Archiwum - Imprezy Okrďż˝gowe
START SMS SwimArt KOMUNIKATY ZAWODÓW ARCHIWUM IMPREZY OKRĘGOWE ARCHIWUM IMPREZY KLUBOWE ARCHIWUM IMPREZY W MYŚLENICACH ARCHIWUM MLP
Regulaminy Zawodów Okręgowych:

Grand Prix Małopolski

Sobota Pływacka

Już Pływam


SOBOTA PŁYWACKA 2010
Klas. indywidulna
Klas. drużynowa


JUŻ PŁYWAM 2010
Klas. drużynowa


Zawody Pływackie Puchar Prezesa MOZP, Oświęcim, 22 grudnia 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
CSiR MOS Dąbrowa Grn. BUKS Warszawa UKS Wodnik Siemianowice Śl. MKS Gogolin
UKS Sharh Rudna UKP Unia Oświęcim UKS Huragan Sosnowiec SiKReT Gliwice
KP Delfin Horyniec Zdr. UKS Foxball Rzeszów UKS Ósemka Oświęcim AZS AWF Katowice
MKS Ikar Mielec UKS SMS Galicja Kraków UKP Kmita Zabierzów KS Korona Kraków
KS Górnik Radlin UKP Manta Jelcz Laskowice UKP Ruda Śląska KS Posnania Poznań
PUKS Karol Wadowice Sport Classic UKS Rekiny Katowice UKS Salmo Żory
Start Katowice MMKS Kędzierzyn Koźle ULKS Victoria Kozy SSKSiT Glosator Kraków
MOSM Tychy Nowy KP Bielsko Biała MOSiR Motyl St. Wola MKS Jordan Kraków
UKS Jasień Sucha Besk. MKS Trójka Łódź MKP Bobry Dębica MKS Wodnik Radom
UKS Wodnik 29 Katowice MSP Aquarius Myślenice TS Plywak Bochnia MUKS Gilus Gilowice
KS Fala Niepołomice UKS Torpeda Oleśnica UKS Ondraszek Bielsko Biała Solne Miasto Wieliczka
AZS AGH Kraków CKiS SKawina UKS Aquatica Pawłowice UKS Aligator Gorzyce
Wyniki Najlepsi zawodnicy
Podsumowanie zawodów




Otwarte Mistzostwa Malopolski Bijemy Rekordy
pod patronatem Pawła Korzeniowskiego, Oświęcim, 7-8 grudnia 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
AZS AWF Warszawa BOSiR Brzesko CKiS Skawina MKS STP Nowy Sącz
Motyl MOSiR St. Wola MUKP Fala Ropczyce MUKS Gilus Gilowice Nowy KP Bielsko Biała
PUKS Karol Wadowice SiKReT Gliwice TS Wisła Kraków UKP Kmita Zabierzów
UKP Ruda Śląska UKP Unia Oświęcim UKS Aquatica Pawłowice UKS Cityzen Poznań
UKS Delfin Piotrków Tryb. UKS Nawa Skierniewice UKS Ósemka Oświęcim UKS SMS Kraków
ULKS Victoria Kozy MKS Jordan Kraków MKP Bobry Dębica MKS Wodnik Radom
MSP Aquarius Myślenice KS Korona Kraków CSTiR Strzyżów KS Fala Niepołomice
MKS Park Wodny Tarn. Góry Start Katowice MKS Trójka Łódź UKS SP 8 Chrzanów
UKS Jasień Sucha Besk. AZS AGH Kraków TP Olimpijczyk Łódź KS Limanowa Swim
TS Pływak Bochnia MKP Słowianka Gorzów Wlkp. MKS Żak Biała Podlaska UKS Wilanowia Warszawa
Najlepsi zawodnicy Wyniki BLOK I
Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III
Wyniki Podsumowanie zawodów




Sobota Pływacka Runda IV 2012, Kraków, 1 grudnia 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Punktacja indywidualna Punktacja drużynowa
Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
TS Wisła Kraków UKP Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle MKS Park Wodny Tarn. Góry
ULKS Victoria Kozy KS Fala Niepołomice UKS ósemka Oświęcim UKP Kmita Zabierzów
UKS SMS Galicja Kraków CKiS SKawina MSP Aquarius Myślenice KS Korona Kraków
MKS Jordan Kraków Unia Tarnów Stow Siemacha ASP Kraków UKS Piątka Kraków
UKS SP 8 Chrzanów MKS STP Nowy Sącz KS Limanowa Swim SSKSiT Glosator Kraków
AZS AGH Kraków TS Pływak Bochnia UKS Jasień Sucha Besk.
Harmonogram zawodów Lista startowa
Wyniki LIVE




Grand Prix Małopolski V, Oświęcim, 24 listopada 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
UKP Unia Oświęcim MOSiR Motyl St. Wola TS Pływak Bochnia PUKS Karol Wadowice
UKS Ósemka Oświęcim KS Fala Niepołomice UKS Aquatica Pawłowice MUKS Gilus Gilowice
MMKS Kędzierzyn Koźle AZS AWF Katowice MKP Bobry Dębica MKS Jordan Kraków
MUKP Korona Swim Kielce MKS MOS Katowice MKS Polonia Warszawa KS Korona Kraków
AZS AGH Kraków KS Limanowa Swim MSP Aquarius Myślenice MKS STP Nowy Sącz
UKS SMS Galicja Kraków CKiS Skawina MUKS Foka Sandomierz MKS Huragan Międzyrzec Podl.
UKP Kmita Zabierzów MUKP Fala Ropczyce UKS NAwa Skierniewice UKS Jasień Sucha Beskidzka
Unia Tarnów
Wyniki Podsumowanie zawodów
Najlepsi zawodnicy Najlepsi zawodnicy




Juz Pływam II Edycja Oświęcim, Oświęcim, 17 listopada 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
UKS Delfinek Częstochowa UKS Omega Olkusz ULKS Victoria Kozy Zawodnicy niezrzeszeni
MKS STP Nowy Sącz UKS Aquatica Pawłowice Nowy KP Bielsko Biała UKS Ondraszek Bielsko Biała
UKS SP 8 Chrzanów UKS Ósemka Oświęcim PUKS Karol Wadowice
Wyniki Podsumowanie zawodów




Puchar Wszechstronności Stylowej, Sucha Besk., 10 listopada 2012
Zestawienie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
BOSiR Brzesko UKS SMS Galicja Kraków TS Wisła Kraków ULKS Victoria Kozy
CKiS Skawina UKS Ósemka Oświęcim AZS AGH Kraków MUKS Gilus Gilowice
UKP Kmita Zabierzów KS Fala Niepołomice MMKS Kędzierzyn Koźle UKP Unia Oświęcim
SiKReT Gliwice CSiR MOS Dąbrowa Grn. MKS Park Wodny Tarn. Góry MKS Jordan Kraków
MKS STP Nowy Sącz Unia Tarnów KS Korona Kraków MSP Aquarius Myślenice
SSKSiT Glosator Kraków UKS Jasień Sucha Besk. KS Limanowa Swim Stow. Siemacha ASP Kraków
PUKS Karol wadowice TS Pływak Bochnia
Podsumowanie zawodów Wyniki
Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II
Najlepsze zawodniczki Njlepsi zawodnicy




Grand Prix Małopolski Runda IV, Oświęcim, 13 października 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
MSP Aquarius Myślenice UKS Ikar Mielec MKS Jordan Krakó CSiR MOS Dąbrowa Grn.
UKS Orlik Przeworsk UKS Skarpa Lublin MKP Słowianka Gorzów Wlkp. UKS Delfin Tarnobrzeg
MKS STP Nowy Sącz MOSiR Wodnik Krosno Unia Tarnów UKS Wilanowia Warszawa
PUKS Karol Wadowice MOSiR Motyl St. Wola UKP Unia Oświęcim TS Pływak Bochnia
KS Korona Kraków MUKS Unia Busko Zdr. MKP Bobry Dębica KS Fala Niepołomice
AZS AWF Katowice BOSiR Brzesko MKS MOS Katowice MKS Wodnik Radom
MMKS Kędzierzyn Koźle MKS Polonia Warszawa TKKF Szczygłowice AZS AGH Kraków
UKP Kmita Zabierzów UKS Jasień Sucha Besk. CKiS Skawina MUKS Foka Sandomierz
KS Wodnik Śrem UKS SMS Galicja Kraków KS Limanowa Swim
Podsumowanie zawodów Wyniki
Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa




Sobota Pływacka Runda III, Chrzanów, 7 października 2012 (niedziela)
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
AZS AGH Kraków CKiS Skawina H2O Jastrzębie Zdr. KS Fala Niepołomice
Jedynka Zabrze KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków MKS Park Wodny Tarn. Góry
MKS STP Nowy Sącz MMKS Kędzierzyn Koźle MOS CSiR Dąbrowa Grn. MSP Aquarius Myślenice
MUKS Unia Busko Zdr. Nowy KP Bielsko Biała PUKS Karol Wadowice SiKReT Gliwice
SMS SwimArt Myślenice TS Pływak Bochnia UKP Kmita Zabierzów UKP Unia Oświęcim
UKS Delfinek 54 Bytom UKS Jasień Sucha Besk. UKS Ósemka Oświęcim UKS Salmo Żory
UKS SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów ULKS Victoria Kozy Stow. Siemacha Kraków
Wyniki Podsumowanie zawodów
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja Klubowa




Otw. Mistrz. Okr. Małopolskiego Memoriał J. Kota, Bochnia, 23-24 czerwca 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Form. zakwaterowania ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Harmonogram zawodów Lista zgłoszonych zawodników
Lista startowa Lista startowa BLOK I
Lista startowa BLOK II Lista startowa BLOK III
Wyniki LIVE
Wyniki Wyniki BLOK I
Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III
Klasyfikacja Klubowa Najlepsi zawodnicy
Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
UKS Wodnik Siemianowice Śl. UKP Kmita Zabierzów NKP Bielsko Biała MUKS Unia Busko Zdr.
UKS Ósemka Oświęcim ULKS Victoria Kozy MUKP Fala Ropczyce MKS Jordan Kraków
KS Fala Niepołomice AZS AGH Kraków UKS 190 Łódź CKiS Skawina
UKS Piątka Kraków MUKS Gilus Gilowice PUKS Karol Wadowice MKS STP Nowy Sącz
SiKReT Gliwice MUKS Korona-Swim Kielce UKS 54 Delfinek Bytom TS Pływak Bochnia
UKS Jasień Sucha Besk. KS Limanowa-Swim UKS SP 8 Chrzanów KS Korona Kraków
MSP Aquarius Myślenice



Druż. Mistrz. Młodzików Puchar Prezesa MOZP 11-13lat, Kraków, 16-17 VI 2012
Klasyfikacja Klubowa Wyniki
Wyniki Dzień I Wyniki Dzień II
Podsumowanie zawodów
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
UKP Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświęcim MSP Aquarius Myślenice
UKS SP 8 Chrzanów AZS AGH Kraków UKS Aligator Gorzyce KS Fala Niepołomice
KS Górnik Radlin CKiS Skawina UKS Piątka Kraków MKS STP Nowy Sącz
UKS Jasień Sucha Besk. ULKS Victoria Kozy TS Pływak Bochnia KS Korona Kraków



Sobota Pływacka Runda II 2012, Wadowice, 2 czerwca 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Klasyfikacja klubowa Najlepsi zawodnicy
Wyniki Podsumowanie zawodów
Zestawienie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
UKP Kmita Zabierzów SiKReT Gliwice MKS Jordan Kraków UKS ÓSemka Oświęcim
KS Korona Kraków MKS STP NOwy Sącz KS Limanowa Swim ULKS Victoria Kozy
UKS Piątka Kraków KS Fala Niepołomice MSP Aquarius Myślenice TS Pływak Bochnia
AZS AGH Kraków CKiS Skawina UKS Start Tarnów Unia Tarnów SSA
PUKS Karol Wadowice UKS Jasień Sucha Besk. UKS SP 8 Chrzanów



Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11lat, Kraków, 26-27 maja 2012
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Klasyfikacja klubowa Wyniki
Wyniki Dzień I Wyniki Dzień II
Podsumowanie
Podsumowanie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
UKP Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświęcim SiKReT Gliwice MKS Jordan Kraków
KS Korona Kraków MKS STP Nowy Sącz MSP Aquarius Myślenice KS Górnik Sosnowiec
TS Pływak Bochnia UKS Piątka Kraków UKS SP 8 Chrzanów UKS Jasień Sucha Besk.
Unia Tarnów SSA SKSiT Glosator Kraków



Drużynowe MW Młodzików Puchar Prezesa MOZP, Kraków, 17-18 marca 2012
Podsumowanie zawodów Wyniki
Wyniki Dzień I Wyniki Dzień II
Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy
Podsumowanie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
UKP Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświęcim AZS AGH Kraków
KS Fala Niepołomice UKS Piątka Kraków CKiS Skawina UKS SP8 Chrzanów
Unia Tarnów SSA ULKS Victoria Kozy MSP Aquarius Myślenice TS Pływak Bochnia
UKS Jasień Sucha Besk. KS Korona Kraków



Grand Prix Małopolski Runda I 2012, Piekary, 26 lutego 2012 (niedziela)
Wyniki Podsumowanie zawodów
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa
Podsumowanie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
UKP Unia Oświęcim DOKiS Vega Dobrodzień UKP Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków
KS Fala Niepołomice KS AZS AWF Katowice BOSiR SP Brzesko MKS Wodnik Radom
CKiS Skawina UKS Start Tarnów TS Pływak Bochnia KS Korona Kraków
UKS Siemaszka Piekary Unia Tarnów SSA MUKS Gilus Gilowice MUKP Korona Swim Kielce
MMKS Kędzierzyn Koźle MKS Zryw Opole MSP Aquarius Myślenice MUKS Foka Sandomierz
MKS Huragan Międzyrzec Podl. MKS STP Nowy Sącz UKS Jasień Sucha Besk. AZS AGH Kraków
KS Limanowa Swim PUKS Karol Wadowice MOSiR Wodnik Krosno WKS Śląsk Wrocław
UKS Orlik Przeworsk MTP Kormoran Olsztyn



Sobota Pływacka Runda I 2012, Wieliczka, 4 luty 2012
Wyniki Podsumowanie zawodów
Zestawienie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
BOSiR Brzesko UKP Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków SiKReT Gliwice
UKS SP 8 Chrzanów SKS Solni Wieliczka AZS AGH Kraków KS Fala Niepołomice
KS Korona Kraków SMS SwimArt Myślenice UKS Ósemka Oświęcim Unia Tarnów SSA
UKS Piątka Kraków ULKS Victoria Kozy MSP Aquarius Myślenice MKS STP Nowy Sącz
PUKS Karol Wadowice CKiS Skawina TS Pływak Bochnia UKS SP 8 Chrzanów
UKS Jasień Sucha Besk.



Sobota Pływacka Runda I 2011

Chrzanów, 5 marca 2011 (sobota)


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNYZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA
Instrukcja SPLASH Entry EdytoraSPLASH Entry Edytor

Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*UKP Unia Oświęcim**PUKS Karol Wadowice**AZS AGH Kraków**UKS Piątka Kraków*
*UKP Kmita Zabierzów**UKS Ósemka Oświęcim**MKS Jordan Kraków**CKiS Skawina*
*Unia Tarnów S.S.A.*ULKS Victoria Kozy**UKS SP 8 Chrzanów**MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn.*
*KS Fala Niepołomice**TS Pływak Bochnia**SMS SwimArt Myślenice**UKS Start Tarnów*
*STP Nowy Sącz**MSP Aquarius Myślenice**KS Korona Kraków**UKS Jasień Sucha Besk.*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów



Grand Prix Małopolski Runda I 2011

Nowy Sącz, 19 lutego 2011 (sobota)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*MKS Jordan Kraków**KS Rekin Świebodzice**PUKS Karol Wadowice**KS Limanowa Swim*
*BOSiR Brzesko**UKP Unia Oświęcim**AZS AGH Kraków**MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn.*
*MUKP Korona Swim Kielce**Unia SSA Tarnów**KS Korona Kraków**STP Nowy Sącz*
*MUKS Foka Sandomierz**MKS Wodnik Radom**AZS AWF Katowice**CKiS Skawina*
*MUKP Fala Ropczyce**MKS Huragan Międzyrzec Podl.**UKP Kmita Zabierzów**KS AZS AWFiS Gdańsk*
*UKS Orka Lędziny**MKS Polonia Warszawa**UKS Jasień Sucha Besk.**MKP Bobry Dębica*
*UKS Siemaszka Piekary*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów



Zimowe Mistrzostwa Młodzików Okręgu Małopolskiego
o Puchar Prezesa MOZP

Zabierzów, 11 - 11 grudnia 2010 (sobota - niedziela)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*PUKS Karol Wadowice**MKS Jordan Kraków**CKiS Skawina**UKS Piątka Kraków*
*UKS Ósemka Oświęcim**LKS Kmita Zabierzów**KS Korona Kraków**MSP Aquarius Myślenice*
*Unia Tarnów SSA**UKS SP 8 Chrzanów**UKS Jasień Sucha Beskidzka**TS Pływak Bochnia*
*MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn.*KS Fala Niepołomice**STP Nowy Sącz**ULKS Victoria Kozy*

Wyniki Blok I Blok II Blok III
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów



Już Pływam Edycja II 2010

Bochnia, 5 grudnia 2010 (niedziela)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*Zawodnicy niezrzeszeni**KS Fala Niepołomice**KS Korona Kraków**MKS Jordan Kraków*
*UKS PS Salwator Kraków**UKS Ósemka Oświęcim**MSP Aquarius Myślenice**UKS Piątka Kraków*
*UKS Start Tarnów**STP Nowy Sącz**LKS Kmita Zabierzów**TS Pływak Bochnia*
*SMS SwimArt Myślenice*

Wyniki Klasyfikacja Drużynowa Podsumowanie zawodów



Sobota Pływacka Runda IV

Skawina, 27 listopada 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*TS Pływak Bochnia**PUKS Karol Wadowice**UKS Ósemka Oświęcim**LKS Kmita Zabierzów*
*UKS Piątka Kraków**UKS Start Tarnów**MKS Jordan Kraków**MSP Aquarius Myślnice*
*KS Korona Kraków**Unia Tarnów S.S.A.**UKS Jasień Sucha Besk.**KS Fala Niepołomice*
*STP Nowy Sącz**UKS SP 8 Chrzanów**CKiS Skawina**SMS SwimArt Myślnice*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów



Grand Prix Małopolski Runda IV

Piekary k/Krakowa, 14 listopada 2010 (niedziela)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*UKP Unia Oświęcim**MUKP Korona Swim Kielce**UKS Ósemka Oświęcim**UKP Orka Lędziny*
*KS Wiking Brzesko**PUKS Karol Wadowice**CSiR MOS Dąbrowa Grn.**AZS AWF Katowice*
*MKS Wodnik Radom**MKS Huragan Międzyrzec Podl.**CKiS Skawina**LKS Kmita Zabierzów*
*STP Nowy Sącz**UKS Piątka Kraków**MKS Jordan Kraków**MMKS Kędzierzyn Koźle*
*AZS AGH Kraków**MSP Aquarius Myślenice**MUKS Foka Sandomierz**MKS Ikar Mielec*
*MKS Zryw Opole**UKS Orlik Przeworsk**MOSiR Wodnik Krosno**UKS Jasień Sucha Besk.*
*KS Rekin Świebodzice**UKS Siemaszka Piekary**TS Pływak Bochnia**KS Korona Kraków*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów



Sobota Pływacka Runda III
Otwarte Zawody w Wszechstronności Stylowejo Puchar Prezesa MOZP

Sucha Beskidzka, 16 października 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*ULKS Victoria Kozy**PUKS Karol Wadowice**UKS SP 8 Chrzanów**ZKS Unia Tarnów*
*UKS Ósemka Oświęcim**CKiS Skawina**KS Korona Kraków**UKS Piątka Kraków*
*KS Fala Niepołomice**MSP Aquarius Myślenice**UKS Jasień Sucha Besk.**MKS Jordan Kraków*
*UKS Start Tarnów**STP Nowy Sącz**MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn.**UKS 307 Warszawa*
*TS Pływak Bochnia*H2O Jastrzebie Zdrój**LKS Kmita Zabierzów*

Wyniki Podsumowanie zawodów
Najlepsze zawodniczki wg Fina 2009 Najlepsi zawodnicy wg Fina 2009 Najlepsze zawodniczki wg Rudolph 2010 Najlepsi zawodnicy wg Rudolph 2010



Grand Prix Małopolski Runda III - Puchar Wszechstronności Stylowej

Zabierzów, 9 października 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*KS Wiking Brzesko**MKS Ikar Mielec**MUKP Korona Swim Kielce**UKS 48 Częstochowa*
*UKS Aquatica Pawłowice**UKP Unia Oświęcim**UKS Ósemka Oświęcim***UKS Orka Lędziny*
*STP Nowy Sącz**MMKS Kędzierzyn Koźle**MKS Jordan Kraków**KS Korona Kraków*
*PUKS Karol Wadowice**LKS Kmita Zabierzów**CKiS Skawina**MKS Zryw Opole*
*MKP Bobry Dębica**UKS Orlik Przeworsk**MOSiR Wodnik Krosno**SKP Avia Świdnik*
*AZS AWF Katowice**MKS Wodnik Radom**UKS Wodnik Siemianowice Śl.**MSP Aquarius Myślenice*
*MUKS Foka Sandomierz**CSiR MOS Dąbrowa Grn.**UKS SP8 Chrzanów**AZS AGH Kraków*
*AZS AWFiS Gdańsk**MKS Polonia Warszawa**MKS Huragan Międzyrzec Podl.**UKS Jasień Sucha Besk.*
*TS Pływak Bochnia*

Wyniki Podsumowanie zawodów
Najlepsze zawodniczki wg Fina 2009 Najlepsi zawodnicy wg Fina 2009 Najlepsze zawodniczki wg Rudolph 2010 Najlepsi zawodnicy wg Rudolph 2010



Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w Pływaniu Młodzików

Bochnia, 12 - 13 czerwca 2010 (sobota-niedziela)


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń klubów uczestniczących w zawodach

*PUKS Karol Wadowice**SP Lider Wadowice**MKS Jordan Kraków**STP Nowy Sącz*
*CKiS Skawina**KS Korona Kraków**UKS Ósemka Oświęcim**MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn.*
*MSP Aquarius Myślenice**Fala Niepołomice**LKS Kmita Zabierzów**SMS SwimArt Myślenice*
*UKS SP8 Chrzanów**ZKS Unia Tarnów**MUKS Gilus Gilowice**TS Pływak Bochnia*
*UKS Gabi Proszówki**UKP Unia Oświęcim**UKS Jasień Sucha Besk.*

Wyniki Blok I Blok II Blok III
Klasyfikacja klubowa Podsumowanie zawodów



Sobota Pływacka Runda II '10

Wadowice, 15 maja 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*PUKS Karol Wadowice**UKS Ósemka Oświęcim**LKS Kmita Zabierzów**CKiS Skawina*
*MKS Jordan Kraków**UKS Piątka Kraków**UKS Jasień Sucha Besk.**KS Korona Kraków*
*UKS SP 8 Chrzanów**MSP Aquarius Myślenice**KS Fala Niepołomice**STP Nowy Sącz*
*SMS SwimArt Myślenice**TS Pływak Bochnia**ZKS Unia Tarnów**MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn.*
Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów

Sobota Pływacka Runda I '10

Wieliczka, 27 marca 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*PUKS Karol Wadowice**UKS Ósemka Oświęcim**UKS Piątka Kraków**MKS Jordan Kraków*
*KS Korona Kraków**UKS SP 8 Chrzanów**STP Nowy Sącz**SMS SwimArt Myślenice*
*MSP Aquarius Myślenice**KS Fala Niepołomice**CKiS Skawina**LKS Kmita Zabierzów*
*UKS Jasień Sucha Beskidzka**ZKS Unia Tarnów**TS Pływak Bochnia**UKS Gabi Proszówki*
*MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarnowska*
Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów



Grand Prix Małopolski Runda I '10

Nowy Sącz, 6 marca 2010 (sobota)


Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

Podsumowanie wyników indywidualnych
*MKS Jordan Kraków**AZS AGH Kraków**KS Wiking Brzesko**PUKS Karol Wadowice*
*UKS Ósemka Oświęcim**LKS Kmita Zabierzów**KS Fala Niepołomice**MKS Ikar Mielec*
*KS Korona Kraków**ZKS Unia Tarnów**UKP Unia Oświęcim**MOSM Tychy*
*Orka Lędziny**AZS AWF Katowice**CSiR MOSM Dąbrowa Grn.**MUKS Foka Sandomierz*
*EKS Skra Bełchatów**MUKP Korona Swim Kielce**MKS Wodnik Radom**MSP Aquarius Myślenice*
*UKS Jasień Sucha Besk.**STP Nowy Sącz**MLKS Dąbrowa Tarn.***TS Pływak Bochnia*
*UKS Siemaszka Piekary**SMS Oświęcim**CKiS Skawina*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów



Zimowe Mistrzostwa Młodzików Okręgu Małopolskiego

Zabierzów, 12 - 13 grudnia 2009 (sobota - niedziela)


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*LKS Kmita Zabierzów**PUKS Karol Wadowice**MKS Jordan Kraków**RMKS Rybnik*
*KS Korona Kraków**UKS Ósemka Oświęcim**MSP Aquarius Myślenice**TG Sokół Myślenice*
*STP Nowy Sącz**UKP Unia Oświęcim**TS Pływak Bochnia**ZKS Unia Tarnów*
*UKS Siemaszka Piekary**CKiS Skawina*

Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III Wyniki
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów

Sobota Pływacka Runda V Finałowa 2009

Skawina, 28 listopada 2009 (sobota)


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*KS Wiking Brzesko**LKS Kmita Zabierzów**PUKS Karol Wadowice**MKS Jordan Kraków*
*CKiS Skawina**UKS Ósemka Oświęcim**STP Nowy Sącz**UKS SP8 Chrzanów*
*ZKS Unia Tarnów**MSP Aquarius Myślenice**UKS Siemaszka Piekary**UKP Unia Oświęcim*
*TS Pływak Bochnia*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE



Grand Prix Małopolski Runda V Finałowa 2009

Piekary, 7 listopada 2009 (sobota)


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*KS Wiking Brzesko**LKS Kmita Zabierzów**PUKS Karol Wadowice**MKS Jordan Kraków*
*UKP Unia Oświęcim**Orka Lędziny**UKS Kochłowiczanka Ruda Śl.**MKS Sanok*
*MOSM Tychy**ZKS Unia Tarnów**UKS SP 8 Chrzanów**MKS Wodnik Radom*
*AZS AWF Katowice**CSiR MOSM Dąbrowa Grn.**AZS AGH Kraków**MUKS Gilus Gilowice*
*STP Nowy **UKS Siemaszka Piekary**CKiS Skawina**KS Korona Kraków*
*TS Pływak Bochnia*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE



Już Pływam Runda III '09

Niepołomice, 25 października 2009 (niedziela)


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*STP Nowy Sącz**Zespół Szk. Społ. nr 6 Kraków**UKS SP 8 Chrzanów**KP Delfin Horyniec-Zdrój*
*MKS Jordan Kraków**UKS Ósemka Oświęcim**Społeczna Szk. Podst. nr 4 Kraków**KS Speed Jasło*
*KS Korona Kraków**MSP Aquarius Myślenice**PUKS Karol Wadowice**Zawodnicy niezrzeszeni*
*UKS Piątka Kraków**KS Fala Niepołomice**Optima Sport Skawina**CKiS Skawina*
*TS Pływak Bochnia**SMS SwimArt Myślenice**LKS Kmita Zabierzów**UKS Gabi Proszówki*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodów



Grand Prix Małopolski Runda IV '09

Nowy Sącz, 27 września 2009


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*KS Wiking Brzesko**PUKS Karol Wadowice**CKiS Skawina**MKS Jordan Kraków*
*AZS AGH Kraków**AZS AWF Kraków**MUKP Warszawianka Warszawa**MOSiR Wodnik Krosno*
*UKS Siemaszka Piekary**LKS Kmita Zabierzów**STP Nowy Sącz**ZKS Unia Tarnów*
*KS Korona Kraków*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE



Korespondencyjne Mistrzostwa Polski Dzieci 10 i 11 lat

Wadowice, 30 - 31 maja 2009


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNYZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA

Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*ULKS Victoria Kozy**UKS Ósemka Oświęcim**UKS SP 8 Chrzanów**KS Korona Kraków*
*MKS Jordan Kraków**UKS Piątka Kraków**CKiS Skawina**MSP Aquarius Myślenice*
*TG Sokół Myślenice**LKS Kmita Zabierzów**PUKS Karol Wadowice**SMS SwimArt Myślenice*
*UKS Gabi Proszówki**TS Pływak Bochnia**ZKS Unia Tarnów*

Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Najlepsi zawodnicy Ranking medalowy Podsumowanie zawodów

Już Pływami Runda II '09

Dąbrowa Tarnowska, 10 maja 2009


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*UKS Ósemka Oświęcim**MKS Jordan Kraków**KS Fala Niepołomice**UKS Piątka Kraków*
*PUKS Karol Wadowice**MLKS Dąbrovia Bąbrowa Tarn.**LKS Kmita Zabierzów**TS Pływak Bochnia*
*ZKS Unia Tarnów*

Wyniki Podsumowanie zawodów


Grand Prix Małopolski Runda II '09

Myślenice, 28 marca 2009


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*UKP Unia Oświęcim**MOSM Tychy**UKS Orka Lędziny**MUKS Gilus Gilowice*
*KS Wiking Brzesko**UKS Siemaszka Piekary**PUKS Karol Wadowice**CKiS Skawina*
*STP Nowy Sącz**AZS AG Kraków**AZS AWF Katowice**MUKP Korona Swim Kielce*
*MKS Sambor Tczew**MUKS Foka Sandomierz**LKS Delfin Połaniec**UKS Skarpa Lublin*
*MKS Jordan Kraków**MSP Aquarius Myślenice**UKS Jasień Sucha Beskidzka**UKS SP 8 Chrzanów*
*KS Korona Kraków**ZKS Unia Tarnów**LKS Kmita Zabierzów**UKS Gabi Proszówki*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE

Sobota Pływacka Runda II '09

Piekary, 14 marca 2009


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*KS Wiking Brzesko**LKS Kmita Zabierzów**MKS Jordan Kraków**UKS Jasień Sucha Besk.*
*PUKS Karol Wadowice**SMS SwimArt Myślenice**ULKS Victoria Kozy**CKiS Skawina*
*UKS Gabi Proszówki**UKS Ósemka Oświęcim**KS Korona Kraków**TG Sokół Myślenice*
*UKS SP 8 Chrzanów**Aquarius Myślenice**Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska**ZK Unia Tarnów*
*STP Nowy Sącz**TP Pływak Bochnia**UKS Siemaszka Piekary*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE


Grand Prix Małopolski Runda I '09

Kraków, 7 lutego 2009


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*KS Wiking Brzesko**Aquarius Myślenice**UKP Unia Oświęcim**PUKS Karol Wadowice*
*UKS Siemaszka Piekary**UKS Gabi Proszówki**KS Korona Kraków**STP Nowy Sącz*
*MUKS FOKA Sandomierz**MUKP Korona Swim Kielce**UKS Orka Lędziny**LKS Kmita Zabierzów*
*MKS Jordan Kraków**AZS AGH Kraków**ZKS Unia Tarnów**UKS SP 8 Chrzanów*
*AZS AWF Katowice**LKS Delfin Połaniec**UKS Trójka Częstochowa*

Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Wyniki LIVE

Sobota Pływacka Runda I '09

Zabierzów, 25 stycznia 2009


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*SwimArt Myślenice**MKS Jordan Kraków**Sokół Myślenice*KS Wiking Brzesko*
*LKS Kmita Zabierzów**UKS Ósemka Oświęcim**KS Korona Kraków**STP Nowy Sącz*
*Aquarius Myślenice**ZKS Unia Tarnów**CKiS Skawina**UKS Siemaszka Piekary*
*TS Pływak Bochnia*

WYNIKI Najlepsi zawodnicy Dziewczęta Chłopcy WYNIKI LIVE

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego

Zabierzów, 13-14 grudnia 2008


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*Aquarius Myślenice**KS Korona Kraków**KS Wiking Brzesko**LKS Kmita Zabierzów*
*MKS Jordan Kraków**Sądeckie Tow. Pływackie N. Sącz**UKS SP 8 Chrzanów**UKS Ósemka Oświęcim*
*ZKS Unia Tarnów**Centrum Kultury i Sportu Skawina**TS Pływak Bochnia*

WYNIKI Ranking medalowy Najlepsi zawodnicy Podsumowanie

Sobota Pływacka Runda VI Finałowa 2008

Skawina, 29 listopada 2008


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*Aquarius Myślenice**CKiS Skawina**LKS Kmita Zabierzów**TG Sokół Myślenice*
*Jordan Kraków**TS Pływak Bochnia**UKS SP 8 Chrzanów**UKS Ósemka Oświęcim*
*ZKS Unia Tarnów**STP Nowy Sącz*

WYNIKI Ranking medalowy Najlepsi zawodnicy Podsumowanie

Grand Prix Małopolski Runda V 2008

Nowy Sącz, 4 października 2008


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*MUKP Korona Swim Kielce**Orka Lędziny**UKP Unia Oświęcim**Aquarius Myślenice*
*Jordan Kraków**PUKS KAROL Wadowice**UKS Sokół Kęty**KS Wiking Brzesko*
*IKAR Mielec**MUKP Fala Ropczyce**UKS Ósemka Oświęcim**LKS Kmita Zabierzów*
*STP Nowy Sącz**UKS SP8 Chrzanów**MUKS Unia Busko Zdrój**UKS Aquatica Pawłowice*
*MUKS Wiking Tomaszów Maz.**CKiS Skawina**Korona Kraków**Unia Tarnów*
*UKS Siemaszka Piekary**SwimArt Myślenice**AZS AWF Katowice**Delfin Połaniec*

WYNIKI Najlepsi zawodnicy Ranking medalowy


Grand Prix Małopolski Runda III 2008

Wadowice, 18 maja 2008


Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*TG Sokół Myślenice**Aquarius Myślenice**PUKS Karol Wadowice**CKiS Skawina*
*STP Nowy Sącz**UKS Ósemka Oświęcim**UKS SP8 Chrznów**BSP Bielsko Biała*
*Korona Kraków**MOSiR Wodnik Krosno**UKS Sokół Kęty**MKP Bobry Dębica*
*MUKP Korona Kielce*UKS Orka Lędziny**UKP Unia Oświęcim**KS Wiking Brzesko*
*UKS Siemaszka Piekary**Jordan Kraków**ZKS Unia Tarnów**Delfin Połaniec*
*Pałac Katowice*

Wyniki on-line dzięki omegatiming.pl
Orientacyjny czas trwania zawodów LISTA STARTOWA WYNIKI

SOBOTA PŁYWACKA RUNDA II 2008

Piekary, 26 kwietnia 2008


Poniżej wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*Aquarius Myślenice**CKiS Skawina**Jordan Kraków**PUKS Karol Wadowice*
*LKS Kmita Zabierzów**Korona Kraków**Orka Lędziny**Sokół Kęty*
*SP 2 Sucha Beskidzka**UKS SP 8 Chrzanów**STP Nowy Sącz**ZKS Unia Tarnów*
*UKS Piątka Kraków**UKS Ósemka Oświęcim**UKS Siemaszka Piekary**TS Pływak Bochnia*
*TG Sokół Myślenice*

WYNIKI

ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 11-12 lat

Zabierzów, 8-9 grudnia 2007


Poniżej wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

* Centrum Kultury i Sportu Skawina ** MUKP Fala Ropczyce ** UKS SP 8 Chrzanów ** LKS Kmita Zabierzów *
* Jordan Kraków **Sądeckie Tow. Pływackie Nowy Sącz ** Aquarius Myślenice ** MKS Polonia Warszawa *
* Skalar Góra Kalwaria ** PUKS Karol Wadowice ** TS Pływak Bochnia ** Korona Kraków *
* UKS Siemaszka Piekary ** RMKS Rybnik ** Wiking Brzesko ** Foka Bochnia *
* UKS Ósemka Oświęcim ** ZKS Unia Tarnów *

KOMPLET WYNIKÓW

WYNIKI blok IWYNIKI blok IIWYNIKI blok III
Najlepsi zawodnicyRanking medalowyUstanowione rekordy
Galeria zdjęć z zawodów (Źródło: Kmita Zabierzów)

SOBOTA PŁYWACKA IV RUNDA 2007

Wadowice, sobota 13 października 2007


Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

* Ósemka Oświęcim ** UKS Sokół Kęty ** Wiking Brzesko ** Aquarius Myślenice *
* CKiS Skawina ** MKS Jordan Kraków ** Sądeckie Tow. Pływackie Nowy Sącz ** LKS Kmita Zabierzów *
* TS Pływak Bochnia ** Korona Kraków ** UKS SP 8 Chrzanów ** SP "Jedynka" Wadowice *
* ZKS Unia Tarnów ** PUKS Karol Wadowice ** Foka Bochnia ** TG Sokół Myślenice *

WYNIKI

Klasyfikacja medalowa


GRAND PRIX MAŁOPOLSKI V RUNDA 2007

Myślenice, niedziela 7 października 2007


Poniżej przedstawiamy potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

* Wiking Brzesko ** CKiS Skawina ** Jordan Kraków *
* Bobry Dębica ** Górnik Radlin ** LKS Kmita Zabierzów ** UKS Sokół Kęty *
* MOSiR Wodnik Krosno ** UKS SP 8 Chrzanów ** Korona Kraków ** AZS AWF Katowice *
* ZKS Unia Tarnów ** Ósemka Oświęcim ** Warszawianka Warszawa ** KSZO Ostrowiec Św. *
* Foka Bochnia ** Wiking Brzesko ** UKS Siemaszka Piekary ** Sądeckie Tow. Pływackie Nowy Sącz *
* Orka Lędziny ** UKP Unia Oświęcim ** MMKS Dąbrowa Grn. ** Delfin Połaniec *
* Pałac Katowice ** Wodnik Siemianowice Śl. ** Korona Swim Kielce ** Górnik Sosnowiec *
* Orka Jędrzejów ** MUKS "15" Aqua Bydgoszcz ** UKS Piątka Kraków *

* WYNIKI *

SOBOTA PŁYWACKA II RUNDA 2007

Myślenice, sobota 31 marca 2007


Poniżej przedstawiamy wynikizawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*LKS Kmita Zabierzów**Wiking Brzesko**Jordan Kraków**SP 2 Sucha Beskidzka*
*PUKS Karol Wadowice**UKS Piątka Kraków**Centr. Kultury i Sportu Skawina**Aquarius Myślenice*
*STP Nowy Sącz**UKS Sokół Kęty**TS Pływak Bochnia**ZKS Unia Tarnów*
*UKS SP 8 Chrzanów**Foka Bochnia**UKS Ósemka Oświęcim**SMS SwimArt Myślenie*
*TG Sokół Myślenie**Korona Kraków*


W Y N I K I


GRAND PRIX MAŁOPOLSKI I RUNDA 2007

Zabierzów, sobota 24 lutego 2007


Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*MUKS "15" Aqua Bydgoszcz**Wiking Brzesko**CKiS Skawina**Jordan Kraków*
*UKS SP 8 Chrzanów**UKS Piątka Kraków**Aquarius Myslenice**LKS Kmita Zabierzów*
*Orka Jędrzejów**Orka Lędziny**UKP Unia Oświęcim**PUKS Karol Wadowice*
*STP Nowy Sącz**TS Pływak Bochnia**MOSiR Wodnik Krosno**UKS Siemaszka Piekary*
*UKS Ósemka Oświęcim**MMKS Dąbrowa Grn.**Korona Kraków**ZKS Unia Tarnów*
*SwimArt Myślenice**Foka Bochnia*

*WYNIKI**PUNKTACJA**NAJLEPSI ZAWODNICY*


ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO 11-12 LAT

Zabierzów, sobota 9 grudnia - niedziela 10 grudnia 2006


Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*LKS KMITA Zabierzów**UKS Piątka Kraków**UKS Siemaszka Piekary*
*UKS SP 8 Chrzanów**Aquarius Myślenice**MKS Jordan Kraków*
*UKS Ósemka Oświęcim**PUKS Karol Wadowice**Sokół Kęty*
*Foka Bochnia**Centrum kultury i Sporu Skawina**ZKS Unia Tarnów*
*Korona Kraków*

W Y N I K I
*BLOK I**BLOK II**BLOK III*
Najlepsi zawodnicyUstanowione rekordyRanking medalowy


JUŻ PŁYWAM I EDYCJA 2006

Kraków, sobota 25 marca 2006


Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*SP Pływak Bochnia**MUKS GILUS Gilowice**UKS SP 8 Chrzanów*
*KORONA Kraków**Aquarius Myślenice**UKS Piątka Kraków*
*UKS Trójka Myślenice**LKS KMITA Zabierzów**ORKA Proszówki*
*PUKS Karol Wadowice**WIKING Brzesko**UKS Siemaszka Piekary*
*SMS SwimArt Myślenice**Centrum Kultury i Sportu skawina**Wodnik Krosno*
*TG Sokół Myślenice**ZKS UNIA Tarnów**KTP ARKA Kielce*

>>W Y N I K I<<


JUŻ PŁYWAM II EDYCJA 2006

Kraków, sobota 29 kwietnia 2006

*KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY**REGULAMIN ZAWODÓW**ZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA*

Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*MUKS Dorado Sosnowiec**WIKING Brzesko**AZS WSB Nowy Sącz*
*KTP ARKA Kielce**Pływak Bochnia**MUKS UNIA Busko-Zdrój*
*SMS SwimArt Myślenice**UKS SP 8 Chrzanów**UKS Piątka Kraków*
*Aquarius Myślenice**LKS KMITA Zabierzów**PUKS KAROL Wadowice*
*UKS Siemaszka Piekary**Centrum Kultury i Sportu Skawina**ORKA Proszówki*
*KS KORONA Kraków**TG Sokół Myślenice*


>>W Y N I K I<<


JUŻ PŁYWAM III EDYCJA 2006

Kraków, sobota 20 maja 2006

*KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY**REGULAMIN ZAWODÓW**ZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA*

Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*Centrum Kultury i Sportu Skawina**KTP Arka Kielce**SMS SwimArt Myślenice*
*Pływak Bochnia**UKS Piątka Kraków**SKIMKA Skawina*
*KORONA Kraków**LKS KMITA Zabierzów**TG Sokół Myślenice*
*Aquarius Myślenice**PUKS Karol Wadowice**ORKA Proszówki*

>>W Y N I K I<<


JUŻ PŁYWAM IV EDYCJA 2006

Kraków, sobota 18 listopada 2006


Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*WIKING Brzesko**TG Sokół Myślenice**KTP Arka Kielce*
*KS Górnik Sosnowiec**SMS SwimArt Myślenice**MMKS Dąbrowa Górnicza*
*UKS Piątka Kraków**Aquarius Myślenice**UKS SP 8 Chrzanów*
*SP Pływak Bochnia**MUKS Gilus Gilowice**PUKS Karol Wadowice*
*KORONA Kraków**ORKA Proszówki**UKS Siemaszka Piekary*
*Aqua Planet Trzebinia**Centrum Kultury i Sportu Skawina**MKS Jordan Kraków*
*Sądeckie Towarzystwo Pływackie N. Sącz**LKS Kmita Zabierzów*

>>W Y N I K I<<


SOBOTA PŁYWACKA I EDYCJA 2006

Zabierzów, sobota 4 lutego 2006


Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach

*MSP Aquarius Myślenice**MOSiR Wodnik Krosno**UKS Ósemka Oświęcim*
*MKS Jordan Kraków**UKS Piątka Kraków**KORONA Kraków*
*PUKS Karol Wadowice**ZKS Unia Tarnów**UKS SP 8 Chrzanów*
*Speed Jasło**Centrum kultury i Sportu Skawina**LKS Kmita Zabierzów*
*SwimArt Myślenice**FOKA Bochnia**UKS Sokół Kęty*

WYNIKI PUNKTACJA

Zdjęcia z zawodów


8/1/2005
Pod okiem kamer
Zawody pływackie o Puchar Ziemi Oświęcimskiej

Nowy rok na oświęcimskiej pływalni rozpocznie się od zawodów o Puchar Ziemi Oświęcimskiej z okazji 60. rocznicy oswobodzenia KL Auschwitz-Birkenau i Miasta Oświęcimia. Udział w imprezie zapowiedziało 280 zawodników z 16 klubów. Być może zjawi się Aleksandra Urbańczyk, złota medalistka niedawnych ME na krótkim basenie w Wiedniu.
Są to najstarsze zawody pływackie rozgrywane w Oświęcimiu, rozgrywane niemal od początku istnienia sekcji pływackiej. Kiedyś odbywały się pod nazwą Pucharu Wyzwolenia i zaliczane były do cyklu Grand Prix Polski. Potem nazwa uległa zmianie, w związku z interpretacją w minionych latach słowa wyzwolenia, ale jak wynika z obliczeń działaczy, będzie to już 30. ich edycja.
(...)Podczas mityngu obecne będą kamery niemieckiej stacji ARD, która przygotowuje materiał o Oświęcimiu związany z obchodami 60. rocznicy oswobodzenia byłego obozu i miasta. Dziennikarze niemieccy, chcą podobno pokazać, że Oświęcim to nie tylko były obóz, a mityng i znakomite osiągnięcie oświęcimskich pływaków mają być tego ilustracją.
Dziennik Polski (BK)



11/10/2004
W ubiegłą niedzielę na pływalni KS KORONA w Krakowie odbyły się zawody z cyklu Sobota Pływacka. Była to już czwarta edycja zawodów dla najmłodszych zawodników z terenu Małopolski. Myślenice były reprezentowane przez pływaków z TG Sokół, MSP Aquarius oraz SMS SwimArt. Kolejne zmagania odbędą się już 20 listopada.
Komplet wyników. Wyniki zawodników z Myślenic. Punktacja po IV edycji.



Copyright © by SwimArt 2003-2012. Design by LOOKEE