޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
Dzień III | 29 Styczen 2006 - 9:00 |
Nr 27 2006-01-29 | 200m motylkowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1999 | 2:09.57 | Jêdrzejczak Otylia | 83 | PAKAT | Lizbona |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Czerska Sandra | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 2:24.91 | 2:20.54 | 713 | 31.90 | 35.69 | 35.71 | 37.24 | ||||
2. | Ptasińska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 2:24.18 | 2:21.71 | 696 | 31.60 31.78 | 35.98 35.97 | 36.56 38.01 | 37.57 38.42 |
||||
3. | Sołowiej Ewelina | 90 | MKP Szczeci | 2:25.96 | 2:23.25 | 674 | 38.12 | |||||||
4. | Sączyńska Emilia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MORENA Gdańsk | 2:27.45 | 2:26.00 | 636 | 32.33 33.19 | 37.22 38.10 | 38.60 39.20 | 37.85 36.96 |
||||
5. | Ezulin Urszula Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:26.88 | 2:26.19 | 634 | 32.60 32.95 | 36.74 36.93 | 37.94 38.70 | 38.91 38.30 |
||||
6. | Chodźko Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORMORAN Olszty | 2:26.52 | 2:27.98 | 629 | 33.43 25.62 | 37.81 45.05 | 38.72 38.31 | 38.02 37.54 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Nowacka Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ZRYW Opole | 2:27.48 | 2:20.41 | 715 | 31.71 33.07 | 35.25 37.85 | 36.13 38.73 | 37.32 37.83 |
||||
8. | Otworowska Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:28.37 | 2:28.51 | 606 | 33.09 33.97 | 37.42 37.65 | 38.34 38.22 | 39.66 38.53 |
||||
9. | Białas Patrycja | 90 | WARTA Poznań | 2:30.30 | 2:29.48 | 593 | 34.08 | 37.97 | 38.66 | 38.77 | ||||
10. | Muti Karolina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:37.01 | 2:32.99 | 553 | 34.27 35.26 | 38.74 39.74 | 39.13 40.11 | 40.85 41.90 |
||||
11. | Kuśpiet Sylwia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 2:33.76 | 2:33.34 | 549 | 32.57 | 37.51 | 41.42 | 41.84 | ||||
12. | Rutkowska Marlena Miêdzyczasy Elimin. | 90 | NAWA Skierniewi | 2:28.65 | 2:36.00 | 603 | 33.23 32.67 | 39.59 37.41 | 40.79 38.79 | 42.39 39.78 |
||||
13. | Różycka Wioleta | 90 | JORDAN Kraków | 2:37.09 | 511 |
|||||||||
14. | Kwiatkowska Anna | 90 | MORENA Gdańsk | 2:39.12 | 491 | 36.15 | 40.96 | 40.52 | 41.49 | |||||
15. | Bubak Florentyna | 90 | BUKS Warszawa | 2:40.25 | 481 | |||||||||
16. | Suchożerbska Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:40.49 | 479 | 35.05 | 41.16 | 41.58 | 42.70 | |||||
Czyż Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:40.49 | 479 | 34.62 | 39.46 | 42.41 | 44.00 | ||||||
18. | Dąbrowska Katarzyna | 90 | POLONEZ Wyszków | 2:41.13 | 473 | |||||||||
19. | Barucha Aleksandra | 90 | AZS AWF Katowic | 2:42.96 | 458 | 35.14 | 41.00 | 42.77 | 44.05 | |||||
20. | Wiśniewska Paulina | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:43.84 | 450 | 36.93 | 41.18 | 42.78 | 42.95 | |||||
21. | Żukowska Agnieszka | 90 | JUVENIA Białyst | 2:44.74 | 443 | 37.45 | 42.16 | 42.83 | 42.30 | |||||
22. | Winkowska Urszula | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 2:47.13 | 424 | 35.82 | 40.71 | 44.65 | 45.95 |
<< TOP >> |
Nr 28 2006-01-29 | 200m motylkowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2000 | 2:00.64 | Drzewiński Łukasz | 84 | SLGOR | Łódź |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Jabłoński Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 2:07.54 | 2:06.30 | 706 | 28.72 28.62 | 32.88 33.08 | 32.85 33.72 | 31.85 32.12 |
||||
2. | Klupa Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 2:09.54 | 2:08.18 | 675 | 29.30 29.72 | 32.49 33.49 | 32.96 33.20 | 33.43 33.13 |
||||
3. | Janas Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Tarnów | 2:09.64 | 2:08.26 | 674 | 29.09 29.22 | 32.77 33.11 | 33.07 33.42 | 33.33 33.89 |
||||
4. | Grużewski Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:09.83 | 2:09.27 | 658 | 28.77 29.29 | 32.22 32.53 | 33.11 33.98 | 35.17 34.03 |
||||
5. | Stebnicki Dawid Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:13.26 | 2:14.16 | 601 | 29.54 29.63 | 33.60 33.60 | 35.05 34.22 | 35.97 35.81 |
||||
6. | Bujak Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JEDYNKA Łódź | 2:12.61 | 2:16.35 | 610 | 29.21 29.11 | 33.17 33.59 | 34.85 34.35 | 39.12 35.56 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Mokosa Radosław Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 2:13.45 | 2:13.84 | 598 | 30.32 30.37 | 33.69 33.85 | 34.38 34.56 | 35.45 34.67 |
||||
8. | Brania Mateusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:17.45 | 2:14.98 | 578 | 30.19 30.21 | 35.02 35.53 | 35.23 35.77 | 34.54 35.94 |
||||
9. | Cieślak Tomasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 2:14.21 | 2:15.85 | 588 | 31.19 30.12 | 34.64 33.84 | 34.85 34.58 | 35.17 35.67 |
||||
10. | Skóra Krystian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:17.22 | 2:17.52 | 550 | 31.10 30.91 | 34.76 35.57 | 35.42 35.02 | 36.24 35.72 |
||||
11. | Starzec Maciej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:19.32 | 2:20.83 | 526 | 31.26 31.25 | 35.97 34.61 | 36.25 36.05 | 37.35 37.41 |
||||
12. | Rejdych Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 2:19.39 | 2:21.87 | 525 | 32.03 31.14 | 36.75 35.64 | 36.60 36.41 | 36.49 36.20 |
||||
13. | Kaczmarczyk Piotr | 90 | MKP Szczeci | 2:19.07 | Skreśl | 529 | 30.85 | 34.31 | 36.27 | 37.64 |
||||
14. | Rak Mateusz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:19.17 | Skreśl | 528 | 30.41 | 34.10 | 35.59 | 39.07 | ||||
15. | Chymuk Maciej | 90 | JORDAN Kraków | 2:20.22 | 516 | 31.53 | 36.94 | 36.59 | 35.16 | |||||
16. | Żołnowski Krzysztof | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:20.67 | 511 | 30.85 | 34.79 | 36.48 | 38.55 | |||||
17. | Malik Sebastian | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 2:21.28 | 504 | 30.12 | 35.90 | 37.20 | 38.06 | |||||
18. | Babilewicz Karol | 90 | JUVENIA Białyst | 2:21.35 | 503 | 25.08 | 41.45 | 37.09 | 37.73 | |||||
19. | Teodorski Adrian | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:21.83 | 498 | 31.33 | 35.80 | 38.01 | 36.69 | |||||
20. | Siedlec Marek | 90 | LUBLINIANKA Lub | 2:23.89 | 477 | 31.08 | 35.60 | |||||||
21. | Piotrowski Tomasz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 2:24.80 | 468 | 31.73 | 37.01 | 38.39 | 37.67 | |||||
22. | Zaniewski Arkadiusz | 90 | KORMORAN Olszty | 2:25.40 | 463 | 30.80 | 35.93 | 38.95 | 39.72 | |||||
23. | Nowacki Marcin | 90 | WODNIK Rawicz | 2:27.25 | 445 | 32.30 | 37.86 | 38.47 | 38.62 | |||||
24. | Wêsierski Jakub | 90 | FLOTA Gdynia | 2:33.00 | 397 | 32.24 | 37.21 | 40.28 | 43.27 |
<< TOP >> |
Nr 29 2006-01-29 | 100m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 55.22 | Korc Agata | 86 | SLWRO | Puławy |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Budzis Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 57.96 | 56.71 | 807 | 27.70 28.08 | 29.01 29.88 |
||||
2. | Bochyńska Sonia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUNIOR Kluczbor | 58.71 | 57.80 | 762 | 27.98 28.22 | 29.82 30.49 |
||||
3. | Fijałkowska Magdalena Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 58.62 | 58.24 | 745 | 28.13 28.36 | 30.11 30.26 |
||||
4. | Gomolińska Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 58.76 | 58.62 | 731 | 28.44 28.41 | 30.18 30.35 |
||||
5. | Okuńska Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 59.99 | 59.79 | 689 | 29.07 29.16 | 30.72 30.83 |
||||
6. | Gwóźdź Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Katowic | 1:00.04 | 1:00.03 | 680 | 28.45 28.94 | 31.58 31.10 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Kajtoch Sabina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:00.27 | 1:00.57 | 672 | 30.10 29.71 | 30.47 30.56 |
||||
8. | Kaczmarek Florentyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 1:01.32 | 1:01.18 | 643 | 29.57 29.40 | 31.61 31.92 |
||||
9. | Zdebik Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Katowic | 1:01.74 | 1:01.59 | 630 | 29.74 29.42 | 31.85 32.32 |
||||
10. | Boryczko Magda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:02.37 | 1:02.07 | 616 | 29.66 29.74 | 32.41 32.63 |
||||
11. | Szapiel Natalia SMS Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 1:03.66 | 1:03.20 | 583 | 30.57 30.46 | 32.63 33.20 |
||||
12. | Ziomkowska Paulina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MORENA Gdańsk | 1:02.49 | 1:03.71 | 603 | 30.76 29.88 | 32.95 32.61 |
||||
13. | Bernat Aleksandra SMS | 90 | WARTA Poznań | 1:00.52 | Skreśl | 664 | 29.04 | 31.48 |
||||
14. | Kleban Elżbieta | 90 | JORDAN Kraków | 1:03.67 | 570 | 30.70 | 32.97 | |||||
15. | Szmytkowska Agnieszka | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:03.69 | 570 | 31.04 | 32.65 | |||||
16. | Grala Anna | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:04.07 | 560 | 30.59 | 33.48 | |||||
17. | Dąbrowska Katarzyna | 90 | POLONEZ Wyszków | 1:04.26 | 555 | 30.85 | 33.41 | |||||
18. | Dyjewska Aneta | 90 | POLONIA Warszaw | 1:04.37 | 552 | 30.60 | 33.77 | |||||
19. | Nawrocka Manuela | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:04.39 | 551 | 30.42 | 33.97 | |||||
20. | Jurek Natalia | 90 | UNIA Tarnów | 1:04.62 | 546 | 31.08 | 33.54 | |||||
21. | Suchożerbska Klaudia | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:05.35 | 527 | 31.67 | 33.68 | |||||
22. | Ziêtek Klaudia | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 1:05.44 | 525 | 31.49 | 33.95 | |||||
23. | Wawrzyńczak Karolina | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:05.47 | 525 | 31.57 | 33.90 | |||||
24. | Golec Izabela | 90 | VICTORIA Racibó | 1:05.79 | 517 | 31.28 | 34.51 | |||||
25. | Śmiankowska Sara | 90 | WARTA Poznań | 1:06.79 | 494 | 32.06 | 34.73 | |||||
26. | Matysiak Hanna | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:07.07 | 488 | 32.61 | 34.46 | |||||
27. | Skorupka Paulina | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:08.48 | 458 | 33.18 | 35.30 | |||||
28. | Petri Iga | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:08.52 | 458 | 32.76 | 35.76 | |||||
29. | Zielińska Anna | 90 | RUCH Grudziądz | 1:08.60 | 456 | 33.16 | 35.44 | |||||
30. | Wencel Anna | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:08.91 | 450 | 32.32 | 36.59 | |||||
31. | Jarząbek Katarzyna | 90 | DELFIN Ełk | 1:12.49 | 386 | 34.44 | 38.05 |
<< TOP >> |
Nr 30 2006-01-29 | 100m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1993 | 50.50 | Kizierowski Bartosz | 77 | POWAR | Ann Arbor Ml |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Tarczyński Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 53.42 | 51.04 | 770 | 24.79 25.87 | 26.25 27.55 |
||||
2. | Stelmach Hubert Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORNER-NOVITA Z | 53.05 | 52.46 | 710 | 25.59 25.71 | 26.87 27.34 |
||||
3. | Smoliński Jan Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Siemiano | 53.35 | 53.01 | 688 | 25.33 25.39 | 27.68 27.96 |
||||
4. | Kowalski Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 53.15 | 53.07 | 685 | 25.48 25.46 | 27.59 27.69 |
||||
5. | Trojak Szymon Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 53.19 | 53.47 | 681 | 25.13 25.80 | 28.34 27.39 |
||||
6. | Grabowicz Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ASTORIA Bydgosz | 53.72 | 53.67 | 663 | 25.87 26.14 | 27.80 27.58 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Dobrowolski Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 54.25 | 53.88 | 655 | 25.80 25.81 | 28.08 28.44 |
||||
8. | Kondratowicz Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORMORAN Olszty | 54.61 | 54.85 | 629 | 26.10 26.11 | 28.75 28.50 |
||||
9. | Milczarek Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KSZO Ostrowiec | 54.89 | 55.04 | 619 | 26.45 26.35 | 28.59 28.54 |
||||
10. | Gawełczyk Mateusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Katowic | 55.03 | 55.16 | 615 | 26.63 26.36 | 28.53 28.67 |
||||
11. | Sawala Juliusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 55.42 | 55.26 | 607 | 26.82 27.24 | 28.44 28.18 |
||||
12. | Urbaniak Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 54.20 | 1:02.19 | 643 | 29.51 26.12 | 32.68 28.08 |
||||
13. | Łodyga Wiktor | 90 | MANTA Jelcz-Las | 54.32 | Skreśl | 639 | 25.72 | 28.60 |
||||
14. | Rzeczkowski Piotr | 90 | GIGANT Wrocław | 54.34 | Skreśl | 638 | 26.00 | 28.34 | ||||
15. | Mielniczuk Przemysław | 90 | KORNER-NOVITA Z | 55.47 | 600 | 26.45 | 29.02 | |||||
16. | Janas Piotr | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 55.57 | 597 | 26.55 | 29.02 | |||||
17. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 55.80 | 590 | 26.68 | 29.12 | |||||
18. | Grzebała Paweł | 90 | KSZO Ostrowiec | 55.83 | 589 | 26.84 | 28.99 | |||||
19. | Orłowski Rafal | 90 | ROŚ Pisz | 56.00 | 583 | 26.43 | 29.57 | |||||
Kapelan Paweł | 90 | AQUA Bydgoszcz | 56.00 | 583 | 26.55 | 29.45 | ||||||
21. | Stobieniecki Jacek | 90 | SKRA Bełchatów | 56.19 | 577 | 26.87 | 29.32 | |||||
22. | Brêczewski Jan | 90 | OLIMPIA Poznań | 56.29 | 574 | 26.59 | 29.70 | |||||
23. | Filoda Adam | 90 | WARTA Poznań | 56.61 | 565 | 27.30 | 29.31 | |||||
24. | Rząsa Wojciech | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 56.65 | 563 | 27.19 | 29.46 | |||||
25. | Dominiak Marcin | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 56.66 | 563 | 26.92 | 29.74 | |||||
26. | Gawroński Michał | 90 | IKAR Mielec | 56.68 | 563 | 27.46 | 29.22 | |||||
27. | Siedlarek Mariusz | 90 | SKRA Bełchatów | 56.92 | 555 | 27.14 | 29.78 | |||||
28. | Lipiński Kornel | 90 | ORLIK Lublin | 57.06 | 551 | 26.98 | 30.08 | |||||
29. | Dobrzycki Tomasz | 90 | AKWAWIT Leszno | 57.13 | 549 | 27.41 | 29.72 | |||||
30. | Błaszczyk Mikołaj | 90 | SKRA Bełchatów | 57.23 | 546 | 27.47 | 29.76 | |||||
31. | Krzesaj Bartosz | 90 | MMKS Kedzierzyn | 57.39 | 542 | 27.57 | 29.82 | |||||
32. | Bryndzia Jakub | 90 | ENERGETYK Zgorz | 57.90 | 528 | 27.44 | 30.46 | |||||
33. | Dudziak Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 58.14 | 521 | 27.80 | 30.34 | |||||
34. | Kasza Bartłomiej | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 58.16 | 521 | 28.06 | 30.10 | |||||
35. | Szczepanik Robert | 90 | UNIA Tarnów | 58.17 | 520 | 27.67 | 30.50 | |||||
36. | Dobrogost Maciej | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 58.37 | 515 | 28.29 | 30.08 | |||||
37. | Malicki Patryk | 90 | DELFIN Ełk | 58.72 | 506 | 27.60 | 31.12 | |||||
38. | Górkiewicz Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 58.84 | 503 | 28.18 | 30.66 | |||||
39. | Kosiński Michał | 90 | POL KS Szczytno | 58.88 | 502 | 27.89 | 30.99 | |||||
40. | Młotkiewicz Michał | 90 | MKP Szczeci | 58.95 | 500 | 28.00 | 30.95 | |||||
41. | Bujak Paweł | 90 | ARKA Kielce | 59.10 | 496 | 27.94 | 31.16 | |||||
42. | Derek Artur | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 59.18 | 494 | 28.71 | 30.47 | |||||
43. | Sieradzki Wojciech | 90 | NEPTUN Kielce | 59.37 | 490 | 28.47 | 30.90 | |||||
44. | Zostawa Paweł | 90 | RMKS Rybnik | 59.54 | 485 | 28.05 | 31.49 | |||||
45. | Luchowski Piotr | 90 | DELFIN Cieszyn | 59.72 | 481 | 28.99 | 30.73 | |||||
46. | Wojda Emil | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 59.85 | 478 | 28.92 | 30.93 | |||||
47. | Skórski Krzysztof | 90 | JORDAN Kraków | 1:00.27 | 468 | 28.24 | 32.03 | |||||
48. | Wiencek Tomasz | 90 | RMKS Rybnik | 1:00.73 | 457 | 28.74 | 31.99 | |||||
49. | Górczyński Michał | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:00.77 | 456 | 28.95 | 31.82 | |||||
50. | Raciński Adam | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:00.93 | 453 | 29.00 | 31.93 | |||||
51. | Kulesza Daniel | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:01.12 | 449 | 29.20 | 31.92 | |||||
52. | Niegot Mateusz | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:01.40 | 443 | 29.11 | 32.29 | |||||
53. | Kuzia Kamil | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:01.58 | 439 | 29.09 | 32.49 | |||||
54. | Wyszomierski Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:02.04 | 429 | 28.66 | 33.38 | |||||
Żyro Cyryl | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:02.04 | 429 | 29.34 | 32.70 | ||||||
56. | Kaźmierczak Tomasz | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:02.78 | 414 | 29.05 | 33.73 | |||||
NW | Kolaj Witold | 90 | ORKA Ciechanów |
<< TOP >> |
Nr 31 2006-01-29 | 100m grzbietowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1995 | 1:00.53 | Komorowicz Dagmara | 79 | LULUB | Gelsenkirchen |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Piechocka Jagoda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 1:05.95 | 1:03.43 | 776 | 30.50 31.60 | 32.93 34.35 |
||||
2. | Kwiatkowska Agata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AZS AWF Wrocław | 1:06.60 | 1:04.04 | 754 | 31.81 32.16 | 32.23 34.44 |
||||
3. | Traczewska Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:04.97 | 1:04.82 | 727 | 32.16 31.99 | 32.66 32.98 |
||||
4. | Wąsiakowska Weronika Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 1:07.13 | 1:05.43 | 707 | 32.33 32.63 | 33.10 34.50 |
||||
5. | Jóźwiak Natalia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MKP Szczeci | 1:07.06 | 1:06.86 | 662 | 33.14 32.91 | 33.72 34.15 |
||||
6. | Borek Natalia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Krosno | 1:07.25 | 1:07.13 | 654 | 32.59 32.50 | 34.54 34.75 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Mózgowska Jagoda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BOBRY Dêbica | 1:07.63 | 1:07.46 | 645 | 32.49 32.39 | 34.97 35.24 |
||||
8. | Martyniuk Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Wrocław | 1:08.46 | 1:07.47 | 645 | 32.97 33.32 | 34.50 35.14 |
||||
9. | Rudnik Daria Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 1:09.03 | 1:08.33 | 620 | 33.22 33.37 | 35.11 35.66 |
||||
10. | Anuszkiewicz Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | OLIMPIJCZYK Suw | 1:09.10 | 1:08.58 | 614 | 33.54 33.43 | 35.04 35.67 |
||||
11. | Pakuła Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:08.37 | 1:08.73 | 619 | 33.13 33.34 | 35.60 35.03 |
||||
12. | Tyc Emilia Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:09.01 | 1:08.91 | 605 | 33.51 32.88 | 35.40 36.13 |
||||
13. | Lebiedzka Kornelia | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 1:09.22 | 597 | 33.66 | 35.56 |
|||||
14. | Walczewska Karolina | 90 | DELFIN Toruń | 1:09.23 | 597 | 33.22 | 36.01 | |||||
15. | Kozakiewicz Marta | 90 | JUVENIA Białyst | 1:09.28 | 595 | 33.91 | 35.37 | |||||
16. | Widzik Katarzyna | 90 | DELFIN Cieszyn | 1:11.17 | 549 | 33.70 | 37.47 | |||||
17. | Hutny Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:11.44 | 543 | 34.41 | 37.03 | |||||
18. | Waligóra Olga | 90 | JORDAN Kraków | 1:12.56 | 518 | 34.63 | 37.93 | |||||
19. | Grala Anna | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:13.29 | 503 | 36.21 | 37.08 | |||||
20. | Parkita Alicja | 90 | NEPTUN Kielce | 1:17.80 | 420 | 35.83 | 41.97 |
<< TOP >> |
Nr 32 2006-01-29 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1993 | 55.67 | Kizierowski Bartosz | 77 | POWAR | Ann Arbor Ml |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Mączewski Adam Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 56.83 | 55.96 | 763 | 27.28 27.61 | 28.68 29.22 |
||||
2. | Zakrzewski Łukasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JORDAN Kraków | 59.06 | 58.62 | 664 | 28.88 28.63 | 29.74 30.43 |
||||
3. | Rak Mateusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AQUA Bydgoszcz | 59.12 | 58.80 | 658 | 28.69 28.96 | 30.11 30.16 |
||||
4. | Romanowicz Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 59.62 | 59.24 | 643 | 28.73 28.82 | 30.51 30.80 |
||||
5. | Jagiełło Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:00.53 | 1:01.39 | 603 | 29.42 28.96 | 31.97 31.57 |
||||
6. | Osuch Mikołaj Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARTA Poznań | 1:01.32 | 1:02.76 | 580 | 30.16 29.89 | 32.60 31.43 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Kozak Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:01.54 | 1:01.32 | 580 | 30.17 30.30 | 31.15 31.24 |
||||
8. | Wiśniowski Tomasz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:02.24 | 1:02.14 | 557 | 30.60 30.38 | 31.54 31.86 |
||||
9. | Derek Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:02.13 | 1:02.22 | 558 | 30.46 30.45 | 31.76 31.68 |
||||
10. | Poniatowski Patryk Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POL KS Szczytno | 1:03.12 | 1:02.62 | 545 | 30.74 29.82 | 31.88 33.30 |
||||
11. | Jakielski Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ORLIK Lublin | 1:02.40 | 1:03.07 | 550 | 30.32 30.04 | 32.75 32.36 |
||||
12. | Wojciechowski Patryk Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MKP Szczeci | 1:03.10 | 1:03.66 | 532 | 30.72 30.62 | 32.94 32.48 |
||||
13. | Gradoń Jakub | 90 | GIGANT Wrocław | 1:02.80 | Skreśl | 540 | 29.95 | 32.85 |
||||
14. | Rytczak Michał | 90 | MZOS Płock | 1:03.85 | 514 | 30.52 | 33.33 | |||||
15. | Żołnowski Krzysztof | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:04.07 | 509 | 30.99 | 33.08 | |||||
16. | Korgul Łukasz | 90 | SKARPA Lublin | 1:04.24 | 505 | 30.57 | 33.67 | |||||
17. | Różyński Maciej | 90 | FALA Kraśnik | 1:04.29 | 503 | 30.63 | 33.66 | |||||
18. | Borkowski Dominik SMS | 90 | WARTA Poznań | 1:05.13 | 484 | 31.45 | 33.68 | |||||
19. | Pawlak Adrian | 90 | START Łódź | 1:05.41 | 478 | 31.05 | 34.36 | |||||
20. | Grzebała Paweł | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:05.53 | 475 | 31.75 | 33.78 | |||||
21. | Perkowski Marcin | 90 | ARKA Kielce | 1:05.79 | 470 | 31.69 | 34.10 | |||||
22. | Krzesaj Bartosz | 90 | MMKS Kedzierzyn | 1:06.24 | 460 | 31.81 | 34.43 | |||||
23. | Latos Wojciech | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:07.08 | 443 | 32.12 | 34.96 | |||||
24. | Markowski Paweł | 90 | WODNIK Rawicz | 1:07.46 | 436 | 33.14 | 34.32 | |||||
25. | Orłowski Rafal | 90 | ROŚ Pisz | 1:07.95 | 426 | 33.22 | 34.73 | |||||
26. | Kolaj Witold | 90 | ORKA Ciechanów | 1:08.34 | 419 | 33.59 | 34.75 | |||||
27. | Pilewski Mikołaj | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:08.71 | 412 | 33.50 | 35.21 | |||||
28. | Majchrzak Patryk | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:10.31 | 385 | 33.65 | 36.66 | |||||
29. | Maczuch Paweł | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:15.41 | 312 | 35.57 | 39.84 |
<< TOP >> |
Nr 33 2006-01-29 | 100m klasyczny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1992 | 1:09.87 | Kupiec Magdalena | 76 | CHKED | Spała |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Dembniak Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 1:10.85 | 1:10.78 | 790 | 33.35 32.94 | 37.43 37.91 |
||||
2. | Hryniewicz Luiza Miêdzyczasy Elimin. | 90 | TRÓJKA Łódź | 1:11.83 | 1:11.36 | 771 | 33.46 33.62 | 37.90 38.21 |
||||
3. | Ostrowska Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WODNIK Rawicz | 1:14.23 | 1:13.67 | 701 | 35.00 35.09 | 38.67 39.14 |
||||
4. | Żołnowska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 1:14.31 | 1:13.82 | 697 | 34.84 35.14 | 38.98 39.17 |
||||
5. | Banisz Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:15.35 | 1:14.62 | 674 | 35.17 35.47 | 39.45 39.88 |
||||
6. | Bożym Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:16.11 | 1:17.48 | 636 | 36.09 35.34 | 41.39 40.77 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Stopczyńska Sandra Miêdzyczasy Elimin. | 90 | POLONIA Warszaw | 1:16.18 | 1:15.94 | 640 | 35.02 34.78 | 40.92 41.40 |
||||
8. | Nikiel Karolina Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:16.32 | 1:15.97 | 639 | 36.06 35.98 | 39.91 40.34 |
||||
9. | Jagura Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:17.62 | 1:17.37 | 605 | 35.96 36.08 | 41.41 41.54 |
||||
10. | Ścieszko Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 1:19.13 | 1:17.66 | 598 | 36.71 36.81 | 40.95 42.32 |
||||
11. | Matysiak Hanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:19.99 | 1:18.93 | 570 | 37.06 37.50 | 41.87 42.49 |
||||
12. | Lech Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:19.12 | 1:19.36 | 566 | 37.35 37.21 | 42.01 41.91 |
||||
13. | Mierzejewska Adrianna | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:20.93 | 529 | 37.21 | 43.72 |
|||||
14. | Suchorska Katarzyna | 90 | OLIMPIA Poznań | 1:20.96 | 528 | 37.88 | 43.08 | |||||
15. | Sitnik Daria | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:21.48 | 518 | 37.29 | 44.19 | |||||
16. | Kot Paulina | 90 | UNIA Tarnów | 1:22.51 | 499 | 39.12 | 43.39 | |||||
17. | Nawrocka Manuela | 90 | TRÓJKA Czêstoch | 1:23.12 | 488 | 39.30 | 43.82 | |||||
18. | Andrzejewska Barbara | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:23.73 | 477 | 39.75 | 43.98 | |||||
19. | Łapa Joanna | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:28.27 | 407 | 41.04 | 47.23 |
<< TOP >> |
Nr 34 2006-01-29 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 1:02.67 | Gałka Piotr | 88 | MZPLO | Oświêcim |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Rowiński Filip Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:04.13 | 1:03.64 | 765 | 30.24 30.11 | 33.40 34.02 |
||||
2. | Gardziej Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:06.07 | 1:05.88 | 689 | 30.82 30.78 | 35.06 35.29 |
||||
3. | Jachowicz Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 1:07.35 | 1:06.47 | 671 | 31.55 31.63 | 34.92 35.72 |
||||
4. | Jankowski Kacper Miêdzyczasy Elimin. | 90 | PAŁAC Katowice | 1:07.26 | 1:06.89 | 659 | 31.57 31.19 | 35.32 36.07 |
||||
5. | Szulich Dawid Miêdzyczasy Elimin. | 90 | DELFIN Legionow | 1:07.23 | 1:06.94 | 657 | 31.39 30.92 | 35.55 36.31 |
||||
6. | Janas Michał Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Tarnów | 1:07.00 | 1:07.17 | 655 | 31.19 31.45 | 35.98 35.55 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Grzejszczak Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:08.03 | 1:07.83 | 632 | 31.57 32.06 | 36.26 35.97 |
||||
8. | Borzêcki Andrzej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JEDYNKA Bukowno | 1:08.46 | 1:08.41 | 616 | 31.65 31.93 | 36.76 36.53 |
||||
9. | Kotynia Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 1:08.96 | 1:09.05 | 601 | 32.43 32.56 | 36.62 36.40 |
||||
10. | Ziemianin Kamil Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:09.52 | 1:09.90 | 587 | 32.16 32.20 | 37.74 37.32 |
||||
11. | Świerczek Bartłomiej Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GÓRNIK Radlin | 1:09.43 | 1:10.41 | 589 | 32.88 32.36 | 37.53 37.07 |
||||
12. | Kania Bogusław Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GÓRNIK Radlin | 1:08.79 | 1:13.61 | 606 | 34.68 | 38.93 | ||||
13. | Głowacz Dawid | 90 | MMKS Kedzierzyn | 1:09.29 | Skreśl | 593 | 33.17 | 36.12 |
||||
14. | Zalewski Szymon | 90 | ROŚ Pisz | 1:09.77 | 580 | 32.07 | 37.70 | |||||
15. | Wróblewski Dawid | 90 | ZNICZ Koszalin | 1:10.13 | 572 | 32.54 | 37.59 | |||||
16. | Pawlak Łukasz | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:10.35 | 566 | 32.98 | 37.37 | |||||
17. | Mazur Bartłomiej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:10.43 | 564 | 32.18 | 38.25 | |||||
18. | Klimczewski Damian | 90 | ORLIK Lublin | 1:10.59 | 560 | 32.97 | 37.62 | |||||
19. | Swinarski Rafał | 90 | DELFIN Toruń | 1:12.62 | 515 | 33.88 | 38.74 | |||||
20. | Zych Jakub | 90 | JORDAN Kraków | 1:13.67 | 493 | 35.06 | 38.61 | |||||
21. | Malicki Patryk | 90 | DELFIN Ełk | 1:13.74 | 492 | 34.07 | 39.67 | |||||
22. | Piotrowski Tomasz | 90 | AQUA Bydgoszcz | 1:14.07 | 485 | 34.81 | 39.26 | |||||
23. | Gontarek Mateusz | 90 | MZOS Płock | 1:14.09 | 485 | 33.40 | 40.69 | |||||
24. | Harabin Mateusz | 90 | NEPTUN Kielce | 1:15.03 | 467 | 34.68 | 40.35 | |||||
25. | Gorczyca Przemysław | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:15.19 | 464 | 34.33 | 40.86 | |||||
26. | Dudziak Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:16.30 | 444 | 35.28 | 41.02 |
<< TOP >> |
Nr 35 2006-01-29 | 100m zmienny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2003 | 1:01.95 | Urbańczyk Aleksandra | 87 | TRLOD | Leszno |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Budzis Joanna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:07.13 | 1:04.00 | 832 | 29.34 30.44 | 34.66 36.69 |
||||
2. | Fijałkowska Magdalena Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MMKS Dąbrowa G. | 1:05.68 | 1:04.82 | 801 | 30.23 30.72 | 34.59 34.96 |
||||
3. | Staszkiewicz Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:06.42 | 1:05.93 | 761 | 30.43 30.88 | 35.50 35.54 |
||||
4. | Traczewska Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:07.54 | 1:06.42 | 745 | 31.06 30.94 | 35.36 36.60 |
||||
5. | Żołnowska Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MZOS Płock | 1:06.86 | 1:06.80 | 732 | 30.46 30.48 | 36.34 36.38 |
||||
6. | Hryniewicz Luiza Miêdzyczasy Elimin. | 90 | TRÓJKA Łódź | 1:06.79 | 1:08.06 | 732 | 32.17 31.69 | 35.89 35.10 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Kaczmarek Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:07.83 | 1:08.21 | 699 | 31.72 31.35 | 36.49 36.48 |
||||
8. | Głowacka Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 90 | WARSZAWIANKA Wa | 1:07.91 | 1:08.39 | 697 | 31.60 31.23 | 36.79 36.68 |
||||
9. | Otworowska Małgorzata Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:09.33 | 1:09.73 | 655 | 32.39 32.38 | 37.34 36.95 |
||||
10. | Boryczko Magda Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:10.10 | 1:10.17 | 633 | 33.54 23.06 | 36.63 47.04 |
||||
11. | Rudnik Daria Miêdzyczasy Elimin. | 90 | VICTORIA Racibó | 1:10.41 | 1:10.21 | 630 | 32.14 27.45 | 38.07 42.96 |
||||
12. | Dowgiert Anna Miêdzyczasy Elimin. | 90 | JUVENIA Białyst | 1:10.93 | 1:10.64 | 619 | 33.13 32.96 | 37.51 37.97 |
||||
13. | Ziomkowska Paulina | 90 | MORENA Gdańsk | 1:11.13 | 606 | 32.64 | 38.49 |
|||||
14. | Suchorska Katarzyna | 90 | OLIMPIA Poznań | 1:12.32 | 577 | 33.92 | 38.40 | |||||
15. | Kleban Elżbieta | 90 | JORDAN Kraków | 1:14.06 | 537 | 33.82 | 40.24 | |||||
16. | Glebowicz Emilia | 90 | JUVENIA Białyst | 1:14.13 | 536 | 34.46 | 39.67 | |||||
17. | Hutny Katarzyna | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:14.87 | 520 | 34.23 | 40.64 | |||||
18. | Andrzejewska Barbara | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:16.14 | 494 | 36.68 | 39.46 | |||||
19. | Łapa Joanna | 90 | KSZO Ostrowiec | 1:17.36 | 471 | 36.36 | 41.00 | |||||
20. | Lech Katarzyna | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:17.41 | 470 | 37.39 | 40.02 | |||||
21. | Parkita Alicja | 90 | NEPTUN Kielce | 1:18.16 | 457 | 36.11 | 42.05 | |||||
22. | Skorupka Paulina | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:18.52 | 451 | 37.60 | 40.92 | |||||
23. | Zalewska Aleksandra | 90 | NEPTUN Kielce | 1:22.78 | 385 | 37.39 | 45.39 | |||||
24. | Jarząbek Katarzyna | 90 | DELFIN Ełk | 1:26.88 | 333 | 39.68 | 47.20 | |||||
DYSKW. | Petri Iga | 90 | JEDYNKA Łódź |
<< TOP >> |
Nr 36 2006-01-29 | 100m zmienny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 57.51 | Plutecki Adam | 85 | NOZIE | Zielona Góra |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Mikołajewski Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 59.68 | 58.60 | 753 | 28.26 28.17 | 30.34 31.51 |
||||
2. | Trojak Szymon Miêdzyczasy Elimin. | 90 | UNIA Oświêcim | 1:00.13 | 59.32 | 726 | 27.60 28.19 | 31.72 31.94 |
||||
3. | Rowiński Filip Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 59.85 | 1:00.16 | 707 | 28.64 28.80 | 31.52 31.05 |
||||
4. | Stelmach Hubert Miêdzyczasy Elimin. | 90 | KORNER-NOVITA Z | 1:00.08 | 1:00.25 | 699 | 27.73 | 32.52 | ||||
5. | Romanowicz Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | BUKS Warszawa | 1:01.72 | 1:00.64 | 679 | 27.68 28.11 | 32.96 33.61 |
||||
6. | Łodyga Wiktor Miêdzyczasy Elimin. | 90 | MANTA Jelcz-Las | 1:01.33 | 1:00.89 | 671 | 28.39 28.40 | 32.50 32.93 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Gardziej Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:02.51 | 1:01.96 | 637 | 29.48 29.62 | 32.48 32.89 |
||||
8. | Kania Bogusław Miêdzyczasy Elimin. | 90 | GÓRNIK Radlin | 1:02.89 | 1:02.25 | 628 | 29.95 30.29 | 32.30 32.60 |
||||
9. | Stobieniecki Jacek Miêdzyczasy Elimin. | 90 | SKRA Bełchatów | 1:03.25 | 1:02.44 | 622 | 28.80 29.34 | 33.64 33.91 |
||||
10. | Urbaniak Mariusz Miêdzyczasy Elimin. | 90 | START Łódź | 1:02.35 | 1:03.27 | 625 | 29.64 29.14 | 33.63 33.21 |
||||
11. | Mikicin Artur Miêdzyczasy Elimin. | 90 | ROŚ Pisz | 1:01.85 | 1:03.39 | 640 | 29.61 29.02 | 33.78 32.83 |
||||
NW | Rzeczkowski Piotr | 90 | GIGANT Wrocław | 1:03.42 | ||||||||
13. | Tarczyński Marcin | 90 | BUKS Warszawa | 1:02.31 | Skreśl | 626 | 28.54 | 33.77 |
||||
14. | Grabowicz Łukasz | 90 | ASTORIA Bydgosz | 1:03.37 | Skreśl | 595 | 29.06 | 34.31 | ||||
15. | Kozak Paweł | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 1:03.47 | 593 | 29.11 | 34.36 | |||||
16. | Beker Wojciech | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:03.59 | 589 | 30.21 | 33.38 | |||||
17. | Jagiełło Bartosz | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:03.80 | 583 | 28.40 | 35.40 | |||||
18. | Wiśniowski Tomasz | 90 | SŁOWIANKA Gorzó | 1:03.90 | 581 | 29.58 | 34.32 | |||||
19. | Cieślak Tomasz | 90 | BUKS Warszawa | 1:04.04 | 577 | 30.43 | 33.61 | |||||
20. | Siedlarek Mariusz | 90 | SKRA Bełchatów | 1:04.84 | 556 | 28.57 | 36.27 | |||||
21. | Kamiński Michał | 90 | OLIMPIA Poznań | 1:04.90 | 554 | 29.98 | 34.92 | |||||
22. | Szypryt Łukasz | 90 | MZOS Płock | 1:05.11 | 549 | 29.98 | 35.13 | |||||
23. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | JORDAN Kraków | 1:05.37 | 542 | 29.83 | 35.54 | |||||
24. | Dobrzycki Tomasz | 90 | AKWAWIT Leszno | 1:05.43 | 541 | 30.82 | 34.61 | |||||
25. | Gawroński Michał | 90 | IKAR Mielec | 1:06.08 | 525 | 30.42 | 35.66 | |||||
26. | Pawlak Łukasz | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:06.32 | 519 | 31.52 | 34.80 | |||||
27. | Perkowski Marcin | 90 | ARKA Kielce | 1:06.44 | 517 | 30.54 | 35.90 | |||||
28. | Szczepanik Robert | 90 | UNIA Tarnów | 1:06.64 | 512 | 31.07 | 35.57 | |||||
29. | Kasza Bartłomiej | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 1:07.35 | 496 | |||||||
30. | Górkiewicz Damian | 90 | JEDYNKA Łódź | 1:07.50 | 493 | 30.10 | 37.40 | |||||
31. | Markowski Paweł | 90 | WODNIK Rawicz | 1:08.22 | 477 | 31.32 | 36.90 | |||||
32. | Malec Arkadiusz | 90 | BUKS Warszawa | 1:08.42 | 473 | 31.33 | 37.09 | |||||
33. | Świerczek Bartłomiej | 90 | GÓRNIK Radlin | 1:08.58 | 470 | 31.68 | 36.90 | |||||
34. | Bryndzia Jakub | 90 | ENERGETYK Zgorz | 1:08.94 | 462 | 30.84 | 38.10 | |||||
35. | Harabin Mateusz | 90 | NEPTUN Kielce | 1:09.33 | 455 | 31.69 | 37.64 | |||||
36. | Sieradzki Wojciech | 90 | NEPTUN Kielce | 1:10.27 | 437 | 32.49 | 37.78 | |||||
37. | Zych Jakub | 90 | JORDAN Kraków | 1:12.01 | 406 | 34.53 | 37.48 | |||||
38. | Gołaszewski Adrian | 90 | KOCHŁOWICZANKA | 1:12.80 | 393 | 32.33 | 40.47 | |||||
NW | Latos Wojciech | 90 | AQUA Bydgoszcz |
<< TOP >> |
Nr 37 2006-01-29 | 800m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 8:45.98 | Kalinowska Iga | 89 | MKSZC | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Majda Aleksandra | 90 | MKP Szczeci | 8:49.39 | 825 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 29.19 1:01.15 1:34.20 2:07.93 | 29.19 31.96 33.05 33.73 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:41.58 3:15.27 3:48.85 4:22.49 | 33.65 33.69 33.58 33.64 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:56.28 5:30.14 6:04.05 6:38.15 | 33.79 33.86 33.91 34.10 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:11.70 7:45.71 8:18.08 8:49.39 | 33.55 34.01 32.37 31.31 |
2. | Hampel Justyna | 90 | KSZO Ostrowiec | 8:49.76 | 823 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 30.12 1:02.10 1:35.09 2:08.41 | 30.12 31.98 32.99 33.32 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:41.99 3:15.81 3:49.41 4:22.99 | 33.58 33.82 33.60 33.58 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:56.47 5:30.20 6:03.88 6:37.80 | 33.48 33.73 33.68 33.92 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:11.36 7:44.86 8:18.18 8:49.76 | 33.56 33.50 33.32 31.58 |
3. | Bernat Aleksandra SMS | 90 | WARTA Poznań | 8:49.98 | 822 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 29.35 1:01.04 1:34.33 2:07.89 | 29.35 31.69 33.29 33.56 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:41.58 3:15.12 3:48.82 4:22.53 | 33.69 33.54 33.70 33.71 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:56.22 5:30.00 6:03.90 6:37.89 | 33.69 33.78 33.90 33.99 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:11.74 7:45.61 8:18.71 8:49.98 | 33.85 33.87 33.10 31.27 |
4. | Markowicz Katarzyna | 90 | KORMORAN Olszty | 9:20.58 | 695 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.80 1:06.39 1:41.68 2:16.74 | 31.80 34.59 35.29 35.06 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:51.99 3:27.65 4:03.13 4:38.56 | 35.25 35.66 35.48 35.43 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:13.72 5:49.14 6:24.44 6:59.97 | 35.16 35.42 35.30 35.53 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:35.19 8:10.84 8:46.04 9:20.58 | 35.22 35.65 35.20 34.54 |
5. | Szapiel Natalia SMS | 90 | WARTA Poznań | 9:28.77 | 665 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.35 1:05.07 1:39.75 2:14.84 | 31.35 33.72 34.68 35.09 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:49.84 3:25.68 4:01.66 4:37.57 | 35.00 35.84 35.98 35.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:13.57 5:49.68 6:25.99 7:02.62 | 36.00 36.11 36.31 36.63 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:39.00 8:15.72 8:52.32 9:28.77 | 36.38 36.72 36.60 36.45 |
6. | Śmiankowska Sara | 90 | WARTA Poznań | 9:33.82 | 648 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.56 1:08.17 1:44.53 2:21.03 | 32.56 35.61 36.36 36.50 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:57.45 3:33.93 4:10.45 4:46.76 | 36.42 36.48 36.52 36.31 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:23.07 5:59.26 6:35.39 7:11.28 | 36.31 36.19 36.13 35.89 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:47.37 8:23.63 9:00.03 9:33.82 | 36.09 36.26 36.40 33.79 |
7. | Karkuszewska Maria | 90 | BUKS Warszawa | 9:36.04 | 640 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.70 1:06.79 1:42.81 2:18.87 | 31.70 35.09 36.02 36.06 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:55.25 3:31.92 4:08.60 4:45.05 | 36.38 36.67 36.68 36.45 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:21.34 5:57.55 6:34.31 7:11.18 | 36.29 36.21 36.76 36.87 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:48.02 8:24.60 9:01.33 9:36.04 | 36.84 36.58 36.73 34.71 |
8. | Uścinowicz Natalia | 90 | AQUA Bydgoszcz | 9:45.51 | 610 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 32.08 1:06.69 1:42.14 2:18.29 | 32.08 34.61 35.45 36.15 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:54.79 3:31.77 4:08.61 4:45.52 | 36.50 36.98 36.84 36.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:22.77 5:59.85 6:37.86 7:15.25 | 37.25 37.08 38.01 37.39 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:53.21 8:30.94 9:08.61 9:45.51 | 37.96 37.73 37.67 36.90 |
9. | Kaczanowska Monika | 90 | KACZORY Szczeci | 9:52.78 | 588 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.33 1:09.50 1:46.43 2:24.00 | 33.33 36.17 36.93 37.57 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:01.16 3:38.70 4:15.97 4:53.60 | 37.16 37.54 37.27 37.63 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:31.04 6:08.54 6:45.78 7:23.32 | 37.44 37.50 37.24 37.54 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:00.90 8:38.17 9:16.16 9:52.78 | 37.58 37.27 37.99 36.62 |
10. | Rutkowska Marlena | 90 | NAWA Skierniewi | 10:01.86 | 561 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.79 1:06.78 1:42.84 2:19.26 | 31.79 34.99 36.06 36.42 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:56.31 3:34.04 4:12.33 4:50.88 | 37.05 37.73 38.29 38.55 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:25.12 6:01.45 6:46.42 7:25.54 | 34.24 36.33 44.97 39.12 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:03.46 8:42.55 9:22.31 10:01.86 | 37.92 39.09 39.76 39.55 |
11. | Barucha Aleksandra | 90 | AZS AWF Katowic | 10:07.10 | 547 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 34.55 1:12.16 1:51.31 2:30.23 | 34.55 37.61 39.15 38.92 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:08.15 3:47.31 4:25.25 5:03.19 | 37.92 39.16 37.94 37.94 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:40.49 6:19.04 6:58.19 7:36.45 | 37.30 38.55 39.15 38.26 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:15.70 8:54.00 9:31.05 10:07.10 | 39.25 38.30 37.05 36.05 |
12. | Kot Paulina | 90 | UNIA Tarnów | 10:10.37 | 538 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.31 1:10.12 1:47.36 2:25.32 | 33.31 36.81 37.24 37.96 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:03.64 3:42.29 4:20.80 4:59.75 | 38.32 38.65 38.51 38.95 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:38.59 6:17.79 6:56.62 7:35.94 | 38.84 39.20 38.83 39.32 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:15.11 8:54.18 9:32.85 10:10.37 | 39.17 39.07 38.67 37.52 |
13. | Widzik Katarzyna | 90 | DELFIN Cieszyn | 10:17.41 | 520 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.34 1:10.82 1:49.29 2:28.16 | 33.34 37.48 38.47 38.87 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:07.01 3:45.96 4:25.15 5:04.11 | 38.85 38.95 39.19 38.96 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:43.25 6:23.02 7:02.21 7:41.65 | 39.14 39.77 39.19 39.44 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:20.97 9:00.45 9:39.62 10:17.41 | 39.32 39.48 39.17 37.79 |
14. | Kostyra Agnieszka | 90 | AQUA Bydgoszcz | 10:28.84 | 492 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 34.24 1:11.97 1:50.41 2:29.24 | 34.24 37.73 38.44 38.83 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:08.06 3:47.02 4:26.17 5:05.66 | 38.82 38.96 39.15 39.49 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:45.34 6:25.85 7:06.86 7:47.74 | 39.68 40.51 41.01 40.88 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:28.68 9:09.89 9:50.58 10:28.84 | 40.94 41.21 40.69 38.26 |
15. | Zielińska Anna | 90 | RUCH Grudziądz | 10:46.95 | 452 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 35.81 1:14.55 1:54.77 2:35.88 | 35.81 38.74 40.22 41.11 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:17.03 3:58.22 4:39.68 5:21.09 | 41.15 41.19 41.46 41.41 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 6:02.53 6:43.83 7:25.05 8:06.21 | 41.44 41.30 41.22 41.16 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:47.08 9:28.14 10:07.89 10:46.95 | 40.87 41.06 39.75 39.06 |
NW | Rutkowska Paulina | 90 | OLIMPIJCZYK Suw |
<< TOP >> |
Nr 38 2006-01-29 | 1500m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 15:10.94 | Hreniak Maciej | 89 | RUGRU | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gilski Paweł | 90 | KORMORAN Olszty | 15:41.87 | 795 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.41 1:00.13 1:32.34 2:04.75 2:36.27 3:08.20 3:39.74 4:11.65 | 28.41 31.72 32.21 32.41 31.52 31.93 31.54 31.91 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:43.35 5:14.94 5:46.09 6:17.39 6:48.65 7:19.95 7:51.69 8:23.46 | 31.70 31.59 31.15 31.30 31.26 31.30 31.74 31.77 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:55.30 9:27.00 9:58.45 10:30.11 11:01.48 11:33.11 12:04.14 12:35.56 | 31.84 31.70 31.45 31.66 31.37 31.63 31.03 31.42 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:07.09 13:38.42 14:09.86 14:41.34 15:12.67 15:41.87 | 31.53 31.33 31.44 31.48 31.33 29.20 |
2. | Piekut Krzysztof | 90 | KORMORAN Olszty | 15:50.60 | 773 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.76 1:00.52 1:32.76 2:04.96 2:36.43 3:08.33 3:40.02 4:12.08 | 28.76 31.76 32.24 32.20 31.47 31.90 31.69 32.06 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:43.64 5:15.09 5:46.56 6:17.65 6:49.33 7:20.65 7:52.67 8:24.92 | 31.56 31.45 31.47 31.09 31.68 31.32 32.02 32.25 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 8:56.74 9:28.49 10:00.32 10:32.42 11:03.80 11:36.09 12:08.01 12:40.40 | 31.82 31.75 31.83 32.10 31.38 32.29 31.92 32.39 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:12.42 13:44.87 14:16.70 14:49.06 15:20.77 15:50.60 | 32.02 32.45 31.83 32.36 31.71 29.83 |
3. | Piątkowski Mateusz | 90 | UNIA Oświêcim | 16:01.67 | 747 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.47 59.96 1:32.19 2:04.56 2:36.89 3:08.78 3:40.86 4:12.85 | 28.47 31.49 32.23 32.37 32.33 31.89 32.08 31.99 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:44.79 5:16.79 5:48.90 6:21.13 6:52.79 7:25.01 7:57.23 8:29.30 | 31.94 32.00 32.11 32.23 31.66 32.22 32.22 32.07 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:01.41 9:33.90 10:06.17 10:38.57 11:11.23 11:43.50 12:16.05 12:48.54 | 32.11 32.49 32.27 32.40 32.66 32.27 32.55 32.49 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:21.09 13:53.80 14:26.62 14:59.28 15:31.84 16:01.67 | 32.55 32.71 32.82 32.66 32.56 29.83 |
4. | Stolarski Błażej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 16:16.13 | 714 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.79 1:00.75 1:33.14 2:05.51 2:37.80 3:09.95 3:42.28 4:14.67 | 28.79 31.96 32.39 32.37 32.29 32.15 32.33 32.39 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:47.08 5:19.44 5:52.00 6:24.38 6:56.96 7:29.71 8:02.38 8:35.37 | 32.41 32.36 32.56 32.38 32.58 32.75 32.67 32.99 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:08.31 9:41.24 10:14.19 10:47.35 11:20.42 11:53.59 12:26.65 12:59.70 | 32.94 32.93 32.95 33.16 33.07 33.17 33.06 33.05 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:33.06 14:06.37 14:39.22 15:11.99 15:44.38 16:16.13 | 33.36 33.31 32.85 32.77 32.39 31.75 |
5. | Grondkowski Daniel | 90 | BUKS Warszawa | 16:35.07 | 674 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.97 1:00.81 1:33.32 2:06.30 2:39.34 3:12.43 3:45.40 4:18.64 | 28.97 31.84 32.51 32.98 33.04 33.09 32.97 33.24 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:51.91 5:24.81 5:57.68 6:30.46 7:03.60 7:36.71 8:10.05 8:43.50 | 33.27 32.90 32.87 32.78 33.14 33.11 33.34 33.45 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:17.00 9:50.55 10:24.30 10:58.23 11:31.86 12:05.75 12:39.73 13:13.57 | 33.50 33.55 33.75 33.93 33.63 33.89 33.98 33.84 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:47.32 14:20.85 14:55.01 15:29.11 16:02.85 16:35.07 | 33.75 33.53 34.16 34.10 33.74 32.22 |
6. | Grzegorzewski Maciej | 90 | AQUA Bydgoszcz | 16:38.20 | 668 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 28.84 1:00.62 1:33.23 2:06.11 2:39.49 3:12.51 3:45.49 4:18.58 | 28.84 31.78 32.61 32.88 33.38 33.02 32.98 33.09 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:51.51 5:24.75 5:58.04 6:31.14 7:04.61 7:38.60 8:12.83 8:47.03 | 32.93 33.24 33.29 33.10 33.47 33.99 34.23 34.20 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:21.36 9:55.84 10:30.08 11:03.86 11:37.67 12:11.99 12:46.01 13:19.65 | 34.33 34.48 34.24 33.78 33.81 34.32 34.02 33.64 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:53.52 14:26.67 15:00.15 15:33.56 16:06.72 16:38.20 | 33.87 33.15 33.48 33.41 33.16 31.48 |
7. | Żebrowski Piotr | 90 | POLONEZ Wyszków | 16:47.60 | 649 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 29.28 1:01.18 1:33.84 2:06.92 2:40.19 3:13.65 3:47.22 4:20.77 | 29.28 31.90 32.66 33.08 33.27 33.46 33.57 33.55 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 4:54.32 5:28.01 6:01.67 6:35.45 7:09.04 7:43.14 8:17.25 8:51.17 | 33.55 33.69 33.66 33.78 33.59 34.10 34.11 33.92 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:25.00 9:59.03 10:33.17 11:07.02 11:41.42 12:15.56 12:49.53 13:23.62 | 33.83 34.03 34.14 33.85 34.40 34.14 33.97 34.09 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 13:57.64 14:32.18 15:06.42 15:40.51 16:14.45 16:47.60 | 34.02 34.54 34.24 34.09 33.94 33.15 |
8. | Grzejszczak Paweł | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 17:03.95 | 618 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.65 1:03.54 1:37.38 2:11.41 2:45.66 3:19.86 3:54.14 4:28.41 | 30.65 32.89 33.84 34.03 34.25 34.20 34.28 34.27 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:03.07 5:37.25 6:11.72 6:46.36 7:20.81 7:55.62 8:30.10 9:04.58 | 34.66 34.18 34.47 34.64 34.45 34.81 34.48 34.48 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 9:39.69 10:14.61 10:48.54 11:23.16 11:57.57 12:31.65 13:05.47 13:40.09 | 35.11 34.92 33.93 34.62 34.41 34.08 33.82 34.62 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:14.02 14:47.84 15:22.56 15:57.25 16:31.36 17:03.95 | 33.93 33.82 34.72 34.69 34.11 32.59 |
9. | Dobrogost Maciej | 90 | ŻOLIBORZ Warsza | 17:50.56 | 541 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 31.18 1:04.82 1:39.58 2:14.74 2:50.18 3:25.49 4:01.06 4:36.88 | 31.18 33.64 34.76 35.16 35.44 35.31 35.57 35.82 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:12.95 5:49.09 6:25.43 7:01.45 7:37.62 8:13.42 8:49.44 9:25.41 | 36.07 36.14 36.34 36.02 36.17 35.80 36.02 35.97 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 10:01.86 10:38.11 11:14.46 11:50.42 12:26.79 13:02.88 13:38.94 14:14.56 | 36.45 36.25 36.35 35.96 36.37 36.09 36.06 35.62 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 14:50.28 15:26.54 16:02.65 16:39.02 17:15.28 17:50.56 | 35.72 36.26 36.11 36.37 36.26 35.28 |
10. | Skórski Krzysztof | 90 | JORDAN Kraków | 17:55.11 | 534 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 30.38 1:04.64 1:40.07 2:15.38 2:50.98 3:25.75 4:02.06 4:37.89 | 30.38 34.26 35.43 35.31 35.60 34.77 36.31 35.83 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:14.28 5:50.66 6:27.00 7:03.11 7:39.20 8:15.46 8:51.83 9:28.03 | 36.39 36.38 36.34 36.11 36.09 36.26 36.37 36.20 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 10:04.36 10:40.04 11:17.40 11:54.06 12:31.30 13:08.49 13:46.45 14:23.21 | 36.33 35.68 37.36 36.66 37.24 37.19 37.96 36.76 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 15:00.01 15:36.24 16:12.66 16:47.87 17:22.81 17:55.11 | 36.80 36.23 36.42 35.21 34.94 32.30 |
11. | Kulesza Daniel | 90 | ŚLĄSK Wrocław | 18:23.70 | 494 |
50m: 100m: 150m: 200m: 250m: 300m: 350m: 400m: | 31.21 1:06.27 1:42.48 2:19.43 2:56.84 3:34.28 4:12.04 4:49.23 | 31.21 35.06 36.21 36.95 37.41 37.44 37.76 37.19 | 450m: 500m: 550m: 600m: 650m: 700m: 750m: 800m: | 5:26.70 6:04.75 6:42.58 7:18.14 7:53.98 8:30.81 9:07.51 9:43.99 | 37.47 38.05 37.83 35.56 35.84 36.83 36.70 36.48 | 850m: 900m: 950m: 1000m: 1050m: 1100m: 1150m: 1200m: | 10:21.83 10:59.37 11:37.21 12:15.66 12:53.54 13:30.14 14:07.39 14:45.33 | 37.84 37.54 37.84 38.45 37.88 36.60 37.25 37.94 | 1250m: 1300m: 1350m: 1400m: 1450m: 1500m: | 15:22.90 15:58.52 16:35.43 17:12.75 17:49.44 18:23.70 | 37.57 35.62 36.91 37.32 36.69 34.26 |
NW | Wojdas Sławomir | 90 | ORKAN Sochaczew |
<< TOP >> |
Nr 39 2006-01-29 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 4:20.63 | Kulińska B., Jamborska E., Świderska M., Cisowska | UDOSW | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 4:26.37 | 712 |
Traczewska Anna Jagura Anna | 90 90 | 32.22 35.25 | 1:05.07 1:16.48 | Budzis Joanna Boryczko Magda | 90 90 | 29.32 28.97 | 1:02.92 1:01.90 |
2. | VICTORIA Racibórz | VICTORIA Racibó | 4:33.40 | 658 |
Rudnik Daria Dembniak Katarzyna | 90 90 | 32.92 33.24 | 1:07.98 1:11.65 | Kuśpiet Sylwia Golec Izabela | 90 90 | 31.58 29.98 | 1:09.44 1:04.33 |
3. | UNIA Oświêcim | UNIA Oświêcim | 4:34.80 | 648 |
Otworowska Małgorzata Nikiel Karolina | 90 90 | 33.29 34.56 | 1:08.37 1:13.94 | Banisz Katarzyna Kajtoch Sabina | 90 90 | 33.89 28.91 | 1:12.71 59.78 |
4. | ŻOLIBORZ Warszawa | ŻOLIBORZ Warsza | 4:39.89 | 613 |
Hutny Katarzyna Bożym Katarzyna | 90 90 | 34.27 36.04 | 1:11.06 1:18.16 | Winkowska Urszula Gomolińska Joanna | 90 90 | 32.92 28.14 | 1:11.99 58.68 |
5. | AKWAWIT Leszno | AKWAWIT Leszno | 4:49.48 | 554 |
Grala Anna Matysiak Hanna | 90 90 | 35.25 37.52 | 1:12.46 1:20.45 | Kaczmarek Agnieszka Skorupka Paulina | 90 90 | 31.42 32.38 | 1:08.76 1:07.81 |
DYSKW. | POLONIA Warszawa | POLONIA Warszaw |
Piechocka Jagoda, Stopczyńska Sandra, Ptasińska Katarzyna, Wąsiakowska Weronika |
<< TOP >> |
Nr 40 2006-01-29 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 3:51.85 | Tarczyński M., Rowiński F., Mikołajewski M., Roman | BUWAR | Gorzów Wlkp. |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | BUKS Warszawa | BUKS Warszawa | 3:55.56 | 699 |
Romanowicz Bartosz Rowiński Filip | 90 90 | 29.40 30.18 | 1:01.03 1:04.00 | Tarczyński Marcin Mikołajewski Mariusz | 90 90 | 25.99 25.56 | 56.31 54.22 |
2. | WARSZAWIANKA Warszawa | WARSZAWIANKA Wa | 4:00.17 | 660 |
Mączewski Adam Dominiak Marcin | 90 90 | 27.55 32.69 | 55.94 1:10.24 | Janas Piotr Dobrowolski Sebastian | 90 90 | 28.14 25.13 | 1:00.73 53.26 |
3. | AQUA Bydgoszcz 1 | AQUA Bydgoszcz | 4:02.87 | 638 |
Rak Mateusz Stolarski Błażej | 90 90 | 29.07 31.16 | 59.43 1:06.48 | Żołnowski Krzysztof Kapelan Paweł | 90 90 | 28.49 25.82 | 1:01.86 55.10 |
4. | ŻOLIBORZ Warszawa | ŻOLIBORZ Warsza | 4:07.63 | 602 |
Derek Artur Grzejszczak Paweł | 90 90 | 30.55 31.61 | 1:02.77 1:08.27 | Kozak Paweł Dobrogost Maciej | 90 90 | 28.24 26.52 | 1:00.45 56.14 |
5. | UNIA Oświêcim | UNIA Oświêcim | 4:07.89 | 600 |
Brania Mateusz Starzec Maciej | 90 90 | 31.18 31.07 | 1:05.21 1:07.74 | Stebnicki Dawid Trojak Szymon | 90 90 | 28.37 25.43 | 1:01.69 53.25 |
6. | START Łódź | START Łódź | 4:10.58 | 581 |
Pawlak Adrian Kotynia Piotr | 90 90 | 32.24 31.97 | 1:05.46 1:07.92 | Urbaniak Mariusz Jachowicz Piotr | 90 90 | 28.37 26.37 | 1:00.98 56.22 |
7. | JEDYNKA Łódź | JEDYNKA Łódź | 4:12.29 | 569 |
Jagiełło Bartosz Pawlak Łukasz | 90 90 | 30.12 32.87 | 1:02.21 1:10.19 | Bujak Michał Górkiewicz Damian | 90 90 | 28.22 27.47 | 1:01.34 58.55 |
8. | MZOS Płock | MZOS Płock | 4:15.11 | 550 |
Rytczak Michał Gontarek Mateusz | 90 90 | 30.48 32.24 | 1:03.91 1:12.20 | Szypryt Łukasz Kowalski Artur | 90 90 | 29.31 24.58 | 1:05.93 53.07 |
9. | AQUA Bydgoszcz 2 | AQUA Bydgoszcz | 4:19.60 | 522 |
Pilewski Mikołaj Mazur Bartłomiej | 90 90 | 33.36 31.72 | 1:08.64 1:08.78 | Teodorski Adrian Grzegorzewski Maciej | 90 90 | 29.87 27.66 | 1:03.50 58.68 |
10. | KOCHŁOWICZANKA Ruda Śląska | KOCHŁOWICZANKA | 4:44.71 | 396 |
Maczuch Paweł Gorczyca Przemysław | 90 90 | 35.89 35.87 | 1:15.72 1:16.96 | Kuzia Kamil Niegot Mateusz | 90 90 | 31.13 29.17 | 1:09.15 1:02.88 |