IV Mityng Pływacki Szukamy Talentów Herby, 12/4/2015 |
2 - Mityng Pływacki Szukamy Talentów BLOK II | 12/4/2015 - 14:45 |
Konkurencja 16 12/4/2015 - 14:45 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 lat |
1. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:10.04 | 490 | 34.40 | 35.64 | |||
2. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:13.20 | 429 | 35.55 | 37.65 | |||
3. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:13.76 | 419 | 36.25 | 37.51 | |||
4. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:13.98 | 416 | 35.99 | 37.99 | |||
5. | Kusak Izabella | 02 | Salmo Żory | 1:17.62 | 360 | 38.51 | 39.11 | |||
6. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 1:19.19 | 339 | 38.32 | 40.87 | |||
7. | Kasprzyk Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:20.26 | 325 | 39.15 | 41.11 | |||
8. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.08 | 316 | 40.27 | 40.81 | |||
9. | Proce Marta | 02 | Rekin Świebodzice | 1:22.20 | 303 | 40.80 | 41.40 | |||
10. | Maziar Alicja | 02 | Rekin Świebodzice | 1:25.84 | 266 | 41.72 | 44.12 | |||
11. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 1:25.86 | 266 | 41.59 | 44.27 | |||
12. | Kołeczek Matylda | 02 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:29.90 | 231 | 44.00 | 45.90 | |||
13. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:34.27 | 201 | 45.86 | 48.41 | |||
14. | Januszka Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 1:34.48 | 199 | 45.04 | 49.44 | |||
15. | Langier Olga | 02 | Atut Częstochowa | 1:39.47 | 171 | 47.44 | 52.03 |
12 lat |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS190 Łódź | 1:08.47 | 524 | 33.17 | 35.30 | ||||
2. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:16.86 | 371 | 37.08 | 39.78 | ||||
3. | Możdzan Milena | 03 | Delfinek Legnica | 1:17.25 | 365 | 38.35 | 38.90 | ||||
4. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.44 | 362 | 38.11 | 39.33 | ||||
5. | Macioła Maja | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:18.77 | 344 | 38.44 | 40.33 | ||||
6. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.33 | 325 | 39.78 | 40.55 | ||||
7. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:21.21 | 314 | 39.86 | 41.35 | ||||
8. | Zahorodna Oliwia | 03 | Junior Kluczbork | 1:22.01 | 305 | 39.99 | 42.02 | ||||
9. | Wróbel Zofia | 03 | Jedynka Łazy | 1:25.47 | 269 | 42.77 | 42.70 | ||||
10. | Serzysko Aleksandra | 03 | Jedynka Łazy | 1:26.81 | 257 | 42.04 | 44.77 | ||||
11. | Stupała Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:30.32 | 228 | 44.73 | 45.59 | ||||
12. | Gacek Martyna | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:37.12 | 183 | 47.57 | 49.55 | ||||
13. | Sosnowska Oliwia | 03 | Pałac Katowice | 1:38.96 | 173 | 48.25 | 50.71 | ||||
14. | Sękiewicz Iga | 03 | Delfin Kłobuck | 1:42.49 | 156 | 50.02 | 52.47 | ||||
15. | Świerzy Anna | 03 | Delfin Kłobuck | 1:48.87 | 130 | 49.99 | 58.88 | ||||
DYSKW. | Biernacka Julia | 03 | Delfin Kłobuck | ||||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 14:51) |
11 lat |
1. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Katowice | 1:16.28 | 379 | 37.00 | 39.28 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.41 | 312 | 39.70 | 41.71 | |||
3. | Grabowska Marta | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.77 | 286 | 40.80 | 42.97 | |||
4. | Dwojak Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 1:25.58 | 268 | 41.51 | 44.07 | |||
5. | Markowska Nicola | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:25.66 | 268 | 41.92 | 43.74 | |||
6. | Olma Julia | 04 | Salmo Żory | 1:27.36 | 252 | 42.79 | 44.57 | |||
7. | Chryplewicz Julia | 04 | Rekin Świebodzice | 1:29.00 | 238 | 42.79 | 46.21 | |||
8. | Lala Nadia | 04 | Salmo Żory | 1:29.21 | 237 | 44.23 | 44.98 | |||
9. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:34.03 | 202 | 47.10 | 46.93 | |||
10. | Motyka Nadia | 04 | Salmo Żory | 1:34.97 | 196 | 45.80 | 49.17 | |||
11. | Kowalczyk Daria | 04 | Atut Częstochowa | 1:40.02 | 168 | 48.60 | 51.42 | |||
12. | Siemińska Wiktoria | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:44.84 | 146 | 50.60 | 54.24 |
10 lat |
1. | Warchałowska Paulina | 05 | Olimpia Lublin | 1:26.44 | 260 | 42.72 | 43.72 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:28.18 | 245 | 41.89 | 46.29 | |||
3. | Trzeciak Wiktoria | 05 | Salmo Żory | 1:32.78 | 210 | 45.38 | 47.40 | |||
4. | Jonczyk Zuzanna | 05 | Vega Dobrodzień | 1:34.55 | 199 | 45.57 | 48.98 | |||
5. | Witkiewicz Amelia | 05 | Salmo Żory | 1:35.06 | 196 | 47.59 | 47.47 | |||
6. | Redzimska Julia | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:40.51 | 165 | 48.75 | 51.76 | |||
7. | Wilgosz Maria | 05 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:40.97 | 163 | 51.10 | 49.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/4/2015 - 15:09 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 lat |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:09.31 | 352 | 33.44 | 35.87 | |||
2. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:15.50 | 272 | 37.53 | 37.97 | |||
3. | Tokarski Stanisław | 02 | Rekin Świebodzice | 1:19.18 | 236 | 37.68 | 41.50 | |||
4. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:22.67 | 207 | 41.19 | 41.48 | |||
5. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:23.48 | 201 | 41.62 | 41.86 | |||
6. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:24.89 | 191 | 42.32 | 42.57 | |||
7. | Przybyłowicz Filip | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:28.13 | 171 | 44.10 | 44.03 | |||
8. | Lizurej Jakub | 02 | Delfin Kłobuck | 1:31.45 | 153 | 44.52 | 46.93 | |||
9. | Majchrzak Marcin | 02 | Atut Częstochowa | 1:38.53 | 122 | 46.73 | 51.80 |
12 lat |
1. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:16.34 | 263 | 37.07 | 39.27 | |||
2. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.59 | 250 | 38.28 | 39.31 | |||
3. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 1:20.44 | 225 | 38.48 | 41.96 | |||
4. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:21.57 | 215 | 38.97 | 42.60 | |||
5. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:21.85 | 213 | 39.83 | 42.02 | |||
6. | Michalik Paweł | 03 | Salmo Żory | 1:23.69 | 199 | 41.68 | 42.01 | |||
7. | Sojka Paweł | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:25.05 | 190 | 41.51 | 43.54 | |||
8. | Profic Tomasz | 03 | Delfin Kłobuck | 1:26.39 | 181 | 42.44 | 43.95 | |||
9. | Grychtoł Akadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:29.56 | 163 | 43.82 | 45.74 | |||
10. | Salik Mateusz | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:31.30 | 154 | 45.02 | 46.28 | |||
11. | Janus Szymon | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:31.68 | 152 | 45.65 | 46.03 | |||
12. | Gołda Michał | 03 | Jedynka Łazy | 1:32.18 | 149 | 45.76 | 46.42 | |||
13. | Prus Mikołaj | 03 | Meduza Pajęczno | 1:33.89 | 141 | |||||
14. | Kowalik Kewin | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:42.00 | 110 | 49.14 | 52.86 | |||
15. | Plaminiak Stanisław | 03 | Delfin Kłobuck | 1:43.15 | 106 | 47.37 | 55.78 |
11 lat |
1. | Rudzki Kacper | 04 | Delfin Kłobuck | 1:27.77 | 173 | 42.62 | 45.15 | |||
2. | Haspert Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:28.45 | 169 | 42.56 | 45.89 | |||
3. | Giezek Gracjan | 04 | Rekin Świebodzice | 1:28.64 | 168 | 43.31 | 45.33 | |||
4. | Jacukiewicz Jakub | 04 | Rokita Brzeg Dolny | 1:35.35 | 135 | 47.27 | 48.08 | |||
5. | Sommer Antoni | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:37.54 | 126 | 46.90 | 50.64 | |||
6. | Cichoń Bartosz | 04 | Delfin Kłobuck | 1:43.92 | 104 | 50.92 | 53.00 |
10 lat |
1. | Dors Brajan | 05 | UKS Myszków | 1:28.06 | 171 | 44.54 | 43.52 | |||
2. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:28.67 | 168 | 44.08 | 44.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/4/2015 - 15:25 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
13 lat |
1. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.11 | 437 | |||
2. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 32.66 | 415 | |||
3. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.89 | 407 | |||
4. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS190 Łódź | 33.38 | 389 | |||
5. | Drażyk Natalia | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.66 | 319 | |||
6. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 35.98 | 311 | |||
7. | Glejzer Marcelina | 02 | Rekin Świebodzice | 36.41 | 300 | |||
8. | Fuks Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 37.22 | 281 | |||
9. | Grylewicz Zuzanna | 02 | Rekin Świebodzice | 38.18 | 260 | |||
10. | Lewicka Oliwia | 02 | Rekin Świebodzice | 42.90 | 183 | |||
11. | Latek Wiktoria | 02 | Atut Częstochowa | 48.01 | 130 |
12 lat |
1. | Krawczyk Nikola | 03 | Jedynka Łazy | 33.71 | 378 | |||
2. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 35.81 | 315 | |||
3. | Gieszczyk Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 36.69 | 293 | |||
4. | Puzoń Paulina | 03 | Aquatica Pawłowice | 36.83 | 290 | |||
5. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.27 | 258 | |||
6. | Wąsowicz Weronika | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 38.49 | 254 | |||
7. | Barańska Magdalena | 03 | Jedynka Łazy | 45.59 | 152 | |||
8. | Czarnogórska Agnieszka | 03 | Gwiazda Olesno | 46.12 | 147 | |||
9. | Marszałek Róża | 03 | Atut Częstochowa | 48.14 | 129 |
11 lat |
1. | Czech Edyta | 04 | Pałac Katowice | 37.25 | 280 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 37.83 | 267 | |||
3. | Bury Martyna | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 38.17 | 260 | |||
4. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 38.22 | 259 | |||
5. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 38.51 | 253 | |||
6. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 38.85 | 247 | |||
7. | Zielonka Kaja | 04 | Delfinek Częstochowa | 39.83 | 229 | |||
8. | Grabowska Marta | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.69 | 215 | |||
9. | Miler Martyna | 04 | Pałac Katowice | 40.71 | 214 | |||
10. | Kostrzewska Julia | 04 | Salmo Żory | 41.94 | 196 | |||
11. | Solich Agnieszka | 04 | Vega Dobrodzień | 43.90 | 171 | |||
12. | Ziemnicka Zuzanna | 04 | Delfinek Częstochowa | 44.23 | 167 | |||
13. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 45.14 | 157 | |||
14. | Lanuszny Izabela | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 45.86 | 150 | |||
15. | Jafra Dominika | 04 | Swim Team Częstochowa | 47.03 | 139 | |||
16. | Lala Patrycja | 04 | Salmo Żory | 51.25 | 107 | |||
17. | Wójcik Angelika | 04 | Atut Częstochowa | 52.52 | 100 |
10 lat |
1. | Amilkiewicz Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 37.21 | 281 | |||
2. | Warchałowska Paulina | 05 | Olimpia Lublin | 40.54 | 217 | |||
3. | Görer Evin | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 42.02 | 195 | |||
4. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 42.20 | 192 | |||
5. | Mężyk Oliwia | 05 | Aquatica Pawłowice | 42.81 | 184 | |||
6. | Przybyła Gabriela | 05 | Jedynka Łazy | 44.33 | 166 | |||
7. | Trzeciak Wiktoria | 05 | Salmo Żory | 45.96 | 149 | |||
8. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 48.12 | 130 | |||
9. | Rak Wiktoria | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 49.27 | 121 | |||
10. | Szumacher Apolonia | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 49.30 | 120 | |||
11. | Matwin Julia | 05 | Delfinek Częstochowa | 52.34 | 101 | |||
12. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 56.04 | 82 | |||
13. | Sosnowska Paulina | 05 | Pałac Katowice | 59.61 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12/4/2015 - 15:41 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
13 lat |
1. | Kustra Adam | 02 | Delfinek Legnica | 30.56 | 363 | |||
2. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 31.21 | 340 | |||
3. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.63 | 327 | |||
4. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 32.01 | 315 | |||
5. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.15 | 260 | |||
6. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.72 | 247 | |||
7. | Kazen Marcel | 02 | Atut Częstochowa | 35.26 | 236 | |||
8. | Knop Wojciech | 02 | Pałac Katowice | 39.68 | 165 | |||
9. | Przewoźny Jakub | 02 | Pałac Katowice | 42.08 | 139 | |||
10. | Mizgała Michał | 02 | Atut Częstochowa | 49.59 | 84 |
12 lat |
1. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 32.26 | 308 | |||
2. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.69 | 296 | |||
3. | Woliński Filip | 03 | Rekin Świebodzice | 33.11 | 285 | |||
4. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 34.97 | 242 | |||
5. | Łęczycki Marcin | 03 | STP Nowy Sącz | 35.92 | 223 | |||
6. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.56 | 195 | |||
7. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 37.85 | 191 | |||
8. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 38.08 | 187 | |||
9. | Gosławski Filip | 03 | Delfin Kłobuck | 38.37 | 183 | |||
10. | Gołda Michał | 03 | Jedynka Łazy | 39.43 | 169 | |||
11. | Więzik Jan | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 39.48 | 168 | |||
12. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 40.23 | 159 | |||
13. | Płóciennik Dawid | 03 | Gwiazda Olesno | 41.21 | 148 | |||
14. | Choroń Natan | 03 | Atut Częstochowa | 49.17 | 87 | |||
15. | Zaskórski Dawid | 03 | Atut Częstochowa | 57.21 | 55 |
11 lat |
1. | Holeczek Bartosz | 04 | Piątka Chorzów | 36.71 | 209 | |||
2. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 37.18 | 201 | |||
3. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.28 | 199 | |||
4. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 37.53 | 195 | |||
5. | Wąsowicz Kajetan | 04 | Atut Częstochowa | 37.75 | 192 | |||
6. | Giezek Gracjan | 04 | Rekin Świebodzice | 39.01 | 174 | |||
7. | Rudzki Kacper | 04 | Delfin Kłobuck | 40.89 | 151 | |||
8. | Jaenel Igor | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 41.34 | 146 | |||
9. | Jakub Śliwka | 04 | Salmo Żory | 41.51 | 144 | |||
10. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.94 | 130 | |||
11. | Pradela Bartosz | 04 | Pałac Katowice | 44.74 | 115 | |||
12. | Regulski Maciej | 04 | Atut Częstochowa | 46.33 | 104 | |||
13. | Nowodworski Piotr | 04 | Delfinek Częstochowa | 46.35 | 104 | |||
14. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 46.68 | 101 | |||
15. | Czech Patryk | 04 | Swim Team Częstochowa | 47.46 | 96 | |||
16. | Hajduk Jakub | 04 | Salmo Żory | 48.52 | 90 | |||
17. | Rząsa Konrad | 04 | Delfinek Legnica | 59.90 | 48 |
10 lat |
1. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 36.94 | 205 | |||
2. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 37.05 | 203 | |||
3. | Wójcik Mateusz | 05 | UKS Myszków | 39.74 | 165 | |||
4. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 41.48 | 145 | |||
5. | Bak Szymon | 05 | Rekin Świebodzice | 43.36 | 127 | |||
6. | Szczepanek Nikodem | 05 | Trójka Częstochowa | 43.64 | 124 | |||
7. | Siejak Joachim | 05 | Delfinek Częstochowa | 46.69 | 101 | |||
8. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 47.98 | 93 | |||
9. | Majewski Mateusz | 05 | Delfinek Częstochowa | 48.22 | 92 | |||
10. | Mika Michał | 05 | Delfin Kłobuck | 52.45 | 71 | |||
11. | Janicki Marek | 05 | Gwiazda Olesno | 53.42 | 67 | |||
12. | Frydrychowicz Maksymilian | 05 | Delfinek Legnica | 58.17 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12/4/2015 - 15:58 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 lat |
1. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:03.27 | 524 | 30.72 | 32.55 | |||
2. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.17 | 479 | 31.87 | 33.30 | |||
3. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS190 Łódź | 1:05.82 | 465 | 32.14 | 33.68 | |||
4. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:08.61 | 410 | 33.19 | 35.42 | |||
5. | Kłusek Maria | 02 | Delfinek Legnica | 1:09.23 | 400 | 33.76 | 35.47 | |||
6. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:09.74 | 391 | 33.61 | 36.13 | |||
7. | Makles Julia | 02 | Delfin Kłobuck | 1:11.98 | 355 | 34.15 | 37.83 | |||
8. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 1:12.07 | 354 | 34.97 | 37.10 | |||
9. | Proce Marta | 02 | Rekin Świebodzice | 1:13.00 | 341 | 35.42 | 37.58 | |||
10. | Maziar Alicja | 02 | Rekin Świebodzice | 1:15.25 | 311 | 36.46 | 38.79 | |||
11. | Szkoda Klaudia | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:18.48 | 274 | 36.87 | 41.61 | |||
12. | Gosławska Sylwia | 02 | Meduza Pajęczno | 1:21.31 | 246 | 38.36 | 42.95 | |||
13. | Raźniak Marta | 02 | Atut Częstochowa | 1:22.05 | 240 | 37.32 | 44.73 |
12 lat |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS190 Łódź | 1:03.39 | 521 | 30.95 | 32.44 | |||
2. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.39 | 397 | 34.02 | 35.37 | |||
3. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:09.51 | 395 | 33.88 | 35.63 | |||
4. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 1:11.62 | 361 | 34.95 | 36.67 | |||
5. | Mikszan Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:11.97 | 356 | 34.29 | 37.68 | |||
6. | Zahorodna Oliwia | 03 | Junior Kluczbork | 1:14.79 | 317 | 36.63 | 38.16 | |||
7. | Malec Aleksandra | 03 | Delfinek Legnica | 1:17.77 | 282 | 37.21 | 40.56 | |||
8. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:18.85 | 270 | 37.22 | 41.63 | |||
9. | Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 1:19.89 | 260 | 38.10 | 41.79 | |||
10. | Marszałek Róża | 03 | Atut Częstochowa | 1:24.39 | 220 | 40.03 | 44.36 | |||
11. | Rycerz Kinga | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:26.05 | 208 | 40.83 | 45.22 | |||
12. | Maźniewska Julia | 03 | Atut Częstochowa | 1:29.03 | 188 | 42.23 | 46.80 | |||
13. | Zuzanna Garbaciak | 03 | Delfin Kłobuck | 1:30.09 | 181 | 41.99 | 48.10 | |||
14. | Błędowska Alicja | 03 | Pałac Katowice | 1:30.50 | 179 | 44.91 | 45.59 | |||
15. | Kowalska Natalia | 03 | Swim Team Częstochowa | 1:34.85 | 155 | 45.79 | 49.06 | |||
16. | Gacek Martyna | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:37.31 | 144 | 45.21 | 52.10 | |||
17. | Mika Patrycja | 03 | Delfin Kłobuck | 1:46.37 | 110 | 49.28 | 57.09 |
11 lat |
1. | Dwojak Natalia | 04 | Olimpia Lublin | 1:12.16 | 353 | 34.31 | 37.85 | |||
2. | Sobolewska Magdalena | 04 | Pałac Katowice | 1:13.03 | 340 | 35.18 | 37.85 | |||
3. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:13.04 | 340 | 36.89 | 36.15 | |||
4. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.58 | 319 | 35.78 | 38.80 | |||
5. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:15.08 | 313 | 35.47 | 39.61 | |||
6. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 1:15.16 | 312 | 36.06 | 39.10 | |||
7. | Czech Edyta | 04 | Pałac Katowice | 1:18.00 | 279 | 38.12 | 39.88 | |||
8. | Chryplewicz Julia | 04 | Rekin Świebodzice | 1:18.31 | 276 | 37.64 | 40.67 | |||
Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:18.31 | 276 | 38.31 | 40.00 | ||||
10. | Szamburska Martyna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:20.76 | 251 | 38.80 | 41.96 | |||
11. | Kicińska Anna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:21.53 | 244 | 38.86 | 42.67 | |||
12. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 1:21.92 | 241 | 39.72 | 42.20 | |||
13. | Bury Martyna | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:22.75 | 234 | 39.68 | 43.07 | |||
14. | Grzymała Zuzanna | 04 | Salmo Żory | 1:24.44 | 220 | 40.67 | 43.77 | |||
15. | Jojko Julia | 04 | Vega Dobrodzień | 1:26.17 | 207 | 40.20 | 45.97 | |||
16. | Kowalczyk Daria | 04 | Atut Częstochowa | 1:26.64 | 204 | 41.60 | 45.04 | |||
17. | Makowska Agnieszka | 04 | Pałac Katowice | 1:29.03 | 188 | 43.72 | 45.31 | |||
18. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 1:29.67 | 184 | 42.44 | 47.23 | |||
19. | Gabryluk Zuzanna | 04 | Victoria Kozy | 1:31.00 | 176 | 42.57 | 48.43 |
10 lat |
1. | Amilkiewicz Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 1:12.82 | 343 | 35.51 | 37.31 | |||
2. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:14.42 | 322 | 35.32 | 39.10 | |||
3. | Mężyk Oliwia | 05 | Aquatica Pawłowice | 1:25.92 | 209 | 41.85 | 44.07 | |||
4. | Rak Wiktoria | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 1:30.22 | 180 | 42.76 | 47.46 | |||
5. | Kmieć Patrycja | 05 | Delfin Kłobuck | 1:33.09 | 164 | 41.59 | 51.50 | |||
6. | Szumacher Apolonia | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 1:36.59 | 147 | 45.98 | 50.61 | |||
7. | Wydmuch Michalina | 05 | Delfin Kłobuck | 1:36.77 | 146 | 46.12 | 50.65 | |||
8. | Gruchel Kamila | 05 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:37.45 | 143 | 45.67 | 51.78 | |||
9. | Stafin Aleksandra | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:37.80 | 141 | 47.17 | 50.63 | |||
10. | Stępień Martyna | 05 | Delfin Kłobuck | 1:38.78 | 137 | 46.36 | 52.42 | |||
11. | Głogowska Alicja | 05 | Vega Dobrodzień | 1:45.64 | 112 | 51.15 | 54.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12/4/2015 - 16:28 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 lat |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 1:00.10 | 418 | 29.29 | 30.81 | |||
2. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:00.75 | 404 | 29.41 | 31.34 | |||
3. | Knihnicki Miłosz | 02 | Rekin Świebodzice | 1:04.62 | 336 | 30.98 | 33.64 | |||
4. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:05.55 | 322 | 31.88 | 33.67 | |||
5. | Kazen Marcel | 02 | Atut Częstochowa | 1:05.85 | 317 | 31.05 | 34.80 | |||
6. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.19 | 312 | 32.25 | 33.94 | |||
7. | Prokop Bartosz | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:08.40 | 283 | 32.92 | 35.48 | |||
8. | Czajka Michał | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.59 | 269 | 33.44 | 36.15 | |||
9. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:10.60 | 257 | 34.38 | 36.22 | |||
10. | Przybyłowicz Filip | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:16.24 | 204 | 37.60 | 38.64 | |||
11. | Kotyla Kacper | 02 | Meduza Pajęczno | 1:18.55 | 187 | 37.78 | 40.77 | |||
12. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:20.24 | 175 | 38.31 | 41.93 | |||
13. | Lizurej Jakub | 02 | Delfin Kłobuck | 1:20.41 | 174 | 38.77 | 41.64 | |||
14. | Knapik Jakub | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:22.34 | 162 | 39.39 | 42.95 | |||
15. | Aleksandrowicz Michał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:25.18 | 146 | 39.96 | 45.22 | |||
16. | Mierzejewski Patryk | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:35.81 | 103 | 44.92 | 50.89 |
12 lat |
1. | Hyckowski Paweł | 03 | Rekin Świebodzice | 1:06.66 | 306 | 31.71 | 34.95 | |||
2. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:07.44 | 295 | 32.23 | 35.21 | |||
3. | Szeląg Dawid | 03 | Meduza Pajęczno | 1:07.56 | 294 | 31.42 | 36.14 | |||
4. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:08.20 | 286 | 32.60 | 35.60 | |||
5. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 1:08.64 | 280 | 32.59 | 36.05 | |||
6. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:10.61 | 257 | 33.91 | 36.70 | |||
7. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:11.21 | 251 | 34.18 | 37.03 | |||
8. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:12.08 | 242 | 33.67 | 38.41 | |||
9. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:12.15 | 241 | 34.94 | 37.21 | |||
10. | Łęczycki Marcin | 03 | STP Nowy Sącz | 1:12.27 | 240 | 35.22 | 37.05 | |||
11. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 1:12.45 | 238 | 35.26 | 37.19 | |||
12. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.91 | 224 | 35.49 | 38.42 | |||
13. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 1:14.09 | 223 | 36.09 | 38.00 | |||
14. | Michalik Paweł | 03 | Salmo Żory | 1:15.12 | 214 | 36.57 | 38.55 | |||
15. | Borkowski Arkadiusz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:15.37 | 211 | 36.25 | 39.12 | |||
16. | Haberka Mikołaj | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:15.71 | 209 | 36.39 | 39.32 | |||
17. | Szewczyk Maksymilian | 03 | Junior Kluczbork | 1:18.59 | 186 | 38.69 | 39.90 | |||
18. | Grychtoł Akadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:21.43 | 168 | 39.80 | 41.63 | |||
19. | Michalski Maciej | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:21.63 | 166 | 38.90 | 42.73 | |||
20. | Choroń Natan | 03 | Atut Częstochowa | 1:21.96 | 164 | 37.95 | 44.01 | |||
21. | Janus Szymon | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:22.85 | 159 | 40.40 | 42.45 | |||
22. | Prus Mikołaj | 03 | Meduza Pajęczno | 1:23.55 | 155 | 38.98 | 44.57 | |||
23. | Kasprzak Kasper | 03 | Victoria Kozy | 1:33.06 | 112 | 42.82 | 50.24 | |||
24. | Zaskórski Dawid | 03 | Atut Częstochowa | 1:34.41 | 107 |
11 lat |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:10.38 | 260 | 34.09 | 36.29 | |||
2. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:12.24 | 240 | 35.34 | 36.90 | |||
3. | Holeczek Bartosz | 04 | Piątka Chorzów | 1:13.34 | 230 | 35.22 | 38.12 | |||
4. | Haspert Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:17.73 | 193 | 38.09 | 39.64 | |||
5. | Majewski Maksym | 04 | Atut Częstochowa | 1:18.20 | 189 | 38.11 | 40.09 | |||
6. | Wróbel Tomasz | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:18.61 | 186 | 38.39 | 40.22 | |||
7. | Rudzki Kacper | 04 | Delfin Kłobuck | 1:19.04 | 183 | 38.50 | 40.54 | |||
8. | Wrabec Szymon | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:19.43 | 181 | 37.82 | 41.61 | |||
9. | Jacukiewicz Jakub | 04 | Rokita Brzeg Dolny | 1:20.81 | 171 | 39.26 | 41.55 | |||
10. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Katowice | 1:21.07 | 170 | 39.67 | 41.40 | |||
11. | Goł Adrian | 04 | Delfin Kłobuck | 1:23.86 | 153 | 38.65 | 45.21 | |||
12. | Czech Patryk | 04 | Swim Team Częstochowa | 1:25.53 | 145 | 39.36 | 46.17 | |||
13. | Jojko Jakub | 04 | Vega Dobrodzień | 1:26.90 | 138 | 42.32 | 44.58 | |||
14. | Rząsa Konrad | 04 | Delfinek Legnica | 1:32.03 | 116 | 45.29 | 46.74 | |||
15. | Pocenty Jakub | 04 | Pałac Katowice | 1:32.36 | 115 | |||||
16. | Hajduk Jakub | 04 | Salmo Żory | 1:32.87 | 113 | 44.36 | 48.51 | |||
17. | Pawlik Jakub | 04 | Delfinek Legnica | 1:35.50 | 104 | 44.84 | 50.66 |
10 lat |
1. | Gruszczyński Filip | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:18.83 | 185 | 37.34 | 41.49 | |||
2. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 1:22.85 | 159 | 39.08 | 43.77 | |||
3. | Siejak Joachim | 05 | Delfinek Częstochowa | 1:26.41 | 140 | 41.83 | 44.58 | |||
4. | Woźny Jacek | 05 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:29.23 | 127 | 43.03 | 46.20 | |||
5. | Żak Wiktor | 05 | Salmo Żory | 1:32.50 | 114 | 43.20 | 49.30 | |||
6. | Szumacher Jan | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 1:41.25 | 87 | 48.09 | 53.16 | |||
7. | Komenda Kacper | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:41.49 | 86 | 47.51 | 53.98 | |||
8. | Świerzy Piotr | 05 | Delfin Kłobuck | 1:41.51 | 86 | 49.57 | 51.94 | |||
9. | Sinkowski Szymon | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 1:46.42 | 75 | 54.31 | 52.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12/4/2015 - 17:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
13 lat |
1. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.46 | 414 | |||
2. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 35.96 | 365 | |||
3. | Kusak Izabella | 02 | Salmo Żory | 36.65 | 344 | |||
4. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 36.76 | 341 | |||
5. | Kasprzyk Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 37.28 | 327 | |||
6. | Fuks Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 40.00 | 265 | |||
7. | Langier Olga | 02 | Atut Częstochowa | 44.19 | 196 | |||
8. | Krzywoń Kamila | 02 | Gwiazda Olesno | 45.12 | 184 | |||
9. | Mazurek Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 49.66 | 138 |
12 lat |
1. | Krawczyk Nikola | 03 | Jedynka Łazy | 36.13 | 359 | |||
2. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 36.17 | 358 | |||
3. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.54 | 347 | |||
4. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.27 | 327 | |||
5. | Wąsowicz Weronika | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 39.31 | 279 | |||
6. | Stupała Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 41.29 | 241 | |||
7. | Maźniewska Julia | 03 | Atut Częstochowa | 45.53 | 179 | |||
8. | Biernacka Julia | 03 | Delfin Kłobuck | 45.61 | 178 | |||
9. | Cendal Katarzyna | 03 | Orka Herby | 47.58 | 157 | |||
10. | Sękiewicz Iga | 03 | Delfin Kłobuck | 47.76 | 155 | |||
11. | Świerzy Anna | 03 | Delfin Kłobuck | 50.00 | 135 |
11 lat |
1. | Kondrot Wiktoria | 04 | Pałac Katowice | 34.70 | 406 | |||
2. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.39 | 300 | |||
3. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.56 | 274 | |||
4. | Dwojak Wiktoria | 04 | Olimpia Lublin | 40.18 | 261 | |||
5. | Olma Julia | 04 | Salmo Żory | 40.30 | 259 | |||
6. | Kutyło Maria | 04 | Rekin Świebodzice | 40.39 | 257 | |||
7. | Lala Nadia | 04 | Salmo Żory | 41.02 | 245 | |||
8. | Szamburska Martyna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 41.66 | 234 | |||
9. | Ziemnicka Zuzanna | 04 | Delfinek Częstochowa | 42.57 | 220 | |||
10. | Kicińska Anna | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 43.39 | 207 | |||
11. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 43.40 | 207 | |||
12. | Zielonka Kaja | 04 | Delfinek Częstochowa | 44.43 | 193 | |||
13. | Motyka Nadia | 04 | Salmo Żory | 44.67 | 190 | |||
14. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 46.85 | 165 | |||
15. | Wójcik Angelika | 04 | Atut Częstochowa | 47.17 | 161 | |||
16. | Siemińska Wiktoria | 04 | Delfinek Częstochowa | 47.77 | 155 | |||
17. | Barczyk Alicja | 04 | UKS Myszków | 48.43 | 149 | |||
18. | Cendal Weronika | 04 | Orka Herby | 51.58 | 123 | |||
19. | Krynicka Maja | 04 | Delfin Kłobuck | 1:00.69 | 75 |
10 lat |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 40.43 | 256 | |||
2. | Warchałowska Paulina | 05 | Olimpia Lublin | 40.86 | 248 | |||
3. | Jonczyk Zuzanna | 05 | Vega Dobrodzień | 44.01 | 199 | |||
4. | Witkiewicz Amelia | 05 | Salmo Żory | 44.80 | 188 | |||
5. | Długokęcka Justyna | 05 | Jedynka Łazy | 44.84 | 188 | |||
6. | Grabowska Agata | 05 | UKS Myszków | 45.29 | 182 | |||
7. | Wilgosz Maria | 05 | Manta Jelcz-Laskowice | 45.79 | 176 | |||
8. | Redzimska Julia | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 47.17 | 161 | |||
9. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 47.42 | 159 | |||
10. | Wydmuch Michalina | 05 | Delfin Kłobuck | 49.08 | 143 | |||
11. | Stelmach Weronika | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 49.11 | 143 | |||
12. | Juchnik Pola | 05 | Delfinek Częstochowa | 49.96 | 136 | |||
13. | Stępień Martyna | 05 | Delfin Kłobuck | 50.62 | 130 | |||
14. | Barczak Agata | 05 | Orka Herby | 51.16 | 126 | |||
15. | Wystalska Marta | 05 | Gwiazda Olesno | 52.01 | 120 | |||
16. | Ochman Justyna | 05 | Gwiazda Olesno | 53.03 | 113 | |||
17. | Głogowska Alicja | 05 | Vega Dobrodzień | 53.11 | 113 | |||
18. | Matwin Julia | 05 | Delfinek Częstochowa | 54.79 | 103 | |||
19. | Wacławek Sonia | 05 | Orka Herby | 54.91 | 102 | |||
20. | Kowacz Sonia | 05 | Delfinek Częstochowa | 55.44 | 99 | |||
21. | Winiarska Ewelina | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 56.58 | 93 | |||
22. | Kubiak Paulina | 05 | Manta Jelcz-Laskowice | 57.30 | 90 |
9 lat |
1. | Rakowska Marta | 06 | Vega Dobrodzień | 41.30 | 240 | ||||
2. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 41.90 | 230 | ||||
3. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 43.52 | 205 | ||||
4. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 45.49 | 180 | ||||
5. | Mosoń Miriam | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 50.94 | 128 | ||||
6. | Wątroba Anna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 51.98 | 120 | ||||
7. | Pucek Wiktoria | 06 | Jedynka Łazy | 52.15 | 119 | ||||
8. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 52.16 | 119 | ||||
9. | Sojka Julia | 06 | Aquatica Pawłowice | 53.67 | 109 | ||||
10. | Sagan Nikola | 06 | Jedynka Łazy | 54.76 | 103 | ||||
11. | Zbylut Zuzanna | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 56.10 | 96 | ||||
12. | Leśkiewicz Julia | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | 57.08 | 91 | ||||
13. | Tomala Oliwia | 06 | Salmo Żory | 58.75 | 83 | ||||
14. | Chalińska Amelia | 06 | Delfin Kłobuck | 58.86 | 83 | ||||
15. | Jeziorna Emilia | 06 | Rokita Brzeg Dolny | 1:00.24 | 77 | ||||
16. | Lesik Monika | 06 | Junior Kluczbork | 1:00.78 | 75 | ||||
DYSKW. | Wielebnowska Paulina | 06 | H2O Jastrzębie Zdr. | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 16:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12/4/2015 - 17:29 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
13 lat |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 31.63 | 365 | |||
2. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 35.04 | 268 | |||
3. | Tokarski Stanisław | 02 | Rekin Świebodzice | 36.58 | 236 | |||
4. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 38.38 | 204 | |||
5. | Błaszczyk Filip | 02 | Jedynka Łazy | 39.01 | 194 | |||
6. | Kotyla Kacper | 02 | Meduza Pajęczno | 41.28 | 164 | |||
7. | Majchrzak Marcin | 02 | Atut Częstochowa | 42.95 | 145 |
12 lat |
1. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.60 | 235 | |||
2. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 37.61 | 217 | |||
3. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.32 | 205 | |||
4. | Michalik Paweł | 03 | Salmo Żory | 38.76 | 198 | |||
5. | Profic Tomasz | 03 | Delfin Kłobuck | 39.40 | 188 | |||
6. | Sojka Paweł | 03 | Aquatica Pawłowice | 39.80 | 183 | |||
7. | Flak Tobiasz | 03 | Gwiazda Olesno | 42.55 | 150 | |||
8. | Plaminiak Stanisław | 03 | Delfin Kłobuck | 45.13 | 125 | |||
9. | Prus Mikołaj | 03 | Meduza Pajęczno | 45.36 | 123 | |||
10. | Ćwieląg Wiktor | 03 | Orka Herby | 46.01 | 118 | |||
11. | Choroń Natan | 03 | Atut Częstochowa | 46.69 | 113 | |||
12. | Smyła Kacper | 03 | Delfin Kłobuck | 49.29 | 96 | |||
13. | Hutny Hubert | 03 | Delfin Kłobuck | 50.16 | 91 | |||
14. | Mazurek Mateusz | 03 | Delfin Kłobuck | 52.14 | 81 |
11 lat |
1. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 39.06 | 193 | |||
2. | Stępiński Daniel | 04 | Salmo Żory | 43.56 | 139 | |||
3. | Goł Adrian | 04 | Delfin Kłobuck | 43.73 | 138 | |||
4. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 44.34 | 132 | |||
5. | Cichoń Bartosz | 04 | Delfin Kłobuck | 45.78 | 120 | |||
6. | Pawlik Jakub | 04 | Delfinek Legnica | 46.92 | 111 | |||
7. | Szynka Miłosz | 04 | Orka Herby | 46.97 | 111 | |||
8. | Wojdyła Jakub | 04 | UKS Myszków | 48.85 | 99 | |||
9. | Kałuża Wojciech | 04 | Orka Herby | 54.39 | 71 |
10 lat |
1. | Wójcik Mateusz | 05 | UKS Myszków | 40.80 | 170 | |||
2. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 41.57 | 160 | |||
3. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 43.69 | 138 | |||
4. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 45.85 | 119 | |||
5. | Ksyta Szymon | 05 | Trójka Częstochowa | 47.41 | 108 | |||
6. | Mika Michał | 05 | Delfin Kłobuck | 48.81 | 99 | |||
7. | Bioły Jakub | 05 | Gwiazda Olesno | 49.19 | 97 | |||
8. | Świerzy Piotr | 05 | Delfin Kłobuck | 50.08 | 92 | |||
9. | Komenda Kacper | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 50.63 | 89 | |||
10. | Kotas Michał | 05 | Gwiazda Olesno | 50.65 | 88 | |||
11. | Janicki Marek | 05 | Gwiazda Olesno | 50.79 | 88 | |||
12. | Szumacher Jan | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 51.08 | 86 | |||
13. | Tokarski Antoni | 05 | Rekin Świebodzice | 52.98 | 77 | |||
14. | Sinkowski Szymon | 05 | Rokita Brzeg Dolny | 53.47 | 75 | |||
15. | Plaminiak Antoni | 05 | Delfin Kłobuck | 55.48 | 67 | |||
16. | Majewski Mateusz | 05 | Delfinek Częstochowa | 55.75 | 66 |
9 lat |
1. | Glejzer Filip | 06 | Rekin Świebodzice | 42.86 | 146 | ||||
2. | Hańderek Mateusz | 06 | Piątka Kraków | 44.30 | 132 | ||||
3. | Lipus Bartosz | 06 | Aquatica Pawłowice | 45.17 | 125 | ||||
4. | Kałuża Mateusz | 06 | Aquatica Pawłowice | 45.87 | 119 | ||||
5. | Kuś Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 45.89 | 119 | ||||
6. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 47.68 | 106 | ||||
7. | Swaczyna Szymon | 06 | Jedność 32 Przyszowice | 48.75 | 99 | ||||
8. | Gdula Radosław | 06 | Omega Olkusz | 49.10 | 97 | ||||
9. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 50.21 | 91 | ||||
10. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 51.91 | 82 | ||||
11. | Kopera Kacper | 06 | Delfin Kłobuck | 53.24 | 76 | ||||
12. | Cieplak Mikołaj | 06 | Swim Team Częstochowa | 53.62 | 74 | ||||
13. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 55.39 | 68 | ||||
14. | Łukasik Oliwier | 06 | Jedynka Łazy | 55.49 | 67 | ||||
15. | Włoszek Maciej | 06 | Delfin Kłobuck | 56.35 | 64 | ||||
16. | Jaskuła Mateusz | 06 | Delfin Kłobuck | 57.87 | 59 | ||||
17. | Pawliczek Błażej | 06 | Aquatica Pawłowice | 58.84 | 56 | ||||
18. | Badura Tobiasz | 06 | Vega Dobrodzień | 59.40 | 55 | ||||
19. | Kozieł Miłosz | 06 | Victoria Kozy | 59.80 | 54 | ||||
20. | Mięsowski Jakub | 06 | Delfin Kłobuck | 1:03.05 | 46 | ||||
21. | Paszek Antoni | 06 | Rokita Brzeg Dolny | 1:05.53 | 41 | ||||
DYSKW. | Brycht Aleksander | 06 | Orka Herby | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12/4/2015 - 17:53 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 lat |
1. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:23.61 | 414 | 40.40 | 43.21 | |||
2. | Bigdowska Gabriel | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:27.00 | 368 | 41.37 | 45.63 | |||
3. | Krosta Emila | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:28.88 | 345 | 42.39 | 46.49 | |||
4. | Lewicka Oliwia | 02 | Rekin Świebodzice | 1:29.05 | 343 | 41.92 | 47.13 | |||
5. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:31.59 | 315 | 42.44 | 49.15 | |||
6. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:31.70 | 314 | 43.06 | 48.64 | |||
7. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 1:33.92 | 292 | 45.24 | 48.68 | |||
8. | Raźniak Marta | 02 | Atut Częstochowa | 1:36.58 | 269 | 44.49 | 52.09 | |||
9. | Kołeczek Matylda | 02 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:36.66 | 268 | 45.64 | 51.02 | |||
10. | Jakimowicz Julia | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:39.88 | 243 | 46.76 | 53.12 | |||
11. | Gosławska Sylwia | 02 | Meduza Pajęczno | 1:43.67 | 217 | 48.92 | 54.75 | |||
12. | Krzywoń Kamila | 02 | Gwiazda Olesno | 1:44.46 | 212 | 48.90 | 55.56 | |||
13. | Mazurek Wiktoria | 02 | Delfin Kłobuck | 1:47.67 | 194 | 50.79 | 56.88 |
12 lat |
1. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:29.14 | 342 | 42.07 | 47.07 | |||
2. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:30.51 | 327 | 42.76 | 47.75 | |||
3. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 1:31.29 | 318 | 43.92 | 47.37 | |||
4. | Słobodziańska Oliwia | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:31.34 | 318 | 43.37 | 47.97 | |||
5. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:32.24 | 309 | 44.10 | 48.14 | |||
6. | Krzysztofik Wiktoria | 03 | Jedynka Łazy | 1:42.42 | 225 | 48.87 | 53.55 | |||
7. | Witkowska Natalia | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:43.19 | 220 | 48.02 | 55.17 | |||
8. | Winiarska Joanna | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:44.13 | 214 | 50.12 | 54.01 | |||
9. | Sosnowska Oliwia | 03 | Pałac Katowice | 1:50.25 | 180 | 50.41 | 59.84 | |||
10. | Porwoł Anna | 03 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:52.04 | 172 | 52.36 | 59.68 | |||
11. | Gacek Martyna | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:53.12 | 167 | 54.97 | 58.15 | |||
12. | Zuzanna Garbaciak | 03 | Delfin Kłobuck | 1:54.62 | 161 | 53.46 | 1:01.16 | |||
13. | Rycerz Kinga | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:55.48 | 157 | 54.26 | 1:01.22 |
11 lat |
1. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:38.24 | 255 | 46.99 | 51.25 | |||
2. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:38.55 | 253 | 46.74 | 51.81 | |||
3. | Gabryluk Zuzanna | 04 | Victoria Kozy | 1:40.58 | 238 | 49.00 | 51.58 | |||
4. | Lala Patrycja | 04 | Salmo Żory | 1:43.85 | 216 | 49.33 | 54.52 | |||
5. | Lanuszny Izabela | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:45.01 | 209 | 50.99 | 54.02 | |||
6. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:45.53 | 206 | 52.07 | 53.46 | |||
7. | Kapol Gabriela | 04 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:47.06 | 197 | 50.21 | 56.85 | |||
8. | Lesch Vanessa | 04 | Vega Dobrodzień | 1:47.33 | 196 | 52.17 | 55.16 | |||
9. | Miszta Martyna | 04 | Atut Częstochowa | 1:47.44 | 195 | 50.49 | 56.95 | |||
10. | Cendrowska Sandra | 04 | Swim Team Częstochowa | 1:47.99 | 192 | 50.51 | 57.48 | |||
11. | Grubek Julia | 04 | Vega Dobrodzień | 1:53.34 | 166 | 54.55 | 58.79 | |||
12. | Makowska Agnieszka | 04 | Pałac Katowice | 1:55.24 | 158 | 54.38 | 1:00.86 |
10 lat |
1. | Koral Milena | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:44.94 | 209 | 50.89 | 54.05 | |||
2. | Wystalska Marta | 05 | Gwiazda Olesno | 1:46.02 | 203 | 49.22 | 56.80 | |||
3. | Kołek Natala | 05 | Swim Team Częstochowa | 2:10.18 | 109 | 1:00.87 | 1:09.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/4/2015 - 18:18 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 lat |
1. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:18.37 | 357 | 36.56 | 41.81 | |||
2. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 1:20.72 | 326 | 38.43 | 42.29 | |||
3. | Damsz Andrzej | 02 | Rekin Świebodzice | 1:25.17 | 278 | 39.73 | 45.44 | |||
4. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:26.45 | 266 | 40.70 | 45.75 | |||
5. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:31.22 | 226 | 43.85 | 47.37 | |||
6. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:32.25 | 219 | 44.31 | 47.94 | |||
7. | Czajka Michał | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:32.34 | 218 | 43.61 | 48.73 | |||
8. | Przewoźny Jakub | 02 | Pałac Katowice | 1:38.17 | 181 | 47.95 | 50.22 |
12 lat |
1. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.00 | 270 | 41.99 | 44.01 | |||
2. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.23 | 268 | 41.25 | 44.98 | |||
3. | Jachym Maciej | 03 | Rekin Świebodzice | 1:28.17 | 250 | 41.32 | 46.85 | |||
4. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 1:29.17 | 242 | 42.02 | 47.15 | |||
5. | Szeląg Dawid | 03 | Meduza Pajęczno | 1:31.24 | 226 | 44.06 | 47.18 | |||
6. | Radałowski Jędrzej | 03 | Junior Kluczbork | 1:32.53 | 217 | 44.62 | 47.91 | |||
7. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 1:36.80 | 189 | 45.94 | 50.86 | |||
8. | Szewczyk Maksymilian | 03 | Junior Kluczbork | 1:38.21 | 181 | 47.90 | 50.31 | |||
9. | Wystalski Piotr | 03 | Gwiazda Olesno | 1:39.92 | 172 | 47.50 | 52.42 | |||
10. | Janus Szymon | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:42.70 | 158 | 49.70 | 53.00 | |||
11. | Flak Tobiasz | 03 | Gwiazda Olesno | 1:43.25 | 156 | 48.78 | 54.47 | |||
12. | Jeziorski Adam | 03 | Delfin Kłobuck | 1:43.29 | 156 | 47.48 | 55.81 | |||
13. | Dądela Jakub | 03 | Delfin Kłobuck | 2:00.15 | 99 | 57.48 | 1:02.67 |
11 lat |
1. | Jakub Śliwka | 04 | Salmo Żory | 1:29.87 | 236 | 42.02 | 47.85 | |||
2. | Kalkan Jakub | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:32.56 | 216 | 43.76 | 48.80 | |||
3. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:32.99 | 213 | 43.63 | 49.36 | |||
4. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:38.09 | 182 | 46.48 | 51.61 | |||
5. | Krajewski Igor | 04 | Delfin Kłobuck | 1:39.76 | 173 | 46.59 | 53.17 | |||
6. | Nowodworski Piotr | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:41.14 | 166 | 47.02 | 54.12 | |||
7. | Goik Bartłomiej | 04 | Pałac Katowice | 1:44.13 | 152 | 50.22 | 53.91 | |||
8. | Wydmuch Kajetan | 04 | Delfin Kłobuck | 1:49.66 | 130 | 50.65 | 59.01 |
10 lat |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:36.35 | 192 | 45.51 | 50.84 | |||
2. | Żak Wiktor | 05 | Salmo Żory | 1:46.24 | 143 | 50.44 | 55.80 | |||
3. | Kołodziejczyk Maciej | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:55.22 | 112 | 54.53 | 1:00.69 | |||
4. | Danek Konrad | 05 | Swim Team Częstochowa | 1:58.19 | 104 | 54.62 | 1:03.57 | |||
5. | Kotas Michał | 05 | Gwiazda Olesno | 2:09.46 | 79 | 59.96 | 1:09.50 | |||
6. | Bioły Jakub | 05 | Gwiazda Olesno | 2:09.67 | 78 | 1:01.82 | 1:07.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/4/2015 - 18:38 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 lat |
1. | Zawadzka Hanna | 02 | Rekin Świebodzice | 1:11.80 | 512 | 33.58 | 38.22 | ||||
2. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:12.39 | 499 | 32.77 | 39.62 | ||||
3. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:13.78 | 472 | 33.67 | 40.11 | ||||
4. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.12 | 465 | 33.64 | 40.48 | ||||
5. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:15.00 | 449 | 34.70 | 40.30 | ||||
6. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:16.89 | 417 | 35.81 | 41.08 | ||||
7. | Kłusek Maria | 02 | Delfinek Legnica | 1:17.49 | 407 | 37.53 | 39.96 | ||||
8. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:17.65 | 404 | 33.82 | 43.83 | ||||
9. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:18.17 | 396 | 34.99 | 43.18 | ||||
10. | Krosta Emila | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:18.70 | 388 | 36.56 | 42.14 | ||||
11. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:18.93 | 385 | 37.40 | 41.53 | ||||
12. | Rygiel Oliwia | 02 | Junior Kluczbork | 1:19.35 | 379 | 37.56 | 41.79 | ||||
13. | Drażyk Natalia | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:19.38 | 379 | 36.56 | 42.82 | ||||
14. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:21.09 | 355 | 40.55 | 40.54 | ||||
15. | Bigdowska Gabriel | 02 | Delfinek Częstochowa | 1:21.86 | 345 | 39.25 | 42.61 | ||||
Kusak Izabella | 02 | Salmo Żory | 1:21.86 | 345 | 37.50 | 44.36 | |||||
17. | Błaszczyk Weronika | 02 | Junior Kluczbork | 1:22.20 | 341 | 38.91 | 43.29 | ||||
18. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:22.87 | 333 | 37.49 | 45.38 | ||||
19. | Grylewicz Zuzanna | 02 | Rekin Świebodzice | 1:23.69 | 323 | 38.90 | 44.79 | ||||
20. | Glejzer Marcelina | 02 | Rekin Świebodzice | 1:24.95 | 309 | 39.45 | 45.50 | ||||
21. | Raźniak Marta | 02 | Atut Częstochowa | 1:29.20 | 267 | 41.24 | 47.96 | ||||
22. | Szkoda Klaudia | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:31.19 | 250 | 40.89 | 50.30 | ||||
23. | Krzywoń Kamila | 02 | Gwiazda Olesno | 1:36.84 | 208 | 47.68 | 49.16 | ||||
24. | Jakimowicz Julia | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:41.35 | 182 | 46.54 | 54.81 | ||||
DYSKW. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | ||||||||
O9 - Przepłynięcie przez pływaka na inny tor podczas wyścigu (inny od tego, na którym wystartował) (Czas: 18:49) |
12 lat |
1. | Możdzan Milena | 03 | Delfinek Legnica | 1:17.58 | 406 | 36.71 | 40.87 | |||
2. | Krawczyk Nikola | 03 | Jedynka Łazy | 1:20.38 | 365 | 36.32 | 44.06 | |||
3. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.65 | 348 | 38.49 | 43.16 | |||
4. | Gieszczyk Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:24.47 | 314 | 40.23 | 44.24 | |||
5. | Serzysko Aleksandra | 03 | Jedynka Łazy | 1:26.16 | 296 | 39.45 | 46.71 | |||
6. | Pawłowska Jessica | 03 | Junior Kluczbork | 1:26.46 | 293 | 39.12 | 47.34 | |||
7. | Wróbel Zofia | 03 | Jedynka Łazy | 1:26.84 | 289 | 39.49 | 47.35 | |||
8. | Malec Aleksandra | 03 | Delfinek Legnica | 1:29.16 | 267 | 41.49 | 47.67 | |||
9. | Stupała Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:31.22 | 249 | 42.47 | 48.75 | |||
10. | Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 1:35.14 | 220 | 45.62 | 49.52 | |||
11. | Witkowska Natalia | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:35.21 | 219 | 43.30 | 51.91 | |||
12. | Krzysztofik Wiktoria | 03 | Jedynka Łazy | 1:36.25 | 212 | 45.98 | 50.27 | |||
13. | Barańska Magdalena | 03 | Jedynka Łazy | 1:36.31 | 212 | 44.02 | 52.29 | |||
14. | Czarnogórska Agnieszka | 03 | Gwiazda Olesno | 1:40.92 | 184 | 46.24 | 54.68 | |||
15. | Rycerz Kinga | 03 | Rokita Brzeg Dolny | 1:41.08 | 183 | 46.31 | 54.77 | |||
16. | Błędowska Alicja | 03 | Pałac Katowice | 1:42.66 | 175 | 47.38 | 55.28 | |||
17. | Kowalska Natalia | 03 | Swim Team Częstochowa | 1:44.11 | 168 | 50.02 | 54.09 |
11 lat |
1. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:24.16 | 318 | 39.15 | 45.01 | |||
2. | Sobolewska Magdalena | 04 | Pałac Katowice | 1:24.89 | 309 | 39.31 | 45.58 | |||
3. | Markowska Nicola | 04 | Delfinek Częstochowa | 1:26.14 | 296 | 41.04 | 45.10 | |||
4. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.94 | 288 | 40.38 | 46.56 | |||
5. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 1:27.54 | 282 | 40.77 | 46.77 | |||
6. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.66 | 281 | 40.24 | 47.42 | |||
7. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 1:27.96 | 278 | 41.77 | 46.19 | |||
8. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:29.14 | 267 | 42.58 | 46.56 | |||
9. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:29.43 | 265 | 39.13 | 50.30 | |||
10. | Kutyło Maria | 04 | Rekin Świebodzice | 1:30.81 | 253 | 41.98 | 48.83 | |||
11. | Olma Julia | 04 | Salmo Żory | 1:31.23 | 249 | 41.88 | 49.35 | |||
12. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 1:31.85 | 244 | 42.52 | 49.33 | |||
13. | Wolny Natalia | 04 | Jedność 32 Przyszowice | 1:31.98 | 243 | 44.90 | 47.08 | |||
14. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:32.57 | 239 | 44.44 | 48.13 | |||
15. | Kostrzewska Julia | 04 | Salmo Żory | 1:33.69 | 230 | 44.09 | 49.60 | |||
16. | Jojko Julia | 04 | Vega Dobrodzień | 1:34.56 | 224 | 43.07 | 51.49 | |||
17. | Grzymała Zuzanna | 04 | Salmo Żory | 1:34.75 | 222 | 44.39 | 50.36 | |||
18. | Solich Agnieszka | 04 | Vega Dobrodzień | 1:39.22 | 194 | 47.22 | 52.00 | |||
19. | Lesch Vanessa | 04 | Vega Dobrodzień | 1:40.70 | 185 | 48.17 | 52.53 | |||
20. | Jafra Dominika | 04 | Swim Team Częstochowa | 1:41.04 | 183 | 46.39 | 54.65 | |||
21. | Skorek Oliwia | 04 | Jedynka Łazy | 1:41.77 | 179 | 45.87 | 55.90 |
10 lat |
1. | Amilkiewicz Aleksandra | 05 | Olimpia Lublin | 1:23.54 | 325 | 38.83 | 44.71 | |||
2. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:25.44 | 304 | 39.69 | 45.75 | |||
3. | Jonczyk Zuzanna | 05 | Vega Dobrodzień | 1:35.20 | 219 | 45.90 | 49.30 | |||
4. | Görer Evin | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:35.70 | 216 | 43.26 | 52.44 | |||
5. | Trzeciak Wiktoria | 05 | Salmo Żory | 1:37.01 | 207 | 46.35 | 50.66 | |||
6. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:37.63 | 203 | 45.97 | 51.66 | |||
7. | Długokęcka Justyna | 05 | Jedynka Łazy | 1:37.69 | 203 | 44.58 | 53.11 | |||
8. | Przybyła Gabriela | 05 | Jedynka Łazy | 1:37.80 | 202 | 47.64 | 50.16 | |||
9. | Mężyk Oliwia | 05 | Aquatica Pawłowice | 1:38.24 | 199 | 46.25 | 51.99 | |||
10. | Koral Milena | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:39.36 | 193 | 48.19 | 51.17 | |||
11. | Gruchel Kamila | 05 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:43.60 | 170 | 46.62 | 56.98 | |||
12. | Janus Patrycja | 05 | H2O Jastrzębie Zdr. | 1:43.91 | 169 | 48.97 | 54.94 | |||
13. | Kromołowska Iga | 05 | Atut Częstochowa | 1:45.08 | 163 | 47.34 | 57.74 | |||
14. | Stępień Martyna | 05 | Delfin Kłobuck | 1:53.54 | 129 | 49.80 | 1:03.74 | |||
15. | Wystalska Marta | 05 | Gwiazda Olesno | 1:55.54 | 122 | 59.51 | 56.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/4/2015 - 19:17 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
13 lat |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 1:07.15 | 430 | 30.90 | 36.25 | |||
2. | Kijek WIktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:08.25 | 410 | 31.81 | 36.44 | |||
3. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:08.98 | 397 | 31.61 | 37.37 | |||
4. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 1:10.22 | 376 | 33.14 | 37.08 | |||
5. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 1:14.44 | 316 | 33.26 | 41.18 | |||
6. | Kustra Adam | 02 | Delfinek Legnica | 1:14.60 | 314 | 34.11 | 40.49 | |||
7. | Knihnicki Miłosz | 02 | Rekin Świebodzice | 1:14.89 | 310 | 36.07 | 38.82 | |||
8. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:15.89 | 298 | 34.46 | 41.43 | |||
9. | Wątroba Krystian | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:16.61 | 290 | 34.22 | 42.39 | |||
10. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:17.57 | 279 | 36.30 | 41.27 | |||
11. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:18.08 | 273 | 36.49 | 41.59 | |||
12. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:19.31 | 261 | 37.50 | 41.81 | |||
13. | Błaszczyk Filip | 02 | Jedynka Łazy | 1:23.18 | 226 | 37.21 | 45.97 | |||
14. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:24.88 | 213 | 39.90 | 44.98 | |||
15. | Kołek Patryk | 02 | Swim Team Częstochowa | 1:29.35 | 182 | 38.81 | 50.54 | |||
16. | Przybyłowicz Filip | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:30.22 | 177 | |||||
17. | Knapik Jakub | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:37.02 | 142 | 47.32 | 49.70 |
12 lat |
1. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 1:18.43 | 270 | 36.73 | 41.70 | ||||
2. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.47 | 269 | 35.54 | 42.93 | ||||
3. | Jachym Maciej | 03 | Rekin Świebodzice | 1:18.78 | 266 | 37.89 | 40.89 | ||||
4. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:19.25 | 261 | 36.31 | 42.94 | ||||
5. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.09 | 244 | 37.22 | 43.87 | ||||
6. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:24.72 | 214 | 39.35 | 45.37 | ||||
7. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 1:26.83 | 199 | 42.15 | 44.68 | ||||
8. | Płóciennik Dawid | 03 | Gwiazda Olesno | 1:28.13 | 190 | 40.42 | 47.71 | ||||
9. | Gołda Michał | 03 | Jedynka Łazy | 1:30.29 | 177 | 43.53 | 46.76 | ||||
10. | Profic Tomasz | 03 | Delfin Kłobuck | 1:31.50 | 170 | 41.89 | 49.61 | ||||
11. | Michalski Maciej | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:33.88 | 157 | 44.34 | 49.54 | ||||
12. | Jeziorski Adam | 03 | Delfin Kłobuck | 1:33.93 | 157 | 45.47 | 48.46 | ||||
13. | Wystalski Piotr | 03 | Gwiazda Olesno | 1:37.20 | 141 | 47.22 | 49.98 | ||||
14. | Kowalik Kewin | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:39.29 | 133 | 45.48 | 53.81 | ||||
15. | Kasprzak Kasper | 03 | Victoria Kozy | 1:45.08 | 112 | 48.22 | 56.86 | ||||
DYSKW. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | ||||||||
Z1 - Nieprawidłowa kolejność stylów pływania (prawidłowa: motylkowy, grzbietowy, klasyczny, dowolny) (Czas: 19:00) |
11 lat |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:22.51 | 232 | 37.57 | 44.94 | |||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:25.18 | 210 | 38.52 | 46.66 | |||
3. | Wąsowicz Kajetan | 04 | Atut Częstochowa | 1:25.66 | 207 | 38.91 | 46.75 | |||
4. | Wrabec Szymon | 04 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:28.51 | 188 | 39.85 | 48.66 | |||
5. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:31.00 | 173 | 41.82 | 49.18 | |||
6. | Stępiński Daniel | 04 | Salmo Żory | 1:31.84 | 168 | 43.70 | 48.14 | |||
7. | Jacukiewicz Jakub | 04 | Rokita Brzeg Dolny | 1:32.73 | 163 | 43.85 | 48.88 | |||
8. | Majewski Maksym | 04 | Atut Częstochowa | 1:33.20 | 161 | 43.39 | 49.81 | |||
9. | Bąk Jakub | 04 | UKS Myszków | 1:33.60 | 159 | 43.89 | 49.71 | |||
10. | Jaenel Igor | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:34.56 | 154 | 43.72 | 50.84 | |||
11. | Sommer Antoni | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:35.30 | 150 | 45.78 | 49.52 | |||
12. | Krajewski Igor | 04 | Delfin Kłobuck | 1:36.79 | 143 | 46.36 | 50.43 | |||
13. | Jojko Jakub | 04 | Vega Dobrodzień | 1:37.08 | 142 | 46.46 | 50.62 | |||
14. | Regulski Maciej | 04 | Atut Częstochowa | 1:39.01 | 134 | 46.13 | 52.88 | |||
15. | Pradela Bartosz | 04 | Pałac Katowice | 1:40.20 | 129 | 45.74 | 54.46 |
10 lat |
1. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:28.96 | 185 | 41.35 | 47.61 | |||
2. | Wójcik Mateusz | 05 | UKS Myszków | 1:30.25 | 177 | 40.65 | 49.60 | |||
3. | Gruszczyński Filip | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:33.36 | 160 | 42.08 | 51.28 | |||
4. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 1:35.82 | 148 | 44.54 | 51.28 | |||
5. | Chmielniak Michał | 05 | Victoria Kozy | 1:36.09 | 146 | 45.32 | 50.77 | |||
6. | Kołodziejczyk Maciej | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:43.98 | 115 | 52.10 | 51.88 | |||
7. | Porada Radosław | 05 | Atut Częstochowa | 1:45.51 | 111 | 50.39 | 55.12 | |||
8. | Janicki Marek | 05 | Gwiazda Olesno | 1:50.16 | 97 | 53.94 | 56.22 | |||
9. | Frydrychowicz Maksymilian | 05 | Delfinek Legnica | 1:53.73 | 88 | 56.80 | 56.93 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |