Puchar Polski Masters w Pływaniu Stalowa Wola, 9/ - 10/5/2015 |
1 - Puchar Polski Masters w Pływaniu BLOK I | 9/5/2015 - 15:00 |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 25 - 29 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Bartoszczyk Dagmara | 27 | Delfin Masters Łódź | 30.14 | 681 | 6 / 1 | ||
2. | Moroz Amastasiia | 26 | Energoatom Kuznetzovsk | 34.04 | 472 | 5 / 5 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Jastrzębska Magdalena | 34 | GB Sport Rzeszów | 53.99 | 113 | 3 / 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Meksuła Agata | 38 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 31.68 | 630 | 6 / 6 | ||
2. | Rozmus Angelika | 37 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 32.46 | 585 | 5 / 2 | ||
3. | Michalik Dominika | 36 | Masters Białystok | 32.67 | 574 | 5 / 3 | ||
4. | Yatsynyk Ruslana | 35 | Energoatom Kuznetzovsk | 33.82 | 517 | 4 / 4 | ||
5. | Osovska Olesiia | 39 | Energoatom Kuznetzovsk | 34.12 | 504 | 5 / 1 | ||
6. | Skawińska-Miąso Magdalena | 38 | Masters Ikar Mielec | 1:00.34 | 91 | 2 / 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Fajkowska Daria | 42 | Masters Zgierz | 28.87 | 834 | 6 / 4 | ||
2. | Janeczko Anna | 43 | Masters Korona Kraków | 34.27 | 498 | 5 / 6 | ||
3. | Skuba - Zajdel Anna | 40 | Masters Krosno | 39.75 | 319 | 4 / 5 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Kuliś Mariola | 49 | Masters Korona Kraków | 29.54 | 830 | 6 / 2 | ||
2. | Frączek Izabela | 45 | Masters Korona Kraków | 30.42 | 760 | 6 / 5 | ||
3. | Szkudlarz Ilona | 49 | MOSiR Oświęcim | 35.61 | 474 | 4 / 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Stępień Ewa | 53 | Masters Zgierz | 33.16 | 634 | 5 / 4 | ||
2. | Hertsyk Natalya | 52 | MSC Euro-Lviv | 37.43 | 441 | 3 / 2 | ||
3. | Czerniakiewicz Dorota | 53 | Masters Chełm | 46.08 | 236 | 1 / 4 | ||
4. | Jaworska Barbara | 52 | Masters Białystok | 49.55 | 190 | 3 / 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Górecka- Burkot Jadwiga | 57 | Masters Korona Kraków | 35.45 | 621 | 4 / 1 | ||
2. | Wysocka Marta | 56 | Masters Korona Kraków | 36.70 | 560 | 4 / 3 | ||
3. | Wasilewicz Joanna | 56 | Masters Białystok | 36.94 | 549 | 3 / 4 | ||
4. | Wawer Matylda | 55 | niezrzeszeni.pl Warszawa | 37.34 | 531 | 3 / 3 | ||
5. | Zagała Joanna | 56 | SiKReT Gliwice | 37.89 | 508 | 2 / 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Chomczyk Anna | 61 | Masters Białystok | 52.07 | 235 | 2 / 5 | ||
2. | Dziwisz Elżbieta | 61 | Masters Chełm | 58.05 | 169 | 1 / 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Brendler Barbara | 65 | Weteran Zabrze | 40.41 | 508 | 3 / 5 | ||
2. | Szemberg Anna | 66 | Warsaw Masters Team | 50.02 | 268 | 2 / 2 | ||
3. | Mleczko Maria | 69 | Masters Korona Kraków | 1:00.59 | 150 | 1 / 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/5/2015 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | 75 - 79 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Nicpoń Krystyna | 75 | Wodnik 29 Katowice | 52.16 | 400 | 2 / 1 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 25 - 29 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Latuszek Kamil | 27 | Masters Wisła Kraków | 26.65 | 629 | 12 / 4 | ||
2. | Szostak Jacek | 25 | Fregata Kolbuszowa | 27.92 | 547 | 11 / 2 | ||
3. | Grudzień Maciej | 27 | Masters Korona Kraków | 31.83 | 369 | 8 / 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Buzowski Sebastian | 33 | Masters Wisła Kraków | 27.17 | 540 | 12 / 5 | ||
2. | Usatenko Maksym | 30 | Energoatom Kuznetzovsk | 27.94 | 496 | 13 / 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Jagiełło Waldemar | 36 | Masters Zgierz | 26.09 | 751 | 13 / 4 | ||
2. | Zaychyk Evheniy | 38 | Energoatom Kuznetzovsk | 26.48 | 718 | 13 / 3 | ||
3. | Frąckowiak Artur | 37 | Masters Łódź | 27.82 | 619 | 11 / 4 | ||
4. | Wojtak Bohdan | 37 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 31.96 | 408 | 4 / 2 | ||
5. | Morlupi Matteo | 38 | Masters Korona Kraków | 32.60 | 385 | 5 / 2 | ||
6. | Grzybowski Łukasz | 37 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 32.83 | 377 | 3 / 5 | ||
7. | Kowalski Piotr | 37 | Masters Korona Kraków | 33.57 | 352 | 6 / 2 | ||
8. | Próchniewicz Bartosz | 37 | Masters Korona Kraków | 38.43 | 235 | 3 / 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Baran Robert | 40 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 26.55 | 716 | 13 / 6 | ||
2. | Ślęczka Krzysztof | 41 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 26.84 | 693 | 11 / 1 | ||
3. | Czarnota Bartłomiej | 42 | GB Sport Rzeszów | 26.85 | 692 | 11 / 3 | ||
4. | Żółtowski Daniel | 40 | Warsaw Masters Team | 28.28 | 593 | 12 / 6 | ||
5. | Wójcicki Grzegorz | 40 | GB Sport Rzeszów | 28.99 | 550 | 10 / 2 | ||
6. | Szklarz Artur | 40 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 29.09 | 544 | 9 / 4 | ||
7. | Płaneta Maciej | 41 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 30.66 | 465 | 9 / 6 | ||
8. | Łysiak Piotr | 42 | Masters Korona Kraków | 31.47 | 430 | 11 / 6 | ||
9. | Micek Pawel | 40 | Fregata Kolbuszowa | 33.30 | 363 | 5 / 3 | ||
10. | Matyszewski Grzegorz | 44 | Warsaw Masters Team | 35.53 | 299 | 5 / 5 | ||
11. | Bednarek Arkadiusz | 42 | SiKReT Gliwice | 35.88 | 290 | 4 / 5 | ||
12. | Kuschel Marek | 43 | Masters Krosno | 47.47 | 125 | 1 / 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Baranik Mariusz | 46 | CM UJ Masters Kraków | 27.35 | 691 | 12 / 2 | ||
2. | Obiedziński Paweł | 46 | IKS Konstancin | 27.55 | 676 | 12 / 1 | ||
3. | Przybylski Adam | 48 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 28.21 | 629 | 11 / 5 | ||
4. | Ramos Zbigniew | 45 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 29.36 | 558 | 9 / 1 | ||
5. | Ishchenko Dmytro | 46 | MSC Euro-Lviv | 29.71 | 539 | 10 / 6 | ||
