Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okregu Małopolskiego Oświęcim, 22/ - 23/11/2013 |
1 - Zimowe Mistrzostwa Okręgu BLOK I | 22/11/2013 - 16:00 |
Konkurencja 1 22/11/2013 - 16:00 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 1:52.02 | 550 |
Kozłowska Anna SO Sowa Marcin | 96 97 | +0.71 | 30.07 29.06 | Kącka Natalia Bałabuch Krystian SO | 95 95 | 29.42 23.47 |
2. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 1:54.59 | 514 |
Sudenis Maciej Fara Kacper | 93 94 | +0.72 | 26.61 32.62 | Radlińska Marcelina Sirignano Luigia SK | 93 96 | 28.99 26.37 |
3. | SMS Oświęcim 2 | SMS Oświęcim | 1:54.77 | 511 |
Krzewiński Patryk SO Michalczyk Urszula SO | 96 97 | +0.63 | 28.28 34.02 | Kudła Łukasz Baran Justyna SO | 95 96 | 24.22 28.25 |
4. | LO | Unia Oświęcim | 1:55.29 | 504 |
Krogulski Filip SO Czarnota Mateusz | 96 91 | +0.75 | 28.39 31.08 | Janiczek Joanna SO Podlewska Miriam | 96 97 | 29.20 26.62 |
5. | LO2 | Unia Oświęcim | 1:55.96 | 496 |
Kunka Kamila SO Pomietło Adrian SO | 96 95 | +0.68 | 32.92 29.67 | Szczepanik Joanna SO Pieśniak Jakub SO | 96 97 | 29.26 24.11 |
6. | III GMS 4 | SMS Oświęcim | 1:57.41 | 477 |
Mendyk Adrianna SO Wawro Wojciech SO | 98 98 | +0.76 | 30.84 31.11 | Rybak Aleksandra SO Grudziecki Remigiusz SO | 98 97 | 29.96 25.50 |
7. | SMS Oświęcim | SMS Oświęcim | 2:01.70 | 429 |
Maślany Katarzyna SO Nagi Mateusz SO | 98 97 | +0.74 | 33.75 32.18 | Ruszkowski Kacper SO Trojanowska Zuzanna SO | 97 98 | 27.37 28.40 |
15 lat |
1. | III GMS 1 | Unia Oświęcim | 1:57.29 | 479 |
Wolny Magdalena SO Seremet Konrad SO | 98 98 | +0.70 | 30.32 30.48 | Hojda Bartłomiej SO Gruszczyńska Aleksandra SO | 98 98 | 27.67 28.82 |
2. | III GMS 3 | Unia Oświęcim | 1:58.56 | 464 |
Musioł Wiktoria SO Kłapa Filip SO | 98 98 | +0.76 | 30.92 31.96 | Dzióbek Partyk SO Pankowska Wiktoria SO | 98 98 | 27.80 27.88 |
3. | III GMS 2 | Unia Oświęcim | 1:59.50 | 453 |
Topolski Arkadiusz SO Rugała Anna SO | 98 98 | +0.57 | Gruca Marcelina SO Ulatowski Wojciech SO | 98 98 | 29.63 25.40 |
DYSKW. | III GMS 5 | Unia Oświęcim | |||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 16:25) |
Kozik Anna SO, Przybylski Michał SO, Grabarczyk Olaf SO, Haspert Dorota SO |
14 lat |
1. | I 99r UKP,,UNIA'' OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 1:57.30 | 479 |
Fiedosiuk Rafał SO Prochownik Olimpia SO | 99 99 | +0.71 | 28.35 32.81 | Drozd Tymoteusz SO Lichwa Dominika SO | 99 99 | 28.12 28.02 |
2. | II 99r UKP,,UNIA'' OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 1:57.43 | 477 |
Śliwowska Katarzyna SO Goleniec Kamil SO | 99 99 | +0.72 | 31.06 31.65 | Adamiec Dominika SO Marczuk Szymon SO | 99 99 | 29.32 25.40 |
3. | GMS 99r OŚWIĘCIM | SMS Oświęcim | 2:01.81 | 428 |
Macner Michał SO Pająk Liliana SO | 99 99 | +0.66 | 29.52 34.68 | Krulikowski Maciej SO Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 99 | 28.80 28.81 |
4. | SMS Galicja `99 / 1 | SMS Galicja Kraków | 2:02.07 | 425 |
Rogowska Angelika Szczepaniak Paweł | 99 99 | +0.72 | 33.26 31.40 | Cempel Oskar Niemiec Adrianna | 99 99 | 27.76 29.65 |
5. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:03.75 | 408 |
Jankowska Justyna Koprynia Tomasz | 99 99 | +0.71 | 32.36 33.26 | Stec Kacper Lipiarska Zofia | 99 99 | 28.91 29.22 |
6. | Sokół Rzeszów 1 | Sokół Rzeszów | 2:06.49 | 382 |
Głąb Karol Kobiałka Kamila | 99 99 | +0.64 | 29.92 36.82 | Bal Dominik Kaniuczak Sylwia | 99 99 | 30.02 29.73 |
7. | SMS Galicja `99 / 2 | SMS Galicja Kraków | 2:06.85 | 379 |
Koziara Dominik Jangrot Angelika | 99 99 | +0.67 | 30.07 37.18 | Podwika Kamil Żukowska Natalia | 99 99 | 29.91 29.69 |
13 lat |
1. | Unia Oświęcim 4 | Unia Oświęcim | 2:10.36 | 349 |
Niedziela Hubert SO Sałbut Roksana SO | 00 00 | +0.66 | 33.12 36.55 | Węgrzyn Natalia SO Jedliński Radoslaw S0 | 00 00 | 31.66 29.03 |
2. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 2:10.73 | 346 |
Opolka Kacper SO Pisarek Justyna SO | 00 00 | +0.82 | 34.09 35.25 | Kolodziej Katarzyna SO Mayerberg Kacper SO | 00 00 | 30.86 30.53 |
3. | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 2:11.02 | 343 |
Zawisza Alina SO Greczanik Paweł S0 | 00 00 | Wojciechowska Maria SO Michalczyk Andrzej SO | 00 00 | 31.43 26.94 |
4. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 2:11.91 | 337 |
Biecki Szymon SO Gruca Alicja SO | 00 00 | +0.72 | 32.39 36.58 | Mydlarz Wiktoria SO Chromik Mateusz SO | 00 00 | 34.31 28.63 |
5. | SMS Galicja 2000 | SMS Galicja Kraków | 2:13.86 | 322 |
Barczyk Norbert Ziąbek Weronika | 00 00 | +0.65 | 31.69 40.75 | Plutecki Dawid Mrugacz Dominika | 00 00 | 30.27 31.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 22/11/2013 - 16:11 | Kobiet, 50m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 26.27 | 693 | |||
2. | Sirignano Luigia SK | 96 | AZS AGH Kraków | 26.73 | 658 | |||
3. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 27.05 | 634 | |||
4. | Podlewska Miriam | 97 | Unia Oświęcim | 27.22 | 623 | |||
5. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 27.54 | 601 | |||
6. | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | Jordan Kraków | 28.52 | 541 | |||
7. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Limanowa-swim | 28.74 | 529 | |||
8. | Całka Anna SO | 97 | Unia Oświęcim | 29.00 | 515 | |||
9. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 29.12 | 508 | |||
10. | Olbrich Karolina | 97 | Aquatica Pawłowice | 29.31 | 499 | |||
11. | Woźny Magdalena | 96 | Jasień Sucha Besk. | 33.35 | 338 |
15 lat |
1. | Peda Paulina | 98 | Piątka Chorzów | 28.00 | 572 | |||
2. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 28.76 | 528 | |||
3. | Matuszczyk Katarzyna | 98 | Huragan Sosnowiec | 29.23 | 503 | |||
4. | Mycak Katarzyna | 98 | Zryw Opoile | 30.13 | 459 | |||
5. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 30.81 | 429 | |||
6. | Sendur Aleksandra | 98 | Korona Kraków | 32.03 | 382 |
14 lat |
1. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 28.36 | 550 | |||
2. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 29.29 | 500 | |||
3. | Żukowska Natalia | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.71 | 479 | |||
4. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.14 | 459 | |||
5. | Kaniuczak Sylwia | 99 | Sokół Rzeszów | 30.38 | 448 | |||
6. | Dybowska Anna | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.16 | 377 |
13 lat |
1. | Gorczyca Oliwia SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.05 | 512 | |||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 29.63 | 483 | |||
3. | Mrugacz Dominika | 00 | SMS Galicja Kraków | 31.26 | 411 | |||
Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 31.26 | 411 | ||||
5. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 31.28 | 410 | |||
6. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 33.38 | 337 | |||
7. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 33.48 | 334 | |||
8. | Kielan Natalia | 00 | SMS Galicja Kraków | 33.59 | 331 | |||
9. | Pudełek Michalina | 00 | Kmita Zabierzów | 34.24 | 313 | |||
10. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 34.86 | 296 | |||
11. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 35.19 | 288 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 22/11/2013 - 16:19 | Mężczyzn, 50m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Łopaciński Kacper SO | 95 | Foka Sandomierz | 23.77 | 622 | |||
2. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 23.79 | 621 | |||
3. | Bałabuch Krystian SO | 95 | BOSiR Brzesko | 24.01 | 604 | |||
4. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 24.16 | 593 | |||
5. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 24.17 | 592 | |||
6. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 24.22 | 588 | |||
7. | Wróbel Andrzej | 94 | AZS AWF Katowice | 24.72 | 553 | |||
8. | Krogulski Filip SO | 96 | Unia Oświęcim | 24.96 | 537 | |||
9. | Famulok Bartosz SO | 97 | AZS AWF Katowice | 24.99 | 536 | |||
10. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 25.06 | 531 | |||
11. | Grudziecki Remigiusz SO | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 25.63 | 496 | |||
12. | Lechowicz Artur | 97 | Korona Kraków | 26.63 | 442 | |||
13. | Kawiecki Rafał | 96 | Korona Kraków | 26.84 | 432 | |||
14. | Bańczyk Paweł | 96 | Aquatica Pawłowice | 27.07 | 421 | |||
15. | Lignar Igor | 96 | Korona Kraków | 27.18 | 416 | |||
16. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 27.31 | 410 | |||
17. | Budziszewski Wojciech | 97 | Aquatica Pawłowice | 27.45 | 404 | |||
18. | Lechowicz Filip | 97 | Korona Kraków | 27.53 | 400 | |||
19. | Zając Kacper | 96 | Korona Kraków | 28.43 | 364 | |||
20. | Stanaszek Konrad | 96 | Jasień Sucha Besk. | 31.15 | 276 | |||
21. | Skóra Michał | 91 | Start Katowice | 37.55 | 158 | |||
22. | Hankus Kamil | 95 | Start Katowice | 49.63 | 68 | |||
23. | Bębenek Maciej | 85 | Start Katowice | 55.97 | 47 | |||
24. | Matyja Jakub | 88 | Start Katowice | 1:07.37 | 27 |
15 lat |
1. | Puk Grzegorz | 98 | Huragan Sosnowiec | 25.36 | 512 | |||
2. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 25.69 | 493 | |||
3. | Zając Mikołaj | 98 | MOSM Tychy | 25.81 | 486 | |||
4. | Mrugalski Kamil | 98 | SMS Galicja Kraków | 26.30 | 459 | |||
5. | Romański Bartłomiej | 98 | SMS Galicja Kraków | 27.54 | 400 | |||
6. | Staniszewski Michał | 98 | SMS Galicja Kraków | 28.16 | 374 | |||
7. | Ściebura Alan | 98 | Solne Miasto Wieliczka | 29.24 | 334 |
14 lat |
1. | Cempel Oskar | 99 | SMS Galicja Kraków | 25.59 | 499 | |||
2. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 25.94 | 479 | |||
3. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 26.60 | 444 | |||
4. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 26.72 | 438 | |||
5. | Koziara Dominik | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.05 | 422 | |||
6. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 27.33 | 409 | |||
7. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 27.55 | 400 | |||
8. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.64 | 396 | |||
9. | Przechowski Rafał | 99 | Omega Olkusz | 27.66 | 395 | |||
10. | Tekieli Jakub | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.70 | 393 | |||
11. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 28.25 | 371 | |||
12. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.29 | 369 | |||
13. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.66 | 355 | |||
14. | Pępek Tomasz | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.06 | 340 | |||
15. | Kozik-Burnagiel Wiktor | 99 | Solne Miasto Wieliczka | 31.33 | 272 |
13 lat |
1. | Kurleto Piotr | 00 | Korona Kraków | 26.52 | 448 | |||
2. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 27.57 | 399 | |||
3. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 28.65 | 355 | |||
4. | Błażej Mioduszewski | 00 | CKiS Skawina | 28.89 | 346 | |||
5. | Jodłowski Mateusz | 00 | SMS Galicja Kraków | 28.93 | 345 | |||
Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 28.93 | 345 | ||||
7. | Łączny Michał | 00 | Huragan Sosnowiec | 28.98 | 343 | |||
8. | Kudela Paweł | 00 | Fala Niepołomice | 29.38 | 329 | |||
9. | Jedliński Radoslaw S0 | 00 | Unia Oświęcim | 29.73 | 318 | |||
10. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 29.95 | 311 | |||
11. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 30.24 | 302 | |||
12. | Babiuch Filip S0 | 00 | Unia Oświęcim | 30.25 | 302 | |||
13. | Stano Jakub | 00 | Omega Olkusz | 30.29 | 301 | |||
14. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 31.04 | 279 | |||
15. | Całka Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 31.50 | 267 | |||
16. | Robak Kamil | 00 | Pływak Bochnia | 34.48 | 204 |
PK | Szyjka Wojciech | 02 | Start Katowice | 52.98 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 22/11/2013 - 16:32 | Kobiet, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Dudek Marlena | 94 | AZS AWF Katowice | 35.18 | 548 | |||
2. | Klimas Paulina SO | 95 | AZS AWF Katowice | 36.42 | 494 | |||
3. | Papla Jolanta | 94 | AZS AWF Katowice | 37.17 | 465 | |||
4. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Limanowa-swim | 38.06 | 433 |
15 lat |
1. | Spoljar Sylwia | 98 | Piątka Chorzów | 34.22 | 596 | |||
2. | Mietlińska Agata | 98 | Gilus Gilowice | 34.46 | 583 | |||
3. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 36.23 | 502 | |||
4. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 36.35 | 497 | |||
5. | Rugała Anna SO | 98 | Unia Oświęcim | 36.58 | 488 | |||
6. | Maroszek Dominika | 98 | Gilus Gilowice | 37.21 | 463 |
14 lat |
1. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 34.12 | 601 | |||
2. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 35.66 | 526 | |||
3. | Jangrot Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 37.68 | 446 | |||
4. | Kobiałka Kamila | 99 | Sokół Rzeszów | 37.91 | 438 | |||
5. | Kowalcze Kinga | 99 | Start Katowice | 50.08 | 190 |
13 lat |
1. | Sałbut Roksana SO | 00 | Unia Oświęcim | 36.79 | 479 | |||
2. | Gruca Alicja SO | 00 | Unia Oświęcim | 37.09 | 468 | |||
3. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 37.11 | 467 | |||
4. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 37.37 | 457 | |||
5. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 38.79 | 409 | |||
6. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 39.51 | 387 | |||
7. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 39.74 | 380 | |||
8. | Podleśny Emilia | 00 | SMS Galicja Kraków | 40.43 | 361 | |||
9. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 41.93 | 324 | |||
10. | Witko Kamila | 00 | SMS Galicja Kraków | 42.44 | 312 | |||
11. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 42.84 | 303 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 22/11/2013 - 16:39 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Sowa Marcin | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 29.51 | 626 | |||
2. | Kłos Grzegorz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 29.62 | 619 | |||
3. | Fremel Dawid | 96 | Unia Oświęcim | 30.11 | 589 | |||
4. | Pomietło Adrian SO | 95 | Unia Oświęcim | 30.45 | 570 | |||
5. | Żymańczyk Mateusz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 30.98 | 541 | |||
6. | Wróbel Andrzej | 94 | AZS AWF Katowice | 31.58 | 511 | |||
7. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 32.73 | 459 | |||
8. | Kawiecki Rafał | 96 | Korona Kraków | 34.75 | 383 | |||
9. | Skóra Michał | 91 | Start Katowice | 46.29 | 162 |
15 lat |
1. | Wawro Wojciech SO | 98 | Motyl MOSiR St. Wola | 31.37 | 521 | |||
2. | Brzykowski Krystian | 98 | Sokół Rzeszów | 31.71 | 504 | |||
3. | Trela Karol | 98 | Gilus Gilowice | 31.82 | 499 | |||
4. | Przybylski Michał SO | 98 | Unia Oświęcim | 32.78 | 457 | |||
5. | Romański Bartłomiej | 98 | SMS Galicja Kraków | 32.82 | 455 | |||
6. | kuźmoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 33.79 | 417 | |||
7. | Staniszewski Michał | 98 | SMS Galicja Kraków | 35.17 | 370 | |||
8. | Mrugalski Kamil | 98 | SMS Galicja Kraków | 39.21 | 267 |
14 lat |
1. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 31.74 | 503 | ||||
2. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 33.21 | 439 | ||||
3. | Pępek Tomasz | 99 | SMS Galicja Kraków | 34.31 | 398 | ||||
4. | Piętka Marcin | 99 | SMS Galicja Kraków | 34.34 | 397 | ||||
5. | Bal Dominik | 99 | Sokół Rzeszów | 35.01 | 375 | ||||
6. | Tekieli Jakub | 99 | SMS Galicja Kraków | 36.01 | 344 | ||||
Stępień Marek | 99 | SMS Galicja Kraków | 36.01 | 344 | |||||
8. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 36.11 | 341 | ||||
9. | Winiarski Mateusz SK | 99 | Sokół Rzeszów | 36.80 | 323 | ||||
10. | Kozik-Burnagiel Wiktor | 99 | Solne Miasto Wieliczka | 38.16 | 289 | ||||
DYSKW. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:00) |
13 lat |
1. | Kudela Paweł | 00 | Fala Niepołomice | 34.33 | 397 | |||
2. | Niedziela Hubert SO | 00 | Unia Oświęcim | 36.97 | 318 | |||
3. | Jodłowski Mateusz | 00 | SMS Galicja Kraków | 37.02 | 317 | |||
4. | Greczanik Paweł S0 | 00 | Unia Oświęcim | 37.91 | 295 | |||
5. | Robak Kamil | 00 | Pływak Bochnia | 38.51 | 281 | |||
6. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 39.08 | 269 | |||
7. | Galas Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 40.69 | 238 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 22/11/2013 - 16:48 | Kobiet, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 lat i starsi |
1. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 1:03.97 | 637 | 29.89 | 34.08 | |||
2. | Kącka Natalia | 95 | Unia Oświęcim | 1:04.91 | 610 | 31.10 | 33.81 | |||
3. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 1:07.62 | 539 | 32.10 | 35.52 | |||
4. | Wnuk Sylwia | 94 | AZS AWF Katowice | 1:08.21 | 525 | 31.77 | 36.44 | |||
5. | Ćwiękała Olga SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:08.88 | 510 | 31.89 | 36.99 | |||
6. | Olbrich Karolina | 97 | Aquatica Pawłowice | 1:12.61 | 435 | 32.81 | 39.80 |
15 lat |
1. | Peda Paulina | 98 | Piątka Chorzów | 1:04.04 | 635 | 30.19 | 33.85 | |||
2. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:05.51 | 593 | 30.74 | 34.77 | |||
3. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:05.76 | 586 | 30.80 | 34.96 | |||
4. | Spoljar Sylwia | 98 | Piątka Chorzów | 1:09.12 | 505 | 32.62 | 36.50 | |||
5. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 1:10.14 | 483 | 33.67 | 36.47 | |||
6. | Rybak Aleksandra SO | 98 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:10.20 | 482 | 32.97 | 37.23 | |||
7. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:10.68 | 472 | 33.31 | 37.37 | |||
8. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:12.95 | 429 | 33.57 | 39.38 | |||
9. | Sendur Aleksandra | 98 | Korona Kraków | 1:18.33 | 347 | 36.70 | 41.63 | |||
10. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 1:20.43 | 320 | 37.30 | 43.13 |
14 lat |
1. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:05.63 | 590 | 30.36 | 35.27 | |||
2. | Wysmolińska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:07.97 | 531 | 31.21 | 36.76 | |||
3. | Kuś Natalia SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:10.32 | 479 | 32.77 | 37.55 | |||
4. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:13.65 | 417 | 33.49 | 40.16 | |||
5. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 1:14.42 | 404 | 35.55 | 38.87 | |||
6. | Góralczyk Anna SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:14.67 | 400 | 34.05 | 40.62 | |||
7. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 1:15.78 | 383 | 34.69 | 41.09 | |||
8. | Kowalcze Kinga | 99 | Start Katowice | 1:44.82 | 144 | 49.82 | 55.00 |
13 lat |
1. | Wojciechowska Maria SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:11.72 | 452 | 32.09 | 39.63 | |||
2. | Kozera Katarzyna | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:26.80 | 255 | 39.61 | 47.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 22/11/2013 - 16:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 lat i starsi |
1. | Kudła Łukasz | 95 | AZS AWF Katowice | 54.64 | 698 | 26.40 | 28.24 | |||
2. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 55.10 | 681 | 25.85 | 29.25 | |||
3. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 55.36 | 671 | 25.93 | 29.43 | |||
4. | Puk Dariusz | 95 | Huragan Sosnowiec | 58.29 | 575 | 26.74 | 31.55 | |||
5. | Fara Kacper | 94 | AZS AGH Kraków | 58.44 | 570 | 26.62 | 31.82 | |||
6. | Sudenis Maciej | 93 | AZS AGH Kraków | 59.20 | 549 | 27.17 | 32.03 | |||
7. | Szymanowski Jakub | 96 | Unia Oświęcim | 59.43 | 542 | 27.21 | 32.22 | |||
8. | Grudziecki Remigiusz SO | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 59.52 | 540 | 28.01 | 31.51 | |||
9. | Malczyk Marcin SO | 95 | Unia Oświęcim | 1:00.17 | 523 | 28.08 | 32.09 | |||
10. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 1:01.05 | 500 | 27.65 | 33.40 | |||
11. | Bańczyk Paweł | 96 | Aquatica Pawłowice | 1:04.79 | 418 | 29.97 | 34.82 | |||
12. | Budziszewski Wojciech | 97 | Aquatica Pawłowice | 1:05.43 | 406 | 30.74 | 34.69 | |||
13. | Lignar Igor | 96 | Korona Kraków | 1:05.75 | 400 | 30.97 | 34.78 |
15 lat |
1. | Dzióbek Partyk SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:01.05 | 500 | 28.43 | 32.62 | ||||
2. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:01.29 | 494 | 28.59 | 32.70 | ||||
3. | Grabarczyk Olaf SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:02.45 | 467 | 29.39 | 33.06 | ||||
4. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:03.27 | 449 | 29.45 | 33.82 | ||||
5. | Świstek Krzysztof | 98 | Piątka Chorzów | 1:03.62 | 442 | 29.91 | 33.71 | ||||
6. | Zając Mikołaj | 98 | MOSM Tychy | 1:03.75 | 439 | 29.35 | 34.40 | ||||
7. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.46 | 425 | 29.65 | 34.81 | ||||
8. | Przybylski Michał SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.89 | 417 | 30.07 | 34.82 | ||||
DYSKW. | Ściebura Alan | 98 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:10) |
14 lat |
1. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.85 | 505 | 28.68 | 32.17 | |||
2. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:00.96 | 502 | 28.29 | 32.67 | |||
3. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:01.11 | 499 | 28.84 | 32.27 | |||
4. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:01.81 | 482 | 28.81 | 33.00 | |||
5. | Cempel Oskar | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:02.19 | 473 | 29.62 | 32.57 | |||
6. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:02.41 | 468 | 29.41 | 33.00 | |||
7. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 1:02.60 | 464 | 29.94 | 32.66 | |||
8. | Masłowski Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:04.19 | 430 | 29.42 | 34.77 | |||
9. | Piętka Marcin | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.27 | 358 | 32.14 | 36.13 | |||
10. | Bal Dominik | 99 | Sokół Rzeszów | 1:09.97 | 332 | 32.18 | 37.79 | |||
11. | Badan Dawid SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:10.07 | 331 | 32.30 | 37.77 | |||
12. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:12.05 | 304 | 34.50 | 37.55 | |||
13. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:12.33 | 301 | 33.84 | 38.49 | |||
14. | Stępień Marek | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:12.34 | 300 | 34.10 | 38.24 |
13 lat |
1. | Plutecki Dawid | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:08.18 | 359 | 31.46 | 36.72 | |||
2. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:09.75 | 335 | 32.77 | 36.98 | |||
3. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 1:11.51 | 311 | 33.28 | 38.23 | |||
4. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:17.15 | 248 | 35.20 | 41.95 | |||
5. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:17.76 | 242 | 35.76 | 42.00 | |||
6. | Całka Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 1:18.83 | 232 | 35.80 | 43.03 | |||
7. | Szczęśniak Patryk S0 | 00 | Unia Oświęcim | 1:24.62 | 188 | 37.52 | 47.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 22/11/2013 - 17:13 | Kobiet, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
16 lat i starsi |
1. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 2:04.77 | 707 | 28.88 | 31.08 | 31.82 | 32.99 | |||
2. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:05.27 | 698 | 29.27 | 32.01 | 32.58 | 31.41 | |||
3. | Podlewska Miriam | 97 | Unia Oświęcim | 2:05.46 | 695 | 29.80 | 32.08 | 32.38 | 31.20 | |||
4. | Janiczek Joanna SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:06.13 | 684 | 29.86 | 31.26 | 32.31 | 32.70 | |||
5. | Sirignano Luigia SK | 96 | AZS AGH Kraków | 2:07.08 | 669 | 28.73 | 32.40 | 33.18 | 32.77 | |||
6. | Kozłowska Anna SO | 96 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:07.64 | 660 | 28.49 | 32.00 | 33.57 | 33.58 | |||
7. | Szczepanik Joanna SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:08.15 | 652 | 29.99 | 32.54 | 33.30 | 32.32 | |||
8. | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | Jordan Kraków | 2:11.59 | 602 | 30.16 | 32.87 | 33.91 | 34.65 | |||
9. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:13.53 | 577 | 30.67 | 33.60 | 35.14 | 34.12 | |||
10. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:14.61 | 563 | 30.34 | 33.68 | 35.37 | 35.22 | |||
11. | Baran Justyna SO | 96 | MKP Szczecin | 2:14.82 | 560 | 30.28 | 35.21 | 35.38 | 33.95 | |||
12. | Kruk Anna SO | 95 | Unia Oświęcim | 2:19.07 | 510 | 31.22 | 34.88 | 36.29 | 36.68 |
15 lat |
1. | Mycak Katarzyna | 98 | Zryw Opoile | 2:13.69 | 574 | 31.12 | 33.58 | 35.02 | 33.97 | |||
2. | Haspert Dorota SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:15.09 | 557 | 30.36 | 33.93 | 35.24 | 35.56 | |||
3. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:17.45 | 529 | 30.61 | 34.41 | 36.25 | 36.18 | |||
4. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 2:27.27 | 430 | 34.40 | 38.27 | 38.13 | 36.47 |
14 lat |
1. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:08.84 | 642 | 29.70 | 32.86 | 33.87 | 32.41 | |||
2. | Lichwa Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:11.46 | 604 | 30.84 | ||||||
3. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 2:14.46 | 565 | 31.26 | 34.55 | 35.04 | 33.61 | |||
4. | Palka Maria SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:15.07 | 557 | 31.27 | 34.00 | 35.41 | 34.39 | |||
5. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:16.23 | 543 | 32.02 | 34.81 | 34.90 | 34.50 | |||
6. | Żukowska Natalia | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:18.63 | 515 | 31.32 | 35.61 | 35.94 | 35.76 | |||
7. | Tymofejewicz Natalia SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:19.68 | 504 | 32.94 | 35.73 | 36.16 | 34.85 | |||
8. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:23.88 | 461 | 32.14 | 36.47 | 38.07 | 37.20 | |||
9. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 2:25.29 | 447 | 33.47 | 37.22 | 38.27 | 36.33 | |||
10. | Kaniuczak Sylwia | 99 | Sokół Rzeszów | 2:31.04 | 398 | 34.17 | 38.94 | 39.82 | 38.11 |
13 lat |
1. | Węgrzyn Natalia SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:12.62 | 589 | 30.76 | 33.31 | 34.50 | 34.05 | |||
2. | Kolodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:17.89 | 524 | 32.16 | 1:10.97 | |||||
3. | Mrugacz Dominika | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:27.88 | 424 | 33.95 | 37.79 | 38.41 | 37.73 | |||
4. | Podleśny Emilia | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:28.05 | 423 | 34.02 | 38.76 | 38.35 | 36.92 | |||
5. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 2:33.37 | 380 | 34.97 | 38.95 | 40.46 | 38.99 | |||
6. | Kielan Natalia | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:45.95 | 300 | 37.52 | 42.54 | 43.30 | 42.59 | |||
7. | Pudełek Michalina | 00 | Kmita Zabierzów | 2:48.72 | 286 | 35.99 | 44.99 | 46.13 | 41.61 | |||
8. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 2:49.22 | 283 | 38.36 | 43.85 | 45.34 | 41.67 | |||
9. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 2:51.61 | 271 | 37.96 | 44.48 | 45.31 | 43.86 | |||
10. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 2:57.06 | 247 | 37.42 | 44.72 | 47.15 | 47.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 22/11/2013 - 17:36 | Mężczyzn, 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
16 lat i starsi |
1. | Kłos Grzegorz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:51.50 | 707 | 26.30 | 28.40 | 28.20 | 28.60 | |||
2. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświęcim | 1:52.28 | 693 | 26.58 | 28.60 | 28.55 | 28.55 | |||
3. | Kudła Łukasz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:52.37 | 691 | 27.01 | 29.56 | 28.35 | 27.45 | |||
4. | Żymańczyk Mateusz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:54.25 | 657 | 25.81 | 28.58 | 29.53 | 30.33 | |||
5. | Bałabuch Krystian SO | 95 | BOSiR Brzesko | 1:54.32 | 656 | 27.10 | 29.06 | 29.16 | 29.00 | |||
6. | Malczyk Marcin SO | 95 | Unia Oświęcim | 1:58.54 | 589 | 28.07 | 29.81 | 30.50 | 30.16 | |||
7. | Krogulski Filip SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:58.63 | 587 | 26.95 | 29.99 | 30.74 | 30.95 | |||
8. | Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:59.75 | 571 | 27.45 | 30.51 | 31.14 | 30.65 | |||
9. | Famulok Bartosz SO | 97 | AZS AWF Katowice | 2:02.72 | 530 | 28.92 | 32.66 | 32.23 | 28.91 | |||
10. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 2:03.08 | 526 | 28.86 | 31.79 | 32.53 | 29.90 | |||
11. | Ruszkowski Kacper SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:03.24 | 524 | 29.21 | 31.46 | 31.86 | 30.71 | |||
12. | Sowa Marcin | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:03.59 | 519 | 28.78 | 31.15 | 32.18 | 31.48 | |||
13. | Zając Kacper | 96 | Korona Kraków | 2:09.50 | 451 | 31.25 | 32.61 | 33.65 | 31.99 | |||
14. | Krawczyk Bartłomiej | 97 | Gilus Gilowice | 2:10.62 | 440 | 30.46 | 33.76 | 33.97 | 32.43 | |||
15. | Hankus Kamil | 95 | Start Katowice | 3:48.39 | 82 | 52.07 | 57.66 | 59.40 | 59.26 | |||
16. | Bębenek Maciej | 85 | Start Katowice | 4:22.15 | 54 | 58.91 | 1:07.92 | 1:09.32 | 1:06.00 | |||
17. | Matyja Jakub | 88 | Start Katowice | 5:00.01 | 36 | 1:11.61 | 1:16.92 | 1:17.17 | 1:14.31 |
15 lat |
1. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 2:04.34 | 510 | 28.74 | 32.11 | 33.08 | 30.41 | |||
2. | Brzykowski Krystian | 98 | Sokół Rzeszów | 2:06.02 | 490 | 29.16 | 32.11 | 32.94 | 31.81 | |||
3. | Zając Mikołaj | 98 | MOSM Tychy | 2:11.50 | 431 | 30.31 | 33.17 | |||||
4. | kuźmoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 2:15.80 | 391 | 29.93 | 34.79 | 36.29 | 34.79 |
14 lat |
1. | Macner Michał SO | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:03.99 | 514 | 28.51 | 31.58 | 32.44 | 31.46 | |||
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 2:04.85 | 504 | 29.04 | 32.25 | 33.02 | 30.54 | |||
3. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:05.56 | 495 | 28.85 | 31.70 | 32.62 | 32.39 | |||
4. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:05.68 | 494 | 28.97 | 32.74 | 32.88 | 31.09 | |||
5. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:06.75 | 481 | 29.63 | 32.35 | 33.03 | 31.74 | |||
6. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 2:09.34 | 453 | 30.09 | 32.32 | |||||
7. | Przechowski Rafał | 99 | Omega Olkusz | 2:16.00 | 390 | 29.68 | 35.67 | 36.72 | 33.93 | |||
8. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:16.75 | 383 | 30.96 | 34.10 | 35.69 | 36.00 | |||
9. | Ostrowski Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:18.54 | 369 | 31.17 | 35.49 | 36.21 | 35.67 | |||
10. | Gwóźdź Jan SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:19.23 | 363 | 30.78 | 35.98 | 36.60 | 35.87 |
13 lat |
1. | Błażej Mioduszewski | 00 | CKiS Skawina | 2:17.03 | 381 | 31.79 | 34.95 | 35.77 | 34.52 | |||
2. | Stano Jakub | 00 | Omega Olkusz | 2:25.02 | 321 | 32.94 | 37.54 | 38.92 | 35.62 | |||
3. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:26.94 | 309 | 32.79 | 38.21 | 39.17 | 36.77 | |||
4. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 2:29.31 | 294 | 33.83 | 38.41 | 39.03 | 38.04 |
PK | Szyjka Wojciech | 02 | Start Katowice | 4:17.64 | 57 | 55.94 | 1:08.05 | 1:07.21 | 1:06.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 22/11/2013 - 17:58 | Kobiet, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
16 lat i starsi |
1. | Ciszewska Sandra SO | 97 | Dziewiątka Kalisz | 2:22.09 | 602 | 33.00 | 36.17 | 36.69 | 36.23 | |||
2. | Baran Justyna SO | 96 | MKP Szczecin | 2:36.79 | 448 |
15 lat |
1. | Kwiatek Miriam | 98 | Gilus Gilowice | 2:21.47 | 610 | 33.00 | 35.33 | 36.51 | 36.63 | |||
2. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:21.66 | 608 | 32.52 | 36.01 | 37.04 | 36.09 | |||
3. | Kozik Anna SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:25.72 | 558 | 33.65 | 37.18 | 38.33 | 36.56 | |||
4. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 2:44.16 | 390 | 38.02 | 42.20 | 42.45 | 41.49 |
14 lat |
1. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:25.52 | 561 | 34.31 | 37.13 | 37.48 | 36.60 | |||
2. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:29.31 | 519 | 35.39 | 37.61 | 38.70 | 37.61 | |||
3. | Nycz Kamila | 99 | Gilus Gilowice | 2:35.38 | 460 | 36.33 | 39.44 | 40.37 | 39.24 |
13 lat |
1. | Lechowicz Nadia | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:35.21 | 462 | 37.17 | 39.95 | 40.19 | 37.90 | |||
2. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 2:35.90 | 456 | 1:17.21 | 39.41 | |||||
3. | Mydlarz Wiktoria SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:44.89 | 385 | 38.98 | 41.92 | 42.21 | 41.78 | |||
4. | Ziąbek Weronika | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:47.81 | 365 | 39.79 | 43.05 | 43.15 | 41.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 22/11/2013 - 18:08 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
16 lat i starsi |
1. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:58.33 | 721 | 27.71 | 30.20 | 30.05 | 30.37 | |||
2. | Łopaciński Kacper SO | 95 | Foka Sandomierz | 2:03.34 | 636 | 28.90 | 31.54 | 31.68 | 31.22 | |||
3. | Twarowski Jerzy SK | 95 | AZS AWF Katowice | 2:04.94 | 612 | 28.74 | 31.50 | 32.58 | 32.12 | |||
4. | Handzlik Rafał | 95 | Karol Wadowice | 2:05.87 | 599 | 29.80 | 31.45 | 32.20 | 32.42 | |||
5. | Lechowicz Artur | 97 | Korona Kraków | 2:13.24 | 505 | 31.00 | 32.97 | 34.59 | 34.68 | |||
6. | Krzewiński Patryk SO | 96 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:17.82 | 456 | 29.51 | 32.34 | 34.98 | 40.99 | |||
7. | Kalina Radosław | 96 | Bobry Dębica | 2:22.62 | 411 | 32.90 | 35.95 | 36.47 | 37.30 | |||
8. | Krawczyk Bartłomiej | 97 | Gilus Gilowice | 2:29.28 | 359 | 34.62 | 37.82 | 39.13 | 37.71 |
15 lat |
1. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:10.64 | 535 | 29.30 | 33.72 | 34.50 | 33.12 | |||
2. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:14.31 | 493 | 30.63 | 33.77 | 35.36 | 34.55 |
14 lat |
1. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:21.43 | 422 | 33.32 | 35.98 | 36.61 | 35.52 | |||
2. | Głąb Karol | 99 | Sokół Rzeszów | 2:22.48 | 413 | 32.74 | 36.50 | 37.46 | 35.78 | |||
3. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 2:29.43 | 358 | 34.45 | 38.07 | 38.79 | 38.12 | |||
4. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:34.10 | 326 | 36.56 | 39.04 | 40.02 | 38.48 |
13 lat |
1. | Kurleto Piotr | 00 | Korona Kraków | 2:27.26 | 374 | 35.01 | 37.49 | 39.11 | 35.65 | |||
2. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 2:29.09 | 360 | 35.03 | 38.65 | 38.64 | 36.77 | |||
3. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:29.11 | 360 | 35.21 | 38.49 | 38.73 | 36.68 | |||
4. | Biecki Szymon SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:30.07 | 353 | 35.92 | 38.33 | 39.46 | 36.36 | |||
5. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:30.14 | 353 | 35.13 | 39.17 | 38.90 | 36.94 | |||
6. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:32.41 | 337 | 35.64 | 38.76 | 39.68 | 38.33 | |||
7. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:36.59 | 311 | 35.61 | 38.98 | 41.56 | 40.44 | |||
8. | Greczanik Paweł S0 | 00 | Unia Oświęcim | 2:57.26 | 214 | 41.02 | 45.24 | 47.68 | 43.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 22/11/2013 - 18:22 | Kobiet, 400m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
15 lat |
1. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 4:59.02 | 665 |
50m: 100m: | 31.52 1:08.10 | 31.52 36.58 | 150m: 200m: | 1:46.38 2:24.14 | 38.28 37.76 | 250m: 300m: | 3:07.07 3:49.83 | 42.93 42.76 | 350m: 400m: | 4:25.20 4:59.02 | 35.37 33.82 |
2. | Kwiatek Miriam | 98 | Gilus Gilowice | 5:08.87 | 603 |
50m: 100m: | 32.47 1:09.25 | 32.47 36.78 | 150m: 200m: | 1:48.77 2:28.30 | 39.52 39.53 | 250m: 300m: | 3:12.77 3:57.63 | 44.47 44.86 | 350m: 400m: | 4:33.85 5:08.87 | 36.22 35.02 |
3. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 5:20.59 | 539 |
50m: 100m: | 33.84 1:12.38 | 33.84 38.54 | 150m: 200m: | 1:55.63 2:37.62 | 43.25 41.99 | 250m: 300m: | 3:22.49 4:08.04 | 44.87 45.55 | 350m: 400m: | 4:45.09 5:20.59 | 37.05 35.50 |
14 lat |
1. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:06.91 | 615 |
50m: 100m: | 32.46 1:10.18 | 32.46 37.72 | 150m: 200m: | 1:48.77 2:26.77 | 38.59 38.00 | 250m: 300m: | 3:09.50 3:53.16 | 42.73 43.66 | 350m: 400m: | 4:30.53 5:06.91 | 37.37 36.38 |
2. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:08.44 | 606 |
50m: 100m: | 33.25 1:12.54 | 33.25 39.29 | 150m: 200m: | 1:53.31 2:33.62 | 40.77 40.31 | 250m: 300m: | 3:14.28 3:56.21 | 40.66 41.93 | 350m: 400m: | 4:33.50 5:08.44 | 37.29 34.94 |
3. | Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:17.20 | 557 |
50m: 100m: | 33.20 1:12.69 | 33.20 39.49 | 150m: 200m: | 1:54.10 2:33.57 | 41.41 39.47 | 250m: 300m: | 3:18.79 4:04.49 | 45.22 45.70 | 350m: 400m: | 4:41.36 5:17.20 | 36.87 35.84 |
13 lat |
1. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 5:43.36 | 439 |
50m: 100m: | 37.41 1:21.38 | 37.41 43.97 | 150m: 200m: | 2:03.85 2:45.19 | 42.47 41.34 | 250m: 300m: | 3:36.48 4:26.32 | 51.29 49.84 | 350m: 400m: | 5:05.41 5:43.36 | 39.09 37.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 22/11/2013 - 18:34 | Mężczyzn, 400m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświęcim | 4:26.61 | 689 |
50m: 100m: | 28.24 1:00.82 | 28.24 32.58 | 150m: 200m: | 1:35.20 2:08.93 | 34.38 33.73 | 250m: 300m: | 2:46.19 3:24.41 | 37.26 38.22 | 350m: 400m: | 3:55.83 4:26.61 | 31.42 30.78 |
2. | Kliza Mateusz | 94 | AZS AGH Kraków | 4:32.14 | 648 |
50m: 100m: | 29.55 1:02.79 | 29.55 33.24 | 150m: 200m: | 1:38.43 2:13.60 | 35.64 35.17 | 250m: 300m: | 2:52.00 3:30.60 | 38.40 38.60 | 350m: 400m: | 4:01.70 4:32.14 | 31.10 30.44 |
3. | Szymanowski Jakub | 96 | Unia Oświęcim | 4:40.68 | 590 |
50m: 100m: | 29.98 1:03.43 | 29.98 33.45 | 150m: 200m: | 1:40.54 2:17.48 | 37.11 36.94 | 250m: 300m: | 2:54.36 3:32.40 | 36.88 38.04 | 350m: 400m: | 4:07.33 4:40.68 | 34.93 33.35 |
4. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 4:48.14 | 545 |
50m: 100m: | 29.84 1:04.43 | 29.84 34.59 | 150m: 200m: | 1:42.32 2:19.00 | 37.89 36.68 | 250m: 300m: | 2:59.27 3:40.07 | 40.27 40.80 | 350m: 400m: | 4:14.62 4:48.14 | 34.55 33.52 |
5. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 4:49.37 | 539 |
50m: 100m: | 30.39 1:05.09 | 30.39 34.70 | 150m: 200m: | 1:43.40 2:20.10 | 38.31 36.70 | 250m: 300m: | 3:01.81 3:43.75 | 41.71 41.94 | 350m: 400m: | 4:18.37 4:49.37 | 34.62 31.00 |
6. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 5:05.31 | 458 |
50m: 100m: | 32.01 1:09.65 | 32.01 37.64 | 150m: 200m: | 1:49.30 2:27.99 | 39.65 38.69 | 250m: 300m: | 3:11.00 3:55.97 | 43.01 44.97 | 350m: 400m: | 4:31.50 5:05.31 | 35.53 33.81 |
DYSKW. | Lechowicz Filip | 97 | Korona Kraków | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 19:05) |
15 lat |
1. | Brauntsch Marek | 98 | Gilus Gilowice | 5:05.68 | 457 |
50m: 100m: | 31.93 1:09.19 | 31.93 37.26 | 150m: 200m: | 1:49.04 2:28.07 | 39.85 39.03 | 250m: 300m: | 3:12.38 3:56.98 | 44.31 44.60 | 350m: 400m: | 4:32.10 5:05.68 | 35.12 33.58 |
14 lat |
1. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:45.28 | 562 |
50m: 100m: | 29.38 1:03.84 | 29.38 34.46 | 150m: 200m: | 1:40.78 2:17.69 | 36.94 36.91 | 250m: 300m: | 2:57.62 3:38.98 | 39.93 41.36 | 350m: 400m: | 4:12.67 4:45.28 | 33.69 32.61 |
2. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 4:49.44 | 538 |
50m: 100m: | 31.75 1:08.66 | 31.75 36.91 | 150m: 200m: | 1:44.66 2:20.66 | 36.00 36.00 | 250m: 300m: | 3:01.84 3:44.69 | 41.18 42.85 | 350m: 400m: | 4:17.92 4:49.44 | 33.23 31.52 |
3. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 4:54.41 | 511 |
50m: 100m: | 30.29 1:05.26 | 30.29 34.97 | 150m: 200m: | 1:43.39 2:21.12 | 38.13 37.73 | 250m: 300m: | 3:03.28 3:47.49 | 42.16 44.21 | 350m: 400m: | 4:21.93 4:54.41 | 34.44 32.48 |
4. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:54.49 | 511 |
50m: 100m: | 32.02 1:08.48 | 32.02 36.46 | 150m: 200m: | 1:47.48 2:25.22 | 39.00 37.74 | 250m: 300m: | 3:05.72 3:47.21 | 40.50 41.49 | 350m: 400m: | 4:21.75 4:54.49 | 34.54 32.74 |
5. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:56.50 | 501 |
50m: 100m: | 31.08 1:07.88 | 31.08 36.80 | 150m: 200m: | 1:47.55 2:27.03 | 39.67 39.48 | 250m: 300m: | 3:07.22 3:48.45 | 40.19 41.23 | 350m: 400m: | 4:23.51 4:56.50 | 35.06 32.99 |
6. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 5:04.60 | 462 |
50m: 100m: | 32.42 1:10.70 | 32.42 38.28 | 150m: 200m: | 1:50.43 2:28.96 | 39.73 38.53 | 250m: 300m: | 3:11.21 3:55.29 | 42.25 44.08 | 350m: 400m: | 4:30.78 5:04.60 | 35.49 33.82 |
7. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:06.35 | 454 |
50m: 100m: | 33.98 1:12.32 | 33.98 38.34 | 150m: 200m: | 1:50.97 2:28.87 | 38.65 37.90 | 250m: 300m: | 3:11.57 3:54.74 | 42.70 43.17 | 350m: 400m: | 4:31.07 5:06.35 | 36.33 35.28 |
8. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 5:08.38 | 445 |
50m: 100m: | 33.76 1:12.24 | 33.76 38.48 | 150m: 200m: | 1:51.73 2:30.11 | 39.49 38.38 | 250m: 300m: | 3:13.44 3:58.34 | 43.33 44.90 | 350m: 400m: | 4:34.18 5:08.38 | 35.84 34.20 |
9. | Winiarski Mateusz SK | 99 | Sokół Rzeszów | 5:09.90 | 438 |
50m: 100m: | 33.26 1:11.30 | 33.26 38.04 | 150m: 200m: | 1:50.78 2:30.30 | 39.48 39.52 | 250m: 300m: | 3:14.93 4:00.02 | 44.63 45.09 | 350m: 400m: | 4:35.44 5:09.90 | 35.42 34.46 |
10. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 5:13.96 | 422 |
50m: 100m: | 33.79 1:14.45 | 33.79 40.66 | 150m: 200m: | 1:54.02 2:33.32 | 39.57 39.30 | 250m: 300m: | 3:18.30 4:03.24 | 44.98 44.94 | 350m: 400m: | 4:39.30 5:13.96 | 36.06 34.66 |
11. | Badan Dawid SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:15.19 | 417 |
50m: 100m: | 32.71 1:10.56 | 32.71 37.85 | 150m: 200m: | 1:53.04 2:34.07 | 42.48 41.03 | 250m: 300m: | 3:17.89 4:02.75 | 43.82 44.86 | 350m: 400m: | 4:39.89 5:15.19 | 37.14 35.30 |
13 lat |
1. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 5:15.65 | 415 |
50m: 100m: | 35.00 1:12.12 | 35.00 37.12 | 150m: 200m: | 1:50.42 2:30.07 | 38.30 39.65 | 250m: 300m: | 3:13.84 3:59.19 | 43.77 45.35 | 350m: 400m: | 4:38.31 5:15.65 | 39.12 37.34 |
2. | Plutecki Dawid | 00 | SMS Galicja Kraków | 5:21.79 | 391 |
50m: 100m: | 33.26 1:12.59 | 33.26 39.33 | 150m: 200m: | 1:54.28 2:34.74 | 41.69 40.46 | 250m: 300m: | 3:22.08 4:09.05 | 47.34 46.97 | 350m: 400m: | 5:21.79 |
3. | Niedziela Hubert SO | 00 | Unia Oświęcim | 5:36.75 | 342 |
50m: 100m: | 36.43 1:18.84 | 36.43 42.41 | 150m: 200m: | 2:01.10 2:43.51 | 42.26 42.41 | 250m: 300m: | 3:30.87 4:18.88 | 47.36 48.01 | 350m: 400m: | 4:58.89 5:36.75 | 40.01 37.86 |
4. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 5:48.48 | 308 |
50m: 100m: | 35.17 1:19.19 | 35.17 44.02 | 150m: 200m: | 2:05.19 2:48.38 | 46.00 43.19 | 250m: 300m: | 3:38.24 4:27.79 | 49.86 49.55 | 350m: 400m: | 5:48.48 |
5. | Piwowarczyk Artur SO | 00 | Unia Oświęcim | 6:11.71 | 254 |
50m: 100m: | 40.45 1:29.40 | 40.45 48.95 | 150m: 200m: | 2:15.13 2:58.70 | 45.73 43.57 | 250m: 300m: | 3:52.59 4:46.37 | 53.89 53.78 | 350m: 400m: | 5:29.81 6:11.71 | 43.44 41.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22/11/2013 - 18:58 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | LO | SMS Oświęcim | 8:30.85 | 710 |
Kozłowska Anna SO Szczepanik Joanna SO Podlewska Miriam Kunka Kamila SO | 96 96 97 96 | 30.62 28.52 29.67 29.42 | 33.20 32.60 32.99 | 32.16 33.04 33.29 | 31.85 32.17 32.51 32.39 | 2:07.83 2:06.33 2:08.60 2:08.09 |
2. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 8:46.31 | 650 |
Piechocka Jagoda Sirignano Luigia SK Radlińska Marcelina Kawecka Anna | 90 96 93 92 | 30.55 29.26 30.08 29.34 | 34.11 33.42 33.27 33.03 | 34.45 34.40 34.21 34.15 | 34.21 33.99 34.00 33.84 | 2:13.32 2:11.07 2:11.56 2:10.36 |
3. | III GMS SMS | SMS Oświęcim | 9:18.37 | 544 |
Mendyk Adrianna SO Rybak Aleksandra SO Trojanowska Zuzanna SO Kolber Roksana | 98 98 98 98 | 31.31 32.13 30.99 34.25 | 35.46 35.43 35.19 38.02 | 35.53 36.97 35.72 37.88 | 32.71 36.75 35.11 34.92 | 2:15.01 2:21.28 2:17.01 2:25.07 |
15 lat |
1. | III GMS | Unia Oświęcim | 8:57.95 | 608 |
Gruca Marcelina SO Maślany Katarzyna SO Kozik Anna SO Pankowska Wiktoria SO | 98 98 98 98 | 30.89 30.75 30.39 29.96 | 33.51 35.16 34.87 34.52 | 33.63 35.14 35.95 35.66 | 33.06 33.79 35.29 35.38 | 2:11.09 2:14.84 2:16.50 2:15.52 |
2. | III GMS 2 | Unia Oświęcim | 9:12.73 | 561 |
Wolny Magdalena SO Haspert Dorota SO Rugała Anna SO Musioł Wiktoria SO | 98 98 98 98 | 30.84 31.11 29.20 | 34.40 34.56 33.54 | 35.32 35.78 35.03 | 35.83 34.74 34.34 | 2:16.39 2:16.19 2:28.04 2:12.11 |
14 lat |
1. | GMS | Unia Oświęcim | 8:54.92 | 619 |
Adamiec Dominika SO Lichwa Dominika SO Leszczyńska Klaudia Julia SO Śliwowska Katarzyna SO | 99 99 99 99 | 31.09 30.86 30.40 30.13 | 35.41 33.77 34.43 33.61 | 35.36 34.70 35.44 34.62 | 33.30 33.94 34.34 33.52 | 2:15.16 2:13.27 2:14.61 2:11.88 |
2. | II 99r UKP,,UNIA'' OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 9:08.23 | 575 |
Prochownik Olimpia SO Pająk Liliana SO Kuś Natalia SO Palka Maria SO | 99 99 99 99 | 30.32 30.61 32.12 31.63 | 33.89 34.04 36.88 34.71 | 35.51 35.52 37.19 35.74 | 34.74 33.63 36.83 34.87 | 2:14.46 2:13.80 2:23.02 2:16.95 |
13 lat |
1. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 9:28.18 | 516 |
Gorczyca Oliwia SO Mydlarz Wiktoria SO Pisarek Justyna SO Węgrzyn Natalia SO | 00 00 00 00 | 32.99 32.23 30.71 | 37.65 37.36 34.20 | 38.17 38.85 35.01 | 35.93 37.37 34.14 | 2:23.57 2:24.74 2:25.81 2:14.06 |
2. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 9:39.37 | 487 |
Wojciechowska Maria SO Gruca Alicja SO Sałbut Roksana SO Kolodziej Katarzyna SO | 00 00 00 00 | 32.31 34.58 33.48 32.40 | 35.90 37.47 36.07 | 36.97 38.57 37.06 | 36.37 36.81 37.64 36.24 | 2:21.55 2:28.89 2:27.16 2:21.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22/11/2013 - 19:18 | Mężczyzn, 4 x 200m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 7:44.64 | 682 |
Wysoczyński Mateusz Kliza Mateusz Łuczak Piotr Suzin Marcin | 93 94 92 93 | 26.00 26.84 26.46 28.08 | 27.95 28.89 29.48 31.92 | 28.19 29.91 30.14 32.37 | 27.51 29.25 29.55 32.10 | 1:49.65 1:54.89 1:55.63 2:04.47 |
15 lat |
1. | III GMS | Unia Oświęcim | 7:58.51 | 624 |
Ulatowski Wojciech SO Seremet Konrad SO Hojda Bartłomiej SO Topolski Arkadiusz SO | 98 98 98 98 | 27.93 27.16 27.07 26.08 | 30.14 30.79 31.65 29.97 | 29.94 32.01 32.81 30.72 | 29.30 30.94 31.99 30.01 | 1:57.31 2:00.90 2:03.52 1:56.78 |
2. | III GMS 2 | SMS Oświęcim | 8:31.83 | 510 |
Kłapa Filip SO Przybylski Michał SO Wawro Wojciech SO Grabarczyk Olaf SO | 98 98 98 98 | 28.96 28.86 28.97 29.24 | 31.53 32.73 33.59 32.38 | 32.38 34.58 34.51 33.24 | 31.78 32.76 33.86 32.46 | 2:04.65 2:08.93 2:10.93 2:07.32 |
14 lat |
1. | I 99r UKP,,UNIA'' OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 8:22.43 | 539 |
Fiedosiuk Rafał SO Goleniec Kamil SO Marczuk Szymon SO Drozd Tymoteusz SO | 99 99 99 99 | 28.54 28.44 28.51 28.32 | 32.10 32.16 33.54 32.71 | 32.43 33.17 33.08 32.58 | 32.05 33.14 30.45 31.21 | 2:05.12 2:06.91 2:05.58 2:04.82 |
2. | GMS OŚWIĘCIM 99r | SMS Oświęcim | 8:22.82 | 538 |
Macner Michał SO Krulikowski Maciej SO Wasiuk Jakub SO Kempa Mikołaj SO | 99 99 99 99 | 29.26 29.08 29.81 27.11 | 31.95 32.14 33.27 30.71 | 32.50 33.68 33.85 31.99 | 30.76 32.53 32.87 31.31 | 2:04.47 2:07.43 2:09.80 2:01.12 |
13 lat |
1. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 9:18.44 | 392 |
Michalczyk Andrzej SO Niedziela Hubert SO Opolka Kacper SO Greczanik Paweł S0 | 00 00 00 00 | 30.83 31.64 30.83 33.04 | 34.70 36.06 35.56 38.79 | 35.59 37.23 37.02 39.33 | 32.18 34.26 33.91 37.47 | 2:13.30 2:19.19 2:17.32 2:28.63 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 9:34.10 | 361 |
Biecki Szymon SO Chromik Mateusz SO Mayerberg Kacper SO Jedliński Radoslaw S0 | 00 00 00 00 | 30.61 31.72 33.77 33.20 | 34.32 36.96 37.24 40.07 | 35.91 37.13 39.04 41.22 | 31.65 34.33 37.16 39.77 | 2:12.49 2:20.14 2:27.21 2:34.26 |
3. | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 10:32.75 | 270 |
Babiuch Filip S0 Piwowarczyk Artur SO Szczęśniak Patryk S0 Szałaśny Bartosz SO | 00 00 00 00 | 33.61 37.33 35.91 | 42.92 40.95 | 43.00 42.10 41.41 | 35.73 41.48 40.21 39.27 | 2:29.22 2:44.73 2:41.26 2:37.54 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |