V Mityng Pływacki Szukamy Talentów Herby, 17/4/2016 |
1 - Mityng Pływacki Szukamy Talentów BLOK I | 17/4/2016 - 9:30 |
Konkurencja 1 17/4/2016 - 9:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko-Biała | 18.54 | 187 | |||
2. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 18.72 | 182 | |||
3. | Jakubczyk Natalia | 08 | Huragan Sosnowiec | 20.65 | 136 | |||
4. | Góral Michalina | 08 | Jedynka Łazy | 20.92 | 130 | |||
5. | Solich Martyna | 08 | Vega Dobrodzień | 21.87 | 114 | |||
6. | Stachowicz Maja | 08 | Huragan Sosnowiec | 22.33 | 107 | |||
7. | Siejka Weronika | 08 | Neptun Świdnica | 22.59 | 103 | |||
8. | Bejster Aleksandra | 08 | Neptun Świdnica | 23.04 | 97 | |||
9. | Dakowicz Lena | 09 | Piątka Kraków | 24.58 | 80 | |||
10. | Bocheńska Zofia | 08 | Jedynka Łazy | 27.27 | 59 | |||
11. | Ciura Anna | 08 | Swim Team Częstochowa | 28.54 | 51 | |||
12. | Chowaniec Wiktoria | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 28.55 | 51 | |||
13. | Dąbrowska Maja | 08 | Jedynka Łazy | 28.65 | 50 | |||
14. | Lutak Ewa | 08 | Delfin Kłobuck | 28.91 | 49 | |||
15. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 28.98 | 49 | |||
16. | Głowacka Julia | 08 | Delfin Piotrków Tryb. | 30.25 | 43 | |||
17. | Burzyńska Apolonia | 08 | Delfin Kłobuck | 30.65 | 41 | |||
18. | Wieczorek Maria | 09 | Orka Herby | 30.82 | 40 | |||
19. | Filejska Emilia | 09 | Delfinek Częstochowa | 32.03 | 36 | |||
20. | Czajkowska Wiktoria | 08 | Delfin Kłobuck | 34.66 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/4/2016 - 9:35 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pergół Igor | 08 | Salmo Żory | 19.18 | 107 | |||
2. | Słota Wojciech | 08 | Huragan Sosnowiec | 19.23 | 107 | |||
3. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 20.76 | 85 | |||
4. | Mietelski Wiktor | 08 | Pirania Częstochowa | 20.88 | 83 | |||
5. | Pińczak Mateusz | 08 | Huragan Sosnowiec | 21.14 | 80 | |||
6. | Chowaniec Szymon | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 21.27 | 79 | |||
7. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 21.34 | 78 | |||
8. | Saj Radosław | 08 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 21.51 | 76 | |||
9. | Radzioch Konrad | 08 | Delfin Kłobuck | 22.82 | 64 | |||
10. | Wieczorek Kacper | 08 | Pirania Częstochowa | 22.86 | 63 | |||
11. | Cichoń Wiktor | 09 | Delfin Kłobuck | 23.19 | 61 | |||
12. | Katarzyński Jakub | 08 | Pałac Młodzieży Katowice | 23.29 | 60 | |||
13. | Żak Igor | 08 | Delfin Kłobuck | 23.31 | 60 | |||
14. | Milanowski Michał | 08 | Aquatica Pawłowice | 24.15 | 54 | |||
15. | Widawski Jakub | 09 | Jedynka Łazy | 26.16 | 42 | |||
16. | Wróbel Maciej | 08 | Delfin Kłobuck | 26.76 | 39 | |||
17. | Błaszczyk Olaf | 09 | Jedynka Łazy | 27.26 | 37 | |||
18. | Pasieka Miłosz | 08 | Orka Herby | 28.60 | 32 | |||
19. | Żurawski Maciej | 08 | Delfin Kłobuck | 30.09 | 27 | |||
20. | Domagała Krystian | 08 | Delfin Kłobuck | 32.07 | 23 | |||
21. | Centkowski Szymon | 08 | Delfin Kłobuck | 34.20 | 19 | |||
22. | Borecki Mikołaj | 08 | Delfin Kłobuck | 34.39 | 18 | |||
23. | Marciniak Amadeusz | 09 | Pirania Częstochowa | 34.52 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/4/2016 - 9:41 | Dziewcząt, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 2:08.35 | 642 | 28.87 | 32.06 | 33.71 | 33.71 | |||
2. | Wróbel Julia | 03 | Iskra Konin | 2:14.88 | 554 | 29.89 | 33.82 | 35.46 | 35.71 | |||
3. | Urbaniak Dominika | 03 | UKS 190 Łódź | 2:14.90 | 553 | 31.21 | 33.94 | 35.81 | 33.94 | |||
4. | Haładyn Karolina | 03 | UKS 190 Łódź | 2:19.67 | 498 | 32.84 | 35.11 | 36.16 | 35.56 | |||
5. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:21.20 | 482 | 31.49 | 35.53 | 37.63 | 36.55 | |||
6. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:25.28 | 443 | 33.02 | 37.50 | 38.10 | 36.66 | |||
7. | Kantecka Julia | 03 | Oceanik Ostrzeszów | 2:25.35 | 442 | 32.88 | 37.23 | 39.37 | 35.87 | |||
8. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:26.32 | 433 | 33.61 | 37.43 | 38.52 | 36.76 | |||
9. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 2:27.99 | 419 | 33.83 | 37.45 | 39.09 | 37.62 | |||
10. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:28.06 | 418 | 34.04 | 37.89 | 38.66 | 37.47 | |||
11. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 2:28.81 | 412 | 33.40 | 37.51 | 38.98 | 38.92 | |||
12. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:31.17 | 393 | 34.68 | 38.67 | 39.55 | 38.27 | |||
13. | Kucharska Aleksandra | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:44.92 | 303 | 36.43 | 40.94 | 43.74 | 43.81 | |||
14. | Derda Natalia | 03 | Delfin Kłobuck | 2:57.09 | 244 | 36.97 | 43.95 | 47.88 | 48.29 | |||
15. | Kowalczyk Oliwia | 03 | Oceanik Ostrzeszów | 2:57.94 | 241 | 37.91 | 44.34 | 47.79 | 47.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/4/2016 - 9:55 | Chłopców, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 2:07.10 | 477 | 29.09 | 32.63 | 33.29 | 32.09 | |||
2. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:13.22 | 415 | 30.90 | 33.82 | 34.66 | 33.84 | |||
3. | Hyckowski Paweł | 03 | Rekin Świebodzice | 2:14.70 | 401 | 31.28 | 34.10 | 34.69 | 34.63 | |||
4. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:19.45 | 361 | 31.51 | 35.73 | 36.66 | 35.55 | |||
5. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:26.86 | 309 | 32.81 | 37.56 | 38.77 | 37.72 | |||
6. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:28.65 | 298 | 33.21 | 38.07 | 38.79 | 38.58 | |||
7. | Wacławek Mateusz | 03 | Sukces Chorzów | 2:37.83 | 249 | 35.05 | 40.44 | 41.98 | 40.36 | |||
8. | Worobiec Daniel | 03 | Neptun Świdnica | 2:40.22 | 238 | 36.39 | 42.75 | 42.59 | 38.49 | |||
9. | Gosławski Filip | 03 | Delfin Kłobuck | 2:42.16 | 230 | 33.82 | 41.26 | 44.89 | 42.19 | |||
10. | Janiszewski Mikołaj | 03 | Oceanik Ostrzeszów | 2:46.31 | 213 | 35.69 | 41.42 | 43.56 | 45.64 | |||
11. | Hutny Hubert | 03 | Delfin Kłobuck | 2:59.01 | 171 | 36.73 | 45.58 | 48.64 | 48.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/4/2016 - 10:06 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko-Biała | 21.94 | 166 | |||
2. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 23.34 | 138 | |||
3. | Stachowicz Maja | 08 | Huragan Sosnowiec | 23.85 | 129 | |||
4. | Jakubczyk Natalia | 08 | Huragan Sosnowiec | 24.16 | 125 | |||
5. | Solich Martyna | 08 | Vega Dobrodzień | 24.43 | 120 | |||
6. | Góral Michalina | 08 | Jedynka Łazy | 24.48 | 120 | |||
7. | Bocheńska Zofia | 08 | Jedynka Łazy | 24.90 | 114 | |||
8. | Bejster Aleksandra | 08 | Neptun Świdnica | 26.19 | 98 | |||
9. | Kostańczyk Kaja | 09 | Jedynka Łazy | 26.89 | 90 | |||
10. | Siejka Weronika | 08 | Neptun Świdnica | 27.39 | 85 | |||
11. | Burzyńska Apolonia | 08 | Delfin Kłobuck | 27.68 | 83 | |||
12. | Dąbrowska Maja | 08 | Jedynka Łazy | 28.51 | 76 | |||
13. | Dakowicz Lena | 09 | Piątka Kraków | 28.63 | 75 | |||
14. | Ciura Anna | 08 | Swim Team Częstochowa | 29.69 | 67 | |||
15. | Chowaniec Wiktoria | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.74 | 60 | |||
16. | Filejska Emilia | 09 | Delfinek Częstochowa | 31.02 | 59 | |||
17. | Głowacka Julia | 08 | Delfin Piotrków Tryb. | 31.29 | 57 | |||
18. | Lutak Ewa | 08 | Delfin Kłobuck | 32.34 | 52 | |||
19. | Czajkowska Wiktoria | 08 | Delfin Kłobuck | 34.91 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/4/2016 - 10:11 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 22.96 | 91 | ||||
2. | Słota Wojciech | 08 | Huragan Sosnowiec | 23.14 | 89 | ||||
3. | Pergół Igor | 08 | Salmo Żory | 24.25 | 77 | ||||
4. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 25.57 | 66 | ||||
5. | Saj Radosław | 08 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 25.69 | 65 | ||||
6. | Radzioch Konrad | 08 | Delfin Kłobuck | 25.74 | 65 | ||||
7. | Milanowski Michał | 08 | Aquatica Pawłowice | 25.76 | 65 | ||||
8. | Chowaniec Szymon | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 25.88 | 64 | ||||
9. | Pińczak Mateusz | 08 | Huragan Sosnowiec | 26.62 | 58 | ||||
10. | Mietelski Wiktor | 08 | Pirania Częstochowa | 27.45 | 53 | ||||
11. | Pasieka Miłosz | 08 | Orka Herby | 27.59 | 52 | ||||
12. | Cichoń Wiktor | 09 | Delfin Kłobuck | 27.94 | 50 | ||||
13. | Żak Igor | 08 | Delfin Kłobuck | 28.03 | 50 | ||||
14. | Błaszczyk Olaf | 09 | Jedynka Łazy | 28.40 | 48 | ||||
15. | Widawski Jakub | 09 | Jedynka Łazy | 31.82 | 34 | ||||
16. | Marciniak Amadeusz | 09 | Pirania Częstochowa | 31.85 | 34 | ||||
17. | Domagała Krystian | 08 | Delfin Kłobuck | 32.91 | 31 | ||||
18. | Żurawski Maciej | 08 | Delfin Kłobuck | 33.01 | 30 | ||||
19. | Borecki Mikołaj | 08 | Delfin Kłobuck | 33.30 | 30 | ||||
20. | Wróbel Maciej | 08 | Delfin Kłobuck | 34.08 | 28 | ||||
DYSKW. | Wieczorek Kacper | 08 | Pirania Częstochowa | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/4/2016 - 10:17 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:28.21 | 237 | 40.22 | 47.99 | |||
2. | Mężyk Oliwia | 05 | Aquatica Pawłowice | 1:33.56 | 198 | 42.17 | 51.39 | |||
3. | Przybyła Gabriela | 05 | Jedynka Łazy | 1:33.63 | 198 | 42.11 | 51.52 | |||
4. | Matwin Julia | 05 | Delfinek Częstochowa | 1:42.48 | 151 | 47.71 | 54.77 | |||
5. | Kordova Aleksandra | 05 | Delfin Nachod | 1:50.42 | 120 | 50.62 | 59.80 | |||
6. | Grzybek Zofia | 05 | Victoria Kozy | 2:00.11 | 93 | 56.45 | 1:03.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/4/2016 - 10:17 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sokołowska Dominika | 04 | Neptun Świdnica | 1:16.79 | 359 | 35.37 | 41.42 | |||
2. | Bury Martyna | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:19.96 | 318 | 35.60 | 44.36 | |||
3. | Bocian Roksana | 04 | MOSM Tychy | 1:20.29 | 314 | 36.33 | 43.96 | |||
4. | Kisielewska Martyna | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:20.81 | 308 | 37.04 | 43.77 | |||
5. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:22.78 | 287 | 37.48 | 45.30 | |||
6. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:23.43 | 280 | 38.75 | 44.68 | |||
7. | Jojko Julia | 04 | Vega Dobrodzień | 1:24.55 | 269 | 38.65 | 45.90 | |||
8. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:25.27 | 262 | 38.76 | 46.51 | |||
9. | Sobotíková Lucie | 04 | Plavecký klub Zlín | 1:26.92 | 248 | 40.85 | 46.07 | |||
10. | Dzielecka Łucja | 04 | Oceanik Ostrzeszów | 1:27.40 | 243 | 38.98 | 48.42 | |||
11. | Chryplewicz Julia | 04 | Rekin Świebodzice | 1:29.26 | 229 | 40.92 | 48.34 | |||
12. | Zielonka Kaja | 04 | Orka Częstochowa | 1:33.21 | 201 | 41.68 | 51.53 | |||
13. | Całus Barbara | 04 | Pirania Częstochowa | 1:33.83 | 197 | 41.65 | 52.18 | |||
14. | Tomšů Izabela | 04 | Plavecký klub Zlín | 1:42.54 | 151 | 47.93 | 54.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/4/2016 - 10:17 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbaniak Dominika | 03 | UKS 190 Łódź | 1:09.23 | 490 | 32.19 | 37.04 | |||
2. | Macioła Maja | 03 | Rokita Brzeg Dln. | 1:14.12 | 399 | 34.43 | 39.69 | |||
3. | Szymańska Kinga | 03 | Salmo Żory | 1:14.21 | 398 | 34.14 | 40.07 | |||
4. | Krawczyk Nikola | 03 | Jedynka Łazy | 1:14.23 | 398 | 33.71 | 40.52 | |||
5. | Kozanecka Laura | 03 | UKS 190 Łódź | 1:15.37 | 380 | 34.92 | 40.45 | |||
6. | Kantecka Julia | 03 | Oceanik Ostrzeszów | 1:17.64 | 347 | 35.93 | 41.71 | |||
7. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.34 | 338 | 36.31 | 42.03 | |||
8. | Kostrzewska Maria | 03 | UKS 190 Łódź | 1:19.61 | 322 | 37.63 | 41.98 | |||
9. | Serzysko Aleksandra | 03 | Jedynka Łazy | 1:21.98 | 295 | 38.17 | 43.81 | |||
10. | Gieszczyk Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 1:25.95 | 256 | 38.25 | 47.70 | |||
11. | Škrabolová Vanesa | 03 | Plavecký klub Zlín | 1:26.97 | 247 | 38.97 | 48.00 | |||
12. | Gwóźdź Pola | 03 | Sukces Chorzów | 1:38.37 | 171 | 44.41 | 53.96 | |||
13. | Mróz Zuzanna | 03 | Piątka Chorzów | 1:40.72 | 159 | 45.02 | 55.70 | |||
NIE UK. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/4/2016 - 10:36 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:19.29 | 228 | 37.62 | 41.67 | |||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:19.31 | 227 | 36.75 | 42.56 | |||
3. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:20.78 | 215 | 37.97 | 42.81 | |||
4. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 1:20.97 | 214 | 37.86 | 43.11 | |||
5. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 1:25.54 | 181 | 39.13 | 46.41 | |||
6. | Bak Szymon | 05 | Rekin Świebodzice | 1:29.81 | 156 | 41.27 | 48.54 | |||
7. | Skrzypek Oskar | 05 | Piątka Chorzów | 1:31.90 | 146 | 41.94 | 49.96 | |||
8. | Kůstka Lukáš | 05 | Plavecký klub Zlín | 1:32.35 | 144 | 41.28 | 51.07 | |||
9. | Jakeš Václav | 05 | Plavecký klub Zlín | 1:34.61 | 134 | 39.57 | 55.04 | |||
10. | Majewski Mateusz | 05 | Orka Częstochowa | 1:48.26 | 89 | 45.59 | 1:02.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/4/2016 - 10:36 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:14.01 | 280 | 35.15 | 38.86 | ||||
2. | Gołacki Sergiusz | 04 | UKS 190 Łódź | 1:14.23 | 277 | 33.43 | 40.80 | ||||
3. | Giezek Gracjan | 04 | Rekin Świebodzice | 1:22.17 | 204 | 38.50 | 43.67 | ||||
4. | Szczepanik Oskar | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:24.67 | 187 | 37.81 | 46.86 | ||||
5. | Regulski Maciej | 04 | Atut Częstochowa | 1:26.11 | 178 | 38.74 | 47.37 | ||||
6. | Stępniak Michał | 04 | Sukces Chorzów | 1:27.39 | 170 | 39.09 | 48.30 | ||||
7. | Paszek Jakub | 04 | SiKReT Gliwice | 1:27.87 | 167 | 39.08 | 48.79 | ||||
8. | Pająk Oktawiusz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:30.63 | 152 | 41.22 | 49.41 | ||||
9. | Konieczny Kacper | 04 | Aquatica Pawłowice | 1:31.70 | 147 | 42.02 | 49.68 | ||||
10. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:32.11 | 145 | 41.89 | 50.22 | ||||
11. | Kapitan Kacper | 04 | Sukces Chorzów | 1:39.37 | 115 | 45.87 | 53.50 | ||||
12. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:49.15 | 87 | 49.07 | 1:00.08 | ||||
DYSKW. | Pendrasik Antoni | 04 | Pirania Częstochowa | ||||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:44) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/4/2016 - 10:36 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.58 | 323 | 31.80 | 38.78 | |||
2. | Bonsz Adrian | 03 | Sukces Chorzów | 1:15.49 | 264 | 34.02 | 41.47 | |||
3. | Szolc Dominik | 03 | Sukces Chorzów | 1:23.97 | 191 | 36.64 | 47.33 | |||
4. | Zawodny Jakub | 03 | Piątka Chorzów | 1:25.25 | 183 | 37.23 | 48.02 | |||
5. | Gołda Michał | 03 | Jedynka Łazy | 1:26.19 | 177 | 39.63 | 46.56 | |||
6. | Gosławski Filip | 03 | Delfin Kłobuck | 1:26.96 | 172 | 38.98 | 47.98 | |||
7. | Jeziorski Adam | 03 | Delfin Kłobuck | 1:32.04 | 145 | 39.73 | 52.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/4/2016 - 10:52 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.48 | 145 | |||
2. | Góral Michalina | 08 | Jedynka Łazy | 25.53 | 144 | |||
3. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 26.56 | 128 | |||
4. | Solich Martyna | 08 | Vega Dobrodzień | 26.95 | 122 | |||
5. | Jakubczyk Natalia | 08 | Huragan Sosnowiec | 28.24 | 106 | |||
6. | Stachowicz Maja | 08 | Huragan Sosnowiec | 33.96 | 61 | |||
7. | Siejka Weronika | 08 | Neptun Świdnica | 34.21 | 60 | |||
8. | Dąbrowska Maja | 08 | Jedynka Łazy | 34.60 | 58 | |||
9. | Głowacka Julia | 08 | Delfin Piotrków Tryb. | 37.68 | 44 | |||
10. | Bocheńska Zofia | 08 | Jedynka Łazy | 37.92 | 44 | |||
11. | Burzyńska Apolonia | 08 | Delfin Kłobuck | 38.39 | 42 | |||
12. | Chowaniec Wiktoria | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 38.60 | 41 | |||
13. | Lutak Ewa | 08 | Delfin Kłobuck | 39.57 | 38 | |||
14. | Ciura Anna | 08 | Swim Team Częstochowa | 44.91 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/4/2016 - 10:56 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pińczak Mateusz | 08 | Huragan Sosnowiec | 27.04 | 79 | |||
2. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 28.23 | 69 | |||
3. | Katarzyński Jakub | 08 | Pałac Młodzieży Katowice | 28.33 | 69 | |||
4. | Chowaniec Szymon | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 28.37 | 68 | |||
5. | Milanowski Michał | 08 | Aquatica Pawłowice | 29.24 | 62 | |||
6. | Słota Wojciech | 08 | Huragan Sosnowiec | 29.44 | 61 | |||
7. | Żak Igor | 08 | Delfin Kłobuck | 31.24 | 51 | |||
8. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 31.38 | 50 | |||
9. | Radzioch Konrad | 08 | Delfin Kłobuck | 33.23 | 42 | |||
10. | Cichoń Wiktor | 09 | Delfin Kłobuck | 33.88 | 40 | |||
11. | Saj Radosław | 08 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 34.06 | 39 | |||
12. | Żurawski Maciej | 08 | Delfin Kłobuck | 40.81 | 23 | |||
13. | Błaszczyk Olaf | 09 | Jedynka Łazy | 41.29 | 22 | |||
14. | Wróbel Maciej | 08 | Delfin Kłobuck | 47.63 | 14 | |||
15. | Borecki Mikołaj | 08 | Delfin Kłobuck | 50.58 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/4/2016 - 11:00 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 49.40 | 198 | |||
2. | Jainta Sara | 07 | Vega Dobrodzień | 51.48 | 175 | |||
3. | Badura Oliwia | 07 | Vega Dobrodzień | 52.19 | 168 | |||
4. | Cendrowska Martyna | 07 | Swim Team Częstochowa | 53.82 | 153 | |||
5. | Noga Dominika | 07 | Delfin Kłobuck | 55.27 | 141 | |||
6. | Mięsowska Emilia | 07 | Delfin Kłobuck | 57.64 | 124 | |||
7. | Mazur Nina | 07 | Delfinek Częstochowa | 58.54 | 119 | |||
8. | Karpowicz Sonia | 07 | Rekin Świebodzice | 59.51 | 113 | |||
9. | Kordova Nicol | 07 | Delfin Nachod | 1:00.09 | 110 | |||
10. | Krysiak Zuzanna | 07 | Orka Herby | 1:00.69 | 106 | |||
11. | Bury Agata | 07 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:02.05 | 99 | |||
12. | Bylińska Natasza | 07 | Rekin Świebodzice | 1:04.31 | 89 | |||
13. | Martyka Martyna | 07 | Neptun Świdnica | 1:04.32 | 89 | |||
14. | Krzyżaniak Zofia | 07 | Jedynka Łazy | 1:05.15 | 86 | |||
15. | Młynarczyk Jadwiga | 07 | Orka Częstochowa | 1:09.75 | 70 | |||
16. | Jałmużna Sandra | 07 | Delfin Piotrków Tryb. | 1:12.43 | 62 | |||
17. | Jaros Aleksandra | 07 | Neptun Świdnica | 1:13.44 | 60 | |||
18. | Lęga Natalia | 07 | Neptun Świdnica | 1:23.54 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/4/2016 - 11:00 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pilecka Zuzanna | 06 | Piątka Chorzów | 45.95 | 246 | |||
Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 45.95 | 246 | ||||
3. | Wątroba Anna | 06 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 46.49 | 237 | |||
4. | Świdnicka Kamila | 06 | Rekin Świebodzice | 47.22 | 226 | |||
5. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 47.61 | 221 | |||
6. | Vydrová Marie | 06 | Plavecký klub Zlín | 48.34 | 211 | |||
7. | Zbylut Zuzanna | 06 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 50.40 | 186 | |||
8. | Skálová Aneta | 06 | Plavecký klub Zlín | 51.92 | 170 | |||
9. | Korolczuk Hanna | 06 | Piątka Chorzów | 53.19 | 158 | |||
10. | Leśkiewicz Julia | 06 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 54.85 | 144 | |||
11. | Kupczak Dominika | 06 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 55.01 | 143 | |||
12. | Langier Milena | 06 | Delfinek Częstochowa | 55.04 | 143 | |||
13. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 55.06 | 143 | |||
14. | Wiśniewska Julia | 06 | Atut Częstochowa | 55.69 | 138 | |||
15. | Rybak Natalia | 06 | Orka Częstochowa | 56.16 | 134 | |||
16. | Widera Oliwia | 06 | Salmo Żory | 56.19 | 134 | |||
17. | Szkop Pola | 06 | Orka Częstochowa | 56.58 | 131 | |||
18. | Soska Hanna | 06 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 58.37 | 120 | |||
19. | Kumor Dominika | 06 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 58.49 | 119 | |||
20. | Chalińska Amelia | 06 | Delfin Kłobuck | 1:02.01 | 100 | |||
21. | Pucek Wiktoria | 06 | Jedynka Łazy | 1:06.50 | 81 | |||
22. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:06.62 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/4/2016 - 11:00 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Přibylová Jana | 05 | Plavecký klub Zlín | 40.25 | 366 | ||||
2. | Idzikowska Iga | 05 | Piątka Chorzów | 40.79 | 351 | ||||
3. | Koral Milena | 05 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 42.95 | 301 | ||||
4. | Kamieniecka Liwia | 05 | Górnik Sosnowiec | 43.40 | 292 | ||||
5. | Cajzer Emilia | 05 | Rekin Świebodzice | 43.90 | 282 | ||||
6. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 44.07 | 279 | ||||
7. | Kmieć Patrycja | 05 | Delfin Kłobuck | 44.62 | 268 | ||||
8. | Kromołowska Iga | 05 | Atut Częstochowa | 45.36 | 255 | ||||
9. | Šnajdarová Anna | 05 | Plavecký klub Zlín | 46.69 | 234 | ||||
10. | Chrząszcz Oliwia | 05 | MOSM Tychy | 47.25 | 226 | ||||
11. | Reg Hanna | 05 | UKS 190 Łódź | 47.68 | 220 | ||||
12. | Tadko Wiktoria | 05 | Atut Częstochowa | 47.99 | 216 | ||||
13. | Kazuba Martyna | 05 | UKS 190 Łódź | 48.02 | 215 | ||||
14. | Kossowska Julita | 05 | UKS 190 Łódź | 48.15 | 213 | ||||
15. | Lech Wiktoria | 05 | Sukces Chorzów | 50.98 | 180 | ||||
16. | Duda Wiktoria | 05 | MOSM Tychy | 51.53 | 174 | ||||
17. | Idzikowska Wiktoria | 05 | Atut Częstochowa | 52.07 | 169 | ||||
18. | Bigdowska Hanna | 05 | Atut Częstochowa | 52.25 | 167 | ||||
19. | Marek Marta | 05 | Pirania Częstochowa | 52.85 | 161 | ||||
20. | Švecova Barbora | 05 | Delfin Nachod | 53.35 | 157 | ||||
21. | Barczak Agata | 05 | Orka Herby | 53.77 | 153 | ||||
22. | Filipek Wiktoria | 05 | UKS 190 Łódź | 54.75 | 145 | ||||
23. | Wacławek Sonia | 05 | Orka Herby | 1:00.76 | 106 | ||||
24. | Habrajska Iga | 05 | Orka Herby | 1:05.41 | 85 | ||||
DYSKW. | Mądra Martyna | 05 | Oceanik Ostrzeszów | ||||||
K6 - Nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 11:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/4/2016 - 11:00 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 38.31 | 424 | |||
2. | Sikora Balbina | 04 | Aquatica Pawłowice | 39.33 | 392 | |||
3. | Sojka Aleksandra | 04 | Sukces Chorzów | 39.80 | 378 | |||
4. | Kowalska Wiktoria | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 40.11 | 370 | |||
5. | Bielawna Julia | 04 | Krotosz Krotoszyn | 41.13 | 343 | |||
6. | Gomułka Natalia | 04 | UKS 190 Łódź | 41.22 | 341 | |||
7. | Strzelecka Agnieszka | 04 | Trójka Częstochowa | 41.72 | 328 | |||
8. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.09 | 320 | |||
9. | Markowska Nicola | 04 | Orka Częstochowa | 42.10 | 320 | |||
10. | Kierczak Anna | 04 | Victoria Kozy | 42.39 | 313 | |||
11. | Strządała Karolina | 04 | Aquatica Pawłowice | 43.03 | 299 | |||
12. | Lanuszny Izabela | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 43.33 | 293 | |||
13. | Kapol Gabriela | 04 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 43.47 | 290 | |||
14. | Kucharska Magdalena | 04 | Piątka Chorzów | 43.62 | 287 | |||
15. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 44.27 | 275 | |||
16. | Fira Weronika | 04 | Salmo Żory | 44.57 | 269 | |||
17. | Špryňarova Sofie | 04 | Delfin Nachod | 44.79 | 265 | |||
18. | Cendrowska Sandra | 04 | Swim Team Częstochowa | 44.83 | 265 | |||
19. | Mysior Martyna | 04 | Sukces Chorzów | 45.28 | 257 | |||
20. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 45.38 | 255 | |||
21. | Kyprova Kamila | 04 | Delfin Nachod | 45.68 | 250 | |||
22. | Miszta Martyna | 04 | Atut Częstochowa | 46.16 | 242 | |||
23. | Jurga Marcelina | 04 | Oceanik Ostrzeszów | 48.65 | 207 | |||
24. | Blaszka Oliwia | 04 | Sukces Chorzów | 49.56 | 196 | |||
25. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 50.49 | 185 | |||
26. | Wrzesińska Aleksandra | 04 | Oceanik Ostrzeszów | 50.57 | 184 | |||
27. | Pietruszka Klaudia | 04 | Sukces Chorzów | 51.25 | 177 | |||
28. | Kośmida Paulina | 04 | Jedynka Łazy | 52.16 | 168 | |||
29. | Krynicka Maja | 04 | Delfin Kłobuck | 1:00.92 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/4/2016 - 11:00 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Obajtek Aleksandra | 03 | Rekin Świebodzice | 34.83 | 565 | |||
2. | Motyl Sara | 03 | UKS 190 Łódź | 36.91 | 475 | |||
3. | Galušková Andrea | 03 | Plavecký klub Zlín | 37.79 | 442 | |||
4. | Piesiewicz Matylda | 03 | UKS 190 Łódź | 38.06 | 433 | |||
5. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.40 | 421 | |||
6. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 39.08 | 400 | |||
7. | Frůňková Andrea | 03 | Plavecký klub Zlín | 39.67 | 382 | |||
8. | Drewniok Julianna | 03 | Piątka Chorzów | 39.75 | 380 | |||
9. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 39.94 | 374 | |||
10. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 41.23 | 340 | |||
11. | Gieszczyk Aleksandra | 03 | Delfinek Częstochowa | 41.57 | 332 | |||
12. | Głowacka Aleksandra | 03 | Delfin Piotrków Tryb. | 41.64 | 330 | |||
13. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 42.89 | 302 | |||
14. | Wróbel Zofia | 03 | Jedynka Łazy | 43.66 | 287 | |||
15. | Kowalska Natalia | 03 | Swim Team Częstochowa | 43.72 | 285 | |||
16. | Wirtek Karolina | 03 | Delfin Piotrków Tryb. | 44.04 | 279 | |||
17. | Krzysztofik Wiktoria | 03 | Jedynka Łazy | 44.65 | 268 | |||
18. | Stupała Aleksandra | 03 | Orka Częstochowa | 46.28 | 240 | |||
19. | Witkowska Natalia | 03 | Orka Częstochowa | 46.54 | 236 | |||
20. | Garbaciak Zuzanna | 03 | Delfin Kłobuck | 47.93 | 216 | |||
21. | Kaszowska Paulina | 03 | Jordan Kraków | 48.04 | 215 | |||
22. | Szymańska Kamila | 03 | Delfin Kłobuck | 49.30 | 199 | |||
23. | Jopek Karolina | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 49.47 | 197 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/4/2016 - 11:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 50.71 | 123 | ||||
2. | Kuszyński Adam | 07 | Iskra Konin | 50.75 | 123 | ||||
3. | Pradela Jacek | 07 | Pałac Młodzieży Katowice | 52.20 | 113 | ||||
4. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 52.71 | 109 | ||||
5. | Cieśla Konrad | 07 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 55.91 | 92 | ||||
6. | Hatłas Mikołaj | 07 | Iskra Konin | 57.44 | 84 | ||||
7. | Parzoch Krzysztof | 07 | Jedynka Łazy | 57.71 | 83 | ||||
8. | Dakowicz Marcin Antoni | 07 | Piątka Kraków | 57.89 | 82 | ||||
9. | Massalski Mateusz | 07 | Huragan Sosnowiec | 59.51 | 76 | ||||
10. | Stupała Michał | 07 | Orka Częstochowa | 59.67 | 75 | ||||
11. | Połomski Szymon | 07 | Oceanik Ostrzeszów | 1:01.62 | 68 | ||||
12. | Stępień Mikołaj | 07 | Delfin Kłobuck | 1:06.30 | 55 | ||||
13. | Świeżak Michał | 07 | Delfin Kłobuck | 1:07.89 | 51 | ||||
14. | Gibaszek Bartosz | 07 | Orka Częstochowa | 1:08.41 | 50 | ||||
15. | Wielgus Kacper | 07 | Orka Częstochowa | 1:09.63 | 47 | ||||
16. | Włodarczyk Miłosz | 07 | Delfinek Częstochowa | 1:12.20 | 42 | ||||
DYSKW. | Janus Filip | 07 | H2O Jastrzębie-Zdrój | ||||||
K6 - Nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 11:50) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/4/2016 - 11:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Glejzer Filip | 06 | Rekin Świebodzice | 44.19 | 186 | ||||
2. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 45.71 | 168 | ||||
3. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 45.76 | 168 | ||||
4. | Kierejewski Igor | 06 | Iskra Konin | 46.05 | 164 | ||||
5. | Pawliczek Błażej | 06 | Aquatica Pawłowice | 54.00 | 102 | ||||
6. | Głowala Bartłomiej | 06 | Aquatica Pawłowice | 55.00 | 96 | ||||
7. | Dziurski Przemysław | 06 | Sukces Chorzów | 1:00.09 | 74 | ||||
8. | Lanuszny Artur | 06 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:03.49 | 62 | ||||
9. | Paciepnik Kacper | 06 | Delfin Kłobuck | 1:04.60 | 59 | ||||
10. | Gosławski Nikodem | 06 | Delfin Kłobuck | 1:05.03 | 58 | ||||
11. | Pauszek Wojciech | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:10.71 | 45 | ||||
DYSKW. | Korn Maciej | 06 | Orka Częstochowa | ||||||
K6 - Nierównoczesne ruchy ramion |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/4/2016 - 11:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knedla Miroslav | 05 | Plavecký klub Zlín | 42.59 | 208 | |||
2. | Kołodziejczyk Maciej | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 43.29 | 198 | |||
3. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 43.85 | 190 | |||
4. | Żak Wiktor | 05 | Salmo Żory | 44.54 | 182 | |||
5. | Słodczyk Mateusz | 05 | Piątka Chorzów | 44.66 | 180 | |||
6. | Král David | 05 | Plavecký klub Zlín | 45.28 | 173 | |||
7. | Arent Artur | 05 | UKS 190 Łódź | 46.25 | 162 | |||
8. | Jiříkovský Adam | 05 | Plavecký klub Zlín | 47.99 | 145 | |||
9. | Bigewski Marcin | 05 | Sukces Chorzów | 48.77 | 138 | |||
10. | Matusiak Mikołaj | 05 | Oceanik Ostrzeszów | 48.84 | 138 | |||
11. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 49.36 | 133 | |||
12. | Głowala Szymon | 05 | Aquatica Pawłowice | 50.26 | 126 | |||
13. | Stasiukiewicz Tymoteusz | 05 | Vega Dobrodzień | 52.99 | 108 | |||
14. | Plaminiak Antoni | 05 | Delfin Kłobuck | 1:01.03 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/4/2016 - 11:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczasiuk Alan | 04 | Salmo Żory | 36.58 | 328 | |||
2. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.35 | 308 | |||
3. | Krajewski Igor | 04 | Orka Częstochowa | 38.97 | 272 | |||
4. | Blobel Hubert | 04 | Aquatica Pawłowice | 39.83 | 254 | |||
5. | Prusenovský Jakub | 04 | Plavecký klub Zlín | 43.62 | 193 | |||
6. | Golicki Mateusz | 04 | Oceanik Ostrzeszów | 44.26 | 185 | |||
7. | Jaenel Igor | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 44.38 | 184 | |||
8. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 45.80 | 167 | |||
9. | Sommer Antoni | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 47.33 | 151 | |||
10. | Oleksy Jakub | 04 | Salmo Żory | 47.34 | 151 | |||
11. | Mańka Borys | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 47.65 | 148 | |||
12. | Chromik Szymon | 04 | Sukces Chorzów | 48.28 | 143 | |||
13. | Wydmuch Kajetan | 04 | Delfin Kłobuck | 49.45 | 133 | |||
14. | Boroń Bartosz | 04 | Górnik Sosnowiec | 49.67 | 131 | |||
15. | Paleczny Bartłomiej | 04 | Salmo Żory | 50.61 | 124 | |||
16. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 50.93 | 121 | |||
17. | Lysko Łukasz | 04 | Pałac Młodzieży Katowice | 50.98 | 121 | |||
18. | Smyła Kacper | 04 | Delfin Kłobuck | 51.94 | 114 | |||
19. | Burek Krzysztof | 04 | Jordan Kraków | 54.83 | 97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/4/2016 - 11:40 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cebula Oskar | 03 | Neptun Świdnica | 34.00 | 409 | ||||
2. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.51 | 391 | ||||
3. | Dominiczak Kamil | 03 | Sukces Chorzów | 37.37 | 308 | ||||
4. | Kosytorz Kamil | 03 | Sukces Chorzów | 37.63 | 302 | ||||
5. | Hein Jakub | 03 | Sukces Chorzów | 39.84 | 254 | ||||
6. | Stalka Wiktor | 03 | Atut Częstochowa | 41.35 | 227 | ||||
7. | Kołaczek Tymoteusz | 03 | Rekin Świebodzice | 42.61 | 208 | ||||
8. | Jeziorski Adam | 03 | Delfin Kłobuck | 43.02 | 202 | ||||
9. | Dądela Jakub | 03 | Delfin Kłobuck | 47.47 | 150 | ||||
10. | Gawiński Oscar | 03 | Neptun Świdnica | 48.43 | 141 | ||||
11. | Dworniczak Mateusz | 03 | Sukces Chorzów | 49.05 | 136 | ||||
DYSKW. | Woźniakiewicz Szymon | 03 | Delfin Piotrków Tryb. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:47) |
PK | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 37.29 | 310 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 17/4/2016 - 12:08 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:19.33 | 274 |
Janik Julia Błyskuń Amelia | 06 04 | 0.00 | 37.77 38.07 | Soborski Igor Barczyk Jan | 05 03 | 0.00 0.00 | 35.88 27.61 |
2. | Rekin 1 | Rekin Świebodzice | 2:22.77 | 254 |
Chryplewicz Julia Obajtek Aleksandra | 04 03 | 0.00 | 36.73 34.79 | Bak Szymon Glejzer Filip | 05 06 | 0.00 0.00 | 38.28 32.97 |
3. | Rekin 2 | Rekin Świebodzice | 2:23.96 | 248 |
Hyckowski Paweł Cajzer Emilia | 03 05 | 0.00 | 31.81 42.95 | Giezek Gracjan Świdnicka Kamila | 04 06 | 0.00 0.00 | 35.03 34.17 |
4. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:24.64 | 245 |
Cicha Aleksandra Dybowski Jan | 05 03 | 0.00 | 39.88 33.71 | Piotrowicz Martyna Rydzewski Szczepan | 04 06 | 0.00 0.00 | 34.47 36.58 |
5. | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 2:26.14 | 237 |
Walter Jakub Komorowski Kacper | 04 03 | 0.00 | 29.23 42.08 | Termin Liwia Gruszka Nadia | 05 06 | 0.00 0.00 | 36.79 38.04 |
6. | Piątka Chorzów 1 | Piątka Chorzów | 2:26.16 | 237 |
Kempa Kinga Pilecka Zuzanna | 05 06 | 0.00 | 37.34 45.70 | Ellgoth Szymon Zawodny Jakub | 04 03 | 0.00 0.00 | 32.30 30.82 |
7. | UKS 190 Łódź 2 | UKS 190 Łódź | 2:29.08 | 223 |
Zieliński Konrad Gomułka Natalia | 03 04 | 0.00 | 31.45 40.70 | Pacewicz Wiktor Cencora Zofia | 06 05 | 0.00 0.00 | 41.19 35.74 |
8. | Uks Ondraszek | Ondraszek Bielsko-Biała | 2:29.26 | 222 |
Białecki Wojciech Lubińska Alicja | 04 05 | 0.00 | 35.93 43.93 | Kosiec Małgorzata Twardowski Kamil | 03 06 | 0.00 0.00 | 33.40 36.00 |
9. | Plavecký klub Zlín 2 | Plavecký klub Zlín | 2:30.91 | 215 |
Mezik Filip Galušková Andrea | 04 03 | 0.00 | 38.92 37.95 | Knedla Miroslav Vydrová Marie | 05 06 | 0.00 0.00 | 38.22 35.82 |
10. | UKS 190 Łódź 1 | UKS 190 Łódź | 2:31.28 | 214 |
Knop Aleksandra Arent Artur | 03 05 | 0.00 | 30.81 | Gomułka Weronika Gołacki Sergiusz | 06 04 | 0.00 0.00 | 51.27 |
11. | Piątka Chorzów 2 | Piątka Chorzów | 2:31.97 | 211 |
Warwas Grzegorz Idzikowska Iga | 06 05 | 0.00 | 44.49 40.55 | Hadzik Dawid Marczak Marta | 03 04 | 0.00 0.00 | 35.03 31.90 |
12. | Salmo Żory 1 | Salmo Żory | 2:32.96 | 207 |
Kapusta Kacper Szczasiuk Alan | 05 04 | 0.00 | 41.30 36.48 | Szymańska Kinga Widera Oliwia | 03 06 | 0.00 0.00 | 32.17 43.01 |
13. | Sukces Chorzów 1 | Sukces Chorzów | 2:36.59 | 193 |
Dziurski Przemysław Sojka Aleksandra | 06 04 | 0.00 | 47.01 40.85 | Bonsz Adrian Lech Wiktoria | 03 05 | 0.00 0.00 | 33.18 35.55 |
14. | Neptun Świdnica 1 | Neptun Świdnica | 2:37.18 | 190 |
Lęga Maja Cebula Oskar | 05 03 | 0.00 | 41.87 34.60 | Sokołowska Dominika Kowalik Wiktor | 04 06 | 0.00 0.00 | 33.70 47.01 |
15. | Plavecký klub Zlín 1 | Plavecký klub Zlín | 2:42.79 | 171 |
Král David Frůňková Andrea | 05 03 | 0.00 | 39.79 41.34 | Prusenovský Jakub Skálová Aneta | 04 06 | 0.00 0.00 | 42.15 39.51 |
16. | Atut Częstochowa 1 | Atut Częstochowa | 2:43.53 | 169 |
Wiśniewska Julia Marszałek Róża | 06 03 | 0.00 | 48.78 46.67 | Wąsowicz Kajetan Porada Radosław | 04 05 | 0.00 0.00 | 33.31 34.77 |
17. | Aquatica Pawłowice 3 | Aquatica Pawłowice | 2:43.87 | 168 |
Głowala Szymon Janecka Weronika | 05 04 | 0.00 | 50.14 40.71 | Puzoń Paulina Głowala Bartłomiej | 03 06 | 0.00 0.00 | 33.25 39.77 |
18. | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | 2:46.27 | 161 |
Pawliczek Błażej Blobel Hubert | 06 04 | 0.00 | 53.52 40.05 | Mężyk Oliwia Mikszan Zuzanna | 05 03 | 0.00 0.00 | 40.96 31.74 |
19. | Delfin Kłobuck 1 | Delfin Kłobuck | 2:47.38 | 158 |
Rudzki Kacper Kmieć Patrycja | 04 05 | 0.00 | 38.67 44.52 | Gosławski Filip Chalińska Amelia | 03 06 | 0.00 0.00 | 34.25 49.94 |
20. | Orka Częstochowa 1 | Orka Częstochowa | 2:48.76 | 154 |
Stupała Aleksandra Krajewski Igor | 03 04 | 0.00 | 39.54 39.15 | Majewski Mateusz Rybak Natalia | 05 06 | 0.00 0.00 | 43.26 46.81 |
21. | Oceanik Ostrzeszów | Oceanik Ostrzeszów | 2:49.30 | 152 |
Jaskólska Emilia Kantecka Julia | 06 03 | 0.00 | 50.35 44.10 | Golicki Mateusz Widziszowski Kacper | 04 04 | 0.00 0.00 | 34.66 40.19 |
22. | Jedynka Łazy 1 | Jedynka Łazy | 2:50.57 | 149 |
Łukasik Oliwier Kośmida Paulina | 06 04 | 0.00 | 42.12 54.29 | Gołda Michał Przybyła Gabriela | 03 05 | 0.00 0.00 | 38.71 35.45 |
DYSKW. | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | |||||||
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany) (Czas: 12:27), na 3 zmianie |
Uryga Marcin, Sikora Balbina, Famulok Zuzanna, Lipus Bartosz |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |