Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Zabierzów, 13/ - 14/12/2014 |
1 - Zimowe Mistrzostwa Okręgu BLOK I | 13/12/2014 - 10:05 |
Konkurencja 1 13/12/2014 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.42 | 425 | |||
2. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 32.88 | 407 | |||
3. | Koryl Matylda | 02 | Korona Kraków | 33.64 | 380 | |||
4. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 33.72 | 377 | |||
5. | Król Wiktoria | 02 | Galicja Kraków | 34.19 | 362 | |||
6. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 34.24 | 360 | |||
7. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 34.78 | 344 | |||
8. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 35.17 | 333 | |||
9. | Kumorek Kamila | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 35.67 | 319 | |||
10. | Kusion Weronika | 02 | STP Nowy Sącz | 36.04 | 309 | |||
11. | Miłek Marcelina | 02 | Galicja Kraków | 36.78 | 291 | |||
12. | Nogieć Aleksandra | 02 | Galicja Kraków | 37.92 | 265 | |||
13. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 38.50 | 253 | |||
14. | Iwanicka Anita | 02 | Ósemka Oświęcim | 39.28 | 239 | |||
15. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 40.80 | 213 | |||
16. | Kozera Zuzanna | 02 | Galicja Kraków | 41.40 | 204 | |||
17. | Kolasa Wera | 02 | Ósemka Oświęcim | 45.29 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 13/12/2014 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 37.55 | 273 | ||||
2. | Zielińska Marta | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 39.05 | 243 | ||||
3. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Ósemka Oświęcim | 39.06 | 243 | ||||
4. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 39.07 | 242 | ||||
5. | Socha Zofia | 03 | Kmita Zabierzów | 40.29 | 221 | ||||
6. | Tasak Aleksandra | 03 | Galicja Kraków | 41.88 | 197 | ||||
7. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 44.11 | 168 | ||||
8. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 44.31 | 166 | ||||
9. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 44.43 | 165 | ||||
10. | Sobota Adrianna | 03 | Galicja Kraków | 47.25 | 137 | ||||
11. | Radoń Gabriela | 03 | Galicja Kraków | 48.21 | 129 | ||||
12. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | 49.39 | 120 | ||||
13. | Pietrzyk Ewa | 03 | Piątka Kraków | 50.23 | 114 | ||||
14. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | 50.77 | 110 | ||||
DYSKW. | Wąsik Julia | 03 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 13/12/2014 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 39.69 | 231 | |||
2. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 39.86 | 228 | |||
3. | Basista Barbara | 04 | Galicja Kraków | 39.96 | 227 | |||
4. | Grabowska Marta | 04 | Galicja Kraków | 41.11 | 208 | |||
5. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 41.48 | 203 | |||
6. | Piotrowicz Martyna | 04 | Galicja Kraków | 41.49 | 202 | |||
7. | Ocetkiewicz Nina | 04 | Piątka Kraków | 43.22 | 179 | |||
8. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 43.59 | 174 | |||
9. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 44.30 | 166 | |||
10. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 45.48 | 154 | |||
11. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 46.85 | 140 | |||
12. | Jakubowska Maja | 04 | Galicja Kraków | 47.52 | 135 | |||
13. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 48.19 | 129 | |||
14. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 48.41 | 127 | |||
15. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 48.86 | 124 | |||
16. | Gawrońska Zuzanna | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 48.89 | 124 | |||
17. | Plucińska Klaudia | 04 | Galicja Kraków | 49.36 | 120 | |||
18. | Gawrońska Izabela | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 50.64 | 111 | |||
19. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 50.67 | 111 | |||
20. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 52.32 | 101 | |||
21. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 52.53 | 99 | |||
22. | Domiter Daria | 04 | Galicja Kraków | 53.00 | 97 | |||
23. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 54.04 | 91 | |||
24. | Fortuna Karolina | 04 | Galicja Kraków | 54.27 | 90 | |||
25. | Larysz Wiktoria | 04 | Galicja Kraków | 57.60 | 75 | |||
26. | Borowiec Aleksandra | 04 | BOSiR Brzesko | 1:00.52 | 65 | |||
27. | Stanek Zuzanna | 04 | Galicja Kraków | 1:00.64 | 64 | |||
28. | Sobota Angelina | 04 | Galicja Kraków | 1:00.69 | 64 | |||
29. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 1:02.29 | 59 | |||
30. | Matyja Emilia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:03.58 | 56 | |||
31. | Zachacka Katarzyna | 04 | Galicja Kraków | 1:09.46 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13/12/2014 - 10:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 30.84 | 353 | |||
2. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 31.01 | 347 | |||
3. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 32.60 | 299 | |||
4. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 34.23 | 258 | |||
5. | Alencynowicz Maciej | 02 | Ósemka Oświęcim | 34.57 | 250 | |||
6. | Jacak Oliwer | 02 | Korona Kraków | 37.98 | 189 | |||
7. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 38.04 | 188 | |||
8. | Mielec Wiktor | 02 | Galicja Kraków | 38.44 | 182 | |||
9. | Dygoń Jan | 02 | Siemacha ASP Kraków | 38.79 | 177 | |||
10. | Wołoch Robert | 02 | Galicja Kraków | 38.90 | 176 | |||
11. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 39.68 | 165 | |||
12. | Mazgaj Wojciech | 02 | Galicja Kraków | 40.14 | 160 | |||
13. | Koczwara Hubert | 02 | BOSiR Brzesko | 41.64 | 143 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13/12/2014 - 10:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sowa Łukasz | 03 | Galicja Kraków | 34.07 | 261 | ||||
2. | Dybowski Jan | 03 | Galicja Kraków | 34.76 | 246 | ||||
3. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 36.12 | 219 | ||||
4. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 36.17 | 218 | ||||
5. | Cora Konrad | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.80 | 207 | ||||
6. | Łęczycki Marcin | 03 | STP Nowy Sącz | 37.05 | 203 | ||||
7. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 37.60 | 194 | ||||
8. | Żukowski Kamil | 03 | Galicja Kraków | 39.30 | 170 | ||||
9. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 39.38 | 169 | ||||
10. | Sikora Kacper | 03 | Galicja Kraków | 40.42 | 156 | ||||
11. | Płonka Jakub | 03 | Galicja Kraków | 40.62 | 154 | ||||
12. | Datoń Aleksy | 03 | Korona Kraków | 41.64 | 143 | ||||
13. | Skrzypek Filip | 03 | Galicja Kraków | 42.07 | 139 | ||||
14. | Woźniczka Alan | 03 | Galicja Kraków | 43.75 | 123 | ||||
15. | Gwóźdź Kacper | 03 | Galicja Kraków | 44.57 | 117 | ||||
16. | Styrna Jakub | 03 | Siemacha ASP Kraków | 44.59 | 116 | ||||
17. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 45.06 | 113 | ||||
18. | Szydłowski Erwin | 03 | Pływak Bochnia | 45.73 | 108 | ||||
19. | Kozioł Adrian | 03 | Galicja Kraków | 46.23 | 104 | ||||
20. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 47.45 | 96 | ||||
Kałuża Stanisław | 03 | Korona Kraków | 47.45 | 96 | |||||
22. | Wojtaszek Tomasz | 03 | Galicja Kraków | 47.88 | 94 | ||||
DYSKW. | Klęba Marcin | 03 | Siemacha ASP Kraków | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13/12/2014 - 10:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 38.66 | 179 | ||||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 38.99 | 174 | ||||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 40.76 | 152 | ||||
4. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 41.20 | 148 | ||||
5. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 41.39 | 146 | ||||
6. | Ciapała Jarosław | 04 | Galicja Kraków | 42.08 | 139 | ||||
7. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 42.55 | 134 | ||||
8. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 42.67 | 133 | ||||
9. | Dziedzic Mikołaj | 04 | Galicja Kraków | 43.58 | 125 | ||||
10. | Stankiewicz Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 45.22 | 112 | ||||
11. | Stanek Kacper | 04 | Galicja Kraków | 45.50 | 109 | ||||
12. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 45.64 | 108 | ||||
13. | Bryg Bartosz | 04 | Galicja Kraków | 45.70 | 108 | ||||
14. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 45.72 | 108 | ||||
15. | Dziedzic Bartosz | 04 | Galicja Kraków | 47.15 | 98 | ||||
16. | Jankowiak Cyprian | 04 | Galicja Kraków | 47.79 | 94 | ||||
17. | Cebula Bartosz | 04 | Piątka Kraków | 48.05 | 93 | ||||
18. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 48.39 | 91 | ||||
19. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 48.82 | 89 | ||||
20. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 49.47 | 85 | ||||
21. | Przystaj Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 50.87 | 78 | ||||
22. | Marchisio Paweł | 04 | Piątka Kraków | 52.93 | 69 | ||||
23. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 53.42 | 67 | ||||
24. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 54.43 | 64 | ||||
25. | Skimina Kacper | 04 | Galicja Kraków | 55.13 | 61 | ||||
26. | Zaczyński Filip | 04 | Galicja Kraków | 55.59 | 60 | ||||
27. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 59.51 | 49 | ||||
28. | Szpak Marcel | 04 | Galicja Kraków | 59.74 | 48 | ||||
29. | Białek Wiktor | 04 | Galicja Kraków | 1:08.00 | 32 | ||||
DYSKW. | Luberda Wiktor | 04 | Galicja Kraków | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 10:27) | |||||||||
DYSKW. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:27) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13/12/2014 - 10:43 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 2:26.48 | 437 | 1:11.07 | 1:15.41 | |||
2. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 2:27.66 | 426 | 1:12.24 | 1:15.42 | |||
3. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:27.95 | 424 | 1:11.02 | 1:16.93 | |||
4. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 2:33.97 | 376 | 1:14.39 | 1:19.58 | |||
5. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:39.40 | 339 | 1:16.06 | 1:23.34 | |||
6. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 2:41.18 | 328 | 1:16.56 | 1:24.62 | |||
7. | Duda Dominika | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:42.95 | 317 | 1:19.36 | 1:23.59 | |||
8. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 2:48.58 | 286 | 1:23.52 | 1:25.06 | |||
9. | Urban Martyna | 02 | Galicja Kraków | 2:55.99 | 252 | 1:23.58 | 1:32.41 | |||
10. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 3:03.45 | 222 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13/12/2014 - 10:43 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:36.49 | 358 | 1:14.03 | 1:22.46 | |||
2. | Jodłowska Zuzanna | 03 | Galicja Kraków | 2:42.80 | 318 | 1:18.37 | 1:24.43 | |||
3. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 2:44.40 | 309 | 1:20.87 | 1:23.53 | |||
4. | Kozdęba Karolina | 03 | Galicja Kraków | 2:46.24 | 299 | 1:19.48 | 1:26.76 | |||
5. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 2:54.72 | 257 | 1:24.55 | 1:30.17 | |||
6. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 2:55.12 | 255 | 1:27.08 | 1:28.04 | |||
7. | Jarosz Agnieszka | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:57.00 | 247 | 1:26.32 | 1:30.68 | |||
8. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:57.40 | 246 | 1:25.59 | 1:31.81 | |||
9. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 2:57.58 | 245 | 1:26.68 | 1:30.90 | |||
10. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 3:04.70 | 218 | 1:28.85 | 1:35.85 | |||
11. | Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 3:05.02 | 216 | 1:28.72 | 1:36.30 | |||
12. | Wydmańska Weronika | 03 | Kmita Zabierzów | 3:20.57 | 170 | 1:33.50 | 1:47.07 | |||
13. | Pietrzyk Ewa | 03 | Piątka Kraków | 3:21.65 | 167 | 1:35.33 | 1:46.32 | |||
14. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 3:22.36 | 165 | 1:36.42 | 1:45.94 | |||
15. | Czuba Natalia | 03 | BOSiR Brzesko | 3:35.68 | 136 | 1:38.57 | 1:57.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13/12/2014 - 11:03 | Chłopców, 200m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 2:19.12 | 364 | 1:07.26 | 1:11.86 | |||
2. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 2:22.75 | 337 | 1:10.20 | 1:12.55 | |||
3. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 2:24.01 | 328 | 1:09.78 | 1:14.23 | |||
4. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 2:25.93 | 315 | 1:10.76 | 1:15.17 | |||
5. | Augustyn Jan | 02 | Galicja Kraków | 2:27.68 | 304 | 1:11.06 | 1:16.62 | |||
6. | Krzysztyński Jan | 02 | Galicja Kraków | 2:31.70 | 281 | 1:15.51 | 1:16.19 | |||
7. | Czajka Michał | 02 | Galicja Kraków | 2:31.72 | 280 | 1:14.28 | 1:17.44 | |||
8. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 2:32.38 | 277 | 1:13.82 | 1:18.56 | |||
9. | Płatek Maciej | 02 | Ósemka Oświęcim | 2:39.68 | 240 | 1:19.18 | 1:20.50 | |||
10. | Psik Robert | 02 | Galicja Kraków | 2:39.94 | 239 | 1:18.54 | 1:21.40 | |||
11. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 2:40.78 | 236 | 1:17.90 | 1:22.88 | |||
12. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:41.93 | 231 | 1:19.77 | 1:22.16 | |||
13. | Mazgaj Wojciech | 02 | Galicja Kraków | 2:42.98 | 226 | 1:17.86 | 1:25.12 | |||
14. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:44.96 | 218 | 1:21.00 | 1:23.96 | |||
15. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 2:45.52 | 216 | 1:21.69 | 1:23.83 | |||
16. | Wołoch Robert | 02 | Galicja Kraków | 2:48.51 | 205 | 1:22.75 | 1:25.76 | |||
17. | Kochanowicz Krystian | 02 | Galicja Kraków | 3:02.79 | 160 | 1:24.43 | 1:38.36 | |||
18. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:09.64 | 143 | 1:28.69 | 1:40.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13/12/2014 - 11:03 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:29.69 | 292 | 1:13.50 | 1:16.19 | ||||
2. | Bochenek Nikodem | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:31.21 | 283 | 1:13.69 | 1:17.52 | ||||
3. | Lewicki Filip | 03 | Galicja Kraków | 2:31.40 | 282 | 1:12.91 | 1:18.49 | ||||
4. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:36.09 | 258 | 1:18.37 | 1:17.72 | ||||
5. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:39.58 | 241 | 1:18.04 | 1:21.54 | ||||
6. | Fortuna Filip | 03 | Galicja Kraków | 2:40.44 | 237 | 1:17.95 | 1:22.49 | ||||
7. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 2:41.43 | 233 | 1:19.08 | 1:22.35 | ||||
8. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:44.08 | 222 | 1:19.46 | 1:24.62 | ||||
9. | Ziętek Błażej | 03 | Wisła Kraków | 2:46.19 | 213 | 1:20.38 | 1:25.81 | ||||
10. | Sieprawski Roch | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:47.51 | 208 | 1:21.74 | 1:25.77 | ||||
11. | Łęczycki Marcin | 03 | STP Nowy Sącz | 2:48.11 | 206 | 1:20.80 | 1:27.31 | ||||
12. | Datoń Aleksy | 03 | Korona Kraków | 2:49.28 | 202 | 1:24.54 | 1:24.74 | ||||
13. | Wanat Grzegorz | 03 | Galicja Kraków | 2:50.97 | 196 | 1:24.66 | 1:26.31 | ||||
14. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:54.81 | 183 | 1:26.26 | 1:28.55 | ||||
15. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 2:55.12 | 182 | 1:26.49 | 1:28.63 | ||||
16. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:56.10 | 179 | 1:26.90 | 1:29.20 | ||||
17. | Basa Szymon | 03 | Galicja Kraków | 2:56.69 | 177 | 1:27.02 | 1:29.67 | ||||
18. | Kałuża Stanisław | 03 | Korona Kraków | 3:01.66 | 163 | 1:29.02 | 1:32.64 | ||||
19. | Miodoński Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 3:02.36 | 161 | 1:30.31 | 1:32.05 | ||||
20. | Białoń Jakub | 03 | Jordan Kraków | 3:05.41 | 153 | 1:29.79 | 1:35.62 | ||||
21. | Grochulski Tomasz | 03 | Jordan Kraków | 3:25.16 | 113 | 1:36.42 | 1:48.74 | ||||
DYSKW. | Fiks Piotr | 03 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:59) | |||||||||||
DYSKW. | Strama Adrian | 03 | Jordan Kraków | ||||||||
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia (Decyzja Zarządu PZP z 27.11.2009) (Czas: 11:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13/12/2014 - 11:33 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:23.96 | 409 | 39.69 | 44.27 | |||
2. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:28.88 | 345 | 41.25 | 47.63 | |||
3. | Kumorek Kamila | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:29.30 | 340 | 42.50 | 46.80 | |||
4. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | Galicja Kraków | 1:30.77 | 324 | 42.35 | 48.42 | |||
5. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 1:31.43 | 317 | 42.43 | 49.00 | |||
6. | Spórna Weronika | 02 | Galicja Kraków | 1:32.33 | 308 | 43.77 | 48.56 | |||
7. | Miłek Marcelina | 02 | Galicja Kraków | 1:32.83 | 303 | 44.08 | 48.75 | |||
8. | Kozera Zuzanna | 02 | Galicja Kraków | 1:33.98 | 292 | 44.18 | 49.80 | |||
9. | Tomera Roksana | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:35.47 | 278 | 44.10 | 51.37 | |||
10. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 1:36.37 | 270 | 44.60 | 51.77 | |||
11. | Mudlaff Sabina | 02 | Galicja Kraków | 1:37.92 | 258 | 46.19 | 51.73 | |||
12. | Wojtowicz Matylda | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:38.09 | 256 | 46.56 | 51.53 | |||
13. | Nogieć Aleksandra | 02 | Galicja Kraków | 1:38.54 | 253 | 46.97 | 51.57 | |||
14. | Żak Anna | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:44.16 | 214 | 47.82 | 56.34 | |||
15. | Leszczyńska Katarzyna | 02 | Korona Kraków | 1:44.62 | 211 | 50.33 | 54.29 | |||
16. | Górka Klaudia | 02 | Korona Kraków | 1:44.88 | 210 | 49.37 | 55.51 | |||
17. | Darłak Julia | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:45.78 | 204 | 49.67 | 56.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13/12/2014 - 11:33 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Agnieszka | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:29.91 | 333 | 41.83 | 48.08 | |||
2. | Klimczyk Emilia | 03 | Galicja Kraków | 1:30.39 | 328 | 43.23 | 47.16 | |||
3. | Słobodziańska Oliwia | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:34.13 | 290 | 44.03 | 50.10 | |||
4. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 1:34.17 | 290 | 43.57 | 50.60 | |||
5. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 1:34.19 | 290 | 43.87 | 50.32 | |||
6. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:34.82 | 284 | 44.79 | 50.03 | |||
7. | Chabałowska Ewa | 03 | Galicja Kraków | 1:35.08 | 282 | 44.64 | 50.44 | |||
8. | Leszczyńska Aleksandra | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:36.90 | 266 | 45.79 | 51.11 | |||
9. | Oczkowska Daria | 03 | Galicja Kraków | 1:37.42 | 262 | 42.21 | 55.21 | |||
10. | Sadlik Martyna | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:39.54 | 245 | 47.73 | 51.81 | |||
11. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:40.29 | 240 | 48.10 | 52.19 | |||
12. | Sobota Adrianna | 03 | Galicja Kraków | 1:41.07 | 234 | 47.90 | 53.17 | |||
13. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 1:41.42 | 232 | 46.71 | 54.71 | |||
14. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 1:42.10 | 227 | 48.15 | 53.95 | |||
15. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 1:43.06 | 221 | 47.70 | 55.36 | |||
16. | Zwoleń Julia | 03 | BOSiR Brzesko | 1:44.56 | 212 | 50.49 | 54.07 | |||
17. | Malik Alena | 03 | Jordan Kraków | 1:45.27 | 207 | 50.57 | 54.70 | |||
18. | Wąsik Julia | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:45.45 | 206 | 50.34 | 55.11 | |||
19. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 1:45.70 | 205 | 50.14 | 55.56 | |||
20. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 1:47.60 | 194 | 50.31 | 57.29 | |||
21. | Kuźmoczka Karolina | 03 | Kmita Zabierzów | 1:47.69 | 194 | 49.84 | 57.85 | |||
22. | Skrzypiec Klaudia | 03 | Jordan Kraków | 1:48.14 | 191 | 50.73 | 57.41 | |||
23. | Wojdała Kamila | 03 | Jordan Kraków | 1:48.51 | 189 | 51.37 | 57.14 | |||
24. | Szczepka Oliwia | 03 | Galicja Kraków | 1:50.83 | 178 | 52.43 | 58.40 | |||
25. | Pietrzyk Ewa | 03 | Piątka Kraków | 1:52.09 | 172 | 52.57 | 59.52 |
PK | Kopońka Kinga | 04 | Kmita Zabierzów | 1:50.88 | 177 | 50.63 | 1:00.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13/12/2014 - 11:53 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:21.49 | 317 | 38.27 | 43.22 | |||
2. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:23.66 | 293 | 39.50 | 44.16 | |||
3. | Pniak Bartosz | 02 | Galicja Kraków | 1:27.92 | 253 | 41.37 | 46.55 | |||
4. | Brania Radosław | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:29.70 | 238 | 42.66 | 47.04 | |||
5. | Czajka Michał | 02 | Galicja Kraków | 1:32.53 | 217 | 43.84 | 48.69 | |||
6. | Wawrzusiszyn Bartosz | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:33.99 | 207 | 44.64 | 49.35 | |||
7. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:37.29 | 186 | 46.73 | 50.56 | |||
8. | Hodor Mateusz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:41.38 | 165 | 49.28 | 52.10 | |||
9. | Dynak Krzysztof | 02 | BOSiR Brzesko | 1:41.75 | 163 | 46.87 | 54.88 | |||
10. | Bolisęga Janusz | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:42.27 | 160 | 47.68 | 54.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13/12/2014 - 11:53 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szydłowski Erwin | 03 | Pływak Bochnia | 1:28.40 | 248 | 41.60 | 46.80 | ||||
2. | Dybowski Jan | 03 | Galicja Kraków | 1:28.55 | 247 | 41.69 | 46.86 | ||||
3. | Lewicki Filip | 03 | Galicja Kraków | 1:29.13 | 242 | 42.50 | 46.63 | ||||
4. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.31 | 233 | 42.46 | 47.85 | ||||
5. | Gwóźdź Kacper | 03 | Galicja Kraków | 1:31.38 | 225 | 43.75 | 47.63 | ||||
6. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 1:33.53 | 210 | 43.37 | 50.16 | ||||
7. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | Galicja Kraków | 1:33.63 | 209 | 44.16 | 49.47 | ||||
8. | Płonka Jakub | 03 | Galicja Kraków | 1:36.15 | 193 | 45.68 | 50.47 | ||||
9. | Grzenkowicz Paweł | 03 | Galicja Kraków | 1:36.92 | 188 | 45.77 | 51.15 | ||||
10. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.55 | 179 | 46.53 | 52.02 | ||||
11. | Woźniczka Alan | 03 | Galicja Kraków | 1:39.74 | 173 | 47.52 | 52.22 | ||||
12. | Rajski Jakub | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:39.80 | 173 | 47.54 | 52.26 | ||||
13. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 1:42.17 | 161 | 48.25 | 53.92 | ||||
14. | Ziętek Błażej | 03 | Wisła Kraków | 1:42.87 | 157 | 48.49 | 54.38 | ||||
15. | Przebinda Maciej | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.86 | 144 | 50.28 | 55.58 | ||||
16. | Janikowski Miłosz | 03 | Korona Kraków | 1:47.23 | 139 | 51.13 | 56.10 | ||||
17. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:50.89 | 126 | 52.08 | 58.81 | ||||
DYSKW. | Płoskonka Jakub | 03 | Galicja Kraków | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:55) | |||||||||||
DYSKW. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13/12/2014 - 12:09 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:14.49 | 407 | 36.07 | 38.42 | ||||
2. | Król Wiktoria | 02 | Galicja Kraków | 1:15.18 | 396 | 36.36 | 38.82 | ||||
3. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:15.76 | 387 | 37.32 | 38.44 | ||||
4. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:16.36 | 378 | 37.20 | 39.16 | ||||
5. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.03 | 368 | 37.10 | 39.93 | ||||
6. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:17.35 | 364 | 37.84 | 39.51 | ||||
7. | Spórna Weronika | 02 | Galicja Kraków | 1:18.20 | 352 | 37.70 | 40.50 | ||||
8. | Koryl Matylda | 02 | Korona Kraków | 1:20.43 | 323 | 39.24 | 41.19 | ||||
9. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.62 | 321 | 39.12 | 41.50 | ||||
10. | Tomera Roksana | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:21.06 | 316 | 39.26 | 41.80 | ||||
11. | Roszkowska Blanka | 02 | Korona Kraków | 1:23.42 | 290 | 40.95 | 42.47 | ||||
12. | Urban Martyna | 02 | Galicja Kraków | 1:26.54 | 259 | 42.38 | 44.16 | ||||
13. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:27.09 | 255 | 42.21 | 44.88 | ||||
14. | Sala Julia | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.54 | 251 | 42.07 | 45.47 | ||||
15. | Mudlaff Sabina | 02 | Galicja Kraków | 1:27.74 | 249 | 42.01 | 45.73 | ||||
16. | Darłak Julia | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.93 | 231 | 43.71 | 46.22 | ||||
17. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 1:36.23 | 189 | 46.12 | 50.11 | ||||
DYSKW. | Pomorska Maja | 02 | Galicja Kraków | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 12:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13/12/2014 - 12:09 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chabałowska Ewa | 03 | Galicja Kraków | 1:20.85 | 318 | 39.30 | 41.55 | ||||
2. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.06 | 294 | 41.08 | 41.98 | ||||
3. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 1:23.07 | 293 | 39.42 | 43.65 | ||||
4. | Socha Zofia | 03 | Kmita Zabierzów | 1:28.02 | 247 | 42.36 | 45.66 | ||||
5. | Kumor Aleksandra | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:29.83 | 232 | 43.04 | 46.79 | ||||
6. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 1:30.24 | 229 | 44.65 | 45.59 | ||||
7. | Szczepka Oliwia | 03 | Galicja Kraków | 1:30.25 | 229 | 43.73 | 46.52 | ||||
8. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 1:30.96 | 223 | 45.58 | 45.38 | ||||
DYSKW. | Czuba Natalia | 03 | BOSiR Brzesko | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 12:06) | |||||||||||
DYSKW. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | ||||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 12:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13/12/2014 - 12:20 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:10.17 | 339 | 34.39 | 35.78 | |||
2. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:11.70 | 318 | 34.51 | 37.19 | |||
3. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:12.05 | 313 | 35.01 | 37.04 | |||
4. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:13.40 | 296 | 36.06 | 37.34 | |||
5. | Augustyn Jan | 02 | Galicja Kraków | 1:17.98 | 247 | 38.64 | 39.34 | |||
6. | Krzysztyński Jan | 02 | Galicja Kraków | 1:22.49 | 208 | 41.13 | 41.36 | |||
7. | Jacak Oliwer | 02 | Korona Kraków | 1:22.72 | 207 | 39.49 | 43.23 | |||
8. | Jędryka Marceli | 02 | BOSiR Brzesko | 1:23.30 | 202 | 40.79 | 42.51 | |||
9. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:24.82 | 192 | 41.71 | 43.11 | |||
10. | Psik Robert | 02 | Galicja Kraków | 1:27.19 | 176 | 42.96 | 44.23 | |||
11. | Matuszkiewicz Dominik | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:28.67 | 168 | 43.49 | 45.18 | |||
12. | Mielec Wiktor | 02 | Galicja Kraków | 1:29.85 | 161 | 43.65 | 46.20 | |||
13. | Koczwara Hubert | 02 | BOSiR Brzesko | 1:33.10 | 145 | 44.67 | 48.43 | |||
14. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.21 | 144 | 44.79 | 48.42 | |||
15. | Hodor Mateusz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.46 | 143 | 45.27 | 48.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13/12/2014 - 12:20 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żukowski Kamil | 03 | Galicja Kraków | 1:19.17 | 236 | 38.87 | 40.30 | ||||
2. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.42 | 225 | 39.42 | 41.00 | ||||
3. | Bochenek Nikodem | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.36 | 217 | 40.22 | 41.14 | ||||
4. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 1:24.51 | 194 | 41.52 | 42.99 | ||||
5. | Fortuna Filip | 03 | Galicja Kraków | 1:25.82 | 185 | 42.52 | 43.30 | ||||
6. | Brączek Kacper | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:26.90 | 178 | 42.62 | 44.28 | ||||
7. | Wanat Grzegorz | 03 | Galicja Kraków | 1:28.98 | 166 | 42.71 | 46.27 | ||||
8. | Miodoński Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:29.00 | 166 | 44.20 | 44.80 | ||||
9. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.21 | 165 | 45.88 | 43.33 | ||||
10. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.22 | 165 | 42.59 | 46.63 | ||||
11. | Janikowski Miłosz | 03 | Korona Kraków | 1:29.52 | 163 | 43.78 | 45.74 | ||||
12. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.97 | 155 | 44.08 | 46.89 | ||||
13. | Wojtaszek Tomasz | 03 | Galicja Kraków | 1:32.38 | 148 | 45.23 | 47.15 | ||||
14. | Kozioł Adrian | 03 | Galicja Kraków | 1:32.73 | 147 | 46.13 | 46.60 | ||||
15. | Basa Szymon | 03 | Galicja Kraków | 1:32.96 | 145 | 45.06 | 47.90 | ||||
16. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | Galicja Kraków | 1:33.39 | 143 | 45.71 | 47.68 | ||||
17. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:36.30 | 131 | 48.29 | 48.01 | ||||
18. | Białoń Jakub | 03 | Jordan Kraków | 1:39.41 | 119 | 48.81 | 50.60 | ||||
19. | Styrna Jakub | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:40.34 | 116 | 48.67 | 51.67 | ||||
20. | Strama Adrian | 03 | Jordan Kraków | 1:42.50 | 108 | 51.20 | 51.30 | ||||
21. | Grochulski Tomasz | 03 | Jordan Kraków | 1:56.71 | 73 | 55.69 | 1:01.02 | ||||
DYSKW. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 12:21) | |||||||||||
DYSKW. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 12:29) | |||||||||||
DYSKW. | Haberka Mikołaj | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 12:25) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13/12/2014 - 12:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:15.37 | 442 | 34.91 | 40.46 | |||
2. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:16.78 | 418 | 35.74 | 41.04 | |||
3. | Król Wiktoria | 02 | Galicja Kraków | 1:18.25 | 395 | 35.75 | 42.50 | |||
4. | Kumorek Kamila | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:18.88 | 386 | 48.62 | 30.26 | |||
5. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.97 | 370 | 36.39 | 43.58 | |||
6. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:20.21 | 367 | 37.89 | 42.32 | |||
7. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 1:22.07 | 343 | 37.54 | 44.53 | |||
8. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.92 | 332 | 38.04 | 44.88 | |||
9. | Wyka Wiktoria | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.14 | 329 | 39.11 | 44.03 | |||
10. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 1:24.73 | 311 | 39.99 | 44.74 | |||
11. | Kusion Weronika | 02 | STP Nowy Sącz | 1:25.16 | 307 | 39.08 | 46.08 | |||
12. | Pomorska Maja | 02 | Galicja Kraków | 1:26.23 | 295 | 41.12 | 45.11 | |||
13. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | Galicja Kraków | 1:26.58 | 292 | 43.20 | 43.38 | |||
14. | Duda Dominika | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:26.82 | 289 | 41.39 | 45.43 | |||
Iwanicka Anita | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:26.82 | 289 | 41.07 | 45.75 | ||||
16. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 1:27.63 | 281 | 41.94 | 45.69 | |||
17. | Kozera Zuzanna | 02 | Galicja Kraków | 1:27.86 | 279 | 43.04 | 44.82 | |||
18. | Roszkowska Blanka | 02 | Korona Kraków | 1:27.94 | 278 | 42.07 | 45.87 | |||
19. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:28.56 | 272 | 40.70 | 47.86 | |||
20. | Wojtowicz Matylda | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:29.23 | 266 | 41.12 | 48.11 | |||
21. | Sala Julia | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.58 | 263 | 41.25 | 48.33 | |||
22. | Kolasa Wera | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:30.43 | 256 | 43.41 | 47.02 | |||
23. | Żak Anna | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:31.02 | 251 | 42.50 | 48.52 | |||
24. | Górka Klaudia | 02 | Korona Kraków | 1:31.48 | 247 | 42.89 | 48.59 | |||
25. | Leszczyńska Katarzyna | 02 | Korona Kraków | 1:34.01 | 228 | 44.37 | 49.64 | |||
26. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 1:41.47 | 181 | 47.86 | 53.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13/12/2014 - 12:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:19.66 | 375 | 37.20 | 42.46 | |||
2. | Jodłowska Zuzanna | 03 | Galicja Kraków | 1:21.69 | 347 | 36.99 | 44.70 | |||
3. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.49 | 325 | 37.93 | 45.56 | |||
4. | Klimczyk Emilia | 03 | Galicja Kraków | 1:23.62 | 324 | 39.08 | 44.54 | |||
5. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 1:24.41 | 315 | 39.73 | 44.68 | |||
6. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 1:26.86 | 289 | 40.30 | 46.56 | |||
7. | Tasak Aleksandra | 03 | Galicja Kraków | 1:27.69 | 281 | 41.14 | 46.55 | |||
8. | Zielińska Marta | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.95 | 278 | 41.80 | 46.15 | |||
9. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 1:28.54 | 273 | 41.04 | 47.50 | |||
10. | Kozdęba Karolina | 03 | Galicja Kraków | 1:28.74 | 271 | 41.55 | 47.19 | |||
11. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:30.47 | 256 | 44.36 | 46.11 | |||
12. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:31.69 | 245 | 43.38 | 48.31 | |||
13. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 1:32.35 | 240 | 43.56 | 48.79 | |||
14. | Oczkowska Daria | 03 | Galicja Kraków | 1:32.67 | 238 | 43.80 | 48.87 | |||
15. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 1:34.31 | 226 | 44.84 | 49.47 | |||
16. | Sadlik Martyna | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:34.39 | 225 | 45.57 | 48.82 | |||
17. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 1:35.75 | 216 | 45.23 | 50.52 | |||
18. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 1:38.69 | 197 | 46.06 | 52.63 | |||
19. | Radoń Gabriela | 03 | Galicja Kraków | 1:39.37 | 193 | 45.78 | 53.59 | |||
20. | Wydmańska Weronika | 03 | Kmita Zabierzów | 1:41.20 | 182 | 46.60 | 54.60 | |||
21. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | 1:41.95 | 178 | 48.54 | 53.41 | |||
22. | Wójtowicz Anna | 03 | Jordan Kraków | 1:43.50 | 171 | 47.81 | 55.69 | |||
23. | Zwoleń Julia | 03 | BOSiR Brzesko | 1:48.33 | 149 | 51.23 | 57.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13/12/2014 - 12:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Grabowska Marta | 04 | Galicja Kraków | 1:27.67 | 281 | 41.14 | 46.53 | ||||
2. | Basista Barbara | 04 | Galicja Kraków | 1:27.94 | 278 | 40.59 | 47.35 | ||||
3. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:29.38 | 265 | 42.09 | 47.29 | ||||
4. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:30.53 | 255 | 41.63 | 48.90 | ||||
5. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:30.64 | 254 | 41.28 | 49.36 | ||||
6. | Piotrowicz Martyna | 04 | Galicja Kraków | 1:30.92 | 252 | 41.21 | 49.71 | ||||
7. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:33.40 | 232 | 45.82 | 47.58 | ||||
8. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:33.78 | 229 | 43.56 | 50.22 | ||||
9. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:34.86 | 222 | 43.60 | 51.26 | ||||
10. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:35.62 | 216 | 41.94 | 53.68 | ||||
11. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:36.20 | 212 | 46.66 | 49.54 | ||||
12. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 1:36.48 | 211 | 44.84 | 51.64 | ||||
13. | Plucińska Klaudia | 04 | Galicja Kraków | 1:43.65 | 170 | 47.23 | 56.42 | ||||
14. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.84 | 169 | 47.74 | 56.10 | ||||
15. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:43.92 | 168 | 50.14 | 53.78 | ||||
16. | Domiter Daria | 04 | Galicja Kraków | 1:44.49 | 166 | 49.71 | 54.78 | ||||
17. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:44.82 | 164 | 50.34 | 54.48 | ||||
18. | Gawrońska Zuzanna | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:44.91 | 164 | 49.12 | 55.79 | ||||
19. | Jakubowska Maja | 04 | Galicja Kraków | 1:45.19 | 162 | 50.18 | 55.01 | ||||
20. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:45.87 | 159 | 48.53 | 57.34 | ||||
21. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:46.33 | 157 | 52.50 | 53.83 | ||||
22. | Fortuna Karolina | 04 | Galicja Kraków | 1:46.52 | 156 | 50.81 | 55.71 | ||||
23. | Matyja Emilia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:47.07 | 154 | 52.51 | 54.56 | ||||
24. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:50.27 | 141 | 51.87 | 58.40 | ||||
25. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 1:52.60 | 132 | 52.68 | 59.92 | ||||
26. | Sobota Angelina | 04 | Galicja Kraków | 1:57.21 | 117 | 57.15 | 1:00.06 | ||||
27. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:59.40 | 111 | 58.75 | 1:00.65 | ||||
28. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:59.79 | 110 | 56.04 | 1:03.75 | ||||
29. | Chrapek Julia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:03.47 | 100 | 53.29 | 1:10.18 | ||||
30. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 2:05.17 | 96 | 57.64 | 1:07.53 | ||||
31. | Broda Karolina | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:15.96 | 75 | 1:03.07 | 1:12.89 | ||||
DYSKW. | Ciałek Joanna | 04 | Jordan Kraków | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:50) | |||||||||||
DYSKW. | Gawrońska Izabela | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | ||||||||
O16 - Stanie na dnie (w stylu motylkowym, grzbietowym i klasycznym) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13/12/2014 - 13:14 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:10.78 | 367 | 32.99 | 37.79 | ||||
2. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:11.51 | 356 | 32.86 | 38.65 | ||||
3. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 1:15.31 | 305 | 33.41 | 41.90 | ||||
4. | Alencynowicz Maciej | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:16.51 | 291 | 35.60 | 40.91 | ||||
5. | Pniak Bartosz | 02 | Galicja Kraków | 1:20.83 | 246 | 38.89 | 41.94 | ||||
6. | Brania Radosław | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:22.15 | 235 | 38.49 | 43.66 | ||||
7. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 1:22.72 | 230 | 38.60 | 44.12 | ||||
8. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:23.69 | 222 | 40.33 | 43.36 | ||||
9. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:24.92 | 212 | 38.87 | 46.05 | ||||
10. | Płatek Maciej | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:27.53 | 194 | 40.91 | 46.62 | ||||
11. | Dygoń Jan | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.43 | 188 | 40.06 | 48.37 | ||||
12. | Wołoch Robert | 02 | Galicja Kraków | 1:28.53 | 187 | 41.14 | 47.39 | ||||
13. | Jędryka Marceli | 02 | BOSiR Brzesko | 1:28.77 | 186 | 41.02 | 47.75 | ||||
14. | Dynak Krzysztof | 02 | BOSiR Brzesko | 1:29.11 | 184 | 41.85 | 47.26 | ||||
15. | Wawrzusiszyn Bartosz | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:29.28 | 183 | 42.60 | 46.68 | ||||
16. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.43 | 182 | 41.66 | 47.77 | ||||
17. | Bolisęga Janusz | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:29.70 | 180 | 42.52 | 47.18 | ||||
18. | Kochanowicz Krystian | 02 | Galicja Kraków | 1:34.19 | 156 | 43.15 | 51.04 | ||||
DYSKW. | Sieklińsi Aleksander | 02 | Kmita Zabierzów | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:23) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13/12/2014 - 13:14 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sowa Łukasz | 03 | Galicja Kraków | 1:18.42 | 270 | 35.65 | 42.77 | ||||
2. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:19.18 | 262 | 38.44 | 40.74 | ||||
3. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.43 | 250 | 36.67 | 43.76 | ||||
4. | Bochenek Nikodem | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.37 | 225 | 38.55 | 44.82 | ||||
5. | Grzenkowicz Paweł | 03 | Galicja Kraków | 1:23.69 | 222 | 38.87 | 44.82 | ||||
6. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 1:24.15 | 218 | 39.06 | 45.09 | ||||
7. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:24.44 | 216 | 38.73 | 45.71 | ||||
8. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.90 | 213 | 40.21 | 44.69 | ||||
9. | Brączek Kacper | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:25.84 | 206 | 40.72 | 45.12 | ||||
10. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:26.02 | 204 | 40.31 | 45.71 | ||||
11. | Sikora Kacper | 03 | Galicja Kraków | 1:26.21 | 203 | 40.89 | 45.32 | ||||
12. | Skrzypek Filip | 03 | Galicja Kraków | 1:29.07 | 184 | 42.92 | 46.15 | ||||
13. | Janikowski Miłosz | 03 | Korona Kraków | 1:29.46 | 182 | 40.91 | 48.55 | ||||
14. | Rajski Jakub | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.99 | 178 | 43.00 | 46.99 | ||||
15. | Płoskonka Jakub | 03 | Galicja Kraków | 1:30.34 | 176 | 42.96 | 47.38 | ||||
16. | Klęba Marcin | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:36.20 | 146 | 44.04 | 52.16 | ||||
17. | Przebinda Maciej | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.86 | 143 | 47.40 | 49.46 | ||||
18. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:37.81 | 139 | 46.00 | 51.81 | ||||
19. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:45.04 | 112 | 52.04 | 53.00 | ||||
DYSKW. | Fiks Piotr | 03 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 13:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13/12/2014 - 13:14 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:24.24 | 218 | 39.46 | 44.78 | ||||
2. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.20 | 190 | 40.93 | 47.27 | ||||
3. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:28.82 | 186 | 40.79 | 48.03 | ||||
4. | Bryg Bartosz | 04 | Galicja Kraków | 1:30.09 | 178 | 44.16 | 45.93 | ||||
5. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.66 | 158 | 42.58 | 51.08 | ||||
6. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.91 | 157 | 41.69 | 52.22 | ||||
7. | Ciapała Jarosław | 04 | Galicja Kraków | 1:35.10 | 151 | 44.09 | 51.01 | ||||
8. | Stanek Kacper | 04 | Galicja Kraków | 1:35.22 | 151 | 45.02 | 50.20 | ||||
9. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:35.94 | 147 | 42.07 | 53.87 | ||||
10. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 1:36.06 | 147 | 44.04 | 52.02 | ||||
11. | Stankiewicz Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:36.15 | 146 | 46.30 | 49.85 | ||||
12. | Dziedzic Bartosz | 04 | Galicja Kraków | 1:37.13 | 142 | 45.41 | 51.72 | ||||
13. | Dziedzic Mikołaj | 04 | Galicja Kraków | 1:37.54 | 140 | 45.09 | 52.45 | ||||
14. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 1:38.58 | 136 | 47.03 | 51.55 | ||||
15. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:39.76 | 131 | 46.37 | 53.39 | ||||
16. | Zaczyński Filip | 04 | Galicja Kraków | 1:39.95 | 130 | 49.39 | 50.56 | ||||
17. | Jankowiak Cyprian | 04 | Galicja Kraków | 1:40.66 | 127 | 47.57 | 53.09 | ||||
18. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:42.33 | 121 | 47.78 | 54.55 | ||||
19. | Luberda Wiktor | 04 | Galicja Kraków | 1:42.61 | 120 | 47.86 | 54.75 | ||||
20. | Cebula Bartosz | 04 | Piątka Kraków | 1:43.41 | 117 | 48.70 | 54.71 | ||||
21. | Skimina Kacper | 04 | Galicja Kraków | 1:43.60 | 117 | 52.23 | 51.37 | ||||
22. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:45.07 | 112 | 51.31 | 53.76 | ||||
23. | Przystaj Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:45.56 | 110 | 47.57 | 57.99 | ||||
24. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:47.52 | 104 | 54.47 | 53.05 | ||||
25. | Klimas Aleksander | 04 | BOSiR Brzesko | 1:47.66 | 104 | 52.43 | 55.23 | ||||
26. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:47.68 | 104 | 51.53 | 56.15 | ||||
27. | Szpak Marcel | 04 | Galicja Kraków | 1:48.33 | 102 | 50.90 | 57.43 | ||||
28. | Wysocki Jakub | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:57.62 | 80 | 53.48 | 1:04.14 | ||||
29. | Grelewicz Łukasz | 04 | Jordan Kraków | 2:07.52 | 62 | 1:02.67 | 1:04.85 | ||||
DYSKW. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | ||||||||
M5 - Nierównoczesna praca ramion (Czas: 13:16) | |||||||||||
DYSKW. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 13:27) | |||||||||||
DYSKW. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:22) | |||||||||||
DYSKW. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:27) | |||||||||||
DYSKW. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13/12/2014 - 13:47 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Akademia Sportu Progres K 2002 | Siemacha ASP Kraków | 2:06.92 | 446 |
Wyka Wiktoria Raźna Aleksandra | 02 02 | 32.17 32.02 | Dedo Katarzyna Adamska Zuzanna | 02 02 | 31.23 31.50 |
2. | SMS Galicja 2002 / 1 | Galicja Kraków | 2:10.25 | 413 |
Król Wiktoria Pomorska Maja | 02 02 | 31.24 33.64 | Miłek Marcelina Spórna Weronika | 02 02 | 32.96 32.41 |
3. | Korona 12lat | Korona Kraków | 2:17.87 | 348 |
Roszkowska Blanka Górka Klaudia | 02 02 | 33.40 35.89 | Leszczyńska Katarzyna Koryl Matylda | 02 02 | 38.55 30.03 |
4. | SMS Galicja 2002 / 2 | Galicja Kraków | 2:21.89 | 319 |
Urban Martyna Nogieć Aleksandra | 02 02 | 36.34 34.91 | Kulisiewicz Adrianna Mudlaff Sabina | 02 02 | 35.68 34.96 |
5. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:22.49 | 315 |
Tomera Roksana Kolasa Wera | 02 02 | 32.87 36.01 | Iwanicka Anita Wojtowicz Matylda | 02 02 | 35.64 37.97 |
6. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:24.47 | 303 |
Koczur Klaudia Malik Alena | 02 03 | 36.55 42.40 | Król Zuzanna Widurska Kinga | 02 02 | 33.94 31.58 |
7. | Akademia Sportu Progres K 2004 | Siemacha ASP Kraków | 2:43.27 | 209 |
Duda Dominika Darłak Julia | 02 02 | 34.04 35.16 | Chrapek Julia Bezpalko Kinga | 04 04 | 46.27 47.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13/12/2014 - 13:47 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Akademia Sportu Progres K 2003 | Siemacha ASP Kraków | 2:15.54 | 366 | |||||
Rekord Okręgu 11-latków |
Dach Wiktoria Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 | 32.34 33.04 | Niepogodzińska Izabela Skorupa Weronika | 03 03 | 37.24 32.92 |
2. | SMS Galicja 2003 | Galicja Kraków | 2:16.57 | 358 |
Kozdęba Karolina Chabałowska Ewa | 03 03 | 34.11 34.46 | Klimczyk Emilia Jodłowska Zuzanna | 03 03 | 34.43 33.57 |
3. | Korona 11lat | Korona Kraków | 2:23.22 | 311 |
Szkurat Martyna Iwańska Barbara | 03 03 | 33.50 37.13 | Mokrzycka Natalia Łaba Amelia | 03 03 | 36.75 35.84 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:24.87 | 300 |
Kumor Aleksandra Ptaszyńska Weronika | 03 03 | 36.40 36.90 | Leszczyńska Aleksandra Jarosz Agnieszka | 03 03 | 36.08 35.49 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:27.58 | 284 |
Tarnowska Martyna Kordyl Julia | 03 03 | 36.79 36.94 | Lisik Aleksandra Jarosz Natalia | 03 03 | 39.84 34.01 |
6. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 2:29.40 | 274 |
Grela Amelia Socha Zofia | 03 03 | 35.88 36.49 | Rudek Aleksandra Kuźmoczka Karolina | 03 03 | 37.97 39.06 |
7. | Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 2:43.36 | 209 |
Pietrzyk Maja Ryczkowska Kinga | 03 03 | 39.53 38.50 | Wójtowicz Anna Skrzypiec Klaudia | 03 03 | 42.49 42.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13/12/2014 - 13:47 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Korona 10lat | Korona Kraków | 2:24.75 | 301 | |||||
Rekord Okręgu 10-lat |
Żelazny Kinga Nita Wiktoria | 04 04 | 35.50 36.03 | Poreda Martyna Żak Amelia | 04 04 | 36.26 36.96 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:27.57 | 284 |
Banaszkiewicz Oliwia Gałka Katarzyna | 04 04 | 37.18 38.25 | Kalecińska Zofia Jeleń Katarzyna | 04 04 | 37.37 34.77 |
3. | SMS Galicja 2004 | Galicja Kraków | 2:33.91 | 250 |
Piotrowicz Martyna Basista Barbara | 04 04 | 37.96 37.92 | Fortuna Karolina Grabowska Marta | 04 04 | 41.92 36.11 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:57.95 | 162 |
Kotyza Aleksandra Matyja Emilia | 04 04 | 44.33 45.60 | Miernik Wiktoria Łagowska Oliwia | 04 04 | 43.53 44.49 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 3:01.72 | 152 |
Chorążak Agnieszka Gawlik Maja | 04 04 | 45.25 45.17 | Ciałek Joanna Staśkiewicz Nikola | 04 04 | 49.31 41.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13/12/2014 - 14:01 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja 2002 / 1 | Galicja Kraków | 2:08.34 | 274 |
Pniak Bartosz Krzysztyński Jan | 02 02 | 32.13 33.80 | Czajka Michał Augustyn Jan | 02 02 | 31.81 30.60 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:13.28 | 244 |
Alencynowicz Maciej Matuszkiewicz Dominik | 02 02 | 29.01 34.38 | Brania Radosław Płatek Maciej | 02 02 | 34.24 35.65 |
3. | SMS Galicja 2002 / 2 | Galicja Kraków | 2:17.67 | 222 |
Psik Robert Wołoch Robert | 02 02 | 34.78 34.87 | Mielec Wiktor Mazgaj Wojciech | 02 02 | 35.71 32.31 |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:23.43 | 196 |
Junczys Kamil Strama Adrian | 03 03 | 35.84 38.41 | Białoń Jakub Tobiasz Maciej | 03 02 | 38.19 30.99 |
5. | Akademia Sportu Progres M 2002 | Siemacha ASP Kraków | 2:24.97 | 190 |
Dygoń Jan Stankiewicz Kacper | 02 02 | 35.67 35.92 | Jędrszczyk Kacper Hodor Mateusz | 02 02 | 36.52 36.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13/12/2014 - 14:01 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja 2003 / 1 | Galicja Kraków | 2:11.11 | 257 |
Dybowski Jan Lewicki Filip | 03 03 | 32.46 33.04 | Sowa Łukasz Żukowski Kamil | 03 03 | 32.64 32.97 |
2. | 2003 chłopcy | Solne Miasto Wieliczka | 2:14.94 | 235 |
Hanf Szymon Wleciał Damian | 03 03 | 35.03 33.69 | Zając Kamil Bochenek Nikodem | 03 03 | 34.24 31.98 |
3. | SMS Galicja 2003 / 2 | Galicja Kraków | 2:19.49 | 213 |
Grzenkowicz Paweł Gwóźdź Kacper | 03 03 | 35.11 34.36 | Wanat Grzegorz Sikora Kacper | 03 03 | 35.61 34.41 |
4. | Korona | Korona Kraków | 2:26.24 | 185 |
Datoń Aleksy Janikowski Miłosz | 03 03 | 33.37 37.58 | Kozioł Krzysztof Kałuża Stanisław | 03 03 | 38.05 37.24 |
5. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:28.76 | 175 |
Stankiewicz Kacper Miodoński Mateusz | 04 03 | 39.98 38.52 | Sieprawski Roch Brączek Kacper | 03 03 | 36.71 33.55 |
6. | Akademia Sportu Progres M 2003 | Siemacha ASP Kraków | 2:34.49 | 157 |
Klęba Marcin Styrna Jakub | 03 03 | 38.90 40.01 | Bukała Bartosz Koryciński Kamil | 03 03 | 40.09 35.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13/12/2014 - 14:01 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SOLNE MIASTO WIELICZKA 2004 | Solne Miasto Wieliczka | 2:24.17 | 193 |
Kozak Arkadiusz Wójcik Mateusz | 04 04 | 35.30 39.23 | Roman Dawid Krystyński Aleksander | 04 04 | 36.24 33.40 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:42.98 | 133 |
Cierpiał Wiktor Juda Dominik | 04 04 | 40.70 43.00 | Mazur Kamil Piela Michał | 04 04 | 39.63 39.65 |
3. | Akademia Sportu Progres M 2004 | Siemacha ASP Kraków | 3:02.01 | 96 |
Wysocki Jakub Kogut Tadeusz | 04 04 | 46.25 44.18 | Kędra Kamil Kędziora Kacper | 04 04 | 54.35 37.23 |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 3:04.18 | 92 |
Kargul Filip Grelewicz Łukasz | 04 04 | 48.25 50.03 | Staszowski Jakub Bajgrowicz Paweł | 04 04 | 43.40 42.50 |
DYSKW. | SMS Galicja 2004 | Galicja Kraków | |||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 14:00) |
Bryg Bartosz, Jankowiak Cyprian, Luberda Wiktor, Stanek Kacper |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |