Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich Oświęcim, 19/ - 21/7/2013 |
4 - LMP Juniorów 15-letnich DZIEŃ II Finały | 20/7/2013 - 17:00 |
Konkurencja 15 20/7/2013 - 17:12 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 28.23 | Radlińska Marcelina | 00203 | Paphos (CYP) | 2008 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Nogaj Paulina | 98 | Wodnik Radom | 28.18 | 704 | RP 15 |
2. | Olszewska Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 28.98 | 647 | |||
3. | Szelwach Natalia | 98 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 29.01 | 645 | |||
4. | Szkarłat Julia | 98 | Śląsk Wrocław | 29.08 | 640 | |||
5. | Przybyslawska Aleksandra | 98 | Wodnik Radom | 29.26 | 628 | |||
6. | Peda Paulina | 98 | Piątka Chorzów | 29.46 | 616 | |||
7. | Klimczak Adrianna | 98 | Skra Bełchatów | 29.80 | 595 | |||
8. | Popova Anguela | 98 | Dziewiątka Kalisz | 30.27 | 568 |
Finał B |
9. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 30.59 | 550 |
10. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 30.63 | 548 | |||
11. | Pawelec Natalia | 98 | Dziewiątka Kalisz | 30.75 | 541 | |||
12. | Sokołowska Sandra | 98 | Juvenia Białystok | 31.07 | 525 | |||
13. | Oleba Małgorzata | 98 | MKP Szczecin | 31.28 | 514 | |||
14. | Barwicka Aleksandra | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 31.52 | 503 | |||
15. | Sajecka Zofia | 98 | Skalar Warszawa | 32.26 | 469 | |||
16. | Giedzicz Katarzyna | 98 | Juvenia Białystok | 32.33 | 466 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 20/7/2013 - 17:16 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 25.39 | Sendyk Paweł | 00916 | Olsztyn | 2012 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Andreose Jan Luigi | 98 | AZS AWF Wrocław | 25.77 | 659 |
2. | Chrzanowski Damian | 98 | MZOS Płock | 26.16 | 630 | |||
3. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 26.30 | 620 | |||
4. | Piwowarski Konrad | 98 | Płetwal Szczytno | 26.55 | 602 | |||
5. | Przybysz Daniel | 98 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 26.63 | 597 | |||
6. | Kusto Robert | 98 | Orka Lubań | 26.64 | 596 | |||
7. | Okupnik Jakub | 98 | Śląsk Wrocław | 26.96 | 575 | |||
8. | Mikulski Krzysztof | 98 | Znicz Koszalin | 27.22 | 559 |
Finał B |
9. | Książek Jakub | 98 | MKP Kołobrzeg | 26.92 | 578 |
10. | Dereń Kacper | 98 | Dziewiątka Dzierżoniów | 27.03 | 571 | |||
11. | Ellgoth Piotr | 98 | Piątka Chorzów | 27.65 | 533 | |||
12. | Perkowski Wiktor | 98 | Jagiellonka Warszawa | 27.74 | 528 | |||
13. | Kruszyna Jakub | 98 | MKS Piaseczno | 27.91 | 519 | |||
Dyba Jakub | 98 | Posnania Poznań | 27.91 | 519 | ||||
15. | Przybyła Kacper SO | 98 | Unia Oświęcim | 28.01 | 513 | |||
16. | Milczarek Piotr | 98 | UKS 190 Łódź | 29.07 | 459 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 20/7/2013 - 17:26 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 29.62 | Naziębło Klaudia | 00101 | Belgrade (SRB) | 2008 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Naskręt Agata | 98 | Astoria Bydgoszcz | 30.32 | 710 |
2. | Białkowska Gabriela | 98 | Korner Zielona Góra | 30.99 | 665 | |||
3. | Kurowska Wanda | 98 | SMS Galicja Kraków | 31.15 | 655 | |||
4. | Soliwoda Klaudia | 98 | Nawa Skierniewice | 31.22 | 651 | |||
5. | Peda Paulina | 98 | Piątka Chorzów | 31.60 | 627 | |||
6. | Kościk Patrycja | 98 | Sparta Biłgoraj | 32.13 | 597 | |||
7. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 32.42 | 581 | |||
8. | Augustyniak Katarzyna | 98 | Korner Zielona Góra | 32.77 | 563 |
Finał B |
9. | Saczuk Aleksandra | 98 | Lublinianka Lublin | 32.37 | 584 |
10. | Olszewska Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 32.38 | 583 | |||
11. | Smaga Anna | 98 | Śląsk Wrocław | 32.79 | 562 | |||
12. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 32.96 | 553 | |||
13. | Bajura Marta | 98 | Wodnk 29 Katowice | 33.14 | 544 | |||
14. | Wątor Karolina | 98 | SMS Galicja Kraków | 33.31 | 536 | |||
15. | Koral Julia | 98 | Górnik Radlin | 34.09 | 500 | |||
16. | Marciniak Sara | 98 | Astoria Bydgoszcz | 35.55 | 441 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 20/7/2013 - 17:36 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 27.31 | Mączewski Adam | 03914 | Warsaw | 2005 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 27.57 | 662 |
2. | Andreose Jan Luigi | 98 | AZS AWF Wrocław | 27.79 | 647 | |||
3. | Sawczuk Oskar | 98 | Trójka Łódź | 28.07 | 628 | |||
4. | Więckowski Jakub | 98 | MKP Szczecin | 28.73 | 585 | |||
5. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 28.92 | 574 | |||
6. | Danilewski Maciej | 98 | Juvenia Białystok | 29.12 | 562 | |||
7. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 29.19 | 558 | |||
8. | Biernacki Kacper | 98 | Znicz Koszalin | 29.21 | 557 |
Finał B |
9. | Niedziałek Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 29.08 | 564 |
10. | Wiertelak Karol | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.28 | 553 | |||
11. | Rudkowski Kai | 98 | Korner Zielona Góra | 29.36 | 548 | |||
12. | Małecki Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.38 | 547 | |||
13. | Piechowiak Michał | 98 | Korner Zielona Góra | 29.55 | 538 | |||
14. | Napieraj Jan | 98 | Polonia Warszawa | 29.95 | 517 | |||
15. | Bury Kamil | 98 | Górnik Radlin | 30.32 | 498 | |||
16. | Arcab Mateusz | 98 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 30.82 | 474 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 20/7/2013 - 17:46 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 4:16.70 | Kilijańska Donata | 00612 | Helsinki (FIN) | 2010 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
Finał A |
1. | Kotowicz Anna | 98 | MOS Ełk | 4:29.30 | 700 | 1:03.73 | 1:08.65 | 1:09.23 | 1:07.69 |
2. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:37.47 | 640 | 1:05.24 | 1:09.72 | 1:12.11 | 1:10.40 | |||
3. | Bednarek Aleksandra | 98 | Jedynka Łódź | 4:38.94 | 630 | 1:07.10 | 1:10.80 | 1:11.60 | 1:09.44 | |||
4. | Pokrywka Karolina | 98 | UKS 190 Łódź | 4:39.85 | 624 | 1:04.25 | 1:09.49 | 1:13.11 | 1:13.00 | |||
5. | Wojciechowska Joanna | 98 | Orlik Lublin | 4:41.13 | 615 | 1:05.69 | 1:10.48 | 1:12.02 | 1:12.94 | |||
6. | Wardzińska Martyna | 98 | Trójka Łódź | 4:41.24 | 614 | 1:06.05 | 1:11.45 | 1:13.22 | 1:10.52 | |||
7. | Jarocha Wiktoria | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 4:45.15 | 589 | 1:07.16 | 1:11.99 | 1:13.52 | 1:12.48 | |||
8. | Gruszczyńska Aleksandra | 98 | Unia Oświęcim | 4:46.35 | 582 | 1:06.57 | 1:12.71 | 1:14.14 | 1:12.93 |
Finał B |
9. | Rogowska Paulina | 98 | Salos Cortile Kielce | 4:43.11 | 602 | 1:06.21 | 1:11.17 | 1:13.83 | 1:11.90 |
10. | Wieczorek Magdalena | 98 | Fala Kraśnik | 4:47.14 | 577 | 1:06.93 | 1:13.37 | 1:14.37 | 1:12.47 | |||
11. | Mesjasz Julia | 98 | Meduza Pajęczno | 4:47.70 | 574 | 1:08.68 | 1:14.59 | 1:14.09 | 1:10.34 | |||
12. | Mazur Maja | 98 | Salos Cortile Kielce | 4:48.48 | 569 | 1:06.92 | 1:14.04 | 1:14.50 | 1:13.02 | |||
13. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:49.94 | 561 | 1:07.80 | 1:13.66 | 1:14.61 | 1:13.87 | |||
14. | Popiel Magdalena | 98 | Juvenia Białystok | 4:50.13 | 560 | 1:07.72 | 1:14.87 | 1:14.95 | 1:12.59 | |||
15. | Mycak Katarzyna | 98 | Zryw Opole | 4:54.96 | 532 | 1:08.34 | 1:14.41 | 1:16.27 | 1:15.94 | |||
16. | Oleba Małgorzata | 98 | MKP Szczecin | 5:00.08 | 506 | 1:10.62 | 1:15.90 | 1:17.57 | 1:15.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 20/7/2013 - 18:05 | Chłopców, 400m dowolny | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 4:01.28 | Wojdak Wojciech | 03106 | Oswiecim | 2011 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
Finał A |
1. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 4:07.96 | 699 | 58.09 | 1:03.68 | 1:04.49 | 1:01.70 |
2. | Kasztelan Mateusz | 98 | MOS Ełk | 4:13.39 | 655 | 59.78 | 1:05.10 | 1:05.70 | 1:02.81 | |||
3. | Chrzanowski Damian | 98 | MZOS Płock | 4:13.44 | 654 | 1:00.56 | 1:05.16 | 1:05.60 | 1:02.12 | |||
4. | Dereń Kacper | 98 | Dziewiątka Dzierżoniów | 4:13.59 | 653 | 59.97 | 1:05.34 | 1:05.96 | 1:02.32 | |||
5. | Sinitchine Radoslaw | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:15.11 | 641 | 1:00.13 | 1:05.23 | 1:06.29 | 1:03.46 | |||
6. | Chodań Alan | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:16.07 | 634 | 1:00.56 | 1:04.88 | 1:06.33 | 1:04.30 | |||
7. | Zapalski Konrad | 98 | Fala Kraśnik | 4:20.13 | 605 | 1:00.82 | 1:05.91 | 1:07.15 | 1:06.25 | |||
8. | Popis Emil SR | 98 | Victoria Racibórz | 4:20.33 | 604 | 1:01.89 | 1:06.60 | 1:07.38 | 1:04.46 |
Finał B |
9. | Szpojankowski Kacper | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:21.50 | 596 | 1:01.65 | 1:07.71 | 1:07.75 | 1:04.39 |
10. | Kuźma Bartosz | 98 | Jedynka Ożarów Maz. | 4:22.14 | 591 | 1:02.45 | 1:08.04 | 1:08.92 | 1:02.73 | |||
11. | Masłowski Mateusz | 98 | Śląsk Wrocław | 4:23.01 | 585 | 1:02.29 | 1:07.37 | 1:07.84 | 1:05.51 | |||
12. | Rybak Konrad | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 4:23.19 | 584 | 1:02.11 | 1:07.35 | 1:07.78 | 1:05.95 | |||
13. | Nowak Mateusz | 98 | Neptun Stargard Szcz. | 4:26.65 | 562 | 1:01.98 | 1:08.06 | 1:08.70 | 1:07.91 | |||
14. | Grzymski Mateusz | 98 | Śląsk Wrocław | 4:27.10 | 559 | 1:01.88 | 1:08.22 | 1:09.11 | 1:07.89 | |||
15. | Lis Patryk | 98 | Avia Świdnik | 4:27.75 | 555 | 1:02.75 | 1:08.72 | 1:09.22 | 1:07.06 | |||
16. | Kotas Wiktor | 98 | Skra Bełchatów | 4:32.98 | 523 | 1:00.41 | 1:09.11 | 1:12.39 | 1:11.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 20/7/2013 - 18:23 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 2:29.47 | Zachoszcz Paulina | 00416 | Gorzow Wlkp. | 2008 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Wikieł Angelika SR | 98 | UŚKS Ostrołęka | 2:35.01 | 730 | 1:15.15 | 1:19.86 |
2. | Mietlińska Agata | 98 | Gilus Gilowice | 2:38.08 | 688 | 1:16.06 | 1:22.02 | ||||
3. | Duda Natasza | 98 | Trójka Łódź | 2:41.37 | 647 | 1:17.66 | 1:23.71 | ||||
4. | Majszutowicz Paulina | 98 | MKP Szczecin | 2:43.49 | 622 | 1:18.67 | 1:24.82 | ||||
5. | Gasin Nadia | 98 | Ikar Mielec | 2:47.08 | 583 | 1:20.87 | 1:26.21 | ||||
6. | Błuś Barbara Bożena | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 2:48.00 | 573 | 1:19.61 | 1:28.39 | ||||
7. | Kietrys Nikola | 98 | Znicz Koszalin | 2:48.68 | 566 | 1:19.62 | 1:29.06 | ||||
DYSKW. | Spoljar Sylwia | 98 | Piątka Chorzów | ||||||||
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (Czas: 18:12) |
Finał B |
9. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:49.11 | 562 | 1:22.81 | 1:26.30 |
10. | Radoń Sonia | 98 | SMS Galicja Kraków | 2:49.13 | 562 | 1:19.97 | 1:29.16 | |||
11. | Hryciuk Patrycja | 98 | Huragan Międzyrzec Pdl. | 2:49.51 | 558 | 1:22.19 | 1:27.32 | |||
12. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 2:51.16 | 542 | 1:23.42 | 1:27.74 | |||
13. | Warmińska Daria SR | 98 | Unia Oświęcim | 2:52.91 | 526 | 1:22.70 | 1:30.21 | |||
14. | Czuk Agata | 98 | Warta Poznań | 2:53.52 | 520 | 1:22.50 | 1:31.02 | |||
15. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 2:53.73 | 518 | 1:22.58 | 1:31.15 | |||
16. | Koral Julia | 98 | Górnik Radlin | 2:53.90 | 517 | 1:23.22 | 1:30.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 20/7/2013 - 18:38 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 2:18.70 | Zbutowicz Karol | 00213 | Utrecht (NED) | 2013 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Zbutowicz Karol | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:22.07 | 714 | 1:08.96 | 1:13.11 |
2. | Januszanis Jakub | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 2:26.00 | 658 | 1:10.06 | 1:15.94 | |||
3. | Trela Karol | 98 | Gilus Gilowice | 2:26.19 | 655 | 1:10.49 | 1:15.70 | |||
4. | Zuchowicz Jan | 98 | Skalar Warszawa | 2:27.49 | 638 | 1:10.53 | 1:16.96 | |||
5. | Marek Marcin | 98 | Górnik Radlin | 2:29.11 | 618 | 1:12.82 | 1:16.29 | |||
6. | Misiarz Adrian | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:29.95 | 607 | 1:12.22 | 1:17.73 | |||
7. | Walaszek Jedrzej | 98 | Skalar Słupsk | 2:31.41 | 590 | 1:11.47 | 1:19.94 | |||
8. | Wawryca Szymon SR | 98 | Just Swim Jelenia Góra | 2:32.82 | 574 | 1:13.54 | 1:19.28 |
Finał B |
9. | Ostrowski Igor | 98 | Polski Związek Pływacki | 2:30.14 | 605 | 1:12.52 | 1:17.62 |
10. | Szymanek Sebastian | 98 | Delfinek Łuków | 2:32.19 | 581 | 1:13.88 | 1:18.31 | |||
11. | Szydłowski Kamil | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 2:33.90 | 562 | 1:15.03 | 1:18.87 | |||
12. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:35.49 | 545 | 1:15.31 | 1:20.18 | |||
13. | Turek Maksymilian | 98 | Śląsk Wrocław | 2:35.58 | 544 | 1:13.85 | 1:21.73 | |||
14. | Brzykowski Krystian | 98 | Sokół Rzeszów | 2:36.60 | 533 | 1:15.81 | 1:20.79 | |||
15. | Szulich Igor | 98 | Delfin Legionowo | 2:37.19 | 527 | 1:16.79 | 1:20.40 | |||
16. | Kubiś Jakub | 98 | Orlik Lublin | 2:38.15 | 517 | 1:16.61 | 1:21.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 20/7/2013 - 18:52 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 2:17.63 | Szczepaniak Karolina | 00114 | Gorzow Wlkp. | 2007 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Nogaj Paulina | 98 | Wodnik Radom | 2:23.35 | 681 | 1:06.48 | 1:16.87 |
2. | Kwiatek Miriam | 98 | Gilus Gilowice | 2:25.08 | 657 | 1:07.66 | 1:17.42 | |||
3. | Naskręt Agata | 98 | Astoria Bydgoszcz | 2:27.10 | 630 | 1:07.13 | 1:19.97 | |||
4. | Sajecka Zofia | 98 | Skalar Warszawa | 2:29.51 | 600 | 1:09.85 | 1:19.66 | |||
5. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:30.48 | 589 | 1:12.22 | 1:18.26 | |||
6. | Smaga Anna | 98 | Śląsk Wrocław | 2:32.59 | 565 | 1:10.66 | 1:21.93 | |||
7. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 2:33.96 | 550 | 1:10.15 | 1:23.81 | |||
8. | Hasny Marta | 98 | Zryw Opole | 2:34.08 | 548 | 1:13.35 | 1:20.73 |
Finał B |
9. | Bejuk Oliwia | 98 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:32.11 | 570 | 1:14.15 | 1:17.96 |
10. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:34.10 | 548 | 1:11.39 | 1:22.71 | |||
11. | Krzywińska Sara | 98 | Juvenia Wrocław | 2:34.83 | 540 | 1:11.48 | 1:23.35 | |||
12. | Szelwach Natalia | 98 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:35.44 | 534 | 1:11.67 | 1:23.77 | |||
13. | Saczuk Aleksandra | 98 | Lublinianka Lublin | 2:36.28 | 525 | 1:13.24 | 1:23.04 | |||
14. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:36.46 | 524 | 1:13.83 | 1:22.63 | |||
15. | Błuś Barbara Bożena | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 2:36.59 | 522 | 1:15.30 | 1:21.29 | |||
16. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:38.30 | 506 | 1:15.10 | 1:23.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 20/7/2013 - 19:06 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Wyniki Finał |
RP 15 lat | 2:07.56 | Cieślak Marcin | 03914 | Gorzow Wlkp. | 2007 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Zbutowicz Karol | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:11.57 | 650 | 1:03.72 | 1:07.85 |
2. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:12.97 | 630 | 1:03.57 | 1:09.40 | |||
3. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:14.77 | 605 | 1:04.79 | 1:09.98 | |||
4. | Milczarek Piotr | 98 | UKS 190 Łódź | 2:15.21 | 599 | 1:03.90 | 1:11.31 | |||
5. | Drzyzga Oskar | 98 | Śląsk Wrocław | 2:18.47 | 558 | 1:04.84 | 1:13.63 | |||
6. | Stawikowski Patryk | 98 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:19.12 | 550 | 1:05.46 | 1:13.66 | |||
7. | Dębski Dominik | 98 | Trójka Łódź | 2:19.50 | 545 | 1:06.39 | 1:13.11 | |||
8. | Januszanis Jakub | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 2:27.79 | 458 | 1:10.44 | 1:17.35 |
Finał B |
9. | Krakowiak Waldemar | 98 | Fregata Swimming Poznań | 2:18.61 | 556 | 1:04.27 | 1:14.34 |
10. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:19.85 | 541 | 1:05.03 | 1:14.82 | |||
11. | Danilewski Maciej | 98 | Juvenia Białystok | 2:19.90 | 541 | 1:04.91 | 1:14.99 | |||
12. | Gierszewski Jan | 98 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:20.65 | 532 | 1:05.27 | 1:15.38 | |||
13. | Gawron Gerard | 98 | Ikar Mielec | 2:23.66 | 499 | 1:06.82 | 1:16.84 | |||
14. | Ellgoth Piotr | 98 | Piątka Chorzów | 2:24.31 | 492 | 1:09.54 | 1:14.77 | |||
15. | Świderski Bartłomiej | 98 | Pingwiny Warszawa | 2:24.51 | 490 | 1:07.19 | 1:17.32 | |||
16. | Sołtowski Dominik | 98 | MOS Ełk | 2:25.71 | 478 | 1:08.79 | 1:16.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 20/7/2013 - 19:20 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
RP 15 lat | 4:02.92 | Jordan Kraków | 00106 | Oświęcim | 2011 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | GIM 92 Ursynów Warszawa | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:05.87 | 638 |
Węcławiak Irena Górecka Marta | +0,93 +0,52 | 1:03.93 1:01.01 | Jankowska Klaudia Kondrasiuk Małgorzata | +0,48 +0,67 | 59.61 1:01.32 |
2. | Wodnik Radom | Wodnik Radom | 4:06.63 | 632 |
Sonta Magdalena Mendyk Adrianna SO | +0,79 +0,35 | 1:05.28 1:02.91 | Przybyslawska Aleksandra Nogaj Paulina | +0,62 +0,23 | 1:00.18 58.26 |
3. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:11.97 | 593 |
Gruca Marcelina SO Musioł Wiktoria SO | +0,81 +0,31 | 1:03.24 1:03.36 | Maślany Katarzyna SO Gruszczyńska Aleksandra | +0,34 +0,26 | 1:03.48 1:01.89 |
4. | Korner Zielona Góra | Korner Zielona Góra | 4:12.95 | 586 |
Białkowska Gabriela Gawlicka Maja | +0,82 +0,72 | 1:03.50 1:02.93 | Lach Paulina Augustyniak Katarzyna | +0,69 +0,49 | 1:03.43 1:03.09 |
5. | Śląsk Wrocław | Śląsk Wrocław | 4:15.02 | 572 |
Stawarz Sandra Dykij Dominika | +0,75 +0,60 | 1:04.15 1:05.79 | Smaga Anna Szkarłat Julia | +0,79 +0,53 | 1:03.52 1:01.56 |
6. | MKP Szczecin | MKP Szczecin | 4:17.94 | 553 |
Majszutowicz Paulina Wosicka Wiktoria | +0,86 +0,31 | 1:06.35 1:05.06 | Oleba Małgorzata Lewandowska Aleksandra | +0,63 +0,59 | 1:05.54 1:00.99 |
7. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 4:18.84 | 547 |
Haspert Dorota SO Warmińska Daria SR | +0,89 +0,30 | 1:04.50 1:05.10 | Wolny Magdalena SO Pankowska Wiktoria SO | +0,32 +0,52 | 1:05.21 1:04.03 |
8. | Słowianka Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzów Wlkp. | 4:20.85 | 534 |
Trzcińska Gabriela Bejuk Oliwia | +1,05 +0,67 | 1:06.82 1:06.62 | Szelwach Natalia Van Doorne Gabriela | +0,42 +0,59 | 1:02.18 1:05.23 |
9. | Piętnastka Bydgoszcz | Piętnastka Bydgoszcz | 4:23.53 | 518 |
Olbińska Daria Piotrowska Klaudia | +0,85 +0,32 | 1:05.33 1:05.09 | Woroniecka Weronika Tomasik Sara | +0,23 +0,68 | 1:06.16 1:06.95 |
10. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 4:31.71 | 473 |
Kurowska Wanda Radoń Sonia | +0,83 +0,58 | 1:09.80 1:05.41 | Mielczarek Anna Wątor Karolina | +0,15 +0,73 | 1:04.76 1:11.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 20/7/2013 - 19:38 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
RP 15 lat | 3:39.68 | BUKS Warszawa | 00414 | Warszawa | 2005 |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MZOS Płock | MZOS Płock | 3:44.29 | 591 |
Sternak Piotr Makowski Igor | +0,83 +0,59 | 54.56 58.50 | Porwat Michał Chrzanowski Damian | +0,62 +0,48 | 56.31 54.92 |
2. | Kormoran Olsztyn | Kormoran Olsztyn | 3:45.66 | 580 |
Szpojankowski Kacper Sinitchine Radoslaw | +0,76 +0,37 | 56.21 56.62 | Chodań Alan Zbutowicz Karol | +0,54 +0,42 | 56.87 55.96 |
3. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 3:45.88 | 578 |
Topolski Arkadiusz SO Seremet Konrad SO | +0,77 +0,35 | 56.30 55.23 | Hojda Bartłomiej SO Ulatowski Wojciech SO | +0,29 +0,34 | 57.79 56.56 |
4. | Znicz Koszalin | Znicz Koszalin | 3:47.15 | 569 |
Mikulski Krzysztof Wysocki Mateusz | +0,81 +0,53 | 55.45 57.06 | Mikołajczak Kamil Biernacki Kacper | +0,65 +0,22 | 59.12 55.52 |
5. | MKP Szczecin | MKP Szczecin | 3:47.54 | 566 |
Więckowski Jakub Olejnik Aleksander | +0,72 +0,36 | 56.27 57.15 | Biaduń Michał Wawrzynkiewicz Piotr | +0,38 +0,63 | 57.33 56.79 |
6. | Korner Zielona Góra | Korner Zielona Góra | 3:48.82 | 556 |
Sakrajda Jakub Krysiak Kacper | +0,84 +0,52 | 57.26 58.48 | Piechowiak Michał Rudkowski Kai | +0,44 +0,56 | 56.54 56.54 |
7. | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 3:51.31 | 538 |
Drzyzga Oskar Szczutkowski Robert | +0,77 +0,61 | 57.84 56.94 | Cwalina Piotr Masłowski Mateusz | +0,53 +0,52 | 58.03 58.50 |
8. | Słowianka Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzów Wlkp. | 3:52.99 | 527 |
Watrak Filip Stawikowski Patryk | +0,87 +0,63 | 59.89 57.69 | Przybysz Daniel Arcab Mateusz | +0,44 +0,60 | 54.24 1:01.17 |
9. | Astromal Akwawit Leszno | Astromal Akwawit Leszno | 3:54.22 | 519 |
Szydłowski Kamil Popielas Dawid | +0,82 +0,51 | 57.96 1:01.55 | Kaźmierczak Marcin Gosieniecki Juliusz | +0,59 +0,43 | 1:00.22 54.49 |
10. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:56.17 | 506 |
Damentka Kamil Michniewski Tadeusz | +0,83 +0,21 | 59.36 59.66 | Jarmuła Miłosz Dobrzynski Tomasz | +0,72 -0,02 | 1:00.87 56.28 |
11. | Śląsk Wrocław 2 | Śląsk Wrocław | 3:56.73 | 502 |
Potocki Daniel Kuczma Jędrzej | +0,96 +0,38 | 1:00.04 59.46 | Grzymski Mateusz Okupnik Jakub | +0,22 +0,58 | 58.61 58.62 |
12. | Piętnastka Bydgoszcz | Piętnastka Bydgoszcz | 4:03.27 | 463 |
Oleksy Hubert Bodzioch Andrzej | +0,77 +0,52 | 1:00.02 1:01.71 | Gierszewski Jan Krukowski Dominik | +0,17 +0,20 | 59.07 1:02.47 |
13. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 4:10.79 | 422 |
Romański Bartłomiej Staniszewski Michał | +1,01 +0,45 | 1:00.98 1:02.60 | Sawera Krystian Mrugalski Kamil | +0,46 +0,38 | 1:07.73 59.48 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |