III Mityng Pływacki Szukamy Talentów Herby, 12/4/2014 |
2 - BLOK II | 12/4/2014 - 14:30 |
Konkurencja 16 12/4/2014 - 14:30 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wiśniewska Oliwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:10.20 | 486 | 34.52 | 35.68 | |||
2. | Osińska Wiktoria | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:14.05 | 414 | 36.81 | 37.24 | |||
3. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 1:15.12 | 397 | 36.55 | 38.57 | |||
4. | Soluch Nikola | 01 | Delfin Kłobuck | 1:24.54 | 278 | 40.84 | 43.70 | |||
5. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:27.63 | 250 | 42.11 | 45.52 | |||
6. | Ochab Julia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:29.89 | 231 | 44.53 | 45.36 | |||
7. | Błaszczykiewicz Kaja | 01 | Delfin Kłobuck | 1:31.72 | 218 | 43.79 | 47.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/4/2014 - 14:30 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kapcińska Maja | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:22.65 | 298 | 39.71 | 42.94 | |||
2. | Proce Marta | 02 | Rekin Świebodzice | 1:23.07 | 293 | 40.88 | 42.19 | |||
3. | Kusak Izabela | 02 | Salmo Żory | 1:23.32 | 291 | 41.19 | 42.13 | |||
4. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 1:25.03 | 274 | 41.62 | 43.41 | |||
5. | Szołtysek Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:26.09 | 264 | 42.07 | 44.02 | |||
6. | Maziar Alicja | 02 | Rekin Świebodzice | 1:26.21 | 262 | 41.98 | 44.23 | |||
7. | Kluczewska Anna | 02 | Omega Olkusz | 1:27.46 | 251 | 43.41 | 44.05 | |||
8. | Pierchała Paulina | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:29.29 | 236 | 43.13 | 46.16 | |||
9. | Beruś Marta | 02 | Sukces Chorzów | 1:29.96 | 231 | 44.41 | 45.55 | |||
10. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:30.10 | 230 | 44.36 | 45.74 | |||
11. | Michalik Patrycja | 02 | Vega Dobrodzień | 1:35.17 | 195 | 46.98 | 48.19 | |||
12. | Konieczny Marta | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:35.28 | 194 | 45.88 | 49.40 | |||
13. | Chudaszek Nadine | 02 | Jordan Kraków | 1:35.92 | 190 | 46.89 | 49.03 | |||
14. | Okoń Wiktoria | 02 | Sukces Chorzów | 1:37.51 | 181 | 46.62 | 50.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/4/2014 - 14:30 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:20.79 | 319 | 39.54 | 41.25 | |||
2. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:22.30 | 302 | 40.81 | 41.49 | |||
3. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:23.05 | 294 | 40.27 | 42.78 | |||
4. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:27.48 | 251 | 43.93 | 43.55 | |||
5. | Lip Patrycja | 03 | UKP Ruda Śląska | 1:35.03 | 196 | 45.72 | 49.31 | |||
6. | Sękiewicz Iga | 03 | Delfin Kłobuck | 1:36.68 | 186 | |||||
7. | Kowalska Dominika | 03 | Delfin Kłobuck | 1:37.56 | 181 | 46.51 | 51.05 | |||
8. | Stupała Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:38.89 | 174 | 46.57 | 52.32 | |||
9. | Ledzion Julia | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:44.07 | 149 | |||||
10. | Sosnowska Oliwia | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:48.94 | 130 | 52.11 | 56.83 | |||
11. | Biernacka Julia | 03 | Delfin Kłobuck | 1:50.94 | 123 | 51.52 | 59.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/4/2014 - 14:30 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:28.61 | 242 | 42.29 | 46.32 | |||
2. | Morciszek Weronika | 04 | TKKF Szczygłowice | 1:30.61 | 226 | 43.98 | 46.63 | |||
3. | Chryplewicz Julia | 04 | Rekin Świebodzice | 1:34.40 | 200 | 45.49 | 48.91 | |||
4. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:34.96 | 196 | 45.41 | 49.55 | |||
5. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 1:35.31 | 194 | |||||
6. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:37.19 | 183 | 48.72 | 48.47 | |||
7. | Maciaszczyk Wiktoria | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:39.37 | 171 | 50.70 | 48.67 | |||
8. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:41.11 | 162 | 48.64 | 52.47 | |||
9. | Lala Nadia | 04 | Salmo Żory | 1:41.80 | 159 | 48.86 | 52.94 | |||
10. | Kratěnová Anežka | 04 | Delfin Nachod | 1:41.95 | 158 | 48.97 | 52.98 | |||
11. | Doležalová Michaela | 04 | Delfin Nachod | 1:42.51 | 156 | 50.58 | 51.93 | |||
12. | Browarska Emilia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:42.57 | 156 | 46.88 | 55.69 | |||
13. | Voborníková Kristýna | 04 | Delfin Nachod | 1:46.36 | 140 | 52.86 | 53.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/4/2014 - 14:53 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:07.62 | 379 | 33.26 | 34.36 | ||||
2. | Milbrant Kacper | 01 | Salmo Żory | 1:11.56 | 319 | 34.82 | 36.74 | ||||
3. | Mosoń Piotr | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:12.36 | 309 | 35.13 | 37.23 | ||||
4. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:17.43 | 252 | 37.99 | 39.44 | ||||
5. | Karzełek Kamil | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:18.31 | 244 | 38.06 | 40.25 | ||||
6. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:20.37 | 225 | 39.05 | 41.32 | ||||
7. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 1:21.74 | 214 | 39.89 | 41.85 | ||||
8. | Gwiazdowicz Krzysztof | 01 | Delfinek Częstochowa | 1:26.80 | 179 | 42.22 | 44.58 | ||||
9. | Żurowski Jakub | 01 | Sukces Chorzów | 1:29.12 | 165 | 44.13 | 44.99 | ||||
10. | Pietruszka Jakub | 01 | Jordan Kraków | 1:33.37 | 144 | 45.75 | 47.62 | ||||
DYSKW. | Kozak Oliwer | 01 | Delfinek Częstochowa | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 15:11) | |||||||||||
DYSKW. | Janicki Kacper | 01 | Delfinek Częstochowa | ||||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 15:08) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/4/2014 - 14:53 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:19.99 | 229 | 41.44 | 38.55 | ||||
2. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:20.59 | 223 | 39.92 | 40.67 | ||||
3. | Szymański Dawid | 02 | Delfin Kłobuck | 1:24.81 | 192 | 40.88 | 43.93 | ||||
4. | Tokarski Stanisław | 02 | Rekin Świebodzice | 1:25.49 | 187 | 41.78 | 43.71 | ||||
5. | Kruczkowski Adam | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:29.04 | 166 | 43.41 | 45.63 | ||||
6. | Kędelski Tymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 1:32.51 | 148 | 45.88 | 46.63 | ||||
7. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:33.18 | 144 | 46.21 | 46.97 | ||||
8. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:33.95 | 141 | 45.04 | 48.91 | ||||
9. | Korzonek Jakub | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:50.53 | 86 | 52.79 | 57.74 | ||||
DYSKW. | Przewoźny Jakub | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 15:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/4/2014 - 14:53 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:18.20 | 245 | 38.60 | 39.60 | ||||
2. | Hyckowski Paweł | 03 | Rekin Świebodzice | 1:18.60 | 241 | 37.77 | 40.83 | ||||
3. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:22.22 | 210 | 40.63 | 41.59 | ||||
4. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:25.35 | 188 | 41.21 | 44.14 | ||||
5. | Pietrzak Michał | 03 | Rekin Świebodzice | 1:26.30 | 182 | 41.63 | 44.67 | ||||
6. | Bonsz Adrian | 03 | Sukces Chorzów | 1:26.75 | 179 | 41.79 | 44.96 | ||||
7. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:27.84 | 172 | 42.55 | 45.29 | ||||
8. | Wacławek Mateusz | 03 | Sukces Chorzów | 1:31.84 | 151 | 45.49 | 46.35 | ||||
9. | Kosytorz Kamil | 03 | Sukces Chorzów | 1:32.60 | 147 | 44.90 | 47.70 | ||||
10. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 1:36.12 | 131 | 48.20 | 47.92 | ||||
11. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:41.58 | 111 | 49.05 | 52.53 | ||||
12. | Plaminiak Stanisław | 03 | Delfin Kłobuck | 1:41.63 | 111 | 47.67 | 53.96 | ||||
13. | Mendel Szymon | 03 | Sukces Chorzów | 1:42.22 | 109 | 52.38 | 49.84 | ||||
14. | Wójcik Dawid | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:42.86 | 107 | 50.10 | 52.76 | ||||
15. | Strzała Mateusz | 03 | Sukces Chorzów | 1:46.01 | 98 | 50.95 | 55.06 | ||||
DYSKW. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | ||||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 15:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/4/2014 - 14:53 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sobczak Robert | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:30.64 | 157 | 44.23 | 46.41 | ||||
2. | Rudzki Kacper | 04 | Delfin Kłobuck | 1:34.25 | 140 | 46.00 | 48.25 | ||||
3. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:34.96 | 136 | 46.57 | 48.39 | ||||
4. | Skalský Jan | 04 | Delfin Nachod | 1:37.06 | 128 | 46.51 | 50.55 | ||||
5. | Zawis Wojciech | 04 | Sukces Chorzów | 1:43.97 | 104 | 49.88 | 54.09 | ||||
6. | Horák Matěj | 04 | Delfin Nachod | 1:44.29 | 103 | 51.75 | 52.54 | ||||
DYSKW. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 15:13) | |||||||||||
DYSKW. | Holeczek Bartosz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 15:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/4/2014 - 15:16 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 32.65 | 416 | |||
2. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 32.74 | 412 | |||
3. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKReT Gliwice | 32.75 | 412 | |||
4. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 34.52 | 352 | |||
5. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 35.79 | 316 | |||
6. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 37.21 | 281 | |||
7. | Soluch Nikola | 01 | Delfin Kłobuck | 39.04 | 243 | |||
8. | Rozkoszek Julia | 01 | TKKF Szczygłowice | 40.34 | 220 | |||
9. | Munzdorf Magdalena | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 49.48 | 119 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/4/2014 - 15:16 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 34.15 | 363 | |||
2. | Drażyk Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 36.37 | 301 | |||
3. | Kaleta Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice | 36.57 | 296 | |||
4. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 36.97 | 286 | |||
5. | Zawadzka Hanna | 02 | Rekin Świebodzice | 37.51 | 274 | |||
6. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 37.80 | 268 | |||
7. | Grylewicz Zuzanna | 02 | Rekin Świebodzice | 38.43 | 255 | |||
8. | Kot Anna | 02 | Vega Dobrodzień | 38.66 | 250 | |||
9. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 39.39 | 237 | |||
10. | Piękoś Natalia | 02 | UKS SP 149 Łódź | 40.58 | 216 | |||
11. | Schabowicz Karolina | 02 | Rekin Świebodzice | 42.06 | 194 | |||
12. | Januszka Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 44.88 | 160 | |||
13. | Gawrońska Klaudia | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 46.54 | 143 | |||
14. | Klimaszewska Hanna | 02 | Delfin Kłobuck | 49.97 | 116 | |||
15. | Roesner Roksana | 02 | Sukces Chorzów | 50.50 | 112 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/4/2014 - 15:16 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 37.08 | 284 | ||||
2. | Marek Agata | 03 | TKKF Szczygłowice | 38.67 | 250 | ||||
3. | Gieszczyk Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 40.56 | 217 | ||||
4. | Szymańska Kinga | 03 | Salmo Żory | 41.31 | 205 | ||||
5. | Widuch Magdalena | 03 | NKP Bielsko Biała | 42.15 | 193 | ||||
6. | Suchanek Aleksandra | 03 | TKKF Szczygłowice | 42.41 | 189 | ||||
7. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 42.97 | 182 | ||||
8. | Derda Natalia | 03 | Delfin Kłobuck | 44.02 | 169 | ||||
9. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 47.43 | 135 | ||||
10. | Wręczycka Julia | 03 | UKP Ruda Śląska | 52.63 | 99 | ||||
11. | Siwy Natasza | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 53.28 | 95 | ||||
12. | Flasza Weronika | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 55.09 | 86 | ||||
13. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | 56.11 | 82 | ||||
14. | Szymańska Kamila | 03 | Delfin Kłobuck | 56.36 | 80 | ||||
DYSKW. | Kaczmarczyk Weronika | 03 | Górnik Sosnowiec | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 15:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/4/2014 - 15:16 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Surówka Martyna | 04 | TKKF Szczygłowice | 44.35 | 166 | ||||
2. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 44.79 | 161 | ||||
3. | Czech Edyta | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 45.15 | 157 | ||||
4. | Chryplewicz Julia | 04 | Rekin Świebodzice | 45.35 | 155 | ||||
5. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 45.54 | 153 | ||||
6. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 46.05 | 148 | ||||
7. | Markowska Nicola | 04 | Delfinek Częstochowa | 46.17 | 147 | ||||
8. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP 149 Łódź | 46.40 | 145 | ||||
9. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 48.27 | 128 | ||||
10. | Slavíková Karolina | 04 | Delfin Nachod | 49.09 | 122 | ||||
DYSKW. | Kratěnová Anežka | 04 | Delfin Nachod | ||||||
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody (Czas: 15:28) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12/4/2014 - 15:31 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 29.76 | 393 | |||
2. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 30.91 | 350 | |||
3. | Sosna Tomasz | 01 | TKKF Szczygłowice | 31.22 | 340 | |||
4. | Wasilewski Paweł | 01 | UKS SP 149 Łódź | 32.99 | 288 | |||
5. | Sadło Marcel | 01 | Salmo Żory | 33.12 | 285 | |||
6. | Jarząbek Konrad | 01 | Delfinek Częstochowa | 34.76 | 246 | |||
7. | Paludkiewicz Patryk | 01 | Delfin Kłobuck | 45.17 | 112 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12/4/2014 - 15:31 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 34.52 | 251 | |||
2. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 36.89 | 206 | |||
3. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 37.37 | 198 | |||
4. | Grelich Dominik | 02 | Salmo Żory | 39.22 | 171 | |||
5. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 40.56 | 155 | |||
6. | Połuszejko Kacper | 02 | NKP Bielsko Biała | 41.10 | 149 | |||
7. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 43.35 | 127 | |||
8. | Kurek Mikołaj | 02 | Delfinek Częstochowa | 45.43 | 110 | |||
9. | Knop Wojciech | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 46.83 | 100 | |||
10. | Lizurej Jakub | 02 | Delfin Kłobuck | 54.30 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12/4/2014 - 15:31 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woliński Filip | 03 | Rekin Świebodzice | 33.65 | 271 | |||
2. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 36.24 | 217 | |||
3. | Gosławski Filip | 03 | Delfin Kłobuck | 40.87 | 151 | |||
4. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 41.56 | 144 | |||
5. | Więzik Jan | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 43.77 | 123 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12/4/2014 - 15:31 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giezek Gracjan | 04 | Rekin Świebodzice | 38.66 | 179 | ||||
2. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 39.36 | 169 | ||||
3. | Stanisławski Bartosz | 04 | UKS SP 149 Łódź | 39.51 | 167 | ||||
4. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 41.72 | 142 | ||||
5. | Holeczek Bartosz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 47.54 | 96 | ||||
6. | Pradela Barosz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 51.69 | 75 | ||||
7. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 55.37 | 61 | ||||
DYSKW. | Wydmuch Kajetan | 04 | Delfin Kłobuck | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 15:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12/4/2014 - 15:41 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 1:04.68 | 490 | 30.77 | 33.91 | |||
2. | Pichnar Sylwia | 01 | Salmo Żory | 1:08.27 | 417 | 33.40 | 34.87 | |||
3. | Osińska Wiktoria | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:08.40 | 414 | 33.63 | 34.77 | |||
4. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 1:11.98 | 355 | 34.71 | 37.27 | |||
5. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 1:13.08 | 340 | 34.88 | 38.20 | |||
6. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 1:13.88 | 329 | 36.05 | 37.83 | |||
7. | Błaszczykiewicz Kaja | 01 | Delfin Kłobuck | 1:17.76 | 282 | 36.99 | 40.77 | |||
8. | Lużyna Alicja | 01 | Salmo Żory | 1:17.89 | 280 | 37.42 | 40.47 | |||
9. | Klecha Anna | 01 | Delfin Kłobuck | 1:19.43 | 264 | 37.15 | 42.28 | |||
10. | Kapitan Paulina | 01 | Sukces Chorzów | 1:20.73 | 252 | 37.81 | 42.92 | |||
Bismor Joanna | 01 | TKKF Szczygłowice | 1:20.73 | 252 | 38.30 | 42.43 | ||||
12. | Jaros Alicja | 01 | Atut Częstochowa | 1:23.46 | 228 | 38.39 | 45.07 | |||
13. | Rusek Maja | 01 | Delfin Kłobuck | 1:31.78 | 171 | 42.78 | 49.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12/4/2014 - 15:41 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:07.91 | 423 | 33.46 | 34.45 | |||
2. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 1:09.32 | 398 | 33.31 | 36.01 | |||
3. | Kasprzyk Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:10.00 | 386 | 34.41 | 35.59 | |||
4. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko Biała | 1:10.01 | 386 | 33.93 | 36.08 | |||
5. | Piękoś Natalia | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:11.32 | 365 | 33.98 | 37.34 | |||
6. | Zawadzka Hanna | 02 | Rekin Świebodzice | 1:12.13 | 353 | 34.19 | 37.94 | |||
7. | Nędza Katarzyna | 02 | Jordan Kraków | 1:13.57 | 333 | 35.60 | 37.97 | |||
8. | Makles Julia | 02 | Delfin Kłobuck | 1:16.22 | 299 | 35.17 | 41.05 | |||
9. | Maziar Alicja | 02 | Rekin Świebodzice | 1:17.35 | 286 | 36.36 | 40.99 | |||
10. | Staniszewska Paulina | 02 | Sukces Chorzów | 1:17.66 | 283 | 36.08 | 41.58 | |||
11. | Białoń Klaudia | 02 | Sukces Chorzów | 1:19.03 | 268 | 38.28 | 40.75 | |||
12. | Furtak Wiktoria | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:19.37 | 265 | 37.23 | 42.14 | |||
13. | Pierchała Paulina | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:20.94 | 250 | 38.20 | 42.74 | |||
14. | Langier Olga | 02 | Atut Częstochowa | 1:21.78 | 242 | 38.97 | 42.81 | |||
15. | Wróbel Weronika | 02 | Atut Częstochowa | 1:22.37 | 237 | 37.94 | 44.43 | |||
16. | Pawleta Roksana | 02 | Sukces Chorzów | 1:22.48 | 236 | 39.12 | 43.36 | |||
17. | Januszka Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 1:23.60 | 227 | 38.91 | 44.69 | |||
18. | Okoń Wiktoria | 02 | Sukces Chorzów | 1:25.91 | 209 | 40.52 | 45.39 | |||
19. | Chudaszek Nadine | 02 | Jordan Kraków | 1:27.25 | 199 | 42.84 | 44.41 | |||
20. | Konieczny Marta | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:27.45 | 198 | 41.58 | 45.87 | |||
21. | Wczasek Aleksandra | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:29.58 | 184 | 41.48 | 48.10 | |||
22. | Raźniak Marta | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:33.49 | 162 | 42.58 | 50.91 | |||
23. | Zając Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 1:41.71 | 126 | 47.97 | 53.74 | |||
24. | Słomian Agnieszka | 02 | Atut Częstochowa | 1:42.06 | 124 | 46.97 | 55.09 | |||
25. | Latek Wiktoria | 02 | Atut Częstochowa | 1:44.64 | 115 | 44.49 | 1:00.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12/4/2014 - 15:41 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:10.37 | 380 | 34.18 | 36.19 | |||
2. | Obajtek Aleksandra | 03 | Rekin Świebodzice | 1:12.00 | 355 | 34.95 | 37.05 | |||
3. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:16.08 | 301 | 36.19 | 39.89 | |||
4. | Derda Natalia | 03 | Delfin Kłobuck | 1:24.01 | 223 | 38.65 | 45.36 | |||
5. | Ociepa Magdalena | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:24.28 | 221 | 40.13 | 44.15 | |||
6. | Mryka Martyna | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:26.97 | 201 | 42.66 | 44.31 | |||
7. | Flak Paulina | 03 | Sukces Chorzów | 1:28.20 | 193 | 42.29 | 45.91 | |||
8. | Sękiewicz Iga | 03 | Delfin Kłobuck | 1:31.24 | 174 | 43.44 | 47.80 | |||
9. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 1:31.80 | 171 | 44.07 | 47.73 | |||
10. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | 1:32.79 | 166 | 44.53 | 48.26 | |||
11. | Botor Kinga | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:33.11 | 164 | 43.90 | 49.21 | |||
12. | Gwóżdz Pola | 03 | Sukces Chorzów | 1:33.95 | 160 | 44.15 | 49.80 | |||
13. | Ledzion Julia | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:35.13 | 154 | 45.12 | 50.01 | |||
14. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 1:39.54 | 134 | 47.13 | 52.41 | |||
15. | Dusza Sara | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:42.07 | 124 | 48.54 | 53.53 | |||
16. | Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 1:44.12 | 117 | 48.36 | 55.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12/4/2014 - 15:41 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:21.69 | 243 | 39.03 | 42.66 | |||
2. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:22.51 | 236 | 38.01 | 44.50 | |||
3. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:25.73 | 210 | 40.43 | 45.30 | |||
4. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:28.64 | 190 | 42.56 | 46.08 | |||
5. | Slavíková Karolina | 04 | Delfin Nachod | 1:29.37 | 185 | 42.15 | 47.22 | |||
6. | Jaroszek Emilia | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:29.73 | 183 | 40.92 | 48.81 | |||
7. | Špryňarová Sofie | 04 | Delfin Nachod | 1:30.16 | 181 | 43.10 | 47.06 | |||
8. | Kratěnová Anežka | 04 | Delfin Nachod | 1:30.80 | 177 | 44.23 | 46.57 | |||
9. | Lala Nadia | 04 | Salmo Żory | 1:31.83 | 171 | 21.92 | 1:09.91 | |||
10. | Doležalová Michaela | 04 | Delfin Nachod | 1:33.09 | 164 | 44.80 | 48.29 | |||
11. | Krzyż Wiktoria | 04 | Sukces Chorzów | 1:37.54 | 143 | 46.58 | 50.96 | |||
12. | Famula Paulina | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:41.16 | 128 | 45.18 | 55.98 | |||
13. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:41.71 | 126 | 46.49 | 55.22 | |||
14. | Miler Martyna | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:43.86 | 118 | 48.42 | 55.44 | |||
15. | Smolarek Alina | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:44.89 | 115 | 46.50 | 58.39 | |||
16. | Lala Patrycja | 04 | Salmo Żory | 1:45.33 | 113 | 49.82 | 55.51 | |||
17. | Zielińska Wioletta | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:48.10 | 105 | 49.16 | 58.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12/4/2014 - 16:14 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 1:01.59 | 388 | 29.45 | 32.14 | |||
2. | Mosoń Piotr | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:03.53 | 353 | 30.34 | 33.19 | |||
3. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:05.70 | 320 | 31.94 | 33.76 | |||
4. | Szarpak Marcin | 01 | Sukces Chorzów | 1:06.40 | 310 | 31.98 | 34.42 | |||
5. | Pawlik Szymon | 01 | TKKF Szczygłowice | 1:06.55 | 307 | 33.11 | 33.44 | |||
6. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 1:06.95 | 302 | 32.11 | 34.84 | |||
7. | Sadło Marcel | 01 | Salmo Żory | 1:07.48 | 295 | 33.05 | 34.43 | |||
8. | Witkowski Jakuba | 01 | TKKF Szczygłowice | 1:09.25 | 273 | 33.02 | 36.23 | |||
9. | Nowak Dawid | 01 | Vega Dobrodzień | 1:11.20 | 251 | 34.45 | 36.75 | |||
10. | Piotrowski Natan | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:12.51 | 238 | 35.38 | 37.13 | |||
11. | Pajączkowski Olaf | 01 | Salmo Żory | 1:14.02 | 223 | 34.58 | 39.44 | |||
12. | Suława Jakub | 01 | Rekin Świebodzice | 1:14.86 | 216 | 36.20 | 38.66 | |||
13. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:15.22 | 213 | 35.63 | 39.59 | |||
14. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 1:15.41 | 211 | 36.22 | 39.19 | |||
15. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 1:16.73 | 200 | 36.54 | 40.19 | |||
16. | Pichnar Filip | 01 | Salmo Żory | 1:17.32 | 196 | 36.94 | 40.38 | |||
17. | Terlecki Witold | 01 | Delfinek Częstochowa | 1:19.48 | 180 | 37.77 | 41.71 | |||
18. | Żurowski Jakub | 01 | Sukces Chorzów | 1:22.30 | 162 | 39.63 | 42.67 | |||
19. | Paludkiewicz Patryk | 01 | Delfin Kłobuck | 1:24.57 | 150 | 39.61 | 44.96 | |||
20. | Pawlos Piotr | 01 | Sukces Chorzów | 1:28.74 | 129 | 42.50 | 46.24 | |||
21. | Wiaderek Mateusz | 01 | Orka Herby | 1:29.89 | 124 | 41.20 | 48.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12/4/2014 - 16:14 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 1:07.22 | 298 | 32.77 | 34.45 | |||
2. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 1:08.86 | 277 | 33.81 | 35.05 | |||
3. | Ździebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 1:09.89 | 265 | 33.33 | 36.56 | |||
4. | Kazen Marcel | 02 | Atut Częstochowa | 1:11.59 | 247 | 34.48 | 37.11 | |||
5. | Prokop Bartosz | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:12.74 | 235 | 35.30 | 37.44 | |||
6. | Szymański Dawid | 02 | Delfin Kłobuck | 1:12.94 | 233 | 34.82 | 38.12 | |||
7. | Dembia Mateusz | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:14.72 | 217 | 34.89 | 39.83 | |||
8. | Grelich Dominik | 02 | Salmo Żory | 1:16.62 | 201 | 36.37 | 40.25 | |||
9. | Połuszejko Kacper | 02 | NKP Bielsko Biała | 1:19.57 | 180 | 25.04 | 54.53 | |||
10. | Rubik Mikołaj | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:20.20 | 175 | 37.98 | 42.22 | |||
11. | Kruczkowski Adam | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:20.83 | 171 | 38.72 | 42.11 | |||
12. | Jainta Adrian | 02 | Vega Dobrodzień | 1:20.98 | 170 | 39.46 | 41.52 | |||
13. | Bieniek Bartosz | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:21.08 | 170 | 38.14 | 42.94 | |||
14. | Furmanek Kacper | 02 | Jordan Kraków | 1:24.12 | 152 | 39.25 | 44.87 | |||
15. | Majchrzak Marcin | 02 | Atut Częstochowa | 1:26.52 | 140 | 42.37 | 44.15 | |||
16. | Rorat Szymon | 02 | Atut Częstochowa | 1:28.76 | 129 | 41.76 | 47.00 | |||
17. | Mizgała Michał | 02 | Atut Częstochowa | 1:35.31 | 104 | 44.59 | 50.72 | |||
18. | Rycharski Bartosz | 02 | Delfin Kłobuck | 1:38.07 | 96 | 45.09 | 52.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12/4/2014 - 16:14 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Hyckowski Paweł | 03 | Rekin Świebodzice | 1:08.43 | 283 | 32.97 | 35.46 | ||||
2. | Gromski Patryk | 03 | Krotosz Krotoszyn | 1:11.64 | 246 | 34.37 | 37.27 | ||||
3. | Szolc Dominik | 03 | Sukces Chorzów | 1:16.00 | 206 | 34.24 | 41.76 | ||||
4. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:16.02 | 206 | 36.25 | 39.77 | ||||
5. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:16.45 | 203 | 36.59 | 39.86 | ||||
6. | Malinowski Wojciech | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:16.59 | 202 | 37.67 | 38.92 | ||||
7. | Bonsz Adrian | 03 | Sukces Chorzów | 1:17.44 | 195 | 36.63 | 40.81 | ||||
8. | Brol Dominik | 03 | Sukces Chorzów | 1:20.40 | 174 | 39.62 | 40.78 | ||||
9. | Walczak Dawid | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:20.50 | 173 | 37.66 | 42.84 | ||||
10. | Kosytorz Kamil | 03 | Sukces Chorzów | 1:20.63 | 173 | 38.74 | 41.89 | ||||
11. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 1:22.95 | 159 | 39.99 | 42.96 | ||||
12. | Michalik Paweł | 03 | Salmo Żory | 1:22.99 | 158 | 39.44 | 43.55 | ||||
13. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:23.91 | 153 | 40.18 | 43.73 | ||||
14. | Borkowski Arkadiusz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:24.40 | 150 | 40.57 | 43.83 | ||||
15. | Profic Tomasz | 03 | Delfin Kłobuck | 1:25.07 | 147 | 41.08 | 43.99 | ||||
16. | Lasek Oskar | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:25.08 | 147 | 41.71 | 43.37 | ||||
17. | Gosławski Filip | 03 | Delfin Kłobuck | 1:26.30 | 141 | 40.51 | 45.79 | ||||
Stolarczyk Jakub | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:26.30 | 141 | 40.80 | 45.50 | |||||
19. | Soluch Bartosz | 03 | Delfin Kłobuck | 1:28.17 | 132 | 41.01 | 47.16 | ||||
20. | Kostrzewa Jakub | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:32.13 | 116 | 42.16 | 49.97 | ||||
21. | Żurek Roland | 03 | Sukces Chorzów | 1:34.05 | 109 | 45.30 | 48.75 | ||||
22. | Korek Błażej | 03 | Sukces Chorzów | 1:37.90 | 96 | 48.91 | 48.99 | ||||
23. | Wiluś Maksymilian | 03 | Sukces Chorzów | 1:40.11 | 90 | 49.12 | 50.99 | ||||
24. | Hutny Hubert | 03 | Delfin Kłobuck | 1:41.26 | 87 | 48.08 | 53.18 | ||||
25. | Śmietana Denis | 03 | Sukces Chorzów | 1:41.67 | 86 | ||||||
26. | Bujak Jakub | 03 | Vega Dobrodzień | 1:44.02 | 80 | 49.93 | 54.09 | ||||
27. | Piotrowski Gracjan | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 2:03.40 | 48 | 57.48 | 1:05.92 | ||||
DYSKW. | Jaworski Michał | 03 | Sukces Chorzów | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 16:37) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12/4/2014 - 16:14 | Chłopców, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jerman Michal | 04 | Delfin Nachod | 1:16.29 | 204 | 36.89 | 39.40 | |||
2. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:18.09 | 190 | 36.60 | 41.49 | |||
3. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:18.26 | 189 | 37.87 | 40.39 | |||
4. | Wąsowicz Kajetan | 04 | Atut Częstochowa | 1:19.08 | 183 | 37.09 | 41.99 | |||
5. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:21.54 | 167 | 38.50 | 43.04 | |||
6. | Giezek Gracjan | 04 | Rekin Świebodzice | 1:22.67 | 160 | 39.62 | 43.05 | |||
7. | Holeczek Bartosz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:23.75 | 154 | 39.23 | 44.52 | |||
8. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:23.82 | 154 | 39.63 | 44.19 | |||
9. | Rudzki Kacper | 04 | Delfin Kłobuck | 1:25.48 | 145 | 40.68 | 44.80 | |||
10. | Skalský Jan | 04 | Delfin Nachod | 1:26.97 | 137 | 39.52 | 47.45 | |||
11. | Cichoń Bartosz | 04 | Delfin Kłobuck | 1:29.99 | 124 | 42.78 | 47.21 | |||
12. | Browarski Maciej | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:30.26 | 123 | 43.16 | 47.10 | |||
13. | Kapitan Kacper | 04 | Sukces Chorzów | 1:32.19 | 115 | 43.26 | 48.93 | |||
14. | Śliwka Jakub | 04 | Salmo Żory | 1:34.51 | 107 | 45.29 | 49.22 | |||
15. | Horák Matěj | 04 | Delfin Nachod | 1:35.80 | 103 | 44.76 | 51.04 | |||
16. | Stępiński Daniel | 04 | Salmo Żory | 1:37.69 | 97 | 44.62 | 53.07 | |||
17. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:44.85 | 78 | 46.54 | 58.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12/4/2014 - 16:53 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 34.20 | 424 | |||
2. | Kordala Monika | 01 | UKS SP 149 Łódź | 34.58 | 410 | |||
3. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 35.10 | 392 | |||
4. | Błaszczykiewicz Kaja | 01 | Delfin Kłobuck | 41.74 | 233 | |||
5. | Klecha Anna | 01 | Delfin Kłobuck | 43.46 | 206 | |||
6. | Kałuża Aleksandra | 01 | Orka Herby | 48.49 | 148 | |||
7. | Jelonek Julia | 01 | Orka Herby | 50.38 | 132 | |||
8. | Kotala Marta | 01 | Orka Herby | 50.99 | 128 | |||
9. | Kaniewska Małgorzata | 01 | Delfin Kłobuck | 57.57 | 88 | |||
10. | Wieczorek Marta | 01 | Orka Herby | 1:10.89 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12/4/2014 - 16:53 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Idzikowska Alicja | 02 | TKKF Szczygłowice | 35.21 | 388 | ||||
2. | Kapcińska Maja | 02 | UKP Ruda Śląska | 38.55 | 296 | ||||
3. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 40.59 | 253 | ||||
4. | Szołtysek Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice | 40.62 | 253 | ||||
5. | Pierchała Paulina | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 41.30 | 240 | ||||
6. | Kluczewska Anna | 02 | Omega Olkusz | 42.07 | 227 | ||||
7. | Pachwald Justyna | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 45.45 | 180 | ||||
8. | Bambynek Aleksandra | 02 | Orka Herby | 46.19 | 172 | ||||
9. | Klimaszewska Hanna | 02 | Delfin Kłobuck | 46.68 | 166 | ||||
DYSKW. | Zając Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | ||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 16:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12/4/2014 - 16:53 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 38.26 | 303 | ||||
2. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 38.62 | 294 | ||||
3. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 41.44 | 238 | ||||
4. | Ociepa Magdalena | 03 | TKKF Szczygłowice | 41.85 | 231 | ||||
5. | Lip Patrycja | 03 | UKP Ruda Śląska | 44.49 | 192 | ||||
6. | Stupała Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 45.65 | 178 | ||||
7. | Matuszek Alicja | 03 | TKKF Szczygłowice | 46.06 | 173 | ||||
8. | Sękiewicz Iga | 03 | Delfin Kłobuck | 46.45 | 169 | ||||
9. | Bałkiewicz Julia | 03 | TKKF Szczygłowice | 48.42 | 149 | ||||
10. | Zastępińska Natalia | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 48.71 | 146 | ||||
11. | Błędowska Alicja | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 49.12 | 143 | ||||
12. | Sosnowska Oliwia | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 49.53 | 139 | ||||
13. | Biernacka Julia | 03 | Delfin Kłobuck | 50.03 | 135 | ||||
14. | Malik Alena | 03 | Jordan Kraków | 52.17 | 119 | ||||
15. | Świerzy Anna | 03 | Delfin Kłobuck | 54.37 | 105 | ||||
16. | Mrowiec Marcelina | 03 | Delfin Kłobuck | 55.61 | 98 | ||||
17. | Cendal Katarzyna | 03 | Orka Herby | 55.98 | 96 | ||||
18. | Porwoł Anna | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 57.53 | 89 | ||||
DYSKW. | Szymańska Kamila | 03 | Delfin Kłobuck | ||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 17:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12/4/2014 - 16:53 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 39.66 | 272 | ||||
2. | Morciszek Weronika | 04 | TKKF Szczygłowice | 44.50 | 192 | ||||
3. | Maciaszczyk Wiktoria | 04 | UKS SP 149 Łódź | 44.80 | 188 | ||||
4. | Garus Oliwia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 47.41 | 159 | ||||
5. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 47.65 | 156 | ||||
6. | Jaroszek Emilia | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 49.27 | 141 | ||||
7. | Kowalczyk Daria | 04 | Delfinek Częstochowa | 50.20 | 134 | ||||
8. | Famula Paulina | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 50.95 | 128 | ||||
9. | Jojko Julia | 04 | Vega Dobrodzień | 51.25 | 126 | ||||
10. | Wasilewska Małgorzata | 04 | TKKF Szczygłowice | 51.28 | 125 | ||||
11. | Adamczyk Oliwia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 52.34 | 118 | ||||
12. | Padlewska Kinga | 04 | Delfinek Częstochowa | 53.30 | 112 | ||||
13. | Grzymała Zuzanna | 04 | Salmo Żory | 53.33 | 111 | ||||
14. | Zielonka Kaja | 04 | Delfinek Częstochowa | 55.36 | 100 | ||||
15. | Kahnert Karolina | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 55.60 | 98 | ||||
16. | Siemińska Wiktoria | 04 | Delfinek Częstochowa | 56.22 | 95 | ||||
17. | Cendal Weronika | 04 | Orka Herby | 58.20 | 86 | ||||
18. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 58.51 | 84 | ||||
19. | Ziemnicka Zuzanna | 04 | Delfinek Częstochowa | 58.65 | 84 | ||||
20. | Jano Maja | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 1:01.63 | 72 | ||||
21. | Borsukowska Klaudia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:02.07 | 70 | ||||
22. | Ciemięga Natalia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:09.92 | 49 | ||||
DYSKW. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko B. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12/4/2014 - 16:53 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaleta Kalina | 05 | TKKF Szczygłowice | 46.25 | 171 | ||||
2. | Cajzer Emilia | 05 | Rekin Świebodzice | 47.47 | 158 | ||||
3. | Powiecka Alicja | 05 | TKKF Szczygłowice | 47.59 | 157 | ||||
4. | Wydmuch Michalina | 05 | Delfin Kłobuck | 49.51 | 139 | ||||
5. | Švecová Barbora | 05 | Delfin Nachod | 50.27 | 133 | ||||
6. | Gorszanów Jagoda | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 50.89 | 128 | ||||
7. | Sępień Martyna | 05 | Delfin Kłobuck | 51.35 | 125 | ||||
8. | Dítětová Markéta | 05 | Delfin Nachod | 51.60 | 123 | ||||
9. | Lechus Wiktoria | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 52.49 | 117 | ||||
10. | Janus Patrycja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 52.83 | 115 | ||||
11. | Marcinkowska Maja | 05 | UKS SP 149 Łódź | 54.14 | 106 | ||||
12. | Kromołowska Iga | 05 | Atut Częstochowa | 55.41 | 99 | ||||
13. | Masztakow Hanna | 05 | UKS SP 149 Łódź | 56.20 | 95 | ||||
14. | Sacewicz Marta | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 57.34 | 90 | ||||
15. | Głogowska Alicja | 05 | Vega Dobrodzień | 57.60 | 88 | ||||
16. | Sommer Małgorzata | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 58.05 | 86 | ||||
17. | Kordová Alexandra | 05 | Delfin Nachod | 58.88 | 83 | ||||
18. | Barczak Agata | 05 | Orka Herby | 59.59 | 80 | ||||
19. | Kowacz Sonia | 05 | Delfinek Częstochowa | 59.86 | 79 | ||||
20. | Humaniku Alicja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:04.03 | 64 | ||||
21. | Wacławek Sonia | 05 | Orka Herby | 1:05.09 | 61 | ||||
22. | Czaja Justyna | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 1:05.22 | 61 | ||||
23. | Matwin Julia | 05 | Delfinek Częstochowa | 1:07.03 | 56 | ||||
DYSKW. | Mosoń Anna | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 17:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12/4/2014 - 17:21 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 31.47 | 370 | |||
2. | Milbrant Kacper | 01 | Salmo Żory | 32.20 | 346 | |||
3. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 33.23 | 315 | |||
4. | Pajączkowski Olaf | 01 | Salmo Żory | 38.93 | 195 | |||
5. | Kosiński Łukasz | 01 | UKP Ruda Śląska | 40.00 | 180 | |||
6. | Gwiazdowicz Krzysztof | 01 | Delfinek Częstochowa | 40.01 | 180 | |||
7. | Witkowski Jakuba | 01 | TKKF Szczygłowice | 40.39 | 175 | |||
8. | Kozak Oliwer | 01 | Delfinek Częstochowa | 42.78 | 147 | |||
9. | Pietruszka Jakub | 01 | Jordan Kraków | 43.94 | 136 | |||
10. | Wiaderek Mateusz | 01 | Orka Herby | 44.29 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12/4/2014 - 17:21 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Stanisław | 02 | Rekin Świebodzice | 40.27 | 176 | ||||
2. | Bieniek Bartosz | 02 | TKKF Szczygłowice | 41.54 | 161 | ||||
3. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 43.25 | 142 | ||||
4. | Kurek Mikołaj | 02 | Delfinek Częstochowa | 43.73 | 138 | ||||
5. | Lizurej Jakub | 02 | Delfin Kłobuck | 44.32 | 132 | ||||
6. | Mazur Mateusz | 02 | Delfinek Częstochowa | 49.23 | 96 | ||||
DYSKW. | Kołodziejczyk Igor | 02 | Delfinek Częstochowa | ||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12/4/2014 - 17:21 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hyckowski Paweł | 03 | Rekin Świebodzice | 36.42 | 239 | |||
2. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 36.55 | 236 | |||
3. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 37.77 | 214 | |||
4. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 40.09 | 179 | |||
5. | Walczak Dawid | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 40.62 | 172 | |||
6. | Lasek Oskar | 03 | Górnik Sosnowiec | 40.99 | 167 | |||
7. | Pietrzak Michał | 03 | Rekin Świebodzice | 41.75 | 158 | |||
8. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 42.45 | 151 | |||
9. | Profic Tomasz | 03 | Delfin Kłobuck | 43.06 | 144 | |||
10. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 43.11 | 144 | |||
11. | Michalik Paweł | 03 | Salmo Żory | 43.85 | 137 | |||
12. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 44.03 | 135 | |||
13. | Plaminiak Stanisław | 03 | Delfin Kłobuck | 45.03 | 126 | |||
14. | Więzik Jan | 03 | Ondraszek Bielsko B. | 45.93 | 119 | |||
15. | Strama Adrian | 03 | Jordan Kraków | 47.53 | 107 | |||
16. | Ćwieląg Wiktor | 03 | Orka Herby | 50.45 | 90 | |||
17. | Białoń Jakub | 03 | Jordan Kraków | 50.81 | 88 | |||
18. | Sucharkiewicz Kacper | 03 | Orka Herby | 51.21 | 86 | |||
19. | Smyła Kacper | 03 | Delfin Kłobuck | 51.99 | 82 | |||
20. | Mazurek Mateusz | 03 | Delfin Kłobuck | 52.60 | 79 | |||
21. | Żurawski Dawid | 03 | Delfinek Częstochowa | 53.58 | 75 | |||
22. | Hutny Hubert | 03 | Delfin Kłobuck | 54.99 | 69 | |||
23. | Piotrowski Gracjan | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 55.03 | 69 | |||
24. | Mirowski Jakub | 03 | Delfinek Częstochowa | 55.07 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12/4/2014 - 17:21 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sobczak Robert | 04 | UKS SP 149 Łódź | 41.08 | 166 | ||||
2. | Giezek Gracjan | 04 | Rekin Świebodzice | 42.83 | 147 | ||||
3. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 47.45 | 108 | ||||
4. | Goł Adrian | 04 | Delfin Kłobuck | 47.46 | 108 | ||||
5. | Borowski Kamil | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 50.93 | 87 | ||||
6. | Cichoń Bartosz | 04 | Delfin Kłobuck | 50.99 | 87 | ||||
7. | Lewicki Jakub | 04 | TKKF Szczygłowice | 51.71 | 83 | ||||
8. | Kałuża Wojciech | 04 | Orka Herby | 52.52 | 79 | ||||
9. | Marszałek Miłosz | 04 | TKKF Szczygłowice | 53.29 | 76 | ||||
10. | Jojko Jakub | 04 | Vega Dobrodzień | 53.65 | 74 | ||||
11. | Mizgajski Szymon | 04 | UKP Ruda Śląska | 58.91 | 56 | ||||
12. | Biełous Mateusz | 04 | Rekin Świebodzice | 1:00.25 | 52 | ||||
13. | Hajduk Jakub | 04 | Salmo Żory | 1:01.73 | 49 | ||||
14. | Janicki Patryk | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:03.72 | 44 | ||||
15. | Dąbrowski Grzegorz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:05.21 | 41 | ||||
DYSKW. | Dudziński Szymon | 04 | TKKF Szczygłowice | ||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 17:36) | |||||||||
DYSKW. | Stępiński Daniel | 04 | Salmo Żory | ||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 17:38) | |||||||||
DYSKW. | Szynka Miłosz | 04 | Orka Herby | ||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12/4/2014 - 17:21 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gromski Adrian | 05 | Krotosz Krotoszyn | 40.04 | 180 | ||||
2. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 41.03 | 167 | ||||
3. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 44.40 | 132 | ||||
4. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 47.29 | 109 | ||||
5. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 47.48 | 107 | ||||
6. | Mika Michał | 05 | Delfin Kłobuck | 47.77 | 106 | ||||
7. | Mochnal Kacper | 05 | UKS SP 149 Łódź | 49.40 | 95 | ||||
8. | Karoń Adrian | 05 | Omega Olkusz | 50.19 | 91 | ||||
9. | Bąk Piotr | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 53.49 | 75 | ||||
10. | Lelek Šimon | 05 | Delfin Nachod | 53.90 | 73 | ||||
11. | Kaczmarczyk Jakub | 05 | TKKF Szczygłowice | 54.11 | 72 | ||||
12. | Lewandowski Michał | 05 | UKS SP 149 Łódź | 54.62 | 70 | ||||
13. | Kazimierczak Marek | 05 | UKP Ruda Śląska | 56.00 | 65 | ||||
14. | Rubik Mateusz | 05 | Górnik Sosnowiec | 57.49 | 60 | ||||
15. | Gil Dominik | 05 | UKS SP 149 Łódź | 57.91 | 59 | ||||
16. | Wierzchoń Jakub | 05 | UKS SP 149 Łódź | 58.46 | 57 | ||||
17. | Tokarski Antoni | 05 | Rekin Świebodzice | 58.49 | 57 | ||||
18. | Majewski Mateusz | 05 | Delfinek Częstochowa | 59.86 | 53 | ||||
19. | Plaminiak Antoni | 05 | Delfin Kłobuck | 1:00.93 | 51 | ||||
20. | Drażyk Jakub | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 1:00.98 | 50 | ||||
21. | Jabłoński Piotr | 05 | Delfinek Częstochowa | 1:15.69 | 26 | ||||
DYSKW. | Jirman Martin | 05 | Delfin Nachod | ||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 17:31) | |||||||||
DYSKW. | Siejak Joachim | 05 | Delfinek Częstochowa | ||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12/4/2014 - 17:49 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKReT Gliwice | 1:22.88 | 432 | 39.09 | 43.79 | ||||
2. | Kaletka Karolina | 01 | TKKF Szczygłowice | 1:24.97 | 401 | 40.28 | 44.69 | ||||
3. | Ochab Julia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:31.98 | 316 | 42.88 | 49.10 | ||||
4. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 1:32.85 | 307 | 43.81 | 49.04 | ||||
5. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 1:37.51 | 265 | 45.32 | 52.19 | ||||
6. | Lużyna Alicja | 01 | Salmo Żory | 1:37.78 | 263 | 46.42 | 51.36 | ||||
7. | Rusek Maja | 01 | Delfin Kłobuck | 1:44.38 | 216 | 48.32 | 56.06 | ||||
DYSKW. | Stephan Anna | 01 | TKKF Szczygłowice | ||||||||
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12/4/2014 - 17:49 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:28.48 | 355 | 42.74 | 45.74 | |||
2. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 1:28.63 | 354 | 41.96 | 46.67 | |||
3. | Nędza Katarzyna | 02 | Jordan Kraków | 1:30.42 | 333 | 42.34 | 48.08 | |||
4. | Bigdowska Gabriela | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:30.91 | 328 | 43.21 | 47.70 | |||
5. | Zięba Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:32.66 | 309 | 43.47 | 49.19 | |||
6. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko Biała | 1:33.15 | 304 | 44.55 | 48.60 | |||
7. | Sibelska Barbara | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:34.51 | 291 | 45.52 | 48.99 | |||
8. | Drażyk Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:37.09 | 269 | 45.78 | 51.31 | |||
9. | Kołeczek Matylda | 02 | Ondraszek Bielsko B. | 1:38.77 | 255 | 47.11 | 51.66 | |||
10. | Pawleta Roksana | 02 | Sukces Chorzów | 1:42.31 | 230 | 48.31 | 54.00 | |||
11. | Mazurek Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 1:43.69 | 221 | 48.65 | 55.04 | |||
12. | Michalik Patrycja | 02 | Vega Dobrodzień | 1:48.83 | 191 | 52.15 | 56.68 | |||
13. | Wczasek Aleksandra | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:52.63 | 172 | 52.83 | 59.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12/4/2014 - 17:49 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:37.09 | 269 | 45.36 | 51.73 | ||||
2. | Ciesielska Natalia | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:37.59 | 265 | 46.71 | 50.88 | ||||
3. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:37.84 | 263 | 47.42 | 50.42 | ||||
4. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:38.67 | 256 | 47.04 | 51.63 | ||||
5. | Mryka Martyna | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:42.49 | 228 | 48.90 | 53.59 | ||||
6. | Kozłowska Lena | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:45.09 | 212 | 50.23 | 54.86 | ||||
7. | Janecka Karolina | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:45.15 | 212 | 49.94 | 55.21 | ||||
8. | Witkowska Natalia | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:45.68 | 208 | 50.52 | 55.16 | ||||
9. | Malik Alena | 03 | Jordan Kraków | 1:50.26 | 183 | 53.36 | 56.90 | ||||
10. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 1:52.87 | 171 | 53.79 | 59.08 | ||||
11. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 1:54.63 | 163 | 53.63 | 1:01.00 | ||||
12. | Widuch Magdalena | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:54.74 | 163 | 52.43 | 1:02.31 | ||||
13. | Gwóżdz Pola | 03 | Sukces Chorzów | 1:54.75 | 163 | 54.56 | 1:00.19 | ||||
14. | Dusza Sara | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:57.35 | 152 | 55.02 | 1:02.33 | ||||
15. | Flak Paulina | 03 | Sukces Chorzów | 1:58.92 | 146 | 57.08 | 1:01.84 | ||||
16. | Garbaciak Zuzanna | 03 | Delfin Kłobuck | 2:05.78 | 123 | 57.66 | 1:08.12 | ||||
DYSKW. | Mazgaj Marta | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 17:57) | |||||||||||
DYSKW. | Siwy Natasza | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 17:55) | |||||||||||
DYSKW. | Botor Kinga | 03 | Jedność 32 Przyszowice | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12/4/2014 - 17:49 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:43.65 | 221 | 48.83 | 54.82 | ||||
2. | Surówka Martyna | 04 | TKKF Szczygłowice | 1:44.70 | 214 | 48.38 | 56.32 | ||||
3. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:45.33 | 210 | 51.35 | 53.98 | ||||
4. | Idzikowska Anna | 04 | TKKF Szczygłowice | 1:45.63 | 209 | 49.17 | 56.46 | ||||
5. | Oleksiewicz Alicja | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:45.74 | 208 | 50.27 | 55.47 | ||||
6. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:50.73 | 181 | 53.48 | 57.25 | ||||
7. | Kyprová Kamila | 04 | Delfin Nachod | 1:52.22 | 174 | 53.58 | 58.64 | ||||
8. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:52.98 | 170 | 54.01 | 58.97 | ||||
9. | Lala Patrycja | 04 | Salmo Żory | 1:54.42 | 164 | 54.85 | 59.57 | ||||
10. | Kapol Gabriela | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:55.45 | 160 | 54.76 | 1:00.69 | ||||
11. | Fornalczyk Julia | 04 | Sukces Chorzów | 1:58.39 | 148 | 55.18 | 1:03.21 | ||||
12. | Špryňarová Sofie | 04 | Delfin Nachod | 2:00.59 | 140 | 57.92 | 1:02.67 | ||||
13. | Voborníková Kristýna | 04 | Delfin Nachod | 2:02.04 | 135 | 59.80 | 1:02.24 | ||||
14. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 2:05.56 | 124 | 59.64 | 1:05.92 | ||||
15. | Makowska Agnieszka | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:05.95 | 123 | 58.76 | 1:07.19 | ||||
DYSKW. | Browarska Emilia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 17:52) | |||||||||||
DYSKW. | Miszta Martyna | 04 | Delfinek Częstochowa | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 17:54) | |||||||||||
DYSKW. | Zielonka Kaja | 04 | Delfinek Częstochowa | ||||||||
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 17:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/4/2014 - 18:19 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wożniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 1:16.97 | 377 | 36.73 | 40.24 | ||||
2. | Pauter Artur | 01 | Krotosz Krotoszyn | 1:24.64 | 283 | 40.04 | 44.60 | ||||
3. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:25.47 | 275 | 39.99 | 45.48 | ||||
4. | Karzełek Kamil | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:29.01 | 243 | 40.93 | 48.08 | ||||
5. | Chryplewicz Kacper | 01 | Rekin Świebodzice | 1:29.21 | 242 | 42.41 | 46.80 | ||||
6. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:30.07 | 235 | 41.55 | 48.52 | ||||
7. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 1:36.69 | 190 | 46.02 | 50.67 | ||||
DYSKW. | Sucharkiewicz Filip | 01 | Orka Herby | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 18:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/4/2014 - 18:19 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 1:24.43 | 285 | 40.03 | 44.40 | |||
2. | Damsz Andrzej | 02 | Rekin Świebodzice | 1:31.40 | 225 | 43.08 | 48.32 | |||
3. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:31.49 | 224 | 44.43 | 47.06 | |||
4. | Radecki Daniel | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:32.94 | 214 | 44.02 | 48.92 | |||
5. | Kędelski Tymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 1:38.08 | 182 | 45.88 | 52.20 | |||
6. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:40.84 | 167 | 47.64 | 53.20 | |||
7. | Przewoźny Jakub | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:43.78 | 153 | 49.72 | 54.06 | |||
8. | Knop Wojciech | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:51.24 | 124 | 50.31 | 1:00.93 | |||
9. | Korzonek Jakub | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:59.82 | 99 | 55.97 | 1:03.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/4/2014 - 18:19 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jachym Maciej | 03 | Rekin Świebodzice | 1:32.15 | 219 | 44.25 | 47.90 | |||
2. | Gromski Patryk | 03 | Krotosz Krotoszyn | 1:33.02 | 213 | 44.60 | 48.42 | |||
3. | Kosytorz Kamil | 03 | Sukces Chorzów | 1:34.65 | 202 | 44.67 | 49.98 | |||
4. | Wróbel Igor | 03 | UKP Ruda Śląska | 1:34.85 | 201 | 44.81 | 50.04 | |||
5. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:35.01 | 200 | 45.32 | 49.69 | |||
6. | Dominiczak Kamil | 03 | Sukces Chorzów | 1:35.87 | 195 | 45.87 | 50.00 | |||
7. | Rodziewicz Kajetan | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:40.98 | 167 | 49.30 | 51.68 | |||
8. | Malinowski Wojciech | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:41.27 | 165 | 49.39 | 51.88 | |||
9. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 1:41.35 | 165 | 47.34 | 54.01 | |||
10. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 1:42.86 | 158 | 49.32 | 53.54 | |||
11. | Sobiech Szymon | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:43.27 | 156 | 49.37 | 53.90 | |||
12. | Osada Daniel | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:47.62 | 137 | 52.94 | 54.68 | |||
13. | Lewandowski Adrian | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:49.64 | 130 | 52.82 | 56.82 | |||
14. | Jeziorski Adam | 03 | Delfin Kłobuck | 1:49.98 | 129 | 50.76 | 59.22 | |||
15. | Soluch Bartosz | 03 | Delfin Kłobuck | 1:50.11 | 128 | 51.64 | 58.47 | |||
16. | Jaworski Michał | 03 | Sukces Chorzów | 1:51.50 | 124 | 52.83 | 58.67 | |||
17. | Żurek Roland | 03 | Sukces Chorzów | 1:51.72 | 123 | 52.54 | 59.18 | |||
18. | Masny Maciej | 03 | Salmo Żory | 1:53.42 | 117 | 52.96 | 1:00.46 | |||
19. | Profic Tomasz | 03 | Delfin Kłobuck | 1:54.58 | 114 | 55.78 | 58.80 | |||
20. | Wiluś Maksymilian | 03 | Sukces Chorzów | 1:59.72 | 100 | 57.94 | 1:01.78 | |||
21. | Dądela Jakub | 03 | Delfin Kłobuck | 2:04.34 | 89 | 59.90 | 1:04.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/4/2014 - 18:19 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:41.63 | 163 | 47.59 | 54.04 | ||||
2. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:41.67 | 163 | 48.72 | 52.95 | ||||
3. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko B. | 1:41.90 | 162 | 47.37 | 54.53 | ||||
4. | Śliwka Jakub | 04 | Salmo Żory | 1:45.50 | 146 | 50.49 | 55.01 | ||||
5. | Nowodworski Piotr | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:48.08 | 136 | 52.36 | 55.72 | ||||
6. | Brodocz Dawid | 04 | Sukces Chorzów | 1:49.82 | 129 | 51.28 | 58.54 | ||||
7. | Zawis Wojciech | 04 | Sukces Chorzów | 1:55.46 | 111 | 54.65 | 1:00.81 | ||||
8. | Mróz Michał | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 2:04.50 | 89 | ||||||
DYSKW. | Krajewski Igor | 04 | Delfin Kłobuck | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 18:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/4/2014 - 18:44 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:10.93 | 539 | 31.84 | 39.09 | |||
2. | Wiśniewska Oliwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:12.86 | 497 | 32.75 | 40.11 | |||
3. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:13.53 | 484 | 34.07 | 39.46 | |||
4. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 1:14.79 | 460 | 34.35 | 40.44 | |||
5. | Kordala Monika | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:17.87 | 407 | 36.12 | 41.75 | |||
6. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 1:21.03 | 361 | 36.46 | 44.57 | |||
7. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:27.76 | 284 | 41.38 | 46.38 | |||
8. | Soluch Nikola | 01 | Delfin Kłobuck | 1:28.24 | 280 | 40.82 | 47.42 | |||
9. | Kapitan Paulina | 01 | Sukces Chorzów | 1:30.86 | 256 | 44.05 | 46.81 | |||
10. | Munzdorf Magdalena | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:35.28 | 222 | 50.10 | 45.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/4/2014 - 18:44 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Idzikowska Alicja | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:16.31 | 433 | 34.99 | 41.32 | ||||
2. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:16.94 | 422 | 35.42 | 41.52 | ||||
3. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:18.07 | 404 | 36.17 | 41.90 | ||||
4. | Grylewicz Zuzanna | 02 | Rekin Świebodzice | 1:23.41 | 331 | 39.16 | 44.25 | ||||
5. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:23.89 | 326 | 41.16 | 42.73 | ||||
6. | Kaleta Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice | 1:24.82 | 315 | 39.39 | 45.43 | ||||
7. | Zięba Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:24.91 | 314 | 39.65 | 45.26 | ||||
8. | Sibelska Barbara | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:26.31 | 299 | 41.23 | 45.08 | ||||
9. | Kusak Izabela | 02 | Salmo Żory | 1:26.55 | 296 | 40.17 | 46.38 | ||||
10. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 1:26.88 | 293 | 43.27 | 43.61 | ||||
11. | Kot Anna | 02 | Vega Dobrodzień | 1:27.10 | 291 | 40.68 | 46.42 | ||||
12. | Bigdowska Gabriela | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:27.14 | 290 | 42.51 | 44.63 | ||||
13. | Makles Julia | 02 | Delfin Kłobuck | 1:29.45 | 268 | 41.94 | 47.51 | ||||
14. | Beruś Marta | 02 | Sukces Chorzów | 1:29.88 | 265 | 42.77 | 47.11 | ||||
15. | Białoń Klaudia | 02 | Sukces Chorzów | 1:29.96 | 264 | 42.42 | 47.54 | ||||
16. | Maziar Alicja | 02 | Rekin Świebodzice | 1:30.33 | 261 | 41.89 | 48.44 | ||||
17. | Księżyk Alicja | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:30.63 | 258 | 42.60 | 48.03 | ||||
18. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:31.33 | 252 | 43.00 | 48.33 | ||||
19. | Staniszewska Paulina | 02 | Sukces Chorzów | 1:33.65 | 234 | 45.28 | 48.37 | ||||
20. | Konieczny Marta | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:39.40 | 196 | 47.10 | 52.30 | ||||
21. | Klimaszewska Hanna | 02 | Delfin Kłobuck | 1:41.96 | 181 | 46.69 | 55.27 | ||||
DYSKW. | Janowska Marta | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 18:54) | |||||||||||
DYSKW. | Kołeczek Matylda | 02 | Ondraszek Bielsko B. | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 18:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/4/2014 - 18:44 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:22.61 | 341 | 38.01 | 44.60 | ||||
2. | Obajtek Aleksandra | 03 | Rekin Świebodzice | 1:22.63 | 341 | 38.67 | 43.96 | ||||
3. | Szymańska Kinga | 03 | Salmo Żory | 1:30.75 | 257 | 42.48 | 48.27 | ||||
4. | Kowalska Dominika | 03 | Delfin Kłobuck | 1:37.76 | 206 | 46.19 | 51.57 | ||||
5. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 1:38.93 | 198 | 47.36 | 51.57 | ||||
6. | Stupała Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:38.97 | 198 | 45.11 | 53.86 | ||||
7. | Maciejewska Beata | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:39.56 | 195 | 46.79 | 52.77 | ||||
8. | Derda Natalia | 03 | Delfin Kłobuck | 1:40.02 | 192 | 44.80 | 55.22 | ||||
9. | Wręczycka Julia | 03 | UKP Ruda Śląska | 1:40.45 | 189 | 48.23 | 52.22 | ||||
10. | Janecka Karolina | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:43.91 | 171 | 50.24 | 53.67 | ||||
11. | Ciesielska Natalia | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:44.12 | 170 | 51.95 | 52.17 | ||||
12. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 1:44.40 | 169 | 48.56 | 55.84 | ||||
13. | Ledzion Julia | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:44.92 | 166 | 51.26 | 53.66 | ||||
14. | Witkowska Natalia | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:45.20 | 165 | 49.50 | 55.70 | ||||
15. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | 1:55.04 | 126 | 54.62 | 1:00.42 | ||||
16. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 1:56.06 | 123 | 54.07 | 1:01.99 | ||||
17. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 2:00.52 | 109 | 59.75 | 1:00.77 | ||||
18. | Flasza Weronika | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:01.78 | 106 | 57.48 | 1:04.30 | ||||
DYSKW. | Dyrda Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | ||||||||
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 18:41) |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/4/2014 - 18:44 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:29.52 | 268 | 42.50 | 47.02 | ||||
2. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:34.66 | 226 | 45.82 | 48.84 | ||||
3. | Chryplewicz Julia | 04 | Rekin Świebodzice | 1:35.67 | 219 | 45.45 | 50.22 | ||||
4. | Markowska Nicola | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:37.48 | 207 | 46.73 | 50.75 | ||||
5. | Morciszek Weronika | 04 | TKKF Szczygłowice | 1:38.13 | 203 | 44.68 | 53.45 | ||||
6. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:38.60 | 200 | 43.90 | 54.70 | ||||
7. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 1:40.64 | 188 | 47.04 | 53.60 | ||||
8. | Kutyło Maria | 04 | Rekin Świebodzice | 1:40.77 | 188 | 47.98 | 52.79 | ||||
9. | Maciaszczyk Weronika | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:41.30 | 185 | 48.54 | 52.76 | ||||
10. | Idzikowska Anna | 04 | TKKF Szczygłowice | 1:42.64 | 178 | 48.08 | 54.56 | ||||
11. | Lala Nadia | 04 | Salmo Żory | 1:44.48 | 168 | 52.73 | 51.75 | ||||
12. | Maciaszczyk Wiktoria | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:45.92 | 161 | 53.15 | 52.77 | ||||
13. | Oleksiewicz Alicja | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:47.57 | 154 | 52.74 | 54.83 | ||||
14. | Miler Martyna | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:50.84 | 141 | 50.04 | 1:00.80 | ||||
15. | Jojko Julia | 04 | Vega Dobrodzień | 1:52.87 | 133 | ||||||
16. | Pytka Katarzyna | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:54.65 | 127 | 53.04 | 1:01.61 | ||||
17. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 2:01.65 | 106 | 57.90 | 1:03.75 | ||||
DYSKW. | Czech Edyta | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | Z2 | |||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 18:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/4/2014 - 19:19 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:07.79 | 418 | 30.89 | 36.90 | |||
2. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:09.46 | 389 | 31.83 | 37.63 | |||
3. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 1:10.50 | 372 | 32.32 | 38.18 | |||
4. | Wożniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 1:13.21 | 332 | 34.62 | 38.59 | |||
5. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:13.39 | 329 | 33.98 | 39.41 | |||
6. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 1:14.13 | 320 | 33.33 | 40.80 | |||
7. | Mosoń Piotr | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:14.94 | 309 | 33.20 | 41.74 | |||
8. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:18.74 | 267 | 36.92 | 41.82 | |||
9. | Pauter Artur | 01 | Krotosz Krotoszyn | 1:18.78 | 266 | 37.80 | 40.98 | |||
10. | Szarpak Marcin | 01 | Sukces Chorzów | 1:19.48 | 259 | 37.23 | 42.25 | |||
11. | Wasilewski Paweł | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:19.86 | 256 | 38.19 | 41.67 | |||
12. | Jarząbek Konrad | 01 | Delfinek Częstochowa | 1:22.16 | 235 | 37.44 | 44.72 | |||
13. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 1:24.61 | 215 | 39.06 | 45.55 | |||
14. | Pichnar Filip | 01 | Salmo Żory | 1:26.71 | 200 | 40.09 | 46.62 | |||
15. | Pawlos Piotr | 01 | Sukces Chorzów | 1:35.51 | 149 | 47.29 | 48.22 | |||
16. | Paludkiewicz Patryk | 01 | Delfin Kłobuck | 1:40.48 | 128 | 45.56 | 54.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/4/2014 - 19:19 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ździebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 1:22.33 | 233 | 37.00 | 45.33 | ||||
2. | Szymański Dawid | 02 | Delfin Kłobuck | 1:24.22 | 218 | 38.72 | 45.50 | ||||
3. | Rubik Mikołaj | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:28.70 | 186 | 41.67 | 47.03 | ||||
4. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:29.62 | 181 | 41.39 | 48.23 | ||||
5. | Radecki Daniel | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:29.75 | 180 | 43.03 | 46.72 | ||||
6. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:30.37 | 176 | 43.39 | 46.98 | ||||
7. | Knop Wojciech | 02 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:44.57 | 114 | 47.48 | 57.09 | ||||
DYSKW. | Kurek Mikołaj | 02 | Delfinek Częstochowa | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 19:27) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/4/2014 - 19:19 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gromski Patryk | 03 | Krotosz Krotoszyn | 1:22.83 | 229 | 40.36 | 42.47 | ||||
2. | Jachym Maciej | 03 | Rekin Świebodzice | 1:26.92 | 198 | 41.87 | 45.05 | ||||
3. | Pietrzak Michał | 03 | Rekin Świebodzice | 1:27.29 | 196 | 41.09 | 46.20 | ||||
4. | Dominiczak Kamil | 03 | Sukces Chorzów | 1:27.52 | 194 | 41.14 | 46.38 | ||||
5. | Szolc Dominik | 03 | Sukces Chorzów | 1:28.28 | 189 | 40.62 | 47.66 | ||||
6. | Brol Dominik | 03 | Sukces Chorzów | 1:31.87 | 168 | 44.22 | 47.65 | ||||
7. | Sobiech Szymon | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:32.13 | 166 | 44.37 | 47.76 | ||||
8. | Wacławek Mateusz | 03 | Sukces Chorzów | 1:32.80 | 163 | 43.18 | 49.62 | ||||
9. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:32.87 | 162 | 41.34 | 51.53 | ||||
10. | Lewandowski Adrian | 03 | UKS SP 149 Łódź | 1:33.99 | 157 | 43.81 | 50.18 | ||||
11. | Borkowski Arkadiusz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:38.72 | 135 | 47.69 | 51.03 | ||||
Szafarczyk Dominik | 03 | TKKF Szczygłowice | 1:38.72 | 135 | 46.36 | 52.36 | |||||
13. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:38.91 | 134 | 43.72 | 55.19 | ||||
14. | Strzała Mateusz | 03 | Sukces Chorzów | 1:38.96 | 134 | 50.90 | 48.06 | ||||
15. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 1:43.65 | 117 | 50.54 | 53.11 | ||||
16. | Wójcik Dawid | 03 | NKP Bielsko Biała | 1:46.79 | 107 | 50.53 | 56.26 | ||||
DYSKW. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 19:27) | |||||||||||
DYSKW. | Mendel Szymon | 03 | Sukces Chorzów | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 19:17) | |||||||||||
DYSKW. | Kostrzewa Jakub | 03 | NKP Bielsko Biała | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 19:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/4/2014 - 19:19 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sobczak Robert | 04 | UKS SP 149 Łódź | 1:30.36 | 176 | 42.21 | 48.15 | ||||
2. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:32.55 | 164 | 42.65 | 49.90 | ||||
3. | Jerman Michal | 04 | Delfin Nachod | 1:33.54 | 159 | 46.54 | 47.00 | ||||
4. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:38.85 | 135 | 49.29 | 49.56 | ||||
5. | Pradela Barosz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:42.54 | 120 | 48.95 | 53.59 | ||||
6. | Kapitan Kacper | 04 | Sukces Chorzów | 1:46.95 | 106 | 51.40 | 55.55 | ||||
7. | Krajewski Igor | 04 | Delfin Kłobuck | 1:49.99 | 97 | 57.03 | 52.96 | ||||
8. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko Biała | 1:54.38 | 87 | 53.19 | 1:01.19 | ||||
9. | Jojko Jakub | 04 | Vega Dobrodzień | 2:01.65 | 72 | 59.41 | 1:02.24 | ||||
DYSKW. | Stanisławski Bartosz | 04 | UKS SP 149 Łódź | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |