Nr 1 2006-01-27 | 50m dowolny Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 25.05 25.05 | Korc Agata - Śląsk Wrocław Korc Agata - Śląsk Wrocław | Moskwa 2002 Moskwa 2002 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Włostowska Kamila | 89 | "11" Jel.Góra. | 25.76 | 25.64 | 840 | |||||
2. | Suchorska Beata SP | 88 | Olimpia Poznań | 27.30 | 26.21 | 786 | |||||
3. | Kowalczyk Katarzyna | 88 | KP MZOS Płock | 27.04 | 26.53 | 758 | |||||
4. | Żak Dominika | 89 | Skra Bełchatów | 26.94 | 26.54 | 757 | |||||
5. | Miałka Monika Sk | 89 | WarszawiankaWP | 27.27 | 27.14 | 708 | |||||
6. | Biskupska Alina | 88 | Akwawit Leszno | 27.71 | 27.19 | 704 | |||||
7. | Kula Sylwia SO | 88 | AZS AWF Katow. | 27.50 | 27.22 | 702 | |||||
8. | Kret Paulina | 88 | KP MZOS Płock | 27.67 | 27.45 | 684 | |||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Stadnik Karolina | 89 | Korner-Novita10 | 27.99 | 27.49 | 681 | |||||
10. | Mongiało Magda | 88 | Junior Kluczbor | 27.76 | 27.51 | 680 | |||||
11. | Plak Agnieszka | 89 | Orlik Lublin | 27.86 | 27.71 | 665 | |||||
12. | Ptasińska Olga SW | 88 | Polonia Wa-wa | 27.75 | 27.81 | 662 | |||||
13. | Rachwał Helena SP | 88 | Olimpia Poznań | 28.10 | 27.82 | 657 | |||||
14. | Kwiatkowska Anna SW | 89 | Polonia Wa-wa | 28.12 | 27.93 | 650 | |||||
15. | Krasnowska Anna | 89 | MMKS Kedzierzyn | 28.30 | 28.07 | 640 | |||||
16. | Gąsiorowska Katarzyna | 89 | WarszawiankaWP | 28.07 | 28.26 | 640 | |||||
17. | Sałata Joanna | 88 | Orlik Lublin | 28.41 | 617 | ||||||
18. | Kokot Marta SW | 89 | Polonia Wa-wa | 28.56 | 607 | ||||||
19. | Nożewska Paulina | 89 | Korner-Novita10 | 28.63 | 603 | ||||||
20. | Niziołek Aleksandra | 88 | Victoria Racibó | 28.66 | 601 | ||||||
21. | Spychalska Maja | 89 | Ruch Grudziądz | 28.76 | 595 | ||||||
22. | Suwiczak Agnieszka | 89 | Akwawit Leszno | 28.94 | 584 | ||||||
23. | Kucharska Karolina | 88 | Start Łódź | 29.01 | 580 | ||||||
24. | Modrzewska Emilia | 89 | Huragan Miêdzyr | 29.11 | 574 | ||||||
25. | Duśko Małgorzata | 89 | Jordan Kraków | 29.17 | 570 | ||||||
26. | Mierzejewska Anna | 88 | MOSiR Sopot | 29.54 | 549 | ||||||
27. | Jordanek Wiktoria | 89 | BSP Bielsko-B. | 29.82 | 534 | ||||||
28. | Link Gracjanna SP | 89 | KS Posnania | 29.90 | 529 | ||||||
29. | Madeja Paulina | 89 | Victoria Racibó | 29.96 | 526 | ||||||
30. | Lewandowska Marta | 89 | AZS AWF Katow. | 30.18 | 515 | ||||||
31. | Wojcieszek Justyna | 89 | Wisła Puławy | 30.34 | 507 | ||||||
32. | Strażek Dominika | 89 | Gimn.5 Studzion | 30.84 | 482 | ||||||
33. | Koszil Kaja | 89 | Vega Dobrodzień | 30.92 | 479 | ||||||
34. | Łuczak Karina | 88 | Akwawit Leszno | 32.01 | 431 | ||||||
35. | Zdebel Agnieszka | 89 | Kochłowiczanka | 36.19 | 298 | ||||||
DYSKW. | Jêdras Weronika | 88 | Vega Dobrodzień |
<< TOP >> |
Nr 2 2006-01-27 | 50m dowolny Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 21.87 22.70 | Gąsior Łukasz - Polonia Warszawa Gąsior Łukasz - Polonia Warszawa | Oświêcim 2004 Leszno 2003 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Haas Mateusz Sk | 88 | Jordan Kraków | 23.54 | 23.05 | 787 | |||||
2. | Jêdrzejewski Grzegorz | 88 | KSZO Ostrowiec | 23.76 | 23.61 | 732 | |||||
3. | Ostrowski Sebastian | 89 | Śląsk Wrocław | 24.09 | 23.62 | 731 | |||||
4. | Kundzik Dawid SO | 88 | Wodnik Radom | 23.78 | 23.75 | 719 | |||||
5. | Wysocki Łukasz | 88 | Korner-Novita10 | 24.01 | 23.85 | 710 | |||||
6. | Wielechowski Piotr SO | 89 | Delfin Bieruń | 24.08 | 24.15 | 690 | |||||
7. | Dorywalski Maciej SO | 88 | Unia Oświêcim | 24.28 | 24.43 | 673 | |||||
DYSKW. | Soborski Kamil | 88 | Start Łódź | 23.66 | 728 | ||||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Siwochowicz Michał | 89 | MKP Szczecin | 24.42 | 24.21 | 679 | |||||
Zakrzewski Maciej SS | 88 | Znicz Koszalin | 24.32 | 24.21 | 679 | ||||||
11. | Słomiński Szymon SP | 89 | KS Posnania | 24.29 | 24.22 | 678 | |||||
12. | Kamiński Łukasz SW | 89 | Polonia Wa-wa | 24.40 | 24.36 | 667 | |||||
13. | Charyna Wojciech | 89 | Korner-Novita10 | 24.45 | 24.39 | 664 | |||||
14. | Rutkowski Szymon SW | 88 | Polonia Wa-wa | 24.44 | 24.41 | 662 | |||||
15. | Hankus Jacek | 88 | Neptun Stargard | 24.34 | 24.60 | 668 | |||||
16. | Bogdan Bartosz | 89 | Juvenia Białyst | 24.47 | 26.45 | 658 | |||||
17. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Kraków | 24.53 | 653 | ||||||
18. | Roszak Adrian | 88 | MKP Szczecin | 24.58 | 649 | ||||||
19. | Musiałowski Michał SP | 88 | Akwawit Leszno | 24.62 | 646 | ||||||
20. | Kasza Sebastian | 89 | Jedynka Łódź | 24.67 | 642 | ||||||
21. | Ziêba Łukasz | 89 | Flota Gdynia | 24.68 | 641 | ||||||
22. | Sawicki Józef | 89 | Juvenia Białyst | 24.73 | 637 | ||||||
23. | Byzdra Bartłomiej | 88 | Ikar Mielec | 24.82 | 630 | ||||||
24. | Laskowski Maciej | 89 | Orlik Lublin | 24.84 | 629 | ||||||
25. | Bugdol Daniel | 89 | Victoria Racibó | 24.87 | 626 | ||||||
26. | Prus Jakub | 89 | Delfinek Łuków | 24.93 | 622 | ||||||
27. | Korduła Karol | 88 | Victoria Racibó | 24.94 | 621 | ||||||
28. | Białous Bartłomiej SW | 89 | Polonia Wa-wa | 25.04 | 614 | ||||||
Welfel Witold SO | 89 | Start Łódź | 25.04 | 614 | |||||||
30. | Bulkowski Adam | 89 | Medyk Giżycko | 25.10 | 609 | ||||||
31. | Wilk Krzysztof Sk | 89 | Jordan Kraków | 25.14 | 606 | ||||||
32. | Mazurkiewicz Bartosz | 89 | Victoria Racibó | 25.21 | 601 | ||||||
33. | Zaleski Antoni | 88 | Start Łódź | 25.25 | 598 | ||||||
34. | Czarnecki Konrad | 89 | Skra Bełchatów | 25.33 | 593 | ||||||
35. | Konkel Mikołaj | 89 | Flota Gdynia | 25.40 | 588 | ||||||
36. | Lindner Szymon | 88 | RMKS Rybnik | 25.47 | 583 | ||||||
37. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Kraków | 25.60 | 574 | ||||||
38. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myśl. | 25.62 | 573 | ||||||
39. | Konkel Mateusz | 89 | Flota Gdynia | 25.63 | 572 | ||||||
40. | Jóźwiak Radosław | 89 | Delfin Toruń | 25.67 | 570 | ||||||
41. | Jarząb Radosław SP | 89 | KS Posnania | 25.75 | 564 | ||||||
42. | Sikorski Piotr | 88 | Warta Poznań | 25.76 | 564 | ||||||
43. | Żerek Roman | 88 | Zryw Opole | 25.79 | 562 | ||||||
44. | Rurak Paweł | 88 | Olimpijczyk Suw | 25.81 | 560 | ||||||
Kaczmarek Krzysztof | 88 | MKP Szczecin | 25.81 | 560 | |||||||
46. | Rzepisko Paweł | 88 | MKS "9" Dzierż. | 25.93 | 553 | ||||||
47. | Kawicki Tomasz SP | 88 | Akwawit Leszno | 26.13 | 540 | ||||||
48. | Kozieł Łukasz | 89 | KSZO Ostrowiec | 26.20 | 536 | ||||||
49. | Charłamow Władimir | 89 | Jedynka Elbląg | 26.29 | 530 | ||||||
50. | Miśta Bartłomiej | 89 | Nawa Skierniewi | 26.32 | 528 | ||||||
51. | Ciecierski Maciej | 88 | Olimpijczyk Suw | 26.37 | 525 | ||||||
52. | Bulas Piotr | 89 | WarszawiankaWP | 26.51 | 517 | ||||||
53. | Goldberg-Knebel Gabriel | 88 | ROŚ Pisz | 26.54 | 515 | ||||||
54. | Skibiński Robert | 89 | Nawa Skierniewi | 26.60 | 512 | ||||||
55. | Kiełbowski Maciej SW | 89 | Polonia Wa-wa | 26.63 | 510 | ||||||
56. | Szafrański Łukasz | 89 | KS Posnania | 26.86 | 497 | ||||||
57. | Rybałka Paweł | 88 | LUKS Kudowa Z. | 27.26 | 475 | ||||||
58. | Balcerek Piotr | 89 | MMKS Dąbrowa G. | 28.12 | 433 | ||||||
59. | Pałgan Dominik | 88 | Siódemka Sopot | 28.13 | 433 | ||||||
60. | Dobrzyński Michał | 88 | Kochłowiczanka | 28.14 | 432 | ||||||
61. | Świniarski Szymon | 89 | Jedynka Elbląg | 28.16 | 431 | ||||||
62. | Zdebel Tomasz | 89 | Kochłowiczanka | 28.38 | 421 | ||||||
63. | Łagownik Dariusz | 89 | UKS "2" Morena | 28.69 | 408 | ||||||
64. | Mośko Robert | 89 | Kochłowiczanka | 29.01 | 394 |
<< TOP >> |
Nr 3 2006-01-27 | 50m klasyczny Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 31.89 31.93 | Dulian Katarzyna - Victoria Racibórz Waszkiewicz Magdalena - UŚKS Ostrołêka | Gorzów Wlkp. 2005 Oświêcim 2003 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Kowalczyk Anna Sk | 88 | Korner-Novita10 | 32.89 | 32.71 | 792 | |||||
2. | Mazurek Karolina SO | 89 | Fala Kraśnik | 33.54 | 32.90 | 779 | |||||
3. | Jamborska Ewa SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 33.49 | 33.13 | 763 | |||||
4. | Pałczyk Emilia | 88 | MMKS Dąbrowa G. | 34.20 | 33.21 | 757 | |||||
5. | Sawicka Adrianna | 89 | Olimpijczyk Suw | 33.92 | 33.25 | 754 | |||||
6. | Bielawska Anna SG | 89 | AZS AWFiS Gdań. | 34.54 | 33.81 | 717 | |||||
7. | Górecka Ewelina | 88 | Arka Kielce | 34.47 | 34.52 | 677 | |||||
8. | Szymczyńska Katarzyna | 88 | Victoria Racibó | 34.60 | 35.18 | 669 | |||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Szymoniak Emilia | 88 | MOSiR Sopot | 34.95 | 34.55 | 672 | |||||
10. | Kostecka Joanna | 89 | Zryw Opole | 34.75 | 34.79 | 661 | |||||
11. | Wojdak Kamila | 89 | MKP Szczecin | 35.35 | 35.01 | 646 | |||||
12. | Podsiadła Agnieszka | 89 | Orlik Lublin | 35.05 | 35.09 | 644 | |||||
13. | Fiedorowicz Urszula | 88 | Korner-Novita10 | 35.88 | 35.51 | 619 | |||||
14. | Spychalska Maja | 89 | Ruch Grudziądz | 36.16 | 35.95 | 597 | |||||
15. | Krasnowska Anna | 89 | MMKS Kedzierzyn | 36.02 | 36.03 | 593 | |||||
16. | Halicka Dorota | 89 | WarszawiankaWP | 36.47 | 36.43 | 573 | |||||
17. | Witkowska Aleksandra | 88 | Trójka Łódź | 37.18 | 539 | ||||||
18. | Cwalina Inga | 89 | Nawa Skierniewi | 37.75 | 515 | ||||||
19. | Kubiak Agata | 89 | MKP Szczecin | 39.96 | 434 | ||||||
20. | Kucharska Katarzyna | 89 | Nawa Skierniewi | 40.00 | 433 | ||||||
21. | Smêt Marta | 89 | Orlik Lublin | 40.02 | 432 | ||||||
22. | Zdebel Agnieszka | 89 | Kochłowiczanka | 40.12 | 429 |
<< TOP >> |
Nr 4 2006-01-27 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 27.78 28.30 | Winogrodzki Mateusz - Polonia Warszawa Wolniak Sławomir-AZS AWF Katowice | Gorzów Wlkp. 2005 Triest 2005 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Wolniak Sławomir SO | 88 | Unia Dwory Ośw. | 28.75 | 28.50 | 823 | |||||
2. | Gałka Piotr | 88 | KP MZOS Płock | 29.45 | 28.73 | 803 | |||||
3. | Woźniak Mateusz | 89 | Trójka Łódź | 29.24 | 28.98 | 783 | |||||
4. | Przydonik Michał | 89 | Trójka Łódź | 29.68 | 29.18 | 767 | |||||
5. | Tracz Adrian | 89 | Jordan Kraków | 29.78 | 29.42 | 748 | |||||
Zawadzki Krzysztof Sk | 88 | Jordan Kraków | 29.52 | 29.42 | 748 | ||||||
7. | Kotynia Jakub | 88 | Start Łódź | 29.54 | 29.51 | 741 | |||||
8. | Kobus Kamil SS | 89 | Znicz Koszalin | 29.90 | 29.98 | 713 | |||||
B-Finał | |||||||||||
9. | Dudek Mateusz | 88 | Junior Kluczbor | 30.14 | 29.79 | 721 | |||||
10. | Safrończyk Piotr | 88 | Juvenia Białyst | 29.96 | 29.91 | 712 | |||||
11. | Krawczyk Sebastian | 89 | Nawa Skierniewi | 30.44 | 30.13 | 697 | |||||
12. | Jasionowski Tomasz SG | 89 | Olimpijczyk Suw | 30.07 | 30.34 | 701 | |||||
13. | Szymański Robert | 88 | Flota Gdynia | 30.34 | 30.50 | 682 | |||||
14. | Świerzb Dariusz | 89 | Flota Gdynia | 30.66 | 30.53 | 669 | |||||
15. | Frankiewicz Piotr Sk | 89 | KSZO Ostrowiec | 30.67 | 31.01 | 660 | |||||
16. | Tyniec Bartosz | 89 | Orlik Lublin | 31.24 | 31.26 | 625 | |||||
17. | Klimczak Artur | 89 | Start Łódź | 31.39 | 616 | ||||||
18. | Sawski Łukasz | 88 | Jordan Kraków | 31.44 | 613 | ||||||
19. | Belgrau Przemysław | 89 | Flota Gdynia | 31.61 | 603 | ||||||
20. | Pik Paweł | 88 | Orlik Lublin | 31.75 | 595 | ||||||
21. | Walicki Marcin | 88 | Olimpijczyk Suw | 31.77 | 594 | ||||||
22. | Omiotek Olaf | 88 | Ikar Mielec | 31.81 | 592 | ||||||
23. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Kraków | 32.04 | 579 | ||||||
24. | Laskowski Maciej | 89 | Orlik Lublin | 32.14 | 574 | ||||||
25. | Czarnecki Konrad | 89 | Skra Bełchatów | 32.49 | 555 | ||||||
26. | Goldberg-Knebel Gabriel | 88 | ROŚ Pisz | 32.58 | 551 | ||||||
27. | Górski Bartosz | 88 | Akwawit Leszno | 32.78 | 541 | ||||||
28. | Miśta Bartłomiej | 89 | Nawa Skierniewi | 32.92 | 534 | ||||||
29. | Oszczudłowski Wojciech | 89 | Delfin Tarnobrz | 33.04 | 528 | ||||||
30. | Zdebel Tomasz | 89 | Kochłowiczanka | 33.65 | 500 | ||||||
31. | Lech Jakub | 88 | NEPTUN Sok.Pod. | 33.83 | 492 | ||||||
32. | Kucharski Paweł | 89 | Jordan Kraków | 33.91 | 488 | ||||||
33. | Sokalski Bartosz | 89 | UKS "2" Morena | 34.33 | 471 | ||||||
34. | Mośko Robert | 89 | Kochłowiczanka | 38.66 | 329 |
<< TOP >> |
Nr 5 2006-01-27 | 100m motylkowy Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 58.69 58.69 | Jêdrzejczak Otylia-Pałac Katowice Jêdrzejczak Otylia-Pałac Katowice | Łódź 2000 Łódź 2000 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Suchorska Beata SP | 88 | Olimpia Poznań | 1:05.18 | 1:00.70 | 834 | 28.38 | 32.32 | ||||
2. | Bajerkiewicz Patrycja SO | 88 | Unia Dwory Ośw. | 1:02.95 | 1:02.04 | 781 | 29.27 | 32.77 | ||||
3. | Świderska Marlena SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 1:02.81 | 1:02.36 | 769 | 29.87 | 32.49 | ||||
4. | Mendak Joanna | 89 | Olimpijczyk Suw | 1:03.28 | 1:02.38 | 769 | 29.52 | 32.86 | ||||
5. | Żak Dominika | 89 | Skra Bełchatów | 1:04.37 | 1:02.77 | 754 | 29.19 | 33.58 | ||||
6. | Kot Marta SW | 89 | UŚKS Ostrołêka | 1:03.55 | 1:03.33 | 735 | 30.03 | 33.30 | ||||
7. | Kwiatkowska Anna SW | 89 | Polonia Wa-wa | 1:04.52 | 1:03.91 | 715 | 30.23 | 33.68 | ||||
8. | Wójcik Aleksandra | 89 | Jordan Kraków | 1:05.92 | 1:05.76 | 656 | 30.64 | 35.12 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Kokot Marta SW | 89 | Polonia Wa-wa | 1:06.87 | 1:04.70 | 689 | 30.15 | 34.55 | ||||
10. | Ignacy Patrycja | 89 | MMKS Kedzierzyn | 1:06.00 | 1:06.52 | 649 | 31.12 | 35.40 | ||||
11. | Fabisiak Lilianna | 89 | Korner-Novita10 | 1:08.90 | 1:07.34 | 611 | 31.40 | 35.94 | ||||
12. | Piekut Anna | 88 | Kormoran Olszt. | 1:10.24 | 1:08.94 | 569 | 32.50 | 36.44 | ||||
13. | Modrzewska Emilia | 89 | Huragan Miêdzyr | 1:09.22 | 1:09.05 | 567 | 31.83 | 37.22 | ||||
14. | Wysocka Karolina | 88 | Jordan Kraków | 1:10.34 | 1:10.39 | 536 | 32.94 | 37.45 | ||||
15. | Modelska Justyna | 88 | Ikar Mielec | 1:12.27 | 1:10.55 | 531 | 32.79 | 37.76 | ||||
16. | Pyczek Joanna Sk | 88 | Jordan Kraków | 1:12.48 | 1:12.22 | 495 | 34.39 | 37.83 | ||||
17. | Kêdracka Magda | 89 | Orlik Lublin | 1:06.56 | Skreśl | 633 | 31.33 | 35.23 |
||||
18. | Cepa Sandra | 88 | AZS AWF Katow. | 1:12.50 | 489 | 32.92 | 39.58 | |||||
19. | Jêdras Weronika | 88 | Vega Dobrodzień | 1:18.78 | 381 | 35.83 | 42.95 | |||||
DYSKW. | Masloch Weronika | 88 | AZS AWF Katow. |
<< TOP >> |
Nr 6 2006-01-27 | 100m motylkowy Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 52.05 53.72 | Wiśniewski Bartosz-MMKS Dąbrowa G. Wiśniewski Bartosz-MMKS Dąbrowa G. | Triest 2005 Oświêcim 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Gnela Wojciech SO | 88 | Unia Oświêcim | 56.01 | 55.29 | 763 | 25.55 | 29.74 | ||||
2. | Wojszko Patryk | 88 | Kormoran Olszt. | 56.78 | 55.44 | 757 | 26.26 | 29.18 | ||||
3. | Czarnecki Mikołaj | 89 | Orlik Lublin | 55.05 | 55.86 | 774 | 25.49 | 30.37 | ||||
4. | Kundzik Dawid SO | 88 | Wodnik Radom | 56.22 | 56.11 | 730 | 26.73 | 29.38 | ||||
5. | Paszek Marcin Sk | 89 | Warta Poznań | 56.58 | 56.38 | 720 | 26.46 | 29.92 | ||||
6. | Bogdan Bartosz | 89 | Juvenia Białyst | 56.82 | 56.57 | 713 | 26.07 | 30.50 | ||||
7. | Rdzeń Rafał SO | 89 | Start Łódź | 56.82 | 57.01 | 703 | 26.93 | 30.08 | ||||
DYSKW. | Zieliński Paweł | 88 | Korner-Novita10 | 56.56 | 713 | |||||||
B-Finał | ||||||||||||
9. | Kasza Sebastian | 89 | Jedynka Łódź | 57.39 | 56.56 | 713 | 26.62 | 29.94 | ||||
10. | Dembniak Paweł | 89 | Victoria Racibó | 56.90 | 56.83 | 703 | 26.54 | 30.29 | ||||
11. | Bugdol Daniel | 89 | Victoria Racibó | 57.51 | 56.87 | 702 | 26.27 | 30.60 | ||||
12. | Szymborski Łukasz | 88 | Korner-Novita10 | 57.06 | 57.21 | 695 | 26.96 | 30.25 | ||||
13. | Czerniak Konrad | 89 | Wisła Puławy | 58.02 | 58.36 | 661 | 27.02 | 31.34 | ||||
14. | Kamiński Maciej | 89 | Delfinek Łuków | 59.93 | 59.50 | 613 | 28.00 | 31.50 | ||||
15. | Szubert Bartosz | 88 | Siódemka Sopot | 59.77 | 59.58 | 610 | 27.66 | 31.92 | ||||
16. | Pietryka Tomasz | 88 | Ikar Mielec | 59.68 | 59.66 | 608 | 27.99 | 31.67 | ||||
17. | Pietrzak Artur | 88 | Akwawit Leszno | 59.33 | Skreśl | 618 | 27.60 | 31.73 |
||||
18. | Pawlak Radosław | 89 | Start Łódź | 1:00.33 | 588 | 28.13 | 32.20 | |||||
19. | Dêbowski Paweł | 89 | Orlik Lublin | 1:01.18 | 563 | 28.68 | 32.50 | |||||
20. | Kaczmarek Krzysztof | 88 | MKP Szczecin | 1:01.26 | 561 | 28.87 | 32.39 | |||||
21. | Paduch Daniel | 88 | Ikar Mielec | 1:01.84 | 546 | 29.31 | 32.53 | |||||
22. | Kawicki Tomasz SP | 88 | Akwawit Leszno | 1:01.85 | 545 | 29.04 | 32.81 | |||||
23. | Świderek Krystian | 89 | Nawa Skierniewi | 1:02.25 | 535 | 28.89 | 33.36 | |||||
24. | Ostrowski Sebastian | 89 | Śląsk Wrocław | 1:02.53 | 528 | 28.37 | 34.16 | |||||
25. | Broszko Patryk | 89 | Słowianka Gorz. | 1:02.73 | 523 | 28.88 | 33.85 | |||||
26. | Ałasa Grzegorz SW | 88 | Polonia Wa-wa | 1:03.67 | 500 | 29.11 | 34.56 | |||||
27. | Chanek Robert | 88 | Aquarius Myśl. | 1:03.79 | 497 | 30.17 | 33.62 | |||||
28. | Krawczyk Przemysław | 88 | Nawa Skierniewi | 1:04.44 | 482 | 29.72 | 34.72 | |||||
29. | Siwochowicz Michał | 89 | MKP Szczecin | 1:04.89 | 472 | 30.62 | 34.27 | |||||
30. | Skibiński Robert | 89 | Nawa Skierniewi | 1:05.52 | 459 | 30.61 | 34.91 | |||||
31. | Sokalski Bartosz | 89 | UKS "2" Morena | 1:06.81 | 432 | 31.31 | 35.50 | |||||
32. | Zakrzewski Maciej SS | 88 | Znicz Koszalin | 1:08.04 | 409 | 31.78 | 36.26 | |||||
33. | Łagownik Dariusz | 89 | UKS "2" Morena | 1:08.08 | 409 | 31.54 | 36.54 |
<< TOP >> |
Nr 7 2006-01-27 | 200m dowolny Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 1:57.18 1:57.18 | Barzycka Paulina-Orlik Lublin Barzycka Paulina-Orlik Lublin | Zamość 2003 Zamość 2003 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Zwiejska Agata | 89 | Delfin Toruń | 2:06.90 | 2:00.45 | 870 | 28.93 | 30.66 | 30.39 | 30.47 | ||||
2. | Kowalczyk Katarzyna | 88 | KP MZOS Płock | 2:06.08 | 2:00.68 | 865 | 28.84 | 31.06 | 30.75 | 30.03 | ||||
3. | Kalinowska Iga | 89 | MKP Szczecin | 2:06.33 | 2:02.03 | 837 | 29.10 | 30.96 | 31.39 | 30.58 | ||||
4. | Biskupska Alina | 88 | Akwawit Leszno | 2:07.88 | 2:02.93 | 819 | 29.40 | 31.25 | 31.09 | 31.19 | ||||
5. | Rutkowska Kornelia | 88 | MKP Szczecin | 2:06.95 | 2:04.79 | 783 | 29.09 | 31.15 | 32.17 | 32.38 | ||||
6. | Cisowska Aleksandra SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 2:07.06 | 2:05.55 | 768 | 29.67 | 32.16 | 32.29 | 31.43 | ||||
7. | Pietrzak Sandra SO | 89 | Pałac Katowice | 2:08.97 | 2:08.38 | 719 | 29.88 | 31.94 | 32.95 | 33.61 | ||||
8. | Mongiało Magda | 88 | Junior Kluczbor | 2:09.78 | 2:08.67 | 714 | 29.41 | 32.16 | 33.40 | 33.70 | ||||
B-Finał | ||||||||||||||
9. | Cycoń Magdalena | 88 | Słowianka Gorz. | 2:10.94 | 2:08.17 | 722 | 30.36 | 32.40 | 32.92 | 32.49 | ||||
10. | Gąsiorowska Katarzyna | 89 | WarszawiankaWP | 2:10.92 | 2:08.86 | 711 | 30.15 | 33.03 | 33.45 | 32.23 | ||||
11. | Wilmanowicz Marta SP | 89 | Warta Poznań | 2:11.00 | 2:09.91 | 694 | 29.87 | 32.42 | 33.67 | 33.95 | ||||
12. | Zera Patrycja SW | 89 | Polonia Wa-wa | 2:09.86 | 2:10.89 | 694 | 30.27 | 32.57 | 33.84 | 34.21 | ||||
13. | Pałka Ewa | 89 | MKP Szczecin | 2:13.24 | 2:11.92 | 662 | 31.17 | 33.45 | 33.75 | 33.55 | ||||
14. | Rachwał Helena SP | 88 | Olimpia Poznań | 2:13.85 | 2:16.74 | 634 | 30.66 | 33.49 | 35.64 | 36.95 | ||||
15. | Plak Agnieszka | 89 | Orlik Lublin | 2:13.40 | 2:23.23 | 641 | 33.45 | 35.84 | 36.38 | 37.56 | ||||
16. | Sałata Joanna | 88 | Orlik Lublin | 2:13.31 | 2:23.65 | 642 | 32.09 | 35.98 | 38.04 | 37.54 | ||||
17. | Lefanowicz Aneta | 89 | Orlik Lublin | 2:13.93 | 633 | 31.17 | 34.26 | 34.45 | 34.05 |
|||||
18. | Gaj Patrycja Sk | 88 | Jordan Kraków | 2:14.10 | 631 | 31.05 | 33.66 | 34.88 | 34.51 | |||||
19. | Stadnik Karolina | 89 | Korner-Novita10 | 2:14.18 | 629 | 31.12 | 34.35 | 34.73 | 33.98 | |||||
20. | Domańska Patrycja | 89 | Ruch Grudziądz | 2:15.24 | 615 | 31.14 | 33.98 | 35.18 | 34.94 | |||||
21. | Wajwer Agnieszka | 89 | Ruch Grudziądz | 2:18.23 | 576 | 30.84 | 34.92 | 36.24 | 36.23 | |||||
22. | Link Gracjanna SP | 89 | KS Posnania | 2:19.07 | 565 | 32.26 | 34.90 | 35.04 | 36.87 | |||||
23. | Suwiczak Agnieszka | 89 | Akwawit Leszno | 2:19.62 | 559 | 32.55 | 35.11 | 36.83 | 35.13 | |||||
24. | Kraszula Leontyna | 89 | Trójka Łódź | 2:19.74 | 557 | 32.35 | 34.99 | 35.98 | 36.42 | |||||
25. | Madeja Paulina | 89 | Victoria Racibó | 2:23.48 | 515 | 32.27 | 35.56 | 38.55 | 37.10 | |||||
26. | Koszil Kaja | 89 | Vega Dobrodzień | 2:26.10 | 487 | 32.40 | 36.60 | 39.07 | 38.03 | |||||
27. | Jerzyk Agnieszka | 88 | Akwawit Leszno | 2:27.78 | 471 | 33.82 | 36.85 | 38.17 | 38.94 | |||||
28. | Strażek Dominika | 89 | Gimn.5 Studzion | 2:29.21 | 458 | 33.38 | 37.35 | 39.32 | 39.16 |
<< TOP >> |
Nr 8 2006-01-27 | 200m dowolny Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 1:47.66 1:48.54 | Gąsior Łukasz-Polonia Warszawa Gąsior Łukasz-Polonia Warszawa | Wiedeń 2004 Leszno 2003 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Winiewicz Michał | 88 | Śląsk Wrocław | 1:52.43 | 1:50.70 | 812 | 26.53 | 28.71 | 28.56 | 26.90 | ||||
2. | Hreniak Maciej SO | 89 | Ruch Grudziądz | 1:53.15 | 1:51.06 | 804 | 26.32 | 28.61 | 28.50 | 27.63 | ||||
3. | Haas Mateusz Sk | 88 | Jordan Kraków | 1:54.18 | 1:51.63 | 792 | 26.68 | 28.63 | 28.82 | 27.50 | ||||
4. | Zieja Dawid SO | 89 | Unia Oświêcim | 1:53.20 | 1:52.26 | 778 | 26.70 | 28.82 | 28.89 | 27.85 | ||||
5. | Starzyński Jakub | 88 | Kormoran Olszt. | 1:54.34 | 1:53.35 | 756 | 26.73 | 28.81 | 28.83 | 28.98 | ||||
6. | Dąbrowski Filip Sk | 88 | Jordan Kraków | 1:53.82 | 1:54.14 | 747 | 26.57 | 28.86 | 29.48 | 29.23 | ||||
7. | Wilk Krzysztof Sk | 89 | Jordan Kraków | 1:54.06 | 1:54.70 | 742 | 27.16 | 29.07 | 29.58 | 28.89 | ||||
8. | Sawicki Józef | 89 | Juvenia Białyst | 1:54.28 | 1:56.10 | 738 | 26.71 | 29.93 | 29.84 | 29.62 | ||||
B-Finał | ||||||||||||||
9. | Charyna Wojciech | 89 | Korner-Novita10 | 1:55.02 | 1:53.17 | 760 | 26.82 | 28.47 | 28.83 | 29.05 | ||||
10. | Rurak Paweł | 88 | Olimpijczyk Suw | 1:54.64 | 1:54.12 | 741 | 26.87 | 28.84 | 29.18 | 29.23 | ||||
11. | Musiałowski Michał SP | 88 | Akwawit Leszno | 1:55.43 | 1:54.18 | 740 | 26.41 | 28.62 | 29.60 | 29.55 | ||||
12. | Gabrielczyk Mateusz SO | 89 | Pałac Katowice | 1:54.49 | 1:54.64 | 734 | 26.78 | 29.03 | 29.60 | 29.23 | ||||
13. | Samul Kamil | 88 | MMKS Dąbrowa G. | 1:55.24 | 1:54.77 | 728 | 27.41 | 29.28 | 29.18 | 28.90 | ||||
14. | Rutkowski Szymon SW | 88 | Polonia Wa-wa | 1:55.10 | 1:58.03 | 722 | 27.43 | 30.26 | 29.69 | 30.65 | ||||
15. | Białous Bartłomiej SW | 89 | Polonia Wa-wa | 1:56.48 | 1:58.34 | 697 | 27.51 | 29.70 | 30.58 | 30.55 | ||||
16. | Woziwoda Tomasz | 89 | Trójka Łódź | 1:56.54 | 1:58.37 | 696 | 30.51 | 31.13 | ||||||
17. | Welfel Witold SO | 89 | Start Łódź | 1:54.83 | Skreśl | 727 | 27.13 | 29.01 | 28.95 | 29.74 |
||||
18. | Wielechowski Piotr SO | 89 | Delfin Bieruń | 1:56.59 | 695 | 27.85 | 30.00 | 29.97 | 28.77 | |||||
19. | Jêdrzejewski Grzegorz | 88 | KSZO Ostrowiec | 1:57.08 | 686 | 27.72 | 30.14 | 29.34 | 29.88 | |||||
20. | Prus Jakub | 89 | Delfinek Łuków | 1:57.36 | 681 | 27.11 | 29.76 | 30.47 | 30.02 | |||||
21. | Kruć Grzegorz | 89 | MKS "9" Dzierż. | 1:57.70 | 675 | 27.75 | 30.17 | 29.95 | 29.83 | |||||
22. | Jarząb Radosław SP | 89 | KS Posnania | 1:57.76 | 674 | 27.51 | 30.15 | 31.02 | 29.08 | |||||
23. | Wysocki Łukasz | 88 | Korner-Novita10 | 1:58.78 | 657 | 27.59 | 29.34 | 30.42 | 31.43 | |||||
24. | Konkel Mateusz | 89 | Flota Gdynia | 1:59.10 | 652 | 27.91 | 30.62 | 30.11 | 30.46 | |||||
25. | Kawêcki Robert | 89 | Wisła Puławy | 1:59.52 | 645 | 27.55 | 29.69 | 31.49 | 30.79 | |||||
26. | Rząsa Michał SG | 88 | AZS AWFiS Gdań. | 2:00.20 | 634 | 27.35 | 29.86 | 31.47 | 31.52 | |||||
27. | Ziêba Łukasz | 89 | Flota Gdynia | 2:00.22 | 634 | 27.08 | 30.35 | 31.39 | 31.40 | |||||
28. | Wasowski-Goldberg Piotr | 88 | ROŚ Pisz | 2:00.39 | 631 | 27.69 | 30.36 | 31.03 | 31.31 | |||||
29. | Kotlarski Marcin | 89 | Akwawit Leszno | 2:00.86 | 624 | 29.77 | 30.54 | 30.65 | 29.90 | |||||
30. | Konkel Mikołaj | 89 | Flota Gdynia | 2:01.22 | 618 | 27.64 | 31.06 | 31.57 | 30.95 | |||||
31. | Magdziak Dawid | 89 | Ikar Mielec | 2:01.84 | 609 | 27.94 | 30.09 | 31.78 | 32.03 | |||||
32. | Kozakiewicz Mateusz | 89 | MKP Szczecin | 2:01.99 | 606 | 27.97 | 30.59 | 32.15 | 31.28 | |||||
33. | Mazurkiewicz Bartosz | 89 | Victoria Racibó | 2:02.34 | 601 | 27.48 | 30.46 | 32.39 | 32.01 | |||||
34. | Latuszek Kamil | 88 | Jordan Kraków | 2:02.36 | 601 | 28.16 | 30.66 | 31.35 | 32.19 | |||||
35. | Korduła Karol | 88 | Victoria Racibó | 2:02.71 | 596 | 27.19 | 30.67 | 31.71 | 33.14 | |||||
36. | Borkowski Jacek | 89 | Jordan Kraków | 2:03.94 | 578 | 28.16 | 30.88 | 32.51 | 32.39 | |||||
37. | Sobstyl Jan | 89 | Orlik Lublin | 2:04.15 | 575 | 27.76 | 31.14 | 32.65 | 32.60 | |||||
38. | Charłamow Władimir | 89 | Jedynka Elbląg | 2:04.37 | 572 | 28.34 | 31.32 | 32.36 | 32.35 | |||||
39. | Bulas Piotr | 89 | WarszawiankaWP | 2:05.47 | 557 | 28.61 | 32.20 | 32.91 | 31.75 | |||||
40. | Sikorski Piotr | 88 | Warta Poznań | 2:06.97 | 538 | 28.68 | 31.75 | 33.41 | 33.13 | |||||
41. | Roszak Adrian | 88 | MKP Szczecin | 2:07.78 | 528 | 27.74 | 30.80 | |||||||
42. | Świniarski Szymon | 89 | Jedynka Elbląg | 2:11.45 | 485 | 29.95 | 32.72 | 34.01 | 34.77 | |||||
43. | Rzepisko Paweł | 88 | MKS "9" Dzierż. | 2:12.36 | 475 | 28.33 | 33.69 | 35.16 | 35.18 | |||||
DYSKW. | Rybałka Paweł | 88 | LUKS Kudowa Z. |
<< TOP >> |
Nr 9 2006-01-27 | 200m grzbietowy Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 2:09.95 2:11.10 | Miciul Aleksandra-Korner-Novita 10 Z. Miciul Aleksandra-Korner-Novita 10 Z. | Paryż 2000 Lizbona 1999 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Miałka Monika Sk | 89 | WarszawiankaWP | 2:18.51 | 2:16.41 | 767 | 31.43 | 34.04 | 35.29 | 35.65 | ||||
2. | Kulińska Beata SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 2:18.91 | 2:18.66 | 730 | 32.51 | 34.73 | 35.75 | 35.67 | ||||
3. | Kret Paulina | 88 | KP MZOS Płock | 2:28.74 | 2:19.77 | 713 | 32.96 | 34.83 | 35.99 | 35.99 | ||||
4. | Ptasińska Olga SW | 88 | Polonia Wa-wa | 2:24.91 | 2:22.50 | 673 | 33.12 | 35.26 | 36.78 | 37.34 | ||||
5. | Imach Izabela | 89 | WarszawiankaWP | 2:23.67 | 2:25.02 | 656 | 33.14 | 35.81 | 37.57 | 38.50 | ||||
6. | Mierzejewska Anna | 88 | MOSiR Sopot | 2:25.79 | 2:25.07 | 638 | 33.96 | 35.87 | 37.66 | 37.58 | ||||
7. | Kucharska Karolina | 88 | Start Łódź | 2:27.13 | 2:26.77 | 616 | 34.40 | 37.58 | 37.51 | 37.28 | ||||
8. | Winogradów Beata | 89 | Zryw Opole | 2:28.91 | 2:28.95 | 590 | 35.01 | 37.05 | 38.56 | 38.33 | ||||
9. | Kargol Agnieszka | 89 | Lider Chełm | 2:31.02 | 565 | 34.50 | 38.42 | 39.34 | 38.76 |
|||||
10. | Modelska Justyna | 88 | Ikar Mielec | 2:33.40 | 539 | 36.60 | 38.74 | 39.29 | 38.77 | |||||
11. | Piłat Natalia | 89 | Ruch Grudziądz | 2:33.68 | 536 | 36.51 | 38.44 | 38.84 | 39.89 | |||||
12. | Lewandowska Marta | 89 | AZS AWF Katow. | 2:35.52 | 517 | 35.91 | 39.20 | 40.49 | 39.92 | |||||
13. | Wojcieszek Justyna | 89 | Wisła Puławy | 2:40.17 | 474 | 37.49 | 40.14 | 41.41 | 41.13 | |||||
14. | Morusiewicz Karolina | 89 | Olimpijczyk Suw | 2:53.83 | 370 | 39.73 | 43.02 | 45.25 | 45.83 | |||||
DYSKW. | Szumigaj Karolina | 89 | Orka Zamość |
<< TOP >> |
Nr 10 2006-01-27 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 1:57.69 1:57.69 | Jasiński Jakub-Jordan Kraków Jasiński Jakub-Jordan Kraków | Oświêcim 2004 Oświêcim 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Gaszyk Tomasz SO | 89 | Unia Oświêcim | 2:02.44 | 1:59.44 | 823 | 28.58 | 30.24 | 30.36 | 30.26 | ||||
2. | Konarzewski Jan SW | 88 | Polonia Wa-wa | 2:05.52 | 2:01.83 | 775 | 28.82 | 30.77 | 30.62 | 31.62 | ||||
3. | Winiewicz Michał | 88 | Śląsk Wrocław | 2:07.01 | 2:05.34 | 712 | 30.69 | 32.03 | 32.65 | 29.97 | ||||
4. | Kwaśkiewicz Marcin | 89 | Śląsk Wrocław | 2:06.30 | 2:06.11 | 699 | 29.91 | 31.88 | 32.20 | 32.12 | ||||
5. | Pekowski Dominik | 89 | Astoria Bydg. | 2:07.55 | 2:06.33 | 695 | 30.25 | 32.17 | 31.87 | 32.04 | ||||
6. | Woźniak Mateusz | 89 | Delfin Toruń | 2:08.70 | 2:06.84 | 687 | 30.26 | 32.55 | 32.78 | 31.25 | ||||
7. | Całka Mateusz | 89 | Orlik Lublin | 2:10.52 | 2:12.19 | 630 | 30.96 | 33.34 | 34.23 | 33.66 | ||||
DYSKW. | Rusin Mariusz SW | 88 | Polonia Wa-wa | 2:08.90 | 655 | |||||||||
B-Finał | ||||||||||||||
9. | Janiszewski Maciej | 89 | Flota Gdynia | 2:11.11 | 2:10.86 | 626 | 31.77 | 32.83 | 33.68 | 32.58 | ||||
10. | Jóźwiak Radosław | 89 | Delfin Toruń | 2:12.66 | 2:11.39 | 618 | 30.75 | 32.96 | 34.00 | 33.68 | ||||
11. | Kułak Jakub | 89 | Śląsk Wrocław | 2:12.09 | 2:12.32 | 608 | 31.60 | 32.89 | 34.45 | 33.38 | ||||
12. | Pujszo Paweł | 89 | Orlik Lublin | 2:12.21 | 2:12.94 | 607 | 30.90 | 33.85 | 34.45 | 33.74 | ||||
13. | Lemiesz Krzysztof | 89 | Start Łódź | 2:14.20 | 2:13.96 | 583 | 31.62 | 33.84 | 34.39 | 34.11 | ||||
14. | Szafrański Łukasz | 89 | KS Posnania | 2:16.69 | 2:15.27 | 566 | 32.40 | 34.19 | 35.32 | 33.36 | ||||
15. | Ruda Paweł | 88 | MMKS Dąbrowa G. | 2:17.40 | 2:15.50 | 563 | 32.51 | 33.78 | 34.31 | 34.90 | ||||
16. | Ciecierski Maciej | 88 | Olimpijczyk Suw | 2:13.77 | 2:15.77 | 586 | 31.17 | 32.89 | 35.58 | 36.13 | ||||
17. | Pałgan Dominik | 88 | Siódemka Sopot | 2:18.98 | 522 | 33.08 | 34.48 | 36.01 | 35.41 |
|||||
18. | Wêgier Grzegorz | 89 | Orlik Lublin | 2:19.33 | 518 | 31.41 | 35.21 | 36.27 | 36.44 | |||||
19. | Nowak Tomasz | 89 | Nawa Skierniewi | 2:19.34 | 518 | 31.88 | 34.08 | 36.17 | 37.21 | |||||
20. | Strzemecki Jarosław | 88 | MKP Szczecin | 2:24.84 | 461 | 33.51 | 36.61 | 38.21 | 36.51 | |||||
21. | Sowa Robert | 89 | MMKS Dąbrowa G. | 2:25.41 | 456 | 33.52 | 36.36 | 37.47 | 38.06 |
<< TOP >> |
Nr 11 2006-01-27 | 400m zmienny Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 4:33.70 4:41.70 | Baranowska Katarzyna-MKP Szczecin Jêdrzejczak Otylia-Pałac Katowice | Triest 2005 Walencja 2000 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Prêdecka Iwona SO | 89 | Unia Dwory Ośw. | 4:57.68 | 4:46.83 | 846 |
50m: 100m: | 30.87 1:05.72 | 30.87 34.85 | 150m: 200m: | 1:42.77 2:19.82 | 37.05 37.05 | 250m: 300m: | 2:57.97 3:37.84 | 38.15 39.87 | 350m: 400m: | 4:12.36 4:46.83 | 34.52 34.47 |
2. | Kowalczyk Anna Sk | 88 | Korner-Novita10 | 4:58.71 | 4:50.16 | 817 |
50m: 100m: | 31.70 1:08.23 | 31.70 36.53 | 150m: 200m: | 1:45.01 2:20.95 | 36.78 35.94 | 250m: 300m: | 3:00.89 3:41.66 | 39.94 40.77 | 350m: 400m: | 4:16.03 4:50.16 | 34.37 34.13 |
3. | Mazurek Karolina SO | 89 | Fala Kraśnik | 4:58.64 | 4:53.42 | 790 |
50m: 100m: | 30.64 1:06.08 | 30.64 35.44 | 150m: 200m: | 1:44.67 2:22.32 | 38.59 37.65 | 250m: 300m: | 3:03.63 3:45.21 | 41.31 41.58 | 350m: 400m: | 4:19.52 4:53.42 | 34.31 33.90 |
4. | Charzewska Joanna | 89 | Nawa Skierniewi | 5:01.56 | 4:58.93 | 747 |
50m: 100m: | 31.80 1:09.16 | 31.80 37.36 | 150m: 200m: | 1:47.55 2:25.71 | 38.39 38.16 | 250m: 300m: | 3:08.14 3:51.29 | 42.43 43.15 | 350m: 400m: | 4:25.81 4:58.93 | 34.52 33.12 |
5. | Kula Sylwia SO | 88 | AZS AWF Katow. | 5:04.51 | 4:59.50 | 743 |
50m: 100m: | 31.12 1:06.19 | 31.12 35.07 | 150m: 200m: | 1:43.13 2:20.42 | 36.94 37.29 | 250m: 300m: | 3:03.29 3:48.35 | 42.87 45.06 | 350m: 400m: | 4:25.14 4:59.50 | 36.79 34.36 |
6. | Stêpień Marta | 88 | MMKS Kedzierzyn | 5:09.44 | 5:05.65 | 699 |
50m: 100m: | 32.47 1:09.90 | 32.47 37.43 | 150m: 200m: | 1:48.05 2:26.59 | 38.15 38.54 | 250m: 300m: | 3:08.84 3:52.21 | 42.25 43.37 | 350m: 400m: | 4:29.77 5:05.65 | 37.56 35.88 |
7. | Kêdracka Magda | 89 | Orlik Lublin | 5:06.92 | 5:07.51 | 691 |
50m: 100m: | 32.11 1:08.87 | 32.11 36.76 | 150m: 200m: | 1:48.09 2:26.55 | 39.22 38.46 | 250m: 300m: | 3:10.03 3:54.36 | 43.48 44.33 | 350m: 400m: | 4:31.47 5:07.51 | 37.11 36.04 |
8. | Puchalska Zuzanna | 89 | Jedynka Elbląg | 5:15.04 | 5:13.70 | 647 |
50m: 100m: | 32.84 1:11.05 | 32.84 38.21 | 150m: 200m: | 1:52.39 2:32.31 | 41.34 39.92 | 250m: 300m: | 3:16.04 3:59.86 | 43.73 43.82 | 350m: 400m: | 4:37.87 5:13.70 | 38.01 35.83 |
9. | Woźnialis Anna | 89 | Olimpijczyk Suw | 5:44.33 | 489 |
50m: 100m: | 35.03 1:15.22 | 35.03 40.19 | 150m: 200m: | 2:01.77 2:46.35 | 46.55 44.58 | 250m: 300m: | 3:35.70 4:24.77 | 49.35 49.07 | 350m: 400m: | 5:05.04 5:44.33 | 40.27 39.29 |
<< TOP >> |
Nr 12 2006-01-27 | 400m zmienny Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 4:14.06 4:17.56 | Korzeniowski Paweł-Dwory Unia Oświêcim Korzeniowski Paweł-Dwory Unia Oświêcim | Oświêcim 2003 Płock 2002 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | |||||||
1. | Matczak Mateusz | 89 | Trójka Łódź | 4:32.60 | 4:16.64 | 867 | ||||||
Rekord Polski 17 lat |
50m: 100m: | 27.10 58.53 | 27.10 31.43 | 150m: 200m: | 1:31.44 2:03.56 | 32.91 32.12 | 250m: 300m: | 2:38.87 3:15.84 | 35.31 36.97 | 350m: 400m: | 3:46.49 4:16.64 | 30.65 30.15 |
2. | Kieruj Jakub SO | 88 | Unia Oświêcim | 4:32.44 | 4:22.13 | 814 |
50m: 100m: | 26.64 57.76 | 26.64 31.12 | 150m: 200m: | 1:30.88 2:04.92 | 33.12 34.04 | 250m: 300m: | 2:41.16 3:18.26 | 36.24 37.10 | 350m: 400m: | 3:50.17 4:22.13 | 31.91 31.96 |
3. | Szymankiewicz Norbert SP | 88 | Olimpia Poznań | 4:32.34 | 4:26.69 | 773 |
50m: 100m: | 27.39 59.55 | 27.39 32.16 | 150m: 200m: | 1:33.10 2:06.16 | 33.55 33.06 | 250m: 300m: | 2:44.50 3:23.68 | 38.34 39.18 | 350m: 400m: | 3:55.61 4:26.69 | 31.93 31.08 |
4. | Krzywiecki Tomasz SO | 89 | Słowianka Gorz. | 4:35.71 | 4:31.52 | 732 |
50m: 100m: | 28.54 1:01.13 | 28.54 32.59 | 150m: 200m: | 1:36.42 2:10.59 | 35.29 34.17 | 250m: 300m: | 2:49.14 3:28.83 | 38.55 39.69 | 350m: 400m: | 4:00.59 4:31.52 | 31.76 30.93 |
5. | Krawczyk Sebastian | 89 | Nawa Skierniewi | 4:38.75 | 4:32.92 | 721 |
50m: 100m: | 29.59 1:03.66 | 29.59 34.07 | 150m: 200m: | 1:40.99 2:15.91 | 37.33 34.92 | 250m: 300m: | 2:52.67 3:30.11 | 36.76 37.44 | 350m: 400m: | 4:02.12 4:32.92 | 32.01 30.80 |
6. | Sypień Maciej Sk | 89 | Jordan Kraków | 4:36.78 | 4:36.45 | 694 |
50m: 100m: | 29.01 1:02.58 | 29.01 33.57 | 150m: 200m: | 1:38.40 2:13.43 | 35.82 35.03 | 250m: 300m: | 2:53.66 3:34.22 | 40.23 40.56 | 350m: 400m: | 4:06.22 4:36.45 | 32.00 30.23 |
7. | Połącarz Piotr SO | 89 | Unia Oświêcim | 4:35.99 | 4:38.00 | 697 |
50m: 100m: | 28.60 1:00.56 | 28.60 31.96 | 150m: 200m: | 1:35.85 2:10.43 | 35.29 34.58 | 250m: 300m: | 2:49.80 3:29.51 | 39.37 39.71 | 350m: 400m: | 4:04.02 4:38.00 | 34.51 33.98 |
8. | Michalik Artur SO | 89 | Victoria Racibó | 4:41.08 | 4:42.29 | 660 |
50m: 100m: | 29.40 1:03.30 | 29.40 33.90 | 150m: 200m: | 1:40.85 2:17.57 | 37.55 36.72 | 250m: 300m: | 2:57.40 3:37.28 | 39.83 39.88 | 350m: 400m: | 4:10.03 4:42.29 | 32.75 32.26 |
B-Finał | |||||||||||
9. | Świerzb Dariusz | 89 | Flota Gdynia | 4:44.41 | 4:41.38 | 658 |
50m: 100m: | 30.25 1:04.87 | 30.25 34.62 | 150m: 200m: | 1:41.53 2:17.21 | 36.66 35.68 | 250m: 300m: | 2:55.40 3:34.17 | 38.19 38.77 | 350m: 400m: | 4:08.38 4:41.38 | 34.21 33.00 |
10. | Oszczudłowski Wojciech | 89 | Delfin Tarnobrz | 4:45.69 | 4:43.56 | 643 |
50m: 100m: | 30.34 1:05.98 | 30.34 35.64 | 150m: 200m: | 1:43.71 2:20.78 | 37.73 37.07 | 250m: 300m: | 3:00.21 3:40.88 | 39.43 40.67 | 350m: 400m: | 4:12.38 4:43.56 | 31.50 31.18 |
11. | Sterczyński Jakub SP | 88 | Olimpia Poznań | 4:45.92 | 4:45.72 | 628 |
50m: 100m: | 29.65 1:03.58 | 29.65 33.93 | 150m: 200m: | 1:41.36 2:18.42 | 37.78 37.06 | 250m: 300m: | 2:57.37 3:38.47 | 38.95 41.10 | 350m: 400m: | 4:12.37 4:45.72 | 33.90 33.35 |
12. | Turkowski Michał | 89 | Jedynka Łódź | 4:47.90 | 4:48.17 | 614 |
50m: 100m: | 28.99 1:03.26 | 28.99 34.27 | 150m: 200m: | 1:41.11 2:17.91 | 37.85 36.80 | 250m: 300m: | 2:57.84 3:39.12 | 39.93 41.28 | 350m: 400m: | 4:14.40 4:48.17 | 35.28 33.77 |
13. | Burakowski Fabian | 89 | Fala Kraśnik | 4:54.36 | 4:52.82 | 584 |
50m: 100m: | 30.83 1:07.44 | 30.83 36.61 | 150m: 200m: | 1:43.46 2:19.94 | 36.02 36.48 | 250m: 300m: | 3:02.00 3:44.90 | 42.06 42.90 | 350m: 400m: | 4:19.28 4:52.82 | 34.38 33.54 |
14. | Pujszo Paweł | 89 | Orlik Lublin | 4:55.29 | 4:56.78 | 569 |
50m: 100m: | 31.87 1:09.90 | 31.87 38.03 | 150m: 200m: | 1:45.96 2:22.49 | 36.06 36.53 | 250m: 300m: | 3:05.27 3:49.13 | 42.78 43.86 | 350m: 400m: | 4:23.10 4:56.78 | 33.97 33.68 |
15. | Latuszek Konrad | 89 | Jordan Kraków | 4:57.57 | 4:57.45 | 557 |
50m: 100m: | 30.50 1:05.93 | 30.50 35.43 | 150m: 200m: | 1:45.60 2:24.70 | 39.67 39.10 | 250m: 300m: | 3:06.34 3:49.14 | 41.64 42.80 | 350m: 400m: | 4:24.23 4:57.45 | 35.09 33.22 |
16. | Kolendowicz Łukasz | 88 | Akwawit Leszno | 4:48.12 | 5:04.27 | 613 |
50m: 100m: | 32.82 1:10.11 | 32.82 37.29 | 150m: 200m: | 1:49.59 2:27.51 | 39.48 37.92 | 250m: 300m: | 3:11.89 3:56.88 | 44.38 44.99 | 350m: 400m: | 4:31.19 5:04.27 | 34.31 33.08 |
17. | Czarnecki Mikołaj | 89 | Orlik Lublin | 4:57.45 | Skreśl | 557 |
50m: 100m: | 30.74 1:05.28 | 30.74 34.54 | 150m: 200m: | 1:47.63 2:27.59 | 42.35 39.96 | 250m: 300m: | 3:08.69 3:51.22 | 41.10 42.53 | 350m: 400m: | 4:24.32 4:57.45 | 33.10 33.13 |
18. | Magdziak Dawid | 89 | Ikar Mielec | 5:00.23 | 542 |
50m: 100m: | 31.58 1:08.07 | 31.58 36.49 | 150m: 200m: | 1:49.50 2:28.41 | 41.43 38.91 | 250m: 300m: | 3:10.47 3:52.32 | 42.06 41.85 | 350m: 400m: | 4:27.26 5:00.23 | 34.94 32.97 |
19. | Kozieł Łukasz | 89 | KSZO Ostrowiec | 5:10.80 | 488 |
50m: 100m: | 30.95 1:07.06 | 30.95 36.11 | 150m: 200m: | 1:46.29 2:25.44 | 39.23 39.15 | 250m: 300m: | 3:10.36 3:54.39 | 44.92 44.03 | 350m: 400m: | 4:32.34 5:10.80 | 37.95 38.46 |
DYSKW. | Kamiński Maciej | 89 | Delfinek Łuków | ||||||||
DYSKW. | Woźniak Mateusz | 89 | Delfin Toruń | ||||||||
DYSKW. | Szymański Robert | 88 | Flota Gdynia | ||||||||
DYSKW. | Wasowski-Goldberg Piotr | 88 | ROŚ Pisz |
<< TOP >> |
Nr 13 2006-01-27 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Kobiet | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 8:30.27 8:30.27 | BUKS Warszawa BUKS Warszawa | Gorzów Wlkp.2005 Gorzów Wlkp.2005 |
Kod | Czas | Pkt. | ||||||||||
1. | UNIA-DWORY SSA | Unia Dwory Ośw. | 8:25.96 | 807 | ||||||||
Rekord Polski 18 lat |
Świderska Marlena SO Bajerkiewicz Patrycja SO | 89 88 | 1:02.11 1:00.39 | 2:05.58 2:06.42 | Kulińska Beata SO Cisowska Aleksandra SO | 89 89 | 1:02.52 1:01.51 | 2:08.34 2:05.62 |
2. | KKS POLONIA Warszawa | Polonia Wa-wa | 8:41.85 | 736 |
Zera Patrycja SW Kwiatkowska Anna SW | 89 89 | 1:02.61 1:03.39 | 2:10.87 2:11.99 | Kokot Marta SW Ptasińska Olga SW | 89 88 | 1:02.17 1:00.95 | 2:10.82 2:08.17 |
3. | Korner-Novita10 Zielona Góra | Korner-Novita10 | 8:45.71 | 720 |
Kowalczyk Anna Sk Nożewska Paulina | 88 89 | 1:02.26 1:03.40 | 2:08.16 2:11.62 | Fabisiak Lilianna Stadnik Karolina | 89 89 | 1:05.55 1:03.25 | 2:14.87 2:11.06 |
4. | UTS ORLIK Lublin | Orlik Lublin | 8:55.54 | 681 |
Sałata Joanna Plak Agnieszka | 88 89 | 1:03.97 1:03.17 | 2:13.73 2:11.85 | Lefanowicz Aneta Kêdracka Magda | 89 89 | 1:04.90 1:05.29 | 2:15.53 2:14.43 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 9:12.98 | 618 |
Wójcik Aleksandra Gaj Patrycja Sk | 89 88 | 1:04.88 1:04.24 | 2:15.63 2:11.97 | Wysocka Karolina Duśko Małgorzata | 88 89 | 1:07.91 1:05.77 | 2:21.07 2:24.31 |
6. | KP AKWAWIT Leszno | Akwawit Leszno | 9:28.24 | 570 |
Suwiczak Agnieszka Łuczak Karina | 89 88 | 1:07.20 1:11.16 | 2:21.35 2:28.78 | Jerzyk Agnieszka Biskupska Alina | 88 88 | 1:11.73 1:02.67 | 2:27.68 2:10.43 |
7. | AZS AWF Katowice 1 | AZS AWF Katow. | 9:48.33 | 513 |
Lewandowska Marta Cepa Sandra | 89 88 | 1:07.80 1:13.25 | 2:23.47 2:32.02 | Masloch Weronika Kula Sylwia SO | 88 88 | 1:12.00 1:09.09 | 2:31.18 2:21.66 |
<< TOP >> |
Nr 14 2006-01-27 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 17 - 18 lat Brak minimum |
Rekord Polski 18 lat Rekord Polski 17 lat | 7:31.65 7:36.60 | Korner-Novita 10 Z.G. ovita 10 ZielonaGóra | Leszno 2003 Płock 2002 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | UKP UNIA Oświêcim | Unia Oświêcim | 7:36.54 | 797 |
Gnela Wojciech SO Gaszyk Tomasz SO | 88 89 | 55.70 55.67 | 1:52.57 1:55.55 | Kieruj Jakub SO Zieja Dawid SO | 88 89 | 55.61 53.90 | 1:56.16 1:52.26 |
2. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 7:39.47 | 782 |
Wilk Krzysztof Sk Zawadzki Krzysztof Sk | 89 88 | 56.91 57.14 | 1:55.18 1:58.06 | Dąbrowski Filip Sk Haas Mateusz Sk | 88 88 | 56.07 53.29 | 1:54.69 1:51.54 |
3. | Korner-Novita10 Zielona Góra | Korner-Novita10 | 7:43.98 | 759 |
Wysocki Łukasz Zieliński Paweł | 88 88 | 55.81 56.27 | 1:53.39 1:57.76 | Szymborski Łukasz Charyna Wojciech | 88 89 | 57.73 53.42 | 1:59.35 1:53.48 |
4. | KKS POLONIA Warszawa | Polonia Wa-wa | 7:48.27 | 739 |
Białous Bartłomiej SW Rusin Mariusz SW | 89 88 | 55.65 56.51 | 1:57.53 1:58.37 | Konarzewski Jan SW Rutkowski Szymon SW | 88 88 | 56.67 55.48 | 1:57.64 1:54.73 |
5. | WKS ŚLĄSK Wrocław | Śląsk Wrocław | 7:49.17 | 734 |
Ostrowski Sebastian Kułak Jakub | 89 89 | 55.34 57.53 | 1:56.96 2:00.91 | Kwaśkiewicz Marcin Winiewicz Michał | 89 88 | 56.82 56.52 | 1:57.66 1:53.64 |
6. | SKS START Łódź | Start Łódź | 7:58.00 | 694 |
Welfel Witold SO Kotynia Jakub | 89 88 | 56.27 57.90 | 1:55.81 2:02.40 | Zaleski Antoni Rdzeń Rafał SO | 88 89 | 56.74 56.76 | 2:00.55 1:59.24 |
7. | WKS FLOTA Gdynia | Flota Gdynia | 8:00.15 | 685 |
Konkel Mateusz Konkel Mikołaj | 89 89 | 56.93 56.39 | 1:59.30 2:01.25 | Ziêba Łukasz Szymański Robert | 89 88 | 56.89 57.75 | 2:00.03 1:59.57 |
8. | MKS-SMS Victoria Racibórz | Victoria Racibó | 8:01.30 | 680 |
Bugdol Daniel Dembniak Paweł | 89 89 | 57.84 57.32 | 1:59.37 1:59.90 | Michalik Artur SO Mazurkiewicz Bartosz | 89 89 | 58.25 56.83 | 2:00.28 2:01.75 |
9. | UTS ORLIK Lublin I | Orlik Lublin | 8:01.65 | 679 |
Czarnecki Mikołaj Całka Mateusz | 89 89 | 55.87 59.98 | 1:54.68 2:04.38 | Pik Paweł Laskowski Maciej | 88 89 | 56.52 57.59 | 2:01.50 2:01.09 |
10. | KP AKWAWIT Leszno | Akwawit Leszno | 8:06.78 | 657 |
Kotlarski Marcin Pietrzak Artur | 89 88 | 1:00.01 58.21 | 2:04.51 1:58.63 | Kolendowicz Łukasz Musiałowski Michał SP | 88 88 | 58.35 58.45 | 2:01.14 2:02.50 |
11. | MKS TRÓJKA Łódź | Trójka Łódź | 8:11.96 | 637 |
Woziwoda Tomasz Przydonik Michał | 89 89 | 57.03 59.27 | 1:56.85 2:04.13 | Woźniak Mateusz Matczak Mateusz | 89 89 | 57.80 1:00.45 | 2:03.87 2:07.11 |
12. | UKS NAWA Skierniewice 1 | Nawa Skierniewi | 8:19.10 | 610 |
Nowak Tomasz Świderek Krystian | 89 89 | 57.60 1:01.94 | 2:04.14 2:13.39 | Krawczyk Przemysław Krawczyk Sebastian | 88 89 | 59.85 56.40 | 2:05.35 1:56.22 |
13. | UKS IKAR Mielec | Ikar Mielec | 8:20.10 | 606 |
Magdziak Dawid Paduch Daniel | 89 88 | 57.37 58.57 | 2:00.23 2:01.23 | Omiotek Olaf Byzdra Bartłomiej | 88 88 | 1:02.92 57.57 | 2:12.87 2:05.77 |
14. | UTS ORLIK Lublin II | Orlik Lublin | 8:26.08 | 585 |
Sobstyl Jan Tyniec Bartosz | 89 89 | 58.20 1:00.87 | 2:02.29 2:06.75 | Dêbowski Paweł Pujszo Paweł | 89 89 | 1:02.41 1:02.47 | 2:06.76 2:10.28 |