Archiwum - Imprezy Okr���gowe
START SMS SwimArt KOMUNIKATY ZAWODW ARCHIWUM IMPREZY OKRGOWE ARCHIWUM IMPREZY KLUBOWE ARCHIWUM IMPREZY W MYLENICACH ARCHIWUM MLP
Regulaminy Zawodw Okrgowych:

Grand Prix Maopolski

Sobota Pywacka

Ju Pywam


SOBOTA PYWACKA 2010
Klas. indywidulna
Klas. druynowa


JU PYWAM 2010
Klas. druynowa


Zawody Pywackie Puchar Prezesa MOZP, Owicim, 22 grudnia 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
CSiR MOS Dbrowa Grn. BUKS Warszawa UKS Wodnik Siemianowice l. MKS Gogolin
UKS Sharh Rudna UKP Unia Owicim UKS Huragan Sosnowiec SiKReT Gliwice
KP Delfin Horyniec Zdr. UKS Foxball Rzeszw UKS semka Owicim AZS AWF Katowice
MKS Ikar Mielec UKS SMS Galicja Krakw UKP Kmita Zabierzw KS Korona Krakw
KS Grnik Radlin UKP Manta Jelcz Laskowice UKP Ruda lska KS Posnania Pozna
PUKS Karol Wadowice Sport Classic UKS Rekiny Katowice UKS Salmo ory
Start Katowice MMKS Kdzierzyn Kole ULKS Victoria Kozy SSKSiT Glosator Krakw
MOSM Tychy Nowy KP Bielsko Biaa MOSiR Motyl St. Wola MKS Jordan Krakw
UKS Jasie Sucha Besk. MKS Trjka d MKP Bobry Dbica MKS Wodnik Radom
UKS Wodnik 29 Katowice MSP Aquarius Mylenice TS Plywak Bochnia MUKS Gilus Gilowice
KS Fala Niepoomice UKS Torpeda Olenica UKS Ondraszek Bielsko Biaa Solne Miasto Wieliczka
AZS AGH Krakw CKiS SKawina UKS Aquatica Pawowice UKS Aligator Gorzyce
Wyniki Najlepsi zawodnicy
Podsumowanie zawodw




Otwarte Mistzostwa Malopolski Bijemy Rekordy
pod patronatem Pawa Korzeniowskiego, Owicim, 7-8 grudnia 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
AZS AWF Warszawa BOSiR Brzesko CKiS Skawina MKS STP Nowy Scz
Motyl MOSiR St. Wola MUKP Fala Ropczyce MUKS Gilus Gilowice Nowy KP Bielsko Biaa
PUKS Karol Wadowice SiKReT Gliwice TS Wisa Krakw UKP Kmita Zabierzw
UKP Ruda lska UKP Unia Owicim UKS Aquatica Pawowice UKS Cityzen Pozna
UKS Delfin Piotrkw Tryb. UKS Nawa Skierniewice UKS semka Owicim UKS SMS Krakw
ULKS Victoria Kozy MKS Jordan Krakw MKP Bobry Dbica MKS Wodnik Radom
MSP Aquarius Mylenice KS Korona Krakw CSTiR Strzyw KS Fala Niepoomice
MKS Park Wodny Tarn. Gry Start Katowice MKS Trjka d UKS SP 8 Chrzanw
UKS Jasie Sucha Besk. AZS AGH Krakw TP Olimpijczyk d KS Limanowa Swim
TS Pywak Bochnia MKP Sowianka Gorzw Wlkp. MKS ak Biaa Podlaska UKS Wilanowia Warszawa
Najlepsi zawodnicy Wyniki BLOK I
Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III
Wyniki Podsumowanie zawodw




Sobota Pywacka Runda IV 2012, Krakw, 1 grudnia 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Punktacja indywidualna Punktacja druynowa
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
TS Wisa Krakw UKP Unia Owicim MMKS Kdzierzyn Kole MKS Park Wodny Tarn. Gry
ULKS Victoria Kozy KS Fala Niepoomice UKS semka Owicim UKP Kmita Zabierzw
UKS SMS Galicja Krakw CKiS SKawina MSP Aquarius Mylenice KS Korona Krakw
MKS Jordan Krakw Unia Tarnw Stow Siemacha ASP Krakw UKS Pitka Krakw
UKS SP 8 Chrzanw MKS STP Nowy Scz KS Limanowa Swim SSKSiT Glosator Krakw
AZS AGH Krakw TS Pywak Bochnia UKS Jasie Sucha Besk.
Harmonogram zawodw Lista startowa
Wyniki LIVE




Grand Prix Maopolski V, Owicim, 24 listopada 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKP Unia Owicim MOSiR Motyl St. Wola TS Pywak Bochnia PUKS Karol Wadowice
UKS semka Owicim KS Fala Niepoomice UKS Aquatica Pawowice MUKS Gilus Gilowice
MMKS Kdzierzyn Kole AZS AWF Katowice MKP Bobry Dbica MKS Jordan Krakw
MUKP Korona Swim Kielce MKS MOS Katowice MKS Polonia Warszawa KS Korona Krakw
AZS AGH Krakw KS Limanowa Swim MSP Aquarius Mylenice MKS STP Nowy Scz
UKS SMS Galicja Krakw CKiS Skawina MUKS Foka Sandomierz MKS Huragan Midzyrzec Podl.
UKP Kmita Zabierzw MUKP Fala Ropczyce UKS NAwa Skierniewice UKS Jasie Sucha Beskidzka
Unia Tarnw
Wyniki Podsumowanie zawodw
Najlepsi zawodnicy Najlepsi zawodnicy




Juz Pywam II Edycja Owicim, Owicim, 17 listopada 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKS Delfinek Czstochowa UKS Omega Olkusz ULKS Victoria Kozy Zawodnicy niezrzeszeni
MKS STP Nowy Scz UKS Aquatica Pawowice Nowy KP Bielsko Biaa UKS Ondraszek Bielsko Biaa
UKS SP 8 Chrzanw UKS semka Owicim PUKS Karol Wadowice
Wyniki Podsumowanie zawodw




Puchar Wszechstronnoci Stylowej, Sucha Besk., 10 listopada 2012
Zestawienie progresji zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
BOSiR Brzesko UKS SMS Galicja Krakw TS Wisa Krakw ULKS Victoria Kozy
CKiS Skawina UKS semka Owicim AZS AGH Krakw MUKS Gilus Gilowice
UKP Kmita Zabierzw KS Fala Niepoomice MMKS Kdzierzyn Kole UKP Unia Owicim
SiKReT Gliwice CSiR MOS Dbrowa Grn. MKS Park Wodny Tarn. Gry MKS Jordan Krakw
MKS STP Nowy Scz Unia Tarnw KS Korona Krakw MSP Aquarius Mylenice
SSKSiT Glosator Krakw UKS Jasie Sucha Besk. KS Limanowa Swim Stow. Siemacha ASP Krakw
PUKS Karol wadowice TS Pywak Bochnia
Podsumowanie zawodw Wyniki
Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II
Najlepsze zawodniczki Njlepsi zawodnicy




Grand Prix Maopolski Runda IV, Owicim, 13 padziernika 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
MSP Aquarius Mylenice UKS Ikar Mielec MKS Jordan Krak CSiR MOS Dbrowa Grn.
UKS Orlik Przeworsk UKS Skarpa Lublin MKP Sowianka Gorzw Wlkp. UKS Delfin Tarnobrzeg
MKS STP Nowy Scz MOSiR Wodnik Krosno Unia Tarnw UKS Wilanowia Warszawa
PUKS Karol Wadowice MOSiR Motyl St. Wola UKP Unia Owicim TS Pywak Bochnia
KS Korona Krakw MUKS Unia Busko Zdr. MKP Bobry Dbica KS Fala Niepoomice
AZS AWF Katowice BOSiR Brzesko MKS MOS Katowice MKS Wodnik Radom
MMKS Kdzierzyn Kole MKS Polonia Warszawa TKKF Szczygowice AZS AGH Krakw
UKP Kmita Zabierzw UKS Jasie Sucha Besk. CKiS Skawina MUKS Foka Sandomierz
KS Wodnik rem UKS SMS Galicja Krakw KS Limanowa Swim
Podsumowanie zawodw Wyniki
Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa




Sobota Pywacka Runda III, Chrzanw, 7 padziernika 2012 (niedziela)
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
AZS AGH Krakw CKiS Skawina H2O Jastrzbie Zdr. KS Fala Niepoomice
Jedynka Zabrze KS Korona Krakw MKS Jordan Krakw MKS Park Wodny Tarn. Gry
MKS STP Nowy Scz MMKS Kdzierzyn Kole MOS CSiR Dbrowa Grn. MSP Aquarius Mylenice
MUKS Unia Busko Zdr. Nowy KP Bielsko Biaa PUKS Karol Wadowice SiKReT Gliwice
SMS SwimArt Mylenice TS Pywak Bochnia UKP Kmita Zabierzw UKP Unia Owicim
UKS Delfinek 54 Bytom UKS Jasie Sucha Besk. UKS semka Owicim UKS Salmo ory
UKS SMS Galicja Krakw UKS SP 8 Chrzanw ULKS Victoria Kozy Stow. Siemacha Krakw
Wyniki Podsumowanie zawodw
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja Klubowa




Otw. Mistrz. Okr. Maopolskiego Memoria J. Kota, Bochnia, 23-24 czerwca 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Form. zakwaterowania ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Harmonogram zawodw Lista zgoszonych zawodnikw
Lista startowa Lista startowa BLOK I
Lista startowa BLOK II Lista startowa BLOK III
Wyniki LIVE
Wyniki Wyniki BLOK I
Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III
Klasyfikacja Klubowa Najlepsi zawodnicy
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKS Wodnik Siemianowice l. UKP Kmita Zabierzw NKP Bielsko Biaa MUKS Unia Busko Zdr.
UKS semka Owicim ULKS Victoria Kozy MUKP Fala Ropczyce MKS Jordan Krakw
KS Fala Niepoomice AZS AGH Krakw UKS 190 d CKiS Skawina
UKS Pitka Krakw MUKS Gilus Gilowice PUKS Karol Wadowice MKS STP Nowy Scz
SiKReT Gliwice MUKS Korona-Swim Kielce UKS 54 Delfinek Bytom TS Pywak Bochnia
UKS Jasie Sucha Besk. KS Limanowa-Swim UKS SP 8 Chrzanw KS Korona Krakw
MSP Aquarius Mylenice



Dru. Mistrz. Modzikw Puchar Prezesa MOZP 11-13lat, Krakw, 16-17 VI 2012
Klasyfikacja Klubowa Wyniki
Wyniki Dzie I Wyniki Dzie II
Podsumowanie zawodw
Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKP Kmita Zabierzw MKS Jordan Krakw UKS semka Owicim MSP Aquarius Mylenice
UKS SP 8 Chrzanw AZS AGH Krakw UKS Aligator Gorzyce KS Fala Niepoomice
KS Grnik Radlin CKiS Skawina UKS Pitka Krakw MKS STP Nowy Scz
UKS Jasie Sucha Besk. ULKS Victoria Kozy TS Pywak Bochnia KS Korona Krakw



Sobota Pywacka Runda II 2012, Wadowice, 2 czerwca 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Klasyfikacja klubowa Najlepsi zawodnicy
Wyniki Podsumowanie zawodw
Zestawienie progresji zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKP Kmita Zabierzw SiKReT Gliwice MKS Jordan Krakw UKS Semka Owicim
KS Korona Krakw MKS STP NOwy Scz KS Limanowa Swim ULKS Victoria Kozy
UKS Pitka Krakw KS Fala Niepoomice MSP Aquarius Mylenice TS Pywak Bochnia
AZS AGH Krakw CKiS Skawina UKS Start Tarnw Unia Tarnw SSA
PUKS Karol Wadowice UKS Jasie Sucha Besk. UKS SP 8 Chrzanw



Druynowy Wielobj Pywacki Dzieci 10-11lat, Krakw, 26-27 maja 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Klasyfikacja klubowa Wyniki
Wyniki Dzie I Wyniki Dzie II
Podsumowanie
Podsumowanie progresji zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKP Kmita Zabierzw UKS semka Owicim SiKReT Gliwice MKS Jordan Krakw
KS Korona Krakw MKS STP Nowy Scz MSP Aquarius Mylenice KS Grnik Sosnowiec
TS Pywak Bochnia UKS Pitka Krakw UKS SP 8 Chrzanw UKS Jasie Sucha Besk.
Unia Tarnw SSA SKSiT Glosator Krakw



Druynowe MW Modzikw Puchar Prezesa MOZP, Krakw, 17-18 marca 2012
Podsumowanie zawodw Wyniki
Wyniki Dzie I Wyniki Dzie II
Klasyfikacja Druynowa Najlepsi zawodnicy
Podsumowanie progresji zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKP Kmita Zabierzw MKS Jordan Krakw UKS semka Owicim AZS AGH Krakw
KS Fala Niepoomice UKS Pitka Krakw CKiS Skawina UKS SP8 Chrzanw
Unia Tarnw SSA ULKS Victoria Kozy MSP Aquarius Mylenice TS Pywak Bochnia
UKS Jasie Sucha Besk. KS Korona Krakw



Grand Prix Maopolski Runda I 2012, Piekary, 26 lutego 2012 (niedziela)
Wyniki Podsumowanie zawodw
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa
Podsumowanie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKP Unia Owicim DOKiS Vega Dobrodzie UKP Kmita Zabierzw MKS Jordan Krakw
KS Fala Niepoomice KS AZS AWF Katowice BOSiR SP Brzesko MKS Wodnik Radom
CKiS Skawina UKS Start Tarnw TS Pywak Bochnia KS Korona Krakw
UKS Siemaszka Piekary Unia Tarnw SSA MUKS Gilus Gilowice MUKP Korona Swim Kielce
MMKS Kdzierzyn Kole MKS Zryw Opole MSP Aquarius Mylenice MUKS Foka Sandomierz
MKS Huragan Midzyrzec Podl. MKS STP Nowy Scz UKS Jasie Sucha Besk. AZS AGH Krakw
KS Limanowa Swim PUKS Karol Wadowice MOSiR Wodnik Krosno WKS lsk Wrocaw
UKS Orlik Przeworsk MTP Kormoran Olsztyn



Sobota Pywacka Runda I 2012, Wieliczka, 4 luty 2012
Wyniki Podsumowanie zawodw
Zestawienie progresji zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
BOSiR Brzesko UKP Kmita Zabierzw MKS Jordan Krakw SiKReT Gliwice
UKS SP 8 Chrzanw SKS Solni Wieliczka AZS AGH Krakw KS Fala Niepoomice
KS Korona Krakw SMS SwimArt Mylenice UKS semka Owicim Unia Tarnw SSA
UKS Pitka Krakw ULKS Victoria Kozy MSP Aquarius Mylenice MKS STP Nowy Scz
PUKS Karol Wadowice CKiS Skawina TS Pywak Bochnia UKS SP 8 Chrzanw
UKS Jasie Sucha Besk.



Sobota Pywacka Runda I 2011

Chrzanw, 5 marca 2011 (sobota)


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNYZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA
Instrukcja SPLASH Entry EdytoraSPLASH Entry Edytor

Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*UKP Unia Owicim**PUKS Karol Wadowice**AZS AGH Krakw**UKS Pitka Krakw*
*UKP Kmita Zabierzw**UKS semka Owicim**MKS Jordan Krakw**CKiS Skawina*
*Unia Tarnw S.S.A.*ULKS Victoria Kozy**UKS SP 8 Chrzanw**MLKS Dbrovia Dbrowa Tarn.*
*KS Fala Niepoomice**TS Pywak Bochnia**SMS SwimArt Mylenice**UKS Start Tarnw*
*STP Nowy Scz**MSP Aquarius Mylenice**KS Korona Krakw**UKS Jasie Sucha Besk.*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw



Grand Prix Maopolski Runda I 2011

Nowy Scz, 19 lutego 2011 (sobota)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*MKS Jordan Krakw**KS Rekin wiebodzice**PUKS Karol Wadowice**KS Limanowa Swim*
*BOSiR Brzesko**UKP Unia Owicim**AZS AGH Krakw**MLKS Dbrovia Dbrowa Tarn.*
*MUKP Korona Swim Kielce**Unia SSA Tarnw**KS Korona Krakw**STP Nowy Scz*
*MUKS Foka Sandomierz**MKS Wodnik Radom**AZS AWF Katowice**CKiS Skawina*
*MUKP Fala Ropczyce**MKS Huragan Midzyrzec Podl.**UKP Kmita Zabierzw**KS AZS AWFiS Gdask*
*UKS Orka Ldziny**MKS Polonia Warszawa**UKS Jasie Sucha Besk.**MKP Bobry Dbica*
*UKS Siemaszka Piekary*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw



Zimowe Mistrzostwa Modzikw Okrgu Maopolskiego
o Puchar Prezesa MOZP

Zabierzw, 11 - 11 grudnia 2010 (sobota - niedziela)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*PUKS Karol Wadowice**MKS Jordan Krakw**CKiS Skawina**UKS Pitka Krakw*
*UKS semka Owicim**LKS Kmita Zabierzw**KS Korona Krakw**MSP Aquarius Mylenice*
*Unia Tarnw SSA**UKS SP 8 Chrzanw**UKS Jasie Sucha Beskidzka**TS Pywak Bochnia*
*MLKS Dbrovia Dbrowa Tarn.*KS Fala Niepoomice**STP Nowy Scz**ULKS Victoria Kozy*

Wyniki Blok I Blok II Blok III
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw



Ju Pywam Edycja II 2010

Bochnia, 5 grudnia 2010 (niedziela)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*Zawodnicy niezrzeszeni**KS Fala Niepoomice**KS Korona Krakw**MKS Jordan Krakw*
*UKS PS Salwator Krakw**UKS semka Owicim**MSP Aquarius Mylenice**UKS Pitka Krakw*
*UKS Start Tarnw**STP Nowy Scz**LKS Kmita Zabierzw**TS Pywak Bochnia*
*SMS SwimArt Mylenice*

Wyniki Klasyfikacja Druynowa Podsumowanie zawodw



Sobota Pywacka Runda IV

Skawina, 27 listopada 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*TS Pywak Bochnia**PUKS Karol Wadowice**UKS semka Owicim**LKS Kmita Zabierzw*
*UKS Pitka Krakw**UKS Start Tarnw**MKS Jordan Krakw**MSP Aquarius Mylnice*
*KS Korona Krakw**Unia Tarnw S.S.A.**UKS Jasie Sucha Besk.**KS Fala Niepoomice*
*STP Nowy Scz**UKS SP 8 Chrzanw**CKiS Skawina**SMS SwimArt Mylnice*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw



Grand Prix Maopolski Runda IV

Piekary k/Krakowa, 14 listopada 2010 (niedziela)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*UKP Unia Owicim**MUKP Korona Swim Kielce**UKS semka Owicim**UKP Orka Ldziny*
*KS Wiking Brzesko**PUKS Karol Wadowice**CSiR MOS Dbrowa Grn.**AZS AWF Katowice*
*MKS Wodnik Radom**MKS Huragan Midzyrzec Podl.**CKiS Skawina**LKS Kmita Zabierzw*
*STP Nowy Scz**UKS Pitka Krakw**MKS Jordan Krakw**MMKS Kdzierzyn Kole*
*AZS AGH Krakw**MSP Aquarius Mylenice**MUKS Foka Sandomierz**MKS Ikar Mielec*
*MKS Zryw Opole**UKS Orlik Przeworsk**MOSiR Wodnik Krosno**UKS Jasie Sucha Besk.*
*KS Rekin wiebodzice**UKS Siemaszka Piekary**TS Pywak Bochnia**KS Korona Krakw*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw



Sobota Pywacka Runda III
Otwarte Zawody w Wszechstronnoci Stylowejo Puchar Prezesa MOZP

Sucha Beskidzka, 16 padziernika 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*ULKS Victoria Kozy**PUKS Karol Wadowice**UKS SP 8 Chrzanw**ZKS Unia Tarnw*
*UKS semka Owicim**CKiS Skawina**KS Korona Krakw**UKS Pitka Krakw*
*KS Fala Niepoomice**MSP Aquarius Mylenice**UKS Jasie Sucha Besk.**MKS Jordan Krakw*
*UKS Start Tarnw**STP Nowy Scz**MLKS Dbrovia Dbrowa Tarn.**UKS 307 Warszawa*
*TS Pywak Bochnia*H2O Jastrzebie Zdrj**LKS Kmita Zabierzw*

Wyniki Podsumowanie zawodw
Najlepsze zawodniczki wg Fina 2009 Najlepsi zawodnicy wg Fina 2009 Najlepsze zawodniczki wg Rudolph 2010 Najlepsi zawodnicy wg Rudolph 2010



Grand Prix Maopolski Runda III - Puchar Wszechstronnoci Stylowej

Zabierzw, 9 padziernika 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*KS Wiking Brzesko**MKS Ikar Mielec**MUKP Korona Swim Kielce**UKS 48 Czstochowa*
*UKS Aquatica Pawowice**UKP Unia Owicim**UKS semka Owicim***UKS Orka Ldziny*
*STP Nowy Scz**MMKS Kdzierzyn Kole**MKS Jordan Krakw**KS Korona Krakw*
*PUKS Karol Wadowice**LKS Kmita Zabierzw**CKiS Skawina**MKS Zryw Opole*
*MKP Bobry Dbica**UKS Orlik Przeworsk**MOSiR Wodnik Krosno**SKP Avia widnik*
*AZS AWF Katowice**MKS Wodnik Radom**UKS Wodnik Siemianowice l.**MSP Aquarius Mylenice*
*MUKS Foka Sandomierz**CSiR MOS Dbrowa Grn.**UKS SP8 Chrzanw**AZS AGH Krakw*
*AZS AWFiS Gdask**MKS Polonia Warszawa**MKS Huragan Midzyrzec Podl.**UKS Jasie Sucha Besk.*
*TS Pywak Bochnia*

Wyniki Podsumowanie zawodw
Najlepsze zawodniczki wg Fina 2009 Najlepsi zawodnicy wg Fina 2009 Najlepsze zawodniczki wg Rudolph 2010 Najlepsi zawodnicy wg Rudolph 2010



Otwarte Letnie Mistrzostwa Okrgu Maopolskiego w Pywaniu Modzikw

Bochnia, 12 - 13 czerwca 2010 (sobota-niedziela)


Poniej potwierdzenia zgosze klubw uczestniczcych w zawodach

*PUKS Karol Wadowice**SP Lider Wadowice**MKS Jordan Krakw**STP Nowy Scz*
*CKiS Skawina**KS Korona Krakw**UKS semka Owicim**MLKS Dbrovia Dbrowa Tarn.*
*MSP Aquarius Mylenice**Fala Niepoomice**LKS Kmita Zabierzw**SMS SwimArt Mylenice*
*UKS SP8 Chrzanw**ZKS Unia Tarnw**MUKS Gilus Gilowice**TS Pywak Bochnia*
*UKS Gabi Proszwki**UKP Unia Owicim**UKS Jasie Sucha Besk.*

Wyniki Blok I Blok II Blok III
Klasyfikacja klubowa Podsumowanie zawodw



Sobota Pywacka Runda II '10

Wadowice, 15 maja 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*PUKS Karol Wadowice**UKS semka Owicim**LKS Kmita Zabierzw**CKiS Skawina*
*MKS Jordan Krakw**UKS Pitka Krakw**UKS Jasie Sucha Besk.**KS Korona Krakw*
*UKS SP 8 Chrzanw**MSP Aquarius Mylenice**KS Fala Niepoomice**STP Nowy Scz*
*SMS SwimArt Mylenice**TS Pywak Bochnia**ZKS Unia Tarnw**MLKS MGOSiR Dbrowa Tarn.*
Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw

Sobota Pywacka Runda I '10

Wieliczka, 27 marca 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*PUKS Karol Wadowice**UKS semka Owicim**UKS Pitka Krakw**MKS Jordan Krakw*
*KS Korona Krakw**UKS SP 8 Chrzanw**STP Nowy Scz**SMS SwimArt Mylenice*
*MSP Aquarius Mylenice**KS Fala Niepoomice**CKiS Skawina**LKS Kmita Zabierzw*
*UKS Jasie Sucha Beskidzka**ZKS Unia Tarnw**TS Pywak Bochnia**UKS Gabi Proszwki*
*MLKS MGOSiR Dbrowa Tarnowska*
Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw



Grand Prix Maopolski Runda I '10

Nowy Scz, 6 marca 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

Podsumowanie wynikw indywidualnych
*MKS Jordan Krakw**AZS AGH Krakw**KS Wiking Brzesko**PUKS Karol Wadowice*
*UKS semka Owicim**LKS Kmita Zabierzw**KS Fala Niepoomice**MKS Ikar Mielec*
*KS Korona Krakw**ZKS Unia Tarnw**UKP Unia Owicim**MOSM Tychy*
*Orka Ldziny**AZS AWF Katowice**CSiR MOSM Dbrowa Grn.**MUKS Foka Sandomierz*
*EKS Skra Bechatw**MUKP Korona Swim Kielce**MKS Wodnik Radom**MSP Aquarius Mylenice*
*UKS Jasie Sucha Besk.**STP Nowy Scz**MLKS Dbrowa Tarn.***TS Pywak Bochnia*
*UKS Siemaszka Piekary**SMS Owicim**CKiS Skawina*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw



Zimowe Mistrzostwa Modzikw Okrgu Maopolskiego

Zabierzw, 12 - 13 grudnia 2009 (sobota - niedziela)


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*LKS Kmita Zabierzw**PUKS Karol Wadowice**MKS Jordan Krakw**RMKS Rybnik*
*KS Korona Krakw**UKS semka Owicim**MSP Aquarius Mylenice**TG Sok Mylenice*
*STP Nowy Scz**UKP Unia Owicim**TS Pywak Bochnia**ZKS Unia Tarnw*
*UKS Siemaszka Piekary**CKiS Skawina*

Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III Wyniki
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja druynowa Podsumowanie zawodw

Sobota Pywacka Runda V Finaowa 2009

Skawina, 28 listopada 2009 (sobota)


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*KS Wiking Brzesko**LKS Kmita Zabierzw**PUKS Karol Wadowice**MKS Jordan Krakw*
*CKiS Skawina**UKS semka Owicim**STP Nowy Scz**UKS SP8 Chrzanw*
*ZKS Unia Tarnw**MSP Aquarius Mylenice**UKS Siemaszka Piekary**UKP Unia Owicim*
*TS Pywak Bochnia*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mczyni Klasyfikacja druynowa Wyniki LIVE



Grand Prix Maopolski Runda V Finaowa 2009

Piekary, 7 listopada 2009 (sobota)


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*KS Wiking Brzesko**LKS Kmita Zabierzw**PUKS Karol Wadowice**MKS Jordan Krakw*
*UKP Unia Owicim**Orka Ldziny**UKS Kochowiczanka Ruda l.**MKS Sanok*
*MOSM Tychy**ZKS Unia Tarnw**UKS SP 8 Chrzanw**MKS Wodnik Radom*
*AZS AWF Katowice**CSiR MOSM Dbrowa Grn.**AZS AGH Krakw**MUKS Gilus Gilowice*
*STP Nowy **UKS Siemaszka Piekary**CKiS Skawina**KS Korona Krakw*
*TS Pywak Bochnia*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mczyni Klasyfikacja druynowa Wyniki LIVE



Ju Pywam Runda III '09

Niepoomice, 25 padziernika 2009 (niedziela)


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*STP Nowy Scz**Zesp Szk. Spo. nr 6 Krakw**UKS SP 8 Chrzanw**KP Delfin Horyniec-Zdrj*
*MKS Jordan Krakw**UKS semka Owicim**Spoeczna Szk. Podst. nr 4 Krakw**KS Speed Jaso*
*KS Korona Krakw**MSP Aquarius Mylenice**PUKS Karol Wadowice**Zawodnicy niezrzeszeni*
*UKS Pitka Krakw**KS Fala Niepoomice**Optima Sport Skawina**CKiS Skawina*
*TS Pywak Bochnia**SMS SwimArt Mylenice**LKS Kmita Zabierzw**UKS Gabi Proszwki*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodw



Grand Prix Maopolski Runda IV '09

Nowy Scz, 27 wrzenia 2009


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*KS Wiking Brzesko**PUKS Karol Wadowice**CKiS Skawina**MKS Jordan Krakw*
*AZS AGH Krakw**AZS AWF Krakw**MUKP Warszawianka Warszawa**MOSiR Wodnik Krosno*
*UKS Siemaszka Piekary**LKS Kmita Zabierzw**STP Nowy Scz**ZKS Unia Tarnw*
*KS Korona Krakw*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mczyni Klasyfikacja druynowa Wyniki LIVE



Korespondencyjne Mistrzostwa Polski Dzieci 10 i 11 lat

Wadowice, 30 - 31 maja 2009


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNYZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA

Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*ULKS Victoria Kozy**UKS semka Owicim**UKS SP 8 Chrzanw**KS Korona Krakw*
*MKS Jordan Krakw**UKS Pitka Krakw**CKiS Skawina**MSP Aquarius Mylenice*
*TG Sok Mylenice**LKS Kmita Zabierzw**PUKS Karol Wadowice**SMS SwimArt Mylenice*
*UKS Gabi Proszwki**TS Pywak Bochnia**ZKS Unia Tarnw*

Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Najlepsi zawodnicy Ranking medalowy Podsumowanie zawodw

Ju Pywami Runda II '09

Dbrowa Tarnowska, 10 maja 2009


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*UKS semka Owicim**MKS Jordan Krakw**KS Fala Niepoomice**UKS Pitka Krakw*
*PUKS Karol Wadowice**MLKS Dbrovia Bbrowa Tarn.**LKS Kmita Zabierzw**TS Pywak Bochnia*
*ZKS Unia Tarnw*

Wyniki Podsumowanie zawodw


Grand Prix Maopolski Runda II '09

Mylenice, 28 marca 2009


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*UKP Unia Owicim**MOSM Tychy**UKS Orka Ldziny**MUKS Gilus Gilowice*
*KS Wiking Brzesko**UKS Siemaszka Piekary**PUKS Karol Wadowice**CKiS Skawina*
*STP Nowy Scz**AZS AG Krakw**AZS AWF Katowice**MUKP Korona Swim Kielce*
*MKS Sambor Tczew**MUKS Foka Sandomierz**LKS Delfin Poaniec**UKS Skarpa Lublin*
*MKS Jordan Krakw**MSP Aquarius Mylenice**UKS Jasie Sucha Beskidzka**UKS SP 8 Chrzanw*
*KS Korona Krakw**ZKS Unia Tarnw**LKS Kmita Zabierzw**UKS Gabi Proszwki*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mczyni Klasyfikacja druynowa Wyniki LIVE

Sobota Pywacka Runda II '09

Piekary, 14 marca 2009


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*KS Wiking Brzesko**LKS Kmita Zabierzw**MKS Jordan Krakw**UKS Jasie Sucha Besk.*
*PUKS Karol Wadowice**SMS SwimArt Mylenice**ULKS Victoria Kozy**CKiS Skawina*
*UKS Gabi Proszwki**UKS semka Owicim**KS Korona Krakw**TG Sok Mylenice*
*UKS SP 8 Chrzanw**Aquarius Mylenice**Dbrovia Dbrowa Tarnowska**ZK Unia Tarnw*
*STP Nowy Scz**TP Pywak Bochnia**UKS Siemaszka Piekary*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mczyni Klasyfikacja druynowa Wyniki LIVE


Grand Prix Maopolski Runda I '09

Krakw, 7 lutego 2009


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*KS Wiking Brzesko**Aquarius Mylenice**UKP Unia Owicim**PUKS Karol Wadowice*
*UKS Siemaszka Piekary**UKS Gabi Proszwki**KS Korona Krakw**STP Nowy Scz*
*MUKS FOKA Sandomierz**MUKP Korona Swim Kielce**UKS Orka Ldziny**LKS Kmita Zabierzw*
*MKS Jordan Krakw**AZS AGH Krakw**ZKS Unia Tarnw**UKS SP 8 Chrzanw*
*AZS AWF Katowice**LKS Delfin Poaniec**UKS Trjka Czstochowa*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mczyni Wyniki LIVE

Sobota Pywacka Runda I '09

Zabierzw, 25 stycznia 2009


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*SwimArt Mylenice**MKS Jordan Krakw**Sok Mylenice*KS Wiking Brzesko*
*LKS Kmita Zabierzw**UKS semka Owicim**KS Korona Krakw**STP Nowy Scz*
*Aquarius Mylenice**ZKS Unia Tarnw**CKiS Skawina**UKS Siemaszka Piekary*
*TS Pywak Bochnia*

WYNIKI Najlepsi zawodnicy Dziewczta Chopcy WYNIKI LIVE

Zimowe Mistrzostwa Okrgu Maopolskiego

Zabierzw, 13-14 grudnia 2008


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*Aquarius Mylenice**KS Korona Krakw**KS Wiking Brzesko**LKS Kmita Zabierzw*
*MKS Jordan Krakw**Sdeckie Tow. Pywackie N. Scz**UKS SP 8 Chrzanw**UKS semka Owicim*
*ZKS Unia Tarnw**Centrum Kultury i Sportu Skawina**TS Pywak Bochnia*

WYNIKI Ranking medalowy Najlepsi zawodnicy Podsumowanie

Sobota Pywacka Runda VI Finaowa 2008

Skawina, 29 listopada 2008


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*Aquarius Mylenice**CKiS Skawina**LKS Kmita Zabierzw**TG Sok Mylenice*
*Jordan Krakw**TS Pywak Bochnia**UKS SP 8 Chrzanw**UKS semka Owicim*
*ZKS Unia Tarnw**STP Nowy Scz*

WYNIKI Ranking medalowy Najlepsi zawodnicy Podsumowanie

Grand Prix Maopolski Runda V 2008

Nowy Scz, 4 padziernika 2008


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*MUKP Korona Swim Kielce**Orka Ldziny**UKP Unia Owicim**Aquarius Mylenice*
*Jordan Krakw**PUKS KAROL Wadowice**UKS Sok Kty**KS Wiking Brzesko*
*IKAR Mielec**MUKP Fala Ropczyce**UKS semka Owicim**LKS Kmita Zabierzw*
*STP Nowy Scz**UKS SP8 Chrzanw**MUKS Unia Busko Zdrj**UKS Aquatica Pawowice*
*MUKS Wiking Tomaszw Maz.**CKiS Skawina**Korona Krakw**Unia Tarnw*
*UKS Siemaszka Piekary**SwimArt Mylenice**AZS AWF Katowice**Delfin Poaniec*

WYNIKI Najlepsi zawodnicy Ranking medalowy


Grand Prix Maopolski Runda III 2008

Wadowice, 18 maja 2008


Poniej potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*TG Sok Mylenice**Aquarius Mylenice**PUKS Karol Wadowice**CKiS Skawina*
*STP Nowy Scz**UKS semka Owicim**UKS SP8 Chrznw**BSP Bielsko Biaa*
*Korona Krakw**MOSiR Wodnik Krosno**UKS Sok Kty**MKP Bobry Dbica*
*MUKP Korona Kielce*UKS Orka Ldziny**UKP Unia Owicim**KS Wiking Brzesko*
*UKS Siemaszka Piekary**Jordan Krakw**ZKS Unia Tarnw**Delfin Poaniec*
*Paac Katowice*

Wyniki on-line dziki omegatiming.pl
Orientacyjny czas trwania zawodw LISTA STARTOWA WYNIKI

SOBOTA PYWACKA RUNDA II 2008

Piekary, 26 kwietnia 2008


Poniej wyniki zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*Aquarius Mylenice**CKiS Skawina**Jordan Krakw**PUKS Karol Wadowice*
*LKS Kmita Zabierzw**Korona Krakw**Orka Ldziny**Sok Kty*
*SP 2 Sucha Beskidzka**UKS SP 8 Chrzanw**STP Nowy Scz**ZKS Unia Tarnw*
*UKS Pitka Krakw**UKS semka Owicim**UKS Siemaszka Piekary**TS Pywak Bochnia*
*TG Sok Mylenice*

WYNIKI

ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRGU 11-12 lat

Zabierzw, 8-9 grudnia 2007


Poniej wyniki zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

* Centrum Kultury i Sportu Skawina ** MUKP Fala Ropczyce ** UKS SP 8 Chrzanw ** LKS Kmita Zabierzw *
* Jordan Krakw **Sdeckie Tow. Pywackie Nowy Scz ** Aquarius Mylenice ** MKS Polonia Warszawa *
* Skalar Gra Kalwaria ** PUKS Karol Wadowice ** TS Pywak Bochnia ** Korona Krakw *
* UKS Siemaszka Piekary ** RMKS Rybnik ** Wiking Brzesko ** Foka Bochnia *
* UKS semka Owicim ** ZKS Unia Tarnw *

KOMPLET WYNIKW

WYNIKI blok IWYNIKI blok IIWYNIKI blok III
Najlepsi zawodnicyRanking medalowyUstanowione rekordy
Galeria zdj z zawodw (rdo: Kmita Zabierzw)

SOBOTA PYWACKA IV RUNDA 2007

Wadowice, sobota 13 padziernika 2007


Poniej przedstawiamy wyniki zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

* semka Owicim ** UKS Sok Kty ** Wiking Brzesko ** Aquarius Mylenice *
* CKiS Skawina ** MKS Jordan Krakw ** Sdeckie Tow. Pywackie Nowy Scz ** LKS Kmita Zabierzw *
* TS Pywak Bochnia ** Korona Krakw ** UKS SP 8 Chrzanw ** SP "Jedynka" Wadowice *
* ZKS Unia Tarnw ** PUKS Karol Wadowice ** Foka Bochnia ** TG Sok Mylenice *

WYNIKI

Klasyfikacja medalowa


GRAND PRIX MAOPOLSKI V RUNDA 2007

Mylenice, niedziela 7 padziernika 2007


Poniej przedstawiamy potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

* Wiking Brzesko ** CKiS Skawina ** Jordan Krakw *
* Bobry Dbica ** Grnik Radlin ** LKS Kmita Zabierzw ** UKS Sok Kty *
* MOSiR Wodnik Krosno ** UKS SP 8 Chrzanw ** Korona Krakw ** AZS AWF Katowice *
* ZKS Unia Tarnw ** semka Owicim ** Warszawianka Warszawa ** KSZO Ostrowiec w. *
* Foka Bochnia ** Wiking Brzesko ** UKS Siemaszka Piekary ** Sdeckie Tow. Pywackie Nowy Scz *
* Orka Ldziny ** UKP Unia Owicim ** MMKS Dbrowa Grn. ** Delfin Poaniec *
* Paac Katowice ** Wodnik Siemianowice l. ** Korona Swim Kielce ** Grnik Sosnowiec *
* Orka Jdrzejw ** MUKS "15" Aqua Bydgoszcz ** UKS Pitka Krakw *

* WYNIKI *

SOBOTA PYWACKA II RUNDA 2007

Mylenice, sobota 31 marca 2007


Poniej przedstawiamy wynikizawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*LKS Kmita Zabierzw**Wiking Brzesko**Jordan Krakw**SP 2 Sucha Beskidzka*
*PUKS Karol Wadowice**UKS Pitka Krakw**Centr. Kultury i Sportu Skawina**Aquarius Mylenice*
*STP Nowy Scz**UKS Sok Kty**TS Pywak Bochnia**ZKS Unia Tarnw*
*UKS SP 8 Chrzanw**Foka Bochnia**UKS semka Owicim**SMS SwimArt Mylenie*
*TG Sok Mylenie**Korona Krakw*


W Y N I K I


GRAND PRIX MAOPOLSKI I RUNDA 2007

Zabierzw, sobota 24 lutego 2007


Poniej przedstawiamy wyniki zawodnikw poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*MUKS "15" Aqua Bydgoszcz**Wiking Brzesko**CKiS Skawina**Jordan Krakw*
*UKS SP 8 Chrzanw**UKS Pitka Krakw**Aquarius Myslenice**LKS Kmita Zabierzw*
*Orka Jdrzejw**Orka Ldziny**UKP Unia Owicim**PUKS Karol Wadowice*
*STP Nowy Scz**TS Pywak Bochnia**MOSiR Wodnik Krosno**UKS Siemaszka Piekary*
*UKS semka Owicim**MMKS Dbrowa Grn.**Korona Krakw**ZKS Unia Tarnw*
*SwimArt Mylenice**Foka Bochnia*

*WYNIKI**PUNKTACJA**NAJLEPSI ZAWODNICY*


ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRGU MAOPOLSKIEGO 11-12 LAT

Zabierzw, sobota 9 grudnia - niedziela 10 grudnia 2006


Poniej prezentujemy wyniki poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*LKS KMITA Zabierzw**UKS Pitka Krakw**UKS Siemaszka Piekary*
*UKS SP 8 Chrzanw**Aquarius Mylenice**MKS Jordan Krakw*
*UKS semka Owicim**PUKS Karol Wadowice**Sok Kty*
*Foka Bochnia**Centrum kultury i Sporu Skawina**ZKS Unia Tarnw*
*Korona Krakw*

W Y N I K I
*BLOK I**BLOK II**BLOK III*
Najlepsi zawodnicyUstanowione rekordyRanking medalowy


JU PYWAM I EDYCJA 2006

Krakw, sobota 25 marca 2006


Poniej prezentujemy wyniki poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*SP Pywak Bochnia**MUKS GILUS Gilowice**UKS SP 8 Chrzanw*
*KORONA Krakw**Aquarius Mylenice**UKS Pitka Krakw*
*UKS Trjka Mylenice**LKS KMITA Zabierzw**ORKA Proszwki*
*PUKS Karol Wadowice**WIKING Brzesko**UKS Siemaszka Piekary*
*SMS SwimArt Mylenice**Centrum Kultury i Sportu skawina**Wodnik Krosno*
*TG Sok Mylenice**ZKS UNIA Tarnw**KTP ARKA Kielce*

>>W Y N I K I<<


JU PYWAM II EDYCJA 2006

Krakw, sobota 29 kwietnia 2006

*KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY**REGULAMIN ZAWODW**ZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA*

Poniej prezentujemy wyniki poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*MUKS Dorado Sosnowiec**WIKING Brzesko**AZS WSB Nowy Scz*
*KTP ARKA Kielce**Pywak Bochnia**MUKS UNIA Busko-Zdrj*
*SMS SwimArt Mylenice**UKS SP 8 Chrzanw**UKS Pitka Krakw*
*Aquarius Mylenice**LKS KMITA Zabierzw**PUKS KAROL Wadowice*
*UKS Siemaszka Piekary**Centrum Kultury i Sportu Skawina**ORKA Proszwki*
*KS KORONA Krakw**TG Sok Mylenice*


>>W Y N I K I<<


JU PYWAM III EDYCJA 2006

Krakw, sobota 20 maja 2006

*KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY**REGULAMIN ZAWODW**ZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA*

Poniej prezentujemy wyniki poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*Centrum Kultury i Sportu Skawina**KTP Arka Kielce**SMS SwimArt Mylenice*
*Pywak Bochnia**UKS Pitka Krakw**SKIMKA Skawina*
*KORONA Krakw**LKS KMITA Zabierzw**TG Sok Mylenice*
*Aquarius Mylenice**PUKS Karol Wadowice**ORKA Proszwki*

>>W Y N I K I<<


JU PYWAM IV EDYCJA 2006

Krakw, sobota 18 listopada 2006


Poniej prezentujemy wyniki poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*WIKING Brzesko**TG Sok Mylenice**KTP Arka Kielce*
*KS Grnik Sosnowiec**SMS SwimArt Mylenice**MMKS Dbrowa Grnicza*
*UKS Pitka Krakw**Aquarius Mylenice**UKS SP 8 Chrzanw*
*SP Pywak Bochnia**MUKS Gilus Gilowice**PUKS Karol Wadowice*
*KORONA Krakw**ORKA Proszwki**UKS Siemaszka Piekary*
*Aqua Planet Trzebinia**Centrum Kultury i Sportu Skawina**MKS Jordan Krakw*
*Sdeckie Towarzystwo Pywackie N. Scz**LKS Kmita Zabierzw*

>>W Y N I K I<<


SOBOTA PYWACKA I EDYCJA 2006

Zabierzw, sobota 4 lutego 2006


Poniej prezentujemy wyniki poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach

*MSP Aquarius Mylenice**MOSiR Wodnik Krosno**UKS semka Owicim*
*MKS Jordan Krakw**UKS Pitka Krakw**KORONA Krakw*
*PUKS Karol Wadowice**ZKS Unia Tarnw**UKS SP 8 Chrzanw*
*Speed Jaso**Centrum kultury i Sportu Skawina**LKS Kmita Zabierzw*
*SwimArt Mylenice**FOKA Bochnia**UKS Sok Kty*

WYNIKI PUNKTACJA

Zdjcia z zawodw


8/1/2005
Pod okiem kamer
Zawody pywackie o Puchar Ziemi Owicimskiej

Nowy rok na owicimskiej pywalni rozpocznie si od zawodw o Puchar Ziemi Owicimskiej z okazji 60. rocznicy oswobodzenia KL Auschwitz-Birkenau i Miasta Owicimia. Udzia w imprezie zapowiedziao 280 zawodnikw z 16 klubw. By moe zjawi si Aleksandra Urbaczyk, zota medalistka niedawnych ME na krtkim basenie w Wiedniu.
S to najstarsze zawody pywackie rozgrywane w Owicimiu, rozgrywane niemal od pocztku istnienia sekcji pywackiej. Kiedy odbyway si pod nazw Pucharu Wyzwolenia i zaliczane byy do cyklu Grand Prix Polski. Potem nazwa ulega zmianie, w zwizku z interpretacj w minionych latach sowa wyzwolenia, ale jak wynika z oblicze dziaaczy, bdzie to ju 30. ich edycja.
(...)Podczas mityngu obecne bd kamery niemieckiej stacji ARD, ktra przygotowuje materia o Owicimiu zwizany z obchodami 60. rocznicy oswobodzenia byego obozu i miasta. Dziennikarze niemieccy, chc podobno pokaza, e Owicim to nie tylko byy obz, a mityng i znakomite osignicie owicimskich pywakw maj by tego ilustracj.
Dziennik Polski (BK)



11/10/2004
W ubieg niedziel na pywalni KS KORONA w Krakowie odbyy si zawody z cyklu Sobota Pywacka. Bya to ju czwarta edycja zawodw dla najmodszych zawodnikw z terenu Maopolski. Mylenice byy reprezentowane przez pywakw z TG Sok, MSP Aquarius oraz SMS SwimArt. Kolejne zmagania odbd si ju 20 listopada.
Komplet wynikw. Wyniki zawodnikw z Mylenic. Punktacja po IV edycji.



Copyright © by SwimArt 2003-2012. Design by LOOKEE