VII Zawody Andrzejkowe w Kozach Kozy, 30/11/2014 |
2 - Andrzejki w Kozach BLOK II | 30/11/2014 - 15:30 |
Konkurencja 15 30/11/2014 - 15:30 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | NKP Bielsko-Biała 7 | NKP Bielsko-Biała | 2:21.87 | 416 |
Działkowska Natalia Ochab Julia | 01 01 | 33.77 41.21 | Rzadek Natalia Dobrowolska Marta | 01 00 | 36.22 30.67 |
2. | VICTORIA D 2001+ | Victoria Kozy | 2:27.57 | 369 |
Polak Justyna Kożuch Paulina | 97 01 | 36.70 41.29 | Olma Sabina Bułka Dominika | 96 00 | 34.48 35.10 |
3. | MKS Jordan Kraków 2002 | Jordan Kraków | 2:37.63 | 303 |
Broda Nikola Widurska Kinga | 01 02 | 35.80 44.64 | Król Zuzanna Koczur Klaudia | 02 02 | 39.87 37.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 30/11/2014 - 15:30 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | NKP Bielsko-Biała 3 | NKP Bielsko-Biała | 2:32.25 | 336 |
Palowska Gabriela Justyniak Anna | 02 02 | 35.87 42.02 | Widuch Magdalena Siemak Wiktoria | 03 02 | 37.91 36.45 |
2. | VICTORIA D 2002 | Victoria Kozy | 2:36.45 | 310 |
Blachura Julia Kapela Anna | 02 02 | 40.21 43.35 | Koczur Julia Szpila Magdalena | 02 02 | 34.71 38.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 30/11/2014 - 15:30 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 2:34.72 | 320 |
Michalak Nikola Niechaj Aleksandra | 03 03 | 39.99 42.37 | Biernat Oliwia Mikszan Zuzanna | 03 03 |
2. | VICTORIA D 2003 | Victoria Kozy | 2:45.37 | 262 |
Vallejo Szypuła Delia Sołczykiewicz Justyna | 03 03 | 44.98 44.87 | Drzazga Emilia Kuziów Martyna | 03 03 | 40.94 34.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 30/11/2014 - 15:30 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:51.78 | 234 |
Gałka Katarzyna Błyskuń Amelia | 04 04 | 44.72 46.20 | Kalecińska Zofia Jeleń Katarzyna | 04 04 | 45.09 35.77 |
2. | VICTORIA D1 2004 | Victoria Kozy | 2:54.02 | 225 |
Koczur Kornelia Kierczak Anna | 04 04 | Koczur Nikola Malarz Maja | 04 04 | 46.41 34.58 |
3. | VICTORIA D2 2004 | Victoria Kozy | 3:13.18 | 164 |
Komędera Anna Gabryluk Zuzanna | 04 04 | 51.73 48.93 | Kapela Nina Chrobak Martyna | 04 04 | 46.32 46.20 |
4. | MKS Jordan Kraków 2004 | Jordan Kraków | 3:27.63 | 132 |
Król Małgorzata Gawlik Maja | 05 04 | 55.85 52.33 | Staśkiewicz Nikola Chorążak Agnieszka | 04 04 | 53.88 45.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 30/11/2014 - 15:30 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS SP 8 Chrzanów 1 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:04.82 | 188 |
Ziober Wiktoria Poznańska Justyna | 05 05 | 45.10 50.31 | Kozub Julia Smolik Martyna | 05 05 | 42.78 46.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/11/2014 - 15:41 | Mężczyzn, 4 x 50m zmienny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | VICTORIA CH 2001+ | Victoria Kozy | 2:01.49 | 458 |
Blachura Patryk SO Otrząsek Damian | 99 98 | 29.19 34.94 | Sordyl Mateusz SO Jąkalski Wojciech | 99 01 | 28.81 28.55 |
2. | NKP Bielsko-Biała 8 | NKP Bielsko-Biała | 2:03.41 | 436 |
Cempla Jakub Beberok Filip | 01 00 | 33.08 32.42 | Paszko Mikołaj Bednarz Radosław | 01 98 | 30.57 27.34 |
3. | Gilus Gilowice 1 | Gilus Gilowice | 2:06.99 | 401 |
Kowalczyk Michał Latusek Szymon | 01 00 | 32.63 37.16 | Murański Kacper Michalski Wojciech | 99 01 | 27.17 30.03 |
4. | Wisła Kraków 1 | Wisła Kraków | 2:08.16 | 390 |
Maciąg Piotr Włodarczyk Bruno | 99 00 | 30.05 34.95 | Chyba Łukasz Łyczak Jakub | 00 01 | 32.23 30.93 |
5. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 2:13.82 | 342 |
Sumara Konrad Bator Kacper | 00 00 | 34.46 39.96 | Ryś Szymon Klimczak Marcin | 00 99 | 31.60 27.80 |
6. | MKS Jordan Kraków 2002 | Jordan Kraków | 2:29.06 | 247 |
Junczys Kamil Gwóźdź Kacper | 03 01 | 41.06 40.25 | Teca Bartosz Tobiasz Maciej | 02 02 | 35.17 32.58 |
7. | NKP Bielsko-Biała 4 | NKP Bielsko-Biała | 2:32.68 | 230 |
Kędelski Tymon Ziółkowski Norbert | 02 01 | 39.59 40.78 | Łubkowski Jakub Kisiała Mikołaj | 02 02 | 38.54 33.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/11/2014 - 15:41 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP | STP Nowy Sącz | 2:19.47 | 302 |
Kurzeja Jakub Michałowski Tomasz | 02 02 | 34.86 38.63 | Urbański Kacper Wójcik Szymon | 02 03 | 32.20 33.78 |
2. | VICTORIA CH 2002 | Victoria Kozy | 2:21.67 | 288 |
Blachura Oskar Gałuszka Bruno | 02 02 | 37.06 39.01 | Kozieł Mikołaj Chrapkowicz Wiktor | 02 02 | 30.87 34.73 |
3. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 2:40.85 | 197 |
Ryś Tymon Skrzyszowski Bruno | 02 03 | 42.65 46.09 | Kubsik Stanisław Maciąg Wojciech | 03 02 | 40.12 31.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/11/2014 - 15:41 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jedność Przyszowice 1 | Jedność Przyszowice | 2:37.87 | 208 |
Lamla Filip Wyrobek Robert | 03 03 | 42.03 44.37 | Bartnik Dariusz Hudzikowski Mateusz | 03 03 | 37.69 33.78 |
2. | VICTORIA CH 2004 | Victoria Kozy | 2:47.91 | 173 |
Boratyński Michał Malarz Marcin | 04 03 | 47.81 46.85 | Ring Jakub Danikiewicz Dawid | 04 03 | 38.49 34.76 |
3. | STP 02 | STP Nowy Sącz | 2:49.18 | 169 |
Belski Krzysztof Dyrek Mateusz | 03 04 | 39.40 49.23 | Sadowy Piotr Ogórek Dawid | 04 03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 30/11/2014 - 15:41 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | VICTORIA CH 2005 | Victoria Kozy | 3:37.56 | 79 |
Stanclik Jakub Kozieł Miłosz | 05 06 | 1:02.53 1:01.91 | Męcner Jakub Grzybowski Patryk | 05 05 | 50.23 42.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/11/2014 - 15:56 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Biernat Oliwia | 03 | Aquatica Pawłowice | 41.77 | 327 | ||||
2. | Niechaj Aleksandra | 03 | Aquatica Pawłowice | 42.62 | 308 | ||||
3. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 43.71 | 286 | ||||
4. | Stawicka Aleksandra | 03 | Aquatica Pawłowice | 44.27 | 275 | ||||
5. | Sołczykiewicz Justyna | 03 | Victoria Kozy | 44.48 | 271 | ||||
6. | Puzoń Paulina | 03 | Aquatica Pawłowice | 45.11 | 260 | ||||
7. | Michalak Nikola | 03 | Aquatica Pawłowice | 45.54 | 252 | ||||
8. | Mryka Martyna | 03 | Jedność Przyszowice | 45.79 | 248 | ||||
9. | Zastępińska Natalia | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 53.28 | 157 | ||||
10. | Wojtyłko Milena | 03 | Victoria Kozy | 54.32 | 149 | ||||
11. | Bednarz Anita | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:12.04 | 63 | ||||
DYSKW. | Jopek Karolina | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 15:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/11/2014 - 15:56 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 45.11 | 260 | ||||
2. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 45.47 | 254 | ||||
3. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 46.49 | 237 | ||||
4. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 46.86 | 232 | ||||
5. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 47.85 | 218 | ||||
6. | Wolny Natalia | 04 | Jedność Przyszowice | 48.32 | 211 | ||||
7. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 48.54 | 208 | ||||
8. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 48.83 | 205 | ||||
9. | Gabryluk Zuzanna | 04 | Victoria Kozy | 49.12 | 201 | ||||
10. | Kapol Gabriela | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 49.78 | 193 | ||||
11. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 49.81 | 193 | ||||
12. | Stachura Weronika | 04 | Jedynka Zabrze | 50.33 | 187 | ||||
13. | Adamczyk Oliwia | 04 | Jedność Przyszowice | 50.78 | 182 | ||||
14. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 51.19 | 178 | ||||
15. | Kaim Amelia | 04 | Victoria Kozy | 51.57 | 174 | ||||
16. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 52.50 | 165 | ||||
17. | Kapela Nina | 04 | Victoria Kozy | 53.07 | 159 | ||||
18. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 53.11 | 159 | ||||
19. | Komędera Anna | 04 | Victoria Kozy | 55.98 | 136 | ||||
20. | Bystra Róża | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 56.13 | 135 | ||||
21. | Borsukowska Klaudia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:03.51 | 93 | ||||
DYSKW. | Baran Natalia | 04 | Rekiny Katowice | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 16:02) | |||||||||
DYSKW. | Sękała Zuzanna | 04 | Rekiny Katowice | ||||||
K10 - Dłonie przeniesione poza linią bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach) (Czas: 15:59) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 30/11/2014 - 15:56 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 50.44 | 186 | ||||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 50.48 | 185 | ||||
3. | Kozub Julia | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 51.85 | 171 | ||||
4. | Gorszanów Jagoda | 05 | Jedność Przyszowice | 54.99 | 143 | ||||
5. | Wątroba Anna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 55.38 | 140 | ||||
6. | Janus Patrycja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 57.28 | 127 | ||||
7. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 57.39 | 126 | ||||
8. | Lechus Wiktoria | 05 | Jedność Przyszowice | 57.48 | 125 | ||||
9. | Mosoń Miriam | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:00.59 | 107 | ||||
10. | Żurowska Adrianna | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:01.41 | 103 | ||||
11. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 1:01.95 | 100 | ||||
12. | Stafin Aleksandra | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:03.69 | 92 | ||||
13. | Humaniku Alicja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:07.58 | 77 | ||||
14. | Leśkiewicz Julia | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:08.68 | 73 | ||||
15. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:09.88 | 70 | ||||
16. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:14.70 | 57 | ||||
DYSKW. | Nitecka Natalia | 05 | Victoria Kozy | ||||||
K10 - Dłonie przeniesione poza linią bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach) (Czas: 16:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/11/2014 - 16:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 41.38 | 227 | |||
2. | Daszkiewicz Michał | 03 | Ósemka Oświęcim | 43.69 | 193 | |||
3. | Walczak Dawid | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 44.83 | 178 | |||
4. | Zawada Jakub | 03 | Victoria Kozy | 50.99 | 121 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/11/2014 - 16:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność Przyszowice | 45.11 | 175 | ||||
2. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 45.29 | 173 | ||||
3. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 47.73 | 148 | ||||
4. | Blobel Hubert | 04 | Aquatica Pawłowice | 48.46 | 141 | ||||
5. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 53.32 | 106 | ||||
6. | Daszkiewicz Maciej | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:07.10 | 53 | ||||
DYSKW. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko-Biała | ||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 16:24) | |||||||||
DYSKW. | Mrzygłód Wojciech | 04 | Gilus Gilowice | ||||||
K6 - Nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 16:18) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 30/11/2014 - 16:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 50.03 | 128 | ||||
2. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 50.33 | 126 | ||||
3. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 51.19 | 120 | ||||
4. | Ziemba Jakub | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 51.93 | 114 | ||||
5. | Grzybowski Patryk | 05 | Victoria Kozy | 53.38 | 105 | ||||
6. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 56.64 | 88 | ||||
7. | Zawada Mateusz | 06 | Victoria Kozy | 58.66 | 79 | ||||
8. | Ziach Wiktor | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 59.03 | 78 | ||||
9. | Malcher Jakub | 05 | Aquatica Pawłowice | 1:02.46 | 66 | ||||
10. | Kozieł Miłosz | 06 | Victoria Kozy | 1:02.71 | 65 | ||||
11. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 1:02.76 | 65 | ||||
12. | Stanclik Jakub | 05 | Victoria Kozy | 1:03.17 | 63 | ||||
13. | Krańczuk Arkadiusz | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:07.74 | 51 | ||||
DYSKW. | Olak Szymon | 05 | Rekiny Katowice | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 16:18) | |||||||||
DYSKW. | Jurczyński Igor | 05 | Rekiny Katowice | ||||||
K10 - Dłonie przeniesione poza linią bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach) (Czas: 16:18) | |||||||||
DYSKW. | Kopaliński Alan | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 16:20) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/11/2014 - 16:31 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.81 | 590 | 29.49 | 31.32 | |||
2. | Dobrowolska Marta | 00 | NKP Bielsko-Biała | 1:08.98 | 404 | 32.92 | 36.06 | |||
3. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 1:12.63 | 346 | 34.54 | 38.09 | |||
4. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 1:13.40 | 335 | 34.70 | 38.70 | |||
5. | Polak Justyna | 97 | Victoria Kozy | 1:13.87 | 329 | 35.08 | 38.79 | |||
6. | Bułka Dominika | 00 | Victoria Kozy | 1:19.04 | 268 | 37.24 | 41.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/11/2014 - 16:31 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:05.70 | 468 | 31.11 | 34.59 | |||
2. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 1:10.99 | 371 | |||||
3. | Rzadek Natalia | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:13.40 | 335 | 35.64 | 37.76 | |||
4. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 1:14.24 | 324 | 35.23 | 39.01 | |||
5. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 1:14.91 | 315 | 35.15 | 39.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/11/2014 - 16:31 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:07.56 | 430 | 32.84 | 34.72 | |||
2. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:08.13 | 419 | 33.47 | 34.66 | |||
3. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:09.42 | 396 | 33.05 | 36.37 | |||
4. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 1:09.70 | 391 | 33.58 | 36.12 | |||
5. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:11.90 | 357 | 34.87 | 37.03 | |||
6. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 1:12.87 | 343 | 34.25 | 38.62 | |||
7. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 1:13.14 | 339 | 35.13 | 38.01 | |||
8. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:13.94 | 328 | 36.68 | 37.26 | |||
9. | Kapela Anna | 02 | Victoria Kozy | 1:15.34 | 310 | 35.63 | 39.71 | |||
10. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:15.90 | 303 | 36.33 | 39.57 | |||
11. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:16.51 | 296 | 36.93 | 39.58 | |||
12. | Pierchała Paulina | 02 | Jedność Przyszowice | 1:18.11 | 278 | 37.24 | 40.87 | |||
13. | Blachura Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:18.46 | 274 | 37.50 | 40.96 | |||
14. | Siemak Wiktoria | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:20.50 | 254 | 38.22 | 42.28 | |||
15. | Olchawa Renata | 02 | Limanowa-swim | 1:24.05 | 223 | 37.99 | 46.06 | |||
16. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 1:27.70 | 196 | 40.22 | 47.48 | |||
17. | Szpila Magdalena | 02 | Victoria Kozy | 1:29.57 | 184 | 41.49 | 48.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/11/2014 - 16:31 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bobińska Jagna | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:14.85 | 316 | 35.94 | 38.91 | |||
2. | Famulok Zuzanna | 03 | Gilus Gilowice | 1:15.57 | 307 | 36.12 | 39.45 | |||
3. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 1:16.97 | 291 | 36.97 | 40.00 | |||
4. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 1:17.65 | 283 | 36.46 | 41.19 | |||
5. | Mikszan Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:18.68 | 272 | 36.82 | 41.86 | |||
6. | Widuch Magdalena | 03 | NKP Bielsko-Biała | 1:18.90 | 270 | 37.30 | 41.60 | |||
7. | Mryka Martyna | 03 | Jedność Przyszowice | 1:20.91 | 250 | 38.89 | 42.02 | |||
8. | Puzoń Paulina | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:20.95 | 250 | 38.84 | 42.11 | |||
9. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 1:23.47 | 228 | 39.84 | 43.63 | |||
10. | Niechaj Aleksandra | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:29.15 | 187 | 41.39 | 47.76 | |||
11. | Gawron Wiktoria | 03 | Limanowa-swim | 1:37.36 | 143 | 44.71 | 52.65 | |||
12. | Wojtyłko Milena | 03 | Victoria Kozy | 1:41.50 | 126 | 48.36 | 53.14 | |||
13. | Bednarz Anita | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:46.89 | 108 | 49.96 | 56.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 30/11/2014 - 16:31 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 1:18.12 | 278 | 36.17 | 41.95 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:18.55 | 273 | 36.79 | 41.76 | |||
3. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:19.40 | 265 | 37.46 | 41.94 | |||
4. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:19.79 | 261 | 38.99 | 40.80 | |||
5. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.63 | 253 | 40.15 | 40.48 | |||
6. | Czech Edyta | 04 | Pałac Katowice | 1:20.64 | 253 | 38.81 | 41.83 | |||
7. | Browarska Emilia | 04 | Jedność Przyszowice | 1:21.37 | 246 | 39.12 | 42.25 | |||
8. | Wolny Natalia | 04 | Jedność Przyszowice | 1:22.19 | 239 | 39.27 | 42.92 | |||
9. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 1:27.30 | 199 | 41.57 | 45.73 | |||
10. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:27.74 | 196 | |||||
11. | Kapol Gabriela | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:30.63 | 178 | |||||
12. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:32.37 | 168 | 43.63 | 48.74 | |||
13. | Adamczyk Oliwia | 04 | Jedność Przyszowice | 1:32.83 | 165 | 43.52 | 49.31 | |||
14. | Jędryka Joanna | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:33.68 | 161 | 43.79 | 49.89 | |||
15. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 1:37.59 | 142 | |||||
16. | Gabryluk Zuzanna | 04 | Victoria Kozy | 1:37.86 | 141 | 44.99 | 52.87 | |||
17. | Bystra Róża | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:39.39 | 135 | 46.61 | 52.78 | |||
18. | Stachura Weronika | 04 | Jedynka Zabrze | 1:42.02 | 125 | 48.22 | 53.80 | |||
19. | Chrobak Martyna | 04 | Victoria Kozy | 1:45.84 | 111 | |||||
20. | Grygierzec Emilia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:57.22 | 82 | |||||
21. | Borsukowska Klaudia | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 2:02.00 | 73 | 58.59 | 1:03.41 |
PK | Kocur Sandra | 03 | Jedność Przyszowice | 1:12.02 | 355 | 34.06 | 37.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/11/2014 - 17:01 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 56.76 | 496 | 27.53 | 29.23 | |||
2. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 57.32 | 481 | 27.71 | 29.61 | |||
3. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 58.46 | 454 | 28.07 | 30.39 | |||
4. | Przechowski Rafał | 99 | Omega Olkusz | 59.52 | 430 | 28.27 | 31.25 | |||
5. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 59.83 | 423 | 29.10 | 30.73 | |||
6. | Beberok Filip | 00 | NKP Bielsko-Biała | 59.93 | 421 | 28.65 | 31.28 | |||
7. | Stano Jakub | 00 | Omega Olkusz | 1:01.54 | 389 | 29.51 | 32.03 | |||
8. | Wyrobek Rafał | 00 | Jedność Przyszowice | 1:01.98 | 381 | 30.01 | 31.97 | |||
9. | Cajza Szymon | 00 | Jedność Przyszowice | 1:02.21 | 376 | 30.02 | 32.19 | |||
10. | Bednarz Radosław | 98 | NKP Bielsko-Biała | 1:02.60 | 369 | 29.76 | 32.84 | |||
11. | Chyba Łukasz | 00 | Wisła Kraków | 1:02.67 | 368 | 30.04 | 32.63 | |||
12. | Klimczak Marcin | 99 | Wisła Kraków | 1:03.50 | 354 | 30.27 | 33.23 | |||
13. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 1:03.54 | 353 | 30.21 | 33.33 | |||
14. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 1:03.96 | 346 | 31.44 | 32.52 | |||
15. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 1:05.22 | 327 | 31.14 | 34.08 | |||
16. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.32 | 311 | 31.92 | 34.40 | |||
17. | Górny Mikołaj | 99 | NKP Bielsko-Biała | 1:06.63 | 306 | 31.54 | 35.09 | |||
18. | Mól Kamil | 99 | NKP Bielsko-Biała | 1:06.91 | 302 | 32.08 | 34.83 | |||
19. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 1:09.34 | 272 | 33.13 | 36.21 | |||
20. | Małyszek Patryk | 00 | Jedność Przyszowice | 1:20.74 | 172 | 37.90 | 42.84 | |||
21. | Stajniak Piotr | 00 | Rekiny Katowice | 1:22.65 | 160 | 1:22.65 | ||||
22. | Jagła Adrian | 00 | Rekiny Katowice | 1:22.78 | 160 | 35.86 | 46.92 | |||
23. | Dudka Filip | 00 | Limanowa-swim | 1:24.20 | 152 | 39.25 | 44.95 | |||
24. | Sitko Damian | Rekiny Katowice | 1:30.25 | 123 | 41.09 | 49.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/11/2014 - 17:01 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 59.80 | 424 | 28.83 | 30.97 | |||
2. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 1:02.97 | 363 | 29.96 | 33.01 | |||
3. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:04.43 | 339 | 30.58 | 33.85 | |||
4. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 1:05.96 | 316 | 31.30 | 34.66 | |||
5. | Ziółkowski Norbert | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:06.66 | 306 | 32.36 | 34.30 | |||
6. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 1:06.84 | 303 | 31.73 | 35.11 | |||
7. | Sikorski Olgierd | 01 | Omega Olkusz | 1:08.39 | 283 | 32.53 | 35.86 | |||
8. | Łyczak Jakub | 01 | Wisła Kraków | 1:08.59 | 281 | 33.05 | 35.54 | |||
9. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 1:09.48 | 270 | 33.53 | 35.95 | |||
10. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:09.53 | 270 | 33.60 | 35.93 | |||
11. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 1:10.75 | 256 | 33.15 | 37.60 | |||
12. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa-swim | 1:14.30 | 221 | 34.31 | 39.99 | |||
13. | Kantor Aleksandr | 01 | Victoria Kozy | 1:15.62 | 209 | 35.89 | 39.73 | |||
14. | Barycki Daniel | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:29.73 | 125 | 42.38 | 47.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/11/2014 - 17:01 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:01.99 | 381 | 29.74 | 32.25 | |||
2. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 1:02.68 | 368 | 30.29 | 32.39 | |||
3. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:03.06 | 361 | 30.09 | 32.97 | |||
4. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 1:07.00 | 301 | 31.65 | 35.35 | |||
5. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:07.74 | 291 | 33.61 | 34.13 | |||
6. | Blachura Oskar | 02 | Victoria Kozy | 1:08.21 | 285 | 32.91 | 35.30 | |||
7. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 1:09.71 | 267 | 33.49 | 36.22 | |||
8. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:11.37 | 249 | 34.21 | 37.16 | |||
9. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 1:12.05 | 242 | 34.55 | 37.50 | |||
10. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 1:13.05 | 232 | 35.05 | 38.00 | |||
11. | Kruczkowski Adam | 02 | Jedność Przyszowice | 1:13.17 | 231 | 35.46 | 37.71 | |||
12. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:14.96 | 215 | 35.54 | 39.42 | |||
13. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:16.19 | 205 | 37.31 | 38.88 | |||
14. | Kisiała Mikołaj | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:16.31 | 204 | 36.38 | 39.93 | |||
15. | Chrapkowicz Wiktor | 02 | Victoria Kozy | 1:17.02 | 198 | 1:16.94 | 0.08 | |||
16. | Kędelski Tymon | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:17.85 | 192 | 36.65 | 41.20 | |||
17. | Łubkowski Jakub | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:21.06 | 170 | 39.00 | 42.06 | |||
18. | Pietras Patryk | 02 | Rekiny Katowice | 1:33.26 | 111 | 43.52 | 49.74 | |||
19. | Żok Kacper | 02 | Rekiny Katowice | 1:34.38 | 107 | 46.00 | 48.38 | |||
20. | Pokus Adrian | 02 | Rekiny Katowice | 1:40.49 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/11/2014 - 17:01 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność Przyszowice | 1:12.20 | 241 | 34.45 | 37.75 | |||
2. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 1:13.74 | 226 | 34.87 | 38.87 | |||
3. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:13.77 | 226 | 34.62 | 39.15 | |||
4. | Walczak Dawid | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:14.88 | 216 | 36.21 | 38.67 | |||
5. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 1:15.62 | 209 | 35.96 | 39.66 | |||
6. | Ziętek Błażej | 03 | Wisła Kraków | 1:17.83 | 192 | 37.02 | 40.81 | |||
7. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 1:17.95 | 191 | 35.60 | 42.35 | |||
8. | Lamla Filip | 03 | Jedność Przyszowice | 1:19.55 | 180 | 38.02 | 41.53 | |||
9. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 1:20.00 | 177 | 38.21 | 41.79 | |||
10. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 1:21.09 | 170 | 39.22 | 41.87 | |||
11. | Danikiewicz Dawid | 03 | Victoria Kozy | 1:23.23 | 157 | 38.35 | 44.88 | |||
12. | Borowiecki Konrad | 03 | NKP Bielsko-Biała | 1:24.79 | 148 | 41.08 | 43.71 | |||
13. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 1:25.82 | 143 | 40.56 | 45.26 | |||
14. | Kostrzewa Jakub | 03 | NKP Bielsko-Biała | 1:26.67 | 139 | 41.83 | 44.84 | |||
15. | Zawada Jakub | 03 | Victoria Kozy | 1:26.70 | 139 | 40.76 | 45.94 | |||
16. | Osóbka Filip | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:34.30 | 108 | 42.81 | 51.49 | |||
17. | Pyrc Bartosz | 03 | Limanowa-swim | 1:35.56 | 104 | 42.87 | 52.69 | |||
18. | Lichacz Mateusz | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:36.67 | 100 | 47.10 | 49.57 | |||
NIE UK. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność Przyszowice |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 30/11/2014 - 17:01 | Chłopców, 100m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność Przyszowice | 1:13.53 | 228 | 35.53 | 38.00 | |||
2. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:17.78 | 192 | 36.67 | 41.11 | |||
3. | Pierchała Maksymilian | 04 | Jedność Przyszowice | 1:19.44 | 181 | 38.41 | 41.03 | |||
4. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Katowice | 1:21.64 | 166 | 38.63 | 43.01 | |||
5. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:23.48 | 156 | 37.39 | 46.09 | |||
6. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 1:24.46 | 150 | 39.24 | 45.22 | |||
7. | Browarski Maciej | 04 | Jedność Przyszowice | 1:25.61 | 144 | 38.94 | 46.67 | |||
8. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:33.34 | 111 | 43.50 | 49.84 | |||
9. | Krzempek Mateusz | 04 | NKP Bielsko-Biała | 1:34.77 | 106 | 43.63 | 51.14 | |||
10. | Wykręt Marcin | 04 | NKP Bielsko-Biała | 1:35.97 | 102 | 44.70 | 51.27 | |||
11. | Mrzygłód Wojciech | 04 | Gilus Gilowice | 1:51.62 | 65 | 49.56 | 1:02.06 | |||
12. | Białka Oliwier | 04 | Victoria Kozy | 1:56.39 | 57 | 50.86 | 1:05.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/11/2014 - 17:44 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 1:11.67 | 453 | 35.34 | 36.33 | |||
2. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 1:17.75 | 354 | 36.18 | 41.57 | |||
3. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 1:32.31 | 212 | 39.45 | 52.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/11/2014 - 17:44 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ochab Julia | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:19.68 | 329 | 35.69 | 43.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 30/11/2014 - 17:44 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:18.50 | 344 | 36.68 | 41.82 | |||
2. | Kusion Weronika | 02 | STP Nowy Sącz | 1:20.21 | 323 | 36.61 | 43.60 | |||
3. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 1:21.41 | 309 | 36.64 | 44.77 | |||
4. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 1:29.17 | 235 | 41.41 | 47.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/11/2014 - 17:49 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:01.99 | 478 | 29.21 | 32.78 | |||
2. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:05.57 | 404 | 30.68 | 34.89 | |||
3. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 1:06.34 | 390 | 31.05 | 35.29 | |||
4. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 1:06.44 | 388 | 31.09 | 35.35 | |||
5. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.49 | 387 | 32.30 | 34.19 | |||
6. | Przechowski Rafał | 99 | Omega Olkusz | 1:12.97 | 293 | 32.34 | 40.63 | |||
7. | Chyba Łukasz | 00 | Wisła Kraków | 1:14.33 | 277 | 33.48 | 40.85 | |||
8. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 1:16.10 | 258 | 35.18 | 40.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/11/2014 - 17:49 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:08.49 | 354 | 31.82 | 36.67 | |||
2. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 1:10.92 | 319 | 33.04 | 37.88 | |||
3. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 1:17.72 | 242 | 36.42 | 41.30 | |||
4. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:18.42 | 236 | 35.96 | 42.46 | |||
5. | Łyczak Jakub | 01 | Wisła Kraków | 1:21.32 | 211 | 37.08 | 44.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 30/11/2014 - 17:49 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 1:11.05 | 317 | 32.90 | 38.15 | |||
2. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 1:14.27 | 278 | 33.89 | 40.38 | |||
3. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 1:18.72 | 233 | 37.04 | 41.68 | |||
4. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 1:23.46 | 195 | 38.41 | 45.05 | |||
5. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:29.13 | 160 | 41.08 | 48.05 | |||
6. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 1:31.33 | 149 | 42.02 | 49.31 | |||
7. | Łubkowski Jakub | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:39.75 | 114 | 45.76 | 53.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/11/2014 - 18:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kocur Sandra | 03 | Jedność Przyszowice | 36.22 | 357 | ||||
2. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 39.36 | 278 | ||||
3. | Sołczykiewicz Justyna | 03 | Victoria Kozy | 40.37 | 258 | ||||
4. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 40.65 | 252 | ||||
5. | Vallejo Szypuła Delia | 03 | Victoria Kozy | 45.28 | 182 | ||||
6. | Gawron Wiktoria | 03 | Limanowa-swim | 49.17 | 142 | ||||
DYSKW. | Jopek Karolina | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | ||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 17:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/11/2014 - 18:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 39.72 | 270 | ||||
2. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 40.96 | 247 | ||||
3. | Browarska Emilia | 04 | Jedność Przyszowice | 40.97 | 246 | ||||
4. | Jędryka Joanna | 04 | Aquatica Pawłowice | 42.05 | 228 | ||||
5. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 42.84 | 215 | ||||
6. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 44.72 | 189 | ||||
7. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 45.10 | 185 | ||||
8. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 45.65 | 178 | ||||
9. | Kapela Nina | 04 | Victoria Kozy | 46.90 | 164 | ||||
10. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 47.12 | 162 | ||||
11. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 50.87 | 128 | ||||
12. | Kaim Amelia | 04 | Victoria Kozy | 51.51 | 124 | ||||
13. | Grygierzec Emilia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 55.61 | 98 | ||||
DYSKW. | Komędera Anna | 04 | Victoria Kozy | ||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 30/11/2014 - 18:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 43.24 | 209 | ||||
2. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 43.88 | 200 | ||||
3. | Kozub Julia | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 44.98 | 186 | ||||
4. | Doległo Dominika | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 46.68 | 166 | ||||
5. | Smolik Martyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 48.03 | 153 | ||||
6. | Gorszanów Jagoda | 05 | Jedność Przyszowice | 48.54 | 148 | ||||
7. | Żurowska Adrianna | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 49.59 | 139 | ||||
8. | Lechus Wiktoria | 05 | Jedność Przyszowice | 50.84 | 129 | ||||
9. | Stelmach Weronika | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 51.00 | 127 | ||||
10. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 51.71 | 122 | ||||
11. | Mosoń Miriam | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 52.87 | 114 | ||||
12. | Janus Patrycja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 53.46 | 111 | ||||
13. | Gąska Sandra | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 53.64 | 109 | ||||
14. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 54.50 | 104 | ||||
15. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 55.42 | 99 | ||||
16. | Stafin Aleksandra | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 55.81 | 97 | ||||
17. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 58.18 | 86 | ||||
18. | Nitecka Natalia | 05 | Victoria Kozy | 1:00.07 | 78 | ||||
19. | Humaniku Alicja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:01.14 | 74 | ||||
20. | Hudzikowska Magdalena | 07 | Jedność Przyszowice | 1:03.72 | 65 | ||||
21. | Leśkiewicz Julia | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:04.15 | 64 | ||||
22. | Szolc Zuzanna | 07 | Jedność Przyszowice | 1:05.33 | 60 | ||||
23. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:06.42 | 57 | ||||
DYSKW. | Wątroba Anna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 17:50) |
PK | Bystra Róża | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 49.60 | 139 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/11/2014 - 18:19 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność Przyszowice | 35.66 | 254 | |||
2. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność Przyszowice | 36.01 | 247 | |||
3. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność Przyszowice | 38.56 | 201 | |||
4. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 39.14 | 192 | |||
5. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 39.66 | 185 | |||
6. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 43.79 | 137 | |||
7. | Lichacz Mateusz | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 48.75 | 99 | |||
8. | Osóbka Filip | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 54.61 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/11/2014 - 18:19 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 40.04 | 180 | |||
2. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 41.77 | 158 | |||
3. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 42.55 | 150 | |||
4. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 47.11 | 110 | |||
5. | Białka Oliwier | 04 | Victoria Kozy | 58.47 | 57 | |||
6. | Daszkiewicz Maciej | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:04.50 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 30/11/2014 - 18:19 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 42.08 | 155 | ||||
2. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 43.05 | 144 | ||||
3. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 44.36 | 132 | ||||
4. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 44.80 | 128 | ||||
5. | Madejski Igor | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 45.85 | 119 | ||||
6. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 45.86 | 119 | ||||
7. | Ziach Wiktor | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 47.75 | 106 | ||||
8. | Grzybowski Patryk | 05 | Victoria Kozy | 50.47 | 89 | ||||
9. | Jacak Antoni | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 53.32 | 76 | ||||
10. | Kozieł Miłosz | 06 | Victoria Kozy | 56.68 | 63 | ||||
11. | Chrapkowicz Tymoteusz | 06 | Victoria Kozy | 57.65 | 60 | ||||
12. | Kopaliński Alan | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 59.50 | 54 | ||||
13. | Krańczuk Arkadiusz | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:00.09 | 53 | ||||
14. | Zawada Mateusz | 06 | Victoria Kozy | 1:00.37 | 52 | ||||
15. | Malcher Jakub | 05 | Aquatica Pawłowice | 1:01.26 | 50 | ||||
16. | Stanclik Jakub | 05 | Victoria Kozy | 1:02.53 | 47 | ||||
17. | Papuga Michał | 08 | Victoria Kozy | 1:10.69 | 32 | ||||
DYSKW. | Kożuch Jan | 05 | Victoria Kozy | ||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 18:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/11/2014 - 18:34 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna | 00 | Unia Oświęcim | 1:09.45 | 566 | 31.40 | 38.05 | |||
2. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 1:16.14 | 429 | 36.59 | 39.55 | |||
3. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 1:18.76 | 388 | 36.91 | 41.85 | |||
4. | Dobrowolska Marta | 00 | NKP Bielsko-Biała | 1:20.94 | 357 | 36.87 | 44.07 | |||
5. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 1:21.29 | 352 | 37.59 | 43.70 | |||
6. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 1:23.89 | 321 | 38.70 | 45.19 | |||
7. | Bułka Dominika | 00 | Victoria Kozy | 1:27.45 | 283 | 38.41 | 49.04 | |||
8. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 1:27.68 | 281 | 42.03 | 45.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/11/2014 - 18:34 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:13.11 | 485 | 33.32 | 39.79 | |||
2. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 1:20.24 | 367 | 36.38 | 43.86 | |||
3. | Ochab Julia | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:20.41 | 364 | |||||
4. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 1:21.78 | 346 | 38.60 | 43.18 | |||
5. | Rzadek Natalia | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:23.53 | 325 | 39.32 | 44.21 | |||
6. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 1:29.96 | 260 | 42.59 | 47.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/11/2014 - 18:34 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:15.33 | 443 | 35.09 | 40.24 | |||
2. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:16.45 | 424 | 35.53 | 40.92 | |||
3. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:17.19 | 412 | 36.80 | 40.39 | |||
4. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:20.93 | 357 | 37.17 | 43.76 | |||
5. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 1:22.06 | 343 | 38.77 | 43.29 | |||
6. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:23.33 | 327 | 41.39 | 41.94 | |||
7. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:25.06 | 308 | 38.65 | 46.41 | |||
8. | Kusion Weronika | 02 | STP Nowy Sącz | 1:25.10 | 307 | 39.27 | 45.83 | |||
9. | Kapela Anna | 02 | Victoria Kozy | 1:25.27 | 305 | 40.26 | 45.01 | |||
10. | Pierchała Paulina | 02 | Jedność Przyszowice | 1:27.65 | 281 | 40.48 | 47.17 | |||
11. | Blachura Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:28.45 | 274 | 40.21 | 48.24 | |||
12. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:28.83 | 270 | 40.70 | 48.13 | |||
13. | Szpila Magdalena | 02 | Victoria Kozy | 1:34.15 | 227 | 43.98 | 50.17 | |||
14. | Siemak Wiktoria | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:35.68 | 216 | 44.04 | 51.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/11/2014 - 18:34 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Biernat Oliwia | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:21.41 | 351 | 37.98 | 43.43 | |||
2. | Kocur Sandra | 03 | Jedność Przyszowice | 1:22.24 | 340 | 38.12 | 44.12 | |||
3. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:24.44 | 314 | 38.85 | 45.59 | |||
4. | Famulok Zuzanna | 03 | Gilus Gilowice | 1:25.30 | 305 | 39.97 | 45.33 | |||
5. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 1:25.99 | 298 | 40.79 | 45.20 | |||
6. | Michalak Nikola | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:27.65 | 281 | 41.97 | 45.68 | |||
7. | Bobińska Jagna | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:29.26 | 266 | 41.91 | 47.35 | |||
8. | Widuch Magdalena | 03 | NKP Bielsko-Biała | 1:29.79 | 261 | 39.61 | 50.18 | |||
9. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 1:29.99 | 260 | 42.76 | 47.23 | |||
10. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 1:31.70 | 245 | 42.52 | 49.18 | |||
11. | Stawicka Aleksandra | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:37.71 | 203 | 46.83 | 50.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 30/11/2014 - 18:34 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:29.43 | 265 | 41.34 | 48.09 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:32.80 | 237 | 42.98 | 49.82 | |||
3. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:33.38 | 232 | 44.84 | 48.54 | |||
4. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:33.58 | 231 | 44.44 | 49.14 | |||
5. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:35.39 | 218 | 46.48 | 48.91 | |||
6. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 1:38.56 | 198 | 46.57 | 51.99 | |||
7. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 1:40.00 | 189 | 47.13 | 52.87 | |||
8. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:41.81 | 179 | |||||
9. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:50.33 | 141 | 55.22 | 55.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/11/2014 - 18:59 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 1:04.34 | 489 | 30.11 | 34.23 | |||
2. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 1:06.46 | 444 | 31.11 | 35.35 | |||
3. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:07.43 | 425 | 31.48 | 35.95 | |||
4. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 1:07.54 | 423 | 31.03 | 36.51 | |||
5. | Beberok Filip | 00 | NKP Bielsko-Biała | 1:08.28 | 409 | 33.11 | 35.17 | |||
6. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:10.01 | 380 | 32.89 | 37.12 | |||
7. | Wyrobek Rafał | 00 | Jedność Przyszowice | 1:11.15 | 362 | 32.54 | 38.61 | |||
8. | Bednarz Radosław | 98 | NKP Bielsko-Biała | 1:12.14 | 347 | 33.16 | 38.98 | |||
9. | Klimczak Marcin | 99 | Wisła Kraków | 1:13.42 | 329 | 33.73 | 39.69 | |||
10. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 1:13.78 | 324 | 34.71 | 39.07 | |||
11. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 1:14.05 | 321 | 34.09 | 39.96 | |||
12. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:14.12 | 320 | 33.90 | 40.22 | |||
13. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 1:14.74 | 312 | 36.62 | 38.12 | |||
14. | Cajza Szymon | 00 | Jedność Przyszowice | 1:14.93 | 309 | 34.32 | 40.61 | |||
15. | Stano Jakub | 00 | Omega Olkusz | 1:15.91 | 298 | 35.46 | 40.45 | |||
16. | Mól Kamil | 99 | NKP Bielsko-Biała | 1:19.14 | 263 | 37.05 | 42.09 | |||
17. | Małyszek Patryk | 00 | Jedność Przyszowice | 1:33.26 | 160 | 43.29 | 49.97 | |||
18. | Dudka Filip | 00 | Limanowa-swim | 1:34.54 | 154 | 44.27 | 50.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/11/2014 - 18:59 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 1:09.58 | 387 | 32.37 | 37.21 | |||
2. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 1:10.69 | 369 | 32.83 | 37.86 | |||
3. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:11.15 | 362 | 32.88 | 38.27 | |||
4. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 1:11.39 | 358 | 31.95 | 39.44 | |||
5. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 1:12.35 | 344 | 34.14 | 38.21 | |||
6. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 1:15.10 | 307 | 36.22 | 38.88 | |||
7. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:15.67 | 300 | 35.00 | 40.67 | |||
8. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 1:15.71 | 300 | 35.58 | 40.13 | |||
9. | Ziółkowski Norbert | 01 | NKP Bielsko-Biała | 1:17.29 | 282 | 36.96 | 40.33 | |||
10. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:18.07 | 274 | 36.62 | 41.45 | |||
11. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 1:18.21 | 272 | 36.35 | 41.86 | |||
12. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 1:20.78 | 247 | 38.07 | 42.71 | |||
13. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa-swim | 1:26.29 | 202 | |||||
14. | Kantor Aleksandr | 01 | Victoria Kozy | 1:28.69 | 186 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/11/2014 - 18:59 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:11.85 | 351 | 33.18 | 38.67 | |||
2. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:12.07 | 348 | 33.47 | 38.60 | |||
3. | Blachura Oskar | 02 | Victoria Kozy | 1:16.43 | 292 | 37.14 | 39.29 | |||
4. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:18.70 | 267 | 36.44 | 42.26 | |||
5. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 1:18.97 | 264 | 37.46 | 41.51 | |||
6. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 1:19.02 | 264 | 37.28 | 41.74 | |||
7. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:19.76 | 256 | 37.32 | 42.44 | |||
8. | Kruczkowski Adam | 02 | Jedność Przyszowice | 1:22.83 | 229 | 39.39 | 43.44 | |||
9. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 1:22.86 | 229 | 39.40 | 43.46 | |||
10. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 1:23.33 | 225 | 38.96 | 44.37 | |||
11. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:24.32 | 217 | 39.31 | 45.01 | |||
12. | Kisiała Mikołaj | 02 | NKP Bielsko-Biała | 1:27.84 | 192 | 43.66 | 44.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/11/2014 - 18:59 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność Przyszowice | 1:20.26 | 252 | 37.59 | 42.67 | |||
2. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 1:21.14 | 244 | 37.93 | 43.21 | |||
3. | Daszkiewicz Michał | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:22.33 | 233 | 38.82 | 43.51 | |||
4. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 1:25.38 | 209 | 38.47 | 46.91 | |||
5. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:27.01 | 197 | 39.49 | 47.52 | |||
6. | Ziętek Błażej | 03 | Wisła Kraków | 1:29.12 | 184 | 43.06 | 46.06 | |||
7. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 1:29.82 | 179 | 42.26 | 47.56 | |||
8. | Lamla Filip | 03 | Jedność Przyszowice | 1:33.18 | 161 | 44.22 | 48.96 | |||
9. | Danikiewicz Dawid | 03 | Victoria Kozy | 1:33.29 | 160 | 45.08 | 48.21 | |||
10. | Borowiecki Konrad | 03 | NKP Bielsko-Biała | 1:37.19 | 142 | 46.42 | 50.77 | |||
11. | Kostrzewa Jakub | 03 | NKP Bielsko-Biała | 1:44.08 | 115 | 50.65 | 53.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 30/11/2014 - 18:59 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność Przyszowice | 1:25.82 | 206 | 41.30 | 44.52 | |||
2. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:29.69 | 180 | 41.12 | 48.57 | |||
3. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:29.90 | 179 | 41.52 | 48.38 | |||
4. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:30.23 | 177 | |||||
5. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:31.77 | 168 | 41.99 | 49.78 | |||
6. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 1:32.70 | 163 | 40.30 | 52.40 | |||
7. | Browarski Maciej | 04 | Jedność Przyszowice | 1:34.84 | 152 | 44.44 | 50.40 | |||
8. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:40.36 | 129 | 47.00 | 53.36 | |||
9. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:40.39 | 128 | 47.03 | 53.36 | |||
10. | Krzempek Mateusz | 04 | NKP Bielsko-Biała | 1:42.06 | 122 | 48.05 | 54.01 | |||
11. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:42.79 | 120 | 50.28 | 52.51 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |