Grand Prix Puchar Polski Kraków, 25- - 26-10-2014 |
1 - Grand Prix Puchar Polski BLOK I | 2014-10-25 - 9:00 |
Konkurencja 1 2014-10-25 - 9:00 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 4:39.31 | 814 |
50m: 100m: | 29.92 1:03.86 | 29.92 33.94 | 150m: 200m: | 1:40.45 2:16.14 | 36.59 35.69 | 250m: 300m: | 2:55.51 3:35.01 | 39.37 39.50 | 350m: 400m: | 4:07.77 4:39.31 | 32.76 31.54 |
2. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:54.27 | 696 |
50m: 100m: | 30.99 1:06.27 | 30.99 35.28 | 150m: 200m: | 1:43.58 2:20.24 | 37.31 36.66 | 250m: 300m: | 3:03.45 3:46.79 | 43.21 43.34 | 350m: 400m: | 4:21.31 4:54.27 | 34.52 32.96 |
3. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 4:56.83 | 678 |
50m: 100m: | 32.12 1:08.23 | 32.12 36.11 | 150m: 200m: | 1:45.63 2:21.42 | 37.40 35.79 | 250m: 300m: | 3:05.54 3:49.78 | 44.12 44.24 | 350m: 400m: | 4:24.13 4:56.83 | 34.35 32.70 |
4. | Gralewska Kalina SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 4:57.87 | 671 |
50m: 100m: | 31.78 1:08.23 | 31.78 36.45 | 150m: 200m: | 1:44.85 2:20.96 | 36.62 36.11 | 250m: 300m: | 3:04.01 3:48.13 | 43.05 44.12 | 350m: 400m: | 4:23.47 4:57.87 | 35.34 34.40 |
5. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 5:00.04 | 657 |
50m: 100m: | 32.23 1:08.75 | 32.23 36.52 | 150m: 200m: | 1:46.27 2:23.19 | 37.52 36.92 | 250m: 300m: | 3:07.22 3:51.92 | 44.03 44.70 | 350m: 400m: | 4:26.80 5:00.04 | 34.88 33.24 |
6. | Zbrojewska Michalina | 96 | Piątka Konstantynów Łódzki | 5:01.65 | 646 |
50m: 100m: | 31.81 1:08.77 | 31.81 36.96 | 150m: 200m: | 1:48.19 2:26.61 | 39.42 38.42 | 250m: 300m: | 3:08.01 3:50.18 | 41.40 42.17 | 350m: 400m: | 4:26.53 5:01.65 | 36.35 35.12 |
7. | Sproska Magdalena SK | 97 | Zryw Opole | 5:02.66 | 640 |
50m: 100m: | 31.57 1:07.86 | 31.57 36.29 | 150m: 200m: | 1:46.59 2:24.70 | 38.73 38.11 | 250m: 300m: | 3:08.21 3:52.73 | 43.51 44.52 | 350m: 400m: | 4:28.06 5:02.66 | 35.33 34.60 |
8. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 5:03.03 | 637 |
50m: 100m: | 31.29 1:07.47 | 31.29 36.18 | 150m: 200m: | 1:45.82 2:23.88 | 38.35 38.06 | 250m: 300m: | 3:05.69 3:49.40 | 41.81 43.71 | 350m: 400m: | 4:27.07 5:03.03 | 37.67 35.96 |
9. | Nieszporek Wiktoria | 99 | UKS 190 Łódź | 5:04.67 | 627 |
50m: 100m: | 33.04 1:10.84 | 33.04 37.80 | 150m: 200m: | 1:51.20 2:30.08 | 40.36 38.88 | 250m: 300m: | 3:12.02 3:53.61 | 41.94 41.59 | 350m: 400m: | 4:29.66 5:04.67 | 36.05 35.01 |
10. | Adamiec Dominika | 99 | Unia Oświęcim | 5:08.81 | 602 |
50m: 100m: | 31.43 1:08.51 | 31.43 37.08 | 150m: 200m: | 1:48.09 2:26.95 | 39.58 38.86 | 250m: 300m: | 3:10.99 3:56.80 | 44.04 45.81 | 350m: 400m: | 4:33.61 5:08.81 | 36.81 35.20 |
11. | Janiszewska Dominika SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 5:09.36 | 599 |
50m: 100m: | 31.94 1:08.63 | 31.94 36.69 | 150m: 200m: | 1:48.60 2:28.87 | 39.97 40.27 | 250m: 300m: | 3:11.80 3:55.65 | 42.93 43.85 | 350m: 400m: | 4:32.74 5:09.36 | 37.09 36.62 |
12. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 5:09.71 | 597 |
50m: 100m: | 32.02 1:09.09 | 32.02 37.07 | 150m: 200m: | 1:47.34 2:25.31 | 38.25 37.97 | 250m: 300m: | 3:11.11 3:55.83 | 45.80 44.72 | 350m: 400m: | 4:33.26 5:09.71 | 37.43 36.45 |
13. | Wolny Magdalena | 98 | AZS AWF Katowice | 5:12.60 | 581 |
50m: 100m: | 31.81 1:09.25 | 31.81 37.44 | 150m: 200m: | 1:48.36 2:27.32 | 39.11 38.96 | 250m: 300m: | 3:12.72 3:58.80 | 45.40 46.08 | 350m: 400m: | 4:36.12 5:12.60 | 37.32 36.48 |
14. | Bednarek Aleksandra | 98 | Jedynka Łódź | 5:12.67 | 580 |
50m: 100m: | 33.99 1:13.53 | 33.99 39.54 | 150m: 200m: | 1:54.30 2:33.67 | 40.77 39.37 | 250m: 300m: | 3:17.77 4:02.16 | 44.10 44.39 | 350m: 400m: | 4:38.23 5:12.67 | 36.07 34.44 |
15. | Helbing Justyna SK | 97 | Jordan Kraków | 5:15.21 | 566 |
50m: 100m: | 34.36 1:12.87 | 34.36 38.51 | 150m: 200m: | 1:54.35 2:34.38 | 41.48 40.03 | 250m: 300m: | 3:18.67 4:03.43 | 44.29 44.76 | 350m: 400m: | 4:39.47 5:15.21 | 36.04 35.74 |
16. | Leończuk Sara | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 5:15.28 | 566 |
50m: 100m: | 32.84 1:10.05 | 32.84 37.21 | 150m: 200m: | 1:51.30 2:30.17 | 41.25 38.87 | 250m: 300m: | 3:15.98 4:02.75 | 45.81 46.77 | 350m: 400m: | 4:39.83 5:15.28 | 37.08 35.45 |
17. | Śliwińska Marta | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:16.64 | 559 |
50m: 100m: | 33.19 1:11.48 | 33.19 38.29 | 150m: 200m: | 1:52.80 2:33.38 | 41.32 40.58 | 250m: 300m: | 3:20.03 4:06.17 | 46.65 46.14 | 350m: 400m: | 4:42.14 5:16.64 | 35.97 34.50 |
18. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 5:16.75 | 558 |
50m: 100m: | 33.28 1:11.82 | 33.28 38.54 | 150m: 200m: | 1:51.38 2:30.60 | 39.56 39.22 | 250m: 300m: | 3:17.61 4:05.13 | 47.01 47.52 | 350m: 400m: | 4:41.02 5:16.75 | 35.89 35.73 |
19. | Majszutowicz Paulina | 98 | MKP Szczecin | 5:18.40 | 549 |
50m: 100m: | 34.10 1:13.67 | 34.10 39.57 | 150m: 200m: | 1:58.41 2:40.02 | 44.74 41.61 | 250m: 300m: | 3:22.93 4:05.89 | 42.91 42.96 | 350m: 400m: | 4:43.08 5:18.40 | 37.19 35.32 |
20. | Sajecka Zofia | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 5:18.89 | 547 |
50m: 100m: | 32.17 1:10.07 | 32.17 37.90 | 150m: 200m: | 1:49.69 2:28.90 | 39.62 39.21 | 250m: 300m: | 3:15.65 4:03.57 | 46.75 47.92 | 350m: 400m: | 4:41.09 5:18.89 | 37.52 37.80 |
21. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 5:19.00 | 546 |
50m: 100m: | 33.84 1:12.88 | 33.84 39.04 | 150m: 200m: | 1:55.72 2:37.54 | 42.84 41.82 | 250m: 300m: | 3:22.86 4:08.36 | 45.32 45.50 | 350m: 400m: | 4:45.20 5:19.00 | 36.84 33.80 |
22. | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | Unia Oświęcim | 5:19.36 | 544 |
50m: 100m: | 33.87 1:12.85 | 33.87 38.98 | 150m: 200m: | 1:52.98 2:31.71 | 40.13 38.73 | 250m: 300m: | 3:18.85 4:07.05 | 47.14 48.20 | 350m: 400m: | 4:43.87 5:19.36 | 36.82 35.49 |
23. | Iwanowska Alexandra | 00 | Juvenia Wrocław | 5:19.38 | 544 |
50m: 100m: | 35.18 1:18.11 | 35.18 42.93 | 150m: 200m: | 1:59.47 2:40.33 | 41.36 40.86 | 250m: 300m: | 3:23.19 4:08.12 | 42.86 44.93 | 350m: 400m: | 4:44.88 5:19.38 | 36.76 34.50 |
24. | Kotowicz Anna | 98 | MOS Ełk | 5:19.47 | 544 |
50m: 100m: | 31.32 1:08.72 | 31.32 37.40 | 150m: 200m: | 1:50.76 2:31.53 | 42.04 40.77 | 250m: 300m: | 3:16.14 4:03.15 | 44.61 47.01 | 350m: 400m: | 4:42.31 5:19.47 | 39.16 37.16 |
25. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 5:20.52 | 539 |
50m: 100m: | 35.36 1:15.34 | 35.36 39.98 | 150m: 200m: | 1:56.22 2:36.37 | 40.88 40.15 | 250m: 300m: | 3:23.06 4:09.54 | 46.69 46.48 | 350m: 400m: | 4:45.60 5:20.52 | 36.06 34.92 |
26. | Kolbowicz Barbara | 99 | MKP Szczecin | 5:21.68 | 533 |
50m: 100m: | 33.91 1:13.65 | 33.91 39.74 | 150m: 200m: | 1:54.90 2:35.27 | 41.25 40.37 | 250m: 300m: | 3:20.74 4:06.97 | 45.47 46.23 | 350m: 400m: | 4:45.46 5:21.68 | 38.49 36.22 |
27. | Osiniak Ewa | 00 | Olimpijczyk 23 Lublin | 5:23.24 | 525 |
50m: 100m: | 34.81 1:16.19 | 34.81 41.38 | 150m: 200m: | 1:58.07 2:38.41 | 41.88 40.34 | 250m: 300m: | 3:23.70 4:10.00 | 45.29 46.30 | 350m: 400m: | 4:47.69 5:23.24 | 37.69 35.55 |
28. | Szafrańska Julia SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:23.58 | 523 |
50m: 100m: | 33.86 1:14.66 | 33.86 40.80 | 150m: 200m: | 1:55.89 2:36.79 | 41.23 40.90 | 250m: 300m: | 3:24.81 4:12.71 | 48.02 47.90 | 350m: 400m: | 4:48.82 5:23.58 | 36.11 34.76 |
29. | Tomoń Martyna SOc | 00 | CSTiR Strzyżów | 5:25.02 | 516 |
50m: 100m: | 34.23 1:14.39 | 34.23 40.16 | 150m: 200m: | 1:56.44 2:38.10 | 42.05 41.66 | 250m: 300m: | 3:24.47 4:11.34 | 46.37 46.87 | 350m: 400m: | 4:48.65 5:25.02 | 37.31 36.37 |
30. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 5:25.21 | 516 |
50m: 100m: | 34.44 1:15.43 | 34.44 40.99 | 150m: 200m: | 1:56.83 2:37.71 | 41.40 40.88 | 250m: 300m: | 3:23.54 4:10.44 | 45.83 46.90 | 350m: 400m: | 4:48.17 5:25.21 | 37.73 37.04 |
31. | Wosicka Wiktoria | 98 | MKP Szczecin | 5:27.02 | 507 |
50m: 100m: | 35.32 1:15.75 | 35.32 40.43 | 150m: 200m: | 1:57.43 2:36.76 | 41.68 39.33 | 250m: 300m: | 3:22.88 4:09.85 | 46.12 46.97 | 350m: 400m: | 4:49.22 5:27.02 | 39.37 37.80 |
32. | Jarocha Wiktoria SOc | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:28.56 | 500 |
50m: 100m: | 34.20 1:13.00 | 34.20 38.80 | 150m: 200m: | 1:53.99 2:34.80 | 40.99 40.81 | 250m: 300m: | 3:23.11 4:12.47 | 48.31 49.36 | 350m: 400m: | 4:50.92 5:28.56 | 38.45 37.64 |
33. | Macková Natália | 00 | STU Trnava | 5:31.93 | 485 |
50m: 100m: | 35.26 1:16.66 | 35.26 41.40 | 150m: 200m: | 1:59.75 2:41.66 | 43.09 41.91 | 250m: 300m: | 3:29.42 4:17.29 | 47.76 47.87 | 350m: 400m: | 4:55.64 5:31.93 | 38.35 36.29 |
34. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 5:39.29 | 454 |
50m: 100m: | 36.58 1:20.95 | 36.58 44.37 | 150m: 200m: | 2:04.08 2:49.10 | 43.13 45.02 | 250m: 300m: | 3:35.49 4:22.21 | 46.39 46.72 | 350m: 400m: | 5:01.49 5:39.29 | 39.28 37.80 |
35. | Łosak Wiktoria | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:42.80 | 440 |
50m: 100m: | 34.99 1:16.90 | 34.99 41.91 | 150m: 200m: | 2:03.09 2:47.69 | 46.19 44.60 | 250m: 300m: | 3:35.36 4:25.09 | 47.67 49.73 | 350m: 400m: | 5:04.26 5:42.80 | 39.17 38.54 |
36. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 5:45.17 | 431 |
50m: 100m: | 35.86 1:18.74 | 35.86 42.88 | 150m: 200m: | 2:02.17 2:44.72 | 43.43 42.55 | 250m: 300m: | 3:34.52 4:24.24 | 49.80 49.72 | 350m: 400m: | 5:05.11 5:45.17 | 40.87 40.06 |
37. | Domagała Julia | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:50.94 | 410 |
50m: 100m: | 35.84 1:19.51 | 35.84 43.67 | 150m: 200m: | 2:03.36 2:45.97 | 43.85 42.61 | 250m: 300m: | 3:35.67 4:26.29 | 49.70 50.62 | 350m: 400m: | 5:08.73 5:50.94 | 42.44 42.21 |
NIE UK. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2014-10-25 - 9:30 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szwedzki Dawid | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 4:20.18 | 741 |
50m: 100m: | 27.89 59.63 | 27.89 31.74 | 150m: 200m: | 1:33.01 2:05.81 | 33.38 32.80 | 250m: 300m: | 2:42.06 3:18.94 | 36.25 36.88 | 350m: 400m: | 3:50.07 4:20.18 | 31.13 30.11 |
2. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 4:21.35 | 731 |
50m: 100m: | 27.62 59.44 | 27.62 31.82 | 150m: 200m: | 1:31.68 2:03.71 | 32.24 32.03 | 250m: 300m: | 2:42.11 3:20.54 | 38.40 38.43 | 350m: 400m: | 3:51.17 4:21.35 | 30.63 30.18 |
3. | Zbutowicz Karol | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:23.20 | 716 |
50m: 100m: | 28.87 1:01.99 | 28.87 33.12 | 150m: 200m: | 1:36.89 2:10.65 | 34.90 33.76 | 250m: 300m: | 2:46.87 3:22.76 | 36.22 35.89 | 350m: 400m: | 3:53.64 4:23.20 | 30.88 29.56 |
4. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 4:24.19 | 708 |
50m: 100m: | 28.42 1:01.62 | 28.42 33.20 | 150m: 200m: | 1:35.14 2:07.60 | 33.52 32.46 | 250m: 300m: | 2:44.83 3:22.86 | 37.23 38.03 | 350m: 400m: | 3:54.07 4:24.19 | 31.21 30.12 |
5. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświęcim | 4:30.01 | 663 |
50m: 100m: | 29.26 1:02.87 | 29.26 33.61 | 150m: 200m: | 1:38.23 2:13.23 | 35.36 35.00 | 250m: 300m: | 2:50.87 3:29.31 | 37.64 38.44 | 350m: 400m: | 4:00.29 4:30.01 | 30.98 29.72 |
6. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 4:30.08 | 662 |
50m: 100m: | 27.92 1:00.80 | 27.92 32.88 | 150m: 200m: | 1:35.74 2:09.91 | 34.94 34.17 | 250m: 300m: | 2:50.68 3:31.43 | 40.77 40.75 | 350m: 400m: | 4:01.83 4:30.08 | 30.40 28.25 |
7. | Wertepny Damian | 96 | Shark Rudna | 4:34.77 | 629 |
50m: 100m: | 29.48 1:03.30 | 29.48 33.82 | 150m: 200m: | 1:38.29 2:12.37 | 34.99 34.08 | 250m: 300m: | 2:51.68 3:31.67 | 39.31 39.99 | 350m: 400m: | 4:03.47 4:34.77 | 31.80 31.30 |
8. | Morawski Krzysztof | 94 | AZS AWF Warszawa | 4:34.88 | 628 |
50m: 100m: | 27.67 1:00.49 | 27.67 32.82 | 150m: 200m: | 1:34.41 2:06.79 | 33.92 32.38 | 250m: 300m: | 2:47.23 3:28.27 | 40.44 41.04 | 350m: 400m: | 4:02.25 4:34.88 | 33.98 32.63 |
9. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 4:35.67 | 623 |
50m: 100m: | 29.52 1:03.32 | 29.52 33.80 | 150m: 200m: | 1:39.61 2:14.47 | 36.29 34.86 | 250m: 300m: | 2:54.10 3:32.96 | 39.63 38.86 | 350m: 400m: | 4:05.19 4:35.67 | 32.23 30.48 |
10. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 4:36.38 | 618 |
50m: 100m: | 29.61 1:03.64 | 29.61 34.03 | 150m: 200m: | 1:39.82 2:15.14 | 36.18 35.32 | 250m: 300m: | 2:53.98 3:33.74 | 38.84 39.76 | 350m: 400m: | 4:05.97 4:36.38 | 32.23 30.41 |
11. | Januszanis Jakub | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 4:39.15 | 600 |
50m: 100m: | 30.06 1:04.78 | 30.06 34.72 | 150m: 200m: | 1:41.43 2:17.58 | 36.65 36.15 | 250m: 300m: | 2:55.97 3:35.27 | 38.39 39.30 | 350m: 400m: | 4:08.34 4:39.15 | 33.07 30.81 |
12. | Kubot Szymon SZG | 97 | Warta Poznań | 4:40.14 | 594 |
50m: 100m: | 29.11 1:02.25 | 29.11 33.14 | 150m: 200m: | 1:39.63 2:15.96 | 37.38 36.33 | 250m: 300m: | 2:55.22 3:34.71 | 39.26 39.49 | 350m: 400m: | 4:08.30 4:40.14 | 33.59 31.84 |
13. | Falis Dawid | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:40.29 | 593 |
50m: 100m: | 28.83 1:02.21 | 28.83 33.38 | 150m: 200m: | 1:38.91 2:14.99 | 36.70 36.08 | 250m: 300m: | 2:54.35 3:35.54 | 39.36 41.19 | 350m: 400m: | 4:09.00 4:40.29 | 33.46 31.29 |
14. | Powroźnik Konrad | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:40.33 | 592 |
50m: 100m: | 29.32 1:03.46 | 29.32 34.14 | 150m: 200m: | 1:39.23 2:14.78 | 35.77 35.55 | 250m: 300m: | 2:54.36 3:35.43 | 39.58 41.07 | 350m: 400m: | 4:08.10 4:40.33 | 32.67 32.23 |
15. | Bodzioch Andrzej | 98 | MKP Szczecin | 4:40.39 | 592 |
50m: 100m: | 29.66 1:03.76 | 29.66 34.10 | 150m: 200m: | 1:38.58 2:13.60 | 34.82 35.02 | 250m: 300m: | 2:54.67 3:35.55 | 41.07 40.88 | 350m: 400m: | 4:08.90 4:40.39 | 33.35 31.49 |
16. | Lechowicz Filip SO | 97 | Korona Kraków | 4:41.17 | 587 |
50m: 100m: | 30.29 1:06.61 | 30.29 36.32 | 150m: 200m: | 1:42.93 2:17.59 | 36.32 34.66 | 250m: 300m: | 2:56.19 3:36.16 | 38.60 39.97 | 350m: 400m: | 4:09.79 4:41.17 | 33.63 31.38 |
17. | Pietrzak Dawid | 97 | MKP Szczecin | 4:41.26 | 587 |
50m: 100m: | 28.83 1:02.15 | 28.83 33.32 | 150m: 200m: | 1:37.81 2:13.59 | 35.66 35.78 | 250m: 300m: | 2:54.97 3:36.45 | 41.38 41.48 | 350m: 400m: | 4:09.62 4:41.26 | 33.17 31.64 |
18. | Kaczorowski Jakub | 97 | Żoliborz Warszawa | 4:41.31 | 586 |
50m: 100m: | 30.60 1:05.92 | 30.60 35.32 | 150m: 200m: | 1:43.23 2:18.83 | 37.31 35.60 | 250m: 300m: | 2:58.35 3:38.50 | 39.52 40.15 | 350m: 400m: | 4:10.41 4:41.31 | 31.91 30.90 |
19. | Burzawa Mateusz | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:41.36 | 586 |
50m: 100m: | 29.08 1:02.10 | 29.08 33.02 | 150m: 200m: | 1:40.21 2:16.66 | 38.11 36.45 | 250m: 300m: | 2:57.93 3:39.22 | 41.27 41.29 | 350m: 400m: | 4:11.25 4:41.36 | 32.03 30.11 |
20. | Kempa Mikołaj | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:42.05 | 582 |
50m: 100m: | 30.33 1:04.12 | 30.33 33.79 | 150m: 200m: | 1:40.49 2:16.19 | 36.37 35.70 | 250m: 300m: | 2:55.83 3:36.80 | 39.64 40.97 | 350m: 400m: | 4:09.94 4:42.05 | 33.14 32.11 |
21. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:43.83 | 571 |
50m: 100m: | 29.86 1:03.99 | 29.86 34.13 | 150m: 200m: | 1:40.72 2:16.35 | 36.73 35.63 | 250m: 300m: | 2:56.28 3:37.34 | 39.93 41.06 | 350m: 400m: | 4:11.51 4:43.83 | 34.17 32.32 |
22. | Blachura Patryk | 99 | Victoria Kozy | 4:44.10 | 569 |
50m: 100m: | 30.08 1:04.63 | 30.08 34.55 | 150m: 200m: | 1:40.50 2:15.72 | 35.87 35.22 | 250m: 300m: | 2:58.09 3:40.36 | 42.37 42.27 | 350m: 400m: | 4:13.18 4:44.10 | 32.82 30.92 |
23. | Zwoliński Marcin | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:44.16 | 569 |
50m: 100m: | 30.11 1:03.83 | 30.11 33.72 | 150m: 200m: | 1:40.73 2:16.26 | 36.90 35.53 | 250m: 300m: | 2:56.66 3:38.72 | 40.40 42.06 | 350m: 400m: | 4:11.65 4:44.16 | 32.93 32.51 |
24. | Sumara Beniamin | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:45.71 | 560 |
50m: 100m: | 30.49 1:05.41 | 30.49 34.92 | 150m: 200m: | 1:43.09 2:20.13 | 37.68 37.04 | 250m: 300m: | 3:01.38 3:42.48 | 41.25 41.10 | 350m: 400m: | 4:15.03 4:45.71 | 32.55 30.68 |
25. | Danilewski Maciej | 98 | Juvenia Białystok | 4:48.13 | 546 |
50m: 100m: | 29.64 1:04.82 | 29.64 35.18 | 150m: 200m: | 1:41.44 2:17.69 | 36.62 36.25 | 250m: 300m: | 2:59.16 3:40.69 | 41.47 41.53 | 350m: 400m: | 4:15.83 4:48.13 | 35.14 32.30 |
26. | Wolanek Szymon | 96 | AZS UŁ PŁ Łódź | 4:48.45 | 544 |
50m: 100m: | 29.45 1:03.73 | 29.45 34.28 | 150m: 200m: | 1:40.53 2:17.85 | 36.80 37.32 | 250m: 300m: | 2:59.33 3:41.49 | 41.48 42.16 | 350m: 400m: | 4:15.17 4:48.45 | 33.68 33.28 |
27. | Adamczyk Patryk SSz | 97 | MKP Szczecin | 4:48.46 | 544 |
50m: 100m: | 29.92 1:04.54 | 29.92 34.62 | 150m: 200m: | 1:42.65 2:19.85 | 38.11 37.20 | 250m: 300m: | 3:01.96 3:44.01 | 42.11 42.05 | 350m: 400m: | 4:17.15 4:48.46 | 33.14 31.31 |
28. | Maciejewski Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 4:49.32 | 539 |
50m: 100m: | 29.19 1:03.96 | 29.19 34.77 | 150m: 200m: | 1:40.99 2:18.27 | 37.03 37.28 | 250m: 300m: | 3:00.50 3:43.63 | 42.23 43.13 | 350m: 400m: | 4:17.07 4:49.32 | 33.44 32.25 |
29. | Gryz Dawid SSz | 99 | MKP Szczecin | 4:50.61 | 532 |
50m: 100m: | 29.66 1:03.59 | 29.66 33.93 | 150m: 200m: | 1:39.79 2:15.01 | 36.20 35.22 | 250m: 300m: | 2:58.76 3:43.88 | 43.75 45.12 | 350m: 400m: | 4:17.77 4:50.61 | 33.89 32.84 |
30. | Sola Kornel SOc | 97 | Fala Kraśnik | 4:52.50 | 521 |
50m: 100m: | 31.22 1:05.93 | 31.22 34.71 | 150m: 200m: | 1:44.71 2:22.22 | 38.78 37.51 | 250m: 300m: | 3:01.96 3:43.84 | 39.74 41.88 | 350m: 400m: | 4:19.01 4:52.50 | 35.17 33.49 |
31. | Laskowski Michał | 99 | Delfin Gdynia | 4:52.73 | 520 |
50m: 100m: | 32.28 1:08.94 | 32.28 36.66 | 150m: 200m: | 1:44.48 2:20.17 | 35.54 35.69 | 250m: 300m: | 3:02.73 3:45.79 | 42.56 43.06 | 350m: 400m: | 4:19.46 4:52.73 | 33.67 33.27 |
32. | Napieraj Jan SWwa | 98 | Polonia Warszawa | 4:53.40 | 517 |
50m: 100m: | 30.81 1:06.49 | 30.81 35.68 | 150m: 200m: | 1:43.12 2:18.70 | 36.63 35.58 | 250m: 300m: | 3:02.48 3:46.59 | 43.78 44.11 | 350m: 400m: | 4:20.79 4:53.40 | 34.20 32.61 |
33. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 4:54.59 | 510 |
50m: 100m: | 31.56 1:08.35 | 31.56 36.79 | 150m: 200m: | 1:46.42 2:23.61 | 38.07 37.19 | 250m: 300m: | 3:05.06 3:47.34 | 41.45 42.28 | 350m: 400m: | 4:21.28 4:54.59 | 33.94 33.31 |
34. | Drozd Tymoteusz | 99 | Unia Oświęcim | 4:54.60 | 510 |
50m: 100m: | 31.35 1:07.10 | 31.35 35.75 | 150m: 200m: | 1:44.91 2:21.99 | 37.81 37.08 | 250m: 300m: | 3:03.95 3:46.53 | 41.96 42.58 | 350m: 400m: | 4:21.41 4:54.60 | 34.88 33.19 |
35. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:56.97 | 498 |
50m: 100m: | 30.11 1:06.44 | 30.11 36.33 | 150m: 200m: | 1:46.86 2:26.59 | 40.42 39.73 | 250m: 300m: | 3:07.04 3:47.85 | 40.45 40.81 | 350m: 400m: | 4:23.16 4:56.97 | 35.31 33.81 |
36. | Orzechowski Kacper | 00 | Nawa Skierniewice | 4:57.81 | 494 |
50m: 100m: | 30.32 1:05.98 | 30.32 35.66 | 150m: 200m: | 1:45.23 2:24.32 | 39.25 39.09 | 250m: 300m: | 3:04.69 3:46.03 | 40.37 41.34 | 350m: 400m: | 4:22.71 4:57.81 | 36.68 35.10 |
37. | Orłowski Kamil SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 4:58.21 | 492 |
50m: 100m: | 30.50 1:06.01 | 30.50 35.51 | 150m: 200m: | 1:44.03 2:21.75 | 38.02 37.72 | 250m: 300m: | 3:05.69 3:50.58 | 43.94 44.89 | 350m: 400m: | 4:25.51 4:58.21 | 34.93 32.70 |
38. | Marczuk Szymon | 99 | Unia Oświęcim | 4:59.94 | 484 |
50m: 100m: | 31.74 1:08.11 | 31.74 36.37 | 150m: 200m: | 1:47.47 2:25.54 | 39.36 38.07 | 250m: 300m: | 3:08.13 3:52.06 | 42.59 43.93 | 350m: 400m: | 4:26.77 4:59.94 | 34.71 33.17 |
39. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 5:02.75 | 470 |
50m: 100m: | 30.93 1:07.73 | 30.93 36.80 | 150m: 200m: | 1:46.92 2:24.23 | 39.19 37.31 | 250m: 300m: | 3:07.18 3:51.26 | 42.95 44.08 | 350m: 400m: | 4:29.30 5:02.75 | 38.04 33.45 |
40. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 5:03.47 | 467 |
50m: 100m: | 31.63 1:07.94 | 31.63 36.31 | 150m: 200m: | 1:46.08 2:24.41 | 38.14 38.33 | 250m: 300m: | 3:08.46 3:52.68 | 44.05 44.22 | 350m: 400m: | 4:28.61 5:03.47 | 35.93 34.86 |
41. | Gwóżdż Jan | 99 | Unia Oświęcim | 5:04.37 | 463 |
50m: 100m: | 32.81 1:10.38 | 32.81 37.57 | 150m: 200m: | 1:48.18 2:25.13 | 37.80 36.95 | 250m: 300m: | 3:09.30 3:54.78 | 44.17 45.48 | 350m: 400m: | 4:30.19 5:04.37 | 35.41 34.18 |
42. | Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:05.41 | 458 |
50m: 100m: | 32.47 1:10.84 | 32.47 38.37 | 150m: 200m: | 1:50.78 2:30.22 | 39.94 39.44 | 250m: 300m: | 3:12.20 3:54.37 | 41.98 42.17 | 350m: 400m: | 4:30.67 5:05.41 | 36.30 34.74 |
43. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 5:08.77 | 443 |
50m: 100m: | 31.25 1:08.58 | 31.25 37.33 | 150m: 200m: | 1:46.91 2:24.69 | 38.33 37.78 | 250m: 300m: | 3:10.13 3:55.74 | 45.44 45.61 | 350m: 400m: | 4:32.96 5:08.77 | 37.22 35.81 |
44. | Woźniak Kamil | 00 | Sokół Kolbuszowa Dln. | 5:12.25 | 429 |
50m: 100m: | 31.16 1:08.69 | 31.16 37.53 | 150m: 200m: | 1:50.56 2:30.91 | 41.87 40.35 | 250m: 300m: | 3:16.01 4:01.34 | 45.10 45.33 | 350m: 400m: | 4:36.95 5:12.25 | 35.61 35.30 |
45. | Pietrzyk Cezary SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:15.33 | 416 |
50m: 100m: | 31.34 1:07.88 | 31.34 36.54 | 150m: 200m: | 1:50.34 2:32.63 | 42.46 42.29 | 250m: 300m: | 3:16.65 4:02.70 | 44.02 46.05 | 350m: 400m: | 4:39.61 5:15.33 | 36.91 35.72 |
46. | Bartkowski Jakub SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:17.91 | 406 |
50m: 100m: | 30.35 1:07.21 | 30.35 36.86 | 150m: 200m: | 1:48.46 2:28.31 | 41.25 39.85 | 250m: 300m: | 3:16.53 4:05.83 | 48.22 49.30 | 350m: 400m: | 4:43.11 5:17.91 | 37.28 34.80 |
47. | Skuba Marcin | 98 | Orka Zamość | 5:27.63 | 371 |
50m: 100m: | 29.85 1:06.51 | 29.85 36.66 | 150m: 200m: | 1:46.76 2:27.59 | 40.25 40.83 | 250m: 300m: | 3:18.11 4:10.36 | 50.52 52.25 | 350m: 400m: | 4:50.12 5:27.63 | 39.76 37.51 |
DYSKW. | Gąsior Patryk | 94 | AZS AWF Warszawa | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:38), O16 | |||||||||
DYSKW. | Balabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:38) | |||||||||
DYSKW. | Masłowski Konrad | 99 | Unia Oświęcim | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2014-10-25 - 10:11 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.65 | 838 | |||
2. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 25.85 | 726 | |||
3. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 26.00 | 714 | |||
4. | Janiczek Joanna SO | 96 | Unia Oświęcim | 26.09 | 706 | |||
5. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 26.28 | 691 | |||
6. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 26.31 | 689 | |||
7. | Kita Katarzyna | 95 | AZS AGH Kraków | 26.41 | 681 | |||
8. | Jankowska Klaudia | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 26.56 | 669 | |||
9. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 26.60 | 666 | |||
10. | Gorniak Katarzyna | 95 | AZS AGH Kraków | 26.65 | 663 | |||
11. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 26.67 | 661 | |||
12. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 26.68 | 660 | |||
13. | Roman Magdalena SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 26.73 | 657 | |||
14. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Łódzki | 27.09 | 631 | |||
15. | Wilczek Zofia SK | 98 | Jordan Kraków | 27.19 | 624 | |||
16. | Borkowska Lucyna SZG | 97 | Sambor Tczew | 27.35 | 613 | |||
17. | Długołęcka Karolina SK | 96 | Unia Busko Zdrój | 27.44 | 607 | |||
18. | Augustyniak Katarzyna | 98 | Korner Zielona Góra | 27.48 | 604 | |||
19. | Koluch Julia | 00 | Kapry-Armexim Pruszków | 27.49 | 604 | |||
20. | Jagoda Weronika | 95 | AZS AWF Katowice | 27.50 | 603 | |||
Pożarowszczyk Beata | 91 | Juvenia Wrocław | 27.50 | 603 | ||||
22. | Górecka Marta | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 27.53 | 601 | |||
23. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Limanowa-swim | 27.55 | 600 | |||
24. | Lewandowska Aleksandra | 98 | MKP Szczecin | 27.56 | 599 | |||
25. | Lesińska Kinga | 95 | MKP Szczecin | 27.64 | 594 | |||
Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 27.64 | 594 | ||||
27. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 27.66 | 593 | |||
28. | Stasinowska Katarzyna | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 27.69 | 591 | |||
29. | Margula Weronika | 00 | MKP Szczecin | 27.76 | 586 | |||
30. | Reks Aleksandra | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 27.80 | 584 | |||
31. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | UKS SP 19 Łódź | 27.88 | 579 | |||
32. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 27.92 | 576 | |||
33. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 27.98 | 573 | |||
34. | Kolodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 28.04 | 569 | |||
35. | Żarnowska Karolina SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 28.08 | 566 | |||
Burska Justyna | 95 | Piątka Konstantynów Łódzki | 28.08 | 566 | ||||
Lisowska Wiktoria | 00 | Juvenia Białystok | 28.08 | 566 | ||||
38. | Węckowska Ewa | 99 | Shark Rudna | 28.11 | 565 | |||
39. | Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.18 | 560 | |||
40. | Gawlicka Maja SZG | 98 | Korner Zielona Góra | 28.24 | 557 | |||
41. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 28.25 | 556 | |||
42. | Zachoszcz Joanna | 93 | AZS UWM Olsztyn | 28.26 | 556 | |||
43. | Aleksandrowicz Arleta | 96 | Olimpijczyk Suwałki | 28.34 | 551 | |||
44. | Pankowska Wiktoria | 98 | Unia Oświęcim | 28.47 | 543 | |||
45. | Węcławiak Irena | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 28.49 | 542 | |||
46. | Kapłon Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 28.51 | 541 | |||
47. | Tomiałowicz Karolina | 99 | Kapry-Armexim Pruszków | 28.56 | 538 | |||
48. | Nawaryńska Katarzyna SR | 96 | Victoria Racibórz | 28.62 | 535 | |||
49. | Senetelska Olga SK | 97 | Jordan Kraków | 28.68 | 532 | |||
50. | Pilarska Zofia | 97 | Jagiellonka Warszawa | 28.75 | 528 | |||
51. | Wikieł Manuela | 92 | AZS UWM Olsztyn | 28.78 | 526 | |||
Osiniak Ewa | 00 | Olimpijczyk 23 Lublin | 28.78 | 526 | ||||
53. | Masárová Sandra | 96 | STU Trnava | 28.81 | 524 | |||
54. | Żarłok Martyna SK | 97 | Jordan Kraków | 28.83 | 523 | |||
55. | Milewska Marta | 96 | AZS AWF Katowice | 28.96 | 516 | |||
56. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 28.98 | 515 | |||
57. | Gorczyca Oliwia | 00 | SMS Galicja Kraków | 28.99 | 515 | |||
58. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 29.04 | 512 | |||
Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | 512 | ||||
60. | Szafrańska Julia SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 29.08 | 510 | |||
61. | Junak Nikola | 00 | Delfin Łódź | 29.19 | 504 | |||
62. | Nieszporek Wiktoria | 99 | UKS 190 Łódź | 29.25 | 501 | |||
63. | Kościk Patrycja | 98 | Sparta Biłgoraj | 29.27 | 500 | |||
64. | Rogala Julia | 00 | Fala Ropczyce | 29.29 | 499 | |||
65. | Sobik Oliwia | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.33 | 497 | |||
66. | Rostowska Wiktoria | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.34 | 496 | |||
67. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.42 | 492 | |||
Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 29.42 | 492 | ||||
69. | Olszewska Zuzanna | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.45 | 491 | |||
70. | Szymańska Monika | 96 | Omega Kleszczów | 29.46 | 490 | |||
71. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.48 | 489 | |||
Rzepczyńska Patrycja | 99 | Unia Oświęcim | 29.48 | 489 | ||||
73. | Górska Julia | 00 | Skalar Warszawa | 29.54 | 486 | |||
74. | Bakuniak Hanna | 96 | MKP Szczecin | 29.59 | 484 | |||
75. | Kobuszewska Karolina | 96 | Huragan Sosnowiec | 29.62 | 483 | |||
76. | Sarna Katarzyna | 98 | Nawa Skierniewice | 29.63 | 482 | |||
77. | Malewicka Gabriela | 00 | Juvenia Białystok | 29.71 | 478 | |||
78. | Wojciechowska Maria | 00 | Unia Oświęcim | 29.79 | 474 | |||
79. | Adamska Nikola | 96 | Kapry-Armexim Pruszków | 29.80 | 474 | |||
80. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 29.90 | 469 | |||
81. | Mycak Katarzyna | 98 | Unia Oświęcim | 29.95 | 467 | |||
82. | Warian Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.98 | 465 | |||
83. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.14 | 458 | |||
84. | Kieraga Marta | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.28 | 452 | |||
85. | Świeca Kamila | 97 | Sokół Rzeszów | 30.29 | 451 | |||
86. | Podleśny Emilia | 00 | SMS Galicja Kraków | 30.42 | 445 | |||
87. | Mrugacz Dominika | 00 | SMS Galicja Kraków | 30.46 | 444 | |||
88. | Litwiejko Karolina | 99 | Juvenia Białystok | 30.59 | 438 | |||
89. | Noworzyn Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.71 | 433 | |||
90. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 30.78 | 430 | |||
91. | Sokólska Magdalena | 99 | Juvenia Białystok | 30.95 | 423 | |||
92. | Rzewuska Adrianna | 97 | Kapry-Armexim Pruszków | 31.15 | 415 | |||
93. | Watoła Martyna | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 31.64 | 396 | |||
94. | Polarz Natalia | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 31.67 | 395 | |||
95. | Woźny Magdalena | 96 | Jasień Sucha Besk. | 31.71 | 393 | |||
96. | Żyłka Natalia | 00 | Fala Ropczyce | 32.35 | 370 | |||
97. | Gryc Izabela | 00 | Juvenia Białystok | 32.77 | 356 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2014-10-25 - 10:26 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczepański Sebastian SZG | 95 | Korner Zielona Góra | 22.18 | 766 | |||
2. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 22.41 | 743 | |||
3. | Korzeniowski Paweł | 85 | AZS AWF Warszawa | 22.46 | 738 | |||
4. | Wysoczynski Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 22.56 | 728 | |||
5. | Świtkowski Jan | 94 | Skarpa Lublin | 22.58 | 726 | |||
6. | Púchly Tomáš | 98 | STU Trnava | 22.74 | 711 | |||
7. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 22.85 | 701 | |||
8. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 23.12 | 676 | |||
9. | Kawęcki Radosław | 91 | Korner Zielona Góra | 23.14 | 675 | |||
10. | Chudy Michał | 97 | Wodnik Rawicz | 23.15 | 674 | |||
11. | Gawrysiak Przemysław | 92 | Omega Kleszczów | 23.16 | 673 | |||
12. | Wypych Filip | 91 | AZS UŁ PŁ Łódź | 23.25 | 665 | |||
13. | Zgierski Maksymilian | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 23.33 | 658 | |||
14. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 23.37 | 655 | |||
15. | Dymerski Szymon | 93 | MKP Szczecin | 23.39 | 653 | |||
16. | Zieliński Dawid | 92 | MKP Szczecin | 23.43 | 650 | |||
17. | Falaciński Maciej SK | 96 | Jordan Kraków | 23.48 | 646 | |||
18. | Sendyk Paweł | 97 | MKP Szczecin | 23.50 | 644 | |||
Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 23.50 | 644 | ||||
20. | Kołodziejski Mateusz | 92 | Korner Zielona Góra | 23.51 | 643 | |||
21. | Pelc Krzysztof | 91 | Manta Jelcz-Laskowice | 23.52 | 642 | |||
22. | Bugdol Rafał | 95 | AZS PWSZ Racibórz | 23.56 | 639 | |||
23. | Brzuś Michał | 97 | Orka Zamość | 23.67 | 630 | |||
24. | Haas Mateusz | 88 | Delfin Toruń | 23.72 | 626 | |||
Golczyk Szymon | 96 | Korner Zielona Góra | 23.72 | 626 | ||||
26. | Warwas Szymon | 95 | AZS AWF Katowice | 23.74 | 625 | |||
27. | Mikicin Miłosz | 93 | AZS AWF Warszawa | 23.78 | 622 | |||
28. | Kolczyński Stanisław | 97 | Kapry-Armexim Pruszków | 23.85 | 616 | |||
29. | Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 23.91 | 611 | |||
30. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 23.96 | 608 | |||
31. | Brzostowski Axel | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 23.97 | 607 | |||
32. | Łopaciński Kacper | 95 | Foka Sandomierz | 23.99 | 605 | |||
33. | Książek Sebastian SOc | 96 | KSZO Ostrowiec Św. | 24.04 | 602 | |||
34. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.05 | 601 | |||
Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 24.05 | 601 | ||||
36. | Litwa Krzysztof SK | 96 | Jordan Kraków | 24.06 | 600 | |||
37. | Ungeheuer Mateusz SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 24.07 | 599 | |||
38. | Jankiewicz Krzysztof | 91 | Nawa Skierniewice | 24.08 | 599 | |||
39. | Hodur Filip | 97 | Polonia Warszawa | 24.15 | 593 | |||
40. | Kisiel Adrian | 93 | AZS PWSZ Racibórz | 24.21 | 589 | |||
Piechowiak Michał SZG | 98 | Korner Zielona Góra | 24.21 | 589 | ||||
42. | Kołodziejski Filip | 96 | Korner Zielona Góra | 24.24 | 587 | |||
43. | Chupka Radosław SK | 96 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 24.27 | 585 | |||
44. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.35 | 579 | |||
45. | Ostrowski Karol SSz | 99 | Neptun Stargard Szcz. | 24.39 | 576 | |||
Bartoszewski Wojciech | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.39 | 576 | ||||
47. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 24.43 | 573 | |||
48. | Kasztelan Mateusz | 98 | MOS Ełk | 24.44 | 573 | |||
49. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 24.49 | 569 | |||
50. | Iłendo Piotr | 93 | Juvenia Białystok | 24.50 | 568 | |||
51. | Graca Bernardo | 93 | Małopolski OZP | 24.52 | 567 | |||
Morawski Krzysztof | 94 | AZS AWF Warszawa | 24.52 | 567 | ||||
53. | Karkut Kamil SK | 96 | Ikar Mielec | 24.53 | 566 | |||
54. | Sadłowski Piotr | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 24.54 | 566 | |||
Kaźmierczak Wojciech | 97 | Skalar Warszawa | 24.54 | 566 | ||||
56. | Dytkowski Jan SOc | 97 | KSZO Ostrowiec Św. | 24.59 | 562 | |||
57. | Fedorowicz Jakub SK | 97 | Wodnik Radom | 24.62 | 560 | |||
58. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 24.63 | 559 | |||
59. | Łowicki Marcin | 95 | Nawa Skierniewice | 24.64 | 559 | |||
60. | Karaś Sebastian | 91 | AZS AWF Warszawa | 24.66 | 557 | |||
61. | Tombarkiewicz Józef SK | 97 | Jordan Kraków | 24.69 | 555 | |||
62. | Pytlarczyk Szymon SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 24.70 | 555 | |||
Jarmuła Miłosz SK | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 24.70 | 555 | ||||
Ptaszyński Mikołaj | 95 | AZS AWF Warszawa | 24.70 | 555 | ||||
65. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 24.71 | 554 | |||
66. | Sternak Piotr | 98 | MZOS Płock | 24.74 | 552 | |||
67. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 24.76 | 551 | |||
Wiak Jakub | 95 | Olimpijczyk 23 Lublin | 24.76 | 551 | ||||
69. | Felińczak Wojciech | 96 | Delfin Łódź | 24.81 | 547 | |||
Wawrzynkiewicz Piotr | 98 | MKP Szczecin | 24.81 | 547 | ||||
Filek Bernard | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.81 | 547 | ||||
72. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 24.83 | 546 | |||
73. | Andrejko Szymon SR | 96 | Górnik Radlin | 24.90 | 541 | |||
74. | Skiba Dominik | 98 | Fala Ropczyce | 24.92 | 540 | |||
75. | Wróbel Andrzej | 94 | AZS PWSZ Racibórz | 24.93 | 539 | |||
76. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 24.94 | 539 | |||
77. | Kochański Wojciech | 97 | AZS AWF Katowice | 24.95 | 538 | |||
78. | Król Bartosz | 98 | Kormoran Olsztyn | 24.98 | 536 | |||
79. | Królik Paweł | 99 | Juvenia Białystok | 25.09 | 529 | |||
80. | Kabziński Dominik | 99 | Polonia Warszawa | 25.20 | 522 | |||
81. | Koput Kamil | 00 | Polonia Warszawa | 25.21 | 522 | |||
Filuś Sebastian | 92 | AZS PWSZ Racibórz | 25.21 | 522 | ||||
83. | Rubaj Adrian SK | 96 | Jordan Kraków | 25.22 | 521 | |||
84. | Popis Emil | 98 | Victoria Racibórz | 25.23 | 520 | |||
85. | Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 25.26 | 519 | |||
86. | Kurowski Szymon | 98 | AZS AWF Katowice | 25.28 | 517 | |||
87. | Hodur Dawid | 99 | Polonia Warszawa | 25.29 | 517 | |||
88. | Żybura Kornel | 95 | Bobry Dębica | 25.39 | 511 | |||
89. | Zawadzki Szymon | 99 | Juvenia Białystok | 25.40 | 510 | |||
90. | Więckowski Jakub | 98 | MKP Szczecin | 25.46 | 506 | |||
91. | Misiarz Adrian SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 25.50 | 504 | |||
Trójca Mateusz SK | 97 | MOS Katowice | 25.50 | 504 | ||||
Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 25.50 | 504 | ||||
94. | Żaak Robert | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 25.52 | 503 | |||
95. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 25.53 | 502 | |||
96. | Głąb Karol | 99 | Sokół Rzeszów | 25.54 | 502 | |||
97. | Niedziałek Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 25.57 | 500 | |||
Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 25.57 | 500 | ||||
99. | Lelek Mateusz | 96 | Polonia Warszawa | 25.58 | 499 | |||
100. | Biecki Szymon SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.59 | 499 | |||
101. | Olejnik Aleksander | 98 | MKP Szczecin | 25.61 | 498 | |||
102. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 25.63 | 496 | |||
103. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 25.64 | 496 | |||
104. | Machovič Ondrej | 98 | STU Trnava | 25.69 | 493 | |||
105. | Derbis Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 25.70 | 492 | |||
106. | Bochnowski Maciej | 98 | Bobry Dębica | 25.74 | 490 | |||
Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 25.74 | 490 | ||||
108. | Piątkowski Marcin SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 25.75 | 489 | |||
Mańczak Błażej | 98 | Delfin Gdynia | 25.75 | 489 | ||||
110. | Sola Kornel SOc | 97 | Fala Kraśnik | 25.80 | 487 | |||
111. | Przybyła Kacper | 98 | Unia Oświęcim | 25.84 | 484 | |||
112. | Butkiewicz Władysław | 00 | Juvenia Białystok | 25.86 | 483 | |||
113. | Łukaszczyk Mateusz | 00 | Orka Zamość | 25.88 | 482 | |||
Piwowarski Konrad | 98 | Płetwal Szczytno | 25.88 | 482 | ||||
115. | Choiński Michał | 90 | Legia Warszawa | 25.90 | 481 | |||
116. | Napieraj Jan SWwa | 98 | Polonia Warszawa | 25.93 | 479 | |||
Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 25.93 | 479 | ||||
118. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 25.95 | 478 | |||
119. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 26.00 | 475 | |||
120. | Koziara Dominik | 99 | SMS Galicja Kraków | 26.02 | 474 | |||
121. | Lechowicz Artur | 97 | Korona Kraków | 26.03 | 474 | |||
122. | Pyda Jakub | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 26.10 | 470 | |||
123. | Brauntsch Marek SO | 98 | Gilus Gilowice | 26.16 | 467 | |||
124. | Górski Marcin | 97 | MKP Szczecin | 26.20 | 465 | |||
125. | Biaduń Michał | 98 | MKP Szczecin | 26.27 | 461 | |||
126. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 26.32 | 458 | |||
Rutkowski Jakub | 94 | UKP Ruda Śląska | 26.32 | 458 | ||||
128. | Piłkowski Patryk | 00 | Polonia Warszawa | 26.33 | 458 | |||
129. | Kwiasowski Jakub | 00 | Jedynka Łódź | 26.34 | 457 | |||
130. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 26.43 | 453 | |||
Serżysko Kasper | 00 | Delfin Gdynia | 26.43 | 453 | ||||
132. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 26.51 | 449 | |||
133. | Bieniek Jakub | 00 | Sokół Rzeszów | 26.53 | 447 | |||
134. | Jagodziński Oskar | 98 | MKP Szczecin | 26.54 | 447 | |||
135. | Wańkowicz Błażej | 99 | Skalar Warszawa | 26.58 | 445 | |||
136. | Awruk Szymon | 99 | Juvenia Białystok | 26.62 | 443 | |||
137. | Dejneżenko Daniel | 00 | Polonia Warszawa | 26.63 | 442 | |||
138. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Galicja Kraków | 26.65 | 441 | |||
139. | Bruździak Maciej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 26.70 | 439 | |||
140. | Rogoziński Mateusz | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 26.71 | 439 | |||
141. | Wojtowicz Jakub | 98 | AZS AWF Katowice | 26.73 | 438 | |||
142. | Ulianowski Gracjan | 00 | Juvenia Białystok | 26.74 | 437 | |||
143. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 26.75 | 437 | |||
144. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 26.82 | 433 | |||
145. | Śliwka Jakub | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 26.83 | 433 | |||
146. | Jazykow Filip | 99 | Juvenia Białystok | 26.95 | 427 | |||
147. | Orłowski Kamil SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 27.05 | 422 | |||
148. | Jarocha Oskar SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 27.08 | 421 | |||
149. | Henke Marek SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.29 | 411 | |||
150. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 27.32 | 410 | |||
151. | Pępek Tomasz | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.33 | 409 | |||
152. | Chromik Szymon | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 27.39 | 407 | |||
153. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.43 | 405 | |||
154. | Kupiński Filip | 99 | Juvenia Białystok | 27.54 | 400 | |||
155. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 27.59 | 398 | |||
156. | Plutecki Dawid | 00 | SMS Galicja Kraków | 27.74 | 391 | |||
157. | Sędłak Wiktor | 99 | Orka Zamość | 27.82 | 388 | |||
158. | Siewierski Michał | 98 | Fala Ropczyce | 27.87 | 386 | |||
159. | Kaniewski Maciej | 99 | Omega Kleszczów | 28.04 | 379 | |||
160. | Walessa Kamil | 00 | UKP Ruda Śląska | 28.08 | 377 | |||
161. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 28.17 | 374 | |||
162. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.60 | 357 | |||
163. | Krzyzaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 28.61 | 357 | |||
164. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 28.76 | 351 | |||
165. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 28.91 | 346 | |||
166. | Czech Adrian | 00 | Sokół Rzeszów | 29.25 | 334 | |||
167. | Dzik Marek SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 30.36 | 298 | |||
168. | Galas Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 30.73 | 288 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2014-10-25 - 10:51 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zachoszcz Paulina | 93 | AZS UWM Olsztyn | 2:31.03 | 707 | 34.64 | 38.36 | 38.78 | 39.25 | |||
2. | Wikieł Angelika | 98 | UŚKS Ostrołęka | 2:31.31 | 703 | 35.30 | 38.77 | 38.82 | 38.42 | |||
3. | Ostrowska Agnieszka | 90 | AZS PWSZ Racibórz | 2:32.55 | 686 | 34.70 | 38.59 | 39.26 | 40.00 | |||
4. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 2:35.76 | 644 | 33.91 | 40.08 | 40.90 | 40.87 | |||
5. | Zbrojewska Michalina | 96 | Piątka Konstantynów Łódzki | 2:37.20 | 627 | 36.53 | 39.86 | 40.59 | 40.22 | |||
6. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 2:38.05 | 617 | 35.34 | 40.18 | 41.05 | 41.48 | |||
7. | Podmajstrzy Joanna | 93 | Delfin Łódź | 2:38.94 | 606 | 36.04 | 41.48 | 41.71 | 39.71 | |||
8. | Sieńczyk Jowita SK | 97 | Żak Biala Podlaska | 2:39.37 | 602 | 36.60 | 40.37 | 41.13 | 41.27 | |||
9. | Dymarek Ewa | 95 | Zryw Opole | 2:39.64 | 598 | 36.12 | 39.82 | 41.45 | 42.25 | |||
10. | Dudek Marlena | 94 | AZS AWF Katowice | 2:39.73 | 597 | 36.56 | 40.51 | 41.38 | 41.28 | |||
11. | Križanová Barbora | 96 | STU Trnava | 2:40.34 | 591 | 36.12 | 40.73 | 41.56 | 41.93 | |||
12. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:40.95 | 584 | 35.88 | 41.09 | 42.20 | 41.78 | |||
13. | Leszczyńska Klaudia | 99 | Unia Oświęcim | 2:41.48 | 578 | 36.69 | 40.81 | 42.10 | 41.88 | |||
14. | Spoljar Sylwia SR | 98 | AZS AWF Katowice | 2:41.98 | 573 | 36.91 | 41.72 | 41.73 | 41.62 | |||
15. | Nowak Marta | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:42.48 | 568 | 36.82 | 40.82 | 42.12 | 42.72 | |||
16. | Knapik Weronika SR | 99 | Piątka Chorzów | 2:43.33 | 559 | 36.99 | 41.87 | 42.58 | 41.89 | |||
17. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:43.38 | 558 | 36.05 | 41.17 | 43.00 | 43.16 | |||
18. | Kobuszewska Karolina | 96 | Huragan Sosnowiec | 2:43.61 | 556 | 38.21 | 43.09 | 42.32 | 39.99 | |||
19. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 2:44.44 | 548 | 36.20 | 41.80 | 43.33 | 43.11 | |||
20. | Gruca Alicja SR | 00 | Unia Racibórz | 2:44.84 | 544 | 37.66 | 41.98 | 42.68 | 42.52 | |||
21. | Sałbut Roksana SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:45.49 | 537 | 36.61 | 41.93 | 43.44 | 43.51 | |||
22. | Iwanowska Alexandra | 00 | Juvenia Wrocław | 2:45.60 | 536 | 38.20 | 42.31 | 42.32 | 42.77 | |||
23. | Jedličková Katarína | 00 | STU Trnava | 2:45.83 | 534 | 37.81 | 41.71 | 43.21 | 43.10 | |||
24. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 2:46.49 | 528 | 38.23 | 42.15 | 42.89 | 43.22 | |||
25. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 2:46.64 | 526 | 37.99 | 42.53 | 42.91 | 43.21 | |||
26. | Kasperuk Justyna SWwa | 98 | Polonia Warszawa | 2:47.03 | 522 | 36.69 | 41.74 | 44.34 | 44.26 | |||
27. | Piekut Zofia Swwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:47.23 | 521 | 36.44 | 42.77 | 44.24 | 43.78 | |||
28. | Majszutowicz Paulina | 98 | MKP Szczecin | 2:49.40 | 501 | 39.37 | 43.35 | 43.72 | 42.96 | |||
29. | Rugała Anna SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:49.54 | 500 | 37.28 | 42.75 | 44.63 | 44.88 | |||
30. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 2:50.41 | 492 | 38.43 | 43.36 | 44.43 | 44.19 | |||
31. | Góralczyk Anna | 99 | Unia Oświęcim | 2:52.04 | 478 | 39.51 | 44.12 | 44.53 | 43.88 | |||
32. | Kobiałka Kamila | 99 | Sokół Rzeszów | 2:54.06 | 462 | 39.88 | 43.57 | 44.47 | 46.14 | |||
33. | Podleśny Emilia | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:56.96 | 439 | 40.16 | 44.60 | 45.90 | 46.30 | |||
34. | Jasiul Urszula SO | 98 | Delfin Legionowo | 2:57.84 | 433 | 40.05 | 45.38 | 46.96 | 45.45 | |||
35. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 2:58.63 | 427 | 40.10 | 45.49 | 46.85 | 46.19 | |||
36. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 3:05.29 | 383 | 41.62 | 47.24 | 49.04 | 47.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2014-10-25 - 11:09 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Hulbój Marcin SZG | 96 | MKP Szczecin | 2:13.16 | 744 | 30.62 | 33.85 | 34.04 | 34.65 | |||
2. | Certa Maciej | 91 | AZS AWF Warszawa | 2:14.51 | 721 | 30.45 | 34.35 | 35.00 | 34.71 | |||
3. | Stolarski Marcin | 96 | Żoliborz Warszawa | 2:15.19 | 711 | 30.48 | 34.43 | 35.14 | 35.14 | |||
4. | Roguski Bartłomiej | 93 | Żoliborz Warszawa | 2:15.41 | 707 | 31.24 | 34.06 | 34.51 | 35.60 | |||
5. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 2:15.75 | 702 | 30.50 | 34.54 | 35.31 | 35.40 | |||
6. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 2:17.23 | 679 | 31.08 | 34.74 | 35.54 | 35.87 | |||
7. | Hoderny Bartosz SR | 96 | Wodny Świat Kudowa Zdr. | 2:18.61 | 659 | 31.18 | 35.03 | 35.90 | 36.50 | |||
8. | Zbutowicz Karol | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:18.70 | 658 | 31.78 | 35.59 | 35.95 | 35.38 | |||
9. | Stępień Konrad SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 2:18.78 | 657 | 31.31 | 35.44 | 35.88 | 36.15 | |||
10. | Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 2:19.87 | 642 | 31.62 | 35.52 | 36.45 | 36.28 | |||
11. | Balabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 2:19.91 | 641 | 31.33 | 35.43 | 36.40 | 36.75 | |||
12. | Tokarski Krzysztof SR | 96 | Victoria Racibórz | 2:20.21 | 637 | 30.39 | 35.97 | 37.43 | 36.42 | |||
13. | Szymanowski Jakub SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:22.63 | 605 | 32.29 | 36.00 | 37.09 | 37.25 | |||
14. | Nowak Patryk | 95 | AZS AWF Katowice | 2:22.68 | 604 | 31.59 | 36.76 | 37.17 | 37.16 | |||
15. | Kosowicz Wojciech SZG | 97 | Korner Zielona Góra | 2:22.70 | 604 | 32.37 | 36.54 | 36.98 | 36.81 | |||
16. | Krulikowski Maciej | 99 | Unia Oświęcim | 2:22.83 | 603 | 32.23 | 36.17 | 36.83 | 37.60 | |||
17. | Siemiński Piotr | 00 | Żoliborz Warszawa | 2:23.18 | 598 | 32.58 | 36.81 | 36.74 | 37.05 | |||
18. | Maślanka Szymon SR | 96 | Karol Wadowice | 2:23.75 | 591 | 32.10 | 36.31 | 37.13 | 38.21 | |||
19. | Januszanis Jakub | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 2:24.16 | 586 | 33.31 | 37.05 | 36.84 | 36.96 | |||
20. | Misiarz Adrian SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:24.64 | 580 | 32.83 | 36.89 | 37.44 | 37.48 | |||
21. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:24.86 | 578 | 30.43 | 37.15 | 38.07 | 39.21 | |||
22. | Perl Michał | 96 | Delfin Legionowo | 2:25.05 | 575 | 32.09 | 37.23 | 38.25 | 37.48 | |||
23. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:25.32 | 572 | 32.84 | 36.60 | 37.91 | 37.97 | |||
24. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:25.57 | 569 | 32.57 | 36.59 | 37.75 | 38.66 | |||
25. | Turkowski Mateusz | 99 | Jedynka Łódź | 2:25.80 | 566 | 32.50 | 37.37 | 37.81 | 38.12 | |||
26. | Szydłowski Kamil SR | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 2:26.73 | 556 | 33.25 | 38.12 | 38.54 | 36.82 | |||
27. | Garbacz Dominik | 99 | Jedynka Łódź | 2:26.82 | 555 | 33.01 | 37.06 | 38.30 | 38.45 | |||
28. | Trela Karol SR | 98 | Gilus Gilowice | 2:27.25 | 550 | 32.95 | 37.07 | 37.84 | 39.39 | |||
29. | Brzykowski Krystian | 98 | Sokół Rzeszów | 2:27.44 | 548 | 32.71 | 37.99 | 37.89 | 38.85 | |||
30. | Szymanek Sebastian | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 2:27.53 | 547 | 33.40 | 37.35 | 38.14 | 38.64 | |||
31. | Walaszek Jędrzej | 98 | Skalar Słupsk | 2:28.13 | 540 | 33.86 | 37.90 | 38.79 | 37.58 | |||
32. | Raszczuk Michał | 99 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:28.89 | 532 | 33.06 | 38.74 | 39.27 | 37.82 | |||
33. | Jaskier Mateusz SOc | 96 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:29.26 | 528 | 33.03 | 37.97 | 38.96 | 39.30 | |||
34. | Jaworski Norbert SOc | 98 | Unia Busko Zdrój | 2:29.38 | 527 | 33.43 | 38.42 | 39.00 | 38.53 | |||
35. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 2:29.43 | 526 | 32.87 | 37.64 | 39.09 | 39.83 | |||
36. | Perkowski Wiktor | 98 | Jagiellonka Warszawa | 2:29.67 | 524 | 33.42 | 38.15 | 38.93 | 39.17 | |||
37. | Machovič Ondrej | 98 | STU Trnava | 2:30.15 | 519 | 34.13 | 38.47 | 38.99 | 38.56 | |||
38. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:30.40 | 516 | 32.02 | 37.85 | 40.09 | 40.44 | |||
39. | Lechowicz Filip SO | 97 | Korona Kraków | 2:31.55 | 504 | 33.52 | 38.66 | 40.35 | 39.02 | |||
40. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:31.58 | 504 | 33.77 | 39.20 | 39.91 | 38.70 | |||
41. | Goleniec Kamil | 99 | Unia Oświęcim | 2:31.81 | 502 | 35.31 | 39.48 | 39.28 | 37.74 | |||
42. | Bruździak Maciej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:32.03 | 500 | 34.41 | 39.13 | 39.68 | 38.81 | |||
43. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:32.04 | 499 | 33.71 | 39.27 | 39.97 | 39.09 | |||
44. | Kłosiński Alan | 00 | Jedynka Łódź | 2:32.08 | 499 | 34.74 | 39.22 | 39.24 | 38.88 | |||
45. | Kamiński Piotr | 99 | Iskra Konin | 2:32.72 | 493 | 34.04 | 38.62 | 39.92 | 40.14 | |||
46. | Olejnik Aleksander | 98 | MKP Szczecin | 2:33.13 | 489 | 32.83 | 38.75 | 40.85 | 40.70 | |||
47. | Antoniewicz Bartosz | 98 | MKP Szczecin | 2:33.30 | 487 | 35.08 | 39.71 | 39.47 | 39.04 | |||
48. | Kurleto Piotr | 00 | Korona Kraków | 2:33.45 | 486 | 34.61 | 39.70 | 39.40 | 39.74 | |||
49. | Śliwka Jakub | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 2:33.55 | 485 | 34.47 | 38.72 | 40.13 | 40.23 | |||
50. | Rutkowski Jakub | 94 | UKP Ruda Śląska | 2:33.64 | 484 | 34.95 | 39.22 | 39.88 | 39.59 | |||
51. | Koziejko Bartłomiej | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:34.01 | 481 | 34.91 | 38.96 | 39.89 | 40.25 | |||
52. | Orzechowski Kacper | 00 | Nawa Skierniewice | 2:34.27 | 478 | 35.00 | 39.75 | 40.24 | 39.28 | |||
53. | Szczeciński Robert SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:34.56 | 475 | 34.61 | 39.28 | 40.46 | 40.21 | |||
54. | Jarzyński Wojciech | 91 | AZS UŁ PŁ Łódź | 2:36.00 | 462 | 33.65 | 39.81 | 41.47 | 41.07 | |||
55. | Powroźnik Konrad | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:36.26 | 460 | 35.59 | 40.24 | 40.99 | 39.44 | |||
56. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 2:37.10 | 453 | 35.25 | 40.13 | 41.10 | 40.62 | |||
57. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 2:37.34 | 451 | 35.87 | 41.00 | 41.53 | 38.94 | |||
58. | Lesik Radosław | 98 | Victoria Racibórz | 2:37.43 | 450 | 34.25 | 39.86 | 41.65 | 41.67 | |||
59. | Piotrowski Patryk | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 2:37.75 | 447 | 35.81 | 40.15 | 40.72 | 41.07 | |||
60. | Kowalski Patryk SOc | 97 | Unia Busko Zdrój | 2:37.91 | 446 | 35.44 | 40.45 | 40.73 | 41.29 | |||
61. | Pępek Tomasz | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:38.09 | 444 | 36.18 | 41.33 | 40.25 | 40.33 | |||
62. | Staniszewski Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:38.10 | 444 | 35.43 | 40.08 | 41.28 | 41.31 | |||
63. | Pakuła Mateusz | 00 | Jedynka Łódź | 2:38.21 | 443 | 34.95 | 40.91 | 42.33 | 40.02 | |||
64. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 2:38.25 | 443 | 35.31 | 40.07 | 41.22 | 41.65 | |||
65. | Bieniek Jakub | 00 | Sokół Rzeszów | 2:40.12 | 428 | 36.59 | 41.28 | 41.84 | 40.41 | |||
66. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 2:40.78 | 422 | 36.86 | 41.26 | 41.82 | 40.84 | |||
67. | Greczanik Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:46.05 | 383 | 36.74 | 42.57 | 44.18 | 42.56 | |||
68. | Bal Dominik | 99 | Sokół Rzeszów | 2:48.26 | 368 | 35.55 | 43.54 | 45.33 | 43.84 | |||
69. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 2:53.98 | 333 | 39.83 | 44.96 | 45.00 | 44.19 | |||
70. | Dzik Marek SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:00.20 | 300 | 40.06 | 46.76 | 47.49 | 45.89 | |||
71. | Galas Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 3:00.74 | 297 | 42.18 | 46.26 | 47.18 | 45.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2014-10-25 - 11:39 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Olczak Mirela | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:01.71 | 709 | 28.66 | 33.05 | |||
2. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:02.67 | 677 | 29.66 | 33.01 | |||
3. | Sokołowska Diana | 96 | Juvenia Białystok | 1:02.79 | 673 | 29.26 | 33.53 | |||
4. | Janiczek Joanna SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:02.90 | 670 | 29.64 | 33.26 | |||
5. | Szczepanik Joanna SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:03.04 | 665 | 29.63 | 33.41 | |||
6. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 1:03.39 | 654 | 29.64 | 33.75 | |||
7. | Sieńczyk Jowita SK | 97 | Żak Biala Podlaska | 1:03.87 | 640 | 29.87 | 34.00 | |||
8. | Kowalińska Oriana | 93 | Kormoran Olsztyn | 1:04.00 | 636 | 30.45 | 33.55 | |||
9. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.12 | 632 | 30.01 | 34.11 | |||
10. | Tomala Aleksandra SR | 97 | Zryw Opole | 1:04.38 | 625 | 29.84 | 34.54 | |||
11. | Samulik Magdalena SK | 97 | Zryw Opole | 1:04.74 | 614 | 30.20 | 34.54 | |||
12. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:05.34 | 598 | 30.20 | 35.14 | |||
13. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 1:05.54 | 592 | 30.93 | 34.61 | |||
14. | Stasinowska Katarzyna | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 1:05.80 | 585 | 30.52 | 35.28 | |||
15. | Gralewska Kalina SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 1:05.90 | 582 | 30.23 | 35.67 | |||
16. | Kotowicz Anna | 98 | MOS Ełk | 1:06.01 | 580 | 30.39 | 35.62 | |||
17. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 1:06.05 | 578 | 30.73 | 35.32 | |||
18. | Kącka Natalia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:06.19 | 575 | 31.19 | 35.00 | |||
19. | Pożarowszczyk Beata | 91 | Juvenia Wrocław | 1:06.21 | 574 | 30.99 | 35.22 | |||
20. | Sproska Magdalena SK | 97 | Zryw Opole | 1:06.22 | 574 | 30.66 | 35.56 | |||
21. | Miler Oliwia | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 1:06.48 | 567 | 30.76 | 35.72 | |||
22. | Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 1:06.50 | 567 | 30.61 | 35.89 | |||
23. | Wilczek Zofia SK | 98 | Jordan Kraków | 1:06.55 | 566 | 30.58 | 35.97 | |||
24. | Giedzicz Katarzyna | 98 | Juvenia Białystok | 1:06.61 | 564 | 31.28 | 35.33 | |||
25. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 1:06.73 | 561 | 31.59 | 35.14 | |||
26. | Górecka Marta | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:06.90 | 557 | 31.55 | 35.35 | |||
27. | Palka Maria | 99 | Unia Oświęcim | 1:06.91 | 556 | 31.37 | 35.54 | |||
28. | Lewandowska Aleksandra | 98 | MKP Szczecin | 1:07.11 | 551 | 31.39 | 35.72 | |||
29. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 1:07.41 | 544 | 31.35 | 36.06 | |||
30. | Tomiałowicz Karolina | 99 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:07.56 | 541 | 31.45 | 36.11 | |||
31. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | UKS SP 19 Łódź | 1:07.65 | 538 | 31.79 | 35.86 | |||
32. | Śliwińska Marta | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:08.28 | 524 | 32.05 | 36.23 | |||
33. | Borkowska Lucyna SZG | 97 | Sambor Tczew | 1:09.01 | 507 | 32.60 | 36.41 | |||
34. | Leończuk Sara | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.03 | 507 | 31.71 | 37.32 | |||
35. | Jankowska Klaudia | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:09.06 | 506 | 32.09 | 36.97 | |||
36. | Tomoń Martyna SOc | 00 | CSTiR Strzyżów | 1:09.09 | 505 | 32.75 | 36.34 | |||
37. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 1:09.10 | 505 | 32.72 | 36.38 | |||
38. | Dymarek Ewa | 95 | Zryw Opole | 1:09.34 | 500 | 32.57 | 36.77 | |||
39. | Smyłek Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 1:09.49 | 497 | 33.15 | 36.34 | |||
40. | Bartczak Julia | 00 | Delfin Łódź | 1:09.50 | 496 | 31.86 | 37.64 | |||
41. | Pilarska Zofia | 97 | Jagiellonka Warszawa | 1:09.61 | 494 | 31.83 | 37.78 | |||
42. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.65 | 493 | 32.16 | 37.49 | |||
43. | Rostowska Wiktoria | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:09.67 | 493 | 32.30 | 37.37 | |||
44. | Wikieł Angelika | 98 | UŚKS Ostrołęka | 1:09.91 | 488 | 32.57 | 37.34 | |||
45. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 1:09.97 | 487 | 32.23 | 37.74 | |||
46. | Jagoda Weronika | 95 | AZS AWF Katowice | 1:10.10 | 484 | 31.54 | 38.56 | |||
47. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:10.19 | 482 | 33.71 | 36.48 | |||
48. | Górska Julia | 00 | Skalar Warszawa | 1:10.58 | 474 | 33.26 | 37.32 | |||
49. | Nieszporek Wiktoria | 99 | UKS 190 Łódź | 1:10.65 | 473 | 33.08 | 37.57 | |||
50. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 1:10.66 | 472 | 32.68 | 37.98 | |||
51. | Kolbowicz Barbara | 99 | MKP Szczecin | 1:11.03 | 465 | 32.89 | 38.14 | |||
52. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:11.11 | 463 | 33.02 | 38.09 | |||
53. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:11.14 | 463 | 33.07 | 38.07 | |||
54. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 1:11.43 | 457 | 32.95 | 38.48 | |||
55. | Sarna Katarzyna | 98 | Nawa Skierniewice | 1:11.61 | 454 | 32.61 | 39.00 | |||
56. | Kapłon Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 1:11.92 | 448 | 33.02 | 38.90 | |||
57. | Bakuniak Hanna | 96 | MKP Szczecin | 1:12.28 | 441 | 34.45 | 37.83 | |||
58. | Tymofejewicz Natalia | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:12.87 | 431 | 34.45 | 38.42 | |||
59. | Pawera Karolina | 00 | UKP Ruda Śląska | 1:12.93 | 430 | 33.61 | 39.32 | |||
60. | Kasperuk Justyna SWwa | 98 | Polonia Warszawa | 1:12.99 | 429 | 33.56 | 39.43 | |||
61. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:13.24 | 424 | 32.81 | 40.43 | |||
62. | Rogala Julia | 00 | Fala Ropczyce | 1:13.36 | 422 | 33.53 | 39.83 | |||
63. | Kozera Katarzyna | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:14.29 | 406 | 34.37 | 39.92 | |||
64. | Mikus Katarzyna | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:14.54 | 402 | 33.04 | 41.50 | |||
65. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 1:15.36 | 389 | 34.51 | 40.85 | |||
66. | Sokólska Magdalena | 99 | Juvenia Białystok | 1:16.44 | 373 | 35.50 | 40.94 | |||
67. | Węcławiak Irena | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:17.88 | 353 | 35.16 | 42.72 | |||
68. | Gryc Izabela | 00 | Juvenia Białystok | 1:26.49 | 257 | 37.13 | 49.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2014-10-25 - 11:56 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Korzeniowski Paweł | 85 | AZS AWF Warszawa | 52.30 | 796 | 24.74 | 27.56 | |||
2. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 53.27 | 753 | 25.22 | 28.05 | |||
3. | Wysoczynski Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 53.44 | 746 | 24.67 | 28.77 | |||
4. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 53.45 | 746 | 24.67 | 28.78 | |||
5. | Chudy Michał | 97 | Wodnik Rawicz | 53.82 | 730 | 24.88 | 28.94 | |||
6. | Golczyk Szymon | 96 | Korner Zielona Góra | 53.83 | 730 | 25.33 | 28.50 | |||
7. | Szczepański Sebastian SZG | 95 | Korner Zielona Góra | 54.15 | 717 | 25.40 | 28.75 | |||
8. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 54.68 | 696 | 25.89 | 28.79 | |||
9. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 54.76 | 693 | 25.42 | 29.34 | |||
10. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 55.16 | 678 | 25.81 | 29.35 | |||
Zgierski Maksymilian | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 55.16 | 678 | 25.80 | 29.36 | ||||
12. | Perzankowski Kacper | 96 | Nawa Skierniewice | 55.19 | 677 | 25.61 | 29.58 | |||
13. | Chmiel Łukasz | 93 | AZS AWF Katowice | 55.43 | 669 | 25.89 | 29.54 | |||
14. | Zieliński Dawid | 92 | MKP Szczecin | 55.77 | 656 | 25.78 | 29.99 | |||
15. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 55.84 | 654 | 26.59 | 29.25 | |||
16. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 55.85 | 654 | 26.03 | 29.82 | |||
17. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 56.31 | 638 | 26.05 | 30.26 | |||
18. | Sendyk Paweł | 97 | MKP Szczecin | 56.56 | 629 | 26.25 | 30.31 | |||
19. | Ungeheuer Mateusz SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 56.80 | 621 | 26.35 | 30.45 | |||
20. | Brzuś Michał | 97 | Orka Zamość | 57.08 | 612 | 26.28 | 30.80 | |||
21. | Fajfer Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 57.20 | 608 | 26.51 | 30.69 | |||
22. | Gąsior Patryk | 94 | AZS AWF Warszawa | 57.43 | 601 | 27.26 | 30.17 | |||
23. | Falis Dawid | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 57.50 | 599 | 27.24 | 30.26 | |||
24. | Zabojszcz Wojciech | 95 | AZS AGH Kraków | 57.51 | 599 | 26.63 | 30.88 | |||
25. | Nowodworski Dawid | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 57.58 | 596 | 26.58 | 31.00 | |||
26. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 57.59 | 596 | 26.96 | 30.63 | |||
27. | Chodań Alan | 98 | Kormoran Olsztyn | 57.66 | 594 | 27.13 | 30.53 | |||
28. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 57.72 | 592 | 27.20 | 30.52 | |||
29. | Piwowarski Konrad | 98 | Płetwal Szczytno | 57.73 | 592 | 27.10 | 30.63 | |||
30. | Brzostowski Axel | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 58.23 | 577 | 27.21 | 31.02 | |||
31. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 58.37 | 572 | 27.41 | 30.96 | |||
32. | Goliński Patryk SK | 97 | BUKS Warszawa | 58.39 | 572 | 27.10 | 31.29 | |||
33. | Hodur Filip | 97 | Polonia Warszawa | 58.50 | 569 | 27.48 | 31.02 | |||
34. | Grudziecki Remigiusz SO | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 58.58 | 566 | 27.74 | 30.84 | |||
35. | Roguski Bartłomiej | 93 | Żoliborz Warszawa | 58.66 | 564 | 27.61 | 31.05 | |||
36. | Hulbój Marcin SZG | 96 | MKP Szczecin | 58.98 | 555 | 27.80 | 31.18 | |||
37. | Kudła Łukasz | 95 | AZS AWF Katowice | 59.11 | 551 | 27.04 | 32.07 | |||
38. | Stolarski Marcin | 96 | Żoliborz Warszawa | 59.22 | 548 | 27.05 | 32.17 | |||
39. | Perkowski Wiktor | 98 | Jagiellonka Warszawa | 59.37 | 544 | 27.57 | 31.80 | |||
40. | Kubot Szymon SZG | 97 | Warta Poznań | 59.41 | 543 | 27.87 | 31.54 | |||
41. | Hałas Bartłomiej SR | 97 | RMKS Rybnik | 59.67 | 536 | 27.52 | 32.15 | |||
42. | Sadłowski Piotr | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 59.69 | 535 | 27.93 | 31.76 | |||
43. | Wolanek Szymon | 96 | AZS UŁ PŁ Łódź | 59.78 | 533 | 27.93 | 31.85 | |||
44. | Zwoliński Marcin | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 59.84 | 531 | 27.71 | 32.13 | |||
45. | Kochański Wojciech | 97 | AZS AWF Katowice | 59.86 | 531 | 28.30 | 31.56 | |||
46. | Fiedosiuk Rafał | 99 | Unia Oświęcim | 59.93 | 529 | 28.50 | 31.43 | |||
47. | Kiszczak Jakub | 00 | Juvenia Wrocław | 1:00.04 | 526 | 28.12 | 31.92 | |||
48. | Wiak Jakub | 95 | Olimpijczyk 23 Lublin | 1:00.08 | 525 | 28.24 | 31.84 | |||
49. | Gryz Dawid SSz | 99 | MKP Szczecin | 1:00.10 | 524 | 28.65 | 31.45 | |||
Filek Bernard | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:00.10 | 524 | 27.73 | 32.37 | ||||
51. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 1:00.15 | 523 | 27.81 | 32.34 | |||
52. | Miciul Michał SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 1:00.29 | 519 | 28.05 | 32.24 | |||
53. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 1:00.30 | 519 | 27.81 | 32.49 | |||
54. | Felińczak Wojciech | 96 | Delfin Łódź | 1:00.39 | 517 | 28.01 | 32.38 | |||
55. | Wertepny Damian | 96 | Shark Rudna | 1:00.52 | 514 | 27.83 | 32.69 | |||
56. | Maciejewski Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 1:00.57 | 512 | 27.86 | 32.71 | |||
57. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:00.58 | 512 | 28.26 | 32.32 | |||
58. | Adamczyk Patryk SSz | 97 | MKP Szczecin | 1:00.64 | 510 | 27.60 | 33.04 | |||
59. | Ruszkowski Kacper SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:00.74 | 508 | 28.04 | 32.70 | |||
60. | Uściłko Michał | 95 | Juvenia Białystok | 1:00.78 | 507 | 29.00 | 31.78 | |||
61. | Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 1:00.85 | 505 | 28.05 | 32.80 | |||
62. | Bochnowski Maciej | 98 | Bobry Dębica | 1:00.86 | 505 | 27.95 | 32.91 | |||
63. | Pietrzak Dawid | 97 | MKP Szczecin | 1:00.95 | 503 | 28.43 | 32.52 | |||
64. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.02 | 501 | 28.70 | 32.32 | |||
65. | Wańkowicz Błażej | 99 | Skalar Warszawa | 1:01.06 | 500 | 28.68 | 32.38 | |||
66. | Kabziński Dominik | 99 | Polonia Warszawa | 1:01.07 | 500 | 28.43 | 32.64 | |||
67. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:01.32 | 494 | 28.85 | 32.47 | |||
68. | Derbis Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 1:01.38 | 492 | 27.71 | 33.67 | |||
69. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:01.51 | 489 | 29.07 | 32.44 | |||
Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:01.51 | 489 | 28.90 | 32.61 | ||||
71. | Siemiński Piotr | 00 | Żoliborz Warszawa | 1:01.52 | 489 | 29.25 | 32.27 | |||
72. | Waściński Konrad | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 1:01.55 | 488 | 29.00 | 32.55 | |||
73. | Burzawa Mateusz | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.65 | 486 | 28.86 | 32.79 | |||
74. | Zawadzki Szymon | 99 | Juvenia Białystok | 1:01.67 | 485 | 28.88 | 32.79 | |||
75. | Biaduń Michał | 98 | MKP Szczecin | 1:01.70 | 485 | 28.94 | 32.76 | |||
76. | Siewierski Michał | 98 | Fala Ropczyce | 1:01.79 | 482 | 28.84 | 32.95 | |||
77. | Michta Kacper SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:02.18 | 473 | 29.16 | 33.02 | |||
78. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:02.36 | 469 | 29.56 | 32.80 | |||
79. | Żaak Robert | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:02.39 | 469 | 28.94 | 33.45 | |||
80. | Gładysz Krzysztof | 92 | AZS PWSZ Racibórz | 1:02.50 | 466 | 29.08 | 33.42 | |||
Zaborowski Paweł | 98 | Jedynka Łódź | 1:02.50 | 466 | 29.38 | 33.12 | ||||
82. | Kwiasowski Jakub | 00 | Jedynka Łódź | 1:02.55 | 465 | 29.37 | 33.18 | |||
83. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:02.57 | 465 | 29.72 | 32.85 | |||
84. | Przybyła Kacper | 98 | Unia Oświęcim | 1:02.62 | 464 | 30.65 | 31.97 | |||
85. | Lelek Mateusz | 96 | Polonia Warszawa | 1:02.75 | 461 | 29.11 | 33.64 | |||
86. | Wróbel Andrzej | 94 | AZS PWSZ Racibórz | 1:02.79 | 460 | 28.55 | 34.24 | |||
87. | Butkiewicz Władysław | 00 | Juvenia Białystok | 1:02.81 | 459 | 29.03 | 33.78 | |||
88. | Mańczak Błażej | 98 | Delfin Gdynia | 1:03.07 | 454 | 29.94 | 33.13 | |||
89. | Suchodolski Patryk | 93 | AZS PWSZ Racibórz | 1:03.19 | 451 | 29.12 | 34.07 | |||
90. | Szymanek Sebastian | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:03.26 | 450 | 29.38 | 33.88 | |||
91. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 1:03.43 | 446 | 29.41 | 34.02 | |||
92. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:03.49 | 445 | 29.66 | 33.83 | |||
93. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 1:03.59 | 443 | 29.62 | 33.97 | |||
94. | Królik Paweł | 99 | Juvenia Białystok | 1:03.91 | 436 | 29.76 | 34.15 | |||
95. | Serżysko Kasper | 00 | Delfin Gdynia | 1:04.01 | 434 | 29.61 | 34.40 | |||
96. | Łukaszczyk Mateusz | 00 | Orka Zamość | 1:04.03 | 434 | 29.02 | 35.01 | |||
97. | Popielas Dawid | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 1:04.25 | 429 | 30.04 | 34.21 | |||
98. | Kurowski Szymon | 98 | AZS AWF Katowice | 1:04.77 | 419 | 29.72 | 35.05 | |||
99. | Walaszek Jędrzej | 98 | Skalar Słupsk | 1:05.24 | 410 | 29.83 | 35.41 | |||
100. | Rogoziński Mateusz | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:05.58 | 403 | 29.77 | 35.81 | |||
101. | Skuba Marcin | 98 | Orka Zamość | 1:06.06 | 395 | 30.31 | 35.75 | |||
102. | Bartkowski Jakub SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:06.20 | 392 | 30.72 | 35.48 | |||
103. | Raszczuk Michał | 99 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:06.30 | 390 | 29.72 | 36.58 | |||
104. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 1:06.34 | 390 | 30.97 | 35.37 | |||
105. | Henke Marek SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.66 | 384 | 30.73 | 35.93 | |||
106. | Stawaruk Michał | 99 | Jedynka Łódź | 1:06.78 | 382 | 30.82 | 35.96 | |||
107. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 1:06.80 | 382 | 30.83 | 35.97 | |||
108. | Plutecki Dawid | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:06.93 | 380 | 30.98 | 35.95 | |||
109. | Dejneżenko Daniel | 00 | Polonia Warszawa | 1:07.06 | 377 | 30.25 | 36.81 | |||
110. | Woźniak Kamil | 00 | Sokół Kolbuszowa Dln. | 1:07.17 | 375 | 31.15 | 36.02 | |||
111. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:07.21 | 375 | 31.36 | 35.85 | |||
112. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:07.44 | 371 | 31.38 | 36.06 | |||
113. | Pietrzyk Cezary SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:07.45 | 371 | 31.23 | 36.22 | |||
114. | Awruk Szymon | 99 | Juvenia Białystok | 1:07.63 | 368 | 31.23 | 36.40 | |||
115. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:07.69 | 367 | 32.41 | 35.28 | |||
116. | Jastrząb Dominik SZG | 00 | Warta Poznań | 1:07.95 | 363 | 30.72 | 37.23 | |||
117. | Różanowski Mateusz SK | 99 | Omega Olkusz | 1:08.08 | 361 | 31.90 | 36.18 | |||
118. | Antoniewicz Bartosz | 98 | MKP Szczecin | 1:09.09 | 345 | 31.16 | 37.93 | |||
119. | Sternak Piotr | 98 | MZOS Płock | 1:09.41 | 340 | 31.62 | 37.79 | |||
120. | Augustyn Aleksander | 00 | Sokół Kolbuszowa Dln. | 1:11.21 | 315 | 32.61 | 38.60 | |||
121. | Trzęsiec Daniel | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:12.58 | 298 | 32.76 | 39.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2014-10-25 - 12:24 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 26.89 | 873 | ||||
2. | Gorniak Katarzyna | 95 | AZS AGH Kraków | 28.61 | 724 | ||||
3. | Żarłok Martyna SK | 97 | Jordan Kraków | 29.48 | 662 | ||||
4. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 29.64 | 651 | ||||
5. | Nawaryńska Katarzyna SR | 96 | Victoria Racibórz | 29.87 | 636 | ||||
6. | Długołęcka Karolina SK | 96 | Unia Busko Zdrój | 30.37 | 605 | ||||
7. | Koluch Julia | 00 | Kapry-Armexim Pruszków | 30.47 | 600 | ||||
8. | Wolny Magdalena | 98 | AZS AWF Katowice | 30.52 | 597 | ||||
9. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 30.56 | 594 | ||||
Tomala Aleksandra SR | 97 | Zryw Opole | 30.56 | 594 | |||||
11. | Ryczak Maja | 96 | MKP Szczecin | 30.65 | 589 | ||||
12. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 30.72 | 585 | ||||
13. | Kościk Patrycja | 98 | Sparta Biłgoraj | 30.87 | 577 | ||||
14. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 30.88 | 576 | ||||
15. | Smyłek Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 31.06 | 566 | ||||
16. | Augustyniak Katarzyna | 98 | Korner Zielona Góra | 31.08 | 565 | ||||
17. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | UKS SP 19 Łódź | 31.13 | 562 | ||||
18. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 31.20 | 558 | ||||
19. | Sajecka Zofia | 98 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 31.23 | 557 | ||||
20. | Wątor Karolina SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 31.39 | 548 | ||||
21. | Reks Aleksandra | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 31.50 | 543 | ||||
22. | Roman Magdalena SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 31.56 | 539 | ||||
23. | Lisowska Wiktoria | 00 | Juvenia Białystok | 31.72 | 531 | ||||
24. | Gawlicka Maja SZG | 98 | Korner Zielona Góra | 31.74 | 530 | ||||
25. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 31.76 | 529 | ||||
26. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 31.82 | 526 | ||||
27. | Margula Weronika | 00 | MKP Szczecin | 31.85 | 525 | ||||
28. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 31.89 | 523 | ||||
29. | Węckowska Ewa | 99 | Shark Rudna | 31.97 | 519 | ||||
Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 31.97 | 519 | |||||
Masárová Sandra | 96 | STU Trnava | 31.97 | 519 | |||||
32. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.01 | 517 | ||||
33. | Rzewuska Adrianna | 97 | Kapry-Armexim Pruszków | 32.25 | 506 | ||||
34. | Wosicka Wiktoria | 98 | MKP Szczecin | 32.29 | 504 | ||||
35. | Kozik Anna SO | 98 | Unia Oświęcim | 32.45 | 496 | ||||
36. | Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 32.46 | 496 | ||||
37. | Warian Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.55 | 492 | ||||
38. | Adamska Nikola | 96 | Kapry-Armexim Pruszków | 32.58 | 490 | ||||
39. | Osiniak Ewa | 00 | Olimpijczyk 23 Lublin | 32.75 | 483 | ||||
40. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 33.01 | 471 | ||||
41. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 33.04 | 470 | ||||
42. | Wojciechowska Maria | 00 | Unia Oświęcim | 33.27 | 460 | ||||
43. | Koślicka Natalia | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 33.28 | 460 | ||||
44. | Junak Nikola | 00 | Delfin Łódź | 33.35 | 457 | ||||
45. | Milewska Marta | 96 | AZS AWF Katowice | 33.40 | 455 | ||||
46. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 33.57 | 448 | ||||
47. | Litwiejko Karolina | 99 | Juvenia Białystok | 33.89 | 436 | ||||
48. | Malewicka Gabriela | 00 | Juvenia Białystok | 34.59 | 410 | ||||
49. | Janiszewska Dominika SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 34.71 | 405 | ||||
50. | Lechowicz Nadia | 00 | SMS Galicja Kraków | 34.78 | 403 | ||||
51. | Żarnowska Karolina SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 34.99 | 396 | ||||
52. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 35.03 | 394 | ||||
53. | Rzepczyńska Patrycja | 99 | Unia Oświęcim | 35.12 | 391 | ||||
54. | Ziąbek Weronika | 00 | SMS Galicja Kraków | 35.66 | 374 | ||||
55. | Żyłka Natalia | 00 | Fala Ropczyce | 36.67 | 344 | ||||
56. | Woźny Magdalena | 96 | Jasień Sucha Besk. | 37.08 | 332 | ||||
57. | Kobiałka Kamila | 99 | Sokół Rzeszów | 37.13 | 331 | ||||
DYSKW. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2014-10-25 - 12:34 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 24.12 | 823 | |||
2. | Kawęcki Radosław | 91 | Korner Zielona Góra | 24.67 | 769 | |||
3. | Jankiewicz Krzysztof | 91 | Nawa Skierniewice | 25.45 | 701 | |||
4. | Świtkowski Jan | 94 | Skarpa Lublin | 25.65 | 684 | |||
5. | Zgierski Maksymilian | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 25.76 | 676 | |||
6. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 25.85 | 669 | |||
7. | Falaciński Maciej SK | 96 | Jordan Kraków | 25.88 | 666 | |||
8. | Mikicin Miłosz | 93 | AZS AWF Warszawa | 25.99 | 658 | |||
9. | Chmiel Łukasz | 93 | AZS AWF Katowice | 26.01 | 656 | |||
10. | Kołodziejski Filip | 96 | Korner Zielona Góra | 26.09 | 650 | |||
11. | Kolczyński Stanisław | 97 | Kapry-Armexim Pruszków | 26.11 | 649 | |||
12. | Bugdol Rafał | 95 | AZS PWSZ Racibórz | 26.12 | 648 | |||
13. | Chupka Radosław SK | 96 | Gim 92 Ursynów Warszawa | 26.33 | 633 | |||
14. | Brzuś Michał | 97 | Orka Zamość | 26.50 | 621 | |||
15. | Gabrysz Wojciech | 95 | AZS AWF Katowice | 26.53 | 618 | |||
16. | Ungeheuer Mateusz SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 26.68 | 608 | |||
17. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.94 | 591 | |||
18. | Kisiel Adrian | 93 | AZS PWSZ Racibórz | 26.97 | 589 | |||
19. | Piechowiak Michał SZG | 98 | Korner Zielona Góra | 27.21 | 573 | |||
20. | Niedziałek Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 27.23 | 572 | |||
21. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 27.27 | 569 | |||
22. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 27.30 | 568 | |||
23. | Piątkowski Marcin SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 27.38 | 563 | |||
24. | Handzlik Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 27.41 | 561 | |||
25. | Dymerski Szymon | 93 | MKP Szczecin | 27.58 | 550 | |||
26. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Skalar Warszawa | 27.68 | 545 | |||
27. | Krzewiński Patryk | 96 | Piętnastka Bydgoszcz | 27.76 | 540 | |||
28. | Danilewski Maciej | 98 | Juvenia Białystok | 27.77 | 539 | |||
29. | Tombarkiewicz Józef SK | 97 | Jordan Kraków | 27.81 | 537 | |||
30. | Litwa Krzysztof SK | 96 | Jordan Kraków | 27.94 | 529 | |||
31. | Kołodziejski Mateusz | 92 | Korner Zielona Góra | 27.98 | 527 | |||
32. | Kiszczak Jakub | 00 | Juvenia Wrocław | 28.02 | 525 | |||
33. | Filuś Sebastian | 92 | AZS PWSZ Racibórz | 28.04 | 524 | |||
34. | Laskowski Michał | 99 | Delfin Gdynia | 28.07 | 522 | |||
35. | Uściłko Michał | 95 | Juvenia Białystok | 28.12 | 519 | |||
36. | Ostrowski Karol SSz | 99 | Neptun Stargard Szcz. | 28.13 | 519 | |||
37. | Więckowski Jakub | 98 | MKP Szczecin | 28.18 | 516 | |||
38. | Trójca Mateusz SK | 97 | MOS Katowice | 28.23 | 513 | |||
39. | Pyda Jakub | 94 | Olimpijczyk 23 Lublin | 28.25 | 512 | |||
40. | Skiba Dominik | 98 | Fala Ropczyce | 28.29 | 510 | |||
41. | Bartoszewski Wojciech | 94 | AZS UŁ PŁ Łódź | 28.31 | 509 | |||
42. | Kurleto Piotr | 00 | Korona Kraków | 28.45 | 501 | |||
Safin Konrad SK | 96 | Delfin Tarnobrzeg | 28.45 | 501 | ||||
44. | Iłendo Piotr | 93 | Juvenia Białystok | 28.51 | 498 | |||
45. | Miciul Michał SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 28.70 | 488 | |||
46. | Głąb Karol | 99 | Sokół Rzeszów | 28.71 | 488 | |||
47. | Napieraj Jan SWwa | 98 | Polonia Warszawa | 28.73 | 487 | |||
48. | Błaszczyk Michał | 98 | Victoria Racibórz | 28.80 | 483 | |||
49. | Andrejko Szymon SR | 96 | Górnik Radlin | 28.86 | 480 | |||
50. | Lechowicz Artur | 97 | Korona Kraków | 28.91 | 478 | |||
51. | Jagodziński Oskar | 98 | MKP Szczecin | 28.93 | 477 | |||
52. | Wypych Filip | 91 | AZS UŁ PŁ Łódź | 28.99 | 474 | |||
53. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 29.09 | 469 | |||
54. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 29.22 | 463 | |||
55. | Król Bartosz | 98 | Kormoran Olsztyn | 29.30 | 459 | |||
56. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.51 | 449 | |||
57. | Piłkowski Patryk | 00 | Polonia Warszawa | 29.68 | 442 | |||
58. | Wojtowicz Jakub | 98 | AZS AWF Katowice | 29.76 | 438 | |||
59. | Koput Kamil | 00 | Polonia Warszawa | 29.79 | 437 | |||
60. | Jałtuszewski Jakub SR | 00 | Victoria Racibórz | 29.81 | 436 | |||
61. | Koziara Dominik | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.82 | 435 | |||
62. | Kawczyński Marcin | 95 | Delfin Łódź | 29.92 | 431 | |||
63. | Łukaszczyk Mateusz | 00 | Orka Zamość | 29.95 | 430 | |||
64. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 29.98 | 428 | |||
65. | Brzostowski Axel | 96 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.04 | 426 | |||
66. | Bodzioch Andrzej | 98 | MKP Szczecin | 30.05 | 425 | |||
67. | Jazykow Filip | 99 | Juvenia Białystok | 30.08 | 424 | |||
68. | Kochański Wojciech | 97 | AZS AWF Katowice | 30.09 | 424 | |||
69. | Jaworski Norbert SOc | 98 | Unia Busko Zdrój | 30.56 | 404 | |||
70. | Kupiński Filip | 99 | Juvenia Białystok | 30.99 | 388 | |||
71. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 31.02 | 387 | |||
72. | Jastrząb Dominik SZG | 00 | Warta Poznań | 31.32 | 376 | |||
73. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.38 | 374 | |||
74. | Walessa Kamil | 00 | UKP Ruda Śląska | 31.57 | 367 | |||
75. | Winiarski Mateusz SK | 99 | Sokół Rzeszów | 31.70 | 362 | |||
76. | Ulianowski Gracjan | 00 | Juvenia Białystok | 32.25 | 344 | |||
77. | Bal Dominik | 99 | Sokół Rzeszów | 32.57 | 334 | |||
78. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 32.81 | 327 | |||
79. | Czech Adrian | 00 | Sokół Rzeszów | 34.95 | 270 | |||
80. | Augustyn Aleksander | 00 | Sokół Kolbuszowa Dln. | 35.72 | 253 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-10-25 - 12:47 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech SO | 96 | Unia Oświęcim | 14:56.04 | 853 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 57.43 1:57.22 2:56.67 3:56.09 | 57.43 59.79 59.45 59.42 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 4:55.81 5:54.82 6:53.91 7:53.48 | 59.72 59.01 59.09 59.57 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 8:53.20 9:52.83 10:53.08 11:53.76 | 59.72 59.63 1:00.25 1:00.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 12:54.90 13:56.32 14:56.04 | 1:01.14 1:01.42 59.72 |
2. | Sawrymowicz Mateusz | 87 | MKP Szczecin | 15:09.83 | 815 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.07 1:59.99 3:00.88 4:01.39 | 59.07 1:00.92 1:00.89 1:00.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:02.21 6:02.97 7:03.75 8:04.36 | 1:00.82 1:00.76 1:00.78 1:00.61 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:05.31 10:06.21 11:07.24 12:08.16 | 1:00.95 1:00.90 1:01.03 1:00.92 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:09.47 14:10.31 15:09.83 | 1:01.31 1:00.84 59.52 |
3. | Kaczmarski Marcin | 94 | MKP Szczecin | 15:17.70 | 794 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.63 1:59.63 3:00.83 4:02.18 | 58.63 1:01.00 1:01.20 1:01.35 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:03.54 6:04.79 7:05.71 8:07.24 | 1:01.36 1:01.25 1:00.92 1:01.53 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:08.25 10:09.64 11:11.19 12:13.13 | 1:01.01 1:01.39 1:01.55 1:01.94 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:15.15 14:17.04 15:17.70 | 1:02.02 1:01.89 1:00.66 |
4. | Łowicki Marcin | 95 | Nawa Skierniewice | 15:58.38 | 697 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.50 2:05.00 3:08.66 4:12.25 | 1:01.50 1:03.50 1:03.66 1:03.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.01 6:20.00 7:24.11 8:28.53 | 1:03.76 1:03.99 1:04.11 1:04.42 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:32.99 10:37.47 11:41.56 12:45.90 | 1:04.46 1:04.48 1:04.09 1:04.34 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:50.48 14:55.20 15:58.38 | 1:04.58 1:04.72 1:03.18 |
5. | Staniszewski Adam | 97 | Trójka Łódź | 16:07.28 | 678 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.88 2:03.52 3:06.89 4:10.07 | 59.88 1:03.64 1:03.37 1:03.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.24 6:16.91 7:21.37 8:26.96 | 1:03.17 1:03.67 1:04.46 1:05.59 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:32.45 10:38.63 11:45.15 12:51.05 | 1:05.49 1:06.18 1:06.52 1:05.90 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:57.01 15:02.84 16:07.28 | 1:05.96 1:05.83 1:04.44 |
6. | Rój Konrad | 98 | MKP Szczecin | 16:17.25 | 658 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.85 2:08.56 3:14.12 4:19.80 | 1:02.85 1:05.71 1:05.56 1:05.68 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.31 6:31.14 7:36.89 8:42.19 | 1:05.51 1:05.83 1:05.75 1:05.30 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.89 10:53.33 11:58.89 13:04.59 | 1:05.70 1:05.44 1:05.56 1:05.70 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:09.63 15:14.61 16:17.25 | 1:05.04 1:04.98 1:02.64 |
7. | Trzęsiec Daniel | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 17:39.60 | 516 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.34 2:18.64 3:30.60 4:42.75 | 1:06.34 1:12.30 1:11.96 1:12.15 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.65 7:07.73 8:19.07 9:29.49 | 1:11.90 1:13.08 1:11.34 1:10.42 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:40.45 11:50.25 13:01.07 14:11.76 | 1:10.96 1:09.80 1:10.82 1:10.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:23.35 16:33.61 17:39.60 | 1:11.59 1:10.26 1:05.99 |
8. | Chwastek Dominik | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 18:13.13 | 470 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.15 2:18.02 3:31.03 4:43.83 | 1:06.15 1:11.87 1:13.01 1:12.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.37 7:09.97 8:23.63 9:37.45 | 1:12.54 1:13.60 1:13.66 1:13.82 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:51.08 12:05.27 13:19.48 14:33.68 | 1:13.63 1:14.19 1:14.21 1:14.20 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:47.02 17:00.46 18:13.13 | 1:13.34 1:13.44 1:12.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-10-25 - 12:47 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 18 - 22 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech SO | 96 | Unia Oświęcim | 14:56.04 | 853 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 57.43 1:57.22 2:56.67 3:56.09 | 57.43 59.79 59.45 59.42 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 4:55.81 5:54.82 6:53.91 7:53.48 | 59.72 59.01 59.09 59.57 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 8:53.20 9:52.83 10:53.08 11:53.76 | 59.72 59.63 1:00.25 1:00.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 12:54.90 13:56.32 14:56.04 | 1:01.14 1:01.42 59.72 |
2. | Kaczmarski Marcin | 94 | MKP Szczecin | 15:17.70 | 794 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.63 1:59.63 3:00.83 4:02.18 | 58.63 1:01.00 1:01.20 1:01.35 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:03.54 6:04.79 7:05.71 8:07.24 | 1:01.36 1:01.25 1:00.92 1:01.53 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:08.25 10:09.64 11:11.19 12:13.13 | 1:01.01 1:01.39 1:01.55 1:01.94 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:15.15 14:17.04 15:17.70 | 1:02.02 1:01.89 1:00.66 |
3. | Łowicki Marcin | 95 | Nawa Skierniewice | 15:58.38 | 697 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.50 2:05.00 3:08.66 4:12.25 | 1:01.50 1:03.50 1:03.66 1:03.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.01 6:20.00 7:24.11 8:28.53 | 1:03.76 1:03.99 1:04.11 1:04.42 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:32.99 10:37.47 11:41.56 12:45.90 | 1:04.46 1:04.48 1:04.09 1:04.34 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:50.48 14:55.20 15:58.38 | 1:04.58 1:04.72 1:03.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-10-25 - 12:47 | Chłopców, 1500m dowolny | 16 - 17 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Staniszewski Adam | 97 | Trójka Łódź | 16:07.28 | 678 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.88 2:03.52 3:06.89 4:10.07 | 59.88 1:03.64 1:03.37 1:03.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.24 6:16.91 7:21.37 8:26.96 | 1:03.17 1:03.67 1:04.46 1:05.59 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:32.45 10:38.63 11:45.15 12:51.05 | 1:05.49 1:06.18 1:06.52 1:05.90 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:57.01 15:02.84 16:07.28 | 1:05.96 1:05.83 1:04.44 |
2. | Rój Konrad | 98 | MKP Szczecin | 16:17.25 | 658 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.85 2:08.56 3:14.12 4:19.80 | 1:02.85 1:05.71 1:05.56 1:05.68 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.31 6:31.14 7:36.89 8:42.19 | 1:05.51 1:05.83 1:05.75 1:05.30 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.89 10:53.33 11:58.89 13:04.59 | 1:05.70 1:05.44 1:05.56 1:05.70 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:09.63 15:14.61 16:17.25 | 1:05.04 1:04.98 1:02.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-10-25 - 12:47 | Chłopców, 1500m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trzęsiec Daniel | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 17:39.60 | 516 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.34 2:18.64 3:30.60 4:42.75 | 1:06.34 1:12.30 1:11.96 1:12.15 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.65 7:07.73 8:19.07 9:29.49 | 1:11.90 1:13.08 1:11.34 1:10.42 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:40.45 11:50.25 13:01.07 14:11.76 | 1:10.96 1:09.80 1:10.82 1:10.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:23.35 16:33.61 17:39.60 | 1:11.59 1:10.26 1:05.99 |
2. | Chwastek Dominik | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 18:13.13 | 470 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.15 2:18.02 3:31.03 4:43.83 | 1:06.15 1:11.87 1:13.01 1:12.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.37 7:09.97 8:23.63 9:37.45 | 1:12.54 1:13.60 1:13.66 1:13.82 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:51.08 12:05.27 13:19.48 14:33.68 | 1:13.63 1:14.19 1:14.21 1:14.20 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:47.02 17:00.46 18:13.13 | 1:13.34 1:13.44 1:12.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2014-10-25 - 12:47 | Mężczyzn, 1500m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech SO | 96 | Unia Oświęcim | 14:56.04 | 853 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 57.43 1:57.22 2:56.67 3:56.09 | 57.43 59.79 59.45 59.42 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 4:55.81 5:54.82 6:53.91 7:53.48 | 59.72 59.01 59.09 59.57 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 8:53.20 9:52.83 10:53.08 11:53.76 | 59.72 59.63 1:00.25 1:00.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 12:54.90 13:56.32 14:56.04 | 1:01.14 1:01.42 59.72 |
2. | Sawrymowicz Mateusz | 87 | MKP Szczecin | 15:09.83 | 815 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.07 1:59.99 3:00.88 4:01.39 | 59.07 1:00.92 1:00.89 1:00.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:02.21 6:02.97 7:03.75 8:04.36 | 1:00.82 1:00.76 1:00.78 1:00.61 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:05.31 10:06.21 11:07.24 12:08.16 | 1:00.95 1:00.90 1:01.03 1:00.92 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:09.47 14:10.31 15:09.83 | 1:01.31 1:00.84 59.52 |
3. | Kaczmarski Marcin | 94 | MKP Szczecin | 15:17.70 | 794 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.63 1:59.63 3:00.83 4:02.18 | 58.63 1:01.00 1:01.20 1:01.35 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:03.54 6:04.79 7:05.71 8:07.24 | 1:01.36 1:01.25 1:00.92 1:01.53 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:08.25 10:09.64 11:11.19 12:13.13 | 1:01.01 1:01.39 1:01.55 1:01.94 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:15.15 14:17.04 15:17.70 | 1:02.02 1:01.89 1:00.66 |
4. | Łowicki Marcin | 95 | Nawa Skierniewice | 15:58.38 | 697 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.50 2:05.00 3:08.66 4:12.25 | 1:01.50 1:03.50 1:03.66 1:03.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:16.01 6:20.00 7:24.11 8:28.53 | 1:03.76 1:03.99 1:04.11 1:04.42 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:32.99 10:37.47 11:41.56 12:45.90 | 1:04.46 1:04.48 1:04.09 1:04.34 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:50.48 14:55.20 15:58.38 | 1:04.58 1:04.72 1:03.18 |
5. | Staniszewski Adam | 97 | Trójka Łódź | 16:07.28 | 678 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.88 2:03.52 3:06.89 4:10.07 | 59.88 1:03.64 1:03.37 1:03.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.24 6:16.91 7:21.37 8:26.96 | 1:03.17 1:03.67 1:04.46 1:05.59 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:32.45 10:38.63 11:45.15 12:51.05 | 1:05.49 1:06.18 1:06.52 1:05.90 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:57.01 15:02.84 16:07.28 | 1:05.96 1:05.83 1:04.44 |
6. | Rój Konrad | 98 | MKP Szczecin | 16:17.25 | 658 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.85 2:08.56 3:14.12 4:19.80 | 1:02.85 1:05.71 1:05.56 1:05.68 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.31 6:31.14 7:36.89 8:42.19 | 1:05.51 1:05.83 1:05.75 1:05.30 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:47.89 10:53.33 11:58.89 13:04.59 | 1:05.70 1:05.44 1:05.56 1:05.70 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:09.63 15:14.61 16:17.25 | 1:05.04 1:04.98 1:02.64 |
7. | Trzęsiec Daniel | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 17:39.60 | 516 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.34 2:18.64 3:30.60 4:42.75 | 1:06.34 1:12.30 1:11.96 1:12.15 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.65 7:07.73 8:19.07 9:29.49 | 1:11.90 1:13.08 1:11.34 1:10.42 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:40.45 11:50.25 13:01.07 14:11.76 | 1:10.96 1:09.80 1:10.82 1:10.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:23.35 16:33.61 17:39.60 | 1:11.59 1:10.26 1:05.99 |
8. | Chwastek Dominik | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 18:13.13 | 470 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.15 2:18.02 3:31.03 4:43.83 | 1:06.15 1:11.87 1:13.01 1:12.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:56.37 7:09.97 8:23.63 9:37.45 | 1:12.54 1:13.60 1:13.66 1:13.82 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:51.08 12:05.27 13:19.48 14:33.68 | 1:13.63 1:14.19 1:14.21 1:14.20 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:47.02 17:00.46 18:13.13 | 1:13.34 1:13.44 1:12.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2014-10-25 - 13:06 | Mężczyzn, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 7:51.74 | 830 |
100m: 200m: | 57.69 1:56.79 | 57.69 59.10 | 300m: 400m: | 2:55.76 3:55.11 | 58.97 59.35 | 500m: 600m: | 4:54.74 5:54.52 | 59.63 59.78 | 700m: 800m: | 6:53.83 7:51.74 | 59.31 57.91 |
2. | Smeja Sławomir | 94 | AZS AWF Katowice | 8:04.58 | 766 |
100m: 200m: | 59.37 2:01.04 | 59.37 1:01.67 | 300m: 400m: | 3:02.37 4:03.30 | 1:01.33 1:00.93 | 500m: 600m: | 5:04.26 6:05.59 | 1:00.96 1:01.33 | 700m: 800m: | 7:06.46 8:04.58 | 1:00.87 58.12 |
3. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 8:08.61 | 747 |
100m: 200m: | 58.97 1:59.65 | 58.97 1:00.68 | 300m: 400m: | 3:00.60 4:01.50 | 1:00.95 1:00.90 | 500m: 600m: | 5:02.80 6:04.38 | 1:01.30 1:01.58 | 700m: 800m: | 7:05.99 8:08.61 | 1:01.61 1:02.62 |
4. | Stępień Konrad SWwa | 96 | Polonia Warszawa | 8:11.58 | 733 |
100m: 200m: | 58.24 1:58.43 | 58.24 1:00.19 | 300m: 400m: | 2:59.26 4:01.13 | 1:00.83 1:01.87 | 500m: 600m: | 5:02.98 6:06.45 | 1:01.85 1:03.47 | 700m: 800m: | 7:09.58 8:11.58 | 1:03.13 1:02.00 |
5. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 8:13.34 | 726 |
100m: 200m: | 58.14 1:59.91 | 58.14 1:01.77 | 300m: 400m: | 3:02.47 4:04.98 | 1:02.56 1:02.51 | 500m: 600m: | 5:06.88 6:09.29 | 1:01.90 1:02.41 | 700m: 800m: | 7:12.02 8:13.34 | 1:02.73 1:01.32 |
6. | Ptaszyński Mikołaj | 95 | AZS AWF Warszawa | 8:17.32 | 708 |
100m: 200m: | 59.95 2:01.55 | 59.95 1:01.60 | 300m: 400m: | 3:03.65 4:07.47 | 1:02.10 1:03.82 | 500m: 600m: | 5:10.24 6:13.73 | 1:02.77 1:03.49 | 700m: 800m: | 7:16.17 8:17.32 | 1:02.44 1:01.15 |
7. | Książek Sebastian SOc | 96 | KSZO Ostrowiec Św. | 8:18.03 | 705 |
100m: 200m: | 1:01.01 2:04.50 | 1:01.01 1:03.49 | 300m: 400m: | 3:05.53 4:07.53 | 1:01.03 1:02.00 | 500m: 600m: | 5:10.09 6:12.83 | 1:02.56 1:02.74 | 700m: 800m: | 7:15.95 8:18.03 | 1:03.12 1:02.08 |
8. | Karaś Sebastian | 91 | AZS AWF Warszawa | 8:18.06 | 705 |
100m: 200m: | 1:00.77 2:03.48 | 1:00.77 1:02.71 | 300m: 400m: | 3:06.35 4:09.12 | 1:02.87 1:02.77 | 500m: 600m: | 5:11.82 6:14.73 | 1:02.70 1:02.91 | 700m: 800m: | 7:16.97 8:18.06 | 1:02.24 1:01.09 |
9. | Kasztelan Mateusz | 98 | MOS Ełk | 8:21.34 | 691 |
100m: 200m: | 59.64 2:02.99 | 59.64 1:03.35 | 300m: 400m: | 3:06.43 4:10.05 | 1:03.44 1:03.62 | 500m: 600m: | 5:12.54 6:16.18 | 1:02.49 1:03.64 | 700m: 800m: | 7:20.02 8:21.34 | 1:03.84 1:01.32 |
10. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 8:21.94 | 689 |
100m: 200m: | 1:00.26 2:02.73 | 1:00.26 1:02.47 | 300m: 400m: | 3:05.94 4:09.08 | 1:03.21 1:03.14 | 500m: 600m: | 5:12.47 6:15.64 | 1:03.39 1:03.17 | 700m: 800m: | 7:19.38 8:21.94 | 1:03.74 1:02.56 |
11. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 8:24.85 | 677 |
100m: 200m: | 1:00.60 2:04.63 | 1:00.60 1:04.03 | 300m: 400m: | 3:08.05 4:11.75 | 1:03.42 1:03.70 | 500m: 600m: | 5:15.75 6:20.01 | 1:04.00 1:04.26 | 700m: 800m: | 7:23.57 8:24.85 | 1:03.56 1:01.28 |
12. | Stanek Adam | 99 | MKS Gogolin | 8:29.22 | 660 |
100m: 200m: | 1:01.88 2:06.49 | 1:01.88 1:04.61 | 300m: 400m: | 3:10.45 4:14.03 | 1:03.96 1:03.58 | 500m: 600m: | 5:17.63 6:21.98 | 1:03.60 1:04.35 | 700m: 800m: | 7:26.53 8:29.22 | 1:04.55 1:02.69 |
13. | Kaczorowski Jakub | 97 | Żoliborz Warszawa | 8:30.42 | 655 |
100m: 200m: | 1:00.83 2:05.20 | 1:00.83 1:04.37 | 300m: 400m: | 3:09.74 4:14.39 | 1:04.54 1:04.65 | 500m: 600m: | 5:18.87 6:23.66 | 1:04.48 1:04.79 | 700m: 800m: | 7:28.05 8:30.42 | 1:04.39 1:02.37 |
14. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 8:34.12 | 641 |
100m: 200m: | 1:00.86 2:05.79 | 1:00.86 1:04.93 | 300m: 400m: | 3:10.93 4:15.92 | 1:05.14 1:04.99 | 500m: 600m: | 5:21.73 6:26.92 | 1:05.81 1:05.19 | 700m: 800m: | 7:31.57 8:34.12 | 1:04.65 1:02.55 |
15. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 8:34.33 | 640 |
100m: 200m: | 1:01.19 2:05.41 | 1:01.19 1:04.22 | 300m: 400m: | 3:09.67 4:14.38 | 1:04.26 1:04.71 | 500m: 600m: | 5:19.35 6:25.39 | 1:04.97 1:06.04 | 700m: 800m: | 7:31.68 8:34.33 | 1:06.29 1:02.65 |
16. | Dytkowski Jan SOc | 97 | KSZO Ostrowiec Św. | 8:34.46 | 640 |
100m: 200m: | 1:01.55 2:07.25 | 1:01.55 1:05.70 | 300m: 400m: | 3:11.60 4:15.50 | 1:04.35 1:03.90 | 500m: 600m: | 5:17.53 6:22.45 | 1:02.03 1:04.92 | 700m: 800m: | 7:29.65 8:34.46 | 1:07.20 1:04.81 |
17. | Koziejko Bartłomiej | 00 | Kormoran Olsztyn | 8:36.08 | 634 |
100m: 200m: | 1:01.65 2:06.95 | 1:01.65 1:05.30 | 300m: 400m: | 3:12.05 4:17.30 | 1:05.10 1:05.25 | 500m: 600m: | 5:22.72 6:27.86 | 1:05.42 1:05.14 | 700m: 800m: | 7:33.14 8:36.08 | 1:05.28 1:02.94 |
18. | Hodur Filip | 97 | Polonia Warszawa | 8:37.72 | 628 |
100m: 200m: | 1:01.39 2:04.91 | 1:01.39 1:03.52 | 300m: 400m: | 3:09.62 4:14.04 | 1:04.71 1:04.42 | 500m: 600m: | 5:19.93 6:26.03 | 1:05.89 1:06.10 | 700m: 800m: | 7:32.28 8:37.72 | 1:06.25 1:05.44 |
19. | Popis Emil | 98 | Victoria Racibórz | 8:38.27 | 626 |
100m: 200m: | 1:01.51 2:06.65 | 1:01.51 1:05.14 | 300m: 400m: | 3:12.24 4:18.40 | 1:05.59 1:06.16 | 500m: 600m: | 5:24.55 6:30.72 | 1:06.15 1:06.17 | 700m: 800m: | 7:35.57 8:38.27 | 1:04.85 1:02.70 |
20. | Wertepny Damian | 96 | Shark Rudna | 8:38.63 | 624 |
100m: 200m: | 59.97 2:03.75 | 59.97 1:03.78 | 300m: 400m: | 3:08.64 4:13.74 | 1:04.89 1:05.10 | 500m: 600m: | 5:20.27 6:26.83 | 1:06.53 1:06.56 | 700m: 800m: | 7:33.57 8:38.63 | 1:06.74 1:05.06 |
21. | Perzankowski Kacper | 96 | Nawa Skierniewice | 8:40.47 | 618 |
100m: 200m: | 1:00.38 2:04.19 | 1:00.38 1:03.81 | 300m: 400m: | 3:08.48 4:13.77 | 1:04.29 1:05.29 | 500m: 600m: | 5:19.84 6:26.88 | 1:06.07 1:07.04 | 700m: 800m: | 7:34.50 8:40.47 | 1:07.62 1:05.97 |
22. | Lelek Mateusz | 96 | Polonia Warszawa | 8:41.88 | 613 |
100m: 200m: | 1:01.25 2:06.01 | 1:01.25 1:04.76 | 300m: 400m: | 3:11.74 4:17.79 | 1:05.73 1:06.05 | 500m: 600m: | 5:24.22 6:30.50 | 1:06.43 1:06.28 | 700m: 800m: | 7:37.11 8:41.88 | 1:06.61 1:04.77 |
23. | Jarocha Oskar SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 8:44.12 | 605 |
100m: 200m: | 1:02.27 2:08.75 | 1:02.27 1:06.48 | 300m: 400m: | 3:15.72 4:22.50 | 1:06.97 1:06.78 | 500m: 600m: | 5:28.95 6:35.66 | 1:06.45 1:06.71 | 700m: 800m: | 7:40.72 8:44.12 | 1:05.06 1:03.40 |
24. | Graca Bernardo | 93 | Małopolski OZP | 8:44.23 | 605 |
100m: 200m: | 1:00.81 2:05.39 | 1:00.81 1:04.58 | 300m: 400m: | 3:10.73 4:17.30 | 1:05.34 1:06.57 | 500m: 600m: | 5:24.18 6:31.73 | 1:06.88 1:07.55 | 700m: 800m: | 7:38.23 8:44.23 | 1:06.50 1:06.00 |
25. | Michta Kacper SOc | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 8:44.68 | 603 |
100m: 200m: | 1:01.16 2:07.02 | 1:01.16 1:05.86 | 300m: 400m: | 3:12.50 4:18.30 | 1:05.48 1:05.80 | 500m: 600m: | 5:24.89 6:32.40 | 1:06.59 1:07.51 | 700m: 800m: | 7:39.95 8:44.68 | 1:07.55 1:04.73 |
26. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 8:45.93 | 599 |
100m: 200m: | 1:01.90 2:06.79 | 1:01.90 1:04.89 | 300m: 400m: | 3:13.11 4:19.65 | 1:06.32 1:06.54 | 500m: 600m: | 5:27.15 6:34.92 | 1:07.50 1:07.77 | 700m: 800m: | 7:41.71 8:45.93 | 1:06.79 1:04.22 |
27. | Żybura Kornel | 95 | Bobry Dębica | 8:48.09 | 592 |
100m: 200m: | 1:00.61 2:06.75 | 1:00.61 1:06.14 | 300m: 400m: | 3:13.92 4:21.57 | 1:07.17 1:07.65 | 500m: 600m: | 5:28.63 6:35.95 | 1:07.06 1:07.32 | 700m: 800m: | 7:43.25 8:48.09 | 1:07.30 1:04.84 |
28. | Górski Marcin | 97 | MKP Szczecin | 8:50.33 | 584 |
100m: 200m: | 1:01.82 2:07.62 | 1:01.82 1:05.80 | 300m: 400m: | 3:14.78 4:21.28 | 1:07.16 1:06.50 | 500m: 600m: | 5:27.47 6:35.72 | 1:06.19 1:08.25 | 700m: 800m: | 7:44.03 8:50.33 | 1:08.31 1:06.30 |
29. | Wasiuk Jakub | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 8:50.40 | 584 |
100m: 200m: | 1:02.22 2:07.99 | 1:02.22 1:05.77 | 300m: 400m: | 3:14.43 4:21.82 | 1:06.44 1:07.39 | 500m: 600m: | 5:28.66 6:35.96 | 1:06.84 1:07.30 | 700m: 800m: | 7:43.73 8:50.40 | 1:07.77 1:06.67 |
30. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 8:52.50 | 577 |
100m: 200m: | 1:02.55 2:08.66 | 1:02.55 1:06.11 | 300m: 400m: | 3:15.22 4:22.48 | 1:06.56 1:07.26 | 500m: 600m: | 5:30.08 6:38.39 | 1:07.60 1:08.31 | 700m: 800m: | 7:46.35 8:52.50 | 1:07.96 1:06.15 |
31. | Stawaruk Michał | 99 | Jedynka Łódź | 8:59.08 | 556 |
100m: 200m: | 1:02.73 2:10.19 | 1:02.73 1:07.46 | 300m: 400m: | 3:18.53 4:26.75 | 1:08.34 1:08.22 | 500m: 600m: | 5:35.40 6:44.28 | 1:08.65 1:08.88 | 700m: 800m: | 7:53.04 8:59.08 | 1:08.76 1:06.04 |
32. | Ostrowski Dominik | 99 | Unia Oświęcim | 9:01.33 | 549 |
100m: 200m: | 1:02.48 2:10.27 | 1:02.48 1:07.79 | 300m: 400m: | 3:19.94 4:29.86 | 1:09.67 1:09.92 | 500m: 600m: | 5:38.39 6:48.14 | 1:08.53 1:09.75 | 700m: 800m: | 7:54.66 9:01.33 | 1:06.52 1:06.67 |
33. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Galicja Kraków | 9:06.37 | 534 |
100m: 200m: | 1:06.31 2:15.46 | 1:06.31 1:09.15 | 300m: 400m: | 3:24.79 4:33.25 | 1:09.33 1:08.46 | 500m: 600m: | 5:42.63 6:52.46 | 1:09.38 1:09.83 | 700m: 800m: | 8:01.98 9:06.37 | 1:09.52 1:04.39 |
34. | Winiarski Mateusz SK | 99 | Sokół Rzeszów | 9:06.64 | 533 |
100m: 200m: | 1:05.07 2:14.51 | 1:05.07 1:09.44 | 300m: 400m: | 3:24.34 4:34.29 | 1:09.83 1:09.95 | 500m: 600m: | 5:42.57 6:52.63 | 1:08.28 1:10.06 | 700m: 800m: | 8:01.37 9:06.64 | 1:08.74 1:05.27 |
35. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 9:14.18 | 512 |
100m: 200m: | 1:02.19 2:09.56 | 1:02.19 1:07.37 | 300m: 400m: | 3:18.20 4:28.76 | 1:08.64 1:10.56 | 500m: 600m: | 5:39.78 6:51.18 | 1:11.02 1:11.40 | 700m: 800m: | 8:03.29 9:14.18 | 1:12.11 1:10.89 |
36. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 9:14.33 | 511 |
100m: 200m: | 1:03.05 2:11.42 | 1:03.05 1:08.37 | 300m: 400m: | 3:21.54 4:32.37 | 1:10.12 1:10.83 | 500m: 600m: | 5:43.05 6:54.23 | 1:10.68 1:11.18 | 700m: 800m: | 8:05.76 9:14.33 | 1:11.53 1:08.57 |
37. | Badan Dawid | 99 | Unia Oświęcim | 9:19.97 | 496 |
100m: 200m: | 1:03.80 2:13.16 | 1:03.80 1:09.36 | 300m: 400m: | 3:23.83 4:35.05 | 1:10.67 1:11.22 | 500m: 600m: | 5:46.75 6:59.01 | 1:11.70 1:12.26 | 700m: 800m: | 9:19.97 |
38. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 9:24.55 | 484 |
100m: 200m: | 1:04.95 2:14.58 | 1:04.95 1:09.63 | 300m: 400m: | 3:23.97 4:34.26 | 1:09.39 1:10.29 | 500m: 600m: | 5:45.80 6:59.16 | 1:11.54 1:13.36 | 700m: 800m: | 8:13.13 9:24.55 | 1:13.97 1:11.42 |
39. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 9:25.26 | 482 |
100m: 200m: | 1:06.39 2:17.12 | 1:06.39 1:10.73 | 300m: 400m: | 3:29.36 4:41.24 | 1:12.24 1:11.88 | 500m: 600m: | 5:53.62 7:05.09 | 1:12.38 1:11.47 | 700m: 800m: | 8:16.35 9:25.26 | 1:11.26 1:08.91 |
40. | Krzyzaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 9:35.32 | 457 |
100m: 200m: | 1:04.03 2:15.39 | 1:04.03 1:11.36 | 300m: 400m: | 3:29.00 4:42.60 | 1:13.61 1:13.60 | 500m: 600m: | 5:57.18 7:12.02 | 1:14.58 1:14.84 | 700m: 800m: | 8:25.68 9:35.32 | 1:13.66 1:09.64 |
41. | Różanowski Mateusz SK | 99 | Omega Olkusz | 9:38.03 | 451 |
100m: 200m: | 1:04.88 2:15.46 | 1:04.88 1:10.58 | 300m: 400m: | 3:27.79 4:40.61 | 1:12.33 1:12.82 | 500m: 600m: | 5:53.91 7:08.50 | 1:13.30 1:14.59 | 700m: 800m: | 8:23.15 9:38.03 | 1:14.65 1:14.88 |
42. | Sędłak Wiktor | 99 | Orka Zamość | 9:38.80 | 449 |
100m: 200m: | 1:07.77 2:19.85 | 1:07.77 1:12.08 | 300m: 400m: | 3:33.00 4:46.52 | 1:13.15 1:13.52 | 500m: 600m: | 5:59.85 7:13.47 | 1:13.33 1:13.62 | 700m: 800m: | 8:27.15 9:38.80 | 1:13.68 1:11.65 |
43. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 9:56.51 | 410 |
100m: 200m: | 1:07.36 2:19.63 | 1:07.36 1:12.27 | 300m: 400m: | 3:32.49 4:46.69 | 1:12.86 1:14.20 | 500m: 600m: | 6:03.07 7:21.43 | 1:16.38 1:18.36 | 700m: 800m: | 8:39.95 9:56.51 | 1:18.52 1:16.56 |