Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich - DZIEŃ III | 28 Styczen 2007 - 9:00 |
Nr 27 28/01/2007 | 200m motylkowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 1999 2006 | 2:09.57 2:04.94 | Jêdrzejczak Otylia Pałac Katowice Jedrzejczak Otylia AZS AWF Warszawa | ER | Lizbona Helsinki |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Mrugacz Roksana | 91 | Jordan Kraków | 2:25.43 | 643 | 33.35 | 36.78 | 37.49 | 37.81 | |||||
2. | Pożarowszczyk Beata | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:26.04 | 635 | 32.23 | 36.50 | 38.10 | 39.21 | |||||
3. | Radzimska Paulina | 91 | MKP Szczecin | 2:26.76 | 626 | 33.63 | 37.25 | 37.74 | 38.14 | |||||
4. | Cembrzyńska Anna SO | 91 | Unia Oświêcim | 2:27.00 | 623 | 33.42 | 36.81 | 37.93 | 38.84 | |||||
5. | Dorosińska Marta | 91 | MKS Juvenia Wro | 2:27.19 | 620 | 33.27 | 37.21 | 37.56 | 39.15 | |||||
6. | Grudzień Paula | 91 | Jordan Kraków | 2:28.58 | 603 | 33.59 | 37.20 | 38.52 | 39.27 | |||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Cholewa Adrianna | 91 | SKS Start Łódź | 2:29.09 | 597 | 33.29 | 37.78 | 37.87 | 40.15 | |||||
8. | Masloch Paulina | 91 | AZS AWF Katowic | 2:29.65 | 590 | 33.18 | 37.32 | 38.82 | 40.33 | |||||
9. | Kulczyńska Izabela | 91 | MKP Słowianka G | 2:31.13 | 573 | 33.45 | 37.97 | 39.48 | 40.23 | |||||
10. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Kraków | 2:38.09 | 501 | 34.79 | 39.42 | 41.22 | 42.66 | |||||
11. | Sompolska Anna | 91 | MKP Słowianka G | 2:40.85 | 475 | 35.05 | 40.11 | 42.20 | 43.49 | |||||
12. | Urbaniak Patrycja | 91 | Delfin Tarnobrz | 2:41.23 | 472 | 34.80 | 40.84 | 42.73 | 42.86 | |||||
13. | Oprus Zuzanna | 91 | Kormoran Olszty | 2:41.25 | 472 | 35.09 | 41.28 | 42.46 | 42.42 |
|||||
14. | Zborowska Marta SP | 91 | Olimpia Poznań | 2:45.48 | 436 | 34.94 | 41.93 | 42.62 | 45.99 | |||||
15. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 2:48.20 | 416 | 35.88 | 42.36 | 45.11 | 44.85 | |||||
16. | Zielińska Grażyna | 91 | MKS Jedynka Lód | 2:51.34 | 393 | 37.36 | 44.79 | 44.77 | 44.42 | |||||
17. | Maczuch Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 2:56.49 | 360 | 37.90 | 43.82 | 48.91 | 45.86 |
<< TOP >> |
Nr 28 28/01/2007 | 200m motylkowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2000 2005 | 2:00.64 1:50.89 | Drzewiński Łukasz MKP Gorzów Wlkp. Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Łódź Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Niewiński Marcin | 91 | Polonia Warszaw | 2:09.28 | 658 | 29.40 | 33.96 | 32.94 | 32.98 | |||||
2. | Machniewicz Radosław | 91 | MKS Sambor Tcze | 2:10.59 | 638 | 29.55 | 34.38 | 33.34 | 33.32 | |||||
3. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 2:10.76 | 636 | 29.30 | 32.92 | 33.31 | 35.23 | |||||
4. | Matuszczak Grzegorz | 91 | Korner-Novita 1 | 2:11.03 | 632 | 29.50 | 33.47 | 33.50 | 34.56 | |||||
5. | Jasnos Adam | 91 | Korner-Novita 1 | 2:11.11 | 630 | 29.59 | 33.43 | 33.65 | 34.44 | |||||
6. | Dąbrowski Marcin | 91 | Juvenia Białyst | 2:11.36 | 627 | 29.54 | 33.62 | 34.29 | 33.91 | |||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Zapała Łukasz SO | 91 | Unia Oświêcim | 2:13.78 | 593 | 30.04 | 34.08 | 34.59 | 35.07 | |||||
8. | Chilczuk Piotr | 91 | Kormoran Olszty | 2:14.61 | 583 | 30.04 | 34.29 | 34.11 | 36.17 | |||||
9. | Czajkowski Bartosz | 91 | MUKS "15" Aqua | 2:16.00 | 565 | 30.27 | 34.39 | 36.18 | 35.16 | |||||
10. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:16.19 | 562 | 30.17 | 34.90 | 35.70 | 35.42 | |||||
11. | Baranowski Bartłomiej | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 2:16.80 | 555 | 30.81 | 34.30 | 35.56 | 36.13 | |||||
12. | Pyka Marcin | 91 | MKP Słowianka G | 2:17.20 | 550 | 30.47 | 34.42 | 35.66 | 36.65 | |||||
13. | Sokulski Jacek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:19.07 | 528 | 29.47 | 34.02 | 36.48 | 39.10 |
|||||
14. | Orłowski Piotr | 91 | MKP Szczecin | 2:19.18 | 527 | 30.72 | 34.72 | 36.25 | 37.49 | |||||
15. | Chrostek Iwo | 91 | MKP Słowianka G | 2:19.76 | 520 | 31.16 | 34.76 | 36.30 | 37.54 | |||||
16. | Gwoździewicz Adam | 91 | Dwójka Morena G | 2:21.54 | 501 | 30.24 | 34.73 | 37.02 | 39.55 | |||||
17. | Skroś Rafał | 91 | Avia Swidnik | 2:22.00 | 496 | 31.08 | 36.11 | 38.12 | 36.69 | |||||
18. | Woliński Krzysztof | 91 | MKS MOS Katowic | 2:23.59 | 480 | 30.47 | 37.92 | 36.80 | 38.40 | |||||
19. | El Fray Kamil | 91 | MKP Szczecin | 2:24.50 | 471 | 31.35 | 35.26 | 37.30 | 40.59 | |||||
20. | Prudlak Michał | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:25.74 | 459 | 30.27 | 35.79 | 38.81 | 40.87 | |||||
21. | Maciejewski Łukasz | 91 | BUKS Warszawa | 2:25.99 | 457 | 32.40 | 37.23 | 38.25 | 38.11 | |||||
22. | Tomaszewski Jacek | 91 | UKS Trójka Środ | 2:26.72 | 450 | 32.92 | 38.31 | 37.77 | 37.72 | |||||
23. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 2:26.86 | 448 | 31.84 | 37.73 | 38.57 | 38.72 | |||||
24. | Misztal Maciej | 91 | MKS Jedynka Lód | 2:28.03 | 438 | 30.92 | 36.43 | 39.13 | 41.55 | |||||
25. | Zaczynski Karol SO | 91 | Pałac Katowice | 2:30.60 | 416 | 31.79 | 36.88 | 39.41 | 42.52 |
<< TOP >> |
Nr 29 28/01/2007 | 100m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2002 2006 | 55.22 54.37 | Korc Agata Śląsk Wrocław Korc Agata AZS AWF Wrocław | Puławy Stockholm |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Gawełczyk Dominika SK | 91 | AZS AWF Katowic | 57.82 | 761 | 27.69 | 30.13 | ||||||
2. | Nowak Aleksandra | 91 | KP Akwawit Lesz | 1:00.36 | 669 | 29.15 | 31.21 | ||||||
3. | Włostowska Karina | 91 | MKS Jedenastka | 1:00.44 | 666 | 28.56 | 31.88 | ||||||
4. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Kraków | 1:00.69 | 658 | 29.64 | 31.05 | ||||||
5. | Burdelak Agnieszka | 91 | UKP Manta Jelcz | 1:00.85 | 653 | 29.43 | 31.42 | ||||||
6. | Plewka Martyna | 91 | MUKP Warszawian | 1:01.15 | 643 | 29.83 | 31.32 | ||||||
B-Finał | |||||||||||||
7. | Iwankowska Anna | 91 | UKS Siódemka Br | 1:01.34 | 637 | 29.54 | 31.80 | ||||||
8. | Czerniak Gabriela | 91 | Wisła Puławy | 1:01.38 | 636 | 29.95 | 31.43 | ||||||
9. | Wawrzynkiewicz Adrianna | 91 | Polonia Warszaw | 1:01.47 | 633 | 28.92 | 32.55 | ||||||
10. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 1:01.73 | 625 | 29.71 | 32.02 | ||||||
11. | Wyżgolik Vanessa | 91 | MKS MOS Katowic | 1:01.78 | 624 | 29.83 | 31.95 | ||||||
12. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Kraków | 1:02.39 | 606 | 30.10 | 32.29 | ||||||
13. | Deleżuch Magdalena | 91 | UKP Jedynka Elb | 1:02.56 | 601 | 30.32 | 32.24 |
||||||
Szymańska Marlena | 91 | UKS Polonez Wys | 1:02.56 | 601 | 29.84 | 32.72 | |||||||
15. | Moszak Dagmara | 91 | KP Akwawit Lesz | 1:02.63 | 599 | 30.13 | 32.50 | ||||||
16. | Korczak Edyta | 91 | KP MZOS Płock | 1:02.69 | 597 | 29.67 | 33.02 | ||||||
17. | Kozioł Stella | 91 | KP MZOS Płock | 1:02.88 | 592 | 29.97 | 32.91 | ||||||
18. | Osmola Małgorzata | 91 | Trójka Czêstoch | 1:03.22 | 582 | 30.49 | 32.73 | ||||||
19. | Meller Natalia | 91 | KS Warta Poznań | 1:03.58 | 572 | 30.08 | 33.50 | ||||||
20. | Wiewióra Karolina | 91 | MOSM Tychy | 1:04.17 | 557 | 30.16 | 34.01 | ||||||
21. | Neuman Martyna | 91 | MKP Słowianka G | 1:04.20 | 556 | 30.75 | 33.45 | ||||||
22. | Skutela Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 1:04.29 | 554 | 30.55 | 33.74 | ||||||
23. | Szula Paulina | 91 | AZS AWF Katowic | 1:04.85 | 539 | 29.61 | 35.24 | ||||||
24. | Krysiak Olga | 91 | ORKA Sochaczew | 1:04.90 | 538 | 31.17 | 33.73 | ||||||
25. | Kieszek Joanna | 91 | Ikar Mielec | 1:05.28 | 529 | 31.60 | 33.68 | ||||||
26. | Jarosz Cynthia | 91 | Ikar Mielec | 1:05.71 | 518 | 31.69 | 34.02 | ||||||
27. | Janiczek Olga | 91 | MTP Lublinianka | 1:05.97 | 512 | 31.87 | 34.10 | ||||||
28. | Klimek Klaudia | 91 | MTP Lublinianka | 1:06.39 | 503 | 32.27 | 34.12 | ||||||
29. | Rupocińska Weronika | 91 | MUKP Warszawian | 1:06.88 | 492 | 31.78 | 35.10 | ||||||
30. | Bergman Wendy | 91 | MUKP Warszawian | 1:06.94 | 490 | 30.96 | 35.98 | ||||||
31. | Szalewska Hanna | 91 | KP Akwawit Lesz | 1:07.00 | 489 | 32.49 | 34.51 | ||||||
32. | Kochman Maria | 91 | UKS Anprel Prus | 1:07.32 | 482 | 32.06 | 35.26 | ||||||
33. | Nowacka Dominika | 91 | UKS Jagiellonka | 1:07.38 | 481 | 32.19 | 35.19 | ||||||
34. | Lenart Paulina SR | 91 | UKS Junior Kluc | 1:07.83 | 471 | 32.01 | 35.82 | ||||||
35. | Głowiak Marta | 91 | MKP Słowianka G | 1:08.48 | 458 | 33.02 | 35.46 | ||||||
36. | Kminkowska Magdalena | 91 | AZS AWF Katowic | 1:10.96 | 412 | 33.52 | 37.44 | ||||||
37. | Dybowska Joanna | 91 | MTKP Delfin Tor | 1:12.42 | 387 | 34.49 | 37.93 | ||||||
DYSKW. | Szwarc Małgorzata | 91 | MKS Jedynka Lód | ||||||||||
O4 |
<< TOP >> |
Nr 30 28/01/2007 | 100m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2006 1999 | 49.88 47.75 | Tarczyński Marcin Polonia Warszawa Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Bydgoszcz Hong Kong |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Szamotulski Wojciech | 91 | MKP Słowianka G | 53.32 | 675 | 26.28 | 27.04 | |||||
2. | Kleszczyński Paweł | 91 | MKP Szczecin | 53.85 | 656 | 25.98 | 27.87 | |||||
3. | Niewiński Marcin | 91 | Polonia Warszaw | 53.91 | 653 | 26.02 | 27.89 | |||||
4. | Witkowski Krzysztof | 91 | MKP Szczecin | 54.13 | 646 | 26.22 | 27.91 | |||||
5. | Krawczyk Jarosław | 91 | Kormoran Olszty | 54.16 | 644 | 25.90 | 28.26 | |||||
6. | Luftman Adam | 91 | MKP Słowianka G | 54.80 | 622 | 26.62 | 28.18 | |||||
B-Finał | ||||||||||||
8. | Kaliszewski Maciej | 91 | Pol. KS Szczytn | 55.16 | 610 | 26.73 | 28.43 | |||||
9. | Witkowski Paweł | 91 | Polonia Warszaw | 55.20 | 609 | 26.69 | 28.51 | |||||
10. | Pelc Krzysztof | 91 | UKP Manta Jelcz | 55.29 | 606 | 25.90 | 29.39 | |||||
11. | Dziembor Igor | 91 | MOSM Tychy | 55.39 | 602 | 26.87 | 28.52 | |||||
12. | Wypych Filip | 91 | MKS Trójka Łódź | 55.66 | 594 | 26.85 | 28.81 | |||||
13. | Jekiełek Maciej | 91 | Polonia Warszaw | 55.78 | 590 | 26.59 | 29.19 | |||||
Gąsiorowski Rafał | 91 | UKS NAWA Skiern | 54.82 | Skreśl | 621 | 25.27 | 29.55 |
|||||
14. | Maszudziński Mateusz | 91 | MUKS "15" Aqua | 55.91 | 586 | 26.95 | 28.96 | |||||
15. | Czarnota Mateusz SO | 91 | Unia Oświêcim | 56.00 | 583 | 26.89 | 29.11 | |||||
Kandulski Daniel | 91 | MKP Szczecin | 56.00 | 583 | 27.23 | 28.77 | ||||||
17. | Kornienko Adrian | 91 | MKP Szczecin | 56.15 | 578 | 27.06 | 29.09 | |||||
18. | Dêbowski Patryk | 91 | MUKS "15" Aqua | 56.59 | 565 | 26.49 | 30.10 | |||||
19. | Piekarski Michał SP | 91 | KS Warta Poznań | 56.62 | 564 | 26.51 | 30.11 | |||||
20. | Goldsthein Tomasz | 91 | MUKP Warszawian | 56.63 | 564 | 26.99 | 29.64 | |||||
21. | Dubas Jan | 91 | Jordan Kraków | 56.71 | 561 | 27.28 | 29.43 | |||||
22. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Kraków | 56.73 | 561 | 27.56 | 29.17 | |||||
Mêcina Patryk | 91 | Polonia Warszaw | 56.73 | 561 | 27.23 | 29.50 | ||||||
24. | Kot Maciej SR | 91 | UKS Junior Kluc | 56.78 | 559 | 27.22 | 29.56 | |||||
25. | Szuda Filip | 91 | MUKS "15" Aqua | 56.84 | 557 | 27.75 | 29.09 | |||||
26. | Cygan Sebastian | 91 | MOSM Tychy | 57.14 | 549 | 27.34 | 29.80 | |||||
27. | Jagiełło Jakub | 91 | MKS Jedynka Lód | 57.47 | 539 | 27.58 | 29.89 | |||||
28. | Belgrau Łukasz | 91 | WKS Flota Gdyni | 57.58 | 536 | 27.83 | 29.75 | |||||
Andrzejewski Aleksander | 91 | KP Akwawit Lesz | 57.58 | 536 | 27.38 | 30.20 | ||||||
30. | Stala Patryk | 91 | Ikar Mielec | 57.68 | 533 | 28.25 | 29.43 | |||||
31. | Pudełko Bartosz | 91 | PUKS Wola Warsz | 57.70 | 533 | 27.65 | 30.05 | |||||
32. | Tuszyński Mateusz | 91 | Dwójka Morena G | 57.76 | 531 | 27.79 | 29.97 | |||||
Siwy Tomasz | 91 | UKS Wodnik Siem | 57.76 | 531 | 26.85 | 30.91 | ||||||
34. | Baran Marcin SR | 91 | Victoria Racibó | 57.82 | 530 | 27.10 | 30.72 | |||||
35. | Waliszewski Daniel | 91 | KP MZOS Płock | 57.91 | 527 | 27.63 | 30.28 | |||||
36. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 58.25 | 518 | 27.76 | 30.49 | |||||
37. | Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 58.32 | 516 | 27.51 | 30.81 | |||||
38. | Sobieraj Patryk | 91 | UKS NAWA Skiern | 58.39 | 514 | 26.81 | 31.58 | |||||
39. | Pióro Artur | 91 | Pałac Katowice | 58.72 | 506 | 27.96 | 30.76 | |||||
Songin Artur | 91 | MOSM Tychy | 58.72 | 506 | 28.40 | 30.32 | ||||||
41. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Kraków | 58.83 | 503 | 28.27 | 30.56 | |||||
42. | Szarszewski Piotr | 91 | KP Akwawit Lesz | 58.98 | 499 | 28.55 | 30.43 | |||||
43. | Mikołajczyk Krzysztof | 91 | Sokół Rzeszów | 59.19 | 494 | 27.38 | 31.81 | |||||
44. | Chrościelewski Michał | 91 | Dwójka Morena G | 59.36 | 489 | 28.45 | 30.91 | |||||
45. | Szymczak Łukasz | 91 | KP Akwawit Lesz | 59.50 | 486 | 29.03 | 30.47 | |||||
46. | Wiloch Łukasz | 91 | UKS Jagiellonka | 59.54 | 485 | 27.84 | 31.70 | |||||
47. | Wilamowski Bartek | 91 | MKS ORKAN Socha | 59.79 | 479 | 28.45 | 31.34 | |||||
48. | Behnke Maciej | 91 | UKS Trójka Środ | 1:00.02 | 473 | 28.61 | 31.41 | |||||
49. | Jaworski Maciej | 91 | MOSM Tychy | 1:00.27 | 468 | 28.60 | 31.67 | |||||
50. | Stańczyk Dawid | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:00.88 | 454 | 28.56 | 32.32 | |||||
51. | Maciejewski Łukasz | 91 | BUKS Warszawa | 1:01.26 | 445 | 29.04 | 32.22 | |||||
52. | Włodarczyk Jeremi | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:01.38 | 443 | 29.69 | 31.69 | |||||
53. | Ursatjew Stanisław | 91 | MKS Zryw Opole | 1:01.62 | 437 | 28.70 | 32.92 | |||||
54. | Hnatyk Sebastian | 91 | Sokół Rzeszów | 1:02.22 | 425 | 28.92 | 33.30 | |||||
55. | Makowski Mateusz | 91 | GOSiR Piaseczno | 1:02.79 | 413 | 29.67 | 33.12 | |||||
56. | Rzemiński Piotr | 91 | Vega Dobrodzień | 1:03.29 | 404 | 29.59 | 33.70 | |||||
57. | Jankowski Patryk | 91 | MMKS Zdzieszowi | 1:03.39 | 402 | 29.52 | 33.87 | |||||
58. | Woliński Krzysztof | 91 | MKS MOS Katowic | 1:04.03 | 390 | 30.16 | 33.87 | |||||
59. | Ochman Mateusz | 91 | Vega Dobrodzień | 1:04.41 | 383 | 30.76 | 33.65 | |||||
60. | Hałas Jakub | 91 | MOSM Tychy | 1:04.91 | 374 | 30.16 | 34.75 | |||||
61. | Kowalczyk Piotr | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:05.83 | 359 | 31.54 | 34.29 | |||||
62. | Kaczyński Janusz | 91 | MMKS Zdzieszowi | 1:06.14 | 354 | 30.22 | 35.92 | |||||
DYSKW. | Otłowski Aleksy | 91 | Polonia Warszaw |
<< TOP >> |
Nr 31 28/01/2007 | 100m grzbietowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 1995 1995 | 1:00.53 1:00.53 | Komorowicz Dagmara MTP Lublinianka Komorowicz Dagmara MTP Lubinianka | Gelsenkirchen Gelsenkirchen |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Mazurek Zuzanna | 91 | UKP Fala Kraśni | 1:05.41 | 707 | 31.97 | 33.44 | |||||
2. | Gogolin Patrycja | 91 | MOSM Tychy | 1:05.88 | 692 | 32.17 | 33.71 | |||||
3. | Zackiewicz Aleksandra | 91 | PUKS Wola Warsz | 1:06.19 | 682 | 32.16 | 34.03 | |||||
4. | Wojszko Dominika | 91 | Juvenia Białyst | 1:07.58 | 641 | 33.23 | 34.35 | |||||
5. | Korczak Adriana | 91 | KP MZOS Płock | 1:07.72 | 637 | 32.52 | 35.20 | |||||
6. | Głowiak Marta | 91 | MKP Słowianka G | 1:08.24 | 623 | 32.64 | 35.60 | |||||
B-Finał | ||||||||||||
8. | Osiecka Kaja | 91 | KP MZOS Płock | 1:08.72 | 610 | 32.78 | 35.94 | |||||
9. | Palka Paulina | 91 | Jordan Kraków | 1:09.56 | 588 | 34.20 | 35.36 | |||||
11. | Cyprys Paulina | 91 | MKP Szczecin | 1:09.78 | 582 | 33.39 | 36.39 | |||||
12. | Moszak Dagmara | 91 | KP Akwawit Lesz | 1:10.48 | 565 | 34.92 | 35.56 | |||||
13. | Pyszka Elżbieta | 91 | Ikar Mielec | 1:10.65 | 561 | 34.75 | 35.90 | |||||
14. | Bielecka Magdalena | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:11.71 | 536 | 34.57 | 37.14 | |||||
13. | Wójciak Zuzanna | 91 | Jordan Kraków | 1:08.25 | Skreśl | 622 | 33.12 | 35.13 |
||||
14. | Piasecka Marta | 91 | AZS AWF Katowic | 1:09.76 | Skreśl | 583 | 34.24 | 35.52 | ||||
15. | Drabik Marika | 91 | Ikar Mielec | 1:13.66 | 495 | 35.54 | 38.12 | |||||
16. | Barcicka Agnieszka | 91 | BUKS Warszawa | 1:16.43 | 443 | 36.63 | 39.80 | |||||
17. | Rupocińska Weronika | 91 | MUKP Warszawian | 1:17.49 | 425 | 36.87 | 40.62 | |||||
18. | Jarocka Patrycja | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:18.04 | 416 | 37.11 | 40.93 |
<< TOP >> |
Nr 32 28/01/2007 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 1993 2000 | 55.67 52.54 | Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Ann Arbor Malmo |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Kawêcki Radosław | 91 | Korner-Novita 1 | 57.72 | 695 | 27.79 | 29.93 | |||||
2. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 58.30 | 675 | 28.93 | 29.37 | |||||
3. | Jankiewicz Krzysztof | 91 | UKS NAWA Skiern | 58.35 | 673 | 28.84 | 29.51 | |||||
4. | Karaś Sebastian | 91 | Polonia Warszaw | 58.54 | 666 | 28.78 | 29.76 | |||||
5. | Koss Rafał | 91 | MKS Jedynka Lód | 59.96 | 620 | 29.03 | 30.93 | |||||
6. | Oleasz Michał | 91 | AZS AWF Wrocław | 1:00.10 | 616 | 28.97 | 31.13 | |||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 1:00.46 | 605 | 28.90 | 31.56 | |||||
8. | Capiga Filip | 91 | MKS Zryw Opole | 1:00.91 | 592 | 29.73 | 31.18 | |||||
9. | Osuch Jakub | 91 | KS Warta Poznań | 1:01.01 | 589 | 29.67 | 31.34 | |||||
10. | Kotowicz Jan | 91 | MTP Lublinianka | 1:02.26 | 554 | 30.22 | 32.04 | |||||
11. | Puchacz Jacek | 91 | UTS Orlik Lubli | 1:02.28 | 553 | 29.63 | 32.65 | |||||
13. | Rams Cezary | 91 | Delfin Tarnobrz | 1:03.13 | 531 | 30.18 | 32.95 | |||||
Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 1:02.82 | Skreśl | 539 | 30.27 | 32.55 |
|||||
14. | Makar Tomasz | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 1:03.22 | 529 | 30.12 | 33.10 | |||||
15. | Konieczny Krzystof | 91 | UKS Wodnik Siem | 1:03.27 | 528 | 30.84 | 32.43 | |||||
16. | Rzuchowski Maciej | 91 | MKP Szczecin | 1:03.65 | 518 | 30.95 | 32.70 | |||||
17. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Kraków | 1:04.55 | 497 | 31.29 | 33.26 | |||||
18. | Mayer Robert | 91 | Korner-Novita 1 | 1:05.60 | 473 | 31.47 | 34.13 | |||||
19. | Kêdzierski Igor | 91 | UKS Jagiellonka | 1:06.69 | 451 | 32.22 | 34.47 | |||||
20. | Olecki Krzysztof | 91 | Polonia Warszaw | 1:07.82 | 428 | 32.99 | 34.83 | |||||
21. | Zieliński Michał | 91 | Ikar Mielec | 1:08.87 | 409 | 33.27 | 35.60 | |||||
22. | Gawroński Borys | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:09.25 | 402 | 32.50 | 36.75 | |||||
23. | Szulik Kamil | 91 | GOSiR Piaseczno | 1:11.87 | 360 | 34.86 | 37.01 | |||||
24. | Hnatyk Sebastian | 91 | Sokół Rzeszów | 1:14.71 | 320 | 36.50 | 38.21 |
<< TOP >> |
Nr 33 28/01/2007 | 100m klasyczny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 1992 2005 | 1:09.87 1:06.51 | Kupiec Magdalena Chemik Kêdzierzyn Kamińska Beata AZS AWFiS Gdańsk | Spała Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Jagodzka Aleksandra SO | 91 | Korona Swim Kie | 1:12.82 | 724 | 34.54 | 38.28 | |||||
2. | Kołacz Vivienne | 91 | MKP Szczecin | 1:13.61 | 701 | 34.81 | 38.80 | |||||
3. | Poloczek Natalia SR | 91 | Vega Dobrodzień | 1:14.10 | 687 | 34.78 | 39.32 | |||||
4. | Marczak Monika | 91 | MOSM Tychy | 1:14.39 | 679 | 34.36 | 40.03 | |||||
5. | Janczewska Anna | 91 | Polonia Warszaw | 1:14.69 | 671 | 34.96 | 39.73 | |||||
6. | Walkarz Dorota | 91 | MKP Szczecin | 1:15.80 | 642 | 35.43 | 40.37 | |||||
B-Finał | ||||||||||||
8. | Barańska Magdalena | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 1:16.27 | 630 | 36.13 | 40.14 | |||||
9. | Swiec Maria | 91 | MKP Szczecin | 1:16.94 | 614 | 36.13 | 40.81 | |||||
11. | Piotrowska Ewelina | 91 | PUKS Wola Warsz | 1:18.16 | 586 | 36.44 | 41.72 | |||||
12. | Sosnowska Katarzyna | 91 | MKS Trójka Łódź | 1:18.62 | 575 | 37.12 | 41.50 | |||||
13. | Zarychta Joanna | 91 | KP MZOS Płock | 1:21.13 | 524 | 37.37 | 43.76 | |||||
14. | Czapulak Anna | 91 | UKS Siódemka Br | 1:21.72 | 512 | 38.50 | 43.22 | |||||
13. | Sałajczyk Elzbieta | 91 | UKS Rekin Warsz | 1:16.13 | Skreśl | 634 | 35.80 | 40.33 |
||||
14. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Kraków | 1:17.32 | Skreśl | 605 | 36.65 | 40.67 | ||||
15. | Sosna Magdalena | 91 | ASP KS Górnik R | 1:22.06 | 506 | 38.71 | 43.35 | |||||
16. | Biernacka Karolina | 91 | UTS Orlik Lubli | 1:22.52 | 498 | 38.44 | 44.08 | |||||
17. | Siedlaczek Katarzyna | 91 | UTS Orlik Lubli | 1:26.47 | 432 | 40.53 | 45.94 |
<< TOP >> |
Nr 34 28/01/2007 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2004 2006 | 1:02.67 59.39 | Gałka Piotr MUKS Płock Winogrodzki Mariusz Polonia Warszawa | Oświêcim Helsinki |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Guzik Jakub SK | 91 | Wodnik Krosno | 1:06.10 | 682 | 31.22 | 34.88 | |||||
2. | Paczkowski Jacek | 91 | Korner-Novita 1 | 1:07.55 | 639 | 31.62 | 35.93 | |||||
3. | Pierwieniecki Juliusz | 91 | MKP Szczecin | 1:07.88 | 630 | 31.36 | 36.52 | |||||
4. | Skorulski Maciej | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 1:07.91 | 629 | 31.82 | 36.09 | |||||
5. | Nasiłowski Damian | 91 | MKP Szczecin | 1:08.08 | 624 | 31.42 | 36.66 | |||||
6. | Klenk Marek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:08.22 | 621 | 32.27 | 35.95 | |||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Jarzyński Wojciech | 91 | SKS Start Łódź | 1:08.39 | 616 | 31.85 | 36.54 | |||||
9. | Klecha Dawid | 91 | ASP KS Górnik R | 1:08.54 | 612 | 31.69 | 36.85 | |||||
10. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Kraków | 1:08.77 | 606 | 32.20 | 36.57 | |||||
11. | Flis Jacek | 91 | UKS NAWA Skiern | 1:08.78 | 606 | 32.60 | 36.18 | |||||
12. | Rodzik Jakub | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:08.84 | 604 | 32.24 | 36.60 | |||||
13. | Laryończuk Jakub | 91 | MKP Szczecin | 1:09.07 | 598 | 31.89 | 37.18 | |||||
Certa Maciej | 91 | Wisła Puławy | 1:08.43 | Skreśl | 615 | 32.19 | 36.24 |
|||||
14. | Marciszonek Adam | 91 | Polonia Warszaw | 1:09.55 | 586 | 32.22 | 37.33 | |||||
15. | Augustowski Artur | 91 | MKP Szczecin | 1:09.74 | 581 | 33.17 | 36.57 | |||||
16. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Kraków | 1:10.68 | 558 | 33.55 | 37.13 | |||||
17. | Stachura Maciej | 91 | MKS Zryw Opole | 1:10.73 | 557 | 33.28 | 37.45 | |||||
18. | Kowalik Bartosz | 91 | Ikar Mielec | 1:10.78 | 556 | 33.24 | 37.54 | |||||
19. | Taczała Miłosz | 91 | Wodnik Włocławe | 1:11.10 | 548 | 32.89 | 38.21 | |||||
20. | Denert Adam | 91 | ATP Augustów | 1:11.57 | 537 | 33.35 | 38.22 | |||||
21. | Najmowicz Sebastian | 91 | Kormoran Olszty | 1:11.62 | 536 | 33.83 | 37.79 | |||||
22. | Szkudlarz Wojciech | 91 | Wodnik Włocławe | 1:12.01 | 528 | 31.57 | 40.44 | |||||
23. | Krzykwa Marcin | 91 | KP MZOS Płock | 1:12.77 | 511 | 33.94 | 38.83 | |||||
24. | Czarnota Jakub | 91 | ASP KS Górnik R | 1:12.95 | 507 | 33.78 | 39.17 | |||||
25. | Olecki Kamil | 91 | Polonia Warszaw | 1:13.44 | 497 | 34.59 | 38.85 | |||||
26. | Górecki Marcin | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:13.57 | 495 | 35.05 | 38.52 | |||||
27. | Gryglas Marek | 91 | Neptun Sokołów | 1:14.42 | 478 | 34.62 | 39.80 | |||||
28. | Waliszewski Daniel | 91 | KP MZOS Płock | 1:14.63 | 474 | 36.09 | 38.54 | |||||
29. | Rychlica Damian | 91 | Polonia Warszaw | 1:16.15 | 446 | 34.63 | 41.52 | |||||
30. | Marcinek Tomasz SR | 91 | Victoria Racibó | 1:16.17 | 446 | 34.84 | 41.33 | |||||
31. | Jankowski Patryk | 91 | MMKS Zdzieszowi | 1:20.35 | 380 | 37.14 | 43.21 |
<< TOP >> |
Nr 35 28/01/2007 | 100m zmienny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2003 2004 | 1:01.95 1:00.75 | Urbańczyk Aleksandra Trójka Łódź Urbańczyk Aleksandra Trójka Łódź | Leszno Wiedeń |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Gogolin Patrycja | 91 | MOSM Tychy | 1:07.68 | 703 | 30.61 | 37.07 | |||||
2. | Zackiewicz Aleksandra | 91 | PUKS Wola Warsz | 1:08.09 | 691 | 31.28 | 36.81 | |||||
3. | Piotrowska Karolina | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:08.61 | 675 | 32.16 | 36.45 | |||||
4. | Sałajczyk Elzbieta | 91 | UKS Rekin Warsz | 1:08.69 | 673 | 33.19 | 35.50 | |||||
5. | Nowak Aleksandra | 91 | KP Akwawit Lesz | 1:08.70 | 672 | 32.20 | 36.50 | |||||
6. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Kraków | 1:08.95 | 665 | 32.92 | 36.03 | |||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Burdelak Agnieszka | 91 | UKP Manta Jelcz | 1:09.07 | 662 | 32.55 | 36.52 | |||||
9. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 1:09.33 | 654 | 31.83 | 37.50 | |||||
10. | Piasecka Marta | 91 | AZS AWF Katowic | 1:09.85 | 640 | 33.86 | 35.99 | |||||
11. | Barańska Magdalena | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 1:10.67 | 618 | 33.45 | 37.22 | |||||
12. | Wyżgolik Vanessa | 91 | MKS MOS Katowic | 1:11.21 | 604 | 32.56 | 38.65 | |||||
14. | Szymańska Marlena | 91 | UKS Polonez Wys | 1:11.84 | 588 | 33.75 | 38.09 | |||||
13. | Kołacz Vivienne | 91 | MKP Szczecin | 1:09.25 | Skreśl | 657 | 33.37 | 35.88 |
||||
14. | Marczak Monika | 91 | MOSM Tychy | 1:11.57 | Skreśl | 595 | 34.63 | 36.94 | ||||
15. | Wiewióra Karolina | 91 | MOSM Tychy | 1:13.03 | 560 | 34.41 | 38.62 | |||||
16. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 1:13.86 | 541 | 35.05 | 38.81 | |||||
17. | Gibka Kinga | 91 | MKP Słowianka G | 1:16.07 | 495 | 35.41 | 40.66 | |||||
18. | Barcicka Agnieszka | 91 | BUKS Warszawa | 1:16.94 | 479 | 36.41 | 40.53 | |||||
19. | Nowacka Dominika | 91 | UKS Jagiellonka | 1:18.46 | 451 | 37.12 | 41.34 | |||||
20. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko B. | 1:22.11 | 394 | 39.13 | 42.98 | |||||
21. | Dybowska Joanna | 91 | MTKP Delfin Tor | 1:22.35 | 390 | 39.38 | 42.97 | |||||
NW | Jarocka Patrycja | 91 | WKS Śląsk Wrocł |
<< TOP >> |
Nr 36 28/01/2007 | 100m zmienny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2001 2002 | 57.51 54.57 | Plutecki Adam Korner Novita-10 Z. Góra Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Z. Góra Paryż |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | ||||||
1. | Certa Maciej | 91 | Wisła Puławy | 59.70 | 712 | 27.86 | 31.84 | ||||||
2. | Dêga Wiktor | 91 | Skra Bełchatów | 59.76 | 710 | 27.18 | 32.58 | ||||||
3. | Guzik Jakub SK | 91 | Wodnik Krosno | 1:00.09 | 698 | 28.70 | 31.39 | ||||||
4. | Pierwieniecki Juliusz | 91 | MKP Szczecin | 1:00.14 | 696 | 28.85 | 31.29 | ||||||
5. | Marzec Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 1:00.93 | 669 | 27.88 | 33.05 | ||||||
6. | Wypych Filip | 91 | MKS Trójka Łódź | 1:01.44 | 653 | 28.91 | 32.53 | ||||||
B-Finał | |||||||||||||
7. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 1:01.61 | 648 | 28.25 | 33.36 | ||||||
8. | Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 1:01.67 | 646 | 29.04 | 32.63 | ||||||
12. | Skorulski Maciej | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 1:02.31 | 626 | 30.34 | 31.97 | ||||||
13. | Kaliszewski Maciej | 91 | Pol. KS Szczytn | 1:03.15 | 601 | 28.97 | 34.18 | ||||||
14. | Paczkowski Jacek | 91 | Korner-Novita 1 | 1:03.16 | 601 | 29.41 | 33.75 | ||||||
15. | Polak Daniel SO | 91 | Unia Oświêcim | 1:03.39 | 594 | 29.56 | 33.83 | ||||||
13. | Kawêcki Radosław | 91 | Korner-Novita 1 | 1:01.90 | Skreśl | 638 | 27.10 | 34.80 |
|||||
14. | Sokulski Jacek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:02.13 | Skreśl | 631 | 27.76 | 34.37 | |||||
15. | Kleszczyński Paweł | 91 | MKP Szczecin | 1:02.24 | Skreśl | 628 | 28.26 | 33.98 | |||||
16. | Osuch Jakub | 91 | KS Warta Poznań | 1:03.59 | 589 | 29.10 | 34.49 | ||||||
17. | Nowak Bartosz | 91 | KS Górnik Sosno | 1:04.06 | 576 | 29.83 | 34.23 | ||||||
18. | Pelc Krzysztof | 91 | UKP Manta Jelcz | 1:04.08 | 575 | 30.09 | 33.99 | ||||||
19. | Taczała Miłosz | 91 | Wodnik Włocławe | 1:04.60 | 562 | 29.63 | 34.97 | ||||||
20. | Cygan Sebastian | 91 | MOSM Tychy | 1:04.62 | 561 | 30.19 | 34.43 | ||||||
21. | Prudlak Michał | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:04.66 | 560 | 29.24 | 35.42 | ||||||
22. | Majer Mirosław | 91 | UKS Wodnik Siem | 1:05.02 | 551 | 29.79 | 35.23 | ||||||
23. | Baranowski Bartłomiej | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 1:05.41 | 541 | 29.48 | 35.93 | ||||||
24. | Chrostek Iwo | 91 | MKP Słowianka G | 1:05.43 | 540 | 30.43 | 35.00 | ||||||
25. | Krzykwa Marcin | 91 | KP MZOS Płock | 1:05.59 | 537 | 31.73 | 33.86 | ||||||
26. | Boruta Mateusz | 91 | MKS Juvenia Wro | 1:06.07 | 525 | 29.69 | 36.38 | ||||||
27. | Rzuchowski Maciej | 91 | MKP Szczecin | 1:07.00 | 503 | 30.33 | 36.67 | ||||||
28. | Zacharz Wiktor | 91 | ARKA Kielce | 1:07.03 | 503 | 29.75 | 37.28 | ||||||
29. | Kowalik Piotr | 91 | KS Warta Poznań | 1:07.19 | 499 | 29.33 | 37.86 | ||||||
30. | Rodzik Jakub | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:07.23 | 498 | 33.35 | 33.88 | ||||||
31. | Paszkowski Przemysław | 91 | Dwójka Morena G | 1:07.41 | 494 | 29.97 | 37.44 | ||||||
32. | Jaworski Maciej | 91 | MOSM Tychy | 1:08.22 | 477 | 31.38 | 36.84 | ||||||
33. | Rychlica Damian | 91 | Polonia Warszaw | 1:08.25 | 476 | 31.30 | 36.95 | ||||||
34. | Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 1:08.29 | 475 | 33.09 | 35.20 | ||||||
35. | Szkudlarz Wojciech | 91 | Wodnik Włocławe | 1:08.42 | 473 | 31.06 | 37.36 | ||||||
36. | Kêdzierski Igor | 91 | UKS Jagiellonka | 1:08.79 | 465 | 31.85 | 36.94 | ||||||
37. | Siciarz Bartłomiej SO | 91 | STP Nowy Sącz | 1:08.96 | 462 | 32.57 | 36.39 | ||||||
38. | Gryglas Marek | 91 | Neptun Sokołów | 1:09.13 | 458 | 32.39 | 36.74 | ||||||
39. | Ursatjew Stanisław | 91 | MKS Zryw Opole | 1:09.37 | 453 | 32.39 | 36.98 | ||||||
40. | Marcinek Tomasz SR | 91 | Victoria Racibó | 1:09.42 | 452 | 32.43 | 36.99 | ||||||
41. | Gawroński Borys | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:09.66 | 448 | 32.58 | 37.08 | ||||||
42. | Wiloch Łukasz | 91 | UKS Jagiellonka | 1:11.72 | 410 | 33.83 | 37.89 | ||||||
43. | Lomania Krzysztof | 91 | UKS Kochłowicza | 1:11.83 | 408 | 35.08 | 36.75 | ||||||
DYSKW. sport. | Otłowski Aleksy | 91 | Polonia Warszaw | ||||||||||
O3 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myslenice | www.swimart.myslenice.edu.pl | e-mail: swimart@op.pl |