Zawody Plywackie Dzień Dziecka na Sportowo Nowy Targ, 31/5/2015 |
1 - Zawody Plywackie Dzień Dziecka na Sportowo | 31/5/2015 - 9:00 |
Konkurencja 1 31/5/2015 - 9:00 | Dziewcząt, 25m z przyborem | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrobak Patrycja | 08 | MCSiR Nowy Targ | 41.20 | ||||
2. | Molewicz Magdalena | 08 | MCSiR Nowy Targ | 46.73 | ||||
3. | Kołodziej Wiktoria | 10 | MCSiR Nowy Targ | 49.38 | ||||
4. | Stefaniak Melania | 08 | MCSiR Nowy Targ | 50.22 | ||||
5. | Pietruszyńska Natalia | 08 | MCSiR Nowy Targ | 52.95 | ||||
6. | Podkanowicz Klaudia | 08 | MCSiR Nowy Targ | 58.90 | ||||
7. | Ciężak Róża | 09 | MCSiR Nowy Targ | 1:00.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 31/5/2015 - 9:04 | Chłopców, 25m z przyborem | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lizoń Adam | 08 | MCSiR Nowy Targ | 37.86 | ||||
2. | Groblicki Wojciech | 09 | MCSiR Nowy Targ | 38.66 | ||||
3. | Tokarski Szymon | 10 | MCSiR Nowy Targ | 45.79 | ||||
4. | Odyna Olek | 09 | MCSiR Nowy Targ | 49.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 31/5/2015 - 9:07 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarska Justyna | 08 | MCSiR Nowy Targ | 33.26 | 32 | |||
2. | Mroczka Alcija | 08 | MCSiR Nowy Targ | 36.32 | 24 | |||
3. | Wielkiewicz Nadia | 09 | MCSiR Nowy Targ | 49.32 | 9 | |||
4. | Cięciel Anna | 09 | MCSiR Nowy Targ | 1:05.83 | 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 31/5/2015 - 9:09 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mastalski Kacper | 08 | MCSiR Nowy Targ | 24.44 | 52 | |||
2. | Gniadek Piotr | 08 | MCSiR Nowy Targ | 32.90 | 21 | |||
3. | Zagata Jakub | 08 | MCSiR Nowy Targ | 33.15 | 21 | |||
4. | Jamka Antek | 08 | MCSiR Nowy Targ | 42.53 | 9 | |||
5. | Mirkowski Wiktor | 08 | MCSiR Nowy Targ | 45.07 | 8 | |||
6. | Cholewa Jakub | 09 | MCSiR Nowy Targ | 59.68 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 31/5/2015 - 9:12 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Liszka Amelia | 06 | MCSiR Nowy Targ | 22.31 | 107 | |||
2. | Zagata Magdalena | 06 | MCSiR Nowy Targ | 23.36 | 93 | |||
3. | Zapała Martyna | 06 | MCSiR Nowy Targ | 24.88 | 77 | |||
4. | Antolak Magdalena | 06 | MCSiR Nowy Targ | 27.35 | 58 | |||
5. | Toroń Asia | 06 | MCSiR Nowy Targ | 32.68 | 34 | |||
6. | Niemczyk Oliwia | 07 | MCSiR Nowy Targ | 34.25 | 29 | |||
7. | Bała Kinga | 07 | MCSiR Nowy Targ | 35.95 | 25 | |||
8. | Mikołajczyk Anna | 07 | MCSiR Nowy Targ | 39.07 | 20 | |||
9. | Grzymek Natalia | 06 | MCSiR Nowy Targ | 40.77 | 17 | |||
10. | Wiczyńska Zuzia | 07 | MCSiR Nowy Targ | 1:22.15 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 31/5/2015 - 9:16 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleks | 07 | MCSiR Nowy Targ | 21.62 | 75 | |||
2. | Pastwa Amadeusz | 06 | MCSiR Nowy Targ | 23.31 | 60 | |||
3. | Sikora Kacper | 06 | MCSiR Nowy Targ | 24.35 | 53 | |||
4. | Sikora Dominik | 06 | MCSiR Nowy Targ | 30.80 | 26 | |||
5. | Gal Konrad | 07 | MCSiR Nowy Targ | 32.20 | 22 | |||
6. | Romański Maksymilian | 06 | MCSiR Nowy Targ | 33.89 | 19 | |||
7. | Pawlikowski Mateusz | 06 | MCSiR Nowy Targ | 36.45 | 15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 31/5/2015 - 9:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojtyczka Aleksandra | 06 | MCSiR Nowy Targ | 26.34 | 96 | |||
2. | Siuta Alicja | 06 | MCSiR Nowy Targ | 26.88 | 91 | |||
3. | Strycharz Julia | 07 | MCSiR Nowy Targ | 29.48 | 69 | |||
4. | Pawlik Zuzanna | 06 | MCSiR Nowy Targ | 29.93 | 66 | |||
5. | Japoł Paula | 07 | MCSiR Nowy Targ | 30.55 | 62 | |||
6. | Jarząbek Wiktoria | 06 | MCSiR Nowy Targ | 31.86 | 54 | |||
7. | Grzymek Alicja | 06 | MCSiR Nowy Targ | 32.69 | 50 | |||
8. | Spirczak Katarzyna | 06 | MCSiR Nowy Targ | 33.06 | 49 | |||
9. | Głąb Agata | 07 | MCSiR Nowy Targ | 34.42 | 43 | |||
10. | Warpecha Małgorzata | 06 | MCSiR Nowy Targ | 36.88 | 35 | |||
11. | Dutkiewicz Aurelia | 07 | MCSiR Nowy Targ | 39.00 | 29 | |||
12. | Barbarewicz Wiktoria | 06 | MCSiR Nowy Targ | 41.82 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 31/5/2015 - 9:26 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szyszka Bartłomiej | 06 | MCSiR Nowy Targ | 27.83 | 54 | |||
2. | Karpiel Mateusz | 07 | MCSiR Nowy Targ | 31.41 | 37 | |||
3. | Cyrwus Konrad | 07 | MCSiR Nowy Targ | 32.19 | 35 | |||
4. | Paluszek Dawid | 06 | MCSiR Nowy Targ | 32.93 | 32 | |||
5. | Surowiak Jakub | 06 | MCSiR Nowy Targ | 33.44 | 31 | |||
6. | Tułak Ksawery | 06 | MCSiR Nowy Targ | 35.88 | 25 | |||
7. | Kowalczyk Mateusz | 07 | MCSiR Nowy Targ | 36.98 | 23 | |||
8. | Plewa Patryk | 07 | MCSiR Nowy Targ | 40.97 | 17 | |||
9. | Scisłowicz Stanisław | 07 | MCSiR Nowy Targ | 41.43 | 16 | |||
10. | Wida Łukasz | 06 | MCSiR Nowy Targ | 41.91 | 15 | |||
11. | Scisłowicz Jan | 07 | MCSiR Nowy Targ | 43.93 | 13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 31/5/2015 - 9:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jankowska Iza | 04 | MCSiR Nowy Targ | 19.81 | 154 | |||
2. | Sułkowska Martyna | 04 | MCSiR Nowy Targ | 20.92 | 130 | |||
3. | Dyda Magdalena | 04 | MCSiR Nowy Targ | 21.13 | 126 | |||
4. | Wolska Wiktoria | 04 | MCSiR Nowy Targ | 21.38 | 122 | |||
5. | Starczowska Anna | 04 | MCSiR Nowy Targ | 21.68 | 117 | |||
6. | Tworek Karolina | 04 | MCSiR Nowy Targ | 21.83 | 115 | |||
7. | Bogusz Julia | 04 | MCSiR Nowy Targ | 22.85 | 100 | |||
8. | Kalata Julia | 04 | MCSiR Nowy Targ | 25.29 | 74 | |||
9. | Adamczyk Kinga | 04 | MCSiR Nowy Targ | 27.17 | 59 | |||
10. | Przygodzka Julia | 04 | MCSiR Nowy Targ | 30.69 | 41 | |||
11. | Tworek Inga | 05 | MCSiR Nowy Targ | 31.61 | 37 | |||
12. | Barbarewicz Julia | 04 | MCSiR Nowy Targ | 34.80 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 31/5/2015 - 9:35 | Chłopców, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bizup Oskar | 04 | MCSiR Nowy Targ | 19.21 | 108 | |||
2. | Tworek Wiktor | 05 | MCSiR Nowy Targ | 19.70 | 100 | |||
3. | Maślanka Kamil | 05 | MCSiR Nowy Targ | 20.60 | 87 | |||
4. | Maciaś Krzysztof | 04 | MCSiR Nowy Targ | 20.80 | 85 | |||
5. | Pytelewski Paskal | 05 | MCSiR Nowy Targ | 22.04 | 71 | |||
6. | Sójka Filip | 04 | MCSiR Nowy Targ | 22.60 | 66 | |||
7. | Bała Tomasz | 05 | MCSiR Nowy Targ | 25.55 | 45 | |||
NIE UK. | Wiczyński Tomek | 05 | MCSiR Nowy Targ |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 31/5/2015 - 9:39 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Plewa Aleksandra | 04 | MCSiR Nowy Targ | 25.42 | 107 | |||
2. | Koper Anna | 05 | MCSiR Nowy Targ | 26.50 | 95 | |||
3. | Fryda Dominika | 05 | MCSiR Nowy Targ | 27.01 | 89 | |||
4. | Rychtarczyk Amelia | 04 | MCSiR Nowy Targ | 27.17 | 88 | |||
5. | Dyda Agnieszka | 05 | MCSiR Nowy Targ | 27.29 | 87 | |||
6. | Sznajder Agnieszka | 04 | MCSiR Nowy Targ | 28.02 | 80 | |||
7. | Fuksa Julia | 04 | MCSiR Nowy Targ | 28.37 | 77 | |||
8. | Ściurka Roksana | 05 | MCSiR Nowy Targ | 29.75 | 67 | |||
9. | Kubina Aleksandra | 04 | MCSiR Nowy Targ | 31.17 | 58 | |||
10. | Jagoda Martyna | 05 | MCSiR Nowy Targ | 32.41 | 52 | |||
11. | Ściegienny Marta | 05 | MCSiR Nowy Targ | 33.25 | 48 | |||
12. | Głąb Alicja | 05 | MCSiR Nowy Targ | 36.87 | 35 | |||
13. | Samulewska Maja | 05 | MCSiR Nowy Targ | 44.04 | 20 | |||
14. | Pióro Zuzia | 05 | MCSiR Nowy Targ | 49.93 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 31/5/2015 - 9:45 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dzielski Karol | 04 | MCSiR Nowy Targ | 24.52 | 79 | |||
2. | Broda Łukasz | 05 | MCSiR Nowy Targ | 25.08 | 74 | |||
3. | Malinowski Markus | 04 | MCSiR Nowy Targ | 26.76 | 61 | |||
4. | Morawa Aleksander | 05 | MCSiR Nowy Targ | 27.83 | 54 | |||
5. | Boczewski Kacper | 04 | MCSiR Nowy Targ | 27.93 | 53 | |||
6. | Sarniak Karol | 04 | MCSiR Nowy Targ | 29.51 | 45 | |||
7. | Błachut Kacper | 05 | MCSiR Nowy Targ | 29.71 | 44 | |||
8. | Wida Bartosz | 05 | MCSiR Nowy Targ | 29.95 | 43 | |||
9. | Czernik Mateusz | 04 | MCSiR Nowy Targ | 30.32 | 42 | |||
10. | Fryżlewicz Mateusz | 05 | MCSiR Nowy Targ | 30.43 | 41 | |||
11. | Bryniarski Borys | 04 | MCSiR Nowy Targ | 30.92 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 31/5/2015 - 9:49 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrobak Anna | 02 | MCSiR Nowy Targ | 40.05 | 195 | |||
2. | Piotrowska Karolina | 03 | MCSiR Nowy Targ | 43.33 | 154 | |||
3. | Bibro Sandra | 03 | MCSiR Nowy Targ | 45.72 | 131 | |||
4. | Zapała Monika | 03 | MCSiR Nowy Targ | 48.49 | 110 | |||
5. | Szewczyk Wiktoria | 03 | MCSiR Nowy Targ | 50.31 | 98 | |||
6. | Mączka Kaja | 03 | MCSiR Nowy Targ | 50.96 | 94 | |||
7. | Chrobak Natalia | 03 | MCSiR Nowy Targ | 51.11 | 94 | |||
8. | Dyda Gabriela | 03 | MCSiR Nowy Targ | 52.36 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 31/5/2015 - 9:53 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczmarczyk Sebastian | 02 | MCSiR Nowy Targ | 33.42 | 224 | |||
2. | Żivkowic Daniel | 02 | MCSiR Nowy Targ | 40.33 | 127 | |||
3. | Limanowski Piotr | 03 | MCSiR Nowy Targ | 41.32 | 118 | |||
4. | Reguła Dawid | 02 | MCSiR Nowy Targ | 43.70 | 100 | |||
5. | Dziedzic Maksymilian | 02 | MCSiR Nowy Targ | 44.80 | 93 | |||
6. | Maciaś Kacper | 03 | MCSiR Nowy Targ | 45.94 | 86 | |||
7. | Gal Grzegorz | 03 | MCSiR Nowy Targ | 49.60 | 68 | |||
8. | Plewa Wojciech | 03 | MCSiR Nowy Targ | 52.03 | 59 | |||
9. | Dul Hubert | 02 | MCSiR Nowy Targ | 1:02.89 | 33 | |||
10. | Kidoń Marcin | 03 | MCSiR Nowy Targ | 1:19.48 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 31/5/2015 - 10:00 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fryźlewicz Kamila | 02 | MCSiR Nowy Targ | 57.03 | 128 | |||
2. | Staszel Magdalena | 02 | MCSiR Nowy Targ | 1:09.00 | 72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 31/5/2015 - 10:03 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koczur Paweł | 02 | MCSiR Nowy Targ | 53.62 | 104 | |||
2. | Jachymiak Jacek | 03 | MCSiR Nowy Targ | 1:03.57 | 62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 31/5/2015 - 10:05 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietruszyński Patryk | 01 | MCSiR Nowy Targ | 40.54 | 125 | |||
2. | Joniak Kamil | 01 | MCSiR Nowy Targ | 43.51 | 101 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 31/5/2015 - 10:08 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cyrwus Aleksandra | 01 | MCSiR Nowy Targ | 55.33 | 141 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 31/5/2015 - 10:10 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szewczyk Błażej | 00 | MCSiR Nowy Targ | 41.27 | 229 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 31/5/2015 - 10:13 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stefaniak Piotr | 98 | MCSiR Nowy Targ | 29.22 | 335 | |||
Kaczmarek Bartosz | 88 | MCSiR Nowy Targ | 29.22 | 335 | ||||
3. | Walkosz Michał | 86 | MCSiR Nowy Targ | 33.72 | 218 | |||
4. | Pastwa Grzegorz | 76 | MCSiR Nowy Targ | 35.84 | 181 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 31/5/2015 - 10:15 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Scisłowicz Bartosz | MCSiR Nowy Targ | 42.38 | 211 | ||||
2. | Dyda Arkadiusz | 99 | MCSiR Nowy Targ | 43.67 | 193 | |||
3. | Kalata Mirosław | MCSiR Nowy Targ | 44.86 | 178 | ||||
4. | Adamowski Daniel | 96 | MCSiR Nowy Targ | 48.18 | 143 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 31/5/2015 - 10:18 | Wszystkie, 50m Sztafeta Rodzinna | 110 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Kalatowie | MCSiR Nowy Targ | 37.92 |
Kalata Julia, Kalata Mirosław |
2. | Pastwa | MCSiR Nowy Targ | 40.42 |
Pastwa Amadeusz, Pastwa Grzegorz |
3. | Starczowscy | MCSiR Nowy Targ | 40.88 |
Starczowska Anna, Starczowski Andrzej |
4. | Mastalscy | MCSiR Nowy Targ | 40.90 |
Mastalski Kacper, Mastalski Paweł |
5. | Sułkowscy | MCSiR Nowy Targ | 41.25 |
Sułkowska Martyna, Sułkowski Grzegorz |
6. | Grobliccy | MCSiR Nowy Targ | 43.93 |
Groblicka Magdalena, Groblicki Tata |
7. | Czernikowie | MCSiR Nowy Targ | 44.57 |
Czernik Mateusz, Walkosz Michał |
8. | Maciaśiowie II | MCSiR Nowy Targ | 47.66 |
Maciaś Krzysztof, Maciaś Agnieszka |
9. | Nemczykowie | MCSiR Nowy Targ | 50.84 |
Niemczyk Oliwia, Niemczyk Wojciech |
10. | Tokarscy II | MCSiR Nowy Targ | 58.09 |
Tokarska Justyna, Tokarska Mama |
11. | Scisłowiczowie | MCSiR Nowy Targ | 1:01.67 |
Scisłowicz Stanisław, Scisłowicz Bartosz |
12. | Mikołajczykowie | MCSiR Nowy Targ | 1:03.91 |
Mikołajczyk Anna, Mikołajczyk Marcin |
13. | Scisłowiczowie II | MCSiR Nowy Targ | 1:06.08 |
Scisłowicz Jan, Scisłowicz Bartosz |
14. | Jamkowie | MCSiR Nowy Targ | 1:07.00 |
Jamka Antek, Jamka Michał |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 31/5/2015 - 10:18 | Wszystkie, 50m Sztafeta Rodzinna | AG 111 - 130 Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Kaczmarczykowie | MCSiR Nowy Targ | 32.50 |
Kaczmarczyk Sebastian, Kaczmarczyk Ryszard |
2. | Limanowscy | MCSiR Nowy Targ | 32.95 |
Limanowski Piotr, Limanowski Marcin |
3. | Rzepkowie | MCSiR Nowy Targ | 33.15 |
Rzepka Oliwier, Rzepka Sylwia |
4. | Koczurowie | MCSiR Nowy Targ | 36.01 |
Koczur Paweł, Koczur Adam |
5. | Maciasiowie I | MCSiR Nowy Targ | 37.19 |
Maciaś Kacper, Maciaś Marcin |
6. | Fryźlewiczowie | MCSiR Nowy Targ | 37.20 |
Fryźlewicz Kamila, Fryźlewicz Edward |
7. | Cyrwusowie | MCSiR Nowy Targ | 43.52 |
Cyrwus Aleksandra, Cyrwus Beata |
8. | Pietruszyńscy | MCSiR Nowy Targ | 48.30 |
Pietruszyński Patryk, Pietruszyński Zbigniew |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |