VI Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 25/4/2015 |
1 - Przedszkola, Szkoły Podstawowe i Gimnazja | 25/4/2015 - 8:30 |
Konkurencja 1 25/4/2015 - 8:30 | Dziewcząt, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Emilia | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 18.92 | ||||
2. | Drobot Emila | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 26.32 | ||||
3. | Soczomska Maja | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 33.52 | ||||
4. | Chrząszcz Dominika | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 47.64 | ||||
5. | Wciseł Joanna | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 58.19 | ||||
6. | Morawska Lena | 14 | Aqua Dzieciaki | 1:39.98 | ||||
7. | Kierepko Hanna | 13 | Aqua Dzieciaki | 1:46.32 | ||||
8. | Przywara Iga | 13 | Aqua Dzieciaki | 2:01.13 | ||||
9. | Majdzik Amelia | 13 | Aqua Dzieciaki | 2:14.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 25/4/2015 - 8:30 | Dziewcząt, 12m dowolny | 6 - 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrząszcz Matylda | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 14.01 | ||||
2. | Bednarz Zofia | 08 | Przedszkole 3 Skawina | 14.51 | ||||
3. | Gadzała Klaudia | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 16.02 | ||||
4. | Kopieć Jagoda | 08 | Szk. Podst. 2 Skawina | 16.09 | ||||
5. | Kowalczyk Milena | 08 | Szk. Podst. 2 Skawina | 17.92 | ||||
6. | Kotula Kaja | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 19.22 | ||||
7. | Laskowska Wanda | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 19.86 | ||||
8. | Kułach Joanna | 08 | Przedszkole 2 Skawina | 22.09 | ||||
9. | Jasińska Julia | 09 | Przedszkole 2 Skawina | 58.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 25/4/2015 - 8:30 | Dziewcząt, 12m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziarko Aleksandra | 06 | Szk. Podst. 4 Skawina | 11.67 | ||||
2. | Jaworska Nikola | 07 | Szk. Podst. 2 Skawina | 13.09 | ||||
3. | Jastrzębska Emilia | 06 | Szk. Podst. 2 Skawina | 13.22 | ||||
4. | Janik Lena | 06 | Szk. Podst. Rzozów | 14.07 | ||||
5. | Sierpowska Maja | 06 | Szk. Podst. 2 Skawina | 14.61 | ||||
6. | Dudek Karolina | 07 | Szk. Podst. Rzozów | 14.83 | ||||
7. | Wołek Aleksandra | 07 | Szk. Podst. 1 Skawina | 15.80 | ||||
8. | Słowik Katarzyna | 06 | Szk. Podst. 53 Kraków | 16.95 | ||||
9. | Cichoń Kamila | 06 | Szk. Podst. Rzozów | 18.30 | ||||
10. | Krzyk Weronika | 06 | Szk. Podst. Rzozów | 20.70 | ||||
11. | Śmigielska Aleksandra | 07 | Szk. Podst. 2 Skawina | 23.51 | ||||
12. | Barcik Julia | 07 | Szk. Podst. Rzozów | 24.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/4/2015 - 8:56 | Chłopców, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jasiński Olaf | 13 | Zawodnik niezrzeszony | 39.77 | ||||
2. | Ćwik Bartłomiej | 11 | Przedszkole 6 Skawina | 40.89 | ||||
3. | Paździor Jan | 11 | Aqua Dzieciaki | 43.16 | ||||
4. | Kapela Krzysztof | 11 | Przedszkole 2 Skawina | 44.64 | ||||
5. | Kupiec Artur | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 47.48 | ||||
6. | Ciepły Olaf | 13 | Aqua Dzieciaki | 51.20 | ||||
7. | Żarnowski Jan | 12 | Aqua Dzieciaki | 1:07.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/4/2015 - 8:56 | Chłopców, 12m dowolny | 6 - 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Drożdżal Oskar | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 12.89 | ||||
2. | Foltyn Jakub | 09 | Szk. Podst. 53 Kraków | 13.07 | ||||
3. | Drechny Nikodem | 09 | Przedszkole 3 Skawina | 15.45 | ||||
4. | Soczomski Mikołaj | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 18.51 | ||||
5. | Moskal Jacek | 08 | Szk. Podst. 53 Kraków | 19.82 | ||||
6. | Rapacz Jan | 08 | Szk. Podst. Rzozów | 22.64 | ||||
7. | Kołodziej Paweł | 09 | Przedszkole 3 Skawina | 24.42 | ||||
8. | Słonina Sławomir | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 25.89 | ||||
9. | Kowalski Tomasz | 08 | Szk. Podst. 53 Kraków | 27.32 | ||||
10. | Thompson Jakub | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 30.36 | ||||
11. | Pierożek Mateusz | 09 | Przedszkole 2 Skawina | 1:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/4/2015 - 8:56 | Chłopców, 12m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pankowski Dawid | 06 | Szk. Podst. Rzozów | 12.09 | ||||
2. | Szeląg Jan | 07 | Szk. Podst. 53 Kraków | 12.20 | ||||
3. | Nowocień Tymoteusz | 07 | Szk. Podst. 53 Kraków | 12.23 | ||||
4. | Machinko Maciej | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 13.89 | ||||
5. | Drobot Szymon | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 15.20 | ||||
6. | Planta Nikodem | 06 | Szk. Podst. Rzozów | 17.26 | ||||
7. | Kułach Przemysław | 07 | Szk. Podst. 1 Skawina | 18.09 | ||||
8. | Klimczyk Dominik | 07 | Szk. Podst. 2 Skawina | 20.42 | ||||
9. | Dźwigał Kamil | 07 | Szk. Podst. 2 Skawina | 22.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/4/2015 - 9:22 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żuk Oliwia | 06 | Szk. Podst. 53 Kraków | 22.64 | 103 | |||
2. | Wesołowska Anna | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 24.45 | 81 | |||
3. | Kocot Wiktoria | 06 | Szk. Podst. 2 Skawina | 24.51 | 81 | |||
4. | Filipska Olga | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 26.66 | 63 | |||
5. | Łukasik Aleksandra | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 28.34 | 52 | |||
6. | Sułdecka Maja | 06 | Szk. Podst. 2 Skawina | 31.78 | 37 | |||
7. | Lelek Marianna | 07 | Szk. Podst. 2 Skawina | 33.64 | 31 | |||
8. | Machaj Hanna | 07 | Szk. Podst. 53 Kraków | 48.98 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/4/2015 - 9:22 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Filipczyk Natalia | 05 | Szk. Podst. 2 Skawina | 20.51 | 138 | |||
2. | Sikora Maja | 04 | Szk. Podst. 4 Skawina | 21.20 | 125 | |||
3. | Kowalska Magdalena | 05 | Szk. Podst. 53 Kraków | 21.35 | 123 | |||
4. | Wrzoszczyk Anna | 05 | Szk. Podst. 4 Skawina | 21.92 | 113 | |||
5. | Foltyn Emilia | 05 | Szk. Podst. 53 Kraków | 22.22 | 109 | |||
6. | Janicka Zuzanna | 04 | Szk. Podst. 53 Kraków | 23.17 | 96 | |||
7. | Bołoz Hanna | 04 | Szk. Podst. 4 Skawina | 23.50 | 92 | |||
8. | Kołodziej Beata | 04 | Szk. Podst. 2 Skawina | 24.80 | 78 | |||
9. | Frączek-Warias Oliwia | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 25.34 | 73 | |||
10. | Szeląg Łucja | 04 | Szk. Podst. 53 Kraków | 25.82 | 69 | |||
11. | Zachara Karolina | 05 | Szk. Podst. 4 Skawina | 26.08 | 67 | |||
12. | Żańczak Lilia | 04 | Szk. Podst. 53 Kraków | 27.09 | 60 | |||
13. | Sierpowska Olga | 04 | Szk. Podst. 2 Skawina | 27.45 | 57 | |||
14. | Prochownik Natalia | 04 | Szk. Podst. Borek Szlachecki | 27.56 | 57 | |||
15. | Stefańska Eliza | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 28.89 | 49 | |||
16. | Drobot Julia | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 29.36 | 47 | |||
17. | Wawrzynów Klaudia | 04 | Szk. Podst. 53 Kraków | 29.86 | 44 | |||
18. | Smoleniec Małgorzata | 05 | Szk. Podst. 53 Kraków | 31.44 | 38 | |||
19. | Lewandowska Ewa | 05 | Szk. Podst. Wielkie Drogi | 31.69 | 37 | |||
20. | Pąchalska Anna | 05 | Szk. Podst. 2 Skawina | 33.95 | 30 | |||
21. | Róg Magdalena | 04 | Szk. Podst. 53 Kraków | 34.06 | 30 | |||
22. | Dudziak Matylda | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 35.80 | 26 | |||
23. | Raputa Zuzanna | 04 | Szk. Podst. Paszkówka | 37.08 | 23 | |||
24. | Główka Anna | 05 | Szk. Podst. 2 Skawina | 39.81 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/4/2015 - 9:22 | Dziewcząt, 25m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Młynarska Józefina | 03 | Szk. Podst. 53 Kraków | 16.99 | 244 | |||
2. | Adam Wiktoria | 02 | Szk. Podst. 4 Skawina | 17.36 | 228 | |||
3. | Zdunek Aleksandra | 02 | Szk. Podst. 2 Skawina | 18.73 | 182 | |||
4. | Byrgiel Amelia | 03 | Szk. Podst. 2 Skawina | 19.45 | 162 | |||
5. | Ponikiewicz Łucja | 03 | Szk. Podst. 53 Kraków | 19.57 | 159 | |||
Prochownik Aleksandra | 03 | Szk. Podst. Borek Szlachecki | 19.57 | 159 | ||||
7. | Michalec Alicja | 03 | Szk. Podst. 1 Skawina | 20.67 | 135 | |||
8. | Stępska Aleksandra | 03 | Szk. Podst. 1 Skawina | 21.04 | 128 | |||
9. | Wołek Gabriela | 03 | Szk. Podst. 1 Skawina | 21.22 | 125 | |||
10. | Dudek Anna | 03 | Szk. Podst. 4 Skawina | 22.13 | 110 | |||
11. | Kryda Alicja | 02 | Szk. Podst. 4 Skawina | 22.18 | 109 | |||
12. | Nowak Katarzyna | 03 | Szk. Podst. 2 Skawina | 22.89 | 99 | |||
13. | Zaraska Wiktoria | 03 | Szk. Podst. 53 Kraków | 23.11 | 97 | |||
14. | Trzcińska Roksana | 02 | Szk. Podst. Wielkie Drogi | 24.42 | 82 | |||
15. | Putyra Oliwia | 02 | Szk. Podst. Rzozów | 25.32 | 73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/4/2015 - 9:22 | Dziewcząt, 25m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalska Matylda | 00 | Gimnazjum 1 Skawina | 18.36 | 193 | |||
2. | Rzeszótko Weronika | 00 | Gimnazjum 1 Skawina | 18.80 | 180 | |||
3. | Balon Julia | 01 | Gimnazjum 1 Skawina | 21.82 | 115 | |||
4. | Markowicz Natalia | 00 | Gimnazjum 1 Skawina | 24.45 | 81 |
PK | Papież Emilia | 04 | Szk. Podst. 2 Skawina | 29.50 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/4/2015 - 9:40 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Garstecki Piotr | 06 | Szk. Podst. 2 Skawina | 23.23 | 61 | |||
2. | Drożdżal Jakub | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 24.75 | 50 | |||
3. | Bilski Tymon | 06 | Szk. Podst. 53 Kraków | 24.92 | 49 | |||
4. | Kopieć Jan | 06 | Szk. Podst. 2 Skawina | 26.11 | 43 | |||
5. | Czeremuga Hubert | 06 | Szk. Podst. 2 Skawina | 29.22 | 30 | |||
6. | Machaj Antoni | 06 | Szk. Podst. 53 Kraków | 29.73 | 29 | |||
7. | Tomasik Wiktor | 06 | Szk. Podst. 2 Skawina | 30.16 | 27 | |||
8. | Sochan Grzegorz | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 30.64 | 26 | |||
9. | Adamczyk Ravi | 07 | Szk. Podst. 53 Kraków | 31.70 | 24 | |||
10. | Kwieciński Emil | 06 | Szk. Podst. 53 Kraków | 32.09 | 23 | |||
11. | Frączek-Warias Kacper | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 32.16 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/4/2015 - 9:40 | Chłopców, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Michał | 04 | Szk. Podst. 2 Skawina | 15.70 | 197 | |||
2. | Klimek Karol | 04 | Szk. Podst. 2 Skawina | 21.42 | 77 | |||
3. | Gadzała Patryk | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 22.20 | 70 | |||
4. | Buras Kamil | 04 | Szk. Podst. Rzozów | 22.70 | 65 | |||
5. | Adamczyk Kamil | 05 | Szk. Podst. 2 Skawina | 22.98 | 63 | |||
6. | Młynarski Aleksander | 05 | Szk. Podst. 53 Kraków | 23.86 | 56 | |||
7. | Barcik Karol | 04 | Szk. Podst. Rzozów | 24.81 | 50 | |||
8. | Kwieciński Eryk | 04 | Szk. Podst. 53 Kraków | 27.24 | 37 | |||
9. | Głód Marcel | 04 | Szk. Podst. Wielkie Drogi | 28.76 | 32 | |||
10. | Zaraska Dawid | 05 | Szk. Podst. 53 Kraków | 32.36 | 22 | |||
11. | Stec Norbert | 04 | Szk. Podst. Wielkie Drogi | 37.08 | 15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/4/2015 - 9:40 | Chłopców, 25m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Płonka Jakub | 02 | Szk. Podst. Wielkie Drogi | 16.98 | 156 | |||
2. | Tyrpa Michał | 02 | Szk. Podst. 1 Skawina | 18.64 | 118 | |||
3. | Ciepacz Szymon | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 19.57 | 102 | |||
4. | Sułdecki Szymon | 02 | Szk. Podst. 2 Skawina | 19.88 | 97 | |||
5. | Płonka Dawid | 03 | Szk. Podst. 4 Skawina | 20.70 | 86 | |||
6. | Rapij Oskar | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 20.92 | 83 | |||
7. | Kowalówka Arkadiusz | 02 | Szk. Podst. Wielkie Drogi | 21.82 | 73 | |||
8. | Zima Jakub | 02 | Szk. Podst. 53 Kraków | 21.83 | 73 | |||
9. | Rzepa Michał | 03 | Szk. Podst. 53 Kraków | 23.80 | 56 | |||
10. | Kwartnik Karol | 03 | Szk. Podst. 2 Skawina | 23.89 | 56 | |||
11. | Dźwigał Patryk | 02 | Szk. Podst. 2 Skawina | 24.86 | 49 | |||
12. | Wesołowski Kacper | 03 | Zawodnik niezrzeszony | 25.07 | 48 | |||
13. | Myśliwiec Mateusz | 03 | Szk. Podst. Rzozów | 25.23 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/4/2015 - 9:40 | Chłopców, 25m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kapusta Dawid | 99 | Gimnazjum 1 Skawina | 12.98 | 350 | |||
2. | Opioła Paweł | 00 | Gimnazjum 1 Skawina | 14.36 | 258 | |||
3. | Surówka Krzysztof | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 15.01 | 226 | |||
4. | Ciepacz Mateusz | 00 | Zawodnik niezrzeszony | 17.07 | 154 | |||
5. | Górecki Przemysław | 99 | Gimnazjum 1 Skawina | 20.95 | 83 | |||
6. | Gadzała Hubert | 01 | Zawodnik niezrzeszony | 23.09 | 62 |
<< TOP >> |
2 - Amatorzy | 25/4/2015 - 9:54 |
Konkurencja 5 25/4/2015 - 9:54 | Kobiet, 25m dowolny | 17 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bednarz Aleksandra | 98 | Zawodnik niezrzeszony | 13.67 | 468 | |||
2. | Gruca Nina | 98 | LO Skawina | 13.86 | 449 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/4/2015 - 9:56 | Mężczyzn, 25m dowolny | 17 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sieprawski Jakub | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 13.36 | 321 | |||
2. | Piszczek Damian | 96 | Zawodnik niezrzeszony | 13.86 | 287 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/4/2015 - 9:56 | Mężczyzn, 25m dowolny | 20 - 39 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szostek Mateusz | 94 | Zawodnik niezrzeszony | 11.98 | 445 | |||
2. | Ślęzak Radosław | 94 | Zawodnik niezrzeszony | 12.23 | 418 | |||
3. | Machinko Maciej | 80 | Zawodnik niezrzeszony | 13.70 | 297 | |||
4. | Bularz Łukasz | 84 | Zawodnik niezrzeszony | 15.29 | 214 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/4/2015 - 9:56 | Mężczyzn, 25m dowolny | 40 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żuk Sławomir | 75 | Zawodnik niezrzeszony | 12.89 | 357 | |||
2. | Wesołowski Dariusz | 71 | Zawodnik niezrzeszony | 13.29 | 326 |
<< TOP >> |
3 - Szkółki i Kluby Pływackie (zawodnicy bez licencji PZP) | 25/4/2015 - 12:00 |
Konkurencja 8 25/4/2015 - 12:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rajca Lena | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 27.27 | 59 | |||
2. | Stanuch Milena | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.26 | 32 | |||
3. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 35.73 | 26 | |||
4. | Winiarz Aldona | 09 | Optima Skawina | 42.45 | 15 | |||
5. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 43.09 | 14 | |||
6. | Maciążka Maja | 08 | Optima Skawina | 48.06 | 10 | |||
7. | Kulig Łucja | 09 | RAK- Swimsport Zabierzów | 48.54 | 10 | |||
8. | Richa Oliwia | 08 | Optima Skawina | 50.09 | 9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/4/2015 - 12:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa-swim | 20.64 | 136 | |||
2. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 21.40 | 122 | |||
3. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 23.01 | 98 | |||
4. | Krawczyk Emilia | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 23.75 | 89 | |||
5. | Pindelska Katarzyna | 07 | SwimArt Myślenice | 25.26 | 74 | |||
6. | Pindelska Nikola | 07 | SwimArt Myślenice | 25.42 | 72 | |||
7. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 26.08 | 67 | |||
8. | Bajorek Hanna | 07 | Salwator Kraków | 27.73 | 56 | |||
9. | Czerwiec Karolina | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 28.07 | 54 | |||
10. | Biesiada Marcelina | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 34.16 | 30 | |||
11. | Godyń Kinga | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 39.64 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/4/2015 - 12:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Difazzio Daniela | 06 | Optima Skawina | 20.13 | 146 | |||
2. | Mróz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 20.64 | 136 | |||
3. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 21.07 | 128 | |||
4. | Gorlich Łucja | 06 | Pro-Swim Kraków | 21.54 | 119 | |||
5. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 21.70 | 117 | |||
6. | Preisner Aleksandra | 06 | Salwator Kraków | 21.77 | 116 | |||
7. | Zabielna Amelia | 06 | Salwator Kraków | 22.47 | 105 | |||
8. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 22.64 | 103 | |||
9. | Jeremiejko Anita | 06 | Limanowa-swim | 23.54 | 91 | |||
10. | Prochownik Kaja | 06 | Optima Skawina | 23.92 | 87 | |||
11. | Modrzejewska Iga | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 24.92 | 77 | |||
12. | Polus Weronika | 06 | Optima Skawina | 25.42 | 72 | |||
13. | Hachorkiewicz Patrycja | 06 | Optima Skawina | 26.96 | 61 | |||
14. | Płaskocińska Agnieszka | 06 | Salwator Kraków | 29.61 | 46 | |||
15. | Jasińska Małgorzata | 06 | Optima Skawina | 30.29 | 43 | |||
16. | Smoter Katarzyna | 06 | Limanowa-swim | 33.57 | 31 | |||
17. | Wróblewska Maria | 06 | RAK- Swimsport Zabierzów | 39.26 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/4/2015 - 12:10 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 32.53 | 22 | |||
2. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 34.14 | 19 | |||
3. | Ziółko Borys | 08 | RAK- Swimsport Zabierzów | 47.93 | 6 | |||
4. | Sułkowski Piotr | 09 | Limanowa-swim | 53.48 | 5 | |||
5. | Karolak Igor | 08 | Optima Skawina | 57.64 | 4 | |||
6. | Kisielewski Kacper | 09 | Optima Skawina | 1:08.30 | 2 | |||
7. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 1:11.07 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/4/2015 - 12:10 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.34 | 78 | |||
2. | Cebula Karol | 07 | Pro-Swim Kraków | 25.93 | 43 | |||
3. | Cholewa Dominik | 07 | Optima Skawina | 29.09 | 31 | |||
4. | Warias Mikołaj | 07 | Optima Skawina | 29.99 | 28 | |||
5. | Dzik Franciszek | 07 | Limanowa-swim | 30.01 | 28 | |||
6. | Zając Maciej | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 30.09 | 28 | |||
7. | Żurkowski Szymon | 07 | Pro-Swim Kraków | 36.77 | 15 | |||
8. | Sukiennik Kamil | 07 | Limanowa-swim | 38.49 | 13 | |||
9. | Kuczara Jan | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 39.48 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/4/2015 - 12:10 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Proszek Jan | 06 | Sokół Myślenice | 17.92 | 133 | |||
2. | Suchan Jakub | 06 | Pro-Swim Kraków | 18.42 | 122 | |||
3. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 20.01 | 95 | |||
4. | Gugała Oliwier | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 20.21 | 92 | |||
5. | Stanek Maksymilian | 06 | RAK- Swimsport Zabierzów | 24.22 | 53 | |||
6. | Środa Bartłomiej | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 25.26 | 47 | |||
7. | Brzuchacz Tomasz | 06 | Pro-Swim Kraków | 28.73 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/4/2015 - 12:18 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Richa Oliwia | 08 | Optima Skawina | 52.56 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/4/2015 - 12:18 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 22.74 | 204 | |||
2. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 23.94 | 175 | |||
3. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 31.95 | 73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/4/2015 - 12:18 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 23.01 | 197 | |||
2. | Pancerz Oliwia | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 24.11 | 171 | |||
3. | Gorlich Łucja | 06 | Pro-Swim Kraków | 24.81 | 157 | |||
4. | Guzik Maja | 06 | Optima Skawina | 25.22 | 149 | |||
5. | Difazzio Daniela | 06 | Optima Skawina | 30.22 | 87 | |||
6. | Krupnik Anna | 06 | CKiS Skawina | 30.61 | 83 | |||
7. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 31.22 | 79 | |||
8. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | Optima Skawina | 31.77 | 75 | |||
9. | Płonka Martyna | 06 | Optima Skawina | 33.35 | 64 | |||
10. | Kutermak Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 34.13 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/4/2015 - 12:23 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Thompson Samuel | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 39.61 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/4/2015 - 12:23 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 26.42 | 85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/4/2015 - 12:23 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suchan Jakub | 06 | Pro-Swim Kraków | 24.64 | 104 | |||
2. | Brzuchacz Tomasz | 06 | Pro-Swim Kraków | 29.07 | 63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/4/2015 - 12:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stanuch Milena | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 26.35 | 96 | |||
2. | Rajca Lena | 08 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.77 | 50 | |||
3. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 36.51 | 36 | |||
4. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 40.84 | 26 | |||
5. | Winiarz Aldona | 09 | Optima Skawina | 42.51 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/4/2015 - 12:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa-swim | 24.42 | 121 | |||
2. | Pindelska Nikola | 07 | SwimArt Myślenice | 25.68 | 104 | |||
3. | Krawczyk Emilia | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 27.73 | 83 | |||
4. | Bajorek Hanna | 07 | Salwator Kraków | 29.11 | 71 | |||
5. | Pindelska Katarzyna | 07 | SwimArt Myślenice | 29.48 | 69 | |||
6. | Czerwiec Karolina | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 29.88 | 66 | |||
7. | Biesiada Marcelina | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 34.12 | 44 | |||
8. | Godyń Kinga | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 39.21 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/4/2015 - 12:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pancerz Oliwia | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.45 | 179 | |||
2. | Guzik Maja | 06 | Optima Skawina | 23.60 | 134 | |||
3. | Mróz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 23.67 | 133 | |||
4. | Jeremiejko Anita | 06 | Limanowa-swim | 25.07 | 112 | |||
5. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 25.21 | 110 | |||
6. | Preisner Aleksandra | 06 | Salwator Kraków | 26.09 | 99 | |||
7. | Zabielna Amelia | 06 | Salwator Kraków | 26.20 | 98 | |||
8. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | Optima Skawina | 26.23 | 98 | |||
9. | Polus Weronika | 06 | Optima Skawina | 26.36 | 96 | |||
10. | Hachorkiewicz Patrycja | 06 | Optima Skawina | 26.46 | 95 | |||
11. | Modrzejewska Iga | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 26.58 | 94 | |||
12. | Adaś Nadia | 06 | CKiS Skawina | 28.31 | 78 | |||
13. | Płonka Martyna | 06 | Optima Skawina | 28.62 | 75 | |||
14. | Płaskocińska Agnieszka | 06 | Salwator Kraków | 28.77 | 74 | |||
15. | Kutermak Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 29.39 | 69 | |||
16. | Wróblewska Maria | 06 | RAK- Swimsport Zabierzów | 31.22 | 58 | |||
17. | Prochownik Kaja | 06 | Optima Skawina | 31.26 | 57 | |||
18. | Jasińska Małgorzata | 06 | Optima Skawina | 31.54 | 56 | |||
19. | Smoter Katarzyna | 06 | Limanowa-swim | 32.01 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/4/2015 - 12:34 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 30.15 | 42 | |||
2. | Thompson Samuel | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 32.37 | 34 | |||
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 35.26 | 26 | |||
4. | Sułkowski Piotr | 09 | Limanowa-swim | 38.01 | 21 | |||
5. | Karolak Igor | 08 | Optima Skawina | 42.64 | 15 | |||
6. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 1:12.11 | 3 | |||
7. | Kisielewski Kacper | 09 | Optima Skawina | 1:14.31 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/4/2015 - 12:34 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cebula Karol | 07 | Pro-Swim Kraków | 24.74 | 77 | |||
2. | Cholewa Dominik | 07 | Optima Skawina | 28.61 | 50 | |||
3. | Zając Maciej | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 30.45 | 41 | |||
4. | Kuczara Jan | 07 | RAK- Swimsport Zabierzów | 31.26 | 38 | |||
5. | Warias Mikołaj | 07 | Optima Skawina | 31.94 | 36 | |||
6. | Dzik Franciszek | 07 | Limanowa-swim | 32.89 | 33 | |||
7. | Żurkowski Szymon | 07 | Pro-Swim Kraków | 33.20 | 32 | |||
8. | Sukiennik Kamil | 07 | Limanowa-swim | 34.09 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/4/2015 - 12:34 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Proszek Jan | 06 | Sokół Myślenice | 22.95 | 97 | |||
2. | Gugała Oliwier | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 23.37 | 91 | |||
3. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 24.64 | 78 | |||
4. | Stanek Maksymilian | 06 | RAK- Swimsport Zabierzów | 27.32 | 57 | |||
5. | Brzuchacz Tomasz | 06 | Pro-Swim Kraków | 27.54 | 56 | |||
6. | Środa Bartłomiej | 06 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.07 | 53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/4/2015 - 12:42 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 36.60 | 256 | |||
2. | Kozub Julia | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.29 | 223 | |||
3. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-swim | 38.42 | 221 | |||
4. | Doległo Dominika | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 41.69 | 173 | |||
5. | Buła Wiktoria | 05 | Salwator Kraków | 42.77 | 160 | |||
6. | Krupnik Milena | 05 | Optima Skawina | 44.36 | 143 | |||
7. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 45.54 | 132 | |||
8. | Urbańczyk Julita | 05 | RAK- Swimsport Zabierzów | 47.95 | 113 | |||
9. | Grabczan Maria | 05 | Optima Skawina | 50.92 | 95 | |||
10. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 52.31 | 87 | |||
11. | Klimas Marcelina | 05 | Optima Skawina | 55.23 | 74 | |||
12. | Klimas Julia | 05 | Optima Skawina | 56.09 | 71 | |||
13. | Chaińska Dominika | 05 | Limanowa-swim | 1:08.01 | 39 | |||
14. | Pabisek Olga | 05 | RAK- Swimsport Zabierzów | 1:10.46 | 35 | |||
15. | Kotula Aleksandra | 05 | Optima Skawina | 1:26.54 | 19 | |||
NIE UK. | Pierożek Anna | 05 | Optima Skawina |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/4/2015 - 12:42 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żurkowska Weronika | 04 | Pro-Swim Kraków | 38.91 | 213 | |||
2. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 39.57 | 202 | |||
3. | Fąfara Gabriela | 04 | Salwator Kraków | 40.09 | 194 | |||
4. | Budzeniusz Pola | 04 | Optima Skawina | 41.32 | 177 | |||
5. | Woźniak Katarzyna | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 41.62 | 174 | |||
6. | Pipień Paulina | 04 | Pro-Swim Kraków | 42.08 | 168 | |||
7. | Łyszczarz Marlena | 04 | Speed Jasło | 42.32 | 165 | |||
8. | Oliwa Agnieszka | 04 | Sokół Myślenice | 43.28 | 154 | |||
9. | Fortuna Martyna | 04 | Speed Jasło | 44.10 | 146 | |||
10. | Brzezińska Marcelina | 04 | Optima Skawina | 45.70 | 131 | |||
11. | Kopońka Kinga | 04 | Kmita Zabierzów | 50.15 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/4/2015 - 12:42 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 34.09 | 316 | |||
2. | Łukasiewicz Katarzyna | 03 | Pro-Swim Kraków | 36.53 | 257 | |||
3. | Piwowarczyk Oliwia | 03 | CKiS Skawina | 36.73 | 253 | |||
4. | Młynarska Józefina | 03 | Szk. Podst. 53 Kraków | 37.60 | 236 | |||
5. | Cegła Simona | 03 | Salwator Kraków | 37.74 | 233 | |||
6. | Jarecka Anna | 03 | Speed Jasło | 40.32 | 191 | |||
7. | Van Den Brug Nina | 03 | Salwator Kraków | 40.36 | 190 | |||
8. | Latko Julia | 03 | Optima Skawina | 43.00 | 157 | |||
9. | Kowacz Gabriela | 03 | Salwator Kraków | 43.13 | 156 | |||
10. | Skałka Anna | 03 | Sokół Myślenice | 44.45 | 142 | |||
11. | Łokcik Gabriela | 03 | Sokół Myślenice | 44.67 | 140 | |||
Wąsik Alicja | 03 | Speed Jasło | 44.67 | 140 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/4/2015 - 12:42 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Prochownik Martyna | 02 | CKiS Skawina | 36.41 | 260 | ||||
2. | Adamus Kinga | 02 | Optima Skawina | 38.36 | 222 | ||||
3. | Frączek Joanna | 02 | Speed Jasło | 39.09 | 210 | ||||
4. | Kulig Zuzanna | 02 | RAK- Swimsport Zabierzów | 39.82 | 198 | ||||
DYSKW. | Oliwa Aleksandra | 02 | Sokół Myślenice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/4/2015 - 12:42 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulawik Weronika | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.45 | 367 | |||
2. | Matuszyk Agnieszka | 00 | CKiS Skawina | 32.82 | 355 | |||
3. | Urbańczyk Agelika | 01 | RAK- Swimsport Zabierzów | 34.16 | 314 | |||
4. | Skałba Kinga | 00 | Speed Jasło | 34.78 | 298 | |||
5. | Kociszewska Daria | 00 | Optima Skawina | 38.34 | 222 | |||
6. | Sekuła Anna | 99 | Optima Skawina | 38.36 | 222 | |||
7. | Jeger Angelika | 00 | CKiS Skawina | 40.91 | 183 | |||
8. | Gołda Gabriela | 99 | RAK- Swimsport Zabierzów | 46.86 | 121 | |||
9. | Kuczaj Weronika | 01 | Limanowa-swim | 52.03 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/4/2015 - 12:59 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 37.09 | 163 | |||
2. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 40.74 | 123 | |||
3. | Ziach Wiktor | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 41.98 | 113 | |||
4. | Lesiak Nikodem | 05 | CKiS Skawina | 42.32 | 110 | |||
5. | Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 42.51 | 108 | |||
6. | Panek Dawid | 05 | Optima Skawina | 43.46 | 101 | |||
7. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 45.24 | 90 | |||
8. | Sułkowski Jakub | 05 | Limanowa-swim | 48.69 | 72 | |||
9. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa-swim | 49.64 | 68 | |||
10. | Kowalczyk Mateusz | 05 | CKiS Skawina | 51.16 | 62 | |||
11. | Drechny Maciej | 05 | Optima Skawina | 52.22 | 58 | |||
12. | Stosio Bartosz | 05 | Gilus Gilowice | 53.95 | 53 | |||
13. | Paciorek Maciej | 05 | Optima Skawina | 55.42 | 49 | |||
Gawał Wojciech | 05 | Optima Skawina | 55.42 | 49 | ||||
15. | Pyrć Franciszek | 05 | Limanowa-swim | 55.70 | 48 | |||
16. | Kotula Maksymilian | 05 | Optima Skawina | 1:06.07 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/4/2015 - 12:59 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bijan Michał | 04 | CKiS Skawina | 37.24 | 161 | |||
2. | Pernal Patryk | 04 | Pro-Swim Kraków | 39.39 | 136 | |||
3. | Szerszeń Mateusz | 04 | Salwator Kraków | 39.73 | 133 | |||
4. | Mrzygłód Wojciech | 04 | Gilus Gilowice | 43.82 | 99 | |||
5. | Panek Oliwier | 04 | Optima Skawina | 44.07 | 97 | |||
6. | Rybski Szymon | 04 | Pro-Swim Kraków | 51.09 | 62 | |||
7. | Hojny Karol | 04 | Optima Skawina | 51.32 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/4/2015 - 12:59 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ostrogórski Filip | 03 | CKiS Skawina | 34.07 | 211 | |||
2. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 36.06 | 178 | |||
3. | Sołtys Jakub | 03 | Optima Skawina | 36.46 | 172 | |||
4. | Miśkiewicz Mateusz | 03 | CKiS Skawina | 36.61 | 170 | |||
5. | Konrad Jantas | 03 | CKiS Skawina | 37.11 | 163 | |||
6. | Pyrc Bartosz | 03 | Limanowa-swim | 37.83 | 154 | |||
7. | Stosio Szymon | 03 | Gilus Gilowice | 38.77 | 143 | |||
8. | Malinowski Karol | 03 | Pro-Swim Kraków | 40.48 | 126 | |||
9. | Wójciak Kornel | 03 | CKiS Skawina | 41.92 | 113 | |||
10. | Rąba Kacper | 03 | Gilus Gilowice | 43.54 | 101 | |||
11. | Kuc Mariusz | 03 | Limanowa-swim | 57.44 | 44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/4/2015 - 12:59 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarczyk Patryk | 02 | Limanowa-swim | 32.98 | 233 | |||
2. | Stepek Przemysław | 02 | Speed Jasło | 34.78 | 198 | |||
3. | Szumiec Dominik | 02 | Speed Jasło | 35.01 | 194 | |||
4. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 35.15 | 192 | |||
5. | Czort Sebastian | 02 | Optima Skawina | 42.64 | 107 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/4/2015 - 12:59 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pstruś Paweł | 99 | RAK- Swimsport Zabierzów | 28.51 | 360 | |||
2. | Krupnik Szymon | 99 | Optima Skawina | 28.84 | 348 | |||
3. | Sasor Hubert | 00 | CKiS Skawina | 31.09 | 278 | |||
4. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa-swim | 31.45 | 268 | |||
5. | Ptak Kacper | 01 | Optima Skawina | 32.84 | 236 | |||
6. | Rożek Arkadiusz | 00 | Pro-Swim Kraków | 34.20 | 209 | |||
7. | Klimas Wiktor | 01 | Optima Skawina | 34.26 | 208 | |||
8. | Przygodzki Bartłomiej | 01 | Pro-Swim Kraków | 35.42 | 188 | |||
9. | Kozakiewicz Mikołaj | 99 | RAK- Swimsport Zabierzów | 36.46 | 172 | |||
10. | Blak Miłosz | 01 | Optima Skawina | 36.51 | 171 | |||
11. | Dudek Dominik | 01 | Speed Jasło | 36.70 | 169 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/4/2015 - 13:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-swim | 51.48 | 175 | |||
2. | Krupnik Milena | 05 | Optima Skawina | 52.20 | 167 | |||
3. | Urbańczyk Julita | 05 | RAK- Swimsport Zabierzów | 57.89 | 123 | |||
4. | Buła Wiktoria | 05 | Salwator Kraków | 1:01.88 | 100 | |||
5. | Piekarska Katarzyna | 05 | Optima Skawina | 1:09.48 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/4/2015 - 13:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopońka Kinga | 04 | Kmita Zabierzów | 50.67 | 183 | |||
2. | Pipień Paulina | 04 | Pro-Swim Kraków | 52.11 | 168 | |||
3. | Łyszczarz Marlena | 04 | Speed Jasło | 52.95 | 160 | |||
4. | Żurkowska Weronika | 04 | Pro-Swim Kraków | 53.48 | 156 | |||
5. | Oliwa Agnieszka | 04 | Sokół Myślenice | 54.54 | 147 | |||
6. | Budzeniusz Pola | 04 | Optima Skawina | 54.64 | 146 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/4/2015 - 13:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stelmach Sonia | 03 | Salwator Kraków | 46.73 | 234 | ||||
2. | 0prządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 46.98 | 230 | ||||
3. | Van Den Brug Nina | 03 | Salwator Kraków | 50.16 | 189 | ||||
4. | Wąsik Alicja | 03 | Speed Jasło | 52.32 | 166 | ||||
5. | Łokcik Gabriela | 03 | Sokół Myślenice | 1:01.59 | 102 | ||||
DYSKW. | Skałka Anna | 03 | Sokół Myślenice | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/4/2015 - 13:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gąsiorowska Karolina | 02 | Optima Skawina | 44.42 | 272 | |||
2. | Kulig Zuzanna | 02 | RAK- Swimsport Zabierzów | 47.67 | 220 | |||
3. | Adamus Kinga | 02 | Optima Skawina | 48.97 | 203 | |||
4. | Oliwa Aleksandra | 02 | Sokół Myślenice | 1:06.09 | 82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 25/4/2015 - 13:15 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matuszyk Agnieszka | 00 | CKiS Skawina | 41.01 | 346 | |||
2. | Skałba Kinga | 00 | Speed Jasło | 43.08 | 298 | |||
3. | Tutaj Joanna | 00 | Speed Jasło | 44.86 | 264 | |||
4. | Gołda Gabriela | 99 | RAK- Swimsport Zabierzów | 52.00 | 169 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/4/2015 - 13:26 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 47.36 | 151 | |||
2. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 47.95 | 146 | |||
3. | Maciążka Jakub | 05 | Optima Skawina | 58.07 | 82 | |||
4. | Stosio Bartosz | 05 | Gilus Gilowice | 58.54 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/4/2015 - 13:26 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kargol Tadeusz | 04 | CKiS Skawina | 1:00.08 | 74 | |||
2. | Mrzygłód Wojciech | 04 | Gilus Gilowice | 1:01.57 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/4/2015 - 13:26 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Górski Cyprian | 03 | Optima Skawina | 42.60 | 208 | |||
2. | Pyrc Bartosz | 03 | Limanowa-swim | 42.92 | 203 | |||
3. | Konrad Jantas | 03 | CKiS Skawina | 44.43 | 183 | |||
4. | Miśkiewicz Mateusz | 03 | CKiS Skawina | 49.11 | 135 | |||
5. | Stosio Szymon | 03 | Gilus Gilowice | 55.98 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/4/2015 - 13:26 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piekarski Jakub | 02 | Optima Skawina | 43.29 | 198 | |||
2. | Szumiec Dominik | 02 | Speed Jasło | 44.36 | 184 | |||
3. | Tokarczyk Patryk | 02 | Limanowa-swim | 44.48 | 182 | |||
4. | Czort Sebastian | 02 | Optima Skawina | 53.09 | 107 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 25/4/2015 - 13:26 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krupnik Zbigniew | 00 | Optima Skawina | 39.82 | 254 | |||
2. | Kozakiewicz Mikołaj | 99 | RAK- Swimsport Zabierzów | 41.64 | 222 | |||
3. | Ptak Kacper | 01 | Optima Skawina | 45.54 | 170 | |||
4. | Klimas Wiktor | 01 | Optima Skawina | 45.95 | 165 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/4/2015 - 13:32 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 50.86 | 129 | |||
2. | Klimas Marcelina | 05 | Optima Skawina | 1:00.30 | 77 | |||
3. | Chaińska Dominika | 05 | Limanowa-swim | 1:03.13 | 67 | |||
4. | Grabczan Maria | 05 | Optima Skawina | 1:03.25 | 67 | |||
5. | Piekarska Katarzyna | 05 | Optima Skawina | 1:03.59 | 66 | |||
6. | Klimas Julia | 05 | Optima Skawina | 1:09.42 | 50 | |||
7. | Pabisek Olga | 05 | RAK- Swimsport Zabierzów | 1:13.51 | 42 | |||
8. | Kotula Aleksandra | 05 | Optima Skawina | 1:17.15 | 36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/4/2015 - 13:32 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 48.10 | 152 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/4/2015 - 13:32 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grabczan Weronika | 03 | Optima Skawina | 40.71 | 251 | |||
2. | 0prządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 42.26 | 224 | |||
3. | Latko Julia | 03 | Optima Skawina | 52.16 | 119 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/4/2015 - 13:32 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ignacyk Aleksandra | 02 | CKiS Skawina | 36.82 | 340 | |||
2. | Żukiewicz Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 45.98 | 174 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 25/4/2015 - 13:32 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Weronika | 99 | CKiS Skawina | 39.07 | 284 | |||
2. | Kociszewska Daria | 00 | Optima Skawina | 45.84 | 176 | |||
3. | Kuczaj Weronika | 01 | Limanowa-swim | 1:00.17 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/4/2015 - 13:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziach Wiktor | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 45.26 | 124 | |||
2. | Sułkowski Jakub | 05 | Limanowa-swim | 51.39 | 85 | |||
3. | Paciorek Maciej | 05 | Optima Skawina | 55.76 | 66 | |||
4. | Drechny Maciej | 05 | Optima Skawina | 1:00.54 | 52 | |||
5. | Pyrć Franciszek | 05 | Limanowa-swim | 1:03.86 | 44 | |||
6. | Kotula Maksymilian | 05 | Optima Skawina | 1:11.68 | 31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/4/2015 - 13:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szerszeń Mateusz | 04 | Salwator Kraków | 47.80 | 105 | |||
2. | Pernal Patryk | 04 | Pro-Swim Kraków | 49.76 | 93 | |||
3. | Panek Oliwier | 04 | Optima Skawina | 56.98 | 62 | |||
4. | Hojny Karol | 04 | Optima Skawina | 58.39 | 58 | |||
5. | Rybski Szymon | 04 | Pro-Swim Kraków | 1:04.75 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/4/2015 - 13:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marchewka Mikołaj | 03 | Salwator Kraków | 38.32 | 205 | |||
2. | Ostrogórski Filip | 03 | CKiS Skawina | 41.16 | 165 | |||
3. | Kuc Mariusz | 03 | Limanowa-swim | 50.77 | 88 | |||
4. | Rąba Kacper | 03 | Gilus Gilowice | 55.11 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/4/2015 - 13:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Docew Maksymilian | 02 | Salwator Kraków | 39.27 | 190 | |||
2. | Piekarski Jakub | 02 | Optima Skawina | 41.89 | 157 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 25/4/2015 - 13:40 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żukiewicz Filip | 01 | Salwator Kraków | 39.54 | 186 | |||
2. | Krupnik Zbigniew | 00 | Optima Skawina | 40.80 | 170 | |||
3. | Blak Miłosz | 01 | Optima Skawina | 42.74 | 148 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/4/2015 - 13:48 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozub Julia | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 18.92 | 206 | |||
2. | Doległo Dominika | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 21.81 | 135 | |||
3. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 25.70 | 82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/4/2015 - 13:48 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźniak Katarzyna | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 19.32 | 194 | |||
2. | Fąfara Gabriela | 04 | Salwator Kraków | 24.57 | 94 | |||
3. | Brzezińska Marcelina | 04 | Optima Skawina | 24.61 | 94 | |||
4. | Fortuna Martyna | 04 | Speed Jasło | 27.72 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/4/2015 - 13:48 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 17.29 | 271 | |||
2. | Jochymczyk Ann | 03 | Salwator Kraków | 17.92 | 243 | |||
3. | Piwowarczyk Oliwia | 03 | CKiS Skawina | 18.70 | 214 | |||
4. | Grabczan Weronika | 03 | Optima Skawina | 19.28 | 195 | |||
5. | Łukasiewicz Katarzyna | 03 | Pro-Swim Kraków | 19.37 | 192 | |||
6. | Cegła Simona | 03 | Salwator Kraków | 19.58 | 186 | |||
7. | Kowacz Gabriela | 03 | Salwator Kraków | 20.65 | 159 | |||
8. | Jarecka Anna | 03 | Speed Jasło | 21.26 | 145 | |||
9. | Stelmach Sonia | 03 | Salwator Kraków | 23.23 | 111 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/4/2015 - 13:48 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gąsiorowska Karolina | 02 | Optima Skawina | 17.80 | 248 | |||
2. | Prochownik Martyna | 02 | CKiS Skawina | 19.64 | 184 | |||
3. | Żukiewicz Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 19.80 | 180 | |||
4. | Frączek Joanna | 02 | Speed Jasło | 20.61 | 160 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 25/4/2015 - 13:48 | Kobiet, 25m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulawik Weronika | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 16.01 | 341 | |||
2. | Urbańczyk Agelika | 01 | RAK- Swimsport Zabierzów | 17.57 | 258 | |||
3. | Tutaj Joanna | 00 | Speed Jasło | 18.56 | 219 | |||
4. | Sekuła Anna | 99 | Optima Skawina | 19.57 | 186 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 25/4/2015 - 13:56 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 23.09 | 78 | |||
2. | Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 24.39 | 66 | |||
3. | Panek Dawid | 05 | Optima Skawina | 25.61 | 57 | |||
4. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa-swim | 28.38 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 25/4/2015 - 13:56 | Chłopców, 25m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Górski Cyprian | 03 | Optima Skawina | 18.83 | 145 | |||
2. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 18.91 | 143 | |||
3. | Sołtys Jakub | 03 | Optima Skawina | 19.48 | 131 | |||
4. | Malinowski Karol | 03 | Pro-Swim Kraków | 22.40 | 86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 25/4/2015 - 13:56 | Chłopców, 25m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stepek Przemysław | 02 | Speed Jasło | 18.07 | 164 | |||
2. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 19.79 | 125 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 25/4/2015 - 13:56 | Mężczyzn, 25m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pstruś Paweł | 99 | RAK- Swimsport Zabierzów | 14.57 | 313 | |||
2. | Krupnik Szymon | 99 | Optima Skawina | 14.82 | 298 | |||
3. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa-swim | 15.48 | 261 | |||
4. | Sasor Hubert | 00 | CKiS Skawina | 15.80 | 245 | |||
5. | Rożek Arkadiusz | 00 | Pro-Swim Kraków | 16.92 | 200 | |||
6. | Dudek Dominik | 01 | Speed Jasło | 18.26 | 159 | |||
7. | Przygodzki Bartłomiej | 01 | Pro-Swim Kraków | 20.80 | 107 |
<< TOP >> |
4 - Kluby Pływackie (Zawodnicy z licencjami PZP) | 25/4/2015 - 14:02 |
Konkurencja 22 25/4/2015 - 14:02 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 33.73 | 327 | |||
2. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 34.39 | 308 | |||
3. | Radecka Kornelia | 04 | CKiS Skawina | 35.26 | 286 | |||
4. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 35.91 | 271 | |||
5. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 37.80 | 232 | |||
6. | Gawrońska Zuzanna | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.36 | 222 | |||
7. | Gabryluk Zuzanna | 04 | Victoria Kozy | 38.57 | 218 | |||
8. | Gawrońska Izabela | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 42.13 | 167 | |||
9. | Lizak Klaudia | 04 | Limanowa-swim | 51.61 | 91 | |||
10. | Dryja Jadwiga | 05 | Kmita Zabierzów | 57.91 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 25/4/2015 - 14:02 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 32.59 | 362 | |||
2. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 32.64 | 360 | |||
3. | Pawłowska Julia | 02 | CKiS Skawina | 33.80 | 325 | |||
4. | Olchawa Renata | 02 | Limanowa-swim | 34.45 | 307 | |||
5. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 34.98 | 293 | |||
Miśkowiec Patrycia | 02 | Limanowa-swim | 34.98 | 293 | ||||
7. | Jochymczyk Ann | 03 | Salwator Kraków | 35.07 | 291 | |||
8. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 35.42 | 282 | |||
9. | Pałka Aleksandra | 02 | Gilus Gilowice | 35.57 | 278 | |||
10. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 35.82 | 273 | |||
11. | Pindelska Kamila | 02 | SwimArt Myślenice | 36.32 | 261 | |||
12. | Pilawska Katarzyna | 03 | Limanowa-swim | 36.74 | 253 | |||
13. | Wydmańska Weronika | 03 | Kmita Zabierzów | 38.45 | 220 | |||
14. | Dominik Maja | 03 | Kmita Zabierzów | 38.46 | 220 | |||
15. | Jeremiejko Natalia | 02 | Limanowa-swim | 38.73 | 216 | |||
16. | Gawron Wiktoria | 03 | Limanowa-swim | 40.36 | 190 | |||
17. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-swim | 41.66 | 173 | |||
18. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa-swim | 47.66 | 115 | |||
19. | Żelasko Natalia | 03 | Limanowa-swim | 48.80 | 108 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 25/4/2015 - 14:02 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łęczyńska Aleksandra | 00 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.58 | 438 | |||
2. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 32.16 | 377 | |||
3. | Stosio Julia | 01 | Gilus Gilowice | 33.54 | 332 | |||
4. | Pajor Aneta | 00 | Limanowa-swim | 37.50 | 238 | |||
5. | Katra Justyna | 01 | Limanowa-swim | 44.80 | 139 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 25/4/2015 - 14:14 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kucharski Szymon | 04 | Kmita Zabierzów | 33.61 | 220 | |||
2. | Wróbel Tomasz | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.45 | 204 | |||
3. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 35.51 | 186 | |||
4. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 36.28 | 175 | |||
5. | Trębacz Antoni | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.39 | 160 | |||
6. | Adamczyk Jakub | 04 | Limanowa-swim | 38.90 | 142 | |||
7. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 39.09 | 140 | |||
8. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 39.36 | 137 | |||
9. | Kaźmierczak Fabian | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 39.58 | 134 | |||
10. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 39.99 | 130 | |||
11. | Płusa Max | 04 | Kmita Zabierzów | 42.22 | 111 | |||
12. | Kochaniak Mikołaj | 04 | Kmita Zabierzów | 43.70 | 100 | |||
13. | Jaszczuk Jan | 04 | Kmita Zabierzów | 54.82 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 25/4/2015 - 14:14 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 30.45 | 296 | |||
2. | Docew Maksymilian | 02 | Salwator Kraków | 31.17 | 276 | |||
3. | Marchewka Mikołaj | 03 | Salwator Kraków | 34.64 | 201 | |||
4. | Kapera Artur | 02 | Limanowa-swim | 34.80 | 198 | |||
5. | Duchnik Rafał | 02 | Limanowa-swim | 35.73 | 183 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 25/4/2015 - 14:14 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowski Alan | 00 | Speed Jasło | 27.15 | 418 | |||
2. | Mioduszewski Błażej | 00 | CKiS Skawina | 27.22 | 414 | |||
3. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.42 | 405 | |||
4. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 29.46 | 327 | |||
5. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 29.48 | 326 | |||
6. | Dudka Filip | 00 | Limanowa-swim | 34.45 | 204 | |||
7. | Żukiewicz Filip | 01 | Salwator Kraków | 34.51 | 203 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 25/4/2015 - 14:23 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 44.82 | 265 | |||
2. | Gabryluk Zuzanna | 04 | Victoria Kozy | 46.64 | 235 | |||
3. | Radecka Kornelia | 04 | CKiS Skawina | 47.11 | 228 | |||
4. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 48.64 | 207 | |||
5. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 49.69 | 194 | |||
6. | Gawrońska Zuzanna | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 51.10 | 179 | |||
7. | Dryja Jadwiga | 05 | Kmita Zabierzów | 1:04.86 | 87 | |||
8. | Lizak Klaudia | 04 | Limanowa-swim | 1:10.08 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 25/4/2015 - 14:23 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 43.10 | 298 | |||
2. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 44.13 | 277 | |||
3. | Pałka Aleksandra | 02 | Gilus Gilowice | 44.56 | 269 | |||
4. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 44.86 | 264 | |||
5. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 45.11 | 260 | |||
6. | Olchawa Renata | 02 | Limanowa-swim | 45.38 | 255 | |||
7. | Pawłowska Julia | 02 | CKiS Skawina | 45.58 | 252 | |||
8. | Lichota Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 46.01 | 245 | |||
9. | Pindelska Kamila | 02 | SwimArt Myślenice | 50.29 | 187 | |||
10. | Dominik Maja | 03 | Kmita Zabierzów | 50.85 | 181 | |||
11. | Jeremiejko Natalia | 02 | Limanowa-swim | 52.74 | 162 | |||
12. | Gawron Wiktoria | 03 | Limanowa-swim | 54.26 | 149 | |||
13. | Wydmańska Weronika | 03 | Kmita Zabierzów | 55.71 | 138 | |||
14. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa-swim | 57.32 | 126 | |||
15. | Żelasko Natalia | 03 | Limanowa-swim | 1:05.25 | 85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 25/4/2015 - 14:23 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 38.12 | 431 | |||
2. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 39.64 | 383 | |||
3. | Stosio Julia | 01 | Gilus Gilowice | 41.57 | 332 | |||
4. | Katra Justyna | 01 | Limanowa-swim | 49.30 | 199 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 25/4/2015 - 14:34 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaźmierczak Fabian | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 47.11 | 153 | |||
Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 47.11 | 153 | ||||
3. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 49.98 | 128 | |||
4. | Adamczyk Jakub | 04 | Limanowa-swim | 50.80 | 122 | |||
5. | Trębacz Antoni | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 52.20 | 113 | |||
6. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 56.80 | 87 | |||
7. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 58.32 | 81 | |||
8. | Płusa Max | 04 | Kmita Zabierzów | 58.64 | 79 | |||
9. | Kochaniak Mikołaj | 04 | Kmita Zabierzów | 1:01.73 | 68 | |||
10. | Jaszczuk Jan | 04 | Kmita Zabierzów | 1:15.20 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 25/4/2015 - 14:34 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 37.92 | 295 | |||
2. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 38.92 | 273 | |||
3. | Duchnik Rafał | 02 | Limanowa-swim | 44.20 | 186 | |||
4. | Kapera Artur | 02 | Limanowa-swim | 47.73 | 148 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 25/4/2015 - 14:34 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 33.48 | 428 | |||
2. | Dudka Filip | 00 | Limanowa-swim | 42.96 | 203 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 25/4/2015 - 14:42 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 36.95 | 287 | |||
2. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 40.79 | 213 | |||
3. | Gawrońska Izabela | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 49.86 | 116 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 25/4/2015 - 14:42 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 36.33 | 302 | |||
2. | Lichota Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.51 | 297 | |||
3. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 37.09 | 284 | |||
4. | Miśkowiec Patrycia | 02 | Limanowa-swim | 38.63 | 251 | |||
5. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 39.56 | 234 | |||
6. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 42.59 | 187 | |||
7. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 44.39 | 165 | |||
8. | Pilawska Katarzyna | 03 | Limanowa-swim | 48.20 | 129 | |||
9. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-swim | 54.39 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 25/4/2015 - 14:42 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 34.14 | 364 | |||
2. | Łęczyńska Aleksandra | 00 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.45 | 354 | |||
3. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 36.45 | 299 | |||
4. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 37.50 | 274 | |||
5. | Pajor Aneta | 00 | Limanowa-swim | 43.45 | 176 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 25/4/2015 - 14:49 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Tomasz | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 41.67 | 143 | |||
2. | Kucharski Szymon | 04 | Kmita Zabierzów | 44.09 | 120 | |||
3. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 47.36 | 97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 25/4/2015 - 14:49 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 33.42 | 277 | |||
2. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 35.26 | 236 | |||
3. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 36.09 | 220 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 25/4/2015 - 14:49 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowski Alan | 00 | Speed Jasło | 29.08 | 421 | |||
2. | Mioduszewski Błażej | 00 | CKiS Skawina | 30.54 | 363 | |||
3. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 32.88 | 291 | |||
4. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 35.46 | 232 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |