Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ Nowy Targ, 8/11/2015 - 29/5/2016 |
Najlepsza zawodniczka 10-11 lat |
Dziewcząt, 10 - 11 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 50 Dow | 50 Grzb |
1. | Liszka Amelia | 06 | DELNT | 67 | 5 | 20.35 | 23.74 | 27.56 | 43.30 | 47.49 |
2. | Mroczka Zuzanna | 05 | DELNT | 64 | 5 | 20.89 | 22.94 | 29.77 | 43.52 | 46.12 |
3. | Zagata Magdalena | 06 | DELNT | 47 | 5 | 21.36 | 24.34 | 33.34 | 45.45 | 51.90 |
4. | Moś Julia | 05 | DELNT | 42 | 4 | 21.88 | 23.10 | 49.49 | 50.65 |
5. | Dyda Agnieszka | 05 | AZKRO | 39 | 5 | 23.74 | 26.55 | 29.58 | 59.25 | 56.75 |
6. | Zapała Martyna | 06 | DELNT | 30 | 5 | 25.81 | 27.09 | 38.43 | 54.52 | 57.78 |
7. | Grzymek Alicja | 06 | DELNT | 17 | 3 | 26.46 | 26.53 | 57.57 |
8. | Ściurka Roksana | 05 | DELNT | 15 | 3 | 26.31 | 27.98 | 29.68 |
Grzymek Natalia | 06 | DELNT | 15 | 4 | 30.21 | 27.48 | 1:02.85 | 1:01.33 |
Tworek Inga | 05 | SWNT | 15 | 2 | 34.59 | 25.60 |
Najlepsza zawodniczka 12-13 lat |
Dziewcząt, 12 - 13 lat |
50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Dow | 50 Grzb |
1. | Wilczek Renata | 04 | MNT | 75 | 5 | 33.44 | 41.54 | 42.82 | 33.82 | 40.34 |
2. | Wołczek Krystyna | 04 | DELNT | 65 | 5 | 38.10 | 46.05 | 48.98 | 36.26 | 42.96 |
3. | Gabryś Patrycja | 04 | MSZ | 37 | 4 | 45.09 | 52.60 | 41.15 | 46.52 |
4. | Zapała Monika | 03 | DELNT | 34 | 5 | 45.16 | 48.88 | 55.08 | 44.45 | 47.26 |
5. | Wolska Wiktoria | 04 | AARNT | 29 | 5 | 51.36 | 51.81 | 59.62 | 43.46 | 48.02 |
6. | Starczowska Anna | 04 | NZGNT | 27 | 5 | 44.10 | 1:00.53 | 1:00.97 | 42.00 | 50.63 |
7. | Dyda Gabriela | 03 | AZKRO | 26 | 4 | 51.30 | 46.74 | 54.60 | 50.26 |
8. | Regiec Marcelina | 03 | MSZ | 22 | 4 | 55.20 | 1:07.33 | 40.51 | 53.44 |
9. | Wojtczyk Anna | 04 | DELNT | 18 | 2 | 42.42 | 54.41 |
Ślemp Paulina | 03 | DELNT | 18 | 4 | 58.18 | 1:05.56 | 44.31 | 49.84 |
Najlepsza zawodniczka 14-15 lat |
Dziewcząt, 14 - 15 lat |
50 Dow | 50 Klas | 50 Grzb | 50 Dow | 100 Zm |
1. | Obrusik Łucja | 02 | DELNT | 61 | 5 | 57.25 | 53.20 | 1:05.51 | 50.28 | 2:19.95 |
2. | Cyrwus Aleksandra | 01 | DELNT | 54 | 5 | 46.33 | 53.62 | 49.59 | * | 1:55.22 |
3. | Moś Aleksandra | 02 | DELNT | 41 | 3 | 43.68 | 54.30 | 44.60 |
4. | Moś Ola | 02 | DELNT | 15 | 1 | 1:43.90 |
5. | Staszel Magdalena | 02 | MNT | 11 | 1 | 53.96 |
Najlepsza zawodniczka 16 lat i starsi |
Kobiet, 16 lat i starsi - 4 z 5 Konkurencji |
50 Dow | 50 Klas | 50 Grzb | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Bizub Małgorzata | 83 | MNT | 60 | 4 | 31.63 | 43.77 | 36.74 | 1:21.79 |
2. | Moś Elżbieta | 81 | DELNT | 44 | 4 | 39.05 | 50.62 | 56.67 | 1:44.80 |
3. | Twardosz Joanna | 98 | MNT | 26 | 2 | 34.23 | 46.84 |
4. | Hajnos - Małecka Maria | 84 | MNT | 13 | 1 | 1:30.94 |
5. | Kowalczyk Elżbieta | 81 | DELNT | 11 | 1 | 1:44.25 |
6. | Sudoł Maria | 99 | SWNT | 9 | 1 | 47.60 |
7. | Warzecha Agnieszka | 82 | NZGNT | 8 | 1 | 2:01.33 |
8. | Drzazga Alina | 53 | MNT | 7 | 1 | 2:23.20 |
Najlepsza zawodniczka 7 lat i młodsi |
Dziewcząt, 7 lat i młodsi |
25 Dow | 25 Dow | 25 Dow | 25 Dow | 25 Dow |
1. | Garbacz Martyna | 09 | DELNT | 75 | 5 | 46.93 | 36.25 | 35.27 | 31.79 | 28.62 |
2. | Darowska Zofia | 09 | DELNT | 52 | 5 | 56.00 | 42.13 | 37.87 | 40.48 | 37.54 |
3. | Wielkiewicz Nadia | 09 | DELNT | 24 | 2 | 37.53 | 33.72 |
4. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | DELNT | 19 | 2 | 41.84 | 41.63 |
5. | Smoleń Kalina | 10 | MNT | 16 | 2 | 53.64 | 44.92 |
6. | Nycz Ola | 09 | DELNT | 13 | 1 | 47.26 |
Cisoń Justyna | 09 | DELNT | 13 | 1 | 30.37 |
8. | Jaskierska Aleksandra | 09 | DELNT | 11 | 1 | 47.61 |
9. | Młynarczyk Marta | 10 | NZGNT | 6 | 1 | 44.98 |
10. | Sławomirska Anna | 09 | DELNT | 5 | 1 | 49.32 |
Najlepsza zawodniczka 7 lat i młodsi (z przyborem) |
Dziewcząt, 7 lat i młodsi |
25 Prz | 25 Prz | 25 Prz | 25 Prz | 25 Prz |
1. | Babik Natalia | 09 | DELNT | 71 | 5 | 51.22 | 42.74 | 49.30 | 42.37 | 36.47 |
2. | Żelazko Nadia | 09 | DELNT | 44 | 4 | 48.16 | 50.14 | 53.55 | 52.38 |
3. | Kołodziej Wiktoria | 10 | DELNT | 39 | 3 | 53.20 | 47.39 | 44.60 |
4. | Pawluśkiewicz Milena | 10 | AARNT | 30 | 3 | 57.64 | 50.40 | 50.96 |
5. | Wiertelak Lena | 10 | AARNT | 16 | 2 | 57.83 | 55.41 |
6. | Zelek Magdalena | 09 | DELNT | 13 | 1 | 38.50 |
7. | Gąsior Iga | 10 | DELNT | 11 | 1 | 40.19 |
8. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | DELNT | 9 | 1 | 55.25 |
Młynarczyk Marta | 10 | NZGNT | 9 | 1 | 52.46 |
10. | Gondek Eliza | 11 | AARNT | 8 | 1 | 51.50 |
Najlepsza zawodniczka 8-9 lat |
Dziewcząt, 8 - 9 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 25 Dow | 25 Grzb |
1. | Wołczek Malwina | 07 | DELNT | 75 | 5 | 20.80 | 24.89 | 27.01 | 19.11 | 23.07 |
2. | Strycharz Julia | 07 | DELNT | 54 | 5 | 23.12 | 25.98 | 37.18 | 24.00 | 24.08 |
3. | Niemczyk Oliwia | 07 | SWNT | 44 | 5 | 26.71 | 28.72 | 34.18 | 26.65 | 28.37 |
4. | Tokarska Justyna | 08 | SWNT | 39 | 5 | 28.39 | 30.83 | 27.53 | 26.39 | 31.78 |
5. | Mroczka Alicja | 08 | DELNT | 30 | 5 | 38.52 | 29.04 | 40.66 | 29.67 | 31.32 |
6. | Węgrzyn Hanna | 07 | DELNT | 26 | 2 | 25.90 | 23.98 |
7. | Plewa Martyna | 07 | DELNT | 25 | 4 | 28.37 | 36.20 | 38.94 | 29.75 |
8. | Japoł Paula | 07 | DELNT | 18 | 3 | 28.75 | 30.06 | 53.40 |
9. | Pilch Nadia | 07 | DELNT | 17 | 4 | 42.96 | 34.01 | 32.71 | 31.07 |
10. | Knap Maja | 08 | DELNT | 16 | 3 | 39.22 | 32.32 | 32.61 |
Najlepszy zawodnik 10-11 lat |
Chłopców, 10 - 11 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 50 Dow | 50 Grzb |
1. | Tworek Wiktor | 05 | MNT | 69 | 5 | 20.13 | 24.17 | 27.27 | 37.29 | 46.54 |
2. | Pastwa Amadeusz | 06 | DELNT | 61 | 5 | 20.26 | 24.53 | 26.82 | 44.06 | 51.45 |
3. | Gołdyn Michał | 06 | MSZ | 51 | 5 | 23.83 | 22.84 | 24.68 | 38.89 | * |
4. | Szyszka Bartłomiej | 06 | DELNT | 36 | 5 | 23.97 | 27.57 | 33.94 | 51.69 | 54.62 |
5. | Czernik Mateusz | 05 | DELNT | 26 | 4 | 23.79 | 26.64 | 1:02.83 | 1:02.76 |
6. | Surowiak Jakub | 06 | AARNT | 22 | 4 | 27.02 | 26.64 | 55.38 | 59.58 |
7. | Nowak Mateusz | 06 | AARNT | 18 | 4 | 25.35 | 29.96 | 52.00 | 1:02.72 |
8. | Morawa Aleksander | 05 | DELNT | 17 | 2 | 26.47 | 56.82 |
9. | Plewa Łukasz | 05 | DELNT | 14 | 3 | 28.97 | 31.78 | 1:09.94 |
10. | Pytelewski Paskal | 05 | DELNT | 11 | 1 | 22.58 |
Najlepszy zawodnik 12-13 lat |
Chłopców, 12 - 13 lat |
50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Dow | 50 Grzb |
1. | Limanowski Piotr | 03 | DELNT | 73 | 5 | 36.55 | 43.96 | 46.27 | 33.30 | 41.35 |
2. | Gal Grzegorz | 03 | DELNT | 60 | 5 | 39.65 | 50.10 | 48.13 | 32.91 | 44.50 |
3. | Gołdyn Mateusz | 04 | MSZ | 59 | 5 | 39.30 | 46.18 | 53.63 | 35.54 | 44.78 |
4. | Gniadek Adam | 04 | DELNT | 34 | 4 | 41.04 | 49.93 | 38.90 | 44.81 |
Kołek Jan | 03 | MSZ | 34 | 4 | 43.12 | 49.10 | 38.28 | 49.92 |
6. | Bizub Oskar | 04 | DELNT | 26 | 3 | 42.46 | 56.31 | 37.79 |
7. | Chowaniec Mikołaj | 04 | SWNT | 15 | 2 | 53.62 | 58.96 |
8. | Malinowski Markus | 04 | AARNT | 14 | 3 | 54.36 | 1:00.60 | 49.49 |
9. | Dzielski Karol | 04 | DELNT | 12 | 2 | 47.73 | 59.80 |
10. | Rasztabiga Kacper | 04 | DELNT | 11 | 2 | 47.51 | 55.01 |
Najlepszy zawodnik 14-15 lat |
Chłopców, 14 - 15 lat |
50 Dow | 50 Klas | 50 Grzb | 50 Dow | 100 Zm |
1. | Kalata Michał | 02 | MSZ | 73 | 5 | 30.12 | 40.97 | 40.32 | 29.67 | 1:18.89 |
2. | Wilczek Krystian | 02 | MNT | 67 | 5 | 31.63 | 42.14 | 36.93 | 31.37 | 1:19.98 |
3. | Kaczmarczyk Sebastian | 02 | DELNT | 53 | 5 | 32.46 | 45.15 | 40.45 | 32.89 | 1:27.88 |
4. | Dziedzic Maks | 02 | DELNT | 22 | 3 | 39.36 | 54.63 | 39.46 |
5. | Rzepka Oliwier | 02 | DELNT | 19 | 3 | 38.35 | 32.87 | * |
6. | Majerczak Bartosz | 02 | MSZ | 18 | 2 | 33.91 | 50.69 |
7. | Bogusz Filip | 01 | AARNT | 13 | 3 | 46.20 | * | 49.72 |
Koczur Paweł | 02 | DELNT | 13 | 2 | 43.56 | 51.53 |
9. | Urbański Piotr | 01 | MNT | 6 | 1 | 40.66 |
Dul Hubert | 02 | DELNT | 6 | 1 | 55.63 |
Najlepszy zawodnik 16 lat i starsi |
Mężczyzn, 16 lat i starsi |
50 Dow | 50 Klas | 50 Grzb | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Starczowski Michał | 92 | DELNT | 67 | 5 | 27.36 | 37.21 | 35.10 | 31.29 | 1:12.20 |
2. | Darowski Piotr | 71 | SKLOP | 58 | 4 | 35.58 | 33.95 | 32.13 | 1:09.03 |
3. | Stefaniak Piotr | 98 | DELNT | 44 | 5 | 29.15 | 43.17 | 37.24 | 35.02 | 1:19.37 |
4. | Dyda Arkadiusz | 99 | DELNT | 36 | 4 | 31.24 | 42.39 | 37.01 | 34.84 |
5. | Kaczmarek Bartosz | 88 | DELNT | 33 | 3 | 29.75 | 36.07 | 1:16.81 |
6. | Plewa Dominik | 00 | DELNT | 26 | 4 | 33.46 | 47.73 | 39.76 | 1:31.47 |
7. | Szewczyk Błażej | 00 | DELNT | 20 | 3 | 34.04 | 43.07 | 39.99 |
8. | Krzysiak Damian | 00 | SWNT | 17 | 2 | 32.85 | 41.99 |
9. | Gajewski Bartosz | 96 | MNT | 13 | 1 | 36.50 |
10. | Ścisłowicz Bartosz | 77 | DELNT | 8 | 1 | 42.38 |
Najlepszy zawodnik 7 lat i młodsi |
Chłopców, 7 lat i młodsi |
25 Dow | 25 Dow | 25 Dow | 25 Dow | 25 Dow |
1. | Smoleń Arkadiusz | 09 | DELNT | 60 | 4 | 49.48 | 34.61 | 32.40 | 29.03 |
2. | Cholewa Jakub | 09 | AARNT | 46 | 4 | 55.66 | 1:05.18 | 42.91 | 37.38 |
3. | Krauszowski Antoni | 09 | DELNT | 41 | 3 | 43.52 | 38.03 | 31.27 |
4. | Bryniarski Piotr | 09 | MNT | 13 | 1 | 48.30 |
5. | Zaręba Jan | 09 | DELNT | 9 | 1 | 49.65 |
Najlepszy zawodnik 7 lat i młodsi z (przyborem) |
Chłopców, 7 lat i młodsi |
25 Prz | 25 Prz | 25 Prz | 25 Prz | 25 Prz |
1. | Tokarski Szymon | 10 | SWNT | 75 | 5 | 41.16 | 39.01 | 33.70 | 33.04 | 30.92 |
2. | Watycha Maksymilian | 11 | DELNT | 38 | 5 | 1:34.38 | 1:26.62 | 1:03.60 | 1:04.16 | 55.41 |
3. | Pieprzak Jakub | 10 | AARNT | 35 | 3 | 44.30 | 41.73 | 37.09 |
4. | Boblak Jakub | 10 | AARNT | 33 | 3 | 54.23 | 47.69 | 48.31 |
5. | Rafacz Sylwester | 09 | AARNT | 27 | 3 | 1:02.73 | 58.51 | 53.96 |
6. | Krauszowski Antoni | 09 | DELNT | 26 | 2 | 53.33 | 39.30 |
7. | Harbut Maksymilian | 10 | AARNT | 16 | 2 | 59.53 | 50.18 |
8. | Pastwa Jeremi | 10 | DELNT | 13 | 2 | 1:19.37 | 55.75 |
Sójka Patryk | 09 | MNT | 13 | 1 | 33.90 |
10. | Rychtarczyk Dominik | 09 | AARNT | 12 | 2 | 1:32.37 | 1:01.26 |
Najlepszy zawodnik 8-9 lat |
Chłopców, 8 - 9 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 25 Dow | 25 Grzb |
1. | Watycha Aleksander | 07 | DELNT | 73 | 5 | 20.11 | 21.93 | 23.51 | 18.11 | 21.54 |
2. | Mastalski Kacper | 08 | DELNT | 65 | 5 | 20.52 | 23.67 | 27.39 | 17.80 | 23.50 |
3. | Karpiel Mateusz | 07 | DELNT | 55 | 5 | 23.48 | 26.72 | 34.75 | 21.33 | 23.16 |
4. | Gal Konrad | 07 | DELNT | 43 | 5 | 27.79 | 27.37 | 31.25 | 22.62 | 25.68 |
5. | Makar Bartłomiej | 08 | DELNT | 27 | 4 | 28.88 | 28.45 | 22.85 | 25.57 |
Kowalczyk Michał | 07 | DELNT | 27 | 5 | 32.46 | 28.09 | 41.42 | 30.40 | 26.12 |
Gniadek Piotr | 08 | DELNT | 27 | 3 | 26.88 | 22.52 | 24.78 |
8. | Rogowiec Andrzej | 07 | DELNT | 26 | 4 | 28.44 | 35.33 | 25.93 | 27.17 |
9. | Cyrwus Konrad | 07 | DELNT | 20 | 5 | 33.98 | 29.34 | 45.90 | 29.38 | 29.82 |
10. | Zagata Jakub | 08 | DELNT | 18 | 4 | 35.68 | 28.74 | 36.38 | 28.97 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |