Potwierdzenie zgłoszenia Masters Swimming Club Euro Lviv (UKR.EULVI) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Babyak Taras | 88 | EULVI | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) | 28.50 1:10.00 | |||||||
Chyrkov Yuriy | 51 | EULVI | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) 200m zmienny (4) | 32.00 1:13.00 40.00 1:30.00 3:30.00 3:15.00 |
|||||||
Delyatynskyy Stepan | 65 | EULVI | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (37) | 28.00 1:04.00 37.50 |
|||||||
Denisov Yuriy | 54 | EULVI | 50m dowolny (2) | 31.58 | |||||||
Fedorov Serhiy | 55 | EULVI | 50m dowolny (2) | 30.00 | |||||||
Friauf Ruslan | 69 | EULVI | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (15) 200m zmienny (4) | 36.00 1:23.00 37.00 1:25.00 2:55.00 |
|||||||
Galkin Mykhailo | 47 | EULVI | 200m dowolny (27) 400m dowolny (40) 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) | 3:00.00 6:06.00 45.00 1:36.00 3:35.00 |
|||||||
Hertsyk Andrii | 63 | EULVI | 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) | 40.00 1:31.00 |
|||||||
Kunets Ostap | 88 | EULVI | 50m dowolny (2) | 28.50 | |||||||
Kunets Taras | 86 | EULVI | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (9) | 28.50 34.00 |
|||||||
Kushnir Zenoviy | 46 | EULVI | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) | 55.00 2:03.00 4:15.00 |
|||||||
Martyniuk Iurii | 69 | EULVI | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) | 29.27 1:08.50 |
|||||||
Mashkin Sergiy | 55 | EULVI | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) 100m zmienny (15) | 35.05 1:15.50 2:42.00 1:13.00 |
|||||||
Melnyk Dmytro | 74 | EULVI | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) | 26.45 33.50 1:15.75 |
|||||||
Osidach Bogdan | 77 | EULVI | 50m dowolny (2) | 30.00 | |||||||
Rudnyk Ihor | 61 | EULVI | 50m dowolny (2) | 31.80 | |||||||
Shavrov Oleksandr | 76 | EULVI | 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) | 34.65 1:19.38 2:54.47 |
|||||||
Shelest Mykhailo | 54 | EULVI | 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) | 37.50 1:25.00 |
|||||||
Simankov Serhiy | 32 | EULVI | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (33) | 41.00 52.00 2:25.00 |
|||||||
Syrbu Oleksandr | 72 | EULVI | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 200m dowolny (27) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (33) | 25.80 57.20 2:08.50 27.40 1:03.00 |
|||||||
Yaskevych Ihor | 66 | EULVI | 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) | 38.50 1:28.50 |
|||||||
Yatsura Bohdan | 56 | EULVI | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (23) | 34.01 39.20 |
|||||||
Zhykh Serhiy | 62 | EULVI | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 28.50 33.00 1:14.00 31.00 1:12.50 |
Galkina Oleksandra | 58 | EULVI | 50m dowolny (1) | 45.00 | |||||||
Golub Nina | 42 | EULVI | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 200m dowolny (26) 400m dowolny (39) 800m dowolny (6) | 54.49 2:02.00 4:44.22 9:59.44 20:45.31 |
|||||||
Hertsyk Nataliya | 63 | EULVI | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (22) | 38.00 40.00 |
|||||||
Khiresh Lyudmyla | 57 | EULVI | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 100m zmienny (14) | 35.50 39.50 1:28.00 1:29.00 |
|||||||
Kozakova Tetiana | 51 | EULVI | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (14) | 51.00 1:54.00 |
|||||||
Sannikova Nadiya | 56 | EULVI | 50m klasyczny (36) | 49.00 | |||||||
Sirenko Romana | 76 | EULVI | 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (32) 100m zmienny (14) 200m zmienny (3) 400m zmienny (30) | 35.50 1:28.00 1:23.00 3:03.00 7:10.00 |
|||||||
Tymoshenko Lidiya | 49 | EULVI | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (36) | 44.60 1:01.12 52.59 |
|||||||
Vasylko Mariia | 60 | EULVI | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (36) 100m zmienny (14) | 56.00 46.00 1:36.00 |
|||||||
Zelikova Tetyana | 54 | EULVI | 50m klasyczny (36) | 47.00 |
33 zawodników, 91 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 0,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|