XVI Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Myślenice, 8/3/2015 |
Najlepszy zawodnik |
Chłopców, 14 - 16 lat - 5 z 10 Konkurencji |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 50 Mot | 50 Dow | 100 Klas | 50 Grzb | 100 Dow | 50 Klas | 100 Zm |
1. | Skabrat Jakub | 01 | UMGOC | 810 | 2 | 29.79 | 1:00.04 |
2. | Łęczycki Kamil | 99 | 01406 | 718 | 2 | 31.49 | 1:03.84 |
3. | Fiałkowski Jan | 99 | FRZAK | 713 | 2 | 30.45 | 1:03.94 |
4. | Jąkalski Wojciech | 01 | 03411 | 699 | 2 | 30.76 | 32.24 |
5. | Górny Mikołaj | 99 | UMGOC | 686 | 2 | 31.33 | (34.20) | 1:03.71 |
6. | Krystyniak Mateusz | 00 | 04811 | 669 | 2 | 1:16.97 | 1:16.39 |
7. | Kozioł Krystian | 00 | 04811 | 668 | 2 | 1:21.60 | 1:03.61 |
8. | Kapera Jakub | 99 | UMGOC | 648 | 2 | 1:19.40 | 1:06.72 |
9. | Bazyl Kamil | 00 | 00506 | 643 | 2 | 1:21.34 | (1:07.89) | 1:13.82 |
10. | Wojtylak Szymon | 00 | UMGOC | 623 | 2 | (1:27.11) | 1:04.16 | 1:17.44 |
Chłopców, 11 - 13 lat - 7 z 10 Konkurencji |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 50 Mot | 50 Dow | 100 Klas | 50 Grzb | 100 Dow | 50 Klas | 100 Zm |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | 03411 | 803 | 2 | (1:18.98) | 1:00.45 | 1:09.19 |
2. | Michałowski Tomasz | 02 | 01406 | 731 | 2 | 32.16 | 1:01.81 |
3. | Gałuszka Bruno | 02 | 03411 | 637 | 2 | 1:18.98 | (37.31) | 1:16.78 |
4. | Blachura Oskar | 02 | 03411 | 608 | 2 | 1:22.17 | (1:08.43) | 1:15.80 |
5. | Mazur Bartosz | 02 | 03706 | 595 | 2 | 32.19 | (1:31.59) | 1:08.26 |
6. | Pająk Jakub | 02 | 03506 | 577 | 2 | 34.07 | (35.75) | 1:05.92 |
7. | Piechota Edgar | 03 | 00506 | 553 | 2 | 30.49 | (36.50) | 1:19.58 |
8. | Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 530 | 2 | 1:26.76 | 35.07 |
9. | Tobiasz Maciej | 02 | 00106 | 529 | 2 | 33.79 | (39.27) | 1:10.26 |
10. | Malarz Marcin | 03 | 03411 | 521 | 2 | 31.24 | (41.66) | 1:20.77 |
Chłopców, 10 lat i młodsi - 5 z 10 Konkurencji |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 50 Mot | 50 Dow | 100 Klas | 50 Grzb | 100 Dow | 50 Klas | 100 Zm |
1. | Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 380 | 2 | 15.97 | 18.27 |
2. | Gościński Jakub | 05 | 00406 | 379 | 2 | 15.59 | 18.76 |
3. | Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 343 | 2 | 16.43 | 20.92 |
4. | Ciopała Michał | 05 | 03506 | 324 | 2 | 16.54 | 21.61 |
5. | Męcner Jakub | 05 | 03411 | 303 | 2 | 16.65 | 20.38 | (46.23) |
6. | Chyc Marcel | 05 | PLZAK | 290 | 2 | 16.59 | 21.20 |
7. | Ziemba Jakub | 05 | 04411 | 283 | 2 | 17.20 | 22.73 |
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 283 | 2 | 17.27 | 22.62 |
9. | Hańderek Mateusz | 06 | 00406 | 270 | 2 | 18.06 | 20.31 |
10. | Chmielniak Michał | 05 | 03411 | 266 | 2 | 17.73 | 22.95 |
Njlepsza zawodniczka |
Dziewcząt, 14 - 16 lat - 5 z 10 Konkurencji |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 50 Mot | 50 Dow | 100 Klas | 50 Grzb | 100 Dow | 50 Klas | 100 Zm |
1. | Broda Nikola | 01 | 00106 | 854 | 2 | (34.57) | 33.59 | 1:08.79 |
2. | Dobrowolska Marta | 00 | 04811 | 820 | 2 | 32.99 | 1:16.87 |
3. | Konderak Martyna | 01 | 02706 | 791 | 2 | 33.16 | 35.04 |
4. | Borko Klaudia | 99 | UMGOC | 767 | 2 | 34.48 | 1:12.12 |
5. | Rzadek Natalia | 01 | 04811 | 728 | 2 | 34.41 | 1:10.84 |
6. | Szot Oliwia | 00 | 03206 | 724 | 2 | (35.20) | 1:26.26 | 1:12.59 |
7. | Wojtylak Maja | 00 | UMGOC | 723 | 2 | 36.01 | 1:08.49 |
8. | Ochab Julia | 01 | 04811 | 720 | 2 | 34.72 | 1:10.78 |
9. | Skowrońska Sara | 01 | 04811 | 719 | 2 | 35.61 | 1:21.98 |
10. | Mańdok Klaudia | 01 | 04811 | 712 | 2 | 36.66 | 1:08.22 |
Dziewcząt, 11 - 13 lat - 7 z 10 Konkurencji |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 50 Mot | 50 Dow | 100 Klas | 50 Grzb | 100 Dow | 50 Klas | 100 Zm |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | 03506 | 839 | 2 | 33.09 | (36.72) | 1:07.04 |
2. | Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 826 | 2 | (35.20) | 1:26.55 | 1:06.46 |
3. | Palowska Gabriela | 02 | 04811 | 793 | 2 | 1:24.57 | 1:18.37 |
4. | Widurska Kinga | 02 | 00106 | 791 | 2 | 34.03 | (37.57) | 1:07.87 |
5. | Raźna Aleksandra | 02 | 03706 | 740 | 2 | (36.56) | 1:10.88 | 1:20.12 |
6. | Dedo Katarzyna | 02 | 03706 | 738 | 2 | (1:31.24) | 37.18 | 1:17.40 |
7. | Wyka Wiktoria | 02 | 03706 | 712 | 2 | 35.67 | (1:31.38) | 1:09.60 |
8. | Koczur Julia | 02 | 03411 | 705 | 2 | 35.20 | (37.72) | 1:10.85 |
9. | Nowak Zuzanna | 02 | 01406 | 704 | 2 | 1:27.72 | 36.62 |
10. | Kuziów Martyna | 03 | 03411 | 680 | 2 | 32.46 | (38.96) | 1:24.45 |
Dziewcząt, 10 lat i młodsi - 5 z 10 Konkurencji |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 50 Mot | 50 Dow | 100 Klas | 50 Grzb | 100 Dow | 50 Klas | 100 Zm |
1. | Marek Amelia | 05 | 03106 | 473 | 2 | 17.27 | 21.53 | (42.22) |
2. | Cygan Nikoleta | 05 | PLZAK | 451 | 2 | 17.19 | 20.16 |
3. | Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 430 | 2 | 17.34 | 22.87 |
4. | Bukowska Ola | 05 | PLZAK | 428 | 2 | 17.86 | 22.26 |
5. | Janik Anna | 05 | PLZAK | 424 | 2 | 17.60 | 20.50 |
6. | Lubińska Alicja | 05 | 04411 | 418 | 2 | 19.88 | 23.15 |
7. | Kercel Emilia | 05 | 03706 | 416 | 2 | 16.93 | 24.18 | (46.26) |
8. | Kolon Karolina | 05 | UMGOC | 413 | 2 | 17.48 | 21.06 | (1:40.07) |
9. | Kania Kamila | 05 | 03506 | 402 | 2 | 18.89 | 19.88 |
10. | Miłek Alicja | 06 | 03506 | 399 | 2 | 17.92 | 20.99 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |