Aquathlon Zabierzów Pływanie Zabierzów, 3/6/2016 |
1 - Aquathlon Zabierzów Pływanie | 3/6/2016 |
Konkurencja 1 3/6/2016 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrząszcz Matylda | 09 | Szk. Podst. 95 Kraków | 27.21 | ||||
2. | Bator Maja | 09 | Paula Team Kraków | 36.51 | ||||
3. | Pudełko Katarzyna | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 38.28 | ||||
4. | Kuna Alina | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 39.50 | ||||
5. | Ormian Emilia | 10 | Paula Team Kraków | 42.97 | ||||
6. | Drzyzgiewicz Zuzanna | 09 | Paula Team Kraków | 46.59 | ||||
7. | Wawro Zuzanna | 09 | RAK-Swimsport Zabierzów | 50.75 | ||||
8. | Różankowska Magdalena | 09 | Paula Team Kraków | 53.81 | ||||
9. | Tyrańska Amelia | 09 | Paula Team Kraków | 57.81 | ||||
10. | Antonow Lena | 10 | Paula Team Kraków | 1:00.88 | ||||
11. | Mgłosiek Gabriela | 09 | Paula Team Kraków | 1:01.31 | ||||
12. | Mucha Hanna | 11 | Korona Kraków | 1:12.03 | ||||
13. | Pabisek Irena | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 1:13.52 | ||||
14. | Malicka Zofia | 10 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:20.25 | ||||
15. | Bistroń Hania | 11 | RAK-Swimsport Zabierzów | 2:15.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2016 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuszewski Antoni | 09 | Paula Team Kraków | 27.63 | ||||
2. | Nyiregyhazaki Niko | 09 | Paula Team Kraków | 33.34 | ||||
3. | Sękowski Karol | 10 | Paula Team Kraków | 49.66 | ||||
4. | Pencarski Grzegorz | 11 | Paula Team Kraków | 1:19.00 | ||||
5. | Gawin Jan | 10 | Korona Kraków | 1:34.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/6/2016 | Dziewcząt, 50m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 35.54 | ||||
2. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 53.51 | ||||
3. | Urbanik Laura | 07 | Kmita Zabierzów | 53.90 | ||||
4. | Pudełko Magdalena | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 1:06.71 | ||||
5. | Kalita Anna | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:13.07 | ||||
6. | Kursa Weronika | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:16.03 | ||||
7. | Madej Olga | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:16.09 | ||||
8. | Binkiewicz Maja | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:55.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/6/2016 | Chłopców, 50m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 37.69 | ||||
2. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 41.51 | ||||
3. | Przystał Antonio | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 44.20 | ||||
4. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 45.10 | ||||
5. | Kuna Jakub | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 46.35 | ||||
6. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 46.63 | ||||
7. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 47.47 | ||||
8. | Zając Maciej | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | 48.21 | ||||
9. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 48.29 | ||||
10. | Bednarski Mateusz | 08 | Piątka Kraków | 58.14 | ||||
11. | Plutecki Jakub | 08 | Paula Team Kraków | 1:03.70 | ||||
12. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 1:07.58 | ||||
13. | Binkiewicz Kamil | 07 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:11.16 | ||||
14. | Kozynacki Mateusz | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:11.65 | ||||
15. | Migacz Dawid | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 1:19.06 | ||||
16. | Mucha Mikołaj | 08 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:19.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2016 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 1:29.98 | ||||
2. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 1:31.50 | ||||
3. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 1:41.25 | ||||
4. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 1:44.53 | ||||
5. | Kula Agnieszka | 05 | Paula Team Kraków | 1:58.31 | ||||
6. | Zielińska Helena | 06 | Kmita Zabierzów | 2:05.09 | ||||
7. | Pabisek Olga | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | 2:09.95 | ||||
8. | Pischinger Patrycja | 06 | Paula Team Kraków | 2:11.39 | ||||
9. | Kępka Kalina | 06 | RAK-Swimsport Zabierzów | 2:21.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2016 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 1:19.88 | ||||
2. | Armuła Karol | 05 | Triathlon YMCA Kraków | 1:22.08 | ||||
3. | Hańderek Mateusz | 06 | Paula Team Kraków | 1:29.19 | ||||
4. | Bednarski Kacper | 06 | Piątka Kraków | 1:30.48 | ||||
5. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 1:38.66 | ||||
6. | Woźniak Maciej | 05 | Paula Team Kraków | 1:42.45 | ||||
7. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 1:43.96 | ||||
8. | Zahuta Kacper | 05 | Kmita Zabierzów | 1:48.28 | ||||
9. | Trzciński Kacper | 05 | Paula Team Kraków | 1:50.73 | ||||
10. | Seweryn Bartosz | 05 | RAK-Swimsport Zabierzów | 1:51.84 | ||||
11. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 1:55.99 | ||||
12. | Węgrzyn Piotr | 06 | RAK-Swimsport Zabierzów | 2:06.88 | ||||
13. | Zych Jan | 05 | Paula Team Kraków | 2:18.99 | ||||
14. | Grzonka Filip | 05 | Paula Team Kraków | 2:29.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3/6/2016 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 2:31.80 | ||||
2. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 2:35.42 | ||||
3. | Socha Zofia | 03 | Wisła Kraków | 2:43.50 | ||||
4. | Młynarska Józefina | 03 | Triathlon YMCA Kraków | 2:47.89 | ||||
5. | Kopońka Kinga | 04 | Kmita Zabierzów | 3:20.87 | ||||
6. | Masny Zuzanna | 04 | Paula Team Kraków | 3:39.38 | ||||
7. | Wąsik Maja | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 3:40.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3/6/2016 | Chłopców, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szastak Błażej | 03 | Wisła Kraków | 2:26.77 | ||||
2. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 2:29.63 | ||||
3. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 2:30.61 | ||||
4. | Jaszczuk Jan | 04 | Kmita Zabierzów | 2:41.71 | ||||
5. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 2:44.40 | ||||
6. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 2:53.22 | ||||
7. | Rząsa Franciszek | 03 | Triathlon YMCA Kraków | 2:57.91 | ||||
8. | Kuszewski Stanisław | 03 | Paula Team Kraków | 3:29.96 | ||||
9. | Bistroń Andrzej | 03 | RAK-Swimsport Zabierzów | 3:38.53 | ||||
10. | Nesteruk Tomasz | 04 | Paula Team Kraków | 4:20.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2016 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 5:12.31 | ||||
2. | Palka Paulina | 91 | Paula Team Kraków | 6:11.03 | ||||
3. | Bistroń Małgorzata | 01 | RAK-Swimsport Zabierzów | 6:28.40 | ||||
4. | Staab Hanna | 02 | Paula Team Kraków | 7:38.66 | ||||
5. | Kurtyka Joanna | 02 | Paula Team Kraków | 7:39.62 | ||||
6. | Gniadek Zofia | 00 | Paula Team Kraków | 7:54.03 | ||||
7. | Werońska Karolina | 98 | Triathlon YMCA Kraków | 9:13.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2016 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 4:09.10 | ||||
2. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 4:32.37 | ||||
3. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 4:39.39 | ||||
4. | Stępień Marek | 99 | RAK-Swimsport Zabierzów | 5:01.20 | ||||
5. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 5:06.76 | ||||
6. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 5:17.92 | ||||
7. | Docew Maksymilian | 02 | Wisła Kraków | 5:22.19 | ||||
8. | Waga Mateusz | 02 | Kmita Zabierzów | 5:41.31 | ||||
9. | Pieszczyński Dominik | 93 | Paula Team Kraków | 5:41.38 | ||||
10. | Mielke Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:50.41 | ||||
11. | Mytnik Michał | 02 | Kmita Zabierzów | 5:54.59 | ||||
12. | Kowal Andrzej | 78 | Whater Knights Zabierzów | 6:08.97 | ||||
13. | Zieliński Przemysław | 80 | Whater Knights Zabierzów | 6:33.09 | ||||
14. | Jurek Jan | 02 | Paula Team Kraków | 8:27.92 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |