Świąteczne Zawody o Puchar KS Delfin Myślenice, 21/12/2014 |
1 - Świąteczny Puchar KS Delfin Sułkowice | 21/12/2014 - 10:35 |
Konkurencja 1 21/12/2014 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 17.62 | 218 | |||
2. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 17.77 | 213 | |||
3. | Lubińska Alicja | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 18.48 | 189 | |||
4. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 18.64 | 184 | |||
5. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 19.12 | 171 | |||
6. | Żurowska Adrianna | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 19.21 | 168 | |||
7. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 19.23 | 168 | |||
8. | Hamulewicz Liwia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 19.24 | 168 | |||
9. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 19.43 | 163 | |||
10. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 19.72 | 156 | |||
11. | Human Nicole | 05 | Fala Niepołomice | 19.88 | 152 | |||
12. | Gąska Sandra | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 20.10 | 147 | |||
13. | Lipiarska Barbara | 05 | Kmita Zabierzów | 21.02 | 128 | |||
14. | Liszka Wiktoria | 05 | Jordan Kraków | 21.99 | 112 | |||
15. | Mikołajczyk Wiktoria | 05 | Jordan Kraków | 22.01 | 112 | |||
16. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 22.37 | 106 | |||
17. | Dobranowska Anna | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.68 | 102 | |||
18. | Karabowicz Rita | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.65 | 79 | |||
19. | Pudełek Jowita | 05 | Kmita Zabierzów | 25.23 | 74 | |||
20. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 25.29 | 74 | |||
21. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 25.35 | 73 | |||
22. | Dryja Jadwiga | 05 | Kmita Zabierzów | 26.94 | 61 | |||
23. | Durmała Julia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 28.60 | 51 | |||
24. | Trybała Wiktoria | 05 | Jasień Sucha Besk. | 28.91 | 49 | |||
25. | Sala Aleksandra | 05 | Jasień Sucha Besk. | 30.02 | 44 | |||
26. | Surzyn Maria | 05 | Jasień Sucha Besk. | 30.37 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 21/12/2014 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Firek Oliwia | 06 | Aquarius Myślenice | 19.23 | 168 | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 19.35 | 165 | |||
3. | Kusion Judyta | 06 | STP Nowy Sącz | 19.75 | 155 | |||
4. | Pietrzak Kinga | 06 | Aquarius Myślenice | 21.43 | 121 | |||
5. | Kraus Milena | 06 | Glosator Kraków | 21.56 | 119 | |||
6. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 21.64 | 118 | |||
7. | Świerkosz Emilia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 22.04 | 111 | |||
8. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 22.22 | 109 | |||
9. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 22.98 | 98 | |||
10. | Zwolska Lena | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.19 | 84 | |||
11. | Cęcek Joanna | 06 | Swim Test Kraków | 25.17 | 75 | |||
12. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 25.91 | 68 | |||
13. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 26.09 | 67 | |||
14. | Prochownik Kaja | 06 | Optima Skawina | 26.75 | 62 | |||
15. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 27.10 | 60 | |||
16. | Polus Weronika | 06 | Optima Skawina | 27.58 | 57 | |||
17. | Marcinkowska Alicja | 06 | Optima Skawina | 29.46 | 46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 21/12/2014 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 21.77 | 116 | |||
2. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa-Swim | 22.82 | 100 | |||
3. | Poręba Sara | 07 | STP Nowy Sącz | 23.77 | 89 | |||
4. | Pindelska Nikola | 07 | SwimArt Myślenice | 25.49 | 72 | |||
5. | Pindelska Katarzyna | 07 | SwimArt Myślenice | 26.41 | 65 | |||
6. | Skupień Joanna | 07 | Jasień Sucha Besk. | 33.67 | 31 | |||
7. | Trybała Julia | 07 | Jasień Sucha Besk. | 35.04 | 27 | |||
8. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 38.57 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 21/12/2014 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko-Biała | 27.22 | 59 | |||
2. | Malina Otylia | 08 | Górnik Sosnowiec | 31.36 | 38 | |||
3. | Szwab Zuzanna | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 33.87 | 30 | |||
4. | Śmietana Weronika | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 39.33 | 19 | |||
5. | Siatka Oliwia | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 39.57 | 19 | |||
6. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 46.49 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/12/2014 - 10:50 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziemba Jakub | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 16.97 | 156 | |||
2. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 17.95 | 132 | |||
3. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 18.08 | 129 | |||
4. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 18.20 | 127 | |||
5. | Kochanowicz Karol | 05 | AquaPlanet Trzebinia | 18.47 | 121 | |||
6. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 18.55 | 120 | |||
7. | Żak Michał | 05 | Fala Niepołomice | 18.56 | 119 | |||
8. | Książek Stanisław | 05 | Swim Test Kraków | 19.42 | 104 | |||
9. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 19.46 | 103 | |||
10. | Paciorek Maciej | 05 | Optima Skawina | 21.25 | 79 | |||
11. | Opaliński Alan | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.23 | 53 | |||
12. | Krok Jakub | 05 | Fala Niepołomice | 24.62 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/12/2014 - 10:50 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hańderek Mateusz | 06 | Piątka Kraków | 18.05 | 130 | |||
2. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 18.87 | 114 | |||
3. | Myszkowski Michał | 06 | Glosator Kraków | 19.34 | 105 | |||
4. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 19.36 | 105 | |||
5. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 19.37 | 105 | |||
6. | Rydzewski Szczepan | 06 | Salwator Kraków | 19.47 | 103 | |||
7. | Kolegowicz Jakub | 06 | Swim Test Kraków | 19.97 | 96 | |||
8. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 21.44 | 77 | |||
9. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 21.55 | 76 | |||
10. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepołomice | 21.75 | 74 | |||
11. | Sobczyk Szymon | 06 | STP Nowy Sącz | 22.38 | 68 | |||
12. | Krańczuk Arkadiusz | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.60 | 66 | |||
13. | Olszowski Mikołaj | 06 | Swim Test Kraków | 24.26 | 53 | |||
14. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 24.34 | 53 | |||
15. | Nogieć Leon | 06 | Swim Test Kraków | 24.40 | 52 | |||
16. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 24.75 | 50 | |||
17. | Kościński Kajetan | 06 | Swim Test Kraków | 24.87 | 49 | |||
18. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 29.94 | 28 | |||
19. | Kłapyta Jakub | 06 | Jasień Sucha Besk. | 33.17 | 20 | |||
20. | Bartyzel Marcin | 06 | Jasień Sucha Besk. | 38.64 | 13 | |||
21. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 50.62 | 5 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/12/2014 - 10:50 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 22.22 | 69 | |||
2. | Maćkowiak Krzysztof | 07 | Glosator Kraków | 26.27 | 42 | |||
3. | Kieroński Marcel | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 26.44 | 41 | |||
4. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 26.53 | 41 | |||
5. | Piechota Ernest | 07 | Aquarius Myślenice | 30.34 | 27 | |||
6. | Witek Mikołaj | 07 | Salwator Kraków | 33.42 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21/12/2014 - 10:50 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sobczyk Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 27.02 | 38 | |||
2. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 38.86 | 13 | |||
3. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 39.02 | 12 | |||
4. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 55.01 | 4 | |||
5. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 1:07.00 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/12/2014 - 11:01 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 20.52 | 205 | |||
2. | Żurowska Adrianna | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 21.05 | 189 | |||
3. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 21.34 | 182 | |||
4. | Hamulewicz Liwia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.13 | 163 | |||
5. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 22.27 | 160 | |||
6. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 23.14 | 142 | |||
7. | Gąska Sandra | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.26 | 140 | |||
8. | Świętek Ilona | 05 | Jasień Sucha Besk. | 23.58 | 135 | |||
9. | Lipiarska Barbara | 05 | Kmita Zabierzów | 24.09 | 126 | |||
10. | Dobranowska Anna | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.56 | 119 | |||
11. | Trybała Wiktoria | 05 | Jasień Sucha Besk. | 24.66 | 118 | |||
12. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 25.45 | 107 | |||
13. | Karabowicz Rita | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 27.90 | 81 | |||
14. | Dryja Jadwiga | 05 | Kmita Zabierzów | 28.07 | 80 | |||
15. | Durmała Julia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 31.39 | 57 | |||
16. | Sala Aleksandra | 05 | Jasień Sucha Besk. | 31.61 | 56 | |||
17. | Pudełek Jowita | 05 | Kmita Zabierzów | 32.63 | 50 | |||
18. | Surzyn Maria | 05 | Jasień Sucha Besk. | 33.99 | 45 | |||
19. | Sitarz Martyna | 05 | Jasień Sucha Besk. | 34.50 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/12/2014 - 11:01 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 20.84 | 195 | |||
2. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 22.98 | 145 | |||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 23.02 | 145 | |||
4. | Mróz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 23.08 | 144 | |||
5. | Pietrzak Kinga | 06 | Aquarius Myślenice | 23.52 | 136 | |||
6. | Cęcek Joanna | 06 | Swim Test Kraków | 23.71 | 132 | |||
7. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 24.02 | 127 | |||
8. | Świerkosz Emilia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 24.18 | 125 | |||
9. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 24.94 | 114 | |||
10. | Zwolska Lena | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.26 | 109 | |||
11. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 25.51 | 106 | |||
12. | Kraus Milena | 06 | Glosator Kraków | 25.87 | 102 | |||
13. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 26.33 | 97 | |||
14. | Marcinkowska Alicja | 06 | Optima Skawina | 26.76 | 92 | |||
15. | Polus Weronika | 06 | Optima Skawina | 29.45 | 69 | |||
16. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 29.48 | 69 | |||
17. | Prochownik Kaja | 06 | Optima Skawina | 30.23 | 64 | |||
18. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 33.98 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21/12/2014 - 11:01 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Poręba Sara | 07 | STP Nowy Sącz | 25.18 | 110 | |||
2. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 25.73 | 104 | |||
3. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa-Swim | 27.70 | 83 | |||
4. | Pindelska Nikola | 07 | SwimArt Myślenice | 27.98 | 80 | |||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 28.60 | 75 | |||
6. | Pindelska Katarzyna | 07 | SwimArt Myślenice | 30.62 | 61 | |||
7. | Trybała Julia | 07 | Jasień Sucha Besk. | 32.78 | 50 | |||
8. | Skupień Joanna | 07 | Jasień Sucha Besk. | 33.01 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/12/2014 - 11:12 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Książek Stanisław | 05 | Swim Test Kraków | 20.99 | 126 | |||
2. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | 21.49 | 118 | |||
3. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 21.85 | 112 | |||
4. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 22.16 | 107 | |||
5. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 22.46 | 103 | |||
6. | Kochanowicz Karol | 05 | AquaPlanet Trzebinia | 23.06 | 95 | |||
7. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 23.28 | 93 | |||
8. | Bystroń Kacper | 05 | BOSiR Brzesko | 25.69 | 69 | |||
9. | Opaliński Alan | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.94 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/12/2014 - 11:12 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hańderek Mateusz | 06 | Piątka Kraków | 20.97 | 127 | |||
2. | Rydzewski Szczepan | 06 | Salwator Kraków | 21.44 | 119 | |||
3. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.31 | 92 | |||
4. | Kolegowicz Jakub | 06 | Swim Test Kraków | 23.75 | 87 | |||
5. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 23.90 | 86 | |||
6. | Krańczuk Arkadiusz | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.02 | 84 | |||
7. | Najder Bartłomiej | 06 | Jasień Sucha Besk. | 24.43 | 80 | |||
8. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 25.38 | 71 | |||
9. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 25.56 | 70 | |||
10. | Olszowski Mikołaj | 06 | Swim Test Kraków | 25.70 | 69 | |||
11. | Nogieć Leon | 06 | Swim Test Kraków | 26.02 | 66 | |||
12. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 26.11 | 65 | |||
13. | Kościński Kajetan | 06 | Swim Test Kraków | 26.12 | 65 | |||
14. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 29.56 | 45 | |||
15. | Kłapyta Jakub | 06 | Jasień Sucha Besk. | 31.13 | 38 | |||
16. | Bartyzel Marcin | 06 | Jasień Sucha Besk. | 31.93 | 36 | |||
17. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 33.90 | 30 | |||
18. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 41.55 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21/12/2014 - 11:12 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 24.65 | 78 | |||
2. | Maćkowiak Krzysztof | 07 | Glosator Kraków | 26.38 | 63 | |||
3. | Witek Mikołaj | 07 | Salwator Kraków | 27.66 | 55 | |||
4. | Kieroński Marcel | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 29.62 | 45 | |||
5. | Piechota Ernest | 07 | Aquarius Myślenice | 31.46 | 37 | |||
6. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 34.04 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/12/2014 - 11:20 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.09 | 223 | |||
2. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 22.27 | 217 | |||
3. | Lubińska Alicja | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.15 | 193 | |||
4. | Human Nicole | 05 | Fala Niepołomice | 23.46 | 186 | |||
5. | Liszka Wiktoria | 05 | Jordan Kraków | 24.81 | 157 | |||
6. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 25.04 | 153 | |||
7. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.44 | 146 | |||
8. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 26.86 | 124 | |||
9. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 29.07 | 97 | |||
10. | Sitarz Martyna | 05 | Jasień Sucha Besk. | 31.08 | 80 | |||
11. | Mikołajczyk Wiktoria | 05 | Jordan Kraków | 31.41 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21/12/2014 - 11:20 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 23.90 | 176 | |||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 26.12 | 135 | |||
3. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 28.63 | 102 | |||
4. | Mróz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 28.64 | 102 | |||
5. | Kusion Judyta | 06 | STP Nowy Sącz | 29.09 | 97 | |||
6. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 29.30 | 95 | |||
7. | Firek Oliwia | 06 | Aquarius Myślenice | 29.88 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/12/2014 - 11:25 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziemba Jakub | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.79 | 116 | |||
2. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 24.39 | 108 | |||
3. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | 25.06 | 99 | |||
4. | Żak Michał | 05 | Fala Niepołomice | 25.44 | 95 | |||
5. | Bystroń Kacper | 05 | BOSiR Brzesko | 25.70 | 92 | |||
6. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 25.95 | 89 | |||
7. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 26.76 | 81 | |||
8. | Krok Jakub | 05 | Fala Niepołomice | 29.06 | 63 | |||
9. | Paciorek Maciej | 05 | Optima Skawina | 29.49 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21/12/2014 - 11:25 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 23.28 | 124 | |||
2. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 26.05 | 88 | |||
3. | Myszkowski Michał | 06 | Glosator Kraków | 26.31 | 86 | |||
4. | Sobczyk Szymon | 06 | STP Nowy Sącz | 26.39 | 85 | |||
5. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepołomice | 26.87 | 80 | |||
6. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 27.56 | 74 | |||
7. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 28.22 | 69 | |||
8. | Najder Bartłomiej | 06 | Jasień Sucha Besk. | 29.29 | 62 | |||
9. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 30.34 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21/12/2014 - 12:01 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 1:08.50 | 519 | |||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.65 | 493 | |||
3. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 1:10.21 | 482 | |||
4. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 1:17.51 | 358 | |||
5. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.26 | 348 | |||
6. | Pilch Olga | 98 | Fala Niepołomice | 1:18.40 | 346 | |||
7. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:20.78 | 316 | |||
8. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 1:21.12 | 312 | |||
9. | Kusion Weronika | 02 | STP Nowy Sącz | 1:23.26 | 289 | |||
10. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:24.69 | 274 | |||
11. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:28.78 | 238 | |||
12. | Zielińska Marta | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.47 | 225 | |||
13. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:30.70 | 223 | |||
14. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 1:31.13 | 220 | |||
15. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 1:41.14 | 161 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21/12/2014 - 12:08 | Mężczyzn, 100m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:00.28 | 520 | |||
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:00.91 | 504 | |||
3. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:01.50 | 489 | |||
4. | Ślęzak Radosław | Optima Skawina | 1:04.39 | 426 | ||||
5. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 1:05.24 | 410 | |||
6. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 1:06.23 | 392 | |||
7. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 1:07.29 | 373 | |||
8. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 1:07.88 | 364 | |||
9. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:08.24 | 358 | |||
10. | Kudela Paweł | 00 | Fala Niepołomice | 1:08.74 | 350 | |||
11. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 1:09.13 | 344 | |||
12. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 1:13.56 | 286 | |||
13. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 1:17.90 | 241 | |||
14. | Kulczyk Leon | 99 | Kmita Zabierzów | 1:18.99 | 231 | |||
15. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:19.47 | 227 | |||
16. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 1:20.41 | 219 | |||
17. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.52 | 210 | |||
18. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.82 | 208 | |||
19. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.41 | 196 | |||
20. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 1:23.56 | 195 | |||
21. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:26.05 | 178 | |||
22. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.89 | 173 | |||
23. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 1:30.08 | 155 | |||
24. | Kudela Filip | 03 | Fala Niepołomice | 1:35.67 | 130 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/12/2014 - 12:19 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 31.37 | 406 | |||
2. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 32.08 | 380 | |||
3. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SwimArt Myślenice | 35.18 | 288 | |||
4. | Pilch Olga | 98 | Fala Niepołomice | 36.45 | 259 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/12/2014 - 12:19 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 28.19 | 560 | |||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 28.25 | 556 | |||
3. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 30.14 | 458 | |||
4. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 30.58 | 438 | |||
5. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 30.60 | 438 | |||
6. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 30.78 | 430 | |||
7. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 31.03 | 420 | |||
8. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 31.34 | 407 | |||
9. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 32.15 | 377 | |||
10. | Szczygieł Olga | 01 | Glosator Kraków | 32.88 | 353 | |||
11. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 33.73 | 327 | |||
12. | Sulima-Samujłło Martyna | 99 | Glosator Kraków | 35.98 | 269 | |||
13. | Matlak Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 36.01 | 268 | |||
14. | Kryus Emilia | 00 | Fala Niepołomice | 37.50 | 238 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/12/2014 - 12:19 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 30.70 | 433 | |||
2. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 31.66 | 395 | |||
3. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 31.78 | 391 | |||
4. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 31.84 | 388 | |||
5. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 33.27 | 340 | |||
6. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 33.90 | 322 | |||
7. | Kusion Weronika | 02 | STP Nowy Sącz | 33.95 | 320 | |||
8. | Owsianowska Sara | 02 | AquaPlanet Trzebinia | 34.11 | 316 | |||
9. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 34.68 | 300 | SC 1 | ||
10. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 34.68 | 300 | SC 2 | ||
11. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 35.09 | 290 | |||
12. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 36.59 | 256 | |||
13. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 37.62 | 235 | |||
14. | Kowalska Zofia | 02 | Fala Niepołomice | 39.79 | 199 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/12/2014 - 12:19 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 33.48 | 334 | |||
2. | Zielińska Marta | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 34.52 | 305 | |||
3. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 35.54 | 279 | |||
4. | Widurska Maja | 03 | Salwator Kraków | 36.98 | 248 | |||
5. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 37.13 | 245 | |||
6. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 37.39 | 240 | |||
7. | Szymańska Amelia | 03 | Swim Test Kraków | 37.49 | 238 | |||
8. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 38.25 | 224 | |||
Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 38.25 | 224 | ||||
10. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 38.52 | 219 | |||
11. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 38.75 | 215 | |||
12. | Kraj Małgorzata | 03 | Swim Test Kraków | 39.56 | 202 | |||
13. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 40.88 | 183 | |||
14. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 41.26 | 178 | |||
15. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | 41.61 | 174 | |||
16. | Kaszowska Paulina | 03 | Jordan Kraków | 42.72 | 160 | |||
17. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 42.78 | 160 | |||
18. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 43.37 | 153 | |||
19. | Malik Alena | 03 | Jordan Kraków | 43.76 | 149 | |||
20. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 44.17 | 145 | |||
21. | Zwoleń Julia | 03 | BOSiR Brzesko | 45.24 | 135 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21/12/2014 - 12:19 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 34.78 | 298 | |||
2. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 38.61 | 218 | |||
3. | Kolegowicz Jagoda | 04 | Swim Test Kraków | 39.26 | 207 | |||
4. | Gabryluk Zuzanna | 04 | Victoria Kozy | 39.61 | 201 | |||
Wojtas Julia | 04 | STP Nowy Sącz | 39.61 | 201 | ||||
6. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 40.76 | 185 | |||
7. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 41.29 | 178 | |||
8. | Tetłak Julia | 04 | Salwator Kraków | 42.68 | 161 | |||
9. | Szwed Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 43.35 | 154 | |||
10. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 44.16 | 145 | |||
11. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 44.46 | 142 | |||
12. | Borowiec Aleksandra | 04 | BOSiR Brzesko | 44.62 | 141 | |||
13. | Wiercioch Wiktoria | 04 | Optima Skawina | 45.93 | 129 | |||
14. | Ciałek Joanna | 04 | Jordan Kraków | 47.33 | 118 | |||
15. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 48.74 | 108 | |||
16. | Drożdż Magdalena | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 49.22 | 105 | |||
17. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 49.41 | 104 | |||
18. | Pawłowska Alicja | 04 | Fala Niepołomice | 51.42 | 92 | |||
19. | Karabowicz Kinga | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 51.78 | 90 | |||
20. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 55.23 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/12/2014 - 12:40 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 26.63 | 442 | |||
2. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 27.10 | 420 | |||
3. | Droński Michał | 97 | Jasień Sucha Besk. | 28.11 | 376 | |||
4. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 28.25 | 371 | |||
5. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 28.68 | 354 | |||
6. | Migacz Krzysztof | 98 | STP Nowy Sącz | 29.91 | 312 | |||
7. | Gibuła Jarosław | 92 | Zawodnik niezrzeszony | 36.95 | 165 | |||
8. | Kudła Jacek | 67 | Zawodnik niezrzeszony | 38.29 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/12/2014 - 12:40 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 25.60 | 498 | ||||
2. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 26.87 | 431 | ||||
3. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | Aquarius Myślenice | 27.42 | 405 | ||||
4. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 27.49 | 402 | ||||
5. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 27.77 | 390 | ||||
6. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 28.36 | 366 | ||||
7. | Kudela Paweł | 00 | Fala Niepołomice | 28.60 | 357 | ||||
8. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 28.71 | 353 | ||||
9. | Kulczyk Leon | 99 | Kmita Zabierzów | 29.26 | 333 | ||||
10. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 30.03 | 308 | ||||
11. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 30.20 | 303 | ||||
12. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 30.34 | 299 | ||||
13. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 30.59 | 292 | ||||
14. | Musiałek Krzysztof | 01 | Glosator Kraków | 31.58 | 265 | ||||
15. | Rutka Filip | 00 | Aquarius Myślenice | 31.60 | 265 | ||||
16. | Tokarski Michał | 99 | STP Nowy Sącz | 32.79 | 237 | ||||
17. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 33.22 | 228 | ||||
18. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 33.84 | 215 | ||||
19. | Kudła Dominik | 99 | Zawodnik niezrzeszony | 34.03 | 212 | ||||
20. | Korcyl Kacper | 00 | STP Nowy Sącz | 36.01 | 179 | ||||
21. | Kraj Michał | 01 | Swim Test Kraków | 36.22 | 176 | ||||
DYSKW. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/12/2014 - 12:40 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 29.08 | 340 | |||
2. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 29.33 | 331 | |||
3. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 30.75 | 287 | |||
4. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 30.76 | 287 | |||
5. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 31.06 | 279 | |||
6. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 33.79 | 216 | |||
7. | Jurzak Michał | 02 | Jasień Sucha Besk. | 34.32 | 206 | |||
8. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 35.37 | 189 | |||
9. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 35.61 | 185 | |||
10. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 36.41 | 173 | |||
11. | Maćkowiak Wojciech | 02 | Glosator Kraków | 36.42 | 173 | |||
Pyczek Adam | 02 | Swim Test Kraków | 36.42 | 173 | ||||
13. | Uryga Bartosz | 02 | STP Nowy Sącz | 38.91 | 142 | |||
14. | Krok Dominik | 02 | Fala Niepołomice | 39.96 | 131 | |||
15. | Polak Damian | 02 | Jasień Sucha Besk. | 41.85 | 114 | |||
16. | Piega Szymon | 02 | Fala Niepołomice | 46.57 | 82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/12/2014 - 12:40 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 31.54 | 266 | |||
2. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 32.84 | 236 | |||
3. | Łęczycki Marcin | 03 | STP Nowy Sącz | 32.91 | 234 | |||
4. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 33.74 | 217 | |||
5. | Kraus Wiktor | 03 | Glosator Kraków | 34.46 | 204 | |||
6. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 35.22 | 191 | |||
7. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 35.63 | 184 | |||
8. | Kudela Filip | 03 | Fala Niepołomice | 35.92 | 180 | |||
9. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 36.31 | 174 | |||
10. | Sołtys Jakub | 03 | Optima Skawina | 36.90 | 166 | |||
11. | Witek Mateusz | 03 | Salwator Kraków | 37.64 | 156 | |||
12. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 38.44 | 147 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21/12/2014 - 12:40 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kucharski Szymon | 04 | Kmita Zabierzów | 35.23 | 191 | |||
2. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 36.02 | 179 | |||
3. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 36.31 | 174 | |||
4. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 36.49 | 172 | |||
5. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 36.68 | 169 | |||
6. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 36.84 | 167 | |||
7. | Wróbel Tomasz | 04 | AquaPlanet Trzebinia | 36.86 | 167 | |||
8. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 39.69 | 133 | |||
9. | Musiałek Piotr | 04 | Glosator Kraków | 40.12 | 129 | |||
10. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 40.36 | 127 | |||
11. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 40.87 | 122 | |||
12. | Filipowicz Jan | 04 | Salwator Kraków | 43.76 | 99 | |||
13. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 44.17 | 97 | |||
14. | Klimas Aleksander | 04 | BOSiR Brzesko | 44.49 | 94 | |||
15. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 45.80 | 87 | |||
16. | Szerszeń Mateusz | 04 | Salwator Kraków | 47.31 | 79 | |||
17. | Grelewicz Łukasz | 04 | Jordan Kraków | 48.56 | 73 | |||
18. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 49.29 | 69 | |||
19. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 50.57 | 64 | |||
20. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 53.55 | 54 | |||
21. | Bartyzel Dawid | 04 | Jasień Sucha Besk. | 53.88 | 53 | |||
22. | Jaszczuk Jan | 04 | Kmita Zabierzów | 54.10 | 52 | |||
23. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 54.21 | 52 | |||
24. | Zieliński Filip | 04 | Kmita Zabierzów | 54.45 | 51 | |||
25. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 55.96 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/12/2014 - 13:01 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 37.11 | 332 | |||
2. | Pilch Olga | 98 | Fala Niepołomice | 44.34 | 194 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/12/2014 - 13:01 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 31.83 | 526 | |||
2. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 33.32 | 458 | |||
3. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 33.33 | 458 | |||
4. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 34.13 | 426 | |||
5. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 35.28 | 386 | |||
6. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 36.13 | 359 | |||
7. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 36.29 | 355 | |||
8. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 36.94 | 336 | |||
9. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 38.27 | 302 | |||
10. | Szczygieł Olga | 01 | Glosator Kraków | 40.87 | 248 | |||
11. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 41.40 | 239 | |||
12. | Kryus Emilia | 00 | Fala Niepołomice | 47.31 | 160 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/12/2014 - 13:01 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 35.20 | 389 | |||
2. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 36.55 | 347 | |||
3. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 37.57 | 320 | |||
4. | Kusion Weronika | 02 | STP Nowy Sącz | 39.21 | 281 | |||
5. | Owsianowska Sara | 02 | AquaPlanet Trzebinia | 39.32 | 279 | |||
6. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 40.31 | 259 | |||
7. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 40.50 | 255 | |||
8. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 44.30 | 195 | |||
9. | Kowalska Zofia | 02 | Fala Niepołomice | 44.57 | 191 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/12/2014 - 13:01 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 36.58 | 346 | |||
2. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 38.37 | 300 | |||
3. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 39.18 | 282 | |||
4. | Grabczan Weronika | 03 | Optima Skawina | 40.76 | 250 | |||
5. | Dyrda Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 42.86 | 215 | |||
6. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 43.31 | 208 | |||
7. | Sus Helena | 03 | STP Nowy Sącz | 43.88 | 200 | |||
8. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 43.89 | 200 | |||
9. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 44.10 | 197 | |||
10. | Widurska Maja | 03 | Salwator Kraków | 44.56 | 191 | |||
11. | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | 45.38 | 181 | |||
12. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 45.81 | 176 | |||
13. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 47.37 | 159 | |||
14. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 47.56 | 157 | |||
15. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 51.09 | 127 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/12/2014 - 13:01 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 40.86 | 248 | |||
2. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 43.64 | 204 | |||
3. | Niedziołka Julia | 04 | Delfin Cieszyn | 45.11 | 184 | |||
4. | Borowiec Aleksandra | 04 | BOSiR Brzesko | 45.90 | 175 | |||
5. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 46.06 | 173 | |||
6. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 46.84 | 165 | |||
7. | Kolegowicz Jagoda | 04 | Swim Test Kraków | 48.05 | 153 | |||
8. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 48.53 | 148 | |||
9. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 49.02 | 144 | |||
10. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 49.20 | 142 | |||
11. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 49.37 | 141 | |||
12. | Pawłowska Alicja | 04 | Fala Niepołomice | 51.24 | 126 | |||
13. | Szwed Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 51.32 | 125 | |||
14. | Wiercioch Wiktoria | 04 | Optima Skawina | 51.38 | 125 | |||
15. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 52.10 | 120 | |||
16. | Drożdż Magdalena | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 53.62 | 110 | |||
17. | Karabowicz Kinga | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 54.38 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/12/2014 - 13:17 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 30.35 | 413 | |||
2. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 30.87 | 392 | |||
3. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 34.38 | 284 | |||
4. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 35.45 | 259 | |||
5. | Migacz Krzysztof | 98 | STP Nowy Sącz | 38.30 | 205 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/12/2014 - 13:17 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 29.95 | 430 | |||
2. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 31.19 | 380 | |||
3. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 31.59 | 366 | |||
4. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 32.21 | 345 | |||
5. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 33.04 | 320 | |||
6. | Kulczyk Leon | 99 | Kmita Zabierzów | 35.36 | 261 | |||
7. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 36.13 | 245 | |||
8. | Musiałek Krzysztof | 01 | Glosator Kraków | 38.53 | 202 | |||
9. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 38.99 | 195 | |||
10. | Rutka Filip | 00 | Aquarius Myślenice | 39.71 | 184 | |||
11. | Tokarski Michał | 99 | STP Nowy Sącz | 41.27 | 164 | |||
12. | Korcyl Kacper | 00 | STP Nowy Sącz | 42.40 | 151 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/12/2014 - 13:17 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 33.97 | 294 | |||
2. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 34.80 | 274 | |||
3. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 36.74 | 233 | |||
4. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 37.78 | 214 | |||
5. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 39.34 | 189 | |||
6. | Jurzak Michał | 02 | Jasień Sucha Besk. | 42.17 | 154 | |||
7. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 45.32 | 124 | |||
8. | Polak Damian | 02 | Jasień Sucha Besk. | 47.04 | 111 | |||
9. | Krok Dominik | 02 | Fala Niepołomice | 48.50 | 101 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/12/2014 - 13:17 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 36.74 | 233 | |||
2. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 37.36 | 221 | |||
3. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 38.58 | 201 | |||
4. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 39.07 | 193 | |||
5. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 39.84 | 182 | |||
6. | Kraus Wiktor | 03 | Glosator Kraków | 40.68 | 171 | |||
7. | Górski Cyprian | 03 | Optima Skawina | 42.64 | 149 | |||
8. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 42.65 | 148 | |||
9. | Wielgus Krzysztof | 03 | Swim Test Kraków | 44.25 | 133 | |||
10. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 45.03 | 126 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/12/2014 - 13:17 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 39.62 | 185 | |||
2. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 39.95 | 181 | |||
3. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 40.70 | 171 | |||
4. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 41.97 | 156 | |||
5. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 42.71 | 148 | |||
6. | Kucharski Szymon | 04 | Kmita Zabierzów | 42.90 | 146 | |||
7. | Wróbel Tomasz | 04 | AquaPlanet Trzebinia | 45.94 | 119 | |||
8. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 46.35 | 116 | |||
9. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 46.39 | 115 | |||
10. | Musiałek Piotr | 04 | Glosator Kraków | 49.66 | 94 | |||
11. | Szerszeń Mateusz | 04 | Salwator Kraków | 50.84 | 87 | |||
12. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 52.64 | 79 | |||
13. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 52.85 | 78 | |||
14. | Grelewicz Łukasz | 04 | Jordan Kraków | 54.33 | 72 | |||
15. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 55.13 | 68 | |||
16. | Filipowicz Jan | 04 | Salwator Kraków | 56.05 | 65 | |||
17. | Bartyzel Dawid | 04 | Jasień Sucha Besk. | 58.41 | 58 | |||
18. | Zieliński Filip | 04 | Kmita Zabierzów | 58.43 | 57 | |||
19. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:00.37 | 52 | |||
20. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:03.28 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/12/2014 - 13:34 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 43.20 | 296 | |||
2. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SwimArt Myślenice | 43.90 | 282 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/12/2014 - 13:34 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 34.46 | 583 | |||
2. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 36.30 | 499 | |||
3. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 40.69 | 354 | |||
4. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 41.67 | 330 | |||
5. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 42.16 | 318 | |||
6. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 42.23 | 317 | |||
7. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 43.31 | 294 | |||
8. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 43.36 | 293 | |||
9. | Matlak Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 44.64 | 268 | |||
10. | Sulima-Samujłło Martyna | 99 | Glosator Kraków | 52.81 | 162 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/12/2014 - 13:34 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 38.95 | 404 | |||
2. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 41.01 | 346 | |||
3. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 43.80 | 284 | |||
4. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 46.71 | 234 | |||
5. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 53.96 | 152 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/12/2014 - 13:34 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 43.89 | 282 | |||
2. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 44.04 | 279 | |||
3. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 44.44 | 272 | |||
4. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 45.45 | 254 | |||
5. | Zielińska Marta | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 46.18 | 242 | |||
6. | Sus Helena | 03 | STP Nowy Sącz | 47.16 | 227 | |||
7. | Zwoleń Julia | 03 | BOSiR Brzesko | 47.26 | 226 | |||
8. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 47.74 | 219 | |||
9. | Grabczan Weronika | 03 | Optima Skawina | 48.11 | 214 | |||
10. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 48.28 | 212 | |||
11. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | 48.60 | 208 | |||
12. | Malik Alena | 03 | Jordan Kraków | 48.66 | 207 | |||
13. | Dyrda Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 49.37 | 198 | |||
14. | Kraj Małgorzata | 03 | Swim Test Kraków | 49.48 | 197 | |||
15. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 51.16 | 178 | |||
16. | Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 53.85 | 152 | |||
17. | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | 54.22 | 149 | |||
18. | Kaszowska Paulina | 03 | Jordan Kraków | 54.62 | 146 | |||
19. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 56.68 | 131 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/12/2014 - 13:34 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 48.14 | 214 | |||
2. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 48.15 | 213 | |||
3. | Gabryluk Zuzanna | 04 | Victoria Kozy | 48.16 | 213 | |||
4. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 49.21 | 200 | |||
5. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 50.39 | 186 | |||
6. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 50.81 | 182 | |||
7. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 52.16 | 168 | |||
8. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 52.99 | 160 | |||
9. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 53.00 | 160 | |||
10. | Wojtas Julia | 04 | STP Nowy Sącz | 53.58 | 155 | |||
11. | Tetłak Julia | 04 | Salwator Kraków | 54.00 | 151 | |||
12. | Ciałek Joanna | 04 | Jordan Kraków | 55.70 | 138 | |||
13. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 57.34 | 126 | |||
14. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 58.27 | 120 | |||
15. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:00.59 | 107 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/12/2014 - 13:48 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęzak Radosław | 94 | Optima Skawina | 32.60 | 464 | |||
2. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 33.28 | 436 | |||
3. | Droński Michał | 97 | Jasień Sucha Besk. | 33.46 | 429 | |||
4. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 34.81 | 381 | |||
5. | Kudła Jacek | 67 | Zawodnik niezrzeszony | 46.53 | 159 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/12/2014 - 13:48 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 32.17 | 483 | |||
2. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 32.73 | 459 | |||
3. | Kudela Paweł | 00 | Fala Niepołomice | 33.70 | 420 | |||
4. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 34.11 | 405 | |||
5. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 34.68 | 385 | |||
6. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 37.67 | 301 | |||
7. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 37.76 | 299 | |||
8. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 38.10 | 291 | |||
9. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 39.13 | 268 | |||
10. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 39.45 | 262 | |||
11. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 42.87 | 204 | |||
12. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 44.88 | 178 | |||
13. | Kudła Dominik | 99 | Zawodnik niezrzeszony | 45.22 | 174 | |||
14. | Kraj Michał | 01 | Swim Test Kraków | 46.38 | 161 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/12/2014 - 13:48 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 36.87 | 321 | |||
2. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 38.63 | 279 | |||
3. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 39.78 | 255 | |||
4. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 45.60 | 169 | |||
5. | Pyczek Adam | 02 | Swim Test Kraków | 46.43 | 160 | |||
6. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 47.28 | 152 | |||
7. | Maćkowiak Wojciech | 02 | Glosator Kraków | 47.48 | 150 | |||
8. | Piega Szymon | 02 | Fala Niepołomice | 54.04 | 102 | |||
9. | Uryga Bartosz | 02 | STP Nowy Sącz | 54.49 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/12/2014 - 13:48 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 39.27 | 265 | |||
2. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 40.79 | 237 | |||
3. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 42.69 | 206 | |||
4. | Górski Cyprian | 03 | Optima Skawina | 43.86 | 190 | |||
5. | Kudela Filip | 03 | Fala Niepołomice | 46.32 | 161 | |||
6. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 47.17 | 153 | |||
7. | Sołtys Jakub | 03 | Optima Skawina | 47.63 | 148 | |||
8. | Wielgus Krzysztof | 03 | Swim Test Kraków | 47.66 | 148 | |||
9. | Łęczycki Marcin | 03 | STP Nowy Sącz | 48.41 | 141 | |||
10. | Witek Mateusz | 03 | Salwator Kraków | 52.55 | 110 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/12/2014 - 13:48 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 45.13 | 175 | |||
2. | Klimas Aleksander | 04 | BOSiR Brzesko | 48.83 | 138 | |||
3. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 48.94 | 137 | |||
4. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 50.60 | 124 | |||
5. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 51.58 | 117 | |||
6. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 53.49 | 105 | |||
7. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 56.31 | 90 | |||
8. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 1:00.15 | 73 | |||
9. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 1:08.21 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21/12/2014 - 14:03 | Mieszane, 10 x 25m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP | STP Nowy Sącz | 2:12.37 |
Belski Jakub Kurzeja Jakub Michałowski Tomasz Migacz Krzysztof Skowron Tomasz | 01 02 02 98 96 | Słaby Jan Urbański Kacper Wójcik Antoni Łęczycki Kamil Szczepaniak Jakub | 01 02 01 99 99 |
2. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:18.55 |
Ślęczkowska Weronika Pajerski Jakub Lipiarska Barbara Płusa Maksymilian Dryja Jadwiga | 98 05 05 04 05 | Kucharski Szymon Zieliński Filip Jaszczuk Jan Pajerska Wiktoria Stec Piotr | 04 04 04 02 04 |
3. | Jasień I | Jasień Sucha Besk. | 2:23.04 |
Droński Michał Konderak Martyna Pająk Mikołaj Polak Natalia Miklusiak Łukasz | 97 01 01 01 84 | Sikora Marta Zawojski Marcin Talaga Maciej Palcar Marta Jurzak Michał | 00 99 02 00 02 |
4. | Glosator Kraków 1 | Glosator Kraków | 2:26.43 |
Szalewska Maja Strózik Mikołaj Kraus Milena Szumny Alicja Musiałek Krzysztof | 01 04 06 02 01 | Szczygieł Olga Pawelska Dominika Nadybska Natalia Żukowska Natalia Piętka Marcin | 01 00 01 99 99 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:26.58 |
Widurska Kinga Teca Bartosz Panasiuk Mateusz Gwóźdź Kacper Jarosz Natalia | 02 02 01 01 03 | Broda Nikola Koczur Klaudia Dadej Grzegorz Tobiasz Maciej Chołda Łukasz | 01 02 78 02 97 |
6. | Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice | 2:29.12 |
Bazyl Kamil Biela Inga Drozdowicz-Nita Karol Kopp Nikoletta Kopp Oliwia | 00 03 99 98 02 | Matlak Aleksandra Piechota Edgar Rutka Filip Rutka Emilia Szuba-Łata Daria | 01 03 00 04 02 |
7. | STP 01 | STP Nowy Sącz | 2:34.47 |
Sobczyk Adrian Basiaga Patryk Korcyl Kacper Sopata Sandra Gromala Julia | 08 05 00 04 07 | Sadowy Piotr Brońska Julia Kusion Judyta Maciuszek Jakub Tomaniewski Filip | 04 05 06 03 04 |
8. | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 2:46.37 |
Kudela Paweł Pilch Olga Kasza Katarzyna Kryus Emilia Kudela Filip | 00 98 03 00 03 | Kowalska Zofia Szura Andrzej Martemianow Natalia Krok Dominik Szura Bartosz | 02 02 02 97 |
9. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:55.76 |
Kordyl Julia Lisik Aleksandra Dyrda Aleksandra Junczys Kamil Wójtowicz Anna | 03 03 03 03 03 | Tarnowska Martyna Staśkiewicz Nikola Leszczak Aleksandra Pietrzyk Maja Ryczkowska Kinga | 03 04 03 03 03 |
10. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 3:05.21 |
Pawłowska Weronika Smoleń Patrycja Madej Maja Masiuk Ksawery Nowak Jan | 03 05 03 04 02 | Gibuła Patryk Zwoleń Julia Mikulska Oliwia Madej Rafał Marek Amelia | 05 03 04 76 05 |
11. | STP 02 | STP Nowy Sącz | 3:07.66 |
Belski Krzysztof Dyrek Mateusz Tokarski Michał Kusion Weronika Nowak Zuzanna | 03 04 99 02 02 | Sadowy Kinga Tarasek Szymon Wójcik Szymon Łęczycki Marcin Ogórek Dawid | 99 02 03 03 03 |
12. | Swim Test Kraków 1 | Swim Test Kraków | 3:09.35 |
Kolegowicz Jakub Wielgus Krzysztof Kościński Kajetan Kolegowicz Jagoda Książek Stanisław | 06 03 06 04 05 | Nogieć Leon Kraj Michał Pyczek Adam Kraj Małgorzata Wądrzyk Łukasz | 06 01 02 03 91 |
13. | Kmita Zabierzów 2 | Kmita Zabierzów | 3:17.51 |
Jankowska Justyna Zawartka Jakub Grela Anna Mitka Klaudia Lipiarska Barbara | 99 01 01 02 05 | Kulczyk Leon Majda Adam Sionkowski Arkadiusz Koprynia Tomasz Stec Kacper | 99 01 00 99 99 |
14. | Jasień II | Jasień Sucha Besk. | 3:19.59 |
Palcar Paweł Staszak Piotr Habowska Weronika Copija Kaja Szwed Aleksandra | 04 78 03 04 04 | Panek Nikola Zawojski Bartosz Parchańska Julia Polak Damian Świerkosz Emilia | 03 06 06 02 06 |
15. | Jordan Kraków | Jordan Kraków | 3:26.70 |
Ciałek Joanna Grelewicz Łukasz Staszowski Jakub Malik Alena Vasilendiuc Emilia | 04 04 04 03 04 | Dadej Jakub Pieróg Adam Skrzypiec Klaudia Mazur Maksymilian Chorążak Agnieszka | 05 04 03 04 04 |
16. | Jasień III | Jasień Sucha Besk. | 5:17.65 |
Bartyzel Dawid Kłapyta Jakub Najder Bartłomiej Świętek Ilona Panek Natalia | 04 06 06 05 06 | Surzyn Maria Trybała Julia Trybała Wiktoria Durmała Julia Bartyzel Marcin | 05 07 05 05 06 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |