XVI Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza | Krótki basen (25m) |
Myślenice (POL) | 8/3/2015 |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 11 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 11 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 13 - 16 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 13 - 16 | Lista startowa | Wyniki | ||
800m | Serie na czas | - 16 | Lista startowa | Wyniki | 800m | Serie na czas | - 16 | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 8 - 10 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 11 - 16 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 11 - 16 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
25m | Serie na czas | 10 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 10 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 11 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 11 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 13 - 16 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 13 - 16 | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | Open | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | Open | Lista startowa | Wyniki | ||
zmienny | zmienny | ||||||||||
100m | Serie na czas | Open | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | Open | Lista startowa | Wyniki | ||
4 x 25m | Serie na czas | 8 - 11 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 25m | Serie na czas | 8 - 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
23. | Mieszane | 4 x 50m zmienny | Serie na czas | 16:27 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
1 - XVI Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza - 8/3/2015 - 10:00 | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 10:00 | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 10:25 | 10 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |
3. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 10:44 | 8 - 10 lat | Lista startowa | Wyniki |
4. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 11:06 | 8 - 10 lat | Lista startowa | Wyniki |
5. | Dziewcząt | 25m klasyczny | Serie na czas | 11:23 | 10 lat | Lista startowa | Wyniki |
6. | Chłopców | 25m klasyczny | Serie na czas | 11:31 | 10 lat | Lista startowa | Wyniki |
7. | Dziewcząt | 4 x 25m zmienny | Serie na czas | 11:34 | 8 - 11 lat | Lista startowa | Wyniki |
8. | Chłopców | 4 x 25m zmienny | Serie na czas | 11:41 | 8 - 11 lat | Lista startowa | Wyniki |
Dekoracja zawodników 10-letnich i młodszych. Rozgrzewka dla zawodników 11 lat i starszych | |||||||
9. | Kobiet | 50m motylkowy | Serie na czas | 12:26 | Open | Lista startowa | Wyniki |
10. | Mężczyzn | 50m motylkowy | Serie na czas | 12:40 | Open | Lista startowa | Wyniki |
11. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 12:54 | 11 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
12. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 13:12 | 11 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
13. | Dziewcząt | 100m klasyczny | Serie na czas | 13:27 | 13 - 16 lat | Lista startowa | Wyniki |
14. | Chłopców | 100m klasyczny | Serie na czas | 13:39 | 13 - 16 lat | Lista startowa | Wyniki |
15. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 13:54 | 11 - 16 lat | Lista startowa | Wyniki |
16. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 14:16 | 11 - 16 lat | Lista startowa | Wyniki |
17. | Dziewcząt | 100m dowolny | Serie na czas | 14:34 | 13 - 16 lat | Lista startowa | Wyniki |
18. | Chłopców | 100m dowolny | Serie na czas | 14:51 | 13 - 16 lat | Lista startowa | Wyniki |
19. | Dziewcząt | 50m klasyczny | Serie na czas | 15:10 | 11 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
20. | Chłopców | 50m klasyczny | Serie na czas | 15:26 | 11 - 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
21. | Kobiet | 100m zmienny | Serie na czas | 15:34 | Open | Lista startowa | Wyniki |
22. | Mężczyzn | 100m zmienny | Serie na czas | 16:02 | Open | Lista startowa | Wyniki |
23. | Mieszane | 4 x 50m zmienny | Serie na czas | 16:27 | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
24. | Dziewcząt | 800m dowolny | Serie na czas | 16 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
25. | Chłopców | 800m dowolny | Serie na czas | 16 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki |