Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda II Oświęcim, 16/ - 17/5/2014 |
3 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego III | 17/5/2014 - 15:00 |
Konkurencja 26 17/5/2014 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:00 |
2 3 4 5 6 7 | Węgrzyn Natalia SO Gaszkowska Bianka Mycak Katarzyna SO Kolbe Wiktoria Gorczyca Oliwia SO Sytyk Julia | 00 97 98 98 00 98 | SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Zielona Góra | 06 01 06 11 06 04 | NT NT 30.59 31.43 NT NT |
Seria 2 z 4, 15:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Warmińska Daria SR Trojanowska Zuzanna SO Brejza Natalia SR Wróbel Angelika Nowak Paulina SK Wójcik Claudia Szczyrbak Kornelia SO Senetelska Olga SK | 98 98 98 97 96 97 96 97 | SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Wrocław SMS Kraków SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Kraków | 11 06 11 01 06 15 06 06 | 29.53 29.06 28.98 28.94 28.96 29.00 29.18 29.83 |
Seria 3 z 4, 15:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sowa Marta SK Ciesielska Sylwia Górniak Katarzyna Baran Justyna Lesińska Kinga Haczkiewicz Paulina Sadowska Klaudia Mendyk Adrianna SO | 96 95 95 96 95 97 99 98 | SMS Kraków SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Oświęcim | 06 15 06 06 16 01 01 06 | 28.63 28.29 27.81 27.69 27.78 27.85 28.55 28.79 |
Seria 4 z 4, 15:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dyrda Karolina Żelazna Paulina Haraf Iga Dowgiert Anna Petryka Nikola Janiczek Joanna Sirignano Luigia SK Lewandowska Aleksandra SSz | 97 94 95 90 97 96 96 98 | SMS Wrocław Śląsk Wrocław SMS Wrocław Śląsk Wrocław SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Szczecin | 01 01 01 01 01 06 06 16 | PK PK | 27.15 26.97 26.75 25.51 26.55 26.94 27.04 27.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 17/5/2014 - 15:05 | Mężczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczęśniak Patryk SO Babiuch Filip SO Poprawa Michał SO Handzlik Rafał SR Wołowicz Mateusz SR Fremel Dawid Jedliński Radoslaw SO Biecki Szymon SO | 00 00 94 95 99 96 00 00 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim AZS AWF Katowice SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 06 11 11 11 06 06 06 | PK | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 15:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chromik Mateusz SO Błaszczyk Michał SR Bieroński Michał Zaryczny Piotr SR Olejnik Aleksander Czech Szymon SR Niedziela Hubert SO Moskała Michał SR | 00 98 99 96 98 97 00 98 | SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Wrocław SMS Racibórz SMS Szczecin SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Racibórz | 06 11 01 11 16 11 06 11 | 30.43 27.33 27.11 26.40 26.74 27.21 28.82 NT |
Seria 3 z 5, 15:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fedorowicz Jakub SK Buczkowski Kamil Tombarkiewicz Józef SK Muzyczuk Adrian Famulok Bartosz Wawrzynkiewicz Piotr Cempel Oskar SK Piasecki Kamil | 97 96 97 95 97 98 99 97 | SMS Kraków SMS Zielona Góra SMS Kraków SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Kraków SMS Poznań | 06 04 06 16 06 16 06 15 | 26.30 25.96 25.41 25.08 25.26 25.62 26.16 26.37 |
Seria 4 z 5, 15:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pieśniak Jakub SO Falaciński Maciej SK Hołub Maciej SK Gożdzik Damian Fara Kacper Sendyk Paweł Chrościński Jan Krogulski Filip | 97 96 95 95 94 97 96 96 | SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Kraków SMS Poznań AZS AGH Kraków SMS Szczecin SMS Poznań SMS Oświęcim | 06 06 06 15 06 16 15 06 | PK | 24.80 24.58 24.44 24.34 24.38 24.58 24.78 25.00 |
Seria 5 z 5, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiatrowski Remigiusz Bor Radosław Łopaciński Kacper Szczepański Sebastian Hołub Jan Żymańczyk Mateusz Sokulski Jacek Hadaś Mateusz | 96 93 95 95 96 95 91 96 | SMS Poznań Śląsk Wrocław SMS Oświęcim SMS Zielona Góra SMS Wrocław SMS Oświęcim Śląsk Wrocław SMS Poznań | 15 01 06 04 01 06 01 15 | PK PK | 24.20 23.93 23.72 22.69 22.69 23.83 24.06 24.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 17/5/2014 - 15:12 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:12 |
2 3 4 5 6 7 | Mydlarz Wiktoria SO Dziublińska Maja SR Sytyk Julia Lichwa Dominika SO Zawisza Alina SO Augustyniak Katarzyna | 00 98 98 99 00 98 | SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Zielona Góra SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Zielona Góra | 06 11 04 06 06 04 | NT 1:15.11 1:13.61 1:15.11 NT NT |
Seria 2 z 4, 15:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kozik Anna SO Mendyk Adrianna SO Duda Zuzanna Rogowska Angelika SK Sowa Marta SK Kisiel Monika SR Baran Justyna Maślany Katarzyna SO | 98 98 99 99 96 96 96 98 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Kraków SMS Kraków SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 06 01 06 06 11 06 06 | 1:13.35 1:10.89 1:10.42 1:09.91 1:10.13 1:10.52 1:11.36 1:13.35 |
Seria 3 z 4, 15:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trafas Kornelia Rosiak Paulina SSz Całka Anna Kurowska Wanda SK Ryczak Maja Okaj Oliwia Wolny Magdalena SO Ciszewska Sandra | 99 95 97 98 96 96 98 97 | SMS Poznań SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 15 16 06 06 16 01 06 06 | 1:09.00 1:08.33 1:07.46 1:06.48 1:06.69 1:07.96 1:08.80 1:09.16 |
Seria 4 z 4, 15:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tomala Aleksandra SR Magner Agata SK Cieslak Joanna Górniak Katarzyna Kozłowska Anna SO Nawaryńska Katarzyna SR Żarłok Martyna SK Porzelska Anna SK | 97 97 96 95 96 96 97 95 | SMS Racibórz SMS Kraków SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Kraków SMS Kraków | 11 06 15 06 06 11 06 06 | 1:05.10 1:04.82 1:04.12 1:03.53 1:03.89 1:04.57 1:04.84 1:05.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 17/5/2014 - 15:20 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:20 |
3 4 5 | Jałtuszewski Jakub SR Szałaśny Bartosz SO Blachura Patryk SO | 00 00 99 | SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 11 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 15:22 |
2 3 4 5 6 7 | Suzin Marcin Marczuk Szymon SO Grzymski Mateusz Zgórski Mikołaj SR Piwowarczyk Artur SO Piasecki Kamil | 93 99 98 98 00 97 | AZS AGH Kraków SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Poznań | 06 06 01 11 06 15 | PK | NT 1:09.94 1:07.68 1:08.10 NT NT |
Seria 3 z 5, 15:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hojda Bartłomiej SO Miciul Michał Gałecki Mateusz Marciów Mateusz Topolski Arkadiusz SO Więckowski Jakub Andrejko Szymon SR Barczyk Norbert SK | 98 00 99 97 98 98 96 00 | SMS Oświęcim SMS Zielona Góra SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Racibórz SMS Kraków | 06 04 01 01 06 16 11 06 | 1:05.95 1:04.63 1:03.23 1:02.84 1:02.94 1:03.70 1:05.43 1:06.63 |
Seria 4 z 5, 15:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karkut Kamil SK Trójca Mateusz SK Kościelak Adam Handzlik Rafał SR Krzewiński Patryk Salik Borys Chupka Radosław SK Stec Adam | 96 97 96 95 96 97 96 97 | SMS Kraków SMS Kraków SMS Poznań SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Kraków SMS Szczecin | 06 06 15 11 06 01 06 16 | 1:01.44 1:01.01 59.85 59.54 59.60 1:00.59 1:01.24 1:02.33 |
Seria 5 z 5, 15:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krogulski Filip Gabrysz Wojciech SR Falaciński Maciej SK Wysoczyński Mateusz Bugdol Rafał SR Murzyn Dawid SK Kubkowski Bartłomiej Kołodziejski Filip | 96 95 96 93 95 97 95 96 | SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Kraków AZS AGH Kraków SMS Racibórz SMS Kraków SMS Wrocław SMS Zielona Góra | 06 11 06 06 11 06 01 04 | PK | 58.32 58.12 57.21 55.75 57.07 57.67 58.22 59.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 17/5/2014 - 15:30 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 7 | Bocheńska Wiktoria SR Dąbrowska Agnieszka Pisarek Justyna SO Rybak Aleksandra SO Pyrlik Paulina SO Wojciechowska Maria SO Kolodziej Katarzyna SO | 99 00 00 98 99 00 00 | SMS Racibórz SMS Zielona Góra SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 11 04 06 06 06 06 06 | NT NT NT 1:15.96 1:18.92 NT NT |
Seria 2 z 4, 15:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kolbowicz Barbara Długołęcka Karolina SK Sikora Adrianna SK Lewandowska Aleksandra SSz Kuś Natalia SO Filipek Jagoda Palka Maria SO Tymofejewicz Natalia SO | 99 96 99 98 99 99 99 99 | SMS Szczecin SMS Kraków SMS Kraków SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 16 06 06 16 06 01 06 06 | 1:11.32 1:10.74 1:10.00 1:08.89 1:09.17 1:10.18 1:10.79 1:15.42 |
Seria 3 z 4, 15:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mendowska Paulina Ćwiękała Olga Mikołajczak Anna SSz Kącka Natalia Bogucka Dagmara Adamiec Dominika Gruca Marcelina SO Hasny Marta SR | 97 96 95 95 97 99 98 98 | SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Racibórz | 15 06 16 06 01 06 06 11 | 1:07.40 1:06.56 1:05.80 1:05.35 1:05.71 1:06.12 1:07.13 1:08.18 |
Seria 4 z 4, 15:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sieńczyk Jowita SK Szkarłat Julia Ciesielska Sylwia Dowgiert Anna Szczepanik Joanna Tomala Aleksandra SR Janiczek Joanna Musioł Wiktoria SO | 97 98 95 90 96 97 96 98 | SMS Kraków SMS Wrocław SMS Poznań Śląsk Wrocław SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 01 15 01 06 11 06 06 | PK | 1:04.07 1:03.99 1:03.44 59.59 1:01.31 1:03.80 1:04.01 1:05.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 17/5/2014 - 15:38 | Mężczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 15:38 |
3 4 5 | Turek Maksymilian Mayerberg Kacper SO Opolka Kacper SO | 98 00 00 | SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 01 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 15:40 |
2 3 4 5 6 7 | Sordyl Mateusz SO Przybylski Michał SO Drozd Tymoteusz SO Dzióbek Partyk SO Grabarczyk Olaf SO Wysoczyński Mateusz | 99 98 99 98 98 93 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 06 06 | PK | 1:09.19 1:08.00 1:05.06 1:05.12 1:08.92 NT |
Seria 3 z 6, 15:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Blachura Patryk SO Potocki Daniel Kempa Mikołaj SO Seremet Konrad SO Masłowski Konrad SO Drzyzga Oskar Hojda Bartłomiej SO Popis Emil SR | 99 98 99 98 99 98 98 98 | SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Racibórz | 06 01 06 06 06 01 06 11 | 1:04.05 1:03.47 1:02.45 1:02.25 1:02.34 1:02.79 1:03.95 1:04.25 |
Seria 4 z 6, 15:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przybyła Kacper SO Ławnik Jakub Fiedosiuk Rafał SO Grudziecki Remigiusz Białek Marcin Ruszkowski Kacper Hałas Bartłomiej SR Miciul Michał | 98 99 99 97 95 97 97 00 | SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Poznań SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Zielona Góra | 06 01 06 06 15 06 11 04 | 1:01.67 1:00.70 1:00.24 58.60 59.20 1:00.63 1:01.38 1:01.73 |
Seria 5 z 6, 15:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fara Kacper Osses Arkadiusz Wiatrowski Remigiusz Malczyk Marcin Kurant Roger Tombarkiewicz Józef SK Sendyk Paweł Bałabuch Krystian SO | 94 95 96 95 94 97 97 95 | AZS AGH Kraków SMS Poznań SMS Poznań SMS Oświęcim Śląsk Wrocław SMS Kraków SMS Szczecin SMS Oświęcim | 06 15 15 06 01 06 16 06 | PK PK | 58.35 58.15 57.47 57.07 57.12 57.80 58.23 58.49 |
Seria 6 z 6, 15:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zabojszcz Wojciech SO Kudła Łukasz Twarowski Jerzy SK Poprawa Michał SO Szczepański Sebastian Ciężkowski Dominik SK Golczyk Szymon Adamczyk Patryk | 95 95 95 94 95 96 96 97 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Kraków AZS AWF Katowice SMS Zielona Góra SMS Kraków SMS Zielona Góra SMS Szczecin | 06 06 06 11 04 06 04 16 | PK | 56.08 55.28 54.04 52.67 53.92 54.80 55.38 56.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 17/5/2014 - 15:50 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 15:50 |
3 4 5 6 | Gruca Alicja SO Rugała Anna SO Sałbut Roksana SO Koterba Adrianna | 00 98 00 00 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Zielona Góra | 06 06 06 04 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 15:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Knapik Weronika SR Samulik Magdalena SK Czarnecka Klaudia Warmińska Daria SR Nowak Marta SO Helbing Justyna SK Wiśniewska Kamila SR Okaj Oliwia | 99 97 97 98 99 97 96 96 | SMS Racibórz SMS Kraków SMS Poznań SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Racibórz SMS Wrocław | 11 06 15 11 06 06 11 01 | 2:55.24 2:52.21 2:51.37 2:48.97 2:49.47 2:51.83 2:53.77 NT |
Seria 3 z 3, 15:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dymarek Ewa SR Klimas Paulina Niklarz Maria SK Zbrojewska Michalina Majszutowicz Paulina SSz Prochownik Olimpia SO Michalczyk Urszula Wiśniewsdka Natalia | 95 95 97 96 98 99 97 97 | SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Szczecin SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Poznań | 11 06 06 16 16 06 06 15 | 2:42.14 2:40.78 2:39.30 2:37.05 2:38.15 2:40.30 2:40.91 2:42.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 17/5/2014 - 16:01 | Mężczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:01 |
2 3 4 5 6 7 | Greczanik Paweł SO Kempa Mikołaj SO Badan Dawid SO Suzin Marcin Chrościński Jan Ciastoń Sebastian SO | 00 99 99 93 96 99 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim AZS AGH Kraków SMS Poznań SMS Oświęcim | 06 06 06 06 15 06 | PK | NT NT 2:58.57 NT NT NT |
Seria 2 z 4, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rubaj Adrian SK Wawro Wojciech SO Michalczyk Andrzej SO Wawrzynkiewicz Piotr Gawron Oskar Nagi Mateusz Goleniec Kamil SO Litwa Krzysztof SK | 96 98 00 98 99 97 99 96 | SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Kraków | 06 06 06 16 01 06 06 06 | 2:41.77 2:39.57 2:35.10 2:33.60 2:34.04 2:37.48 2:39.72 2:50.67 |
Seria 3 z 4, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krulikowski Maciej SO Wawryca Szymon SR Maślanka Szymon SR Sowa Marcin SO Kubot Szymon Fedorowicz Jakub SK Szczutkowski Robert Gunia Kamil SR | 99 98 96 97 97 97 98 97 | SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Poznań SMS Kraków SMS Wrocław SMS Racibórz | 06 11 11 06 15 06 01 11 | 2:32.85 2:31.37 2:29.91 2:26.45 2:27.71 2:31.37 2:32.82 2:33.16 |
Seria 4 z 4, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kłos Grzegorz SO Galon Michał Szymanowski Jakub Tokarski Krzysztof SR Hulbój Marcin Hoderny Bartosz SR Frymus Tyberiusz Kubkowski Bartłomiej | 95 95 96 96 96 96 95 95 | SMS Oświęcim SMS Zielona Góra SMS Oświęcim SMS Racibórz SMS Zielona Góra SMS Racibórz SMS Szczecin SMS Wrocław | 06 04 06 11 04 11 16 01 | 2:24.85 2:22.26 2:21.45 2:18.05 2:20.13 2:22.24 2:24.05 2:26.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 17/5/2014 - 16:15 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:15 |
3 4 5 | Wójcik Claudia Sikora Adrianna SK Jujeczka Martyna | 97 99 99 | SMS Poznań SMS Kraków SMS Poznań | 15 06 15 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 16:21 |
1 2 3 4 5 6 7 | Świątek Zuzanna SR Hasny Marta SR Góralczyk Anna SO Haspert Dorota SO Duda Zuzanna Pająk Liliana SO Kolber Roksana SO | 99 98 99 98 99 99 98 | SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 11 11 06 06 01 06 06 | 5:13.96 5:01.91 4:51.33 4:50.09 4:50.69 4:54.39 5:02.16 |
Seria 3 z 4, 16:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mycak Katarzyna SO Sadowska Klaudia Leszczyńska Klaudia Julia SO Szatanek Julia Szczyrbak Kornelia SO Węgrzyn Natalia SO Gawlicka Maja Pankowska Wiktoria SO | 98 99 99 99 96 00 98 98 | SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Zielona Góra SMS Oświęcim | 06 01 06 16 06 06 04 06 | 4:48.63 4:46.48 4:42.20 4:41.30 4:41.96 4:44.87 4:47.51 4:48.75 |
Seria 4 z 4, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ulatowska Alicja Borkowska Lucyna SK Kunka Kamila SO Kasperek Katarzyna SSZ Orczykowska Wioletta SK Kilijańska Donata Gruszczyńska Aleksandra SO Lewandowska Paulina | 96 97 96 96 97 95 98 96 | SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Kraków SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Oświęcim | 06 06 06 16 06 01 06 06 | 4:36.58 4:31.50 4:25.86 4:21.63 4:23.58 4:29.38 4:36.35 4:40.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 17/5/2014 - 16:39 | Mężczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Błaszczyk Michał SR Lesik Radosław SR Gwóźdź Jan SO Macner Michał SO Ostrowski Dominik SO Winiarski Mateusz SK Chromik Mateusz SO Baran Jan SR | 98 98 99 99 99 99 00 99 | SMS Racibórz SMS Racibórz SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Kraków SMS Oświęcim SMS Racibórz | 11 11 06 06 06 06 06 11 | NT 4:52.66 4:47.02 4:34.04 4:36.98 4:50.31 5:33.82 NT |
Seria 2 z 4, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wasiuk Jakub SO Lechowicz Filip Szarek Dawid Kuczma Jędrzej Ulatowski Wojciech SO Grzymski Mateusz Kalina Radosław SK Stanek Adam SO | 99 97 99 98 98 98 96 99 | SMS Oświęcim SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Oświęcim SMS Wrocław SMS Kraków SMS Oświęcim | 06 06 01 01 06 01 06 06 | 4:29.72 4:27.93 4:24.22 4:21.42 4:24.15 4:25.98 4:29.70 4:30.51 |
Seria 3 z 4, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Popis Emil SR Horała Damian Twarowski Jerzy SK Ptaszyński Mikołaj Jura Maciej Chmielewski Jakub Ławnik Jakub Safin Konrad SK | 98 96 95 95 96 99 99 96 | SMS Racibórz SMS Poznań SMS Kraków SMS Zielona Góra SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Wrocław SMS Kraków | 11 15 06 04 01 01 01 06 | 4:20.33 4:16.67 4:15.76 4:05.32 4:10.26 4:16.35 4:18.24 4:20.81 |
Seria 4 z 4, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jaszczak Wiktor Urbaniak Jan Kuświk Maciej Wojdak Wojciech SO Furtek Paweł Staniszewski Adam SS Kołodziejski Filip Goleniec Łukasz SO | 97 95 96 96 95 97 96 97 | SMS Wrocław SMS Poznań SMS Szczecin SMS Oświęcim SMS Szczecin SMS Szczecin SMS Zielona Góra SMS Oświęcim | 01 15 16 06 16 16 04 06 | 4:04.88 4:03.89 3:58.64 3:51.80 3:52.45 4:03.55 4:04.72 4:05.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 17/5/2014 - 17:01 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 17:01 |
1 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | NT |
2 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
3 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 4:02.55 |
4 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 3:50.50 |
5 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 3:55.00 |
6 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 4:10.00 |
7 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 17/5/2014 - 17:06 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 17:06 |
1 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | NT |
2 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | NT |
3 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 3:35.77 |
4 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 3:29.54 |
5 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 3:34.00 |
6 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 3:43.00 |
7 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 17/5/2014 - 17:11 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 17:11 |
1 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
2 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | NT |
3 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 4:34.00 |
4 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 4:16.65 |
5 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 4:25.00 |
6 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 4:36.55 |
7 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 17/5/2014 - 17:17 | Mężczyzn, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1, 17:17 |
1 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | NT |
2 | SMS Poznań 1 | SMS Poznań | 15 | NT |
3 | SMS Racibórz 1 | SMS Racibórz | 11 | 3:55.00 |
4 | SMS Kraków 1 | SMS Kraków | 06 | 3:44.44 |
5 | SMS Wrocław 1 | SMS Wrocław | 01 | 3:50.00 |
6 | SMS Szczecin 1 | SMS Szczecin | 16 | 3:58.55 |
7 | SMS Zielona Góra 1 | SMS Zielona Góra | 04 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |