Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Kraków, 20/ - 21/6/2015 |
2 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików II | 21/6/2015 - 11:05 |
Konkurencja 10 21/6/2015 - 11:05 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.80 | 562 | 29.56 | 32.24 | |||
2. | Idzikowska Alicja | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 1:02.76 | 536 | 29.96 | 32.80 | |||
3. | Zarembik Katarzyna | 02 | Victoria Racibórz | 1:04.03 | 505 | 31.26 | 32.77 | |||
4. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:04.28 | 499 | 30.97 | 33.31 | |||
5. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:05.46 | 473 | 32.05 | 33.41 | |||
6. | Szerszen Natalia | 02 | Gryf Debica | 1:05.51 | 472 | 30.91 | 34.60 | |||
7. | Kasprzyk Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:05.57 | 470 | 31.71 | 33.86 | |||
8. | Wojtasik Anita | 02 | Aligator Gorzyce | 1:06.49 | 451 | 31.63 | 34.86 | |||
9. | Niemczyk Wiktoria | 02 | MOS Katowice | 1:06.53 | 450 | 31.91 | 34.62 | |||
10. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 1:06.55 | 450 | 32.05 | 34.50 | |||
11. | Zadworna Anna | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:06.75 | 446 | 32.12 | 34.63 | |||
12. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 1:07.10 | 439 | 31.80 | 35.30 | |||
13. | Sroczyńska Julia | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:07.17 | 437 | 31.96 | 35.21 | |||
14. | Strugała Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:07.28 | 435 | 32.19 | 35.09 | |||
15. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:07.52 | 431 | 32.18 | 35.34 | |||
16. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:07.99 | 422 | 33.36 | 34.63 | |||
17. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.43 | 414 | 32.85 | 35.58 | |||
18. | Tartas Aleksandra | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:08.49 | 413 | 32.38 | 36.11 | |||
19. | Fusiara Natalia | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:08.85 | 406 | 32.95 | 35.90 | |||
20. | Wyka Wiktoria | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:08.93 | 405 | 32.73 | 36.20 | |||
21. | Kapcińska Maja | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:09.21 | 400 | 33.23 | 35.98 | |||
22. | Amerek Daria | 02 | MOS Katowice | 1:09.97 | 387 | 33.39 | 36.58 | |||
23. | Furtak Wiktoria | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 1:09.98 | 387 | 32.63 | 37.35 | |||
24. | Kaleta Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 1:10.62 | 376 | 33.16 | 37.46 | |||
25. | Michalak Laura | 02 | MOSM Tychy | 1:10.63 | 376 | 33.78 | 36.85 | |||
26. | Kot Anna | 02 | Vega Dobrodzień | 1:11.02 | 370 | 34.63 | 36.39 | |||
27. | Kata Natalia | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:11.14 | 368 | 33.60 | 37.54 | |||
28. | Wiazicka Aleksandra | 02 | Gryf Debica | 1:11.29 | 366 | 34.59 | 36.70 | |||
29. | Pomorska Maja | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.32 | 365 | 33.88 | 37.44 | |||
30. | Tomera Roksana | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:11.52 | 362 | |||||
31. | Bartnik Weronika | 02 | Bobry Dębica | 1:11.85 | 357 | 34.18 | 37.67 | |||
32. | Krasnodębska Małgorzata | 02 | MOS Katowice | 1:13.07 | 340 | 34.60 | 38.47 | |||
33. | Russok Oliwia | 02 | Victoria Racibórz | 1:13.81 | 330 | 35.52 | 38.29 | |||
34. | Masłoń Karolina | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:15.02 | 314 | 35.30 | 39.72 | |||
35. | Chwiałkowska Roksana | 02 | Victoria Racibórz | 1:15.33 | 310 | 35.53 | 39.80 | |||
36. | Żak Anna | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:15.40 | 309 | 36.21 | 39.19 | |||
37. | Swiatek Joanna | 02 | Gryf Debica | 1:15.81 | 304 | 35.96 | 39.85 | |||
38. | Duda Dominika | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:16.53 | 296 | 37.24 | 39.29 | |||
39. | Gacka Nikola | 02 | MOSM Tychy | 1:17.09 | 289 | 36.16 | 40.93 | |||
40. | Grzesiak Zuzanna | 02 | Ikar Mielec | 1:17.25 | 287 | 36.45 | 40.80 | |||
41. | Darłak Julia | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.36 | 286 | 36.60 | 40.76 | |||
Szkoda Klaudia | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:17.36 | 286 | 36.71 | 40.65 | ||||
43. | Sikora Marta | 02 | Delfinek Bytom | 1:17.47 | 285 | 36.67 | 40.80 | |||
44. | Urban Martyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.53 | 284 | 36.34 | 41.19 | |||
45. | Szołtysek Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 1:17.87 | 281 | 35.94 | 41.93 | |||
46. | Trzeciak Martyna | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:21.34 | 246 | 38.36 | 42.98 | |||
47. | Midur Aleksandra | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:21.90 | 241 | 39.29 | 42.61 | |||
48. | Kolasa Wera | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:22.96 | 232 | 40.46 | 42.50 | |||
49. | Knapik Zuzanna | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:33.91 | 160 | 41.25 | 52.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21/6/2015 - 11:22 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 58.00 | 465 | 27.81 | 30.19 | ||||
2. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 59.22 | 437 | 27.81 | 31.41 | ||||
3. | Lesik Jarosław | 02 | Victoria Racibórz | 1:00.17 | 416 | 28.29 | 31.88 | ||||
4. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:01.43 | 391 | 29.08 | 32.35 | ||||
5. | Labak Krystian | 02 | Ikar Mielec | 1:02.03 | 380 | 29.89 | 32.14 | ||||
6. | Żyła Rafał | 02 | Victoria Racibórz | 1:02.38 | 373 | 29.29 | 33.09 | ||||
7. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:02.51 | 371 | 29.94 | 32.57 | ||||
8. | Kubik Szymon | 02 | Delfinek Bytom | 1:02.69 | 368 | 30.41 | 32.28 | ||||
9. | Alencynowicz Maciej | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:02.72 | 367 | 29.34 | 33.38 | ||||
10. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 1:02.93 | 364 | 29.61 | 33.32 | ||||
11. | Górka Łukasz | 02 | Delfinek Bytom | 1:04.47 | 338 | 30.88 | 33.59 | ||||
12. | Podlasek Adrian | 02 | Victoria Racibórz | 1:04.59 | 336 | 30.79 | 33.80 | ||||
13. | Ryba Michał | 02 | Aligator Gorzyce | 1:04.66 | 335 | 31.03 | 33.63 | ||||
14. | Wiekiera Dawid | 02 | MOSM Tychy | 1:05.52 | 322 | 30.96 | 34.56 | ||||
15. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:05.55 | 322 | 30.62 | 34.93 | ||||
16. | Stuchly Piotr | 02 | Victoria Racibórz | 1:05.78 | 318 | 31.08 | 34.70 | ||||
17. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:05.92 | 316 | 31.96 | 33.96 | ||||
18. | Niejadlik Michał | 02 | Aligator Gorzyce | 1:06.24 | 312 | 31.75 | 34.49 | ||||
19. | Golik Leonard | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:06.59 | 307 | 31.85 | 34.74 | ||||
20. | Adamek Krzysztof | 02 | Delfinek Bytom | 1:07.13 | 300 | 32.14 | 34.99 | ||||
21. | Czajka Michał | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.15 | 299 | 32.29 | 34.86 | ||||
22. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:07.63 | 293 | 32.47 | 35.16 | ||||
23. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:07.79 | 291 | 32.81 | 34.98 | ||||
24. | Rakoczy Łukasz | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:07.83 | 290 | 32.34 | 35.49 | ||||
25. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:08.33 | 284 | 32.23 | 36.10 | ||||
26. | Bereś Jan | 02 | Bobry Dębica | 1:08.76 | 279 | ||||||
27. | Klimek Jakub | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:09.06 | 275 | 32.65 | 36.41 | ||||
28. | Komenda Kajetan | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:09.16 | 274 | 32.69 | 36.47 | ||||
29. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:09.30 | 272 | 33.28 | 36.02 | ||||
30. | Sendacki Jakub | 02 | MOSM Tychy | 1:09.44 | 271 | 32.80 | 36.64 | ||||
31. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 1:09.66 | 268 | 33.90 | 35.76 | ||||
32. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:09.78 | 267 | 33.56 | 36.22 | ||||
33. | Walter Alan | 02 | MOSM Tychy | 1:09.98 | 264 | 32.85 | 37.13 | ||||
34. | Jainta Adrian | 02 | Vega Dobrodzień | 1:10.75 | 256 | 34.22 | 36.53 | ||||
35. | Płatek Maciej | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:11.25 | 250 | 34.34 | 36.91 | ||||
36. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:11.48 | 248 | 33.82 | 37.66 | ||||
37. | Majka Maksymilian | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:11.51 | 248 | 33.90 | 37.61 | ||||
38. | Grabowski Maciej | 02 | Bobry Dębica | 1:11.79 | 245 | 34.16 | 37.63 | ||||
39. | Mielec Wiktor | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.62 | 236 | 34.98 | 37.64 | ||||
40. | Rubik Mikołaj | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:12.74 | 235 | 34.04 | 38.70 | ||||
41. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.82 | 235 | 34.64 | 38.18 | ||||
42. | Pawlik Kacper | 02 | MOSM Tychy | 1:14.29 | 221 | 33.70 | 40.59 | ||||
43. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:14.74 | 217 | 36.02 | 38.72 | ||||
44. | Bolisęga Janusz | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:16.61 | 201 | 36.17 | 40.44 | ||||
45. | Susek Mikołaj | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:19.15 | 183 | 36.30 | 42.85 | ||||
46. | Kochanowicz Krystian | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:20.15 | 176 | 36.50 | 43.65 | ||||
47. | Kasprzak Grzegorz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:25.70 | 144 | 41.21 | 44.49 | ||||
DYSKW. | Kłosek Krystian | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21/6/2015 - 11:38 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Borsuk Magdalena | 02 | Victoria Racibórz | 2:49.70 | 498 | 39.62 | 44.15 | 42.78 | 43.15 | |||
2. | Bura Julia | 02 | Aligator Gorzyce | 2:50.74 | 489 | 39.33 | 44.09 | 44.38 | 42.94 | |||
3. | Rzany Wiktoria | 02 | Gryf Debica | 2:57.63 | 434 | 40.49 | 44.55 | 45.74 | 46.85 | |||
4. | Walczyk Martyna | 02 | MOSM Tychy | 2:59.78 | 419 | 40.90 | 46.26 | 46.78 | 45.84 | |||
5. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 3:00.37 | 415 | 40.78 | 45.79 | 47.26 | 46.54 | |||
6. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 3:01.49 | 407 | 40.66 | 46.38 | 47.05 | 47.40 | |||
7. | Okaj Martyna | 02 | MOS Katowice | 3:01.88 | 405 | 41.79 | 46.52 | 46.81 | 46.76 | |||
8. | Madycka Marcelina | 02 | Ikar Mielec | 3:02.46 | 401 | 40.96 | 46.73 | 47.35 | 47.42 | |||
9. | Szymańska Weronika | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 3:02.82 | 398 | 41.89 | 46.71 | 47.43 | 46.79 | |||
10. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:03.76 | 392 | 42.36 | 46.60 | 47.23 | 47.57 | |||
11. | Zadworna Anna | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 3:04.76 | 386 | 43.13 | 47.84 | 47.93 | 45.86 | |||
12. | Karczmarzyk Anna | 02 | Górnik Radlin | 3:04.94 | 385 | 42.87 | 46.61 | 47.54 | 47.92 | |||
13. | Drażyk Natalia | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 3:05.35 | 382 | 42.01 | 46.55 | 48.64 | 48.15 | |||
14. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:13.30 | 337 | 44.92 | 49.17 | 49.41 | 49.80 | |||
15. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:13.45 | 336 | 44.30 | 50.06 | 50.19 | 48.90 | |||
16. | Russok Oliwia | 02 | Victoria Racibórz | 3:13.89 | 334 | 44.30 | 50.38 | 50.67 | 48.54 | |||
17. | Kapela Anna | 02 | Victoria Kozy | 3:15.72 | 325 | 44.23 | 48.70 | 51.41 | 51.38 | |||
18. | Gancarz Natalia | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 3:16.05 | 323 | 46.05 | 50.83 | 51.59 | 47.58 | |||
19. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:16.24 | 322 | 45.14 | 50.31 | 50.19 | 50.60 | |||
20. | Szydłowska Patrycja | 02 | Ikar Mielec | 3:16.77 | 319 | 45.64 | 51.22 | 50.66 | 49.25 | |||
21. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:19.15 | 308 | 45.42 | 50.97 | 52.15 | 50.61 | |||
22. | Wojtowicz Matylda | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:19.55 | 306 | 45.73 | 51.79 | 51.77 | 50.26 | |||
23. | Żak Anna | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:24.46 | 285 | 47.00 | 50.93 | 55.03 | 51.50 | |||
24. | Przeniosło Julia | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 3:25.00 | 282 | 46.00 | 51.47 | 53.93 | 53.60 | |||
25. | Trzeciak Martyna | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 3:29.10 | 266 | 47.75 | 52.75 | 54.07 | 54.53 | |||
26. | Iwanicka Anita | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:32.34 | 254 | 48.85 | 55.01 | 55.03 | 53.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21/6/2015 - 11:56 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:39.35 | 434 | 36.32 | 41.23 | 41.48 | 40.32 | |||
2. | Bubak Dawid | 02 | Victoria Racibórz | 2:44.02 | 398 | 36.04 | 42.10 | 43.13 | 42.75 | |||
3. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 2:44.57 | 394 | 37.95 | 42.59 | 42.78 | 41.25 | |||
4. | Litewczuk Mateusz | 02 | MOSM Tychy | 2:46.06 | 383 | 37.02 | 42.72 | 43.00 | 43.32 | |||
5. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:48.29 | 368 | 36.81 | 43.32 | 44.08 | 44.08 | |||
6. | Holeczek Jakub | 02 | Delfinek Bytom | 2:49.12 | 363 | 37.88 | 42.80 | 44.26 | 44.18 | |||
7. | Szojda Paweł | 02 | MOSM Tychy | 2:51.30 | 349 | 37.96 | 44.05 | 45.11 | 44.18 | |||
8. | Lesik Jarosław | 02 | Victoria Racibórz | 2:52.97 | 339 | 38.68 | 44.11 | 46.81 | 43.37 | |||
9. | Niejadlik Michał | 02 | Aligator Gorzyce | 2:53.71 | 335 | 39.40 | 44.77 | 45.84 | 43.70 | |||
10. | Kubik Szymon | 02 | Delfinek Bytom | 2:56.99 | 316 | 38.50 | 45.23 | 47.68 | 45.58 | |||
11. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:58.45 | 309 | 40.30 | 45.91 | 46.36 | 45.88 | |||
12. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:58.54 | 308 | 41.26 | 45.49 | 46.10 | 45.69 | |||
13. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 3:02.08 | 291 | 41.31 | 47.07 | 48.66 | 45.04 | |||
14. | Krężel Bartłomiej | 02 | Ikar Mielec | 3:02.21 | 290 | 42.41 | 46.60 | 47.25 | 45.95 | |||
15. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:06.40 | 271 | 43.31 | 47.99 | 48.11 | 46.99 | |||
16. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 3:07.28 | 267 | 41.77 | 47.11 | 48.86 | 49.54 | |||
17. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 3:07.41 | 266 | 42.81 | 48.37 | 49.29 | 46.94 | |||
18. | Torba Bartosz | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 3:07.44 | 266 | 41.27 | 48.11 | 49.23 | 48.83 | |||
19. | Jaskot Jakub | 02 | Bobry Dębica | 3:08.31 | 263 | 41.03 | 48.78 | 50.41 | 48.09 | |||
20. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:10.70 | 253 | 43.93 | 49.27 | 51.03 | 46.47 | |||
21. | Cielontko Jakub | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 3:11.71 | 249 | 42.82 | 47.93 | 50.36 | 50.60 | |||
22. | Rakoczy Łukasz | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:12.74 | 245 | 43.64 | 50.44 | 50.27 | 48.39 | |||
23. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 3:14.94 | 237 | 44.13 | 50.19 | 50.73 | 49.89 | |||
24. | Brania Radosław | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:15.27 | 235 | 44.14 | 49.85 | 51.06 | 50.22 | |||
25. | Kolecek Dominik | 02 | Vega Dobrodzień | 3:17.23 | 229 | 45.35 | 50.86 | 50.88 | 50.14 | |||
26. | Psik Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:22.90 | 210 | 47.07 | 52.80 | 52.24 | 50.79 | |||
27. | Dygoń Jan | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:23.25 | 209 | 46.88 | 52.01 | 52.56 | 51.80 | |||
28. | Orłowski Jakub | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 3:23.73 | 207 | 46.47 | 52.40 | 53.37 | 51.49 | |||
29. | Klimek Jakub | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 3:28.95 | 192 | 47.56 | 53.97 | 54.41 | 53.01 | |||
30. | Bolisęga Janusz | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:30.92 | 187 | 47.90 | 54.50 | 56.12 | 52.40 | |||
31. | Kłosek Krystian | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 3:43.09 | 158 | 50.04 | 56.26 | 58.98 | 57.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21/6/2015 - 12:19 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:09.49 | 502 | 33.77 | 35.72 | |||
2. | Szerszen Natalia | 02 | Gryf Debica | 1:09.60 | 499 | 34.03 | 35.57 | |||
3. | Modrzejewska Magdalena | 02 | Unia Racibórz | 1:10.42 | 482 | 33.82 | 36.60 | |||
4. | Idzikowska Alicja | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 1:10.70 | 476 | 34.04 | 36.66 | |||
5. | Garula Wiktoria | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.68 | 457 | 34.81 | 36.87 | |||
6. | Amerek Daria | 02 | MOS Katowice | 1:14.27 | 411 | 35.68 | 38.59 | |||
7. | Fusiara Natalia | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:15.41 | 392 | 37.09 | 38.32 | |||
8. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:15.59 | 390 | 36.65 | 38.94 | |||
9. | Fuks Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:16.45 | 377 | 37.31 | 39.14 | |||
10. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.24 | 365 | 37.52 | 39.72 | |||
11. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 1:17.37 | 363 | 37.74 | 39.63 | |||
12. | Nogieć Aleksandra | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.41 | 363 | 37.75 | 39.66 | |||
13. | Jędrzejczyk Julia | 02 | Delfinek Bytom | 1:18.24 | 351 | 37.57 | 40.67 | |||
14. | Tomera Roksana | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:19.07 | 340 | 37.98 | 41.09 | |||
15. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:19.15 | 339 | 38.70 | 40.45 | |||
16. | Pomorska Maja | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:19.96 | 329 | 38.98 | 40.98 | |||
17. | Bis Aleksandra | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:20.41 | 324 | 39.81 | 40.60 | |||
18. | Tartas Aleksandra | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:20.58 | 321 | 38.70 | 41.88 | |||
19. | Urban Martyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.20 | 314 | 39.67 | 41.53 | |||
20. | Chwiałkowska Roksana | 02 | Victoria Racibórz | 1:21.41 | 312 | 39.97 | 41.44 | |||
21. | Masłoń Karolina | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:21.84 | 307 | 39.30 | 42.54 | |||
22. | Wiazicka Aleksandra | 02 | Gryf Debica | 1:21.89 | 306 | 40.71 | 41.18 | |||
23. | Strugała Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:22.34 | 301 | 40.62 | 41.72 | |||
24. | Swiatek Joanna | 02 | Gryf Debica | 1:23.75 | 286 | 41.82 | 41.93 | |||
25. | Darłak Julia | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.50 | 279 | 41.76 | 42.74 | |||
26. | Madycka Marcelina | 02 | Ikar Mielec | 1:25.96 | 265 | 41.90 | 44.06 | |||
27. | Wyka Wiktoria | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:26.12 | 263 | 42.21 | 43.91 | |||
28. | Góra Oliwia | 02 | MOSM Tychy | 1:26.47 | 260 | 42.07 | 44.40 | |||
29. | Kata Natalia | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:27.08 | 255 | 43.12 | 43.96 | |||
30. | Szołtysek Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 1:27.18 | 254 | 41.73 | 45.45 | |||
31. | Gacka Nikola | 02 | MOSM Tychy | 1:28.17 | 245 | 43.01 | 45.16 | |||
32. | Wojtowicz Matylda | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:29.50 | 234 | 43.30 | 46.20 | |||
33. | Grzesiak Zuzanna | 02 | Ikar Mielec | 1:31.03 | 223 | 43.60 | 47.43 | |||
34. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:33.13 | 208 | 46.03 | 47.10 | |||
35. | Knapik Zuzanna | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:38.05 | 178 | 46.96 | 51.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21/6/2015 - 12:32 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Górka Łukasz | 02 | Delfinek Bytom | 1:07.54 | 380 | 32.87 | 34.67 | |||
2. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 1:08.65 | 362 | 33.03 | 35.62 | |||
3. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:11.40 | 322 | 35.02 | 36.38 | |||
4. | Alencynowicz Maciej | 02 | Ósemka Oświęcim | 1:11.53 | 320 | 34.13 | 37.40 | |||
5. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.23 | 311 | 35.70 | 36.53 | |||
6. | Bubak Dawid | 02 | Victoria Racibórz | 1:12.41 | 308 | 35.15 | 37.26 | |||
7. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 1:12.53 | 307 | 35.26 | 37.27 | |||
8. | Wituszyńki Jakub | 02 | Victoria Racibórz | 1:12.98 | 301 | 35.04 | 37.94 | |||
9. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:14.53 | 283 | 37.01 | 37.52 | |||
10. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:14.62 | 282 | 36.83 | 37.79 | |||
11. | Szremski Michał | 02 | Victoria Racibórz | 1:14.97 | 278 | 35.86 | 39.11 | |||
12. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 1:15.16 | 276 | 36.87 | 38.29 | |||
13. | Czajka Michał | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:15.33 | 274 | 36.28 | 39.05 | |||
14. | Szewc Bartłomiej | 02 | Bobry Dębica | 1:15.85 | 268 | 37.26 | 38.59 | |||
15. | Ryba Michał | 02 | Aligator Gorzyce | 1:15.88 | 268 | 37.53 | 38.35 | |||
16. | Moryl Wojciech | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:17.06 | 256 | 37.65 | 39.41 | |||
17. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:17.59 | 250 | 38.54 | 39.05 | |||
18. | Sendacki Jakub | 02 | MOSM Tychy | 1:19.95 | 229 | 39.18 | 40.77 | |||
19. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:20.57 | 224 | 40.03 | 40.54 | |||
20. | Rubik Mikołaj | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:20.67 | 223 | 39.54 | 41.13 | |||
21. | Grabowski Maciej | 02 | Bobry Dębica | 1:20.77 | 222 | 39.50 | 41.27 | |||
22. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:21.03 | 220 | 39.31 | 41.72 | |||
23. | Bereś Jan | 02 | Bobry Dębica | 1:21.45 | 216 | |||||
24. | Majka Maksymilian | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:21.50 | 216 | 40.15 | 41.35 | |||
25. | Torba Bartosz | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:21.54 | 216 | 39.92 | 41.62 | |||
26. | Krężel Bartłomiej | 02 | Ikar Mielec | 1:21.93 | 213 | 40.71 | 41.22 | |||
27. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 1:22.26 | 210 | |||||
28. | Janik Beniamin | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:23.41 | 201 | 41.29 | 42.12 | |||
29. | Dygoń Jan | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.64 | 200 | 41.73 | 41.91 | |||
30. | Mielec Wiktor | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:24.32 | 195 | 41.88 | 42.44 | |||
31. | Jainta Adrian | 02 | Vega Dobrodzień | 1:24.82 | 192 | 42.08 | 42.74 | |||
32. | Pawlik Kacper | 02 | MOSM Tychy | 1:25.54 | 187 | 42.20 | 43.34 | |||
33. | Kolecek Dominik | 02 | Vega Dobrodzień | 1:25.67 | 186 | 42.42 | 43.25 | |||
34. | Psik Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:27.65 | 174 | 43.88 | 43.77 | |||
35. | Susek Mikołaj | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:30.23 | 159 | 43.66 | 46.57 | |||
36. | Kochanowicz Krystian | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:30.32 | 159 | 43.61 | 46.71 | |||
37. | Kasprzak Grzegorz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.93 | 141 | 46.40 | 47.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21/6/2015 - 12:45 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:36.05 | 492 | 34.61 | 38.99 | 47.14 | 35.31 | ||||
2. | Garula Wiktoria | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 2:37.21 | 481 | 33.42 | 39.95 | 47.34 | 36.50 | ||||
3. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 2:38.75 | 467 | 35.60 | 41.97 | 44.89 | 36.29 | ||||
4. | Zarembik Katarzyna | 02 | Victoria Racibórz | 2:38.92 | 465 | 34.36 | 41.03 | 48.68 | 34.85 | ||||
5. | Kasprzyk Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:39.12 | 464 | 35.22 | 41.16 | 47.86 | 34.88 | ||||
6. | Sroczyńska Julia | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:40.60 | 451 | 34.64 | 42.07 | 46.75 | 37.14 | ||||
7. | Bura Julia | 02 | Aligator Gorzyce | 2:41.26 | 445 | 36.63 | 41.37 | 45.45 | 37.81 | ||||
8. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:41.80 | 441 | 35.61 | 42.58 | 47.05 | 36.56 | ||||
9. | Niemczyk Wiktoria | 02 | MOS Katowice | 2:42.44 | 436 | 35.03 | 42.95 | 48.91 | 35.55 | ||||
10. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:42.72 | 434 | 35.50 | 42.22 | 47.50 | 37.50 | ||||
11. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 2:43.71 | 426 | 35.91 | 42.39 | 48.15 | 37.26 | ||||
12. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:44.26 | 421 | 35.34 | 43.37 | 49.19 | 36.36 | ||||
13. | Drażyk Natalia | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:44.64 | 419 | 35.77 | 41.79 | 49.14 | 37.94 | ||||
Karczmarzyk Anna | 02 | Górnik Radlin | 2:44.64 | 419 | 33.76 | 42.19 | 48.55 | 40.14 | |||||
15. | Wojtasik Anita | 02 | Aligator Gorzyce | 2:46.01 | 408 | 36.75 | 43.27 | 50.30 | 35.69 | ||||
Kapcińska Maja | 02 | UKP Ruda Śląska | 2:46.01 | 408 | 35.57 | 41.78 | 49.52 | 39.14 | |||||
17. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:46.39 | 405 | 37.43 | 40.33 | 50.40 | 38.23 | ||||
18. | Fuks Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:46.50 | 405 | 35.52 | 43.00 | 50.33 | 37.65 | ||||
19. | Szydłowska Patrycja | 02 | Ikar Mielec | 2:48.00 | 394 | 35.96 | 42.57 | 52.57 | 36.90 | ||||
20. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 2:48.67 | 389 | 36.30 | 41.48 | 52.05 | 38.84 | ||||
21. | Modrzejewska Magdalena | 02 | Unia Racibórz | 2:49.02 | 387 | 38.18 | 43.48 | 48.66 | 38.70 | ||||
22. | Rzany Wiktoria | 02 | Gryf Debica | 2:50.14 | 379 | 36.59 | 44.32 | 47.97 | 41.26 | ||||
23. | Okaj Martyna | 02 | MOS Katowice | 2:50.35 | 378 | 37.62 | 43.98 | 49.04 | 39.71 | ||||
24. | Bis Aleksandra | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:50.67 | 376 | 36.20 | 43.67 | 51.74 | 39.06 | ||||
25. | Nogieć Aleksandra | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:51.51 | 370 | 38.37 | 43.46 | 52.73 | 36.95 | ||||
26. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:51.71 | 369 | 42.25 | 43.78 | 46.94 | 38.74 | ||||
27. | Kot Anna | 02 | Vega Dobrodzień | 2:52.16 | 366 | 37.40 | 44.68 | 52.13 | 37.95 | ||||
28. | Walczyk Martyna | 02 | MOSM Tychy | 2:53.50 | 358 | 38.45 | 47.99 | 47.60 | 39.46 | ||||
29. | Krasnodębska Małgorzata | 02 | MOS Katowice | 2:53.65 | 357 | 36.38 | 45.30 | 52.57 | 39.40 | ||||
30. | Kapela Anna | 02 | Victoria Kozy | 2:55.64 | 345 | 40.30 | 43.27 | 51.39 | 40.68 | ||||
31. | Kaleta Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:56.34 | 341 | 37.82 | 45.52 | 52.60 | 40.40 | ||||
32. | Furtak Wiktoria | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:56.42 | 340 | 36.86 | 46.11 | 52.71 | 40.74 | ||||
33. | Bartnik Weronika | 02 | Bobry Dębica | 2:58.74 | 327 | 40.61 | 47.27 | 50.66 | 40.20 | ||||
34. | Szymańska Weronika | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:59.00 | 326 | 40.48 | 48.96 | 47.85 | 41.71 | ||||
35. | Duda Dominika | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:59.26 | 324 | 39.02 | 48.06 | 50.74 | 41.44 | ||||
36. | Gancarz Natalia | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:59.64 | 322 | 41.25 | 46.48 | 49.82 | 42.09 | ||||
37. | Sikora Marta | 02 | Delfinek Bytom | 3:02.64 | 306 | 40.48 | 45.54 | 54.71 | 41.91 | ||||
38. | Przeniosło Julia | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 3:04.81 | 296 | 41.00 | 44.98 | 54.02 | 44.81 | ||||
39. | Góra Oliwia | 02 | MOSM Tychy | 3:06.03 | 290 | 39.19 | 48.21 | 56.73 | 41.90 | ||||
40. | Michalak Laura | 02 | MOSM Tychy | 3:06.61 | 287 | 44.20 | 46.12 | 56.52 | 39.77 | ||||
41. | Iwanicka Anita | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:07.23 | 284 | 44.10 | 47.29 | 53.36 | 42.48 | ||||
42. | Szkoda Klaudia | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 3:11.81 | 264 | 43.04 | 47.06 | 58.86 | 42.85 | ||||
43. | Midur Aleksandra | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:14.18 | 255 | 45.24 | 50.22 | 55.14 | 43.58 | ||||
44. | Kolasa Wera | 02 | Ósemka Oświęcim | 3:30.97 | 199 | 49.49 | 52.37 | 59.71 | 49.40 | ||||
DYSKW. | Jędrzejczyk Julia | 02 | Delfinek Bytom | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 13:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21/6/2015 - 13:09 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:23.38 | 447 | 31.63 | 36.87 | 40.84 | 34.04 | |||
2. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:24.48 | 436 | 31.46 | 36.85 | 42.29 | 33.88 | |||
3. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 2:24.70 | 434 | 31.05 | 37.12 | 43.87 | 32.66 | |||
4. | Labak Krystian | 02 | Ikar Mielec | 2:32.87 | 368 | 33.15 | 39.04 | 45.18 | 35.50 | |||
5. | Litewczuk Mateusz | 02 | MOSM Tychy | 2:33.63 | 363 | 32.55 | 40.88 | 43.96 | 36.24 | |||
6. | Szojda Paweł | 02 | MOSM Tychy | 2:36.51 | 343 | 34.33 | 40.50 | 45.72 | 35.96 | |||
7. | Wiekiera Dawid | 02 | MOSM Tychy | 2:37.36 | 338 | 35.47 | 42.51 | 44.09 | 35.29 | |||
8. | Holeczek Jakub | 02 | Delfinek Bytom | 2:37.97 | 334 | 34.41 | 42.06 | 45.03 | 36.47 | |||
9. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:39.75 | 323 | 33.60 | 39.58 | 48.69 | 37.88 | |||
10. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:41.52 | 312 | 35.27 | 41.18 | 48.76 | 36.31 | |||
11. | Podlasek Adrian | 02 | Victoria Racibórz | 2:41.70 | 311 | 35.26 | 43.43 | 46.65 | 36.36 | |||
12. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:41.82 | 310 | 36.44 | 41.75 | 46.79 | 36.84 | |||
13. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:43.35 | 302 | 34.40 | 42.84 | 50.91 | 35.20 | |||
14. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:44.77 | 294 | 36.04 | 42.43 | 48.06 | 38.24 | |||
15. | Stańczyk Jarema | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:45.21 | 292 | 37.48 | 43.44 | 47.50 | 36.79 | |||
16. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 2:45.65 | 289 | 35.11 | 43.75 | 48.08 | 38.71 | |||
17. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:47.66 | 279 | 34.23 | 45.53 | 50.34 | 37.56 | |||
18. | Matyjasek Maciej | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:47.83 | 278 | 36.40 | 44.29 | 49.68 | 37.46 | |||
19. | Płatek Maciej | 02 | Ósemka Oświęcim | 2:47.91 | 278 | 38.28 | 42.60 | 50.50 | 36.53 | |||
20. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:49.00 | 272 | 37.80 | 41.08 | 50.03 | 40.09 | |||
21. | Szewc Bartłomiej | 02 | Bobry Dębica | 2:50.96 | 263 | 37.14 | 42.03 | 51.46 | 40.33 | |||
22. | Brania Radosław | 02 | Ósemka Oświęcim | 2:51.51 | 261 | 35.86 | 46.45 | 49.03 | 40.17 | |||
23. | Adamek Krzysztof | 02 | Delfinek Bytom | 2:51.57 | 260 | 36.39 | 42.29 | 54.43 | 38.46 | |||
24. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:53.24 | 253 | 37.92 | 46.11 | 51.89 | 37.32 | |||
25. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:53.89 | 250 | 40.23 | 45.61 | 49.15 | 38.90 | |||
26. | Walter Alan | 02 | MOSM Tychy | 2:53.97 | 250 | 37.55 | 45.31 | 50.98 | 40.13 | |||
27. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 2:56.13 | 241 | 40.62 | 41.74 | 53.91 | 39.86 | |||
28. | Cielontko Jakub | 02 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:56.58 | 239 | 40.71 | 44.63 | 50.02 | 41.22 | |||
29. | Golik Leonard | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:57.03 | 237 | 38.41 | 43.21 | 56.92 | 38.49 | |||
30. | Komenda Kajetan | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:59.57 | 227 | 38.45 | 45.75 | 55.97 | 39.40 | |||
31. | Orłowski Jakub | 02 | MOS Dąbrowa Grn. | 3:03.87 | 211 | 42.34 | 47.20 | 53.38 | 40.95 | |||
32. | Janik Beniamin | 02 | Motyl MOSiR St. Wola | 3:10.51 | 190 | 44.84 | 46.20 | 58.87 | 40.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21/6/2015 - 13:29 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Victoria Racibórz 1 | Victoria Racibórz | 1:52.06 | 411 |
Bubak Dawid Żyła Rafał | 02 02 | 28.60 27.47 | Wituszyńki Jakub Lesik Jarosław | 02 02 | +0,65 | 29.06 26.93 |
2. | Manta Kochłowice Ruda Śl. 1 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:56.51 | 366 |
Szymczak Patrycja Nocoń Dominika | 02 02 | 28.89 30.21 | Kijek Wiktor Kowalczyk Dawid | 02 02 | +0,55 | 27.00 30.41 |
3. | Wodnik Siemianowice Śl. 3 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:56.86 | 362 |
Bartosiewicz Remigiusz Komenda Kajetan | 02 02 | 29.69 30.69 | Szynawa Wiktor Sieradzki Kamil | 02 02 | +0,68 | 29.00 27.48 |
4. | Victoria Racibórz 2 | Victoria Racibórz | 1:57.67 | 355 |
Szremski Michał Zarembik Katarzyna | 02 02 | 30.18 29.93 | Podlasek Adrian Stuchly Piotr | 02 02 | +0,58 | 29.07 28.49 |
5. | Delfinek Bytom 1 | Delfinek Bytom | 1:58.14 | 351 |
Holeczek Jakub Kubik Szymon | 02 02 | 29.92 28.34 | Adamek Krzysztof Górka Łukasz | 02 02 | +0,32 | 31.46 28.42 |
6. | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 1:59.00 | 343 |
Labak Krystian Cerlich Oliwia | 02 02 | 29.28 31.11 | Magda Patryk Książnicki Dawid | 02 02 | +0,59 | 30.23 28.38 |
7. | VICTORIA 1 | Victoria Kozy | 1:59.03 | 343 |
Koczur Julia Kapela Anna | 02 02 | 30.61 32.39 | Gałuszka Bruno Kozieł Mikołaj | 02 02 | +0,37 | 29.82 26.21 |
8. | Aligator Gorzyce 1 | Aligator Gorzyce | 1:59.18 | 342 |
Zając Mateusz Pluta Emilia | 02 02 | 28.74 30.44 | Ryba Michał Bura Julia | 02 02 | +0,61 | 29.17 30.83 |
9. | Galicja 1 | SMS Galicja Kraków | 1:59.44 | 339 |
Król Wiktoria Pniak Bartosz | 02 02 | +0,96 +0,35 | 30.06 30.64 | Miłek Marcelina Augustyn Jan | 02 02 | +0,28 +0,06 | 30.84 27.90 |
10. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:02.29 | 316 |
Alencynowicz Maciej Rakoczy Łukasz | 02 02 | +0,88 +0,72 | 27.96 31.08 | Tomera Roksana Płatek Maciej | 02 02 | +0,61 +0,07 | 31.72 31.53 |
11. | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 2:02.68 | 313 |
Szojda Paweł Wiekiera Dawid | 02 02 | +0,76 +0,61 | 31.37 30.31 | Sendacki Jakub Litewczuk Mateusz | 02 02 | +0,23 +0,62 | 31.59 29.41 |
12. | Motyl MOSiR St. Wola 1 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:03.21 | 309 |
Zadworna Anna Sroczyńska Julia | 02 02 | +0,80 +0,64 | 30.73 30.67 | Torba Bartosz Golik Leonard | 02 02 | +0,44 +0,40 | 31.34 30.47 |
13. | Galicja 2 | SMS Galicja Kraków | 2:04.16 | 302 |
Spórna Weronika Pomorska Maja | 02 02 | +0,84 +0,31 | 31.56 31.40 | Krzysztyński Jan Czajka Michał | 02 02 | +0,41 +0,47 | 30.85 30.35 |
14. | Górnik Sosnowiec 1 | Górnik Sosnowiec | 2:05.91 | 290 |
Kasprzyk Wiktoria Herisz Jakub | 02 02 | +0,81 +0,68 | 30.66 31.64 | Gała Kornel Majka Maksymilian | 02 02 | +0,49 +0,38 | 31.71 31.90 |
15. | Bobry Dębica 1 | Bobry Dębica | 2:05.97 | 289 |
Grabowski Maciej Goździaszek Krystian | 02 02 | +0,60 | 32.18 30.81 | Bereś Jan Kałuża Jakub | 02 02 | +0,32 +0,06 | 31.96 31.02 |
16. | Wodnik Siemianowice Śl. 4 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:06.03 | 289 |
Pawłowski Eryk Fuks Emilia | 02 02 | +0,66 +0,50 | 31.80 31.44 | Krosta Emilia Tartas Aleksandra | 02 02 | +0,70 +0,73 | 31.53 31.26 |
17. | TKKF Szczygłowice Knurów 1 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:06.19 | 288 |
Idzikowska Alicja Szołtysek Karolina | 02 02 | +0,78 | 28.66 34.01 | Furtak Wiktoria Kaleta Karolina | 02 02 | +0,62 +0,55 | 31.19 32.33 |
18. | MOS Katowice 1 | MOS Katowice | 2:07.60 | 278 |
Amerek Daria Krasnodębska Małgorzata | 02 02 | +0,80 +0,45 | 30.91 32.73 | Okaj Martyna Niemczyk Wiktoria | 02 02 | +0,59 +0,68 | 33.28 30.68 |
19. | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 2:07.76 | 277 |
Szydłowska Patrycja Krężel Bartłomiej | 02 02 | +0,45 | 31.88 33.18 | Kużdżał Mikołaj Strugała Oliwia | 02 02 | +0,51 +0,54 | 31.70 31.00 |
20. | Motyl MOSiR St. Wola 2 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:08.29 | 274 |
Fusiara Natalia Kata Natalia | 02 02 | +0,80 +0,48 | 32.15 31.80 | Bis Aleksandra Klimek Jakub | 02 02 | +0,54 | 33.17 31.17 |
21. | MMKS Kędzierzyn-Koźle 1 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:08.70 | 271 |
Cielontko Jakub Stańczyk Jarema | 02 02 | +0,71 +0,51 | 33.48 31.93 | Moryl Wojciech Matyjasek Maciej | 02 02 | +0,58 +0,64 | 31.86 31.43 |
22. | Vega Dobrodzień 1 | Vega Dobrodzień | 2:09.50 | 266 |
Kolecek Dominik Kot Anna | 02 02 | +0,89 +0,86 | 33.20 32.76 | Jainta Adrian Spik Vanessa | 02 02 | +0,65 +0,59 | 32.57 30.97 |
23. | Gryf Debica 1 | Gryf Debica | 2:10.35 | 261 |
Szerszen Natalia Wiazicka Aleksandra | 02 02 | +0,79 +0,30 | 33.97 33.50 | Rzany Wiktoria Swiatek Joanna | 02 02 | +0,24 +0,59 | 31.91 30.97 |
24. | Akamemia Sportu Progres (1) | Siemacha ASP Kraków | 2:10.48 | 260 |
Raźna Aleksandra Stankiewicz Kacper | 02 02 | 32.42 30.90 | Jędrszczyk Kacper Dygoń Jan | 02 02 | +0,27 | 33.14 34.02 |
25. | MOSM Tychy 2 | MOSM Tychy | 2:11.39 | 255 |
Walczyk Martyna Pawlik Kacper | 02 02 | +0,87 +0,62 | 34.08 32.99 | Michalak Laura Walter Alan | 02 02 | +0,27 +0,28 | 32.51 31.81 |
26. | Galicja 3 | SMS Galicja Kraków | 2:12.51 | 248 |
Mielec Wiktor Psik Robert | 02 02 | +0,75 +0,08 | 32.94 34.23 | Nogieć Aleksandra Czajkowski Mateusz | 02 02 | +0,55 +0,14 | 32.96 32.38 |
27. | Bobry Dębica 2 | Bobry Dębica | 2:15.26 | 234 |
Szewc Bartłomiej Maciaszek Rafał | 02 02 | +0,49 +0,28 | 33.31 32.70 | Jaskot Jakub Bartnik Weronika | 02 02 | +0,40 | 37.06 32.19 |
28. | MOS Dąbrowa Grn. 1 | MOS Dąbrowa Grn. | 2:15.41 | 233 |
Szkoda Klaudia Masłoń Karolina | 02 02 | +1,00 +0,71 | 34.87 34.92 | Susek Mikołaj Garula Wiktoria | 02 02 | +0,39 +0,47 | 35.33 30.29 |
29. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:17.15 | 224 |
Brania Radosław Żak Anna | 02 02 | +0,89 +0,74 | 32.66 33.66 | Wojtowicz Matylda Iwanicka Anita | 02 02 | +0,71 +0,70 | 35.52 35.31 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |