Archiwum - Myďż˝lenicka Liga Pďż˝ywacka
START SMS SwimArt KOMUNIKATY ZAWODÓW ARCHIWUM IMPREZY OKRĘGOWE ARCHIWUM IMPREZY KLUBOWE ARCHIWUM IMPREZY W MYŚLENICACH ARCHIWUM MLP



Regulamin MLP



Pro-Swim ENTRY EDYTOR



INSTRUKCJA ENTRY EDYTORA




gg

MYŚLENICKA LIGA PŁYWACKA

Indywidualna Klasyfikacja Końcowa
Kobiety 9 lat i starszeKobiety 10 lat i młodsze (tylko 25m)
Mężczyźni 9 lat i starsiMężczyźni 10 lat i młodsi (tylko 25m)

RUNDA FINAŁOWA
Myślenice, niedziela 2 grudnia 2007

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

* Zawodnicy niezrzeszeni ** MUKS Gilus Gilowice ** Delfinek Bielsko Biała ** PUKS Karol Wadowice *
* UKS Sokół Kęty ** KTP Arka Kielce ** Aquarius Myślenice ** KP Masters Wisła Kraków *
* MMKS Dąbrowa Grn. ** UKS Piątka Kraków ** Wiking Brzesko ** Beskidzkie Stow. Pływackie Bielsko B. *
* TS Pływak Bochnia ** Korona Kraków ** TG Sokół Myślenice ** SwimArt Myślenice *
* LKS Kmita Zabierzów ** Centrum Kultury i Sportu Skawina ** Unia Tarnów ** Jordan Kraków *
* Ósemka Oświęcim *

WYNIKI Klasyfikacja drużynowa Ranking medalowy

Galeria zdjęć z zawodów
Galeria zdjęć z zawodów (Źródło: Kmita Zabierzów)

RUNDA III
Myślenice, sobota 6 października 2007

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

* Aquarius Myślenice ** TS Pływak Bochnia ** Zawodnicy niezrzeszeni ** UKS Sokół Kęty *
* Ósemka Oświęcim ** CKiS Skawina ** Delfinek Bielsko Biała ** MUKS Gilus Gilowice *
* PUKS Karol Wadowice ** LKS Kmita Zabierzów ** Korona Kraków ** Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz *
* Wiking Brzesko ** Ośr. Kultury Sułkowice ** SwimArt Myślenice ** TG Sokół Myślenice *
* ZKS Unia Tarnów

* WYNIKI ** Ranking medalowy *
Galeria zdjęć z zawodów


RUNDA II
Myślenice, sobota 12 maja 2007

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

* CKiS Skawina ** UKS Sokół Kęty ** Wiking Brzesko ** Zawodnicy niezrzeszeni *
* Ósemka Oświęcim ** MUKS Gilus Gilowice ** Delfinek Bielsko Biała ** Korona Kraków *
* ZKS Unia Tarnów ** TS Pływak Bochnia ** Aquarius Myślenice ** PUKS Karol wadowice *
* BSP Bielsko Biała ** TG Sokół Myślenice ** SwimArt Myślenice ** Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz *

* WYNIKI ** Ranking medalowy *
Galeria zdjęć z zawodów


RUNDA I
Myślenice, sobota 17 marca 2007

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

* CKiS Skawina ** UKS Sokół Kęty ** KP Wisła Masters Kraków ** Zawodnicy niezrzeszeni *
* Jordan Kraków ** DOKiS VEGA Dobrodzień ** MUKS Gilus Gilowice ** Wiking Brzesko *
* PUKS Karol Wadowice ** UKS Ósemka Oświęcim ** Delfinek Bielsko Biała ** Aquarius Myślenice *
* SwimArt Myślenice ** MMKS Dąbrowa Grn. ** UKS Piątka Kraków ** TS Pływak Bochnia *
* Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz ** TG Sokół Myślenice ** LKS KMITA Zabierzów ** KS Korona Kraków *

* WYNIKI ** Ranking medalowy *
Galeria zdjęć z zawodów



Copyright © by SwimArt 2003-2012. Design by LOOKEE