6. | Janik Arkadiusz | 47 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 30.03 | 522 | 10 / 5 | ||
7. | Martyniuk Iurii | 46 | MSC Euro-Lviv | 31.28 | 461 | 9 / 3 | ||
8. | Friauf Ruslan | 46 | MSC Euro-Lviv | 31.47 | 453 | 10 / 1 | ||
9. | Pycia Adam | 49 | Masters Korona Kraków | 31.62 | 447 | 6 / 6 | ||
10. | Kuryło Artur | 45 | Masters Krosno | 32.23 | 422 | 7 / 1 | ||
11. | Wiaderny Tomasz | 46 | Delfin Masters Łódź | 32.66 | 405 | 7 / 5 | ||
12. | Stachurski Ireneusz | 46 | MOSiR Częstochowa | 35.49 | 316 | 3 / 4 | ||
13. | Janik Jacek | 47 | Masters Kraśnik | 36.22 | 297 | 3 / 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Żmiejko Wojciech | 52 | Niezrzeszony Białystok | 27.88 | 757 | 10 / 3 | ||
2. | Piszczek Waldemar | 53 | Masters Korona Kraków | 30.57 | 574 | 9 / 5 | ||
3. | Biront Oleh | 53 | MSC Euro-Lviv | 33.08 | 453 | 9 / 2 | ||
4. | Czakwin Dariusz | 50 | Masters Białystok | 33.33 | 443 | 7 / 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Madej Leszek | 55 | Warsaw Masters Team | 27.07 | 894 | 12 / 3 | ||
2. | Cis Andrzej | 55 | Masters Kraśnik | 30.63 | 617 | 8 / 3 | ||
3. | Przytulski Włodzimierz | 58 | Masters Zgierz | 30.85 | 604 | 8 / 5 | ||
4. | Barucha Jan | 56 | Weteran Zabrze | 30.96 | 597 | 8 / 2 | ||
5. | Ciekliński Wiesław | 58 | Masters Rzeszów | 31.02 | 594 | 8 / 1 | ||
6. | Niedbałowski Jarosław | 57 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 32.29 | 526 | 7 / 6 | ||
7. | Matusik Mirosław | 59 | Masters Białystok | 33.58 | 468 | 6 / 4 | ||
8. | Pawlik Jarosław | 56 | Masters Białystok | 36.16 | 375 | 4 / 4 | ||
9. | Turewicz Włodzimierz | 56 | Masters Chełm | 39.08 | 297 | 1 / 2 | ||
10. | Sutowski Robert | 56 | Warsaw Masters Team | 40.18 | 273 | 4 / 1 | ||
11. | Ślizowski Kazimierz | 57 | Niezrzeszony Wadowice | 46.13 | 180 | 1 / 1 | ||
12. | Sokołowski Ireneusz | 57 | Masters Chełm | 55.59 | 103 | 2 / 5 | ||
13. | Kwiatkowski Bogusław | 59 | Masters Korona Kraków | 59.14 | 85 | 2 / 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Dubiński Bogdan | 62 | Niezrzeszony Warszawa | 32.66 | 565 | 7 / 2 | ||||
2. | Zieleziński Włodzimierz | 62 | Niezrzeszeni Radom | 36.28 | 412 | 5 / 1 | ||||
3. | Błasiak Janusz | 60 | Delfin Masters Łódź | 37.87 | 362 | 4 / 6 | ||||
4. | Putek Mieczysław | 64 | Niezrzeszony Wadowice | 1:03.27 | 77 | 1 / 5 | ||||
DYSKW. | Sinicki Kazimierz | 60 | Zawodnik Niezrzeszony | 8 / 4 | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 15:25) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Kornicki Wiesław | 66 | Weteran Zabrze | 31.21 | 735 | 7 / 4 | ||
2. | Jarzyna Włodzimierz | 66 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 33.02 | 620 | 6 / 3 | ||
3. | Mleczko Andrzej | 68 | Masters Korona Kraków | 33.51 | 594 | 6 / 5 | ||
4. | Maciejczyk Zbigniew | 68 | Masters Zgierz | 33.87 | 575 | 4 / 3 | ||
5. | Siek Jan | 67 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 57.86 | 115 | 2 / 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 70 - 74 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Krawczyk Tadeusz | 72 | Masters Korona Kraków | 45.03 | 267 | 2 / 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 75 - 79 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Janik Longin | 79 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:00.19 | 150 | 3 / 2 | ||
2. | Szurek Władysław | 75 | RAA Seniora 60+ Rydułtowy | 1:06.30 | 112 | 2 / 2 | ||
3. | Wosk Tadeusz | 78 | Masters Chełm | 1:18.45 | 67 | 1 / 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/5/2015 - 15:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 80 - 84 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
1. | Simankov Serhiy | 83 | MSC Euro-Lviv | 41.86 | 500 | 3 / 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/5/2015 - 15:50 | Kobiet, 100m motylkowy | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Palmowska Paulina | 30 | Masters Wisła Kraków | 1:19.39 | 518 | 36.04 | 43.35 | |||
2. | Rozenbajgier Diana | 33 | Masters Kraśnik | 1:35.47 | 298 | 40.87 | 54.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/5/2015 - 15:50 | Kobiet, 100m motylkowy | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ścibiorek Małgorzata | 44 | Masters Zgierz | 1:11.69 | 783 | 33.37 | 38.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/5/2015 - 15:50 | Kobiet, 100m motylkowy | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wysocka Klaudia | 49 | Masters Korona Kraków | 1:22.59 | 559 | 39.53 | 43.06 | |||
2. | Petecka Maria | 48 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:31.09 | 416 | 42.60 | 48.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/5/2015 - 15:50 | Kobiet, 100m motylkowy | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Macierzewska Agnieszka | 55 | Masters Korona Kraków | 1:32.49 | 615 | 41.70 | 50.79 | |||
2. | Dąbrowska Zofia | 57 | SiKReT Gliwice | 2:03.72 | 257 | 57.68 | 1:06.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/5/2015 - 15:50 | Kobiet, 100m motylkowy | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chomicka Barbara | 63 | Gdynia Masters | 2:22.48 | 186 | 1:03.00 | 1:19.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 25 - 29 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pietryka Bartosz | 29 | Fregata Kolbuszowa | 1:04.12 | 595 | 28.20 | 35.92 | |||
2. | Wojciechowski Siergiej | 29 | GB Sport Rzeszów | 1:20.87 | 296 | 33.25 | 47.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kaczmarek Stanisław | 36 | Warta Poznań | 1:03.07 | 732 | 29.38 | 33.69 | |||
2. | Wójcicki Mariusz | 38 | GB Sport Rzeszów | 1:13.75 | 458 | 32.64 | 41.11 | |||
3. | Usachenko Nazar | 37 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:20.16 | 356 | 34.58 | 45.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Berwecki Arkadiusz | 42 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 59.70 | 853 | 28.21 | 31.49 | |||
2. | Rado Witold | 43 | Fregata Kolbuszowa | 1:09.48 | 541 | 32.38 | 37.10 | |||
3. | Kunicki Maciej | 43 | Weteran Zabrze | 1:12.19 | 482 | 32.72 | 39.47 | |||
4. | Kalbarczyk Waldemar | 44 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:19.19 | 365 | 34.59 | 44.60 | |||
5. | Koza Maciej | 41 | Masters Krosno | 1:28.72 | 259 | 39.79 | 48.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wolski Wojciech | 49 | Masters Wisła Kraków | 1:22.79 | 358 | 35.71 | 47.08 | |||
2. | Kuryło Artur | 45 | Masters Krosno | 1:25.16 | 329 | 38.90 | 46.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Niedźwiedź Tomasz | 52 | Masters Zgierz | 1:43.62 | 219 | 48.69 | 54.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Lorkowski Robert | 55 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:22.02 | 492 | 37.17 | 44.85 | |||
2. | Cis Andrzej | 55 | Masters Kraśnik | 1:34.13 | 325 | 43.90 | 50.23 | |||
3. | Pawlik Jarosław | 56 | Masters Białystok | 1:47.09 | 221 | 51.16 | 55.93 | |||
4. | Samonek Krzysztof | 58 | Masters Kraśnik | 1:48.47 | 212 | 50.93 | 57.54 | |||
5. | Toporski Janusz | 56 | Masters Korona Kraków | 1:49.22 | 208 | 51.43 | 57.79 | |||
6. | Wepa Wiesław | 59 | Masters Chełm | 2:20.90 | 97 | 58.31 | 1:22.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ciecior Jerzy | 62 | RAA Seniora 60+ Rydułtowy | 1:29.11 | 450 | 40.26 | 48.85 | |||
2. | Demetraki-Paleolog Jerzy | 60 | Zawodnik Niezrzeszony | 1:30.85 | 425 | 41.80 | 49.05 | |||
3. | Staruch Wojciech | 61 | niezrzeszeni.pl Warszawa | 1:38.32 | 335 | 47.90 | 50.42 | |||
4. | Wasiuk Janusz | 62 | Masters Kraśnik | 1:51.96 | 227 | 54.02 | 57.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Maciejczyk Zbigniew | 68 | Masters Zgierz | 1:46.83 | 301 | 51.95 | 54.88 | |||
2. | Kolodko Myron | 66 | MSC Euro-Lviv | 1:52.41 | 258 | 43.65 | 1:08.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 70 - 74 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Golik Janusz | 74 | Masters Chełm | 1:50.98 | 389 | 52.92 | 58.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 75 - 79 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bugla Rudolf | 75 | RAA Seniora 60+ Rydułtowy | 2:10.10 | 354 | 59.84 | 1:10.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/5/2015 - 15:58 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 80 - 84 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Simankov Serhiy | 83 | MSC Euro-Lviv | 2:03.31 | 615 | 53.92 | 1:09.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/5/2015 - 16:17 | Kobiet, 100m grzbietowy | 25 - 29 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bartoszczyk Dagmara | 27 | Delfin Masters Łódź | 1:13.31 | 658 | 33.99 | 39.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/5/2015 - 16:17 | Kobiet, 100m grzbietowy | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Osmala Renata | 38 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:19.39 | 572 | 38.93 | 40.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/5/2015 - 16:17 | Kobiet, 100m grzbietowy | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Fajkowska Daria | 42 | Masters Zgierz | 1:09.44 | 937 | 33.39 | 36.05 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters | |||||||||||
2. | Płatek Jolanta | 44 | MOSiR Oświęcim | 1:23.74 | 534 | 41.66 | 42.08 | ||||
3. | Janeczko Anna | 43 | Masters Korona Kraków | 1:29.55 | 437 | 44.75 | 44.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/5/2015 - 16:17 | Kobiet, 100m grzbietowy | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mróz Urszula | 53 | Masters Zgierz | 1:23.88 | 638 | 39.74 | 44.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/5/2015 - 16:17 | Kobiet, 100m grzbietowy | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Legutko Mirosława | 58 | Masters Korona Kraków | 1:45.01 | 438 | 48.49 | 56.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/5/2015 - 16:17 | Kobiet, 100m grzbietowy | 75 - 79 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nicpoń Krystyna | 75 | Wodnik 29 Katowice | 1:56.85 | 811 | 55.20 | 1:01.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/5/2015 - 16:24 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 25 - 29 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mazur Dmytro | 29 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:08.97 | 508 | 33.88 | 35.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/5/2015 - 16:24 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gorczyca Karol | 33 | Masters Ikar Mielec | 1:08.69 | 588 | 32.49 | 36.20 | |||
2. | Savchuk Oleksandr | 34 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:09.08 | 578 | 33.88 | 35.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/5/2015 - 16:24 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pawłowski Krzysztof | 38 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:12.88 | 533 | 35.15 | 37.73 | |||
2. | Rejowski Mariusz | 35 | Masters Ikar Mielec | 1:17.72 | 440 | 37.37 | 40.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/5/2015 - 16:24 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Baran Robert | 40 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:06.14 | 712 | 32.72 | 33.42 | ||||
2. | Liszkowski Wojciech | 43 | Masters Korona Kraków | 1:13.81 | 512 | 34.91 | 38.90 | ||||
3. | Boicetta Sebastian | 40 | Masters Ikar Mielec | 1:21.44 | 381 | 38.82 | 42.62 | ||||
DYSKW. | Wójcicki Grzegorz | 40 | GB Sport Rzeszów | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 16:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/5/2015 - 16:24 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piszczek Waldemar | 53 | Masters Korona Kraków | 1:19.97 | 533 | 39.55 | 40.42 | |||
2. | Twarowski Andrzej | 50 | Masters Białystok | 1:21.64 | 501 | 39.51 | 42.13 | |||
3. | Mydłowski Mieczysław | 53 | SiKReT Gliwice | 1:23.21 | 473 | 40.02 | 43.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/5/2015 - 16:24 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Barucha Jan | 56 | Weteran Zabrze | 1:24.04 | 545 | 40.31 | 43.73 | |||
2. | Samonek Krzysztof | 58 | Masters Kraśnik | 1:42.45 | 300 | 50.30 | 52.15 | |||
3. | Sokołowski Ireneusz | 57 | Masters Chełm | 2:18.54 | 121 | 58.82 | 1:19.72 | |||
4. | Wepa Wiesław | 59 | Masters Chełm | 2:22.06 | 112 | 1:09.61 | 1:12.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/5/2015 - 16:24 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Warchoł Mirosław | 62 | Warsaw Masters Team | 1:14.59 | 926 | 36.39 | 38.20 | |||
2. | Ciecior Jerzy | 62 | RAA Seniora 60+ Rydułtowy | 1:29.86 | 529 | 43.71 | 46.15 | |||
3. | Dubiński Bogdan | 62 | Niezrzeszony Warszawa | 1:31.99 | 493 | 45.84 | 46.15 | |||
4. | Rusowicz Waldemar | 60 | Masters Kraśnik | 1:44.57 | 336 | 51.24 | 53.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/5/2015 - 16:24 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poloczek Bernard | 68 | Weteran Zabrze | 1:36.03 | 427 | 45.51 | 50.52 | |||
2. | Kushnir Zenoviy | 69 | MSC Euro-Lviv | 2:07.39 | 183 | 1:03.86 | 1:03.53 | |||
3. | Śmigielski Józef | 69 | Masters Korona Kraków | 2:09.53 | 174 | 1:00.91 | 1:08.62 | |||
4. | Masłowski Leszek | 67 | Masters Chełm | 2:31.58 | 108 | 1:12.74 | 1:18.84 |
PK | Musialik Marcin | 23 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:09.75 | 494 | 34.36 | 35.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/5/2015 - 16:43 | Kobiet, 100m klasyczny | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jastrzębska Magdalena | 34 | GB Sport Rzeszów | 1:55.62 | 248 | 55.87 | 59.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/5/2015 - 16:43 | Kobiet, 100m klasyczny | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sulewska Beata | 43 | Weteran Zabrze | 1:23.94 | 733 | 39.45 | 44.49 | |||
2. | Skuba - Zajdel Anna | 40 | Masters Krosno | 1:49.71 | 328 | 51.31 | 58.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/5/2015 - 16:43 | Kobiet, 100m klasyczny | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kuliś Mariola | 49 | Masters Korona Kraków | 1:22.00 | 890 | 37.85 | 44.15 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters | |||||||||||
2. | Szkudlarz Ilona | 49 | MOSiR Oświęcim | 1:38.97 | 506 | 46.05 | 52.92 | ||||
3. | Kazymyrska Oksana | 47 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:45.98 | 412 | 48.70 | 57.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/5/2015 - 16:43 | Kobiet, 100m klasyczny | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stępień Ewa | 53 | Masters Zgierz | 1:27.38 | 773 | 41.11 | 46.27 | |||
2. | Olszewska Edyta | 51 | Warsaw Masters Team | 1:31.85 | 666 | 43.26 | 48.59 | |||
3. | Czerniakiewicz Dorota | 53 | Masters Chełm | 2:06.09 | 257 | 1:00.44 | 1:05.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/5/2015 - 16:43 | Kobiet, 100m klasyczny | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wysocka Marta | 56 | Masters Korona Kraków | 1:31.52 | 764 | 43.52 | 48.00 | |||
2. | Zagała Joanna | 56 | SiKReT Gliwice | 1:50.76 | 431 | 51.80 | 58.96 | |||
3. | Dąbrowska Zofia | 57 | SiKReT Gliwice | 1:55.66 | 378 | 54.53 | 1:01.13 | |||
4. | Chrzan Iwona | 55 | Masters Chełm | 2:00.73 | 333 | 58.07 | 1:02.66 | |||
5. | Wepa Hanna | 56 | Masters Chełm | 2:20.35 | 212 | 1:07.50 | 1:12.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/5/2015 - 16:43 | Kobiet, 100m klasyczny | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Koźmin Anna | 64 | Masters Korona Kraków | 2:06.63 | 317 | 57.92 | 1:08.71 | |||
2. | Chomczyk Anna | 61 | Masters Białystok | 2:19.27 | 239 | 1:08.17 | 1:11.10 | |||
3. | Dziwisz Elżbieta | 61 | Masters Chełm | 2:21.46 | 228 | 1:07.97 | 1:13.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Porada Tomasz | 32 | Warsaw Masters Team | 1:12.84 | 597 | 34.06 | 38.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Skrok Michał | 39 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:12.18 | 697 | 34.31 | 37.87 | |||
2. | Juchno Rafal | 39 | IKS Konstancin | 1:24.82 | 429 | 40.38 | 44.44 | |||
3. | Morlupi Matteo | 38 | Masters Korona Kraków | 1:33.49 | 321 | 42.05 | 51.44 | |||
4. | Grzybowski Łukasz | 37 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:39.03 | 270 | 45.88 | 53.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalski Sławomir | 43 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:15.60 | 653 | 35.49 | 40.11 | |||
2. | Melnyk Dmytro | 41 | MSC Euro-Lviv | 1:16.40 | 633 | 36.19 | 40.21 | |||
3. | Łysiak Piotr | 42 | Masters Korona Kraków | 1:25.71 | 448 | 40.50 | 45.21 | |||
4. | Piwowarczyk Maciej | 42 | Gdynia Masters | 1:29.87 | 389 | 41.81 | 48.06 | |||
5. | Matyszewski Grzegorz | 44 | Warsaw Masters Team | 1:30.49 | 381 | 42.37 | 48.12 | |||
Doniec Tomasz | 41 | Masters Wisła Kraków | 1:30.49 | 381 | 42.48 | 48.01 | ||||
7. | Wesołowski Dariusz | 44 | Masters Wisła Kraków | 1:32.03 | 362 | 43.79 | 48.24 | |||
8. | Jaroń Tomasz | 44 | Niezrzeszony Podkarpacie | 1:33.34 | 347 | 42.84 | 50.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Obiedziński Paweł | 46 | IKS Konstancin | 1:21.29 | 565 | 37.92 | 43.37 | |||
2. | Ramos Zbigniew | 45 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:21.75 | 555 | 39.04 | 42.71 | |||
3. | Żebracki Bogdan | 49 | Masters Krosno | 1:25.79 | 481 | 41.34 | 44.45 | |||
4. | Wolski Wojciech | 49 | Masters Wisła Kraków | 1:26.19 | 474 | 40.09 | 46.10 | |||
5. | Yaskevych Ihor | 49 | MSC Euro-Lviv | 1:30.01 | 416 | 43.55 | 46.46 | |||
6. | Pycia Adam | 49 | Masters Korona Kraków | 1:30.35 | 411 | 42.37 | 47.98 | |||
7. | Janik Jacek | 47 | Masters Kraśnik | 1:40.99 | 294 | 48.20 | 52.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Biront Oleh | 53 | MSC Euro-Lviv | 1:30.77 | 449 | 42.24 | 48.53 | |||
2. | Hertsyk Andrii | 52 | MSC Euro-Lviv | 1:37.70 | 360 | 45.98 | 51.72 | |||
3. | Wawro Wacław | 54 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:48.55 | 263 | 50.85 | 57.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mroziński Jerzy | 56 | Wodnik 29 Katowice | 1:18.52 | 653 | 36.35 | 42.17 | |||
2. | Niedbałowski Jarosław | 57 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:29.52 | 440 | 42.54 | 46.98 | |||
3. | Czupryn Wojciech | 57 | Warsaw Masters Team | 1:46.31 | 263 | 50.93 | 55.38 | |||
4. | Michalczyk Jerzy | 59 | Masters Kraśnik | 1:52.37 | 222 | 52.16 | 1:00.21 | |||
5. | Kwiatkowski Bogusław | 59 | Masters Korona Kraków | 2:55.21 | 58 | 1:18.82 | 1:36.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wasiuk Janusz | 62 | Masters Kraśnik | 1:38.12 | 505 | 45.22 | 52.90 | |||
2. | Staruch Wojciech | 61 | niezrzeszeni.pl Warszawa | 1:39.48 | 484 | 49.05 | 50.43 | |||
3. | Rusowicz Waldemar | 60 | Masters Kraśnik | 1:41.66 | 454 | 49.07 | 52.59 | |||
4. | Irczyk Leon | 64 | RAA Seniora 60+ Rydułtowy | 1:44.64 | 416 | 51.37 | 53.27 | |||
5. | Putek Mieczysław | 64 | Niezrzeszony Wadowice | 2:43.11 | 109 | 1:13.79 | 1:29.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wiczel Roman | 67 | Masters Zgierz | 1:31.36 | 656 | 43.85 | 47.51 | |||
2. | Kubis Antoni | 68 | Masters Korona Kraków | 1:56.98 | 312 | 54.63 | 1:02.35 | |||
3. | Frydel Zbigniew | 65 | Masters Chełm | 2:08.64 | 235 | 1:00.02 | 1:08.62 | |||
4. | Siek Jan | 67 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 3:00.73 | 84 | 1:23.16 | 1:37.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 70 - 74 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Golik Janusz | 74 | Masters Chełm | 1:46.11 | 490 | 50.92 | 55.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 75 - 79 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Janik Longin | 79 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:23.83 | 219 | 1:04.91 | 1:18.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/5/2015 - 16:55 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 85 - 89 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Krokoszyński Stanisław | 85 | Masters Wisła Kraków | 2:05.08 | 570 | 57.87 | 1:07.21 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/5/2015 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Palmowska Paulina | 30 | Masters Wisła Kraków | 1:17.55 | 591 | 34.05 | 43.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/5/2015 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Meksuła Agata | 38 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:20.50 | 600 | 38.31 | 42.19 | |||
2. | Rozmus Angelika | 37 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:21.71 | 573 | 39.28 | 42.43 | |||
3. | Osmala Renata | 38 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:22.27 | 562 | 39.46 | 42.81 | |||
4. | Yatsynyk Ruslana | 35 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:28.12 | 457 | 40.55 | 47.57 | |||
5. | Osovska Olesiia | 39 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:33.34 | 384 | 43.20 | 50.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/5/2015 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ścibiorek Małgorzata | 44 | Masters Zgierz | 1:15.25 | 742 | 34.30 | 40.95 | |||
2. | Płatek Jolanta | 44 | MOSiR Oświęcim | 1:26.58 | 487 | 39.70 | 46.88 | |||
3. | Romańska Alicja | 40 | Masters Korona Kraków | 1:56.31 | 201 | 56.51 | 59.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/5/2015 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Frączek Izabela | 45 | Masters Korona Kraków | 1:18.51 | 725 | |||||
2. | Petecka Maria | 48 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:27.88 | 517 | 41.23 | 46.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/5/2015 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mróz Urszula | 53 | Masters Zgierz | 1:22.19 | 689 | 37.28 | 44.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/5/2015 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zawadzka Jolanta | 58 | Zawodnik Niezrzeszony | 1:34.79 | 546 | 44.06 | 50.73 | |||
2. | Górecka- Burkot Jadwiga | 57 | Masters Korona Kraków | 1:41.49 | 444 | 46.02 | 55.47 | |||
3. | Wawer Matylda | 55 | niezrzeszeni.pl Warszawa | 1:49.99 | 349 | 50.06 | 59.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/5/2015 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chomicka Barbara | 63 | Gdynia Masters | 1:59.95 | 286 | 57.20 | 1:02.75 | |||
2. | Koźmin Anna | 64 | Masters Korona Kraków | 2:05.04 | 253 | 1:03.14 | 1:01.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/5/2015 - 17:22 | Kobiet, 100m zmienny | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mleczko Maria | 69 | Masters Korona Kraków | 2:28.73 | 166 | 1:13.59 | 1:15.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 25 - 29 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mazur Dmytro | 29 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:08.10 | 532 | 30.79 | 37.31 | |||
2. | Latuszek Kamil | 27 | Masters Wisła Kraków | 1:09.04 | 511 | 32.22 | 36.82 | |||
3. | Pietryka Bartosz | 29 | Fregata Kolbuszowa | 1:10.54 | 479 | 30.75 | 39.79 | |||
4. | Grudzień Maciej | 27 | Masters Korona Kraków | 1:24.06 | 283 | 40.32 | 43.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Buzowski Sebastian | 33 | Masters Wisła Kraków | 1:10.79 | 469 | 32.26 | 38.53 | |||
2. | Usatenko Maksym | 30 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:12.10 | 443 | 33.87 | 38.23 | |||
3. | Małek Partyk | 31 | Masters Ikar Mielec | 1:16.94 | 365 | 34.06 | 42.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Skrok Michał | 39 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:06.15 | 711 | 31.70 | 34.45 | |||
2. | Jagiełło Waldemar | 36 | Masters Zgierz | 1:06.29 | 706 | 30.43 | 35.86 | |||
3. | Frąckowiak Artur | 37 | Masters Łódź | 1:10.22 | 594 | 33.00 | 37.22 | |||
4. | Zaychyk Evheniy | 38 | Energoatom Kuznetzovsk | 1:13.42 | 520 | 34.10 | 39.32 | |||
5. | Wójcicki Mariusz | 38 | GB Sport Rzeszów | 1:17.20 | 447 | 34.58 | 42.62 | |||
6. | Próchniewicz Bartosz | 37 | Masters Korona Kraków | 1:47.10 | 167 | 51.12 | 55.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Berwecki Arkadiusz | 42 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:03.37 | 841 | 29.39 | 33.98 | |||
2. | Ślęczka Krzysztof | 41 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:09.16 | 647 | 32.30 | 36.86 | |||
3. | Kowalski Sławomir | 43 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:11.45 | 586 | 34.50 | 36.95 | |||
4. | Żółtowski Daniel | 40 | Warsaw Masters Team | 1:14.49 | 517 | 33.44 | 41.05 | |||
5. | Kalbarczyk Waldemar | 44 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:15.05 | 506 | 35.00 | 40.05 | |||
6. | Kunicki Maciej | 43 | Weteran Zabrze | 1:15.75 | 492 | 35.98 | 39.77 | |||
7. | Koza Maciej | 41 | Masters Krosno | 1:34.21 | 256 | 45.60 | 48.61 | |||
8. | Micek Pawel | 40 | Fregata Kolbuszowa | 1:36.23 | 240 | 46.81 | 49.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Baranik Mariusz | 46 | CM UJ Masters Kraków | 1:11.03 | 617 | 31.99 | 39.04 | |||
2. | Przybylski Adam | 48 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:14.52 | 534 | 34.57 | 39.95 | |||
3. | Janik Arkadiusz | 47 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:17.72 | 471 | 36.68 | 41.04 | |||
4. | Friauf Ruslan | 46 | MSC Euro-Lviv | 1:20.68 | 421 | 36.85 | 43.83 | |||
5. | Brożek Wacław | 48 | Masters Korona Kraków | 1:40.48 | 218 | 47.46 | 53.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żmiejko Wojciech | 52 | Niezrzeszony Białystok | 1:10.44 | 803 | 33.73 | 36.71 | |||
2. | Mydłowski Mieczysław | 53 | SiKReT Gliwice | 1:18.76 | 574 | 37.00 | 41.76 | |||
3. | Niedźwiedź Tomasz | 52 | Masters Zgierz | 1:36.54 | 312 | 46.94 | 49.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Przytulski Włodzimierz | 58 | Masters Zgierz | 1:18.59 | 682 | 36.16 | 42.43 | |||
2. | Toporski Janusz | 56 | Masters Korona Kraków | 1:44.67 | 288 | 52.87 | 51.80 | |||
3. | Turewicz Włodzimierz | 56 | Masters Chełm | 1:48.25 | 261 | 49.33 | 58.92 | |||
4. | Michalczyk Jerzy | 59 | Masters Kraśnik | 1:49.44 | 252 | 51.99 | 57.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rusowicz Waldemar | 60 | Masters Kraśnik | 1:46.64 | 313 | 54.14 | 52.50 | |||
2. | Irczyk Leon | 64 | RAA Seniora 60+ Rydułtowy | 1:51.03 | 277 | 58.73 | 52.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarzyna Włodzimierz | 66 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:30.87 | 537 | 42.61 | 48.26 | |||
2. | Kornicki Wiesław | 66 | Weteran Zabrze | 1:31.87 | 520 | 42.19 | 49.68 | |||
3. | Kolodko Myron | 66 | MSC Euro-Lviv | 1:33.45 | 494 | 44.33 | 49.12 | |||
4. | Maciejczyk Zbigniew | 68 | Masters Zgierz | 1:37.25 | 438 | 43.79 | 53.46 | |||
5. | Kubis Antoni | 68 | Masters Korona Kraków | 1:44.63 | 352 | 50.69 | 53.94 | |||
6. | Frydel Zbigniew | 65 | Masters Chełm | 2:20.75 | 144 | 1:08.64 | 1:12.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 70 - 74 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Krawczyk Tadeusz | 72 | Masters Korona Kraków | 2:34.42 | 131 | 1:12.36 | 1:22.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/5/2015 - 17:37 | Mężczyzn, 100m zmienny | 75 - 79 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bugla Rudolf | 75 | RAA Seniora 60+ Rydułtowy | 2:01.05 | 328 | 57.77 | 1:03.28 | |||
2. | Wosk Tadeusz | 78 | Masters Chełm | 3:57.37 | 43 | 2:04.97 | 1:52.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/5/2015 - 18:05 | Kobiet, 200m dowolny | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Rozenbajgier Diana | 33 | Masters Kraśnik | 3:00.60 | 339 | 40.43 | 45.36 | 47.55 | 47.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/5/2015 - 18:05 | Kobiet, 200m dowolny | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Michalik Dominika | 36 | Masters Białystok | 2:29.87 | 624 | 36.10 | 37.91 | 37.98 | 37.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/5/2015 - 18:05 | Kobiet, 200m dowolny | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sulewska Beata | 43 | Weteran Zabrze | 2:26.70 | 699 | 35.12 | 37.01 | 37.80 | 36.77 | |||
2. | Romańska Alicja | 40 | Masters Korona Kraków | 3:29.74 | 239 | 50.48 | 54.11 | 54.49 | 50.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/5/2015 - 18:05 | Kobiet, 200m dowolny | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wysocka Klaudia | 49 | Masters Korona Kraków | 2:48.01 | 504 | 39.37 | 41.38 | 43.30 | 43.96 | |||
2. | Szkudlarz Ilona | 49 | MOSiR Oświęcim | 2:54.09 | 453 | 39.98 | 44.56 | 45.89 | 43.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/5/2015 - 18:05 | Kobiet, 200m dowolny | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Olszewska Edyta | 51 | Warsaw Masters Team | 2:53.07 | 473 | 39.73 | 44.95 | 44.17 | 44.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/5/2015 - 18:05 | Kobiet, 200m dowolny | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Macierzewska Agnieszka | 55 | Masters Korona Kraków | 3:01.81 | 591 | 39.75 | 45.47 | 48.83 | 47.76 | |||
2. | Wasilewicz Joanna | 56 | Masters Białystok | 3:20.08 | 443 | 45.97 | 49.89 | 52.55 | 51.67 | |||
3. | Sannikova Nadiya | 59 | MSC Euro-Lviv | 3:44.38 | 314 | 48.11 | 57.63 | 59.98 | 58.66 | |||
4. | Wepa Hanna | 56 | Masters Chełm | 4:55.27 | 138 | 1:07.74 | 1:16.14 | 1:16.02 | 1:15.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/5/2015 - 18:05 | Kobiet, 200m dowolny | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Brendler Barbara | 65 | Weteran Zabrze | 3:42.62 | 399 | 48.30 | 56.64 | 59.82 | 57.86 | |||
2. | Szemberg Anna | 66 | Warsaw Masters Team | 4:04.58 | 301 | 52.64 | 1:03.36 | 1:05.12 | 1:03.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 25 - 29 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wojciechowski Siergiej | 29 | GB Sport Rzeszów | 2:22.97 | 487 | 31.46 | 35.39 | 38.60 | 37.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 30 - 34 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Savchuk Oleksandr | 34 | Energoatom Kuznetzovsk | 2:08.69 | 567 | 29.41 | 32.77 | 33.66 | 32.85 | |||
2. | Porada Tomasz | 32 | Warsaw Masters Team | 2:13.65 | 506 | 30.32 | 33.26 | 34.57 | 35.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 35 - 39 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kaczmarek Stanisław | 36 | Warta Poznań | 2:05.97 | 692 | 29.46 | 31.82 | 32.17 | 32.52 | |||
2. | Pawłowski Krzysztof | 38 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:23.44 | 469 | 32.45 | 36.04 | 37.47 | 37.48 | |||
3. | Juchno Rafal | 39 | IKS Konstancin | 2:33.55 | 382 | 34.10 | 38.87 | 42.32 | 38.26 | |||
4. | Usachenko Nazar | 37 | Energoatom Kuznetzovsk | 2:40.46 | 335 | 36.91 | 41.61 | 43.14 | 38.80 | |||
5. | Kowalski Piotr | 37 | Masters Korona Kraków | 2:51.57 | 274 | 37.25 | 41.70 | 46.52 | 46.10 | |||
6. | Horodecki Krzysztof | 36 | GB Sport Rzeszów | 2:59.41 | 239 | 39.46 | 44.74 | 47.96 | 47.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 40 - 44 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Horovoy Vladyslav | 42 | MSC Euro-Lviv | 2:08.04 | 687 | 29.49 | 32.27 | 33.24 | 33.04 | |||
2. | Opaliński Paweł | 41 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:13.48 | 607 | 30.74 | 32.71 | 34.47 | 35.56 | |||
3. | Czarnota Bartłomiej | 42 | GB Sport Rzeszów | 2:19.81 | 528 | 30.04 | 34.87 | 37.61 | 37.29 | |||
4. | Rado Witold | 43 | Fregata Kolbuszowa | 2:22.08 | 503 | 32.91 | 35.10 | 37.13 | 36.94 | |||
5. | Płaneta Maciej | 41 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 2:28.87 | 437 | 34.17 | 36.54 | 38.75 | 39.41 | |||
6. | Wesołowski Dariusz | 44 | Masters Wisła Kraków | 2:34.65 | 390 | 35.62 | 40.07 | 41.57 | 37.39 | |||
7. | Doniec Tomasz | 41 | Masters Wisła Kraków | 2:59.77 | 248 | 42.19 | 45.90 | 47.35 | 44.33 | |||
8. | Bednarek Arkadiusz | 42 | SiKReT Gliwice | 3:17.79 | 186 | 42.66 | 49.37 | 51.62 | 54.14 | |||
9. | Kuschel Marek | 43 | Masters Krosno | 3:27.08 | 162 | 43.67 | 50.98 | 57.21 | 55.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 45 - 49 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Żebracki Bogdan | 49 | Masters Krosno | 2:40.72 | 363 | 36.95 | 41.18 | 41.77 | 40.82 | |||
2. | Stachurski Ireneusz | 46 | MOSiR Częstochowa | 2:56.74 | 273 | 38.09 | 44.02 | |||||
3. | Brożek Wacław | 48 | Masters Korona Kraków | 2:58.02 | 267 | 42.41 | 45.25 | 46.50 | 43.86 | |||
4. | Wiaderny Tomasz | 46 | Delfin Masters Łódź | 3:01.17 | 253 | 38.13 | 45.52 | 48.72 | 48.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 50 - 54 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Czakwin Dariusz | 50 | Masters Białystok | 2:54.31 | 375 | 40.31 | 44.05 | 46.03 | 43.92 | |||
2. | Twarowski Andrzej | 50 | Masters Białystok | 2:56.25 | 363 | 40.06 | 45.26 | 48.54 | 42.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 55 - 59 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Madej Leszek | 55 | Warsaw Masters Team | 2:09.81 | 1084 | 31.27 | 33.16 | 32.54 | 32.84 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters | |||||||||||||
2. | Lorkowski Robert | 55 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:32.60 | 667 | 32.96 | 37.99 | 40.72 | 40.93 | ||||
3. | Mroziński Jerzy | 56 | Wodnik 29 Katowice | 2:37.65 | 605 | 35.55 | 39.68 | 41.70 | 40.72 | ||||
4. | Ciekliński Wiesław | 58 | Masters Rzeszów | 2:45.50 | 523 | 36.91 | 42.66 | 44.42 | 41.51 | ||||
5. | Sutowski Robert | 56 | Warsaw Masters Team | 3:08.46 | 354 | 43.84 | 47.55 | ||||||
6. | Czupryn Wojciech | 57 | Warsaw Masters Team | 3:16.77 | 311 | 44.73 | 49.05 | 50.97 | 52.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 60 - 64 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Warchoł Mirosław | 62 | Warsaw Masters Team | 2:21.41 | 926 | 33.63 | 36.09 | |||||
2. | Sinicki Kazimierz | 60 | Zawodnik Niezrzeszony | 2:34.24 | 714 | 33.78 | 38.80 | 41.54 | 40.12 | |||
3. | Demetraki-Paleolog Jerzy | 60 | Zawodnik Niezrzeszony | 2:49.64 | 536 | 39.56 | 44.01 | 44.13 | 41.94 | |||
4. | Błasiak Janusz | 60 | Delfin Masters Łódź | 3:26.02 | 299 | 45.70 | 52.58 | 56.54 | 51.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 65 - 69 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mleczko Andrzej | 68 | Masters Korona Kraków | 2:54.94 | 581 | 40.18 | 45.19 | 47.02 | 42.55 | |||
2. | Masłowski Leszek | 67 | Masters Chełm | 4:48.79 | 129 | 1:01.96 | 1:14.60 | 1:18.15 | 1:14.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 75 - 79 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Szurek Władysław | 75 | RAA Seniora 60+ Rydułtowy | 5:34.40 | 107 | 1:10.48 | 1:24.12 | 1:28.04 | 1:31.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/5/2015 - 18:22 | Mężczyzn, 200m dowolny | 85 - 89 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Krokoszyński Stanisław | 85 | Masters Wisła Kraków | 3:36.00 | 732 | 47.88 | 53.50 | 56.96 | 57.66 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters |
PK | Musialik Marcin | 23 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:10.86 | 594 | 31.64 | 33.44 | 32.85 | 32.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/5/2015 - 19:00 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | AG 120 - 159 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Energoatom Kuznetzovsk | Energoatom Kuznetzovsk | 5:30.84 | 1 / 5 |
Moroz Amastasiia Yatsynyk Ruslana | 26 35 | 36.24 37.17 | 1:18.46 1:19.19 | Kazymyrska Oksana Osovska Olesiia | 47 39 | 42.78 39.09 | 1:30.26 1:22.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/5/2015 - 19:00 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | AG 160 - 199 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Masters Zgierz 1 | Masters Zgierz | 4:38.39 | 1 / 3 | ||||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters |
Ścibiorek Małgorzata Mróz Urszula | 44 53 | 32.63 35.71 | 1:06.87 1:14.83 | Stępień Ewa Fajkowska Daria | 53 42 | 34.05 30.09 | 1:12.74 1:03.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/5/2015 - 19:00 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | AG 200 - 239 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Masters Korona Kraków 1 | Masters Korona Kraków | 4:53.47 | 1 / 4 | ||||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters |
Kuliś Mariola Wysocka Marta | 49 56 | 32.60 36.59 | 1:07.03 1:17.23 | Frączek Izabela Macierzewska Agnieszka | 45 55 | 32.11 38.38 | 1:06.85 1:22.36 |
2. | Masters Chełm 2 | Masters Chełm | 8:30.27 | 1 / 2 |
Wepa Hanna Chrzan Iwona | 56 55 | 58.22 57.88 | 2:11.07 2:02.06 | Dziwisz Elżbieta Czerniakiewicz Dorota | 61 53 | 1:08.98 51.16 | 2:24.67 1:52.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/5/2015 - 19:07 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | AG 120 - 159 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Energoatom Kuznetzovsk | Energoatom Kuznetzovsk | 4:03.06 | 1 / 5 |
Mazur Dmytro Savchuk Oleksandr | 29 34 | 29.78 28.78 | 1:01.08 1:01.86 | Usatenko Maksym Zaychyk Evheniy | 30 38 | 29.45 28.11 | 1:02.58 57.54 |
2. | GB Sport Rzeszów 1 | GB Sport Rzeszów | 4:20.24 | 1 / 4 | ||||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters |
Wójcicki Grzegorz Wojciechowski Siergiej | 40 29 | 31.99 29.02 | 1:08.69 1:01.86 | Wójcicki Mariusz Czarnota Bartłomiej | 38 42 | 31.48 29.82 | 1:07.06 1:02.63 |
3. | Masters Ikar Mielec 1 | Masters Ikar Mielec | 4:22.14 | 2 / 5 |
Rejowski Mariusz Gorczyca Karol | 35 33 | 30.13 30.26 | 1:04.91 1:03.84 | Boicetta Sebastian Małek Partyk | 40 31 | 32.33 30.11 | 1:08.54 1:04.85 |
4. | Fregata Kolbuszowa | Fregata Kolbuszowa | 4:31.69 | 1 / 1 |
Szostak Jacek Micek Pawel | 25 40 | 30.75 36.83 | 1:05.58 1:17.43 | Rado Witold Pietryka Bartosz | 43 29 | 31.19 29.46 | 1:04.91 1:03.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/5/2015 - 19:07 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | AG 160 - 199 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Motyl Senior MOSiR St. Wola 1 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 3:58.35 | 3 / 2 | ||||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters |
Berwecki Arkadiusz Opaliński Paweł | 42 41 | 27.30 28.54 | 56.82 1:00.71 | Skrok Michał Baran Robert | 39 40 | 28.62 27.66 | 1:01.66 59.16 |
2. | Delfin Masters Tarnobrzeg 1 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 4:11.61 | 3 / 5 |
Ślęczka Krzysztof Szklarz Artur | 41 40 | 28.26 30.05 | 58.99 1:03.05 | Ramos Zbigniew Kowalski Sławomir | 45 43 | 30.98 29.82 | 1:06.44 1:03.13 |
3. | MSC Euro-Lviv 1 | MSC Euro-Lviv | 4:23.81 | 3 / 3 |
Horovoy Vladyslav Friauf Ruslan | 42 46 | 27.68 36.19 | 57.17 1:14.95 | Martyniuk Iurii Melnyk Dmytro | 46 41 | 33.94 28.72 | 1:10.75 1:00.94 |
4. | Warsaw Masters Team 1 | Warsaw Masters Team | 4:57.00 | 2 / 2 |
Porada Tomasz Sutowski Robert | 32 56 | 29.86 41.86 | 1:01.93 1:28.10 | Czupryn Wojciech Żółtowski Daniel | 57 40 | 39.08 29.96 | 1:24.34 1:02.63 |
5. | Masters Krosno 1 | Masters Krosno | 5:12.69 | 1 / 3 |
Żebracki Bogdan Koza Maciej | 49 41 | 35.86 37.49 | 1:12.66 1:18.84 | Kuschel Marek Kuryło Artur | 43 45 | 43.27 32.43 | 1:31.21 1:09.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/5/2015 - 19:07 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | AG 200 - 239 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Motyl Senior MOSiR St. Wola 2 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 4:37.56 | 2 / 3 | ||||||
Czas lepszy od Rekordu Polski Masters |
Kalbarczyk Waldemar Niedbałowski Jarosław | 44 57 | 32.23 36.26 | 1:07.77 1:16.31 | Lorkowski Robert Przybylski Adam | 55 48 | 32.67 30.00 | 1:09.76 1:03.72 |
2. | Masters Korona Kraków 1 | Masters Korona Kraków | 4:59.84 | 2 / 4 |
Pycia Adam Kowalski Piotr | 49 37 | 34.88 35.42 | 1:13.12 1:15.54 | Brożek Wacław Mleczko Andrzej | 48 68 | 37.68 35.91 | 1:17.28 1:13.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/5/2015 - 19:07 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | AG 240 - 279 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Niezrzeszony Podkarpacie | Niezrzeszony Podkarpacie | 4:57.50 | 3 / 6 | ||||||
Czas lepszy od Rekordu Polski MastersCzas lepszy od Rekordu Polski Masters |
Sinicki Kazimierz Ciekliński Wiesław | 60 58 | 32.49 35.76 | 1:07.50 1:13.89 | Zieleziński Włodzimierz Dubiński Bogdan | 62 62 | 37.36 35.38 | 1:22.19 1:13.92 |
2. | Masters Zgierz 1 | Masters Zgierz | 5:22.97 | 3 / 1 |
Maciejczyk Zbigniew Wiczel Roman | 68 67 | 37.55 39.69 | 1:20.77 1:26.34 | Niedźwiedź Tomasz Przytulski Włodzimierz | 52 58 | 41.14 32.97 | 1:27.39 1:08.47 |
3. | MSC Euro-Lviv 2 | MSC Euro-Lviv | 5:25.38 | 3 / 4 |
Ishchenko Dmytro Biront Oleh | 46 53 | 30.73 34.40 | 1:05.65 1:15.90 | Simankov Serhiy Kolodko Myron | 83 66 | 44.68 40.06 | 1:40.33 1:23.50 |
4. | Masters Chełm 1 | Masters Chełm | 7:02.29 | 1 / 2 |
Golik Janusz Turewicz Włodzimierz | 74 56 | 54.46 39.30 | 1:52.16 1:22.90 | Masłowski Leszek Wepa Wiesław | 67 59 | 56.58 47.26 | 2:04.47 1:42.76 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |