Zawody Pływackie Puchar TG Sokół Myślenice Myślenice, 15/11/2015 |
Klasyfikacja wielobojowa chłopców |
Chłopców, 9 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 25 Mot |
1. | Litwa Tomasz | 06 | 03406 | 1:13.00 | 4 | 14.91 | 19.40 | 22.10 | 16.59 |
2. | Nowak Piotr | 06 | 01406 | 1:18.92 | 4 | 17.18 | 19.10 | 24.02 | 18.62 |
3. | Choma Maksym | 06 | 03306 | 1:19.73 | 4 | 16.25 | 19.68 | 25.52 | 18.28 |
4. | Suchan Jakub | 06 | PRKRA | 1:21.54 | 4 | 17.11 | 19.95 | 24.07 | 20.41 |
5. | Hańderek Mateusz | 06 | 00406 | 1:24.44 | 4 | 16.98 | 20.28 | 26.77 | 20.41 |
6. | Bujas Olaf | 06 | 00506 | 1:25.38 | 4 | 23.43 | 28.02 | 33.93 | * |
7. | Zawojski Bartosz | 06 | 02706 | 1:25.76 | 4 | 17.27 | 22.95 | 23.45 | 22.09 |
8. | Proszek Jan | 06 | 02106 | 1:29.11 | 4 | 17.46 | 22.31 | 24.93 | 24.41 |
9. | Gondek Kasper | 06 | 01406 | 1:30.62 | 4 | 19.26 | 22.50 | 25.81 | 23.05 |
10. | Kutera Jakub | 06 | 03406 | 1:36.77 | 4 | 21.07 | 22.76 | 28.92 | 24.02 |
Chłopców, 8 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 25 Mot |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 1:20.12 | 4 | 17.44 | 19.71 | 24.02 | 18.95 |
2. | Łacek Patryk | 07 | PLZAK | 1:30.75 | 4 | 18.82 | 22.62 | 25.24 | 24.07 |
3. | Dakowicz Marcin | 07 | 00406 | 1:31.75 | 4 | 18.63 | 22.99 | 26.52 | 23.61 |
4. | Cebula Karol | 07 | PRKRA | 1:42.36 | 4 | 20.97 | 24.48 | 28.43 | 28.48 |
5. | Kieroński Marcel | 07 | SWKRA | 1:44.99 | 4 | 19.57 | 23.43 | 34.43 | 27.56 |
6. | Piechota Ernest | 07 | 00506 | 2:07.92 | 4 | 25.89 | 27.04 | 37.96 | 37.03 |
7. | Witek Mikołaj | 07 | 03406 | 50.78 | 3 | 24.58 | 26.20 | * |
8. | Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 1:24.55 | 3 | 26.98 | 28.37 | 29.20 |
9. | Sanowski Patryk | 07 | 00406 | 41.49 | 2 | 20.71 | 20.78 |
10. | Baścik Bruno | 07 | 00406 | 44.06 | 2 | 18.55 | 25.51 |
Klasyfikacja wielobojowa dziewcząt |
Dziewcząt, 9 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 25 Mot |
1. | Bętkowska Zuzanna | 06 | OPSKA | 1:27.37 | 4 | 18.02 | 23.19 | 22.08 | 24.08 |
2. | Parchańska Julia | 06 | 02706 | 1:29.83 | 4 | 20.17 | 21.87 | 24.65 | 23.14 |
3. | Wojciechowska Marysia | 06 | 03406 | 1:32.00 | 4 | 18.15 | 22.43 | 25.63 | 25.79 |
4. | Di Fazzio Daniela | 06 | OPSKA | 1:32.74 | 4 | 18.26 | 24.07 | 26.33 | 24.08 |
5. | Firek Oliwia | 06 | 00506 | 1:33.22 | 4 | 18.32 | 24.19 | 26.68 | 24.03 |
6. | Pietrzak Kinga | 06 | 00506 | 1:34.15 | 4 | 19.82 | 21.34 | 27.86 | 25.13 |
7. | Gorlich Łucja | 06 | PRKRA | 1:35.42 | 4 | 21.38 | 24.22 | 24.65 | 25.17 |
8. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | OPSKA | 1:35.68 | 4 | 21.26 | 23.51 | 26.61 | 24.30 |
9. | Waga Monika | 06 | PRKRA | 1:36.65 | 4 | 20.80 | 24.99 | 25.00 | 25.86 |
10. | Waszczuk Klara | 06 | PRKRA | 1:39.39 | 4 | 20.07 | 24.02 | 28.91 | 26.39 |
Dziewcząt, 8 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 25 Mot |
1. | Buła Maya | 07 | 03406 | 1:24.29 | 4 | 18.22 | 20.99 | 23.83 | 21.25 |
2. | Gromala Julia | 07 | 01406 | 1:30.84 | 4 | 19.13 | 23.53 | 24.15 | 24.03 |
3. | Baranowska Hanna | 07 | SWKRA | 1:32.92 | 4 | 19.62 | 23.36 | 25.54 | 24.40 |
4. | Sowa Barbara | 07 | 02706 | 1:33.24 | 4 | 18.87 | 23.36 | 28.60 | 22.41 |
5. | Marciniak Aleksandra | 07 | PRKRA | 1:33.25 | 4 | 20.44 | 23.83 | 24.11 | 24.87 |
6. | Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 1:40.12 | 4 | 19.73 | 24.02 | 30.32 | 26.05 |
7. | Małgorzata Skoczek | 07 | 03106 | 1:44.73 | 4 | 21.16 | 25.00 | 29.70 | 28.87 |
8. | Pindelska Nikola | 07 | 01706 | 1:50.17 | 4 | 23.75 | 26.32 | 28.89 | 31.21 |
9. | Pindelska Katarzyna | 07 | 01706 | 1:51.76 | 4 | 23.46 | 26.93 | 29.47 | 31.90 |
10. | Wcisło Gabriela | 07 | SWKRA | 1:09.57 | 3 | 19.53 | 23.38 | 26.66 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |