-01-27 | 100m motylkowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 54.86 | Lewandowski Maciej | 86 | USOST | Płock |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Tarczyński Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 59.17 | 56.16 | 729 | 26.65 27.81 | 29.51 31.36 |
||||
2. | Jabłoński Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 58.16 | 57.00 | 697 | 27.28 27.75 | 29.72 30.41 |
||||
3. | Malik Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 57.88 | 57.13 | 692 | 26.51 26.68 | 30.62 31.20 |
||||
4. | Smoliński Jan Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Siemiano | 57.86 | 57.32 | 685 | 26.39 26.99 | 30.93 30.87 |
||||
5. | Kowalski Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 57.90 | 57.79 | 669 | 26.79 26.88 | 31.00 31.02 |
||||
6. | Rzeczkowski Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GIGANT Wrocław | 58.02 | 58.94 | 661 | 26.96 26.77 | 31.98 31.25 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Bujak Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:01.81 | 59.12 | 625 | 27.53 28.30 | 31.59 33.51 |
||||
8. | Grużewski Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 59.94 | 59.72 | 606 | 28.27 28.44 | 31.45 31.50 |
||||
9. | Stebnicki Dawid Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:01.88 | 1:01.05 | 567 | 28.36 28.62 | 32.69 33.26 |
||||
10. | Chymuk Maciej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 1:01.99 | 1:01.37 | 559 | 29.20 28.85 | 32.17 33.14 |
||||
11. | Janas Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 1:02.05 | 1:01.55 | 554 | 29.07 29.07 | 32.98 32.98 |
||||
12. | Filoda Adam Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 1:01.42 | 1:01.73 | 557 | 28.74 28.71 | 32.99 32.71 |
||||
13. | Kondratowicz Łukasz | 90 | KORMORAN Olszty | 59.64 | Skreśl | 609 | 28.42 | 31.22 |
||||
14. | Kaczmarczyk Piotr | 90 | MKP Szczeci | 1:02.19 | 537 | 29.05 | 33.14 | |||||
15. | Wróblewski Dawid | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:02.32 | 533 | 28.46 | 33.86 | |||||
16. | Żołnowski Krzysztof | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:02.40 | 531 | 29.28 | 33.12 | |||||
17. | Beker Wojciech | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:03.55 | 503 | 29.47 | 34.08 | |||||
18. | Babilewicz Karol | 90 | JUVENIA Białyst | 1:03.99 | 493 | 30.49 | 33.50 | |||||
19. | Teodorski Adrian | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:04.10 | 490 | 30.23 | 33.87 | |||||
20. | Górkiewicz Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:04.63 | 478 | 29.46 | 35.17 | |||||
21. | Dąbrowski Krystian | 90 | POL KS Szczytno | 1:04.72 | 476 | 29.92 | 34.80 | |||||
22. | Nowacki Marcin | 90 | WODNIK Rawicz | 1:05.13 | 467 | 30.66 | 34.47 | |||||
23. | Wêsierski Jakub | 90 | FLOTA Gdynia | 1:05.38 | 462 | 30.54 | 34.84 | |||||
24. | Zaniewski Arkadiusz | 90 | KORMORAN Olszty | 1:05.80 | 453 | 30.21 | 35.59 | |||||
25. | Malec Arkadiusz | 90 | BUKS Warszawa | 1:06.98 | 430 | 30.75 | 36.23 | |||||
26. | Sieradzki Wojciech | 90 | NEPTUN Kielce | 1:07.72 | 416 | 31.64 | 36.08 | |||||
27. | Majchrzak Patryk | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:07.93 | 412 | 31.69 | 36.24 | |||||
28. | Wojdas Sławomir | 90 | ORKAN Sochaczew | 1:08.76 | 397 | 31.43 | 37.33 | |||||
29. | Kuzia Kamil | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:11.04 | 360 | 32.88 | 38.16 |
<< TOP >> |
Nr 7 2006-01-27 | 200m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 2:00.57 | Zwiejska Agata | 89 | DETOR | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Budzis Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:04.24 | 2:01.23 | 854 | 29.12 29.77 | 30.93 32.21 | 30.27 30.90 | 30.91 31.36 |
||||
2. | Majda Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MKP Szczeci | 2:05.45 | 2:03.88 | 800 | 29.12 29.77 | 31.41 31.86 | 31.76 31.87 | 31.59 31.95 |
||||
3. | Bernat Aleksandra SMS Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 2:05.31 | 2:04.29 | 793 | 29.74 29.97 | 31.14 32.07 | 31.78 31.61 | 31.63 31.66 |
||||
4. | Bochyńska Sonia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUNIOR Kluczbor | 2:07.82 | 2:04.60 | 787 | 29.29 29.90 | 31.46 32.75 | 32.03 32.63 | 31.82 32.54 |
||||
5. | Hampel Justyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KSZO Ostrowiec | 2:07.90 | 2:07.21 | 739 | 29.89 29.79 | 32.19 32.36 | 32.59 33.28 | 32.54 32.47 |
||||
6. | Gomolińska Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:07.80 | 2:07.74 | 730 | 29.56 29.54 | 32.52 32.47 | 32.92 33.15 | 32.74 32.64 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Kajtoch Sabina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:09.65 | 2:09.06 | 708 | 30.84 31.08 | 32.66 32.90 | 32.43 32.70 | 33.13 32.97 |
||||
8. | Szapiel Natalia SMS Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 2:11.11 | 2:10.30 | 688 | 30.53 30.38 | 32.57 32.77 | 33.45 33.81 | 33.75 34.15 |
||||
9. | Okuńska Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:10.00 | 2:10.84 | 693 | 30.92 30.52 | 33.46 32.95 | 33.28 33.72 | 33.18 32.81 |
||||
10. | Markowicz Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORMORAN Olszty | 2:13.11 | 2:13.27 | 645 | 31.85 31.72 | 34.11 33.58 | 33.79 33.81 | 33.52 34.00 |
||||
11. | Bożym Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:11.62 | 2:13.73 | 667 | 31.57 30.85 | 34.16 33.43 | 33.99 33.89 | 34.01 33.45 |
||||
12. | Karkuszewska Maria Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:12.11 | 2:14.13 | 660 | 30.70 30.40 | 33.43 33.36 | 35.27 34.33 | 34.73 34.02 |
||||
13. | Rutkowska Marlena | 90 | NAWA Skierniewi | 2:13.56 | 639 | 30.75 | 33.54 | 34.55 | 34.72 |
|||||
14. | Rutkowska Paulina | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 2:15.48 | 612 | 31.85 | 34.00 | 34.95 | 34.68 | |||||
15. | Śmiankowska Sara | 90 | WARTA Poznań | 2:15.55 | 611 | 31.64 | 34.20 | 35.10 | 34.61 | |||||
16. | Kaczmarek Florentyna | 90 | WARTA Poznań | 2:16.05 | 604 | 31.22 | 34.27 | 35.05 | 35.51 | |||||
17. | Jurek Natalia | 90 | UNIA Tarnów | 2:16.99 | 592 | 31.22 | 34.48 | 35.71 | 35.58 | |||||
18. | Ziêtek Klaudia | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 2:17.88 | 581 | 32.49 | 34.39 | 35.83 | 35.17 | |||||
19. | Kaczanowska Monika | 90 | KACZORY Szczeci | 2:18.93 | 567 | 31.96 | 34.94 | 36.19 | 35.84 | |||||
20. | Kot Paulina | 90 | UNIA Tarnów | 2:19.66 | 559 | 32.39 | 35.01 | 36.08 | 36.18 | |||||
21. | Czyż Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:20.60 | 547 | 32.74 | 35.26 | 36.07 | 36.53 | |||||
22. | Kleban Elżbieta | 90 | JORDAN Kraków | 2:20.71 | 546 | 32.47 | 35.31 | 36.54 | 36.39 | |||||
23. | Nawrocka Manuela | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 2:22.84 | 522 | 31.49 | 35.26 | 37.84 | 38.25 | |||||
24. | Winkowska Urszula | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:23.02 | 520 | 32.97 | 35.02 | 37.08 | 37.95 | |||||
25. | Kostyra Agnieszka | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:23.79 | 512 | 32.41 | 35.49 | 38.17 | 37.72 | |||||
26. | Dyjewska Aneta | 90 | POLONIA Warszaw | 2:23.83 | 511 | 32.13 | 35.82 | 38.18 | 37.70 | |||||
27. | Golec Izabela | 90 | VICTORIA Racibó | 2:25.41 | 495 | 32.17 | 36.76 | 38.79 | 37.69 | |||||
28. | Zielińska Anna | 90 | RUCH Grudziądz | 2:25.72 | 492 | 33.88 | 36.20 | 37.80 | 37.84 | |||||
29. | Wencel Anna | 90 | ZNICZ Koszalin | 2:31.04 | 442 | 33.73 | 38.25 | 39.74 | 39.32 | |||||
30. | Skorupka Paulina | 90 | AKWAWIT Leszno | 2:33.39 | 422 | 35.11 | 39.01 | 40.32 | 38.95 | |||||
31. | Jarząbek Katarzyna | 90 | DELFIN Ełk | 2:38.19 | 384 | 35.68 | 40.06 | 41.78 | 40.67 |
<< TOP >> |
Nr 8 2006-01-27 | 200m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1999 | 1:51.09 | Mróz Grzegorz | 83 | STSZC | Oświêcim |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Stelmach Hubert Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORNER-NOVITA Z | 1:55.82 | 1:53.50 | 753 | 27.17 27.66 | 28.85 29.86 | 28.99 29.32 | 28.49 28.98 |
||||
2. | Gilski Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORMORAN Olszty | 1:55.65 | 1:53.67 | 750 | 27.02 27.70 | 28.85 29.97 | 28.98 28.99 | 28.82 28.99 |
||||
3. | Mikołajewski Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:56.57 | 1:55.98 | 706 | 26.61 28.02 | 29.10 30.30 | 29.93 28.95 | 30.34 29.30 |
||||
4. | Trojak Szymon Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:55.97 | 1:56.24 | 706 | 26.07 26.38 | 29.02 29.08 | 30.00 30.22 | 31.15 30.29 |
||||
5. | Mielniczuk Przemysław Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORNER-NOVITA Z | 1:57.66 | 1:56.95 | 689 | 28.07 28.08 | 29.94 29.96 | 29.85 29.72 | 29.09 29.90 |
||||
6. | Piekut Krzysztof Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORMORAN Olszty | 1:56.24 | 1:57.57 | 701 | 27.81 27.71 | 30.14 29.75 | 29.90 29.72 | 29.72 29.06 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Grabowicz Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ASTORIA Bydgosz | 1:58.52 | 1:58.12 | 668 | 27.08 27.11 | 30.25 30.73 | 30.83 31.19 | 29.96 29.49 |
||||
8. | Gawełczyk Mateusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Katowic | 1:59.10 | 1:59.04 | 653 | 26.96 27.65 | 30.35 30.62 | 31.18 30.66 | 30.55 30.17 |
||||
9. | Dobrowolski Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 2:00.40 | 1:59.06 | 653 | 26.59 27.45 | 29.70 30.41 | 31.23 31.67 | 31.54 30.87 |
||||
10. | Grondkowski Daniel Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:00.18 | 1:59.40 | 647 | 27.78 28.11 | 30.01 30.06 | 31.04 30.85 | 30.57 31.16 |
||||
11. | Kapelan Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:59.07 | 2:00.21 | 653 | 27.47 27.64 | 30.35 30.23 | 31.02 30.85 | 31.37 30.35 |
||||
12. | Milczarek Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:58.27 | 2:01.61 | 666 | 27.29 27.21 | 30.21 29.89 | 31.82 30.56 | 32.29 30.61 |
||||
13. | Stobieniecki Jacek | 90 | SKRA Bełchatów | 2:00.72 | 626 | 27.92 | 30.43 | 31.26 | 31.11 |
|||||
14. | Żebrowski Piotr | 90 | POLONEZ Wyszków | 2:01.25 | 618 | 28.25 | 30.74 | 31.16 | 31.10 | |||||
15. | Gawroński Michał | 90 | IKAR Mielec | 2:01.43 | 615 | 28.84 | 31.05 | 30.83 | 30.71 | |||||
16. | Lipiński Kornel | 90 | ORLIK Lublin | 2:01.48 | 615 | 28.17 | 30.67 | 31.38 | 31.26 | |||||
17. | Błaszczyk Mikołaj | 90 | SKRA Bełchatów | 2:01.85 | 609 | 28.34 | 31.12 | 31.33 | 31.06 | |||||
18. | Orłowski Rafal | 90 | ROŚ Pisz | 2:01.94 | 608 | 28.19 | 31.21 | 31.58 | 30.96 | |||||
19. | Dobrogost Maciej | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:02.55 | 599 | 28.42 | 30.44 | 31.49 | 32.20 | |||||
20. | Dominiak Marcin | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 2:02.56 | 598 | 27.72 | 31.36 | 31.95 | 31.53 | |||||
21. | Siedlec Marek | 90 | LUBLINIANKA Lub | 2:03.01 | 592 | 28.43 | 31.11 | 31.63 | 31.84 | |||||
22. | Sawala Juliusz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 2:03.67 | 582 | 28.47 | 31.14 | 31.72 | 32.34 | |||||
23. | Rząsa Wojciech | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 2:04.07 | 577 | 28.40 | 31.14 | 32.50 | 32.03 | |||||
24. | Siedlarek Mariusz | 90 | SKRA Bełchatów | 2:05.06 | 563 | 28.15 | 31.50 | 33.16 | 32.25 | |||||
25. | Brêczewski Jan | 90 | OLIMPIA Poznań | 2:05.27 | 560 | 28.57 | 31.90 | 32.78 | 32.02 | |||||
26. | Mokosa Radosław | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 2:05.77 | 554 | 28.67 | 31.20 | 32.34 | 33.56 | |||||
27. | Grzegorzewski Maciej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:05.95 | 551 | 27.99 | 31.86 | 33.49 | 32.61 | |||||
28. | Kasza Bartłomiej | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:06.01 | 551 | 28.80 | 31.29 | 32.80 | 33.12 | |||||
29. | Krzesaj Bartosz | 90 | MMKS Kedzierzyn | 2:07.32 | 534 | 28.69 | 31.50 | 33.42 | 33.71 | |||||
30. | Wiencek Tomasz | 90 | RMKS Rybnik | 2:09.59 | 506 | 30.08 | 32.31 | 33.88 | 33.32 | |||||
31. | Bryndzia Jakub | 90 | ENERGETYK Zgorz | 2:09.65 | 506 | 29.13 | 33.46 | 33.70 | 33.36 | |||||
32. | Kulesza Daniel | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:10.31 | 498 | 29.72 | 32.64 | 34.45 | 33.50 | |||||
33. | Skórski Krzysztof | 90 | JORDAN Kraków | 2:11.50 | 484 | 29.92 | 33.30 | 34.69 | 33.59 | |||||
34. | Zostawa Paweł | 90 | RMKS Rybnik | 2:11.93 | 480 | 29.33 | 33.32 | 34.90 | 34.38 | |||||
35. | Górkiewicz Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 2:12.16 | 477 | 29.16 | 32.99 | 34.85 | 35.16 | |||||
36. | Luchowski Piotr | 90 | DELFIN Cieszyn | 2:12.95 | 469 | 30.46 | 33.54 | 35.00 | 33.95 | |||||
37. | Górczyński Michał | 90 | ZNICZ Koszalin | 2:15.53 | 443 | 31.33 | 35.03 | 34.82 | 34.35 | |||||
38. | Żyro Cyryl | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:15.68 | 441 | 30.45 | 34.31 | 35.49 | 35.43 | |||||
39. | Młotkiewicz Michał | 90 | MKP Szczeci | 2:16.81 | 430 | 29.41 | 34.46 | 36.46 | 36.48 | |||||
40. | Wojdas Sławomir | 90 | ORKAN Sochaczew | 2:17.83 | 421 | 31.12 | 34.10 | 36.35 | 36.26 | |||||
41. | Wojda Emil | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:17.85 | 421 | 31.37 | 34.27 | 36.26 | 35.95 | |||||
42. | Wyszomierski Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 2:18.13 | 418 | 30.58 | 34.66 | 36.87 | 36.02 |
<< TOP >> |
Nr 9 2006-01-27 | 200m grzbietowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 2:12.93 | Staszak Katarzyna | 87 | JOKRA | Leszno |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Piechocka Jagoda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 2:20.44 | 2:15.74 | 779 | 31.24 32.20 | 33.80 34.74 | 35.31 36.83 | 35.39 36.67 |
||||
2. | Traczewska Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:15.25 | 2:16.47 | 787 | 32.62 32.79 | 34.33 34.10 | 35.01 34.35 | 34.51 34.01 |
||||
3. | Pakuła Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KSZO Ostrowiec | 2:22.39 | 2:21.76 | 684 | 33.59 33.72 | 35.29 35.60 | 36.23 36.65 | 36.65 36.42 |
||||
4. | Rudnik Daria Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 2:21.94 | 2:23.01 | 681 | 34.12 33.74 | 36.09 35.91 | 36.84 36.55 | 35.96 35.74 |
||||
5. | Jóźwiak Natalia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MKP Szczeci | 2:23.57 | 2:24.26 | 658 | 33.81 33.95 | 35.84 35.91 | 37.22 36.96 | 37.39 36.75 |
||||
6. | Anuszkiewicz Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 2:22.91 | 2:25.67 | 667 | 34.39 33.75 | 35.86 35.42 | 37.31 36.47 | 38.11 37.27 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Mózgowska Jagoda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BOBRY Dêbica | 2:23.72 | 2:20.54 | 702 | 33.65 33.13 | 35.43 35.84 | 35.71 37.27 | 35.75 37.48 |
||||
8. | Borek Natalia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Krosno | 2:26.64 | 2:23.05 | 665 | 33.34 33.27 | 36.07 36.07 | 36.84 37.04 | 36.80 40.26 |
||||
9. | Martyniuk Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Wrocław | 2:25.03 | 2:25.32 | 639 | 34.41 33.82 | 36.85 37.15 | 37.49 37.75 | 36.57 36.31 |
||||
10. | Tyc Emilia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 2:28.13 | 2:27.81 | 603 | 33.91 34.36 | 36.59 36.93 | 38.57 38.32 | 38.74 38.52 |
||||
11. | Kozakiewicz Marta Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 2:28.56 | 2:29.01 | 594 | 34.92 34.73 | 37.34 37.02 | 38.45 38.30 | 38.30 38.51 |
||||
12. | Hutny Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:29.20 | 2:31.20 | 587 | 34.97 34.54 | 37.90 37.37 | 39.19 38.88 | 39.14 38.41 |
||||
13. | Kwiatkowska Agata | 90 | AZS AWF Wrocław | 2:25.06 | Skreśl | 638 | 33.24 | 36.52 | 38.62 | 36.68 |
||||
14. | Lebiedzka Kornelia | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 2:29.59 | 582 | 34.11 | 36.97 | 39.52 | 38.99 | |||||
15. | Walczewska Karolina | 90 | DELFIN Toruń | 2:30.37 | 573 | 34.32 | 37.61 | 39.25 | 39.19 | |||||
16. | Barucha Aleksandra | 90 | AZS AWF Katowic | 2:34.03 | 533 | 35.38 | 38.46 | 40.17 | 40.02 | |||||
17. | Widzik Katarzyna | 90 | DELFIN Cieszyn | 2:34.13 | 532 | 35.43 | 39.10 | 39.81 | 39.79 | |||||
18. | Waligóra Olga | 90 | JORDAN Kraków | 2:36.98 | 504 | 36.74 | 39.58 | 40.43 | 40.23 | |||||
19. | Parkita Alicja | 90 | NEPTUN Kielce | 2:45.35 | 431 | 38.56 | 41.57 | 43.02 | 42.20 |
<< TOP >> |
Nr 10 2006-01-27 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 2:00.29 | Gaszyk Tomasz | 89 | UNOSW | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Mączewski Adam Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 2:07.52 | 2:02.48 | 763 | 28.38 29.39 | 31.55 32.25 | 31.43 33.24 | 31.12 32.64 |
||||
2. | Zakrzewski Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:06.44 | 2:05.41 | 711 | 28.38 30.10 | 31.55 31.60 | 31.43 32.31 | 34.05 32.43 |
||||
3. | Osuch Mikołaj Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 2:08.54 | 2:07.00 | 685 | 30.22 30.46 | 32.11 32.48 | 32.81 32.71 | 31.86 32.89 |
||||
4. | Rak Mateusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:07.97 | 2:07.38 | 679 | 30.62 29.98 | 32.49 32.18 | 32.31 32.83 | 31.96 32.98 |
||||
5. | Wiśniowski Tomasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 2:09.04 | 2:11.32 | 653 | 30.96 30.42 | 32.96 32.36 | 33.93 33.17 | 33.47 33.09 |
||||
6. | Borkowski Dominik SMS Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 2:09.12 | 2:12.97 | 652 | 32.65 31.43 | 33.38 31.91 | 33.26 32.98 | 33.68 32.80 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Jagiełło Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JEDYNKA Łódź | 2:15.34 | 2:10.26 | 635 | 30.26 30.26 | 33.15 32.98 | 33.70 34.87 | 33.15 37.23 |
||||
8. | Latos Wojciech Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:11.44 | 2:12.40 | 618 | 31.56 31.57 | 33.66 32.53 | 34.37 33.62 | 32.81 33.72 |
||||
9. | Kozak Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:14.58 | 2:12.74 | 600 | 31.58 31.68 | 33.90 33.98 | 34.50 34.68 | 32.76 34.24 |
||||
10. | Derek Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:15.60 | 2:12.82 | 599 | 32.09 32.09 | 33.92 33.92 | 34.59 34.59 | 35.00 35.00 |
||||
11. | Żołnowski Krzysztof Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:14.20 | 2:13.24 | 593 | 31.41 31.86 | 33.50 33.54 | 34.13 34.60 | 34.20 34.20 |
||||
12. | Gradoń Jakub Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GIGANT Wrocław | 2:12.95 | 2:13.40 | 597 | 31.39 31.24 | 33.52 33.03 | 34.42 34.01 | 34.07 34.67 |
||||
13. | Romanowicz Bartosz | 90 | BUKS Warszawa | 2:10.14 | Skreśl | 636 | 29.72 | 32.28 | 33.74 | 34.40 |
||||
14. | Różyński Maciej | 90 | FALA Kraśnik | 2:16.33 | 554 | 31.11 | 34.14 | 35.77 | 35.31 | |||||
15. | Jakielski Paweł | 90 | ORLIK Lublin | 2:16.40 | 553 | 30.88 | 34.33 | 35.93 | 35.26 | |||||
16. | Grzebała Paweł | 90 | KSZO Ostrowiec | 2:18.22 | 531 | 32.81 | 35.34 | 35.52 | 34.55 | |||||
17. | Perkowski Marcin | 90 | ARKA Kielce | 2:19.79 | 513 | 31.51 | 34.64 | 36.68 | 36.96 | |||||
18. | Markowski Paweł | 90 | WODNIK Rawicz | 2:19.88 | 512 | 32.94 | 35.24 | 36.40 | 35.30 | |||||
19. | Pawlak Adrian | 90 | START Łódź | 2:20.26 | 508 | 33.62 | 35.67 | 36.40 | 34.57 | |||||
20. | Wojciechowski Patryk | 90 | MKP Szczeci | 2:20.37 | 507 | 31.82 | 35.10 | 36.85 | 36.60 | |||||
21. | Harabin Mateusz | 90 | NEPTUN Kielce | 2:23.11 | 479 | 33.83 | 36.19 | 36.55 | 36.54 | |||||
22. | Pilewski Mikołaj | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:25.55 | 455 | 33.95 | 36.25 | 37.59 | 37.76 | |||||
23. | Maczuch Paweł | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 2:44.90 | 313 | 37.46 | 41.48 | 43.00 | 42.96 |
<< TOP >> |
Nr 11 2006-01-27 | 400m zmienny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1999 | 4:42.49 | Jêdrzejczak Otylia | 83 | PAKAT | Spała |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Czerska Sandra | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 5:04.08 | 4:56.54 | 766 |
50m: 100m: | 31.56 1:07.19 | 31.56 35.63 | 150m: 200m: | 1:45.80 2:24.20 | 38.61 38.40 | 250m: 300m: | 3:04.88 3:46.20 | 40.68 41.32 | 350m: 400m: | 4:21.40 4:56.54 | 35.20 35.14 |
Elimin. | 50m: 100m: | 32.93 1:10.01 | 32.93 37.08 | 150m: 200m: | 1:48.59 2:27.78 | 38.58 39.19 | 250m: 300m: | 3:09.44 3:52.11 | 41.66 42.67 | 350m: 400m: | 4:28.20 5:04.08 | 36.09 35.88 |
2. | Żołnowska Katarzyna | 90 | MZOS Płock | 5:06.28 | 4:59.88 | 741 |
50m: 100m: | 30.51 1:07.05 | 30.51 36.54 | 150m: 200m: | 1:46.71 2:25.91 | 39.66 39.20 | 250m: 300m: | 3:07.32 3:49.66 | 41.41 42.34 | 350m: 400m: | 4:25.05 4:59.88 | 35.39 34.83 |
Elimin. | 50m: 100m: | 31.68 1:09.27 | 31.68 37.59 | 150m: 200m: | 1:48.47 2:28.38 | 39.20 39.91 | 250m: 300m: | 3:10.93 3:54.83 | 42.55 43.90 | 350m: 400m: | 4:31.89 5:06.28 | 37.06 34.39 |
3. | Otworowska Małgorzata | 90 | UNIA Oświêcim | 5:05.20 | 5:02.81 | 720 |
50m: 100m: | 32.29 1:09.42 | 32.29 37.13 | 150m: 200m: | 1:47.75 2:25.43 | 38.33 37.68 | 250m: 300m: | 3:08.72 3:52.72 | 43.29 44.00 | 350m: 400m: | 4:28.02 5:02.81 | 35.30 34.79 |
Elimin. | 50m: 100m: | 33.07 1:10.34 | 33.07 37.27 | 150m: 200m: | 1:48.74 2:26.82 | 38.40 38.08 | 250m: 300m: | 3:10.17 3:53.53 | 43.35 43.36 | 350m: 400m: | 4:29.76 5:05.20 | 36.23 35.44 |
4. | Ezulin Urszula | 90 | AQUA Bydgoszcz | 5:07.24 | 5:02.98 | 718 |
50m: 100m: | 32.78 1:09.82 | 32.78 37.04 | 150m: 200m: | 1:49.39 2:28.65 | 39.57 39.26 | 250m: 300m: | 3:11.71 3:55.30 | 43.06 43.59 | 350m: 400m: | 4:30.26 5:02.98 | 34.96 32.72 |
Elimin. | 50m: 100m: | 32.60 1:09.74 | 32.60 37.14 | 150m: 200m: | 1:49.99 2:29.99 | 40.25 40.00 | 250m: 300m: | 3:13.21 3:57.77 | 43.22 44.56 | 350m: 400m: | 4:33.41 5:07.24 | 35.64 33.83 |
5. | Staszkiewicz Katarzyna | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 5:05.65 | 5:08.00 | 700 |
50m: 100m: | 31.97 1:08.46 | 31.97 36.49 | 150m: 200m: | 1:48.19 2:26.50 | 39.73 38.31 | 250m: 300m: | 3:11.09 3:56.04 | 44.59 44.95 | 350m: 400m: | 4:32.62 5:08.00 | 36.58 35.38 |
Elimin. | 50m: 100m: | 32.06 1:09.25 | 32.06 37.19 | 150m: 200m: | 1:49.54 2:28.65 | 40.29 39.11 | 250m: 300m: | 3:12.76 3:57.03 | 44.11 44.27 | 350m: 400m: | 4:33.23 5:05.65 | 36.20 32.42 |
6. | Kuśpiet Sylwia | 90 | VICTORIA Racibó | 5:11.59 | 5:13.04 | 660 |
50m: 100m: | 31.97 1:09.36 | 31.97 37.39 | 150m: 200m: | 1:49.14 2:27.96 | 39.78 38.82 | 250m: 300m: | 3:13.21 3:59.80 | 45.25 46.59 | 350m: 400m: | 4:37.24 5:13.04 | 37.44 35.80 |
Elimin. | 50m: 100m: | 32.84 1:11.73 | 32.84 38.89 | 150m: 200m: | 1:50.42 2:29.14 | 38.69 38.72 | 250m: 300m: | 3:14.26 3:59.55 | 45.12 45.29 | 350m: 400m: | 4:36.88 5:11.59 | 37.33 34.71 |
B-Finał | |||||||||||
7. | Uścinowicz Natalia | 90 | AQUA Bydgoszcz | 5:16.43 | 5:12.55 | 654 |
50m: 100m: | 33.70 1:13.19 | 33.70 39.49 | 150m: 200m: | 1:55.04 2:35.92 | 41.85 40.88 | 250m: 300m: | 3:19.22 4:02.51 | 43.30 43.29 | 350m: 400m: | 4:37.97 5:12.55 | 35.46 34.58 |
Elimin. | 50m: 100m: | 33.18 1:12.11 | 33.18 38.93 | 150m: 200m: | 1:53.72 2:34.89 | 41.61 41.17 | 250m: 300m: | 3:18.00 4:02.70 | 43.11 44.70 | 350m: 400m: | 4:39.75 5:16.43 | 37.05 36.68 |
8. | Dąbrowska Katarzyna | 90 | POLONEZ Wyszków | 5:20.29 | 5:12.76 | 653 |
50m: 100m: | 32.87 1:12.83 | 32.87 39.96 | 150m: 200m: | 1:52.57 2:31.98 | 39.74 39.41 | 250m: 300m: | 3:17.07 4:01.96 | 45.09 44.89 | 350m: 400m: | 4:37.99 5:12.76 | 36.03 34.77 |
Elimin. | 50m: 100m: | 33.35 1:13.80 | 33.35 40.45 | 150m: 200m: | 1:53.94 2:33.33 | 40.14 39.39 | 250m: 300m: | 3:19.44 4:05.65 | 46.11 46.21 | 350m: 400m: | 4:43.51 5:20.29 | 37.86 36.78 |
9. | Suchożerbska Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 5:29.55 | 5:29.02 | 561 |
50m: 100m: | 34.24 1:14.67 | 34.24 40.43 | 150m: 200m: | 1:57.68 2:39.40 | 43.01 41.72 | 250m: 300m: | 3:25.84 4:12.38 | 46.44 46.54 | 350m: 400m: | 4:51.22 5:29.02 | 38.84 37.80 |
Elimin. | 50m: 100m: | 34.64 1:14.83 | 34.64 40.19 | 150m: 200m: | 1:57.46 2:39.13 | 42.63 41.67 | 250m: 300m: | 3:25.90 4:12.41 | 46.77 46.51 | 350m: 400m: | 4:51.33 5:29.55 | 38.92 38.22 |
10. | Kaczanowska Monika | 90 | KACZORY Szczeci | 5:31.43 | 5:29.68 | 558 |
50m: 100m: | 35.36 1:17.51 | 35.36 42.15 | 150m: 200m: | 1:58.48 2:37.39 | 40.97 38.91 | 250m: 300m: | 3:26.93 4:16.40 | 49.54 49.47 | 350m: 400m: | 4:54.26 5:29.68 | 37.86 35.42 |
Elimin. | 50m: 100m: | 35.22 1:16.92 | 35.22 41.70 | 150m: 200m: | 1:58.25 2:38.29 | 41.33 40.04 | 250m: 300m: | 3:28.27 4:17.86 | 49.98 49.59 | 350m: 400m: | 4:54.89 5:31.43 | 37.03 36.54 |
11. | Żukowska Agnieszka | 90 | JUVENIA Białyst | 5:53.58 | 5:48.93 | 470 |
50m: 100m: | 37.33 1:19.98 | 37.33 42.65 | 150m: 200m: | 2:04.69 2:47.95 | 44.71 43.26 | 250m: 300m: | 3:38.63 4:29.09 | 50.68 50.46 | 350m: 400m: | 5:09.69 5:48.93 | 40.60 39.24 |
Elimin. | 50m: 100m: | 36.62 1:19.25 | 36.62 42.63 | 150m: 200m: | 2:05.52 2:51.01 | 46.27 45.49 | 250m: 300m: | 3:40.46 4:31.66 | 49.45 51.20 | 350m: 400m: | -:--.-- 5:53.58 |
NW | Szapiel Natalia SMS | 90 | WARTA Poznań | 5:27.19 | |||||||
<< TOP >> |
Nr 12 2006-01-27 | 400m zmienny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 4:24.19 | Matczak Mateusz K. | 89 | TRLOD | Poznań |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Janas Michał | 90 | UNIA Tarnów | 4:30.39 | 4:26.87 | 772 |
50m: 100m: | 28.37 1:00.63 | 28.37 32.26 | 150m: 200m: | 1:34.99 2:09.61 | 34.36 34.62 | 250m: 300m: | 2:46.04 3:23.37 | 36.43 37.33 | 350m: 400m: | 3:54.81 4:26.87 | 31.44 32.06 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.24 1:02.02 | 29.24 32.78 | 150m: 200m: | 1:36.49 2:11.31 | 34.47 34.82 | 250m: 300m: | 2:48.29 3:26.23 | 36.98 37.94 | 350m: 400m: | 3:58.79 4:30.39 | 32.56 31.60 |
2. | Stolarski Błażej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 4:33.15 | 4:28.15 | 761 |
50m: 100m: | 28.51 1:01.07 | 28.51 32.56 | 150m: 200m: | 1:36.03 2:10.50 | 34.96 34.47 | 250m: 300m: | 2:47.51 3:25.64 | 37.01 38.13 | 350m: 400m: | 3:58.25 4:28.15 | 32.61 29.90 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.11 1:02.19 | 29.11 33.08 | 150m: 200m: | 1:37.75 2:12.75 | 35.56 35.00 | 250m: 300m: | 2:50.63 3:29.17 | 37.88 38.54 | 350m: 400m: | 4:01.56 4:33.15 | 32.39 31.59 |
3. | Mikołajewski Mariusz | 90 | BUKS Warszawa | 4:43.76 | 4:28.37 | 759 |
50m: 100m: | 28.91 1:01.59 | 28.91 32.68 | 150m: 200m: | 1:35.72 2:09.29 | 34.13 33.57 | 250m: 300m: | 2:47.16 3:25.80 | 37.87 38.64 | 350m: 400m: | 3:57.66 4:28.37 | 31.86 30.71 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.94 1:05.74 | 30.94 34.80 | 150m: 200m: | 1:40.87 2:16.39 | 35.13 35.52 | 250m: 300m: | 2:56.26 3:36.77 | 39.87 40.51 | 350m: 400m: | 4:10.10 4:43.76 | 33.33 33.66 |
4. | Piątkowski Mateusz | 90 | UNIA Oświêcim | 4:33.65 | 4:33.53 | 717 |
50m: 100m: | 29.13 1:01.52 | 29.13 32.39 | 150m: 200m: | 1:37.00 2:11.51 | 35.48 34.51 | 250m: 300m: | 2:50.10 3:29.68 | 38.59 39.58 | 350m: 400m: | 4:01.72 4:33.53 | 32.04 31.81 |
Elimin. | 50m: 100m: | 28.69 1:01.10 | 28.69 32.41 | 150m: 200m: | 1:37.04 2:11.97 | 35.94 34.93 | 250m: 300m: | 2:50.14 3:29.23 | 38.17 39.09 | 350m: 400m: | 4:01.96 4:33.65 | 32.73 31.69 |
5. | Klupa Michał | 90 | JORDAN Kraków | 4:41.07 | 4:42.65 | 661 |
50m: 100m: | 29.39 1:03.15 | 29.39 33.76 | 150m: 200m: | 1:38.76 2:14.61 | 35.61 35.85 | 250m: 300m: | 2:54.86 3:36.37 | 40.25 41.51 | 350m: 400m: | 4:10.04 4:42.65 | 33.67 32.61 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.65 1:03.41 | 29.65 33.76 | 150m: 200m: | 1:39.55 2:14.37 | 36.14 34.82 | 250m: 300m: | 2:54.22 3:35.08 | 39.85 40.86 | 350m: 400m: | 4:08.22 4:41.07 | 33.14 32.85 |
6. | Brania Mateusz | 90 | UNIA Oświêcim | 4:45.91 | 4:48.49 | 628 |
50m: 100m: | 30.01 1:04.79 | 30.01 34.78 | 150m: 200m: | 1:41.50 2:17.61 | 36.71 36.11 | 250m: 300m: | 2:59.49 3:41.92 | 41.88 42.43 | 350m: 400m: | 4:15.56 4:48.49 | 33.64 32.93 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.60 1:04.54 | 29.60 34.94 | 150m: 200m: | 1:40.69 2:15.91 | 36.15 35.22 | 250m: 300m: | 2:56.71 3:38.88 | 40.80 42.17 | 350m: 400m: | 4:12.95 4:45.91 | 34.07 32.96 |
B-Finał | |||||||||||
7. | Grzejszczak Paweł | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 4:49.72 | 4:42.98 | 647 |
50m: 100m: | 30.77 1:06.69 | 30.77 35.92 | 150m: 200m: | 1:42.69 2:18.84 | 36.00 36.15 | 250m: 300m: | 2:57.83 3:38.53 | 38.99 40.70 | 350m: 400m: | 4:11.83 4:42.98 | 33.30 31.15 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.88 1:06.97 | 30.88 36.09 | 150m: 200m: | 1:43.08 2:20.65 | 36.11 37.57 | 250m: 300m: | 3:00.47 3:42.80 | 39.82 42.33 | 350m: 400m: | 4:17.48 4:49.72 | 34.68 32.24 |
8. | Cieślak Tomasz | 90 | BUKS Warszawa | 4:50.96 | 4:43.31 | 645 |
50m: 100m: | 31.09 1:06.19 | 31.09 35.10 | 150m: 200m: | 1:43.07 2:19.56 | 36.88 36.49 | 250m: 300m: | 2:59.23 3:39.80 | 39.67 40.57 | 350m: 400m: | 4:12.26 4:43.31 | 32.46 31.05 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.53 1:05.17 | 30.53 34.64 | 150m: 200m: | 1:42.00 2:18.75 | 36.83 36.75 | 250m: 300m: | 3:00.11 3:42.37 | 41.36 42.26 | 350m: 400m: | 4:17.29 4:50.96 | 34.92 33.67 |
9. | Starzec Maciej | 90 | UNIA Oświêcim | 4:47.03 | 4:46.71 | 622 |
50m: 100m: | 31.01 1:06.18 | 31.01 35.17 | 150m: 200m: | 1:42.88 2:19.77 | 36.70 36.89 | 250m: 300m: | 2:59.38 3:40.03 | 39.61 40.65 | 350m: 400m: | 4:13.51 4:46.71 | 33.48 33.20 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.32 1:04.65 | 30.32 34.33 | 150m: 200m: | 1:40.88 2:17.20 | 36.23 36.32 | 250m: 300m: | 2:57.33 3:38.53 | 40.13 41.20 | 350m: 400m: | 4:13.05 4:47.03 | 34.52 33.98 |
10. | Grużewski Piotr | 90 | BUKS Warszawa | 4:50.45 | 4:57.37 | 599 |
50m: 100m: | 30.14 1:03.60 | 30.14 33.46 | 150m: 200m: | 1:42.56 2:20.37 | 38.96 37.81 | 250m: 300m: | 3:02.11 3:44.98 | 41.74 42.87 | 350m: 400m: | 4:22.31 4:57.37 | 37.33 35.06 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.14 1:03.43 | 30.14 33.29 | 150m: 200m: | 1:41.64 2:19.33 | 38.21 37.69 | 250m: 300m: | 3:00.59 3:42.60 | 41.26 42.01 | 350m: 400m: | 4:16.81 4:50.45 | 34.21 33.64 |
11. | Rejdych Łukasz | 90 | UNIA Oświêcim | 4:57.20 | 4:59.65 | 559 |
50m: 100m: | 31.67 1:08.08 | 31.67 36.41 | 150m: 200m: | 1:48.11 2:27.78 | 40.03 39.67 | 250m: 300m: | 3:08.34 3:50.20 | 40.56 41.86 | 350m: 400m: | 4:25.97 4:59.65 | 35.77 33.68 |
Elimin. | 50m: 100m: | 31.04 1:06.85 | 31.04 35.81 | 150m: 200m: | 1:45.98 2:24.33 | 39.13 38.35 | 250m: 300m: | 3:05.24 3:47.34 | 40.91 42.10 | 350m: 400m: | 4:22.69 4:57.20 | 35.35 34.51 |
12. | Dobrzycki Tomasz | 90 | AKWAWIT Leszno | 4:54.55 | 5:00.30 | 574 |
50m: 100m: | 30.62 1:06.65 | 30.62 36.03 | 150m: 200m: | 1:45.16 2:23.60 | 38.51 38.44 | 250m: 300m: | 3:05.98 3:50.86 | 42.38 44.88 | 350m: 400m: | 4:26.00 5:00.30 | 35.14 34.30 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.94 1:06.34 | 30.94 35.40 | 150m: 200m: | 1:44.25 2:22.15 | 37.91 37.90 | 250m: 300m: | 3:03.94 3:46.84 | 41.79 42.90 | 350m: 400m: | 4:20.96 4:54.55 | 34.12 33.59 |
13. | Mikicin Artur | 90 | ROŚ Pisz | 4:57.36 | 558 |
50m: 100m: | 31.09 1:07.42 | 31.09 36.33 | 150m: 200m: | 1:46.19 2:24.65 | 38.77 38.46 | 250m: 300m: | 3:05.75 3:48.59 | 41.10 42.84 | 350m: 400m: | 4:23.55 4:57.36 | 34.96 33.81 |
14. | Kamiński Michał | 90 | OLIMPIA Poznań | 4:57.40 | 558 |
50m: 100m: | 30.25 1:06.03 | 30.25 35.78 | 150m: 200m: | 1:44.40 2:22.31 | 38.37 37.91 | 250m: 300m: | 3:05.80 3:50.10 | 43.49 44.30 | 350m: 400m: | 4:25.13 4:57.40 | 35.03 32.27 |
15. | Beker Wojciech | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 4:59.71 | 545 |
50m: 100m: | 30.69 1:06.31 | 30.69 35.62 | 150m: 200m: | 1:45.83 2:24.18 | 39.52 38.35 | 250m: 300m: | 3:07.37 3:50.97 | 43.19 43.60 | 350m: 400m: | 4:25.48 4:59.71 | 34.51 34.23 |
16. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | JORDAN Kraków | 5:01.32 | 536 |
50m: 100m: | 30.82 1:07.17 | 30.82 36.35 | 150m: 200m: | 1:44.74 2:21.60 | 37.57 36.86 | 250m: 300m: | 3:05.48 3:50.32 | 43.88 44.84 | 350m: 400m: | 4:26.38 5:01.32 | 36.06 34.94 |
17. | Gawroński Michał | 90 | IKAR Mielec | 5:04.95 | 517 |
50m: 100m: | 32.38 1:08.00 | 32.38 35.62 | 150m: 200m: | 1:47.41 2:24.65 | 39.41 37.24 | 250m: 300m: | 3:09.78 3:54.75 | 45.13 44.97 | 350m: 400m: | 4:30.39 5:04.95 | 35.64 34.56 |
18. | Piotrowski Tomasz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 5:07.92 | 502 |
50m: 100m: | 31.90 1:10.19 | 31.90 38.29 | 150m: 200m: | 1:50.31 2:29.51 | 40.12 39.20 | 250m: 300m: | 3:10.95 3:53.14 | 41.44 42.19 | 350m: 400m: | 4:31.50 5:07.92 | 38.36 36.42 |
19. | Majchrzak Patryk | 90 | AKWAWIT Leszno | 5:16.30 | 464 |
50m: 100m: | 32.51 1:11.19 | 32.51 38.68 | 150m: 200m: | 1:52.29 2:32.06 | 41.10 39.77 | 250m: 300m: | 3:16.05 4:01.74 | 43.99 45.69 | 350m: 400m: | 4:39.54 5:16.30 | 37.80 36.76 |
DYSKW. | Skóra Krystian | 90 | UNIA Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 13 2006-01-27 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 8:30.27 | Kamińska A., Traczewska A., Puczyńska J., Budzis J | BUWAR | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 8:42.98 | 732 |
Traczewska Anna Karkuszewska Maria | 90 90 | 1:01.34 1:04.06 | 2:08.54 2:14.37 | Bubak Florentyna Budzis Joanna | 90 90 | 1:05.42 57.46 | 2:18.83 2:01.24 |
2. | WARTA Poznań | WARTA Poznań | 8:45.29 | 722 |
Szapiel Natalia SMS Śmiankowska Sara | 90 90 | 1:02.82 1:05.75 | 2:10.86 2:14.99 | Bernat Aleksandra SMS Kaczmarek Florentyna | 90 90 | 1:02.36 1:00.67 | 2:11.18 2:08.26 |
3. | ŻOLIBORZ Warszawa | ŻOLIBORZ Warsza | 8:59.46 | 667 |
Bożym Katarzyna Suchożerbska Klaudia | 90 90 | 1:03.51 1:06.75 | 2:12.46 2:19.55 | Hutny Katarzyna Gomolińska Joanna | 90 90 | 1:05.97 1:02.38 | 2:18.77 2:08.68 |
4. | AQUA Bydgoszcz | AQUA Bydgoszcz | 9:23.25 | 586 |
Uścinowicz Natalia Kostyra Agnieszka | 90 90 | 1:04.30 1:08.26 | 2:14.65 2:15.69 | Wiśniewska Paulina Ezulin Urszula | 90 90 | 1:19.94 1:04.48 | 2:36.86 2:16.05 |
5. | JORDAN Kraków | JORDAN Kraków | 9:28.03 | 571 |
Kleban Elżbieta Waligóra Olga | 90 90 | 1:07.86 1:10.11 | 2:23.41 2:25.37 | Różycka Wioleta Okuńska Ewa | 90 90 | 1:10.32 1:07.56 | 2:23.55 2:15.70 |
<< TOP >> |
Nr 14 2006-01-27 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 7:45.67 | Krawiec D., Rumianowski T., Majewski M., Plutecki | NOZIE | Warszawa |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 7:51.18 | 725 |
Tarczyński Marcin Rowiński Filip | 90 90 | 56.07 57.62 | 1:53.88 1:58.93 | Grondkowski Daniel Mikołajewski Mariusz | 90 90 | 56.46 56.99 | 1:58.05 2:00.32 |
2. | KORMORAN Olsztyn | KORMORAN Olszty | 7:55.80 | 705 |
Gilski Paweł Kondratowicz Łukasz | 90 90 | 56.22 56.70 | 1:54.81 1:57.47 | Zaniewski Arkadiusz Piekut Krzysztof | 90 90 | 1:02.50 56.68 | 2:07.06 1:56.46 |
3. | AQUA Bydgoszcz 1 | AQUA Bydgoszcz | 7:59.82 | 687 |
Kapelan Paweł Grzegorzewski Maciej | 90 90 | 58.16 58.02 | 2:00.31 2:01.89 | Stolarski Błażej Latos Wojciech | 90 90 | 56.24 57.13 | 1:57.50 2:00.12 |
4. | UNIA Oświêcim | UNIA Oświêcim | 8:01.34 | 680 |
Brania Mateusz Piątkowski Mateusz | 90 90 | 59.95 58.39 | 2:03.93 1:59.83 | Starzec Maciej Trojak Szymon | 90 90 | 58.78 55.10 | 2:02.40 1:55.18 |
5. | SŁOWIANKA Gorzów Wlkp. | SŁOWIANKA Gorzó | 8:12.33 | 636 |
Sawala Juliusz Dudziak Tomasz | 90 90 | 57.05 59.52 | 1:58.70 2:06.24 | Wiśniowski Tomasz Mokosa Radosław | 90 90 | 1:00.13 59.61 | 2:04.31 2:03.08 |
6. | ŻOLIBORZ Warszawa | ŻOLIBORZ Warsza | 8:15.55 | 624 |
Kozak Paweł Derek Artur | 90 90 | 58.47 1:01.22 | 2:01.26 2:08.74 | Grzejszczak Paweł Dobrogost Maciej | 90 90 | 58.43 58.62 | 2:01.64 2:03.91 |
<< TOP >> |
Dzień II | 28 Styczen 2006 - 9:30 |
Nr 15 2006-01-28 | 50m motylkowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 26.59 | Urbańczyk Aleksandra | 87 | TRLOD | Leszno |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Dowgiert Anna | 90 | JUVENIA Białyst | 28.87 | 28.37 | 770 | |||||
2. | Ptasińska Katarzyna | 90 | POLONIA Warszaw | 28.97 | 28.96 | 724 | |||||
3. | Fijałkowska Magdalena | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 29.06 | 28.99 | 721 | |||||
4. | Traczewska Anna | 90 | BUKS Warszawa | 29.30 | 29.05 | 717 | |||||
5. | Bochyńska Sonia | 90 | JUNIOR Kluczbor | 29.49 | 29.07 | 715 | |||||
6. | Staszkiewicz Katarzyna | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 29.64 | 29.57 | 680 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Głowacka Ewa | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 29.72 | 29.54 | 682 | |||||
8. | Nowacka Aleksandra | 90 | ZRYW Opole | 30.28 | 29.62 | 676 | |||||
9. | Gwóźdź Anna | 90 | AZS AWF Katowic | 30.33 | 29.66 | 674 | |||||
10. | Kaczmarek Agnieszka | 90 | AKWAWIT Leszno | 30.30 | 29.77 | 666 | |||||
11. | Sołowiej Ewelina | 90 | MKP Szczeci | 30.75 | 30.85 | 604 | |||||
12. | Kozakiewicz Marta | 90 | JUVENIA Białyst | 31.10 | 31.18 | 584 | |||||
13. | Kwiatkowska Agata | 90 | AZS AWF Wrocław | 30.42 | Skreśl | 624 | |||||
14. | Sączyńska Emilia | 90 | MORENA Gdańsk | 30.83 | Skreśl | 600 | |||||
15. | Rutkowska Marlena | 90 | NAWA Skierniewi | 31.28 | 574 | ||||||
16. | Kuśpiet Sylwia | 90 | VICTORIA Racibó | 31.38 | 569 | ||||||
17. | Szmytkowska Agnieszka | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 31.58 | 558 | ||||||
18. | Glebowicz Emilia | 90 | JUVENIA Białyst | 31.69 | 552 | ||||||
19. | Ostrowska Agnieszka | 90 | WODNIK Rawicz | 32.32 | 521 | ||||||
20. | Chodźko Aleksandra | 90 | KORMORAN Olszty | 32.49 | 512 | ||||||
Ścieszko Ewa | 90 | START Łódź | 32.49 | 512 | |||||||
22. | Muti Karolina | 90 | JORDAN Kraków | 32.52 | 511 | ||||||
23. | Bubak Florentyna | 90 | BUKS Warszawa | 32.59 | 508 | ||||||
24. | Winkowska Urszula | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 32.69 | 503 | ||||||
25. | Czyż Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 32.83 | 497 | ||||||
26. | Wawrzyńczak Karolina | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 32.91 | 493 | ||||||
27. | Białas Patrycja | 90 | WARTA Poznań | 33.05 | 487 | ||||||
28. | Różycka Wioleta | 90 | JORDAN Kraków | 34.22 | 439 | ||||||
29. | Wiśniewska Paulina | 90 | AQUA Bydgoszcz | 34.92 | 413 | ||||||
30. | Zalewska Aleksandra | 90 | NEPTUN Kielce | 35.71 | 386 |
<< TOP >> |
Nr 16 2006-01-28 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 24.91 | Lewandowski Maciej | 86 | USOST | Płock |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Tarczyński Marcin | 90 | BUKS Warszawa | 26.44 | 25.43 | 735 | |||||
2. | Kowalski Artur | 90 | MZOS Płock | 25.70 | 25.60 | 720 | |||||
3. | Malik Sebastian | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 26.05 | 25.78 | 706 | |||||
4. | Jabłoński Marcin | 90 | JUVENIA Białyst | 26.42 | 26.22 | 671 | |||||
5. | Trojak Szymon | 90 | UNIA Oświêcim | 26.77 | 26.41 | 656 | |||||
6. | Rzeczkowski Piotr | 90 | GIGANT Wrocław | 27.05 | 27.16 | 611 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Grabowicz Łukasz | 90 | ASTORIA Bydgosz | 27.27 | 27.41 | 596 | |||||
8. | Kondratowicz Łukasz | 90 | KORMORAN Olszty | 27.20 | 27.53 | 601 | |||||
9. | Bujak Michał | 90 | JEDYNKA Łódź | 27.26 | 27.54 | 597 | |||||
Chymuk Maciej | 90 | JORDAN Kraków | 27.78 | 27.54 | 579 | ||||||
11. | Klupa Michał | 90 | JORDAN Kraków | 27.83 | 27.88 | 561 | |||||
12. | Rowiński Filip | 90 | BUKS Warszawa | 27.06 | 30.60 | 610 | |||||
13. | Brêczewski Jan | 90 | OLIMPIA Poznań | 27.84 | 560 | ||||||
14. | Wróblewski Dawid | 90 | ZNICZ Koszalin | 27.93 | 555 | ||||||
15. | Filoda Adam | 90 | WARTA Poznań | 28.01 | 550 | ||||||
16. | Stebnicki Dawid | 90 | UNIA Oświêcim | 28.11 | 544 | ||||||
17. | Janas Piotr | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 28.12 | 544 | ||||||
18. | Mikicin Artur | 90 | ROŚ Pisz | 28.24 | 537 | ||||||
19. | Kania Bogusław | 90 | GÓRNIK Radlin | 28.36 | 530 | ||||||
Górkiewicz Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 28.36 | 530 | |||||||
21. | Dąbrowski Krystian | 90 | POL KS Szczytno | 28.40 | 528 | ||||||
22. | Szypryt Łukasz | 90 | MZOS Płock | 28.85 | 503 | ||||||
23. | Beker Wojciech | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 29.11 | 490 | ||||||
24. | Wêsierski Jakub | 90 | FLOTA Gdynia | 29.17 | 487 | ||||||
25. | Babilewicz Karol | 90 | JUVENIA Białyst | 29.33 | 479 | ||||||
26. | Zaniewski Arkadiusz | 90 | KORMORAN Olszty | 29.55 | 468 | ||||||
27. | Mokosa Radosław | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 29.56 | 468 | ||||||
28. | Nowacki Marcin | 90 | WODNIK Rawicz | 29.59 | 467 | ||||||
29. | Sieradzki Wojciech | 90 | NEPTUN Kielce | 29.61 | 466 | ||||||
30. | Malec Arkadiusz | 90 | BUKS Warszawa | 29.65 | 464 | ||||||
31. | Bujak Paweł | 90 | ARKA Kielce | 30.26 | 436 | ||||||
32. | Kuzia Kamil | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 30.32 | 434 | ||||||
33. | Wiencek Tomasz | 90 | RMKS Rybnik | 30.53 | 425 | ||||||
34. | Wojdas Sławomir | 90 | ORKAN Sochaczew | 30.81 | 413 | ||||||
35. | Raciński Adam | 90 | JEDYNKA Łódź | 30.94 | 408 | ||||||
36. | Kolaj Witold | 90 | ORKA Ciechanów | 31.06 | 403 | ||||||
37. | Majchrzak Patryk | 90 | AKWAWIT Leszno | 31.15 | 400 | ||||||
38. | Gorczyca Przemysław | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 31.76 | 377 | ||||||
39. | Kaźmierczak Tomasz | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 31.77 | 377 | ||||||
40. | Wojda Emil | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 31.82 | 375 | ||||||
41. | Żyro Cyryl | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 32.20 | 362 | ||||||
42. | Niegot Mateusz | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 32.37 | 356 | ||||||
43. | Zostawa Paweł | 90 | RMKS Rybnik | 32.50 | 352 | ||||||
NW | Kaczmarczyk Piotr | 90 | MKP Szczeci | ||||||||
NW | Urbaniak Mariusz | 90 | START Łódź |
<< TOP >> |
Nr 17 2006-01-28 | 50m grzbietowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1995 | 28.23 | Komorowicz Dagmara | 79 | LULUB | Malmo |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Piechocka Jagoda | 90 | POLONIA Warszaw | 30.60 | 29.81 | 763 | |||||
2. | Kwiatkowska Agata | 90 | AZS AWF Wrocław | 30.83 | 30.29 | 727 | |||||
3. | Wąsiakowska Weronika | 90 | POLONIA Warszaw | 30.82 | 30.72 | 697 | |||||
4. | Rudnik Daria | 90 | VICTORIA Racibó | 31.42 | 31.41 | 652 | |||||
5. | Martyniuk Małgorzata | 90 | JUVENIA Wrocław | 31.67 | 31.60 | 641 | |||||
6. | Jóźwiak Natalia | 90 | MKP Szczeci | 31.92 | 31.79 | 629 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Borek Natalia | 90 | WODNIK Krosno | 32.06 | 31.74 | 632 | |||||
8. | Zdebik Anna | 90 | AZS AWF Katowic | 31.94 | 31.93 | 621 | |||||
9. | Mózgowska Jagoda | 90 | BOBRY Dêbica | 32.02 | 32.06 | 616 | |||||
10. | Widzik Katarzyna | 90 | DELFIN Cieszyn | 32.45 | 32.19 | 606 | |||||
11. | Anuszkiewicz Joanna | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 32.45 | 32.32 | 599 | |||||
12. | Kaczmarek Agnieszka | 90 | AKWAWIT Leszno | 32.26 | 32.49 | 602 | |||||
13. | Lebiedzka Kornelia | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 32.52 | 588 | ||||||
14. | Tyc Emilia | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 32.53 | 587 | ||||||
15. | Walczewska Karolina | 90 | DELFIN Toruń | 32.61 | 583 | ||||||
16. | Pakuła Agnieszka | 90 | KSZO Ostrowiec | 32.92 | 567 | ||||||
17. | Waligóra Olga | 90 | JORDAN Kraków | 33.38 | 543 | ||||||
18. | Hutny Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 33.75 | 526 | ||||||
19. | Grala Anna | 90 | AKWAWIT Leszno | 33.95 | 517 | ||||||
20. | Szmytkowska Agnieszka | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 34.44 | 495 | ||||||
21. | Kleban Elżbieta | 90 | JORDAN Kraków | 34.52 | 491 | ||||||
22. | Nawrocka Manuela | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 35.44 | 454 | ||||||
23. | Parkita Alicja | 90 | NEPTUN Kielce | 36.77 | 407 |
<< TOP >> |
Nr 18 2006-01-28 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 26.05 | Wiśniewski Bartosz | 87 | MMDAB | Leszno |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Mączewski Adam | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 26.22 | 26.04 | 757 | ||||||
Rekord Polski | ||||||||||||
2. | Zakrzewski Łukasz | 90 | JORDAN Kraków | 27.67 | 27.46 | 645 | ||||||
3. | Romanowicz Bartosz | 90 | BUKS Warszawa | 27.72 | 27.49 | 643 | ||||||
4. | Smoliński Jan | 90 | WODNIK Siemiano | 27.75 | 27.68 | 630 | ||||||
5. | Stelmach Hubert | 90 | KORNER-NOVITA Z | 27.91 | 28.03 | 615 | ||||||
6. | Poniatowski Patryk | 90 | POL KS Szczytno | 28.26 | 28.38 | 592 | ||||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Dobrowolski Sebastian | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 28.60 | 28.05 | 605 | ||||||
8. | Rak Mateusz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 28.43 | 28.33 | 588 | ||||||
9. | Jagiełło Bartosz | 90 | JEDYNKA Łódź | 28.27 | 28.38 | 591 | ||||||
10. | Jakielski Paweł | 90 | ORLIK Lublin | 28.82 | 28.99 | 558 | ||||||
11. | Gradoń Jakub | 90 | GIGANT Wrocław | 28.71 | 29.24 | 565 | ||||||
12. | Osuch Mikołaj | 90 | WARTA Poznań | 29.10 | 29.37 | 542 | ||||||
13. | Wojciechowski Patryk | 90 | MKP Szczeci | 29.47 | 522 | |||||||
14. | Orłowski Rafal | 90 | ROŚ Pisz | 29.48 | 522 | |||||||
15. | Korgul Łukasz | 90 | SKARPA Lublin | 29.52 | 519 | |||||||
16. | Kozak Paweł | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 29.62 | 514 | |||||||
17. | Wiśniowski Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 29.64 | 513 | |||||||
18. | Rytczak Michał | 90 | MZOS Płock | 29.65 | 513 | |||||||
19. | Derek Artur | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 29.84 | 503 | |||||||
20. | Siedlarek Mariusz | 90 | SKRA Bełchatów | 30.10 | 490 | |||||||
21. | Grzebała Paweł | 90 | KSZO Ostrowiec | 30.36 | 478 | |||||||
22. | Różyński Maciej | 90 | FALA Kraśnik | 30.44 | 474 | |||||||
Pawlak Adrian | 90 | START Łódź | 30.44 | 474 | ||||||||
24. | Bryndzia Jakub | 90 | ENERGETYK Zgorz | 30.53 | 470 | |||||||
25. | Borkowski Dominik SMS | 90 | WARTA Poznań | 30.63 | 465 | |||||||
26. | Krzesaj Bartosz | 90 | MMKS Kedzierzyn | 30.98 | 449 | |||||||
27. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | JORDAN Kraków | 31.04 | 447 | |||||||
28. | Markowski Paweł | 90 | WODNIK Rawicz | 31.80 | 416 | |||||||
29. | Pilewski Mikołaj | 90 | AQUA Bydgoszcz | 32.19 | 401 | |||||||
30. | Luchowski Piotr | 90 | DELFIN Cieszyn | 32.63 | 385 | |||||||
31. | Maczuch Paweł | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 34.25 | 333 | |||||||
32. | Gołaszewski Adrian | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 34.31 | 331 |
<< TOP >> |
Nr 19 2006-01-28 | 400m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1999 | 4:12.69 | Ślósarek Alicja | 83 | POPOZ | Gelsenkirchen |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Budzis Joanna | 90 | BUKS Warszawa | 4:24.40 | 4:15.99 | 837 |
50m: 100m: | 29.23 1:00.73 | 29.23 31.50 | 150m: 200m: | 1:33.14 2:05.88 | 32.41 32.74 | 250m: 300m: | 2:38.30 3:10.98 | 32.42 32.68 | 350m: 400m: | 3:43.58 4:15.99 | 32.60 32.41 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.99 1:05.14 | 30.99 34.15 | 150m: 200m: | 1:38.56 2:12.30 | 33.42 33.74 | 250m: 300m: | 2:45.03 3:18.16 | 32.73 33.13 | 350m: 400m: | 3:51.29 4:24.40 | 33.13 33.11 |
2. | Majda Aleksandra | 90 | MKP Szczeci | 4:22.06 | 4:19.00 | 808 |
50m: 100m: | 29.10 1:00.74 | 29.10 31.64 | 150m: 200m: | 1:33.33 2:06.46 | 32.59 33.13 | 250m: 300m: | 2:39.52 3:12.76 | 33.06 33.24 | 350m: 400m: | 3:45.95 4:19.00 | 33.19 33.05 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.75 1:03.85 | 30.75 33.10 | 150m: 200m: | 1:37.26 2:10.87 | 33.41 33.61 | 250m: 300m: | 2:44.27 3:17.28 | 33.40 33.01 | 350m: 400m: | 3:49.72 4:22.06 | 32.44 32.34 |
3. | Bernat Aleksandra SMS | 90 | WARTA Poznań | 4:23.00 | 4:20.23 | 797 |
50m: 100m: | 29.67 1:01.91 | 29.67 32.24 | 150m: 200m: | 1:34.64 2:07.81 | 32.73 33.17 | 250m: 300m: | 2:41.12 3:14.25 | 33.31 33.13 | 350m: 400m: | 3:47.61 4:20.23 | 33.36 32.62 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.78 1:03.83 | 30.78 33.05 | 150m: 200m: | 1:37.22 2:10.77 | 33.39 33.55 | 250m: 300m: | 2:44.33 3:17.92 | 33.56 33.59 | 350m: 400m: | 3:50.38 4:23.00 | 32.46 32.62 |
4. | Hampel Justyna | 90 | KSZO Ostrowiec | 4:27.84 | 4:23.27 | 770 |
50m: 100m: | 30.13 1:02.59 | 30.13 32.46 | 150m: 200m: | 1:35.81 2:09.30 | 33.22 33.49 | 250m: 300m: | 2:42.85 3:16.49 | 33.55 33.64 | 350m: 400m: | 3:50.06 4:23.27 | 33.57 33.21 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.92 1:04.39 | 30.92 33.47 | 150m: 200m: | 1:38.22 2:12.16 | 33.83 33.94 | 250m: 300m: | 2:46.13 3:20.49 | 33.97 34.36 | 350m: 400m: | 3:54.44 4:27.84 | 33.95 33.40 |
5. | Bochyńska Sonia | 90 | JUNIOR Kluczbor | 4:28.86 | 4:27.90 | 730 |
50m: 100m: | 30.21 1:03.07 | 30.21 32.86 | 150m: 200m: | 1:36.78 2:11.00 | 33.71 34.22 | 250m: 300m: | 2:45.34 3:19.96 | 34.34 34.62 | 350m: 400m: | 3:54.42 4:27.90 | 34.46 33.48 |
Elimin. | 50m: 100m: | 31.11 1:05.11 | 31.11 34.00 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:13.84 | 34.47 34.26 | 250m: 300m: | 2:47.77 3:21.76 | 33.93 33.99 | 350m: 400m: | 3:55.91 4:28.86 | 34.15 32.95 |
6. | Szapiel Natalia SMS | 90 | WARTA Poznań | 4:30.98 | 4:30.99 | 706 |
50m: 100m: | 30.52 1:03.38 | 30.52 32.86 | 150m: 200m: | 1:36.95 2:10.93 | 33.57 33.98 | 250m: 300m: | 2:45.68 3:20.75 | 34.75 35.07 | 350m: 400m: | 3:55.99 4:30.99 | 35.24 35.00 |
Elimin. | 50m: 100m: | 31.29 1:05.19 | 31.29 33.90 | 150m: 200m: | 1:39.44 2:13.31 | 34.25 33.87 | 250m: 300m: | 2:47.90 3:22.22 | 34.59 34.32 | 350m: 400m: | 3:56.93 4:30.98 | 34.71 34.05 |
B-Finał | |||||||||||
7. | Gomolińska Joanna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 4:33.63 | 4:31.57 | 701 |
50m: 100m: | 31.26 1:05.50 | 31.26 34.24 | 150m: 200m: | 1:39.86 2:14.59 | 34.36 34.73 | 250m: 300m: | 2:48.51 3:22.64 | 33.92 34.13 | 350m: 400m: | 3:56.99 4:31.57 | 34.35 34.58 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.43 1:04.13 | 30.43 33.70 | 150m: 200m: | 1:38.37 2:12.91 | 34.24 34.54 | 250m: 300m: | 2:48.18 3:23.56 | 35.27 35.38 | 350m: 400m: | 3:58.97 4:33.63 | 35.41 34.66 |
8. | Bożym Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 4:33.31 | 4:33.90 | 688 |
50m: 100m: | 31.58 1:05.64 | 31.58 34.06 | 150m: 200m: | 1:40.50 2:14.55 | 34.86 34.05 | 250m: 300m: | 2:48.80 3:23.07 | 34.25 34.27 | 350m: 400m: | 3:56.73 4:33.90 | 33.66 37.17 |
Elimin. | 50m: 100m: | 32.07 1:06.31 | 32.07 34.24 | 150m: 200m: | 1:41.07 2:16.12 | 34.76 35.05 | 250m: 300m: | 2:50.24 3:24.68 | 34.12 34.44 | 350m: 400m: | 3:59.16 4:33.31 | 34.48 34.15 |
9. | Kaczmarek Florentyna | 90 | WARTA Poznań | 4:37.92 | 4:34.16 | 682 |
50m: 100m: | 31.45 1:05.46 | 31.45 34.01 | 150m: 200m: | 1:39.96 2:14.89 | 34.50 34.93 | 250m: 300m: | 2:49.32 3:24.41 | 34.43 35.09 | 350m: 400m: | 3:59.97 4:34.16 | 35.56 34.19 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.81 1:04.48 | 30.81 33.67 | 150m: 200m: | 1:38.91 2:14.02 | 34.43 35.11 | 250m: 300m: | 2:49.63 3:25.74 | 35.61 36.11 | 350m: 400m: | 4:02.08 4:37.92 | 36.34 35.84 |
10. | Markowicz Katarzyna | 90 | KORMORAN Olszty | 4:37.26 | 4:36.86 | 662 |
50m: 100m: | 32.04 1:06.66 | 32.04 34.62 | 150m: 200m: | 1:41.06 2:16.00 | 34.40 34.94 | 250m: 300m: | 2:51.02 3:26.41 | 35.02 35.39 | 350m: 400m: | 4:02.01 4:36.86 | 35.60 34.85 |
Elimin. | 50m: 100m: | 32.32 1:06.51 | 32.32 34.19 | 150m: 200m: | 1:40.90 2:15.69 | 34.39 34.79 | 250m: 300m: | 2:50.74 3:26.33 | 35.05 35.59 | 350m: 400m: | 4:02.22 4:37.26 | 35.89 35.04 |
11. | Kajtoch Sabina | 90 | UNIA Oświêcim | 4:40.52 | 4:37.48 | 657 |
50m: 100m: | 32.09 1:06.80 | 32.09 34.71 | 150m: 200m: | 1:42.15 2:17.20 | 35.35 35.05 | 250m: 300m: | 2:51.86 3:27.25 | 34.66 35.39 | 350m: 400m: | 4:02.63 4:37.48 | 35.38 34.85 |
Elimin. | 50m: 100m: | 31.72 1:05.82 | 31.72 34.10 | 150m: 200m: | 1:40.46 2:15.48 | 34.64 35.02 | 250m: 300m: | 2:50.27 3:26.20 | 34.79 35.93 | 350m: 400m: | 4:03.37 4:40.52 | 37.17 37.15 |
12. | Śmiankowska Sara | 90 | WARTA Poznań | 4:39.88 | 4:40.33 | 641 |
50m: 100m: | 32.29 1:07.47 | 32.29 35.18 | 150m: 200m: | 1:42.79 2:18.37 | 35.32 35.58 | 250m: 300m: | 2:54.06 3:30.08 | 35.69 36.02 | 350m: 400m: | 4:05.96 4:40.33 | 35.88 34.37 |
Elimin. | 50m: 100m: | 32.17 1:06.91 | 32.17 34.74 | 150m: 200m: | 1:42.50 2:18.07 | 35.59 35.57 | 250m: 300m: | 2:53.88 3:29.66 | 35.81 35.78 | 350m: 400m: | 4:05.56 4:39.88 | 35.90 34.32 |
13. | Ezulin Urszula | 90 | AQUA Bydgoszcz | 4:35.93 | Skreśl | 669 |
50m: 100m: | 30.87 1:05.04 | 30.87 34.17 | 150m: 200m: | 1:40.12 2:15.82 | 35.08 35.70 | 250m: 300m: | 2:51.49 3:27.63 | 35.67 36.14 | 350m: 400m: | 4:03.00 4:35.93 | 35.37 32.93 |
14. | Uścinowicz Natalia | 90 | AQUA Bydgoszcz | 4:35.97 | Skreśl | 668 |
50m: 100m: | 31.80 1:05.80 | 31.80 34.00 | 150m: 200m: | 1:40.58 2:15.59 | 34.78 35.01 | 250m: 300m: | 2:50.92 3:26.35 | 35.33 35.43 | 350m: 400m: | 4:01.66 4:35.97 | 35.31 34.31 |
15. | Rutkowska Paulina | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 4:42.01 | 626 |
50m: 100m: | 32.19 1:06.55 | 32.19 34.36 | 150m: 200m: | 1:41.71 2:17.24 | 35.16 35.53 | 250m: 300m: | 2:52.89 3:29.26 | 35.65 36.37 | 350m: 400m: | 4:05.91 4:42.01 | 36.65 36.10 |
16. | Karkuszewska Maria | 90 | BUKS Warszawa | 4:43.00 | 620 |
50m: 100m: | 31.53 1:05.66 | 31.53 34.13 | 150m: 200m: | 1:41.24 2:17.34 | 35.58 36.10 | 250m: 300m: | 2:53.84 3:30.47 | 36.50 36.63 | 350m: 400m: | 4:06.76 4:43.00 | 36.29 36.24 |
17. | Rutkowska Marlena | 90 | NAWA Skierniewi | 4:44.08 | 613 |
50m: 100m: | 32.17 1:06.68 | 32.17 34.51 | 150m: 200m: | 1:41.95 2:17.62 | 35.27 35.67 | 250m: 300m: | 2:54.12 3:30.86 | 36.50 36.74 | 350m: 400m: | 4:07.93 4:44.08 | 37.07 36.15 |
18. | Winkowska Urszula | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 4:49.42 | 579 |
50m: 100m: | 33.25 1:08.61 | 33.25 35.36 | 150m: 200m: | 1:44.69 2:21.78 | 36.08 37.09 | 250m: 300m: | 2:58.45 3:35.67 | 36.67 37.22 | 350m: 400m: | 4:13.06 4:49.42 | 37.39 36.36 |
19. | Ziêtek Klaudia | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 4:50.03 | 576 |
50m: 100m: | 33.34 1:09.01 | 33.34 35.67 | 150m: 200m: | 1:45.45 2:22.31 | 36.44 36.86 | 250m: 300m: | 2:59.24 3:36.62 | 36.93 37.38 | 350m: 400m: | 4:14.30 4:50.03 | 37.68 35.73 |
20. | Kaczanowska Monika | 90 | KACZORY Szczeci | 4:53.05 | 558 |
50m: 100m: | 32.75 1:08.84 | 32.75 36.09 | 150m: 200m: | 1:45.91 2:23.56 | 37.07 37.65 | 250m: 300m: | 3:01.14 3:38.45 | 37.58 37.31 | 350m: 400m: | 4:16.07 4:53.05 | 37.62 36.98 |
21. | Barucha Aleksandra | 90 | AZS AWF Katowic | 4:55.68 | 543 |
50m: 100m: | 33.71 1:10.22 | 33.71 36.51 | 150m: 200m: | 1:47.79 2:26.05 | 37.57 38.26 | 250m: 300m: | 3:04.44 3:41.54 | 38.39 37.10 | 350m: 400m: | 4:18.96 4:55.68 | 37.42 36.72 |
22. | Czyż Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 4:58.02 | 531 |
50m: 100m: | 33.09 1:09.16 | 33.09 36.07 | 150m: 200m: | 1:45.90 2:23.57 | 36.74 37.67 | 250m: 300m: | 3:01.59 3:40.36 | 38.02 38.77 | 350m: 400m: | 4:19.19 4:58.02 | 38.83 38.83 |
23. | Jurek Natalia | 90 | UNIA Tarnów | 4:59.75 | 521 |
50m: 100m: | 32.67 1:08.68 | 32.67 36.01 | 150m: 200m: | 1:45.71 2:23.93 | 37.03 38.22 | 250m: 300m: | 3:02.70 3:41.39 | 38.77 38.69 | 350m: 400m: | 4:21.06 4:59.75 | 39.67 38.69 |
24. | Kostyra Agnieszka | 90 | AQUA Bydgoszcz | 5:01.79 | 511 |
50m: 100m: | 34.00 1:11.15 | 34.00 37.15 | 150m: 200m: | 1:48.86 2:26.70 | 37.71 37.84 | 250m: 300m: | 3:04.97 3:44.00 | 38.27 39.03 | 350m: 400m: | 4:23.57 5:01.79 | 39.57 38.22 |
25. | Golec Izabela | 90 | VICTORIA Racibó | 5:05.47 | 493 |
50m: 100m: | 32.46 1:09.34 | 32.46 36.88 | 150m: 200m: | 1:47.82 2:27.40 | 38.48 39.58 | 250m: 300m: | 3:07.24 3:47.32 | 39.84 40.08 | 350m: 400m: | 4:26.88 5:05.47 | 39.56 38.59 |
26. | Zielińska Anna | 90 | RUCH Grudziądz | 5:07.86 | 481 |
50m: 100m: | 34.38 1:11.48 | 34.38 37.10 | 150m: 200m: | 1:49.77 2:29.00 | 38.29 39.23 | 250m: 300m: | 3:08.66 3:48.52 | 39.66 39.86 | 350m: 400m: | 4:27.86 5:07.86 | 39.34 40.00 |
27. | Żukowska Agnieszka | 90 | JUVENIA Białyst | 5:13.42 | 456 |
50m: 100m: | 36.02 1:15.10 | 36.02 39.08 | 150m: 200m: | 1:55.39 2:35.32 | 40.29 39.93 | 250m: 300m: | 3:14.93 3:54.46 | 39.61 39.53 | 350m: 400m: | 4:34.29 5:13.42 | 39.83 39.13 |
<< TOP >> |
Nr 20 2006-01-28 | 400m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 3:53.00 | Stańczyk Przemysław | 85 | MKSZC | Warszawa |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Gilski Paweł | 90 | KORMORAN Olszty | 4:07.91 | 3:58.97 | 771 |
50m: 100m: | 27.70 58.10 | 27.70 30.40 | 150m: 200m: | 1:28.41 1:58.94 | 30.31 30.53 | 250m: 300m: | 2:28.65 2:58.78 | 29.71 30.13 | 350m: 400m: | 3:29.07 3:58.97 | 30.29 29.90 |
2. | Piekut Krzysztof | 90 | KORMORAN Olszty | 4:07.96 | 4:02.95 | 734 |
50m: 100m: | 28.06 58.33 | 28.06 30.27 | 150m: 200m: | 1:28.82 1:59.48 | 30.49 30.66 | 250m: 300m: | 2:29.97 3:00.94 | 30.49 30.97 | 350m: 400m: | 3:32.32 4:02.95 | 31.38 30.63 |
Elimin. | 50m: 100m: | 28.83 59.91 | 28.83 31.08 | 150m: 200m: | 1:31.16 2:02.33 | 31.25 31.17 | 250m: 300m: | 2:33.48 3:05.16 | 31.15 31.68 | 350m: 400m: | 3:36.99 4:07.96 | 31.83 30.97 |
3. | Milczarek Artur | 90 | KSZO Ostrowiec | 4:10.44 | 4:09.06 | 681 |
50m: 100m: | 28.10 59.03 | 28.10 30.93 | 150m: 200m: | 1:30.79 2:02.59 | 31.76 31.80 | 250m: 300m: | 2:34.27 3:06.12 | 31.68 31.85 | 350m: 400m: | 3:38.16 4:09.06 | 32.04 30.90 |
4. | Grondkowski Daniel | 90 | BUKS Warszawa | 4:12.24 | 4:09.92 | 674 |
50m: 100m: | 28.21 58.95 | 28.21 30.74 | 150m: 200m: | 1:30.77 2:02.57 | 31.82 31.80 | 250m: 300m: | 2:34.68 3:06.73 | 32.11 32.05 | 350m: 400m: | 3:38.65 4:09.92 | 31.92 31.27 |
Elimin. | 50m: 100m: | 28.47 59.15 | 28.47 30.68 | 150m: 200m: | 1:31.13 2:03.32 | 31.98 32.19 | 250m: 300m: | 2:35.16 3:07.30 | 31.84 32.14 | 350m: 400m: | 3:39.98 4:12.24 | 32.68 32.26 |
5. | Błaszczyk Mikołaj | 90 | SKRA Bełchatów | 4:13.11 | 4:10.06 | 673 |
50m: 100m: | 28.71 59.77 | 28.71 31.06 | 150m: 200m: | 1:31.73 2:03.80 | 31.96 32.07 | 250m: 300m: | 2:35.79 3:07.53 | 31.99 31.74 | 350m: 400m: | 3:39.23 4:10.06 | 31.70 30.83 |
Elimin. | 50m: 100m: | 28.89 1:00.04 | 28.89 31.15 | 150m: 200m: | 1:31.61 2:03.33 | 31.57 31.72 | 250m: 300m: | 2:35.52 3:07.75 | 32.19 32.23 | 350m: 400m: | 3:40.38 4:13.11 | 32.63 32.73 |
6. | Kapelan Paweł | 90 | AQUA Bydgoszcz | 4:13.50 | 4:16.55 | 646 |
50m: 100m: | 27.92 59.31 | 27.92 31.39 | 150m: 200m: | 1:31.31 2:03.75 | 32.00 32.44 | 250m: 300m: | 2:36.34 3:09.41 | 32.59 33.07 | 350m: 400m: | 3:43.06 4:16.55 | 33.65 33.49 |
B-Finał | |||||||||||
7. | Piątkowski Mateusz | 90 | UNIA Oświêcim | 4:13.70 | 4:08.30 | 687 |
50m: 100m: | 27.88 58.35 | 27.88 30.47 | 150m: 200m: | 1:29.71 2:01.51 | 31.36 31.80 | 250m: 300m: | 2:33.54 3:05.56 | 32.03 32.02 | 350m: 400m: | 3:37.26 4:08.30 | 31.70 31.04 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.56 1:01.32 | 29.56 31.76 | 150m: 200m: | 1:33.58 2:06.19 | 32.26 32.61 | 250m: 300m: | 2:38.64 3:11.20 | 32.45 32.56 | 350m: 400m: | 3:43.33 4:13.70 | 32.13 30.37 |
8. | Żebrowski Piotr | 90 | POLONEZ Wyszków | 4:15.97 | 4:11.78 | 659 |
50m: 100m: | 28.48 59.54 | 28.48 31.06 | 150m: 200m: | 1:31.44 2:03.90 | 31.90 32.46 | 250m: 300m: | 2:35.93 3:08.46 | 32.03 32.53 | 350m: 400m: | 3:40.39 4:11.78 | 31.93 31.39 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.16 1:00.81 | 29.16 31.65 | 150m: 200m: | 1:32.93 2:05.42 | 32.12 32.49 | 250m: 300m: | 2:37.79 3:10.78 | 32.37 32.99 | 350m: 400m: | 3:43.36 4:15.97 | 32.58 32.61 |
9. | Gawełczyk Mateusz | 90 | AZS AWF Katowic | 4:13.74 | 4:12.92 | 650 |
50m: 100m: | 28.11 59.12 | 28.11 31.01 | 150m: 200m: | 1:30.63 2:02.81 | 31.51 32.18 | 250m: 300m: | 2:35.21 3:07.97 | 32.40 32.76 | 350m: 400m: | 3:41.02 4:12.92 | 33.05 31.90 |
Elimin. | 50m: 100m: | 28.44 1:00.59 | 28.44 32.15 | 150m: 200m: | 1:32.96 2:05.44 | 32.37 32.48 | 250m: 300m: | 2:38.19 3:10.94 | 32.75 32.75 | 350m: 400m: | 3:43.38 4:13.74 | 32.44 30.36 |
10. | Lipiński Kornel | 90 | ORLIK Lublin | 4:17.41 | 4:17.46 | 617 |
50m: 100m: | 28.88 1:00.38 | 28.88 31.50 | 150m: 200m: | 1:32.68 2:05.78 | 32.30 33.10 | 250m: 300m: | 2:38.79 3:12.20 | 33.01 33.41 | 350m: 400m: | 3:45.31 4:17.46 | 33.11 32.15 |
11. | Brania Mateusz | 90 | UNIA Oświêcim | 4:16.31 | 4:19.95 | 625 |
50m: 100m: | 28.93 1:01.02 | 28.93 32.09 | 150m: 200m: | 1:34.22 2:07.35 | 33.20 33.13 | 250m: 300m: | 2:40.91 3:14.40 | 33.56 33.49 | 350m: 400m: | 3:47.55 4:19.95 | 33.15 32.40 |
Elimin. | 50m: 100m: | 28.49 59.96 | 28.49 31.47 | 150m: 200m: | 1:32.63 2:05.53 | 32.67 32.90 | 250m: 300m: | 2:38.64 3:12.27 | 33.11 33.63 | 350m: 400m: | 3:45.24 4:16.31 | 32.97 31.07 |
12. | Mielniczuk Przemysław | 90 | KORNER-NOVITA Z | 4:14.15 | 4:30.02 | 641 |
50m: 100m: | 29.54 1:00.86 | 29.54 31.32 | 150m: 200m: | 1:33.45 2:06.20 | 32.59 32.75 | 250m: 300m: | 2:39.93 3:14.97 | 33.73 35.04 | 350m: 400m: | 3:52.26 4:30.02 | 37.29 37.76 |
13. | Grzegorzewski Maciej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 4:17.84 | 614 |
50m: 100m: | 28.15 59.66 | 28.15 31.51 | 150m: 200m: | 1:31.80 2:04.56 | 32.14 32.76 | 250m: 300m: | 2:37.76 3:11.29 | 33.20 33.53 | 350m: 400m: | 3:44.97 4:17.84 | 33.68 32.87 |
14. | Grużewski Piotr | 90 | BUKS Warszawa | 4:18.33 | 610 |
50m: 100m: | 29.20 1:00.75 | 29.20 31.55 | 150m: 200m: | 1:33.18 2:05.93 | 32.43 32.75 | 250m: 300m: | 2:38.99 3:12.62 | 33.06 33.63 | 350m: 400m: | 3:45.81 4:18.33 | 33.19 32.52 |
15. | Dudziak Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 4:20.86 | 593 |
50m: 100m: | 28.74 1:01.04 | 28.74 32.30 | 150m: 200m: | 1:34.07 2:07.17 | 33.03 33.10 | 250m: 300m: | 2:40.49 3:14.12 | 33.32 33.63 | 350m: 400m: | 3:47.92 4:20.86 | 33.80 32.94 |
16. | Mokosa Radosław | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 4:21.67 | 587 | ||||||
17. | Dobrogost Maciej | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 4:21.70 | 587 |
50m: 100m: | 29.43 1:01.69 | 29.43 32.26 | 150m: 200m: | 1:34.67 2:08.52 | 32.98 33.85 | 250m: 300m: | 2:42.06 3:15.77 | 33.54 33.71 | 350m: 400m: | 3:49.15 4:21.70 | 33.38 32.55 |
18. | Siedlec Marek | 90 | LUBLINIANKA Lub | 4:21.71 | 587 |
50m: 100m: | 30.36 1:03.58 | 30.36 33.22 | 150m: 200m: | 1:37.30 2:11.41 | 33.72 34.11 | 250m: 300m: | 2:45.11 3:18.46 | 33.70 33.35 | 350m: 400m: | 3:50.76 4:21.71 | 32.30 30.95 |
19. | Rząsa Wojciech | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 4:22.10 | 584 |
50m: 100m: | 29.43 1:01.39 | 29.43 31.96 | 150m: 200m: | 1:34.28 2:07.80 | 32.89 33.52 | 250m: 300m: | 2:40.51 3:14.38 | 32.71 33.87 | 350m: 400m: | 3:48.70 4:22.10 | 34.32 33.40 |
20. | Gawroński Michał | 90 | IKAR Mielec | 4:22.78 | 580 |
50m: 100m: | 30.81 1:04.25 | 30.81 33.44 | 150m: 200m: | 1:37.45 2:11.66 | 33.20 34.21 | 250m: 300m: | 2:45.03 3:18.02 | 33.37 32.99 | 350m: 400m: | 3:51.02 4:22.78 | 33.00 31.76 |
21. | Dominiak Marcin | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 4:25.04 | 565 |
50m: 100m: | 29.40 1:01.70 | 29.40 32.30 | 150m: 200m: | 1:34.81 2:08.73 | 33.11 33.92 | 250m: 300m: | 2:42.43 3:17.01 | 33.70 34.58 | 350m: 400m: | 3:51.48 4:25.04 | 34.47 33.56 |
22. | Sawala Juliusz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 4:27.18 | 552 |
50m: 100m: | 30.43 1:03.47 | 30.43 33.04 | 150m: 200m: | 1:37.77 2:12.40 | 34.30 34.63 | 250m: 300m: | 2:46.18 3:21.05 | 33.78 34.87 | 350m: 400m: | 3:54.64 4:27.18 | 33.59 32.54 |
23. | Mikołajewski Mariusz | 90 | BUKS Warszawa | 4:27.27 | 551 |
50m: 100m: | 30.51 1:03.25 | 30.51 32.74 | 150m: 200m: | 1:37.52 2:11.37 | 34.27 33.85 | 250m: 300m: | 2:44.96 3:19.81 | 33.59 34.85 | 350m: 400m: | 3:55.29 4:27.27 | 35.48 31.98 |
24. | Kasza Bartłomiej | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 4:30.67 | 531 |
50m: 100m: | 30.34 1:04.05 | 30.34 33.71 | 150m: 200m: | 1:38.85 2:13.96 | 34.80 35.11 | 250m: 300m: | 2:49.29 3:23.91 | 35.33 34.62 | 350m: 400m: | 3:57.71 4:30.67 | 33.80 32.96 |
25. | Jakielski Paweł | 90 | ORLIK Lublin | 4:30.70 | 531 |
50m: 100m: | 29.40 1:03.11 | 29.40 33.71 | 150m: 200m: | 1:38.33 2:13.39 | 35.22 35.06 | 250m: 300m: | 2:48.57 3:23.91 | 35.18 35.34 | 350m: 400m: | 3:58.06 4:30.70 | 34.15 32.64 |
26. | Zaniewski Arkadiusz | 90 | KORMORAN Olszty | 4:32.15 | 522 |
50m: 100m: | 31.10 1:05.80 | 31.10 34.70 | 150m: 200m: | 1:40.04 2:14.23 | 34.24 34.19 | 250m: 300m: | 2:48.63 3:23.61 | 34.40 34.98 | 350m: 400m: | 3:58.72 4:32.15 | 35.11 33.43 |
27. | Teodorski Adrian | 90 | AQUA Bydgoszcz | 4:33.77 | 513 |
50m: 100m: | 30.43 1:04.62 | 30.43 34.19 | 150m: 200m: | 1:39.68 2:14.40 | 35.06 34.72 | 250m: 300m: | 2:49.47 3:24.67 | 35.07 35.20 | 350m: 400m: | 3:59.33 4:33.77 | 34.66 34.44 |
28. | Skórski Krzysztof | 90 | JORDAN Kraków | 4:35.10 | 505 |
50m: 100m: | 29.37 1:04.28 | 29.37 34.91 | 150m: 200m: | 1:39.87 2:15.11 | 35.59 35.24 | 250m: 300m: | 2:50.20 3:25.81 | 35.09 35.61 | 350m: 400m: | 4:01.57 4:35.10 | 35.76 33.53 |
29. | Kulesza Daniel | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 4:39.00 | 485 |
50m: 100m: | 30.62 1:04.55 | 30.62 33.93 | 150m: 200m: | 1:40.27 2:16.33 | 35.72 36.06 | 250m: 300m: | 2:52.42 3:28.94 | 36.09 36.52 | 350m: 400m: | 4:04.67 4:39.00 | 35.73 34.33 |
30. | Żyro Cyryl | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 4:43.47 | 462 |
50m: 100m: | 30.48 1:04.96 | 30.48 34.48 | 150m: 200m: | 1:40.74 2:17.44 | 35.78 36.70 | 250m: 300m: | 2:53.87 3:30.80 | 36.43 36.93 | 350m: 400m: | 4:07.37 4:43.47 | 36.57 36.10 |
31. | Luchowski Piotr | 90 | DELFIN Cieszyn | 4:44.64 | 456 |
50m: 100m: | 31.63 1:06.14 | 31.63 34.51 | 150m: 200m: | 1:42.04 2:19.32 | 35.90 37.28 | 250m: 300m: | 2:55.95 3:32.53 | 36.63 36.58 | 350m: 400m: | 4:09.51 4:44.64 | 36.98 35.13 |
32. | Wojdas Sławomir | 90 | ORKAN Sochaczew | 4:44.79 | 456 |
50m: 100m: | 30.65 1:05.32 | 30.65 34.67 | 150m: 200m: | 1:41.11 2:16.85 | 35.79 35.74 | 250m: 300m: | 2:53.41 3:30.36 | 36.56 36.95 | 350m: 400m: | 4:07.74 4:44.79 | 37.38 37.05 |
<< TOP >> |
Nr 21 2006-01-28 | 200m klasyczny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1996 | 2:28.90 | Kamińska Beata | 80 | JAPLO | Rostock f |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Dembniak Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 2:35.40 | 2:30.58 | 809 | 33.70 34.09 | 37.69 39.82 | 39.06 41.54 | 40.13 39.95 |
||||
2. | Żołnowska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 2:38.09 | 2:36.60 | 719 | 34.82 35.52 | 39.63 40.19 | 41.17 40.77 | 40.98 41.61 |
||||
3. | Uścinowicz Natalia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:39.10 | 2:37.03 | 714 | 36.17 36.69 | 39.98 41.02 | 40.51 41.06 | 40.37 40.33 |
||||
4. | Ostrowska Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Rawicz | 2:38.68 | 2:37.42 | 708 | 36.03 36.44 | 39.96 40.40 | 40.69 40.84 | 40.74 41.00 |
||||
5. | Banisz Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:39.21 | 2:38.93 | 688 | 36.00 36.09 | 40.38 40.63 | 41.18 40.89 | 41.37 41.60 |
||||
6. | Nikiel Karolina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:39.47 | 2:40.83 | 681 | 36.47 37.22 | 40.13 39.96 | 41.81 41.06 | 42.42 41.23 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Stopczyńska Sandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 2:46.33 | 2:44.35 | 622 | 36.59 37.15 | 42.37 42.15 | 42.95 43.79 | 42.44 43.24 |
||||
8. | Ścieszko Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 2:48.14 | 2:46.09 | 603 | 37.54 38.52 | 42.76 43.22 | 43.79 43.89 | 42.00 42.51 |
||||
9. | Matysiak Hanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AKWAWIT Leszno | 2:50.57 | 2:49.17 | 571 | 37.66 38.59 | 42.53 43.54 | 44.47 44.26 | 44.51 44.18 |
||||
10. | Lech Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:48.73 | 2:50.66 | 575 | 38.39 37.42 | 43.67 43.01 | 44.60 44.42 | 44.00 43.88 |
||||
11. | Mierzejewska Adrianna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 2:50.17 | 2:51.97 | 561 | 38.22 37.64 | 43.96 43.50 | 44.92 44.80 | 44.87 44.23 |
||||
NW | Jagura Anna | 90 | BUKS Warszawa | 2:52.41 | ||||||||||
13. | Bożym Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:50.51 | Skreśl | 557 | 37.40 | 43.82 | 44.68 | 44.61 |
||||
14. | Kot Paulina | 90 | UNIA Tarnów | 2:54.24 | 522 | 39.38 | 44.45 | 44.91 | 45.50 | |||||
15. | Andrzejewska Barbara | 90 | JEDYNKA Łódź | 2:55.46 | 511 | 40.25 | 44.52 | 45.36 | 45.33 | |||||
16. | Sitnik Daria | 90 | ZNICZ Koszalin | 3:01.93 | 459 | 39.41 | 45.96 | 48.00 | 48.56 | |||||
17. | Petri Iga | 90 | JEDYNKA Łódź | 3:03.60 | 446 | 41.00 | 46.65 | 47.99 | 47.96 |
<< TOP >> |
Nr 22 2006-01-28 | 200m klasyczny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 2:14.89 | Plutecki Adam | 85 | NOZIE | Zielona Góra |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Rowiński Filip Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:20.05 | 2:18.16 | 763 | 31.50 31.62 | 35.51 35.69 | 35.47 36.48 | 35.68 36.26 |
||||
2. | Stolarski Błażej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:22.44 | 2:20.15 | 731 | 31.74 32.71 | 35.85 36.04 | 36.11 37.28 | 36.45 36.41 |
||||
3. | Gardziej Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:24.61 | 2:22.56 | 694 | 32.03 32.37 | 36.02 36.11 | 36.84 37.57 | 37.67 38.56 |
||||
4. | Jachowicz Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 2:24.36 | 2:24.53 | 669 | 32.08 33.10 | 36.50 36.76 | 37.76 37.17 | 38.19 37.33 |
||||
5. | Starzec Maciej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:25.78 | 2:26.29 | 649 | 33.04 32.98 | 36.48 36.66 | 38.22 37.89 | 38.55 38.25 |
||||
6. | Kotynia Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 2:26.63 | 2:28.13 | 638 | 34.33 33.16 | 36.67 37.31 | 38.35 37.88 | 38.78 38.28 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Głowacz Dawid Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MMKS Kedzierzyn | 2:30.05 | 2:26.99 | 633 | 33.41 34.04 | 36.93 37.75 | 38.07 38.80 | 38.58 39.46 |
||||
8. | Jankowski Kacper Miêdzyczasy Elimin. | 90 | PAŁAC Katowice | 2:27.93 | 2:29.14 | 621 | 32.84 32.79 | 37.54 37.10 | 39.65 38.40 | 39.11 39.64 |
||||
9. | Grzejszczak Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:26.80 | 2:29.18 | 636 | 32.10 33.28 | 36.89 37.49 | 40.07 38.30 | 40.12 37.73 |
||||
10. | Świerczek Bartłomiej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GÓRNIK Radlin | 2:29.88 | 2:31.44 | 598 | 33.21 32.95 | 37.85 37.13 | 39.99 38.93 | 40.39 40.87 |
||||
11. | Skóra Krystian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:31.20 | 2:31.83 | 582 | 34.18 34.41 | 38.57 39.20 | 39.48 38.75 | 39.60 38.84 |
||||
12. | Klimczewski Damian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ORLIK Lublin | 2:31.20 | 2:33.10 | 582 | 33.90 33.94 | 38.24 37.63 | 40.10 39.25 | 40.86 40.38 |
||||
13. | Szulich Dawid | 90 | DELFIN Legionow | 2:31.19 | Skreśl | 582 | 33.48 | 37.67 | 39.63 | 40.41 |
||||
14. | Ziemianin Kamil | 90 | UNIA Oświêcim | 2:33.84 | 553 | 33.51 | 38.60 | 40.62 | 41.11 | |||||
15. | Rejdych Łukasz | 90 | UNIA Oświêcim | 2:34.33 | 547 | 36.38 | 39.51 | 39.52 | 38.92 | |||||
16. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 2:34.49 | 546 | 33.93 | 39.17 | 40.35 | 41.04 | |||||
17. | Borzêcki Andrzej | 90 | JEDYNKA Bukowno | 2:35.67 | 533 | 33.15 | 38.84 | 42.14 | 41.54 | |||||
18. | Pawlak Łukasz | 90 | JEDYNKA Łódź | 2:36.42 | 526 | 34.41 | 40.19 | 41.24 | 40.58 | |||||
19. | Piotrowski Tomasz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:37.09 | 519 | 35.48 | 39.72 | 40.87 | 41.02 | |||||
20. | Swinarski Rafał | 90 | DELFIN Toruń | 2:37.13 | 519 | 34.26 | 39.06 | 41.19 | 42.62 | |||||
21. | Szczepanik Robert | 90 | UNIA Tarnów | 2:39.75 | 493 | 35.18 | 39.77 | 41.89 | 42.91 | |||||
22. | Malicki Patryk | 90 | DELFIN Ełk | 2:42.62 | 468 | 34.90 | 41.62 | 42.79 | 43.31 | |||||
23. | Harabin Mateusz | 90 | NEPTUN Kielce | 2:44.36 | 453 | 35.75 | 42.06 | 43.38 | 43.17 | |||||
24. | Zych Jakub | 90 | JORDAN Kraków | 2:50.26 | 408 | 38.95 | 43.88 | 43.55 | 43.88 |
<< TOP >> |
Nr 23 2006-01-28 | 200m zmienny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 2:11.56 | Urbańczyk Aleksandra | 87 | TRLOD | Dublin |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Budzis Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:24.17 | 2:17.61 | 820 | 29.25 30.67 | 34.40 35.45 | 41.71 42.89 | 32.25 35.16 |
||||
2. | Fijałkowska Magdalena Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 2:20.01 | 2:19.01 | 795 | 29.78 30.22 | 35.11 35.32 | 40.49 40.69 | 33.63 33.78 |
||||
3. | Staszkiewicz Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:21.74 | 2:20.53 | 770 | 30.12 30.27 | 35.97 36.32 | 41.15 41.63 | 33.29 33.52 |
||||
4. | Żołnowska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 2:22.93 | 2:22.94 | 732 | 30.81 30.50 | 37.17 35.72 | 40.40 41.13 | 34.56 35.58 |
||||
5. | Czerska Sandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 2:25.65 | 2:22.98 | 731 | 31.62 31.85 | 36.89 37.28 | 40.25 42.32 | 34.22 34.20 |
||||
6. | Okuńska Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:26.01 | 2:27.63 | 686 | 32.54 32.49 | 37.90 36.72 | 43.95 43.84 | 33.24 32.96 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Otworowska Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:26.07 | 2:24.32 | 711 | 32.49 31.90 | 36.63 37.02 | 41.95 42.75 | 33.25 34.40 |
||||
8. | Ezulin Urszula Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:27.11 | 2:27.22 | 671 | 32.76 32.27 | 38.44 38.26 | 42.21 42.06 | 33.81 34.52 |
||||
9. | Kuśpiet Sylwia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 2:29.71 | 2:27.53 | 665 | 31.81 31.91 | 37.09 36.74 | 43.70 45.64 | 34.93 35.42 |
||||
10. | Rudnik Daria Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 2:29.81 | 2:27.91 | 660 | 31.71 32.58 | 37.23 37.36 | 45.13 45.33 | 33.84 34.54 |
||||
11. | Gomolińska Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:27.81 | 2:28.10 | 662 | 33.44 33.33 | 36.49 36.53 | 45.37 45.16 | 32.80 32.79 |
||||
12. | Martyniuk Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Wrocław | 2:29.35 | 2:36.67 | 641 | 32.61 31.88 | 40.71 37.94 | 45.36 43.70 | 37.99 35.83 |
||||
13. | Głowacka Ewa | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 2:29.06 | Skreśl | 645 | 30.17 | 39.23 | 45.81 | 33.85 |
||||
14. | Boryczko Magda | 90 | BUKS Warszawa | 2:30.14 | 631 | 31.99 | 40.35 | 41.25 | 36.55 | |||||
15. | Ziomkowska Paulina | 90 | MORENA Gdańsk | 2:32.45 | 603 | 33.61 | 38.44 | 45.63 | 34.77 | |||||
16. | Dąbrowska Katarzyna | 90 | POLONEZ Wyszków | 2:33.36 | 592 | 33.05 | 38.42 | 45.37 | 36.52 | |||||
17. | Suchorska Katarzyna | 90 | OLIMPIA Poznań | 2:33.80 | 587 | 32.07 | 39.63 | 43.96 | 38.14 | |||||
18. | Suchożerbska Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:34.19 | 583 | 33.87 | 40.25 | 44.86 | 35.21 | |||||
19. | Grala Anna | 90 | AKWAWIT Leszno | 2:39.27 | 529 | 36.37 | 41.35 | 45.35 | 36.20 | |||||
20. | Różycka Wioleta | 90 | JORDAN Kraków | 2:40.51 | 517 | 34.91 | 42.32 | 47.08 | 36.20 | |||||
21. | Kaczanowska Monika | 90 | KACZORY Szczeci | 2:40.61 | 516 | 35.30 | 39.06 | 49.54 | 36.71 | |||||
22. | Skorupka Paulina | 90 | AKWAWIT Leszno | 2:45.99 | 467 | 36.83 | 43.18 | 47.66 | 38.32 | |||||
23. | Łapa Joanna | 90 | KSZO Ostrowiec | 2:47.25 | 457 | 35.69 | 43.56 | 47.52 | 40.48 | |||||
24. | Parkita Alicja | 90 | NEPTUN Kielce | 2:48.07 | 450 | 37.69 | 41.74 | 49.04 | 39.60 | |||||
25. | Zalewska Aleksandra | 90 | NEPTUN Kielce | 2:53.96 | 406 | 37.38 | 43.89 | 53.03 | 39.66 |
<< TOP >> |
Nr 24 2006-01-28 | 200m zmienny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 2:05.35 | Plutecki Adam | 85 | NOZIE | Warszawa |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||
1. | Mikołajewski Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:09.20 | 2:04.50 | 792 | 27.72 28.38 | 32.09 32.59 | 35.27 37.36 | 29.42 30.87 |
|||||
Rekord Polski | |||||||||||||||
2. | Janas Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Tarnów | 2:09.99 | 2:06.36 | 758 | 27.68 28.66 | 32.12 33.73 | 35.44 36.04 | 31.12 31.56 |
|||||
3. | Zakrzewski Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:11.14 | 2:10.36 | 690 | 28.71 28.81 | 31.42 31.72 | 38.11 38.64 | 32.12 31.97 |
|||||
4. | Jabłoński Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 2:12.01 | 2:11.47 | 673 | 27.95 27.72 | 34.30 34.56 | 39.24 39.36 | 29.98 30.37 |
|||||
5. | Romanowicz Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:12.26 | 2:12.40 | 661 | 28.58 28.79 | 31.98 32.59 | 39.38 39.13 | 32.46 31.75 |
|||||
6. | Urbaniak Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 2:12.78 | 2:13.08 | 653 | 28.67 29.13 | 34.12 34.08 | 39.37 38.99 | 30.92 30.58 |
|||||
B-Finał | |||||||||||||||
7. | Klupa Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:14.77 | 2:12.30 | 660 | 28.52 29.60 | 33.96 34.54 | 38.86 39.34 | 30.96 31.29 |
|||||
8. | Łodyga Wiktor Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MANTA Jelcz-Las | 2:17.95 | 2:13.79 | 639 | 28.77 28.31 | 35.63 35.16 | 38.27 41.16 | 31.12 33.32 |
|||||
9. | Cieślak Tomasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:14.25 | 2:13.89 | 637 | 29.98 29.68 | 34.66 34.71 | 38.77 38.71 | 30.48 31.15 |
|||||
10. | Stobieniecki Jacek Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SKRA Bełchatów | 2:15.59 | 2:14.09 | 634 | 25.07 29.42 | 38.06 34.32 | 39.94 40.05 | 31.02 31.80 |
|||||
11. | Beker Wojciech Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:16.90 | 2:16.29 | 604 | 29.16 29.85 | 36.44 35.89 | 39.40 39.71 | 31.29 31.45 |
|||||
12. | Mikicin Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ROŚ Pisz | 2:17.19 | 2:16.55 | 601 | 29.40 29.96 | 36.76 36.14 | 38.12 38.54 | 32.27 32.55 |
|||||
13. | Kania Bogusław | 90 | GÓRNIK Radlin | 2:16.60 | Skreśl | 600 | 29.78 | 36.64 | 37.51 | 32.67 |
|||||
14. | Starzec Maciej | 90 | UNIA Oświêcim | 2:17.04 | Skreśl | 594 | 30.29 | 35.17 | 39.07 | 32.51 | |||||
15. | Skóra Krystian | 90 | UNIA Oświêcim | 2:18.05 | 581 | 30.34 | 35.94 | 39.40 | 32.37 | ||||||
16. | Wiśniowski Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 2:18.94 | 570 | 30.31 | 35.46 | 40.25 | 32.92 | ||||||
17. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | JORDAN Kraków | 2:19.00 | 569 | 29.82 | 35.83 | 41.60 | 31.75 | ||||||
18. | Dobrzycki Tomasz | 90 | AKWAWIT Leszno | 2:19.53 | 563 | 30.01 | 35.67 | 41.11 | 32.74 | ||||||
19. | Lipiński Kornel | 90 | ORLIK Lublin | 2:20.64 | 550 | 29.24 | 36.24 | 43.35 | 31.81 | ||||||
20. | Kamiński Michał | 90 | OLIMPIA Poznań | 2:21.47 | 540 | 29.30 | 35.32 | 43.00 | 33.85 | ||||||
21. | Gawełczyk Mateusz | 90 | AZS AWF Katowic | 2:21.49 | 540 | 29.95 | 35.33 | 43.38 | 32.83 | ||||||
22. | Perkowski Marcin | 90 | ARKA Kielce | 2:21.82 | 536 | 30.24 | 34.69 | 42.47 | 34.42 | ||||||
23. | Latos Wojciech | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:22.15 | 532 | 30.20 | 36.14 | 41.08 | 34.73 | ||||||
24. | Kapelan Paweł | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:22.37 | 530 | 29.92 | 35.69 | 42.17 | 34.59 | ||||||
25. | Pilewski Mikołaj | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:25.28 | 499 | 31.63 | 37.61 | 42.48 | 33.56 | ||||||
26. | Markowski Paweł | 90 | WODNIK Rawicz | 2:25.49 | 497 | 31.78 | 36.20 | 43.94 | 33.57 | ||||||
27. | Malec Arkadiusz | 90 | BUKS Warszawa | 2:27.10 | 480 | 31.34 | 37.27 | 43.79 | 34.70 | ||||||
28. | Majchrzak Patryk | 90 | AKWAWIT Leszno | 2:29.51 | 458 | 31.39 | 38.85 | 43.76 | 35.51 | ||||||
NW | Biegaj Tomasz | 90 | ROŚ Pisz |
<< TOP >> |
Nr 25 2006-01-28 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1997 | 3:59.08 | Draczyńska A., Gut A., Cieplucha E., Braszkiewicz | POWAR | Spała |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 3:59.99 | 733 |
Traczewska Anna Boryczko Magda | 90 90 | 28.47 29.24 | 59.17 1:01.44 | Karkuszewska Maria Budzis Joanna | 90 90 | 29.91 27.10 | 1:02.53 56.85 |
2. | POLONIA Warszawa | POLONIA Warszaw | 4:02.21 | 713 |
Wąsiakowska Weronika Piechocka Jagoda | 90 90 | 28.66 28.67 | 59.87 1:01.12 | Stopczyńska Sandra Ptasińska Katarzyna | 90 90 | 30.02 27.43 | 1:03.57 57.65 |
3. | WARTA Poznań | WARTA Poznań | 4:07.41 | 669 |
Kaczmarek Florentyna Szapiel Natalia SMS | 90 90 | 29.18 29.55 | 1:00.58 1:01.81 | Śmiankowska Sara Bernat Aleksandra SMS | 90 90 | 31.52 28.91 | 1:05.05 59.97 |
4. | JORDAN Kraków | JORDAN Kraków | 4:09.92 | 649 |
Muti Karolina Waligóra Olga | 90 90 | 30.16 30.40 | 1:04.00 1:03.42 | Kleban Elżbieta Okuńska Ewa | 90 90 | 30.10 29.22 | 1:02.71 59.79 |
5. | ŻOLIBORZ Warszawa | ŻOLIBORZ Warsza | 4:10.30 | 646 |
Bożym Katarzyna Suchożerbska Klaudia | 90 90 | 30.23 30.17 | 1:02.55 1:04.27 | Winkowska Urszula Gomolińska Joanna | 90 90 | 30.74 28.31 | 1:04.79 58.69 |
6. | AKWAWIT Leszno | AKWAWIT Leszno | 4:17.48 | 593 |
Grala Anna Matysiak Hanna | 90 90 | 28.96 31.81 | 1:00.46 1:05.73 | Kaczmarek Agnieszka Skorupka Paulina | 90 90 | 30.36 32.49 | 1:03.65 1:07.64 |
<< TOP >> |
Nr 26 2006-01-28 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 3:32.88 | Rumianowski T., Majewski M., Plutecki A., Krawiec | NOZIE | Warszawa |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 3:34.48 | 704 |
Tarczyński Marcin Grużewski Piotr | 90 90 | 24.85 26.23 | 51.45 55.76 | Rowiński Filip Mikołajewski Mariusz | 90 90 | 25.65 25.40 | 53.86 53.41 |
2. | WARSZAWIANKA Warszawa | WARSZAWIANKA Wa | 3:36.82 | 681 |
Mączewski Adam Janas Piotr | 90 90 | 25.64 25.94 | 53.71 54.92 | Dominiak Marcin Dobrowolski Sebastian | 90 90 | 25.60 25.17 | 55.56 52.63 |
3. | KORMORAN Olsztyn | KORMORAN Olszty | 3:39.70 | 655 |
Kondratowicz Łukasz Gilski Paweł | 90 90 | 25.51 25.29 | 54.47 53.09 | Zaniewski Arkadiusz Piekut Krzysztof | 90 90 | 27.12 26.11 | 57.24 54.90 |
4. | AQUA Bydgoszcz 1 | AQUA Bydgoszcz | 3:42.03 | 635 |
Kapelan Paweł Żołnowski Krzysztof | 90 90 | 26.30 26.50 | 55.35 56.72 | Stolarski Błażej Latos Wojciech | 90 90 | 26.20 25.65 | 55.21 54.75 |
5. | UNIA Oświêcim | UNIA Oświêcim | 3:43.10 | 625 |
Brania Mateusz Piątkowski Mateusz | 90 90 | 27.35 27.16 | 57.51 56.75 | Starzec Maciej Trojak Szymon | 90 90 | 27.15 24.37 | 56.68 52.16 |
6. | ŻOLIBORZ Warszawa | ŻOLIBORZ Warsza | 3:46.63 | 597 |
Dobrogost Maciej Kozak Paweł | 90 90 | 27.35 26.58 | 56.86 55.20 | Grzejszczak Paweł Derek Artur | 90 90 | 27.13 26.83 | 56.49 58.08 |
7. | SŁOWIANKA Gorzów Wlkp. | SŁOWIANKA Gorzó | 3:46.74 | 596 |
Dudziak Tomasz Sawala Juliusz | 90 90 | 27.40 26.24 | 56.94 55.29 | Mokosa Radosław Wiśniowski Tomasz | 90 90 | 27.43 27.71 | 57.02 57.49 |
8. | JEDYNKA Łódź | JEDYNKA Łódź | 3:49.09 | 578 |
Jagiełło Bartosz Pawlak Łukasz | 90 90 | 27.18 27.56 | 56.78 57.56 | Górkiewicz Damian Bujak Michał | 90 90 | 27.24 26.30 | 58.79 55.96 |
9. | START Łódź | START Łódź | 4:19.02 | 400 |
Urbaniak Mariusz Pawlak Adrian | 90 90 | 30.29 28.48 | 1:01.92 59.85 | Kotynia Piotr Jachowicz Piotr | 90 90 | 35.00 31.97 | 1:09.63 1:07.62 |
DYSKW. | KOCHŁOWICZANKA Ruda Śląska | KOCHŁOWICZANKA |
Gołaszewski Adrian, Gorczyca Przemysław, Kuzia Kamil, Niegot Mateusz |
<< TOP >> |
Dzień III | 29 Styczen 2006 - 9:00 |
Nr 27 2006-01-29 | 200m motylkowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1999 | 2:09.57 | Jêdrzejczak Otylia | 83 | PAKAT | Lizbona |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Czerska Sandra | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 2:24.91 | 2:20.54 | 713 | 31.90 | 35.69 | 35.71 | 37.24 | ||||
2. | Ptasińska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 2:24.18 | 2:21.71 | 696 | 31.60 31.78 | 35.98 35.97 | 36.56 38.01 | 37.57 38.42 |
||||
3. | Sołowiej Ewelina | 90 | MKP Szczeci | 2:25.96 | 2:23.25 | 674 | 38.12 | |||||||
4. | Sączyńska Emilia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MORENA Gdańsk | 2:27.45 | 2:26.00 | 636 | 32.33 33.19 | 37.22 38.10 | 38.60 39.20 | 37.85 36.96 |
||||
5. | Ezulin Urszula Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:26.88 | 2:26.19 | 634 | 32.60 32.95 | 36.74 36.93 | 37.94 38.70 | 38.91 38.30 |
||||
6. | Chodźko Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORMORAN Olszty | 2:26.52 | 2:27.98 | 629 | 33.43 25.62 | 37.81 45.05 | 38.72 38.31 | 38.02 37.54 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Nowacka Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ZRYW Opole | 2:27.48 | 2:20.41 | 715 | 31.71 33.07 | 35.25 37.85 | 36.13 38.73 | 37.32 37.83 |
||||
8. | Otworowska Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:28.37 | 2:28.51 | 606 | 33.09 33.97 | 37.42 37.65 | 38.34 38.22 | 39.66 38.53 |
||||
9. | Białas Patrycja | 90 | WARTA Poznań | 2:30.30 | 2:29.48 | 593 | 34.08 | 37.97 | 38.66 | 38.77 | ||||
10. | Muti Karolina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:37.01 | 2:32.99 | 553 | 34.27 35.26 | 38.74 39.74 | 39.13 40.11 | 40.85 41.90 |
||||
11. | Kuśpiet Sylwia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 2:33.76 | 2:33.34 | 549 | 32.57 | 37.51 | 41.42 | 41.84 | ||||
12. | Rutkowska Marlena Miêdzyczasy Elimin. | 90 | NAWA Skierniewi | 2:28.65 | 2:36.00 | 603 | 33.23 32.67 | 39.59 37.41 | 40.79 38.79 | 42.39 39.78 |
||||
13. | Różycka Wioleta | 90 | JORDAN Kraków | 2:37.09 | 511 |
|||||||||
14. | Kwiatkowska Anna | 90 | MORENA Gdańsk | 2:39.12 | 491 | 36.15 | 40.96 | 40.52 | 41.49 | |||||
15. | Bubak Florentyna | 90 | BUKS Warszawa | 2:40.25 | 481 | |||||||||
16. | Suchożerbska Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:40.49 | 479 | 35.05 | 41.16 | 41.58 | 42.70 | |||||
Czyż Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:40.49 | 479 | 34.62 | 39.46 | 42.41 | 44.00 | ||||||
18. | Dąbrowska Katarzyna | 90 | POLONEZ Wyszków | 2:41.13 | 473 | |||||||||
19. | Barucha Aleksandra | 90 | AZS AWF Katowic | 2:42.96 | 458 | 35.14 | 41.00 | 42.77 | 44.05 | |||||
20. | Wiśniewska Paulina | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:43.84 | 450 | 36.93 | 41.18 | 42.78 | 42.95 | |||||
21. | Żukowska Agnieszka | 90 | JUVENIA Białyst | 2:44.74 | 443 | 37.45 | 42.16 | 42.83 | 42.30 | |||||
22. | Winkowska Urszula | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:47.13 | 424 | 35.82 | 40.71 | 44.65 | 45.95 |
<< TOP >> |
Nr 28 2006-01-29 | 200m motylkowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2000 | 2:00.64 | Drzewiński Łukasz | 84 | SLGOR | Łódź |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Jabłoński Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 2:07.54 | 2:06.30 | 706 | 28.72 28.62 | 32.88 33.08 | 32.85 33.72 | 31.85 32.12 |
||||
2. | Klupa Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:09.54 | 2:08.18 | 675 | 29.30 29.72 | 32.49 33.49 | 32.96 33.20 | 33.43 33.13 |
||||
3. | Janas Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Tarnów | 2:09.64 | 2:08.26 | 674 | 29.09 29.22 | 32.77 33.11 | 33.07 33.42 | 33.33 33.89 |
||||
4. | Grużewski Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:09.83 | 2:09.27 | 658 | 28.77 29.29 | 32.22 32.53 | 33.11 33.98 | 35.17 34.03 |
||||
5. | Stebnicki Dawid Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:13.26 | 2:14.16 | 601 | 29.54 29.63 | 33.60 33.60 | 35.05 34.22 | 35.97 35.81 |
||||
6. | Bujak Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JEDYNKA Łódź | 2:12.61 | 2:16.35 | 610 | 29.21 29.11 | 33.17 33.59 | 34.85 34.35 | 39.12 35.56 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Mokosa Radosław Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 2:13.45 | 2:13.84 | 598 | 30.32 30.37 | 33.69 33.85 | 34.38 34.56 | 35.45 34.67 |
||||
8. | Brania Mateusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:17.45 | 2:14.98 | 578 | 30.19 30.21 | 35.02 35.53 | 35.23 35.77 | 34.54 35.94 |
||||
9. | Cieślak Tomasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:14.21 | 2:15.85 | 588 | 31.19 30.12 | 34.64 33.84 | 34.85 34.58 | 35.17 35.67 |
||||
10. | Skóra Krystian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:17.22 | 2:17.52 | 550 | 31.10 30.91 | 34.76 35.57 | 35.42 35.02 | 36.24 35.72 |
||||
11. | Starzec Maciej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:19.32 | 2:20.83 | 526 | 31.26 31.25 | 35.97 34.61 | 36.25 36.05 | 37.35 37.41 |
||||
12. | Rejdych Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:19.39 | 2:21.87 | 525 | 32.03 31.14 | 36.75 35.64 | 36.60 36.41 | 36.49 36.20 |
||||
13. | Kaczmarczyk Piotr | 90 | MKP Szczeci | 2:19.07 | Skreśl | 529 | 30.85 | 34.31 | 36.27 | 37.64 |
||||
14. | Rak Mateusz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:19.17 | Skreśl | 528 | 30.41 | 34.10 | 35.59 | 39.07 | ||||
15. | Chymuk Maciej | 90 | JORDAN Kraków | 2:20.22 | 516 | 31.53 | 36.94 | 36.59 | 35.16 | |||||
16. | Żołnowski Krzysztof | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:20.67 | 511 | 30.85 | 34.79 | 36.48 | 38.55 | |||||
17. | Malik Sebastian | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:21.28 | 504 | 30.12 | 35.90 | 37.20 | 38.06 | |||||
18. | Babilewicz Karol | 90 | JUVENIA Białyst | 2:21.35 | 503 | 25.08 | 41.45 | 37.09 | 37.73 | |||||
19. | Teodorski Adrian | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:21.83 | 498 | 31.33 | 35.80 | 38.01 | 36.69 | |||||
20. | Siedlec Marek | 90 | LUBLINIANKA Lub | 2:23.89 | 477 | 31.08 | 35.60 | |||||||
21. | Piotrowski Tomasz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:24.80 | 468 | 31.73 | 37.01 | 38.39 | 37.67 | |||||
22. | Zaniewski Arkadiusz | 90 | KORMORAN Olszty | 2:25.40 | 463 | 30.80 | 35.93 | 38.95 | 39.72 | |||||
23. | Nowacki Marcin | 90 | WODNIK Rawicz | 2:27.25 | 445 | 32.30 | 37.86 | 38.47 | 38.62 | |||||
24. | Wêsierski Jakub | 90 | FLOTA Gdynia | 2:33.00 | 397 | 32.24 | 37.21 | 40.28 | 43.27 |
<< TOP >> |
Nr 29 2006-01-29 | 100m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 55.22 | Korc Agata | 86 | SLWRO | Puławy |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Budzis Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 57.96 | 56.71 | 807 | 27.70 28.08 | 29.01 29.88 |
||||
2. | Bochyńska Sonia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUNIOR Kluczbor | 58.71 | 57.80 | 762 | 27.98 28.22 | 29.82 30.49 |
||||
3. | Fijałkowska Magdalena Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 58.62 | 58.24 | 745 | 28.13 28.36 | 30.11 30.26 |
||||
4. | Gomolińska Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 58.76 | 58.62 | 731 | 28.44 28.41 | 30.18 30.35 |
||||
5. | Okuńska Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 59.99 | 59.79 | 689 | 29.07 29.16 | 30.72 30.83 |
||||
6. | Gwóźdź Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Katowic | 1:00.04 | 1:00.03 | 680 | 28.45 28.94 | 31.58 31.10 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Kajtoch Sabina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:00.27 | 1:00.57 | 672 | 30.10 29.71 | 30.47 30.56 |
||||
8. | Kaczmarek Florentyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 1:01.32 | 1:01.18 | 643 | 29.57 29.40 | 31.61 31.92 |
||||
9. | Zdebik Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Katowic | 1:01.74 | 1:01.59 | 630 | 29.74 29.42 | 31.85 32.32 |
||||
10. | Boryczko Magda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:02.37 | 1:02.07 | 616 | 29.66 29.74 | 32.41 32.63 |
||||
11. | Szapiel Natalia SMS Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 1:03.66 | 1:03.20 | 583 | 30.57 30.46 | 32.63 33.20 |
||||
12. | Ziomkowska Paulina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MORENA Gdańsk | 1:02.49 | 1:03.71 | 603 | 30.76 29.88 | 32.95 32.61 |
||||
13. | Bernat Aleksandra SMS | 90 | WARTA Poznań | 1:00.52 | Skreśl | 664 | 29.04 | 31.48 |
||||
14. | Kleban Elżbieta | 90 | JORDAN Kraków | 1:03.67 | 570 | 30.70 | 32.97 | |||||
15. | Szmytkowska Agnieszka | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:03.69 | 570 | 31.04 | 32.65 | |||||
16. | Grala Anna | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:04.07 | 560 | 30.59 | 33.48 | |||||
17. | Dąbrowska Katarzyna | 90 | POLONEZ Wyszków | 1:04.26 | 555 | 30.85 | 33.41 | |||||
18. | Dyjewska Aneta | 90 | POLONIA Warszaw | 1:04.37 | 552 | 30.60 | 33.77 | |||||
19. | Nawrocka Manuela | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:04.39 | 551 | 30.42 | 33.97 | |||||
20. | Jurek Natalia | 90 | UNIA Tarnów | 1:04.62 | 546 | 31.08 | 33.54 | |||||
21. | Suchożerbska Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:05.35 | 527 | 31.67 | 33.68 | |||||
22. | Ziêtek Klaudia | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 1:05.44 | 525 | 31.49 | 33.95 | |||||
23. | Wawrzyńczak Karolina | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:05.47 | 525 | 31.57 | 33.90 | |||||
24. | Golec Izabela | 90 | VICTORIA Racibó | 1:05.79 | 517 | 31.28 | 34.51 | |||||
25. | Śmiankowska Sara | 90 | WARTA Poznań | 1:06.79 | 494 | 32.06 | 34.73 | |||||
26. | Matysiak Hanna | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:07.07 | 488 | 32.61 | 34.46 | |||||
27. | Skorupka Paulina | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:08.48 | 458 | 33.18 | 35.30 | |||||
28. | Petri Iga | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:08.52 | 458 | 32.76 | 35.76 | |||||
29. | Zielińska Anna | 90 | RUCH Grudziądz | 1:08.60 | 456 | 33.16 | 35.44 | |||||
30. | Wencel Anna | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:08.91 | 450 | 32.32 | 36.59 | |||||
31. | Jarząbek Katarzyna | 90 | DELFIN Ełk | 1:12.49 | 386 | 34.44 | 38.05 |
<< TOP >> |
Nr 30 2006-01-29 | 100m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1993 | 50.50 | Kizierowski Bartosz | 77 | POWAR | Ann Arbor Ml |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Tarczyński Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 53.42 | 51.04 | 770 | 24.79 25.87 | 26.25 27.55 |
||||
2. | Stelmach Hubert Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORNER-NOVITA Z | 53.05 | 52.46 | 710 | 25.59 25.71 | 26.87 27.34 |
||||
3. | Smoliński Jan Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Siemiano | 53.35 | 53.01 | 688 | 25.33 25.39 | 27.68 27.96 |
||||
4. | Kowalski Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 53.15 | 53.07 | 685 | 25.48 25.46 | 27.59 27.69 |
||||
5. | Trojak Szymon Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 53.19 | 53.47 | 681 | 25.13 25.80 | 28.34 27.39 |
||||
6. | Grabowicz Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ASTORIA Bydgosz | 53.72 | 53.67 | 663 | 25.87 26.14 | 27.80 27.58 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Dobrowolski Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 54.25 | 53.88 | 655 | 25.80 25.81 | 28.08 28.44 |
||||
8. | Kondratowicz Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORMORAN Olszty | 54.61 | 54.85 | 629 | 26.10 26.11 | 28.75 28.50 |
||||
9. | Milczarek Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KSZO Ostrowiec | 54.89 | 55.04 | 619 | 26.45 26.35 | 28.59 28.54 |
||||
10. | Gawełczyk Mateusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Katowic | 55.03 | 55.16 | 615 | 26.63 26.36 | 28.53 28.67 |
||||
11. | Sawala Juliusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 55.42 | 55.26 | 607 | 26.82 27.24 | 28.44 28.18 |
||||
12. | Urbaniak Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 54.20 | 1:02.19 | 643 | 29.51 26.12 | 32.68 28.08 |
||||
13. | Łodyga Wiktor | 90 | MANTA Jelcz-Las | 54.32 | Skreśl | 639 | 25.72 | 28.60 |
||||
14. | Rzeczkowski Piotr | 90 | GIGANT Wrocław | 54.34 | Skreśl | 638 | 26.00 | 28.34 | ||||
15. | Mielniczuk Przemysław | 90 | KORNER-NOVITA Z | 55.47 | 600 | 26.45 | 29.02 | |||||
16. | Janas Piotr | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 55.57 | 597 | 26.55 | 29.02 | |||||
17. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 55.80 | 590 | 26.68 | 29.12 | |||||
18. | Grzebała Paweł | 90 | KSZO Ostrowiec | 55.83 | 589 | 26.84 | 28.99 | |||||
19. | Orłowski Rafal | 90 | ROŚ Pisz | 56.00 | 583 | 26.43 | 29.57 | |||||
Kapelan Paweł | 90 | AQUA Bydgoszcz | 56.00 | 583 | 26.55 | 29.45 | ||||||
21. | Stobieniecki Jacek | 90 | SKRA Bełchatów | 56.19 | 577 | 26.87 | 29.32 | |||||
22. | Brêczewski Jan | 90 | OLIMPIA Poznań | 56.29 | 574 | 26.59 | 29.70 | |||||
23. | Filoda Adam | 90 | WARTA Poznań | 56.61 | 565 | 27.30 | 29.31 | |||||
24. | Rząsa Wojciech | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 56.65 | 563 | 27.19 | 29.46 | |||||
25. | Dominiak Marcin | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 56.66 | 563 | 26.92 | 29.74 | |||||
26. | Gawroński Michał | 90 | IKAR Mielec | 56.68 | 563 | 27.46 | 29.22 | |||||
27. | Siedlarek Mariusz | 90 | SKRA Bełchatów | 56.92 | 555 | 27.14 | 29.78 | |||||
28. | Lipiński Kornel | 90 | ORLIK Lublin | 57.06 | 551 | 26.98 | 30.08 | |||||
29. | Dobrzycki Tomasz | 90 | AKWAWIT Leszno | 57.13 | 549 | 27.41 | 29.72 | |||||
30. | Błaszczyk Mikołaj | 90 | SKRA Bełchatów | 57.23 | 546 | 27.47 | 29.76 | |||||
31. | Krzesaj Bartosz | 90 | MMKS Kedzierzyn | 57.39 | 542 | 27.57 | 29.82 | |||||
32. | Bryndzia Jakub | 90 | ENERGETYK Zgorz | 57.90 | 528 | 27.44 | 30.46 | |||||
33. | Dudziak Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 58.14 | 521 | 27.80 | 30.34 | |||||
34. | Kasza Bartłomiej | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 58.16 | 521 | 28.06 | 30.10 | |||||
35. | Szczepanik Robert | 90 | UNIA Tarnów | 58.17 | 520 | 27.67 | 30.50 | |||||
36. | Dobrogost Maciej | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 58.37 | 515 | 28.29 | 30.08 | |||||
37. | Malicki Patryk | 90 | DELFIN Ełk | 58.72 | 506 | 27.60 | 31.12 | |||||
38. | Górkiewicz Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 58.84 | 503 | 28.18 | 30.66 | |||||
39. | Kosiński Michał | 90 | POL KS Szczytno | 58.88 | 502 | 27.89 | 30.99 | |||||
40. | Młotkiewicz Michał | 90 | MKP Szczeci | 58.95 | 500 | 28.00 | 30.95 | |||||
41. | Bujak Paweł | 90 | ARKA Kielce | 59.10 | 496 | 27.94 | 31.16 | |||||
42. | Derek Artur | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 59.18 | 494 | 28.71 | 30.47 | |||||
43. | Sieradzki Wojciech | 90 | NEPTUN Kielce | 59.37 | 490 | 28.47 | 30.90 | |||||
44. | Zostawa Paweł | 90 | RMKS Rybnik | 59.54 | 485 | 28.05 | 31.49 | |||||
45. | Luchowski Piotr | 90 | DELFIN Cieszyn | 59.72 | 481 | 28.99 | 30.73 | |||||
46. | Wojda Emil | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 59.85 | 478 | 28.92 | 30.93 | |||||
47. | Skórski Krzysztof | 90 | JORDAN Kraków | 1:00.27 | 468 | 28.24 | 32.03 | |||||
48. | Wiencek Tomasz | 90 | RMKS Rybnik | 1:00.73 | 457 | 28.74 | 31.99 | |||||
49. | Górczyński Michał | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:00.77 | 456 | 28.95 | 31.82 | |||||
50. | Raciński Adam | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:00.93 | 453 | 29.00 | 31.93 | |||||
51. | Kulesza Daniel | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:01.12 | 449 | 29.20 | 31.92 | |||||
52. | Niegot Mateusz | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:01.40 | 443 | 29.11 | 32.29 | |||||
53. | Kuzia Kamil | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:01.58 | 439 | 29.09 | 32.49 | |||||
54. | Wyszomierski Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:02.04 | 429 | 28.66 | 33.38 | |||||
Żyro Cyryl | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:02.04 | 429 | 29.34 | 32.70 | ||||||
56. | Kaźmierczak Tomasz | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:02.78 | 414 | 29.05 | 33.73 | |||||
NW | Kolaj Witold | 90 | ORKA Ciechanów |
<< TOP >> |
Nr 31 2006-01-29 | 100m grzbietowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1995 | 1:00.53 | Komorowicz Dagmara | 79 | LULUB | Gelsenkirchen |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Piechocka Jagoda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 1:05.95 | 1:03.43 | 776 | 30.50 31.60 | 32.93 34.35 |
||||
2. | Kwiatkowska Agata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Wrocław | 1:06.60 | 1:04.04 | 754 | 31.81 32.16 | 32.23 34.44 |
||||
3. | Traczewska Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:04.97 | 1:04.82 | 727 | 32.16 31.99 | 32.66 32.98 |
||||
4. | Wąsiakowska Weronika Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 1:07.13 | 1:05.43 | 707 | 32.33 32.63 | 33.10 34.50 |
||||
5. | Jóźwiak Natalia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MKP Szczeci | 1:07.06 | 1:06.86 | 662 | 33.14 32.91 | 33.72 34.15 |
||||
6. | Borek Natalia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Krosno | 1:07.25 | 1:07.13 | 654 | 32.59 32.50 | 34.54 34.75 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Mózgowska Jagoda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BOBRY Dêbica | 1:07.63 | 1:07.46 | 645 | 32.49 32.39 | 34.97 35.24 |
||||
8. | Martyniuk Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Wrocław | 1:08.46 | 1:07.47 | 645 | 32.97 33.32 | 34.50 35.14 |
||||
9. | Rudnik Daria Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 1:09.03 | 1:08.33 | 620 | 33.22 33.37 | 35.11 35.66 |
||||
10. | Anuszkiewicz Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 1:09.10 | 1:08.58 | 614 | 33.54 33.43 | 35.04 35.67 |
||||
11. | Pakuła Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:08.37 | 1:08.73 | 619 | 33.13 33.34 | 35.60 35.03 |
||||
12. | Tyc Emilia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:09.01 | 1:08.91 | 605 | 33.51 32.88 | 35.40 36.13 |
||||
13. | Lebiedzka Kornelia | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 1:09.22 | 597 | 33.66 | 35.56 |
|||||
14. | Walczewska Karolina | 90 | DELFIN Toruń | 1:09.23 | 597 | 33.22 | 36.01 | |||||
15. | Kozakiewicz Marta | 90 | JUVENIA Białyst | 1:09.28 | 595 | 33.91 | 35.37 | |||||
16. | Widzik Katarzyna | 90 | DELFIN Cieszyn | 1:11.17 | 549 | 33.70 | 37.47 | |||||
17. | Hutny Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:11.44 | 543 | 34.41 | 37.03 | |||||
18. | Waligóra Olga | 90 | JORDAN Kraków | 1:12.56 | 518 | 34.63 | 37.93 | |||||
19. | Grala Anna | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:13.29 | 503 | 36.21 | 37.08 | |||||
20. | Parkita Alicja | 90 | NEPTUN Kielce | 1:17.80 | 420 | 35.83 | 41.97 |
<< TOP >> |
Nr 32 2006-01-29 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1993 | 55.67 | Kizierowski Bartosz | 77 | POWAR | Ann Arbor Ml |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Mączewski Adam Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 56.83 | 55.96 | 763 | 27.28 27.61 | 28.68 29.22 |
||||
2. | Zakrzewski Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 59.06 | 58.62 | 664 | 28.88 28.63 | 29.74 30.43 |
||||
3. | Rak Mateusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 59.12 | 58.80 | 658 | 28.69 28.96 | 30.11 30.16 |
||||
4. | Romanowicz Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 59.62 | 59.24 | 643 | 28.73 28.82 | 30.51 30.80 |
||||
5. | Jagiełło Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:00.53 | 1:01.39 | 603 | 29.42 28.96 | 31.97 31.57 |
||||
6. | Osuch Mikołaj Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 1:01.32 | 1:02.76 | 580 | 30.16 29.89 | 32.60 31.43 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Kozak Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:01.54 | 1:01.32 | 580 | 30.17 30.30 | 31.15 31.24 |
||||
8. | Wiśniowski Tomasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:02.24 | 1:02.14 | 557 | 30.60 30.38 | 31.54 31.86 |
||||
9. | Derek Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:02.13 | 1:02.22 | 558 | 30.46 30.45 | 31.76 31.68 |
||||
10. | Poniatowski Patryk Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POL KS Szczytno | 1:03.12 | 1:02.62 | 545 | 30.74 29.82 | 31.88 33.30 |
||||
11. | Jakielski Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ORLIK Lublin | 1:02.40 | 1:03.07 | 550 | 30.32 30.04 | 32.75 32.36 |
||||
12. | Wojciechowski Patryk Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MKP Szczeci | 1:03.10 | 1:03.66 | 532 | 30.72 30.62 | 32.94 32.48 |
||||
13. | Gradoń Jakub | 90 | GIGANT Wrocław | 1:02.80 | Skreśl | 540 | 29.95 | 32.85 |
||||
14. | Rytczak Michał | 90 | MZOS Płock | 1:03.85 | 514 | 30.52 | 33.33 | |||||
15. | Żołnowski Krzysztof | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:04.07 | 509 | 30.99 | 33.08 | |||||
16. | Korgul Łukasz | 90 | SKARPA Lublin | 1:04.24 | 505 | 30.57 | 33.67 | |||||
17. | Różyński Maciej | 90 | FALA Kraśnik | 1:04.29 | 503 | 30.63 | 33.66 | |||||
18. | Borkowski Dominik SMS | 90 | WARTA Poznań | 1:05.13 | 484 | 31.45 | 33.68 | |||||
19. | Pawlak Adrian | 90 | START Łódź | 1:05.41 | 478 | 31.05 | 34.36 | |||||
20. | Grzebała Paweł | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:05.53 | 475 | 31.75 | 33.78 | |||||
21. | Perkowski Marcin | 90 | ARKA Kielce | 1:05.79 | 470 | 31.69 | 34.10 | |||||
22. | Krzesaj Bartosz | 90 | MMKS Kedzierzyn | 1:06.24 | 460 | 31.81 | 34.43 | |||||
23. | Latos Wojciech | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:07.08 | 443 | 32.12 | 34.96 | |||||
24. | Markowski Paweł | 90 | WODNIK Rawicz | 1:07.46 | 436 | 33.14 | 34.32 | |||||
25. | Orłowski Rafal | 90 | ROŚ Pisz | 1:07.95 | 426 | 33.22 | 34.73 | |||||
26. | Kolaj Witold | 90 | ORKA Ciechanów | 1:08.34 | 419 | 33.59 | 34.75 | |||||
27. | Pilewski Mikołaj | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:08.71 | 412 | 33.50 | 35.21 | |||||
28. | Majchrzak Patryk | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:10.31 | 385 | 33.65 | 36.66 | |||||
29. | Maczuch Paweł | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:15.41 | 312 | 35.57 | 39.84 |
<< TOP >> |
Nr 33 2006-01-29 | 100m klasyczny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1992 | 1:09.87 | Kupiec Magdalena | 76 | CHKED | Spała |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Dembniak Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 1:10.85 | 1:10.78 | 790 | 33.35 32.94 | 37.43 37.91 |
||||
2. | Hryniewicz Luiza Miêdzyczasy Elimin. | 90 | TRÓJKA Łódź | 1:11.83 | 1:11.36 | 771 | 33.46 33.62 | 37.90 38.21 |
||||
3. | Ostrowska Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Rawicz | 1:14.23 | 1:13.67 | 701 | 35.00 35.09 | 38.67 39.14 |
||||
4. | Żołnowska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 1:14.31 | 1:13.82 | 697 | 34.84 35.14 | 38.98 39.17 |
||||
5. | Banisz Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:15.35 | 1:14.62 | 674 | 35.17 35.47 | 39.45 39.88 |
||||
6. | Bożym Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:16.11 | 1:17.48 | 636 | 36.09 35.34 | 41.39 40.77 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Stopczyńska Sandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 1:16.18 | 1:15.94 | 640 | 35.02 34.78 | 40.92 41.40 |
||||
8. | Nikiel Karolina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:16.32 | 1:15.97 | 639 | 36.06 35.98 | 39.91 40.34 |
||||
9. | Jagura Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:17.62 | 1:17.37 | 605 | 35.96 36.08 | 41.41 41.54 |
||||
10. | Ścieszko Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 1:19.13 | 1:17.66 | 598 | 36.71 36.81 | 40.95 42.32 |
||||
11. | Matysiak Hanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:19.99 | 1:18.93 | 570 | 37.06 37.50 | 41.87 42.49 |
||||
12. | Lech Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:19.12 | 1:19.36 | 566 | 37.35 37.21 | 42.01 41.91 |
||||
13. | Mierzejewska Adrianna | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:20.93 | 529 | 37.21 | 43.72 |
|||||
14. | Suchorska Katarzyna | 90 | OLIMPIA Poznań | 1:20.96 | 528 | 37.88 | 43.08 | |||||
15. | Sitnik Daria | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:21.48 | 518 | 37.29 | 44.19 | |||||
16. | Kot Paulina | 90 | UNIA Tarnów | 1:22.51 | 499 | 39.12 | 43.39 | |||||
17. | Nawrocka Manuela | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:23.12 | 488 | 39.30 | 43.82 | |||||
18. | Andrzejewska Barbara | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:23.73 | 477 | 39.75 | 43.98 | |||||
19. | Łapa Joanna | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:28.27 | 407 | 41.04 | 47.23 |
<< TOP >> |
Nr 34 2006-01-29 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 1:02.67 | Gałka Piotr | 88 | MZPLO | Oświêcim |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Rowiński Filip Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:04.13 | 1:03.64 | 765 | 30.24 30.11 | 33.40 34.02 |
||||
2. | Gardziej Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:06.07 | 1:05.88 | 689 | 30.82 30.78 | 35.06 35.29 |
||||
3. | Jachowicz Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 1:07.35 | 1:06.47 | 671 | 31.55 31.63 | 34.92 35.72 |
||||
4. | Jankowski Kacper Miêdzyczasy Elimin. | 90 | PAŁAC Katowice | 1:07.26 | 1:06.89 | 659 | 31.57 31.19 | 35.32 36.07 |
||||
5. | Szulich Dawid Miêdzyczasy Elimin. | 90 | DELFIN Legionow | 1:07.23 | 1:06.94 | 657 | 31.39 30.92 | 35.55 36.31 |
||||
6. | Janas Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Tarnów | 1:07.00 | 1:07.17 | 655 | 31.19 31.45 | 35.98 35.55 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Grzejszczak Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:08.03 | 1:07.83 | 632 | 31.57 32.06 | 36.26 35.97 |
||||
8. | Borzêcki Andrzej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JEDYNKA Bukowno | 1:08.46 | 1:08.41 | 616 | 31.65 31.93 | 36.76 36.53 |
||||
9. | Kotynia Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 1:08.96 | 1:09.05 | 601 | 32.43 32.56 | 36.62 36.40 |
||||
10. | Ziemianin Kamil Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:09.52 | 1:09.90 | 587 | 32.16 32.20 | 37.74 37.32 |
||||
11. | Świerczek Bartłomiej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GÓRNIK Radlin | 1:09.43 | 1:10.41 | 589 | 32.88 32.36 | 37.53 37.07 |
||||
12. | Kania Bogusław Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GÓRNIK Radlin | 1:08.79 | 1:13.61 | 606 | 34.68 | 38.93 | ||||
13. | Głowacz Dawid | 90 | MMKS Kedzierzyn | 1:09.29 | Skreśl | 593 | 33.17 | 36.12 |
||||
14. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 1:09.77 | 580 | 32.07 | 37.70 | |||||
15. | Wróblewski Dawid | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:10.13 | 572 | 32.54 | 37.59 | |||||
16. | Pawlak Łukasz | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:10.35 | 566 | 32.98 | 37.37 | |||||
17. | Mazur Bartłomiej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:10.43 | 564 | 32.18 | 38.25 | |||||
18. | Klimczewski Damian | 90 | ORLIK Lublin | 1:10.59 | 560 | 32.97 | 37.62 | |||||
19. | Swinarski Rafał | 90 | DELFIN Toruń | 1:12.62 | 515 | 33.88 | 38.74 | |||||
20. | Zych Jakub | 90 | JORDAN Kraków | 1:13.67 | 493 | 35.06 | 38.61 | |||||
21. | Malicki Patryk | 90 | DELFIN Ełk | 1:13.74 | 492 | 34.07 | 39.67 | |||||
22. | Piotrowski Tomasz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:14.07 | 485 | 34.81 | 39.26 | |||||
23. | Gontarek Mateusz | 90 | MZOS Płock | 1:14.09 | 485 | 33.40 | 40.69 | |||||
24. | Harabin Mateusz | 90 | NEPTUN Kielce | 1:15.03 | 467 | 34.68 | 40.35 | |||||
25. | Gorczyca Przemysław | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:15.19 | 464 | 34.33 | 40.86 | |||||
26. | Dudziak Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:16.30 | 444 | 35.28 | 41.02 |
<< TOP >> |
Nr 35 2006-01-29 | 100m zmienny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 1:01.95 | Urbańczyk Aleksandra | 87 | TRLOD | Leszno |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Budzis Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:07.13 | 1:04.00 | 832 | 29.34 30.44 | 34.66 36.69 |
||||
2. | Fijałkowska Magdalena Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 1:05.68 | 1:04.82 | 801 | 30.23 30.72 | 34.59 34.96 |
||||
3. | Staszkiewicz Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:06.42 | 1:05.93 | 761 | 30.43 30.88 | 35.50 35.54 |
||||
4. | Traczewska Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:07.54 | 1:06.42 | 745 | 31.06 30.94 | 35.36 36.60 |
||||
5. | Żołnowska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 1:06.86 | 1:06.80 | 732 | 30.46 30.48 | 36.34 36.38 |
||||
6. | Hryniewicz Luiza Miêdzyczasy Elimin. | 90 | TRÓJKA Łódź | 1:06.79 | 1:08.06 | 732 | 32.17 31.69 | 35.89 35.10 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Kaczmarek Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:07.83 | 1:08.21 | 699 | 31.72 31.35 | 36.49 36.48 |
||||
8. | Głowacka Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 1:07.91 | 1:08.39 | 697 | 31.60 31.23 | 36.79 36.68 |
||||
9. | Otworowska Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:09.33 | 1:09.73 | 655 | 32.39 32.38 | 37.34 36.95 |
||||
10. | Boryczko Magda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:10.10 | 1:10.17 | 633 | 33.54 23.06 | 36.63 47.04 |
||||
11. | Rudnik Daria Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 1:10.41 | 1:10.21 | 630 | 32.14 27.45 | 38.07 42.96 |
||||
12. | Dowgiert Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 1:10.93 | 1:10.64 | 619 | 33.13 32.96 | 37.51 37.97 |
||||
13. | Ziomkowska Paulina | 90 | MORENA Gdańsk | 1:11.13 | 606 | 32.64 | 38.49 |
|||||
14. | Suchorska Katarzyna | 90 | OLIMPIA Poznań | 1:12.32 | 577 | 33.92 | 38.40 | |||||
15. | Kleban Elżbieta | 90 | JORDAN Kraków | 1:14.06 | 537 | 33.82 | 40.24 | |||||
16. | Glebowicz Emilia | 90 | JUVENIA Białyst | 1:14.13 | 536 | 34.46 | 39.67 | |||||
17. | Hutny Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:14.87 | 520 | 34.23 | 40.64 | |||||
18. | Andrzejewska Barbara | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:16.14 | 494 | 36.68 | 39.46 | |||||
19. | Łapa Joanna | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:17.36 | 471 | 36.36 | 41.00 | |||||
20. | Lech Katarzyna | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:17.41 | 470 | 37.39 | 40.02 | |||||
21. | Parkita Alicja | 90 | NEPTUN Kielce | 1:18.16 | 457 | 36.11 | 42.05 | |||||
22. | Skorupka Paulina | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:18.52 | 451 | 37.60 | 40.92 | |||||
23. | Zalewska Aleksandra | 90 | NEPTUN Kielce | 1:22.78 | 385 | 37.39 | 45.39 | |||||
24. | Jarząbek Katarzyna | 90 | DELFIN Ełk | 1:26.88 | 333 | 39.68 | 47.20 | |||||
DYSKW. | Petri Iga | 90 | JEDYNKA Łódź |
<< TOP >> |
Nr 36 2006-01-29 | 100m zmienny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 57.51 | Plutecki Adam | 85 | NOZIE | Zielona Góra |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Mikołajewski Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 59.68 | 58.60 | 753 | 28.26 28.17 | 30.34 31.51 |
||||
2. | Trojak Szymon Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:00.13 | 59.32 | 726 | 27.60 28.19 | 31.72 31.94 |
||||
3. | Rowiński Filip Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 59.85 | 1:00.16 | 707 | 28.64 28.80 | 31.52 31.05 |
||||
4. | Stelmach Hubert Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORNER-NOVITA Z | 1:00.08 | 1:00.25 | 699 | 27.73 | 32.52 | ||||
5. | Romanowicz Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:01.72 | 1:00.64 | 679 | 27.68 28.11 | 32.96 33.61 |
||||
6. | Łodyga Wiktor Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MANTA Jelcz-Las | 1:01.33 | 1:00.89 | 671 | 28.39 28.40 | 32.50 32.93 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Gardziej Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:02.51 | 1:01.96 | 637 | 29.48 29.62 | 32.48 32.89 |
||||
8. | Kania Bogusław Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GÓRNIK Radlin | 1:02.89 | 1:02.25 | 628 | 29.95 30.29 | 32.30 32.60 |
||||
9. | Stobieniecki Jacek Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SKRA Bełchatów | 1:03.25 | 1:02.44 | 622 | 28.80 29.34 | 33.64 33.91 |
||||
10. | Urbaniak Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 1:02.35 | 1:03.27 | 625 | 29.64 29.14 | 33.63 33.21 |
||||
11. | Mikicin Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ROŚ Pisz | 1:01.85 | 1:03.39 | 640 | 29.61 29.02 | 33.78 32.83 |
||||
NW | Rzeczkowski Piotr | 90 | GIGANT Wrocław | 1:03.42 | ||||||||
13. | Tarczyński Marcin | 90 | BUKS Warszawa | 1:02.31 | Skreśl | 626 | 28.54 | 33.77 |
||||
14. | Grabowicz Łukasz | 90 | ASTORIA Bydgosz | 1:03.37 | Skreśl | 595 | 29.06 | 34.31 | ||||
15. | Kozak Paweł | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:03.47 | 593 | 29.11 | 34.36 | |||||
16. | Beker Wojciech | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:03.59 | 589 | 30.21 | 33.38 | |||||
17. | Jagiełło Bartosz | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:03.80 | 583 | 28.40 | 35.40 | |||||
18. | Wiśniowski Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:03.90 | 581 | 29.58 | 34.32 | |||||
19. | Cieślak Tomasz | 90 | BUKS Warszawa | 1:04.04 | 577 | 30.43 | 33.61 | |||||
20. | Siedlarek Mariusz | 90 | SKRA Bełchatów | 1:04.84 | 556 | 28.57 | 36.27 | |||||
21. | Kamiński Michał | 90 | OLIMPIA Poznań | 1:04.90 | 554 | 29.98 | 34.92 | |||||
22. | Szypryt Łukasz | 90 | MZOS Płock | 1:05.11 | 549 | 29.98 | 35.13 | |||||
23. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | JORDAN Kraków | 1:05.37 | 542 | 29.83 | 35.54 | |||||
24. | Dobrzycki Tomasz | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:05.43 | 541 | 30.82 | 34.61 | |||||
25. | Gawroński Michał | 90 | IKAR Mielec | 1:06.08 | 525 | 30.42 | 35.66 | |||||
26. | Pawlak Łukasz | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:06.32 | 519 | 31.52 | 34.80 | |||||
27. | Perkowski Marcin | 90 | ARKA Kielce | 1:06.44 | 517 | 30.54 | 35.90 | |||||
28. | Szczepanik Robert | 90 | UNIA Tarnów | 1:06.64 | 512 | 31.07 | 35.57 | |||||
29. | Kasza Bartłomiej | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:07.35 | 496 | |||||||
30. | Górkiewicz Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:07.50 | 493 | 30.10 | 37.40 | |||||
31. | Markowski Paweł | 90 | WODNIK Rawicz | 1:08.22 | 477 | 31.32 | 36.90 | |||||
32. | Malec Arkadiusz | 90 | BUKS Warszawa | 1:08.42 | 473 | 31.33 | 37.09 | |||||
33. | Świerczek Bartłomiej | 90 | GÓRNIK Radlin | 1:08.58 | 470 | 31.68 | 36.90 | |||||
34. | Bryndzia Jakub | 90 | ENERGETYK Zgorz | 1:08.94 | 462 | 30.84 | 38.10 | |||||
35. | Harabin Mateusz | 90 | NEPTUN Kielce | 1:09.33 | 455 | 31.69 | 37.64 | |||||
36. | Sieradzki Wojciech | 90 | NEPTUN Kielce | 1:10.27 | 437 | 32.49 | 37.78 | |||||
37. | Zych Jakub | 90 | JORDAN Kraków | 1:12.01 | 406 | 34.53 | 37.48 | |||||
38. | Gołaszewski Adrian | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:12.80 | 393 | 32.33 | 40.47 | |||||
NW | Latos Wojciech | 90 | AQUA Bydgoszcz |
<< TOP >> |
Nr 37 2006-01-29 | 800m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 8:45.98 | Kalinowska Iga | 89 | MKSZC | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Majda Aleksandra | 90 | MKP Szczeci | 8:49.39 | 825 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 29.19 1:01.15 1:34.20 2:07.93 | 29.19 31.96 33.05 33.73 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:41.58 3:15.27 3:48.85 4:22.49 | 33.65 33.69 33.58 33.64 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:56.28 5:30.14 6:04.05 6:38.15 | 33.79 33.86 33.91 34.10 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:11.70 7:45.71 8:18.08 8:49.39 | 33.55 34.01 32.37 31.31 |
2. | Hampel Justyna | 90 | KSZO Ostrowiec | 8:49.76 | 823 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 30.12 1:02.10 1:35.09 2:08.41 | 30.12 31.98 32.99 33.32 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:41.99 3:15.81 3:49.41 4:22.99 | 33.58 33.82 33.60 33.58 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:56.47 5:30.20 6:03.88 6:37.80 | 33.48 33.73 33.68 33.92 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:11.36 7:44.86 8:18.18 8:49.76 | 33.56 33.50 33.32 31.58 |
3. | Bernat Aleksandra SMS | 90 | WARTA Poznań | 8:49.98 | 822 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 29.35 1:01.04 1:34.33 2:07.89 | 29.35 31.69 33.29 33.56 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:41.58 3:15.12 3:48.82 4:22.53 | 33.69 33.54 33.70 33.71 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:56.22 5:30.00 6:03.90 6:37.89 | 33.69 33.78 33.90 33.99 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:11.74 7:45.61 8:18.71 8:49.98 | 33.85 33.87 33.10 31.27 |
4. | Markowicz Katarzyna | 90 | KORMORAN Olszty | 9:20.58 | 695 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.80 1:06.39 1:41.68 2:16.74 | 31.80 34.59 35.29 35.06 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:51.99 3:27.65 4:03.13 4:38.56 | 35.25 35.66 35.48 35.43 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:13.72 5:49.14 6:24.44 6:59.97 | 35.16 35.42 35.30 35.53 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:35.19 8:10.84 8:46.04 9:20.58 | 35.22 35.65 35.20 34.54 |
5. | Szapiel Natalia SMS | 90 | WARTA Poznań | 9:28.77 | 665 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.35 1:05.07 1:39.75 2:14.84 | 31.35 33.72 34.68 35.09 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:49.84 3:25.68 4:01.66 4:37.57 | 35.00 35.84 35.98 35.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:13.57 5:49.68 6:25.99 7:02.62 | 36.00 36.11 36.31 36.63 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:39.00 8:15.72 8:52.32 9:28.77 | 36.38 36.72 36.60 36.45 |
6. | Śmiankowska Sara | 90 | WARTA Poznań | 9:33.82 | 648 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.56 1:08.17 1:44.53 2:21.03 | 32.56 35.61 36.36 36.50 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:57.45 3:33.93 4:10.45 4:46.76 | 36.42 36.48 36.52 36.31 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:23.07 5:59.26 6:35.39 7:11.28 | 36.31 36.19 36.13 35.89 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:47.37 8:23.63 9:00.03 9:33.82 | 36.09 36.26 36.40 33.79 |
7. | Karkuszewska Maria | 90 | BUKS Warszawa | 9:36.04 | 640 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.70 1:06.79 1:42.81 2:18.87 | 31.70 35.09 36.02 36.06 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:55.25 3:31.92 4:08.60 4:45.05 | 36.38 36.67 36.68 36.45 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:21.34 5:57.55 6:34.31 7:11.18 | 36.29 36.21 36.76 36.87 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:48.02 8:24.60 9:01.33 9:36.04 | 36.84 36.58 36.73 34.71 |
8. | Uścinowicz Natalia | 90 | AQUA Bydgoszcz | 9:45.51 | 610 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.08 1:06.69 1:42.14 2:18.29 | 32.08 34.61 35.45 36.15 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:54.79 3:31.77 4:08.61 4:45.52 | 36.50 36.98 36.84 36.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:22.77 5:59.85 6:37.86 7:15.25 | 37.25 37.08 38.01 37.39 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:53.21 8:30.94 9:08.61 9:45.51 | 37.96 37.73 37.67 36.90 |
9. | Kaczanowska Monika | 90 | KACZORY Szczeci | 9:52.78 | 588 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.33 1:09.50 1:46.43 2:24.00 | 33.33 36.17 36.93 37.57 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:01.16 3:38.70 4:15.97 4:53.60 | 37.16 37.54 37.27 37.63 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:31.04 6:08.54 6:45.78 7:23.32 | 37.44 37.50 37.24 37.54 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:00.90 8:38.17 9:16.16 9:52.78 | 37.58 37.27 37.99 36.62 |
10. | Rutkowska Marlena | 90 | NAWA Skierniewi | 10:01.86 | 561 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.79 1:06.78 1:42.84 2:19.26 | 31.79 34.99 36.06 36.42 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:56.31 3:34.04 4:12.33 4:50.88 | 37.05 37.73 38.29 38.55 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:25.12 6:01.45 6:46.42 7:25.54 | 34.24 36.33 44.97 39.12 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:03.46 8:42.55 9:22.31 10:01.86 | 37.92 39.09 39.76 39.55 |
11. | Barucha Aleksandra | 90 | AZS AWF Katowic | 10:07.10 | 547 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 34.55 1:12.16 1:51.31 2:30.23 | 34.55 37.61 39.15 38.92 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:08.15 3:47.31 4:25.25 5:03.19 | 37.92 39.16 37.94 37.94 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:40.49 6:19.04 6:58.19 7:36.45 | 37.30 38.55 39.15 38.26 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:15.70 8:54.00 9:31.05 10:07.10 | 39.25 38.30 37.05 36.05 |
12. | Kot Paulina | 90 | UNIA Tarnów | 10:10.37 | 538 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.31 1:10.12 1:47.36 2:25.32 | 33.31 36.81 37.24 37.96 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:03.64 3:42.29 4:20.80 4:59.75 | 38.32 38.65 38.51 38.95 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:38.59 6:17.79 6:56.62 7:35.94 | 38.84 39.20 38.83 39.32 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:15.11 8:54.18 9:32.85 10:10.37 | 39.17 39.07 38.67 37.52 |
13. | Widzik Katarzyna | 90 | DELFIN Cieszyn | 10:17.41 | 520 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.34 1:10.82 1:49.29 2:28.16 | 33.34 37.48 38.47 38.87 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:07.01 3:45.96 4:25.15 5:04.11 | 38.85 38.95 39.19 38.96 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:43.25 6:23.02 7:02.21 7:41.65 | 39.14 39.77 39.19 39.44 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:20.97 9:00.45 9:39.62 10:17.41 | 39.32 39.48 39.17 37.79 |
14. | Kostyra Agnieszka | 90 | AQUA Bydgoszcz | 10:28.84 | 492 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 34.24 1:11.97 1:50.41 2:29.24 | 34.24 37.73 38.44 38.83 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:08.06 3:47.02 4:26.17 5:05.66 | 38.82 38.96 39.15 39.49 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:45.34 6:25.85 7:06.86 7:47.74 | 39.68 40.51 41.01 40.88 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:28.68 9:09.89 9:50.58 10:28.84 | 40.94 41.21 40.69 38.26 |
15. | Zielińska Anna | 90 | RUCH Grudziądz | 10:46.95 | 452 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 35.81 1:14.55 1:54.77 2:35.88 | 35.81 38.74 40.22 41.11 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:17.03 3:58.22 4:39.68 5:21.09 | 41.15 41.19 41.46 41.41 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 6:02.53 6:43.83 7:25.05 8:06.21 | 41.44 41.30 41.22 41.16 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:47.08 9:28.14 10:07.89 10:46.95 | 40.87 41.06 39.75 39.06 |
NW | Rutkowska Paulina | 90 | OLIMPIJCZYK Suw |
<< TOP >> |
Nr 38 2006-01-29 | 1500m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 15:10.94 | Hreniak Maciej | 89 | RUGRU | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gilski Paweł | 90 | KORMORAN Olszty | 15:41.87 | 795 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.41 1:00.13 1:32.34 2:04.75 2:36.27 3:08.20 3:39.74 4:11.65 | 28.41 31.72 32.21 32.41 31.52 31.93 31.54 31.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:43.35 5:14.94 5:46.09 6:17.39 6:48.65 7:19.95 7:51.69 8:23.46 | 31.70 31.59 31.15 31.30 31.26 31.30 31.74 31.77 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:55.30 9:27.00 9:58.45 10:30.11 11:01.48 11:33.11 12:04.14 12:35.56 | 31.84 31.70 31.45 31.66 31.37 31.63 31.03 31.42 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:07.09 13:38.42 14:09.86 14:41.34 15:12.67 15:41.87 | 31.53 31.33 31.44 31.48 31.33 29.20 |
2. | Piekut Krzysztof | 90 | KORMORAN Olszty | 15:50.60 | 773 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.76 1:00.52 1:32.76 2:04.96 2:36.43 3:08.33 3:40.02 4:12.08 | 28.76 31.76 32.24 32.20 31.47 31.90 31.69 32.06 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:43.64 5:15.09 5:46.56 6:17.65 6:49.33 7:20.65 7:52.67 8:24.92 | 31.56 31.45 31.47 31.09 31.68 31.32 32.02 32.25 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:56.74 9:28.49 10:00.32 10:32.42 11:03.80 11:36.09 12:08.01 12:40.40 | 31.82 31.75 31.83 32.10 31.38 32.29 31.92 32.39 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:12.42 13:44.87 14:16.70 14:49.06 15:20.77 15:50.60 | 32.02 32.45 31.83 32.36 31.71 29.83 |
3. | Piątkowski Mateusz | 90 | UNIA Oświêcim | 16:01.67 | 747 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.47 59.96 1:32.19 2:04.56 2:36.89 3:08.78 3:40.86 4:12.85 | 28.47 31.49 32.23 32.37 32.33 31.89 32.08 31.99 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:44.79 5:16.79 5:48.90 6:21.13 6:52.79 7:25.01 7:57.23 8:29.30 | 31.94 32.00 32.11 32.23 31.66 32.22 32.22 32.07 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:01.41 9:33.90 10:06.17 10:38.57 11:11.23 11:43.50 12:16.05 12:48.54 | 32.11 32.49 32.27 32.40 32.66 32.27 32.55 32.49 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:21.09 13:53.80 14:26.62 14:59.28 15:31.84 16:01.67 | 32.55 32.71 32.82 32.66 32.56 29.83 |
4. | Stolarski Błażej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 16:16.13 | 714 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.79 1:00.75 1:33.14 2:05.51 2:37.80 3:09.95 3:42.28 4:14.67 | 28.79 31.96 32.39 32.37 32.29 32.15 32.33 32.39 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:47.08 5:19.44 5:52.00 6:24.38 6:56.96 7:29.71 8:02.38 8:35.37 | 32.41 32.36 32.56 32.38 32.58 32.75 32.67 32.99 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:08.31 9:41.24 10:14.19 10:47.35 11:20.42 11:53.59 12:26.65 12:59.70 | 32.94 32.93 32.95 33.16 33.07 33.17 33.06 33.05 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:33.06 14:06.37 14:39.22 15:11.99 15:44.38 16:16.13 | 33.36 33.31 32.85 32.77 32.39 31.75 |
5. | Grondkowski Daniel | 90 | BUKS Warszawa | 16:35.07 | 674 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.97 1:00.81 1:33.32 2:06.30 2:39.34 3:12.43 3:45.40 4:18.64 | 28.97 31.84 32.51 32.98 33.04 33.09 32.97 33.24 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:51.91 5:24.81 5:57.68 6:30.46 7:03.60 7:36.71 8:10.05 8:43.50 | 33.27 32.90 32.87 32.78 33.14 33.11 33.34 33.45 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:17.00 9:50.55 10:24.30 10:58.23 11:31.86 12:05.75 12:39.73 13:13.57 | 33.50 33.55 33.75 33.93 33.63 33.89 33.98 33.84 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:47.32 14:20.85 14:55.01 15:29.11 16:02.85 16:35.07 | 33.75 33.53 34.16 34.10 33.74 32.22 |
6. | Grzegorzewski Maciej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 16:38.20 | 668 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.84 1:00.62 1:33.23 2:06.11 2:39.49 3:12.51 3:45.49 4:18.58 | 28.84 31.78 32.61 32.88 33.38 33.02 32.98 33.09 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:51.51 5:24.75 5:58.04 6:31.14 7:04.61 7:38.60 8:12.83 8:47.03 | 32.93 33.24 33.29 33.10 33.47 33.99 34.23 34.20 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:21.36 9:55.84 10:30.08 11:03.86 11:37.67 12:11.99 12:46.01 13:19.65 | 34.33 34.48 34.24 33.78 33.81 34.32 34.02 33.64 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:53.52 14:26.67 15:00.15 15:33.56 16:06.72 16:38.20 | 33.87 33.15 33.48 33.41 33.16 31.48 |
7. | Żebrowski Piotr | 90 | POLONEZ Wyszków | 16:47.60 | 649 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.28 1:01.18 1:33.84 2:06.92 2:40.19 3:13.65 3:47.22 4:20.77 | 29.28 31.90 32.66 33.08 33.27 33.46 33.57 33.55 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:54.32 5:28.01 6:01.67 6:35.45 7:09.04 7:43.14 8:17.25 8:51.17 | 33.55 33.69 33.66 33.78 33.59 34.10 34.11 33.92 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:25.00 9:59.03 10:33.17 11:07.02 11:41.42 12:15.56 12:49.53 13:23.62 | 33.83 34.03 34.14 33.85 34.40 34.14 33.97 34.09 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:57.64 14:32.18 15:06.42 15:40.51 16:14.45 16:47.60 | 34.02 34.54 34.24 34.09 33.94 33.15 |
8. | Grzejszczak Paweł | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 17:03.95 | 618 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.65 1:03.54 1:37.38 2:11.41 2:45.66 3:19.86 3:54.14 4:28.41 | 30.65 32.89 33.84 34.03 34.25 34.20 34.28 34.27 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:03.07 5:37.25 6:11.72 6:46.36 7:20.81 7:55.62 8:30.10 9:04.58 | 34.66 34.18 34.47 34.64 34.45 34.81 34.48 34.48 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:39.69 10:14.61 10:48.54 11:23.16 11:57.57 12:31.65 13:05.47 13:40.09 | 35.11 34.92 33.93 34.62 34.41 34.08 33.82 34.62 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:14.02 14:47.84 15:22.56 15:57.25 16:31.36 17:03.95 | 33.93 33.82 34.72 34.69 34.11 32.59 |
9. | Dobrogost Maciej | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 17:50.56 | 541 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 31.18 1:04.82 1:39.58 2:14.74 2:50.18 3:25.49 4:01.06 4:36.88 | 31.18 33.64 34.76 35.16 35.44 35.31 35.57 35.82 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:12.95 5:49.09 6:25.43 7:01.45 7:37.62 8:13.42 8:49.44 9:25.41 | 36.07 36.14 36.34 36.02 36.17 35.80 36.02 35.97 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 10:01.86 10:38.11 11:14.46 11:50.42 12:26.79 13:02.88 13:38.94 14:14.56 | 36.45 36.25 36.35 35.96 36.37 36.09 36.06 35.62 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:50.28 15:26.54 16:02.65 16:39.02 17:15.28 17:50.56 | 35.72 36.26 36.11 36.37 36.26 35.28 |
10. | Skórski Krzysztof | 90 | JORDAN Kraków | 17:55.11 | 534 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.38 1:04.64 1:40.07 2:15.38 2:50.98 3:25.75 4:02.06 4:37.89 | 30.38 34.26 35.43 35.31 35.60 34.77 36.31 35.83 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:14.28 5:50.66 6:27.00 7:03.11 7:39.20 8:15.46 8:51.83 9:28.03 | 36.39 36.38 36.34 36.11 36.09 36.26 36.37 36.20 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 10:04.36 10:40.04 11:17.40 11:54.06 12:31.30 13:08.49 13:46.45 14:23.21 | 36.33 35.68 37.36 36.66 37.24 37.19 37.96 36.76 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 15:00.01 15:36.24 16:12.66 16:47.87 17:22.81 17:55.11 | 36.80 36.23 36.42 35.21 34.94 32.30 |
11. | Kulesza Daniel | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 18:23.70 | 494 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 31.21 1:06.27 1:42.48 2:19.43 2:56.84 3:34.28 4:12.04 4:49.23 | 31.21 35.06 36.21 36.95 37.41 37.44 37.76 37.19 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:26.70 6:04.75 6:42.58 7:18.14 7:53.98 8:30.81 9:07.51 9:43.99 | 37.47 38.05 37.83 35.56 35.84 36.83 36.70 36.48 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 10:21.83 10:59.37 11:37.21 12:15.66 12:53.54 13:30.14 14:07.39 14:45.33 | 37.84 37.54 37.84 38.45 37.88 36.60 37.25 37.94 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 15:22.90 15:58.52 16:35.43 17:12.75 17:49.44 18:23.70 | 37.57 35.62 36.91 37.32 36.69 34.26 |
NW | Wojdas Sławomir | 90 | ORKAN Sochaczew |
<< TOP >> |
Nr 39 2006-01-29 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 4:20.63 | Kulińska B., Jamborska E., Świderska M., Cisowska | UDOSW | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 4:26.37 | 712 |
Traczewska Anna Jagura Anna | 90 90 | 32.22 35.25 | 1:05.07 1:16.48 | Budzis Joanna Boryczko Magda | 90 90 | 29.32 28.97 | 1:02.92 1:01.90 |
2. | VICTORIA Racibórz | VICTORIA Racibó | 4:33.40 | 658 |
Rudnik Daria Dembniak Katarzyna | 90 90 | 32.92 33.24 | 1:07.98 1:11.65 | Kuśpiet Sylwia Golec Izabela | 90 90 | 31.58 29.98 | 1:09.44 1:04.33 |
3. | UNIA Oświêcim | UNIA Oświêcim | 4:34.80 | 648 |
Otworowska Małgorzata Nikiel Karolina | 90 90 | 33.29 34.56 | 1:08.37 1:13.94 | Banisz Katarzyna Kajtoch Sabina | 90 90 | 33.89 28.91 | 1:12.71 59.78 |
4. | ŻOLIBORZ Warszawa | ŻOLIBORZ Warsza | 4:39.89 | 613 |
Hutny Katarzyna Bożym Katarzyna | 90 90 | 34.27 36.04 | 1:11.06 1:18.16 | Winkowska Urszula Gomolińska Joanna | 90 90 | 32.92 28.14 | 1:11.99 58.68 |
5. | AKWAWIT Leszno | AKWAWIT Leszno | 4:49.48 | 554 |
Grala Anna Matysiak Hanna | 90 90 | 35.25 37.52 | 1:12.46 1:20.45 | Kaczmarek Agnieszka Skorupka Paulina | 90 90 | 31.42 32.38 | 1:08.76 1:07.81 |
DYSKW. | POLONIA Warszawa | POLONIA Warszaw |
Piechocka Jagoda, Stopczyńska Sandra, Ptasińska Katarzyna, Wąsiakowska Weronika |
<< TOP >> |
Nr 40 2006-01-29 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 3:51.85 | Tarczyński M., Rowiński F., Mikołajewski M., Roman | BUWAR | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 3:55.56 | 699 |
Romanowicz Bartosz Rowiński Filip | 90 90 | 29.40 30.18 | 1:01.03 1:04.00 | Tarczyński Marcin Mikołajewski Mariusz | 90 90 | 25.99 25.56 | 56.31 54.22 |
2. | WARSZAWIANKA Warszawa | WARSZAWIANKA Wa | 4:00.17 | 660 |
Mączewski Adam Dominiak Marcin | 90 90 | 27.55 32.69 | 55.94 1:10.24 | Janas Piotr Dobrowolski Sebastian | 90 90 | 28.14 25.13 | 1:00.73 53.26 |
3. | AQUA Bydgoszcz 1 | AQUA Bydgoszcz | 4:02.87 | 638 |
Rak Mateusz Stolarski Błażej | 90 90 | 29.07 31.16 | 59.43 1:06.48 | Żołnowski Krzysztof Kapelan Paweł | 90 90 | 28.49 25.82 | 1:01.86 55.10 |
4. | ŻOLIBORZ Warszawa | ŻOLIBORZ Warsza | 4:07.63 | 602 |
Derek Artur Grzejszczak Paweł | 90 90 | 30.55 31.61 | 1:02.77 1:08.27 | Kozak Paweł Dobrogost Maciej | 90 90 | 28.24 26.52 | 1:00.45 56.14 |
5. | UNIA Oświêcim | UNIA Oświêcim | 4:07.89 | 600 |
Brania Mateusz Starzec Maciej | 90 90 | 31.18 31.07 | 1:05.21 1:07.74 | Stebnicki Dawid Trojak Szymon | 90 90 | 28.37 25.43 | 1:01.69 53.25 |
6. | START Łódź | START Łódź | 4:10.58 | 581 |
Pawlak Adrian Kotynia Piotr | 90 90 | 32.24 31.97 | 1:05.46 1:07.92 | Urbaniak Mariusz Jachowicz Piotr | 90 90 | 28.37 26.37 | 1:00.98 56.22 |
7. | JEDYNKA Łódź | JEDYNKA Łódź | 4:12.29 | 569 |
Jagiełło Bartosz Pawlak Łukasz | 90 90 | 30.12 32.87 | 1:02.21 1:10.19 | Bujak Michał Górkiewicz Damian | 90 90 | 28.22 27.47 | 1:01.34 58.55 |
8. | MZOS Płock | MZOS Płock | 4:15.11 | 550 |
Rytczak Michał Gontarek Mateusz | 90 90 | 30.48 32.24 | 1:03.91 1:12.20 | Szypryt Łukasz Kowalski Artur | 90 90 | 29.31 24.58 | 1:05.93 53.07 |
9. | AQUA Bydgoszcz 2 | AQUA Bydgoszcz | 4:19.60 | 522 |
Pilewski Mikołaj Mazur Bartłomiej | 90 90 | 33.36 31.72 | 1:08.64 1:08.78 | Teodorski Adrian Grzegorzewski Maciej | 90 90 | 29.87 27.66 | 1:03.50 58.68 |
10. | KOCHŁOWICZANKA Ruda Śląska | KOCHŁOWICZANKA | 4:44.71 | 396 |
Maczuch Paweł Gorczyca Przemysław | 90 90 | 35.89 35.87 | 1:15.72 1:16.96 | Kuzia Kamil Niegot Mateusz | 90 90 | 31.13 29.17 | 1:09.15 1:02.88 |