III Mityng Pływacki Szukamy Talentów Herby, 12/4/2014 |
1 - BLOK I | 12/4/2014 - 9:30 |
Konkurencja 1 12/4/2014 - 9:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marta Rakowska | 06 | Vega Dobrodzień | 19.38 | 164 | |||
2. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 19.97 | 150 | |||
3. | Wątroba Anna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 20.62 | 136 | |||
4. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 20.79 | 133 | |||
5. | Mosoń Miriam | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 21.20 | 125 | |||
6. | Jainta Sara | 07 | Vega Dobrodzień | 22.94 | 99 | |||
7. | Zbylut Zuzanna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 23.05 | 97 | |||
8. | Korcz Kinga | 06 | Omega Olkusz | 23.47 | 92 | |||
9. | Chalińska Amelia | 06 | Delfin Kłobuck | 23.69 | 90 | |||
10. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 24.33 | 83 | |||
11. | Grech Natalia | 07 | H2O Jastrzębie Zdr. | 25.04 | 76 | |||
12. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 27.05 | 60 | |||
13. | Chmielak Liliana | 06 | UKS SP 149 Łódź | 27.42 | 58 | |||
14. | Mięsowska Emilia | 07 | Delfin Kłobuck | 27.64 | 56 | |||
15. | Gryta Paulina | 06 | UKS SP 149 Łódź | 27.71 | 56 | |||
16. | Wielebnowska Paulina | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 30.02 | 44 | |||
17. | Mocio Barbara | 06 | Omega Olkusz | 30.34 | 42 | |||
18. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 30.43 | 42 | |||
19. | Ostrowska Nina | 06 | UKS SP 149 Łódź | 31.28 | 39 | |||
20. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 31.59 | 37 | |||
21. | Langier Milena | 06 | Delfinek Częstochowa | 31.83 | 37 | |||
22. | Sroka Dominika | 06 | Omega Olkusz | 31.97 | 36 | |||
23. | Kupczyk Zuzanna | 06 | Delfinek Częstochowa | 33.42 | 32 | |||
24. | Grzegorzek Magdalena | 07 | Delfin Kłobuck | 38.09 | 21 | |||
25. | Grzymała Hanna | 07 | Salmo Żory | 39.02 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/4/2014 - 9:37 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gdula Radosław | 06 | Omega Olkusz | 20.84 | 84 | |||
2. | Kuś Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 20.97 | 83 | |||
3. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 21.50 | 77 | |||
4. | Kudyba Daniel | 06 | Jedność 32 Przyszowice | 21.62 | 75 | |||
5. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 22.70 | 65 | |||
6. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 23.56 | 58 | |||
Swaczyna Szymon | 06 | Jedność 32 Przyszowice | 23.56 | 58 | ||||
8. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 24.06 | 55 | |||
9. | Janiszewski Mateusz | 06 | UKS SP 149 Łódź | 24.11 | 54 | |||
10. | Jaskuła Mateusz | 06 | Delfin Kłobuck | 24.32 | 53 | |||
11. | Andrysiak Fabian | 06 | UKS SP 149 Łódź | 25.63 | 45 | |||
12. | Pietrzak Paweł‚ | 06 | Rekin Świebodzice | 25.69 | 45 | |||
13. | Ura Marcel | 06 | Jedność 32 Przyszowice | 25.71 | 45 | |||
14. | Mięsowski Jakub | 06 | Delfin Kłobuck | 26.25 | 42 | |||
15. | Błaszczykiewicz Cyprian | 06 | Delfin Kłobuck | 27.46 | 36 | |||
16. | Włoszek Maciej | 06 | Delfin Kłobuck | 27.84 | 35 | |||
17. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 28.11 | 34 | |||
18. | Ledzion Szymon | 06 | UKS SP 149 Łódź | 29.44 | 30 | |||
19. | Stupała Michał | 07 | Delfinek Częstochowa | 29.46 | 29 | |||
20. | Michel Dominik | 07 | Krotosz Krotoszyn | 29.58 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/4/2014 - 9:42 | Dziewcząt, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wiśniewska Oliwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:15.76 | 549 | 30.94 | 34.36 | 35.14 | 35.32 | |||
2. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 2:21.10 | 489 | 31.09 | 34.93 | 36.24 | 38.84 | |||
3. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:23.75 | 462 | 31.96 | 36.73 | 38.53 | 36.53 | |||
4. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 2:27.17 | 431 | 33.04 | 37.70 | 39.59 | 36.84 | |||
5. | Osińska Wiktoria | 01 | UKS SP 149 Łódź | 2:30.35 | 404 | 34.34 | 39.09 | 39.42 | 37.50 | |||
6. | Pichnar Sylwia | 01 | Salmo Żory | 2:43.27 | 315 | 36.30 | 42.70 | 42.91 | 41.36 | |||
7. | Ochab Julia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:45.66 | 302 | 38.34 | 42.62 | 44.10 | 40.60 | |||
8. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:46.65 | 296 | 36.25 | 43.16 | 45.36 | 41.88 | |||
9. | Kapitan Paulina | 01 | Sukces Chorzów | 2:54.81 | 257 | 38.03 | 45.55 | 46.41 | 44.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/4/2014 - 9:42 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 2:32.60 | 386 | 34.91 | 38.69 | 40.12 | 38.88 | |||
2. | Kasprzyk Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:33.92 | 376 | 35.33 | 39.76 | 41.14 | 37.69 | |||
3. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko Biała | 2:37.71 | 350 | 35.92 | 40.52 | 42.91 | 38.36 | |||
4. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 2:42.42 | 320 | 36.07 | 42.46 | 43.62 | 40.27 | |||
5. | Kapcińska Maja | 02 | UKP Ruda Śląska | 2:43.40 | 314 | 36.69 | 41.03 | 43.33 | 42.35 | |||
6. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 2:43.58 | 313 | 38.32 | 42.02 | 43.29 | 39.95 | |||
7. | Proce Marta | 02 | Rekin Świebodzice | 2:45.93 | 300 | 37.22 | 41.41 | 43.97 | 43.33 | |||
8. | Kusak Izabela | 02 | Salmo Żory | 2:47.01 | 294 | 37.57 | 42.85 | 43.75 | 42.84 | |||
9. | Furtak Wiktoria | 02 | TKKF Szczygłowice | 2:53.13 | 264 | 36.31 | 44.46 | |||||
10. | Białoń Klaudia | 02 | Sukces Chorzów | 2:53.58 | 262 | 38.83 | 45.66 | 46.59 | 42.50 | |||
11. | Beruś Marta | 02 | Sukces Chorzów | 2:56.97 | 247 | 38.99 | 45.30 | 47.93 | 44.75 | |||
12. | Staniszewska Paulina | 02 | Sukces Chorzów | 2:57.36 | 246 | 39.94 | 44.37 | 47.40 | 45.65 | |||
13. | Szołtysek Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice | 2:58.70 | 240 | 39.63 | 46.62 | 47.99 | 44.46 | |||
14. | Pawleta Roksana | 02 | Sukces Chorzów | 3:00.20 | 234 | 39.74 | 46.35 | 47.73 | 46.38 | |||
15. | Okoń Wiktoria | 02 | Sukces Chorzów | 3:11.33 | 196 | 41.10 | 48.98 | 51.74 | 49.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/4/2014 - 10:00 | Chłopców, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 2:19.21 | 363 | 30.76 | 35.30 | 36.60 | 36.55 | |||
2. | Szarpak Marcin | 01 | Sukces Chorzów | 2:19.46 | 361 | 31.66 | 35.35 | 37.61 | 34.84 | |||
3. | Sadło Marcel | 01 | Salmo Żory | 2:24.64 | 324 | 32.38 | 35.42 | 38.53 | 38.31 | |||
4. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:28.87 | 297 | 34.43 | 37.95 | 39.66 | 36.83 | |||
5. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:28.95 | 296 | 34.43 | 38.40 | 39.01 | 37.11 | |||
6. | Pawlik Szymon | 01 | TKKF Szczygłowice | 2:30.10 | 290 | 35.92 | 39.16 | 39.66 | 35.36 | |||
7. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 2:30.91 | 285 | 33.82 | 37.85 | 40.22 | 39.02 | |||
8. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 2:31.11 | 284 | 33.75 | 38.87 | 40.89 | 37.60 | |||
9. | Nowak Dawid | 01 | Vega Dobrodzień | 2:38.65 | 245 | 35.69 | 40.89 | 41.68 | 40.39 | |||
10. | Suława Jakub | 01 | Rekin Świebodzice | 2:42.31 | 229 | 36.97 | 41.64 | 43.28 | 40.42 | |||
11. | Piotrowski Natan | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 2:45.64 | 215 | 37.71 | 43.66 | 44.34 | 39.93 | |||
12. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:46.71 | 211 | 38.25 | 43.96 | 44.54 | 39.96 | |||
13. | Terlecki Witold | 01 | Delfinek Częstochowa | 2:47.63 | 208 | 37.47 | 43.76 | 43.23 | 43.17 | |||
14. | Żurowski Jakub | 01 | Sukces Chorzów | 2:50.37 | 198 | 39.33 | 44.50 | 45.04 | 41.50 | |||
15. | Gwiazdowicz Krzysztof | 01 | Delfinek Częstochowa | 2:54.43 | 184 | 38.09 | 44.77 | 46.06 | 45.51 | |||
16. | Pietruszka Jakub | 01 | Jordan Kraków | 2:55.83 | 180 | 41.01 | 45.76 | 46.06 | 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/4/2014 - 10:00 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 2:30.24 | 289 | 34.90 | 38.22 | 39.26 | 37.86 | |||
2. | Prokop Bartosz | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 2:31.01 | 284 | 34.64 | 38.27 | 39.78 | 38.32 | |||
3. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:35.10 | 262 | 35.69 | 40.33 | 41.57 | 37.51 | |||
4. | Ździebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:41.53 | 232 | 34.97 | 40.78 | 43.41 | 42.37 | |||
5. | Rubik Mikołaj | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:48.27 | 205 | 38.51 | 44.03 | 44.63 | 41.10 | |||
6. | Jainta Adrian | 02 | Vega Dobrodzień | 2:57.50 | 175 | |||||||
7. | Przewoźny Jakub | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 3:23.84 | 115 | 46.40 | 51.81 | 54.06 | 51.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12/4/2014 - 10:18 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marta Rakowska | 06 | Vega Dobrodzień | 22.93 | 146 | ||||
2. | Mosoń Miriam | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 23.81 | 131 | ||||
3. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 23.99 | 128 | ||||
4. | Wątroba Anna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 24.09 | 126 | ||||
5. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 24.19 | 125 | ||||
6. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 24.23 | 124 | ||||
7. | Jainta Sara | 07 | Vega Dobrodzień | 25.05 | 112 | ||||
8. | Gryta Paulina | 06 | UKS SP 149 Łódź | 26.79 | 92 | ||||
9. | Zbylut Zuzanna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 27.11 | 88 | ||||
10. | Chalińska Amelia | 06 | Delfin Kłobuck | 27.50 | 85 | ||||
11. | Korcz Kinga | 06 | Omega Olkusz | 28.77 | 74 | ||||
12. | Chmielak Liliana | 06 | UKS SP 149 Łódź | 29.01 | 72 | ||||
13. | Ostrowska Nina | 06 | UKS SP 149 Łódź | 29.34 | 70 | ||||
14. | Grech Natalia | 07 | H2O Jastrzębie Zdr. | 29.41 | 69 | ||||
15. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 29.55 | 68 | ||||
16. | Kupczyk Zuzanna | 06 | Delfinek Częstochowa | 29.74 | 67 | ||||
17. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 29.81 | 66 | ||||
18. | Mięsowska Emilia | 07 | Delfin Kłobuck | 30.30 | 63 | ||||
19. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 30.50 | 62 | ||||
20. | Sroka Dominika | 06 | Omega Olkusz | 31.40 | 57 | ||||
21. | Langier Milena | 06 | Delfinek Częstochowa | 31.50 | 56 | ||||
22. | Krysiak Zuzanna | 07 | Orka Herby | 31.69 | 55 | ||||
23. | Wielebnowska Paulina | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 32.58 | 51 | ||||
24. | Grzegorzek Magdalena | 07 | Delfin Kłobuck | 32.85 | 49 | ||||
DYSKW. | Grzymała Hanna | 07 | Salmo Żory | ||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 10:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/4/2014 - 10:26 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuś Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 23.00 | 96 | ||||
2. | Kudyba Daniel | 06 | Jedność 32 Przyszowice | 23.77 | 87 | ||||
3. | Andrysiak Fabian | 06 | UKS SP 149 Łódź | 24.22 | 82 | ||||
4. | Gdula Radosław | 06 | Omega Olkusz | 25.20 | 73 | ||||
5. | Swaczyna Szymon | 06 | Jedność 32 Przyszowice | 25.54 | 70 | ||||
6. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 26.35 | 64 | ||||
7. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 26.57 | 62 | ||||
8. | Błaszczykiewicz Cyprian | 06 | Delfin Kłobuck | 26.76 | 61 | ||||
9. | Janiszewski Mateusz | 06 | UKS SP 149 Łódź | 27.13 | 58 | ||||
10. | Gryń Bartosz | 06 | Orka Herby | 28.26 | 52 | ||||
11. | Ledzion Szymon | 06 | UKS SP 149 Łódź | 28.51 | 50 | ||||
12. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 28.78 | 49 | ||||
13. | Pietrzak Paweł‚ | 06 | Rekin Świebodzice | 28.94 | 48 | ||||
14. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 29.04 | 47 | ||||
15. | Włoszek Maciej | 06 | Delfin Kłobuck | 29.46 | 45 | ||||
16. | Jaskuła Mateusz | 06 | Delfin Kłobuck | 32.13 | 35 | ||||
17. | Mięsowski Jakub | 06 | Delfin Kłobuck | 33.55 | 31 | ||||
18. | Stupała Michał | 07 | Delfinek Częstochowa | 35.16 | 27 | ||||
DYSKW. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:39) | |||||||||
DYSKW. | Ura Marcel | 06 | Jedność 32 Przyszowice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:36) | |||||||||
DYSKW. | Michel Dominik | 07 | Krotosz Krotoszyn | ||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 10:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/4/2014 - 10:32 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:12.80 | 432 | 33.65 | 39.15 | |||
2. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 1:14.90 | 397 | 33.55 | 41.35 | |||
3. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 1:17.24 | 362 | 36.18 | 41.06 | |||
4. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 1:21.02 | 313 | 37.19 | 43.83 | |||
5. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 1:24.88 | 272 | 38.62 | 46.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/4/2014 - 10:32 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:19.95 | 326 | 36.42 | 43.53 | |||
2. | Kasprzyk Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:24.43 | 277 | 38.92 | 45.51 | |||
3. | Drażyk Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:28.56 | 240 | 38.71 | 49.85 | |||
4. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 1:28.59 | 239 | 39.13 | 49.46 | |||
5. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 1:30.23 | 227 | 42.15 | 48.08 | |||
6. | Kaleta Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:30.34 | 226 | 39.20 | 51.14 | |||
7. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 1:30.36 | 226 | 42.23 | 48.13 | |||
8. | Piękoś Natalia | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:33.09 | 206 | 42.42 | 50.67 | |||
9. | Kołeczek Matylda | 02 | Ondraszek Bielsko B. | 1:44.62 | 145 | 46.20 | 58.42 | |||
10. | Chudaszek Nadine | 02 | Jordan Kraków | 1:45.37 | 142 | 48.14 | 57.23 | |||
NIE UK. | Kot Anna | 02 | Vega Dobrodzień |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/4/2014 - 10:32 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gieszczyk Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:35.49 | 191 | 41.44 | 54.05 | ||||
2. | Marek Agata | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:36.81 | 183 | 42.38 | 54.43 | ||||
DYSKW. | Kaczmarczyk Weronika | 03 | Górnik Sosnowiec | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:43) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/4/2014 - 10:41 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sosna Tomasz | 01 | TKKF Szczygłowice | 1:07.64 | 368 | 31.82 | 35.82 | ||||
2. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:08.80 | 349 | 31.91 | 36.89 | ||||
3. | Wasilewski Paweł | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:11.89 | 306 | 34.17 | 37.72 | ||||
4. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:21.70 | 208 | 37.42 | 44.28 | ||||
DYSKW. | Pawlos Piotr | 01 | Sukces Chorzów | ||||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/4/2014 - 10:41 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:25.09 | 184 | 38.95 | 46.14 | |||
2. | Połuszejko Kacper | 02 | NKP Bielsko Biała | 1:37.17 | 124 | 43.42 | 53.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/4/2014 - 10:41 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Woliński Filip | 03 | Rekin Świebodzice | 1:15.35 | 266 | 37.07 | 38.28 | ||||
2. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:23.28 | 197 | 36.99 | 46.29 | ||||
3. | Bonsz Adrian | 03 | Sukces Chorzów | 1:29.57 | 158 | 41.46 | 48.11 | ||||
4. | Brol Dominik | 03 | Sukces Chorzów | 1:32.22 | 145 | 42.17 | 50.05 | ||||
5. | Lasek Oskar | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:34.35 | 135 | 41.83 | 52.52 | ||||
6. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 1:34.78 | 133 | 42.46 | 52.32 | ||||
7. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:36.80 | 125 | 43.81 | 52.99 | ||||
8. | Stolarczyk Jakub | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:38.41 | 119 | 44.53 | 53.88 | ||||
9. | Lewandowski Adrian | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:39.71 | 114 | 43.01 | 56.70 | ||||
10. | Więzik Jan | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 1:40.59 | 111 | 44.28 | 56.31 | ||||
11. | Szolc Dominik | 03 | Sukces Chorzów | 1:44.12 | 100 | 45.52 | 58.60 | ||||
12. | Mendel Szymon | 03 | Sukces Chorzów | 1:53.70 | 77 | 51.02 | 1:02.68 | ||||
DYSKW. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | ||||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 10:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/4/2014 - 10:51 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mosoń Miriam | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 26.40 | 130 | |||
2. | Wątroba Anna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 27.72 | 112 | |||
3. | Zbylut Zuzanna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 29.86 | 90 | |||
4. | Langier Milena | 06 | Delfinek Częstochowa | 33.00 | 66 | |||
5. | Chalińska Amelia | 06 | Delfin Kłobuck | 35.17 | 55 | |||
6. | Mięsowska Emilia | 07 | Delfin Kłobuck | 38.79 | 41 | |||
7. | Wielebnowska Paulina | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 40.88 | 35 | |||
8. | Grech Natalia | 07 | H2O Jastrzębie Zdr. | 42.21 | 31 | |||
9. | Grzegorzek Magdalena | 07 | Delfin Kłobuck | 1:11.10 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/4/2014 - 10:54 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jaskuła Mateusz | 06 | Delfin Kłobuck | 26.67 | 82 | ||||
2. | Gdula Radosław | 06 | Omega Olkusz | 29.32 | 62 | ||||
3. | Michel Dominik | 07 | Krotosz Krotoszyn | 35.92 | 33 | ||||
DYSKW. | Pietrzak Paweł‚ | 06 | Rekin Świebodzice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:10) | |||||||||
DYSKW. | Błaszczykiewicz Cyprian | 06 | Delfin Kłobuck | ||||||
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 11:10) | |||||||||
DYSKW. | Włoszek Maciej | 06 | Delfin Kłobuck | ||||||
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 11:10) | |||||||||
DYSKW. | Mięsowski Jakub | 06 | Delfin Kłobuck | ||||||
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 11:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/4/2014 - 10:57 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 37.43 | 455 | ||||
2. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKReT Gliwice | 37.62 | 448 | ||||
3. | Kaletka Karolina | 01 | TKKF Szczygłowice | 38.45 | 420 | ||||
4. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 42.36 | 314 | ||||
5. | Rozkoszek Julia | 01 | TKKF Szczygłowice | 43.47 | 290 | ||||
6. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 43.70 | 286 | ||||
7. | Munzdorf Magdalena | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 44.99 | 262 | ||||
8. | Stephan Anna | 01 | TKKF Szczygłowice | 50.42 | 186 | ||||
9. | Kaniewska Małgorzata | 01 | Delfin Kłobuck | 59.55 | 113 | ||||
10. | Kałuża Aleksandra | 01 | Orka Herby | 1:01.45 | 102 | ||||
DYSKW. | Bismor Joanna | 01 | TKKF Szczygłowice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/4/2014 - 10:57 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bigdowska Gabriela | 02 | Delfinek Częstochowa | 41.58 | 332 | ||||
2. | Zięba Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 41.72 | 328 | ||||
3. | Nędza Katarzyna | 02 | Jordan Kraków | 41.95 | 323 | ||||
4. | Schabowicz Karolina | 02 | Rekin Świebodzice | 43.62 | 287 | ||||
5. | Sibelska Barbara | 02 | UKS SP 149 Łódź | 44.75 | 266 | ||||
6. | Gawrońska Klaudia | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 46.09 | 243 | ||||
7. | Janowska Marta | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 46.40 | 239 | ||||
8. | Mazurek Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 47.10 | 228 | ||||
9. | Raźniak Marta | 02 | Delfinek Częstochowa | 47.20 | 227 | ||||
10. | Wczasek Aleksandra | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 49.60 | 195 | ||||
11. | Pachwald Justyna | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 49.69 | 194 | ||||
DYSKW. | Proce Marta | 02 | Rekin Świebodzice | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:49) | |||||||||
DYSKW. | Michalik Patrycja | 02 | Vega Dobrodzień | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/4/2014 - 10:57 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Obajtek Aleksandra | 03 | Rekin Świebodzice | 41.09 | 344 | ||||
2. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 44.11 | 278 | ||||
3. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 45.14 | 259 | ||||
4. | Mryka Martyna | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 46.23 | 241 | ||||
5. | Suchanek Aleksandra | 03 | TKKF Szczygłowice | 46.28 | 240 | ||||
6. | Szymańska Kinga | 03 | Salmo Żory | 46.41 | 238 | ||||
7. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP 149 Łódź | 46.42 | 238 | ||||
8. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 46.60 | 236 | ||||
9. | Ciesielska Natalia | 03 | UKS SP 149 Łódź | 46.85 | 232 | ||||
10. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 48.28 | 212 | ||||
11. | Janecka Karolina | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 48.36 | 211 | ||||
12. | Kozłowska Lena | 03 | Delfinek Częstochowa | 48.95 | 203 | ||||
13. | Witkowska Natalia | 03 | Delfinek Częstochowa | 49.09 | 201 | ||||
14. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 49.22 | 200 | ||||
15. | Malik Alena | 03 | Jordan Kraków | 50.68 | 183 | ||||
16. | Matuszek Alicja | 03 | TKKF Szczygłowice | 50.79 | 182 | ||||
17. | Dyrda Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 51.12 | 178 | ||||
