BLOK 1 | 27 Pazdziernik 2006 - 10:00 |
Nr 1 2006-10-27 | 50m dowolny Kobiet | 13 lat i młodsi Brak minimum |
12 - 13 lat |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Misiórska Katarzyna | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 29.89 | 530 | ||||||
2. | Bryja Oliwia | 94 | ZSS nr 1 Chorzó | 29.91 | 529 | ||||||
3. | Chrzanowska Anna | 93 | Pałac Katowice | 30.35 | 506 | ||||||
4. | Wolińska Katarzyna | 93 | MKS MOS Katowic | 30.49 | 499 | ||||||
5. | Hernacka Aleksandra | 94 | RMKS Rybnik | 30.64 | 492 | ||||||
6. | Pyszka Alicja | 93 | MOSM Tychy | 30.72 | 488 | ||||||
7. | Perek Natalia | 94 | MKS MOS Katowic | 30.94 | 478 | ||||||
8. | Gajo Natalia | 94 | Pałac Katowice | 31.44 | 455 | ||||||
Krochmal Magda | 93 | UKS Kochłowicza | 31.44 | 455 | |||||||
10. | Bąk Anna | 94 | Pałac Katowice | 31.70 | 444 | ||||||
11. | Biasizzo Monika | 93 | Plavalni Klub L | 31.80 | 440 | ||||||
12. | Maczuch Ewa | 93 | UKS Kochłowicza | 32.16 | 425 | ||||||
13. | Doles Denisa | 93 | Plavalni Klub L | 32.61 | 408 | ||||||
14. | Rucka Zuzanna | 93 | Pałac Katowice | 32.90 | 397 | ||||||
15. | Woś Julia | 93 | UKS Aquatica Pa | 32.92 | 396 | ||||||
16. | Przybysz Kinga | 93 | UKS Aquatica Pa | 32.97 | 395 | ||||||
17. | Bryja Natalia | 93 | UKS Hajduki Cho | 32.98 | 394 | ||||||
18. | Starzyńska Paulina | 94 | MMKS Dąbrowa Gó | 33.11 | 390 | ||||||
19. | Stawinoga Sylwia | 93 | Pałac Katowice | 33.23 | 385 | ||||||
20. | Brodzińska Joanna | 93 | Pałac Katowice | 33.70 | 370 | ||||||
21. | Stefan Nina | 94 | Plavalni Klub L | 33.95 | 361 | ||||||
22. | Luis Tina | 94 | Plavalni Klub L | 34.06 | 358 | ||||||
23. | Dąbrowska Aleksandra | 94 | MKS MOS Katowic | 34.16 | 355 | ||||||
24. | Sańka Agata | 93 | MOSM Tychy | 34.44 | 346 | ||||||
25. | Miśka Magdalena | 94 | Pałac Katowice | 34.56 | 343 | ||||||
26. | Trybowska Anna | 94 | MOSiR Mysłowice | 34.74 | 337 | ||||||
27. | Idzik Marta | 94 | MOSIR Piekary Ś | 35.29 | 322 | ||||||
Toporska Karolina | 94 | MKS MOS Katowic | 35.29 | 322 | |||||||
29. | Szmajduch Monika | 93 | UKS Studzionka | 35.30 | 321 | ||||||
30. | Łapszyńska Aleksandra | 93 | MOSIR Piekary Ś | 35.57 | 314 | ||||||
31. | Ilczuk Aleksandra | 93 | UKS Kochłowicza | 36.16 | 299 | ||||||
32. | Parchoniuk Joanna | 94 | MTP "DELFIN" Ci | 36.19 | 298 | ||||||
33. | Surowiec Klaudia | 94 | Pałac Katowice | 37.76 | 263 | ||||||
34. | Gołda Sandra | 94 | UKS Studzionka | 37.77 | 262 | ||||||
35. | Kwiatek Katarzyna | 94 | Pałac Katowice | 37.92 | 259 | ||||||
36. | Sarnecka Marlena | 94 | Pałac Katowice | 39.10 | 236 | ||||||
37. | Sojka Barbara | 94 | UKS Studzionka | 39.98 | 221 | ||||||
38. | Czerwińska Magdalena | 94 | UKS Studzionka | 43.38 | 173 | ||||||
DYSKW. | Bryła Aleksandra | 93 | BSP Bielsko Bia | ||||||||
NW | Gabor Julia | 94 | MKS MOS Katowic | ||||||||
NW | Nowak Karina | 93 | Pałac Katowice | ||||||||
NW | Spyra Aleksandra | 93 | UKS Studzionka |
11 lat i młodsi |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Kajca Dagmara | 95 | KS"Górnik" Sosn | 31.49 | 453 | ||||||
2. | Kawa Katarzyna | 95 | Pałac Katowice | 31.93 | 435 | ||||||
3. | Walesa Karolina | 95 | MKS MOS Katowic | 32.91 | 397 | ||||||
4. | Rakoczy Magda | 95 | UKS Hajduki Cho | 32.95 | 395 | ||||||
5. | Frenke Małgorzata | 95 | H2O Jastrzêbie | 33.29 | 383 | ||||||
6. | Papiernik Sylwia | 95 | UKS "Orka" Lêdz | 33.70 | 370 | ||||||
7. | Topór Anna | 95 | Pałac Katowice | 33.77 | 367 | ||||||
8. | Jêdrzejczyk Patrycja | 95 | MMKS Dąbrowa Gó | 33.85 | 365 | ||||||
9. | Polnik Marta | 95 | UKS Aquatica Pa | 34.25 | 352 | ||||||
10. | Myśliwiec Agata | 95 | Górnik Radlin | 34.62 | 341 | ||||||
11. | Romańczyk Agnieszka | 95 | MKS MOS Katowic | 34.71 | 338 | ||||||
12. | Ulatowska Alicja | 96 | UKS Aquatica Pa | 34.73 | 338 | ||||||
13. | Draży Agnieszka | 95 | UKS Hajduki Cho | 35.01 | 330 | ||||||
14. | Rubicko Patrycja | 95 | UKS Hajduki Cho | 35.38 | 319 | ||||||
15. | Langer Joanna | 95 | MKS MOS Katowic | 35.40 | 319 | ||||||
16. | Pawlik Marta | 95 | UKS Kochłowicza | 35.58 | 314 | ||||||
17. | Wodecka Agnieszka | 95 | Górnik Radlin | 35.94 | 305 | ||||||
18. | Tymińska Anna | 95 | MKS MOS Katowic | 35.96 | 304 | ||||||
19. | Wilk Martyna | 95 | MTP "DELFIN" Ci | 36.22 | 298 | ||||||
20. | Rypczyńska Joanna | 95 | UKS Aquatica Pa | 36.35 | 294 | ||||||
21. | Karczewska Karolina | 95 | Pałac Katowice | 36.40 | 293 | ||||||
22. | Strzałkowska Klaudia | 95 | Górnik Radlin | 36.82 | 283 | ||||||
23. | Frajtak Ewa | 95 | UKS Aquatica Pa | 36.90 | 281 | ||||||
24. | Mońka Jagoda | 95 | MTP "DELFIN" Ci | 37.02 | 279 | ||||||
25. | Promińska Paulina | 95 | Pałac Katowice | 37.14 | 276 | ||||||
26. | Urbańska Paulina | 95 | UKS Aquatica Pa | 37.22 | 274 | ||||||
27. | Jasińska Justyna | 96 | MOSiR Mysłowice | 37.46 | 269 | ||||||
28. | Majsner Karolina | 95 | UKS Kochłowicza | 37.48 | 268 | ||||||
29. | Partyka Paulina | 95 | MOSiR Mysłowice | 37.71 | 264 | ||||||
30. | Kisiel Monika | 96 | MOSiR Mysłowice | 38.04 | 257 | ||||||
31. | Nagy Evelin | 95 | Miskolc Hungary | 38.27 | 252 | ||||||
32. | Ziebura Klaudia | 95 | UKS Studzionka | 38.33 | 251 | ||||||
33. | Bernaś Ania | 95 | UKS Hajduki Cho | 38.93 | 240 | ||||||
34. | Gałka Angelika | 95 | Pałac Katowice | 38.96 | 239 | ||||||
35. | Sładczyk Marta | 96 | UKS Aquatica Pa | 39.11 | 236 | ||||||
36. | Młotek Agnieszka | 96 | UKS Kochłowicza | 40.50 | 213 | ||||||
37. | Nogawica Katarzyna | 95 | UKS Studzionka | 40.75 | 209 | ||||||
38. | Okaj Oliwia | 96 | UKS Kochłowicza | 41.13 | 203 | ||||||
39. | Radziejewska Karolina | 95 | UKS Kochłowicza | 46.11 | 144 | ||||||
DYSKW. | Lelito Magda | 95 | Górnik Radlin | ||||||||
NW | Gorczańska Julia | 96 | MTP "DELFIN" Ci | ||||||||
NW | Kêpa Lena | 95 | MKS MOS Katowic | ||||||||
NW | Kamracka Patrycja | 95 | Pałac Katowice |
<< TOP >> |
Nr 2 2006-10-27 | 50m dowolny Mêżczyzn | 13 lat i młodsi Brak minimum |
12 - 13 lat |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 28.46 | 418 | ||||||
2. | Chmiel Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 28.47 | 417 | ||||||
3. | Kaproń Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 28.54 | 414 | ||||||
4. | Koźmiński Amadeusz | 94 | Górnik Radlin | 28.71 | 407 | ||||||
5. | Ratajczyk Jakub | 93 | Pałac Katowice | 28.77 | 404 | ||||||
6. | Ciechanowicz Michał | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 29.17 | 388 | ||||||
7. | Greszta Jakub | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 29.43 | 378 | ||||||
8. | Gawêda Karol | 93 | ZSS nr 1 Chorzó | 29.52 | 374 | ||||||
Gronowski Michał | 93 | Pałac Katowice | 29.52 | 374 | |||||||
10. | Bujoczek Filip | 94 | MMKS Dąbrowa Gó | 29.74 | 366 | ||||||
11. | Nowak Dawid | 94 | MOSiR Mysłowice | 29.96 | 358 | ||||||
12. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 29.99 | 357 | ||||||
13. | Hadzialjevic Benjamin | 93 | Plavalni Klub L | 30.16 | 351 | ||||||
14. | Fildan Marek | 94 | SC BYSTRZICE | 30.35 | 344 | ||||||
15. | Danielczyk Adam | 93 | BSP Bielsko Bia | 30.53 | 338 | ||||||
16. | Promiński Michał | 94 | Pałac Katowice | 30.60 | 336 | ||||||
17. | Berus Beniamin | 93 | Pałac Katowice | 31.12 | 319 | ||||||
18. | Cygan Paweł | 93 | Pałac Katowice | 31.22 | 316 | ||||||
19. | Niegot Łukasz | 93 | UKS Kochłowicza | 31.32 | 313 | ||||||
20. | Zimoń Wojciech | 93 | Górnik Radlin | 31.37 | 312 | ||||||
21. | Wiesner Paweł | 94 | Wodnik-ZSS Siem | 31.73 | 301 | ||||||
22. | Wroński Łukasz | 93 | MTP "DELFIN" Ci | 31.76 | 300 | ||||||
Lisowski Daniel | 94 | RMKS Rybnik | 31.76 | 300 | |||||||
24. | Olejnik Maciek | 94 | MOSiR Mysłowice | 32.02 | 293 | ||||||
25. | Kolanek Mariusz | 93 | UKS Aquatica Pa | 32.05 | 292 | ||||||
26. | Musialski Daniel | 93 | UKS Kochłowicza | 32.76 | 274 | ||||||
27. | Michocz Filip | 94 | SC BYSTRZICE | 32.88 | 271 | ||||||
28. | Sperling Patryk | 94 | Wodnik-ZSS Siem | 33.19 | 263 | ||||||
29. | Ptaszkowski Damian | 94 | UKS "Orka" Lêdz | 34.04 | 244 | ||||||
30. | Stylok Karol | 94 | UKS "Orka" Lêdz | 34.33 | 238 | ||||||
31. | Szwan Patryk | 94 | MOSIR Piekary Ś | 34.72 | 230 | ||||||
32. | Orosz Mathias | 93 | Miskolc Hungary | 35.71 | 211 | ||||||
33. | Świeczka Paweł | 94 | UKS Aquatica Pa | 35.91 | 208 | ||||||
34. | Szczyrba Arkadiusz | 93 | UKS Kochłowicza | 36.10 | 204 |
11 lat i młodsi |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Świerczyński Jakub | 95 | ZSS nr 1 Chorzó | 31.14 | 319 | ||||||
2. | Jankowski Paweł | 95 | MMKS Dąbrowa Gó | 31.76 | 300 | ||||||
3. | Krogulski Filip | 96 | KS"Górnik" Sosn | 32.24 | 287 | ||||||
4. | Joniec Artur | 95 | MOSiR Mysłowice | 32.29 | 286 | ||||||
5. | Warwas Szymon | 95 | UKS 54 Delfinek | 33.07 | 266 | ||||||
Kudła Łukasz | 95 | MOSiR Mysłowice | 33.07 | 266 | |||||||
7. | Czech Dawid | 95 | UKS Aquatica Pa | 33.19 | 263 | ||||||
8. | Kaczmarek Wojtek | 95 | UKS Hajduki Cho | 33.77 | 250 | ||||||
9. | Samluk Rafał | 95 | Pałac Katowice | 34.10 | 243 | ||||||
10. | Lubowiecki Jakub | 95 | MOSiR Mysłowice | 34.11 | 242 | ||||||
11. | Marcinów Dawid | 95 | Pałac Katowice | 34.36 | 237 | ||||||
12. | Obtułowicz Wojciech | 95 | UKS "Orka" Lêdz | 35.17 | 221 | ||||||
13. | Kurtok Tomasz | 95 | UKS "Orka" Lêdz | 35.68 | 212 | ||||||
14. | Oleś Bartosz | 95 | UKS "Orka" Lêdz | 36.39 | 200 | ||||||
15. | Gardyan Dawid | 95 | Górnik Radlin | 36.47 | 198 | ||||||
16. | Suchodolski Rafał | 95 | Górnik Radlin | 37.05 | 189 | ||||||
17. | Świeczka Piotr | 96 | UKS Aquatica Pa | 38.29 | 171 | ||||||
18. | Jamroży Artur | 95 | UKS Hajduki Cho | 38.46 | 169 | ||||||
19. | Skrzypiec Wojciech | 96 | UKS 54 Delfinek | 38.47 | 169 | ||||||
20. | Gumkowski Michał | 95 | Pałac Katowice | 39.14 | 160 | ||||||
21. | Magdziak Dawid | 95 | Pałac Katowice | 39.28 | 159 | ||||||
22. | Klimek Rafał | 95 | UKS Kochłowicza | 39.42 | 157 | ||||||
23. | Bańczyk Paweł | 96 | UKS Aquatica Pa | 40.18 | 148 | ||||||
24. | Hudy Beniamin | 95 | UKS "Orka" Lêdz | 40.58 | 144 | ||||||
25. | Szmajduch Dawid | 95 | UKS Studzionka | 41.15 | 138 | ||||||
26. | Szwan Oskar | 96 | MOSIR Piekary Ś | 41.21 | 137 | ||||||
27. | Jaskóła Dawid | 95 | UKS Kochłowicza | 41.31 | 136 | ||||||
28. | Klima Przemek | 95 | Pałac Katowice | 42.47 | 125 | ||||||
29. | Vasarhelyi Elod | 97 | Miskolc Hungary | 43.33 | 118 | ||||||
30. | Sarnecki Maksymilian | 95 | Pałac Katowice | 43.68 | 115 | ||||||
31. | Orosz Almos | 97 | Miskolc Hungary | 47.56 | 89 | ||||||
DYSKW. | Kłos Grzegorz | 95 | UKS Kochłowicza |
<< TOP >> |
Nr 3 2006-10-27 | 200m motylkowy Kobiet | 12 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zalewska Agata | 87 | AZS AWF Katowic | 2:30.78 | 577 | ||||||
2. | Gwóźdz Anna | 90 | AZS AWF Katowic | 2:42.45 | 461 | ||||||
3. | Barucha Aleksandra | 90 | MKS MOSIR Ruda | 2:49.02 | 410 | ||||||
4. | Kot Ewelina | 88 | Wodnik-ZSS Siem | 3:06.82 | 303 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Cembrzynska Anna | 91 | UKP Unia Oświêc | 2:31.30 | 571 | ||||||
2. | Masloch Paulina | 91 | MOSiR Górnik My | 2:35.81 | 523 | ||||||
3. | Czapla Magdalena | 92 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:38.58 | 496 | ||||||
4. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 2:50.64 | 398 | ||||||
5. | Maczuch Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 2:55.52 | 366 | ||||||
NW | Kożuchowska Natalia | 92 | MUKS 15 AQUA BY |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wakuła Karolina | 93 | ZSS nr 1 Chorzó | 2:39.72 | 485 | ||||||
2. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:40.55 | 478 | ||||||
3. | Ulfig Weronika | 94 | UKS Hajduki Cho | 2:41.54 | 469 | ||||||
4. | Zagrodnik Aleksandra So | 93 | UKS Hajduki Cho | 2:52.50 | 385 | ||||||
5. | Miłkowska Marta | 93 | UKS "Orka" Lêdz | 3:07.65 | 299 | ||||||
6. | Opiela Kasia | 94 | UKS Hajduki Cho | 3:13.83 | 271 | ||||||
7. | Ryfa Paulina | 94 | UKS Hajduki Cho | 3:16.83 | 259 | ||||||
NW | Raszka Katarzyna | 93 | MTP "DELFIN" Ci | ||||||||
NW | Włodarczyk Barbara | 93 | UKS "Orka" Lêdz |
<< TOP >> |
Nr 4 2006-10-27 | 200m motylkowy Mêżczyzn | 12 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Bugdol Daniel | 89 | VICTORIA Racibó | 2:09.23 | 658 | ||||||
2. | Samul Kamil | 88 | AZS AWF Katowic | 2:11.71 | 622 | ||||||
3. | Piątkowski Mateusz | 90 | UKP Unia Oświêc | 2:12.92 | 605 | ||||||
4. | Psota Ireneusz | 87 | AZS AWF Katowic | 2:13.93 | 591 | ||||||
5. | Religa Patryk | 87 | AZS AWF Katowic | 2:14.69 | 581 | ||||||
6. | Połącarz Piotr | 89 | UKP Unia Oświêc | 2:16.78 | 555 | ||||||
7. | Stebnicki Dawid | 90 | UKP Unia Oświêc | 2:21.62 | 500 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zapała Łukasz | 91 | UKP Unia Oświêc | 2:17.02 | 552 | ||||||
2. | Zaczyński Karol | 91 | Pałac Katowice | 2:21.02 | 507 | ||||||
3. | Nowak Bartosz | 91 | KS"Górnik" Sosn | 2:21.48 | 502 | ||||||
4. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Kraków | 2:25.58 | 460 | ||||||
5. | Woliński Krzysztof | 91 | MKS MOS Katowic | 2:26.08 | 456 | ||||||
6. | Rejchert Patryk | 92 | MOSiR Górnik My | 2:30.53 | 416 | ||||||
7. | Machnik Bartosz | 92 | MKS MOS Katowic | 2:32.78 | 398 | ||||||
8. | Pióro Artur | 91 | Pałac Katowice | 2:35.27 | 379 | ||||||
9. | Siwy Tomasz | 91 | Wodnik-ZSS Siem | 2:38.39 | 357 | ||||||
10. | Malec Kamil | 92 | MOSiR Górnik My | 2:39.44 | 350 | ||||||
11. | Nitoń Patryk | 92 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:42.50 | 331 | ||||||
12. | Muskała Mateusz | 91 | MOSM Tychy | 2:43.21 | 327 | ||||||
13. | Kubala Robert | 92 | ZSS nr 1 Chorzó | 2:52.53 | 276 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jurjevcic Nejc | 93 | Plavalni Klub L | 2:29.04 | 429 | ||||||
2. | Bojdoł Kamil | 93 | MOSM Tychy | 2:39.71 | 349 | ||||||
3. | Asulian Aksel | 93 | MOSiR Mysłowice | 2:44.97 | 316 | ||||||
4. | Michocz Filip | 94 | SC BYSTRZICE | 2:49.97 | 289 | ||||||
5. | Brembor Tomasz | 94 | ZSS nr 1 Chorzó | 2:50.07 | 289 | ||||||
6. | Baczkowski Paweł | 94 | MOSiR Mysłowice | 3:01.12 | 239 |
<< TOP >> |
Nr 5 2006-10-27 | 50m dowolny Kobiet | 14 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Zdebik Anna | 90 | MKS MOSIR Ruda | 29.28 | 564 | ||||||
2. | Nawrocka Manuela | 90 | UKS Trójka Czês | 29.34 | 560 | ||||||
3. | Skubis Małgorzata | 87 | AZS AWF Katowic | 29.71 | 540 | ||||||
4. | Jordanek Wiktoria | 89 | BSP Bielsko Bia | 29.90 | 529 | ||||||
5. | Masloch Marlena | 87 | AZS AWF Katowic | 30.46 | 501 | ||||||
6. | Lewandowska Żaklina | 87 | AZS AWF Katowic | 30.81 | 484 | ||||||
7. | Strażek Dominika | 89 | UKS Studzionka | 30.98 | 476 | ||||||
8. | Miarczyńska Anna | 90 | SwimArt Myśleni | 31.43 | 456 | ||||||
9. | Lewandowska Marta | 89 | MOSiR Górnik My | 31.76 | 442 | ||||||
10. | Nowak Monika | 90 | RMKS Rybnik | 31.92 | 435 | ||||||
11. | Gabzdyl Patrycja | 90 | UKS Aquatica Pa | 32.02 | 431 | ||||||
12. | Makuła Ewa | 90 | MKS MOSIR Ruda | 32.73 | 403 | ||||||
13. | Zdebel Agnieszka | 89 | MKS MOSIR Ruda | 33.66 | 371 | ||||||
14. | Kloc Marlena | 89 | UKS Studzionka | 35.73 | 310 | ||||||
NW | Kajtoch Sabina | 90 | UKP Unia Oświêc | ||||||||
NW | Iavrumov Svetlana | 84 | Swimming F. Mol |
14 - 15 lat |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Gawełczyk Dominika | 91 | AZS AWF Katowic | 27.71 | 665 | ||||||
2. | Szula Paulina | 91 | MOSiR Górnik My | 28.53 | 609 | ||||||
3. | Gogolin Patrycja | 91 | MOSM Tychy | 28.54 | 609 | ||||||
4. | Walo Aleksandra | 92 | Wodnik-ZSS Siem | 28.59 | 606 | ||||||
5. | Skoczylas Izabela | 92 | Pałac Katowice | 28.94 | 584 | ||||||
6. | Misera Adrianna | 92 | MKS MOS Katowic | 29.44 | 555 | ||||||
7. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 29.57 | 547 | ||||||
8. | Skutela Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 29.73 | 538 | ||||||
9. | Wiewióra Karolina | 91 | MOSM Tychy | 29.78 | 536 | ||||||
10. | Wierzyńska Marcelina | 91 | UKS Studzionka | 30.33 | 507 | ||||||
11. | Palka Paulina | 91 | Jordan Kraków | 30.38 | 505 | ||||||
12. | Rohrbach Renata | 91 | MOSM Tychy | 30.63 | 492 | ||||||
13. | Nizioł Anna | 91 | AZS AWF Katowic | 30.74 | 487 | ||||||
14. | Brzozowska Dominika | 92 | MKS MOSIR Ruda | 30.98 | 476 | ||||||
15. | Majstrzyk Karolina | 91 | Pałac Katowice | 31.15 | 468 | ||||||
16. | Golik Natalia | 92 | UKS Studzionka | 31.17 | 467 | ||||||
17. | Machulec Patrycja | 92 | MTP "DELFIN" Ci | 31.39 | 457 | ||||||
18. | Stacha Hanna | 91 | Górnik Radlin | 31.53 | 451 | ||||||
19. | Nowak Paulina | 91 | MOSM Tychy | 31.66 | 446 | ||||||
20. | Volf Ines | 92 | Plavalni Klub L | 32.00 | 432 | ||||||
21. | Barucha Katarzyna | 92 | MKS MOSIR Ruda | 32.19 | 424 | ||||||
22. | Harupa Ewelina | 91 | Wodnik-ZSS Siem | 32.22 | 423 | ||||||
23. | Dzida Patrycja | 91 | UKS Studzionka | 32.42 | 415 | ||||||
24. | Kozińska Natalia | 91 | UKS "Orka" Lêdz | 32.44 | 414 | ||||||
25. | Kołodziej Paulina | 91 | Pałac Katowice | 32.54 | 411 | ||||||
26. | Świś Natalia | 91 | UKP Unia Oświêc | 32.57 | 409 | ||||||
27. | Herman Iwona | 92 | Pałac Katowice | 33.14 | 389 | ||||||
28. | Toth Dolma | 91 | Miskolc Hungary | 33.68 | 370 | ||||||
29. | Maticic Teja | 91 | Plavalni Klub L | 34.43 | 346 | ||||||
Wierzyńska Aleksandra | 91 | UKS Studzionka | 34.43 | 346 | |||||||
31. | Hajdusik Vanda | 92 | Miskolc Hungary | 36.36 | 294 |
<< TOP >> |
Nr 6 2006-10-27 | 50m dowolny Mêżczyzn | 14 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Unold Marcin | 86 | AZS AWF Katowic | 23.93 | 703 | ||||||
2. | Wilk Robert | 87 | AZS AWF Katowic | 24.15 | 684 | ||||||
3. | Szulc Wojciech | 83 | Górnik Radlin | 24.28 | 673 | ||||||
4. | Androsz Robert | 86 | AZS AWF Katowic | 24.56 | 650 | ||||||
5. | Smoliński Jan | 90 | Wodnik-ZSS Siem | 24.61 | 646 | ||||||
6. | Orzychowski Łukasz | 86 | UKS Trójka Czês | 25.30 | 595 | ||||||
7. | Gawełczyk Mateusz | 90 | AZS AWF Katowic | 25.49 | 582 | ||||||
8. | Siudmak Dominik | 87 | MKS MOSIR Ruda | 25.64 | 572 | ||||||
9. | Bucki Paweł | 86 | AZS AWF Katowic | 25.67 | 570 | ||||||
10. | Niegot Mateusz | 90 | MKS MOSIR Ruda | 25.75 | 564 | ||||||
11. | Bugdol Daniel | 89 | VICTORIA Racibó | 26.34 | 527 | ||||||
12. | Kuzia Kamil | 90 | MKS MOSIR Ruda | 26.50 | 518 | ||||||
13. | Murat Karol | 87 | UKS Trójka Czês | 26.54 | 515 | ||||||
14. | Gabrielczyk Mateusz | 89 | Pałac Katowice | 26.61 | 511 | ||||||
15. | Grabiec Rafał | 90 | UKS Aquatica Pa | 26.79 | 501 | ||||||
16. | Dobrzyński Michał | 88 | MKS MOSIR Ruda | 27.12 | 483 | ||||||
17. | Kaźmierczak Tomasz | 90 | UKS Trójka Czês | 27.17 | 480 | ||||||
18. | Gołaszewski Adrian | 90 | MKS MOSIR Ruda | 27.58 | 459 | ||||||
19. | Zdebel Tomasz | 89 | MKS MOSIR Ruda | 27.71 | 453 | ||||||
20. | Maczuch Paweł | 90 | MKS MOSIR Ruda | 28.38 | 421 | ||||||
21. | Wiencek Tomasz | 90 | RMKS Rybnik | 28.83 | 402 | ||||||
22. | Buźniak Szymon | 90 | MKS MOSIR Ruda | 29.20 | 387 | ||||||
23. | Wieczorek Paweł | 89 | MOSIR Piekary Ś | 30.13 | 352 | ||||||
24. | Kardas Arek | 89 | Wodnik-ZSS Siem | 30.25 | 348 | ||||||
25. | Godziek Marek | 90 | MKS MOSIR Ruda | 30.38 | 343 | ||||||
26. | Orosz Miklosz | 89 | Miskolc Hungary | 32.84 | 272 | ||||||
27. | Sobota Irek | 90 | MOSIR Piekary Ś | 34.03 | 244 | ||||||
NW | Ciubotaru Ion | 79 | Swimming F. Mol | ||||||||
NW | Pasecinic Evgheni | 87 | Swimming F. Mol | ||||||||
NW | Lindner Szymon | 88 | RMKS Rybnik | ||||||||
NW | Ziebura Zbigniew | 87 | UKS Studzionka |
14 - 15 lat |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AWF Katowic | 25.01 | 616 | ||||||
2. | Andrzejewski Paweł | 92 | UKS Aquatica Pa | 26.17 | 537 | ||||||
3. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Kraków | 26.61 | 511 | ||||||
4. | Cygan Sebastian | 91 | MOSM Tychy | 26.68 | 507 | ||||||
5. | Czarnota Mateusz | 91 | UKP Unia Oświêc | 26.74 | 504 | ||||||
6. | Klecha Dawid | 91 | Górnik Radlin | 26.77 | 502 | ||||||
7. | Pisarczyk Tomasz | 92 | MKS MOS Katowic | 26.81 | 500 | ||||||
8. | Krogulec Piotr | 91 | UKS Trójka Czês | 26.95 | 492 | ||||||
9. | Machnik Bartosz | 92 | MKS MOS Katowic | 27.17 | 480 | ||||||
10. | Karczewski Sebastian | 92 | Pałac Katowice | 27.24 | 477 | ||||||
11. | Sokołowski Patryk | 92 | Pałac Katowice | 27.35 | 471 | ||||||
12. | Dziembor Igor | 91 | MOSM Tychy | 27.54 | 461 | ||||||
13. | Nocoń Sebastian | 92 | ZSS nr 1 Chorzó | 27.69 | 454 | ||||||
14. | Jamnik Nejc | 91 | Plavalni Klub L | 27.70 | 453 | ||||||
15. | Jaworski Maciej | 91 | MOSM Tychy | 27.82 | 447 | ||||||
16. | Niewêgłowski Sebastian | 92 | MOSM Tychy | 27.99 | 439 | ||||||
17. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Kraków | 28.07 | 435 | ||||||
18. | Songin Artur | 91 | MOSM Tychy | 28.46 | 418 | ||||||
19. | Mrzygłód Marek | 91 | BSP Bielsko Bia | 28.70 | 407 | ||||||
20. | Pieniążek Piotr | 91 | BSP Bielsko Bia | 28.82 | 402 | ||||||
21. | Roman Krzysztof | 91 | RMKS Rybnik | 28.90 | 399 | ||||||
22. | Juskowiak Tomasz | 92 | Pałac Katowice | 29.13 | 390 | ||||||
23. | Siciarz Bartłomiej | 91 | Sądeckie Towarz | 29.17 | 388 | ||||||
24. | Wróbel Michał | 91 | Wodnik-ZSS Siem | 29.62 | 371 | ||||||
25. | Nocek Filip | 91 | UKS Kochłowicza | 29.64 | 370 | ||||||
26. | Gaś Mateusz | 91 | MOSIR Piekary Ś | 29.86 | 362 | ||||||
27. | Kokot Mateusz | 92 | MOSM Tychy | 29.92 | 359 | ||||||
28. | Adamiecki Jakub | 91 | BSP Bielsko Bia | 30.06 | 354 | ||||||
29. | Natkaniec Sebastian | 91 | Wodnik-ZSS Siem | 30.35 | 344 | ||||||
30. | Orosz Daniel | 91 | Miskolc Hungary | 30.63 | 335 | ||||||
31. | Gołaszewski Damian | 91 | MKS MOSIR Ruda | 30.79 | 330 | ||||||
32. | Wiench Łukasz | 92 | UKS Studzionka | 31.02 | 322 | ||||||
33. | Hajman Patryk | 92 | UKS Kochłowicza | 31.26 | 315 | ||||||
34. | Kałużny Wojciech | 91 | Pałac Katowice | 31.37 | 312 | ||||||
35. | Nogawica Wojtek | 92 | UKS Studzionka | 32.00 | 294 | ||||||
DYSKW. | Płaczek Mateusz | 91 | Wodnik-ZSS Siem | ||||||||
NW | Kuliński Piotr | 92 | Górnik Radlin | ||||||||
NW | Szczurek Jan | 91 | SwimArt Myśleni | ||||||||
Nie uk. | Lomania Krzysztof | 91 | UKS Kochłowicza |
<< TOP >> |
Nr 7 2006-10-27 | 100m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pałczyk Emilia | 88 | AZS AWF Katowic | 1:15.62 | 647 | ||||||
2. | Cepa Sandra | 88 | MKS MOSIR Ruda | 1:25.89 | 441 | ||||||
3. | Zdebel Agnieszka | 89 | MKS MOSIR Ruda | 1:30.34 | 379 | ||||||
4. | Żak Gabriela | 90 | SwimArt Myśleni | 1:36.46 | 311 | ||||||
NW | Andoni Viorica | 88 | Swimming F. Mol | ||||||||
NW | Beiu Carolina | 87 | Swimming F. Mol |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Marczak Monika | 91 | MOSM Tychy | 1:16.61 | 622 | ||||||
2. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Kraków | 1:17.61 | 598 | ||||||
3. | Jankowska Marta | 92 | Pałac Katowice | 1:17.98 | 590 | ||||||
4. | Selke Marlena | 92 | Wodnik-ZSS Siem | 1:20.75 | 531 | ||||||
5. | Sosna Magda | 91 | Górnik Radlin | 1:24.44 | 464 | ||||||
6. | Cygan Wioleta | 92 | RMKS Rybnik | 1:24.96 | 456 | ||||||
7. | Kminkowska Magdalena | 91 | MOSiR Górnik My | 1:26.85 | 427 | ||||||
8. | Brzozowska Dominika | 92 | MKS MOSIR Ruda | 1:27.30 | 420 | ||||||
9. | Piasecka Ewa | 92 | MOSiR Górnik My | 1:27.83 | 413 | ||||||
10. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko Bia | 1:27.93 | 411 | ||||||
11. | Wierzyńska Marcelina | 91 | UKS Studzionka | 1:29.46 | 390 | ||||||
12. | Hajdusik Vanda | 92 | Miskolc Hungary | 1:34.50 | 331 | ||||||
NW | Larysz Monika | 92 | MOSiR Górnik My |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Szula Anna | 93 | MOSiR Mysłowice | 1:18.89 | 570 | ||||||
2. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik-ZSS Siem | 1:20.07 | 545 | ||||||
3. | Lis Magdalena | 93 | ZSS nr 1 Chorzó | 1:21.68 | 513 | ||||||
4. | Dratwińska Julia | 94 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:24.28 | 467 | ||||||
5. | Kobuszewska Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:24.38 | 465 | ||||||
6. | Pyszka Alicja | 93 | MOSM Tychy | 1:25.01 | 455 | ||||||
7. | Sańka Agata | 93 | MOSM Tychy | 1:25.78 | 443 | ||||||
8. | Jeżakowska Marta | 94 | KS"Górnik" Sosn | 1:27.88 | 412 | ||||||
9. | Sadowska Klaudia | 94 | ZSS nr 1 Chorzó | 1:29.30 | 393 | ||||||
10. | Tomecka Patrycja | 94 | UKS Hajduki Cho | 1:29.60 | 389 | ||||||
11. | Szulc Maria | 93 | MOSIR Piekary Ś | 1:31.14 | 369 | ||||||
12. | Kołodziej Alicja | 93 | UKS Kochłowicza | 1:32.67 | 351 | ||||||
13. | Tomanek Barbara | 94 | Wodnik-ZSS Siem | 1:34.19 | 334 | ||||||
14. | Pyrchla Patrycja | 94 | MKS MOS Katowic | 1:34.74 | 329 | ||||||
15. | Czarnecka Judyta | 94 | UKS "Orka" Lêdz | 1:34.99 | 326 | ||||||
16. | Waksmundzka Karolina | 94 | Pałac Katowice | 1:35.03 | 326 | ||||||
17. | Woś Julia | 93 | UKS Aquatica Pa | 1:35.35 | 322 | ||||||
18. | Pietras Aleksandra | 94 | MOSiR Mysłowice | 1:35.86 | 317 | ||||||
19. | Starzyk Agnieszka | 94 | Wodnik-ZSS Siem | 1:38.75 | 290 | ||||||
20. | Tizi Miriem | 94 | Pałac Katowice | 1:41.01 | 271 | ||||||
DYSKW. | Bryła Aleksandra | 93 | BSP Bielsko Bia | ||||||||
DYSKW. | Glajc Martyna | 94 | MTP "DELFIN" Ci | ||||||||
DYSKW. | Idzik Marta | 94 | MOSIR Piekary Ś | ||||||||
NW | Wodzisz Edyta | 94 | UKS "Orka" Lêdz | ||||||||
NW | Benisiewicz Barbara | 94 | Pałac Katowice | ||||||||
NW | Piechoczek Julia | 93 | RMKS Rybnik |
11 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kobuszewska Karolina | 96 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:28.05 | 410 | ||||||
2. | Partyka Paulina | 95 | MOSiR Mysłowice | 1:34.36 | 333 | ||||||
3. | Frajtak Ewa | 95 | UKS Aquatica Pa | 1:35.58 | 320 | ||||||
4. | Ulatowska Alicja | 96 | UKS Aquatica Pa | 1:36.09 | 315 | ||||||
5. | Krist Jessica | 95 | UKS 54 Delfinek | 1:36.82 | 308 | ||||||
6. | Wodecka Agnieszka | 95 | Górnik Radlin | 1:37.67 | 300 | ||||||
7. | Pietroniec Kasia | 95 | UKS Hajduki Cho | 1:39.32 | 285 | ||||||
8. | Nagy Evelin | 95 | Miskolc Hungary | 1:39.92 | 280 | ||||||
9. | Romańczyk Agnieszka | 95 | MKS MOS Katowic | 1:40.35 | 276 | ||||||
10. | Majsner Karolina | 95 | UKS Kochłowicza | 1:40.66 | 274 | ||||||
11. | Stroba Justyna | 95 | UKS Hajduki Cho | 1:42.25 | 261 | ||||||
12. | Wilczek Małgorzata | 95 | MTP "DELFIN" Ci | 1:43.22 | 254 | ||||||
13. | Gibiec Wiktoria | 97 | MTP "DELFIN" Ci | 1:43.40 | 253 | ||||||
14. | Karczewska Karolina | 95 | Pałac Katowice | 1:43.93 | 249 | ||||||
15. | Młotek Agnieszka | 96 | UKS Kochłowicza | 1:44.77 | 243 | ||||||
16. | Kruk Anna | 95 | UKS "Orka" Lêdz | 1:46.96 | 228 | ||||||
17. | Jasińska Justyna | 96 | MOSiR Mysłowice | 1:47.81 | 223 | ||||||
18. | Tyl Karolina | 95 | Pałac Katowice | 1:49.13 | 215 | ||||||
19. | Radziejewska Karolina | 95 | UKS Kochłowicza | 2:03.95 | 146 | ||||||
20. | Harazin Paulina | 95 | UKS Studzionka | 2:17.88 | 106 | ||||||
NW | Kêpa Lena | 95 | MKS MOS Katowic |
<< TOP >> |
Nr 8 2006-10-27 | 100m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sobek Tomasz | 87 | AZS AWF Katowic | 1:08.01 | FJ | 626 | |||||
2. | Jankowski Kacper | 90 | Pałac Katowice | 1:08.01 | FJ | 626 | |||||
3. | Kania Bogusław | 90 | Górnik Radlin | 1:08.97 | 601 | ||||||
4. | Świerczek Bartłomiej | 90 | Górnik Radlin | 1:09.19 | 595 | ||||||
5. | Majewski Sebastian | 87 | KS AZS-AWFiS Gd | 1:10.08 | 572 | ||||||
6. | Wojnas Marcin | 89 | Wodnik-ZSS Siem | 1:11.46 | 540 | ||||||
7. | Ziemianin Kamil | 90 | UKP Unia Oświêc | 1:14.29 | 480 | ||||||
8. | Gorczyca Przemysław | 90 | MKS MOSIR Ruda | 1:17.49 | 423 | ||||||
9. | Pałka Karol | 90 | MKS MOSIR Ruda | 1:18.21 | 412 | ||||||
10. | Kardas Arek | 89 | Wodnik-ZSS Siem | 1:20.62 | 376 | ||||||
11. | Sobota Irek | 90 | MOSIR Piekary Ś | 1:27.95 | 289 | ||||||
NW | Igor Rotaru | 83 | Swimming F. Mol |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klecha Dawid | 91 | Górnik Radlin | 1:10.86 | 554 | ||||||
2. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Kraków | 1:11.52 | 538 | ||||||
3. | Polak Daniel | 91 | UKP Unia Oświêc | 1:13.24 | 501 | ||||||
4. | Czarnota Jakub | 91 | Górnik Radlin | 1:14.87 | 469 | ||||||
5. | Jasiński Jakub | 92 | MOSiR Górnik My | 1:15.71 | 454 | ||||||
6. | Adamus Rafał | 92 | Pałac Katowice | 1:15.98 | 449 | ||||||
7. | Fijoł Michał | 92 | Górnik Radlin | 1:18.02 | 415 | ||||||
8. | Gładysz Krzysztof | 92 | MKS MOS Katowic | 1:18.04 | 414 | ||||||
9. | Baranek Michał | 92 | Pałac Katowice | 1:20.09 | 383 | ||||||
10. | Cygan Sebastian | 91 | MOSM Tychy | 1:20.19 | 382 | ||||||
11. | Łuczyński Michał | 92 | ZSS nr 1 Chorzó | 1:20.42 | 379 | ||||||
12. | Rudzki Dominik | 92 | ZSS nr 1 Chorzó | 1:21.17 | 368 | ||||||
13. | Gaś Mateusz | 91 | MOSIR Piekary Ś | 1:21.51 | 364 | ||||||
14. | Lomania Krzysztof | 91 | UKS Kochłowicza | 1:21.54 | 363 | ||||||
15. | Kulpa Oliwer | 92 | MOSM Tychy | 1:21.91 | 358 | ||||||
16. | Piêtka Michał | 92 | MOSiR Górnik My | 1:22.16 | 355 | ||||||
17. | Zubel Damian | 92 | Pałac Katowice | 1:22.23 | 354 | ||||||
18. | Adamiecki Jakub | 91 | BSP Bielsko Bia | 1:24.77 | 323 | ||||||
19. | Kałużny Wojciech | 91 | Pałac Katowice | 1:35.62 | 225 | ||||||
DYSKW. | Kokot Mateusz | 92 | MOSM Tychy | ||||||||
DYSKW. | Juskowiak Tomasz | 92 | Pałac Katowice |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Machnik Mikołaj | 93 | MKS MOS Katowic | 1:09.45 | 588 | ||||||
2. | Rokita Michał | 93 | ZSS nr 1 Chorzó | 1:10.55 | 561 | ||||||
3. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 1:15.21 | 463 | ||||||
4. | Majdziński Adrian | 93 | UKS Aquatica Pa | 1:19.35 | 394 | ||||||
5. | Jaskuła Paweł | 93 | Pałac Katowice | 1:19.85 | 387 | ||||||
6. | Suchodolski Patryk | 93 | Górnik Radlin | 1:20.01 | 384 | ||||||
7. | Świerczyński Bartosz | 93 | ZSS nr 1 Chorzó | 1:20.77 | 374 | ||||||
8. | Szylder Bartłomiej | 93 | UKS Aquatica Pa | 1:20.86 | 372 | ||||||
9. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 1:22.49 | 351 | ||||||
10. | Michalak Krystian | 94 | MOSiR Mysłowice | 1:23.22 | 342 | ||||||
11. | Gronowski Michał | 93 | Pałac Katowice | 1:23.51 | 338 | ||||||
12. | Zyg Dominik | 94 | MKS MOS Katowic | 1:24.85 | 322 | ||||||
13. | Chmielewski Mateusz | 93 | Pałac Katowice | 1:25.73 | 312 | ||||||
14. | Cempulik Michał | 94 | UKS 54 Delfinek | 1:27.54 | 293 | ||||||
15. | Olejnik Maciek | 94 | MOSiR Mysłowice | 1:28.70 | 282 | ||||||
16. | Kuczera Grzegorz | 94 | RMKS Rybnik | 1:32.47 | 249 | ||||||
17. | Fildan Marek | 94 | SC BYSTRZICE | 1:34.41 | 234 | ||||||
18. | Smuda Artur | 94 | Pałac Katowice | 1:34.95 | 230 | ||||||
19. | Orosz Mathias | 93 | Miskolc Hungary | 1:38.21 | 208 | ||||||
20. | Kita Tomasz | 94 | Pałac Katowice | 1:39.92 | 197 | ||||||
DYSKW. | Kolanek Mariusz | 93 | UKS Aquatica Pa |
11 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Świerczyński Jakub | 95 | ZSS nr 1 Chorzó | 1:25.88 | 311 | ||||||
2. | Hejnowski Dawid | 95 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:30.42 | 266 | ||||||
3. | Kuchciński Michał | 95 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:31.85 | 254 | ||||||
4. | Kłos Grzegorz | 95 | UKS Kochłowicza | 1:32.95 | 245 | ||||||
5. | Lupa Michał | 95 | UKS Hajduki Cho | 1:33.49 | 241 | ||||||
6. | Pomietło Adrian | 95 | UKS "Orka" Lêdz | 1:34.14 | 236 | ||||||
Postulka Paweł | 95 | UKS Hajduki Cho | 1:34.14 | 236 | |||||||
8. | Mika Kamil | 95 | UKS Hajduki Cho | 1:34.38 | 234 | ||||||
9. | Górka Mateusz | 96 | KS"Górnik" Sosn | 1:36.86 | 216 | ||||||
10. | Gumkowski Michał | 95 | Pałac Katowice | 1:42.80 | 181 | ||||||
11. | Ryczan Jacek | 96 | MOSiR Mysłowice | 1:47.04 | 160 | ||||||
12. | Oleś Bartosz | 95 | UKS "Orka" Lêdz | 1:48.66 | 153 | ||||||
13. | Marcinów Dawid | 95 | Pałac Katowice | 1:49.67 | 149 | ||||||
14. | Stefan Przemek | 95 | UKS Hajduki Cho | 1:49.99 | 148 | ||||||
15. | Kansy Rafał | 96 | MOSIR Piekary Ś | 1:55.78 | 127 | ||||||
16. | Orosz Almos | 97 | Miskolc Hungary | 1:57.55 | 121 | ||||||
17. | Vasarhelyi Elod | 97 | Miskolc Hungary | 1:59.75 | 114 | ||||||
18. | Sarnecki Maksymilian | 95 | Pałac Katowice | 2:04.94 | 101 | ||||||
NW | Tyl Kamil | 95 | Pałac Katowice |
<< TOP >> |
Nr 9 2006-10-27 | 200m grzbietowy Kobiet | 12 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wyrostek Elżbieta | 89 | MOSM Tychy | 2:32.39 | FJ | 550 | |||||
2. | Widzik Katarzyna | 90 | MTP "DELFIN" Ci | 2:32.39 | FJ | 550 | |||||
3. | Barucha Aleksandra | 90 | MKS MOSIR Ruda | 2:34.49 | 528 | ||||||
NW | Kulińska Beata | 89 | UKP Unia Oświêc |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gogolin Patrycja | 91 | MOSM Tychy | 2:26.69 | 617 | ||||||
2. | Piasecka Marta | 91 | MOSiR Górnik My | 2:29.44 | 583 | ||||||
3. | Palka Paulina | 91 | Jordan Kraków | 2:30.06 | 576 | ||||||
4. | Nowak Aleksandra | 92 | KS"Górnik" Sosn | 2:33.20 | 541 | ||||||
5. | Stacha Hanna | 91 | Górnik Radlin | 2:43.10 | 449 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Misiórska Katarzyna | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:32.81 | 545 | ||||||
2. | Michalik Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:35.51 | 518 | ||||||
3. | Jabłońska Roksana | 93 | ZSS nr 1 Chorzó | 2:40.68 | 469 | ||||||
4. | Mazur Sonia So | 93 | UKS Hajduki Cho | 2:41.76 | 460 | ||||||
5. | Ostrowicz Natalia | 94 | ZSS nr 1 Chorzó | 2:43.87 | 442 | ||||||
6. | Gawenda Paulina | 93 | ZSS nr 1 Chorzó | 2:44.20 | 440 | ||||||
7. | Magdziak Patrycja | 93 | Pałac Katowice | 2:47.00 | 418 | ||||||
8. | Pêdzich Natalia | 93 | Górnik Radlin | 2:49.73 | 398 | ||||||
9. | Zore Eva | 93 | Plavalni Klub L | 2:50.09 | 395 | ||||||
10. | Jaskółka Gabriela | 94 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:50.94 | 390 | ||||||
11. | Piêtka Katarzyna | 94 | MOSiR Mysłowice | 2:50.99 | 389 | ||||||
12. | Starzyńska Paulina | 94 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:55.68 | 359 | ||||||
13. | Mazur Patrycja | 94 | RMKS Rybnik | 2:58.22 | 344 | ||||||
14. | Gibiec Kinga | 94 | MTP "DELFIN" Ci | 3:01.17 | 327 | ||||||
15. | Wilk Klaudia | 94 | MTP "DELFIN" Ci | 3:04.16 | 311 | ||||||
16. | Trybowska Anna | 94 | MOSiR Mysłowice | 3:04.34 | 310 | ||||||
17. | Wycislok Agata | 94 | UKS Hajduki Cho | 3:12.22 | 274 | ||||||
NW | Skórka Marta | 94 | Pałac Katowice |
<< TOP >> |
Nr 10 2006-10-27 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | 12 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wojnas Marcin | 89 | Wodnik-ZSS Siem | 2:25.52 | 455 | ||||||
2. | Holopa Paweł | 90 | MKS MOSIR Ruda | 2:33.34 | 389 | ||||||
3. | Wieczorek Paweł | 89 | MOSIR Piekary Ś | 2:56.93 | 253 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 2:08.13 | 666 | ||||||
2. | Konieczny Krzystof | 91 | Wodnik-ZSS Siem | 2:16.41 | 552 | ||||||
3. | Jagiełka Arkadiusz | 91 | AZS AWF Katowic | 2:18.63 | 526 | ||||||
4. | Filuś Sebastian | 92 | MOSiR Górnik My | 2:19.09 | 521 | ||||||
5. | Zupan Nejc | 91 | Plavalni Klub L | 2:25.03 | 459 | ||||||
6. | Podolski Wojciech | 91 | UKP Unia Oświêc | 2:28.72 | 426 | ||||||
7. | Dziembor Igor | 91 | MOSM Tychy | 2:33.35 | 388 |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Stark Patryk | 93 | ZSS nr 1 Chorzó | 2:28.45 | 428 | ||||||
2. | Kisiel Adrian | 93 | MOSiR Mysłowice | 2:32.98 | 391 | ||||||
3. | Bojdoł Kamil | 93 | MOSM Tychy | 2:34.10 | 383 | ||||||
4. | Konczewski Szymon | 93 | Pałac Katowice | 2:38.09 | 355 | ||||||
5. | Szewczyk Mateusz | 93 | Górnik Radlin | 2:42.20 | 328 | ||||||
6. | Klich Kacper | 94 | ZSS nr 1 Chorzó | 2:53.42 | 268 | ||||||
7. | Rzyman Piotr | 94 | Pałac Katowice | 3:09.92 | 204 | ||||||
DYSKW. | Poprawa Michał | 94 | ZSS nr 1 Chorzó | ||||||||
DYSKW. | Jêdrzejak Łukasz | 94 | Wodnik-ZSS Siem |
www.pm.katowice.pl/basen |