XIII Festyn Pływacki Swim Test Arena Kraków, |
1 - XIII Festyn Pływacki Swim Test |
Konkurencja 1 | 25m Kumkające żabki | 5 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | WALAS Oliwier SZYDŁO Wiktor RUSIŁKO Maja | 09 09 09 | Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZECHOWICZ Tadeusz MLECZKA Anna LEWICKA Zuzanna SKRZYPEK Adrianna NAREWICZ Mikołaj SCHNEIDER Magdalena | 09 09 09 09 10 09 | Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BUGAJSKI Michał BARANOWSKA Maria JARZMIK Ernest CZYŻ Kacper PIESTRZYŃSKI Adam CHRZĄSZCZ Dominika | 11 10 09 09 09 12 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 6 - 7 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | ŻEMOJTEL Lena SKRZYPEK Jagoda BULARZ Kamila BEZWIŃSKA Nikola KAMIEŃSKA Zuzanna | 07 07 08 08 07 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WCISŁO Gabriela BUDZEŃ Julia PIECHOWICZ Hanna PERCZYŃSKA Kinga NAWALANIEC Zofia NAWALANIEC Hanna | 07 07 07 07 08 07 | Swim Test Krakow CKiS Miechów Swim Test Krakow CKiS Miechów Frajda Zakopane Frajda Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PILAS Zuzanna KRÓL Karolina MACHNIK Martyna BLACHA Maja ZIĘBIŃSKA Sonia PIWOWARCZYK Nadia | 07 07 07 08 07 07 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków CKiS Miechów SP 75 Kraków SP 75 Kraków Frajda Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIAK Aniela BARTUŚ Zuzanna CYGAN Wiktoria DYGULSKA Weronika KOWALSKA Natalia CZAPNIK Gabriela | 07 08 07 08 07 07 | Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Płetwal Zakopane SP 75 Kraków CKiS Miechów CKiS Miechów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | NOGIEĆ Amelia KORBIEL Aleksandra WOLSKA Amelia BUJAS Kalina SĄDEL Oliwia BUGAJSKA Marcelina | 07 08 07 08 08 07 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | NOCOŃ Milena CZAPNIK Zuzanna KRAWCZYK Aleksandra KLATKA Natalia PAŁYS Antonina PĘKALA Milena | 07 08 07 08 07 08 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow CKiS Miechów SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CICHA Zofia KOZERA Zofia BARANOWSKA Hanna BASISTA Karolina STANEK Magdalena CĘCEK Maria | 07 07 07 07 07 07 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | OSUCH Aleksandra SZKARADEK Zuzanna KRYSA Kamila GRZYBOWSKA Natalia STELMACH Kornelia MALECKA Inka | 08 08 07 07 07 08 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow CKiS Miechów SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 | Chłopców, 25m grzbietowy | 6 - 7 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | CHEĆKO Oskar KIEROŃSKI Marcel ŁACEK Patryk | 07 07 07 | Swim Test Krakow SP 75 Kraków Płetwal Zakopane | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | TASAK Piotr KLIMEK Dominik GAŁCZYŃSKI Kamil CURZYDŁO Kacper GALICA Grzegorz | 08 08 07 08 07 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow Frajda Zakopane | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GOSZTYŁA Igor NOGIEĆ Marcel LODA Maksymilian KLESZCZ Eryk OZOROWSKI Robert WIELGUS Wojciech | 07 07 07 08 08 08 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ROLNICKI Maksymilian STAWOWSKI Marcin SAKŁAK Szymon KUSIEWICZ Szymon DUDEK Jakub EL MAHDI Mikołaj | 08 08 07 07 07 07 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków Płetwal Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | LODA Maksymilian WILKOSZ Bolesław KUKULSKI Michał KOCZUR Maciej MUSIAŁ Wiktor JARZMIK Bernard | 07 07 07 07 07 07 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GLIJER Maksym KRZYSZTOFIAK Adam MIKOŁAJCZYK Sebastian CZYSZCZOŃ Cyprian SULEWSKI Dawid JAŚKIEWICZ Bartek | 07 08 08 07 07 08 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | NOWAK Aleksandra CĘCEK Joanna NAREWICZ Magda | 06 06 06 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | GRZYBCZYK Małgorzata PIETRZYŃSKA Kinga NOCUŃ Joanna BRZOZA Lena BAŚ Magdalena | 06 06 06 06 06 | Swim Test Krakow CKiS Miechów SP 75 Kraków Frajda Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BANACH Oliwia NAPIERSKA Karolina GOETEL Luiza MACIEJOWSKA Katarzyna MAŁECKA Wiktoria KOSTIUCZUK Lidia | 06 06 06 06 06 06 | CKiS Miechów Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KLATKA Alicja MICYK Wiktoria JANKOWIAK Oliwia SIWIOR Maja MALARSKA Julia WOJDA Natalia | 06 06 06 06 06 06 | SP 75 Kraków CKiS Miechów SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | IWANIUK Julia MIKRUTA Lena DĘBIEC Paulina BIELECKA Otylia JAŃCZYK Nikola JAKUBAS Oliwia | 06 06 06 06 06 06 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow CKiS Miechów CKiS Miechów | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | OLSZOWSKI Mikołaj SKOWRONEK-DUARTE Samuel BIELECKI Maciej | 06 06 06 | Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | KAFARA Konrad WOJTAL Paweł PARA Szymon STÓS Maksymilian SZCZECHOWICZ Stanisław | 06 06 06 06 06 | Swim Test Krakow SP 75 Kraków Frajda Zakopane SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BLACHA Igor KĘPA Jan CABA Stanisław NOGIEĆ Leon STELMACH Arkadiusz ŁUCZKIEWICZ Julian | 06 06 06 06 06 06 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CZUBEK Stanisław LUBICZ-LISOWSKI Adam KŁYŚ Oliwier CZAPNIK Michał KRZYSTEK Igor KWIATEK Jan | 06 06 06 06 06 06 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KORBIEL Franciszek WOJDA Jakub KOŚCIŃSKI Kajetan MLECZKO Jakub KOŁACIAK Tymek KAWAŁKO Dominik | 06 06 06 06 06 06 | Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | ŚLAGA Aleksandra WIZIMIRSKA Matylda VALASCO-NIZIŃSKA Salma JANIK Anna | 05 05 05 05 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Płetwal Zakopane | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CYGAN Nikoletta TERC Emilia RYBA Monika WROTYŃSKA Aleksandra KNAPIK Weronika JELONEK Maja | 05 05 05 05 05 05 | Płetwal Zakopane CKiS Miechów Płetwal Zakopane Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWODNY Oliwia GUZIK Karolina RĘBIASZ Martyna OLIWKIEWICZ Natalia WRÓBEL Aleksander CICHA Aleksandra | 05 05 05 05 05 05 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków CKiS Miechów Swim Test Krakow SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | IHEANACHO Alexander CIELICZKO Daniel LASKOWSKI Bogdan | 05 05 05 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CICHOŃ Jan FLAK Mikołaj SASIAK Mateusz STYCZEŃ Jakub SOWA Bartłomiej KNAPCZYK Maciej | 05 05 05 05 05 05 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Płetwal Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PAULI Emil RÓŻYCKI Ignacy KAWAŁKO Artur ADAMCZYK Józef TETLAK Maciej CZYŻ Kamil | 05 05 05 05 05 05 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BIELECKI Dymitr BADURA Karol ZIĘBA Dominik MALECKI Iwo WIELGUS Michał KLIMEK Sularz | 05 05 05 05 05 05 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow Płetwal Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KOZŁOWSKI Karol DYBOWSKI Antoni FABISIEWICZ Łukasz CHYC Marcel OSUCH Tomasz AMILKIEWICZ Tymoteusz | 05 05 05 05 05 05 | CKiS Miechów SP 75 Kraków SP 75 Kraków Płetwal Zakopane Swim Test Krakow XTatra Dive Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 | 25m dowolny | 5 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | RUSIŁKO Maja SCHNEIDER Magdalena JARZMIK Ernest | 09 09 09 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | BUGAJSKI Michał SKRZYPEK Adrianna SZYDŁO Wiktor WALAS Oliwier | 11 09 09 09 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CHRZĄSZCZ Matylda LEWICKA Zuzanna DYLĄG Maciej PIESTRZYŃSKI Adam KUKULSKA Maja BADURA Jan | 09 09 09 09 09 10 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Płetwal Zakopane SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 - 7 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | BUDZEŃ Julia KOZERA Zofia SKRZYPEK Jagoda | 07 07 07 | CKiS Miechów SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | BUGAJSKA Marcelina KLATKA Natalia BARANOWSKA Hanna CZAPNIK Gabriela CZAPNIK Zuzanna | 07 08 07 07 08 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków CKiS Miechów Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BLACHA Maja SĄDEL Oliwia NOGIEĆ Amelia NAWALANIEC Hanna BASISTA Karolina PĘKALA Milena | 08 08 07 07 07 08 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow Frajda Zakopane SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWCZYK Aleksandra GRZYBOWSKA Natalia MALECKA Inka WCISŁO Gabriela PIWOWARCZYK Nadia CYGAN Wiktoria | 07 07 08 07 07 07 | CKiS Miechów SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow Frajda Zakopane Płetwal Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIAK Aniela KRÓL Karolina NAWALANIEC Zofia WOLSKA Amelia MACHNIK Martyna KRYSA Kamila | 07 07 08 07 07 07 | Płetwal Zakopane SP 75 Kraków Frajda Zakopane Swim Test Krakow CKiS Miechów CKiS Miechów | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 | Chłopców, 25m dowolny | 6 - 7 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | NOGIEĆ Marcel LODA Maksymilian LODA Maksymilian | 07 07 07 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | CHEĆKO Oskar JAŚKIEWICZ Bartek OZOROWSKI Robert JARZMIK Bernard GALICA Grzegorz | 07 08 08 07 07 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Frajda Zakopane | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | WILKOSZ Bolesław KOCZUR Maciej GAŁCZYŃSKI Kamil KIEROŃSKI Marcel SULEWSKI Dawid DUDEK Jakub | 07 07 07 07 07 07 | Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków Płetwal Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | STAWOWSKI Marcin CURZYDŁO Kacper SAKŁAK Szymon KUKULSKI Michał ROLNICKI Maksymilian KUSIEWICZ Szymon | 08 08 07 07 08 07 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GLIJER Maksym WIELGUS Wojciech CZYSZCZOŃ Cyprian EL MAHDI Mikołaj ŁACEK Patryk MIKOŁAJCZYK Sebastian | 07 08 07 07 07 08 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow Płetwal Zakopane SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | KOSTIUCZUK Lidia IWANIUK Julia KLATKA Alicja | 06 06 06 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BIELECKA Otylia RUPNIEWSKA Joanna DĘBIEC Paulina MALARSKA Julia SIWIOR Maja NOWAK Aleksandra | 06 06 06 06 06 06 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MIKRUTA Lena NAPIERSKA Karolina BANACH Oliwia PIETRZYŃSKA Kinga MAŁECKA Wiktoria BRZOZA Lena | 06 06 06 06 06 06 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow CKiS Miechów CKiS Miechów SP 75 Kraków Frajda Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CĘCEK Joanna NOCUŃ Joanna MICYK Wiktoria WOJDA Natalia GRZYBCZYK Małgorzata NAREWICZ Magda | 06 06 06 06 06 06 | Swim Test Krakow SP 75 Kraków CKiS Miechów SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MACIEJOWSKA Katarzyna JAKUBAS Oliwia GOETEL Luiza JAŃCZYK Nikola JANKOWIAK Oliwia PETRÓW Katarzyna | 06 06 06 06 06 06 | SP 75 Kraków CKiS Miechów SP 75 Kraków CKiS Miechów SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | KŁYŚ Oliwier SKOWRONEK-DUARTE Samuel KORBIEL Franciszek | 06 06 06 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | KĘPA Jan BLACHA Igor KWIATEK Jan PARA Szymon | 06 06 06 06 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow Frajda Zakopane | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KOŁACIAK Tymek MLECZKO Jakub KAWAŁKO Dominik CZAPNIK Michał CZUBEK Stanisław KOŚCIŃSKI Kajetan | 06 06 06 06 06 06 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYSTEK Igor LUBICZ-LISOWSKI Adam KAFARA Konrad BARTUŚ Szczepan STÓS Maksymilian OLSZOWSKI Mikołaj | 06 06 06 06 06 06 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CABA Stanisław NOGIEĆ Leon WOJTAL Paweł WOJDA Jakub ŁUCZKIEWICZ Julian BIELECKI Maciej | 06 06 06 06 06 06 | SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | JANIK Anna JELONEK Maja ŚLAGA Aleksandra RYBA Monika | 05 05 05 05 | Płetwal Zakopane SP 75 Kraków Swim Test Krakow Płetwal Zakopane | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | VALASCO-NIZIŃSKA Salma WIZIMIRSKA Matylda WROTYŃSKA Aleksandra WRÓBEL Aleksander KNAPIK Weronika RĘBIASZ Martyna | 05 05 05 05 05 05 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BUKOWSKA Aleksandra ZAWODNY Oliwia CICHA Aleksandra OLIWKIEWICZ Natalia CYGAN Nikoletta GUZIK Karolina | 05 05 05 05 05 05 | Płetwal Zakopane SP 75 Kraków SP 75 Kraków CKiS Miechów Płetwal Zakopane SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | STYCZEŃ Jakub DYBOWSKI Antoni CZADERSKI Bartosz SOWA Bartłomiej CIELICZKO Daniel | 05 05 05 05 05 | Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | IHEANACHO Alexander CHYC Marcel KOZŁOWSKI Karol ADAMCZYK Józef BIELECKI Dymitr FLAK Mikołaj | 05 05 05 05 05 05 | SP 75 Kraków Płetwal Zakopane CKiS Miechów Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CICHOŃ Jan BADURA Karol WIELGUS Michał ZIĘBA Dominik CZYŻ Kamil RÓŻYCKI Ignacy | 05 05 05 05 05 05 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | TETLAK Maciej SASIAK Mateusz SASS-GUSTKIEWICZ Julian KLIMEK Sularz LASKOWSKI Bogdan KNAPCZYK Maciej | 05 05 05 05 05 05 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow Swim Test Krakow Płetwal Zakopane SP 75 Kraków Płetwal Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PAULI Emil OSUCH Tomasz FABISIEWICZ Łukasz MALECKI Iwo KAWAŁKO Artur AMILKIEWICZ Tymoteusz | 05 05 05 05 05 05 | SP 75 Kraków Swim Test Krakow SP 75 Kraków SP 75 Kraków Swim Test Krakow XTatra Dive Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 | 3 x 25m dowolny | 70 lat i młodsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 | Kolegowicz | Swim Test Krakow | NT |
3 | Cęcek | Swim Test Krakow | NT |
4 | Filipek | Swim Test Krakow | NT |
5 | Roczniak | Swim Test Krakow | NT |
Seria 2 z 2 |
1 | Narewicz | Swim Test Krakow | NT |
2 | Badura | Swim Test Krakow | NT |
3 | Skrzypek | Swim Test Krakow | NT |
4 | Sass-Gustkiewicz | Swim Test Krakow | NT |
5 | Chrząszcz | Swim Test Krakow | NT |
6 | Wielgus | Swim Test Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 | 3 x 25m dowolny | AG 70 - 200 Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 | Salwińscy | Swim Test Krakow | NT |
4 | Kobiałka | Swim Test Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WILKOSZ Agnieszka BANACH Katarzyna WILCZUK Anna CIELICZKO Agata KRAJ Małgorzata CZAPNIK Aleksandra | 03 04 04 03 03 03 | Swim Test Krakow CKiS Miechów CKiS Miechów Swim Test Krakow Swim Test Krakow CKiS Miechów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ZIMNICKA Iga JANKOWSKA Karolina OLIWKIEWICZ Zofia SZCZECHOWICZ Anna SZKURAT Martyna ŚLAGA Anna | 04 04 04 03 03 04 | Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | JACYNO Natalia PIWOWARCZYK Natasza MORAWSKA Laura GRADZIK Małgorzata WILCZEK Renata SKRZYPEK Lena | 04 04 03 03 04 04 | Swim Test Krakow Frajda Zakopane Swim Test Krakow Frajda Zakopane Frajda Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MALICKI Kacper PARA Mikołaj FIREK Szymon | 03 03 03 | Frajda Zakopane Frajda Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | GRUDZIŃSKI Kacper KAFARA Łukasz ŁYŚ Marcin WIELGUS Krzysztof KNAPCZYK Michał | 04 03 04 03 03 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow CKiS Miechów Swim Test Krakow Płetwal Zakopane | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | JASIK Michał JĘDRYCHOWSKI Maciej MAMCARZ Mateusz MUSIAŁ Maciej BADURA Mateusz GOSZTYŁA Mikołaj | 04 04 04 03 03 03 | Swim Test Krakow CKiS Miechów Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | BANACH Katarzyna GRADZIK Małgorzata WILCZUK Anna | 04 03 04 | CKiS Miechów Frajda Zakopane CKiS Miechów | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MORAWSKA Laura ŚLAGA Anna PIWOWARCZYK Natasza SZKURAT Martyna ZIMNICKA Iga JANKOWSKA Karolina | 03 04 04 03 04 04 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Frajda Zakopane Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Płetwal Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ROCZNIAK Maria JACYNO Natalia CZAPNIK Aleksandra SZYMAŃSKA Amelia CIELICZKO Agata KRAJ Małgorzata | 04 04 03 03 03 03 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow CKiS Miechów Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SKRZYPEK Lena SZCZECHOWICZ Anna WILKOSZ Agnieszka WILCZEK Renata ŚWIERK Martyna OLIWKIEWICZ Zofia | 04 03 03 04 04 04 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow Frajda Zakopane Płetwal Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MAMCARZ Mateusz JASIK Michał KOT Krzysztof | 04 04 03 | Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | BADURA Mateusz WIELGUS Krzysztof MUSIAŁ Maciej FIREK Szymon PARA Mikołaj | 03 03 03 03 03 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow Frajda Zakopane | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KAFARA Łukasz KNAPCZYK Michał GRUDZIŃSKI Kacper JĘDRYCHOWSKI Maciej ŁYŚ Marcin MALICKI Kacper | 03 03 04 04 04 03 | Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Swim Test Krakow CKiS Miechów CKiS Miechów Frajda Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | SROKA Katarzyna KOZIEŁ Magdalena ŁYŚ Natalia AMILKIEWICZ Zuzanna | 02 02 02 01 | CKiS Miechów CKiS Miechów CKiS Miechów XTatra Dive Zakopane | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KWIATEK Tomasz FILIPEK Bartosz WOJTYGA Miłosz | 02 01 02 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | SMERECZYŃSKI Andrzej BOJANOWSKI Kacper PYCZEK Adam BUKOWIEC Antoni | 02 01 02 02 | XTatra Dive Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MARCISZ Miłosz ŚWIERK Szymon KOBIAŁKA Marcin KRAJ Michał WILCZEK Krystian ZABDYR Maciej | 02 01 02 01 02 02 | Frajda Zakopane Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow Frajda Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | CZADERSKA Weronika SALWIŃSKA Barbara FECKO Mira | 99 99 00 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Płetwal Zakopane | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KOSTAŃCZUK Katarzyna MARCISZ Patrycja PALUCH Natalia SALWIŃSKA Maria STOPKA Julia JASIŃSKA Marcelina | 99 98 00 98 00 99 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Frajda Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SALA Kacper STOJAK Mateusz GOŁĘBIOWSKI Bartosz | 98 98 98 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KARP Jerzy KACPER Dominik DZHAFAROV Dawid FIJAŁKOWSKI Jan PAWLIKOWSKI Krzysztof GIL Kacper | 98 00 00 99 98 00 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Frajda Zakopane Płetwal Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MARCISZ Jan BADURA Mikołaj SASS-GUSTKIEWICZ Filip KOBIAŁKA Sebastian ROCZNIAK Jan WOJTASIK Michał | 00 98 99 99 98 98 | Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 20 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 | BRYG Katarzyna SROKA Aleksandra | 96 97 | Swim Test Krakow Płetwal Zakopane | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 - 20 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 | FLIŚNIK Grzegorz | 96 | Swim Test Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | AMILKIEWICZ Zuzanna BUKOWSKA Katarzyna ŁYŚ Natalia SROKA Katarzyna KOZIEŁ Magdalena | 01 01 02 02 02 | XTatra Dive Zakopane Płetwal Zakopane CKiS Miechów CKiS Miechów CKiS Miechów | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | WILCZEK Krystian KRAJ Michał ZABDYR Maciej WOJTYGA Miłosz SMERECZYŃSKI Andrzej | 02 01 02 02 02 | Frajda Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow XTatra Dive Zakopane | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MARCISZ Miłosz KOBIAŁKA Marcin PYCZEK Adam ŚWIERK Szymon BOJANOWSKI Kacper BUKOWIEC Antoni | 02 02 02 01 01 02 | Frajda Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | WOJTYGA Julia JASIŃSKA Marcelina SALWIŃSKA Barbara | 00 99 99 | Swim Test Krakow Frajda Zakopane Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | CZADERSKA Weronika STOPKA Julia SALWIŃSKA Maria PALUCH Natalia | 99 00 98 00 | Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Płetwal Zakopane | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | KOBIAŁKA Sebastian WOJTASIK Michał BADURA Mikołaj | 99 98 98 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GIL Kacper MARCISZ Jan KARP Jerzy STOJAK Mateusz FIJAŁKOWSKI Jan PAWLIKOWSKI Krzysztof | 00 00 98 98 99 98 | Swim Test Krakow Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Swim Test Krakow Frajda Zakopane Płetwal Zakopane | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 | Kobiet, 50m motylkowy | 17 - 20 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 | BRYG Katarzyna SROKA Aleksandra | 96 97 | Swim Test Krakow Płetwal Zakopane | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 17 - 20 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 | FLIŚNIK Grzegorz | 96 | Swim Test Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 | Kobiet, 50m dowolny | 20 - 35 lat Lista startowa |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 | Mężczyzn, 50m dowolny | 20 - 35 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 | KUKUCZ-LEGIEŃ Michał | 83 | Swim Test Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 | Kobiet, 50m dowolny | 36 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | SALWIŃSKA Anna GAŁCZYŃSKA Anna SASS-GUSTKIEWICZ Żaneta | 70 66 70 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 | Mężczyzn, 50m dowolny | 36 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | WOJTASIK Marcin WIELGUS Grzegorz SKRZYPEK Marcin ROCZNIAK Mariusz | 72 75 70 68 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 | 50m dowolny | Dziadek i Babcia Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 | LACH Kordian | 64 | Swim Test Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 | SALWIŃSKA Anna | 70 | Swim Test Krakow | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 | GOŁĘBIOWSKI Bartosz WOJTASIK Marcin | 98 72 | Swim Test Krakow Swim Test Krakow | NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |