޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€ |
dzień 3 | 21 Styczen 2007 - 9:00 |
Nr 27 2007-01-21 | 200m motylkowy Kobiet | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2:18.13 | Gembicka Małgorzata 85 Śląsk Wrocław | Gryfino 1993 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | ||||||
1. | Olczak Mirela | 93 | Słowianka Gorzó | 2:21.80 | 2:17.70 | 758 | 1:06.37 | 1:11.33 | |||||
Rekord Polski Juniorów Młodszych 14 lat | |||||||||||||
2. | Sak Agnieszka | 93 | Unia Tarnów | 2:26.11 | 2:23.57 | 669 | 1:07.53 | 1:16.04 | |||||
3. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 2:28.06 | 2:27.60 | 616 | 1:12.06 | 1:15.54 | |||||
4. | Żukowska Paula | 93 | MMKS Kedzierzyn | 2:30.19 | 2:28.03 | 610 | 1:10.31 | 1:17.72 | |||||
5. | Wakuła Karolina | 93 | AZS AWF Katowic | 2:32.95 | 2:31.00 | 575 | 1:13.14 | 1:17.86 | |||||
6. | Kowalińska Oriana | 93 | Kormoran Olszty | 2:33.04 | 2:31.52 | 569 | 1:12.96 | 1:18.56 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
7. | Małecka Agnieszka | 93 | Solex Lêbork | 2:36.34 | 2:33.42 | 548 | 1:13.28 | 1:20.14 | |||||
8. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 2:37.89 | 2:36.56 | 516 | 1:15.09 | 1:21.47 | |||||
9. | Kundzicz Kinga | 93 | Wisła Puławy | 2:36.04 | 2:39.32 | 521 | 1:13.46 | 1:25.86 | |||||
10. | Przystalska Angelika | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:39.99 | 2:39.42 | 489 | 1:13.73 | 1:25.69 | |||||
11. | Kuzawińska Karolina | 93 | PUKS Płońsk | 2:41.17 | 2:41.85 | 473 | 1:15.46 | 1:26.39 | |||||
Nie uk. | Duduś Anna | 93 | Delfin Tarnobrz | 2:40.05 | |||||||||
13. | Kowalska Agata | 93 | Polonia Warszaw | 2:35.17 | Skreśl | 530 | 1:12.05 | 1:23.12 |
|||||
14. | Butkiewicz Olga | 93 | BUKS Warszawa | 2:38.56 | Skreśl | 497 | 1:13.53 | 1:25.03 | |||||
15. | Żegalski Aleksandra | 93 | KS Posnania | 2:41.59 | 469 | 1:16.37 | 1:25.22 | ||||||
16. | Ludniewska Karolina | 93 | Słowianka Gorzó | 2:42.39 | 462 | 1:16.37 | 1:26.02 | ||||||
17. | Panek Agata | 93 | Solex Lêbork | 2:42.94 | 458 | 1:18.29 | 1:24.65 | ||||||
18. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 2:44.12 | 448 | 1:16.70 | 1:27.42 | ||||||
19. | Zachoszcz Joanna | 93 | Znicz Koszalin | 2:49.35 | 408 | 1:20.54 | 1:28.81 | ||||||
20. | Włódarczyk Joanna | 93 | KS Posnania | 2:50.99 | 396 | 1:21.35 | 1:29.64 | ||||||
21. | Chilczuk Paulina | 93 | Kormoran Olszty | 2:51.12 | 395 | 1:14.88 | 1:36.24 | ||||||
22. | Przybysz Kinga | 93 | Aquatica Pawłow | 2:55.48 | 366 | 1:20.86 | 1:34.62 | ||||||
23. | Niedźwiadek Anna | 93 | Wodnik Rawicz | 3:02.75 | 324 | 1:23.73 | 1:39.02 | ||||||
24. | Wejnerowska Klaudia | 93 | Znicz Koszalin | 3:11.14 | 284 | 1:28.39 | 1:42.75 | ||||||
DYSKW. | Wieczorek Sara | 93 | Słowianka Gorzó |
<< TOP >> |
Nr 28 2007-01-21 | 200m motylkowy Mêżczyzn | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 2:05.95 | Łuczak Piotr 92 AZS AWF Katowice | Ciechanów 2006 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 100m | 200m | |||||
1. | Gniadek Damian | 93 | Trójka Łódź | 2:18.70 | 2:16.19 | 563 | 1:03.67 | 1:12.52 | ||||
2. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 2:17.80 | 2:16.81 | 555 | 1:04.20 | 1:12.61 | ||||
3. | Szuba Michał | 93 | Śląsk Wrocław | 2:18.83 | 2:16.93 | 554 | 1:06.23 | 1:10.70 | ||||
4. | Karpisz Bartłomiej | 93 | Słowianka Gorzó | 2:18.09 | 2:17.21 | 550 | 1:04.26 | 1:12.95 | ||||
5. | Gilski Krzysztof | 93 | Kormoran Olszty | 2:20.93 | 2:17.24 | 550 | 1:03.16 | 1:14.08 | ||||
6. | Opalski Marcin | 93 | Rekin Ursynów | 2:22.11 | 2:24.57 | 495 | 1:07.93 | 1:16.64 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Chmiel Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:23.30 | 2:22.99 | 486 | 1:06.42 | 1:16.57 | ||||
8. | Ratajczyk Jakub | 93 | Pałac Katowice | 2:26.22 | 2:23.74 | 479 | 1:08.23 | 1:15.51 | ||||
9. | Zając Tomasz | 93 | Wiking Tomaszów | 2:27.47 | 2:27.15 | 446 | 1:10.41 | 1:16.74 | ||||
10. | Kunicki Brandon | 93 | KS Posnania | 2:26.54 | 2:29.14 | 452 | 1:10.38 | 1:18.76 | ||||
DYSKW. | Wawrzyńczak Piotr | 93 | Nawa Skierniewi | 2:24.20 | ||||||||
DYSKW. | Bojdoł Kamil | 93 | MOSM Tychy | 2:26.38 | ||||||||
13. | Dorobisz Patryk | 93 | Victoria Racibó | 2:27.75 | 441 | 1:11.47 | 1:16.28 |
|||||
14. | Głuszek Łukasz | 93 | Śląsk Wrocław | 2:28.72 | 432 | 1:10.20 | 1:18.52 | |||||
15. | Psyk Mikołaj Maciej | 93 | KSZO Ostrowiec | 2:30.23 | 419 | 1:08.10 | 1:22.13 | |||||
16. | Kościelniak Konrad | 93 | Juvenia Wrocław | 2:31.01 | 413 | 1:12.92 | 1:18.09 | |||||
17. | Gajda Mateusz | 93 | Nawa Skierniewi | 2:31.13 | 412 | 1:14.26 | 1:16.87 | |||||
18. | Głogowski Adam | 93 | Flota Gdynia | 2:31.82 | 406 | 1:13.31 | 1:18.51 | |||||
19. | Widanka Maciej | 93 | Juvenia Wrocław | 2:33.77 | 391 | 1:11.30 | 1:22.47 | |||||
20. | Bening Emil | 93 | Juvenia Wrocław | 2:33.87 | 390 | 1:12.96 | 1:20.91 | |||||
21. | Sadlak Patrick | 93 | Ikar Mielec | 2:35.51 | 378 | 1:14.74 | 1:20.77 | |||||
22. | Osenkowski Barłomiej | 93 | Znicz Koszalin | 2:35.75 | 376 | 1:13.58 | 1:22.17 | |||||
23. | Skibiński Mateusz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 2:37.58 | 363 | 1:11.89 | 1:25.69 | |||||
24. | Osowski Mateusz | 93 | Sambor Tczew | 2:37.86 | 361 | 1:14.95 | 1:22.91 | |||||
25. | Kulas David | 93 | Słowianka Gorzó | 2:39.22 | 352 | 1:13.12 | 1:26.10 | |||||
26. | Paluchowski Szymon | 93 | Unia Oświêcim | 2:39.76 | 349 | 1:12.04 | 1:27.72 | |||||
27. | Jaworski Michał | 93 | KSZO Ostrowiec | 2:42.62 | 331 | 1:17.05 | 1:25.57 | |||||
28. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 2:42.74 | 330 | 1:15.32 | 1:27.42 | |||||
29. | Asulian Axel | 93 | MOSiR Mysłowice | 2:45.17 | 316 | 1:15.95 | 1:29.22 | |||||
30. | Domański Maciej | 93 | ATP Augustów | 2:46.21 | 310 | 1:16.15 | 1:30.06 | |||||
31. | Szczepanik Łukasz | 93 | Juvenia Wrocław | 2:48.37 | 298 | 1:20.10 | 1:28.27 | |||||
32. | Iwański Kamil | 93 | Rekin Ursynów | 2:49.34 | 293 | 1:19.30 | 1:30.04 | |||||
33. | Ułanowicz Borys | 93 | Wodnik Włocawek | 2:55.25 | 264 | 1:21.11 | 1:34.14 | |||||
34. | Zapendowski Ernest | 93 | BUKS Warszawa | 2:56.29 | 260 | 1:26.32 | 1:29.97 | |||||
35. | Gajdzica Wojciech | 93 | Znicz Koszalin | 2:56.41 | 259 | 1:20.47 | 1:35.94 | |||||
36. | Szymański Bartosz | 93 | Juvenia Białyst | 2:57.54 | 254 | 1:23.13 | 1:34.41 | |||||
DYSKW. | Michalak Łukasz | 93 | Warta Poznań | |||||||||
DYSKW. | Kornacki Robert | 93 | Juvenia Białyst |
<< TOP >> |
Nr 29 2007-01-21 | 100m dowolny Kobiet | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 58.15 | Barzycka Paulina 86 Orlik Lublin | Puławy 2000 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Pawlaczek Natalia | 93 | Zryw Opole | 1:01.26 | 58.47 | 736 | 29.16 | 29.31 | ||||
2. | Baranowska Magdalena | 93 | Solex Lêbork | 1:01.64 | 1:00.52 | 664 | 28.98 | 31.54 | ||||
3. | Kośla Marta | 93 | Polonia Warszaw | 1:00.80 | 1:00.58 | 662 | 29.68 | 30.90 | ||||
4. | Pszczolnik Monika | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:01.09 | 1:01.05 | 647 | 29.80 | 31.25 | ||||
5. | Stawicka Joanna | 93 | Zryw Opole | 1:02.43 | 1:02.68 | 605 | 30.51 | 32.17 | ||||
6. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:02.02 | 1:02.75 | 617 | 30.01 | 32.74 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 1:02.82 | 1:01.59 | 630 | 30.20 | 31.39 | ||||
8. | Grabarska Marta | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:02.75 | 1:01.67 | 628 | 29.85 | 31.82 | ||||
9. | Jakóbczyk Hanna | 93 | MZOS Płock | 1:02.46 | 1:01.78 | 624 | 30.11 | 31.67 | ||||
10. | Wiczkowska Daria | 93 | Słowianka Gorzó | 1:04.49 | 1:03.55 | 574 | 30.32 | 33.23 | ||||
11. | Bukowska Karolina | 93 | Delfin 2 Elbląg | 1:04.64 | 1:03.99 | 562 | 31.05 | 32.94 | ||||
NW | Szczesna Sylwia | 93 | Polonez Wyszków | 1:04.63 | ||||||||
13. | Skrzydło Sara | 93 | Śląsk Wrocław | 1:02.54 | Skreśl | 602 | 30.15 | 32.39 |
||||
14. | Konwerska Natalia | 93 | Orka Ciechanów | 1:02.58 | Skreśl | 601 | 30.07 | 32.51 | ||||
15. | Pyszka Alicja | 93 | MOSM Tychy | 1:04.71 | 543 | 31.74 | 32.97 | |||||
16. | Walczak Jagoda | 93 | Pirania Jarocin | 1:04.73 | 543 | 31.28 | 33.45 | |||||
17. | Włodarczyk Barbara | 93 | Orka Lêdziny | 1:04.93 | 538 | 31.18 | 33.75 | |||||
18. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:04.98 | 536 | 32.03 | 32.95 | |||||
19. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 1:04.99 | 536 | 31.58 | 33.41 | |||||
20. | Jagielska Marika | 93 | Juvenia Białyst | 1:05.13 | 533 | 31.50 | 33.63 | |||||
21. | Wilczêga Anita | 93 | Polonia Warszaw | 1:05.22 | 531 | 31.17 | 34.05 | |||||
22. | Gorczyca Agnieszka | 93 | Polonia Warszaw | 1:05.39 | 526 | 31.12 | 34.27 | |||||
23. | Kundzicz Kinga | 93 | Wisła Puławy | 1:05.58 | 522 | 30.89 | 34.69 | |||||
24. | Hanuszewicz Pamela | 93 | SMS MKP Szczeci | 1:05.74 | 518 | 31.94 | 33.80 | |||||
25. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 1:05.75 | 518 | 31.70 | 34.05 | |||||
26. | Połomka Paulina | 93 | Akwawit Leszno | 1:05.84 | 516 | 32.14 | 33.70 | |||||
27. | Plottke Aleksandra | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:06.21 | 507 | 32.26 | 33.95 | |||||
28. | Skiba Karolina | 93 | Trójka Łódź | 1:06.24 | 506 | 31.26 | 34.98 | |||||
29. | Michalik Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:06.30 | 505 | 32.03 | 34.27 | |||||
30. | Chrzanowska Anna | 93 | Pałac Katowice | 1:06.49 | 501 | 31.80 | 34.69 | |||||
31. | Gniedziejko Patrycja | 93 | Delfin Ełk | 1:06.51 | 500 | 32.16 | 34.35 | |||||
32. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:06.75 | 495 | 32.20 | 34.55 | |||||
33. | Tlaga Agnieszka | 93 | Orka Sochaczew | 1:06.83 | 493 | 32.00 | 34.83 | |||||
34. | Skwira Gracjana | 93 | Śląsk Wrocław | 1:06.90 | 492 | 32.76 | 34.14 | |||||
35. | Grimnitz Monika | 93 | Delfin Toruń | 1:06.92 | 491 | 32.29 | 34.63 | |||||
36. | Surowiec Kinga | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:07.06 | 488 | 32.00 | 35.06 | |||||
37. | Krochmal Magdalena | 93 | Kochłowiczanka | 1:07.10 | 487 | 32.63 | 34.47 | |||||
38. | Grela Małgorzata | 93 | Juvenia Wrocław | 1:07.14 | 486 | 31.73 | 35.41 | |||||
Sznajder Paula | 93 | Śląsk Wrocław | 1:07.14 | 486 | 32.55 | 34.59 | ||||||
Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 1:07.14 | 486 | 32.42 | 34.72 | ||||||
Bajczyk Kamila | 93 | Delfin 2 Elbląg | 1:07.14 | 486 | 32.33 | 34.81 | ||||||
42. | Karska Katarzyna | 93 | Śląsk Wrocław | 1:07.17 | 486 | 32.37 | 34.80 | |||||
43. | Kempa Ewa | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:07.27 | 484 | 32.35 | 34.92 | |||||
44. | Zembrzuska Dorota | 93 | Orka Ciechanów | 1:07.28 | 483 | 32.83 | 34.45 | |||||
45. | Nowak Alicja | 93 | MMKS Kedzierzyn | 1:07.46 | 479 | 32.33 | 35.13 | |||||
46. | Zalewska Joanna | 93 | Olimpijczyk Suw | 1:07.70 | 474 | 32.14 | 35.56 | |||||
47. | Cynk Hanna | 93 | Śląsk Wrocław | 1:07.71 | 474 | 33.34 | 34.37 | |||||
48. | Rudkowska Klaudia | 93 | Polonia Warszaw | 1:07.74 | 474 | 32.50 | 35.24 | |||||
49. | Panek Sara | 93 | Śląsk Wrocław | 1:07.94 | 469 | 32.01 | 35.93 | |||||
50. | Wolińska Katarzyna | 93 | MOS Katowice | 1:08.01 | 468 | 32.75 | 35.26 | |||||
51. | Laprus Zuzanna | 93 | Żoliborz Warsza | 1:08.17 | 465 | 33.56 | 34.61 | |||||
52. | Rejska Malwina | 93 | Śląsk Wrocław | 1:08.23 | 463 | 33.16 | 35.07 | |||||
53. | Wilk Zuzanna | 93 | Akwawit Leszno | 1:08.36 | 461 | 33.00 | 35.36 | |||||
54. | Gronwald Agnieszka | 93 | BUKS Warszawa | 1:08.46 | 459 | 33.44 | 35.02 | |||||
55. | Łukasik Zuzanna | 93 | Korona Kraków | 1:08.80 | 452 | 33.39 | 35.41 | |||||
56. | Mikulak Patrycja | 93 | Płetwal Polkowi | 1:08.82 | 452 | 32.43 | 36.39 | |||||
57. | Konig Gabrysia | 93 | MOSM Tychy | 1:09.40 | 440 | 33.17 | 36.23 | |||||
58. | Maczuch Ewa | 93 | Kochłowiczanka | 1:09.51 | 438 | 33.25 | 36.26 | |||||
59. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 1:09.59 | 437 | 33.42 | 36.17 | |||||
60. | Malczyk Joanna | 93 | MUKP Warszawian | 1:09.68 | 435 | 33.53 | 36.15 | |||||
61. | Woś Julia | 93 | Aquatica Pawłow | 1:09.80 | 433 | 34.14 | 35.66 | |||||
62. | Norek Stefania | 93 | Akwawit Leszno | 1:09.89 | 431 | 34.02 | 35.87 | |||||
63. | Wojtczak Marita | 93 | Wodnik Rawicz | 1:09.92 | 431 | 33.98 | 35.94 | |||||
Niewinowska Zofia | 93 | MUKP Warszawian | 1:09.92 | 431 | 33.52 | 36.40 | ||||||
65. | Świątek Agnieszka | 93 | Orka Sochaczew | 1:10.21 | 425 | 33.28 | 36.93 | |||||
66. | Jagura Katarzyna | 93 | BUKS Warszawa | 1:10.25 | 425 | 33.30 | 36.95 | |||||
67. | Horosz Katarzyna | 93 | Rekin Ursynów | 1:10.36 | 423 | 33.22 | 37.14 | |||||
68. | Głazowska Kaja | 93 | Orka Zamość | 1:10.68 | 417 | 33.58 | 37.10 | |||||
69. | Jarząbek Paulina | 93 | Delfin Ełk | 1:10.81 | 415 | 34.65 | 36.16 | |||||
70. | Jucha Magdalena | 93 | Wodnik Police | 1:10.87 | 414 | 33.85 | 37.02 | |||||
71. | Jedynak Kamila | 93 | Śląsk Wrocław | 1:11.12 | 409 | 33.86 | 37.26 | |||||
72. | Matraszek Aleksandra | 93 | Wodnik Włocawek | 1:11.25 | 407 | 34.05 | 37.20 | |||||
73. | Babynko Justyna | 93 | Batory Sokółka | 1:11.31 | 406 | 34.01 | 37.30 | |||||
74. | Kozłowska Natalia | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:11.57 | 402 | 34.81 | 36.76 | |||||
75. | Ołenicz Agnieszka | 93 | Aquatica Pawłow | 1:11.70 | 399 | 34.49 | 37.21 | |||||
76. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 1:11.72 | 399 | 34.12 | 37.60 | |||||
77. | Duda Vanessa | 93 | Wodnik Rawicz | 1:12.14 | 392 | 34.76 | 37.38 | |||||
78. | Ludkowska Magda | 93 | Śląsk Wrocław | 1:12.34 | 389 | 35.19 | 37.15 | |||||
79. | Wejnerowska Klaudia | 93 | Znicz Koszalin | 1:12.52 | 386 | 35.08 | 37.44 | |||||
80. | Palmowska Justyna | 93 | Unia Busko Zdró | 1:12.95 | 379 | 35.26 | 37.69 | |||||
81. | Bryła Aleksandra | 93 | BSP Bielsko Bia | 1:14.20 | 360 | 35.45 | 38.75 | |||||
82. | Kozon Dominika | 93 | Polonez Wyszków | 1:14.71 | 353 | 35.52 | 39.19 | |||||
83. | Selerska Klaudia | 93 | Orka Sochaczew | 1:15.49 | 342 | 35.95 | 39.54 | |||||
84. | Drezler Katarzyna | 93 | Orka Sochaczew | 1:15.52 | 342 | 35.76 | 39.76 | |||||
NW | Salik Martyna | 93 | ATP Augustów |
<< TOP >> |
Nr 30 2007-01-21 | 100m dowolny Mêżczyzn | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 52.95 | Łuczak Piotr 92 AZS AWF Katowice | Wrocław 2006 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 56.75 | 54.99 | 616 | 27.00 | 27.99 | |||||
2. | Przyborowski Piotr | 93 | MZOS Płock | 56.26 | 55.81 | 589 | 26.93 | 28.88 | |||||
3. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 57.23 | 56.62 | 564 | 27.41 | 29.21 | |||||
4. | Grzelec Bartosz | 93 | Polonia Warszaw | 56.97 | 56.91 | 556 | 27.62 | 29.29 | |||||
5. | Bor Radosław | 93 | Korner-Novita 1 | 57.84 | 57.73 | 532 | 28.05 | 29.68 | |||||
6. | Łoniewski Daniel | 93 | Jordan Krakow | 58.09 | 58.83 | 523 | 28.22 | 30.61 | |||||
B-Finał | |||||||||||||
7. | Kozłowski Marcin | 93 | Wola Warszawa | 59.25 | 58.72 | 506 | 28.15 | 30.57 | |||||
8. | Musiał Dawid | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 58.62 | 58.94 | 509 | 28.35 | 30.59 | |||||
9. | Bening Emil | 93 | Juvenia Wrocław | 59.55 | 59.51 | 486 | 28.47 | 31.04 | |||||
Czas z repasaży: 58.62 | |||||||||||||
10. | Kłusek Adrian | 93 | Juvenia Wrocław | 59.35 | 1:00.11 | 490 | 29.01 | 31.10 | |||||
11. | Ciećka Patryk | 93 | Delfin Ełk | 59.25 | 1:00.44 | 492 | 28.92 | 31.52 | |||||
12. | Nowak Bartosz | 93 | Delfin 2 Elbląg | 58.89 | 1:07.05 | 502 | 32.35 | 34.70 | |||||
Gawêda Karol | 93 | AZS AWF Katowic | 59.55 | 485 | 28.52 | 31.03 |
|||||||
Czas z repasaży: 58.66 | |||||||||||||
14. | Wołodźko Maciej | 93 | MKS "11" Jeleni | 59.62 | 483 | 28.59 | 31.03 | ||||||
15. | Michałowski Krzysztof | 93 | Warta Poznań | 59.71 | 481 | 28.43 | 31.28 | ||||||
16. | Kaproń Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 59.97 | 475 | 28.64 | 31.33 | ||||||
17. | Witos Kacper | 93 | SMS MKP Szczeci | 1:00.31 | 467 | 28.95 | 31.36 | ||||||
18. | Ryskalok Michał | 93 | Polonia Warszaw | 1:00.48 | 463 | 28.55 | 31.93 | ||||||
19. | Szymański Konrad | 93 | Polonia Warszaw | 1:00.76 | 457 | 28.69 | 32.07 | ||||||
20. | Urbaniak Maciej | 93 | Akwawit Leszno | 1:01.00 | 451 | 29.54 | 31.46 | ||||||
21. | Lann Karol | 93 | Rekin Ursynów | 1:01.23 | 446 | 29.03 | 32.20 | ||||||
22. | Świątkiewicz Rafał | 93 | Polonia Warszaw | 1:01.57 | 439 | 29.65 | 31.92 | ||||||
23. | Foltyński Walter | 93 | Meduza Pajeczno | 1:01.65 | 437 | 29.57 | 32.08 | ||||||
24. | Florkowski Wojtek | 93 | MOSM Tychy | 1:01.70 | 436 | 29.43 | 32.27 | ||||||
25. | Durjasz Daniel | 93 | Polonia Warszaw | 1:01.75 | 435 | 29.39 | 32.36 | ||||||
26. | Kamiński Jakub | 93 | Wodnik Police | 1:01.76 | 435 | 29.58 | 32.18 | ||||||
27. | Oleksiak Krzysztof | 93 | MMKS Kedzierzyn | 1:01.77 | 435 | 29.97 | 31.80 | ||||||
28. | Kucharski Michał | 93 | Słowianka Gorzó | 1:01.80 | 434 | 30.03 | 31.77 | ||||||
29. | Dêbicki Kacper | 93 | Słowianka Gorzó | 1:01.83 | 433 | 29.65 | 32.18 | ||||||
30. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 1:01.88 | 432 | 29.46 | 32.42 | ||||||
31. | Poławski Mariusz | 93 | MUKP Warszawian | 1:02.02 | 429 | 30.14 | 31.88 | ||||||
32. | Pytel Filip | 93 | Polonia Warszaw | 1:02.15 | 427 | 29.51 | 32.64 | ||||||
33. | Dziedzic Andrzej | 93 | Polonia Warszaw | 1:02.30 | 424 | 30.27 | 32.03 | ||||||
34. | Rozmiarek Łukasz | 93 | Słowianka Gorzó | 1:02.53 | 419 | 29.97 | 32.56 | ||||||
35. | Cisowski Tomasz | 93 | BOBRY Dêbica | 1:02.54 | 419 | 30.18 | 32.36 | ||||||
36. | Bielawski Michał | 93 | Rekin Ursynów | 1:02.56 | 418 | 29.70 | 32.86 | ||||||
37. | Kołodziejski Cezary | 93 | Skra Bełchatów | 1:02.76 | 414 | 30.56 | 32.20 | ||||||
38. | Sutowski Bartłomiej | 93 | UKS Meduza W-wa | 1:02.91 | 411 | 29.48 | 33.43 | ||||||
39. | Ciechomski Hubert | 93 | Polonia Warszaw | 1:03.27 | 404 | 30.34 | 32.93 | ||||||
40. | Raczynski Jakub | 93 | Bałtyk Odyseja | 1:03.29 | 404 | 30.59 | 32.70 | ||||||
41. | Misiaszek Jakub | 93 | MKP Toruńczyk | 1:03.32 | 403 | 30.53 | 32.79 | ||||||
42. | Folket Michał | 93 | MOSM Tychy | 1:03.33 | 403 | 30.07 | 33.26 | ||||||
43. | Pławecki Paweł | 93 | Jedynka Elbląg | 1:03.55 | 399 | 29.92 | 33.63 | ||||||
44. | Brzoza Jakub | 93 | Śląsk Wrocław | 1:03.62 | 398 | 30.88 | 32.74 | ||||||
45. | Ulatowski Kamil | 93 | Znicz Koszalin | 1:03.64 | 397 | 30.39 | 33.25 | ||||||
46. | Majer Damian | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:03.77 | 395 | 30.24 | 33.53 | ||||||
47. | Legrzycki Filip | 93 | Polonia Warszaw | 1:03.89 | 393 | 30.34 | 33.55 | ||||||
48. | Gomółka Piotr | 93 | Sokół Rzeszów | 1:04.14 | 388 | 30.64 | 33.50 | ||||||
49. | Krajewski Damian | 93 | Zryw Opole | 1:04.22 | 387 | 30.53 | 33.69 | ||||||
50. | Witkowski Filip | 93 | Polonia Warszaw | 1:04.25 | 386 | 31.03 | 33.22 | ||||||
51. | Siedlak Kuba | 93 | Wodnik Siemiano | 1:04.35 | 384 | 30.28 | 34.07 | ||||||
52. | Hołysz Grzegorz | 93 | Śląsk Wrocław | 1:04.42 | 383 | 31.11 | 33.31 | ||||||
53. | Puławski Przemeysław | 93 | Anprel Pruszków | 1:04.50 | 382 | 29.92 | 34.58 | ||||||
Markowski Kacper | 93 | Śląsk Wrocław | 1:04.50 | 382 | 30.89 | 33.61 | |||||||
55. | Wojciechowski Konrad | 93 | Polonia Warszaw | 1:04.70 | 378 | 30.90 | 33.80 | ||||||
56. | Baran Mateusz | 93 | MUKP Warszawian | 1:04.99 | 373 | 31.08 | 33.91 | ||||||
57. | Suchenek Adam | 93 | Polonez Wyszków | 1:05.24 | 369 | 31.41 | 33.83 | ||||||
58. | Pałacki Szymon | 93 | Neptun Stargard | 1:05.75 | 360 | 31.07 | 34.68 | ||||||
59. | Tkaczyk Andrzej | 93 | Rekin Ursynów | 1:05.99 | 356 | 31.43 | 34.56 | ||||||
60. | Niezgódka Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 1:06.07 | 355 | 31.78 | 34.29 | ||||||
61. | Kroczyński Adam | 93 | Polonia Warszaw | 1:06.14 | 354 | 31.61 | 34.53 | ||||||
62. | Grzybowski Damian | 93 | Polonez Wyszków | 1:06.15 | 354 | 31.85 | 34.30 | ||||||
63. | Wus Jêdrzej | 93 | Polonia Warszaw | 1:06.74 | 345 | 31.48 | 35.26 | ||||||
64. | Kubiak Norbert | 93 | Warta Poznań | 1:06.85 | 343 | 31.75 | 35.10 | ||||||
65. | Gajdzica Wojciech | 93 | Znicz Koszalin | 1:07.30 | 336 | 32.41 | 34.89 | ||||||
66. | Kunat Aleksander | 93 | Unia Busko Zdró | 1:07.92 | 327 | 32.31 | 35.61 | ||||||
67. | Bogus Paweł | 93 | Juvenia Białyst | 1:08.07 | 325 | 32.77 | 35.30 | ||||||
68. | Roguski Bartłomiej | 93 | Żoliborz Warsza | 1:08.65 | 317 | 32.65 | 36.00 | ||||||
69. | Cichoń Witold | 93 | Meduza Pajeczno | 1:08.82 | 314 | 32.84 | 35.98 | ||||||
70. | Skibiński Igor | 93 | BUKS Warszawa | 1:09.87 | 300 | 32.29 | 37.58 | ||||||
71. | Poniatowski Borys | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:09.95 | 299 | 32.92 | 37.03 | ||||||
72. | Kolanek Mariusz | 93 | Aquatica Pawłow | 1:15.11 | 242 | 35.25 | 39.86 | ||||||
73. | Domański Dariusz | 93 | Żoliborz Warsza | 1:16.89 | 225 | 36.48 | 40.41 | ||||||
74. | Mańkowski Karol | 93 | BUKS Warszawa | 1:21.53 | 189 | 38.49 | 43.04 | ||||||
DYSKW. | Wolak Bartłomiej | 93 | Śląsk Wrocław | ||||||||||
DYSKW. | Andraka Maciej | 93 | ATP Augustów | ||||||||||
DYSKW. | Ostrowski Maciej | 93 | Delfin Ełk | ||||||||||
DYSKW. | Niedzwiecki Michał | 93 | ATP Augustów |
<< TOP >> |
Nr 31 2007-01-21 | 100m grzbietowy Kobiet | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1:02.47 | Lefanowicz Iwona 92 Skarpa Lublin | Łódź 2006 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Naziêbło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 1:05.60 | 1:04.75 | 729 | 31.91 | 32.84 | ||||
2. | Misiórska Katarzyna | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:08.68 | 1:06.73 | 666 | 32.04 | 34.69 | ||||
3. | Siwiec Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:06.87 | 1:07.06 | 662 | 32.52 | 34.54 | ||||
4. | Kośla Marta | 93 | Polonia Warszaw | 1:08.34 | 1:07.60 | 641 | 32.98 | 34.62 | ||||
5. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 1:07.63 | 1:07.75 | 640 | 32.67 | 35.08 | ||||
6. | Zawiszewska Maja | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:08.33 | 1:08.94 | 620 | 33.69 | 35.25 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Królak Agnieszka | 93 | Anprel Pruszków | 1:08.78 | 1:09.03 | 608 | 33.36 | 35.67 | ||||
8. | Stefańska Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 1:09.67 | 1:09.32 | 594 | 33.68 | 35.64 | ||||
9. | Strychalska Karolina | 93 | Polonia Warszaw | 1:09.62 | 1:10.21 | 587 | 33.90 | 36.31 | ||||
10. | Małecka Agnieszka | 93 | Solex Lêbork | 1:09.90 | 1:10.24 | 580 | 34.27 | 35.97 | ||||
11. | Morka Monika | 93 | Trójka Łódź | 1:10.40 | 1:12.54 | 567 | 34.57 | 37.97 | ||||
NW | Antoszewska Marta | 93 | Śląsk Wrocław | 1:10.42 | ||||||||
13. | Stańczak Edyta | 93 | Śląsk Wrocław | 1:09.12 | Skreśl | 599 | 33.53 | 35.59 |
||||
14. | Kowalska Agata | 93 | Polonia Warszaw | 1:09.35 | Skreśl | 593 | 33.53 | 35.82 | ||||
15. | Kapela Paulina | 93 | Siódemka Sopot | 1:09.65 | Skreśl | 586 | 34.03 | 35.62 | ||||
16. | Dudek Mariola | 93 | Orka Jêdrzejów | 1:11.32 | 546 | 34.28 | 37.04 | |||||
17. | Pszczolnik Monika | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:11.82 | 534 | 34.61 | 37.21 | |||||
18. | Jasińska Joanna | 93 | Jordan Krakow | 1:11.87 | 533 | 35.54 | 36.33 | |||||
19. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSZO Ostrowiec | 1:12.05 | 529 | 34.87 | 37.18 | |||||
20. | Leoniak Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 1:12.33 | 523 | 35.15 | 37.18 | |||||
Grzegorczyk Izabella | 93 | KS Posnania | 1:12.33 | 523 | 35.31 | 37.02 | ||||||
22. | Urbanowska Justyna | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:12.35 | 523 | 35.85 | 36.50 | |||||
23. | Kowalska Katarzyna | 93 | Korner-Novita 1 | 1:12.86 | 512 | 35.10 | 37.76 | |||||
24. | Jabłońska Roksana | 93 | AZS AWF Katowic | 1:12.90 | 511 | 35.73 | 37.17 | |||||
25. | Gawenda Paulina | 93 | AZS AWF Katowic | 1:13.07 | 507 | 35.33 | 37.74 | |||||
26. | Mazur Sonia | 93 | Unia Oświêcim | 1:13.13 | 506 | 34.72 | 38.41 | |||||
27. | Rozwadowska Aleksandra | 93 | MOSiR Sopot | 1:13.19 | 505 | 35.91 | 37.28 | |||||
28. | Stacewicz Dominika | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:13.26 | 503 | 35.91 | 37.35 | |||||
29. | Rudzka Aleksandra | 93 | BUKS Warszawa | 1:13.32 | 502 | 35.39 | 37.93 | |||||
30. | Nowak Alicja | 93 | MMKS Kedzierzyn | 1:14.03 | 488 | 36.17 | 37.86 | |||||
31. | Stêpniak Alicja | 93 | MZOS Płock | 1:14.17 | 485 | 35.68 | 38.49 | |||||
32. | Pyrtej Natalie | 93 | Korner-Novita 1 | 1:14.22 | 484 | 35.85 | 38.37 | |||||
33. | Czauderna Anna | 93 | Ikar Mielec | 1:14.24 | 484 | 36.23 | 38.01 | |||||
34. | Tomczyk Zofia | 93 | KS Posnania | 1:14.57 | 477 | 36.52 | 38.05 | |||||
35. | Bączyk Paula | 93 | Trójka Łódź | 1:15.05 | 468 | 36.71 | 38.34 | |||||
36. | Skorykow Aleksandra | 93 | Victoria Józefó | 1:15.81 | 454 | 36.41 | 39.40 | |||||
37. | Szalewska Małgorzata | 93 | Akwawit Leszno | 1:15.93 | 452 | 36.71 | 39.22 | |||||
38. | Magdziak Patrycja | 93 | Pałac Katowice | 1:16.00 | 451 | 37.12 | 38.88 | |||||
39. | Szalkowska Aleksandra | 93 | MKP Toruńczyk | 1:16.28 | 446 | 37.13 | 39.15 | |||||
40. | Mikulak Patrycja | 93 | Płetwal Polkowi | 1:16.44 | 443 | 36.64 | 39.80 | |||||
41. | Świtkiewicz Natalia | 93 | Wodnik Police | 1:16.84 | 436 | 37.28 | 39.56 | |||||
42. | Tlaga Agnieszka | 93 | Orka Sochaczew | 1:17.69 | 422 | 36.59 | 41.10 | |||||
43. | Borowa Adrianna | 93 | BUKS Warszawa | 1:17.71 | 422 | 37.35 | 40.36 | |||||
44. | Rózga Karolina | 93 | Victoria Racibó | 1:19.08 | 400 | 38.73 | 40.35 | |||||
45. | Babynko Justyna | 93 | Batory Sokółka | 1:19.89 | 388 | 38.68 | 41.21 | |||||
46. | Kaczmarczyk Kaja | 93 | UKS Meduza W-wa | 1:20.49 | 380 | 39.21 | 41.28 | |||||
47. | Kaczko Magdalena | 93 | Juvenia Białyst | 1:22.38 | 354 | 41.10 | 41.28 | |||||
48. | Stepaniak Małgorzata | 93 | Korona Kraków | 1:23.23 | 343 | 40.42 | 42.81 | |||||
DYSKW. | Rejska Malwina | 93 | Śląsk Wrocław | |||||||||
DYSKW. | Nowrot Sylwia | 93 | Kochłowiczanka |
<< TOP >> |
Nr 32 2007-01-21 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 59.54 | Kizierowski Bartosz 77 Polonia Warszawa | Warszawa 1991 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Jordan Krakow | 1:03.14 | 1:01.05 | 588 | 29.84 | 31.21 | ||||
2. | Mikołajczyk Rafał | 93 | Trójka Łódź | 1:03.39 | 1:03.14 | 531 | 30.89 | 32.25 | ||||
3. | Nowak Łukasz | 93 | Jordan Krakow | 1:04.19 | 1:03.43 | 524 | 31.02 | 32.41 | ||||
4. | Ważeliński Błażej | 93 | Korner-Novita 1 | 1:03.50 | 1:03.63 | 522 | 31.09 | 32.54 | ||||
5. | Skrzypczak Jakub | 93 | Ikar Mielec | 1:04.68 | 1:04.36 | 502 | 31.76 | 32.60 | ||||
6. | Dubiel Adam | 93 | Lublinianka Lub | 1:04.91 | 1:04.48 | 499 | 31.47 | 33.01 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Płonowski Miłosz | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:04.98 | 1:03.63 | 519 | 30.64 | 32.99 | ||||
8. | Hałaczkiewicz Paweł | 93 | Wisła Puławy | 1:05.51 | 1:05.85 | 476 | 32.19 | 33.66 | ||||
9. | Stark Patryk | 93 | AZS AWF Katowic | 1:06.80 | 1:06.16 | 462 | 32.12 | 34.04 | ||||
10. | Błażejewski Tomasz | 93 | Słowianka Gorzó | 1:06.53 | 1:06.60 | 454 | 32.19 | 34.41 | ||||
11. | Jankowski Jacek | 93 | Warta Poznań | 1:05.96 | 1:11.68 | 466 | 34.89 | 36.79 | ||||
12. | Solski Maciej | 93 | Polonia Warszaw | 1:06.70 | 1:12.19 | 451 | 35.18 | 37.01 | ||||
13. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 1:06.89 | 447 | 32.55 | 34.34 |
|||||
14. | Dêbski Tomasz | 93 | Start Łódź | 1:07.24 | 440 | 32.59 | 34.65 | |||||
15. | Rybiński Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 1:07.49 | 435 | 32.85 | 34.64 | |||||
16. | Furman Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:07.93 | 427 | 33.45 | 34.48 | |||||
17. | Kisiel Adrian | 93 | MOSiR Mysłowice | 1:08.13 | 423 | 32.90 | 35.23 | |||||
18. | Babij Adrian | 93 | Wodnik Police | 1:08.17 | 422 | 32.71 | 35.46 | |||||
19. | Sudenis Maciej | 93 | Victoria Racibó | 1:08.69 | 413 | 33.55 | 35.14 | |||||
20. | Konczewski Szymon | 93 | Pałac Katowice | 1:08.99 | 407 | 33.01 | 35.98 | |||||
21. | Czerklański Mateusz | 93 | Delfin Ełk | 1:09.10 | 405 | 33.26 | 35.84 | |||||
22. | Stankiewicz Andrzej | 93 | Słowianka Gorzó | 1:09.59 | 397 | 33.63 | 35.96 | |||||
23. | Kêdzierski Jakub | 93 | Polonia Warszaw | 1:09.62 | 396 | 33.72 | 35.90 | |||||
24. | Gruca Michał | 93 | Polonia Warszaw | 1:09.66 | 396 | 32.96 | 36.70 | |||||
25. | Urbański Krzysztof | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:09.74 | 394 | 33.76 | 35.98 | |||||
26. | Kondratowicz Jakub | 93 | UKS "DWÓJKA" Gd | 1:10.70 | 378 | 34.65 | 36.05 | |||||
27. | Pałacki Szymon | 93 | Neptun Stargard | 1:10.86 | 376 | 34.07 | 36.79 | |||||
28. | Marek Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:11.67 | 363 | 35.30 | 36.37 | |||||
29. | Wanat Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:12.64 | 349 | 35.64 | 37.00 | |||||
30. | Baszak Adrian | 93 | Sokół Rzeszów | 1:12.95 | 345 | 35.42 | 37.53 | |||||
31. | Majer Damian | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:13.94 | 331 | 36.28 | 37.66 | |||||
32. | Raczynski Jakub | 93 | Bałtyk Odyseja | 1:14.14 | 328 | 36.03 | 38.11 | |||||
33. | Żbikowski Adam | 93 | Wodnik Włocawek | 1:14.22 | 327 | 36.28 | 37.94 | |||||
34. | Stêpień Jakub | 93 | Juvenia Białyst | 1:14.35 | 325 | 36.35 | 38.00 | |||||
35. | Szewczyk Mateusz | 93 | Górnik Radlin | 1:15.11 | 316 | 36.69 | 38.42 | |||||
36. | Galicki Michał | 93 | ATP Augustów | 1:15.76 | 308 | 36.64 | 39.12 | |||||
37. | Ostrowski Maciej | 93 | Delfin Ełk | 1:15.80 | 307 | 37.09 | 38.71 | |||||
38. | Bielawski Michał | 93 | Rekin Ursynów | 1:15.91 | 306 | 36.23 | 39.68 | |||||
39. | Piotrowski Bartosz | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:16.78 | 295 | 37.11 | 39.67 | |||||
40. | Tkaczyk Andrzej | 93 | Rekin Ursynów | 1:17.56 | 287 | 37.11 | 40.45 | |||||
41. | Duda Jakub | 93 | Delfin Ełk | 1:17.73 | 285 | 37.53 | 40.20 | |||||
42. | Kalinowski Tomasz | 93 | Polonez Wyszków | 1:17.74 | 285 | 37.72 | 40.02 | |||||
43. | Kowalewski Marcin | 93 | Olimpijczyk Suw | 1:19.19 | 269 | 38.28 | 40.91 | |||||
DYSKW. | Głogowski Adam | 93 | Flota Gdynia | |||||||||
NW | Tyc Łukasz | 93 | Manta Jelcz-Las |
<< TOP >> |
Nr 33 2007-01-21 | 100m klasyczny Kobiet | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1:11.87 | Kaczmarczyk Anna 78 Stal St. Szczecin | Spała 1992 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Paluszek Weronika | 93 | Śląsk Wrocław | 1:15.33 | 1:16.29 | 656 | 36.29 | 40.00 | |||||
2. | Lewińska Karolina | 93 | MKS "11" Jeleni | 1:16.62 | 1:16.30 | 631 | 36.38 | 39.92 | |||||
3. | Sêktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 1:15.89 | 1:16.42 | 641 | 36.26 | 40.16 | |||||
4. | Gajewska Patrycja | 93 | Delfin Kalisz | 1:16.34 | 1:16.52 | 630 | 36.47 | 40.05 | |||||
5. | Stambuła Patrycja | 93 | Wodnik Siemiano | 1:15.60 | 1:16.61 | 649 | 36.49 | 40.12 | |||||
6. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 1:16.68 | 1:16.98 | 622 | 36.40 | 40.58 | |||||
Czas z repasaży: 1:17.03 | |||||||||||||
B-Finał | |||||||||||||
7. | Szula Anna | 93 | MOSiR Mysłowice | 1:16.92 | 1:17.75 | 616 | 36.86 | 40.89 | |||||
8. | Ślusarczyk Anna | 93 | Słowianka Gorzó | 1:18.06 | 1:17.87 | 593 | 37.19 | 40.68 | |||||
9. | Felzenowska Karolina | 93 | Juvenia Wrocław | 1:16.68 | 1:18.03 | 622 | 36.88 | 41.15 | |||||
Czas z repasaży: 1:17.18 | |||||||||||||
10. | Bieńkowska Wiktoria | 93 | Jedynka Elbląg | 1:16.82 | 1:18.16 | 618 | 37.40 | 40.76 | |||||
11. | Lis Magdalena | 93 | AZS AWF Katowic | 1:18.42 | 1:18.50 | 581 | 37.56 | 40.94 | |||||
12. | Kuś Dominika | 93 | Jordan Krakow | 1:19.11 | 1:19.85 | 566 | 37.44 | 42.41 | |||||
13. | Dawidowicz Anna | 93 | Trójka Łódź | 1:17.93 | Skreśl | 592 | 37.90 | 40.03 |
|||||
14. | Nizio Nikola | 93 | SMS MKP Szczeci | 1:19.70 | 554 | 37.74 | 41.96 | ||||||
15. | Wałejko Natalia | 93 | Korner-Novita 1 | 1:19.73 | 553 | 38.01 | 41.72 | ||||||
16. | Kołakowska Róża | 93 | Polonia Warszaw | 1:19.90 | 549 | 38.10 | 41.80 | ||||||
17. | Ordon Agata | 93 | PolKS Szczytno | 1:20.83 | 531 | 38.02 | 42.81 | ||||||
18. | Ratkowska Zuzanna | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:20.97 | 528 | 38.59 | 42.38 | ||||||
19. | Puzanista Katarzyna | 93 | Start Łódź | 1:21.02 | 527 | 38.82 | 42.20 | ||||||
20. | Kobuszewska Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:21.10 | 525 | 38.79 | 42.31 | ||||||
21. | Paś Patrycja | 93 | Polonia Warszaw | 1:21.12 | 525 | 38.39 | 42.73 | ||||||
22. | Fijałkowska Zuzanna | 93 | Ikar Mielec | 1:21.39 | 520 | 38.92 | 42.47 | ||||||
23. | Wilmont Róża | 93 | Solex Lêbork | 1:22.24 | 504 | 39.00 | 43.24 | ||||||
24. | Strychalska Karolina | 93 | Polonia Warszaw | 1:22.35 | 502 | 39.93 | 42.42 | ||||||
25. | Żebrowska Katarzyna | 93 | KSZO Ostrowiec | 1:22.36 | 502 | 38.60 | 43.76 | ||||||
26. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 1:23.14 | 488 | 39.63 | 43.51 | ||||||
27. | Połomka Paulina | 93 | Akwawit Leszno | 1:23.26 | 486 | 40.23 | 43.03 | ||||||
28. | Konat Paulina | 93 | Delfin Połaniec | 1:23.43 | 483 | 39.06 | 44.37 | ||||||
29. | Paprocka Marta | 93 | Warta Poznań | 1:23.60 | 480 | 39.71 | 43.89 | ||||||
30. | Tulińska Monika | 93 | Juvenia Wrocław | 1:24.02 | 472 | 39.51 | 44.51 | ||||||
31. | Jagielska Marika | 93 | Juvenia Białyst | 1:25.03 | 456 | 39.81 | 45.22 | ||||||
32. | Zachoszcz Joanna | 93 | Znicz Koszalin | 1:25.37 | 450 | 39.98 | 45.39 | ||||||
33. | Wrzeszcz Anita | 93 | SMS MKP Szczeci | 1:25.45 | 449 | 41.35 | 44.10 | ||||||
34. | Rachwał Magdalena | 93 | BUKS Warszawa | 1:26.34 | 435 | 39.62 | 46.72 | ||||||
35. | Włodarek Agnieszka | 93 | MUKP Warszawian | 1:27.18 | 423 | 41.14 | 46.04 | ||||||
36. | Pokrywa Joanna | 93 | Korona Kraków | 1:27.79 | 414 | 42.27 | 45.52 | ||||||
37. | Półtorak Wioletta | 93 | Vega Dobrodzień | 1:29.94 | 385 | 42.38 | 47.56 | ||||||
38. | Duda Vanessa | 93 | Wodnik Rawicz | 1:30.02 | 384 | 43.54 | 46.48 | ||||||
39. | Drezler Katarzyna | 93 | Orka Sochaczew | 1:30.52 | 378 | 42.30 | 48.22 | ||||||
40. | Stelmachowska Joanna | 93 | UKS Meduza W-wa | 1:31.09 | 371 | 41.78 | 49.31 | ||||||
41. | Matraszek Aleksandra | 93 | Wodnik Włocawek | 1:31.88 | 361 | 42.41 | 49.47 | ||||||
42. | Borowa Adrianna | 93 | BUKS Warszawa | 1:39.05 | 288 | 48.23 | 50.82 | ||||||
43. | Jakubczel Joanna | 93 | Delfin Ełk | 1:41.23 | 270 | 50.03 | 51.20 |
<< TOP >> |
Nr 34 2007-01-21 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1:05.04 | Cieślak Marcin 92 BUKS Warszawa | Wrocław 2006 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Machnik Mikołaj | 93 | MOS Katowice | 1:09.79 | 1:07.34 | 646 | 32.15 | 35.19 | ||||
2. | Wołkanowski Marek | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:10.20 | 1:09.07 | 598 | 33.50 | 35.57 | ||||
3. | Bachowski Wojciech | 93 | Warta Poznań | 1:09.28 | 1:09.43 | 593 | 32.56 | 36.87 | ||||
4. | Rokita Michał | 93 | AZS AWF Katowic | 1:10.08 | 1:09.49 | 587 | 33.11 | 36.38 | ||||
5. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 1:13.11 | 1:12.59 | 515 | 34.22 | 38.37 | ||||
6. | Bagniuk Kajetan | 93 | Polonia Warszaw | 1:12.18 | 1:12.88 | 524 | 34.09 | 38.79 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Zarzecki Bartosz | 93 | ATP Augustów | 1:13.56 | 1:12.30 | 522 | 34.73 | 37.57 | ||||
8. | Siwek Michał | 93 | Pirania Jarocin | 1:13.18 | 1:12.80 | 511 | 34.65 | 38.15 | ||||
9. | Kubiak Rafał | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:14.15 | 1:12.86 | 510 | 34.78 | 38.08 | ||||
10. | Kordala Maciej | 93 | Olimpijczyk Suw | 1:14.16 | 1:12.93 | 508 | 34.72 | 38.21 | ||||
11. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:14.62 | 1:14.87 | 474 | 35.58 | 39.29 | ||||
12. | Matusiak Rafał | 93 | Delfin Łódź | 1:15.20 | 1:16.48 | 464 | 35.72 | 40.76 | ||||
13. | Głuszek Łukasz | 93 | Śląsk Wrocław | 1:14.81 | Skreśl | 471 | 35.38 | 39.43 |
||||
14. | Ciećka Patryk | 93 | Delfin Ełk | 1:15.30 | 462 | 36.01 | 39.29 | |||||
15. | Kołosowski Kamil | 93 | Anprel Pruszków | 1:16.15 | 446 | 35.70 | 40.45 | |||||
16. | Jaskuła Paweł | 93 | Pałac Katowice | 1:16.19 | 446 | 35.68 | 40.51 | |||||
17. | Kaproń Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:16.33 | 443 | 35.35 | 40.98 | |||||
18. | Małagowski Amadeusz | 93 | OSiR Piotrków T | 1:16.63 | 438 | 36.12 | 40.51 | |||||
19. | Urbański Rafał | 93 | Wodnik Police | 1:17.10 | 430 | 36.06 | 41.04 | |||||
20. | Majdziński Adrian | 93 | Aquatica Pawłow | 1:17.18 | 429 | 37.11 | 40.07 | |||||
21. | Świerczyński Bartosz | 93 | AZS AWF Katowic | 1:17.40 | 425 | 36.66 | 40.74 | |||||
22. | Wojnarowski Patryk | 93 | Unia Oświêcim | 1:17.52 | 423 | 36.89 | 40.63 | |||||
23. | Jacniacki Mateusz | 93 | Fala Kraśnik | 1:17.84 | 418 | 36.48 | 41.36 | |||||
24. | Suchodolski Patryk | 93 | Górnik Radlin | 1:18.00 | 415 | 36.68 | 41.32 | |||||
25. | Gil Wojciech | 93 | Sambor Tczew | 1:18.05 | 415 | 37.23 | 40.82 | |||||
26. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 1:18.10 | 414 | 36.24 | 41.86 | |||||
27. | Biaduń Adrian | 93 | Lublinianka Lub | 1:18.26 | 411 | 37.35 | 40.91 | |||||
28. | Markowski Kacper | 93 | Śląsk Wrocław | 1:18.67 | 405 | 37.09 | 41.58 | |||||
29. | Marecki Grzegorz | 93 | Rekin Ursynów | 1:19.32 | 395 | 37.04 | 42.28 | |||||
30. | Żukowski Bartłomiej | 93 | Śląsk Wrocław | 1:19.81 | 388 | 37.26 | 42.55 | |||||
31. | Kotlorz Mateusz | 93 | Kochłowiczanka | 1:19.85 | 387 | 36.90 | 42.95 | |||||
32. | Lis Tomasz | 93 | Rekin Ursynów | 1:19.96 | 386 | 37.96 | 42.00 | |||||
33. | Szylder Bartłomiej | 93 | Aquatica Pawłow | 1:20.61 | 376 | 38.22 | 42.39 | |||||
34. | Sidorowicz Wojciech | 93 | Victoria Racibó | 1:21.20 | 368 | 38.36 | 42.84 | |||||
35. | Dziedzic Andrzej | 93 | Polonia Warszaw | 1:21.25 | 368 | 37.67 | 43.58 | |||||
36. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 1:22.03 | 357 | 39.13 | 42.90 | |||||
37. | Łyżwiński Paweł | 93 | Źródełko Pińczó | 1:22.26 | 354 | 38.53 | 43.73 | |||||
38. | Kurant Paweł | 93 | Wodnik Włocawek | 1:22.89 | 346 | 39.27 | 43.62 | |||||
39. | Aptewicz Arkadiusz | 93 | Orka Ciechanów | 1:23.08 | 344 | 38.70 | 44.38 | |||||
40. | Perkowski Rafał | 93 | Juvenia Białyst | 1:23.64 | 337 | 39.39 | 44.25 | |||||
41. | Bednarski Dawid | 93 | Delfin Połaniec | 1:23.69 | 336 | 39.23 | 44.46 | |||||
42. | Hudyka Michał | 93 | Anprel Pruszków | 1:25.05 | 320 | 39.68 | 45.37 | |||||
43. | Gałecki Krzysztof | 93 | MOS Katowice | 1:25.97 | 310 | 39.67 | 46.30 | |||||
44. | Karłowicz Bartosz | 93 | Polonez Wyszków | 1:26.93 | 300 | 40.40 | 46.53 | |||||
45. | Czaban Patryk | 93 | Delfin Toruń | 1:28.69 | 283 | 41.70 | 46.99 |
<< TOP >> |
Nr 35 2007-01-21 | 100m zmienny Kobiet | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1:05.00 | Mazurek Karolina 89 Fala Kraśnik | Leszno 2003 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Radlińska Marcelina | 93 | Orka Zamość | 1:08.89 | 1:07.31 | 715 | 31.88 | 35.43 | ||||
2. | Pawlaczek Natalia | 93 | Zryw Opole | 1:08.73 | 1:07.72 | 702 | 31.16 | 36.56 | ||||
3. | Żak Karolina | 93 | BOBRY Dêbica | 1:09.31 | 1:08.38 | 682 | 32.04 | 36.34 | ||||
4. | Butkiewicz Olga | 93 | BUKS Warszawa | 1:09.81 | 1:09.53 | 649 | 31.71 | 37.82 | ||||
5. | Dawidowicz Anna | 93 | Trójka Łódź | 1:09.80 | 1:09.54 | 649 | 32.22 | 37.32 | ||||
6. | Paluszek Weronika | 93 | Śląsk Wrocław | 1:10.52 | 1:11.10 | 622 | 32.86 | 38.24 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Misiórska Katarzyna | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:11.07 | 1:09.64 | 646 | 32.17 | 37.47 | ||||
8. | Podmajstrzy Joanna | 93 | Delfin Łódź | 1:11.15 | 1:11.09 | 607 | 33.20 | 37.89 | ||||
9. | Kołakowska Róża | 93 | Polonia Warszaw | 1:12.24 | 1:12.92 | 579 | 34.51 | 38.41 | ||||
10. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 1:12.23 | 1:12.96 | 579 | 33.99 | 38.97 | ||||
11. | Baranowska Magdalena | 93 | Solex Lêbork | 1:11.25 | 1:15.33 | 603 | 35.65 | 39.68 | ||||
DYSKW. | Rogalska Sandra | 93 | AZS AWFiS Gdańs | 1:11.78 | ||||||||
13. | Sêktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 1:11.34 | Skreśl | 601 | 34.64 | 36.70 |
||||
14. | Wiśniewska Magdalena | 93 | KS Posnania | 1:12.43 | 574 | 33.49 | 38.94 | |||||
15. | Mazur Sara | 93 | Jordan Krakow | 1:12.54 | 572 | 34.16 | 38.38 | |||||
16. | Paś Patrycja | 93 | Polonia Warszaw | 1:12.60 | 570 | 33.51 | 39.09 | |||||
17. | Lis Magdalena | 93 | AZS AWF Katowic | 1:12.98 | 561 | 35.53 | 37.45 | |||||
18. | Gorczyca Agnieszka | 93 | Polonia Warszaw | 1:13.04 | 560 | 33.91 | 39.13 | |||||
19. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 1:13.36 | 553 | 35.80 | 37.56 | |||||
20. | Zgoda Agnieszka | 93 | Jordan Krakow | 1:13.48 | 550 | 34.58 | 38.90 | |||||
21. | Kobuszewska Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 1:13.68 | 545 | 36.33 | 37.35 | |||||
22. | Leoniak Katarzyna | 93 | Trójka Łódź | 1:14.01 | 538 | 33.41 | 40.60 | |||||
23. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 1:14.02 | 538 | 33.73 | 40.29 | |||||
24. | Nizio Nikola | 93 | SMS MKP Szczeci | 1:14.54 | 527 | 36.87 | 37.67 | |||||
25. | Wałejko Natalia | 93 | Korner-Novita 1 | 1:14.78 | 522 | 36.77 | 38.01 | |||||
26. | Bączyk Paula | 93 | Trójka Łódź | 1:15.71 | 503 | 35.51 | 40.20 | |||||
27. | Jakóbczyk Hanna | 93 | MZOS Płock | 1:15.77 | 502 | 35.26 | 40.51 | |||||
28. | Żebrowska Katarzyna | 93 | KSZO Ostrowiec | 1:15.86 | 500 | 36.61 | 39.25 | |||||
29. | Stańczak Edyta | 93 | Śląsk Wrocław | 1:15.94 | 498 | 35.33 | 40.61 | |||||
30. | Pietrzyk Anna | 93 | Trójka Łódź | 1:16.04 | 496 | 35.98 | 40.06 | |||||
31. | Sadowska Marta | 93 | PolKS Szczytno | 1:16.33 | 491 | 34.10 | 42.23 | |||||
Czauderna Anna | 93 | Ikar Mielec | 1:16.33 | 491 | 35.01 | 41.32 | ||||||
33. | Urbanowska Justyna | 93 | "15" Aqua-Bydgo | 1:16.66 | 484 | 36.94 | 39.72 | |||||
34. | Sznajder Paula | 93 | Śląsk Wrocław | 1:16.92 | 479 | 35.25 | 41.67 | |||||
35. | Rudkowska Klaudia | 93 | Polonia Warszaw | 1:17.47 | 469 | 34.73 | 42.74 | |||||
36. | Wrzeszcz Anita | 93 | SMS MKP Szczeci | 1:18.16 | 457 | 36.87 | 41.29 | |||||
37. | Konat Paulina | 93 | Delfin Połaniec | 1:18.20 | 456 | 36.99 | 41.21 | |||||
38. | Wilk Zuzanna | 93 | Akwawit Leszno | 1:18.48 | 451 | 38.11 | 40.37 | |||||
39. | Plewa Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 1:18.64 | 449 | 38.19 | 40.45 | |||||
40. | Kołodziej Alicja | 93 | Kochłowiczanka | 1:18.99 | 443 | 37.33 | 41.66 | |||||
41. | Norek Stefania | 93 | Akwawit Leszno | 1:19.65 | 432 | 38.95 | 40.70 | |||||
42. | Głazowska Kaja | 93 | Orka Zamość | 1:20.08 | 425 | 36.03 | 44.05 | |||||
43. | Mirecka Klaudia | 93 | Jordan Krakow | 1:20.14 | 424 | 37.91 | 42.23 | |||||
44. | Konig Gabrysia | 93 | MOSM Tychy | 1:20.19 | 423 | 37.15 | 43.04 | |||||
45. | Włodarek Agnieszka | 93 | MUKP Warszawian | 1:21.00 | 411 | 39.73 | 41.27 | |||||
46. | Horosz Katarzyna | 93 | Rekin Ursynów | 1:21.07 | 409 | 37.46 | 43.61 | |||||
47. | Przybysz Kinga | 93 | Aquatica Pawłow | 1:21.19 | 408 | 37.57 | 43.62 | |||||
48. | Wojtczak Marita | 93 | Wodnik Rawicz | 1:22.61 | 387 | 39.48 | 43.13 | |||||
49. | Ołenicz Agnieszka | 93 | Aquatica Pawłow | 1:22.77 | 385 | 38.93 | 43.84 | |||||
50. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 1:23.94 | 369 | 43.20 | 40.74 | |||||
51. | Selerska Klaudia | 93 | Orka Sochaczew | 1:28.01 | 320 | 39.65 | 48.36 |
<< TOP >> |
Nr 36 2007-01-21 | 100m zmienny Mêżczyzn | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 1:01.20 | Dega Wiktor 91 EKS Skra Bełchatów | Gorzów Wlkp 2005 |
FINA 2004 |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Suzin Marcin | 93 | Jordan Krakow | 1:02.22 | 1:02.41 | 629 | 29.46 | 32.95 | ||||
2. | Nowak Bartosz | 93 | Delfin 2 Elbląg | 1:03.92 | 1:02.89 | 609 | 30.01 | 32.88 | ||||
3. | Janas Krzysztof | 93 | Rekin Ursynów | 1:03.94 | 1:03.15 | 602 | 29.40 | 33.75 | ||||
4. | Werner Paweł | 93 | Juvenia Wrocław | 1:06.01 | 1:03.70 | 586 | 28.92 | 34.78 | ||||
5. | Grzelec Bartosz | 93 | Polonia Warszaw | 1:05.49 | 1:04.41 | 567 | 30.52 | 33.89 | ||||
6. | Karpisz Bartłomiej | 93 | Słowianka Gorzó | 1:05.77 | 1:07.28 | 533 | 30.80 | 36.48 | ||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Przyborowski Piotr | 93 | MZOS Płock | 1:06.61 | 1:05.78 | 532 | 30.67 | 35.11 | ||||
8. | Grula Mateusz | 93 | BUKS Warszawa | 1:06.10 | 1:06.50 | 525 | 31.47 | 35.03 | ||||
9. | Gomoła Piotr | 93 | Warta Poznań | 1:08.10 | 1:07.10 | 501 | 32.03 | 35.07 | ||||
10. | Strzelecki Oskar | 93 | MOSM Tychy | 1:07.02 | 1:07.83 | 503 | 33.43 | 34.40 | ||||
11. | Pasikowski Piotr | 93 | Trójka Łódź | 1:08.27 | 1:08.03 | 481 | 31.12 | 36.91 | ||||
12. | Ważeliński Błażej | 93 | Korner-Novita 1 | 1:07.09 | 1:10.28 | 502 | 34.60 | 35.68 | ||||
13. | Otlewski Jakub | 93 | Śląsk Wrocław | 1:06.55 | Skreśl | 514 | 30.23 | 36.32 |
||||
14. | Hałaczkiewicz Paweł | 93 | Wisła Puławy | 1:08.89 | 463 | 31.14 | 37.75 | |||||
15. | Radziejewski Sebastian | 93 | UKS 8 Chrzanów | 1:09.60 | 449 | 33.46 | 36.14 | |||||
16. | Sudenis Maciej | 93 | Victoria Racibó | 1:09.88 | 444 | 32.31 | 37.57 | |||||
17. | Bagniuk Kajetan | 93 | Polonia Warszaw | 1:10.19 | 438 | 32.83 | 37.36 | |||||
18. | Małagowski Amadeusz | 93 | OSiR Piotrków T | 1:10.37 | 435 | 33.99 | 36.38 | |||||
19. | Stark Patryk | 93 | AZS AWF Katowic | 1:10.55 | 431 | 32.99 | 37.56 | |||||
20. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:10.66 | 429 | 32.12 | 38.54 | |||||
21. | Tworzewski Adrian | 93 | KSZO Ostrowiec | 1:11.01 | 423 | 33.13 | 37.88 | |||||
22. | Gronowski Michał | 93 | Pałac Katowice | 1:11.17 | 420 | 33.79 | 37.38 | |||||
23. | Legrzycki Filip | 93 | Polonia Warszaw | 1:11.24 | 419 | 33.46 | 37.78 | |||||
24. | Kozłowski Marcin | 93 | Wola Warszawa | 1:11.39 | 416 | 32.95 | 38.44 | |||||
25. | Paciorek Artur | 93 | Jordan Krakow | 1:11.51 | 414 | 33.14 | 38.37 | |||||
26. | Solski Maciej | 93 | Polonia Warszaw | 1:11.78 | 410 | 32.35 | 39.43 | |||||
27. | Cisowski Tomasz | 93 | BOBRY Dêbica | 1:11.91 | 407 | 33.74 | 38.17 | |||||
28. | Domański Maciej | 93 | ATP Augustów | 1:12.20 | 403 | 34.00 | 38.20 | |||||
29. | Kut Bartosz | 93 | BOBRY Dêbica | 1:12.23 | 402 | 34.97 | 37.26 | |||||
30. | Szymański Konrad | 93 | Polonia Warszaw | 1:12.30 | 401 | 33.04 | 39.26 | |||||
31. | Czerwiński Szymon | 93 | MOSM Tychy | 1:12.40 | 399 | 34.40 | 38.00 | |||||
Żukowski Bartłomiej | 93 | Śląsk Wrocław | 1:12.40 | 399 | 34.58 | 37.82 | ||||||
33. | Marecki Grzegorz | 93 | Rekin Ursynów | 1:12.98 | 390 | 35.44 | 37.54 | |||||
34. | Kêdzierski Jakub | 93 | Polonia Warszaw | 1:13.25 | 385 | 32.56 | 40.69 | |||||
35. | Żukowski Maciej | 93 | Orka Zamość | 1:13.33 | 384 | 34.45 | 38.88 | |||||
36. | Czwartosz Mateusz | 93 | Delfin Połaniec | 1:13.34 | 384 | 34.12 | 39.22 | |||||
37. | Świerczyński Bartosz | 93 | AZS AWF Katowic | 1:13.39 | 383 | 36.87 | 36.52 | |||||
38. | Ciechomski Hubert | 93 | Polonia Warszaw | 1:13.42 | 383 | 35.34 | 38.08 | |||||
39. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 1:13.53 | 381 | 33.51 | 40.02 | |||||
40. | Hołysz Grzegorz | 93 | Śląsk Wrocław | 1:13.76 | 378 | 35.08 | 38.68 | |||||
41. | Kołosowski Kamil | 93 | Anprel Pruszków | 1:13.89 | 376 | 35.36 | 38.53 | |||||
42. | Jaskuła Paweł | 93 | Pałac Katowice | 1:13.91 | 375 | 37.01 | 36.90 | |||||
43. | Witkowski Filip | 93 | Polonia Warszaw | 1:14.07 | 373 | 36.52 | 37.55 | |||||
44. | Ulatowski Kamil | 93 | Znicz Koszalin | 1:14.13 | 372 | 35.21 | 38.92 | |||||
45. | Żbikowski Adam | 93 | Wodnik Włocawek | 1:14.57 | 365 | 35.62 | 38.95 | |||||
46. | Sidorowicz Wojciech | 93 | Victoria Racibó | 1:15.03 | 359 | 35.22 | 39.81 | |||||
47. | Łyżwiński Paweł | 93 | Źródełko Pińczó | 1:15.81 | 348 | 35.23 | 40.58 | |||||
48. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 1:15.90 | 346 | 36.06 | 39.84 | |||||
49. | Ślesik Mateusz | 93 | Polonez Wyszków | 1:16.92 | 333 | 35.77 | 41.15 | |||||
50. | Kotlorz Mateusz | 93 | Kochłowiczanka | 1:17.03 | 331 | 37.43 | 39.60 | |||||
51. | Bogus Paweł | 93 | Juvenia Białyst | 1:17.05 | 331 | 36.99 | 40.06 | |||||
52. | Grzybowski Damian | 93 | Polonez Wyszków | 1:17.07 | 331 | 36.69 | 40.38 | |||||
53. | Wus Jêdrzej | 93 | Polonia Warszaw | 1:17.35 | 327 | 34.67 | 42.68 | |||||
54. | Wierachowski Patryk | 93 | Warta Poznań | 1:17.65 | 324 | 36.23 | 41.42 | |||||
55. | Nowicki Filip | 93 | Juvenia Białyst | 1:18.08 | 318 | 36.07 | 42.01 | |||||
56. | Ułanowicz Borys | 93 | Wodnik Włocawek | 1:19.67 | 300 | 37.51 | 42.16 | |||||
57. | Kurant Paweł | 93 | Wodnik Włocawek | 1:19.97 | 296 | 38.97 | 41.00 | |||||
58. | Kolanek Mariusz | 93 | Aquatica Pawłow | 1:22.25 | 272 | 39.48 | 42.77 | |||||
DYSKW. | Ryskalok Michał | 93 | Polonia Warszaw | |||||||||
DYSKW. | Czaban Patryk | 93 | Delfin Toruń | |||||||||
NW | Tyc Łukasz | 93 | Manta Jelcz-Las |
<< TOP >> |
Nr 37 2007-01-21 | 800m dowolny Kobiet | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 8:54.77 | Ślósarek Alicja 83 Posnania Poznań | Leszno 1997 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Olczak Mirela | 93 | Słowianka Gorzó | 9:11.57 | 729 |
100m: 200m: | 1:04.44 2:14.25 | 1:04.44 1:09.81 | 300m: 400m: | 3:23.91 4:33.34 | 1:09.66 1:09.43 | 500m: 600m: | 5:43.90 6:54.09 | 1:10.56 1:10.19 | 700m: 800m: | 8:04.40 9:11.57 | 1:10.31 1:07.17 |
2. | Zagrodnik Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 9:27.45 | 670 |
100m: 200m: | 1:06.86 2:17.82 | 1:06.86 1:10.96 | 300m: 400m: | 3:28.62 4:40.25 | 1:10.80 1:11.63 | 500m: 600m: | 5:52.65 7:04.87 | 1:12.40 1:12.22 | 700m: 800m: | 8:16.51 9:27.45 | 1:11.64 1:10.94 |
3. | Michalik Magdalena | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 9:30.67 | 659 |
100m: 200m: | 1:08.23 2:19.58 | 1:08.23 1:11.35 | 300m: 400m: | 3:31.32 4:43.40 | 1:11.74 1:12.08 | 500m: 600m: | 5:55.46 7:07.94 | 1:12.06 1:12.48 | 700m: 800m: | 8:20.27 9:30.67 | 1:12.33 1:10.40 |
4. | Brzozowska Zuzanna | 93 | Kormoran Olszty | 9:30.92 | 658 |
100m: 200m: | 1:07.72 2:19.27 | 1:07.72 1:11.55 | 300m: 400m: | 3:31.15 4:43.40 | 1:11.88 1:12.25 | 500m: 600m: | 5:55.57 7:08.09 | 1:12.17 1:12.52 | 700m: 800m: | 8:21.00 9:30.92 | 1:12.91 1:09.92 |
5. | Żukowska Paula | 93 | MMKS Kedzierzyn | 9:32.47 | 652 |
100m: 200m: | 1:07.06 2:19.21 | 1:07.06 1:12.15 | 300m: 400m: | 3:32.43 4:45.27 | 1:13.22 1:12.84 | 500m: 600m: | 5:57.75 7:10.50 | 1:12.48 1:12.75 | 700m: 800m: | 8:23.24 9:32.47 | 1:12.74 1:09.23 |
6. | Jackowska Adrianna | 93 | MUKP Warszawian | 9:33.81 | 648 |
100m: 200m: | 1:05.92 2:17.20 | 1:05.92 1:11.28 | 300m: 400m: | 3:29.30 4:42.13 | 1:12.10 1:12.83 | 500m: 600m: | 5:55.11 7:08.19 | 1:12.98 1:13.08 | 700m: 800m: | 8:21.87 9:33.81 | 1:13.68 1:11.94 |
7. | Stawicka Joanna | 93 | Zryw Opole | 9:44.79 | 612 |
100m: 200m: | 1:06.48 2:17.84 | 1:06.48 1:11.36 | 300m: 400m: | 3:30.56 4:44.78 | 1:12.72 1:14.22 | 500m: 600m: | 5:59.87 7:15.98 | 1:15.09 1:16.11 | 700m: 800m: | 8:31.15 9:44.79 | 1:15.17 1:13.64 |
8. | Kłapyta Karolina | 93 | Jordan Krakow | 9:49.20 | 598 |
100m: 200m: | 1:08.99 2:22.43 | 1:08.99 1:13.44 | 300m: 400m: | 3:37.02 4:52.06 | 1:14.59 1:15.04 | 500m: 600m: | 6:06.27 7:21.16 | 1:14.21 1:14.89 | 700m: 800m: | 8:36.08 9:49.20 | 1:14.92 1:13.12 |
9. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 9:55.86 | 578 |
100m: 200m: | 1:09.28 2:24.57 | 1:09.28 1:15.29 | 300m: 400m: | 3:40.50 4:56.54 | 1:15.93 1:16.04 | 500m: 600m: | 6:12.41 7:27.96 | 1:15.87 1:15.55 | 700m: 800m: | 8:43.14 9:55.86 | 1:15.18 1:12.72 |
10. | Pyszka Alicja | 93 | MOSM Tychy | 9:56.68 | 576 |
100m: 200m: | 1:10.57 2:25.06 | 1:10.57 1:14.49 | 300m: 400m: | 3:40.94 4:57.09 | 1:15.88 1:16.15 | 500m: 600m: | 6:13.42 7:29.30 | 1:16.33 1:15.88 | 700m: 800m: | 8:44.40 9:56.68 | 1:15.10 1:12.28 |
11. | Chlipała Patrycja | 93 | Jordan Krakow | 9:57.07 | 575 |
100m: 200m: | 1:08.09 2:21.68 | 1:08.09 1:13.59 | 300m: 400m: | 3:36.40 4:52.02 | 1:14.72 1:15.62 | 500m: 600m: | 6:08.02 7:24.36 | 1:16.00 1:16.34 | 700m: 800m: | 8:41.87 9:57.07 | 1:17.51 1:15.20 |
12. | Włodarczyk Barbara | 93 | Orka Lêdziny | 10:02.98 | 558 |
100m: 200m: | 1:10.01 2:25.27 | 1:10.01 1:15.26 | 300m: 400m: | 3:40.57 4:56.73 | 1:15.30 1:16.16 | 500m: 600m: | 6:13.48 7:30.77 | 1:16.75 1:17.29 | 700m: 800m: | 8:47.16 10:02.98 | 1:16.39 1:15.82 |
13. | Sobczak Ewelina | 93 | Trójka Łódź | 10:06.22 | 549 |
100m: 200m: | 1:10.92 2:26.42 | 1:10.92 1:15.50 | 300m: 400m: | 3:42.57 4:59.13 | 1:16.15 1:16.56 | 500m: 600m: | 6:15.70 7:32.74 | 1:16.57 1:17.04 | 700m: 800m: | 8:50.15 10:06.22 | 1:17.41 1:16.07 |
14. | Dudek Mariola | 93 | Orka Jêdrzejów | 10:10.49 | 538 |
100m: 200m: | 1:10.83 2:26.73 | 1:10.83 1:15.90 | 300m: 400m: | 3:43.93 5:01.81 | 1:17.20 1:17.88 | 500m: 600m: | 6:20.25 7:38.04 | 1:18.44 1:17.79 | 700m: 800m: | 8:55.87 10:10.49 | 1:17.83 1:14.62 |
15. | Duszak Anna | 93 | Polonia Warszaw | 10:10.73 | 537 |
100m: 200m: | 1:09.62 2:24.68 | 1:09.62 1:15.06 | 300m: 400m: | 3:40.83 4:58.07 | 1:16.15 1:17.24 | 500m: 600m: | 6:17.18 7:36.90 | 1:19.11 1:19.72 | 700m: 800m: | 8:54.83 10:10.73 | 1:17.93 1:15.90 |
16. | Jasiniak Magdalena | 93 | Jordan Krakow | 10:11.11 | 536 |
100m: 200m: | 1:11.86 2:28.77 | 1:11.86 1:16.91 | 300m: 400m: | 3:46.22 5:03.96 | 1:17.45 1:17.74 | 500m: 600m: | 6:21.28 7:38.57 | 1:17.32 1:17.29 | 700m: 800m: | 8:56.68 10:11.11 | 1:18.11 1:14.43 |
17. | Grimnitz Monika | 93 | Delfin Toruń | 10:15.13 | 526 |
100m: 200m: | 1:11.50 2:26.90 | 1:11.50 1:15.40 | 300m: 400m: | 3:43.28 5:00.21 | 1:16.38 1:16.93 | 500m: 600m: | 6:20.54 7:40.07 | 1:20.33 1:19.53 | 700m: 800m: | 8:56.54 10:15.13 | 1:16.47 1:18.59 |
18. | Michalczyk Izabela | 93 | BUKS Warszawa | 10:15.19 | 526 |
100m: 200m: | 1:12.28 2:29.04 | 1:12.28 1:16.76 | 300m: 400m: | 3:46.79 5:04.90 | 1:17.75 1:18.11 | 500m: 600m: | 6:22.78 7:40.91 | 1:17.88 1:18.13 | 700m: 800m: | 8:59.08 10:15.19 | 1:18.17 1:16.11 |
19. | Kuzawińska Karolina | 93 | PUKS Płońsk | 10:16.17 | 523 |
100m: 200m: | 1:13.05 2:30.06 | 1:13.05 1:17.01 | 300m: 400m: | 3:48.10 5:06.78 | 1:18.04 1:18.68 | 500m: 600m: | 6:24.64 7:43.44 | 1:17.86 1:18.80 | 700m: 800m: | 9:00.95 10:16.17 | 1:17.51 1:15.22 |
20. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSZO Ostrowiec | 10:16.51 | 522 |
100m: 200m: | 1:10.82 2:26.33 | 1:10.82 1:15.51 | 300m: 400m: | 3:43.67 5:01.90 | 1:17.34 1:18.23 | 500m: 600m: | 6:20.30 7:39.21 | 1:18.40 1:18.91 | 700m: 800m: | 8:58.11 10:16.51 | 1:18.90 1:18.40 |
21. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 10:20.78 | 512 |
100m: 200m: | 1:10.70 2:27.70 | 1:10.70 1:17.00 | 300m: 400m: | 3:45.87 5:05.27 | 1:18.17 1:19.40 | 500m: 600m: | 6:24.66 7:45.08 | 1:19.39 1:20.42 | 700m: 800m: | 9:04.48 10:20.78 | 1:19.40 1:16.30 |
22. | Hanuszewicz Pamela | 93 | SMS MKP Szczeci | 10:28.11 | 494 |
100m: 200m: | 1:12.75 2:30.25 | 1:12.75 1:17.50 | 300m: 400m: | 3:48.21 5:07.19 | 1:17.96 1:18.98 | 500m: 600m: | 6:28.14 7:49.08 | 1:20.95 1:20.94 | 700m: 800m: | 9:09.58 10:28.11 | 1:20.50 1:18.53 |
23. | Chrzanowska Anna | 93 | Pałac Katowice | 10:29.07 | 492 |
100m: 200m: | 1:14.29 2:32.42 | 1:14.29 1:18.13 | 300m: 400m: | 3:51.84 5:11.05 | 1:19.42 1:19.21 | 500m: 600m: | 6:31.10 7:51.33 | 1:20.05 1:20.23 | 700m: 800m: | 9:11.39 10:29.07 | 1:20.06 1:17.68 |
24. | Miłkowska Marta | 93 | Orka Lêdziny | 10:31.90 | 485 |
100m: 200m: | 1:12.77 2:32.20 | 1:12.77 1:19.43 | 300m: 400m: | 3:52.32 5:12.62 | 1:20.12 1:20.30 | 500m: 600m: | 6:33.24 7:54.23 | 1:20.62 1:20.99 | 700m: 800m: | 9:15.22 10:31.90 | 1:20.99 1:16.68 |
25. | Szalkowska Aleksandra | 93 | MKP Toruńczyk | 10:33.44 | 482 |
100m: 200m: | 1:16.25 2:38.30 | 1:16.25 1:22.05 | 300m: 400m: | 3:57.78 5:16.88 | 1:19.48 1:19.10 | 500m: 600m: | 6:36.48 7:56.36 | 1:19.60 1:19.88 | 700m: 800m: | 9:16.71 10:33.44 | 1:20.35 1:16.73 |
26. | Heneczkowska Anna | 93 | Warta Poznań | 10:40.68 | 465 |
100m: 200m: | 1:15.36 2:35.83 | 1:15.36 1:20.47 | 300m: 400m: | 3:56.99 5:18.44 | 1:21.16 1:21.45 | 500m: 600m: | 6:39.92 8:00.83 | 1:21.48 1:20.91 | 700m: 800m: | 9:22.24 10:40.68 | 1:21.41 1:18.44 |
27. | Kempa Ewa | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 10:43.25 | 460 |
100m: 200m: | 1:14.88 2:35.16 | 1:14.88 1:20.28 | 300m: 400m: | 3:56.06 5:17.19 | 1:20.90 1:21.13 | 500m: 600m: | 6:38.98 8:01.65 | 1:21.79 1:22.67 | 700m: 800m: | 9:24.51 10:43.25 | 1:22.86 1:18.74 |
28. | Woś Julia | 93 | Aquatica Pawłow | 10:49.47 | 447 |
100m: 200m: | 1:13.75 2:34.34 | 1:13.75 1:20.59 | 300m: 400m: | 3:56.47 5:19.11 | 1:22.13 1:22.64 | 500m: 600m: | 6:43.02 8:06.69 | 1:23.91 1:23.67 | 700m: 800m: | 9:31.17 10:49.47 | 1:24.48 1:18.30 |
NW | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim |
<< TOP >> |
Nr 38 2007-01-21 | 1500m dowolny Mêżczyzn | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 16:18.29 | Stańczyk Przemysław 85 Stal St.Szczecin | Racibórz 1999 |
FINA 2004 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Szuba Michał | 93 | Śląsk Wrocław | 16:46.61 | 651 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.47 2:09.96 3:17.69 4:25.14 | 1:02.47 1:07.49 1:07.73 1:07.45 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:32.92 6:40.58 7:48.70 8:55.53 | 1:07.78 1:07.66 1:08.12 1:06.83 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:03.00 11:11.09 12:19.23 13:26.82 | 1:07.47 1:08.09 1:08.14 1:07.59 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:34.93 15:42.26 16:46.61 | 1:08.11 1:07.33 1:04.35 |
2. | Towarek Sebastian | 93 | Jedynka Elbląg | 17:03.10 | 620 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.90 2:11.09 3:18.74 4:26.85 | 1:03.90 1:07.19 1:07.65 1:08.11 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:35.51 6:44.28 7:53.03 9:02.15 | 1:08.66 1:08.77 1:08.75 1:09.12 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:10.70 11:19.85 12:28.70 13:37.68 | 1:08.55 1:09.15 1:08.85 1:08.98 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:46.77 15:56.20 17:03.10 | 1:09.09 1:09.43 1:06.90 |
3. | Gniadek Damian | 93 | Trójka Łódź | 17:19.94 | 590 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.92 2:12.24 3:20.73 4:29.25 | 1:04.92 1:07.32 1:08.49 1:08.52 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:38.50 6:49.45 7:59.78 9:10.00 | 1:09.25 1:10.95 1:10.33 1:10.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:19.82 11:29.50 12:39.70 13:49.79 | 1:09.82 1:09.68 1:10.20 1:10.09 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:00.55 16:10.41 17:19.94 | 1:10.76 1:09.86 1:09.53 |
4. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 17:30.29 | 573 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.84 2:14.87 3:25.16 4:36.38 | 1:04.84 1:10.03 1:10.29 1:11.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:46.62 6:58.35 8:08.03 9:18.12 | 1:10.24 1:11.73 1:09.68 1:10.09 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:29.27 11:39.97 12:51.32 14:02.22 | 1:11.15 1:10.70 1:11.35 1:10.90 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:13.72 16:23.09 17:30.29 | 1:11.50 1:09.37 1:07.20 |
5. | Borowiecki Daniel | 93 | BUKS Warszawa | 17:33.08 | 569 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.43 2:16.17 3:26.28 4:36.63 | 1:06.43 1:09.74 1:10.11 1:10.35 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:47.50 6:58.09 8:08.73 9:19.72 | 1:10.87 1:10.59 1:10.64 1:10.99 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:30.64 11:41.78 12:53.50 14:04.54 | 1:10.92 1:11.14 1:11.72 1:11.04 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:15.08 16:25.65 17:33.08 | 1:10.54 1:10.57 1:07.43 |
6. | Palmi Kukiełko Mieszko | 93 | Kormoran Olszty | 17:33.61 | 568 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.25 2:16.34 3:25.75 4:35.36 | 1:05.25 1:11.09 1:09.41 1:09.61 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:45.09 6:43.34 8:05.24 9:15.70 | 1:09.73 58.25 1:21.90 1:10.46 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:26.35 11:36.36 12:46.31 13:57.66 | 1:10.65 1:10.01 1:09.95 1:11.35 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:09.65 16:22.03 17:33.61 | 1:11.99 1:12.38 1:11.58 |
7. | Chmiel Łukasz | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 17:34.82 | 566 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.81 2:15.84 3:26.30 4:37.04 | 1:05.81 1:10.03 1:10.46 1:10.74 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:47.60 6:57.93 8:08.87 9:19.54 | 1:10.56 1:10.33 1:10.94 1:10.67 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:30.63 11:42.33 12:53.74 14:05.42 | 1:11.09 1:11.70 1:11.41 1:11.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:16.86 16:27.95 17:34.82 | 1:11.44 1:11.09 1:06.87 |
8. | Baran Mateusz | 93 | MUKP Warszawian | 17:43.03 | 553 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:09.04 2:19.57 3:30.01 4:40.10 | 1:09.04 1:10.53 1:10.44 1:10.09 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:50.54 7:01.86 8:13.51 9:24.13 | 1:10.44 1:11.32 1:11.65 1:10.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:34.96 11:46.68 12:58.47 14:10.62 | 1:10.83 1:11.72 1:11.79 1:12.15 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:22.12 16:33.47 17:43.03 | 1:11.50 1:11.35 1:09.56 |
9. | Poławski Mariusz | 93 | MUKP Warszawian | 17:44.79 | 550 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.33 2:18.09 3:29.04 4:40.16 | 1:07.33 1:10.76 1:10.95 1:11.12 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:51.25 7:02.08 8:13.74 9:25.03 | 1:11.09 1:10.83 1:11.66 1:11.29 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:36.14 11:47.82 12:59.05 14:10.52 | 1:11.11 1:11.68 1:11.23 1:11.47 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:22.47 16:34.77 17:44.79 | 1:11.95 1:12.30 1:10.02 |
10. | Pytel Filip | 93 | Polonia Warszaw | 17:47.11 | 546 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.95 2:20.02 3:32.62 4:43.67 | 1:07.95 1:12.07 1:12.60 1:11.05 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.65 7:04.86 8:15.59 9:27.31 | 1:10.98 1:10.21 1:10.73 1:11.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:37.92 11:49.50 13:00.98 14:13.25 | 1:10.61 1:11.58 1:11.48 1:12.27 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:24.48 16:36.22 17:47.11 | 1:11.23 1:11.74 1:10.89 |
11. | Rybiński Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 17:50.18 | 542 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.10 2:17.80 3:29.10 4:41.24 | 1:07.10 1:10.70 1:11.30 1:12.14 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:53.46 7:05.55 8:16.84 9:28.51 | 1:12.22 1:12.09 1:11.29 1:11.67 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:40.43 11:52.64 13:04.47 14:16.53 | 1:11.92 1:12.21 1:11.83 1:12.06 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:29.07 16:41.82 17:50.18 | 1:12.54 1:12.75 1:08.36 |
12. | Baran Rafał | 93 | UKS 8 Chrzanów | 17:52.29 | 539 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.76 2:16.34 3:26.05 4:35.94 | 1:05.76 1:10.58 1:09.71 1:09.89 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:47.15 6:59.09 8:09.31 9:22.76 | 1:11.21 1:11.94 1:10.22 1:13.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:35.81 11:48.37 13:02.37 14:16.59 | 1:13.05 1:12.56 1:14.00 1:14.22 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:29.44 16:42.74 17:52.29 | 1:12.85 1:13.30 1:09.55 |
13. | Kłusek Adrian | 93 | Juvenia Wrocław | 17:59.84 | 527 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.77 2:18.83 3:32.17 4:45.03 | 1:06.77 1:12.06 1:13.34 1:12.86 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:58.43 7:10.31 8:22.37 9:33.90 | 1:13.40 1:11.88 1:12.06 1:11.53 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:46.74 11:58.49 13:11.78 14:24.22 | 1:12.84 1:11.75 1:13.29 1:12.44 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:38.40 16:52.26 17:59.84 | 1:14.18 1:13.86 1:07.58 |
14. | Jacniacki Mateusz | 93 | Fala Kraśnik | 18:01.84 | 524 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.06 2:17.57 3:29.24 4:41.41 | 1:07.06 1:10.51 1:11.67 1:12.17 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:53.87 7:06.51 8:19.85 9:33.06 | 1:12.46 1:12.64 1:13.34 1:13.21 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:45.93 11:58.63 13:11.71 14:24.79 | 1:12.87 1:12.70 1:13.08 1:13.08 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:37.93 16:50.83 18:01.84 | 1:13.14 1:12.90 1:11.01 |
15. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 18:06.40 | 518 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.94 2:18.97 3:31.38 4:43.93 | 1:07.94 1:11.03 1:12.41 1:12.55 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:57.36 7:11.79 8:25.66 9:39.99 | 1:13.43 1:14.43 1:13.87 1:14.33 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:52.57 12:06.19 13:18.10 14:30.25 | 1:12.58 1:13.62 1:11.91 1:12.15 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:43.40 16:55.73 18:06.40 | 1:13.15 1:12.33 1:10.67 |
16. | Greszta Jakub | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 18:07.56 | 516 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.56 2:18.03 3:29.38 4:41.69 | 1:06.56 1:11.47 1:11.35 1:12.31 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.64 7:07.96 8:21.60 9:35.43 | 1:12.95 1:13.32 1:13.64 1:13.83 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:49.84 12:03.53 13:18.31 14:33.21 | 1:14.41 1:13.69 1:14.78 1:14.90 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:46.66 17:00.93 18:07.56 | 1:13.45 1:14.27 1:06.63 |
17. | Gierda Mateusz | 93 | Juvenia Białyst | 18:10.68 | 512 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.39 2:18.71 3:30.26 4:41.22 | 1:06.39 1:12.32 1:11.55 1:10.96 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:53.42 7:06.47 8:20.49 9:34.94 | 1:12.20 1:13.05 1:14.02 1:14.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:48.71 12:01.94 13:17.95 14:32.34 | 1:13.77 1:13.23 1:16.01 1:14.39 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:47.15 17:00.07 18:10.68 | 1:14.81 1:12.92 1:10.61 |
18. | Świątkiewicz Rafał | 93 | Polonia Warszaw | 18:11.29 | 511 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.33 2:19.80 3:32.92 4:45.88 | 1:07.33 1:12.47 1:13.12 1:12.96 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:58.63 7:10.94 8:23.53 9:36.68 | 1:12.75 1:12.31 1:12.59 1:13.15 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:50.27 12:03.90 13:18.51 14:32.33 | 1:13.59 1:13.63 1:14.61 1:13.82 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:46.90 17:00.38 18:11.29 | 1:14.57 1:13.48 1:10.91 |
19. | Psyk Mikołaj Maciej | 93 | KSZO Ostrowiec | 18:19.22 | 500 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.57 2:19.83 3:32.67 4:44.77 | 1:07.57 1:12.26 1:12.84 1:12.10 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.97 7:10.49 8:24.77 9:36.43 | 1:12.20 1:13.52 1:14.28 1:11.66 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:52.02 12:07.15 13:21.16 14:35.76 | 1:15.59 1:15.13 1:14.01 1:14.60 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:50.89 17:05.88 18:19.22 | 1:15.13 1:14.99 1:13.34 |
20. | Kucharski Michał | 93 | Słowianka Gorzó | 18:22.62 | 495 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.31 2:20.63 3:33.74 4:47.04 | 1:08.31 1:12.32 1:13.11 1:13.30 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:01.56 7:16.53 8:30.97 9:45.89 | 1:14.52 1:14.97 1:14.44 1:14.92 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:59.99 12:14.46 13:28.20 14:42.48 | 1:14.10 1:14.47 1:13.74 1:14.28 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:56.53 17:09.92 18:22.62 | 1:14.05 1:13.39 1:12.70 |
21. | Gliński Jakub | 93 | Śląsk Wrocław | 18:25.27 | 492 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.67 2:25.12 3:38.73 4:52.16 | 1:11.67 1:13.45 1:13.61 1:13.43 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:05.56 7:18.78 8:32.46 9:45.90 | 1:13.40 1:13.22 1:13.68 1:13.44 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:00.10 12:14.43 13:28.13 14:42.78 | 1:14.20 1:14.33 1:13.70 1:14.65 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:57.67 17:12.81 18:25.27 | 1:14.89 1:15.14 1:12.46 |
22. | Książek Michał | 93 | Jordan Krakow | 18:27.79 | 488 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.00 2:19.49 3:32.27 4:45.29 | 1:07.00 1:12.49 1:12.78 1:13.02 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:58.84 7:12.29 8:26.16 9:40.50 | 1:13.55 1:13.45 1:13.87 1:14.34 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:54.27 12:09.62 13:25.78 14:41.73 | 1:13.77 1:15.35 1:16.16 1:15.95 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:58.79 17:14.78 18:27.79 | 1:17.06 1:15.99 1:13.01 |
23. | Iłendo Piotr | 93 | Juvenia Białyst | 18:28.02 | 488 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.95 2:18.58 3:29.38 4:42.23 | 1:06.95 1:11.63 1:10.80 1:12.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:55.80 7:09.57 8:24.32 9:39.21 | 1:13.57 1:13.77 1:14.75 1:14.89 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:54.82 12:11.08 13:26.90 14:44.05 | 1:15.61 1:16.26 1:15.82 1:17.15 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:01.00 17:16.19 18:28.02 | 1:16.95 1:15.19 1:11.83 |
24. | Osenkowski Barłomiej | 93 | Znicz Koszalin | 18:37.43 | 476 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.39 2:24.51 3:39.89 4:54.81 | 1:08.39 1:16.12 1:15.38 1:14.92 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:10.61 7:26.07 8:41.18 9:56.57 | 1:15.80 1:15.46 1:15.11 1:15.39 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:12.17 12:26.90 13:42.42 14:57.25 | 1:15.60 1:14.73 1:15.52 1:14.83 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:59.31 17:24.25 18:37.43 | 1:02.06 1:24.94 1:13.18 |
25. | Ciechanowicz Michał | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 18:37.90 | 475 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:09.01 2:21.92 3:36.39 4:51.62 | 1:09.01 1:12.91 1:14.47 1:15.23 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:06.79 7:21.80 8:37.01 9:52.65 | 1:15.17 1:15.01 1:15.21 1:15.64 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:08.92 12:24.07 13:39.38 14:55.17 | 1:16.27 1:15.15 1:15.31 1:15.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:10.12 17:25.52 18:37.90 | 1:14.95 1:15.40 1:12.38 |
26. | Asulian Axel | 93 | MOSiR Mysłowice | 18:39.50 | 473 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.57 2:21.24 3:36.10 4:50.29 | 1:07.57 1:13.67 1:14.86 1:14.19 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:05.42 7:20.51 8:35.46 9:51.04 | 1:15.13 1:15.09 1:14.95 1:15.58 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:05.36 12:21.32 13:37.46 14:53.77 | 1:14.32 1:15.96 1:16.14 1:16.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:09.28 17:25.24 18:39.50 | 1:15.51 1:15.96 1:14.26 |
27. | Niezgódka Dawid | 93 | Śląsk Wrocław | 18:40.31 | 472 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.80 2:25.55 3:39.13 4:52.62 | 1:11.80 1:13.75 1:13.58 1:13.49 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:06.51 7:20.54 8:35.02 9:49.57 | 1:13.89 1:14.03 1:14.48 1:14.55 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:05.10 12:20.49 13:36.62 14:52.61 | 1:15.53 1:15.39 1:16.13 1:15.99 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:08.63 17:25.32 18:40.31 | 1:16.02 1:16.69 1:14.99 |
28. | Majdziński Adrian | 93 | Aquatica Pawłow | 18:54.97 | 454 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.67 2:25.92 3:43.56 5:00.17 | 1:10.67 1:15.25 1:17.64 1:16.61 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:17.06 7:33.26 8:49.30 10:05.40 | 1:16.89 1:16.20 1:16.04 1:16.10 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:20.98 12:37.93 13:55.26 15:11.04 | 1:15.58 1:16.95 1:17.33 1:15.78 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:26.54 17:42.77 18:54.97 | 1:15.50 1:16.23 1:12.20 |
29. | Misiaszek Jakub | 93 | MKP Toruńczyk | 18:59.71 | 449 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.14 2:27.15 3:42.99 5:00.33 | 1:11.14 1:16.01 1:15.84 1:17.34 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:18.31 7:35.44 8:51.71 10:08.69 | 1:17.98 1:17.13 1:16.27 1:16.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:25.59 12:42.44 13:59.49 15:15.65 | 1:16.90 1:16.85 1:17.05 1:16.16 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:32.23 17:47.49 18:59.71 | 1:16.58 1:15.26 1:12.22 |
30. | Tomko Filip | 93 | Kormoran Olszty | 19:00.04 | 448 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.24 2:21.93 3:36.76 4:51.94 | 1:08.24 1:13.69 1:14.83 1:15.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:08.95 7:27.03 8:45.07 10:03.17 | 1:17.01 1:18.08 1:18.04 1:18.10 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:20.93 12:37.92 13:55.50 15:12.42 | 1:17.76 1:16.99 1:17.58 1:16.92 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:29.53 17:46.24 19:00.04 | 1:17.11 1:16.71 1:13.80 |
31. | Marek Kacper | 93 | MMKS Dąbrowa Gó | 19:00.51 | 448 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.52 2:28.93 3:45.44 5:02.13 | 1:12.52 1:16.41 1:16.51 1:16.69 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:18.62 7:34.86 8:50.91 10:06.88 | 1:16.49 1:16.24 1:16.05 1:15.97 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:22.65 12:39.02 13:55.61 15:12.48 | 1:15.77 1:16.37 1:16.59 1:16.87 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:29.69 17:46.45 19:00.51 | 1:17.21 1:16.76 1:14.06 |
32. | Jaworski Michał | 93 | KSZO Ostrowiec | 19:00.70 | 447 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.10 2:27.98 3:44.01 5:00.71 | 1:12.10 1:15.88 1:16.03 1:16.70 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:18.42 7:36.16 8:52.99 10:09.57 | 1:17.71 1:17.74 1:16.83 1:16.58 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:26.13 12:42.79 13:59.81 15:16.02 | 1:16.56 1:16.66 1:17.02 1:16.21 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:32.62 17:47.98 19:00.70 | 1:16.60 1:15.36 1:12.72 |
33. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 19:05.75 | 441 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.72 2:27.67 3:44.63 5:02.20 | 1:10.72 1:16.95 1:16.96 1:17.57 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:18.74 7:34.79 8:51.32 10:08.40 | 1:16.54 1:16.05 1:16.53 1:17.08 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:25.12 12:42.21 13:59.37 15:16.83 | 1:16.72 1:17.09 1:17.16 1:17.46 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:34.60 17:52.24 19:05.75 | 1:17.77 1:17.64 1:13.51 |
34. | Najmowicz Paweł | 93 | Kormoran Olszty | 19:27.11 | 418 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.38 2:26.32 3:42.98 5:00.51 | 1:10.38 1:15.94 1:16.66 1:17.53 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:19.00 7:38.01 8:57.59 10:16.54 | 1:18.49 1:19.01 1:19.58 1:18.95 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:35.43 12:54.16 14:12.94 15:31.87 | 1:18.89 1:18.73 1:18.78 1:18.93 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:50.75 18:10.08 19:27.11 | 1:18.88 1:19.33 1:17.03 |
35. | Szylder Bartłomiej | 93 | Aquatica Pawłow | 20:00.22 | 384 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.17 2:28.12 3:46.58 5:06.24 | 1:11.17 1:16.95 1:18.46 1:19.66 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:24.63 7:44.15 9:02.99 10:24.57 | 1:18.39 1:19.52 1:18.84 1:21.58 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:46.25 13:08.17 14:31.04 15:52.10 | 1:21.68 1:21.92 1:22.87 1:21.06 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:15.70 18:38.90 20:00.22 | 1:23.60 1:23.20 1:21.32 |
36. | Cichoń Witold | 93 | Meduza Pajeczno | 20:44.06 | 345 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.94 2:34.03 3:57.66 5:21.38 | 1:12.94 1:21.09 1:23.63 1:23.72 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:45.17 8:09.04 9:33.21 10:57.80 | 1:23.79 1:23.87 1:24.17 1:24.59 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:22.58 13:47.13 15:12.30 16:37.43 | 1:24.78 1:24.55 1:25.17 1:25.13 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:02.03 19:25.69 20:44.06 | 1:24.60 1:23.66 1:18.37 |
NW | Gruca Michał | 93 | Polonia Warszaw |
<< TOP >> |
Nr 39 2007-01-21 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 4:25.44 | Polonia Warszawa 92 | Puławy 2006 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | WKS SLASK Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 4:37.37 | 630 |
Stańczak Edyta Paluszek Weronika | 93 93 | 33.92 35.98 | 1:09.58 1:16.20 | Skrzydło Sara Antoszewska Marta | 93 93 | 32.42 28.71 | 1:09.74 1:01.85 |
2. | BUKS Warszawa 1 | BUKS Warszawa | 4:37.55 | 629 |
Rudzka Aleksandra Sêktas Zuzanna | 93 93 | 34.60 35.74 | 1:12.07 1:16.41 | Butkiewicz Olga Lewandowska Agata | 93 93 | 30.29 30.91 | 1:06.31 1:02.76 |
3. | MKS JORDAN Kraków 1 | Jordan Krakow | 4:38.01 | 626 |
Siwiec Karolina Kuś Dominika | 93 93 | 33.53 35.81 | 1:07.65 1:17.81 | Kłapyta Karolina Mazur Sara | 93 93 | 32.42 29.29 | 1:10.63 1:01.92 |
4. | MKS TRÓJKA Łódź | Trójka Łódź | 4:40.45 | 610 |
Stefańska Katarzyna Dawidowicz Anna | 93 93 | 33.71 36.54 | 1:09.86 1:16.33 | Morka Monika Skiba Karolina | 93 93 | 32.42 29.87 | 1:10.22 1:04.04 |
5. | MKS POLONIA Warszawa | Polonia Warszaw | 4:40.88 | 607 |
Strychalska Karolina Kołakowska Róża | 93 93 | 35.04 37.50 | 1:12.34 1:20.26 | Kowalska Agata Kośla Marta | 93 93 | 31.49 28.32 | 1:08.34 59.94 |
6. | UKP UNIA Oświêcim | Unia Oświêcim | 4:41.84 | 601 |
Nitka Aleksandra Sikora Paulina | 93 93 | 33.26 38.37 | 1:09.41 1:20.67 | Korzeniowska Marta Zagrodnik Aleksandra | 93 93 | 32.55 30.14 | 1:09.86 1:01.90 |
7. | MKP SLOWIANKA Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzó | 4:41.99 | 600 |
Wiczkowska Daria Ślusarczyk Anna | 93 93 | 35.68 36.19 | 1:13.06 1:18.20 | Olczak Mirela Ludniewska Karolina | 93 93 | 30.48 31.62 | 1:05.27 1:05.46 |
8. | Solex Lêbork | Solex Lêbork | 4:47.38 | 567 |
Małecka Agnieszka Wilmont Róża | 93 93 | 34.19 37.82 | 1:10.65 1:20.51 | Panek Agata Baranowska Magdalena | 93 93 | 33.35 30.51 | 1:12.19 1:04.03 |
9. | MMKS Dabrowa Górnicza | MMKS Dąbrowa Gó | 4:48.02 | 563 |
Misiórska Katarzyna Kobuszewska Magdalena | 93 93 | 33.30 38.29 | 1:10.04 1:20.73 | Przystalska Angelika Michalik Magdalena | 93 93 | 33.17 31.84 | 1:11.72 1:05.53 |
10. | AZS AWF Katowice | AZS AWF Katowic | 4:48.64 | 559 |
Gawenda Paulina Lis Magdalena | 93 93 | 35.07 37.01 | 1:11.67 1:19.05 | Wakuła Karolina Jabłońska Roksana | 93 93 | 33.10 31.73 | 1:10.59 1:07.33 |
11. | AZS AWFiS Gdańsk | AZS AWFiS Gdańs | 4:49.43 | 555 |
Stacewicz Dominika Ratkowska Zuzanna | 93 93 | 35.98 37.61 | 1:14.43 1:19.37 | Rogalska Sandra Pszczolnik Monika | 93 93 | 33.96 28.36 | 1:14.95 1:00.68 |
12. | "15" Aqua Bydgoszcz | "15" Aqua-Bydgo | 4:51.29 | 544 |
Zawiszewska Maja Urbanowska Justyna | 93 93 | 33.50 | Grabarska Marta Kozłowska Natalia | 93 93 | 32.85 33.16 | 1:11.06 1:08.58 |
13. | KS POSNANIA Poznań | KS Posnania | 4:56.16 | 518 |
Grzegorczyk Izabella Wiśniewska Magdalena | 93 93 | 35.95 38.03 | 1:13.71 1:22.83 | Żegalski Aleksandra Włódarczyk Joanna | 93 93 | 33.02 32.42 | 1:11.65 1:07.97 |
14. | MKS JORDAN Kraków 2 | Jordan Krakow | 4:57.11 | 513 |
Jasińska Joanna Plewa Magdalena | 93 93 | 35.74 38.87 | 1:13.20 1:22.38 | Zgoda Agnieszka Wysocka Sylwia | 93 93 | 35.09 30.33 | 1:16.44 1:05.09 |
15. | WKS SLASK Wrocław 2 | Śląsk Wrocław | 5:09.45 | 454 |
Rejska Malwina Panek Sara | 93 93 | 35.80 42.31 | 1:12.93 1:30.36 | Sznajder Paula Karska Katarzyna | 93 93 | 34.82 31.96 | 1:19.30 1:06.86 |
16. | Kochłowiczanka Kochłowice | Kochłowiczanka | 5:24.88 | 392 |
Nowrot Sylwia Kołodziej Alicja | 93 93 | 41.70 41.34 | 1:27.05 1:29.71 | Maczuch Ewa Krochmal Magdalena | 93 93 | 35.63 32.81 | 1:19.01 1:09.11 |
NW | ASTROMAL AKWAWIT Leszno | Akwawit Leszno |
<< TOP >> |
Nr 40 2007-01-21 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | 14 lat Brak minimum |
Rekord Polski | 4:05.24 | BUKS Warszawa 90 | Oświêcim 2004 |
FINA 2004 |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKS JORDAN Kraków 1 | Jordan Krakow | 4:11.72 | 573 |
Nowak Łukasz Suzin Marcin | 93 93 | 31.03 32.43 | 1:03.60 1:08.19 | Wysoczyński Mateusz Łoniewski Daniel | 93 93 | 28.93 27.57 | 1:01.93 58.00 |
2. | AZS AWFiS Gdańsk | AZS AWFiS Gdańs | 4:18.83 | 527 |
Płonowski Miłosz Wołkanowski Marek | 93 93 | 30.83 31.84 | 1:02.83 1:08.61 | Musiał Dawid Kubiak Rafał | 93 93 | 31.83 28.31 | 1:07.12 1:00.27 |
3. | KS WARTA Poznań | Warta Poznań | 4:20.57 | 517 |
Jankowski Jacek Bachowski Wojciech | 93 93 | 31.92 31.97 | 1:06.29 1:08.20 | Michalak Łukasz Michałowski Krzysztof | 93 93 | 30.67 28.24 | 1:07.03 59.05 |
4. | MKS POLONIA Warszawa 1 | Polonia Warszaw | 4:23.95 | 497 |
Solski Maciej Bagniuk Kajetan | 93 93 | 32.64 33.78 | 1:07.56 1:12.98 | Grzelec Bartosz Ryskalok Michał | 93 93 | 28.40 27.42 | 1:04.42 58.99 |
5. | AZS AWF Katowice | AZS AWF Katowic | 4:26.08 | 485 |
Stark Patryk Rokita Michał | 93 93 | 32.19 32.93 | 1:06.72 1:09.93 | Gawêda Karol Wita Łukasz | 93 93 | 29.74 29.95 | 1:04.52 1:04.91 |
6. | WKS SLASK Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 4:26.61 | 482 |
Rybiński Dawid Głuszek Łukasz | 93 93 | 32.26 34.28 | 1:06.79 1:15.60 | Otlewski Jakub Szuba Michał | 93 93 | 29.69 27.76 | 1:05.85 58.37 |
7. | MKS JUVENIA Wrocław | Juvenia Wrocław | 4:28.76 | 471 |
Werner Paweł Kościelniak Konrad | 93 93 | 30.34 39.99 | 1:02.83 1:24.01 | Bening Emil Kłusek Adrian | 93 93 | 28.77 27.91 | 1:03.25 58.67 |
8. | MKP SLOWIANKA Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzó | 4:29.23 | 468 |
Błażejewski Tomasz Kulas David | 93 93 | 32.20 35.59 | 1:07.07 1:17.31 | Karpisz Bartłomiej Dêbicki Kacper | 93 93 | 29.48 28.81 | 1:03.80 1:01.05 |
9. | MMKS Dabrowa Górnicza | MMKS Dąbrowa Gó | 4:29.25 | 468 |
Furman Łukasz Kaproń Kacper | 93 93 | 33.01 35.33 | 1:07.91 1:16.59 | Chmiel Łukasz Greszta Jakub | 93 93 | 29.61 28.62 | 1:04.49 1:00.26 |
10. | REKIN Ursynów | Rekin Ursynów | 4:35.98 | 435 |
Bielawski Michał Janas Krzysztof | 93 93 | 35.93 | Opalski Marcin Lann Karol | 93 93 | 31.15 28.21 | 1:06.64 1:01.23 |
11. | MKS PAŁAC Katowice | Pałac Katowice | 4:36.32 | 433 |
Konczewski Szymon Jaskuła Paweł | 93 93 | 33.23 34.58 | 1:09.66 1:15.63 | Gronowski Michał Ratajczyk Jakub | 93 93 | 31.50 30.33 | 1:07.47 1:03.56 |
12. | MKS POLONIA Warszawa 2 | Polonia Warszaw | 4:39.59 | 418 |
Kêdzierski Jakub Dziedzic Andrzej | 93 93 | 33.63 36.45 | 1:10.52 1:19.07 | Pytel Filip Świątkiewicz Rafał | 93 93 | 31.22 28.72 | 1:09.04 1:00.96 |
13. | EKS Delfin Ełk | Delfin Ełk | 4:42.10 | 407 |
Ostrowski Maciej Ciećka Patryk | 93 93 | 36.26 35.19 | 1:15.49 1:14.21 | Czerklański Mateusz Duda Jakub | 93 93 | 33.37 |
14. | WKS SLASK Wrocław 2 | Śląsk Wrocław | 4:42.49 | 405 |
Niezgódka Dawid Żukowski Bartłomiej | 93 93 | 35.15 36.84 | 1:12.57 1:18.87 | Markowski Kacper Wolak Bartłomiej | 93 93 | 31.79 29.60 | 1:08.45 1:02.60 |
15. | UKP UNIA Oświêcim | Unia Oświêcim | 4:45.28 | 394 |
Lacheta Krzysztof Wojnarowski Patryk | 93 93 | 35.05 37.64 | 1:12.87 1:19.64 | Paluchowski Szymon Mielecki Mateusz | 93 93 | 31.70 30.12 | 1:08.78 1:03.99 |
16. | MKS JORDAN Kraków 2 | Jordan Krakow | 4:47.58 | 384 |
Wanat Michał Brus Dominik | 93 93 | 35.09 | Paciorek Artur Książek Michał | 93 93 | 35.59 29.72 | 1:17.09 1:02.25 |
DYSKW. | MKS POLONIA Warszawa 3 | Polonia Warszaw |
Gruca Michał, Legrzycki Filip, Szymański Konrad, Durjasz Daniel |