Potwierdzenie zgłoszenia GP Gdynia Masters (POL.10.01610) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Ciundziewicki Bohdan | 34 | 01610 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) | 47.10 46.10 1:44.51 3:46.05 | |||||||
Kubicki Leszek | 53 | 01610 | 50m dowolny (2) 200m dowolny (27) 400m dowolny (40) 1500m dowolny (7) 50m klasyczny (37) 200m klasyczny (11) 100m zmienny (15) | 33.03 2:41.11 5:34.32 22:19.27 NT 3:24.13 1:25.40 |
|||||||
Mikołajczyk Czesław | 50 | 01610 | 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) 100m motylkowy (33) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (4) 400m zmienny (31) | 45.00 1:40.00 3:40.00 1:48.00 3:53.00 3:36.00 7:36.00 |
|||||||
Skwarło Andrzej | 39 | 01610 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (33) 200m zmienny (4) | 37.00 46.00 43.50 1:42.00 3:53.50 45.00 1:45.00 3:50.50 |
|||||||
Stasiuk Piotr | 72 | 01610 | 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (33) 100m zmienny (15) 200m zmienny (4) | 33.00 1:15.00 1:15.00 2:52.00 |
Heisler Grażyna | 51 | 01610 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 100m zmienny (14) | 45.00 50.00 2:10.00 2:10.00 | |||||||
Kania Hanka | 54 | 01610 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 200m klasyczny (10) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (32) 100m zmienny (14) 200m zmienny (3) | 39.00 52.00 1:52.00 3:51.00 48.00 1:54.00 1:42.00 4:12.00 |
|||||||
Mazurek Katarzyna | 59 | 01610 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (32) 100m zmienny (14) | 35.00 1:22.00 42.00 1:35.00 41.00 1:35.00 1:26.00 |
|||||||
Mysiak Katarzyna | 61 | 01610 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (26) 400m dowolny (39) 800m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 1:27.00 3:09.00 6:38.00 13:40.00 44.00 |
|||||||
Polańczyk Renata | 59 | 01610 | 400m dowolny (39) 800m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (34) 200m motylkowy (16) 200m zmienny (3) 400m zmienny (30) | 6:42.18 13:38.45 44.02 1:35.46 3:25.36 3:57.39 3:44.00 8:02.22 |
|||||||
Radkowiak Danuta | 60 | 01610 | 200m klasyczny (10) 100m motylkowy (32) 200m motylkowy (16) 200m zmienny (3) 400m zmienny (30) | 4:00.00 1:50.00 8:00.00 3:50.00 8:00.00 |
Gdynia Masters 1 | 01610 | 4 x 50m dowolny (29) | Mężczyzn | Open | 3:00.00 |
Ciundziewicki Bohdan Kubicki Leszek | 34 53 | Skwarło Andrzej Stasiuk Piotr | 39 72 |
Gdynia Masters 1 | 01610 | 4 x 50m zmienny (19) | Mężczyzn | Open | 3:00.00 |
Skwarło Andrzej Ciundziewicki Bohdan | 39 34 | Mikołajczyk Czesław Stasiuk Piotr | 50 72 |
Gdynia Masters 1 | 01610 | 4 x 50m dowolny (28) | Kobiet | Open | 2:50.00 |
Polańczyk Renata Mysiak Katarzyna | 59 61 | Radkowiak Danuta Mazurek Katarzyna | 60 59 |
Gdynia Masters 1 | 01610 | 4 x 50m zmienny (18) | Kobiet | Open | 3:40.00 |
Polańczyk Renata Heisler Grażyna | 59 51 | Kania Hanka Radkowiak Danuta | 54 60 |
Gdynia Masters 1 | 01610 | 4 x 50m dowolny (5) | Mieszane | Open | 2:30.00 |
Kubicki Leszek Mysiak Katarzyna | 53 61 | Skwarło Andrzej Mazurek Katarzyna | 39 59 |
Gdynia Masters 1 | 01610 | 4 x 50m zmienny (38) | Mieszane | Open | 3:40.00 |
Mysiak Katarzyna Ciundziewicki Bohdan | 61 34 | Stasiuk Piotr Heisler Grażyna | 72 51 |
11 zawodników, 67 indywidualnych zgłoszeń, 6 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 0,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|