KOMUNIKATY ZAWOD���������������������������W
START SMS SwimArt KOMUNIKATY ZAWODW IMPREZY CENTRALNE IMPREZY OKRGOWE IMPREZY KLUBOWE IMPREZY W MYLENICACH


Midzywojewdzkie Druynowe Mistrzostwa Modzikw 13lat Runda II, Bochnia, 18-19 czerwca 2016
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE

Klasyfikacja Druynowa Wyniki

Wyniki DZIE I Wyniki DZIE II

Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.





Puchar Polski Masters w Pywaniu, Stalowa Wola, 7-8 maja 2016
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE

Najlepsze zawodniczki Najlepsi zawodnicy

Wyniki DZIE I Wyniki DZIE
Wyniki

Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.

Zapis video DZIE I
Zapis video DZIE II





Grand Prix Puchar Polski, Krakw 24-25 padziernika 2015
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE

Najlepsze zawodniczki Najlepsi zawodnicy

Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III

Wyniki
Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.





Midzywojewdzkie Druynowe Mistrzostwa Modzikw 13lat Runda II, Krakw, 20-21 czerwca
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE

Klasyfikacja Druynowa

Wyniki DZIE I Wyniki DZIE II

Wyniki

Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



Puchar Polski Masters w Pywaniu, Stalowa Wola, 9-10 maja 2015
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE

Najlepsze zawodniczki Najlepsi zawodnicy

Wyniki DZIE I Wyniki DZIE
Wyniki

Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorw 16-letnich, Owicim, 13-15 marca 2015

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE

Wyniki ELIMINACJE DZIE I Wyniki ELIMINACJE DZIE II Wyniki ELIMINACJE DZIE III

Wyniki FINAY DZIE I Wyniki FINAY DZIE II Wyniki FINAY DZIE III

Klasyfikacja Druynowa Najlepsi zawodnicy

Osignite mimima IE Baku 2015 Wyniki

Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.






Grand Prix Puchar Polski, Krakw 25-26 padziernika 2014
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Najlepsi zawodnicy Wyniki
Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III
Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



8th European Transplant and Dialysis Swimming Champinships, Krakw, 18th August 2014
VIII Mistrzostwa Europy dla Osb po Transplantacjach i Dializowanych, Krakw, 18 sierpnia 2014
Startlist Results
Live Results



II Mistrzostwa Polski w Pywaniu Dugodystansowym , Kryspinw, 26-27 lipca 2014
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Wyniki
Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



Liga Szk Mistrzostwa Sportowego, Owicim 16-17 maja 2014
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Klasyfikacja Druynowa Szk Mistrzostwa Sportowego Runda II
Wyniki BLOK I
Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III
Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



Polska Liga Pywacka, Krakw 4-5 kwietnia 2014
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Klasyfikacja Druynowa Najlepsi zawodnicy
Wyniki Wyniki BLOK I
Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III
Wyniki LIVE
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych Okrgowych ZP uczestniczcych w zawodach
Lubelski OZP Zachodniopomorski OZP Opolski OZP dzki OZP
Dolnolski OZP Maopolski OZP I Maopolski OZP II



Mistrzostwa Polski w Pywaniu Masters, Krakw, 15-17 listopada 2013
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Wyniki BLOK I wyniki BLOK II
Wynki BLOK III Wyniki BLOK IV
Wyniki
Wyniki LIVE
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
Jelgava SPS (LAT) KP Delfin Inowrocaw MUKP Just Swim J. Gra PO KTV UMB Banska B. (SVK)
UKS SP8 Chrzanw Zawodnicy niezrzeszeni Happy TRI Friends Krakw All Stars Moscow (RUS)
STP Masters Szczecinek PK Straz pod Ralskem (CZE) Flota Masters Gdynia Swimming Masters Team Szczecin
CM UJ Masters Krakw JW 4408 Sulechw Pregel Kaliningrad (RUS) WOPR Kdzierzyn Kole
SGGW Warszawa PK Kipsala Riga (LAT) PK Ogre (LAT) MOSiR Ostrowiec w.
SiKReT Masters Gliwice Masters Biaystok UKS Nawa Skierniewice MOS Biaystok
KS AZS AWF Biaa Podl. Pywak Tomaszw Maz. JW 2399 witoszw Zhytomyr Aqua Masters
UKS 307 Warszawa UKS Trjka Oborniki Zgiersko-czyckie WOPR SK Spolchemie Usti n/Labem (CZE)
AZS PWSZ Racibrz MOSiR Czstochowa Wodnik Siemianowice l. TS Wisa Masters Krakw
KS Polionia Warszawa Nevskie Zvezdy St. Petersburg (RUS) Poseidon Moscow (RUS) MKMP Moscow (RUS)
Masters Chem UKS Delfinek czstochowa Motyl Senior MOSiR St. Wola Start Wrocaw
UKS Delfin Masters Tarnobrzeg UKS Victoria Jzefw KU AZS Uniw. Wrocawski KP Koziegowy
MKP Szczecin Victory Masters Elblg KS Delfin Gliwice Masters Kranik
KS Warta Pozna UKS Energetyk Zgorzelec KS Masters Polkowice Masters SC Euro Lviv (UKR)
Orka Masters Radlin MKS Piaseczno Start Pozna P. Veternsky Klub Bratislava (SVK)
ORS Opole Akademia Ruchu AG Warszawa Masters Korona Krakw Redeco Wrocaw
MKS Astoria Bydgoszcz UKS Pitka Konstantynw . TP Weteran Zabrze Ursynw Masters Warszawa
TP Masters Opole Aqua Masters SC Kyiv (UKR) Igan Mawa GP Gdynia Masters
SMC Takas (LTU) TKKF Koszalin Tarnowskie WOPR Masters UKS Delfinek Legnica
Sinnet Warszawa KU AZS UAM Pozna AZS AWF Katowice GP Sopot Masters
Masters Gorzw Wlkp. Warsaw Masters Team UKP Masters Unia Owicim MTP Lublinianka Lublin
TS Olimpia Pozna SP Swimmers Warszawa Toruczyk Masters Toruczyk AZS lski UM
KP Masters Krosno SKP Legia Warszawa UKS Polna Warszawa Aquapark Wrocaw
UKS Wodnik 29 Katowice AZS UWM Masters Olsztyn Salos Kielce Sport Figielski Warszawa
Niezrzeszeni.pl IKS Konstancin Squatina Ostroka MKS Aquatic Gubin
One Man Team Pozna SPU Nitra Naprzd Rydutowy KU AZS UJ Krakw
Sport and Body Krakw YMCA Krakw AZS WSB Dabrowa Grn. MPK Previdza
SPK Kupele Piestany (SVK) Water Knights Zabierzw UKS G-8 Bielany Warszawa KS Delfin Gdynia



Grand Prix Puchar Polski, Krakw, 9-10 listopada 2013
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Wyniki Wyniki BLOK I
Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III
Najlepsze zawodniczki Najlepsi zawodnicy
Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



I Mistrzostwa Polski w Pywaniu Dugodystansowym , Kryspinw, 3 sierpnia 2013
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 1 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 2 ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Fala Swarzdz UKP Unia Owiecim BUKS Warszawa
KS Posnania Pozna AZS UWM Olsztyn KS Grnik Radlin MKS Park Wodny Tarn. Gry
UKS Pitka Konsytantynw . MUKS Gilus Gilowice MTP Lublinianka Lublin KP Astromal Akwawit Leszno
PUKS Karol Wadowice MKP Szczecin KS Warta Pozna EKS Skra Bechatw
UKP Kmita Zabierzw UKP Fala Kranik KS Arkonia Szczecin SUKS Polna Warszawa
UKS SMS Galicja Krakw UKS MOS Ek UKS 190 d MUKS Pitnastka Bydgoszcz
UKS Omega Kleszczw AZS AGH Krakw KS Korona Krakw



Letnie Mistrzostwa Polski Juniorw 15-letnich, Owicim, 19-21 lipca 2013
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Najlepsze zawodniczki Najlepsi zawodnicy
Wyniki DZIE I Eliminacje Wyniki DZIE I Finay
Wyniki DZIE II Eliminacje Wyniki DZIE II Finay
Wyniki DZIE III Eliminacje Wyniki DZIE III Finay
Wyniki Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



Puchar Polski Masters w Pywaniu, Stalowa Wola, 11-12 maja 2013
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor
Wyniki DZIE I Wyniki DZIE II
Wyniki
Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja Druynowa
Wyniki LIVE
Potwierdzenia zgosze poszczeglnych klubw uczestniczcych w zawodach
KP Delfin Inowrocaw LKP Skalar Lubartw Masters Rzeszw MOSiR Ostrowiec w.
Niezrzeszony Lublin Niezrzeszony Podkarpacie UKS SP 8 Chrzanw KS niezrzeszeni.pl
Niezrzeszeni Mielec Masters Biaystok Zawodnicy niezrzeszeni Gdynia Masters
Niezrzeszony Warszawa Zgiersko-czyckie WOPR Masters Chem UKS Delfin Tarnobrzeg
UKS Polna Warszawa WOPR Kutno TS Wisa Masters Krakw Orka Masters Radlin
Masters Ikar Mielec Niezrzeszony Biaystok Masters Kranik Masters Korona Krakw
Stra Miejska Krakw TP weteran Zabrze Tarnowskie WOPR Masters Warsaw Masters Team
Sport Figielski Warszawa IKS Konstancin UKS Wodnik 29 Katowice Motyl Senior MOSiR St. Wola
KP Masters Krosno Niezrzeszony Kielce MUKS Sok Kolbuszowa SL Salos Cortile Kielce
Kuznetsovsk Rivne NPP



Grand Prix Puchar Polski, Owicim, 27-28 kwietnia 2013
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II
Wyniki BLOK III Wyniki
Najlepsi zawodnicy
Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



Akademickie Mistrzostwa Polski, Eliminacje Strefa C, Zabierzw, 24 marca 2013
Wyniki
Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.



Mistrzostwa Polski Juniorw 17-18 lat, Krakw, 8-10 marca 2013
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE
Wyniki
Podsumowanie zawodw, klasyfikacje, statystyki klubowe, etc.




Copyright © by SwimArt 2003-2012. Design by LOOKEE