Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich - DZIEŃ I | 26 Styczen 2007 - 9:00 |
Nr 1 26/01/2007 | 50m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2001 2005 | 25.49 24.72 | Korc Agata WKS Śląsk Wrocław Korc Agata AZS AWF Wrocław | Warszawa Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Gawełczyk Dominika SK | 91 | AZS AWF Katowic | 26.77 | 26.76 | 739 | |||||
2. | Włostowska Karina | 91 | MKS Jedenastka | 27.39 | 27.36 | 691 | |||||
3. | Burdelak Agnieszka | 91 | UKP Manta Jelcz | 28.21 | 27.56 | 676 | |||||
4. | Nowak Aleksandra | 91 | KP Akwawit Lesz | 28.04 | 27.88 | 653 | |||||
Wawrzynkiewicz Adrianna | 91 | Polonia Warszaw | 28.03 | 27.88 | 653 | ||||||
6. | Korczak Edyta | 91 | KP MZOS Płock | 28.33 | 28.33 | 622 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Meller Natalia | 91 | KS Warta Poznań | 28.99 | 28.36 | 620 | |||||
8. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 28.61 | 28.61 | 604 | |||||
9. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 28.57 | 28.81 | 607 | |||||
10. | Czerniak Gabriela | 91 | Wisła Puławy | 28.74 | 28.85 | 596 | |||||
11. | Szymańska Marlena | 91 | UKS Polonez Wys | 28.85 | 28.90 | 589 | |||||
12. | Deleżuch Magdalena | 91 | UKP Jedynka Elb | 28.92 | 29.02 | 585 | |||||
13. | Marczak Monika | 91 | MOSM Tychy | 29.15 | 571 | ||||||
14. | Kozioł Stella | 91 | KP MZOS Płock | 29.31 | 562 | ||||||
15. | Piasecka Marta | 91 | AZS AWF Katowic | 29.37 | 559 | ||||||
16. | Wiewióra Karolina | 91 | MOSM Tychy | 29.53 | 549 | ||||||
17. | Głowiak Marta | 91 | MKP Słowianka G | 29.57 | 547 | ||||||
18. | Osmola Małgorzata | 91 | Trójka Czêstoch | 29.59 | 546 | ||||||
19. | Skutela Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 29.62 | 544 | ||||||
20. | Jarosz Cynthia | 91 | Ikar Mielec | 29.64 | 543 | ||||||
21. | Korczak Adriana | 91 | KP MZOS Płock | 29.83 | 533 | ||||||
22. | Wyżgolik Vanessa | 91 | MKS MOS Katowic | 29.84 | 533 | ||||||
23. | Urbaniak Patrycja | 91 | Delfin Tarnobrz | 29.95 | 527 | ||||||
24. | Piotrowska Ewelina | 91 | PUKS Wola Warsz | 30.01 | 523 | ||||||
25. | Pyszka Elżbieta | 91 | Ikar Mielec | 30.10 | 519 | ||||||
26. | Bergman Wendy | 91 | MUKP Warszawian | 30.16 | 516 | ||||||
27. | Lenart Paulina SR | 91 | UKS Junior Kluc | 30.19 | 514 | ||||||
28. | Krysiak Olga | 91 | ORKA Sochaczew | 30.33 | 507 | ||||||
29. | Neuman Martyna | 91 | MKP Słowianka G | 30.34 | 507 | ||||||
30. | Nowacka Dominika | 91 | UKS Jagiellonka | 30.57 | 495 | ||||||
31. | Kochman Maria | 91 | UKS Anprel Prus | 30.59 | 494 | ||||||
32. | Janiczek Olga | 91 | MTP Lublinianka | 30.63 | 492 | ||||||
33. | Kieszek Joanna | 91 | Ikar Mielec | 30.69 | 489 | ||||||
34. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 31.01 | 474 | ||||||
35. | Szalewska Hanna | 91 | KP Akwawit Lesz | 31.17 | 467 | ||||||
36. | Rupocińska Weronika | 91 | MUKP Warszawian | 31.19 | 466 | ||||||
37. | Klimek Klaudia | 91 | MTP Lublinianka | 31.20 | 466 | ||||||
38. | Szwarc Małgorzata | 91 | MKS Jedynka Lód | 31.34 | 460 | ||||||
39. | Kminkowska Magdalena | 91 | AZS AWF Katowic | 31.77 | 441 | ||||||
40. | Dybowska Joanna | 91 | MTKP Delfin Tor | 32.54 | 411 | ||||||
Nie uk. | Bielecka Magdalena | 91 | WKS Śląsk Wrocł | ||||||||
Nie uk. | Szula Paulina | 91 | AZS AWF Katowic |
<< TOP >> |
Nr 2 26/01/2007 | 50m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2002 2000 | 22.96 21.43 | Gąsior Łukasz Polonia Warszawa Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Płock Minneapolis |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Dêga Wiktor | 91 | Skra Bełchatów | 24.42 | 24.10 | 688 | |||||
2. | Otłowski Aleksy | 91 | Polonia Warszaw | 24.18 | 24.13 | 686 | |||||
3. | Szamotulski Wojciech | 91 | MKP Słowianka G | 24.31 | 24.23 | 677 | |||||
4. | Gąsiorowski Rafał | 91 | UKS NAWA Skiern | 24.68 | 24.33 | 669 | |||||
5. | Certa Maciej | 91 | Wisła Puławy | 24.47 | 24.34 | 668 | |||||
6. | Krawczyk Jarosław | 91 | Kormoran Olszty | 24.63 | 24.57 | 650 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Guzik Jakub SK | 91 | Wodnik Krosno | 24.75 | 24.72 | 638 | |||||
8. | Puchacz Jacek | 91 | UTS Orlik Lubli | 24.76 | 24.84 | 635 | |||||
9. | Pelc Krzysztof | 91 | UKP Manta Jelcz | 24.93 | 25.03 | 622 | |||||
10. | Wypych Filip | 91 | MKS Trójka Łódź | 25.06 | 25.29 | 612 | |||||
11. | Dêbowski Patryk | 91 | MUKS "15" Aqua | 25.20 | 25.50 | 602 | |||||
12. | Szkudlarz Wojciech | 91 | Wodnik Włocławe | 25.32 | 27.96 | 593 | |||||
13. | Niewiński Marcin | 91 | Polonia Warszaw | 24.96 | Skreśl | 620 | |||||
14. | Kleszczyński Paweł | 91 | MKP Szczecin | 24.97 | Skreśl | 619 | |||||
15. | Luftman Adam | 91 | MKP Słowianka G | 25.38 | 589 | ||||||
16. | Witkowski Paweł | 91 | Polonia Warszaw | 25.56 | 577 | ||||||
17. | Kaliszewski Maciej | 91 | Pol. KS Szczytn | 25.76 | 564 | ||||||
18. | Maszudziński Mateusz | 91 | MUKS "15" Aqua | 25.80 | 561 | ||||||
19. | Baran Marcin SR | 91 | Victoria Racibó | 25.81 | 560 | ||||||
20. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 25.89 | 555 | ||||||
21. | Matuszczak Grzegorz | 91 | Korner-Novita 1 | 25.90 | 554 | ||||||
22. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Kraków | 25.94 | 552 | ||||||
Kandulski Daniel | 91 | MKP Szczecin | 25.94 | 552 | |||||||
24. | Cygan Sebastian | 91 | MOSM Tychy | 26.02 | 547 | ||||||
25. | Dziembor Igor | 91 | MOSM Tychy | 26.06 | 544 | ||||||
26. | Krzykwa Marcin | 91 | KP MZOS Płock | 26.07 | 544 | ||||||
27. | Wilamowski Bartek | 91 | MKS ORKAN Socha | 26.18 | 537 | ||||||
28. | Goldsthein Tomasz | 91 | MUKP Warszawian | 26.19 | 536 | ||||||
29. | Oleasz Michał | 91 | AZS AWF Wrocław | 26.22 | 534 | ||||||
30. | Siwy Tomasz | 91 | UKS Wodnik Siem | 26.38 | 525 | ||||||
31. | Sobieraj Patryk | 91 | UKS NAWA Skiern | 26.39 | 524 | ||||||
Kornienko Adrian | 91 | MKP Szczecin | 26.39 | 524 | |||||||
33. | Capiga Filip | 91 | MKS Zryw Opole | 26.45 | 521 | ||||||
Jagiełło Jakub | 91 | MKS Jedynka Lód | 26.45 | 521 | |||||||
35. | Pudełko Bartosz | 91 | PUKS Wola Warsz | 26.52 | 516 | ||||||
36. | Belgrau Łukasz | 91 | WKS Flota Gdyni | 26.53 | 516 | ||||||
37. | Stala Patryk | 91 | Ikar Mielec | 26.71 | 505 | ||||||
38. | Makar Tomasz | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 26.74 | 504 | ||||||
39. | Woliński Krzysztof | 91 | MKS MOS Katowic | 26.78 | 502 | ||||||
Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 26.78 | 502 | |||||||
41. | Andrzejewski Aleksander | 91 | KP Akwawit Lesz | 26.79 | 501 | ||||||
42. | Jaworski Maciej | 91 | MOSM Tychy | 26.81 | 500 | ||||||
43. | Piekarski Michał SP | 91 | KS Warta Poznań | 26.84 | 498 | ||||||
44. | Misztal Maciej | 91 | MKS Jedynka Lód | 26.85 | 498 | ||||||
45. | Tuszyński Mateusz | 91 | Dwójka Morena G | 26.87 | 496 | ||||||
46. | Paszkowski Przemysław | 91 | Dwójka Morena G | 26.94 | 493 | ||||||
47. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 27.04 | 487 | ||||||
48. | Szarszewski Piotr | 91 | KP Akwawit Lesz | 27.10 | 484 | ||||||
49. | Stańczyk Dawid | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 27.17 | 480 | ||||||
50. | Wiloch Łukasz | 91 | UKS Jagiellonka | 27.26 | 475 | ||||||
51. | Szymczak Łukasz | 91 | KP Akwawit Lesz | 27.27 | 475 | ||||||
52. | Songin Artur | 91 | MOSM Tychy | 27.33 | 472 | ||||||
53. | Chrościelewski Michał | 91 | Dwójka Morena G | 27.42 | 467 | ||||||
54. | Szulik Kamil | 91 | GOSiR Piaseczno | 27.49 | 464 | ||||||
55. | Hnatyk Sebastian | 91 | Sokół Rzeszów | 27.62 | 457 | ||||||
56. | Behnke Maciej | 91 | UKS Trójka Środ | 27.65 | 456 | ||||||
57. | Rams Cezary | 91 | Delfin Tarnobrz | 27.73 | 452 | ||||||
58. | Rzemiński Piotr | 91 | Vega Dobrodzień | 27.89 | 444 | ||||||
59. | Ursatjew Stanisław | 91 | MKS Zryw Opole | 27.96 | 441 | ||||||
Majer Mirosław | 91 | UKS Wodnik Siem | 27.96 | 441 | |||||||
61. | Lomania Krzysztof | 91 | UKS Kochłowicza | 28.13 | 433 | ||||||
62. | Makowski Mateusz | 91 | GOSiR Piaseczno | 28.43 | 419 | ||||||
63. | Jankowski Patryk | 91 | MMKS Zdzieszowi | 28.54 | 414 | ||||||
64. | Hałas Jakub | 91 | MOSM Tychy | 28.90 | 399 | ||||||
65. | Tomaszewski Jacek | 91 | UKS Trójka Środ | 28.96 | 396 | ||||||
66. | Siciarz Bartłomiej SO | 91 | STP Nowy Sącz | 28.99 | 395 | ||||||
67. | Ochman Mateusz | 91 | Vega Dobrodzień | 29.08 | 392 | ||||||
68. | Kaczyński Janusz | 91 | MMKS Zdzieszowi | 29.49 | 375 | ||||||
69. | Kowalczyk Piotr | 91 | UKS Żoliborz Wa | 29.81 | 363 |
<< TOP >> |
Nr 3 26/01/2007 | 50m klasyczny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2000 2005 | 32.34 30.71 | Jakubiuk Katarzyna MKP Szczecin Kamińska Beata AZS AWiS Gdańsk | Oświêcim Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Janczewska Anna | 91 | Polonia Warszaw | 33.29 | 33.15 | 761 | |||||
2. | Kołacz Vivienne | 91 | MKP Szczecin | 33.47 | 33.24 | 755 | |||||
3. | Marczak Monika | 91 | MOSM Tychy | 34.30 | 33.40 | 744 | |||||
4. | Poloczek Natalia SR | 91 | Vega Dobrodzień | 34.22 | 33.78 | 719 | |||||
5. | Jagodzka Aleksandra SO | 91 | Korona Swim Kie | 34.44 | 34.12 | 698 | |||||
6. | Piotrowska Ewelina | 91 | PUKS Wola Warsz | 34.96 | 34.97 | 649 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Sałajczyk Elzbieta | 91 | UKS Rekin Warsz | 35.29 | 34.85 | 655 | |||||
8. | Walkarz Dorota | 91 | MKP Szczecin | 35.06 | 35.44 | 643 | |||||
9. | Swiec Maria | 91 | MKP Szczecin | 35.90 | 36.43 | 599 | |||||
10. | Jurczyńska Dominika | 91 | Jordan Kraków | 35.15 | 36.62 | 638 | |||||
11. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Kraków | 36.39 | 36.75 | 575 | |||||
12. | Sosnowska Katarzyna | 91 | MKS Trójka Łódź | 36.68 | 36.77 | 562 | |||||
13. | Kaim Angelika | 91 | MOSM Tychy | 36.86 | 554 | ||||||
14. | Barańska Magdalena | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 37.16 | 540 | ||||||
15. | Czapulak Anna | 91 | UKS Siódemka Br | 37.17 | 540 | ||||||
16. | Zarychta Joanna | 91 | KP MZOS Płock | 37.66 | 519 | ||||||
17. | Biernacka Karolina | 91 | UTS Orlik Lubli | 38.00 | 505 | ||||||
18. | Sosna Magdalena | 91 | ASP KS Górnik R | 38.11 | 501 | ||||||
19. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko B. | 38.80 | 475 | ||||||
20. | Kołodziejak Magdalena | 91 | Neptun Sokołów | 39.33 | 456 | ||||||
21. | Siedlaczek Katarzyna | 91 | UTS Orlik Lubli | 39.44 | 452 | ||||||
22. | Wasilewska Aleksandra | 91 | MKS Jedynka Lód | 39.85 | 438 |
<< TOP >> |
Nr 4 26/01/2007 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2003 2005 | 28.77 27.78 | Paczkowski Damian Polonia Warszawa Winogrodzki Mariusz Polonia Warszawa | Ciechanów Gorzów Wlkp. |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Nasiłowski Damian | 91 | MKP Szczecin | 30.97 | 30.35 | 681 | |||||
2. | Pierwieniecki Juliusz | 91 | MKP Szczecin | 30.59 | 30.60 | 666 | |||||
3. | Jarzyński Wojciech | 91 | SKS Start Łódź | 31.08 | 30.89 | 646 | |||||
4. | Klecha Dawid | 91 | ASP KS Górnik R | 30.97 | 31.05 | 641 | |||||
5. | Flis Jacek | 91 | UKS NAWA Skiern | 31.06 | 31.06 | 636 | |||||
6. | Paczkowski Jacek | 91 | Korner-Novita 1 | 31.13 | 31.12 | 632 | |||||
B-Finał | |||||||||||
7. | Klenk Marek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 31.44 | 31.05 | 636 | |||||
8. | Skorulski Maciej | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 31.23 | 31.28 | 625 | |||||
9. | Marciszonek Adam | 91 | Polonia Warszaw | 31.83 | 31.46 | 612 | |||||
10. | Sadowski Krystian | 91 | Jordan Kraków | 31.64 | 31.84 | 601 | |||||
11. | Szkudlarz Wojciech | 91 | Wodnik Włocławe | 31.87 | 31.92 | 588 | |||||
12. | Stachura Maciej | 91 | MKS Zryw Opole | 31.92 | 31.99 | 586 | |||||
13. | Rodzik Jakub | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 31.99 | 582 | ||||||
14. | Laryończuk Jakub | 91 | MKP Szczecin | 32.09 | 576 | ||||||
15. | Augustowski Artur | 91 | MKP Szczecin | 32.18 | 572 | ||||||
16. | Nowak Bartosz | 91 | KS Górnik Sosno | 32.47 | 556 | ||||||
17. | Najmowicz Sebastian | 91 | Kormoran Olszty | 32.61 | 549 | ||||||
18. | Taczała Miłosz | 91 | Wodnik Włocławe | 32.63 | 548 | ||||||
19. | Goldsthein Tomasz | 91 | MUKP Warszawian | 32.87 | 536 | ||||||
20. | Pelc Krzysztof | 91 | UKP Manta Jelcz | 32.88 | 536 | ||||||
21. | Polak Daniel SO | 91 | Unia Oświêcim | 33.01 | 530 | ||||||
22. | Krzykwa Marcin | 91 | KP MZOS Płock | 33.03 | 529 | ||||||
23. | Denert Adam | 91 | ATP Augustów | 33.12 | 524 | ||||||
24. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Kraków | 33.27 | 517 | ||||||
25. | Czarnota Jakub | 91 | ASP KS Górnik R | 33.38 | 512 | ||||||
26. | Kowalik Bartosz | 91 | Ikar Mielec | 33.46 | 508 | ||||||
27. | Gryglas Marek | 91 | Neptun Sokołów | 33.67 | 499 | ||||||
28. | Waliszewski Daniel | 91 | KP MZOS Płock | 33.97 | 486 | ||||||
29. | Górecki Marcin | 91 | UKS Żoliborz Wa | 34.12 | 479 | ||||||
Olecki Kamil | 91 | Polonia Warszaw | 34.12 | 479 | |||||||
31. | Rychlica Damian | 91 | Polonia Warszaw | 34.30 | 472 | ||||||
32. | Lomania Krzysztof | 91 | UKS Kochłowicza | 35.43 | 428 | ||||||
33. | Jankowski Patryk | 91 | MMKS Zdzieszowi | 35.49 | 426 |
<< TOP >> |
Nr 5 26/01/2007 | 100m motylkowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2003 2000 | 58.85 58.69 | Urbańczyk Aleksandra Trójka Łodź Jêdrzejczak Otylia Pałac Katowice | Leszno Łodź |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Cembrzyńska Anna SO Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Unia Oświêcim | 1:04.80 | 1:04.67 | 690 | 30.26 30.83 | 34.41 33.97 |
||||
2. | Dorosińska Marta Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKS Juvenia Wro | 1:05.73 | 1:04.76 | 687 | 30.12 31.53 | 34.64 34.20 |
||||
3. | Włostowska Karina Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKS Jedenastka | 1:06.98 | 1:05.41 | 667 | 30.01 31.43 | 35.40 35.55 |
||||
4. | Radzimska Paulina Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKP Szczecin | 1:06.08 | 1:06.00 | 649 | 30.86 31.11 | 35.14 34.97 |
||||
5. | Mrugacz Roksana Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Jordan Kraków | 1:07.08 | 1:06.13 | 645 | 31.81 31.84 | 34.32 35.24 |
||||
6. | Masloch Paulina Miêdzyczasy Elimin. | 91 | AZS AWF Katowic | 1:06.87 | 1:06.25 | 642 | 30.91 31.43 | 35.34 35.44 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Grudzień Paula Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Jordan Kraków | 1:07.91 | 1:06.98 | 621 | 32.08 32.28 | 34.90 35.63 |
||||
8. | Wyżgolik Vanessa Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKS MOS Katowic | 1:07.26 | 1:07.00 | 620 | 31.22 31.41 | 35.78 35.85 |
||||
9. | Janczewska Anna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Polonia Warszaw | 1:07.20 | 1:07.25 | 615 | 31.16 31.31 | 36.09 35.89 |
||||
10. | Cholewa Adrianna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | SKS Start Łódź | 1:08.56 | 1:09.50 | 579 | 32.60 32.52 | 36.90 36.04 |
||||
11. | Czerniak Gabriela Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Wisła Puławy | 1:08.22 | 1:09.71 | 588 | 32.52 31.76 | 37.19 36.46 |
||||
12. | Kulczyńska Izabela Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKP Słowianka G | 1:10.88 | 1:09.93 | 545 | 33.70 33.00 | 36.23 37.88 |
||||
13. | Mielnik Magdalena | 91 | Kormoran Olszty | 1:10.95 | 522 | 33.30 | 37.65 |
|||||
14. | Grzeszczuk Joanna | 91 | Juvenia Białyst | 1:11.91 | 502 | 33.48 | 38.43 | |||||
15. | Urbaniak Patrycja | 91 | Delfin Tarnobrz | 1:11.92 | 501 | 34.04 | 37.88 | |||||
16. | Oprus Zuzanna | 91 | Kormoran Olszty | 1:11.96 | 501 | 33.70 | 38.26 | |||||
Sompolska Anna | 91 | MKP Słowianka G | 1:11.96 | 501 | 34.10 | 37.86 | ||||||
18. | Kostecka Katarzyna | 91 | Jordan Kraków | 1:11.98 | 500 | 34.88 | 37.10 | |||||
19. | Skutela Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 1:12.81 | 483 | 33.44 | 39.37 | |||||
20. | Zielińska Grażyna | 91 | MKS Jedynka Lód | 1:13.79 | 464 | 34.14 | 39.65 | |||||
21. | Zborowska Marta SP | 91 | Olimpia Poznań | 1:14.46 | 452 | 33.80 | 40.66 | |||||
22. | Maczuch Martyna | 91 | UKS Kochłowicza | 1:16.43 | 418 | 34.26 | 42.17 | |||||
23. | Popczyńska Weronika | 91 | Korona Kraków | 1:16.96 | 409 | 35.61 | 41.35 |
<< TOP >> |
Nr 6 26/01/2007 | 100m motylkowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2002 2005 | 54.86 52.05 | Lewandowski Maciej UŚKS Ostrołêka Wiśniewski Bartosz MMKS Dąbrowa Grn. | Płock Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | |||||
1. | Witkowski Krzysztof Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKP Szczecin | 57.57 | 57.11 | 693 | 26.91 26.96 | 30.20 30.61 |
||||
2. | Sokulski Jacek Miêdzyczasy Elimin. | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 58.10 | 57.15 | 691 | 26.40 27.05 | 30.75 31.05 |
||||
3. | Niewiński Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Polonia Warszaw | 58.29 | 57.69 | 672 | 26.99 27.66 | 30.70 30.63 |
||||
4. | Dąbrowski Marcin Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Juvenia Białyst | 58.99 | 58.59 | 642 | 27.57 27.82 | 31.02 31.17 |
||||
5. | Gąsiorowski Rafał Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UKS NAWA Skiern | 58.83 | 58.75 | 636 | 26.42 27.11 | 32.33 31.72 |
||||
6. | Matuszczak Grzegorz Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Korner-Novita 1 | 58.52 | 59.13 | 644 | 27.34 27.33 | 31.79 31.19 |
||||
B-Finał | ||||||||||||
7. | Machniewicz Radosław Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKS Sambor Tcze | 59.98 | 58.73 | 637 | 27.77 28.27 | 30.96 31.71 |
||||
8. | Kowalik Piotr Miêdzyczasy Elimin. | 91 | KS Warta Poznań | 59.65 | 59.07 | 626 | 27.29 26.98 | 31.78 32.67 |
||||
9. | Cierlicki Jakub Miêdzyczasy Elimin. | 91 | KP MZOS Płock | 59.74 | 59.98 | 605 | 27.44 27.66 | 32.54 32.08 |
||||
10. | Jasnos Adam Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Korner-Novita 1 | 1:00.81 | 1:00.27 | 589 | 28.67 28.61 | 31.60 32.20 |
||||
11. | Czajkowski Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MUKS "15" Aqua | 1:00.65 | 1:01.21 | 578 | 28.64 28.66 | 32.57 31.99 |
||||
12. | Gwoździewicz Adam Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Dwójka Morena G | 1:00.56 | 1:01.25 | 581 | 28.91 28.32 | 32.34 32.24 |
||||
13. | Szczepaniak Tomasz | 91 | MKS Zryw Opole | 1:00.99 | 569 | 28.65 | 32.34 |
|||||
14. | Majer Mirosław | 91 | UKS Wodnik Siem | 1:01.25 | 561 | 28.45 | 32.80 | |||||
15. | Mikołajczyk Krzysztof | 91 | Sokół Rzeszów | 1:01.46 | 556 | 28.08 | 33.38 | |||||
16. | Prudlak Michał | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 1:01.73 | 548 | 28.11 | 33.62 | |||||
17. | Dubas Jan | 91 | Jordan Kraków | 1:01.77 | 547 | 28.47 | 33.30 | |||||
18. | Dêga Wiktor | 91 | Skra Bełchatów | 1:01.82 | 546 | 28.94 | 32.88 | |||||
19. | Chilczuk Piotr | 91 | Kormoran Olszty | 1:01.91 | 544 | 29.52 | 32.39 | |||||
20. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:02.11 | 538 | 29.14 | 32.97 | |||||
21. | Baranowski Bartłomiej | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 1:02.40 | 531 | 29.30 | 33.10 | |||||
22. | Pyka Marcin | 91 | MKP Słowianka G | 1:02.47 | 529 | 29.16 | 33.31 | |||||
23. | Woliński Krzysztof | 91 | MKS MOS Katowic | 1:03.11 | 513 | 28.63 | 34.48 | |||||
24. | Misztal Maciej | 91 | MKS Jedynka Lód | 1:03.41 | 506 | 28.86 | 34.55 | |||||
25. | Chrostek Iwo | 91 | MKP Słowianka G | 1:03.43 | 505 | 29.99 | 33.44 | |||||
26. | El Fray Kamil | 91 | MKP Szczecin | 1:03.51 | 504 | 29.34 | 34.17 | |||||
27. | Skroś Rafał | 91 | Avia Swidnik | 1:04.30 | 485 | 30.35 | 33.95 | |||||
28. | Orłowski Piotr | 91 | MKP Szczecin | 1:04.80 | 474 | 30.30 | 34.50 | |||||
29. | Zacharz Wiktor | 91 | ARKA Kielce | 1:05.06 | 468 | 29.88 | 35.18 | |||||
30. | Tuszyński Mateusz | 91 | Dwójka Morena G | 1:05.19 | 466 | 30.26 | 34.93 | |||||
31. | Pudełko Bartosz | 91 | PUKS Wola Warsz | 1:05.49 | 459 | 29.43 | 36.06 | |||||
32. | Siwy Tomasz | 91 | UKS Wodnik Siem | 1:05.55 | 458 | 29.94 | 35.61 | |||||
33. | Boruta Mateusz | 91 | MKS Juvenia Wro | 1:07.00 | 429 | 30.88 | 36.12 | |||||
34. | Tomaszewski Jacek | 91 | UKS Trójka Środ | 1:07.90 | 412 | 31.98 | 35.92 | |||||
35. | Marcinek Tomasz SR | 91 | Victoria Racibó | 1:08.19 | 407 | 30.41 | 37.78 | |||||
36. | Włodarczyk Jeremi | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:08.64 | 399 | 31.54 | 37.10 | |||||
37. | Wilamowski Bartek | 91 | MKS ORKAN Socha | 1:08.82 | 396 | 30.33 | 38.49 |
<< TOP >> |
Nr 7 26/01/2007 | 200m dowolny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2005 2006 | 2:00.57 1:54.39 | Zwiejska Agata Delfin Toruń Jêdzrejczak Otylia AZS AWF Warszawa | Gorzów Wlkp. Helsinki |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Gawełczyk Dominika SK Miêdzyczasy Elimin. | 91 | AZS AWF Katowic | 2:06.20 | 2:02.94 | 819 | 28.73 29.68 | 31.03 31.93 | 31.85 32.43 | 31.33 32.16 |
||||
2. | Iwankowska Anna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UKS Siódemka Br | 2:09.21 | 2:08.05 | 724 | 30.32 30.78 | 32.06 32.84 | 33.28 33.49 | 32.39 32.10 |
||||
3. | Wijas Ewa Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Jordan Kraków | 2:10.78 | 2:09.21 | 705 | 31.38 31.27 | 32.19 32.27 | 33.04 33.73 | 32.60 33.51 |
||||
Plewka Martyna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MUKP Warszawian | 2:11.07 | 2:09.21 | 705 | 30.48 31.03 | 32.48 33.11 | 33.24 33.49 | 33.01 33.44 |
|||||
5. | Pożarowszczyk Beata Miêdzyczasy Elimin. | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:10.28 | 2:11.14 | 688 | 30.23 30.15 | 32.71 32.28 | 33.64 33.68 | 34.56 34.17 |
||||
6. | Wawrzynkiewicz Adrianna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Polonia Warszaw | 2:11.94 | 2:16.93 | 662 | 31.54 30.60 | 33.40 33.56 | 35.66 34.50 | 36.33 33.28 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Burdelak Agnieszka Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UKP Manta Jelcz | 2:12.95 | 2:09.35 | 703 | 30.00 31.07 | 32.32 33.60 | 32.89 34.02 | 34.14 34.26 |
||||
8. | Sałajczyk Elzbieta Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UKS Rekin Warsz | 2:13.35 | 2:11.09 | 675 | 30.60 31.44 | 33.09 33.35 | 33.65 34.23 | 33.75 34.33 |
||||
9. | Stachurska Anna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Jordan Kraków | 2:14.37 | 2:12.14 | 659 | 31.20 31.21 | 33.38 33.52 | 34.29 34.63 | 33.27 35.01 |
||||
10. | Kozioł Stella Miêdzyczasy Elimin. | 91 | KP MZOS Płock | 2:13.48 | 2:12.80 | 649 | 30.36 31.09 | 32.87 33.29 | 34.47 34.30 | 35.10 34.80 |
||||
11. | Meller Natalia Miêdzyczasy Elimin. | 91 | KS Warta Poznań | 2:14.37 | 2:13.74 | 636 | 30.89 31.24 | 33.84 34.36 | 34.64 34.69 | 34.37 34.08 |
||||
12. | Góra Katarzyna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Korner-Novita 1 | 2:14.84 | 2:14.23 | 629 | 32.20 32.15 | 34.10 34.26 | 34.80 34.69 | 33.13 33.74 |
||||
13. | Piotrowska Karolina | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:14.16 | Skreśl | 630 | 31.17 | 33.80 | 34.79 | 34.40 |
||||
14. | Piasecka Marta | 91 | AZS AWF Katowic | 2:15.73 | 608 | 31.64 | 35.10 | 35.19 | 33.80 | |||||
15. | Neuman Martyna | 91 | MKP Słowianka G | 2:16.07 | 604 | 32.00 | 34.57 | 35.00 | 34.50 | |||||
16. | Kopeć Anna | 91 | Korona Kraków | 2:16.10 | 603 | 31.36 | 34.21 | 35.14 | 35.39 | |||||
17. | Osmola Małgorzata | 91 | Trójka Czêstoch | 2:16.34 | 600 | 31.56 | 34.50 | 35.21 | 35.07 | |||||
18. | Szymańska Marlena | 91 | UKS Polonez Wys | 2:18.33 | 574 | 31.51 | 34.99 | 36.08 | 35.75 | |||||
19. | Janiczek Olga | 91 | MTP Lublinianka | 2:19.40 | 561 | 32.11 | 34.83 | 35.98 | 36.48 | |||||
20. | Deleżuch Magdalena | 91 | UKP Jedynka Elb | 2:19.59 | 559 | 32.15 | 34.86 | 36.21 | 36.37 | |||||
21. | Korczak Edyta | 91 | KP MZOS Płock | 2:20.32 | 550 | 32.17 | 35.33 | 36.72 | 36.10 | |||||
22. | Kieszek Joanna | 91 | Ikar Mielec | 2:20.81 | 545 | 32.66 | 35.49 | 36.80 | 35.86 | |||||
23. | Klimek Klaudia | 91 | MTP Lublinianka | 2:21.44 | 537 | 32.78 | 35.13 | 36.59 | 36.94 | |||||
24. | Krysiak Olga | 91 | ORKA Sochaczew | 2:21.85 | 533 | 32.49 | 35.45 | 37.69 | 36.22 | |||||
25. | Jarosz Cynthia | 91 | Ikar Mielec | 2:23.19 | 518 | 33.04 | 36.18 | 37.37 | 36.60 | |||||
26. | Szalewska Hanna | 91 | KP Akwawit Lesz | 2:25.48 | 494 | 33.74 | 36.35 | 37.95 | 37.44 | |||||
27. | Kminkowska Magdalena | 91 | AZS AWF Katowic | 2:26.13 | 487 | 33.79 | 36.92 | 37.94 | 37.48 | |||||
28. | Szwarc Małgorzata | 91 | MKS Jedynka Lód | 2:26.96 | 479 | 33.31 | 37.78 | 38.89 | 36.98 | |||||
29. | Bergman Wendy | 91 | MUKP Warszawian | 2:28.75 | 462 | 33.07 | 37.33 | 39.48 | 38.87 |
<< TOP >> |
Nr 8 26/01/2007 | 200m dowolny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2006 2005 | 1:50.44 1:43.99 | Tarczyński Marcin Polonia Warszawa Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Racibórz Triest |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Szamotulski Wojciech Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKP Słowianka G | 1:55.11 | 1:51.13 | 802 | 26.67 27.23 | 28.59 29.67 | 28.37 29.18 | 27.50 29.03 |
||||
2. | Otłowski Aleksy Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Polonia Warszaw | 1:55.72 | 1:52.96 | 764 | 26.18 26.66 | 28.45 29.61 | 29.43 30.28 | 28.90 29.17 |
||||
3. | Kleszczyński Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKP Szczecin | 1:55.23 | 1:54.91 | 726 | 25.74 28.18 | 28.48 29.27 | 29.61 29.51 | 31.08 28.27 |
||||
4. | Pielowski Krzysztof Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Kormoran Olszty | 1:55.94 | 1:55.69 | 711 | 27.25 28.00 | 29.16 29.67 | 30.05 29.30 | 29.23 28.97 |
||||
5. | Hura Bartosz Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Kormoran Olszty | 1:56.02 | 1:57.05 | 705 | 27.50 27.35 | 29.19 29.37 | 30.03 29.95 | 30.33 29.35 |
||||
6. | Witkowski Krzysztof Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKP Szczecin | 1:55.40 | 1:58.33 | 716 | 27.71 27.92 | 29.62 29.70 | 30.08 29.65 | 30.92 28.13 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Dziembor Igor Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MOSM Tychy | 1:58.29 | 1:57.61 | 677 | 27.77 28.12 | 29.88 29.65 | 30.02 30.42 | 29.94 30.10 |
||||
8. | Kaliszewski Maciej Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Pol. KS Szczytn | 2:00.93 | 1:59.47 | 646 | 27.67 27.56 | 30.23 30.39 | 31.23 31.96 | 30.34 31.02 |
||||
9. | Jekiełek Maciej Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Polonia Warszaw | 1:58.47 | 1:59.75 | 662 | 28.44 27.33 | 30.93 29.74 | 31.59 30.39 | 28.79 31.01 |
||||
10. | Witkowski Paweł Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Polonia Warszaw | 1:59.90 | 2:00.13 | 639 | 28.27 28.42 | 30.58 30.43 | 30.74 30.39 | 30.54 30.66 |
||||
11. | Kandulski Daniel Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKP Szczecin | 1:58.42 | 2:00.23 | 663 | 28.19 27.76 | 30.32 30.05 | 31.23 30.17 | 30.49 30.44 |
||||
12. | Kot Maciej SR Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UKS Junior Kluc | 2:01.99 | 2:01.51 | 614 | 28.27 28.22 | 30.51 30.60 | 31.40 31.89 | 31.33 31.28 |
||||
13. | Maszudziński Mateusz | 91 | MUKS "15" Aqua | 2:02.76 | 595 | 28.39 | 30.78 | 31.90 | 31.69 |
|||||
14. | Kornienko Adrian | 91 | MKP Szczecin | 2:02.95 | 592 | 27.64 | 30.53 | 32.52 | 32.26 | |||||
15. | Luftman Adam | 91 | MKP Słowianka G | 2:03.01 | 591 | 29.01 | 31.58 | 31.95 | 30.47 | |||||
16. | Piekarski Michał SP | 91 | KS Warta Poznań | 2:03.06 | 591 | 28.31 | 30.38 | 31.78 | 32.59 | |||||
17. | Dyduch Marcin | 91 | Jordan Kraków | 2:03.41 | 586 | 28.51 | 30.53 | 31.90 | 32.47 | |||||
18. | Szuda Filip | 91 | MUKS "15" Aqua | 2:03.48 | 585 | 28.44 | 31.19 | 32.37 | 31.48 | |||||
19. | Bała Dawid SR | 91 | Victoria Racibó | 2:04.27 | 574 | 28.62 | 30.91 | 32.14 | 32.60 | |||||
20. | Stala Patryk | 91 | Ikar Mielec | 2:04.54 | 570 | 28.91 | 31.88 | 32.34 | 31.41 | |||||
21. | Mêcina Patryk | 91 | Polonia Warszaw | 2:04.85 | 566 | 28.62 | 31.52 | 32.46 | 32.25 | |||||
22. | Andrzejewski Aleksander | 91 | KP Akwawit Lesz | 2:05.16 | 561 | 29.10 | 31.96 | 32.11 | 31.99 | |||||
23. | Songin Artur | 91 | MOSM Tychy | 2:05.17 | 561 | 28.66 | 31.32 | 32.27 | 32.92 | |||||
24. | Cygan Sebastian | 91 | MOSM Tychy | 2:05.39 | 558 | 28.63 | 31.12 | 32.33 | 33.31 | |||||
25. | Denert Adam | 91 | ATP Augustów | 2:05.43 | 558 | 30.01 | 31.95 | 32.51 | 30.96 | |||||
26. | Wieteska Mateusz | 91 | MKS Trójka Łódź | 2:05.63 | 555 | 29.52 | 31.78 | 32.38 | 31.95 | |||||
27. | Jabłoński Aleksander SP | 91 | Olimpia Poznań | 2:05.76 | 553 | 29.59 | 32.08 | 32.27 | 31.82 | |||||
28. | Nawotka Szymon | 91 | MMKS Kêdzierzyn | 2:06.41 | 545 | 28.88 | 31.35 | 32.85 | 33.33 | |||||
29. | Chilczuk Piotr | 91 | Kormoran Olszty | 2:06.76 | 540 | 29.12 | 32.16 | 33.42 | 32.06 | |||||
30. | Waliszewski Daniel | 91 | KP MZOS Płock | 2:06.96 | 538 | 28.81 | 31.94 | 33.21 | 33.00 | |||||
31. | Belgrau Łukasz | 91 | WKS Flota Gdyni | 2:07.84 | 527 | 29.51 | 32.19 | 33.27 | 32.87 | |||||
32. | Sêk Paweł | 91 | Wiking Tomaszów | 2:08.13 | 523 | 28.93 | 31.95 | 34.06 | 33.19 | |||||
33. | Szymczak Łukasz | 91 | KP Akwawit Lesz | 2:08.32 | 521 | 30.60 | 33.01 | 32.18 | 32.53 | |||||
34. | Stańczyk Dawid | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:08.41 | 520 | 29.43 | 32.30 | 33.23 | 33.45 | |||||
35. | Jagiełło Jakub | 91 | MKS Jedynka Lód | 2:08.45 | 519 | 29.15 | 32.65 | 34.02 | 32.63 | |||||
36. | Mądry Marcin | 91 | Jordan Kraków | 2:08.46 | 519 | 30.35 | 32.13 | 32.70 | 33.28 | |||||
37. | Behnke Maciej | 91 | UKS Trójka Środ | 2:09.06 | 512 | 29.22 | 32.34 | 33.44 | 34.06 | |||||
38. | Pióro Artur | 91 | Pałac Katowice | 2:09.09 | 512 | 28.86 | 32.74 | 33.99 | 33.50 | |||||
39. | Szarszewski Piotr | 91 | KP Akwawit Lesz | 2:10.32 | 497 | 30.58 | 33.91 | 33.00 | 32.83 | |||||
40. | Górecki Marcin | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:10.34 | 497 | 30.39 | 33.57 | 34.14 | 32.24 | |||||
41. | Chrościelewski Michał | 91 | Dwójka Morena G | 2:10.43 | 496 | 30.05 | 33.38 | 33.82 | 33.18 | |||||
42. | Gawroński Borys | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:13.40 | 464 | 29.34 | 34.12 | 35.05 | 34.89 | |||||
43. | Włodarczyk Jeremi | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:13.89 | 459 | 31.14 | 33.98 | 35.21 | 33.56 | |||||
44. | Ursatjew Stanisław | 91 | MKS Zryw Opole | 2:14.05 | 457 | 30.39 | 33.83 | 35.15 | 34.68 | |||||
45. | Makowski Mateusz | 91 | GOSiR Piaseczno | 2:15.94 | 438 | 30.18 | 34.81 | 35.92 | 35.03 | |||||
46. | Ochman Mateusz | 91 | Vega Dobrodzień | 2:24.79 | 362 | 38.16 | ||||||||
47. | Kaczyński Janusz | 91 | MMKS Zdzieszowi | 2:27.90 | 340 | 30.86 | 35.61 | 39.53 | 41.90 | |||||
48. | Rzemiński Piotr | 91 | Vega Dobrodzień | 2:30.62 | 322 | 30.35 | 35.96 |
<< TOP >> |
Nr 9 26/01/2007 | 200m grzbietowy Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2006 2001 | 2:12.52 2:08.89 | Lefanowicz Iwona Skarpa Lublin Miciul Aleksandra Korner Novita-10 | Łódź Warszawa |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||
1. | Mazurek Zuzanna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UKP Fala Kraśni | 2:17.85 | 2:15.41 | 784 | 31.83 32.20 | 34.10 34.96 | 34.71 35.46 | 34.77 35.23 |
|||||
2. | Gogolin Patrycja Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MOSM Tychy | 2:22.12 | 2:18.39 | 735 | 32.34 32.75 | 33.83 34.54 | 35.79 37.24 | 36.43 37.59 |
|||||
3. | Wojszko Dominika Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Juvenia Białyst | 2:23.51 | 2:22.09 | 679 | 34.21 34.64 | 36.39 35.36 | 36.17 | 35.32 | |||||
4. | Cembrzyńska Anna SO Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Unia Oświêcim | 2:23.79 | 2:24.36 | 655 | 34.72 35.00 | 36.69 36.39 | 37.29 37.08 | 35.66 35.32 |
|||||
5. | Zackiewicz Aleksandra Miêdzyczasy Elimin. | 91 | PUKS Wola Warsz | 2:25.41 | 2:24.93 | 639 | 33.71 32.74 | 35.94 35.69 | 36.54 38.30 | 38.74 38.68 |
|||||
6. | Wójciak Zuzanna Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Jordan Kraków | 2:26.36 | 2:29.07 | 621 | 34.79 34.86 | 37.48 37.16 | 38.69 | 38.11 | |||||
B-Finał | |||||||||||||||
7. | Osiecka Kaja Miêdzyczasy Elimin. | 91 | KP MZOS Płock | 2:29.35 | 2:25.85 | 627 | 34.11 33.60 | 36.54 36.79 | 37.45 39.33 | 37.75 39.63 |
|||||
8. | Głowiak Marta Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKP Słowianka G | 2:27.07 | 2:26.19 | 623 | 34.46 34.11 | 36.66 36.45 | 37.35 37.63 | 37.72 38.88 |
|||||
9. | Palka Paulina Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Jordan Kraków | 2:28.34 | 2:27.18 | 611 | 35.00 34.07 | 36.92 36.85 | 37.55 | 37.71 | |||||
10. | Moszak Dagmara Miêdzyczasy Elimin. | 91 | KP Akwawit Lesz | 2:30.20 | 2:28.43 | 595 | 35.39 34.46 | 38.05 37.44 | 37.79 39.16 | 37.20 39.14 |
|||||
11. | Pyszka Elżbieta Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Ikar Mielec | 2:27.33 | 2:28.55 | 609 | 35.07 34.41 | 37.17 36.82 | 38.37 38.14 | 37.94 37.96 |
|||||
12. | Korczak Adriana Miêdzyczasy Elimin. | 91 | KP MZOS Płock | 2:29.96 | 2:33.56 | 577 | 35.27 34.33 | 38.67 37.00 | 39.86 39.24 | 39.76 39.39 |
|||||
13. | Cyprys Paulina | 91 | MKP Szczecin | 2:31.42 | 561 | 33.67 | 37.09 | ||||||||
14. | Bielecka Magdalena | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 2:33.18 | 542 | 35.26 | 38.30 | 39.82 | 39.80 | ||||||
15. | Świniarska Wioleta | 91 | UKP Jedynka Elb | 2:34.30 | 530 | 36.69 | 38.52 | 39.78 | 39.31 | ||||||
16. | Drabik Marika | 91 | Ikar Mielec | 2:37.11 | 502 | 36.30 | 39.59 | ||||||||
17. | Rupocińska Weronika | 91 | MUKP Warszawian | 2:43.68 | 444 | 37.26 | 41.06 | ||||||||
DYSKW. | Jarocka Patrycja | 91 | WKS Śląsk Wrocł | ||||||||||||
O4 | |||||||||||||||
Nie uk. | Kochman Maria | 91 | UKS Anprel Prus |
<< TOP >> |
Nr 10 26/01/2007 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2005 2004 | 2:00.29 1:55.48 | Gaszyk Tomasz Unia Oświêcim Mania Adam kadra PZP | Gorzów Wlkp. Long Island |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||
1. | Kawêcki Radosław Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Korner-Novita 1 | 2:03.86 | 2:00.79 | 796 | 27.75 28.38 | 30.12 31.95 | 31.33 32.34 | 31.59 31.19 |
||||
2. | Marzec Tomasz Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Jordan Kraków | 2:05.01 | 2:02.25 | 767 | 28.99 30.21 | 31.12 31.83 | 31.00 31.67 | 31.14 31.30 |
||||
3. | Jankiewicz Krzysztof Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UKS NAWA Skiern | 2:04.57 | 2:03.97 | 736 | 29.12 29.25 | 31.17 31.63 | 32.16 31.96 | 31.52 31.73 |
||||
4. | Karaś Sebastian Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Polonia Warszaw | 2:05.01 | 2:04.58 | 725 | 29.07 29.68 | 31.12 31.25 | 31.94 32.19 | 32.45 31.89 |
||||
5. | Osuch Jakub Miêdzyczasy Elimin. | 91 | KS Warta Poznań | 2:08.19 | 2:08.97 | 665 | 29.93 29.90 | 32.04 32.40 | 33.35 32.62 | 33.65 33.27 |
||||
6. | Koss Rafał Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKS Jedynka Lód | 2:08.20 | 2:13.79 | 665 | 30.70 29.77 | 33.96 32.14 | 34.68 33.07 | 34.45 33.22 |
||||
B-Finał | ||||||||||||||
7. | Odomirski Tomasz Miêdzyczasy Elimin. | 91 | Jordan Kraków | 2:09.50 | 2:09.25 | 649 | 30.57 29.80 | 33.03 31.84 | 32.61 33.83 | 33.04 34.03 |
||||
8. | Oleasz Michał Miêdzyczasy Elimin. | 91 | AZS AWF Wrocław | 2:12.10 | 2:11.45 | 617 | 30.89 31.03 | 33.49 33.42 | 33.73 34.05 | 33.34 33.60 |
||||
9. | Capiga Filip Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MKS Zryw Opole | 2:12.30 | 2:11.56 | 616 | 31.64 30.62 | 33.33 33.46 | 33.56 34.33 | 33.03 33.89 |
||||
10. | Konieczny Krzystof Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UKS Wodnik Siem | 2:10.85 | 2:11.72 | 626 | 31.16 30.48 | 33.53 32.89 | 33.86 34.16 | 33.17 33.32 |
||||
11. | Kotowicz Jan Miêdzyczasy Elimin. | 91 | MTP Lublinianka | 2:13.30 | 2:12.97 | 596 | 31.68 30.75 | 33.60 32.86 | 33.96 34.81 | 33.73 34.88 |
||||
12. | Puchacz Jacek Miêdzyczasy Elimin. | 91 | UTS Orlik Lubli | 2:15.10 | 2:14.72 | 573 | 31.41 31.16 | 33.74 33.30 | 34.80 34.56 | 34.77 36.08 |
||||
13. | Makar Tomasz | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 2:16.64 | 549 | 31.16 | 34.26 | 35.44 | 35.78 |
|||||
14. | Rams Cezary | 91 | Delfin Tarnobrz | 2:17.93 | 534 | 31.99 | 34.68 | 35.64 | 35.62 | |||||
15. | Mayer Robert | 91 | Korner-Novita 1 | 2:19.30 | 518 | 31.96 | 35.08 | 36.76 | 35.50 | |||||
16. | Rzepecki Maciej | 91 | Jordan Kraków | 2:23.46 | 475 | 32.90 | 35.68 | 37.20 | 37.68 | |||||
17. | Olecki Krzysztof | 91 | Polonia Warszaw | 2:23.97 | 470 | 32.81 | 35.99 | 37.63 | 37.54 | |||||
18. | Kêdzierski Igor | 91 | UKS Jagiellonka | 2:26.86 | 442 | 33.09 | 36.25 | 38.50 | 39.02 | |||||
19. | Zieliński Michał | 91 | Ikar Mielec | 2:29.73 | 417 | 34.17 | 37.76 | 39.07 | 38.73 |
<< TOP >> |
Nr 11 26/01/2007 | 400m zmienny Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 1999 2006 | 4:42.49 4:32.78 | Jêdrzejczak Oltylia Pałac Katowice Baranowska Katarzyna MKP Szczecin | Spała Helsinki |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Jagodzka Aleksandra SO | 91 | Korona Swim Kie | 5:03.96 | 4:59.10 | 746 |
50m: 100m: | 31.75 1:07.56 | 31.75 35.81 | 150m: 200m: | 1:46.80 2:24.60 | 39.24 37.80 | 250m: 300m: | 3:05.13 3:46.09 | 40.53 40.96 | 350m: 400m: | 4:23.46 4:59.10 | 37.37 35.64 |
Elimin. | 50m: 100m: | 31.36 1:07.67 | 31.36 36.31 | 150m: 200m: | 1:47.77 2:26.17 | 40.10 38.40 | 250m: 300m: | 3:08.11 3:50.33 | 41.94 42.22 | 350m: 400m: | 4:28.37 5:03.96 | 38.04 35.59 |
2. | Mazurek Zuzanna | 91 | UKP Fala Kraśni | 5:03.99 | 5:01.31 | 730 |
50m: 100m: | 32.87 1:11.04 | 32.87 38.17 | 150m: 200m: | 1:48.75 2:25.11 | 37.71 36.36 | 250m: 300m: | 3:07.99 3:52.26 | 42.88 44.27 | 350m: 400m: | 4:27.06 5:01.31 | 34.80 34.25 |
Elimin. | 50m: 100m: | 33.42 1:11.67 | 33.42 38.25 | 150m: 200m: | 1:49.58 2:27.40 | 37.91 37.82 | 250m: 300m: | 3:10.60 3:55.58 | 43.20 44.98 | 350m: 400m: | 4:30.15 5:03.99 | 34.57 33.84 |
3. | Nizioł Anna | 91 | AZS AWF Katowic | 5:04.41 | 5:04.50 | 708 |
50m: 100m: | 33.66 1:11.24 | 33.66 37.58 | 150m: 200m: | 1:50.87 2:29.11 | 39.63 38.24 | 250m: 300m: | 3:12.71 3:56.09 | 43.60 43.38 | 350m: 400m: | 4:30.82 5:04.50 | 34.73 33.68 |
Elimin. | 50m: 100m: | 33.53 1:11.01 | 33.53 37.48 | 150m: 200m: | 1:50.75 2:29.07 | 39.74 38.32 | 250m: 300m: | 3:11.95 3:55.52 | 42.88 43.57 | 350m: 400m: | 4:30.66 5:04.41 | 35.14 33.75 |
4. | Czapka Małgorzata | 91 | Jordan Kraków | 5:07.99 | 5:06.38 | 694 |
50m: 100m: | 34.21 1:14.71 | 34.21 40.50 | 150m: 200m: | 1:53.70 2:33.29 | 38.99 39.59 | 250m: 300m: | 3:14.96 3:56.93 | 41.67 41.97 | 350m: 400m: | 4:32.36 5:06.38 | 35.43 34.02 |
Elimin. | 50m: 100m: | 34.57 1:14.21 | 34.57 39.64 | 150m: 200m: | 1:53.67 2:33.08 | 39.46 39.41 | 250m: 300m: | 3:16.04 3:59.60 | 42.96 43.56 | 350m: 400m: | 4:34.67 5:07.99 | 35.07 33.32 |
5. | Piotrowska Karolina | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 5:09.64 | 5:10.92 | 672 |
50m: 100m: | 32.54 1:09.83 | 32.54 37.29 | 150m: 200m: | 1:49.69 2:28.78 | 39.86 39.09 | 250m: 300m: | 3:12.96 3:58.30 | 44.18 45.34 | 350m: 400m: | 4:35.19 5:10.92 | 36.89 35.73 |
Elimin. | 50m: 100m: | 33.04 1:10.71 | 33.04 37.67 | 150m: 200m: | 1:51.28 2:31.72 | 40.57 40.44 | 250m: 300m: | 3:15.21 3:59.74 | 43.49 44.53 | 350m: 400m: | 4:35.47 5:09.64 | 35.73 34.17 |
6. | Pożarowszczyk Beata | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 5:08.06 | 5:17.52 | 683 |
50m: 100m: | 32.43 1:09.23 | 32.43 36.80 | 150m: 200m: | 1:50.77 2:31.80 | 41.54 41.03 | 250m: 300m: | 3:17.22 4:03.68 | 45.42 46.46 | 350m: 400m: | 4:40.86 5:17.52 | 37.18 36.66 |
Elimin. | 50m: 100m: | -:--.-- 1:07.60 | 150m: 200m: | 1:48.31 2:27.68 | 40.71 39.37 | 250m: 300m: | 3:12.43 3:57.56 | 44.75 45.13 | 350m: 400m: | 4:33.34 5:08.06 | 35.78 34.72 |
B-Finał | |||||||||||
7. | Barańska Magdalena | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 5:17.01 | 5:14.42 | 642 |
50m: 100m: | 34.33 1:14.02 | 34.33 39.69 | 150m: 200m: | 1:54.80 2:35.03 | 40.78 40.23 | 250m: 300m: | 3:17.50 4:00.29 | 42.47 42.79 | 350m: 400m: | 4:37.67 5:14.42 | 37.38 36.75 |
Elimin. | 50m: 100m: | 35.00 1:14.09 | 35.00 39.09 | 150m: 200m: | 1:54.87 2:34.72 | 40.78 39.85 | 250m: 300m: | 3:17.10 4:00.48 | 42.38 43.38 | 350m: 400m: | 4:39.18 5:17.01 | 38.70 37.83 |
8. | Gibka Kinga | 91 | MKP Słowianka G | 5:26.60 | 5:27.13 | 573 |
50m: 100m: | 34.57 1:14.29 | 34.57 39.72 | 150m: 200m: | 1:55.83 2:36.05 | 41.54 40.22 | 250m: 300m: | 3:22.32 4:09.48 | 46.27 47.16 | 350m: 400m: | 4:48.84 5:27.13 | 39.36 38.29 |
Elimin. | 50m: 100m: | 35.21 1:15.91 | 35.21 40.70 | 150m: 200m: | 1:57.69 2:37.38 | 41.78 39.69 | 250m: 300m: | 3:23.81 4:10.22 | 46.43 46.41 | 350m: 400m: | 4:49.28 5:26.60 | 39.06 37.32 |
9. | Kulczyńska Izabela | 91 | MKP Słowianka G | 5:32.86 | 5:33.79 | 541 |
50m: 100m: | 34.55 1:13.33 | 34.55 38.78 | 150m: 200m: | 1:56.54 2:38.71 | 43.21 42.17 | 250m: 300m: | 3:28.18 4:17.65 | 49.47 49.47 | 350m: 400m: | 4:56.67 5:33.79 | 39.02 37.12 |
Elimin. | 50m: 100m: | 34.10 1:14.38 | 34.10 40.28 | 150m: 200m: | 1:56.44 2:38.92 | 42.06 42.48 | 250m: 300m: | 3:28.74 4:17.38 | 49.82 48.64 | 350m: 400m: | 4:55.21 5:32.86 | 37.83 37.65 |
10. | Sompolska Anna | 91 | MKP Słowianka G | 5:31.06 | 5:34.78 | 550 |
50m: 100m: | 35.21 1:16.10 | 35.21 40.89 | 150m: 200m: | 2:03.08 2:47.35 | 46.98 44.27 | 250m: 300m: | 3:34.08 4:20.93 | 46.73 46.85 | 350m: 400m: | 4:58.42 5:34.78 | 37.49 36.36 |
Elimin. | 50m: 100m: | 34.85 1:14.81 | 34.85 39.96 | 150m: 200m: | 1:59.08 2:41.94 | 44.27 42.86 | 250m: 300m: | 3:28.36 4:15.04 | 46.42 46.68 | 350m: 400m: | 4:54.40 5:31.06 | 39.36 36.66 |
11. | Zborowska Marta SP | 91 | Olimpia Poznań | 5:37.03 | 5:35.79 | 527 |
50m: 100m: | 33.92 1:13.80 | 33.92 39.88 | 150m: 200m: | 1:56.44 2:39.05 | 42.64 42.61 | 250m: 300m: | 3:29.36 4:20.80 | 50.31 51.44 | 350m: 400m: | 4:58.99 5:35.79 | 38.19 36.80 |
Elimin. | 50m: 100m: | 35.16 1:16.96 | 35.16 41.80 | 150m: 200m: | 1:58.34 2:39.65 | 41.38 41.31 | 250m: 300m: | 3:30.24 4:22.15 | 50.59 51.91 | 350m: 400m: | 5:00.09 5:37.03 | 37.94 36.94 |
12. | Drążkiewicz Maria | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 5:40.19 | 5:49.70 | 507 |
50m: 100m: | 36.76 1:20.79 | 36.76 44.03 | 150m: 200m: | 2:05.12 2:47.89 | 44.33 42.77 | 250m: 300m: | 3:37.87 4:29.91 | 49.98 52.04 | 350m: 400m: | 5:10.18 5:49.70 | 40.27 39.52 |
Elimin. | 50m: 100m: | 35.45 1:17.68 | 35.45 42.23 | 150m: 200m: | 2:00.20 2:42.15 | 42.52 41.95 | 250m: 300m: | 3:31.49 4:23.08 | 49.34 51.59 | 350m: 400m: | 5:02.15 5:40.19 | 39.07 38.04 |
13. | Wijas Ewa | 91 | Jordan Kraków | 5:15.28 | Skreśl | 637 |
50m: 100m: | 31.59 1:13.03 | 31.59 41.44 | 150m: 200m: | 1:52.82 2:31.73 | 39.79 38.91 | 250m: 300m: | 3:17.30 4:03.83 | 45.57 46.53 | 350m: 400m: | 4:39.96 5:15.28 | 36.13 35.32 |
14. | Cholewa Adrianna | 91 | SKS Start Łódź | 5:21.34 | Skreśl | 602 |
50m: 100m: | 32.68 1:09.98 | 32.68 37.30 | 150m: 200m: | 1:51.36 2:32.92 | 41.38 41.56 | 250m: 300m: | 3:18.92 4:06.19 | 46.00 47.27 | 350m: 400m: | 4:44.21 5:21.34 | 38.02 37.13 |
15. | Lenart Paulina SR | 91 | UKS Junior Kluc | 5:53.14 | 453 |
50m: 100m: | 36.48 1:18.54 | 36.48 42.06 | 150m: 200m: | 2:02.78 2:46.65 | 44.24 43.87 | 250m: 300m: | 3:39.52 4:32.48 | 52.87 52.96 | 350m: 400m: | 5:13.92 5:53.14 | 41.44 39.22 |
<< TOP >> |
Nr 12 26/01/2007 | 400m zmienny Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2005 2005 | 4:24.19 4:08.25 | Matczak Mateusz Trójka Łódź Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Poznań Durban |
A-Finał | r. | Kod | Elimin. | Finał | Pkt. | ||||||
1. | Klenk Marek | 91 | WKS Śląsk Wrocł | 4:44.62 | 4:37.76 | 684 |
50m: 100m: | 28.26 1:01.11 | 28.26 32.85 | 150m: 200m: | 1:36.71 2:12.79 | 35.60 36.08 | 250m: 300m: | 2:50.10 3:29.40 | 37.31 39.30 | 350m: 400m: | 4:03.47 4:37.76 | 34.07 34.29 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.17 1:03.33 | 30.17 33.16 | 150m: 200m: | 1:39.36 2:16.06 | 36.03 36.70 | 250m: 300m: | 2:55.92 3:37.12 | 39.86 41.20 | 350m: 400m: | 4:10.46 4:44.62 | 33.34 34.16 |
2. | Pierwieniecki Juliusz | 91 | MKP Szczecin | 4:40.00 | 4:40.05 | 668 |
50m: 100m: | 29.37 1:03.87 | 29.37 34.50 | 150m: 200m: | 1:39.81 2:14.60 | 35.94 34.79 | 250m: 300m: | 2:53.48 3:34.56 | 38.88 41.08 | 350m: 400m: | 4:07.24 4:40.05 | 32.68 32.81 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.18 1:03.07 | 29.18 33.89 | 150m: 200m: | 1:38.94 2:13.59 | 35.87 34.65 | 250m: 300m: | 2:51.90 3:32.09 | 38.31 40.19 | 350m: 400m: | 4:05.81 4:40.00 | 33.72 34.19 |
3. | Najmowicz Sebastian | 91 | Kormoran Olszty | 4:41.43 | 4:40.46 | 664 |
50m: 100m: | 30.40 1:04.88 | 30.40 34.48 | 150m: 200m: | 1:41.66 2:17.62 | 36.78 35.96 | 250m: 300m: | 2:56.42 3:36.36 | 38.80 39.94 | 350m: 400m: | 4:09.14 4:40.46 | 32.78 31.32 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.47 1:04.73 | 30.47 34.26 | 150m: 200m: | 1:42.17 2:18.14 | 37.44 35.97 | 250m: 300m: | 2:57.69 3:37.52 | 39.55 39.83 | 350m: 400m: | 4:10.00 4:41.43 | 32.48 31.43 |
4. | Zaczynski Karol SO | 91 | Pałac Katowice | 4:44.72 | 4:40.65 | 663 | |||||||
Czas z repasaży: 4:51.43 |
50m: 100m: | 29.69 1:03.61 | 29.69 33.92 | 150m: 200m: | 1:40.91 2:17.19 | 37.30 36.28 | 250m: 300m: | 2:57.03 3:37.89 | 39.84 40.86 | 350m: 400m: | 4:10.31 4:40.65 | 32.42 30.34 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.58 1:04.66 | 30.58 34.08 | 150m: 200m: | 1:41.56 2:17.95 | 36.90 36.39 | 250m: 300m: | 2:59.03 3:40.79 | 41.08 41.76 | 350m: 400m: | 4:13.43 4:44.72 | 32.64 31.29 |
5. | Stachura Maciej | 91 | MKS Zryw Opole | 4:42.61 | 4:45.96 | 649 |
50m: 100m: | 29.32 1:03.17 | 29.32 33.85 | 150m: 200m: | 1:41.59 2:19.17 | 38.42 37.58 | 250m: 300m: | 2:57.73 3:37.27 | 38.56 39.54 | 350m: 400m: | 4:11.66 4:45.96 | 34.39 34.30 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.32 1:02.13 | 29.32 32.81 | 150m: 200m: | 1:39.20 2:16.66 | 37.07 37.46 | 250m: 300m: | 2:55.10 3:34.55 | 38.44 39.45 | 350m: 400m: | 4:09.48 4:42.61 | 34.93 33.13 |
6. | Jekiełek Maciej | 91 | Polonia Warszaw | 4:44.09 | 4:52.69 | 639 |
50m: 100m: | 29.10 1:03.89 | 29.10 34.79 | 150m: 200m: | 1:41.43 2:18.53 | 37.54 37.10 | 250m: 300m: | 3:02.52 3:44.75 | 43.99 42.23 | 350m: 400m: | 4:19.41 4:52.69 | 34.66 33.28 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.39 1:05.82 | 30.39 35.43 | 150m: 200m: | 1:42.34 2:19.78 | 36.52 37.44 | 250m: 300m: | 2:59.88 3:41.71 | 40.10 41.83 | 350m: 400m: | 4:13.70 4:44.09 | 31.99 30.39 |
B-Finał | |||||||||||
7. | Czarnota Mateusz SO | 91 | Unia Oświêcim | 4:48.55 | 4:44.32 | 638 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.76 | 31.41 35.35 | 150m: 200m: | 1:44.17 2:21.04 | 37.41 36.87 | 250m: 300m: | 3:02.14 3:43.31 | 41.10 41.17 | 350m: 400m: | 4:14.79 4:44.32 | 31.48 29.53 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.89 1:06.41 | 30.89 35.52 | 150m: 200m: | 1:41.89 2:17.98 | 35.48 36.09 | 250m: 300m: | 2:59.52 3:42.16 | 41.54 42.64 | 350m: 400m: | 4:15.34 4:48.55 | 33.18 33.21 |
8. | Zapała Łukasz SO | 91 | Unia Oświêcim | 4:45.94 | 4:47.11 | 627 |
50m: 100m: | 29.59 1:03.22 | 29.59 33.63 | 150m: 200m: | 1:40.98 2:18.51 | 37.76 37.53 | 250m: 300m: | 2:59.83 3:41.89 | 41.32 42.06 | 350m: 400m: | 4:14.85 4:47.11 | 32.96 32.26 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.30 1:05.00 | 30.30 34.70 | 150m: 200m: | 1:43.03 2:20.05 | 38.03 37.02 | 250m: 300m: | 3:00.91 3:42.07 | 40.86 41.16 | 350m: 400m: | 4:15.07 4:45.94 | 33.00 30.87 |
9. | Rzuchowski Maciej | 91 | MKP Szczecin | 4:49.49 | 4:50.19 | 604 |
50m: 100m: | 31.55 1:07.61 | 31.55 36.06 | 150m: 200m: | 1:42.63 2:17.94 | 35.02 35.31 | 250m: 300m: | 2:59.83 3:42.61 | 41.89 42.78 | 350m: 400m: | 4:15.82 4:50.19 | 33.21 34.37 |
Elimin. | 50m: 100m: | 30.87 1:06.31 | 30.87 35.44 | 150m: 200m: | 1:40.72 2:16.53 | 34.41 35.81 | 250m: 300m: | 2:58.04 3:41.16 | 41.51 43.12 | 350m: 400m: | 4:15.19 4:49.49 | 34.03 34.30 |
10. | Konieczny Krzystof | 91 | UKS Wodnik Siem | 4:50.37 | 4:50.46 | 599 |
50m: 100m: | 32.12 1:08.46 | 32.12 36.34 | 150m: 200m: | 1:43.95 2:18.90 | 35.49 34.95 | 250m: 300m: | 3:01.89 3:45.22 | 42.99 43.33 | 350m: 400m: | 4:18.23 4:50.46 | 33.01 32.23 |
Elimin. | 50m: 100m: | 32.40 1:08.92 | 32.40 36.52 | 150m: 200m: | 1:44.32 2:19.16 | 35.40 34.84 | 250m: 300m: | 3:01.52 3:44.59 | 42.36 43.07 | 350m: 400m: | 4:17.75 4:50.37 | 33.16 32.62 |
11. | Polak Daniel SO | 91 | Unia Oświêcim | 4:44.72 | 4:53.13 | 635 | |||||||
Czas z repasaży: 4:57.49 |
50m: 100m: | 31.54 1:07.98 | 31.54 36.44 | 150m: 200m: | 1:45.44 2:22.24 | 37.46 36.80 | 250m: 300m: | 3:03.05 3:44.40 | 40.81 41.35 | 350m: 400m: | 4:18.98 4:53.13 | 34.58 34.15 |
Elimin. | 50m: 100m: | 29.81 1:04.00 | 29.81 34.19 | 150m: 200m: | 1:40.92 2:17.02 | 36.92 36.10 | 250m: 300m: | 2:57.30 3:38.65 | 40.28 41.35 | 350m: 400m: | 4:12.88 4:44.72 | 34.23 31.84 |
12. | Baranowski Bartłomiej | 91 | UKS 1-Solex Lêb | 4:56.11 | 4:54.36 | 575 |
50m: 100m: | 31.03 1:05.72 | 31.03 34.69 | 150m: 200m: | 1:42.81 2:19.04 | 37.09 36.23 | 250m: 300m: | 3:02.44 3:45.96 | 43.40 43.52 | 350m: 400m: | 4:20.57 4:54.36 | 34.61 33.79 |
Elimin. | 50m: 100m: | 31.14 1:05.64 | 31.14 34.50 | 150m: 200m: | 1:42.35 2:18.51 | 36.71 36.16 | 250m: 300m: | 3:01.60 3:46.11 | 43.09 44.51 | 350m: 400m: | 4:22.09 4:56.11 | 35.98 34.02 |
13. | Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 4:56.90 | 560 |
50m: 100m: | 30.26 1:05.15 | 30.26 34.89 | 150m: 200m: | 1:39.56 2:15.83 | 34.41 36.27 | 250m: 300m: | 2:59.80 3:44.62 | 43.97 44.82 | 350m: 400m: | 4:20.18 4:56.90 | 35.56 36.72 |
14. | Nowak Bartosz | 91 | KS Górnik Sosno | 4:58.68 | 550 |
50m: 100m: | 30.75 1:06.03 | 30.75 35.28 | 150m: 200m: | 1:44.41 2:22.25 | 38.38 37.84 | 250m: 300m: | 3:04.78 3:49.14 | 42.53 44.36 | 350m: 400m: | 4:25.02 4:58.68 | 35.88 33.66 |
15. | Dyrek Mateusz | 91 | Jordan Kraków | 5:00.04 | 543 |
50m: 100m: | 31.53 1:08.36 | 31.53 36.83 | 150m: 200m: | 1:46.89 2:25.27 | 38.53 38.38 | 250m: 300m: | 3:06.30 3:47.59 | 41.03 41.29 | 350m: 400m: | 4:23.87 5:00.04 | 36.28 36.17 |
16. | Siemianowski Bartosz | 91 | UKS Delfin Kali | 5:05.68 | 513 |
50m: 100m: | 32.21 1:09.36 | 32.21 37.15 | 150m: 200m: | 1:51.73 2:32.17 | 42.37 40.44 | 250m: 300m: | 3:13.67 3:56.63 | 41.50 42.96 | 350m: 400m: | 4:32.42 5:05.68 | 35.79 33.26 |
17. | Siciarz Bartłomiej SO | 91 | STP Nowy Sącz | 5:06.87 | 507 |
50m: 100m: | 31.02 1:07.56 | 31.02 36.54 | 150m: 200m: | 1:48.12 2:27.34 | 40.56 39.22 | 250m: 300m: | 3:11.18 3:56.43 | 43.84 45.25 | 350m: 400m: | 4:32.29 5:06.87 | 35.86 34.58 |
18. | Kowalik Bartosz | 91 | Ikar Mielec | 5:09.48 | 494 |
50m: 100m: | 32.55 1:11.18 | 32.55 38.63 | 150m: 200m: | 1:51.67 2:31.98 | 40.49 40.31 | 250m: 300m: | 3:11.45 3:52.41 | 39.47 40.96 | 350m: 400m: | 4:31.89 5:09.48 | 39.48 37.59 |
19. | Boruta Mateusz | 91 | MKS Juvenia Wro | 5:20.52 | 445 |
50m: 100m: | 31.59 1:09.52 | 31.59 37.93 | 150m: 200m: | 1:51.46 2:31.65 | 41.94 40.19 | 250m: 300m: | 3:17.18 4:03.82 | 45.53 46.64 | 350m: 400m: | 4:42.68 5:20.52 | 38.86 37.84 |
DYSKW. | Krawczyk Jarosław | 91 | Kormoran Olszty | ||||||||
DYSKW. | Certa Maciej | 91 | Wisła Puławy |
<< TOP >> |
Nr 13 26/01/2007 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Kobiet | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski Rekord Polski 16 lat | 2005 2005 | 8:09.11 8:30.27 | AZS AWF Warszawa BUKS Warszawa | Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | AZS AWF Katowice 1 | AZS AWF Katowic | 8:44.70 | 724 |
Piasecka Marta Masloch Paulina | 91 91 | 1:05.79 1:04.08 | 2:15.72 2:12.28 | Nizioł Anna Gawełczyk Dominika SK | 91 91 | 1:03.58 1:01.06 | 2:11.02 2:05.68 |
2. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 8:46.99 | 715 |
Wójciak Zuzanna Wijas Ewa | 91 91 | 1:04.32 1:03.88 | 2:13.89 2:12.03 | Stachurska Anna Czapka Małgorzata | 91 91 | 1:03.56 1:02.55 | 2:12.23 2:08.84 |
3. | MKP Słowianka Gorzów Wlkp. | MKP Słowianka G | 9:06.38 | 641 |
Neuman Martyna Sompolska Anna | 91 91 | 1:04.93 1:06.50 | 2:15.29 2:19.02 | Głowiak Marta Kulczyńska Izabela | 91 91 | 1:05.88 1:04.93 | 2:16.18 2:15.89 |
4. | MKP Szczecin | MKP Szczecin | 9:13.81 | 616 |
Radzimska Paulina Cyprys Paulina | 91 91 | 1:03.63 1:07.79 | 2:12.37 2:23.96 | Swiec Maria Walkarz Dorota | 91 91 | 1:05.70 1:05.61 | 2:19.44 2:18.04 |
5. | MKS Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 9:51.52 | 505 |
Kieszek Joanna Drabik Marika | 91 91 | 1:08.94 1:15.40 | 2:26.20 2:35.56 | Jarosz Cynthia Pyszka Elżbieta | 91 91 | 1:08.56 1:09.04 | 2:25.86 2:23.90 |
<< TOP >> |
Nr 14 26/01/2007 | 4 x 200m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 16 lat Brak minimum |
Rekord Polski 16 lat Rekord Polski | 2000 2005 | 7:45.67 7:13.12 | Korner Novita-10 Z. Góra AZS AWF Warszawa | Warszawa Gorzów Wlkp. |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MKP Szczecin | MKP Szczecin | 7:48.63 | 737 |
Kleszczyński Paweł Witkowski Krzysztof | 91 91 | 55.18 55.58 | 1:54.07 1:55.98 | Kandulski Daniel Kornienko Adrian | 91 91 | 55.75 56.76 | 1:58.67 1:59.91 |
2. | MKS Polonia Warszawa | Polonia Warszaw | 7:51.31 | 724 |
Niewiński Marcin Jekiełek Maciej | 91 91 | 56.44 56.81 | 1:57.08 1:59.94 | Witkowski Paweł Otłowski Aleksy | 91 91 | 57.29 56.33 | 1:58.11 1:56.18 |
3. | Kormoran Olsztyn | Kormoran Olszty | 7:52.01 | 721 |
Krawczyk Jarosław Hura Bartosz | 91 91 | 56.71 56.11 | 1:57.41 1:57.24 | Najmowicz Sebastian Pielowski Krzysztof | 91 91 | 59.51 55.38 | 2:02.61 1:54.75 |
4. | MKP Słowianka Gorzów Wlkp. | MKP Słowianka G | 8:15.16 | 625 |
Luftman Adam Chrostek Iwo | 91 91 | 58.81 1:01.51 | 2:01.99 2:08.07 | Szamotulski Wojciech Pyka Marcin | 91 91 | 56.70 1:00.58 | 1:57.81 2:07.29 |
5. | Korner-Novita 10 Zielona Góra | Korner-Novita 1 | 8:20.49 | 605 |
Matuszczak Grzegorz Paczkowski Jacek | 91 91 | 59.53 59.97 | 2:04.89 2:05.72 | Jasnos Adam Kawêcki Radosław | 91 91 | 59.45 58.40 | 2:03.70 2:06.18 |
6. | WKS ,,ŚLASK" WROCŁAW 1 | WKS Śląsk Wrocł | 8:33.62 | 560 |
Stańczyk Dawid Prudlak Michał | 91 91 | 1:00.80 1:00.38 | 2:12.72 2:09.89 | Sokulski Jacek Klenk Marek | 91 91 | 57.66 1:04.51 | 1:59.85 2:11.16 |