Pływaj z nami na Koronie 2015 Kraków, 7/2/ - 17/10/2015 |
3 - Pływaj z nami na Koronie Finał 2015 | 17/10/2015 - 12:45 |
Konkurencja 25 17/10/2015 - 12:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.59 | 470 | 31.03 | 34.56 | |||
2. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.15 | 458 | 31.60 | 34.55 | |||
3. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:06.30 | 455 | 31.34 | 34.96 | |||
4. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.90 | 443 | 31.56 | 35.34 | |||
5. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.07 | 439 | 31.90 | 35.17 | |||
6. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:09.04 | 403 | 33.23 | 35.81 | |||
7. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:09.69 | 392 | 33.34 | 36.35 | |||
8. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:10.29 | 382 | 33.93 | 36.36 | |||
9. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 1:10.54 | 378 | 33.46 | 37.08 | |||
10. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:11.00 | 370 | 33.80 | 37.20 | |||
11. | Nogieć Aleksandra | 02 | Korona Kraków | 1:12.23 | 352 | 34.67 | 37.56 | |||
12. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 1:12.57 | 347 | 34.64 | 37.93 | |||
13. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.75 | 330 | 33.91 | 39.84 | |||
14. | Darłak Julia | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:14.46 | 321 | 36.09 | 38.37 | |||
15. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.82 | 316 | 36.34 | 38.48 | |||
16. | Miśkowiec Patrycia | 02 | KS Limanowa-swim | 1:16.14 | 300 | 34.98 | 41.16 | |||
17. | Olchawa Renata | 02 | KS Limanowa-swim | 1:18.59 | 273 | 35.84 | 42.75 | |||
18. | Leśniak Magdalena | 02 | KS Limanowa-swim | 1:26.63 | 204 | 39.84 | 46.79 | |||
19. | Wierzycka Natalia | 02 | KS Limanowa-swim | 1:29.13 | 187 | 39.55 | 49.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/10/2015 - 12:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.46 | 452 | 32.34 | 34.12 | |||
2. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:07.85 | 424 | 32.31 | 35.54 | |||
3. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 1:08.68 | 409 | 33.25 | 35.43 | |||
4. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:11.45 | 363 | 34.63 | 36.82 | |||
5. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:13.61 | 332 | 34.99 | 38.62 | |||
6. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.86 | 329 | 35.17 | 38.69 | |||
7. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 1:18.58 | 273 | 37.14 | 41.44 | |||
8. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 1:21.35 | 246 | 37.02 | 44.33 | |||
9. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 1:22.36 | 237 | 38.34 | 44.02 | |||
10. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:22.44 | 236 | 39.62 | 42.82 | |||
11. | Rymarczyk Kinga | 03 | STP Nowy Sącz | 1:24.23 | 222 | 39.87 | 44.36 | |||
12. | Twaróg Anna | 03 | KS Limanowa-swim | 1:33.42 | 162 | 44.20 | 49.22 | |||
13. | Ziemian Gabriela | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:47.65 | 106 | 47.74 | 59.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/10/2015 - 12:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.98 | 371 | 34.50 | 36.48 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 1:10.99 | 371 | 33.51 | 37.48 | |||
3. | Mruk Julia | 04 | KS Limanowa-swim | 1:13.39 | 335 | |||||
4. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:14.39 | 322 | 35.39 | 39.00 | |||
5. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:14.46 | 321 | 35.71 | 38.75 | |||
6. | Grabowska Marta | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.70 | 318 | 38.85 | 35.85 | |||
7. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:15.20 | 312 | 36.43 | 38.77 | |||
8. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.30 | 310 | 36.72 | 38.58 | |||
9. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:18.05 | 279 | 36.75 | 41.30 | |||
10. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 1:18.31 | 276 | 37.14 | 41.17 | |||
11. | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa-swim | 1:20.69 | 252 | 37.59 | 43.10 | |||
12. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.81 | 251 | 38.70 | 42.11 | |||
13. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.19 | 239 | 37.57 | 44.62 | |||
14. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:22.80 | 233 | 39.21 | 43.59 | |||
15. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:24.24 | 222 | 38.79 | 45.45 | |||
16. | Iegorushkova Polina | 04 | Korona Kraków | 1:26.57 | 204 | 41.56 | 45.01 | |||
17. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.42 | 198 | 41.76 | 45.66 | |||
18. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:27.59 | 197 | 41.17 | 46.42 | |||
19. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:27.74 | 196 | 41.61 | 46.13 | |||
20. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.24 | 186 | 41.78 | 47.46 | |||
21. | Tarsia Natasza | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:33.37 | 163 | 42.32 | 51.05 | |||
22. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:35.77 | 151 | 44.82 | 50.95 | |||
23. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:36.18 | 149 | 42.81 | 53.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/10/2015 - 12:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:10.36 | 381 | 33.23 | 37.13 | ||||
Rekord Okręgu Małopolskiego (10lat) | |||||||||||
2. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.71 | 282 | 36.60 | 41.11 | ||||
3. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:20.97 | 250 | 36.85 | 44.12 | ||||
4. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:21.78 | 242 | 38.59 | 43.19 | ||||
5. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:21.86 | 241 | 38.40 | 43.46 | ||||
6. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.12 | 231 | 39.01 | 44.11 | ||||
7. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.82 | 209 | 41.06 | 44.76 | ||||
8. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:26.63 | 204 | 41.24 | 45.39 | ||||
9. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.36 | 199 | 39.29 | 48.07 | ||||
10. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.66 | 197 | 40.80 | 46.86 | ||||
11. | Szelc Aleksandra | 06 | Swim2Win Krosno | 1:27.97 | 194 | 40.80 | 47.17 | ||||
12. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 1:28.32 | 192 | 42.17 | 46.15 | ||||
13. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.47 | 185 | 40.92 | 48.55 | ||||
14. | Biedroń Wiktoria | 05 | KS Limanowa-swim | 1:29.57 | 184 | 41.05 | 48.52 | ||||
15. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:30.90 | 176 | 42.00 | 48.90 | ||||
16. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:32.84 | 165 | 46.09 | 46.75 | ||||
17. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:41.59 | 126 | 46.44 | 55.15 | ||||
18. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:44.82 | 115 | 48.35 | 56.47 | ||||
19. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:53.75 | 90 | 50.92 | 1:02.83 | ||||
20. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 1:56.31 | 84 | 49.08 | 1:07.23 | ||||
21. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:56.39 | 84 | 51.32 | 1:05.07 | ||||
22. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:56.81 | 83 | 54.44 | 1:02.37 | ||||
23. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:57.71 | 81 | 52.51 | 1:05.20 | ||||
24. | Jastrzębska Patrycja | 05 | Jordan Kraków | 2:15.91 | 52 | 1:01.45 | 1:14.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/10/2015 - 13:28 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 59.41 | 432 | 28.44 | 30.97 | |||
2. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:02.11 | 378 | 30.03 | 32.08 | |||
3. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:03.48 | 354 | 30.59 | 32.89 | |||
4. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 1:07.28 | 298 | 31.40 | 35.88 | |||
5. | Jacak Oliwer | 02 | Korona Kraków | 1:09.43 | 271 | 32.79 | 36.64 | |||
6. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:09.74 | 267 | 38.89 | 30.85 | |||
7. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:10.76 | 256 | 33.42 | 37.34 | |||
8. | Tokarczyk Patryk | 02 | KS Limanowa-swim | 1:15.51 | 210 | 34.96 | 40.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/10/2015 - 13:28 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:03.99 | 346 | 30.25 | 33.74 | |||
2. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:05.88 | 317 | 31.58 | 34.30 | |||
3. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:07.45 | 295 | 32.40 | 35.05 | |||
4. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.10 | 287 | 33.01 | 35.09 | |||
5. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.68 | 280 | 32.88 | 35.80 | |||
6. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.10 | 263 | 32.94 | 37.16 | |||
7. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.25 | 230 | 35.36 | 37.89 | |||
8. | Woźniczka Alan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.28 | 230 | 34.99 | 38.29 | |||
9. | Grzenkowicz Paweł | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.68 | 226 | 35.63 | 38.05 | |||
10. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:13.70 | 226 | 34.41 | 39.29 | |||
11. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.54 | 219 | 35.98 | 38.56 | |||
12. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.65 | 218 | 34.91 | 39.74 | |||
13. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.68 | 217 | 35.83 | 38.85 | |||
14. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.01 | 206 | 36.49 | 39.52 | |||
15. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 1:18.43 | 188 | 37.97 | 40.46 | |||
16. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 1:18.88 | 184 | 35.38 | 43.50 | |||
17. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:20.24 | 175 | 38.24 | 42.00 | |||
18. | Wojtaszek Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.48 | 167 | 38.27 | 43.21 | |||
19. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 1:21.95 | 164 | 39.28 | 42.67 | |||
20. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.88 | 159 | 41.29 | 41.59 | |||
21. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:23.53 | 155 | 39.22 | 44.31 | |||
22. | Pyrc Bartosz | 03 | KS Limanowa-swim | 1:26.04 | 142 | 39.78 | 46.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/10/2015 - 13:28 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:11.37 | 249 | 35.44 | 35.93 | |||
2. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:13.18 | 231 | 34.61 | 38.57 | |||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:13.31 | 230 | 34.83 | 38.48 | |||
4. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:14.33 | 221 | 35.66 | 38.67 | |||
5. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.50 | 219 | 36.44 | 38.06 | |||
6. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.28 | 212 | 35.46 | 39.82 | |||
7. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:16.85 | 199 | 36.28 | 40.57 | |||
8. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:18.67 | 186 | 36.70 | 41.97 | |||
9. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:19.68 | 179 | 39.19 | 40.49 | |||
10. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.80 | 165 | 38.64 | 43.16 | |||
11. | Wysocki Jakub | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.50 | 161 | 38.99 | 43.51 | |||
12. | Płusa Maxymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 1:27.32 | 136 | 42.35 | 44.97 | |||
13. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.77 | 134 | 41.82 | 45.95 | |||
14. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:27.90 | 133 | 41.27 | 46.63 | |||
15. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:28.54 | 130 | 41.43 | 47.11 | |||
16. | Michalec Jan | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.29 | 119 | 42.31 | 48.98 | |||
17. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:31.75 | 117 | 42.49 | 49.26 | |||
18. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:32.15 | 115 | 43.91 | 48.24 | |||
19. | Adamczyk Jakub | 04 | KS Limanowa-swim | 1:35.75 | 103 | 42.56 | 53.19 | |||
20. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 1:37.89 | 96 | 46.04 | 51.85 | |||
21. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 1:48.96 | 70 | 52.09 | 56.87 | |||
22. | Burek Krzysztof | 04 | Jordan Kraków | 1:51.08 | 66 | 49.59 | 1:01.49 | |||
23. | Obirek Mateusz | 04 | Jordan Kraków | 1:52.39 | 63 | 50.56 | 1:01.83 | |||
24. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:53.23 | 62 | 48.52 | 1:04.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/10/2015 - 13:28 | Chłopców, 100m dowolny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 1:18.41 | 188 | 37.02 | 41.39 | |||
2. | Ciopała Michał | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.91 | 184 | 36.34 | 42.57 | |||
3. | Sewielski Kacper | 05 | KS Limanowa-swim | 1:19.80 | 178 | 37.62 | 42.18 | |||
4. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:20.35 | 174 | 38.78 | 41.57 | |||
5. | Jadach Oliwier | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:23.17 | 157 | 39.72 | 43.45 | |||
6. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:23.59 | 155 | 39.62 | 43.97 | |||
7. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:23.91 | 153 | 37.44 | 46.47 | |||
8. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.54 | 150 | 40.37 | 44.17 | |||
9. | Słaby Adrian | 05 | STP Nowy Sącz | 1:26.10 | 142 | 40.52 | 45.58 | |||
10. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:26.41 | 140 | 39.99 | 46.42 | |||
11. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:27.80 | 134 | 38.11 | 49.69 | |||
12. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.03 | 124 | 42.32 | 47.71 | |||
13. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.85 | 113 | 41.98 | 50.87 | |||
14. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:35.39 | 104 | 42.74 | 52.65 | |||
15. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:36.02 | 102 | 44.32 | 51.70 | |||
16. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:36.26 | 101 | 44.25 | 52.01 | |||
17. | Czyżycki Patryk | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:37.94 | 96 | 45.30 | 52.64 | |||
18. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:38.61 | 94 | 43.80 | 54.81 | |||
19. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:38.99 | 93 | 45.40 | 53.59 | |||
20. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:39.04 | 93 | 45.70 | 53.34 | |||
21. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:39.38 | 92 | 46.58 | 52.80 | |||
22. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:40.69 | 88 | 47.03 | 53.66 | |||
23. | Bukowski Kamil | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:44.82 | 78 | 49.28 | 55.54 | |||
24. | Zięba Wojciech | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:46.15 | 75 | 46.78 | 59.37 | |||
25. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:46.21 | 75 | 48.32 | 57.89 | |||
26. | Teca Konrad | 06 | Jordan Kraków | 1:46.83 | 74 | 46.75 | 1:00.08 | |||
27. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:48.33 | 71 | 48.99 | 59.34 | |||
28. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 1:48.79 | 70 | 50.41 | 58.38 | |||
29. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:48.87 | 70 | 49.13 | 59.74 | |||
30. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:49.54 | 69 | 50.86 | 58.68 | |||
31. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:52.48 | 63 | 50.86 | 1:01.62 | |||
32. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:57.85 | 55 | 55.35 | 1:02.50 | |||
33. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:01.55 | 50 | 56.28 | 1:05.27 | |||
34. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 2:33.28 | 25 | 1:06.83 | 1:26.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 17/10/2015 - 14:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 40.54 | 358 | |||
2. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 40.80 | 351 | |||
3. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 41.12 | 343 | |||
Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 41.12 | 343 | ||||
5. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 41.43 | 335 | |||
6. | Miśkowiec Patrycia | 02 | KS Limanowa-swim | 42.91 | 302 | |||
7. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 45.06 | 261 | |||
8. | Olchawa Renata | 02 | KS Limanowa-swim | 45.09 | 260 | |||
9. | Leśniak Magdalena | 02 | KS Limanowa-swim | 52.20 | 167 | |||
10. | Wierzycka Natalia | 02 | KS Limanowa-swim | 55.23 | 141 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 17/10/2015 - 14:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 40.22 | 367 | |||
2. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 41.12 | 343 | |||
3. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 41.99 | 322 | |||
4. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 42.74 | 305 | |||
5. | Zwoleń Julia | 03 | BOSiR Brzesko | 43.56 | 289 | |||
6. | Szczepka Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 49.20 | 200 | |||
7. | Twaróg Anna | 03 | KS Limanowa-swim | 50.35 | 187 | |||
8. | Rymarczyk Kinga | 03 | STP Nowy Sącz | 50.48 | 185 | |||
9. | Ziemian Gabriela | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:01.49 | 102 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 17/10/2015 - 14:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 41.22 | 341 | |||
2. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 41.87 | 325 | |||
3. | Grabowska Marta | 04 | SMS Galicja Kraków | 44.68 | 267 | |||
4. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 44.97 | 262 | |||
5. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 45.16 | 259 | |||
6. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 45.21 | 258 | |||
7. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 45.55 | 252 | |||
8. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 45.75 | 249 | |||
9. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 45.90 | 247 | |||
10. | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa-swim | 46.46 | 238 | |||
11. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 46.61 | 235 | |||
12. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 47.27 | 226 | |||
13. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 47.51 | 222 | |||
14. | Mruk Julia | 04 | KS Limanowa-swim | 49.99 | 191 | |||
15. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 50.83 | 181 | |||
16. | Smalec Emilia | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 52.11 | 168 | |||
17. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 52.73 | 162 | |||
18. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 53.67 | 154 | |||
19. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 54.24 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 17/10/2015 - 14:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 44.61 | 269 | ||||
2. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 47.16 | 227 | ||||
3. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 47.81 | 218 | ||||
4. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 48.38 | 210 | ||||
5. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 48.75 | 206 | ||||
6. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 49.03 | 202 | ||||
7. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 50.36 | 187 | ||||
8. | Biedroń Wiktoria | 05 | KS Limanowa-swim | 50.68 | 183 | ||||
9. | Smurzyńsk Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 51.30 | 176 | ||||
10. | Herbuś Gabriela | 05 | Siemacha ASP Kraków | 52.52 | 164 | ||||
11. | Tynel Hanna | 05 | Nika Sport Team Kraków | 53.67 | 154 | ||||
12. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 57.27 | 127 | ||||
13. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 58.08 | 121 | ||||
14. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 58.38 | 120 | ||||
15. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 58.59 | 118 | ||||
16. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 58.87 | 117 | ||||
17. | Sroka Nadia | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:00.33 | 108 | ||||
18. | Buryło Maja | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:01.39 | 103 | ||||
19. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:01.91 | 100 | ||||
DYSKW. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 14:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 17/10/2015 - 14:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 38.20 | 288 | |||
Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 38.20 | 288 | ||||
3. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 38.86 | 274 | |||
4. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 39.37 | 263 | |||
5. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 42.53 | 209 | |||
6. | Tokarczyk Patryk | 02 | KS Limanowa-swim | 43.40 | 196 | |||
7. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 46.19 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 17/10/2015 - 14:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.94 | 294 | |||
2. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 40.87 | 235 | |||
3. | Pyrc Bartosz | 03 | KS Limanowa-swim | 41.19 | 230 | |||
4. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 41.72 | 221 | |||
5. | Płonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 41.91 | 218 | |||
6. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 44.36 | 184 | |||
7. | Woźniczka Alan | 03 | SMS Galicja Kraków | 44.89 | 177 | |||
8. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 46.69 | 158 | |||
9. | Wojtaszek Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 46.95 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 17/10/2015 - 14:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.47 | 242 | |||
2. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 43.05 | 201 | |||
3. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 43.24 | 199 | |||
4. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 43.49 | 195 | |||
5. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 45.11 | 175 | |||
6. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.26 | 162 | |||
7. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 46.76 | 157 | |||
8. | Sieniawski Mateusz | 04 | Korona Kraków | 47.16 | 153 | |||
9. | Adamczyk Jakub | 04 | KS Limanowa-swim | 51.15 | 120 | |||
10. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 51.94 | 114 | |||
11. | Burek Krzysztof | 04 | Jordan Kraków | 1:02.51 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 17/10/2015 - 14:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 42.75 | 206 | ||||
2. | Sewielski Kacper | 05 | KS Limanowa-swim | 45.91 | 166 | ||||
3. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.52 | 159 | ||||
4. | Ciopała Michał | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 46.71 | 157 | ||||
5. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 48.67 | 139 | ||||
6. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 49.96 | 129 | ||||
7. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 51.41 | 118 | ||||
8. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 51.68 | 116 | ||||
9. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 53.64 | 104 | ||||
10. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 53.93 | 102 | ||||
11. | Więcławski Tomasz | 05 | Jordan Kraków | 55.38 | 94 | ||||
12. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 55.60 | 93 | ||||
13. | Zięba Wojciech | 05 | SMS Galicja Kraków | 58.31 | 81 | ||||
14. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 58.67 | 79 | ||||
15. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:00.88 | 71 | ||||
16. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:00.89 | 71 | ||||
17. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:00.97 | 71 | ||||
18. | Ćwikliński Maciej | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:01.02 | 70 | ||||
19. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:01.54 | 69 | ||||
20. | Staniszewski Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:02.41 | 66 | ||||
21. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:06.03 | 55 | ||||
DYSKW. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | ||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 14:29) | |||||||||
DYSKW. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 14:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 17/10/2015 - 15:00 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:38.67 | 468 | 35.10 | 40.20 | |||||
2. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:44.32 | 421 | 36.69 | ||||||
3. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 2:44.52 | 419 | 34.94 | 41.66 | 51.16 | 36.76 | |||
4. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:49.22 | 385 | 40.63 | ||||||
5. | Kuśmierz Anna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:51.25 | 372 | 38.44 | 44.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 17/10/2015 - 15:00 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:42.35 | 436 | 35.01 | 42.12 | 48.14 | 37.08 | |||
2. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:50.50 | 377 | 37.59 | 43.39 | |||||
3. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 2:57.76 | 332 | 39.00 | 47.62 | |||||
4. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 3:05.97 | 290 | 41.95 | 48.55 | 52.65 | 42.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 17/10/2015 - 15:09 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 2:34.27 | 358 | 32.39 | 36.81 | |||||
2. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:36.39 | 344 | 33.16 | 37.35 | 48.24 | 37.64 | |||
3. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 2:41.00 | 315 | 32.54 | 39.95 | |||||
4. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 2:54.68 | 247 | 34.36 | 48.44 | 48.80 | 43.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 17/10/2015 - 15:09 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:37.59 | 336 | 35.81 | 40.75 | |||||
2. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:58.58 | 231 | 46.74 | 44.15 | 48.75 | 38.94 | |||
3. | Płonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:58.75 | 230 | 42.53 | 46.15 | |||||
4. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 3:15.42 | 176 | 44.46 | 49.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 17/10/2015 - 15:18 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.15 | 465 | |||
2. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 35.18 | 389 | |||
3. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 35.83 | 369 | |||
4. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 36.05 | 362 | |||
5. | Nogieć Aleksandra | 02 | Korona Kraków | 36.36 | 353 | |||
6. | Darłak Julia | 02 | Siemacha ASP Kraków | 38.91 | 288 | |||
7. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 39.19 | 282 | |||
8. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 39.62 | 272 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 17/10/2015 - 15:18 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.66 | 407 | |||
2. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.07 | 361 | |||
3. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.15 | 331 | |||
4. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 39.62 | 272 | |||
5. | Szczepka Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 39.65 | 272 | |||
6. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 40.26 | 260 | |||
7. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 40.74 | 251 | |||
8. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 40.88 | 248 | SC 1 | ||
9. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 40.88 | 248 | SC 2 | ||
10. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 42.94 | 214 | |||
11. | Zwoleń Julia | 03 | BOSiR Brzesko | 45.68 | 178 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 17/10/2015 - 15:18 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 36.20 | 357 | |||
2. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 40.45 | 256 | |||
3. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 41.38 | 239 | |||
4. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 42.51 | 220 | |||
5. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 45.48 | 180 | |||
6. | Tarsia Natasza | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 46.06 | 173 | |||
7. | Iegorushkova Polina | 04 | Korona Kraków | 47.05 | 162 | |||
8. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 49.13 | 143 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 17/10/2015 - 15:18 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 38.09 | 307 | ||||
2. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.61 | 235 | ||||
3. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 42.32 | 223 | ||||
4. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 42.97 | 213 | ||||
5. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 43.93 | 200 | SC 1 | |||
6. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 43.93 | 200 | SC 2 | |||
7. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 44.08 | 198 | ||||
8. | Szelc Aleksandra | 06 | Swim2Win Krosno | 45.78 | 176 | ||||
9. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 48.40 | 149 | ||||
10. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 51.49 | 124 | ||||
11. | Herbuś Gabriela | 05 | Siemacha ASP Kraków | 52.19 | 119 | ||||
12. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 52.77 | 115 | ||||
13. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 53.99 | 107 | ||||
14. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 54.36 | 105 | ||||
15. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 55.94 | 96 | ||||
16. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 56.20 | 95 | ||||
17. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 56.23 | 95 | ||||
18. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 56.76 | 92 | ||||
19. | Sroka Nadia | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 57.42 | 89 | ||||
20. | Jastrzębska Patrycja | 05 | Jordan Kraków | 59.90 | 78 | ||||
21. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:01.13 | 74 | ||||
22. | Buryło Maja | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:07.89 | 54 | ||||
DYSKW. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | ||||||
G5 - Nierozpoczęcie pociągnięcia ramieniem (Czas: 15:05) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 17/10/2015 - 15:39 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 30.53 | 406 | |||
2. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 31.94 | 354 | |||
3. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 33.18 | 316 | |||
4. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 35.88 | 250 | |||
5. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 36.77 | 232 | |||
6. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 40.00 | 180 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 17/10/2015 - 15:39 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.83 | 298 | |||
2. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.12 | 266 | |||
3. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 35.27 | 263 | SC 1 | ||
4. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.27 | 263 | SC 2 | ||
5. | Grzenkowicz Paweł | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.89 | 212 | |||
6. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 38.06 | 209 | |||
7. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.35 | 204 | |||
8. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 38.60 | 200 | |||
9. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 38.78 | 198 | |||
10. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 40.56 | 173 | |||
11. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 42.02 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 17/10/2015 - 15:39 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 33.97 | 294 | |||
2. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 36.66 | 234 | |||
3. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 37.75 | 214 | |||
4. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.97 | 211 | |||
5. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.39 | 204 | |||
6. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 38.85 | 197 | |||
7. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.38 | 189 | |||
8. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.03 | 180 | |||
9. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.38 | 175 | |||
10. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 40.61 | 172 | |||
11. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 41.78 | 158 | |||
12. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 41.95 | 156 | |||
13. | Murzyn Mateusz | 04 | Korona Kraków | 43.37 | 141 | |||
14. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 43.72 | 138 | |||
15. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 44.54 | 130 | |||
16. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 44.79 | 128 | |||
17. | Surma Szymon | 04 | SMS Galicja Kraków | 45.06 | 126 | |||
18. | Sieniawski Mateusz | 04 | Korona Kraków | 45.38 | 123 | |||
19. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 48.65 | 100 | |||
20. | Płusa Maxymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 49.99 | 92 | |||
21. | Michalec Jan | 04 | Siemacha ASP Kraków | 50.14 | 91 | |||
22. | Obirek Mateusz | 04 | Jordan Kraków | 52.12 | 81 | |||
23. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 55.20 | 68 | |||
24. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 59.48 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 17/10/2015 - 15:39 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.47 | 162 | ||||
2. | Wójcik Mateusz | 05 | UKS MOSiR Myszków | 42.10 | 154 | ||||
3. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 42.20 | 153 | ||||
4. | Słaby Adrian | 05 | STP Nowy Sącz | 42.87 | 146 | ||||
5. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | 42.90 | 146 | ||||
6. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 43.37 | 141 | ||||
7. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 44.94 | 127 | ||||
8. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.45 | 115 | ||||
9. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 46.78 | 112 | ||||
10. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 47.58 | 107 | ||||
11. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 47.87 | 105 | ||||
12. | Czubek Staniław | 06 | SMS Galicja Kraków | 49.39 | 95 | ||||
13. | Rajski Radosław | 05 | SMS Galicja Kraków | 49.74 | 93 | ||||
14. | Więcławski Tomasz | 05 | Jordan Kraków | 51.10 | 86 | ||||
15. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 51.15 | 86 | ||||
16. | Teca Konrad | 06 | Jordan Kraków | 53.03 | 77 | ||||
17. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 53.44 | 75 | ||||
18. | Ćwikliński Maciej | 06 | Siemacha ASP Kraków | 53.81 | 74 | ||||
19. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 54.74 | 70 | ||||
20. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 54.91 | 69 | ||||
21. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 55.21 | 68 | ||||
22. | Bukowski Kamil | 05 | Siemacha ASP Kraków | 56.18 | 65 | ||||
23. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 56.83 | 62 | ||||
24. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 56.97 | 62 | ||||
25. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 57.30 | 61 | ||||
26. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 57.81 | 59 | ||||
27. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 58.54 | 57 | ||||
28. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 1:13.00 | 29 | ||||
DYSKW. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | ||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 15:22) | |||||||||
DYSKW. | Staniszewski Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | ||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 15:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 17/10/2015 - 16:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 31.78 | 451 | |||
2. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 31.93 | 445 | |||
3. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 32.53 | 420 | |||
4. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 33.72 | 377 | |||
5. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.47 | 353 | |||
6. | Kuśmierz Anna | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.62 | 349 | |||
7. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 35.97 | 311 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 17/10/2015 - 16:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 33.34 | 391 | |||
2. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 35.37 | 327 | |||
3. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 35.49 | 324 | |||
4. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 36.36 | 301 | |||
5. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 36.51 | 297 | |||
6. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 39.25 | 239 | |||
7. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 43.08 | 181 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 17/10/2015 - 16:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 36.53 | 297 | |||
2. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 36.85 | 289 | |||
3. | Malarz Maja | 04 | Victoria Kozy | 36.97 | 286 | |||
4. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 37.95 | 265 | |||
5. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 42.02 | 195 | |||
6. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 43.20 | 179 | |||
7. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.85 | 140 | |||
8. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 50.88 | 110 | |||
9. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 52.31 | 101 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 17/10/2015 - 16:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 38.38 | 256 | |||
2. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 38.99 | 244 | |||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 41.38 | 204 | |||
4. | Smurzyńsk Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 46.47 | 144 | |||
5. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 48.08 | 130 | |||
6. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 50.03 | 115 | |||
7. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 50.19 | 114 | |||
8. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 50.44 | 112 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 17/10/2015 - 16:17 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 30.55 | 363 | |||
2. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 30.81 | 354 | |||
3. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.37 | 335 | |||
4. | Jacak Oliwer | 02 | Korona Kraków | 34.56 | 250 | |||
5. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 35.18 | 237 | |||
6. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 35.35 | 234 | |||
7. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 37.66 | 193 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 17/10/2015 - 16:17 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.23 | 309 | ||||
2. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.00 | 204 | ||||
3. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 38.75 | 178 | ||||
4. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 39.08 | 173 | ||||
5. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 40.28 | 158 | ||||
6. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 40.52 | 155 | ||||
7. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 42.57 | 134 | ||||
8. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 42.58 | 134 | ||||
9. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 46.90 | 100 | ||||
DYSKW. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 16:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 17/10/2015 - 16:17 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 34.89 | 243 | |||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 35.70 | 227 | |||
3. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.24 | 217 | |||
4. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.03 | 161 | |||
5. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.43 | 156 | |||
6. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.82 | 131 | |||
7. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 44.83 | 114 | |||
8. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 45.28 | 111 | |||
9. | Murzyn Mateusz | 04 | Korona Kraków | 46.42 | 103 | |||
10. | Wysocki Jakub | 04 | Siemacha ASP Kraków | 48.42 | 91 | |||
11. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 55.08 | 61 | |||
12. | Surma Szymon | 04 | SMS Galicja Kraków | 56.30 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 17/10/2015 - 16:17 | Chłopców, 50m motylkowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.92 | 190 | ||||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 38.99 | 174 | ||||
3. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 41.46 | 145 | ||||
4. | Wójcik Mateusz | 05 | UKS MOSiR Myszków | 42.39 | 136 | ||||
5. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 42.46 | 135 | ||||
6. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 43.78 | 123 | ||||
7. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 44.59 | 116 | ||||
8. | Czubek Staniław | 06 | SMS Galicja Kraków | 52.04 | 73 | ||||
9. | Kopta Piotr | 06 | Siemacha ASP Kraków | 52.79 | 70 | ||||
DYSKW. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | ||||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu | |||||||||
DYSKW. | Czyżycki Patryk | 06 | Siemacha ASP Kraków | ||||||
M10 - Praca nóg jak do stylu klasycznego (stopy obrócone na zewnątrz) (Czas: 16:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 17/10/2015 - 16:31 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:19.98 | 370 | 37.68 | 42.30 | |||
2. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.89 | 345 | 38.33 | 43.56 | |||
3. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.38 | 294 | 40.19 | 46.19 | |||
4. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 1:29.46 | 264 | 41.04 | 48.42 | |||
5. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:35.44 | 218 | 44.58 | 50.86 | |||
6. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:36.13 | 213 | 45.18 | 50.95 | |||
7. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 1:37.60 | 203 | 47.10 | 50.50 | |||
8. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:38.75 | 196 | 47.33 | 51.42 | |||
9. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:38.82 | 196 | 47.50 | 51.32 | |||
10. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:39.54 | 192 | 48.54 | 51.00 | |||
11. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:39.58 | 192 | 48.44 | 51.14 | |||
12. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:46.35 | 157 | 49.09 | 57.26 | |||
13. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:46.51 | 156 | 51.44 | 55.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 17/10/2015 - 16:31 | Dziewcząt, 100m zmienny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:20.24 | 367 | 37.02 | 43.22 | ||||
Rekord Okręgu Małopolskiego (10 lat) | |||||||||||
2. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:30.08 | 259 | 42.66 | 47.42 | ||||
3. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:30.83 | 253 | 40.89 | 49.94 | ||||
4. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:32.62 | 238 | 43.25 | 49.37 | ||||
5. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:36.28 | 212 | 43.37 | 52.91 | ||||
6. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:38.42 | 198 | 47.51 | 50.91 | ||||
7. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:52.32 | 133 | 55.72 | 56.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 17/10/2015 - 16:43 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:19.61 | 258 | 35.56 | 44.05 | |||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:22.31 | 233 | 37.85 | 44.46 | |||
3. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.69 | 222 | 40.40 | 43.29 | |||
4. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.21 | 196 | 40.88 | 46.33 | |||
5. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:28.53 | 187 | 42.76 | 45.77 | |||
6. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:29.24 | 183 | 41.61 | 47.63 | |||
7. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:31.13 | 172 | 42.21 | 48.92 | |||
8. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:35.43 | 150 | 46.03 | 49.40 | |||
9. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:36.36 | 145 | 45.16 | 51.20 | |||
10. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:44.28 | 114 | 48.55 | 55.73 | |||
11. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:50.35 | 97 | 53.11 | 57.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 17/10/2015 - 16:43 | Chłopców, 100m zmienny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:28.10 | 190 | 41.67 | 46.43 | ||||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:28.58 | 187 | 42.14 | 46.44 | ||||
3. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:29.01 | 184 | 42.28 | 46.73 | ||||
4. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:32.74 | 163 | 42.47 | 50.27 | ||||
5. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.41 | 159 | 42.68 | 50.73 | ||||
6. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:34.34 | 155 | 44.61 | 49.73 | ||||
7. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 1:37.79 | 139 | 45.22 | 52.57 | ||||
8. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:38.67 | 135 | 45.98 | 52.69 | ||||
9. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:39.38 | 132 | 46.94 | 52.44 | ||||
10. | Jadach Oliwier | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:41.34 | 125 | 48.06 | 53.28 | ||||
11. | Rajski Radosław | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:48.50 | 102 | 53.18 | 55.32 | ||||
12. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:53.09 | 90 | 54.01 | 59.08 | ||||
DYSKW. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | ||||||||
Z3 - Płynięcie podczas odcinka stylu dowolnego sposobem grzbietowym, klasycznym lub motylkowym (Czas: 16:18) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |