Grand Prix Małopolski IV 2013/2014 Oświęcim, 19/5/2013 |
2 - Grand Prix Małopolski IV BLOK II | 19/5/2013 - 15:35 |
Konkurencja 17 19/5/2013 - 15:35 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 27.28 | 658 | |||
2. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 28.08 | 603 | |||
3. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 28.62 | 570 | |||
4. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Limanowa-Swim | 28.87 | 555 | |||
5. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 29.03 | 546 | |||
6. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 29.09 | 542 | |||
7. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 29.86 | 501 | |||
8. | Olczyk Martyna SO | 97 | Unia Oświęcim | 30.07 | 491 | |||
9. | Sudek Agnieszka SO | 97 | Unia Oświęcim | 30.26 | 482 | |||
10. | Helbing Justyna SK | 97 | Wilanowia Warszawa | 30.49 | 471 | |||
11. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 30.88 | 453 | |||
12. | Dymna Olimpia | 97 | Dziewiątka Kalisz | 31.04 | 446 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/5/2013 - 15:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gruszczyńska Aleksandra | 98 | Unia Oświęcim | 28.68 | 566 | |||
2. | Wątor Karolina | 98 | SMS Galicja Kraków | 29.61 | 514 | |||
3. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 29.92 | 498 | |||
4. | Pawelec Natalia | 98 | Dziewiątka Kalisz | 30.17 | 486 | |||
5. | Bełzo Wiktoria | 98 | Ikar Mielec | 30.47 | 472 | |||
Mielczarek Anna | 98 | SMS Galicja Kraków | 30.47 | 472 | ||||
7. | Jamroży Kinga | 98 | SMS Galicja Kraków | 31.09 | 444 | |||
8. | Popłonyk Aleksandra | 98 | Dziewiątka Kalisz | 31.26 | 437 | |||
9. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 31.66 | 421 | |||
10. | Królewicz Konstancja | 98 | Ikar Mielec | 32.71 | 381 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/5/2013 - 15:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 29.44 | 523 | |||
2. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.94 | 497 | |||
3. | Palka Maria So | 99 | Unia Oświęcim | 30.72 | 460 | |||
4. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.74 | 460 | |||
5. | Tymofejewicz Natalia SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 30.91 | 452 | |||
6. | Kuś Natalia So | 99 | Unia Oświęcim | 30.93 | 451 | |||
7. | Zagrodnik Alicja So | 99 | Unia Oświęcim | 30.96 | 450 | |||
8. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 31.37 | 432 | |||
9. | Żmudzka Aleksandra | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.47 | 428 | |||
10. | Nowak Marta | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 31.75 | 417 | |||
11. | Samson Katarzyna | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 37.53 | 252 | |||
12. | Kowalcze Kinga | 99 | Start Katowice | 43.94 | 157 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/5/2013 - 15:42 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopaciński Kacper SO | 95 | Foka Sandomierz | 24.93 | 590 | |||
Ambroziak Kamil | 96 | Dziewiątka Kalisz | 24.93 | 590 | ||||
3. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 25.33 | 562 | |||
4. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 25.52 | 550 | |||
5. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 26.31 | 501 | |||
6. | Malczyk Marcin SO | 95 | Unia Oświęcim | 26.34 | 500 | |||
7. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 26.36 | 499 | |||
8. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 26.44 | 494 | |||
9. | Żołdak Dominik SO | 97 | Unia Oświęcim | 26.47 | 492 | |||
10. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 26.56 | 487 | |||
11. | Famulok Bartosz | 97 | Gilus Gilowice | 26.62 | 484 | |||
12. | Kubiaczyk Jakub | 97 | Dziewiątka Kalisz | 27.28 | 450 | |||
13. | Ruszkowski Kacper SO | 97 | Unia Oświęcim | 27.58 | 435 | |||
14. | Woźniak Piotr | 96 | Jordan Kraków | 28.24 | 405 | |||
15. | Walessa Dawid | 97 | UKP Ruda Śląska | 28.34 | 401 | |||
16. | Tlałka Adrian SO | 97 | Unia Oświęcim | 28.73 | 385 | |||
17. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 29.14 | 369 | |||
18. | Hankus Kamil | 95 | Start Katowice | 52.70 | 62 | |||
19. | Bębenek Maciej | 85 | Start Katowice | 58.26 | 46 | |||
20. | Matyja Jakub | 88 | Start Katowice | 1:12.67 | 23 | |||
21. | Mituś Mateusz | 97 | Start Katowice | 2:19.13 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/5/2013 - 15:42 | Chłopców, 50m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żurawa Kacper | 98 | Dziewiątka Kalisz | 27.10 | 459 | |||
2. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 27.28 | 450 | |||
3. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 27.39 | 444 | |||
4. | Gawron Gerard | 98 | Ikar Mielec | 28.04 | 414 | |||
5. | Staniszewski Michał | 98 | SMS Galicja Kraków | 29.27 | 364 | |||
6. | Kuleszyński Dawid | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 29.55 | 354 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/5/2013 - 15:42 | Chłopców, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cempel Oskar | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.01 | 463 | |||
2. | Marczuk Szymon So | 99 | Unia Oświęcim | 27.06 | 461 | |||
3. | Goleniec Kamil So | 99 | Unia Oświęcim | 28.11 | 411 | |||
4. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 28.34 | 401 | |||
5. | Tekieli Jakub | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.94 | 377 | |||
6. | Pępek Tomasz | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.97 | 307 | |||
7. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.11 | 303 | |||
8. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 31.16 | 302 | |||
9. | Karbownik Konrad | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 32.90 | 256 | |||
10. | Sotel Daniel | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 33.25 | 248 | |||
11. | Juda Filip | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 35.49 | 204 |
PK | Szyjka Wojciech | 02 | Start Katowice | 1:00.05 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19/5/2013 - 15:50 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kit Zuzanna | 97 | Dziewiątka Kalisz | 34.32 | 654 | |||
2. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Unia Oświęcim | 35.72 | 580 | |||
3. | Kozioł Karolina | 97 | Ikar Mielec | 36.35 | 550 | |||
4. | Całka Anna SO | 97 | Unia Oświęcim | 37.12 | 517 | |||
5. | Helbing Justyna SK | 97 | Wilanowia Warszawa | 38.03 | 481 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19/5/2013 - 15:50 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mietlińska Agata | 98 | Gilus Gilowice | 35.34 | 599 | |||
2. | Popova Anguela | 98 | Dziewiątka Kalisz | 35.73 | 580 | |||
3. | Gasin Nadia | 98 | Ikar Mielec | 36.89 | 527 | |||
4. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 37.18 | 514 | |||
5. | Radoń Sonia | 98 | SMS Galicja Kraków | 37.90 | 486 | |||
6. | Jamroży Kinga | 98 | SMS Galicja Kraków | 38.01 | 481 | |||
7. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 38.99 | 446 | |||
8. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 39.43 | 431 | |||
9. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 40.06 | 411 | |||
10. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim | 40.18 | 407 | |||
11. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 40.58 | 396 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19/5/2013 - 15:50 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Prochownik Olimpia So | 99 | Unia Oświęcim | 35.26 | 603 | |||
2. | Wysmolińska Katarzyna So | 99 | Unia Oświęcim | 38.22 | 473 | |||
3. | Jangrot Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 39.39 | 433 | |||
4. | Lesiak Aleksandra | 99 | SMS Galicja Kraków | 40.49 | 398 | |||
5. | Mielczarek Maja | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 41.50 | 370 | |||
6. | Papla Izabela So | 99 | Unia Oświęcim | 44.14 | 307 | |||
7. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 45.83 | 274 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19/5/2013 - 15:55 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 31.42 | 611 | ||||
2. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 32.43 | 556 | ||||
3. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 33.01 | 527 | ||||
4. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 33.82 | 490 | ||||
5. | Żołdak Dominik SO | 97 | Unia Oświęcim | 34.28 | 470 | ||||
6. | Marciniec Patryk SO | 97 | Unia Oświęcim | 34.32 | 469 | ||||
7. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 34.99 | 442 | ||||
8. | Woźniak Piotr | 96 | Jordan Kraków | 41.03 | 274 | ||||
9. | Matyja Jakub | 88 | Start Katowice | 1:24.84 | 31 | ||||
DYSKW. | Tombarkiewicz Józef | 97 | Jordan Kraków | 33.88 | |||||
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (Czas: 15:53) | |||||||||
DYSKW. | Mituś Mateusz | 97 | Start Katowice | 2:12.34 | |||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 15:51) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19/5/2013 - 15:55 | Chłopców, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trela Karol | 98 | Gilus Gilowice | 33.24 | 516 | |||
2. | Kasprzycki Miłosz | 98 | Dziewiątka Kalisz | 34.45 | 463 | |||
3. | Przybyła Kacper SO | 98 | Unia Oświęcim | 34.60 | 457 | |||
4. | Staniszewski Michał | 98 | SMS Galicja Kraków | 36.34 | 395 | |||
5. | Moskała Michał | 98 | Ondraszek Bielsko-Biała | 37.49 | 360 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19/5/2013 - 15:55 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 33.29 | 514 | |||
2. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 36.02 | 405 | |||
3. | Masłowski Konrad So | 99 | Unia Oświęcim | 36.07 | 404 | |||
4. | Koziara Dominik | 99 | SMS Galicja Kraków | 37.27 | 366 | |||
5. | Kubiak Bartłomiej | 99 | Dziewiątka Kalisz | 38.12 | 342 | |||
6. | Młynarczyk Bartosz | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 38.35 | 336 | |||
7. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 39.76 | 301 | |||
8. | Badan Dawid So | 99 | Unia Oświęcim | 40.64 | 282 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19/5/2013 - 16:00 | Kobiet, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 1:07.22 | 646 | |||
2. | Całka Anna SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:08.36 | 614 | |||
3. | Ciszewska Sandra | 97 | Dziewiątka Kalisz | 1:11.60 | 534 | |||
4. | Kubacka Magda SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:15.93 | 448 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19/5/2013 - 16:00 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wątor Karolina | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:10.21 | 567 | |||
2. | Mielczarek Anna | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:14.41 | 476 | |||
3. | Bełzo Wiktoria | 98 | Ikar Mielec | 1:14.87 | 467 | |||
4. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:18.36 | 408 | |||
5. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 1:18.69 | 402 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19/5/2013 - 16:00 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:11.15 | 545 | |||
2. | Pająk Liliana So | 99 | Unia Oświęcim | 1:13.95 | 485 | |||
3. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:14.02 | 484 | |||
4. | Wysmolińska Katarzyna So | 99 | Unia Oświęcim | 1:15.05 | 464 | |||
5. | Nycz Kamila | 99 | Gilus Gilowice | 1:17.36 | 424 | |||
6. | Bocheńska Wiktoria So | 99 | Unia Oświęcim | 1:22.15 | 354 | |||
7. | Samson Katarzyna | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:30.41 | 265 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19/5/2013 - 16:07 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 1:00.06 | 646 | |||
2. | Hendzel Konrad | 97 | Ikar Mielec | 1:04.63 | 519 | |||
3. | Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:04.72 | 516 | |||
4. | Twarowski Jerzy SK | 95 | Jordan Kraków | 1:05.57 | 497 | |||
5. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:08.24 | 440 | |||
6. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 1:11.49 | 383 | |||
7. | Krawczyk Bartłomiej | 97 | Gilus Gilowice | 1:12.42 | 368 | |||
8. | Tlałka Adrian SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:15.61 | 324 | |||
9. | Bębenek Maciej | 85 | Start Katowice | 2:05.13 | 71 | |||
10. | Hankus Kamil | 95 | Start Katowice | 2:20.05 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19/5/2013 - 16:07 | Chłopców, 100m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.43 | 523 | |||
2. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:08.11 | 443 | |||
3. | Sawera Krystian | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:08.39 | 438 | |||
4. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:08.41 | 437 | |||
5. | Kuleszyński Dawid | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:18.29 | 292 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19/5/2013 - 16:07 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Macner Michał SO | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:05.23 | 504 | |||
2. | Fiedosiuk Rafał So | 99 | Unia Oświęcim | 1:05.77 | 492 | |||
3. | Krulikowski Maciej So | 99 | Unia Oświęcim | 1:10.79 | 394 | |||
4. | Koziara Dominik | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:11.82 | 378 | |||
5. | Ciastoń Sebastian So | 99 | Unia Oświęcim | 1:12.76 | 363 | |||
6. | Stępień Marek | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:17.17 | 304 | |||
7. | Franczyk Dariusz | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:22.23 | 252 | |||
8. | Karbownik Konrad | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:28.65 | 201 | |||
9. | Juda Filip | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:37.29 | 152 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19/5/2013 - 16:15 | Kobiet, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 2:07.91 | 689 | 1:03.28 | 1:04.63 | |||
2. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 2:09.26 | 667 | 1:03.03 | 1:06.23 | |||
3. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 2:13.24 | 609 | 1:06.88 | 1:06.36 | |||
4. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Limanowa-Swim | 2:15.54 | 579 | 1:05.54 | 1:10.00 | |||
5. | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | Jordan Kraków | 2:15.71 | 576 | 1:06.20 | 1:09.51 | |||
6. | Człowiek Roksana | 96 | Unia Oświęcim | 2:19.00 | 536 | 1:07.18 | 1:11.82 | |||
7. | Szkrobocz Martyna | 95 | UKP Ruda Śląska | 2:21.85 | 505 | 1:08.91 | 1:12.94 | |||
8. | Dymna Olimpia | 97 | Dziewiątka Kalisz | 2:22.14 | 502 | 1:08.77 | 1:13.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19/5/2013 - 16:15 | Dziewcząt, 200m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 2:17.74 | 551 | 1:07.32 | 1:10.42 | |||
2. | Popłonyk Aleksandra | 98 | Dziewiątka Kalisz | 2:24.04 | 482 | 1:09.42 | 1:14.62 | |||
3. | Królewicz Konstancja | 98 | Ikar Mielec | 2:31.59 | 413 | 1:11.60 | 1:19.99 | |||
4. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 2:35.31 | 384 | 1:16.62 | 1:18.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19/5/2013 - 16:15 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 2:20.53 | 519 | 1:08.22 | 1:12.31 | |||
2. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 2:22.50 | 498 | 1:09.19 | 1:13.31 | |||
3. | Pyrlik Paulina | 99 | CKiS Skawina | 2:27.25 | 451 | 1:11.82 | 1:15.43 | |||
4. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 2:33.24 | 400 | 1:13.66 | 1:19.58 | |||
5. | Zagrodnik Alicja So | 99 | Unia Oświęcim | 2:33.72 | 397 | 1:13.40 | 1:20.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19/5/2013 - 16:26 | Mężczyzn, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 2:03.35 | 565 | 1:01.79 | 1:01.56 | |||
2. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 2:05.00 | 543 | 59.29 | 1:05.71 | |||
3. | Zabojszcz Wojciech | 95 | Korona Swim Kielce | 2:05.56 | 536 | 59.86 | 1:05.70 | |||
4. | Tombarkiewicz Józef | 97 | Jordan Kraków | 2:06.27 | 527 | 1:01.69 | 1:04.58 | |||
5. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:06.31 | 526 | 1:02.79 | 1:03.52 | |||
6. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 2:08.80 | 496 | 1:03.01 | 1:05.79 | |||
7. | Szymanowski Jakub | 96 | Unia Oświęcim | 2:10.07 | 482 | 1:03.60 | 1:06.47 | |||
8. | Famulok Bartosz | 97 | Gilus Gilowice | 2:11.05 | 471 | 1:04.16 | 1:06.89 | |||
9. | Lechowicz Artur | 97 | Korona Kraków | 2:12.79 | 453 | 1:05.22 | 1:07.57 | |||
10. | Skorulski Jakub | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:20.24 | 384 | 1:06.81 | 1:13.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19/5/2013 - 16:26 | Chłopców, 200m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 2:10.49 | 477 | 1:03.27 | 1:07.22 | |||
2. | Przybyła Kacper SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:11.99 | 461 | 1:05.83 | 1:06.16 | |||
3. | Brauntsch Marek | 98 | Gilus Gilowice | 2:14.07 | 440 | 1:05.31 | 1:08.76 | |||
4. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 2:16.24 | 419 | 1:06.69 | 1:09.55 | |||
5. | Żurawa Kacper | 98 | Dziewiątka Kalisz | 2:16.40 | 418 | 1:05.88 | 1:10.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19/5/2013 - 16:26 | Chłopców, 200m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Cempel Oskar | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:13.44 | 446 | 1:05.43 | 1:08.01 | |||
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 2:18.11 | 402 | 1:06.71 | 1:11.40 | |||
3. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:21.39 | 375 | 1:09.05 | 1:12.34 | |||
4. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:24.31 | 353 | 1:09.41 | 1:14.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 19/5/2013 - 16:36 | Kobiet, 400m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 5:11.89 | 644 | 1:11.91 | 1:18.09 | 1:31.18 | 1:10.71 | |||
2. | Ciszewska Sandra | 97 | Dziewiątka Kalisz | 5:29.39 | 547 | 1:13.65 | 1:21.49 | 1:38.28 | 1:15.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 19/5/2013 - 16:36 | Dziewcząt, 400m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Kwiatek Miriam | 98 | Gilus Gilowice | 5:19.38 | 600 | 1:10.81 | 1:23.05 | 1:32.94 | 1:12.58 | |||
2. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 5:33.26 | 528 | 1:17.11 | 1:25.86 | 1:36.37 | 1:13.92 | |||
3. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 5:45.07 | 476 | 1:21.56 | 1:26.21 | 1:38.74 | 1:18.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 19/5/2013 - 16:36 | Dziewcząt, 400m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 5:47.25 | 467 | 1:20.32 | 1:28.78 | 1:39.92 | 1:18.23 | |||
2. | Nowak Marta | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:57.70 | 427 | 1:22.52 | 1:35.50 | 1:37.77 | 1:21.91 | |||
3. | Lesiak Aleksandra | 99 | SMS Galicja Kraków | 6:09.43 | 388 | 1:25.78 | 1:38.17 | 1:41.88 | 1:23.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 19/5/2013 - 16:43 | Mężczyzn, 400m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 4:44.54 | 629 | 1:03.27 | 1:16.27 | 1:19.74 | 1:05.26 | |||
2. | Krogulski Filip | 96 | Unia Oświęcim | 4:46.06 | 619 | 1:02.93 | 1:15.20 | 1:22.78 | 1:05.15 | |||
3. | Stefaniak Jakub | 95 | Dziewiątka Kalisz | 4:53.56 | 573 | 1:00.51 | 1:19.53 | 1:27.30 | 1:06.22 | |||
4. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 4:55.33 | 562 | 1:06.19 | 1:18.50 | 1:26.13 | 1:04.51 | |||
5. | Dudek Michał | 94 | Bobry Dębica | 4:58.53 | 544 | 1:09.01 | 1:18.84 | 1:21.19 | 1:09.49 | |||
6. | Lechowicz Filip | 97 | Korona Kraków | 5:02.83 | 522 | 1:12.28 | 1:16.21 | 1:26.17 | 1:08.17 | |||
7. | Baran Rafał | 93 | AZS AGH Kraków | 5:07.37 | 499 | 1:06.15 | 1:21.36 | 1:29.56 | 1:10.30 | |||
8. | Lechowicz Artur | 97 | Korona Kraków | 5:17.22 | 454 | 1:15.72 | 1:18.00 | 1:33.27 | 1:10.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 19/5/2013 - 16:43 | Chłopców, 400m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 5:11.63 | 479 | 1:10.86 | 1:25.40 | 1:23.25 | 1:12.12 | |||
2. | Gawron Gerard | 98 | Ikar Mielec | 5:19.07 | 446 | 1:11.57 | 1:21.56 | 1:32.63 | 1:13.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 19/5/2013 - 16:43 | Chłopców, 400m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 5:11.52 | 479 | 1:09.21 | 1:23.22 | 1:30.15 | 1:08.94 | ||||
2. | Stanek Adam | 99 | MKS Gogolin | 5:12.14 | 476 | 1:12.53 | 1:19.82 | 1:30.97 | 1:08.82 | ||||
3. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 5:18.10 | 450 | 1:10.85 | 1:22.50 | 1:32.70 | 1:12.05 | ||||
4. | Ciastoń Sebastian So | 99 | Unia Oświęcim | 5:24.02 | 426 | 1:16.60 | 1:21.94 | 1:31.12 | 1:14.36 | ||||
5. | Badan Dawid So | 99 | Unia Oświęcim | 5:48.32 | 343 | 1:19.49 | 1:33.30 | 1:37.26 | 1:18.27 | ||||
DYSKW. | Franczyk Dariusz | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:59.47 | M-6 | 1:23.43 | 1:31.05 | 1:43.83 | 1:21.16 | ||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 16:38) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 19/5/2013 - 16:56 | Kobiet, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radlińska MArcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 1:03.89 | 675 | |||
2. | Kącka Natalia | 95 | Unia Oświęcim | 1:06.33 | 603 | |||
3. | Ćwiękała Olga SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:09.23 | 530 | |||
4. | Olczyk Martyna SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:09.71 | 520 | |||
5. | Sudek Agnieszka SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:15.77 | 405 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 19/5/2013 - 16:56 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurowska Wanda SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:06.81 | 590 | |||
2. | Pawelec Natalia | 98 | Dziewiątka Kalisz | 1:08.64 | 544 | |||
3. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:08.98 | 536 | |||
4. | Gruszczyńska Aleksandra | 98 | Unia Oświęcim | 1:11.91 | 473 | |||
5. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:13.41 | 445 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 19/5/2013 - 16:56 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:08.25 | 554 | |||
2. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:15.43 | 410 | |||
3. | Pająk Liliana So | 99 | Unia Oświęcim | 1:16.49 | 393 | |||
4. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 1:21.55 | 324 | |||
5. | Papla Izabela So | 99 | Unia Oświęcim | 1:25.34 | 283 | |||
6. | Kowalcze Kinga | 99 | Start Katowice | 1:43.44 | 159 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 19/5/2013 - 17:01 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kudła Łukasz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 56.79 | 675 | |||
2. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 57.21 | 660 | |||
3. | Ambroziak Kamil | 96 | Dziewiątka Kalisz | 57.96 | 635 | |||
4. | Tombarkiewicz Józef | 97 | Jordan Kraków | 1:00.26 | 565 | |||
5. | Malczyk Marcin SO | 95 | Unia Oświęcim | 1:01.19 | 539 | |||
6. | Zabojszcz Wojciech | 95 | Korona Swim Kielce | 1:01.23 | 538 | |||
7. | Kubiaczyk Jakub | 97 | Dziewiątka Kalisz | 1:01.89 | 521 | |||
8. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 1:02.30 | 511 | |||
9. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:03.40 | 485 | |||
10. | Skorulski Jakub | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:09.99 | 360 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 19/5/2013 - 17:01 | Chłopców, 100m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:02.25 | 512 | |||
2. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.13 | 468 | |||
3. | Mrugalski Kamil | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:08.55 | 383 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 19/5/2013 - 17:01 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:04.03 | 471 | |||
2. | Fiedosiuk Rafał So | 99 | Unia Oświęcim | 1:04.38 | 463 | |||
3. | Masłowski Konrad So | 99 | Unia Oświęcim | 1:04.70 | 456 | |||
4. | Macner Michał SO | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:06.58 | 418 | |||
5. | Marczuk Szymon So | 99 | Unia Oświęcim | 1:08.00 | 393 | |||
6. | Sotel Daniel | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:19.05 | 250 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 19/5/2013 - 17:07 | Kobiet, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Kit Zuzanna | 97 | Dziewiątka Kalisz | 2:44.70 | 615 | 1:20.12 | 1:24.58 | |||
2. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:46.44 | 596 | 1:21.39 | 1:25.05 | |||
3. | Kozioł Karolina | 97 | Ikar Mielec | 2:57.80 | 489 | 1:24.54 | 1:33.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 19/5/2013 - 17:07 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Mietlińska Agata | 98 | Gilus Gilowice | 2:40.68 | 663 | 1:17.04 | 1:23.64 | |||
2. | Gasin Nadia | 98 | Ikar Mielec | 2:47.16 | 588 | 1:21.07 | 1:26.09 | |||
3. | Popova Anguela | 98 | Dziewiątka Kalisz | 2:49.06 | 569 | 1:21.56 | 1:27.50 | |||
4. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 2:56.89 | 497 | 1:26.32 | 1:30.57 | |||
5. | Popłonyk Aleksandra | 98 | Dziewiątka Kalisz | 3:00.69 | 466 | 1:27.39 | 1:33.30 | |||
6. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 3:03.61 | 444 | 1:28.11 | 1:35.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 19/5/2013 - 17:07 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Prochownik Olimpia So | 99 | Unia Oświęcim | 2:47.01 | 590 | 1:20.86 | 1:26.15 | |||
2. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 3:09.43 | 404 | 1:34.26 | 1:35.17 | |||
3. | Mielczarek Maja | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 3:12.37 | 386 | 1:33.52 | 1:38.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 19/5/2013 - 17:15 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:37.48 | 528 | 1:16.52 | 1:20.96 | |||
2. | Lechowicz Filip | 97 | Korona Kraków | 2:44.03 | 467 | 1:19.78 | 1:24.25 | |||
3. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 2:50.78 | 414 | 1:22.60 | 1:28.18 | |||
4. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 2:55.77 | 379 | 1:23.17 | 1:32.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 19/5/2013 - 17:15 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Trela Karol | 98 | Gilus Gilowice | 2:35.35 | 550 | 1:14.96 | 1:20.39 | |||
2. | Kasprzycki Miłosz | 98 | Dziewiątka Kalisz | 2:36.81 | 535 | 1:16.47 | 1:20.34 | |||
3. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:42.03 | 485 | 1:19.03 | 1:23.00 | |||
4. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 2:58.74 | 361 | 1:25.78 | 1:32.96 | |||
5. | Moskała Michał | 98 | Ondraszek Bielsko-Biała | 3:04.40 | 329 | 1:29.34 | 1:35.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 19/5/2013 - 17:15 | Chłopców, 200m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Krulikowski Maciej So | 99 | Unia Oświęcim | 2:39.09 | 512 | 1:17.85 | 1:21.24 | |||
2. | Goleniec Kamil So | 99 | Unia Oświęcim | 2:48.86 | 428 | 1:21.51 | 1:27.35 | |||
3. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 2:51.61 | 408 | 1:22.72 | 1:28.89 | |||
4. | Kubiak Bartłomiej | 99 | Dziewiątka Kalisz | 3:00.72 | 349 | 1:27.45 | 1:33.27 | |||
5. | Młynarczyk Bartosz | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 3:02.78 | 337 | 1:27.92 | 1:34.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 19/5/2013 - 17:24 | Kobiet, 800m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bartoszek Joanna | 96 | AZS AWF Katowice | 9:35.23 | 633 |
100m: 200m: | 1:08.23 2:20.78 | 1:08.23 1:12.55 | 300m: 400m: | 3:34.12 4:46.90 | 1:13.34 1:12.78 | 500m: 600m: | 6:00.13 7:12.59 | 1:13.23 1:12.46 | 700m: 800m: | 8:23.74 9:35.23 | 1:11.15 1:11.49 |
2. | Szczepanik Joanna | 96 | Unia Oświęcim | 9:37.80 | 625 |
100m: 200m: | 1:08.78 2:21.47 | 1:08.78 1:12.69 | 300m: 400m: | 3:34.99 4:48.62 | 1:13.52 1:13.63 | 500m: 600m: | 6:01.62 7:14.23 | 1:13.00 1:12.61 | 700m: 800m: | 8:26.64 9:37.80 | 1:12.41 1:11.16 |
3. | Kubacka Magda SO | 97 | Unia Oświęcim | 9:43.26 | 607 |
100m: 200m: | 1:07.99 2:21.02 | 1:07.99 1:13.03 | 300m: 400m: | 3:34.89 4:48.58 | 1:13.87 1:13.69 | 500m: 600m: | 6:02.49 7:16.86 | 1:13.91 1:14.37 | 700m: 800m: | 8:30.65 9:43.26 | 1:13.79 1:12.61 |
4. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 9:50.74 | 585 |
100m: 200m: | 1:10.23 2:23.69 | 1:10.23 1:13.46 | 300m: 400m: | 3:39.19 4:55.24 | 1:15.50 1:16.05 | 500m: 600m: | 6:09.56 7:23.35 | 1:14.32 1:13.79 | 700m: 800m: | 8:37.48 9:50.74 | 1:14.13 1:13.26 |
5. | Ulatowska Alicja | 96 | Unia Oświęcim | 9:58.17 | 563 |
100m: 200m: | 1:09.84 2:22.68 | 1:09.84 1:12.84 | 300m: 400m: | 3:36.10 4:51.76 | 1:13.42 1:15.66 | 500m: 600m: | 6:07.46 7:24.61 | 1:15.70 1:17.15 | 700m: 800m: | 8:41.30 9:58.17 | 1:16.69 1:16.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 19/5/2013 - 17:24 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 9:58.33 | 563 |
100m: 200m: | 1:09.48 2:24.08 | 1:09.48 1:14.60 | 300m: 400m: | 3:39.25 4:55.31 | 1:15.17 1:16.06 | 500m: 600m: | 6:11.73 7:28.21 | 1:16.42 1:16.48 | 700m: 800m: | 8:44.58 9:58.33 | 1:16.37 1:13.75 |
2. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim | 10:40.19 | 459 |
100m: 200m: | 1:15.40 2:36.15 | 1:15.40 1:20.75 | 300m: 400m: | 3:57.56 5:18.42 | 1:21.41 1:20.86 | 500m: 600m: | 6:39.95 8:01.24 | 1:21.53 1:21.29 | 700m: 800m: | 9:22.15 10:40.19 | 1:20.91 1:18.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 19/5/2013 - 17:24 | Dziewcząt, 800m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuś Natalia So | 99 | Unia Oświęcim | 10:12.67 | 524 |
100m: 200m: | 1:12.56 2:30.73 | 1:12.56 1:18.17 | 300m: 400m: | 3:48.21 5:04.90 | 1:17.48 1:16.69 | 500m: 600m: | 6:22.24 7:39.68 | 1:17.34 1:17.44 | 700m: 800m: | 8:57.30 10:12.67 | 1:17.62 1:15.37 |
2. | Bocheńska Wiktoria So | 99 | Unia Oświęcim | 10:17.27 | 512 |
100m: 200m: | 1:13.07 | 1:13.07 | 300m: 400m: | 3:48.49 5:06.26 | 1:17.77 | 500m: 600m: | 6:24.31 7:43.67 | 1:18.05 1:19.36 | 700m: 800m: | 9:02.51 10:17.27 | 1:18.84 1:14.76 |
3. | Tymofejewicz Natalia SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 10:31.42 | 479 |
100m: 200m: | 1:14.90 2:35.65 | 1:14.90 1:20.75 | 300m: 400m: | 3:56.51 5:17.16 | 1:20.86 1:20.65 | 500m: 600m: | 6:37.99 7:58.03 | 1:20.83 1:20.04 | 700m: 800m: | 9:17.07 10:31.42 | 1:19.04 1:14.35 |
4. | Palka Maria So | 99 | Unia Oświęcim | 10:32.89 | 475 |
100m: 200m: | 1:14.43 2:35.12 | 1:14.43 1:20.69 | 300m: 400m: | 3:55.77 5:15.94 | 1:20.65 1:20.17 | 500m: 600m: | 6:36.41 7:56.65 | 1:20.47 1:20.24 | 700m: 800m: | 9:16.38 10:32.89 | 1:19.73 1:16.51 |
5. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 10:52.12 | 434 |
100m: 200m: | 1:15.58 2:36.75 | 1:15.58 1:21.17 | 300m: 400m: | 3:59.11 5:22.08 | 1:22.36 1:22.97 | 500m: 600m: | 6:45.63 8:09.12 | 1:23.55 1:23.49 | 700m: 800m: | 9:32.17 10:52.12 | 1:23.05 1:19.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 19/5/2013 - 17:48 | Mężczyzn, 800m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kudła Łukasz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 8:32.40 | 686 |
100m: 200m: | 59.56 2:03.19 | 59.56 1:03.63 | 300m: 400m: | 3:07.47 4:12.38 | 1:04.28 1:04.91 | 500m: 600m: | 5:17.99 6:23.60 | 1:05.61 1:05.61 | 700m: 800m: | 7:29.07 8:32.40 | 1:05.47 1:03.33 |
2. | Stefaniak Jakub | 95 | Dziewiątka Kalisz | 9:05.02 | 570 |
100m: 200m: | 1:03.38 2:13.83 | 1:03.38 1:10.45 | 300m: 400m: | 3:24.60 4:33.83 | 1:10.77 1:09.23 | 500m: 600m: | 6:52.44 | 700m: 800m: | 8:01.45 9:05.02 | 1:09.01 1:03.57 |
3. | Lechowicz Filip | 97 | Korona Kraków | 9:05.94 | 567 |
100m: 200m: | 1:05.83 2:14.42 | 1:05.83 1:08.59 | 300m: 400m: | 3:22.90 4:32.16 | 1:08.48 1:09.26 | 500m: 600m: | 5:41.64 6:50.82 | 1:09.48 1:09.18 | 700m: 800m: | 7:59.82 9:05.94 | 1:09.00 1:06.12 |
Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 9:05.94 | 567 |
100m: 200m: | 1:06.07 2:16.11 | 1:06.07 1:10.04 | 300m: 400m: | 3:25.42 4:34.52 | 1:09.31 1:09.10 | 500m: 600m: | 5:44.55 | 1:10.03 | 700m: 800m: | 8:01.14 9:05.94 | 1:04.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 19/5/2013 - 17:48 | Chłopców, 800m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 9:15.23 | 539 |
100m: 200m: | 1:06.11 2:16.55 | 1:06.11 1:10.44 | 300m: 400m: | 3:27.70 4:37.95 | 1:11.15 1:10.25 | 500m: 600m: | 5:47.78 6:57.28 | 1:09.83 1:09.50 | 700m: 800m: | 8:07.26 9:15.23 | 1:09.98 1:07.97 |
2. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 9:24.99 | 512 |
100m: 200m: | 1:06.16 2:16.70 | 1:06.16 1:10.54 | 300m: 400m: | 3:27.34 4:38.51 | 1:10.64 1:11.17 | 500m: 600m: | 5:49.67 7:01.51 | 1:11.16 1:11.84 | 700m: 800m: | 8:13.72 9:24.99 | 1:12.21 1:11.27 |
3. | Żurawa Kacper | 98 | Dziewiątka Kalisz | 9:52.29 | 444 |
100m: 200m: | 1:07.94 2:23.86 | 1:07.94 1:15.92 | 300m: 400m: | 3:39.36 4:55.86 | 1:15.50 1:16.50 | 500m: 600m: | 6:11.28 7:28.69 | 1:15.42 1:17.41 | 700m: 800m: | 8:41.75 9:52.29 | 1:13.06 1:10.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 19/5/2013 - 17:48 | Chłopców, 800m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 9:59.18 | 429 |
100m: 200m: | 1:09.97 2:25.93 | 1:09.97 1:15.96 | 300m: 400m: | 3:41.98 4:57.91 | 1:16.05 1:15.93 | 500m: 600m: | 6:13.98 7:29.99 | 1:16.07 1:16.01 | 700m: 800m: | 8:46.38 9:59.18 | 1:16.39 1:12.80 |
2. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 10:01.80 | 424 |
100m: 200m: | 300m: 400m: | 5:01.92 | 500m: 600m: | 6:18.24 7:34.05 | 1:16.32 1:15.81 | 700m: 800m: | 8:49.49 10:01.80 | 1:15.44 1:12.31 |
3. | Gwóźdź Jan So | 99 | Unia Oświęcim | 10:18.33 | 390 |
100m: 200m: | 2:30.93 3:49.17 | 2:30.93 1:18.24 | 300m: 400m: | 5:07.48 | 1:18.31 | 500m: 600m: | 6:26.54 7:44.63 | 1:18.09 | 700m: 800m: | 9:02.29 10:18.33 | 1:17.66 1:16.04 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |