BLOK I | 21 Pazdziernik 2006 - 10:00 |
Nr 1 21/10/2006 | 50m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Korc Agata | 86 | AZS AWF Wrocław | 26.71 | 743 | ||||||
2. | Posacka Ewa | 87 | MKS Zryw Opole | 27.72 | 664 | ||||||
3. | Burdelak Agnieszka | 91 | UKP Manta Jelcz | 27.95 | 648 | ||||||
4. | Pawlaczek Natalia | 93 | MKS Zryw Opole | 28.10 | 638 | ||||||
5. | Staszkiewicz Katarzyna | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 28.57 | 607 | ||||||
6. | Nowacka Aleksandra SK | 90 | MKS Zryw Opole | 28.77 | 594 | ||||||
7. | Wierzyk Anna | 88 | WKS Śląsk Wrocł | 28.80 | 592 | ||||||
8. | Naziêbło Klaudia | 93 | MKS Juvenia Wro | 29.13 | 572 | ||||||
9. | Stawicka Joanna | 93 | MKS Zryw Opole | 29.14 | 572 | ||||||
10. | Pożarowszczyk Beata | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 29.27 | 564 | ||||||
11. | Herman Paulina | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 29.86 | 531 | ||||||
12. | Bryja Oliwia | 94 | Hajduki Chorzów | 29.92 | 528 | ||||||
13. | Krzemińska Mariola SR | 92 | MMKS Kêdzierzyn | 29.96 | 526 | ||||||
14. | Walczak Jagoda | 93 | KS Pirania Jaro | 30.22 | 513 | ||||||
15. | Mazurkiewicz Aleksandra | 94 | Victoria Racibó | 30.35 | 506 | ||||||
16. | Krzesaj Joanna | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 30.50 | 499 | ||||||
17. | Antoszewska Marta | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.61 | 493 | ||||||
18. | Lenart Paulina | 91 | UKS Junior Kluc | 30.62 | 493 | ||||||
19. | Maliszewska Katarzyna | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 30.69 | 489 | ||||||
20. | Jêdrzejewska Aleksandra | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 30.75 | 487 | ||||||
21. | Stańczak Edyta | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.78 | 485 | ||||||
22. | Madeja Paulina SR | 89 | Victoria Racibó | 30.81 | 484 | ||||||
23. | Karska Katarzyna | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.87 | 481 | ||||||
24. | Sosna Magda | 91 | ASP KS Górnik R | 30.94 | 478 | ||||||
25. | Winogradów Beata | 89 | MKS Zryw Opole | 30.96 | 477 | ||||||
26. | Strażek Dominika SR | 89 | UKS Gimn. 5 Stu | 31.13 | 469 | ||||||
27. | Pannhausen Jessica | 94 | 1. Potsdamer SV | 31.16 | 468 | ||||||
28. | Grela Małgorzata | 93 | MKS Juvenia Wro | 31.17 | 467 | ||||||
29. | Zatka Paulina | 92 | MKS Juvenia Wro | 31.47 | 454 | ||||||
30. | Nowak Alicja | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 31.51 | 452 | ||||||
31. | Felzenowska Karolina | 93 | Koral Wrocław | 31.66 | 446 | ||||||
32. | Bełczącka Żaneta | 93 | Koral Wrocław | 31.67 | 445 | ||||||
33. | Kolodziejczyk Izabella | 94 | UKP Manta Jelcz | 31.84 | 438 | ||||||
34. | Rejska Malwina | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 31.98 | 432 | ||||||
35. | Lesser Nelly | 95 | OSC Potsdam | 32.03 | 430 | ||||||
36. | Cynk Hanna | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.04 | 430 | ||||||
Panek Sara | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.04 | 430 | |||||||
38. | Stacha Hanna | 91 | ASP KS Górnik R | 32.27 | 421 | ||||||
39. | Skrzypiec Sabina SR | 90 | RMKS Rybnik | 33.19 | 387 | ||||||
40. | Jedynak Kamila | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 33.25 | 385 | ||||||
41. | Kalemba Kaja | 94 | UKS Junior Kluc | 33.98 | 360 | ||||||
42. | Pietruszka Marta | 94 | MKS Zryw Opole | 34.41 | 347 | ||||||
43. | Rojczyk Nela | 93 | MKS Zryw Opole | 34.67 | 339 | ||||||
44. | Knipfelberg Martyna | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 34.92 | 332 | ||||||
45. | Świątkowska Anna | 93 | MKS Juvenia Wro | 34.99 | 330 | ||||||
46. | Rypel Natalia | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 35.31 | 321 | ||||||
47. | Niezgoda Marta | 95 | UKP Manta Jelcz | 36.24 | 297 | ||||||
48. | Kiersztyn Magdalena | 95 | Victoria Racibó | 36.33 | 295 | ||||||
49. | Bochyńska Ala | 94 | UKS Junior Kluc | 36.46 | 292 | ||||||
50. | Oliwa Dominika | 95 | MKS Zryw Opole | 36.76 | 285 | ||||||
51. | Prażmowska Aleksandra | 95 | MKS Zryw Opole | 36.79 | 284 | ||||||
52. | Porańska Marlena | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 36.93 | 281 | ||||||
53. | Brysch Marlena | 94 | Vega Dobrodzień | 37.29 | 273 | ||||||
54. | Peroń Kaja | 95 | MKS Zryw Opole | 37.71 | 264 | ||||||
55. | Szczepaniak Paulina | 55 | MKS Zryw Opole | 37.72 | 263 | ||||||
56. | Mrozek Karolina | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 37.87 | 260 | ||||||
57. | Pikusa Joanna | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 38.13 | 255 | ||||||
58. | Wyleżoł Julia | 95 | Victoria Racibó | 38.63 | 245 | ||||||
59. | Szpryngiel Aleksandra | 95 | MKS Zryw Opole | 38.66 | 245 | ||||||
60. | Mikita Angelika | 95 | MKS Zryw Opole | 39.11 | 236 | ||||||
61. | Olszewska Katarzyna | 95 | MKS Zryw Opole | 40.23 | 217 | ||||||
62. | Pikusa Ewa | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 40.32 | 216 | ||||||
63. | Solarz Karolina | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 41.11 | 203 | ||||||
64. | Dzierżak Ewelina | 95 | MKS Zryw Opole | 41.99 | 191 | ||||||
65. | Jańta Karolina | 95 | Vega Dobrodzień | 43.26 | 174 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Korc Agata | 86 | AZS AWF Wrocław | 26.71 | 743 | ||||||
2. | Posacka Ewa | 87 | MKS Zryw Opole | 27.72 | 664 | ||||||
3. | Staszkiewicz Katarzyna | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 28.57 | 607 | ||||||
4. | Nowacka Aleksandra SK | 90 | MKS Zryw Opole | 28.77 | 594 | ||||||
5. | Wierzyk Anna | 88 | WKS Śląsk Wrocł | 28.80 | 592 | ||||||
6. | Madeja Paulina SR | 89 | Victoria Racibó | 30.81 | 484 | ||||||
7. | Winogradów Beata | 89 | MKS Zryw Opole | 30.96 | 477 | ||||||
8. | Strażek Dominika SR | 89 | UKS Gimn. 5 Stu | 31.13 | 469 | ||||||
9. | Skrzypiec Sabina SR | 90 | RMKS Rybnik | 33.19 | 387 | ||||||
10. | Szczepaniak Paulina | 55 | MKS Zryw Opole | 37.72 | 263 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Burdelak Agnieszka | 91 | UKP Manta Jelcz | 27.95 | 648 | ||||||
2. | Pożarowszczyk Beata | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 29.27 | 564 | ||||||
3. | Herman Paulina | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 29.86 | 531 | ||||||
4. | Krzemińska Mariola SR | 92 | MMKS Kêdzierzyn | 29.96 | 526 | ||||||
5. | Krzesaj Joanna | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 30.50 | 499 | ||||||
6. | Lenart Paulina | 91 | UKS Junior Kluc | 30.62 | 493 | ||||||
7. | Maliszewska Katarzyna | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 30.69 | 489 | ||||||
8. | Jêdrzejewska Aleksandra | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 30.75 | 487 | ||||||
9. | Sosna Magda | 91 | ASP KS Górnik R | 30.94 | 478 | ||||||
10. | Zatka Paulina | 92 | MKS Juvenia Wro | 31.47 | 454 | ||||||
11. | Stacha Hanna | 91 | ASP KS Górnik R | 32.27 | 421 |
11 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pawlaczek Natalia | 93 | MKS Zryw Opole | 28.10 | 638 | ||||||
2. | Naziêbło Klaudia | 93 | MKS Juvenia Wro | 29.13 | 572 | ||||||
3. | Stawicka Joanna | 93 | MKS Zryw Opole | 29.14 | 572 | ||||||
4. | Bryja Oliwia | 94 | Hajduki Chorzów | 29.92 | 528 | ||||||
5. | Walczak Jagoda | 93 | KS Pirania Jaro | 30.22 | 513 | ||||||
6. | Mazurkiewicz Aleksandra | 94 | Victoria Racibó | 30.35 | 506 | ||||||
7. | Antoszewska Marta | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.61 | 493 | ||||||
8. | Stańczak Edyta | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.78 | 485 | ||||||
9. | Karska Katarzyna | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.87 | 481 | ||||||
10. | Pannhausen Jessica | 94 | 1. Potsdamer SV | 31.16 | 468 | ||||||
11. | Grela Małgorzata | 93 | MKS Juvenia Wro | 31.17 | 467 | ||||||
12. | Nowak Alicja | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 31.51 | 452 | ||||||
13. | Felzenowska Karolina | 93 | Koral Wrocław | 31.66 | 446 | ||||||
14. | Bełczącka Żaneta | 93 | Koral Wrocław | 31.67 | 445 | ||||||
15. | Kolodziejczyk Izabella | 94 | UKP Manta Jelcz | 31.84 | 438 | ||||||
16. | Rejska Malwina | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 31.98 | 432 | ||||||
17. | Lesser Nelly | 95 | OSC Potsdam | 32.03 | 430 | ||||||
18. | Cynk Hanna | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.04 | 430 | ||||||
Panek Sara | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.04 | 430 | |||||||
20. | Jedynak Kamila | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 33.25 | 385 | ||||||
21. | Kalemba Kaja | 94 | UKS Junior Kluc | 33.98 | 360 | ||||||
22. | Pietruszka Marta | 94 | MKS Zryw Opole | 34.41 | 347 | ||||||
23. | Rojczyk Nela | 93 | MKS Zryw Opole | 34.67 | 339 | ||||||
24. | Knipfelberg Martyna | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 34.92 | 332 | ||||||
25. | Świątkowska Anna | 93 | MKS Juvenia Wro | 34.99 | 330 | ||||||
26. | Rypel Natalia | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 35.31 | 321 | ||||||
27. | Niezgoda Marta | 95 | UKP Manta Jelcz | 36.24 | 297 | ||||||
28. | Kiersztyn Magdalena | 95 | Victoria Racibó | 36.33 | 295 | ||||||
29. | Bochyńska Ala | 94 | UKS Junior Kluc | 36.46 | 292 | ||||||
30. | Oliwa Dominika | 95 | MKS Zryw Opole | 36.76 | 285 | ||||||
31. | Prażmowska Aleksandra | 95 | MKS Zryw Opole | 36.79 | 284 | ||||||
32. | Porańska Marlena | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 36.93 | 281 | ||||||
33. | Brysch Marlena | 94 | Vega Dobrodzień | 37.29 | 273 | ||||||
34. | Peroń Kaja | 95 | MKS Zryw Opole | 37.71 | 264 | ||||||
35. | Mrozek Karolina | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 37.87 | 260 | ||||||
36. | Pikusa Joanna | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 38.13 | 255 | ||||||
37. | Wyleżoł Julia | 95 | Victoria Racibó | 38.63 | 245 | ||||||
38. | Szpryngiel Aleksandra | 95 | MKS Zryw Opole | 38.66 | 245 | ||||||
39. | Mikita Angelika | 95 | MKS Zryw Opole | 39.11 | 236 | ||||||
40. | Olszewska Katarzyna | 95 | MKS Zryw Opole | 40.23 | 217 | ||||||
41. | Pikusa Ewa | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 40.32 | 216 | ||||||
42. | Solarz Karolina | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 41.11 | 203 | ||||||
43. | Dzierżak Ewelina | 95 | MKS Zryw Opole | 41.99 | 191 | ||||||
44. | Jańta Karolina | 95 | Vega Dobrodzień | 43.26 | 174 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Brandt Florian | 93 | OSC Potsdam |
<< TOP >> |
Nr 2 21/10/2006 | 50m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ciecierêga Tomasz | 85 | AZS AWF Wrocław | 24.57 | 650 | ||||||
2. | Lesiv Roman | 88 | Drużyna m. Doly | 24.79 | 632 | ||||||
3. | Lodyga Wiktor | 90 | UKP Manta Jelcz | 24.95 | 620 | ||||||
4. | Paszek Marcin SK | 89 | KS Warta Poznań | 24.97 | 619 | ||||||
5. | Dembniak Paweł SR | 89 | Victoria Racibó | 25.23 | 600 | ||||||
6. | Malik Sebastian | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 25.52 | 580 | ||||||
7. | Mazurkiewicz Bartosz SR | 89 | Victoria Racibó | 25.58 | 576 | ||||||
8. | Pelc Krzysztof | 91 | UKP Manta Jelcz | 25.63 | 572 | ||||||
9. | Pawlak Radosław SR | 89 | SKS Start Łódź | 25.85 | 558 | ||||||
10. | Kułak Jakub | 89 | WKS Śląsk Wrocł | 25.91 | 554 | ||||||
11. | Żerek Roman | 88 | MKS Zryw Opole | 25.93 | 553 | ||||||
12. | Kripnowskij Jarosław | 90 | Drużyna m. Doly | 26.08 | 543 | ||||||
13. | Sierka Grzegorz | 86 | MKS Zryw Opole | 26.13 | 540 | ||||||
14. | Peter Tizian | 91 | OSC Potsdam | 26.17 | 537 | ||||||
15. | Baran Marcin SR | 91 | Victoria Racibó | 26.22 | 534 | ||||||
16. | Kozieł Łukasz SR | 89 | Victoria Racibó | 26.34 | 527 | ||||||
17. | Korduła Karol SR | 88 | Victoria Racibó | 26.36 | 526 | ||||||
18. | Capiga Filip | 91 | MKS Zryw Opole | 26.40 | 524 | ||||||
19. | Werner Paweł | 93 | MKS Juvenia Wro | 26.47 | 519 | ||||||
20. | Skorulski Maciej | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 26.58 | 513 | ||||||
21. | Lemiesz Krzysztof SR | 89 | SKS Start Łódź | 26.68 | 507 | ||||||
22. | Szuba Michał | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 26.71 | 505 | ||||||
23. | Rybałka Paweł | 88 | ULKS Wodny Świa | 26.75 | 503 | ||||||
24. | Prudlak Michał | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 26.76 | 503 | ||||||
25. | Krystyańczuk Michał | 92 | MKS Juvenia Wro | 26.79 | 501 | ||||||
26. | Otlewski Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 26.85 | 498 | ||||||
27. | Orthen Kevin | 92 | 1. Potsdamer SV | 26.99 | 490 | ||||||
28. | Kasza Bartłomiej | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 27.12 | 483 | ||||||
29. | Sasik Maciej | 92 | UKP Manta Jelcz | 27.16 | 481 | ||||||
30. | Rathenow Daniel | 92 | OSC Potsdam | 27.26 | 475 | ||||||
31. | Kot Maciej | 91 | UKS Junior Kluc | 27.47 | 465 | ||||||
32. | Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 27.56 | 460 | ||||||
33. | Ościłowski Artur | 91 | MKS Zryw Opole | 27.65 | 456 | ||||||
34. | Klecha Dawid | 91 | ASP KS Górnik R | 27.69 | 454 | ||||||
35. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 27.85 | 446 | ||||||
Wolak Krzysztof | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 27.85 | 446 | |||||||
37. | Kozłowski Jakub | 92 | MKS Juvenia Wro | 27.88 | 444 | ||||||
38. | Tyc Lukasz | 93 | UKP Manta Jelcz | 28.08 | 435 | ||||||
39. | Bening Emil | 93 | Koral Wrocław | 28.15 | 432 | ||||||
40. | Boruta Mateusz | 91 | MKS Juvenia Wro | 28.21 | 429 | ||||||
41. | Czarnota Jakub | 91 | ASP KS Górnik R | 28.22 | 429 | ||||||
42. | Makowski Krzysztof | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 28.23 | 428 | ||||||
Babijczuk Mikołaj | 91 | MKS Juvenia Wro | 28.23 | 428 | |||||||
44. | Stańczyk Dawid | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 28.32 | 424 | ||||||
45. | Stachowicz Marek | 92 | MKS Juvenia Wro | 28.49 | 416 | ||||||
46. | Pietruszka Łukasz | 92 | MKS Zryw Opole | 28.65 | 409 | ||||||
47. | Krajewski Damian | 93 | MKS Zryw Opole | 28.77 | 404 | ||||||
48. | Kłusek Adrian | 93 | MKS Juvenia Wro | 28.98 | 396 | ||||||
49. | Woźniak Michał | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 29.01 | 394 | ||||||
50. | Kuczma Wojciech | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 29.06 | 392 | ||||||
51. | Gruszka Tomasz | 92 | ASP KS Górnik R | 29.09 | 391 | ||||||
52. | Oleksiak Krzysztof | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 29.29 | 383 | ||||||
Fijoł Michał | 92 | ASP KS Górnik R | 29.29 | 383 | |||||||
54. | Szczepanik Łukasz | 93 | MKS Juvenia Wro | 29.44 | 377 | ||||||
55. | Widanka Maciej | 93 | MKS Juvenia Wro | 29.49 | 375 | ||||||
56. | Rybiński Dawid | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 29.65 | 369 | ||||||
57. | Brandt Florian | 93 | OSC Potsdam | 29.71 | 367 | ||||||
58. | Żukowski Bartłomiej | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 29.87 | 361 | ||||||
59. | Wilkowiecki Robert | 94 | UKP Manta Jelcz | 29.95 | 358 | ||||||
60. | Wolak Bartłomiej | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 29.98 | 357 | ||||||
61. | Markowski Kacper | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.10 | 353 | ||||||
62. | Gajewski Bartosz | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 30.22 | 349 | ||||||
Krause Fritz | 93 | OSC Potsdam | 30.22 | 349 | |||||||
64. | Birecki Damian | 92 | MKS Zryw Opole | 30.23 | 348 | ||||||
Łacina Krzysztof | 95 | MKS Zryw Opole | 30.23 | 348 | |||||||
66. | Brzoza Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.44 | 341 | ||||||
67. | Pindral Przemysław | 93 | MKS Juvenia Wro | 30.50 | 339 | ||||||
68. | Wójtowicz Łukasz | 94 | MMKS Kêdzierzyn | 30.58 | 337 | ||||||
69. | Gliński Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.97 | 324 | ||||||
70. | Hołysz Grzegorz | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 31.06 | 321 | ||||||
Płotka Mateusz | 94 | Victoria Racibó | 31.06 | 321 | |||||||
72. | Hilbig Dag | 93 | 1. Potsdamer SV | 31.16 | 318 | ||||||
73. | Trzmil Andrij | 92 | Drużyna m. Doly | 31.19 | 317 | ||||||
74. | Niezgódka Dawid | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 31.56 | 306 | ||||||
75. | Lenartowicz Alan | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 31.57 | 306 | ||||||
Komisaruk Jakub | 94 | UKP Manta Jelcz | 31.57 | 306 | |||||||
Bugdol Rafał | 95 | Victoria Racibó | 31.57 | 306 | |||||||
78. | Tabisz Paweł | 94 | Victoria Racibó | 33.03 | 267 | ||||||
79. | Smal Maciej | 94 | Victoria Racibó | 33.12 | 265 | ||||||
80. | Trafiałek Marcin | 94 | MKS Zryw Opole | 33.22 | 262 | ||||||
81. | Kotlewski Michał | 94 | MKS Zryw Opole | 33.98 | 245 | ||||||
82. | Ochman Krzysztof | 94 | Vega Dobrodzień | 34.79 | 228 | ||||||
Kotowski Krzysztof | 95 | MKS Zryw Opole | 34.79 | 228 | |||||||
84. | Dêga Hubert | 94 | MKS Zryw Opole | 35.83 | 209 | ||||||
Cieślik Grzegorz | 95 | Victoria Racibó | 35.83 | 209 | |||||||
86. | Bratiszko Stefan | 95 | Drużyna m. Doly | 42.83 | 122 | ||||||
87. | Prokopik Władysław | 95 | Drużyna m. Doly | 45.88 | 99 | ||||||
DYSKW. | Klimczak Tomasz | 92 | MKS Zryw Opole | ||||||||
DYSKW. | Wojtas Krzysztof | 92 | WKS Śląsk Wrocł |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ciecierêga Tomasz | 85 | AZS AWF Wrocław | 24.57 | 650 | ||||||
2. | Lesiv Roman | 88 | Drużyna m. Doly | 24.79 | 632 | ||||||
3. | Lodyga Wiktor | 90 | UKP Manta Jelcz | 24.95 | 620 | ||||||
4. | Paszek Marcin SK | 89 | KS Warta Poznań | 24.97 | 619 | ||||||
5. | Dembniak Paweł SR | 89 | Victoria Racibó | 25.23 | 600 | ||||||
6. | Malik Sebastian | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 25.52 | 580 | ||||||
7. | Mazurkiewicz Bartosz SR | 89 | Victoria Racibó | 25.58 | 576 | ||||||
8. | Pawlak Radosław SR | 89 | SKS Start Łódź | 25.85 | 558 | ||||||
9. | Kułak Jakub | 89 | WKS Śląsk Wrocł | 25.91 | 554 | ||||||
10. | Żerek Roman | 88 | MKS Zryw Opole | 25.93 | 553 | ||||||
11. | Kripnowskij Jarosław | 90 | Drużyna m. Doly | 26.08 | 543 | ||||||
12. | Sierka Grzegorz | 86 | MKS Zryw Opole | 26.13 | 540 | ||||||
13. | Kozieł Łukasz SR | 89 | Victoria Racibó | 26.34 | 527 | ||||||
14. | Korduła Karol SR | 88 | Victoria Racibó | 26.36 | 526 | ||||||
15. | Lemiesz Krzysztof SR | 89 | SKS Start Łódź | 26.68 | 507 | ||||||
16. | Rybałka Paweł | 88 | ULKS Wodny Świa | 26.75 | 503 | ||||||
17. | Kasza Bartłomiej | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 27.12 | 483 | ||||||
18. | Wolak Krzysztof | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 27.85 | 446 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pelc Krzysztof | 91 | UKP Manta Jelcz | 25.63 | 572 | ||||||
2. | Peter Tizian | 91 | OSC Potsdam | 26.17 | 537 | ||||||
3. | Baran Marcin SR | 91 | Victoria Racibó | 26.22 | 534 | ||||||
4. | Capiga Filip | 91 | MKS Zryw Opole | 26.40 | 524 | ||||||
5. | Skorulski Maciej | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 26.58 | 513 | ||||||
6. | Prudlak Michał | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 26.76 | 503 | ||||||
7. | Krystyańczuk Michał | 92 | MKS Juvenia Wro | 26.79 | 501 | ||||||
8. | Orthen Kevin | 92 | 1. Potsdamer SV | 26.99 | 490 | ||||||
9. | Sasik Maciej | 92 | UKP Manta Jelcz | 27.16 | 481 | ||||||
10. | Rathenow Daniel | 92 | OSC Potsdam | 27.26 | 475 | ||||||
11. | Kot Maciej | 91 | UKS Junior Kluc | 27.47 | 465 | ||||||
12. | Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 27.56 | 460 | ||||||
13. | Ościłowski Artur | 91 | MKS Zryw Opole | 27.65 | 456 | ||||||
14. | Klecha Dawid | 91 | ASP KS Górnik R | 27.69 | 454 | ||||||
15. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 27.85 | 446 | ||||||
16. | Kozłowski Jakub | 92 | MKS Juvenia Wro | 27.88 | 444 | ||||||
17. | Boruta Mateusz | 91 | MKS Juvenia Wro | 28.21 | 429 | ||||||
18. | Czarnota Jakub | 91 | ASP KS Górnik R | 28.22 | 429 | ||||||
19. | Makowski Krzysztof | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 28.23 | 428 | ||||||
Babijczuk Mikołaj | 91 | MKS Juvenia Wro | 28.23 | 428 | |||||||
21. | Stańczyk Dawid | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 28.32 | 424 | ||||||
22. | Stachowicz Marek | 92 | MKS Juvenia Wro | 28.49 | 416 | ||||||
23. | Pietruszka Łukasz | 92 | MKS Zryw Opole | 28.65 | 409 | ||||||
24. | Woźniak Michał | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 29.01 | 394 | ||||||
25. | Kuczma Wojciech | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 29.06 | 392 | ||||||
26. | Gruszka Tomasz | 92 | ASP KS Górnik R | 29.09 | 391 | ||||||
27. | Fijoł Michał | 92 | ASP KS Górnik R | 29.29 | 383 | ||||||
28. | Birecki Damian | 92 | MKS Zryw Opole | 30.23 | 348 | ||||||
29. | Trzmil Andrij | 92 | Drużyna m. Doly | 31.19 | 317 | ||||||
DYSKW. | Klimczak Tomasz | 92 | MKS Zryw Opole | ||||||||
DYSKW. | Wojtas Krzysztof | 92 | WKS Śląsk Wrocł |
11 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Werner Paweł | 93 | MKS Juvenia Wro | 26.47 | 519 | ||||||
2. | Szuba Michał | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 26.71 | 505 | ||||||
3. | Otlewski Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 26.85 | 498 | ||||||
4. | Tyc Lukasz | 93 | UKP Manta Jelcz | 28.08 | 435 | ||||||
5. | Bening Emil | 93 | Koral Wrocław | 28.15 | 432 | ||||||
6. | Krajewski Damian | 93 | MKS Zryw Opole | 28.77 | 404 | ||||||
7. | Kłusek Adrian | 93 | MKS Juvenia Wro | 28.98 | 396 | ||||||
8. | Oleksiak Krzysztof | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 29.29 | 383 | ||||||
9. | Szczepanik Łukasz | 93 | MKS Juvenia Wro | 29.44 | 377 | ||||||
10. | Widanka Maciej | 93 | MKS Juvenia Wro | 29.49 | 375 | ||||||
11. | Rybiński Dawid | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 29.65 | 369 | ||||||
12. | Brandt Florian | 93 | OSC Potsdam | 29.71 | 367 | ||||||
13. | Żukowski Bartłomiej | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 29.87 | 361 | ||||||
14. | Wilkowiecki Robert | 94 | UKP Manta Jelcz | 29.95 | 358 | ||||||
15. | Wolak Bartłomiej | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 29.98 | 357 | ||||||
16. | Markowski Kacper | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.10 | 353 | ||||||
17. | Gajewski Bartosz | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 30.22 | 349 | ||||||
Krause Fritz | 93 | OSC Potsdam | 30.22 | 349 | |||||||
19. | Łacina Krzysztof | 95 | MKS Zryw Opole | 30.23 | 348 | ||||||
20. | Brzoza Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.44 | 341 | ||||||
21. | Pindral Przemysław | 93 | MKS Juvenia Wro | 30.50 | 339 | ||||||
22. | Wójtowicz Łukasz | 94 | MMKS Kêdzierzyn | 30.58 | 337 | ||||||
23. | Gliński Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.97 | 324 | ||||||
24. | Hołysz Grzegorz | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 31.06 | 321 | ||||||
Płotka Mateusz | 94 | Victoria Racibó | 31.06 | 321 | |||||||
26. | Hilbig Dag | 93 | 1. Potsdamer SV | 31.16 | 318 | ||||||
27. | Niezgódka Dawid | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 31.56 | 306 | ||||||
28. | Lenartowicz Alan | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 31.57 | 306 | ||||||
Komisaruk Jakub | 94 | UKP Manta Jelcz | 31.57 | 306 | |||||||
Bugdol Rafał | 95 | Victoria Racibó | 31.57 | 306 | |||||||
31. | Tabisz Paweł | 94 | Victoria Racibó | 33.03 | 267 | ||||||
32. | Smal Maciej | 94 | Victoria Racibó | 33.12 | 265 | ||||||
33. | Trafiałek Marcin | 94 | MKS Zryw Opole | 33.22 | 262 | ||||||
34. | Kotlewski Michał | 94 | MKS Zryw Opole | 33.98 | 245 | ||||||
35. | Ochman Krzysztof | 94 | Vega Dobrodzień | 34.79 | 228 | ||||||
Kotowski Krzysztof | 95 | MKS Zryw Opole | 34.79 | 228 | |||||||
37. | Dêga Hubert | 94 | MKS Zryw Opole | 35.83 | 209 | ||||||
Cieślik Grzegorz | 95 | Victoria Racibó | 35.83 | 209 | |||||||
39. | Bratiszko Stefan | 95 | Drużyna m. Doly | 42.83 | 122 | ||||||
40. | Prokopik Władysław | 95 | Drużyna m. Doly | 45.88 | 99 |
<< TOP >> |
Nr 3 21/10/2006 | 50m grzbietowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Posacka Ewa | 87 | MKS Zryw Opole | 31.56 | 643 | ||||||
2. | Naziêbło Klaudia | 93 | MKS Juvenia Wro | 31.83 | 627 | ||||||
3. | Stańczak Edyta | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.41 | 593 | ||||||
4. | Pawlaczek Natalia | 93 | MKS Zryw Opole | 32.46 | 591 | ||||||
5. | Winogradów Beata | 89 | MKS Zryw Opole | 32.83 | 571 | ||||||
6. | Jochim Aleksandra | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 33.34 | 545 | ||||||
7. | Żukowska Paula | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 33.65 | 530 | ||||||
8. | Antoszewska Marta | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 34.03 | 513 | ||||||
9. | Bielecka Magdalena | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 34.66 | 485 | ||||||
10. | Stacha Hanna | 91 | ASP KS Górnik R | 35.16 | 465 | ||||||
11. | Maciejewska Beata | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 35.30 | 459 | ||||||
12. | Pannhausen Jessica | 94 | 1. Potsdamer SV | 35.32 | 458 | ||||||
13. | Krzesaj Joanna | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 35.54 | 450 | ||||||
14. | Nowak Alicja | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 35.71 | 444 | ||||||
15. | Kolodziejczyk Izabella | 94 | UKP Manta Jelcz | 35.75 | 442 | ||||||
16. | Rejska Malwina | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 35.83 | 439 | ||||||
17. | Bryja Oliwia | 94 | Hajduki Chorzów | 35.84 | 439 | ||||||
18. | Karska Katarzyna | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 36.98 | 399 | ||||||
19. | Skwira Gracjana | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 37.06 | 397 | ||||||
20. | Jarocka Patrycja | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 37.20 | 392 | ||||||
21. | Jedynak Kamila | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 37.64 | 379 | ||||||
22. | Popis Natalia | 94 | Victoria Racibó | 38.47 | 355 | ||||||
23. | Prażmowska Aleksandra | 95 | MKS Zryw Opole | 40.22 | 310 | ||||||
24. | Gonschior Sandra | 95 | Vega Dobrodzień | 40.70 | 299 | ||||||
25. | Grodzka Małgorzata | 93 | MKS Zryw Opole | 40.77 | 298 | ||||||
26. | Świątkowska Anna | 93 | MKS Juvenia Wro | 40.87 | 296 | ||||||
27. | Peroń Kaja | 95 | MKS Zryw Opole | 41.14 | 290 | ||||||
28. | Rak Ewelina | 94 | MKS Zryw Opole | 41.16 | 289 | ||||||
29. | Rojczyk Nela | 93 | MKS Zryw Opole | 41.64 | 280 | ||||||
30. | Szczepaniak Paulina | 55 | MKS Zryw Opole | 42.10 | 270 | ||||||
31. | Niezgoda Marta | 95 | UKP Manta Jelcz | 42.16 | 269 | ||||||
32. | Mrozek Karolina | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 44.88 | 223 | ||||||
33. | Szpryngiel Aleksandra | 95 | MKS Zryw Opole | 45.94 | 208 | ||||||
34. | Olszewska Katarzyna | 95 | MKS Zryw Opole | 53.24 | 133 | ||||||
35. | Kryl Oksana | 96 | Drużyna m. Doly | 55.50 | 118 | ||||||
DYSKW. | Bełczącka Żaneta | 93 | Koral Wrocław |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Posacka Ewa | 87 | MKS Zryw Opole | 31.56 | 643 | ||||||
2. | Winogradów Beata | 89 | MKS Zryw Opole | 32.83 | 571 | ||||||
3. | Szczepaniak Paulina | 55 | MKS Zryw Opole | 42.10 | 270 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jochim Aleksandra | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 33.34 | 545 | ||||||
2. | Bielecka Magdalena | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 34.66 | 485 | ||||||
3. | Stacha Hanna | 91 | ASP KS Górnik R | 35.16 | 465 | ||||||
4. | Maciejewska Beata | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 35.30 | 459 | ||||||
5. | Krzesaj Joanna | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 35.54 | 450 | ||||||
6. | Jarocka Patrycja | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 37.20 | 392 |
11 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Naziêbło Klaudia | 93 | MKS Juvenia Wro | 31.83 | 627 | ||||||
2. | Stańczak Edyta | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.41 | 593 | ||||||
3. | Pawlaczek Natalia | 93 | MKS Zryw Opole | 32.46 | 591 | ||||||
4. | Żukowska Paula | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 33.65 | 530 | ||||||
5. | Antoszewska Marta | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 34.03 | 513 | ||||||
6. | Pannhausen Jessica | 94 | 1. Potsdamer SV | 35.32 | 458 | ||||||
7. | Nowak Alicja | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 35.71 | 444 | ||||||
8. | Kolodziejczyk Izabella | 94 | UKP Manta Jelcz | 35.75 | 442 | ||||||
9. | Rejska Malwina | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 35.83 | 439 | ||||||
10. | Bryja Oliwia | 94 | Hajduki Chorzów | 35.84 | 439 | ||||||
11. | Karska Katarzyna | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 36.98 | 399 | ||||||
12. | Skwira Gracjana | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 37.06 | 397 | ||||||
13. | Jedynak Kamila | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 37.64 | 379 | ||||||
14. | Popis Natalia | 94 | Victoria Racibó | 38.47 | 355 | ||||||
15. | Prażmowska Aleksandra | 95 | MKS Zryw Opole | 40.22 | 310 | ||||||
16. | Gonschior Sandra | 95 | Vega Dobrodzień | 40.70 | 299 | ||||||
17. | Grodzka Małgorzata | 93 | MKS Zryw Opole | 40.77 | 298 | ||||||
18. | Świątkowska Anna | 93 | MKS Juvenia Wro | 40.87 | 296 | ||||||
19. | Peroń Kaja | 95 | MKS Zryw Opole | 41.14 | 290 | ||||||
20. | Rak Ewelina | 94 | MKS Zryw Opole | 41.16 | 289 | ||||||
21. | Rojczyk Nela | 93 | MKS Zryw Opole | 41.64 | 280 | ||||||
22. | Niezgoda Marta | 95 | UKP Manta Jelcz | 42.16 | 269 | ||||||
23. | Mrozek Karolina | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 44.88 | 223 | ||||||
24. | Szpryngiel Aleksandra | 95 | MKS Zryw Opole | 45.94 | 208 | ||||||
25. | Olszewska Katarzyna | 95 | MKS Zryw Opole | 53.24 | 133 | ||||||
DYSKW. | Bełczącka Żaneta | 93 | Koral Wrocław |
<< TOP >> |
Nr 4 21/10/2006 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Winiewicz Michał | 88 | WKS Śląsk Wrocł | 27.81 | 621 | ||||||
2. | Sierka Grzegorz | 86 | MKS Zryw Opole | 28.43 | 581 | ||||||
3. | Sokulski Jacek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 28.50 | 577 | ||||||
4. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 28.62 | 570 | ||||||
5. | Kwaśkiewicz Marcin | 89 | WKS Śląsk Wrocł | 28.93 | 552 | ||||||
6. | Gradoń Jakub | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 29.56 | 517 | ||||||
7. | Łodyga Wiktor SR | 90 | UKP Manta Jelcz | 30.09 | 490 | ||||||
8. | Żerek Roman | 88 | MKS Zryw Opole | 30.23 | 483 | ||||||
9. | Capiga Filip | 91 | MKS Zryw Opole | 30.25 | 482 | ||||||
Lemiesz Krzysztof SR | 89 | SKS Start Łódź | 30.25 | 482 | |||||||
11. | Lesiv Roman | 88 | Drużyna m. Doly | 30.33 | 479 | ||||||
12. | Perkowski Marcin SR | 90 | Victoria Racibó | 30.47 | 472 | ||||||
13. | Kułak Jakub | 89 | WKS Śląsk Wrocł | 30.49 | 471 | ||||||
14. | Werner Paweł | 93 | MKS Juvenia Wro | 30.72 | 461 | ||||||
15. | Otlewski Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.85 | 455 | ||||||
16. | Peter Tizian | 91 | OSC Potsdam | 30.93 | 451 | ||||||
17. | Sasik Maciej | 92 | UKP Manta Jelcz | 31.26 | 437 | ||||||
18. | Rathenow Daniel | 92 | OSC Potsdam | 31.73 | 418 | ||||||
19. | Ościłowski Artur | 91 | MKS Zryw Opole | 32.34 | 395 | ||||||
20. | Pietruszka Łukasz | 92 | MKS Zryw Opole | 32.36 | 394 | ||||||
21. | Głuszek Łukasz | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.83 | 377 | ||||||
22. | Tyc Lukasz | 93 | UKP Manta Jelcz | 32.87 | 376 | ||||||
23. | Rybiński Dawid | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.99 | 372 | ||||||
24. | Jończyk Jakub | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 33.06 | 369 | ||||||
25. | Boruta Mateusz | 91 | MKS Juvenia Wro | 33.32 | 361 | ||||||
26. | Krajewski Damian | 93 | MKS Zryw Opole | 33.70 | 349 | ||||||
27. | Klimczak Tomasz | 92 | MKS Zryw Opole | 34.07 | 338 | ||||||
28. | Wilkowiecki Robert | 94 | UKP Manta Jelcz | 34.57 | 323 | ||||||
29. | Hilbig Dag | 93 | 1. Potsdamer SV | 34.75 | 318 | ||||||
30. | Trzmil Andrij | 92 | Drużyna m. Doly | 35.63 | 295 | ||||||
31. | Gruszka Tomasz | 92 | ASP KS Górnik R | 36.00 | 286 | ||||||
32. | Niezgódka Dawid | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 36.01 | 286 | ||||||
33. | Gliński Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 36.49 | 275 | ||||||
34. | Kłusek Adrian | 93 | MKS Juvenia Wro | 37.28 | 258 | ||||||
35. | Bugdol Rafał | 95 | Victoria Racibó | 37.97 | 244 | ||||||
36. | Komisaruk Jakub | 94 | UKP Manta Jelcz | 40.03 | 208 | ||||||
37. | Cieślik Grzegorz | 95 | Victoria Racibó | 43.08 | 167 | ||||||
38. | Trafiałek Marcin | 94 | MKS Zryw Opole | 43.54 | 161 | ||||||
39. | Łacina Krzysztof | 95 | MKS Zryw Opole | 43.96 | 157 | ||||||
40. | Prokopik Władysław | 95 | Drużyna m. Doly | 47.56 | 124 | ||||||
41. | Bromysz Roman | 95 | Drużyna m. Doly | 51.97 | 95 | ||||||
DYSKW. | Wolak Bartłomiej | 93 | WKS Śląsk Wrocł |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Winiewicz Michał | 88 | WKS Śląsk Wrocł | 27.81 | 621 | ||||||
2. | Sierka Grzegorz | 86 | MKS Zryw Opole | 28.43 | 581 | ||||||
3. | Kwaśkiewicz Marcin | 89 | WKS Śląsk Wrocł | 28.93 | 552 | ||||||
4. | Gradoń Jakub | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 29.56 | 517 | ||||||
5. | Łodyga Wiktor SR | 90 | UKP Manta Jelcz | 30.09 | 490 | ||||||
6. | Żerek Roman | 88 | MKS Zryw Opole | 30.23 | 483 | ||||||
7. | Lemiesz Krzysztof SR | 89 | SKS Start Łódź | 30.25 | 482 | ||||||
8. | Lesiv Roman | 88 | Drużyna m. Doly | 30.33 | 479 | ||||||
9. | Perkowski Marcin SR | 90 | Victoria Racibó | 30.47 | 472 | ||||||
10. | Kułak Jakub | 89 | WKS Śląsk Wrocł | 30.49 | 471 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sokulski Jacek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 28.50 | 577 | ||||||
2. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 28.62 | 570 | ||||||
3. | Capiga Filip | 91 | MKS Zryw Opole | 30.25 | 482 | ||||||
4. | Peter Tizian | 91 | OSC Potsdam | 30.93 | 451 | ||||||
5. | Sasik Maciej | 92 | UKP Manta Jelcz | 31.26 | 437 | ||||||
6. | Rathenow Daniel | 92 | OSC Potsdam | 31.73 | 418 | ||||||
7. | Ościłowski Artur | 91 | MKS Zryw Opole | 32.34 | 395 | ||||||
8. | Pietruszka Łukasz | 92 | MKS Zryw Opole | 32.36 | 394 | ||||||
9. | Jończyk Jakub | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 33.06 | 369 | ||||||
10. | Boruta Mateusz | 91 | MKS Juvenia Wro | 33.32 | 361 | ||||||
11. | Klimczak Tomasz | 92 | MKS Zryw Opole | 34.07 | 338 | ||||||
12. | Trzmil Andrij | 92 | Drużyna m. Doly | 35.63 | 295 | ||||||
13. | Gruszka Tomasz | 92 | ASP KS Górnik R | 36.00 | 286 |
11 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Werner Paweł | 93 | MKS Juvenia Wro | 30.72 | 461 | ||||||
2. | Otlewski Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 30.85 | 455 | ||||||
3. | Głuszek Łukasz | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.83 | 377 | ||||||
4. | Tyc Lukasz | 93 | UKP Manta Jelcz | 32.87 | 376 | ||||||
5. | Rybiński Dawid | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 32.99 | 372 | ||||||
6. | Krajewski Damian | 93 | MKS Zryw Opole | 33.70 | 349 | ||||||
7. | Wilkowiecki Robert | 94 | UKP Manta Jelcz | 34.57 | 323 | ||||||
8. | Hilbig Dag | 93 | 1. Potsdamer SV | 34.75 | 318 | ||||||
9. | Niezgódka Dawid | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 36.01 | 286 | ||||||
10. | Gliński Jakub | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 36.49 | 275 | ||||||
11. | Kłusek Adrian | 93 | MKS Juvenia Wro | 37.28 | 258 | ||||||
12. | Bugdol Rafał | 95 | Victoria Racibó | 37.97 | 244 | ||||||
13. | Komisaruk Jakub | 94 | UKP Manta Jelcz | 40.03 | 208 | ||||||
14. | Cieślik Grzegorz | 95 | Victoria Racibó | 43.08 | 167 | ||||||
15. | Trafiałek Marcin | 94 | MKS Zryw Opole | 43.54 | 161 | ||||||
16. | Łacina Krzysztof | 95 | MKS Zryw Opole | 43.96 | 157 | ||||||
17. | Prokopik Władysław | 95 | Drużyna m. Doly | 47.56 | 124 | ||||||
18. | Bromysz Roman | 95 | Drużyna m. Doly | 51.97 | 95 | ||||||
DYSKW. | Wolak Bartłomiej | 93 | WKS Śląsk Wrocł |
<< TOP >> |
Nr 5 21/10/2006 | 200m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Kostecka Joanna | 89 | MKS Zryw Opole | 2:44.71 | 618 | 37.72 | 41.16 | 42.67 | 43.16 | |||||
2. | Poloczek Natalia | 91 | Vega Dobrodzień | 2:50.25 | 559 | 39.49 | 43.76 | 44.39 | 42.61 | |||||
3. | Felzenowska Karolina | 93 | Koral Wrocław | 2:51.53 | 547 | 39.09 | 43.88 | 45.21 | 43.35 | |||||
4. | Stawicka Joanna | 93 | MKS Zryw Opole | 2:56.09 | 506 | 41.39 | 44.12 | 45.04 | 45.54 | |||||
5. | Ulfig Weronika | 94 | Hajduki Chorzów | 2:56.85 | 499 | 40.68 | 44.96 | 45.43 | 45.78 | |||||
6. | Zwiech Patrycja SR | 91 | UKS Junior Kluc | 2:56.92 | 498 | 41.18 | 45.37 | 45.89 | 44.48 | |||||
7. | Mika Sabina SR | 92 | Victoria Racibó | 2:59.24 | 479 | 40.20 | 46.28 | 46.60 | 46.16 | |||||
8. | Rusowicz Malwina SR | 89 | UKP Fala Kraśni | 3:00.76 | 467 | 40.15 | 45.91 | 47.24 | 47.46 | |||||
9. | Panek Marta | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 3:01.17 | 464 | 40.86 | 45.89 | 47.50 | 46.92 | |||||
10. | Sosna Magda | 91 | ASP KS Górnik R | 3:01.46 | 462 | 40.93 | 45.78 | 47.82 | 46.93 | |||||
11. | Burde Sarah | 94 | OSC Potsdam | 3:01.68 | 460 | 41.68 | 46.38 | 46.98 | 46.64 | |||||
12. | Drążkiewicz Agata | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 3:03.82 | 444 | 42.66 | 47.17 | 48.28 | 45.71 | |||||
13. | Tulińska Monika | 93 | Koral Wrocław | 3:05.23 | 434 | 41.36 | 47.31 | 48.68 | 47.88 | |||||
14. | Skwira Gracjana | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 3:11.74 | 391 | 44.90 | 48.93 | 49.94 | 47.97 | |||||
15. | Knipfelberg Martyna | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 3:13.44 | 381 | 44.46 | 49.10 | 50.70 | 49.18 | |||||
16. | Lesser Nelly | 95 | OSC Potsdam | 3:14.75 | 374 | 43.25 | 50.42 | 51.19 | 49.89 | |||||
17. | Rypel Natalia | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 3:15.17 | 371 | 44.08 | 50.31 | 51.51 | 49.27 | |||||
18. | Pietruszka Marta | 94 | MKS Zryw Opole | 3:26.16 | 315 | 46.64 | 51.39 | 54.43 | 53.70 | |||||
19. | Bochyńska Ala | 94 | UKS Junior Kluc | 3:26.19 | 315 | 47.96 | 52.78 | 52.53 | 52.92 | |||||
20. | Kalemba Kaja | 94 | UKS Junior Kluc | 3:30.90 | 294 | 50.38 | 55.42 | 54.30 | 50.80 | |||||
21. | Rak Ewelina | 94 | MKS Zryw Opole | 3:32.91 | 286 | 47.49 | 54.59 | 56.91 | 53.92 | |||||
22. | Czenstochowska Aleksandra | 95 | Victoria Racibó | 3:33.91 | 282 | 49.61 | 53.89 | 56.28 | 54.13 | |||||
23. | Pawlisz Agata | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 3:34.20 | 281 | 54.45 | 54.15 | 54.06 | 51.54 | |||||
24. | Kowalska Anna | 95 | Vega Dobrodzień | 3:39.01 | 263 | 49.74 | 54.27 | 57.21 | 57.79 | |||||
25. | Dzikowicz Natalia | 94 | Vega Dobrodzień | 3:53.41 | 217 | 52.62 | 59.27 | 1:00.87 | 1:00.65 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Kostecka Joanna | 89 | MKS Zryw Opole | 2:44.71 | 618 | 37.72 | 41.16 | 42.67 | 43.16 | |||||
2. | Rusowicz Malwina SR | 89 | UKP Fala Kraśni | 3:00.76 | 467 | 40.15 | 45.91 | 47.24 | 47.46 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Poloczek Natalia | 91 | Vega Dobrodzień | 2:50.25 | 559 | 39.49 | 43.76 | 44.39 | 42.61 | |||||
2. | Zwiech Patrycja SR | 91 | UKS Junior Kluc | 2:56.92 | 498 | 41.18 | 45.37 | 45.89 | 44.48 | |||||
3. | Mika Sabina SR | 92 | Victoria Racibó | 2:59.24 | 479 | 40.20 | 46.28 | 46.60 | 46.16 | |||||
4. | Panek Marta | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 3:01.17 | 464 | 40.86 | 45.89 | 47.50 | 46.92 | |||||
5. | Sosna Magda | 91 | ASP KS Górnik R | 3:01.46 | 462 | 40.93 | 45.78 | 47.82 | 46.93 |
11 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Felzenowska Karolina | 93 | Koral Wrocław | 2:51.53 | 547 | 39.09 | 43.88 | 45.21 | 43.35 | |||||
2. | Stawicka Joanna | 93 | MKS Zryw Opole | 2:56.09 | 506 | 41.39 | 44.12 | 45.04 | 45.54 | |||||
3. | Ulfig Weronika | 94 | Hajduki Chorzów | 2:56.85 | 499 | 40.68 | 44.96 | 45.43 | 45.78 | |||||
4. | Burde Sarah | 94 | OSC Potsdam | 3:01.68 | 460 | 41.68 | 46.38 | 46.98 | 46.64 | |||||
5. | Drążkiewicz Agata | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 3:03.82 | 444 | 42.66 | 47.17 | 48.28 | 45.71 | |||||
6. | Tulińska Monika | 93 | Koral Wrocław | 3:05.23 | 434 | 41.36 | 47.31 | 48.68 | 47.88 | |||||
7. | Skwira Gracjana | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 3:11.74 | 391 | 44.90 | 48.93 | 49.94 | 47.97 | |||||
8. | Knipfelberg Martyna | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 3:13.44 | 381 | 44.46 | 49.10 | 50.70 | 49.18 | |||||
9. | Lesser Nelly | 95 | OSC Potsdam | 3:14.75 | 374 | 43.25 | 50.42 | 51.19 | 49.89 | |||||
10. | Rypel Natalia | 93 | MMKS Kêdzierzyn | 3:15.17 | 371 | 44.08 | 50.31 | 51.51 | 49.27 | |||||
11. | Pietruszka Marta | 94 | MKS Zryw Opole | 3:26.16 | 315 | 46.64 | 51.39 | 54.43 | 53.70 | |||||
12. | Bochyńska Ala | 94 | UKS Junior Kluc | 3:26.19 | 315 | 47.96 | 52.78 | 52.53 | 52.92 | |||||
13. | Kalemba Kaja | 94 | UKS Junior Kluc | 3:30.90 | 294 | 50.38 | 55.42 | 54.30 | 50.80 | |||||
14. | Rak Ewelina | 94 | MKS Zryw Opole | 3:32.91 | 286 | 47.49 | 54.59 | 56.91 | 53.92 | |||||
15. | Czenstochowska Aleksandra | 95 | Victoria Racibó | 3:33.91 | 282 | 49.61 | 53.89 | 56.28 | 54.13 | |||||
16. | Pawlisz Agata | 95 | MMKS Kêdzierzyn | 3:34.20 | 281 | 54.45 | 54.15 | 54.06 | 51.54 | |||||
17. | Kowalska Anna | 95 | Vega Dobrodzień | 3:39.01 | 263 | 49.74 | 54.27 | 57.21 | 57.79 | |||||
18. | Dzikowicz Natalia | 94 | Vega Dobrodzień | 3:53.41 | 217 | 52.62 | 59.27 | 1:00.87 | 1:00.65 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
PK | Brandt Florian | 93 | OSC Potsdam |
<< TOP >> |
Nr 6 21/10/2006 | 200m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Gardziej Sebastian | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 2:27.77 | 623 | 33.38 | 37.02 | 38.31 | 39.06 | |||||
2. | Stachura Maciej | 91 | MKS Zryw Opole | 2:28.10 | 619 | 33.28 | 37.26 | 39.19 | 38.37 | |||||
3. | Stawiany Mateusz | 86 | AZS AWF Wrocław | 2:29.48 | 602 | 35.12 | 37.93 | 38.00 | 38.43 | |||||
4. | Klenk Marek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:30.16 | 594 | 33.62 | 37.83 | 38.84 | 39.87 | |||||
5. | Orthen Kevin | 92 | 1. Potsdamer SV | 2:31.74 | 575 | 33.50 | 38.95 | 40.09 | 39.20 | |||||
6. | Klecha Dawid | 91 | ASP KS Górnik R | 2:35.75 | 532 | 34.34 | 38.66 | 40.66 | 42.09 | |||||
7. | Czarnota Jakub | 91 | ASP KS Górnik R | 2:38.52 | 505 | 36.71 | 40.18 | 40.45 | 41.18 | |||||
8. | Rodzik Jakub | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:41.14 | 480 | 34.83 | 40.79 | 42.41 | 43.11 | |||||
9. | Głuszek Łukasz | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 2:43.89 | 457 | 37.69 | 42.16 | 42.52 | 41.52 | |||||
10. | Fijoł Michał | 92 | ASP KS Górnik R | 2:44.91 | 448 | 37.37 | 41.25 | 43.20 | 43.09 | |||||
11. | Siwek Michał | 93 | KS Pirania Jaro | 2:47.96 | 424 | 39.14 | 43.24 | 44.03 | 41.55 | |||||
12. | Żukowski Bartłomiej | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 2:48.24 | 422 | 39.00 | 43.13 | 43.77 | 42.34 | |||||
13. | Marcinek Tomasz SR | 91 | Victoria Racibó | 2:55.71 | 370 | 37.49 | 43.98 | 46.97 | 47.27 | |||||
14. | Markowski Kacper | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 2:56.65 | 364 | 40.76 | 46.40 | 46.32 | 43.17 | |||||
15. | Brandt Florian | 93 | OSC Potsdam | 2:57.01 | 362 | 40.12 | 45.05 | 46.17 | 45.67 | |||||
16. | Wójtowicz Łukasz | 94 | MMKS Kêdzierzyn | 2:58.23 | 355 | 40.54 | 45.04 | 46.66 | 45.99 | |||||
17. | Pindral Przemysław | 93 | MKS Juvenia Wro | 3:02.86 | 329 | 41.02 | 46.48 | 48.24 | 47.12 | |||||
18. | Vogel Max | 95 | OSC Potsdam | 3:05.36 | 315 | 41.41 | 47.34 | 48.90 | 47.71 | |||||
19. | Hołysz Grzegorz | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 3:10.39 | 291 | 44.32 | 48.82 | 49.52 | 47.73 | |||||
20. | Kotlewski Michał | 94 | MKS Zryw Opole | 3:14.57 | 273 | 44.93 | 49.21 | 50.02 | 50.41 | |||||
21. | Bencal Maciej | 94 | Victoria Racibó | 3:21.89 | 244 | 44.42 | 50.97 | 53.42 | 53.08 | |||||
22. | Smal Maciej | 94 | Victoria Racibó | 3:27.03 | 226 | 46.87 | 53.63 | 53.59 | 52.94 | |||||
23. | Kotowski Krzysztof | 95 | MKS Zryw Opole | 3:28.53 | 221 | 48.34 | 54.72 | 52.90 | 52.57 | |||||
24. | Sacha Krzysztof | 94 | Vega Dobrodzień | 3:44.35 | 178 | 49.57 | 58.18 | 58.58 | 58.02 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Gardziej Sebastian | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 2:27.77 | 623 | 33.38 | 37.02 | 38.31 | 39.06 | |||||
2. | Stawiany Mateusz | 86 | AZS AWF Wrocław | 2:29.48 | 602 | 35.12 | 37.93 | 38.00 | 38.43 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Stachura Maciej | 91 | MKS Zryw Opole | 2:28.10 | 619 | 33.28 | 37.26 | 39.19 | 38.37 | |||||
2. | Klenk Marek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:30.16 | 594 | 33.62 | 37.83 | 38.84 | 39.87 | |||||
3. | Orthen Kevin | 92 | 1. Potsdamer SV | 2:31.74 | 575 | 33.50 | 38.95 | 40.09 | 39.20 | |||||
4. | Klecha Dawid | 91 | ASP KS Górnik R | 2:35.75 | 532 | 34.34 | 38.66 | 40.66 | 42.09 | |||||
5. | Czarnota Jakub | 91 | ASP KS Górnik R | 2:38.52 | 505 | 36.71 | 40.18 | 40.45 | 41.18 | |||||
6. | Rodzik Jakub | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:41.14 | 480 | 34.83 | 40.79 | 42.41 | 43.11 | |||||
7. | Fijoł Michał | 92 | ASP KS Górnik R | 2:44.91 | 448 | 37.37 | 41.25 | 43.20 | 43.09 | |||||
8. | Marcinek Tomasz SR | 91 | Victoria Racibó | 2:55.71 | 370 | 37.49 | 43.98 | 46.97 | 47.27 |
11 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Głuszek Łukasz | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 2:43.89 | 457 | 37.69 | 42.16 | 42.52 | 41.52 | |||||
2. | Siwek Michał | 93 | KS Pirania Jaro | 2:47.96 | 424 | 39.14 | 43.24 | 44.03 | 41.55 | |||||
3. | Żukowski Bartłomiej | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 2:48.24 | 422 | 39.00 | 43.13 | 43.77 | 42.34 | |||||
4. | Markowski Kacper | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 2:56.65 | 364 | 40.76 | 46.40 | 46.32 | 43.17 | |||||
5. | Brandt Florian | 93 | OSC Potsdam | 2:57.01 | 362 | 40.12 | 45.05 | 46.17 | 45.67 | |||||
6. | Wójtowicz Łukasz | 94 | MMKS Kêdzierzyn | 2:58.23 | 355 | 40.54 | 45.04 | 46.66 | 45.99 | |||||
7. | Pindral Przemysław | 93 | MKS Juvenia Wro | 3:02.86 | 329 | 41.02 | 46.48 | 48.24 | 47.12 | |||||
8. | Vogel Max | 95 | OSC Potsdam | 3:05.36 | 315 | 41.41 | 47.34 | 48.90 | 47.71 | |||||
9. | Hołysz Grzegorz | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 3:10.39 | 291 | 44.32 | 48.82 | 49.52 | 47.73 | |||||
10. | Kotlewski Michał | 94 | MKS Zryw Opole | 3:14.57 | 273 | 44.93 | 49.21 | 50.02 | 50.41 | |||||
11. | Bencal Maciej | 94 | Victoria Racibó | 3:21.89 | 244 | 44.42 | 50.97 | 53.42 | 53.08 | |||||
12. | Smal Maciej | 94 | Victoria Racibó | 3:27.03 | 226 | 46.87 | 53.63 | 53.59 | 52.94 | |||||
13. | Kotowski Krzysztof | 95 | MKS Zryw Opole | 3:28.53 | 221 | 48.34 | 54.72 | 52.90 | 52.57 | |||||
14. | Sacha Krzysztof | 94 | Vega Dobrodzień | 3:44.35 | 178 | 49.57 | 58.18 | 58.58 | 58.02 |
<< TOP >> |
Nr 7 21/10/2006 | 200m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Nowacka Aleksandra SK | 90 | MKS Zryw Opole | 2:24.77 | 652 | 32.15 | 36.12 | 37.61 | 38.89 | |||||
2. | Pożarowszczyk Beata | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:26.29 | 632 | 33.36 | 36.98 | 37.53 | 38.42 | |||||
3. | Ignacy Patrycja SR | 89 | MMKS Kêdzierzyn | 2:29.03 | 598 | 33.52 | 37.18 | 38.85 | 39.48 | |||||
4. | Burdelak Agnieszka | 91 | UKP Manta Jelcz | 2:29.43 | 593 | 33.63 | 37.41 | 38.68 | 39.71 | |||||
5. | Wierzyk Anna | 88 | WKS Śląsk Wrocł | 2:30.42 | 581 | 33.79 | 37.94 | 38.77 | 39.92 | |||||
6. | Maliszewska Katarzyna | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 2:40.38 | 480 | 33.94 | 40.84 | 42.42 | 43.18 | |||||
7. | Ulfig Weronika | 94 | Hajduki Chorzów | 2:45.22 | 439 | 34.67 | 40.77 | 44.35 | 45.43 | |||||
Nie uk. | Zatka Paulina | 92 | MKS Juvenia Wro |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Nowacka Aleksandra SK | 90 | MKS Zryw Opole | 2:24.77 | 652 | 32.15 | 36.12 | 37.61 | 38.89 | |||||
2. | Ignacy Patrycja SR | 89 | MMKS Kêdzierzyn | 2:29.03 | 598 | 33.52 | 37.18 | 38.85 | 39.48 | |||||
3. | Wierzyk Anna | 88 | WKS Śląsk Wrocł | 2:30.42 | 581 | 33.79 | 37.94 | 38.77 | 39.92 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Pożarowszczyk Beata | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:26.29 | 632 | 33.36 | 36.98 | 37.53 | 38.42 | |||||
2. | Burdelak Agnieszka | 91 | UKP Manta Jelcz | 2:29.43 | 593 | 33.63 | 37.41 | 38.68 | 39.71 | |||||
3. | Maliszewska Katarzyna | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 2:40.38 | 480 | 33.94 | 40.84 | 42.42 | 43.18 | |||||
Nie uk. | Zatka Paulina | 92 | MKS Juvenia Wro |
11 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Ulfig Weronika | 94 | Hajduki Chorzów | 2:45.22 | 439 | 34.67 | 40.77 | 44.35 | 45.43 |
<< TOP >> |
Nr 8 21/10/2006 | 200m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Paszek Marcin SK | 89 | KS Warta Poznań | 2:04.21 | 742 | 28.14 | 32.11 | 31.89 | 32.07 | |||||
2. | Dembniak Paweł SR | 89 | Victoria Racibó | 2:10.19 | 644 | 28.72 | 32.51 | 34.00 | 34.96 | |||||
3. | Sokulski Jacek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:11.86 | 620 | 29.26 | 33.99 | 35.16 | 33.45 | |||||
4. | Kwaśkiewicz Marcin | 89 | WKS Śląsk Wrocł | 2:13.34 | 599 | 30.09 | 33.62 | 34.57 | 35.06 | |||||
5. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 2:13.48 | 597 | 30.12 | 34.09 | 34.19 | 35.08 | |||||
6. | Pawlak Radosław SR | 89 | SKS Start Łódź | 2:13.85 | 593 | 30.86 | 34.39 | 34.58 | 34.02 | |||||
7. | Stawiany Mateusz | 86 | AZS AWF Wrocław | 2:15.19 | 575 | 29.87 | 33.68 | 35.03 | 36.61 | |||||
8. | Malik Sebastian | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 2:17.25 | 550 | 29.15 | 34.80 | 36.23 | 37.07 | |||||
9. | Prudlak Michał | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:19.38 | 525 | 30.55 | 35.05 | 36.62 | 37.16 | |||||
10. | Szuba Michał | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 2:22.33 | 493 | 31.28 | 36.82 | 37.08 | 37.15 | |||||
11. | Kuczma Wojciech | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 2:29.54 | 425 | 33.82 | 39.37 | 38.83 | 37.52 | |||||
12. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 2:29.90 | 422 | 31.94 | 36.41 | 39.14 | 42.41 | |||||
13. | Babijczuk Mikołaj | 91 | MKS Juvenia Wro | 2:30.11 | 420 | 32.26 | 37.40 | 39.30 | 41.15 | |||||
14. | Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 2:38.54 | 356 | 34.49 | 40.22 | 41.06 | 42.77 | |||||
15. | Dêga Hubert | 94 | MKS Zryw Opole | 3:23.19 | 169 | 40.36 | 53.72 | 55.78 | 53.33 |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Paszek Marcin SK | 89 | KS Warta Poznań | 2:04.21 | 742 | 28.14 | 32.11 | 31.89 | 32.07 | |||||
2. | Dembniak Paweł SR | 89 | Victoria Racibó | 2:10.19 | 644 | 28.72 | 32.51 | 34.00 | 34.96 | |||||
3. | Kwaśkiewicz Marcin | 89 | WKS Śląsk Wrocł | 2:13.34 | 599 | 30.09 | 33.62 | 34.57 | 35.06 | |||||
4. | Pawlak Radosław SR | 89 | SKS Start Łódź | 2:13.85 | 593 | 30.86 | 34.39 | 34.58 | 34.02 | |||||
5. | Stawiany Mateusz | 86 | AZS AWF Wrocław | 2:15.19 | 575 | 29.87 | 33.68 | 35.03 | 36.61 | |||||
6. | Malik Sebastian | 90 | WKS Śląsk Wrocł | 2:17.25 | 550 | 29.15 | 34.80 | 36.23 | 37.07 |
14 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Sokulski Jacek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:11.86 | 620 | 29.26 | 33.99 | 35.16 | 33.45 | |||||
2. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 2:13.48 | 597 | 30.12 | 34.09 | 34.19 | 35.08 | |||||
3. | Prudlak Michał | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:19.38 | 525 | 30.55 | 35.05 | 36.62 | 37.16 | |||||
4. | Kuczma Wojciech | 92 | WKS Śląsk Wrocł | 2:29.54 | 425 | 33.82 | 39.37 | 38.83 | 37.52 | |||||
5. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 2:29.90 | 422 | 31.94 | 36.41 | 39.14 | 42.41 | |||||
6. | Babijczuk Mikołaj | 91 | MKS Juvenia Wro | 2:30.11 | 420 | 32.26 | 37.40 | 39.30 | 41.15 | |||||
7. | Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 2:38.54 | 356 | 34.49 | 40.22 | 41.06 | 42.77 |
11 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Szuba Michał | 93 | WKS Śląsk Wrocł | 2:22.33 | 493 | 31.28 | 36.82 | 37.08 | 37.15 | |||||
2. | Dêga Hubert | 94 | MKS Zryw Opole | 3:23.19 | 169 | 40.36 | 53.72 | 55.78 | 53.33 |
<< TOP >> |
Nr 9 21/10/2006 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | WKS Śląsk Wrocław 1 | WKS Śląsk Wrocł | 2:10.01 | 596 |
Jochim Aleksandra Staszkiewicz Katarzyna | 92 90 | 32.96 1:08.26 | 32.96 1:41.22 | Pożarowszczyk Beata Wierzyk Anna | 91 88 | -:--.-- 2:10.01 |
2. | MKS Juvenia Wrocław 2 | MKS Juvenia Wro | 2:15.14 | 530 |
31.72 38.02 | 31.72 1:09.74 | 34.57 30.83 | 1:44.31 2:15.14 |
3. | WKS Śląsk Wrocław 2 | WKS Śląsk Wrocł | 2:17.91 | 499 |
Bielecka Magdalena Panek Marta | 91 92 | 34.98 39.74 | 34.98 1:14.72 | Maliszewska Katarzyna Herman Paulina | 92 92 | 33.21 29.98 | 1:47.93 2:17.91 |
PK | MKS Zryw Opole 1 | MKS Zryw Opole | 2:04.36 | 681 |
31.15 35.18 | 31.15 1:06.33 | 30.65 27.38 | 1:36.98 2:04.36 |
16 lat i starsi |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | WKS Śląsk Wrocław 1 | WKS Śląsk Wrocł | 2:10.01 | 596 |
Jochim Aleksandra Staszkiewicz Katarzyna | 92 90 | 32.96 1:08.26 | 32.96 1:41.22 | Pożarowszczyk Beata Wierzyk Anna | 91 88 | -:--.-- 2:10.01 |
PK | MKS Zryw Opole 1 | MKS Zryw Opole | 2:04.36 | 681 |
31.15 35.18 | 31.15 1:06.33 | 30.65 27.38 | 1:36.98 2:04.36 |
14 - 15 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | WKS Śląsk Wrocław 2 | WKS Śląsk Wrocł | 2:17.91 | 499 |
Bielecka Magdalena Panek Marta | 91 92 | 34.98 39.74 | 34.98 1:14.72 | Maliszewska Katarzyna Herman Paulina | 92 92 | 33.21 29.98 | 1:47.93 2:17.91 |
11 - 13 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS Juvenia Wrocław 2 | MKS Juvenia Wro | 2:15.14 | 530 |
31.72 38.02 | 31.72 1:09.74 | 34.57 30.83 | 1:44.31 2:15.14 |
<< TOP >> |
Nr 10 21/10/2006 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Open/Senior |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | WKS Śląsk Wrocław 1 | WKS Śląsk Wrocł | 1:50.89 | 633 |
Kwaśkiewicz Marcin Gardziej Sebastian | 89 90 | 29.23 31.52 | 29.23 1:00.75 | Makowski Krzysztof Winiewicz Michał | 92 88 | 26.05 24.09 | 1:26.80 1:50.89 |
2. | MKS Zryw Opole 1 | MKS Zryw Opole | 1:53.81 | 585 |
Sierka Grzegorz Stachura Maciej | 86 91 | 28.34 32.20 | 28.34 1:00.54 | Szczepaniak Tomasz Żerek Roman | 91 88 | 27.87 25.40 | 1:28.41 1:53.81 |
3. | WKS Śląsk Wrocław 2 | WKS Śląsk Wrocł | 1:55.06 | 566 |
Gradoń Jakub Klenk Marek | 90 91 | 29.36 32.20 | 29.36 1:01.56 | Sokulski Jacek Kułak Jakub | 91 89 | 27.63 25.87 | 1:29.19 1:55.06 |
4. | MKS-SMS Victoria Racibórz 1 | Victoria Racibó | 1:55.33 | 562 |
Perkowski Marcin SR Korduła Karol SR | 90 88 | 30.52 32.77 | 30.52 1:03.29 | Dembniak Paweł SR Mazurkiewicz Bartosz SR | 89 89 | 26.81 25.23 | 1:30.10 1:55.33 |
5. | UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 | UKP Manta Jelcz | 1:57.11 | 537 |
Wilkowiecki Robert Lodyga Wiktor | 94 90 | 32.50 31.17 | 32.50 1:03.67 | Sasik Maciej Pelc Krzysztof | 92 91 | 28.67 24.77 | 1:32.34 1:57.11 |
6. | WKS Śląsk Wrocław 3 | WKS Śląsk Wrocł | 2:00.98 | 487 |
Prudlak Michał Rodzik Jakub | 91 91 | 31.04 32.79 | 31.04 1:03.83 | Makowski Krzysztof Kasza Bartłomiej | 92 90 | 30.51 26.64 | 1:34.34 2:00.98 |
7. | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wro | 2:06.92 | 422 |
Werner Paweł Pindral Przemysław | 93 93 | 29.98 37.22 | 29.98 1:07.20 | Widanka Maciej Kłusek Adrian | 93 93 | 31.17 28.55 | 1:38.37 2:06.92 |
16 lat i starsi |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | WKS Śląsk Wrocław 1 | WKS Śląsk Wrocł | 1:50.89 | 633 |
Kwaśkiewicz Marcin Gardziej Sebastian | 89 90 | 29.23 31.52 | 29.23 1:00.75 | Makowski Krzysztof Winiewicz Michał | 92 88 | 26.05 24.09 | 1:26.80 1:50.89 |
2. | MKS Zryw Opole 1 | MKS Zryw Opole | 1:53.81 | 585 |
Sierka Grzegorz Stachura Maciej | 86 91 | 28.34 32.20 | 28.34 1:00.54 | Szczepaniak Tomasz Żerek Roman | 91 88 | 27.87 25.40 | 1:28.41 1:53.81 |
3. | WKS Śląsk Wrocław 2 | WKS Śląsk Wrocł | 1:55.06 | 566 |
Gradoń Jakub Klenk Marek | 90 91 | 29.36 32.20 | 29.36 1:01.56 | Sokulski Jacek Kułak Jakub | 91 89 | 27.63 25.87 | 1:29.19 1:55.06 |
4. | MKS-SMS Victoria Racibórz 1 | Victoria Racibó | 1:55.33 | 562 |
Perkowski Marcin SR Korduła Karol SR | 90 88 | 30.52 32.77 | 30.52 1:03.29 | Dembniak Paweł SR Mazurkiewicz Bartosz SR | 89 89 | 26.81 25.23 | 1:30.10 1:55.33 |
5. | UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 | UKP Manta Jelcz | 1:57.11 | 537 |
Wilkowiecki Robert Lodyga Wiktor | 94 90 | 32.50 31.17 | 32.50 1:03.67 | Sasik Maciej Pelc Krzysztof | 92 91 | 28.67 24.77 | 1:32.34 1:57.11 |
6. | WKS Śląsk Wrocław 3 | WKS Śląsk Wrocł | 2:00.98 | 487 |
Prudlak Michał Rodzik Jakub | 91 91 | 31.04 32.79 | 31.04 1:03.83 | Makowski Krzysztof Kasza Bartłomiej | 92 90 | 30.51 26.64 | 1:34.34 2:00.98 |
11 - 13 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wro | 2:06.92 | 422 |
Werner Paweł Pindral Przemysław | 93 93 | 29.98 37.22 | 29.98 1:07.20 | Widanka Maciej Kłusek Adrian | 93 93 | 31.17 28.55 | 1:38.37 2:06.92 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
PK | MKS Zryw Opole 1 | MKS Zryw Opole | 2:05.05 | 670 |
Capiga Filip Ościłowski Artur | 91 91 | 30.27 34.78 | 30.27 1:05.05 | Krajewski Damian Pietruszka Łukasz | 93 92 | 31.83 28.17 | 1:36.88 2:05.05 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myslenice | www.swimart.myslenice.edu.pl | e-mail: swimart@op.pl |