18. | Widuch Magdalena | 03 | NKP Bielsko Biała | 51.24 | 177 | ||||
19. | Siwy Natasza | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 51.85 | 171 | ||||
20. | Mazgaj Marta | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 52.73 | 162 | ||||
21. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 52.87 | 161 | ||||
22. | Dusza Sara | 03 | NKP Bielsko Biała | 53.05 | 160 | ||||
23. | Porwoł Anna | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 53.15 | 159 | ||||
24. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | 53.18 | 158 | ||||
25. | Bałkiewicz Julia | 03 | TKKF Szczygłowice | 53.24 | 158 | ||||
26. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 54.01 | 151 | ||||
27. | Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 54.31 | 149 | ||||
28. | Gwóżdz Pola | 03 | Sukces Chorzów | 54.42 | 148 | ||||
29. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 54.50 | 147 | ||||
30. | Świerzy Anna | 03 | Delfin Kłobuck | 54.94 | 144 | ||||
31. | Garbaciak Zuzanna | 03 | Delfin Kłobuck | 55.72 | 138 | ||||
32. | Zastępińska Natalia | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 56.17 | 134 | ||||
33. | Todys Maja | 03 | Salmo Żory | 58.13 | 121 | ||||
34. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 1:02.35 | 98 | ||||
35. | Mrowiec Marcelina | 03 | Delfin Kłobuck | 1:06.31 | 81 | ||||
DYSKW. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/4/2014 - 10:57 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP 149 Łódź | 46.82 | 232 | ||||
2. | Surówka Martyna | 04 | TKKF Szczygłowice | 47.65 | 220 | ||||
3. | Markowska Nicola | 04 | Delfinek Częstochowa | 47.90 | 217 | ||||
4. | Oleksiewicz Alicja | 04 | UKS SP 149 Łódź | 48.44 | 210 | ||||
5. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 48.91 | 204 | ||||
6. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 49.53 | 196 | ||||
7. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 50.58 | 184 | ||||
8. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 50.82 | 182 | ||||
9. | Kutyło Maria | 04 | Rekin Świebodzice | 51.21 | 177 | ||||
10. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 51.51 | 174 | ||||
11. | Kyprová Kamila | 04 | Delfin Nachod | 51.68 | 173 | ||||
12. | Lala Patrycja | 04 | Salmo Żory | 52.64 | 163 | ||||
13. | Kapol Gabriela | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 52.72 | 163 | ||||
14. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 53.47 | 156 | ||||
15. | Špryňarová Sofie | 04 | Delfin Nachod | 53.68 | 154 | ||||
16. | Grzymała Zuzanna | 04 | Salmo Żory | 55.52 | 139 | ||||
17. | Wasilewska Małgorzata | 04 | TKKF Szczygłowice | 55.85 | 137 | ||||
18. | Voborníková Kristýna | 04 | Delfin Nachod | 56.02 | 135 | ||||
19. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 56.50 | 132 | ||||
20. | Miszta Martyna | 04 | Delfinek Częstochowa | 56.85 | 130 | ||||
21. | Makowska Agnieszka | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 57.03 | 128 | ||||
22. | Adamczyk Oliwia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 58.63 | 118 | ||||
23. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 59.13 | 115 | ||||
24. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:02.53 | 97 | ||||
25. | Kahnert Karolina | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:03.36 | 93 | ||||
26. | Zielińska Wioletta | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:03.48 | 93 | ||||
27. | Kowalczyk Daria | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:03.65 | 92 | ||||
28. | Siemińska Wiktoria | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:04.31 | 89 | ||||
29. | Ciemięga Natalia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:08.11 | 75 | ||||
30. | Borsukowska Klaudia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:12.38 | 62 | ||||
DYSKW. | Browarska Emilia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:37) | |||||||||
DYSKW. | Fornalczyk Julia | 04 | Sukces Chorzów | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:17) | |||||||||
DYSKW. | Garus Oliwia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) | |||||||||
DYSKW. | Masny Karolina | 04 | Salmo Żory | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:31) | |||||||||
DYSKW. | Krzyż Wiktoria | 04 | Sukces Chorzów | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:34) | |||||||||
DYSKW. | Jano Maja | 04 | Ondraszek Bielsko B. | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:23) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/4/2014 - 10:57 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cajzer Emilia | 05 | Rekin Świebodzice | 49.92 | 192 | ||||
2. | Gorszanów Jagoda | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 55.26 | 141 | ||||
3. | Dítětová Markéta | 05 | Delfin Nachod | 55.94 | 136 | ||||
4. | Kaleta Kalina | 05 | TKKF Szczygłowice | 57.45 | 125 | ||||
5. | Švecová Barbora | 05 | Delfin Nachod | 58.05 | 122 | ||||
6. | Mosoń Anna | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 58.40 | 119 | ||||
7. | Powiecka Alicja | 05 | TKKF Szczygłowice | 59.22 | 115 | ||||
8. | Kordová Alexandra | 05 | Delfin Nachod | 59.53 | 113 | ||||
9. | Trzeciak Wiktoria | 05 | Salmo Żory | 1:00.66 | 107 | ||||
10. | Wydmuch Michalina | 05 | Delfin Kłobuck | 1:01.34 | 103 | ||||
11. | Sępień Martyna | 05 | Delfin Kłobuck | 1:03.04 | 95 | ||||
12. | Sacewicz Marta | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:07.88 | 76 | ||||
13. | Humaniku Alicja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:13.47 | 60 | ||||
DYSKW. | Masztakow Hanna | 05 | UKS SP 149 Łódź | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:34) | |||||||||
DYSKW. | Janus Patrycja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:20) | |||||||||
DYSKW. | Ochmańska Natalia | 05 | Delfin Kłobuck | ||||||
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 11:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/4/2014 - 11:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wożniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 34.82 | 381 | |||
2. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 36.12 | 341 | |||
3. | Pauter Artur | 01 | Krotosz Krotoszyn | 37.41 | 307 | |||
4. | Milbrant Kacper | 01 | Salmo Żory | 38.30 | 286 | |||
5. | Chryplewicz Kacper | 01 | Rekin Świebodzice | 39.02 | 270 | |||
6. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 39.23 | 266 | |||
7. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 40.13 | 249 | |||
8. | Karzełek Kamil | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 40.60 | 240 | |||
9. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 41.35 | 227 | |||
10. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 45.12 | 175 | |||
11. | Sucharkiewicz Filip | 01 | Orka Herby | 47.92 | 146 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/4/2014 - 11:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Damsz Andrzej | 02 | Rekin Świebodzice | 41.29 | 228 | ||||
2. | Radecki Daniel | 02 | Delfinek Częstochowa | 42.91 | 203 | ||||
3. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 43.20 | 199 | ||||
4. | Dembia Mateusz | 02 | TKKF Szczygłowice | 43.32 | 198 | ||||
5. | Kędelski Tymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 44.25 | 185 | ||||
6. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 45.34 | 172 | ||||
7. | Furmanek Kacper | 02 | Jordan Kraków | 47.03 | 154 | ||||
DYSKW. | Rycharski Bartosz | 02 | Delfin Kłobuck | ||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 12:09) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/4/2014 - 11:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jachym Maciej | 03 | Rekin Świebodzice | 43.79 | 191 | ||||
2. | Wróbel Igor | 03 | UKP Ruda Śląska | 44.96 | 177 | ||||
3. | Dominiczak Kamil | 03 | Sukces Chorzów | 45.15 | 174 | ||||
4. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 45.74 | 168 | ||||
5. | Malinowski Wojciech | 03 | UKS SP 149 Łódź | 45.90 | 166 | ||||
6. | Rodziewicz Kajetan | 03 | UKS SP 149 Łódź | 47.22 | 152 | ||||
7. | Sobiech Szymon | 03 | UKS SP 149 Łódź | 47.27 | 152 | ||||
8. | Jeziorski Adam | 03 | Delfin Kłobuck | 48.57 | 140 | ||||
9. | Osada Daniel | 03 | TKKF Szczygłowice | 49.20 | 135 | ||||
10. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 49.76 | 130 | ||||
11. | Soluch Bartosz | 03 | Delfin Kłobuck | 50.02 | 128 | ||||
12. | Jaworski Michał | 03 | Sukces Chorzów | 50.18 | 127 | ||||
13. | Wacławek Mateusz | 03 | Sukces Chorzów | 50.19 | 127 | ||||
14. | Strzała Mateusz | 03 | Sukces Chorzów | 50.77 | 123 | ||||
15. | Żurek Roland | 03 | Sukces Chorzów | 51.83 | 115 | ||||
16. | Smyła Kacper | 03 | Delfin Kłobuck | 52.47 | 111 | ||||
17. | Masny Maciej | 03 | Salmo Żory | 52.87 | 108 | ||||
18. | Kostrzewa Jakub | 03 | NKP Bielsko Biała | 53.01 | 108 | ||||
19. | Korek Błażej | 03 | Sukces Chorzów | 53.61 | 104 | ||||
20. | Wiluś Maksymilian | 03 | Sukces Chorzów | 55.72 | 93 | ||||
21. | Wójcik Dawid | 03 | NKP Bielsko Biała | 56.49 | 89 | ||||
22. | Dądela Jakub | 03 | Delfin Kłobuck | 56.89 | 87 | ||||
23. | Mazurek Mateusz | 03 | Delfin Kłobuck | 1:01.37 | 69 | ||||
DYSKW. | Szafarczyk Dominik | 03 | TKKF Szczygłowice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:21) | |||||||||
DYSKW. | Sucharkiewicz Kacper | 03 | Orka Herby | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:14) | |||||||||
DYSKW. | Ochmański Jan | 03 | Delfin Kłobuck | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/4/2014 - 11:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 46.26 | 162 | ||||
2. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 46.66 | 158 | ||||
3. | Nowodworski Piotr | 04 | Delfinek Częstochowa | 48.37 | 142 | ||||
4. | Śliwka Jakub | 04 | Salmo Żory | 48.50 | 141 | ||||
5. | Krajewski Igor | 04 | Delfin Kłobuck | 48.83 | 138 | ||||
6. | Brodocz Dawid | 04 | Sukces Chorzów | 51.98 | 114 | ||||
7. | Skalský Jan | 04 | Delfin Nachod | 52.49 | 111 | ||||
8. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 52.68 | 110 | ||||
9. | Zawis Wojciech | 04 | Sukces Chorzów | 53.23 | 106 | ||||
10. | Lewicki Jakub | 04 | TKKF Szczygłowice | 53.31 | 106 | ||||
11. | Mróz Michał | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 54.22 | 100 | ||||
12. | Dudziński Szymon | 04 | TKKF Szczygłowice | 54.27 | 100 | ||||
13. | Wydmuch Kajetan | 04 | Delfin Kłobuck | 55.25 | 95 | ||||
14. | Hajduk Jakub | 04 | Salmo Żory | 56.39 | 89 | ||||
15. | Dąbrowski Grzegorz | 04 | UKP Ruda Śląska | 58.56 | 80 | ||||
16. | Kapitan Kacper | 04 | Sukces Chorzów | 59.28 | 77 | ||||
17. | Mizgajski Szymon | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:01.11 | 70 | ||||
18. | Janicki Patryk | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:04.36 | 60 | ||||
DYSKW. | Marszałek Miłosz | 04 | TKKF Szczygłowice | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:11) | |||||||||
DYSKW. | Goł Adrian | 04 | Delfin Kłobuck | ||||||
K13 - Stopy niezwrócone na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu nóg | |||||||||
DYSKW. | Cer Michał | 04 | Delfin Kłobuck | ||||||
K12 - Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/4/2014 - 11:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gromski Adrian | 05 | Krotosz Krotoszyn | 47.68 | 148 | ||||
2. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 49.39 | 133 | ||||
3. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 51.88 | 115 | ||||
4. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 54.71 | 98 | ||||
5. | Ziemba Jakub | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 55.26 | 95 | ||||
6. | Lelek Šimon | 05 | Delfin Nachod | 55.29 | 95 | ||||
7. | Mochnal Kacper | 05 | UKS SP 149 Łódź | 55.38 | 94 | ||||
8. | Jirman Martin | 05 | Delfin Nachod | 56.44 | 89 | ||||
9. | Bąk Piotr | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 56.77 | 87 | ||||
10. | Wierzchoń Jakub | 05 | UKS SP 149 Łódź | 59.82 | 75 | ||||
11. | Lewandowski Michał | 05 | UKS SP 149 Łódź | 1:02.39 | 66 | ||||
12. | Kaczmarczyk Jakub | 05 | TKKF Szczygłowice | 1:03.25 | 63 | ||||
DYSKW. | Mika Michał | 05 | Delfin Kłobuck | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:09) | |||||||||
DYSKW. | Kazimierczak Marek | 05 | UKP Ruda Śląska | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:12) | |||||||||
DYSKW. | Rubik Mateusz | 05 | Górnik Sosnowiec | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:59) | |||||||||
DYSKW. | Plaminiak Antoni | 05 | Delfin Kłobuck | ||||||
K12 - Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie (Czas: 12:05) | |||||||||
DYSKW. | Tokarski Antoni | 05 | Rekin Świebodzice | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:05) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/4/2014 - 12:04 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 28.82 | 525 | |||
2. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 29.29 | 500 | |||
3. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 30.02 | 464 | |||
4. | Kordala Monika | 01 | UKS SP 149 Łódź | 30.94 | 424 | |||
5. | Pichnar Sylwia | 01 | Salmo Żory | 31.42 | 405 | |||
6. | Kaletka Karolina | 01 | TKKF Szczygłowice | 32.93 | 351 | |||
7. | Lużyna Alicja | 01 | Salmo Żory | 34.50 | 306 | |||
8. | Rozkoszek Julia | 01 | TKKF Szczygłowice | 34.74 | 299 | |||
9. | Bismor Joanna | 01 | TKKF Szczygłowice | 34.98 | 293 | |||
10. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 35.38 | 283 | |||
11. | Klecha Anna | 01 | Delfin Kłobuck | 35.45 | 282 | |||
12. | Jaros Alicja | 01 | Atut Częstochowa | 36.58 | 256 | |||
13. | Stephan Anna | 01 | TKKF Szczygłowice | 36.71 | 254 | |||
14. | Rusek Maja | 01 | Delfin Kłobuck | 40.74 | 185 | |||
15. | Kaniewska Małgorzata | 01 | Delfin Kłobuck | 42.12 | 168 | |||
16. | Jelonek Julia | 01 | Orka Herby | 42.99 | 158 | |||
17. | Kałuża Aleksandra | 01 | Orka Herby | 44.82 | 139 | |||
18. | Kotala Marta | 01 | Orka Herby | 46.74 | 123 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/4/2014 - 12:04 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Idzikowska Alicja | 02 | TKKF Szczygłowice | 31.23 | 412 | |||
2. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 31.59 | 398 | |||
3. | Zawadzka Hanna | 02 | Rekin Świebodzice | 32.93 | 351 | |||
4. | Grylewicz Zuzanna | 02 | Rekin Świebodzice | 33.13 | 345 | |||
5. | Makles Julia | 02 | Delfin Kłobuck | 33.95 | 321 | |||
6. | Schabowicz Karolina | 02 | Rekin Świebodzice | 34.32 | 310 | |||
7. | Furtak Wiktoria | 02 | TKKF Szczygłowice | 34.81 | 297 | |||
8. | Księżyk Alicja | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 35.31 | 285 | |||
9. | Langier Olga | 02 | Atut Częstochowa | 36.12 | 266 | |||
10. | Kluczewska Anna | 02 | Omega Olkusz | 36.17 | 265 | |||
Januszka Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 36.17 | 265 | ||||
12. | Gawrońska Klaudia | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 36.44 | 259 | |||
13. | Wróbel Weronika | 02 | Atut Częstochowa | 37.07 | 246 | |||
14. | Janowska Marta | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 39.17 | 209 | |||
15. | Pachwald Justyna | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 39.38 | 205 | |||
16. | Raźniak Marta | 02 | Delfinek Częstochowa | 39.63 | 201 | |||
17. | Roesner Roksana | 02 | Sukces Chorzów | 42.85 | 159 | |||
18. | Zając Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 46.24 | 127 | |||
19. | Mazurek Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 47.27 | 118 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/4/2014 - 12:04 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Agata | 03 | TKKF Szczygłowice | 32.49 | 366 | ||||
2. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 33.05 | 348 | ||||
3. | Suchanek Aleksandra | 03 | TKKF Szczygłowice | 36.13 | 266 | ||||
4. | Kaczmarczyk Weronika | 03 | Górnik Sosnowiec | 37.04 | 247 | ||||
5. | Ociepa Magdalena | 03 | TKKF Szczygłowice | 37.30 | 242 | ||||
6. | Gieszczyk Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 37.51 | 238 | ||||
7. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 38.00 | 229 | ||||
8. | Lip Patrycja | 03 | UKP Ruda Śląska | 38.96 | 212 | ||||
9. | Kozłowska Lena | 03 | Delfinek Częstochowa | 39.37 | 205 | ||||
10. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 39.86 | 198 | ||||
11. | Matuszek Alicja | 03 | TKKF Szczygłowice | 40.32 | 191 | ||||
12. | Flak Paulina | 03 | Sukces Chorzów | 40.96 | 182 | ||||
13. | Wręczycka Julia | 03 | UKP Ruda Śląska | 40.97 | 182 | ||||
14. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | 41.21 | 179 | ||||
15. | Bałkiewicz Julia | 03 | TKKF Szczygłowice | 41.52 | 175 | ||||
16. | Mazgaj Marta | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 41.75 | 172 | ||||
17. | Błędowska Alicja | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 43.32 | 154 | ||||
18. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 43.42 | 153 | ||||
19. | Marszałek Róża | 03 | Atut Częstochowa | 43.57 | 151 | ||||
20. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 44.00 | 147 | ||||
21. | Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 44.01 | 147 | ||||
22. | Maźniewska Julia | 03 | Atut Częstochowa | 44.94 | 138 | ||||
23. | Biernacka Julia | 03 | Delfin Kłobuck | 45.03 | 137 | ||||
24. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 45.07 | 137 | ||||
25. | Garbaciak Zuzanna | 03 | Delfin Kłobuck | 45.23 | 135 | ||||
26. | Boczkowska Martyna | 03 | Atut Częstochowa | 45.48 | 133 | ||||
27. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 45.49 | 133 | ||||
28. | Flasza Weronika | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 45.70 | 131 | ||||
29. | Dyrda Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 45.93 | 129 | ||||
30. | Świerzy Anna | 03 | Delfin Kłobuck | 46.26 | 126 | ||||
31. | Szymańska Kamila | 03 | Delfin Kłobuck | 47.54 | 116 | ||||
32. | Porwoł Anna | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 53.29 | 83 | ||||
33. | Todys Maja | 03 | Salmo Żory | 53.68 | 81 | ||||
34. | Cendal Katarzyna | 03 | Orka Herby | 55.68 | 72 | ||||
35. | Mrowiec Marcelina | 03 | Delfin Kłobuck | 56.89 | 68 | ||||
DYSKW. | Botor Kinga | 03 | Jedność 32 Przyszowice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:58) | |||||||||
DYSKW. | Zastępińska Natalia | 03 | Ondraszek Bielsko B. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/4/2014 - 12:04 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 36.35 | 261 | ||||
2. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 36.43 | 259 | ||||
3. | Czech Edyta | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 37.10 | 246 | ||||
4. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 39.04 | 211 | ||||
5. | Idzikowska Anna | 04 | TKKF Szczygłowice | 39.19 | 208 | ||||
Jaroszek Emilia | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 39.19 | 208 | |||||
7. | Slavíková Karolina | 04 | Delfin Nachod | 39.30 | 207 | ||||
8. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 39.86 | 198 | ||||
9. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 40.34 | 191 | ||||
10. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 40.42 | 190 | ||||
11. | Kapol Gabriela | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 40.84 | 184 | ||||
12. | Kutyło Maria | 04 | Rekin Świebodzice | 40.99 | 182 | ||||
13. | Doležalová Michaela | 04 | Delfin Nachod | 41.18 | 179 | ||||
14. | Famula Paulina | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 43.18 | 156 | ||||
15. | Smolarek Alina | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 43.45 | 153 | ||||
16. | Krzyż Wiktoria | 04 | Sukces Chorzów | 43.99 | 147 | ||||
17. | Zielonka Kaja | 04 | Delfinek Częstochowa | 44.37 | 143 | ||||
18. | Garus Oliwia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 44.48 | 142 | ||||
19. | Miler Martyna | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 44.51 | 142 | ||||
20. | Fornalczyk Julia | 04 | Sukces Chorzów | 45.64 | 132 | ||||
21. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 45.70 | 131 | ||||
22. | Wasilewska Małgorzata | 04 | TKKF Szczygłowice | 46.00 | 129 | ||||
23. | Grzymała Zuzanna | 04 | Salmo Żory | 46.57 | 124 | ||||
24. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 46.69 | 123 | ||||
25. | Makowska Agnieszka | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 46.73 | 123 | ||||
26. | Adamczyk Oliwia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 46.87 | 122 | ||||
27. | Kowalczyk Daria | 04 | Delfinek Częstochowa | 47.05 | 120 | ||||
28. | Kyprová Kamila | 04 | Delfin Nachod | 47.88 | 114 | ||||
29. | Jojko Julia | 04 | Vega Dobrodzień | 48.11 | 112 | ||||
30. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 49.10 | 106 | ||||
31. | Zielińska Wioletta | 04 | NKP Bielsko Biała | 49.33 | 104 | ||||
32. | Miszta Martyna | 04 | Delfinek Częstochowa | 52.22 | 88 | ||||
33. | Masny Karolina | 04 | Salmo Żory | 54.21 | 78 | ||||
34. | Jano Maja | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 54.64 | 77 | ||||
35. | Ziemnicka Zuzanna | 04 | Delfinek Częstochowa | 57.65 | 65 | ||||
36. | Borsukowska Klaudia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:01.74 | 53 | ||||
DYSKW. | Padlewska Kinga | 04 | Delfinek Częstochowa | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) | |||||||||
DYSKW. | Ciemięga Natalia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 12:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/4/2014 - 12:04 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cajzer Emilia | 05 | Rekin Świebodzice | 39.80 | 199 | ||||
2. | Kaleta Kalina | 05 | TKKF Szczygłowice | 42.56 | 163 | ||||
3. | Wydmuch Michalina | 05 | Delfin Kłobuck | 43.22 | 155 | ||||
4. | Dítětová Markéta | 05 | Delfin Nachod | 44.31 | 144 | ||||
5. | Marcinkowska Maja | 05 | UKS SP 149 Łódź | 44.70 | 140 | ||||
6. | Švecová Barbora | 05 | Delfin Nachod | 44.86 | 139 | ||||
7. | Powiecka Alicja | 05 | TKKF Szczygłowice | 45.15 | 136 | ||||
8. | Mosoń Anna | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 45.45 | 133 | ||||
9. | Janus Patrycja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 46.30 | 126 | ||||
10. | Kordová Alexandra | 05 | Delfin Nachod | 46.41 | 125 | ||||
11. | Gorszanów Jagoda | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 46.95 | 121 | ||||
12. | Sępień Martyna | 05 | Delfin Kłobuck | 46.98 | 121 | ||||
13. | Masztakow Hanna | 05 | UKS SP 149 Łódź | 47.22 | 119 | ||||
14. | Trzeciak Wiktoria | 05 | Salmo Żory | 49.93 | 100 | ||||
15. | Głogowska Alicja | 05 | Vega Dobrodzień | 52.91 | 84 | ||||
16. | Matwin Julia | 05 | Delfinek Częstochowa | 54.19 | 78 | ||||
17. | Lechus Wiktoria | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 54.39 | 78 | ||||
18. | Humaniku Alicja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 56.78 | 68 | ||||
19. | Kowacz Sonia | 05 | Delfinek Częstochowa | 59.19 | 60 | ||||
20. | Sommer Małgorzata | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 59.87 | 58 | ||||
21. | Czaja Justyna | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 1:03.43 | 49 | ||||
22. | Kromołowska Iga | 05 | Atut Częstochowa | 1:12.35 | 33 | ||||
DYSKW. | Sacewicz Marta | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 12:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/4/2014 - 12:45 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 29.48 | 326 | |||
2. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 29.52 | 325 | |||
3. | Sosna Tomasz | 01 | TKKF Szczygłowice | 29.80 | 316 | |||
4. | Pawlik Szymon | 01 | TKKF Szczygłowice | 30.09 | 307 | |||
5. | Jarząbek Konrad | 01 | Delfinek Częstochowa | 30.91 | 283 | |||
6. | Witkowski Jakuba | 01 | TKKF Szczygłowice | 31.14 | 277 | |||
7. | Chryplewicz Kacper | 01 | Rekin Świebodzice | 32.00 | 255 | |||
8. | Nowak Dawid | 01 | Vega Dobrodzień | 32.10 | 252 | |||
9. | Pajączkowski Olaf | 01 | Salmo Żory | 32.47 | 244 | |||
10. | Kosiński Łukasz | 01 | UKP Ruda Śląska | 32.51 | 243 | |||
11. | Suława Jakub | 01 | Rekin Świebodzice | 33.23 | 227 | |||
12. | Piotrowski Natan | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 33.51 | 222 | |||
13. | Terlecki Witold | 01 | Delfinek Częstochowa | 34.05 | 211 | |||
14. | Pichnar Filip | 01 | Salmo Żory | 35.44 | 187 | |||
15. | Sucharkiewicz Filip | 01 | Orka Herby | 35.81 | 182 | |||
16. | Wiaderek Mateusz | 01 | Orka Herby | 38.17 | 150 | |||
17. | Janicki Kacper | 01 | Delfinek Częstochowa | 41.84 | 114 | |||
18. | Kwietniowski Jakub | 01 | Orka Herby | 45.18 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/4/2014 - 12:45 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 30.13 | 305 | |||
2. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 32.06 | 253 | |||
3. | Kazen Marcel | 02 | Atut Częstochowa | 32.38 | 246 | |||
4. | Dembia Mateusz | 02 | TKKF Szczygłowice | 32.71 | 239 | |||
5. | Prokop Bartosz | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 33.12 | 230 | |||
6. | Grelich Dominik | 02 | Salmo Żory | 34.75 | 199 | |||
7. | Tokarski Stanisław | 02 | Rekin Świebodzice | 35.42 | 188 | |||
8. | Bieniek Bartosz | 02 | TKKF Szczygłowice | 35.81 | 182 | |||
9. | Damsz Andrzej | 02 | Rekin Świebodzice | 36.26 | 175 | |||
10. | Furmanek Kacper | 02 | Jordan Kraków | 36.37 | 173 | |||
11. | Jainta Adrian | 02 | Vega Dobrodzień | 37.00 | 165 | |||
12. | Miętkowski Michał | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 38.07 | 151 | |||
13. | Rorat Szymon | 02 | Atut Częstochowa | 39.30 | 137 | |||
14. | Mizgała Michał | 02 | Atut Częstochowa | 40.37 | 127 | |||
Lizurej Jakub | 02 | Delfin Kłobuck | 40.37 | 127 | ||||
16. | Kołodziejczyk Igor | 02 | Delfinek Częstochowa | 40.46 | 126 | |||
17. | Mazur Mateusz | 02 | Delfinek Częstochowa | 41.00 | 121 | |||
18. | Rycharski Bartosz | 02 | Delfin Kłobuck | 42.47 | 109 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/4/2014 - 12:45 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woliński Filip | 03 | Rekin Świebodzice | 30.80 | 286 | |||
2. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 33.64 | 219 | |||
3. | Gosławski Filip | 03 | Delfin Kłobuck | 35.48 | 187 | |||
4. | Wróbel Igor | 03 | UKP Ruda Śląska | 35.69 | 184 | |||
5. | Walczak Dawid | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 35.91 | 180 | |||
6. | Stolarczyk Jakub | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 36.17 | 176 | |||
7. | Borkowski Arkadiusz | 03 | Vega Dobrodzień | 36.87 | 166 | |||
8. | Michalik Paweł | 03 | Salmo Żory | 37.20 | 162 | |||
9. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 37.61 | 157 | |||
10. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 37.68 | 156 | |||
11. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 38.17 | 150 | |||
12. | Szafarczyk Dominik | 03 | TKKF Szczygłowice | 39.05 | 140 | |||
13. | Jeziorski Adam | 03 | Delfin Kłobuck | 39.53 | 135 | |||
14. | Strama Adrian | 03 | Jordan Kraków | 40.21 | 128 | |||
15. | Rodziewicz Kajetan | 03 | UKS SP 149 Łódź | 40.35 | 127 | |||
16. | Plaminiak Stanisław | 03 | Delfin Kłobuck | 40.55 | 125 | |||
17. | Masny Maciej | 03 | Salmo Żory | 40.94 | 121 | |||
18. | Białoń Jakub | 03 | Jordan Kraków | 41.36 | 118 | |||
19. | Smyła Kacper | 03 | Delfin Kłobuck | 42.44 | 109 | |||
20. | Osada Daniel | 03 | TKKF Szczygłowice | 42.74 | 107 | |||
21. | Bujak Jakub | 03 | Vega Dobrodzień | 43.21 | 103 | |||
22. | Ćwieląg Wiktor | 03 | Orka Herby | 43.22 | 103 | |||
23. | Stalka Wiktor | 03 | Atut Częstochowa | 44.48 | 95 | |||
24. | Korek Błażej | 03 | Sukces Chorzów | 44.51 | 94 | |||
Hutny Hubert | 03 | Delfin Kłobuck | 44.51 | 94 | ||||
26. | Żurawski Dawid | 03 | Delfinek Częstochowa | 44.82 | 92 | |||
27. | Mazurek Mateusz | 03 | Delfin Kłobuck | 45.08 | 91 | |||
28. | Śmietana Denis | 03 | Sukces Chorzów | 45.10 | 91 | |||
29. | Mirowski Jakub | 03 | Delfinek Częstochowa | 45.25 | 90 | |||
30. | Choroń Natan | 03 | Atut Częstochowa | 46.29 | 84 | |||
31. | Dądela Jakub | 03 | Delfin Kłobuck | 51.91 | 59 | |||
32. | Piotrowski Gracjan | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 54.08 | 52 | |||
33. | Ochmański Jan | 03 | Delfin Kłobuck | 1:01.91 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/4/2014 - 12:45 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jerman Michal | 04 | Delfin Nachod | 34.12 | 210 | ||||
2. | Wąsowicz Kajetan | 04 | Atut Częstochowa | 34.38 | 205 | ||||
3. | Stanisławski Bartosz | 04 | UKS SP 149 Łódź | 35.73 | 183 | ||||
4. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 35.93 | 180 | ||||
5. | Rudzki Kacper | 04 | Delfin Kłobuck | 36.51 | 171 | ||||
6. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 36.81 | 167 | ||||
7. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 37.76 | 155 | ||||
8. | Nowodworski Piotr | 04 | Delfinek Częstochowa | 38.97 | 141 | ||||
9. | Majewski Maksym | 04 | Atut Częstochowa | 39.33 | 137 | ||||
10. | Browarski Maciej | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 39.92 | 131 | ||||
11. | Cichoń Bartosz | 04 | Delfin Kłobuck | 40.29 | 127 | ||||
12. | Horák Matěj | 04 | Delfin Nachod | 40.56 | 125 | ||||
13. | Stępiński Daniel | 04 | Salmo Żory | 40.62 | 124 | ||||
14. | Pradela Barosz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 41.05 | 120 | ||||
15. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 41.42 | 117 | ||||
16. | Goł Adrian | 04 | Delfin Kłobuck | 42.39 | 109 | ||||
17. | Mróz Michał | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 42.52 | 108 | ||||
18. | Borowski Kamil | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 42.54 | 108 | ||||
19. | Lewicki Jakub | 04 | TKKF Szczygłowice | 43.42 | 102 | ||||
20. | Brodocz Dawid | 04 | Sukces Chorzów | 43.65 | 100 | ||||
21. | Wydmuch Kajetan | 04 | Delfin Kłobuck | 44.73 | 93 | ||||
22. | Janicki Patryk | 04 | Delfinek Częstochowa | 44.91 | 92 | ||||
23. | Marszałek Miłosz | 04 | TKKF Szczygłowice | 45.24 | 90 | ||||
24. | Dudziński Szymon | 04 | TKKF Szczygłowice | 45.96 | 86 | ||||
25. | Kałuża Wojciech | 04 | Orka Herby | 48.08 | 75 | ||||
26. | Mizgajski Szymon | 04 | UKP Ruda Śląska | 48.26 | 74 | ||||
27. | Jojko Jakub | 04 | Vega Dobrodzień | 48.42 | 73 | ||||
28. | Szynka Miłosz | 04 | Orka Herby | 50.98 | 63 | ||||
29. | Cer Michał | 04 | Delfin Kłobuck | 58.88 | 40 | ||||
30. | Dąbrowski Grzegorz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:01.11 | 36 | ||||
DYSKW. | Hajduk Jakub | 04 | Salmo Żory | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 13:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/4/2014 - 12:45 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gromski Adrian | 05 | Krotosz Krotoszyn | 35.76 | 182 | |||
2. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.44 | 172 | |||
3. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 38.35 | 148 | |||
4. | Mochnal Kacper | 05 | UKS SP 149 Łódź | 39.57 | 135 | |||
5. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 40.88 | 122 | |||
6. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 41.66 | 115 | |||
7. | Ziemba Jakub | 05 | Ondraszek Bielsko B. | 42.49 | 109 | |||
8. | Kazimierczak Marek | 05 | UKP Ruda Śląska | 44.27 | 96 | |||
9. | Lelek Šimon | 05 | Delfin Nachod | 44.29 | 96 | |||
10. | Mika Michał | 05 | Delfin Kłobuck | 44.45 | 95 | |||
11. | Kaczmarczyk Jakub | 05 | TKKF Szczygłowice | 44.51 | 94 | |||
12. | Jirman Martin | 05 | Delfin Nachod | 45.01 | 91 | |||
13. | Porada Radosław | 05 | Atut Częstochowa | 45.21 | 90 | |||
14. | Karoń Adrian | 05 | Omega Olkusz | 45.47 | 88 | |||
15. | Bąk Piotr | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 46.27 | 84 | |||
16. | Lewandowski Michał | 05 | UKS SP 149 Łódź | 48.51 | 73 | |||
17. | Wierzchoń Jakub | 05 | UKS SP 149 Łódź | 49.06 | 70 | |||
18. | Plaminiak Antoni | 05 | Delfin Kłobuck | 50.52 | 64 | |||
19. | Gil Dominik | 05 | UKS SP 149 Łódź | 50.69 | 64 | |||
20. | Majewski Mateusz | 05 | Delfinek Częstochowa | 51.14 | 62 | |||
21. | Siejak Joachim | 05 | Delfinek Częstochowa | 51.25 | 62 | |||
22. | Rubik Mateusz | 05 | Górnik Sosnowiec | 52.37 | 58 | |||
23. | Tokarski Antoni | 05 | Rekin Świebodzice | 57.83 | 43 | |||
24. | Drażyk Jakub | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 58.11 | 42 | |||
25. | Jabłoński Piotr | 05 | Delfinek Częstochowa | 1:07.19 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/4/2014 - 13:23 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Rekin Świebodzice 1 | Rekin Świebodzice | 2:06.71 | 259 |
Woliński Filip Zawadzka Hanna | 03 02 | 30.33 31.84 | Hyckowski Paweł Grylewicz Zuzanna | 03 02 | 31.86 32.68 |
2. | Jedność 32 Przyszowice 2 | Jedność 32 Przyszowice | 2:14.30 | 217 |
Kocur Sandra Bartnik Dariusz | 03 03 | 33.35 33.43 | Wyrobek Robert Swaczyna Magdalena | 03 03 | 35.10 32.42 |
3. | UKS SP 149 Łódź 1 | UKS SP 149 Łódź | 2:15.64 | 211 |
Piękoś Natalia Sibelska Barbara | 02 02 | 32.67 33.16 | Sobiech Szymon Malinowski Wojciech | 03 03 | 36.67 33.14 |
4. | Górnik Sosnowiec 1 | Górnik Sosnowiec | 2:16.45 | 207 |
Garula Wiktoria Lasek Oskar | 02 03 | 32.40 36.32 | Czech Arkadiusz Kasprzyk Wiktoria | 03 02 | 34.99 32.74 |
5. | Sukces Chorzów 1 | Sukces Chorzów | 2:17.50 | 202 |
Beruś Marta Staniszewska Paulina | 02 02 | 34.79 34.49 | Szolc Dominik Bonsz Adrian | 03 03 | 33.25 34.97 |
6. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:17.53 | 202 |
Barczyk Jan Kluczewska Anna | 03 02 | 33.16 36.18 | Kuś Aleksander Szymanek Wiktoria | 04 02 | 34.22 33.97 |
7. | Rekin Świebodzice 2 | Rekin Świebodzice | 2:18.98 | 196 |
Jachym Maciej Schabowicz Karolina | 03 02 | 34.34 34.29 | Pietrzak Michał Maziar Alicja | 03 02 | 36.21 34.14 |
8. | Salmo Żory 2 | Salmo Żory | 2:19.98 | 192 |
Kusak Izabela Szymańska Kinga | 02 03 | 34.25 36.65 | Ździebło Piotr Michalik Paweł | 02 03 | 32.47 36.61 |
9. | Vega Dobrodzień 1 | Vega Dobrodzień | 2:20.13 | 191 |
Badura Jonasz Kot Anna | 03 02 | 36.51 34.99 | Jarzombek Marcel Spik Vanessa | 03 02 | 37.10 31.53 |
10. | MKS JORDAN KRAKÓW I | Jordan Kraków | 2:23.43 | 178 |
Widurska Kinga Junczys Kamil | 02 03 | 34.04 36.96 | Strama Adrian Nędza Katarzyna | 03 02 | 39.77 32.66 |
11. | Delfin Kłobuck 1 | Delfin Kłobuck | 2:23.95 | 176 |
Gosławski Filip Januszka Wiktoria | 03 02 | 35.67 35.84 | Soluch Bartosz Makles Julia | 03 02 | 38.43 34.01 |
12. | Sukces Chorzów 2 | Sukces Chorzów | 2:24.49 | 174 |
Pawleta Roksana Białoń Klaudia | 02 02 | 37.17 35.24 | Dominiczak Kamil Brol Dominik | 03 03 | 36.35 35.73 |
13. | Atut Częstochowa 1 | Atut Częstochowa | 2:26.16 | 168 |
Wróbel Weronika Langier Olga | 02 02 | 39.22 34.26 | Wąsowicz Kajetan Stalka Wiktor | 04 03 | 35.30 37.38 |
14. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | 2:26.21 | 168 |
Justyniak Anna Wójcik Dawid | 02 03 | 34.66 40.47 | Kostrzewa Jakub Palowska Gabriela | 03 02 | 38.18 32.90 |
15. | Jedność 32 Przyszowice 1 | Jedność 32 Przyszowice | 2:27.02 | 165 |
Pierchała Paulina Lamla Filip | 02 03 | 37.08 36.96 | Mryka Martyna Hudzikowski Mateusz | 03 03 | 38.07 34.91 |
16. | H2O Jastrzębie Zdr. 1 | H2O Jastrzębie Zdr. | 2:30.96 | 153 |
Mróz Michał Konieczny Marta | 04 02 | 43.46 37.68 | Walczak Dawid Ściślak Julia | 03 02 | 36.06 33.76 |
17. | Delfin Nachod | Delfin Nachod | 2:32.45 | 148 |
Slavíková Karolina Špryňarová Sofie | 04 04 | 40.05 38.13 | Horák Matěj Jerman Michal | 04 04 | 40.39 33.88 |
18. | Delfinek Częstochowa 1 | Delfinek Częstochowa | 2:36.73 | 136 |
Żurawski Dawid Gieszczyk Aleksandra | 03 03 | 46.04 37.54 | Nowodworski Piotr Bigdowska Gabriela | 04 02 | 38.11 35.04 |
19. | Delfin Kłobuck 2 | Delfin Kłobuck | 2:42.85 | 122 |
Profic Tomasz Mazurek Wiktoria | 03 02 | Klimaszewska Hanna Jeziorski Adam | 02 03 | 37.78 |
20. | Salmo Żory 1 | Salmo Żory | 2:43.36 | 120 |
Fira Weronika Lala Nadia | 04 04 | 39.69 40.50 | Stępiński Daniel Śliwka Jakub | 04 04 | 41.47 41.70 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |