Zawody Andrzejkowe w Kozach Kozy, 1/12/2013 |
2 - Andrzejki w Kozach BLOK II | 1/12/2013 - 15:30 |
Konkurencja 15 1/12/2013 - 15:30 | Kobiet, 7 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | VICTORIA D1 | Victoria Kozy | 4:03.98 |
Malarz Maja Drzazga Emilia Kuc Weronika Koczur Julia | 04 03 02 02 | 39.90 35.96 34.86 31.76 | Bułka Dominika Papla Izabela Olma Sabina | 00 99 96 | 33.85 35.82 31.83 |
2. | VICTORIA D2 | Victoria Kozy | 4:12.70 |
Koczur Kornelia Gregorczyk Amelia Kapela Anna Koczur Wiktoria | 04 03 02 01 | 43.01 38.79 36.05 33.94 | Wrzeszcz Kinga Hałat Anna Polak Justyna | 00 99 97 | 33.93 35.51 31.47 |
3. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 4:14.65 |
Chorążak Agnieszka Stęplewska Dorota Nędza Katarzyna Serafin Magdalena | 04 03 02 01 | 50.18 43.22 32.43 31.37 | Bajorek Katarzyna Śmietana Karolina Broda Nikola | 01 01 01 | 33.36 31.80 32.29 |
4. | Jordan Kraków | Jordan Kraków | 4:30.85 |
Gawlik Maja Bilska Julia Widurska Kinga Sikora Klaudia | 04 03 02 01 | 43.69 44.09 36.39 34.70 | Mikołajczyk Paulina Woźniak Natalia Koczur Klaudia | 01 01 02 | 36.73 37.10 38.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 1/12/2013 - 15:35 | Mężczyzn, 7 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP Nowy Sącz | STP Nowy Sącz | 3:42.91 |
Sadowy Piotr Wójcik Szymon Urbański Kacper Michałowski Tomasz | 04 03 02 02 | 39.51 35.17 32.37 31.85 | Wójcik Antoni Szczepaniak Jakub Skowron Tomasz | 01 99 96 | 29.44 27.88 26.69 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 3:46.88 |
Kuś Aleksander Barczyk Jan Synowiec Mikołaj Mielczarek Adrian | 04 03 02 02 | 36.85 36.23 31.60 36.20 | Stano Jakub Przechowski Rafał Kuś Jakub | 00 99 98 | 29.77 27.49 28.74 |
3. | VICTORIA CH1 | Victoria Kozy | 3:47.32 |
Ring Jakub Gram Maksymilian Kozieł Mikołaj Badura Michał | 04 04 02 01 | 38.42 40.91 29.95 33.50 | Jąkalski Wojciech Sordyl Mateusz SO Blachura Patryk SO | 01 99 99 | 30.20 27.67 26.67 |
PK | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 3:44.08 |
Maciąg Wojciech Włodarczyk Bruno Chyba Łukasz Sumara Konrad | 02 00 00 00 | 34.16 29.73 32.32 32.85 | Bator Kacper Maciąg Piotr Klimczak Marcin | 00 99 99 | 34.49 31.56 28.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 1/12/2013 - 15:40 | Kobiet, 200m motylkowy | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 2:31.90 | 502 | 34.57 | 38.79 | 40.06 | 38.48 | |||
2. | Polak Justyna | 97 | Victoria Kozy | 3:06.00 | 273 | 38.76 | 47.15 | 50.44 | 49.65 | |||
3. | Pieniążek Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 3:06.13 | 273 | 41.48 | 49.36 | 48.04 | 47.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 1/12/2013 - 15:40 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 2:50.17 | 357 | 37.33 | 43.09 | 45.60 | 44.15 | |||
2. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 3:01.76 | 293 | 36.51 | 44.42 | 49.10 | 51.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 1/12/2013 - 15:40 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 2:57.46 | 315 | 39.46 | 44.81 | 48.11 | 45.08 | |||
2. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 3:01.68 | 293 | 39.71 | 48.71 | 49.81 | 43.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 1/12/2013 - 15:48 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 2:27.59 | 404 | 31.84 | 37.26 | 38.90 | 39.59 | |||
2. | Kuś Jakub | 98 | Omega Olkusz | 2:37.99 | 329 | 34.25 | 39.49 | 41.52 | 42.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 1/12/2013 - 15:48 | Chłopców, 200m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 2:19.31 | 480 | 29.92 | 34.97 | 37.03 | 37.39 | |||
2. | Różanowski Mateusz | 99 | Omega Olkusz | 2:47.51 | 276 | 34.47 | 25.22 | 16.13 | 1:31.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 1/12/2013 - 15:48 | Chłopców, 200m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:48.58 | 271 | 38.75 | 44.26 | 44.47 | 41.10 | |||
2. | Chyba Łukasz | 00 | Wisła Kraków | 2:50.89 | 260 | 37.69 | 44.20 | 45.29 | 43.71 | |||
3. | Kędziora Daniel | 00 | Piątka Chorzów | 2:52.67 | 252 | 35.73 | 42.26 | 46.72 | 47.96 | |||
4. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 2:54.01 | 246 | 40.64 | 45.81 | 46.08 | 41.48 | |||
5. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 2:59.13 | 225 | 39.52 | 46.58 | 47.55 | 45.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 1/12/2013 - 15:48 | Chłopców, 200m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 3:07.50 | 197 | 41.86 | 48.25 | 50.90 | 46.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 1/12/2013 - 15:56 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 41.84 | 326 | |||
2. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 42.79 | 304 | |||
3. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 44.87 | 264 | |||
4. | Tomera Roksana | 02 | Ósemka Oświęcim | 45.15 | 259 | |||
5. | Kapela Anna | 02 | Victoria Kozy | 46.39 | 239 | |||
6. | Iwanicka Anita | 02 | Ósemka Oświęcim | 48.37 | 211 | |||
7. | Śmiechowska Giulietta Martina | 02 | Ósemka Oświęcim | 49.62 | 195 | |||
8. | Gajda Marta | 02 | Aquatica Pawłowice | 50.44 | 186 | |||
9. | Blachura Julia | 02 | Victoria Kozy | 50.56 | 184 | |||
10. | Habiciak Justyna | 02 | Ondraszek Bielsko B. | 50.88 | 181 | |||
11. | Szpila Magdalena | 02 | Victoria Kozy | 51.77 | 172 | |||
12. | Janosz Edyta | 02 | Aquatica Pawłowice | 54.27 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 1/12/2013 - 15:56 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 45.49 | 253 | |||
2. | Niechaj Aleksandra | 03 | Aquatica Pawłowice | 46.78 | 233 | |||
3. | Sołczykiewicz Justyna | 03 | Victoria Kozy | 47.10 | 228 | |||
4. | Gregorczyk Amelia | 03 | Victoria Kozy | 47.19 | 227 | |||
5. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 47.63 | 221 | |||
6. | Suchanek Aleksandra | 03 | TKKF Szczygłowice | 47.95 | 216 | |||
7. | Mryka Martyna | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 48.41 | 210 | |||
8. | Leszczyńska Aleksandra | 03 | Ósemka Oświęcim | 48.70 | 206 | |||
9. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 50.98 | 180 | |||
10. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Ósemka Oświęcim | 53.99 | 151 | |||
11. | Malik Alena | 03 | Jordan Kraków | 54.26 | 149 | |||
12. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 55.38 | 140 | |||
13. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 57.01 | 128 | |||
14. | Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 57.48 | 125 | |||
15. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 57.88 | 123 | |||
16. | Wojdała Kamila | 03 | Jordan Kraków | 58.48 | 119 | |||
17. | Kaul Paulina | 03 | Aquatica Pawłowice | 59.02 | 116 | |||
18. | Wojtyna Monika | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:01.01 | 105 | |||
19. | Porwoł Anna | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:02.00 | 100 | |||
20. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 1:03.52 | 93 | |||
21. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 1:12.76 | 62 | |||
22. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | 1:13.86 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 1/12/2013 - 15:56 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 49.70 | 194 | |||
2. | Surówka Martyna | 04 | TKKF Szczygłowice | 50.21 | 188 | |||
3. | Sikora Balbina | 04 | Aquatica Pawłowice | 50.45 | 186 | |||
4. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 51.35 | 176 | |||
5. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 51.90 | 170 | |||
6. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 52.09 | 169 | |||
7. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 52.80 | 162 | |||
8. | Czech Edyta | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 53.01 | 160 | |||
9. | Morciszek Weronika | 04 | TKKF Szczygłowice | 53.03 | 160 | |||
10. | Szkółka Oliwia | 04 | TKKF Szczygłowice | 53.26 | 158 | |||
11. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 55.07 | 143 | |||
12. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 56.12 | 135 | |||
13. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 56.20 | 134 | |||
14. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 56.93 | 129 | |||
15. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 57.13 | 128 | |||
16. | Idzikowska Anna | 04 | TKKF Szczygłowice | 57.45 | 125 | |||
17. | Kapela Nina | 04 | Victoria Kozy | 57.47 | 125 | |||
18. | Browarska Emilia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 57.60 | 125 | |||
19. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 57.61 | 124 | |||
20. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:01.04 | 105 | |||
21. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:01.21 | 104 | |||
22. | Komędera Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:02.95 | 95 | |||
23. | Kisielewska Martyna | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:03.19 | 94 | |||
24. | Adamczyk Oliwia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:03.74 | 92 | |||
25. | Mężyk Oliwia | 05 | Aquatica Pawłowice | 1:04.43 | 89 | |||
26. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 1:04.52 | 88 | |||
27. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:04.60 | 88 | |||
28. | Smolarek Alina | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:07.13 | 78 | |||
29. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 1:07.53 | 77 | |||
30. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:11.02 | 66 | |||
31. | Ciemięga Natalia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:18.22 | 49 | |||
32. | Humaniuk Alicja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:18.23 | 49 | |||
33. | Ziora Dominika | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 1:21.81 | 43 | |||
34. | Janus Patrycja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:21.91 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 1/12/2013 - 16:24 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 39.53 | 260 | |||
2. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 41.81 | 220 | |||
3. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 42.01 | 217 | |||
4. | Nowak Michał | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 43.53 | 195 | |||
5. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 43.89 | 190 | |||
6. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 46.23 | 162 | |||
7. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 49.32 | 134 | |||
8. | Przewoźny Jakub | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 53.03 | 107 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 1/12/2013 - 16:24 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 44.37 | 184 | |||
2. | Bochenek Nikodem | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 48.91 | 137 | |||
3. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 50.09 | 128 | |||
4. | Jarosz Oskar | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 50.98 | 121 | |||
5. | Janosz Franciszek | 03 | Gilus Gilowice | 51.35 | 118 | |||
6. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 51.74 | 116 | |||
7. | Brzostowski Andrzej | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 53.60 | 104 | |||
8. | Zawada Jakub | 03 | Victoria Kozy | 54.86 | 97 | |||
9. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 56.02 | 91 | |||
10. | Kuc Damian | 03 | Victoria Kozy | 57.62 | 84 | |||
11. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 59.32 | 77 | |||
12. | Grochulski Tomasz | 03 | Jordan Kraków | 1:15.20 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 1/12/2013 - 16:24 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 47.42 | 150 | |||
2. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 48.06 | 145 | |||
3. | Gałuszka Fabian | 04 | Aquatica Pawłowice | 50.42 | 125 | |||
4. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 50.95 | 121 | |||
5. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 50.99 | 121 | |||
6. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 51.87 | 115 | |||
7. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 52.75 | 109 | |||
8. | Gram Maksymilian | 04 | Victoria Kozy | 53.10 | 107 | |||
9. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 53.21 | 106 | |||
10. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 54.27 | 100 | |||
11. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 54.91 | 97 | |||
12. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 55.95 | 91 | |||
13. | Raciborski Aeksander | 04 | Aquatica Pawłowice | 56.13 | 91 | |||
14. | Wysocki Kacper | 04 | Aquatica Pawłowice | 56.57 | 88 | |||
15. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 56.77 | 87 | |||
16. | Mróz Michał | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 57.82 | 83 | |||
17. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 59.12 | 77 | |||
18. | Holeczek Bartosz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 59.17 | 77 | |||
19. | Kowalczyk Szymon | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 59.49 | 76 | |||
20. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 1:00.89 | 71 | |||
21. | Grzybowski Patryk | 05 | Victoria Kozy | 1:01.70 | 68 | |||
22. | Wojtyłka Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:02.32 | 66 | |||
23. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 1:08.71 | 49 | |||
24. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:12.62 | 42 | |||
25. | Białka Oliwier | 04 | Victoria Kozy | 1:14.40 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 1/12/2013 - 16:43 | Kobiet, 100m dowolny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Olbrich Karolina | 97 | Aquatica Pawłowice | 1:03.47 | 519 | 30.78 | 32.69 | |||
2. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 1:07.89 | 424 | 32.24 | 35.65 | |||
3. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 1:11.55 | 362 | 33.42 | 38.13 | |||
4. | Widuch Kamila | 98 | Jedność 32 Przyszowice | 1:16.60 | 295 | 36.38 | 40.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 1/12/2013 - 16:43 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Hałat Anna | 99 | Victoria Kozy | 1:19.80 | 261 | 37.39 | 42.41 | |||
2. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 1:22.73 | 234 | 38.36 | 44.37 | |||
3. | Klimaszewska Wiktoria | 99 | Ondraszek Bielsko B. | 1:42.23 | 124 | 47.61 | 54.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 1/12/2013 - 16:43 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.01 | 506 | 31.07 | 32.94 | |||
2. | Bilińska Dominika | 00 | Piątka Chorzów | 1:10.80 | 373 | 33.10 | 37.70 | |||
3. | Bułka Dominika | 00 | Victoria Kozy | 1:17.32 | 287 | 36.86 | 40.46 | |||
4. | Mandziej Angelika | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:17.40 | 286 | 36.53 | 40.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 1/12/2013 - 16:43 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 1:09.82 | 389 | 33.34 | 36.48 | |||
2. | Pavličkova Anna | 01 | Kometa Brno | 1:11.10 | 369 | 33.96 | 37.14 | |||
3. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 1:13.34 | 336 | 34.41 | 38.93 | |||
4. | Gniado Martyna | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:16.31 | 298 | 36.39 | 39.92 | |||
5. | Gniado Magda | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:17.53 | 284 | 37.05 | 40.48 | |||
6. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 1:18.55 | 273 | 37.82 | 40.73 | |||
7. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 1:18.76 | 271 | 37.76 | 41.00 | |||
8. | Kałuża Patrycja | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:19.32 | 265 | 38.30 | 41.02 | |||
9. | Woźniak Natalia | 01 | Jordan Kraków | 1:23.09 | 231 | 39.11 | 43.98 | |||
10. | Stosio Julia | 01 | Gilus Gilowice | 1:23.31 | 229 | 39.75 | 43.56 | |||
11. | Gajdzik Roxana | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:25.92 | 209 | 41.30 | 44.62 | |||
12. | Zielińska Joanna | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:28.51 | 191 | 40.64 | 47.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 1/12/2013 - 16:43 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:10.20 | 383 | 33.83 | 36.37 | |||
2. | Nędza Katarzyna | 02 | Jordan Kraków | 1:12.65 | 346 | 35.64 | 37.01 | |||
3. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 1:17.04 | 290 | 36.26 | 40.78 | |||
4. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 1:19.49 | 264 | 37.67 | 41.82 | |||
5. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 1:21.87 | 241 | 39.06 | 42.81 | |||
6. | Śmiechowska Giulietta Martina | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:23.30 | 229 | 39.85 | 43.45 | |||
7. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 1:23.72 | 226 | 39.16 | 44.56 | |||
8. | Iwanicka Anita | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:25.56 | 211 | 41.02 | 44.54 | |||
9. | Kluczewska Anna | 02 | Omega Olkusz | 1:25.58 | 211 | 41.48 | 44.10 | |||
10. | Pierchała Paulina | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:25.81 | 210 | 40.36 | 45.45 | |||
11. | Święcicka Dominika | 02 | Victoria Kozy | 1:31.26 | 174 | 42.95 | 48.31 | |||
12. | Janosz Edyta | 02 | Aquatica Pawłowice | 1:31.77 | 171 | 42.96 | 48.81 | |||
13. | Kalabińska Magdalena | 02 | Victoria Kozy | 1:33.30 | 163 | 44.62 | 48.68 | |||
14. | Kołeczek Matylda | 02 | Ondraszek Bielsko B. | 1:37.01 | 145 | 44.60 | 52.41 | |||
15. | Pękowska Kornelia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:58.16 | 80 | 51.33 | 1:06.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 1/12/2013 - 16:43 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:15.31 | 310 | 36.77 | 38.54 | |||
2. | Famulok Zuzanna | 03 | Gilus Gilowice | 1:19.28 | 266 | 37.31 | 41.97 | |||
3. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 1:20.12 | 258 | 38.15 | 41.97 | |||
4. | Kosiec Malgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 1:26.29 | 206 | 40.41 | 45.88 | |||
5. | Suchanek Aleksandra | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:29.85 | 182 | 43.38 | 46.47 | |||
6. | Ociepa Magdalena | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:30.20 | 180 | 43.13 | 47.07 | |||
7. | Botor Kinga | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:39.07 | 136 | 46.85 | 52.22 | |||
8. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | 1:41.00 | 128 | 47.20 | 53.80 | |||
9. | Bilska Julia | 03 | Jordan Kraków | 1:43.71 | 118 | 48.31 | 55.40 | |||
10. | Wojtyna Monika | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:46.23 | 110 | 47.27 | 58.96 | |||
11. | Zastępińska Natalia | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 1:50.90 | 97 | 53.10 | 57.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 1/12/2013 - 17:11 | Mężczyzn, 100m dowolny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 58.70 | 448 | 28.56 | 30.14 | |||
2. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 1:00.40 | 411 | 28.88 | 31.52 | |||
3. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Ondraszek Bielsko B. | 1:00.41 | 411 | 29.00 | 31.41 | |||
4. | Lorens Szymon | 97 | Ondraszek Bielsko B. | 1:04.83 | 333 | 30.21 | 34.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 1/12/2013 - 17:11 | Chłopców, 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 59.44 | 432 | 28.74 | 30.70 | |||
2. | Przechowski Rafał | 99 | Omega Olkusz | 1:00.73 | 405 | 28.79 | 31.94 | |||
3. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 1:02.01 | 380 | 29.42 | 32.59 | |||
4. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 1:04.46 | 338 | 30.44 | 34.02 | |||
5. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 1:05.94 | 316 | 31.47 | 34.47 | |||
6. | Klimczak Marcin | 99 | Wisła Kraków | 1:06.64 | 306 | 31.77 | 34.87 | |||
7. | Bachlaj Dorian | 99 | Ondraszek Bielsko B. | 1:06.96 | 302 | 32.38 | 34.58 | |||
8. | Tokarz Sebastian | 99 | STP Nowy Sącz | 1:06.98 | 302 | 31.37 | 35.61 | |||
9. | Brzostowski Łukasz | 99 | Ondraszek Bielsko B. | 1:08.40 | 283 | 32.40 | 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 1/12/2013 - 17:11 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bartnikiewicz Jan | 00 | Piątka Chorzów | 1:03.33 | 357 | 30.45 | 32.88 | |||
2. | Litke Mateusz | 00 | Piątka Chorzów | 1:05.00 | 330 | 31.31 | 33.69 | |||
3. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 1:05.10 | 328 | 31.20 | 33.90 | |||
4. | Náhlík Jan | 00 | Kometa Brno | 1:06.45 | 309 | 32.29 | 34.16 | |||
5. | Stano Jakub | 00 | Omega Olkusz | 1:06.60 | 307 | 32.15 | 34.45 | |||
6. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 1:06.71 | 305 | 31.33 | 35.38 | |||
7. | Legomiński Jakub | 00 | Piątka Chorzów | 1:07.58 | 294 | 32.49 | 35.09 | |||
8. | Wyrobek Rafał | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:09.68 | 268 | 33.61 | 36.07 | |||
9. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 1:10.37 | 260 | 33.20 | 37.17 | |||
10. | Cajza Szymon | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:11.72 | 246 | 34.12 | 37.60 | |||
11. | Oracz Piotr | 00 | Piątka Chorzów | 1:13.73 | 226 | 34.53 | 39.20 | |||
12. | Szpyra Denis | 00 | Piątka Chorzów | 1:13.75 | 226 | 35.08 | 38.67 | |||
13. | Stareczek Kamil | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:16.11 | 205 | 35.89 | 40.22 | |||
14. | Dyda Daniel | 00 | Jordan Kraków | 1:16.86 | 199 | 37.25 | 39.61 | |||
15. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 1:18.72 | 186 | 37.18 | 41.54 | |||
16. | Ratajczak Sergiusz | 00 | Ondraszek Bielsko B. | 1:18.84 | 185 | 38.62 | 40.22 | |||
17. | Maciaś Sebastian | 00 | Jordan Kraków | 1:19.92 | 177 | 37.00 | 42.92 | |||
18. | Małyszek Patryk | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:26.22 | 141 | 41.18 | 45.04 | |||
19. | Wieszczek Krzysztof | 00 | Aquatica Pawłowice | 1:29.98 | 124 | 41.56 | 48.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 1/12/2013 - 17:11 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 1:05.66 | 320 | 31.79 | 33.87 | |||
2. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 1:07.98 | 288 | 31.24 | 36.74 | |||
3. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 1:08.02 | 288 | 33.12 | 34.90 | |||
4. | Cielecki Kacper | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:08.52 | 282 | 33.21 | 35.31 | |||
5. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 1:08.57 | 281 | 32.97 | 35.60 | |||
6. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:08.62 | 280 | 32.60 | 36.02 | |||
7. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 1:08.95 | 276 | 32.26 | 36.69 | |||
8. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 1:10.59 | 258 | 34.60 | 35.99 | |||
9. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 1:12.31 | 240 | 34.30 | 38.01 | |||
10. | Łyczak Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 1:15.04 | 214 | 35.70 | 39.34 | |||
11. | Pisarek Tomasz | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:17.73 | 193 | 36.40 | 41.33 | |||
12. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 1:17.86 | 192 | 36.75 | 41.11 | |||
13. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 1:19.77 | 178 | 38.00 | 41.77 | |||
14. | Zapała Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:26.88 | 138 | 41.95 | 44.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 1/12/2013 - 17:11 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.51 | 294 | 31.98 | 35.53 | |||
2. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:08.12 | 287 | 32.58 | 35.54 | |||
3. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 1:10.75 | 256 | 34.16 | 36.59 | |||
4. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 1:11.61 | 247 | 34.01 | 37.60 | |||
5. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:12.97 | 233 | 34.69 | 38.28 | |||
6. | Prokop Bartosz | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:13.98 | 224 | 35.97 | 38.01 | |||
7. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:14.54 | 219 | 35.76 | 38.78 | |||
8. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.44 | 203 | 36.83 | 39.61 | |||
9. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 1:18.03 | 191 | 37.44 | 40.59 | |||
10. | Herzyk Paweł | 02 | Ondraszek Bielsko B. | 1:18.14 | 190 | 36.48 | 41.66 | |||
11. | Chrapkowicz Wiktor | 02 | Victoria Kozy | 1:22.14 | 163 | 39.48 | 42.66 | |||
12. | Kruczkowski Adam | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:22.55 | 161 | 38.94 | 43.61 | |||
13. | Mielczarek Adrian | 02 | Omega Olkusz | 1:25.58 | 144 | 39.92 | 45.66 | |||
14. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:29.19 | 127 | 41.37 | 47.82 | |||
15. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:31.17 | 119 | 42.08 | 49.09 | |||
16. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:31.74 | 117 | 43.70 | 48.04 | |||
17. | Ogórek Kacper | 02 | Victoria Kozy | 1:35.61 | 103 | 45.16 | 50.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 1/12/2013 - 17:11 | Chłopców, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:16.39 | 203 | 36.82 | 39.57 | |||
2. | Bochenek Nikodem | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.43 | 203 | 36.69 | 39.74 | |||
3. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:16.90 | 199 | 37.09 | 39.81 | |||
4. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 1:22.40 | 162 | 38.49 | 43.91 | |||
5. | Łęczycki Marcin | 03 | STP Nowy Sącz | 1:22.43 | 162 | 38.04 | 44.39 | |||
6. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:25.70 | 144 | 39.76 | 45.94 | |||
7. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 1:29.52 | 126 | 42.51 | 47.01 | |||
8. | Brzostowski Andrzej | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 1:34.94 | 106 | 43.21 | 51.73 | |||
9. | Zawada Jakub | 03 | Victoria Kozy | 1:43.50 | 81 | 47.67 | 55.83 | |||
10. | Stosio Szymon | 03 | Gilus Gilowice | 1:49.17 | 69 | 47.66 | 1:01.51 | |||
11. | Białoń Jakub | 03 | Jordan Kraków | 1:51.11 | 66 | 50.95 | 1:00.16 | |||
12. | Strama Adrian | 03 | Jordan Kraków | 1:55.66 | 58 | 51.29 | 1:04.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 1/12/2013 - 17:47 | Kobiet, 100m motylkowy | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 1:11.80 | 450 | 34.16 | 37.64 | |||
2. | Olbrich Karolina | 97 | Aquatica Pawłowice | 1:13.92 | 413 | 33.90 | 40.02 | |||
3. | Pieniążek Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 1:27.16 | 251 | 39.12 | 48.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 1/12/2013 - 17:47 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 1:14.28 | 407 | 33.80 | 40.48 | |||
2. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 1:25.18 | 269 | 37.92 | 47.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 1/12/2013 - 17:47 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 1:21.95 | 303 | 38.01 | 43.94 | |||
2. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 1:23.15 | 290 | 37.50 | 45.65 | |||
3. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:24.76 | 273 | 37.42 | 47.34 | |||
4. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 1:25.74 | 264 | 40.79 | 44.95 | |||
5. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 1:33.51 | 204 | 42.02 | 51.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 1/12/2013 - 17:47 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Idzikowska Alicja | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:15.53 | 387 | 35.01 | 40.52 | |||
2. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.87 | 315 | 37.68 | 43.19 | |||
3. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:23.01 | 291 | 37.27 | 45.74 | |||
4. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 1:32.10 | 213 | 39.35 | 52.75 | |||
5. | Wojtowicz Matylda | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:39.25 | 170 | 46.45 | 52.80 | |||
6. | Chudaszek Nadine | 02 | Jordan Kraków | 1:43.86 | 148 | 49.35 | 54.51 | |||
7. | Pałka Aleksandra | 02 | Gilus Gilowice | 1:48.12 | 131 | 46.59 | 1:01.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 1/12/2013 - 17:47 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:37.68 | 179 | 43.81 | 53.87 | |||
2. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 1:39.90 | 167 | 45.51 | 54.39 | |||
3. | Sołczykiewicz Justyna | 03 | Victoria Kozy | 1:45.43 | 142 | 48.75 | 56.68 | |||
4. | Marek Agata | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:47.45 | 134 | 44.18 | 1:03.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 1/12/2013 - 17:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:00.59 | 512 | 28.31 | 32.28 | |||
2. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Ondraszek Bielsko B. | 1:08.54 | 353 | 31.33 | 37.21 | |||
3. | Kuś Jakub | 98 | Omega Olkusz | 1:10.67 | 322 | 32.92 | 37.75 | |||
4. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 1:10.88 | 319 | 32.30 | 38.58 | |||
5. | Moskała Michał | 98 | Ondraszek Bielsko B. | 1:19.44 | 227 | 35.17 | 44.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 1/12/2013 - 17:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:02.29 | 471 | 29.28 | 33.01 | |||
2. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:09.18 | 344 | 31.68 | 37.50 | |||
3. | Różanowski Mateusz | 99 | Omega Olkusz | 1:10.40 | 326 | 32.54 | 37.86 | |||
4. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 1:12.03 | 304 | 33.65 | 38.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 1/12/2013 - 17:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kędziora Daniel | 00 | Piątka Chorzów | 1:14.36 | 277 | 34.93 | 39.43 | |||
2. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:15.37 | 266 | 35.47 | 39.90 | |||
3. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:15.56 | 264 | 34.40 | 41.16 | |||
4. | Chyba Łukasz | 00 | Wisła Kraków | 1:15.75 | 262 | 35.77 | 39.98 | |||
5. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 1:25.64 | 181 | 39.08 | 46.56 | |||
6. | Oracz Piotr | 00 | Piątka Chorzów | 1:33.10 | 141 | 39.16 | 53.94 | |||
7. | Biłko Jakub | 00 | Wisła Kraków | 1:35.02 | 132 | 44.35 | 50.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 1/12/2013 - 17:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 1:18.40 | 236 | 36.02 | 42.38 | |||
2. | Vaverka Igor | 01 | Kometa Brno | 1:20.28 | 220 | 37.54 | 42.74 | |||
3. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:24.56 | 188 | 39.35 | 45.21 | |||
4. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 1:26.54 | 175 | 39.26 | 47.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 1/12/2013 - 17:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 1:24.00 | 192 | 36.96 | 47.04 | |||
2. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:25.35 | 183 | 39.31 | 46.04 | |||
3. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:25.79 | 180 | 40.83 | 44.96 | |||
4. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.31 | 144 | 41.63 | 50.68 | |||
5. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 1:35.11 | 132 | 43.50 | 51.61 | |||
6. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:40.69 | 111 | 47.18 | 53.51 | |||
7. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:51.30 | 82 | 49.61 | 1:01.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 1/12/2013 - 17:58 | Chłopców, 100m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.70 | 152 | 40.09 | 50.61 | |||
2. | Daszkiewicz Michał | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:36.43 | 127 | 43.70 | 52.73 | |||
3. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.58 | 122 | 43.89 | 53.69 | |||
4. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.21 | 120 | 43.02 | 55.19 | |||
5. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 1:47.60 | 91 | 48.53 | 59.07 | |||
6. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:55.49 | 73 | 51.27 | 1:04.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 1/12/2013 - 18:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuc Weronika | 02 | Victoria Kozy | 35.84 | 368 | |||
2. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 39.06 | 284 | |||
3. | Pierchała Paulina | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 41.34 | 240 | |||
4. | Kluczewska Anna | 02 | Omega Olkusz | 42.29 | 224 | |||
5. | Blachura Julia | 02 | Victoria Kozy | 44.05 | 198 | |||
6. | Chudaszek Nadine | 02 | Jordan Kraków | 45.71 | 177 | |||
7. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 46.40 | 169 | |||
8. | Szpila Magdalena | 02 | Victoria Kozy | 48.00 | 153 | |||
9. | Habiciak Justyna | 02 | Ondraszek Bielsko B. | 49.69 | 138 | |||
10. | Wyleżoł Marlena | 02 | Aquatica Pawłowice | 55.83 | 97 | |||
11. | Pękowska Kornelia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:06.27 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 1/12/2013 - 18:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 40.44 | 256 | |||
2. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 40.75 | 250 | |||
3. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 41.30 | 240 | |||
4. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 43.37 | 208 | |||
5. | Kosiec Malgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 43.45 | 206 | |||
6. | Gregorczyk Amelia | 03 | Victoria Kozy | 45.73 | 177 | |||
7. | Ociepa Magdalena | 03 | TKKF Szczygłowice | 45.83 | 176 | |||
8. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 46.24 | 171 | |||
9. | Vallejo Szypuła Delia | 03 | Victoria Kozy | 46.72 | 166 | |||
10. | Mryka Martyna | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 48.53 | 148 | |||
11. | Leszczyńska Aleksandra | 03 | Ósemka Oświęcim | 48.61 | 147 | |||
12. | Botor Kinga | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 49.45 | 140 | |||
13. | Trojanowska Dorota | 03 | Victoria Kozy | 49.55 | 139 | |||
14. | Bilska Julia | 03 | Jordan Kraków | 52.01 | 120 | |||
15. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 52.37 | 118 | |||
16. | Zastępińska Natalia | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 54.01 | 107 | |||
17. | Salamon Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 55.96 | 96 | |||
18. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 56.08 | 96 | |||
19. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 56.10 | 96 | |||
20. | Wojdała Kamila | 03 | Jordan Kraków | 56.62 | 93 | |||
21. | Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 59.24 | 81 | |||
22. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 1:00.16 | 77 | |||
23. | Malik Alena | 03 | Jordan Kraków | 1:00.44 | 76 | |||
24. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | 1:05.52 | 60 | |||
25. | Porwoł Anna | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:11.08 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 1/12/2013 - 18:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 42.10 | 227 | |||
2. | Morciszek Weronika | 04 | TKKF Szczygłowice | 44.24 | 196 | |||
3. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 44.37 | 194 | |||
4. | Czech Edyta | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 44.64 | 190 | |||
5. | Sikora Balbina | 04 | Aquatica Pawłowice | 45.69 | 177 | |||
6. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 45.77 | 177 | |||
7. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 45.98 | 174 | |||
8. | Idzikowska Anna | 04 | TKKF Szczygłowice | 46.04 | 173 | |||
9. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 47.21 | 161 | |||
10. | Szkółka Oliwia | 04 | TKKF Szczygłowice | 48.03 | 153 | |||
11. | Browarska Emilia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 48.54 | 148 | |||
12. | Kisielewska Martyna | 04 | Aquatica Pawłowice | 49.18 | 142 | |||
13. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 49.88 | 136 | |||
14. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 50.69 | 130 | |||
15. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 50.81 | 129 | |||
16. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 50.92 | 128 | |||
17. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 51.16 | 126 | |||
18. | Surówka Martyna | 04 | TKKF Szczygłowice | 51.37 | 125 | |||
19. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 51.54 | 123 | |||
20. | Kapela Nina | 04 | Victoria Kozy | 51.73 | 122 | |||
21. | Smolarek Alina | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 51.88 | 121 | |||
22. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 52.67 | 116 | |||
23. | Adamczyk Oliwia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 53.22 | 112 | |||
24. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 53.91 | 108 | |||
25. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 54.87 | 102 | |||
26. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 55.07 | 101 | |||
27. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 55.49 | 99 | |||
28. | Lechus Wiktoria | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 55.71 | 98 | |||
29. | Gorszanów Jagoda | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 56.21 | 95 | |||
30. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 57.22 | 90 | |||
31. | Janus Patrycja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 58.61 | 84 | |||
32. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 1:00.06 | 78 | |||
33. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:00.11 | 78 | |||
34. | Ziora Dominika | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 1:04.29 | 63 | |||
35. | Komędera Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:04.67 | 62 | |||
36. | Humaniuk Alicja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:04.82 | 62 | |||
37. | Ciemięga Natalia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:12.54 | 44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 1/12/2013 - 18:42 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 35.94 | 248 | |||
2. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 36.73 | 233 | |||
3. | Blachura Oskar | 02 | Victoria Kozy | 37.89 | 212 | |||
4. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 40.66 | 171 | |||
5. | Herzyk Paweł | 02 | Ondraszek Bielsko B. | 41.72 | 159 | |||
6. | Mielczarek Adrian | 02 | Omega Olkusz | 43.65 | 138 | |||
7. | Kruczkowski Adam | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 43.87 | 136 | |||
8. | Chrapkowicz Wiktor | 02 | Victoria Kozy | 44.46 | 131 | |||
9. | Przewoźny Jakub | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 45.40 | 123 | |||
10. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 46.67 | 113 | |||
11. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 47.05 | 110 | |||
12. | Ogórek Kacper | 02 | Victoria Kozy | 48.03 | 104 | |||
13. | Rduch Konrad | 02 | Aquatica Pawłowice | 1:05.80 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 1/12/2013 - 18:42 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 38.54 | 201 | |||
2. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 40.29 | 176 | |||
3. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 41.17 | 165 | |||
4. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 41.32 | 163 | |||
5. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 42.01 | 155 | |||
6. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 42.67 | 148 | |||
7. | Janosz Franciszek | 03 | Gilus Gilowice | 44.70 | 129 | |||
8. | Łęczycki Marcin | 03 | STP Nowy Sącz | 45.16 | 125 | |||
9. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 45.42 | 123 | |||
10. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 46.17 | 117 | |||
11. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 47.04 | 111 | |||
12. | Jarosz Oskar | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 47.98 | 104 | |||
13. | Strama Adrian | 03 | Jordan Kraków | 50.33 | 90 | |||
14. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 51.02 | 87 | |||
15. | Kuc Damian | 03 | Victoria Kozy | 53.96 | 73 | |||
16. | Białoń Jakub | 03 | Jordan Kraków | 55.05 | 69 | |||
17. | Stosio Szymon | 03 | Gilus Gilowice | 56.57 | 63 | |||
18. | Twardzik Marcin | 03 | Aquatica Pawłowice | 59.42 | 55 | |||
19. | Grochulski Tomasz | 03 | Jordan Kraków | 59.80 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 1/12/2013 - 18:42 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 44.42 | 131 | ||||
2. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 44.70 | 129 | ||||
3. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 44.89 | 127 | ||||
4. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 45.05 | 126 | ||||
5. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 45.43 | 123 | ||||
6. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 45.55 | 122 | ||||
7. | Holeczek Bartosz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 45.62 | 121 | ||||
8. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 45.68 | 121 | ||||
9. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 46.07 | 118 | ||||
10. | Gram Maksymilian | 04 | Victoria Kozy | 47.53 | 107 | ||||
11. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 47.64 | 106 | ||||
12. | Wysocki Kacper | 04 | Aquatica Pawłowice | 47.74 | 106 | ||||
13. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 48.02 | 104 | ||||
14. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 49.00 | 98 | ||||
15. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 50.60 | 89 | ||||
16. | Raciborski Aeksander | 04 | Aquatica Pawłowice | 52.27 | 80 | ||||
17. | Mróz Michał | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 52.30 | 80 | ||||
18. | Belski Szymon | 05 | STP Nowy Sącz | 52.39 | 80 | ||||
19. | Karoń Adrian | 05 | Omega Olkusz | 54.04 | 73 | ||||
20. | Klimkiewicz Dominik | 04 | Aquatica Pawłowice | 54.35 | 71 | ||||
21. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 54.86 | 70 | ||||
22. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 54.96 | 69 | ||||
23. | Grzybowski Patryk | 05 | Victoria Kozy | 55.78 | 66 | ||||
24. | Kowalczyk Szymon | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 56.23 | 65 | ||||
25. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:02.62 | 47 | ||||
26. | Wojtyłka Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:03.75 | 44 | ||||
27. | Daszkiewicz Maciej | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:04.62 | 42 | ||||
28. | Białka Oliwier | 04 | Victoria Kozy | 1:05.79 | 40 | ||||
29. | Stosio Bartosz | 05 | Gilus Gilowice | 1:05.84 | 40 | ||||
DYSKW. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 18:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 1/12/2013 - 19:05 | Kobiet, 100m zmienny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 1:16.53 | 429 | 37.09 | 39.44 | |||
2. | Polak Justyna | 97 | Victoria Kozy | 1:17.26 | 417 | 35.80 | 41.46 | |||
3. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 1:21.45 | 356 | 37.64 | 43.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 1/12/2013 - 19:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 1:16.57 | 428 | 36.93 | 39.64 | |||
2. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 1:25.20 | 311 | 39.15 | 46.05 | |||
3. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 1:33.57 | 234 | 44.61 | 48.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 1/12/2013 - 19:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:13.72 | 480 | 34.01 | 39.71 | |||
2. | Bilińska Dominika | 00 | Piątka Chorzów | 1:18.28 | 401 | 35.36 | 42.92 | |||
3. | Mandziej Angelika | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:24.56 | 318 | 39.47 | 45.09 | |||
4. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 1:26.76 | 294 | 40.43 | 46.33 | |||
5. | Bułka Dominika | 00 | Victoria Kozy | 1:27.07 | 291 | 40.03 | 47.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 1/12/2013 - 19:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 1:18.45 | 398 | 36.73 | 41.72 | ||||
2. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 1:20.54 | 368 | 37.03 | 43.51 | ||||
3. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:20.86 | 364 | 38.00 | 42.86 | ||||
4. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 1:21.00 | 362 | 38.46 | 42.54 | ||||
5. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 1:25.39 | 309 | 40.89 | 44.50 | ||||
6. | Gniado Magda | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:26.19 | 300 | 40.22 | 45.97 | ||||
7. | Gniado Martyna | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:26.93 | 293 | 40.85 | 46.08 | ||||
8. | Kałuża Patrycja | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:27.27 | 289 | 41.37 | 45.90 | ||||
9. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 1:30.46 | 260 | 43.23 | 47.23 | ||||
10. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 1:31.90 | 248 | 43.88 | 48.02 | ||||
11. | Woźniak Natalia | 01 | Jordan Kraków | 1:33.35 | 236 | 43.31 | 50.04 | ||||
12. | Zielińska Joanna | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:36.50 | 214 | 45.33 | 51.17 | ||||
13. | Gajdzik Roxana | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:38.64 | 200 | 47.06 | 51.58 | ||||
DYSKW. | Stosio Julia | 01 | Gilus Gilowice | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 18:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 1/12/2013 - 19:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Idzikowska Alicja | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:15.60 | 445 | 34.79 | 40.81 | |||
2. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:20.92 | 363 | 37.48 | 43.44 | |||
3. | Kuc Weronika | 02 | Victoria Kozy | 1:21.02 | 361 | 37.33 | 43.69 | |||
4. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:21.25 | 358 | 38.09 | 43.16 | |||
5. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.84 | 315 | 39.60 | 45.24 | |||
6. | Nędza Katarzyna | 02 | Jordan Kraków | 1:27.63 | 286 | 42.13 | 45.50 | |||
7. | Kapela Anna | 02 | Victoria Kozy | 1:30.45 | 260 | 44.36 | 46.09 | |||
8. | Tomera Roksana | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:31.98 | 247 | 43.31 | 48.67 | |||
9. | Pałka Aleksandra | 02 | Gilus Gilowice | 1:32.21 | 245 | 43.94 | 48.27 | |||
10. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 1:33.21 | 237 | 44.04 | 49.17 | |||
11. | Iwanicka Anita | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:34.09 | 231 | 44.67 | 49.42 | |||
12. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 1:34.26 | 229 | 44.34 | 49.92 | |||
13. | Wojtowicz Matylda | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:37.50 | 207 | 46.62 | 50.88 | |||
14. | Kołeczek Matylda | 02 | Ondraszek Bielsko B. | 1:38.75 | 199 | 47.27 | 51.48 | |||
15. | Święcicka Dominika | 02 | Victoria Kozy | 1:41.27 | 185 | 46.80 | 54.47 | |||
16. | Kalabińska Magdalena | 02 | Victoria Kozy | 1:42.70 | 177 | 47.05 | 55.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 1/12/2013 - 19:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:29.55 | 268 | 41.82 | 47.73 | ||||
2. | Famulok Zuzanna | 03 | Gilus Gilowice | 1:32.53 | 242 | 42.61 | 49.92 | ||||
3. | Marek Agata | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:37.06 | 210 | 44.51 | 52.55 | ||||
4. | Niechaj Aleksandra | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:44.11 | 170 | 50.64 | 53.47 | ||||
5. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:45.24 | 165 | 49.49 | 55.75 | ||||
6. | Vallejo Szypuła Delia | 03 | Victoria Kozy | 1:46.19 | 160 | 49.03 | 57.16 | ||||
DYSKW. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 18:54) |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 1/12/2013 - 19:32 | Mężczyzn, 100m zmienny | 15 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 1:06.65 | 440 | 31.39 | 35.26 | |||
2. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 1:07.81 | 418 | 31.68 | 36.13 | |||
3. | Moskała Michał | 98 | Ondraszek Bielsko B. | 1:13.13 | 333 | 34.69 | 38.44 | |||
4. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 1:14.53 | 314 | 34.15 | 40.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 1/12/2013 - 19:32 | Chłopców, 100m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 1:06.53 | 442 | 30.50 | 36.03 | |||
2. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:10.57 | 371 | 32.68 | 37.89 | |||
3. | Przechowski Rafał | 99 | Omega Olkusz | 1:12.33 | 344 | 32.43 | 39.90 | |||
4. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 1:14.47 | 315 | 36.71 | 37.76 | |||
5. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 1:14.65 | 313 | 34.60 | 40.05 | |||
6. | Bachlaj Dorian | 99 | Ondraszek Bielsko B. | 1:14.98 | 309 | 36.10 | 38.88 | |||
7. | Brzostowski Łukasz | 99 | Ondraszek Bielsko B. | 1:18.07 | 274 | 36.14 | 41.93 | |||
8. | Tokarz Sebastian | 99 | STP Nowy Sącz | 1:19.32 | 261 | 37.28 | 42.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 1/12/2013 - 19:32 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Greczanik Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:13.81 | 324 | 34.64 | 39.17 | |||
2. | Litke Mateusz | 00 | Piątka Chorzów | 1:14.07 | 320 | 33.74 | 40.33 | |||
3. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 1:15.23 | 306 | 34.73 | 40.50 | |||
4. | Bartnikiewicz Jan | 00 | Piątka Chorzów | 1:15.79 | 299 | 34.88 | 40.91 | |||
5. | Legomiński Jakub | 00 | Piątka Chorzów | 1:15.81 | 299 | 36.83 | 38.98 | |||
6. | Wyrobek Rafał | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:19.14 | 263 | 35.93 | 43.21 | |||
7. | Stano Jakub | 00 | Omega Olkusz | 1:19.77 | 256 | 38.33 | 41.44 | |||
8. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:19.97 | 254 | 36.77 | 43.20 | |||
9. | Ratajczak Sergiusz | 00 | Ondraszek Bielsko B. | 1:24.26 | 217 | 41.82 | 42.44 | |||
10. | Cajza Szymon | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:24.47 | 216 | 39.48 | 44.99 | |||
11. | Szpyra Denis | 00 | Piątka Chorzów | 1:25.16 | 211 | 39.53 | 45.63 | |||
12. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 1:25.85 | 206 | 41.00 | 44.85 | |||
13. | Stareczek Kamil | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:28.77 | 186 | 41.46 | 47.31 | |||
14. | Biłko Jakub | 00 | Wisła Kraków | 1:29.03 | 184 | 48.94 | 40.09 | |||
15. | Maciaś Sebastian | 00 | Jordan Kraków | 1:31.52 | 170 | 43.85 | 47.67 | |||
16. | Małyszek Patryk | 00 | Jedność 32 Przyszowice | 1:41.21 | 125 | 47.25 | 53.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 1/12/2013 - 19:32 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 1:14.74 | 312 | 34.11 | 40.63 | |||
2. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 1:14.88 | 310 | 35.42 | 39.46 | |||
3. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 1:15.60 | 301 | 34.16 | 41.44 | |||
4. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 1:16.05 | 296 | 35.53 | 40.52 | |||
5. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:18.00 | 274 | 37.82 | 40.18 | |||
6. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 1:18.40 | 270 | 36.73 | 41.67 | |||
7. | Cielecki Kacper | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:19.21 | 262 | 36.64 | 42.57 | |||
8. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 1:19.72 | 257 | 38.15 | 41.57 | |||
9. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 1:19.97 | 254 | 37.20 | 42.77 | |||
10. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 1:22.60 | 231 | 38.51 | 44.09 | |||
11. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 1:24.40 | 216 | 38.75 | 45.65 | |||
12. | Pisarek Tomasz | 01 | Aquatica Pawłowice | 1:29.47 | 182 | 40.26 | 49.21 | |||
13. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 1:30.33 | 176 | 42.47 | 47.86 | |||
14. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 1:34.76 | 153 | 48.00 | 46.76 | |||
15. | Zapała Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:35.41 | 150 | 45.64 | 49.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 1/12/2013 - 19:32 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 1:17.62 | 278 | 36.79 | 40.83 | |||
2. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:20.16 | 253 | 36.71 | 43.45 | |||
3. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:21.20 | 243 | 38.21 | 42.99 | |||
4. | Blachura Oskar | 02 | Victoria Kozy | 1:21.51 | 240 | 38.86 | 42.65 | |||
5. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:21.74 | 238 | 39.46 | 42.28 | |||
6. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 1:22.04 | 236 | 39.14 | 42.90 | |||
7. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 1:23.34 | 225 | 39.70 | 43.64 | |||
8. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:25.60 | 207 | 39.71 | 45.89 | |||
9. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:28.35 | 189 | 41.24 | 47.11 | |||
10. | Nowak Michał | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:31.17 | 172 | 44.60 | 46.57 | |||
11. | Prokop Bartosz | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:31.44 | 170 | 44.18 | 47.26 | |||
12. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:35.04 | 151 | 45.13 | 49.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 1/12/2013 - 19:32 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.39 | 202 | 39.45 | 46.94 | |||
2. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 1:30.42 | 176 | 40.56 | 49.86 | |||
3. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.46 | 170 | 44.05 | 47.41 | |||
4. | Daszkiewicz Michał | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:31.80 | 168 | 45.54 | 46.26 | |||
5. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.81 | 157 | 43.69 | 50.12 | |||
6. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.96 | 157 | 43.56 | 50.40 | |||
7. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:41.86 | 123 | 46.52 | 55.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 1/12/2013 - 20:02 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Victoria Kozy 14+ | Victoria Kozy | 2:16.47 | 319 |
Polak Justyna Hałat Anna | 97 99 | 32.41 36.43 | Papla Izabela Olma Sabina | 99 96 | 35.82 31.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 1/12/2013 - 20:02 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan Kraków I | Jordan Kraków | 2:11.75 | 354 |
Broda Nikola Bajorek Katarzyna | 01 01 | 34.11 33.29 | Śmietana Karolina Serafin Magdalena | 01 01 | 32.47 31.88 |
2. | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 2:25.79 | 261 |
Gniado Magda Gajdzik Roxana | 01 01 | 35.08 39.58 | Kałuża Patrycja Gniado Martyna | 01 01 | 35.89 35.24 |
3. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:31.34 | 233 |
Sikora Klaudia Stęplewska Dorota | 01 03 | 34.43 42.04 | Woźniak Natalia Mikołajczyk Paulina | 01 01 | 37.87 37.00 |
DYSKW. | Victoria Kozy 12-13 | Victoria Kozy | |||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 20:00) |
Kożuch Paulina, Wrzeszcz Kinga, Bułka Dominika, Koczur Wiktoria |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 1/12/2013 - 20:02 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Victoria Kozy 11 | Victoria Kozy | 2:20.24 | 293 |
Kapela Anna Blachura Julia | 02 02 | 36.35 39.57 | Kuc Weronika Koczur Julia | 02 02 | 32.66 31.66 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:26.39 | 258 |
Szymanek Wiktoria Kluczewska Anna | 02 02 | 35.13 38.09 | Jeleń Katarzyna Kowal Emilia | 04 02 | 39.79 33.38 |
3. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:33.14 | 225 |
Widurska Kinga Chudaszek Nadine | 02 02 | 36.60 43.57 | Koczur Klaudia Nędza Katarzyna | 02 02 | 38.84 34.13 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:36.24 | 212 |
Tomera Roksana Wojtowicz Matylda | 02 02 | 37.70 42.42 | Iwanicka Anita Śmiechowska Giulietta Martina | 02 02 | 39.07 37.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 1/12/2013 - 20:02 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jedność 32 Przyszowice 1 | Jedność 32 Przyszowice | 2:36.67 | 210 |
Kocur Sandra Botor Kinga | 03 03 | 35.46 46.29 | Mryka Martyna Swaczyna Magdalena | 03 03 | 39.51 35.41 |
2. | VICTORIA 2003 D1 | Victoria Kozy | 2:37.59 | 207 |
Gregorczyk Amelia Malarz Maja | 03 04 | 40.05 39.92 | Sołczykiewicz Justyna Drzazga Emilia | 03 03 | 40.82 36.80 |
3. | TKKF Szczygłowice 1 | TKKF Szczygłowice | 2:45.62 | 178 |
Wojtyna Monika Suchanek Aleksandra | 03 03 | 47.68 39.91 | Ociepa Magdalena Marek Agata | 03 03 | 41.03 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 1/12/2013 - 20:02 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | TKKF Szczygłowice 2 | TKKF Szczygłowice | 2:47.26 | 173 |
Szkółka Oliwia Surówka Martyna | 04 04 | 45.96 41.44 | Morciszek Weronika Idzikowska Anna | 04 04 | 40.94 38.92 |
2. | VICTORIA 2004 D1 | Victoria Kozy | 3:03.66 | 130 |
Kapela Nina Kierczak Anna | 04 04 | 45.22 47.41 | Koczur Nikola Koczur Kornelia | 04 04 | 47.09 43.94 |
3. | STP Nowy Sącz -9 | STP Nowy Sącz | 3:15.86 | 107 |
Brońska Julia Wojtas Julia | 05 04 | 53.31 47.27 | Sabino Anna Sopata Sandra | 04 04 | 46.47 48.81 |
4. | Jedność 32 Przyszowice 2 | Jedność 32 Przyszowice | 3:16.08 | 107 |
Gorszanów Jagoda Smolarek Alina | 05 04 | 52.41 43.98 | Adamczyk Oliwia Browarska Emilia | 04 04 | 54.78 44.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 1/12/2013 - 20:16 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Victoria Kozy 14+ | Victoria Kozy | 1:51.79 | 377 |
Sordyl Mateusz SO Otrząsek Damian | 99 98 | 28.47 27.34 | Jąkalski Wojciech Blachura Patryk SO | 01 99 | 29.75 26.23 |
2. | STP Nowy Sącz 14+ | STP Nowy Sącz | 1:57.67 | 323 |
Łęczycki Kamil Tokarz Sebastian | 99 99 | 29.98 30.02 | Szczepaniak Jakub Wójcik Antoni | 99 01 | 27.97 29.70 |
3. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:02.88 | 283 |
Maciąg Piotr Sumara Konrad | 99 00 | 28.70 31.84 | Chyba Łukasz Włodarczyk Bruno | 00 00 | 32.19 30.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 1/12/2013 - 20:16 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Piątka Chorzów 1 | Piątka Chorzów | 2:02.28 | 288 |
Legomiński Jakub Oracz Piotr | 00 00 | 30.54 31.88 | Litke Mateusz Bartnikiewicz Jan | 00 00 | 30.27 29.59 |
2. | Jordan Kraków I | Jordan Kraków | 2:10.21 | 238 |
Zając Sebastian Gwóźdź Kacper | 01 01 | 31.06 34.13 | Teca Bartosz Woźniak Łukasz | 02 01 | 32.65 32.37 |
3. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 2:18.54 | 198 |
Biłko Jakub Bator Kacper | 00 00 | 35.00 34.49 | Ryś Szymon Maciąg Wojciech | 00 02 | 34.13 34.92 |
4. | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 2:22.24 | 183 |
Pisarek Tomasz Klimkiewicz Dominik | 01 04 | 34.77 45.12 | Cielecki Kacper Uryga Bartłomiej | 01 01 | 31.58 30.77 |
5. | Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 2:24.64 | 174 |
Maciaś Sebastian Zapała Kacper | 00 01 | 35.47 37.78 | Dyda Daniel Panasiuk Mateusz | 00 01 | 33.46 37.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 1/12/2013 - 20:16 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP Nowy Sącz 11 | STP Nowy Sącz | 2:11.93 | 229 |
Michałowski Tomasz Dyrek Michał | 02 02 | 33.14 34.31 | Kurzeja Jakub Urbański Kacper | 02 02 | 32.25 32.23 |
2. | Wodnik Siemianowice Śl. 1 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:15.73 | 210 |
Pawłowski Eryk Bartosiewicz Remigiusz | 02 02 | 36.64 33.42 | Sieradzki Kamil Nowak Michał | 02 02 | 34.72 30.95 |
3. | Victoria Kozy 12 | Victoria Kozy | 2:17.27 | 203 |
Blachura Oskar Gałuszka Bruno | 02 02 | 33.49 34.54 | Chrapkowicz Wiktor Kozieł Mikołaj | 02 02 | 37.27 31.97 |
4. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:21.69 | 185 |
Mielczarek Adrian Kuś Aleksander | 02 04 | 36.98 36.31 | Barczyk Jan Synowiec Mikołaj | 03 02 | 36.86 31.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 1/12/2013 - 20:16 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto 2003 | Solne Miasto Wieliczka | 2:24.80 | 173 |
Bochenek Nikodem Jamróz Michał | 03 03 | 38.18 36.99 | Wleciał Damian Przystał Adam | 03 03 | 35.08 34.55 |
2. | Jedność 32 Przyszowice 1 | Jedność 32 Przyszowice | 2:25.92 | 169 |
Bartnik Dariusz Lamla Filip | 03 03 | 34.58 38.33 | Hudzikowski Mateusz Wyrobek Robert | 03 03 | 37.42 35.59 |
3. | VICTORIA 2003 CH1 | Victoria Kozy | 3:20.35 | 65 |
Zawada Jakub Kuc Damian | 03 03 | 46.15 | Boratyński Michał Malarz Marcin | 04 03 |
DYSKW. | STP Nowy Sącz 10 | STP Nowy Sącz | |||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 20:03) |
Belski Krzysztof, Łęczycki Marcin, Maciuszek Jakub, Wójcik Szymon |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 1/12/2013 - 20:16 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP Nowy Sącz -9 | STP Nowy Sącz | 2:56.64 | 95 |
Belski Szymon Nowak Wojciech | 05 05 | 50.83 41.59 | Dyrek Mateusz Sadowy Piotr | 04 04 | 43.08 41.14 |
2. | VICTORIA 2004 CH1 | Victoria Kozy | 3:02.75 | 86 |
Gram Maksymilian Chmielniak Michał | 04 05 | 43.73 47.95 | Matuszczak Kacper Ring Jakub | 04 04 | 52.30 38.77 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |